Merle Palmiste

Saladus teada: mis imevägi on Merle Palmiste suurepärase figuuri ja kauni välimuse taga?  (46)
30.september 2015 11:00
Näitlejanna Merle Palmistele on ilu ja head vormi piisavalt kaasa antud, kuid ikkagi on ta eri aegadel harrastanud küll kergejõustikku, küll estraaditantsu ja joogat. Üks on aga kindel: kõik algab peast, olgu see siis vananemine, kehakaal , tervislikkus või midagi muud.
“Maa, armastan Sind!” – sõnum igaühele meist
10.september 2015 05:15
Alates 10. septembrist on viiel järjestikusel reedel kell 20.30 ETV eetris humoorikas sari “Maa, armastan Sind!”. Vaatajate ette jõuab ETV meelelahutustoimetuse valik parimatest keskkonnateemalistest lühifilmidest, mis on valminud stsenarist-režissöör Rasmus Merivoo käe all.
ETV lükkab täiskäigu sisse! Sügisel tulevad tagasi nii vanad lemmikud kui uued tegijad  (19)
24.august 2015 13:59
Alates 31. augustist on ETV eetris taas “Terevisioon” ja “Ringvaade”. Septembri esimesest nädalast on tagasi “Osoon”, “Meie inimesed”, “Välisilm”, “Vabariigi kodanikud”, “Pealtnägija”, “Foorum”, “Kahekõne”, “Kapital” ja “Prillitoos”. “Maahommikut” asub juhtima Rein Palosaar, kes valiti välja 80 kandidaadi seast. “Hommik Anuga” on oma eetrikohal alates 6. septembrist.
TOP7 taaskasutus-muusat, kes ei pelga kaltsukatest aardeid otsida ja neid ümber tuunida!  (9)
17.august 2015 13:53
25. augustil tähistatakse maailmas rahvusvahelist sekkaripäeva, mis toob rõõmu kõigile moehulludele, kes armastavad kasutatud rõivaste poodides tundide viisi tuhnida ja sealt võidukalt erinevate pärlitega lagedale tulla. Publik heidab pilgu kuuele üllale taaskasutus-muusale, kes rahahunnikute tuulde loopimise asemel ei pelga ka kasutatud rõivast selga panna ja meelepäraseks tuunida.
Augustibluusil kuuleb bluusluulet: esineb maestro Raivo Trass!  (4)
16.juuli 2015 15:30
Juba teist aastat järjest saab festivali Augustibluus raames nautida bluusi ja luulet siduvat erikava BLUULE. Sel korral astub lisaks Romantilise Luulekava eestvedaja Georg Merilole lavale ka maestro Raivo Trass . Kava muusikalise poole eest kannab hoolt Mai Agan bassikitarril. Kogu kava saadab improvisatsioon nii muusikute kui luulelugejate poolt - seega sünnib tervik vahetult vaatajate silme ees.
Tule juuli kuufilmi KÄSILASED vaatama!
15.juuli 2015 13:25
Juuli kuufilmiks on kõige vingemad kollased vennikesed filmiga KÄSILASED. Endale parima pahalase leidmisega kimpus olevad lõbusad marakratid astuvad Sinu kinolinadele nii eesti-, vene kui originaalkeelsetena. Väikesed veidrad kollased Käsilased on sarnaselt Jääaja Scrati ja Lumekuninganna Olafiga kujunenud nähtuseks omaette. Vähesed multikategelased tekitavad sellist tohutut vaimustust kõigis eagruppides tittedest vanuriteni ja seda igal kontinendil üle maailma. Kui Supervarga filmides olid Käsilased kõrvaltegelased, siis nüüd on tegu filmi peakangelastega, kelle armas-naljakast pudikeelsest vadistamisest ei saa kellelgi küllalt.
SUUR KALENDER: Suvi täies hoos, kuhu minna juulis ja augustis? Publik paneb kaardile kõik Eesti suveüritused  (28)
01.juuli 2015 16:00
Suvi on täies hoos, päike sirab, eestlase nahatoon omandab üha enam pagulasele omast värvitooni ja aeg on oma kodinad kokku pakkida ja mööda Eestit rändama minna — kontsertidele, festivalidele, suvelavastustele ja miks mitte, näiteks kasvõi metsa või kalale! Publik sulle päris õngeritva kätte ei anna, aga teeb vähemasti ürituste-otsuse tegemise tibake lihtsamaks, pannes ühte kohta kaardile kõik tähelepanuväärsemad kultuuri- ja meelelahutussündmused. Lubame, on kraami igale maitsele!
