Life

Moskvas suri filmirežissöör Eldar Rjazanov  (13)
30.november 2015 07:26
Moskva haiglas suri 88 aasta vanusena filmirežissöör Eldar Rjazanov. Telekanali Life News andmetel suri Rjazanov ööl vastu esmaspäeva kesköö paiku.
5sec.fm: eestlaste loodud Androidi äpp, mille abil oma elust film kokku panna  (5)
28.november 2015 18:27
5sec.fm on eestlaste loodud rakendus, mis aitab oma elust viiesekundiliste lõikude abil filmi kokku panna. Autorid esitlevad ideed homsel "Ajujahil".
Staarkokk Jamie Oliver teeb uues saates toidurevolutsiooni  (1)
19.november 2015 18:35
Sel pühapäeval linastub FOX Life kanalil briti staarkoka Jamie Oliveri dokumentaalsari „Jamie Oliveri toidurevolutsioon“. Tuntud telenägu asub võitlusesse Ameerika Ühendriikides levinud haiguse, rasvtõvega, tuues sealsetesse koolidesse toitumisalase õpetuse ja muutes koolilõunaid.
Imeline ekside sõprus või midagi muud? Miley Cyrus ja Liam Hemsworth käisid koos varjupaigast koeri võtmas  (2)
19.november 2015 17:04
Kuigi kunagine paarike Miley Cyrus ja Liam Hemsworth läksid laiali juba ammu, siis ei takista see neil sugugi sidet pidamast ja üksteist nõustamast, kui asi puudutab varjupaigast koerte võtmist. Tänu Miley'le ongi Liam nüüd alates eelmisest nädalast ühe armsa peni võrra rikkam. On alles pirakas teine, eriti 6-kuuse koera kohta. Miley lahkus varjupaigast muidugi rohkem kui ühe koeraga. Vaata imearmsaid pilte!
Palju õnne! Näitlejad Michael Douglas ja Catherine Zeta-Jones tähistasid 15. pulma-aastapäeva
19.november 2015 09:13
Näitlejad Michael Douglas ja Catherine Zeta-Jones tähistasid eile oma 15. pulma-aastapäeva ja näib, et paar teineteisesse armunud rohkem, kui eales varem.
Värske tuul Renault Kadjar  (1)
17.november 2015 15:25
Alati võib vaielda, kas proovisõidu tegija peab püüdma olla objektiivne või siis hoopis vastupidi. Objektiivsuse kasuks räägib tõepärase pildi esitamine, aga tõde leidub ju ka nendes märksõnades ja andmetes, mida automüüja ise võimalikule ostjale esitada püüab. Järelikult võiks lugejale hoopis tõhusam kasu tõusta kellegi subjektiivsest muljest.
STIILIMUUTUS: Kerli Kõivu teisik? Iiris Vesik võttis ette julge soengueksperimendi ja jättis hüvasti mustade kiharatega  (18)
16.november 2015 19:55
Lauljatar Iiris Vesik on jätnud hüvasti oma kaubamärgiks kujunenud tumedate kiharatega ning otsustanud astuda julge sammu, värvides juuksed...lillaks! Vaheetapina peab soovitud tulemuse saamiseks olema korraks ka plaatinablond, mis on Iirise jaoks esmakordne kogemus. Vaata pilte, kuidas meeldib?
Rocki võõrleegionär kiitis Tartut: inimesed on väga külalislahked ja kenad  (11)
16.november 2015 16:59
Tartu Ülikool/Rocki võõrleegionär, 206 cm pikkune Brian Harper ütles klubi koduleheküljele antud intervjuuus, et talle ja tema naisele väga meeldib Tartus elada.
Üheksa valitud hetke Kosilt ja Rhodoselt
15.november 2015 14:36
Iga reisija meenutab olnut erinevalt. Siit väike valik seiku, mis jäid Maalehe reisilt silma-kõrva ajakirjanikele.
PÖFFi spordifilm ekstreemsetest eneseületustest: „Tähelepanu: ekstreemne elu“
15.november 2015 12:14
19. PÖFFi spordifilmide programmi tänane soovitus on film Tähelepanu: ekstreemne elu / Attention: A Life in Extremes. See on film, kus vaadeldakse inimesi, kes teevad sporti kogu südamest ning on võimelised ületama iseennast. See film näitab, mis on spordimehe hing tegelikult.
