Mait Malmsten

Mina ja vana mees? Mait Malmsten üllatus, kui produtsent talle keskeakriisis mehe rolli pakkus: mida see kriis üldse tähendama peaks?
12.veebruar 2016 11:50
Mait Malmsten on üks peaosaline palju ootusärevust tekitanud linateoses „Klassikokkutulek“, mis viib teda ennastki korraks mõttes tagasi 25 aasta tagusesse aega, mil optimismi oli rohkem ja muret vähem, kirjutab Kroonika.
Noor, loll ja vaene! Genka ei igatse noorusaegu: tüdrukutega kogemusi polnud, suhted olid alatasa segased! Täna on kõik vastupidi ja see on lahe  (2)
12.veebruar 2016 07:22
„Lepime nüüd kohe kokku, et kahekümne viie aasta tagune elu ei ole midagi, mida peaks taga nutma. Olin noor, loll ja vaene. Oma riiki ei olnud. Tüdrukutega kogemusi polnud ja suhted olid alatasa segased. Täna on kõik vastupidi ja see on lahe!“ ütleb räppar Genka, kes möllab koos Mait Malmsteni ja Ago Andersoniga komöödias „Klassikokkutulek.“
Komöödia kaks otsa
11.veebruar 2016 05:15
Rakvere teatris esietendus laupäeval vene, Eesti Draamateatris pühapäeval inglise komöödia.
Ita Ever vähemalt poolfinaalis  (7)
10.veebruar 2016 00:10
Inglise autori Simon Gray „Finaal” võeti Draamateatri kavasse Ita Everi 85. sünni- päevaks. On, mida tähistada.
Mait Malmsten sai presidendi autasust teada keset proovi: olin teises maailmas, algul ei tahtnud seda üldse uskuda!  (6)
04.veebruar 2016 18:06
Üks 99st inimesest, kes tänavu Vabariigi presidendi poolt teenetemärgi näol riikliku tunnustuse saab, on Draamateatri näitleja Mait Malmsten , kellele tuli uudis autasust ootamatu üllatusena keset tihedat proovipäeva teatris.
Valgetähe teenetemärgi kavalerid Hendrik Toompere ja Mait Malmsten täna Maalehes!
04.veebruar 2016 16:22
President Ilves tunnustas tänavu Valgetähe teenetemärgiga lavastaja ja näitleja Hendrik Toomperet ning teatri- ja filminäitleja Mait Malmsteni Eesti Draamateatrist; mõlemast on ka tänases Maalehes juttu.
VAATA, millised kultuuritegelased president Ilvese viimased teenetemärgid rinda saavad!  (78)
04.veebruar 2016 13:06
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna alla otsusele anda Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel meie riigi teenetemärgid tänuks inimestele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti paremaks. Loe, keda tunnustab Ilves oma viimaste teenetemärkidega Eesti kultuuritegelastest, kelle loominguline tegevus on pakkunud meist paljudele rõõmu ja kirkaid hetki!
Eesti tunnustab iseseisvuspäeva eel riigi teenetemärkidega 99 inimest  (141)
04.veebruar 2016 12:19
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna alla otsusele anda Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel meie riigi teenetemärgid tänuks inimestele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti paremaks.
Teatrielamus: Fenomenaalne “Fenomen”
04.veebruar 2016 05:15
Kaks aastat tagasi esietendunud mononäidend “Fenomen”, kus Mait Malmsten oma moondumise tippvormi näitab, jõuab tänavu märtsis Ameerika lääneranniku vaatajate ette.
Unes või ilmsi? Üllar Saaremäe jalutas helesinises pidžaamas keset võõrast etendust lavalt läbi
28.jaanuar 2016 08:51
Endla teatris etendunud Ugala teatri lavastuse "Meeste kodu" osatäitjad Riho Kütsar , Mait Malmsten , Ago Anderson ja Indrek Sammul elasid üle Rakvere teatrist pärit kolleegi Üllar Saaremäe triki, kes kõrvalsaalis peetavalt külalisetenduselt "Oscar ja Roosamamma" ühtäkki helesinises pidžaamas üle lava jalutas, kirjutab Õhtuleht.
