Madonna

Minu kogemus joogaga: see on mõtestatud ja lõõgastav uus maailm  (29)
22.juuli 2014 22:30
Jooga kosutab keha ja tasakaalustab tundeid ning aitab üles leida argimurede ulgumerel seilamiseks vajaliku elujõu.
Karin Eensaar: naised, väärtustage end rohkem!  (25)
19.juuli 2014 04:30
Tema disainitud kaelaehte sai Tallinnas kingiks Madonna. Karin Eensaar sihib omanimelise brändiga jõuliselt maailma.
Homses laupäevalehes LP Karin Eensaar: naised, väärtustage end rohkem!
18.juuli 2014 13:30
Ehtekunstnikust ettevõtja Karin Eensaar sihib omanimelise brändiga jõuliselt maailma. Tema disainitud pistoda kujutava kaelaehte sai pärast Tallinna kontserti kingiks popstaar Madonna.
FOTOD: Hispaanias pandi müüki villa, millest paljud on unistanud  (5)
16.juuli 2014 11:55
Rikka inimese elu ei pruugi olla kerge ja pidev meelakkumine. Seetõttu ei ihkagi me kogu aeg seda, et küll oleks tore rahas supelda. Vahel aga näed kuskil midagi, mis paneb sind siiski mõtlema - mis oleks, kui ma suudaks selle endale osta. Hispaanias, Mallorcal, tuli hiljuti müüki häärber, mille järgi ihuvad hammast paljud, kelle finantsseis lubab sellist väljaminekut teha, kirjutab Celebrity Networth.
Heliriba: Joachim Löw
16.juuli 2014 06:00
Nüüd saab lõpuks rahu. Üle kuu aja täitis kõiki kanaleid ja veerge jalgpall, nüüd on pidu selleks korraks läbi.
Meestele: 10 viisi, kuidas sa oma võimalused õhtul skoorida täielikult ära nullid  (20)
04.juuli 2014 12:01
Kui sul on plaanis täna kohtingule minna ja see kohting voodis lõpetada, pane alljärgnevad õpetussõnad kõrva taha!
Septembris esineb Tallinnas USA DJ Markus Schulz  (3)
03.juuli 2014 14:31
Laupäeval, 6. septembril esineb Tallinna ööklubis Factory esimest korda Eestis üks populaarseim rahvusvaheline DJ, kuulus raadiosaate "Global DJ Broadcast" juht, muusik ja produtsent Markus Schulz.
DELFI FOTOD: Säh sulle Eesti visiitkaarti! Lauluväljaku ümbruses asuvad majad on äärmiselt trööstitus seisukorras  (55)
03.juuli 2014 10:53
Mis ühendab laulupidu, Õllesummerit ja Robbie Williamsi ning Madonna kontserte? Aga see, et kõik need üritused on aset leidnud Tallinna lauluväljakul ja toonud kokku kümneid tuhandeid eestlasi ja välismaalasi. Paraku leidub aga ühe Tallinna suurima turistimagneti ehk lauluväljaku ümber hulk äärmiselt trööstitus seisukorras maju.
Kuidas Johnny Cash linnud põlema pistis ja Tim Allen eluks ajaks vangi oleks läinud ehk 5 hirmsat lugu staaridest, kel on räpane minevik  (3)
02.juuli 2014 18:45
Kuulsus sünnitab alati legende, millest mõnda usutakse ja mõnda mitte. Paraku on kuulsused pahatihti ka tegelikkuses toime pannud koledaid tegusid, mida sageli aga lihtsalt ei mäletata või ei soovita mäletada. Siin on viis üpris koletut lugu kahest legendaarsest muusikust, ühest ajatust kirjanikust ning kahest vägagi tuttavast Ameerika näitlejast, kes on saanud hakkama eriti põlastusväärsete käkkidega.
Madonna oleks uhke! Vaata, millise geniaalse cover-videoga Eesti tantsuõpilased maailmameediasse murdsid  (48)
26.juuni 2014 19:20
Eesti Tantsuagentuuri tantsukooli 8.lend kaverdas Madonna 1990. aasta etteaste MTV videoauhindade galalt ning murdis sellega suisa maailmameediasse, kuna noorte ettevõtmisest kirjutavad väga ülistaval moel erinevad väljaanded eesotsas Huffington Posti ja portaalidega NewNowNext ja Instinct Magazine .
