Madonna

Kuidas leida oma stiil? Toimi nii ja saad peagi originaalse välimuse eest komplimente
01.detsember 2016 12:51
Trendid tulevad ja lähevad, stiil jääb. Kas sinagi oled seda lauset kuulnud ja salamisi mõelnud, et mis siis täpsemalt on sinu stiil? Jah, oma stiili on raske leida. Lisaks sellele, et mood on pidevas muutumises, meeldib sulle kindlasti mitte pelgalt üks, vaid erinevad stiilid. Milline neist on sinu jaoks parim ja ainuomane? Kuidas leida ja luua oma personaalne stiil?
Madonna teismeline poeg paha peal: Rocco Richie jäi kanepiga vahele  (5)
27.november 2016 15:30
Madonna ja Guy Richie 16-aastane poeg võeti kanepi omamise eest vahi alla.
FOTOD ja BLOGI: Finaali minek? Adeele üliemotsionaalne etteaste jättis kõigil suud ammuli ning tõi talle 7. näosaate võidu  (92)
13.november 2016 14:40
TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg traavib kibekiirelt edasi ning pöörase moondumisheitluse suurejooneline finaal pole enam mägede taga. Juba järgmisel pühapäeval selguvad saate neli finalisti, ent enne seda astusid veel lavale eluterve kehakuvandi eest võitlev lauljatar Meghan Trainor, uhke naisduett Leida Sibul ja Hilda Koni, end hiigelparuka taha peitev Sia, popikuninganna Madonna ning mitmed teised kirevad karakterid. Võidu noppis Jennifer Hudsonina üliemotsionaalse etteaste teinud Adeele Sepp!
FOTOD: Väsinud, kuid võimas kuningas Baudouini staadion Eesti koondise treeningu ootuses  (5)
12.november 2016 18:04
Eesti jalgpallikoondis peab täna Brüsselis kohaliku aja järgi kell 19 viimase treeningu enne homset MM-valikmängu maailma neljanda vutiriigi Belgia vastu.
Britney uus plaat on teadus ise
09.november 2016 00:30
Britney Spears „Glory“ 8/10
TANTSUMÕNU: We Love The 90s festivalil panevad retrofännid lava ees kepslema Snap! ja Captain Hollywood Project  (1)
07.november 2016 10:48
Legendaarne "The Power" ja "Rhythm Is a Dancer" staar Snap! ning "More and More" looja Captain Hollywood Project ühinevad tuleval suvel festivaliga We Love The 90s .
PUBLIKU VIDEO: Liis Lass: olen näosaates osaledes õppinud, et kui ma tahan midagi proovida, siis suudan ma ka seda teha
06.november 2016 22:15
TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viienda hooaja kuuenda võidu napsas Liis Lass, kes on mitme saate jooksul näidanud end kui tugevat konkurenti, ent näitlejatar jäi viimaks esimeseks tulles tagasihoidlikuks: "Ma ei oodanud otseselt võitu, aga tore on ikka," sõnas ta Publikule antud intervjuus.
VIDEO: Võimsad Eesti poisid! Slackline 'i tipptegija Jaan Roose ja Tauri-Viljar Vahesaar löövad laineid Saksa talendisaates  (15)
31.oktoober 2016 12:33
Jaan Roose kuulub maailma tippu sellisel alal nagu slackline , mis hõlmab endas trikitamist nööril. Nüüd on Jaan võtnud kampa sõber Tauri-Viljari ning osaleb Saksamaa talendisaates "Das Supertalent".
Itaalia keskosa raputas järjekordne tugev maavärin  (19)
26.oktoober 2016 21:08
Itaalia keskosa raputas kolmapäeva õhtul tugev maavärin, mida oli tunda ka pealinnas Roomas. Esimesele maavärinale järgnes paari tunni pärast teine, veel tugevam maavärin.
TÄHTEDE MÄNG: Saage tuttavaks noormehega, kes korvpallimängu vaheajal kõnnib ja hüppab maa ning taeva vahel  (4)
24.oktoober 2016 18:28
Köielkõndijaid oleme me kõik näinud, kuid see, et keegi maa ja taeva vahel tasakaalu hoides ka saltosid teeks, on ilmselt paljudele meist midagi uut. Kõike seda näeb 2017. aasta 16 veebruaril, mil Saku hallis on Eesti korvpalliliiga Tähtede Mängu meelelahutusprogramm.
Vaikus sotsiaalmeedias: Kim Kardashiani röövijärgne kahtlane kadumine avalikkuse eest tekitab küsimusi  (5)
05.oktoober 2016 12:53
Esmaspäeval raputas maailma uudis Kim Kardashiani jõhkrast röövist, mil naiselt varastati relva ähvardusel 11 miljoni dollari väärtuses ehteid. Naine oli Pariisis, sest väisas sealset moenädalat. Siiski tekitavad Kimi röövijärgne vaikusperiood ja mitmed muutunud "faktid" kahtlusi.