TREILER: Uus kodumaine komöödiafilm "Klassikokkutulek" on raju, aga samas ka südamlik  (10)
22.detsember 2015 21:07
Eesti filmid on viimastel aastatel lausa ülemaailmset tähelepanu teeninud, kandideerides nii Kuldgloobusele kui ka Oscarile. Eelmisel aastal tegi seda film „ Mandariinid “, täna on sama teed astumas Eesti-Soome koostööfilm „ Vehkleja “. Miks mitte võiks järgmisel hooajal sama teha ka uus kodumaine komöödia „Klassikokkutulek“.
Piimamees Tevje hakkab taas Estonia laval laulma
18.november 2015 00:10
Lavastaja Georg Malvius ütleb, et muusikali „Viiuldaja katusel” sõnumit peab kuulma ka uus põlvkond.
LOE, kelle valisid Publiku lugejad enda ideaalmeheks!  (11)
05.november 2015 15:15
TNS Emor tuli välja küsitlusega, mille kohaselt on 15-74-aastaste eestlaste hulgas kõige populaarsemaks ideaalmehe kandidaadiks Märt Avandi. Publik korraldas seepeale küsitluse oma lugejate seas ja uuris, kes on nende meelest kõige ideaalsem mees Eestis.
Ideaalne tujurikkuja
04.november 2015 01:06
Ideaalne mees on teotahteline, ühiskondlikult aktiivne, ühesõnaga – kuningas oma riigis, oma töökohal ja oma kodus.
Hõissa, käes on Movember! Tuletame meelde, miks mehed novembrikuus vuntse kasvatavad  (5)
02.november 2015 12:00
Movember (varem tuntud kui November) on heategevuslik liikumine mis toimub igal aastal novembrikuus. Movemberi liikumises kaasalööjad ja toetajad kannavad ja kasvatavad vuntse, et kuu vältel tõsta ja suunata tähelepanu eesnäärmevähi kiirele levikule Eesti meeste seas.
HÄÄLETA: Kas Märt Avandi on ka Sinu ideaalmees? Kui ei, siis vali oma lemmik!  (134)
30.oktoober 2015 20:12
TNS Emor tuli välja üllatava küsitlusega, mille kohasel on 15-74-aastaste eestlaste hulgas kõige populaarsemaks ideaalmehe kandidaadiks Märt Avandi. Talle järgnesid väga väikese vahega Andrus Ansip, Tanel Padar, Hannes Võrno, Siim Kallas, Toomas Hendrik Ilves ja Mait Malmsten.
Eestlaste jaoks kehastab ideaalset meest Märt Avandi, venelaste jaoks Edgar Savisaar  (103)
30.oktoober 2015 12:14
TNS Emori vastvalminud uuringust selgus, et enam kui edukust või jõukust, ootavad naised meestelt suhetesse panustamist, hoolivust ja positiivset meelt. Mehed aga endiselt arvavad, et nad peavad panustama eelkõige hea elu tagamisse.
Maarjamaa James Bondide TOP 7 ehk kohalikud meesnäitlejad, kellele ulataks loa tappa küll  (50)
20.oktoober 2015 21:09
53 aastat tagasi jõudis kinolinale Briti luuraja James Bondi esimene filmiseiklus "Dr. No" ning valmis on saanud ka järjekororas 24. film nimega " Spectre ". Erinevatel aastatel on 007 relvaloa kätte haaranud nii Sean Connery , Roger Moore , Timothy Dalton kui ka Pierce Brosnan . Hetkel on luba tappa Daniel Craigil , kuid juba otsivad filmitegijad enda järgmist superspiooni. Publik soovitab Hollywoodi produtsentidel vaadata aga Eesti poole, sest ka siin Maarjamaal leidub nägusaid meesnäitlejaid, kes näeksid ülikond seljas ja Beretta 418 või Walther PPK käes vägagi head välja. Siin on meie TOP 7 Bondi kandidaati:
Malmsten, Genka ja Anderson otsivad kadunud noorust
16.oktoober 2015 23:55
Keskeakriis, olgu see põdejale kui tahes valus, on kõrvalt vaadates ikkagi üsna naljakas, selgub komöödiafilmi „Klassikokkutulek” võttepäeva jälgides.