FOTOD: Madonna näitas end avalikult oma uue ja verinoore "mängukanni" seltsis  (7)
23.juuni 2014 10:20
Äsja saabusid rõõmsad uudised, et 55-aastane popikuninganna Madonna on enda kõrvale leidnud uue meeshinge. Kui elava legendi kõrval oli enne 27-aastane tantsija, kellega teed lahku läksid, siis pole staaril muret oma kaaslast uue ja seejuures noorema mudeli vastu välja vahetada. Nii ongi Madonna nüüd paar 26-aastase Timor Steffensiga.
Setu Folk toob esinejaid naabermaadest ja viib muusikutega matkama  (1)
20.juuni 2014 09:51
27.-28. juunil toimub Värskas kahepäevane muusika- ja matkafestival Seto Folk. Festivalil astuvad üles esinejad Venemaalt, Lätist, Soomest, Setomaalt ja Eestist. Seto Folgi teeb erakordseks matkaprogramm, mis viib külastajad muuhulgas Eesti parimatesse seenemetsadesse ja lodjaga Pihkva järvele.
Kae ja kadesta: 55-aastane Madonna on konksu otsa saanud 26-aastase tantsija!  (19)
18.juuni 2014 13:20
Ei kulunudki kaua, kui boyfriend Brahim Zaibatist lahku läinud Madonna uue noore kuti oma haardesse sai.
Eestlane São Paulos: meelt tulnuks avaldada seitsme aasta eest  (3)
13.juuni 2014 07:00
Erik Henno räägib jalgpalli MM-i alguse puhul Brasiilia kuningliku spordiala muredest ja rõõmudest.
Maailma Aasta Ettevõtjaks sai India KMB panga rajaja ja juht Uday Kotak  (13)
12.juuni 2014 08:24
Nädalavahetusel Monacos toimunud Maailma Aasta Ettevõtja konkursi võitis India pankade esiviisikusse kuuluva Kotak Mahindra Banki rajaja ning tegevjuht Uday Kotak. Eestit esindas BDG grupi omanik Priit Rebane , kes pälvis tähelepanu eelkõige sellega, et oli konkursil üks väheseid meelelahutusvaldkonnas tegutsevaid ettevõtjaid läbi aegade.
Popmürgi üledoos  (43)
11.juuni 2014 06:00
Siim Nestor on Miley Cyruse kontserdil tunnistajaks, kuidas igasugused kõlbelised väärtused lagunevad kiiremini valguskiirusest.
Aasta Ettevõtja Priit Rebane: Eesti vajab pikemaajalist visiooni ettevõtlusekeskkonna arenguks  (13)
05.juuni 2014 17:10
Monacos algas Maailma Aasta Ettevõtja konkurss, kus Eestit esindab mullune Eesti Aasta Ettevõtja Priit Rebane , BDG juht ning omanik. Rebase sõnul vajab Eesti pikemaajalist visiooni, et riikidevahelises konkurentsis vastu pidada.
Cosmo tuletab meelde: lapsepõlvehobid, mis hoiavad sind saledana
02.juuni 2014 23:30
COSMOPOLITAN: Kas mäletad, et veetsid lapsena terveid pärastlõunaid batuudil hüpates? Lülita see ja teisedki lapsepõlvelemmikud oma päeva treeningkavasse tagasi.
Kiired! Kaheksa kuud koos olnud staarpaar Penn ja Theron plaanivad peagi peret ja pulmi!
01.juuni 2014 20:25
Tundub, et peagi võib üks sätendav sõrmus Charlize Theronil juures olla, sest kuuldavasti plaanivad nad Sean Penniga suhte ametlikuks teha ning siis ka pereplaneerimise käsile võtta.
Linn, kus kõigel on hing
28.mai 2014 06:00
Karmikäelise islami asemel valitseb Bali saarel usundina mänguline hinduism, mis segatud kohalike maagiliste praktikatega, kirjutab Tom Valsberg.