Teatrisuvi: üle poolesaja lavastuse Eesti eri paigus
07.juuni 2015 09:00
Mida ja kus sel suvel Eesti eri paigus lavastatakse?
Naine on lill! Merle Palmiste paljastab oma ilumoto: lill ei kasva, kui sa teda ei kasta ega väeta!  (7)
23.aprill 2015 11:21
Teatridaam Merle Palmiste avas Stellariumi ilublogis kõigile uuudishimulikele oma meigikoti ja pajastas pikalt ka sellest, milliseid brände ta armastab ja kui suurelt unistab.
KARAMAZOVID ehk Millist is(s)a(ndat) me teenime
29.märts 2015 12:22
Omaette ollakse kusagil mujal.
Merle Palmiste parim soovitus eluks: tee seda, mida hing ihaldab, ükskõik, mis teised arvavad!  (6)
30.detsember 2014 14:08
Imekaunis näitlejanna Merle Palmiste ütleb Eesti Naisele antud intervjuus, et on tänulik selle eest, mis tal praegu on ning ettemuretseja ta ei ole. Muredega tegeleb ta siis, kui need tulevad.
Merle Palmiste sai mehe Katrin Lustilt tagasi?  (172)
19.detsember 2014 10:23
Kuigi Merle Palmiste kinnitas lõppeva aasta alguses, et on elukaaslasest Aivar Hundist lahku läinud, jagavad nad väidetavalt taas kirglikke momente, kirjutab Kroonika.
Värskes Kroonikas! Inga Lunge elu nagu pilvede peal: mulle on elus osaks langenud tohutu õnn!  (19)
19.detsember 2014 07:50
“Meile on antud üks elu ja mis siis ikkagi on oluline? Perekond. Kui perel on hea, on ka minul hea,” ütleb näitlejanna Inga Lunge tänase Kroonika kaaneintervjuus. Ta leiab, et energia, mis kulub jõulukinkide ostmisele, võiks suunata koju hea energia loomiseks.
Stiilseimate sügislemmikud
15.november 2014 03:30
Millised on meie stiilseimate artistide sügisesed soovitused?
FOTOD: Kroonika kuulsuste pin-up kalendri esitlus tekitas Manna La Roosas palju elevust  (15)
14.november 2014 08:10
Eile õhtul esitles Kroonika restoranis Manna La Roosa oma viimase aja ühte põnevamat väljalaset: pin-up stiilis retromaigulist kalendrit, kus iga kuu pildil poseerib võrgutavalt üks tuntud Eesti kaunitar.
12 kuud, 12 kaunitari: Kroonika ilmutab tuntud eestlannadest võrgutava kalendri  (42)
13.november 2014 15:19
Eesti suurim ja loetuim ajakiri Kroonika annab siia oma panuse, ilmutades Eesti esimese pin-up-staarikalendri, mille fotodel on 12 tuntud imekaunist ja armastatud eestlannat.
Meenutades šokeerivaid lugusid: koduvägivald pole ka nendele Eesti staaridele võõras  (146)
08.oktoober 2014 21:05
Tänases " Pealtnägijas " astus üles Eesti avalikkuses tele- ja seltskonnatähena figureerinud Triin Tulev , kes avalikustas šokeeriva loo, kuidas ta koduvägivalla ohvriks sattus. Koduvägivald pole ka paljudele teistele Eesti staaridele võõras: mõned ohvrid on sellest rääkinud otse (mis vastab tõele, mis mitte, jäägu nende südamele) ning mõned juhtumid - sealhulgas sellised, kus tuntud inimene on ründajaks - on avalikuks teinud ajakirjandus.
“Ma ju ütlesin sulle!” Seriaalimõrdade tipp-10  (22)
01.oktoober 2014 08:50
Sügise saabumisega veedavad inimesed taas enam aega teleri ees. Just sel puhul pani Veiko Märka kokku seriaalimõrdade esikümne.
