Macaulay Culkin

Selgeltnägijast kohvikupidaja? Macaulay Culkinil juhtus Pariisi kohvikus WiFi-parooli küsides müstiline lugu  (1)
07.aprill 2016 09:43
"Üksinda kodus" staar Macaulay Culkinil, kes tänaseks 35-aastane ning enda sõnul sisuliselt pensionil mees, kes veedab oma päevi kunstiga tegeledes, rääkis ajakirja Vulture intervjuus , kuidas teda ühes Pariisi kohvikus saatuse nool tabas.
VIDEO: Paanikas "Üksinda kodus" pätt Marv anub netis Harry abi: see poiss on tagasi ja tuleb meile järele!  (1)
26.detsember 2015 11:10
Nädalapäevad tagasi üllitas üks noor filmitegija netis omamoodi järje "Üksinda kodus" filmidele, kaasates filmi selle algse superstaari Macaulay Culkini . Tegu polnud aga teps mitte pühademeeleolulise teosega, vaid näitas lapsena pättide rünnakutest ja perekonna poolt hülgamisest traumeeritud meest, kes osutub psühhopaadiks. Nüüd sai film järje ühelt "Üksinda kodus" kurikaelalt Marvilt, keda kehastab Daniel Stern.
VIDEO: Täiskasvanud Kevin McCallister on maruvihane: kuidas te sõidate puhkusele ja jätate oma 8-aastase poja maha?!  (52)
18.detsember 2015 16:04
Muusik, näitleja ja produtsent Jack Dishel alustas uue veebikomöödiaga ":DRYVRS". Sarjas sõidutavad Jacki erinevad kummalised autojuhid, esimeses episoodis astub üles Macaulay Culkin oma tuntuimas rollis Kevinina, kes on endiselt sügavalt traumeeritud 25 aastat tagasi aset leidnud sündmustest, kui pere ta jõulupuhkusele minnes 8-aastasena üksi koju jättis. Vaata videost lähemalt!
5 lõbusat fakti, mida Sa ei teadnud jõulufilmi "Üksinda kodus" kohta!  (22)
03.detsember 2015 18:48
Kuigi "Üksinda kodus" on aastate jooksul leierdamise tulemusena otsast lõpuni pähe kulunud, toome värskenduse mõttes teieni mõned toredad faktid, mida te tõenäoliselt veel filmidest ei teadnud. Ning kui juhtumisi keegi seda filmi veel piisavalt palju näinud pole, siis täna alustab TV3 kell 20.30 oma traditsioonilist Macaulay-maratoni.
VAATA: Mis on saanud "Üksinda kodus" armastatud tegelastest tänaseks?  (9)
03.detsember 2015 18:25
Täna alustab TV3s suur "Üksinda kodus" maraton, mis jõuludeni igal neljapäeval Kevini seiklustele kaasa elada lubab. 1990-1997 loodud kolm filmi on oma südamlikkuse ja lõbususega eestlasi juba aastaid pühadeks ette valmistanud, ent kas oled mõelnud, et ekraanil tegutsevad head ja pahad päris elus vananevad?
Palju õnne, Emma Stone! 10 ägedat fakti, mida sa Emma kohta ei teadnud
06.november 2015 11:29
Ämblikmehe seeriatest ja filmidest Easy A ja Superbad tuntud näitlejanna Emma Stone puhub täna tordilt 26 küünalt! Siit leiad 10 lahedat fakti Emma Stone'i kohta, mida sa enne ei teadnud!
Kas tõesti juba? "Üksinda kodus" staar kustutab täna tordilt 35 küünalt  (9)
26.august 2015 22:11
Filmiseeria "Üksinda kodus" kahe esimese osa peategelane Macaulay Culkin pole sugugi enam see väike poisike, kes kõigi mälusoppi end kinnitanud on. Staar tähistab täna oma 35ndat juubelit. Imearmsast väikelapsest sirgus aga alatasa seadusega pahuksis olev meesterahvas. Igal juhul palju õnne ja et asi veel nostalgilisem oleks, vaata, kuidas Culkin aastate jooksul muutunud on SIIT!
MULJED: Vastvalminud film "Supilinna Salaselts" tegi õnnelikuks  (6)
12.mai 2015 13:34
Eile, 11.mail avanes mul võimalus minna vaatama vastvalminud Eesti koguperefilmi " Supilinna Salaselts", kus on peategelasteks neli Supilinna last Mari, Sadu, Olav ja Anton. Kui Tartut tabab salapärane mürgitus, mis pooled linna täiskasvanud lasteks muudab, on peategelastel vastumürgi leidmiseks ainult 48 tundi. Kuigi nende tavapäev ongi senimaani aardejahti mängides möödunud, osutub see ülesanne neile parajaks pähkliks ja viib neid sõna otseses mõttes läbi tule ja vee.