Instagrami parimad palad: nii veetsid nädalavehtuse rikkad ja kuulsad!  (2)
26.mai 2014 11:30
See, et eestlased nädalavahetuse valimiste ja päikese saatel veetsid pole kellelegi uudis, ent see, mida tegid samal ajal staarid mujal maailmas, paljastub sulle nüüd.
PUBLIKU VIDEO: Vaata, millise möllu Tanja eile euroklubis püsti pani!  (8)
08.mai 2014 12:03
Tanja andis kolmapäeva öösel Kopenhaageni EuroClubis ägeda kontserdi, mis hilisest algusajast hoolimata rahva möllama pani ja kaasa elama haaras. Kui "Amazing" enne Tanja lavaleastumist klubikõlaritest kõlas, kogunesid kõik ümber Tanja, kes mõnusalt tantsu vihtuda ka ise sai ja fännidega pilte tegi. Tanja pooletunnisel kontserdil kõlas lisaks "Amazingu" kahele versioonile ka Madonna lugu "Music", mis Eurovisioniga kenasti kokku käib. Vaata videost, milline möll klubis öötundidel maha peeti!
FOTOD: Tanja tegi öiselt kirevas euroklubis küll enam kui finaaliväärilise etteaste!  (10)
08.mai 2014 08:00
Tanja rõõmustas muusikafänne kolmapäeva öösel euroklubis, mis etteastele pea täissaaliga kaasa elas. Lisaks "Amazingule" kõlasid lood ka Madonna repertuaarist ning isegi Bitney Spearsi "Worg B***h" tsenseerimata sõnadega. Juba päeval eurokülas lehvinud lipud olid taas heisatud ja klubipublik osutus oodatust sootuks elavamaks.
Rootsi kingitus muusikaärile
07.mai 2014 06:00
Siim Nestor intervjueerib Spotify Põhjamaade ja Baltikumi osakonna juhti Jonathan Forsterit.
TOP 10 maailmakuulsat artisti, kelle närune diktsioon muudab laulusõnade mõistmise suisa võimatuks  (6)
06.mai 2014 22:00
Valesti kuuldud laulusõnad on läbi aegade pakkunud palju nalja ning viimase paarikümne aasta jooksul on mõni kõrvadele vingerpussi mänginud muusikapala suisa elava legendi mõõtmed omandanud. Väljaanne DigitalSpy reastas maailma kõige halvema diktsiooniga artistid, kelle teksti mõistmine on osutunud suuremat sorti pusimiseks.
VAATA: Uue musavideo filmimine! Miley Cyrus taaskord püstihull ja riivatult paljas  (11)
02.mai 2014 17:25
Lauljatar Miley Cyrus on jätkuvalt riivatu ja väga kunstiliste pürgimustega. Verivärske muusikavideo "Tongue Tied" jaoks ammutas ta inspiratsiooni erinevatest psühhedeelsetest maalidest ja videotest ning paljud fännid tunnevad ära ka noore Madonna mõjutused. Tõepoolest, nibud, mida katab vaid kleeplint ning imeväikesed latekspüksikud ja võrksukad...Vaata, kas meeldib?
Nädala album: Reaktsioon luua ebatäiuslikku poppi
30.aprill 2014 06:00
Maria Minerva “Histrionic” (Not Not Fun)
Nine Inch Nails harjutab algavaks Euroopa tuuriks Riias
21.aprill 2014 21:45
Ameerika bänd Nine Inch Nails on otsustanud saabuda Riiga juba nädal enne kontserti, et valmistuda just seal oma algavaks Euroopa turneeks. Pärast kuue aasta pikkust pausi saab NINi Euroopa turnee avalöögi 6. mail Arena Rigal toimuva kontserdiga.
FOTOD: Legendaarne DJ Bob Sinclar tõmbas staarid Vabanki jalga keerutama!
21.aprill 2014 13:52
Reedel, 18. aprillil, esines klubis Vabank legendaarne DJ Bob Sinclar. Õhtu peaesineja kohtus enne live- esinemist publikuga, kelle seas oli nii tuntud seltskonnastaare kui teiselt poolt maakera spetsiaalselt selleks õhtuks kohale tulnud fänne.