Maarja

Naiste Liigade veebruari parimaks mängijaks valiti Maali Kanemägi
02.märts 2015 20:55
Naiste Liigade veebruarikuu parimaks võrkpalluriks nimetati TTÜ temporündaja Maali Kanemägi, kes aitas koduklubil võita kaheksast mängust seitse.
Eesti käsipallurid välismaal: Jaanimaa ja Mägi olid resultatiivsed
02.märts 2015 19:25
Välismaal mängivatel Eesti käsipalluritel olid eelmisel nädalal taas tihedad tööpäevad.
Proosast ja rokini: Algab naiskultuuri festival Ladyfest  (3)
02.märts 2015 11:34
Märtsi esimesel nädalal saab talvemasendusele puhkust anda, sest juba viiendat korda toimuv feministlik festival Ladyfest täidab nädala õpitubade, filmide, vestluste, etenduse, muusika ja peoga.
63,7% – valijad tegid õige napi osalemise rekordi  (3)
02.märts 2015 03:30
Tasavägine võitlus toob inimesed valima: mida vähem on näha ühe jõu üleolekut, seda suurem on valijate osakaal.
Kohila Võrkpalliklubi jäi põhiturniiri esikohast ilma
01.märts 2015 22:27
Naiste Balti liigas pidi põhiturniiri teise kohaga leppima Kohila Võrkpalliklubi, kes hoidis alates sügisest esikohta. Tabeli tipust taanduti alles eile, kui kindlalt jäädi alla põhiturniiri parimale Achemale.
Viimased kollased kaardid jagatakse täna: saa aimu, milliste tuntud lugudega püütakse kohtunikke võluda!
01.märts 2015 16:07
Täna õhtul näevad TV3 vaatajad, mis toimub „Eesti otsib superstaari“ kolmandas ja ühtlasi viimases eelvoorus. Andekate noorte lauljate seltskond suudab kohtunikke jätkuvalt üllatada ja naljagi saab palju.
DELFI FOTOD ja VIDEOD: Valimisjaoskondadest üle Eesti käib täna läbi sadu tuhandeid inimesi  (42)
01.märts 2015 13:19
Valimispäeval käib üle Eesti valimisjaoskondadest läbi arvatavasti üle kolmandiku valimisõiguslikest inimestest. Jaoskonna töötajad saavad osa paljude hääletamismuredest- ja rõõmudest. Üldpilt tuleb arusaadavalt kirju.
Elu Hawaii paradiisisaarel: kas tõesti tehakse minust narkomuul?  (4)
28.veebruar 2015 22:30
Katkend Kristel Rumessen raamatust "Aloha Hawaii !" AS Ajakirjade Kirjastuselt.
Sise-EMil võistleb üheksa Eesti kergejõustiklast, Šadeiko jääb vigastuse tõttu eemale  (10)
27.veebruar 2015 16:31
Eesti Kergejõustikuliidu juhatus kinnitas Praha sise-EMi koondisesse üheksa kergejõustiklast.
Roosipeenrasse valitakse uusi sorte talvel
27.veebruar 2015 10:56
Roosil on imetlusväärne ajalugu. On kindlaks tehtud, et lillede kuningannaks nimetatud taim kasvas meie planeedil juba 70 miljonit aastat tagasi. Roosivanikuid on avastatud Egiptuse hauakambritest. Antiikajal kuulusid roosid roomlaste paganlike rituaalide hulka. Moslemite jaoks on roos puhtuse sümboliks ja kristlastele neitsi Maarja võrdkujuks.
Kõlagu taas hitid! Loe, kes on "Laula mu laulu" kolmanda hooaja osalised!  (45)
27.veebruar 2015 08:23
19. märtsil stardib Kanal 2 "Laulu mu laulu" kolmas hooaeg, kus esinevad seitse tuntud artisti, kes laulavad üksteise laule. "Tundub, et mulle väga sobivad algselt meestele mõeldud lood ja olen suutnud need n-ö omaks laulda," räägib laulutäht ja tänane sünnipäevalaps Anne Veski talle kuulsust toonud lauludest.
EV97: Must-valge on igav? Just need kleidid panid moeeksperte eriti elavalt kaasa elama!