"NCIS" staar Pauley Perrette langes koduukse ees hullu kodutu rünnaku ohvriks: ma peaaegu surin täna õhtul...  (15)
13.november 2015 22:00
"NCIS: Kriminalistid" täht Pauley Perrette, kes mängib krimisarjas gootilikku laboriässa Abby Scuitot, sattus eile õhtul Los Angeleses rünnaku ohvriks, kui talle tungis koduukse ees kallale hullumeelne kodutu ja teda näkku peksma hakkas.
Uus elu sinu näonahale — see pole ime, aga midagi väga sarnast
12.november 2015 10:40
Elu on ilus, kuid nõuab meilt palju. Kõige selle imelise nautimine võtab killukese sinu näonaha loomulikust särast ning aja möödudes tunned, et näonahk vajab turgutamist ja lisahoolt.
VIDEO: Floyd Mayweather tõestas taas, et tal on liiga palju raha  (7)
11.november 2015 19:25
Maailma üks rikkamaid sportlasi, USA poksistaar Floyd Mayweather postitas sotsiaalmeediasse kummalise videoklipi, kus ta loobib raha põrandale ja poolpaljad naised tema kodus tantsu löövad.
Eksklusiivintervjuu: Hurtsi sündimängija: annaksin Rolf Roosalule meie loo esitamise eest 7 punkti 10st!  (3)
09.november 2015 15:23
10. märtsil 2016 esineb Tallinnas juba viiendat korda Briti popduo Hurts, kes sedapuhku esitleb oma uut, järjekorranumbriga kolmandat albumit nimega "Surrender". Loe Publikule antud eksklusiivintervjuud bändi klahvpillimängija Adam Andersoniga , kes räägib muuhulgas, miks bänd ikka ja jälle Eestisse tagasi tuleb, mida arvab ta Rolf Roosalu näosaates esitatud Hurtsi loost ja miks sellel stiilsel bändil ikka veel oma rõivabrändi ei ole!
Euroopas haruldane suur-rabakiil laiendab Eestis oma levikut
06.november 2015 11:34
Keskkonnaminister kinnitas suur-rabakiili kaitse tegevuskava, milles ette nähtud uuring annab vastused liigi laienevale levikule ning võimaldab planeerida kaitsetöid.
Nukker uudis: Sotsiaalmeedias laineid löönud hipster-Barbie pani ameti maha!  (2)
05.november 2015 13:08
Instagrami hisptereid mõnitanud Socality Barbie ehk hipster-Barbie jättis eile internetiga hüvasti. Pärast välkkiiret tähelendu ja 1,3 miljoni järgija kogumist, otsustas anti-hipster hipster enda terava satiiri sinnapaika jätta.
Rachel Armstrong: kasutage võimalusi, mida elu teile pakub!
04.november 2015 08:30
Aastaid tagasi kohtas Iiri kodanik Rachel Armstrong-Kraiko Eestis oma tulevast meest, armus, abiellus ja paar pidi vastu võtma otsuse, kus hakata elama. Otsus sündis Tallinna kasuks, mis Racheli sõnul on imekaunis, puhas, turvaline ja tore. Lisaks on eestlastel ja iirlastel sarnased pereväärtused ning mõlemad armastavad kultuuri ja kirjandust.
Life News: Siinai lennukatastroofi ohvrite surnukehadelt leiti plahvatusvigastusi  (52)
03.november 2015 15:07
Vene väljaanne Life News sai oma valdusse Kogalõmavia reisilennuki allakukkumise tagajärjel Egiptuses hukkunud inimeste surnukehade kohtumeditsiinilise ekspertiisi tulemused. Peterburi morgi jõudis kokku enam kui 200 bioloogilise materjali fragmenti, millest ekspertidel õnnestus „kokku panna“ umbes 150 keha.
Schneider Electric ja IIC alustasid koostööd asjade interneti valdkonnas  (1)
03.november 2015 10:32
Industrial Internet Consortium, rahvusvaheline interneti valdkonna spetsialiste koondav ühendus, valis Schneider Electricu konsortsiumi juhtivkomiteesse. Schneider Electric võtab keskse koha teiste asjade interneti (IoT, Internet of Things) valdkonna juhtivate ettevõtete nagu AT&T, Cisco, General Electric, IBM ja Intel kõrval ning asub välja töötama meetmeid kiirendamaks IoT tehnoloogiate kasutusele võttu üle maailma.
Kohtumeditsiiniekspertide sõnul surid Siinai lennukatastroofi ohvrid põletuste ja traumade tõttu  (26)
02.november 2015 14:14
Kohtumeditsiinieksperdid, kes on üle vaadanud Siinai poolsaarel alla kukkunud Vene reisilennukis olnute surnukehad, tegid esimesed järeldused inimeste surma põhjuste kohta. Allikate teatel on enamiku surmade põhjuseks korraga mitu faktorit. Peamised põhjused on põletused, vastu nürisid pindu paiskamisest tekkinud traumad ning siseelundite rebendid.