DELFI LUGEJATE 35 pärli kontrolltöödest ehk vananaistesuvi on see, kui vanad naised hakkavad mehi otsima  (17)
05.oktoober 2016 11:27
Kui õige vastus kontrolltöös annab sulle punkti, siis humoorikas vastus peaks andma kaks. Tänasel õpetajate päeval on paslik meelde tuletada Delfi lugejate parimad pärle kontrolltöödest. Inspiratsiooni õpilastele ja avatud meelt ning kannatlikkust õpetajatele!
Jürgenstein astub ERM-i madonna kaitseks välja: see sümboliseerib, et tehtud mõtlemata tegusid on võimalik parandada  (109)
02.oktoober 2016 11:30
Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liige Toomas Jürgenstein on ERM -i skandaalse Neitsi Maarja sümboliga eksponaadi hukkamõistmisega ettevaatlik ning toob välja neli argumenti madonna kaitseks.
ERM-i skandaalne eksponaat külvab pettumust: kuhu jääb austus naiste ja usklike vastu? Mis siis, kui sinimustvalge mänguasi pannakse virtuaalselt põlema?  (326)
02.oktoober 2016 10:40
ERM -is Neitsi Maarja kujutise jalaga löömise eksponaat on tekitanud poliitikutes nördimust: kristlasi ning naisi solvavat näituse osa peetakse tõsiselt ebaõnnestunuks.
FOTOD: Rekordivääriline kõhutäis: Jaapani kokad valmistasid Solarise keskuses hiiglasliku sushi-Pokemoni  (3)
18.september 2016 17:10
Täna toimus Solarise keskuses suur Jaapani-teemaline perepäev, kus purustati ka Eesti suurima sushiroa rekord. Jaapani kokad valmistasid sel puhul tuhandete silmapaaride ees üheksa ruutmeetrise sushi-Pokemoni, mida hiljem anti rahvale ka tasuta mekkida.
GALERII, mis toob tagasi maa peale: kuulsad naised enne ja pärast fotode põhjalikku töötlemist  (27)
09.september 2016 22:30
Me näeme tihti fotosid kuulsatest naistest, kes näevad pildil välja absoluutselt täiuslikud. Hea on teada, et nii see siiski pole ja efekt on saavutatud retušeerimise abil. Ometi kipuvad naised ikka end nende klantspiltidega võrdlema, nii et aeg-ajalt tuleb jälle meelde tuletada, millised need pildid enne retušeerimist välja nägid (või millised nad võisid välja näha).
Oh õudust: su sõbrad muudavad sind paksuks!  (10)
27.august 2016 22:30
„Oh, võta ikka...“ „Ma võtan, kui sina võtad...“ „Me oleme selle ära teeninud!“ Kui need on sõnad, mis õõnestavad su dieeti, siis pole sa ainus. Kuid kaalu saab kaotada ka sõpru kaotamata.
Järgmine Juss Haasma? Näosaate neljas osaleja on selgunud!  (18)
25.august 2016 11:27
Sel sügisel vallutab Eestimaa TV3 suursaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg. Kaheksa andekat ja armastatud artisti naerutavad vaatajaid läbi terve sügise. Tänaseks on selgunud 3 osalejat, kelleks on näitlejanna Inga Lunge, näitleja Raivo E. Tamm ja noor näitlejanna Liis Lass. Kes on aga salapärane 4. osaleja, kes istub pildi keskel tooli peal?
Kõik on rõõmsad ja kallistavad üksteist  (3)
22.august 2016 00:11
ETV taasiseseisvumispäeva programm 20. augustil kell 6.55–22.15. Kohati lustakas, kohati primitiivne.
FOTOD: Madonna 58! Tosin fotot kunagisest sekspommist, mis tõestavad, et ta ei kavatsegi väärikalt vananeda  (2)
16.august 2016 10:21
Superstaar Madonna tähistab 16. augustil enda 58. sünnipäeva, mistõttu on paslik meenutada, et naine ei ilmuta peale kortsuva silmnäo ühtki teist vananemise märki.
ÄGEDAD PILDID: Madonnaga tuuritanud Jaan Roose harjutab juba Tõrva Loitsu peadpööritava trikietenduse jaoks  (1)
12.august 2016 18:42
13. augustil Tõrva Veskijärve ääres toimuv Tõrva Loits on suurlavastusse kaasanud Madonna 2012. aasta tuuri köielkõndija ning oma ala maailmameistri Jaan Roose . Värskast pärit köieakrobaatika tippmees näitab Eesti suurimal tule, vee ja muusikalavastusel oma vingemaid trikke.
