Merle Palmiste

VAATA UUESTI: Paljas ihu ja võimas akrobaatika! "Suures komöödiaõhtus" visati biitsepsite välkudes riided seljast
14.oktoober 2016 07:31
Presidendiralli, sklerootikatelefon ja muidugi speedofiilid – Kanal 2 naljasaates " Suur komöödiaõhtu " jõudis sel neljapäeval ekraanile naljakas sketš, kus põhitrupi kõrval tegid üllatusena kaasa ka Vello ja Endla Vaher .
Merle Palmiste: me sageli arvame, et teiste elu on parem ja vägevam. Päeva lõpus oleme kõik ühesugused!  (1)
12.oktoober 2016 16:50
"Me sageli arvame, et teiste elu on parem ja vägevam. Päeva lõpuks oleme me kõik ühesugused," räägib Merle Palmiste värskes ajakirjas Naisteleht+Naised.
FOTOD: Mart Sander esitles kirevale seltskonnale oma peatselt teleseriaaliks vändatava kriminullisarja "Litsid" teist osa  (8)
11.oktoober 2016 19:34
Mart Sander esitles eile õhtul Solarise Apollos järjekorras oma kümnendat kirjandusteost "Litsid II", mis on järg tema kurikuulsalte litsimajakriminullile, millest on valmimas ka teleseriaal.
FOTOD ja VIDEO: Veel värvikam kui möödunud hooajal? "Suur komöödiaõhtu" tõi Kanal 2 ekraanile uued ja pöörased tegelased  (17)
06.oktoober 2016 22:05
Äsja Kanal 2 ekraanil lõppenud "Suur komöödiaõhtu“ avasaade tõi Kanal 2 ekraanile täiesti uued ja pöörased naljategelased, kes hakkavad võistlema komöödiatähe tiitlile. Kes neist seitsmest kroonitud saab, selgub juba hooaja lõpus televaatajate hääletuse tulemusena!
FOTOD JA VIDEO: Krempleenkleidid ja kaunid lokid ehk VAATA, milline näeb välja Raivo E. Tamm Endel Kellapi emana  (12)
06.september 2016 19:00
Esimest korda Eesti teleajaloos jõuab verivärske telesari esimesena videolaenutusse ja seejärel tele-eetrisse. Täna startiva komöödiasarja "Kellapid" peategelaseks on TV3 kevadhooajal tuhandeid eestlasi naerutanud Endel Kellap ehk Ago Anderson . Kellapi ema rollis astub üles ka näosaate osaline Raivo E. Tamm .
Starmani klient näeb uut komöödiasarja "Kellapid" enne kui TV3 vaataja  (21)
06.september 2016 16:19
Starman pakub klientidele mitte järel-, vaid ettevaatamist.
PUBLIKU TELEJUHT: Mida peidab uus telehooaeg enda varrukas ning millistele saadetele ja sarjadele tuleks erilist tähelepanu pöörata?  (4)
31.august 2016 20:10
Suvi on läbi ning kuuma rannaliiva asemel tuleb koht sisse võtta mugaval diivanil, kus end järgnevate kuude jooksul vihma ja pakase eest peita ning kohtuda sinaka ekraani vahendusel oma uute ja vanade lemmikutega. Vaatajate rõõmuks lipsab sel sügisel meie telekanalite eetrist läbi nii välismaised kvaliteetsarju ja kodumaiseid naerutajaid kui hulganisti muud põnevat kraami. Mida uus telehooaeg aga täpsemalt toob ja millistele saadetele ja sarjadele tuleks eriti tähelepanu pöörata, saad lugeda Publiku suurest telejuhist!
Tahaks ise hääletada, punkte panna ja böötada  (7)
29.august 2016 00:10
Kus on interaktiivsus ja innovatsioon?
TV ja raadiosoovitused
25.august 2016 00:00
Vikerraadio hoiab kuulajaid kursis presidendivalimistega. Saates “Valgus tuleb idast” tuleb saatejuhi Martti Kalda eestvedamisel juttu vanahiina filosoofi Lao-zi teosest “Daodejing”. Laupäevalkõlab eetris kuuldemäng, Rünno Saaremäe “Jaanituli”. Sel nädalal on Klassikaraadios ühe maailma suurima festivali BBC Proms nädal.