Eesti Ekspressi ajakirjanikud Tankler, Hvostov ja Vedler võtavad nädala kokku  (1)
21.september 2014 18:33
Loe Eesti Ekspressi kokkuvõtet 14.septembri-21.septembri sise-, majandus- ja välisuudistest.
Alati stiilne Merle Palmiste põrutab: Evelini skandaali nämmutada on labane! Aitab küll!  (32)
20.september 2014 10:20
Merle Palmiste on elus jõudnud kohta, kus saab vahelduseks teha, mida soovib ning ta naudib seda täiel rinnal. Laupäevalehele LP antud intervjuus räägib alati stiilne ja välja peetud naine sellest, kuidas ta tarbib vähe ja kvaliteetset, aga ka sellest, mis on tema arvates labane.
Merle Palmiste: lõpuks ometi võin teha, mida tahan  (37)
20.september 2014 04:30
Me tarbime meeletult ja sellest tulebki suhtumine, et „oh, me oleme nii vaesed, kui me kõike ei saa”, ütleb Merle Palmiste. Ise paigutab ta raha endasse –tunnetesse ja reisidesse.
Toimetuselt: Mustritest
20.september 2014 04:30
Sügis toob värvid, hämarus pikemad varjud ja õige pea algab põhjamaise aastaringi pikimana tunduv aeg.
Merle Palmiste homses laupäevalehes LP: lõpuks ometi võin teha, mida ise tahan!  (14)
19.september 2014 13:30
Me tarbime meeletult ja sellest tulebki suhtumine, et „oh, me oleme nii vaesed, kui me kõike ei saa”, ütleb Merle Palmiste . Ise ta sukasäärde raha ei kogu, vaid investeerib selle endasse –tunnetesse ja reisidesse.
Merle Palmiste luges Augustibluusil seksluulet: me ei harjutanud mitte kordagi koos
04.august 2014 08:35
"Mu ema rääkis, et juba siis, kui ma sündisin, oli mul hästi kõva hääl," meenutab Merle Palmiste, kes esines laupäeval Haapsalus koosseisuga Bluule esimest korda elus luuleõhtul, kirjutab Õhtuleht.
Merle Palmiste esitab Augustibluusil bluusluulet!  (1)
23.juuli 2014 09:24
Augustibuusi teisel päeval, algusega kell 17:00 astub kohviku Haapsalu Raamat siselaval (Karja 6) üles trupp nimega Romantiline Luulekava, kandes ette luulekontserdi Bluule. Augustibluusi raames on riimitud sõnasõda pidamas näitlejanna Merle Palmiste ja vabakutseline näitleja Georg Merilo. Musikaalse õhkkonna loomise eest vastutavad ansambli Cathouse Radio liikmed Alar Kriisa (suupillil) ning Vilho Meier (kitarr)
FOTOD: Millised imelised nukukesed! Kuulsad kaunitarid astusid Tallinn Dollsi sünnipäevashowl modellidena üles  (36)
23.juuli 2014 07:51
22. juulil tähistas kodumaine moebränd Tallinn Dolls oma 5. sünnipäeva Kadriou lilleaias. Show nimega "Pictures in the wall" oli üles ehitatud, rääkides loo naise arengust, sidudes noorusaja vallatused, esimesed romantilised hetked kuni sirgumiseni enesekindluse ja lummava väärikuse suunal.
Merle Palmiste: kõige kihvtimad jaanipäevad olid lapsepõlves Hiiumaal  (1)
25.juuni 2014 11:00
Näitlejanna Merle Palmiste sõnul jäid tema elu kõige meeldejäävamad jaanituled lapsepõlve Hiiumaale.
Raimo Kägu kutsus Merle Palmiste kohtingule  (15)
13.juuni 2014 10:50
Kohvik Pegasuse õhtumelus torkas teisipäeval silma ootamatu paar – kohvitasid viimaseid aegu europarlamentääri staatuses Kristiina Ojulandi (47) ärimehest elukaaslane Raimo Kägu (59) ja näitleja Merle Palmiste (43).
Lilleball: žüriiliikme ülestähendusi
04.juuni 2014 06:00
Krister Kivi käis lilleballi žüriis lillekleite hindamas ja leidis, et peamine on vältida sattumist esiritta.