Fotod: vaata, kuidas Mait Malmsten, Ago Anderson ja Henry Kõrvits jõusaalis rassimist teesklesid  (9)
16.oktoober 2015 18:00
LP käis uue Eesti naljafilmi "Klassikokkutulek" võtetel, nalja sai omajagu.
Mait Malmsten pärast uue komöödia võtteid: poleks uneski osanud aimata, et 43-aastaselt näitan suurel kinoekraanil paljast tagumikku  (2)
15.oktoober 2015 15:36
Sel nädalal lõppesid uue Eesti komöödia "Klassikokkutulek" võtted, mille peaosades mängivad Mait Malmsten , Henry " Genka " Kõrvits ja Ago Anderson .
Jaan Tooming: Igav liiv ja tühi väli  (2)
14.oktoober 2015 16:14
Meil on kombeks vahel kanda võõramaa seriaali üle Eesti oludele. Nii ka nüüd. “Musti leski”, mille originaal on valminud Soomes, sai enne ETV ekraanile jõudmist päris kõvasti reklaamitud. Ja kui televaatajale taotakse iga päev pähe, et tulemas on kvaliteetsari, siis enamik ilmselt jääb ka uskuma ning asub suure huviga vaatama.
Süütu poisi seiklused ehk maailma kõige salapärasem ööklubi  (2)
02.oktoober 2015 08:20
Mart Normet külastab Berliini kurikuulsat Berghaini; reivitemplit, kus techno -muusika ja avalik seks kohtuvad ka päevavalgel.
MAALEHE LAUREAAT: Kevaditi õitsev Tooming
01.oktoober 2015 15:52
Pisut irooniline, et mina kirjutan sinust. Palusid mul seda mitte teha. Ja üllatav, et seekord ei käskinud. Põhjendasid ka, öeldes, kuidas ei taha, et jälle hakatakse vanades asjades sorkima.
Humoorikas lugu! Harriet Toompere käis salaja Anne Veesaare kotti nuusutamas: see oli mu ema koti lõhn  (2)
01.oktoober 2015 13:45
Näitleja Harriet Toompere kirjeldab ajakirjas Eesti Naine ilmekalt, milline lõhn talle millist etendust meenutab. Näiteks seostub Harrietile iga uue teatriõhtu algus juukselaki, puudri, triigitud pesu, parfüümide, kohvi ja konjaki lõhnaga, mis publikust hoovab ning värvikaid spetsiifilisi seiku pudeneb kui oavarrest.
Keskea rõõmud 30 aastat hiljem: Algasid uue kodumaise komöödia "Klassikokkutulek" võtted  (3)
23.september 2015 18:20
Sel nädalal said Viimsis hoo sisse uue Eesti komöödia "Klassikokkutulek" võtted, mille peaosades mängivad Mait Malmsten , Henry "Genka" Kõrvits ja Ago Anderson .
Hannes Võrno ja Peeter Oja toovad oma rändetenduse lavale uue moeröögatuse: Eesti Mehe Särgid!  (4)
22.september 2015 13:14
Hannes Võrno ja Peeter Oja 9. oktoobril esietenduv roadshow "EESTI 99" toob lavale Mait Malmsteni ja Indrek Kaingi loodud rõivabrändi WABA riided.
Need õnnetud mustad lesed  (1)
17.september 2015 05:00
Vaatasin ETVst uut Eesti teleseriaali “Mustad lesed” ning tahtmatult tekkis küsimus, et kas niisugune asi on üldse võimalik. Et kolm hilisemas nooruses naist otsustavad koos oma meestest vabaneda. Tuleb välja, et on küll – vähemalt teleekraanil.