FOTOD: Enne ja pärast ehk vaata, milline näeb "Üksinda kodus" maja välja nüüd, 24 aastat hiljem!  (7)
29.detsember 2014 12:02
"Üksinda kodus" on meie generatsiooni üks parimaid jõulufilme, mida teab peast pea iga inimene. Samuti on kõikidel meeles filmi esimesest osast maja, milles McCallisteride pere elas ning kogu komöödiline tegevus koos varastega aset leidis.
30 menukaimat pühadefilmi Eesti telekanalites  (31)
24.detsember 2014 10:43
Sarnaselt ülejäänud maailma tavale asuvad ka kodumaised telekanalid detsembri saabudes esitama pühadehõngulist filmikava. Käes on "Üksinda kodus" ja "Visa hinge" aeg, teab juba rahvas oodata. Lugesime kokku, milliseid linateoseid on Eesti telejaamad aastatel 1997-2013 (tehnilistel põhjustel jäi välja aasta 2006) enim kordi näidanud. Tulemused pole jahmatavad, aga siiski valgustavad.
VIDEO: Milline oleks perefilm "Üksinda kodus" õudukana?  (24)
21.detsember 2014 12:19
Lõbus perefilm "Üksinda kodus" võiks vabalt olla õudukas ja just seda ühe YouTube'i kasutaja loodud uus teriler näitabki. Unustatud väike poiss, kaks pätti ja tühi kõle maja saab õigeid kaadreid kokku pannes hoopis uue, sootuks süngema varjundi. Oli ka aeg, et keegi äraleierdatud loole vürtsi lisaks!
Ohhoo! 7 põnevat fakti, mida sa "Üksinda kodus" kohta ei teadnud  (20)
12.detsember 2014 15:03
Kui oled ennast jõulufilmide lainele häälestanud, siis ilmselt on sinu menüüst "Üksinda kodus" juba sel aastal läbi käinud. Siin on aga 7 üllatavat fakti, mida sa kuulsaimast jõulufilmist ilmselt ei teadnud.
Ja ta tuleb taas! Üksinda kodus" avab TV3 jõuluaja täna õhtul!  (15)
04.detsember 2014 14:12
See, et jõulud on tõepoolest saabumas, saab kinnituse täna õhtul TV3s. Nimelt jõuab vaatajateni „jõulukuulutajast“ komöödia „Üksinda kodus“ esimene film.
Culkin pole surnud! TOP15 staari, keda vigurvändad armastavad internetis surnuks kuulutada  (5)
09.november 2014 14:50
Insipireerituna eile-täna maailma rabanud taaskordsest surmavembust, mis "Üksinda kodus" staari Macaulay Culkini kohta liikvele pääsesid, on paslik üles rivistada kõik megastaarid, kelle surmateateid kuigi tõsiselt võtta ei maksa, sest netipätid armastavad lihtsalt neid eriti tihti surnuks kuulutada.
VIDEO: Laula üksinda kodus! Macaulay Culkini kahtlasevõitu bänd vilistati Inglismaal lendavate õllepudelite saatel välja  (1)
27.mai 2014 22:00
Endise Ameerika lapstähe, filmides "Üksinda kodus" kuulsaks saanud Macaulay Culkini bänd vilistati pühapäeval Nottinghamis toimunud muusikafestivalil välja. Vaid 15 minutit esinenud, lahkus kollektiiv solvunult lavalt.
Macaulay Culkini isa sai rabanduse ja otsib pojaga lepitust
23.jaanuar 2014 13:12
Endise lapstähe Macaulay Culkini võõrandunud isa Kit Culkin sai üleeile rabanduse ning viibib raskes seisus haigas.
Ei ole õiget jõulu ilma raju telelööminguta!  (4)
22.detsember 2013 00:00
Mis tunne on mitukümmend aastat jutti aastavahetusel ühes ja samas rollis rahvast naerutada? Kutsusin tähed telemaja kohvikusse.
VIDEO: Enam ei üksinda kodus ega laval! Malcaulay Culkin tegi pitsabändiga muusikudebüüdi
15.detsember 2013 13:45
Kui mõtled jõulude peale, meenub Sulle ilmselt paratamatult ka teleprogrammis pühadega kaasas käiv "Üksinda kodus". Sobivalt just nüüd tuli aga kunagine lapsstaar, kes tänaseks 33-aastane, välja oma uue bändiga The Pizza Underground ning tegi esimese lauljadebüüdi oma bändiga eile.
