Life

Võimendusse ühendatud vereringe
10.veebruar 2016 00:30
Savages „Adore Life“ Hinne 9/10
Igal ühel oma ajakiri
10.veebruar 2016 00:30
Siim Nestorile tundub, et kliendiajakirjad meenutavad aina rohkem päris ajakirjandust, mistõttu võttis ta ette korporatiivajakirjanduse kaardistamise.
KUULA, LOE, LAULA: Kõik võistluslood koos sõnadega! Tee sooja ja valmistu laupäevaseks Eesti Laulu maratoniks pisukese karaokega
09.veebruar 2016 16:49
Inspireerituna sellest, et Indrek Ventmanni loo "Hispaania tüdruk" sõnad on nõnda palju segadust tekitanud, võttis Publiku toimetus nõuks tuua Teieni kõigi eestilaululiste lood ja nende sõnad, et saaks enne 1.poolfinaali end väga põhjalikult asjaga kurssi viia. Head kuulamist ja kaasa elamist!
PÕRUTAV LUGU: Kes oli Hollywoodi kuldajastu abielunaiste suurim hirm? See vastus üllatab sind!  (45)
06.veebruar 2016 19:00
Monaco vürst Albert on tuntud naistekütt, kellel on olnud ohtralt armusuhteid. Tema "kandikul" on olnud nii stjuardesse, supermodelle, näitlejaid, moedisainereid kui ka lihtsalt ilusaid tüdrukuid, kes on avaldanud soovi siniverelisega voodisse hüpata. Kuid kellelt on vürst Albert pärinud oma suure seksihimu? Kes on kursis tema ema Grace Kelly vallutustega enne ja pärast abielu, ei pea pikalt pead vaevama.
Enneolematu suhtekarussell: Jackie Kennedy magas kõigi kolme Kennedy-vennaga?  (77)
06.veebruar 2016 16:53
Ameerika kõige legendaarsema presidendi John F. Kennedy abikaasat Jacqueline Kennedyt on sageli kujutatud ohvrina, keda tema abikaasa armutult pettis. Paraku ilmub välja aina rohkem lugusid, mis tõestavad, et Jackie Kennedy polnud sugugi ohver. Talle sobis ohvri kuvand, kuid naine oli täpselt sama lõbujanuline, kui tema abikaasa.
Riik keeras lendorava eestkõnelejatele selja  (15)
05.veebruar 2016 16:51
Keskkonnaministeerium ei toetanud Eestimaa looduse fondi projekti, millega kavatseti Euroopa Liidust lendorava kaitse meetmete jaoks raha küsida; kolm aastat pole suudetud kinnitada ka lendorava kaitse tegevuskava.
VIDEO: 15 absoluutselt geniaalset viisi paberiklambrite kasutamiseks
05.veebruar 2016 16:00
Tuleb välja, et paberiklambritega saab teha ikka kõvasti rohkem asju kui pabereid hoida. Kasuta neid juhtmete organiseerimiseks, telefonihoidikuna, abiks kalendri pidamisel ja kudumisel ning veel mitmel-setmel moel.
Google on tänu emafirma loomisele väärtuslikum nii endale kui ka avalikkuse esindajatele
04.veebruar 2016 14:01
Tehnoloogiahiid Google üllatas möödunud augustis teatega, et ei tahagi oma kodus peremees olla ja lõi emafirma Alphabet, mille alla koonduvad eraldi üksustena kõik G-maja senised harud.
KAE PRUUTI: Cartooni paha-poiss Joosep Järvesaar leidis endale metsikult ilusa kallima  (43)
03.veebruar 2016 11:11
Cartoonis möllav endine Bedwettersi solist Joosep Järvesaar (27) on Eesti meedias aastaid figureerinud kui taltsutamatu rüblikmees. Nüüd on paistab, et üks kaunis preili talle siiski päitsed pähe pannud!
Keskkonnaminister: soid ei taastata pelgalt silmailu pärast
01.veebruar 2016 14:05
„Looduslikud sood on Eesti vastutuskooslused ehk niisugused elupaigad, mida meil leidub veel suhteliselt ohtralt, kuid mis mujal peaaegu puuduvad ning mis väärivad seetõttu erilist tähelepanu ja kaitset," sõnas keskkonnaminister Marko Pomerants .
