Merle Palmiste

PUBLIK MEENUTAB: Tiit Ojasoo pole sugugi esimene — ka need mehed on vägivallasüüdistustega silmitsi seisnud!  (26)
14.juuni 2016 20:01
Teater NO99 juhil Tiit Ojasool on rasked ajad — Eesti Päevalehe paljastus , mille kohaselt ta oma naisalluvat jõhkralt ründas, on ühiskonnas käima lükanud tulise diskussiooni nii tema enda isikliku tuleviku kui ka üleüldise pere- ja lähisuhtevägivalla ning erinevate soorollide teemal. Kuigi ka Publiku toimetus on kõnealustest sündmustest šokeeritud, ei uju sellised asjad tuntud inimeste eraelust sugugi esimest korda pinnale. Alex Lepajõe , Aivar Pohlak , Heiki Valner ja Rasmus Vesiloo on sarnaste (ja veel hullemategi) süüdistustega silmitsi seisnud ja kohtupinki nühkinud.
FOTOD: Ärimees Tullio Liblik pani püsti tõeliselt peene peo, kus püstitati sigarisuitsetamise maailmarekord  (9)
13.juuni 2016 08:00
Nädalavahetusel toimus Tallinna Lauluväljaku klaassaalis Tallinn Fine Spirits & Cigar Weekendi raames pidulik galaõhtusöök õhtujuhtide Merle Palmiste ja Raivo E. Tamme eestvedamisel, kus toimus ka aeglase sigarisuitsetamise maailmameistrivõistluste Põhjamaade kvalifikatsiooniturniir, kus osales külalisi 12 erinevast riigist, muuhulgas Nicaraguast, Maltalt, Kuubalt ja Türgist.
EKSPRESSI ARHIIVIST: 16 tuntud kultuuritegelast ja nende ebaõnnestumised
10.juuni 2016 16:06
Areen palus kuueteistkümnel kultuuriinimesel rääkida sellest, mida nad ise peavad oma kõige ebaõnnestunumaks teoseks. Artikkel ilmus esmakorsdselt 13. märtsil 2014.
KUUM TOP: Vaata ja meenuta, keda "meditsiiniajakiri" Kroonika omal ajal Eesti seksikaimateks inimesteks kuulutas!  (1)
02.juuni 2016 13:40
Kroonika seksikamate valimine on jäänud minevikku, ent tänase meelelahutusauhindade gala ootuses on paslik meenutada, kes on need 14 paari, keda pärjati selle ahvatleva tiitliga.
PÄEVA KLÕPS: Kas kõige stiilsem puhkaja? Merle Palmiste sõitis Itaaliasse elu nautima
24.mai 2016 14:52
Nüüd, kui soe suvepäike on jõudnud ka Eestisse, eelistab Merle Palmiste aga hoopis Itaalias puhata. Vaevalt, et seal parem või soojem on, ümbrus aga kahtlemata eksootilisem. Oma jõudehetkest jagas Merle ka graatsilist klõpsu Instagramis, mis kinnitab ühtlasi, et tõeline daam püsib kaunina ka siis, kui telekaamerad ei tööta.
Eesti rahvas hoiab Merle Palmistet kui printsessi: vahel hakkab isegi piinlik — millega ma olen niisuguse eelisseisundi ära teeninud?  (11)
29.aprill 2016 12:42
Hetkel Kanal 2 naljasaates "Suur komöödiaõhtu" särav näitlejanna Merle Palmiste ei suuda vahel uskuda, et kui palavalt eestlased teda armastavad.
Värskes Kroonikas! Siim Kallas: igal lepingul on tähtaeg, elul samuti  (13)
29.aprill 2016 07:32
"Minu elu koosneb riskantsetest sammudest. Mu sisemine kell tajub, kui aeg on täis, ja ütleb – leia uus asi ja haara! Ma ei kõhkle, haarangi. Ju olen ma inimene, kes on uut lehekülge pöörates valmis ka oma elu muutma," räägib Eesti uueks presidendiks kandideeriv Siim Kallas .
Lemmikud ritta: mis teeb Merle Palmiste alati nii ilusaks ja säravaks?  (13)
22.aprill 2016 17:00
Armastatud näitlejanna ja teletäht Merle Palmiste veatu välimus teeb ilmselt kadedaks nii mõnegi naise. Ent mis on särava näitlejanna ilu saladus?
Nagu kaks tilka vett: Merle Palmistest on saanud Anne Veski täpne koopia!  (13)
20.aprill 2016 14:51
Sotsiaalmeedias liiguvad ringi uskumatud klõpsud — Kanal 2 naljasaate “Suur komöödiaõhtu” staar Merle Palmiste jagas oma järgijatega fotot, mis paneb kõvasti silmi hõõruma. Merle muidu brünetid kiharad on asendunud blondidega ning näitlejannast on äkitselt saanud Anne Veski täpne koopia. Vaata pilti ja imesta!