26.veebruar 2015 22:51
Klassikaline must-valge on üks soliidsemaid kontraste. Delfi TV stuudios panid just mitmed must-valged kleidid moeeksperdid vaimustunult ütlema: "See oli üks mu lemmikutest!". Vaata videost!
EV97: Esimene vastuvõtt, kus koos pastelltoonidega võidutsesid ihukarva nude kleidid  (4)
26.veebruar 2015 22:26
Mahedaid ühetoonilisi kleite on vastuvõtul alati olnud, kuid tänavu torkasid ihukarva ehk nude -toonis kleidid eriti silma - neid oli nii palju! Kuigi õrnalt beežid, olid daamide valikud erinevad: mõned olid õrnalt pärlitega ülepuistatud, teised jälle täiesti sirgelõikeliselt neutraalseid. Fotoseina juures peatusid nii luuletaja Kristiina Ehina kähar seelikuslepp kui ka Taneli Padari kaaslase peotantsijalik kleit. Millised olid moeekspertide vaieldamatud lemmikud?
EV97: Moeeksperdid värvidest: kas kollane Marianne Mikko pingutas üle? Kas värvilised sokid ja kingapaelad rikuvad etiketti?  (61)
26.veebruar 2015 21:05
Vabariigi aastapäeval oli hulgaliselt kleite, mis torkasid silma oma kirka värvi ja selge lõikega. Kindlasti ei jäänud kellelegi märkamatuks kuldselt sädelev Ene-Liis Semper või pealaest jalatallani kollases Marianne Mikko . Mikko toorsiidist kleidile andsid jõudu juurde ka kollased kingad, kollased ehted, kollane kott ning kaaslase kollased kingapaelad.
EV97: Ehete osas Delfi TV moesaates jäidki kriitikud eri meelt! Vaata huvitavaid stiilinäiteid!  (6)
26.veebruar 2015 16:56
Maitse üle vaieldakse! Nii jäid Delfi TV saates "Eesti ilu" moeeksperdid ehete teemal ikkagi eri meelt. Mis mõnele meeldis, see teisele mitte.
EV97: Võrratud sinised kleidid vastuvõtul pälvisid moekriitikute heakskiidu: sinine sobib meile!  (28)
26.veebruar 2015 15:30
Publiku reporteri Anne Sääse ja Catwalki peatoimetaja Mari-Liis Helviku juhtimisel heitsid 24. veebruari õhtutualettidele pilgu etiketikoolitaja Inge Ojakäär , magistrikraadiga tunnustatud moedisainer Kirill Safonov , tuntud telestilist Maarja Siim ja stilist, ilublogija ning ajakirjanik Stella K. Wadowsky .
Ettevõtja seljatas Lennu kinnistu asjus kohtus Raasiku valla  (2)
26.veebruar 2015 12:52
Raasiku vald kaotas Lennu kinnistu kohtuvaidluse. Vald peab tühistama korraldused, millega keeldus väljastamast Norges Hus OÜle luba Kalesi teel raskeveokitega sõitmiseks ning maksma kohtule menetluskulu 2000 eurot, kirjutab Sõnumitooja.
Eksperdid balli moeämbritest: kes läks liiale, kes pingutas liiga vähe? Spetsialistid tundsid puudust ka Ojulandist!  (62)
26.veebruar 2015 09:02
Presidendi vastuvõtt ei ole Oscarite gala või MTV muusikaauhingade show, kus üle pingutamine ja originaalitsemine käib asja juurde, leidsid moeeksperdid, kes analüüsisid ballikülaliste kostüüme Delfi TV saates "Eesti ilu" 25. Kes suutis kokku panna häirivaima komplekti? Kes tuli otse Disney multikast, mida arvata käisteta kleitidest, puhvis võrk-varrukatest, tanksaabastest ja pingul halvalõikelistest ürpidest, mis figuuri ei toeta? Kahjuks leidus punasel (ruudulisel) vaibal seda kõike liiga palju.
Taaskastutus presidendiballil: kuidas hoolitseda seisnud rõivaste eest? Ja miks tuli Iiris teist korda sama kleidiga?  (34)
25.veebruar 2015 22:30
Delfi TV saade "Eesti ilu" käsitles 25. veebruari hommikul kõiki põletavamaid moeteemasid. Sõna said nii Catwalki toimetaja Mari-Liis Helvik, etiketikoolitaja Inge Ojakäär, moedisainer Kirill Safonov, superstaari-saate stilist Maarja Siim ja ilublogija Stella K. Wadowsky. Millal ja kus kandis Anna Greeta Tsahkna sama kleiti varem? Ja mis juhtus tegelikult Iiris Vesiku selleks aastaks planeeritud kleidiga, et juba nähtu taas selga tõmmata tuli? Video paljastab!