Kadõrovi "sihikuvideosse" jäänud Mailis Reps: järsku ilmus restorani akna taha kepi otsa teibitud käsikaamera  (121)
01.veebruar 2016 11:20
Tšetšeenia juht Ramzan Kadõrov pani ööl vastu esmaspäeva Instagrami üles video, milles vaadatakse läbi sihiku opositsionäär Mihhail Kasjanovit , kes arutab midagi Vladimir Kara-Murza nooremaga. Selgub, et videos on ka keskparteilasest saadik ja Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) liige Mailis Reps .
VIDEO: Kadõrov vaatab opositsionäär Kasjanovit läbi relvasihiku  (48)
01.veebruar 2016 09:43
Tšetšeenia juht Ramzan Kadõrov pani ööl vastu esmaspäeva Instagrami üles video, milles vaadatakse läbi sihiku opositsionäär Mihhail Kasjanovit, kes arutab midagi Vladimir Kara-Murza nooremaga. „Kasjanov saabus Strasbourg’i raha järele Vene opositsiooni jaoks. KES EI OLE ARU SAANUD, SEE SAAB!“ kirjutas Kadõrov kommentaariks.
Moskva linnavalitsus soovitas elanikel libeduse tõttu koju jääda  (10)
29.jaanuar 2016 11:28
Moskva linnavõimud soovitasid elanikel raskete ilmastikuolude ja kõnniteedele jää tekkimise tõttu kodust ilma äärmise vajaduseta mitte väljuda, teatas Moskva elamu- ja kommunaalmajanduse aselinnapea pressiesindaja Igor Pergamenštšik.
Intervjuu: Imagine Dragons kõlab nagu Las Vegas
27.jaanuar 2016 00:30
Siim Nestor proovib 29. jaanuaril Saku suurhallis esineva rokkbändi lauljalt Dan Reynoldsilt massiivse refrääni valmistamise saladust välja pressida.
Kultuuripreemiate komisjonil tuleb vea tõttu uuesti koguneda  (15)
26.jaanuar 2016 16:10
Täna teatas kultuuriministeerium, et kultuuripreemiate komisjonile esitati tähtajaks 54 ettepanekut loomeisiku või loomingulise kollektiivi premeerimiseks. Nüüd on selgunud, et üks osakond on teinud protseduurilise vea ja komisjonil tuleb uuesti koguneda.
Metsaäri pahupool: lendorava olukord Eesti metsades on ülikriitiline!
26.jaanuar 2016 15:01
Exceli tabeli järgi juhitav Eesti metsanduspoliitika on viinud lendorava kohalikes metsades praktiliselt väljasuremiseni ning seni, kuni valitsuses ei võeta kuulda looduskaitsjate ega riigikontrolli soovitusi ajada keskkonnasõbralikumat poliitikat, tuleb astuda lendorava ja teiste liikide kaitseks välja kodanikel, kirjutab Müürileht .
Riiklikele kultuuripreemiatele esitati 54 kandidaati  (2)
26.jaanuar 2016 11:23
Kultuuriministeerium avaldas 54 loomeinimese nimed, kes esitati riiklikule kultuuripreemiale, ent selgub, et see nimekiri ei ole siiski täielik.
Uus kuum paar? Cristiano Ronaldo pani silma peale noorukesele Kendall Jennerile  (36)
25.jaanuar 2016 13:49
Kui alles hiljuti levis kuum kõlakas 30-aastasest profijalgpallurist Cristiano Ronaldost ja 18-aastasest meediatähest Kylie Jennerist, siis nüüd on Reali staar hoopis ette võtnud Kylie vanema õe Kendall Jenneri (20). Nimelt on jalkaäss pädevalt laikinud supermodelli Instagrami pilte, tekitades palju ärevust.
Spetsialisti arvamus: tööpäeva lühendamisest ei võida mitte ainult töötajad, vaid ka tööandjad  (23)
16.jaanuar 2016 23:30
Mõnda aega tagasi kirjutasime sellest , et Rootsis katsetatakse munitsipaaltöötajate hulgas kuuetunniseid tööpäevi. Esimese kuue kuu põhjal olid tulemused positiivsed — tehtava töö kvaliteet paranes ning töötajad nentisid, et nende töö ja eraelu on paremini tasakaalus. Lühema tööpäeva ja töö- ning eraelu tasakaalu tähtsusest räägib ka jaapanlanna Yoshie Komuro. Ta on edukalt nõustanud enam kui 900 Jaapani firmat selle osas, kuidas parandada töötingimuste ja -tulemuste kvaliteeti ületundidest loobumise kaudu. Komuro rõhutab, et tööpäeva lühendamisest ei võida mitte ainult töötajad, vaid ka tööandjad. 2012. aastal esitas Komuro oma ideid ka TEDx konverentsil Tokyos.