FOTOD ja VIDEO: "Suur komöödiaõhtu" saatis staarkoduperenaise asju pakkima  (9)
14.aprill 2016 21:30
Kanal 2 naljasaade „Suur komöödiaõhtu“ tutvustas täna uut tegelast Siidor Kangi ja saatis koju küpsetama värvika nišimissi Milvi Vanilli.
Järgmisel teisipäeval on Sõpruse kinos võimalik kohtuda "Päevad, mis ajasid segadusse" tegijatega
07.aprill 2016 10:59
Teisipäeval, 12. aprillil kell 18:00 toimub kino Sõpruse uue sarja "Linastus & kohtumine tegijatega" raames just need kaks asja - linastub uus Eesti film "Päevad, mis ajasid segadusse" ning kohtuda saab režissööri, produtsendi, meeskonna ja näitlejatega.
FOTOD: Ohoo, põnev! Femme fatale Merle Palmiste jagas naistele näpunäiteid, kuidas mehi edukalt dresseerida  (10)
05.aprill 2016 15:24
Reedel, 1.aprillil, toimus Viru Café Lyoni kohvikus järjekordne monoetendus, kus sedapuhku oli teemaks mehe dresseerimine ja eestvedajaks oli tuline näitleja Merle Palmiste. Publikut oli rohkelt ning näpunäiteid jagati peamiselt naistele, aga kindlasti tasus üht-teist kõrva taha panna ka meestel. Vaata galeriid!
FOTOD: 90ndate hittfilm "Päevad, mis ajasid segadusse" nüüd ekraanil! Vaata, kes käisid esilinastusel ja afterparty'l, kus esinesid Onu Bella ja Nancy!
02.aprill 2016 20:25
Eile esilinastus Tallinnas Coca Cola Plaza Scape saalis režissöör Triin Ruumeti kauaoodatud 90ndate teemaline hittfilm "Päevad, mis ajasid segadusse".
Kõigi maade onud, ühinege!
22.märts 2016 00:10
Hendrik Toompere autorilavastus jutustab nõukogudeaegsest elust maagilise realismi žanri kasutades.
Kurikuulsad mõrvajuhtumid teleekraanil  (5)
12.märts 2016 18:00
“Kuum jälg” pakub pinevat kaasaelamist Eesti krimiajaloo kuulsaimatele juhtumitele.
FOTOD: Kevadine kirbukas! Evelin Ilves, Grete Paia ja teised staarid kauplesid Buduaari turul hea ja paremaga!  (121)
12.märts 2016 17:23
12. ja 13. märtsil vallutas Saku Suurhalli ülimenukas Buduaari turg, kus teiste seas tuulutasid oma riidekappe ja paljud tuntud tegijad.
Filmitegijad solvasid Hendrik Toomperet: kas ikka on mõtet ühiskonna hüvanguks pingutada, kui see lihtsalt külma kõhuga prügikasti visatakse?  (3)
11.märts 2016 13:35
Näitleja Hendrik Toompere jagas sotsiaalmeedia vahendusel oma pettumust kärbete üle, millega tõmmati peagi linastuvas komöödiafilmis "Päevad, mis ajasid segadusse" tema rolli kõvasti vähemaks.
TELEHUNT: "Suur komöödiaõhtu" versus "Pühapäev Sepoga" ehk kumma telekanali komöödiasaade naerutas paremini?  (20)
09.märts 2016 19:24
Läinud neljapäeval jõudis Kanal 2 eetrisse esimene ohtralt välja reklaamitud "Suur komöödiaõhtu". Pühapäeval päästis TV3s telepurkidesse valla aga oma kevadise huumori- show "Pühapäev Sepoga". Paljudel mõlemat saadet näinul kerkis pea kohale suur küsimärk - kaks konkureerivat telekanalit ning niivõrd sarnased saated?
PÄEVA KOMM: "Suur komöödiaõhtu" ei pakkunud televaatajatele eriti pinget: see oli nii 90-ndad!  (18)
04.märts 2016 23:27
Neljapäeval naerutas telepublikut uus naljasaade "Suur komöödiaõhtu". Tundub, et Publiku lugejad vaatasid saadet, ent ei jäänud huumoriga kuigi rahule.