Merle Palmiste järgib särtsakat elupõhimõtet: selle asemel, et istuda Eestis nagu konn, mine parem kohale ja vaata ise üle!  (7)
12.juuli 2016 22:33
Kuigi näitleja Merle Palmiste käed-jalad on alati tööd täis, oskab ta aega võtta ka iseendale ning ajakirja Anne & Stiil juulikuu numbri veergudel paljastab särtsaka elupõhimõtte, mis takistab juurtel alla kasvamast.
VAATA: Kas isa või ema suust kukkunud? Alex Lepajõe ja Merle Palmiste tütrest on sirgunud silmipimestav kaunitar  (84)
04.juuli 2016 21:33
Viimati ilmunud Kroonika lahkas sügavuti kunagise telenäo Alex Lepajõe tegemisi ja tema tüli filmiprodutsent Kris Taskaga . Küll aga on Alexi elus ka palju rõõmu ja ilu Merle Palmistega kahasse saadud tütre Elizabeth Bertheli näol, kes on saanud märkamatult juba 20-aastaseks ning sirgunud hingematvaks kaunitariks.
PUBLIK MEENUTAB: Tiit Ojasoo pole sugugi esimene — ka need mehed on vägivallasüüdistustega silmitsi seisnud!  (26)
14.juuni 2016 20:01
Teater NO99 juhil Tiit Ojasool on rasked ajad — Eesti Päevalehe paljastus , mille kohaselt ta oma naisalluvat jõhkralt ründas, on ühiskonnas käima lükanud tulise diskussiooni nii tema enda isikliku tuleviku kui ka üleüldise pere- ja lähisuhtevägivalla ning erinevate soorollide teemal. Kuigi ka Publiku toimetus on kõnealustest sündmustest šokeeritud, ei uju sellised asjad tuntud inimeste eraelust sugugi esimest korda pinnale. Alex Lepajõe , Aivar Pohlak , Heiki Valner ja Rasmus Vesiloo on sarnaste (ja veel hullemategi) süüdistustega silmitsi seisnud ja kohtupinki nühkinud.
FOTOD: Ärimees Tullio Liblik pani püsti tõeliselt peene peo, kus püstitati sigarisuitsetamise maailmarekord  (9)
13.juuni 2016 08:00
Nädalavahetusel toimus Tallinna Lauluväljaku klaassaalis Tallinn Fine Spirits & Cigar Weekendi raames pidulik galaõhtusöök õhtujuhtide Merle Palmiste ja Raivo E. Tamme eestvedamisel, kus toimus ka aeglase sigarisuitsetamise maailmameistrivõistluste Põhjamaade kvalifikatsiooniturniir, kus osales külalisi 12 erinevast riigist, muuhulgas Nicaraguast, Maltalt, Kuubalt ja Türgist.
EKSPRESSI ARHIIVIST: 16 tuntud kultuuritegelast ja nende ebaõnnestumised
10.juuni 2016 16:06
Areen palus kuueteistkümnel kultuuriinimesel rääkida sellest, mida nad ise peavad oma kõige ebaõnnestunumaks teoseks. Artikkel ilmus esmakorsdselt 13. märtsil 2014.
KUUM TOP: Vaata ja meenuta, keda "meditsiiniajakiri" Kroonika omal ajal Eesti seksikaimateks inimesteks kuulutas!  (1)
02.juuni 2016 13:40
Kroonika seksikamate valimine on jäänud minevikku, ent tänase meelelahutusauhindade gala ootuses on paslik meenutada, kes on need 14 paari, keda pärjati selle ahvatleva tiitliga.
PÄEVA KLÕPS: Kas kõige stiilsem puhkaja? Merle Palmiste sõitis Itaaliasse elu nautima
24.mai 2016 14:52
Nüüd, kui soe suvepäike on jõudnud ka Eestisse, eelistab Merle Palmiste aga hoopis Itaalias puhata. Vaevalt, et seal parem või soojem on, ümbrus aga kahtlemata eksootilisem. Oma jõudehetkest jagas Merle ka graatsilist klõpsu Instagramis, mis kinnitab ühtlasi, et tõeline daam püsib kaunina ka siis, kui telekaamerad ei tööta.
Eesti rahvas hoiab Merle Palmistet kui printsessi: vahel hakkab isegi piinlik — millega ma olen niisuguse eelisseisundi ära teeninud?  (11)
29.aprill 2016 12:42
Hetkel Kanal 2 naljasaates "Suur komöödiaõhtu" särav näitlejanna Merle Palmiste ei suuda vahel uskuda, et kui palavalt eestlased teda armastavad.