TOP 10: Superhitid, mis võitsid rahva südame ja tõid kuulsuse, kuid mida artistid ise südamest vihkavad  (28)
10.august 2016 13:09
Sinead O’Connor teatas hiljuti, et ei taha enam kunagi esitada oma globaalselt nutuhitti “Nothing Compares 2 U”, sest ei suuda selle looga enam emotsionaalselt suhestuda. Peale tema on teisigi suuri muusikastaare, kes oma suurimat hitti põlgavad – olgugi et see neile tegelikult kogu kuulsuse on toonud. Mentalfloss kogus kokku 10 lugu, mida staarid on avalikult põlastanud.
Kinos Sõprus linastuvad filmid kadunud ja uuesti leitud filmikunstist
09.august 2016 13:52
11. – 22. augustil linastuvad kinos Sõprus kaks dokumentaalfilmi "Onu Howard" ("Uncle Howard", USA 2016) ja "Burroughs" ("Burroughs: The Movie", USA 1983), mis toovad ilmavalgusele uskumatult põneva ja liigutava loo kadunud ning uuesti leitud filmikunstist.
Madonnaga tuuritanud Jaan Roose annab peadpööritava trikietenduse Tõrva Loitsul
07.august 2016 21:30
13. augustil Tõrva Veskijärve ääres toimuv Tõrva Loits on suurlavastusse kaasanud Madonna 2012. aasta tuuri slackliner' i ja oma ala maailmameistri Jaan Roose. Värskast pärit köieakrobaatika tipp näitab Eesti suurimal tule, vee ja muusikalavastusel oma vingemaid trikke.
Naise kättemaks: sain võimaluse näha abikaasa teistsugust tahku ning see äratundmine kätkes endas erootilist laengut
05.august 2016 23:30
Naise kättemaks”, mille ingliskeelne pealkiri on otsetõlkes „Keskealise naise kättemaks”, jutustab loo Rose Lloydist. Rose on neljakümne seitsme aastane õnnelikus abielus naine. Ta on üles kasvatanud poja ja tütre, kes on korralikult ülikoolis nagu vaja, ning töötab parasjagu tähtsa ajalehe raamatutoimetajana. Siiski koorub naise minevikust välja kaks veidi varjulisemat hetke... (Kätlin Kaldmaa, EPL 05.08)
Madonna kakleb majakaaslastega, kes keelavad ta tuttavatel ilma temata oma hirmkallis korteris ööbida  (3)
24.juuli 2016 11:37
Madonnal on korter ühes uhkeimas New Yorgi linnaosas Manhattanil, ent elu seal ei tundu olevat kuigi idülliline ja rahulik. Nimelt on majaelanikud juba mõned aastad tagasi koosolekul võtnud vastu otsuse, et korterites ei tohi ilma omaniketa kõrvalised isikud ööbida. See aga ajas mööda maailma ringireisival Madonnal harja punaseks, vahendab Page Six.
FOTOD ja VIDEOTUUR: 19 aastat Versace mõrvast! Mis on saanud hiilgavast häärberist, kus moedisainer kunagi elas?
16.juuli 2016 10:15
15.juulil möödus 19 aastat maailma ühe tuntuma ja armastatuma moedisaineri Gianni Versace jõhkrast mõrvast, ent tema Villa Casa Casuarina nime kandev residents Floridas elab endiselt kirevat elu, majutades luksushotelli, kus staarid puhkamas ja pidutsemas armastavad käia, vahendab ET Online .
Camp of Hip-Hopi üks õpetajatest on Tash, kes kujundas välja Lady Madonna isiksuse
12.juuli 2016 11:01
Tash on pärit Kanadast ja tema noorusliku ning energilise olemise juures võib naise tegeliku vanuse teadasaamine ehmatav olla. Aga tänavatants ongi ala, kus tegelikult võiks noorte kõrval kaasa lüüa mitte ainult isad-emad, vaid veelgi vanem põlvkond.
PÄEVA KOMM: Ärge ajage segamini muusikatööstust ja heliloomingut. Koit Toome lugu on tööstuslik produkt, mitte looming  (13)
02.juuli 2016 13:13
Eile ilmnes, et Koit Toome uue suvehiti "Paradiisiliival" meloodia on umbes kolmekümne naela eest netist ostetud. Muusikaprodutsent Vahur Valgmaaga kahasse kirjutet lugu on hulgaliselt populaarsust kogunud, mistõttu oli sämpli kasutamine pidanud välja tulema. Vahur tunnistas, et tavapäraselt ta sellist tehnikat ei harrasta ning talle meeldib siiski pigem ise viisijupp kirja saada. Sellest hoolimata ei tundu aga fännid kuigi palju solvatud olevat ning asjakohast diskussiooni jätkub ka pikemateks vestlusteks.