FOTOD: "Suur komöödiaõhtu" tõi teleekraanile eriti värvikad karakterid  (37)
03.märts 2016 21:30
Täna õhtul startis Kanal 2 kevade suurprojekt "Suur komöödiaõhtu", kus oma talenti hakkavad naljalemmikute kevadkonkursil tõestama näitlejad Mart Müürisepp, Merle Palmiste, Juss Haasma, Mirtel Pohla, Tõnis Niinemets, Argo Aadli ja Kaisa Selde. Avasaade andis võimaluse esimest korda tutvuda nende väljamõeldud tegelaskujudega. Vaata pilte ja avalda arvamust — milline tegelane jättis Sulle kustumatu mulje?
"Suur komöödiaõhtu" selgitab välja eestlaste naljalemmiku: Tutvu fitnessikuninganna Suzy Vesikuga!  (4)
03.märts 2016 17:10
Mis ühendab staarkoduperenaist Kaberneest või fitnessikuningannat Elvast? Need on vaid kaks pöörast tegelast Kanal 2 hoogsas naljasaates "Suur komöödiaõhtu", mis stardib juba täna õhtul kell 20.00.
Kanal 2 tõmbab kevadhooaja käima
25.veebruar 2016 05:15
Märtsikuus rõõmustab Kanal 2 oma vaatajaid mitme omasaatega, kus saab nalja, on põnevust ja äratundmisrõõmu.
FOTOD: Café Lyonis jätkub teatritegemine! Indrek Ojari proovis vesiaeroobikatreeneri ametit  (1)
22.veebruar 2016 15:40
19. veebruaril toimus Viru Cafe Lyonis meeleolukas etendus, kus laval olid improteatri Impeerium näitlejad Kati Ong ja Maarius Pärn koos külalisnäitleja Indrek Ojariga. Muusikalisi vahepalu mängis Madis Kreevan.
VÄRSKE TREILER: Tragikomöödia "Päevad, mis ajasid segadusse" viib vaataja tagasi kuumadesse 90ndatesse
19.veebruar 2016 13:50
Tuul viliseb autoakna vahel, aga ikkagi on nii kuum, et põletab huuled. Makist mürtsub Nancy "Hellalt hoia mind". Longero voolab libedalt kõrist alla. Lükkad oma pea kuklasse ja vaatad nokamütsi varjust taevasse ning mõtled: "Mida selle eluga küll peale hakata?" Ja siis sa tunned, et keegi võiks sind hellalt hoida küll.
VAATA ÜLE: Kanal 2 esitleb selle kevade kõige naljakamaid teletähti  (2)
10.veebruar 2016 16:31
Me teame neid telesarjadest ja teatrilavadelt, nüüd panevad need kaheksa armastatud näitlejat end proovile kevade hoogsaimas telesaates „Suur komöödiaõhtu“!
TOP 6: Kas sina teadsid, et need Eesti avaliku elu tegelased on kunagi olnud kuumad paarid?  (52)
01.veebruar 2016 07:45
Meie väikeses Eestis on olnud palju põnevaid paare. Publik avaldab TOP 6 uulsust, kes on kunagi olnud lähedastes suhetes, kuid tänaseks mäletavad neid kuumi liite vähesed. Sellest pole lugu — me värskendame teie mälu!
Milline kaunitar! Lepajõe ja Palmiste tütrest on sirgunud peen pariisitar  (74)
11.november 2015 14:11
Näiteja Merle Palmiste ja ärimehe Alex Lepajõe tütar Elizabeth Berthel tiirutas viimati Eesti avalikkuse huviorbiidis kolm aastat tagasi, kui ta modellikarjäär tuult tiibadesse kogus. Neiu astus toona üles Tiina Talumehe moeshowl ja ta ema Merle Palmiste jutustas, et tütar on osalenud ka FIBITil ja poseerinud ajakirjas Mood. Kolm aastat hiljem seikleb kaunis neiu Pariisis ja naudib sealset imelist elu.
45 ilukaadrit: Alati särav ja glamuurne Merle Palmiste on tänane sünnipäevalaps  (5)
01.november 2015 11:03
Täna tähistab enda 45. juubelit Eesti Draamateatri näitlejanna Merle Palmiste , kes on läbi aegade rahvale jaoks silma paistnud oma säravate rollide ja glamuurse välimusega. Tähtsa sündmuse puhul kogusime me kokku 45 ilukaadrit Merlest läbi aegade – palju õnne sünnipäevaks!
Merle Palmiste mängib Mart Sanderi "Litsidest" vändatud seriaalis peaosa: meie naised oskavad kiirelt armastada ja kiirelt unustada!  (10)
30.oktoober 2015 20:47
Eesti üks armastatumaid ja säravamaid naisnäitlejaid, Merle Palmiste, tähistab laupäeval 45. sünnipäeva ning on seejuures äärmiselt rahul ja õnnelik. Lisaks on algamas põnev uus võtteperiood, kuna Palmiste mängib Mart Sanderi menukist "Litsid" vändatavas seriaalis peategelast.