Egiptuses alla kukkunud lennuki kaaspiloot saatusliku lennu eel: issi tuleb koju  (16)
01.november 2015 08:31
Egiptuses alla kukkunud lennuki kaaspiloot helistas Vene meedia väitel enne saatusliku lennu algust lähedastele ja ütles, et ta tuleb koju.
Rolf Roosalule tuli Hurtsi tähelepanu suure üllatusena: olin just lõpetanud trenni ja telefonis oli tohutu sõnumitemeri!
30.oktoober 2015 07:32
Üleeile avastas Publik Instagramis Hurtsi intervjuuks valmistudes, et laulja Theo Hutchcraft jagas sotsiaalmeedias Rolf Roosalu versiooni tema näosaate loost " Wonderful Life ". Rolf tõdes, et temani jõudis uudis suure üllatusena.
MEENUTA: Suri trummi ja bassi legendi Goldie "Inner City Life" lauljatar Diane Charlmagne  (2)
29.oktoober 2015 13:45
Eile hommikul suri 51-aastasena vähki 20 aasta eest oma kauni häälega tantsumuusika edetabeleid vallutanud Diane Charlmagne, kes laulis sisse trummi ja bassi legendi Goldie loo "Inner City Life" vokaali.
Vahva üllatus! The Hurtsi solist postitas oma Instasse Rolf Roosalu näosaate versiooni bändi hittloost "Wonderful Life"
28.oktoober 2015 17:36
Märtsis juba viiendat korda Eestis esineva The Hurtsi solist Theo Hutchcraft jälgib ka Eesti telesaateid! Laulja postitas oma Instagrami saates " Su nägu kõlab tuttavalt " Rolf Roosalu esitatud versiooni Hurtsi loost "Wonderful Life".
23. oktoobri "Puhata ja mängida": parimad tänavused episoodilised videomängud  (2)
24.oktoober 2015 10:05
"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.
TOP33: Vaata, millistest etteastetest oleksime ilma, kui näosaates parodeeritaks vaid valgeid!  (15)
21.oktoober 2015 18:53
Kuigi populaarses teleshows "Su nägu kõlab tuttavalt" on nüüdseks jäljendatud juba 33 tumedanahalist artisti, on miskipärast alles nüüd tekkinud tuline vaidlus teemal: kas on teistest rassidest pärit lauljate parodeerimine üldse moraalselt vastuvõetav? Ajakirjanik ja tuntud muusikakriitik Mart Niineste on probleemi initsiaatoriks, püstitades Eesti Päevalehes ilmunud artiklis argumendi, et nahavärv pole kostüüm (loe SIIT ja SIIT ). Telesaadet tootev produktsioonifirma Ruut otsustas Niineste artikli tähelepanuta jätta, küll aga vihastas põhjalikult näitleja ja endine näosaate osaline Jan Uuspõld, kes koostas Niinestele üliterava vastuse (loe SIIT ). Publiku Näokomitee pidas paslikuks heita pilk ajalukku ja tuletada Eesti televaatajaile meelde, millistest etteastetest me oleks ilma jäänud, kui näosaates parodeeritaks vaid valgeid.
Sõjast piltilusaid pilte ei saa ehk ülevaade ajast, mil fotoaparaat jõudis lahinguväljale  (16)
21.oktoober 2015 13:55
Fotograafia ametlikuks sünnipäevaks loetakse 19. augustit 1839, kui Prantsuse teaduste akadeemia sellest leiutisest avalikult teada andis. Fotomenetlus, mille käigus hõbedatud vaskplaadil seda joodi ja seejärel elavhõbedauruga töödeldes kujutis tekitati, nimetati menetluse leiutaja, elukutselise teatrimaalri Louis Jacques Monde Daguerre’i (1787–1851) järgi dagerrotüübiks. Nüüd oli vaid aja küsimus, millal sünnib esimene sõjaväljal tehtud foto.
VIDEO: Mourinho läks teda filminud koolipoisile kallale  (10)
21.oktoober 2015 13:01
14-aastane Otto Nahmmacher nägi pühapäeval Lääne-Londonis Knightsbridge'is kõndimas Londoni Chelsea peatreenerit Jose Mourinhot ning otsustas teda filmida, kuid ei osanud arvata, et kuulus jalgpallitreener sellele vägivaldselt reageerib.