Moespetsialistid Evelin Ilvese kleidist: hiilgavalt välja kantud tervik  (33)
25.veebruar 2015 15:48
Delfi TV saates "Eesti ilu" arutlesid moe- ja stiilispetsialistidid Evelin Ilvese selleaastase aastapäevkleidi puhul. "Hiilgav", "Üks parim siiani," olid kõik üksmeelel. Mis tundeid tekitas see kleit Catwalki toimetajas Mari-Liis Helvikus, etiketikoolitaja Inge Ojakäärus, moedisainer Kirill Safonovis, superstaari-saate stilistis Maarja Siimus ja ilublogija Stella K. Wadowskys? Kas oli dekoltee liiga sügav või midagi ka liiast? Vaata videost.
VAATA! Delfi moesaate juhtide Anne ja Mari-Liisi TOP15 lemmikkleiti
25.veebruar 2015 15:20
DELFI TV-s läks täna otse-eetrisse moesaade "Eesti ilu", kus vaadati tagasi eilsele presidendi vastuvõtule.
VAATA TAAS: Moe- ja ilueksperdid kuulutasid välja presidendi vastuvõtu kõige-kõigemad: mitmed tõestasid, et vähem on rohkem!  (57)
25.veebruar 2015 10:40
Delfi TV tegi 25. veebruari hommikul otsesaate “Eesti ilu” aruteludega presidendi vastuvõtu kaunitest kleitidest. “Eesti ilu” keskendus presidendi vastuvõtu kaunimale poolele — ilusamad kleidid, aksessuaarid, põnevamad külalised ja seigad.
Elus tuleb igaühel leida õige muster
24.veebruar 2015 11:43
See mees on ühtaegu pastor, kaitseliitlane ning riigikaitse õpetaja kolmes koolis. Ta on ainuke valgamaalane, kes presidendilt vabariigi aastapäeva puhul ordeni saab. Tema nimi on Marko Tiirmaa .
Eesti käsipallurid välismaal: Dener Jaanimaa värav päästis Eisenachile viigipunkti
23.veebruar 2015 21:52
Saksamaa meeste käsipallimeistrivõistluste esiliiga 24. voorus tegi Dener Jaanimaa koduklubi ThSV Eisenach võõrsil 24:24 viigi TV Grosswallstadtiga.
Kuidas muuta toidutegemine ohutuks?  (2)
23.veebruar 2015 14:09
Möödunud aastal on Lääne- ja Ida-Virumaal aset leidnud üle viiekümne erineva päästesündmuse, mis on olnud seotud toidu valmistamisega. Ida-Virumaal on selliseid juhtumeid sel aastal olnud juba seitse. Sisse lülitatud pliidile toidu unustamine on otsetee tulekahjuni.
VIDEO: Rannar Raap võitis Pärnus pealtpanekuvõistluse  (6)
23.veebruar 2015 10:20
Pärnus selgitati korvpalliturniiri Ice Cup ajal välja Eesti meistrid korvpallis vanuseklassis 40+. Võistlustules oli 3 võistkonda – Sungate, MBL Estonia ja eelnevatest eakamate mängijatega Tarkeitorma. Pealtpanekuvõistluse võitis Pärnus aga kohaliku klubi tagamängija Rannar Raap (video all).
Kaks sähvatust ja Rasmus Mägi viperus võõra voodiga
23.veebruar 2015 03:30
EM-koondise pileti lunastasid kaugushüppaja Rain Kask ja teivashüppaja Veiko Kriisk.
VIDEO ja FOTOD: Kergejõustiku meistrivõistluste teine päev tõi ühe EM-normi täitja  (18)
22.veebruar 2015 19:51
Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti kergejõustiku sisemeistrivõistluste teise päeva parima tulemuse tegi kaugushüppaja Rain Kask , kes hüppas 7.87, mis on Eesti kõigi aegade sise-edetabeli kolmas tulemus. Ühtlasi täitis Kask sise-EMi normi.