Läbimurre kosmoseaianduses: esimene saak lõigati juba aastal 2015  (3)
14.jaanuar 2016 12:02
2015. aasta läheb ajalukku sellega, et esimest korda ajaloos sõid astronaudid kosmoses kasvatatud rohetoitu. See on taas üks väike samm ülipikkade kosmoselendude alustamise teel.
INTERAKTIIVNE ROMAAN: Meie teeme järgmise presidendi. I ja II peatükk
14.jaanuar 2016 11:14
Viimases Eesti Ekspressi numbris kirjutas Tiina Jõgeda Delfi kommentaarikeskuse algusaegadest. Toona sündis ka interaktiivne, kuid seni lõpetamata romaan „Meie teeme järgmise presidendi“, millest avaldame valmis peatükid.
Mina ja Bowie
13.jaanuar 2016 00:30
Palusime David Bowie talendi austajatel meenutada oma esimesi kohtumisi tema muusikaga.
Euroala majandus hakkab EKP toel vaikselt ärkama  (9)
11.jaanuar 2016 13:45
Euroopa majandusel on kaua olnud kasvuraskused. Nüüd on euroala majandus üliaeglaselt peamiselt Euroopa Keskpanga (EKP) massiivsete stiimulite toel tõusmas.
Sotsiaalmeedia hullub Bowie surmast: vaata, kuidas leinavad staarid oma suurt iidolit!
11.jaanuar 2016 13:45
Kellel on probleeme pideva korduvinformatsiooni vooluga, peaks järgmise paari päeva jooksul sotsiaalmeediast eemale hoidma, kuna sellest on saanud vähemalt mõneks ajaks tõeline Bowie-land. Kuna tegu oli märkimisväärse ikooniga nii moe-, muusika- kui näitekunstimaastikul, jagavad David Bowie surmast inspireeritud foto-, muusika- ja tsitaadimaterjali igast valdkonnast tuntud inimesed. Publik koondas mõned siiramad/arukamad/informatiivsemad kodumaised austusavaldused kokku. Artikkel täieneb!
Vahetult enne vabariigi aastapäeva saabub eestlasi tantsutama Briti elektroonilse tantsumuusika lipulaev Gareth Emery  (3)
11.jaanuar 2016 08:45
23. veebruaril ehk päev enne Eesti Vabariigi aastapäeva toovad Power Hit Radio ja EDM Estonia taaskord Eesti publikuni Briti elektroonilise tantsumuusika lipulaeva ja viiel korral Inglismaa parimaks DJ -ks valitud Gareth Emery klubisse Factory.
NÄDALA INSTAGRAM: Vaata, mida söövad supermodellid, kes raputavad jõulukilosid puusadelt, musitseerivad paljalt ja peesitavad rannaliival!  (2)
09.jaanuar 2016 10:15
Äsja lõppev nädal on olnud kahtlemata väga krõbe, karge ja lumine, kuid mitte nende jaoks, kes troopikasse pagenud on. Publik teeb meeleoluka kokkuvõtte sellest, mida Instagrami-lembelised Eesti avaliku elu tegelased oma jälgijatega jagada on soovinud!
VANDENÕUTEOORIA: Mitte Sina pole rumal, vaid süüdi on Mandela efekt!  (8)
06.jaanuar 2016 12:46
Oled Sa kunagi olnud milleski äärmiselt veendunud, kuigi seda asja tegelikult pole juhtunud? Sellist tunnet nimetatakse “Mandela efektiks” ning paljud inimesed peavad seda tõestuseks, et eksisteerib alternatiivne universum.
TEST: Vaata, kui palju suhkrut on tegelikult tuntud koolajookide kalorivaestes versioonides  (12)
05.jaanuar 2016 09:33
Kui suhkrust loobumine oli sinu uusaastalubadus, siis ära arva, et magusainest vähempungil Coca-Cola Life või selle konkurent Pepsi True kuidagimoodi tervislikumad oleksid, kirjutab Consumer Reports testi sissejuhatuseks, kus vastamisi pandi kaks nn loodusliku magustajaga maitsestatud koolajooki.
Impeerium, mis lõi vankuma päev pärast valitseja surma
30.detsember 2015 00:30
Edvard Radzinski eepilist ajaloolist triloogiat Jossif Stalinist arvustab Toomas Kümmel.