KUULA: Ood tomatijuustusaiale! Macaulay Culkin tegi bändi The Pizza Underground
10.detsember 2013 11:16
"Üksinda kodus" staari Macaulay Culkin on kokku pannud bändi, mis laulab The Velvet Undergorundi laule pitsade võtmes. Bändi nimeks on The Pizza Underground.
Lapstäht Macaulay Culkini uus pruut näeb välja nagu tema endine tüdruksõber Mila Kunis  (5)
28.november 2013 08:57
33-aastane endine lapstäht Macaulay Culkin , kes sai kuulsaks jõulufilmidega "Üksinda kodus" ja "Richie Rich" on kolm aastat pärast lahkuminekut endisest tüdruksõbrast Mila Kunisest lõpuks leidnud uue armastuse.
FOTOD: VAU! Endine lapsstaar Macaulay Culkin on kui tuhast tõusnud!  (9)
14.oktoober 2013 16:15
32-aastane endine lapsstaar, kes näeb igatahes tervislikum välja kui aasta eest, jäi fotograafide kaamera ette hiljuti harukordselt rõõmsameelses tujus, kandes jänesekõrvu.
FOTOD ja VIDEO: Endised lapstähed Emmy'del: kas tunned need näitlejannad ära?
23.september 2013 15:40
Emmy'de jagamisest käisid sadade filmi- ja teletegijate seas osa saamas ka mõned kaunid daamid, keda teame kõige paremini juba 20 aasta tagusest ajast.
HARULDASED FOTOD: Macaulay Culkin avas uksed oma psühhedeelsesse koju, mis pakatab suitsust, napsist ja kunstist  (24)
22.september 2013 17:30
Lapsstaar Macaulay Culkin avas esimest korda elus avalikkusele oma kodu-mis-on-muudetud-kunstistuudioks uksed. 32-aastane lapsstaar, kes näeb igatahes tervislikum välja kui aasta eest, poseeris ajakirjale Bullet oma psühhedeelses New Yorgi kunstistuudios, kus nagu igale kunstnikule kohaselt lamasid igal pool ringi suitsupakid ja tühjad alkoholipudelid. Samuti on piltidelt näha, et mehele meeldib end vahetevahel turgutada Red Bulliga.
Loe: kuulsused, kelle välimust on narkootikumid drastiliselt muutnud  (2)
08.august 2013 13:25
Need staarid ei pea isegi oma sõltuvust avalikkusele tunnistama, vaid see paistab tervele maailmale välja nende nägudest. Panime kokku neli staari, kelle välimust on silmanähtavalt narkootikumid räsinud.
FOTOD: Peoloomast endine lapstäht Macaulay Culkin jagas piltnikele hoope ja sõimusõnu  (4)
17.aprill 2013 21:25
90ndate hittfilmide "Üksinda kodus" peaosalisena tuntuks saanud Macaulay Culkin ei kannata avalikkuse tähelepanu.
Ashton Kutcheri ja Mila Kunise suhe läks just märksa tõsisemaks!  (12)
17.veebruar 2013 21:31
Kuulduste järgi on Ashton Kutcher ning Mila Kunis panemas leibasid ühte kappi - ilmselt ei ole rikkaima telenäitleja Kutcheri eesmärk küll raha kokkuhoid... "Nad on teineteisele ideaalsed ning neil on koos väga lõbus," sõnas allikas Perez Hiltonile .
5 lõbusat ja vähetuntud fakti jõulufilmist "Üksinda kodus"  (17)
25.detsember 2012 19:26
Kuigi "Üksinda kodus" on lõputu leierdamise tulemusena otsast lõpuni pähe kulunud, siis siin on värskenduse mõttes mõned toredad faktid, mida te tõenäoliselt ei teadnud.
FOTOD: Endine lapstäht Macaulay Culkin käis jõululaupäeval üksinda kiirtoitu mugimas  (48)
25.detsember 2012 17:05
1990ndate alguse pühadeaja hittfilmi "Üksinda kodus" peaosaline Macaulay Culkin nautis jõululaupäeval iseenda seltskonda.
VIDEO: Vau, tubli! Macaulay Culkin on kui uuesti sündinud!  (6)
09.september 2012 23:10
Vot ei teagi, kas tõuke andsid endise tüdruksõbra Mila Kunise südantlõhestavad palved ja telefonikõned või meedias lahvatanud heroiinikahtlustused, kuid alles hiljuti väga põhjakäinud kunagine lapsstaar Macaulay Culkin on end kokku võtnud, teinud oma korterist kunstiaeljee ning näeb oluliselt parem välja kui varem!