Värskes Kroonikas! Siim Kallas: igal lepingul on tähtaeg, elul samuti  (13)
29.aprill 2016 07:32
"Minu elu koosneb riskantsetest sammudest. Mu sisemine kell tajub, kui aeg on täis, ja ütleb – leia uus asi ja haara! Ma ei kõhkle, haarangi. Ju olen ma inimene, kes on uut lehekülge pöörates valmis ka oma elu muutma," räägib Eesti uueks presidendiks kandideeriv Siim Kallas .
Lemmikud ritta: mis teeb Merle Palmiste alati nii ilusaks ja säravaks?  (13)
22.aprill 2016 17:00
Armastatud näitlejanna ja teletäht Merle Palmiste veatu välimus teeb ilmselt kadedaks nii mõnegi naise. Ent mis on särava näitlejanna ilu saladus?
Nagu kaks tilka vett: Merle Palmistest on saanud Anne Veski täpne koopia!  (13)
20.aprill 2016 14:51
Sotsiaalmeedias liiguvad ringi uskumatud klõpsud — Kanal 2 naljasaate “Suur komöödiaõhtu” staar Merle Palmiste jagas oma järgijatega fotot, mis paneb kõvasti silmi hõõruma. Merle muidu brünetid kiharad on asendunud blondidega ning näitlejannast on äkitselt saanud Anne Veski täpne koopia. Vaata pilti ja imesta!
FOTOD ja VIDEO: "Suur komöödiaõhtu" saatis staarkoduperenaise asju pakkima  (9)
14.aprill 2016 21:30
Kanal 2 naljasaade „Suur komöödiaõhtu“ tutvustas täna uut tegelast Siidor Kangi ja saatis koju küpsetama värvika nišimissi Milvi Vanilli.
Järgmisel teisipäeval on Sõpruse kinos võimalik kohtuda "Päevad, mis ajasid segadusse" tegijatega
07.aprill 2016 10:59
Teisipäeval, 12. aprillil kell 18:00 toimub kino Sõpruse uue sarja "Linastus & kohtumine tegijatega" raames just need kaks asja - linastub uus Eesti film "Päevad, mis ajasid segadusse" ning kohtuda saab režissööri, produtsendi, meeskonna ja näitlejatega.
FOTOD: Ohoo, põnev! Femme fatale Merle Palmiste jagas naistele näpunäiteid, kuidas mehi edukalt dresseerida  (10)
05.aprill 2016 15:24
Reedel, 1.aprillil, toimus Viru Café Lyoni kohvikus järjekordne monoetendus, kus sedapuhku oli teemaks mehe dresseerimine ja eestvedajaks oli tuline näitleja Merle Palmiste. Publikut oli rohkelt ning näpunäiteid jagati peamiselt naistele, aga kindlasti tasus üht-teist kõrva taha panna ka meestel. Vaata galeriid!
FOTOD: 90ndate hittfilm "Päevad, mis ajasid segadusse" nüüd ekraanil! Vaata, kes käisid esilinastusel ja afterparty'l, kus esinesid Onu Bella ja Nancy!
02.aprill 2016 20:25
Eile esilinastus Tallinnas Coca Cola Plaza Scape saalis režissöör Triin Ruumeti kauaoodatud 90ndate teemaline hittfilm "Päevad, mis ajasid segadusse".
Kõigi maade onud, ühinege!
22.märts 2016 00:10
Hendrik Toompere autorilavastus jutustab nõukogudeaegsest elust maagilise realismi žanri kasutades.
Kurikuulsad mõrvajuhtumid teleekraanil  (5)
12.märts 2016 18:00
“Kuum jälg” pakub pinevat kaasaelamist Eesti krimiajaloo kuulsaimatele juhtumitele.
FOTOD: Kevadine kirbukas! Evelin Ilves, Grete Paia ja teised staarid kauplesid Buduaari turul hea ja paremaga!  (121)
12.märts 2016 17:23
12. ja 13. märtsil vallutas Saku Suurhalli ülimenukas Buduaari turg, kus teiste seas tuulutasid oma riidekappe ja paljud tuntud tegijad.
Filmitegijad solvasid Hendrik Toomperet: kas ikka on mõtet ühiskonna hüvanguks pingutada, kui see lihtsalt külma kõhuga prügikasti visatakse?  (3)
11.märts 2016 13:35
Näitleja Hendrik Toompere jagas sotsiaalmeedia vahendusel oma pettumust kärbete üle, millega tõmmati peagi linastuvas komöödiafilmis "Päevad, mis ajasid segadusse" tema rolli kõvasti vähemaks.