Life

Oscari-võitja Alicia Vikander on hauarüüstaja Tomb Raider
02.mai 2016 11:23
Kui eelnevalt liikusid jutud, et uue "Star Warsi" staar Daisy Ridley asub kuulsa seikleja Lara Crofti rolli, siis nüüd sai selgeks, et haudu asub rüüstama siiski ei keegi muu kui Oscari-võitja Alicia Vikander .
Värvikirev GALERII: Eesti olümpiakangelased lõuendile pannud Karl Markus Antsoni teisedki maalid võtavad sõnatuks  (20)
29.aprill 2016 14:04
Mõned päevad tagasi tutvustati noore kunstniku Karl Markus Antsoni loodud maaliseeriat, mis koosneb Eesti sportlastest. Vaata ka Karl Markuse teisi maale! Et näha suuremalt, kliki maalile!
Higi, veri ja pisarad draamateatri laval
28.aprill 2016 00:00
Hendrik Toompere noorema lavastus “Väljaheitmine” Eesti Draamateatris on sisult ja vormilt traagiline suurvorm inimese üksindusest – sümfoonia.
FOTOD: Kas Eesti oma David Bowie? Vaata, kuidas Marten Kuningas Jazzkaarel legendiks kehastus
25.aprill 2016 11:07
Jazzkaare tasuta päeva võttis pühapäeva õhtul kokku Marten Kuninga ja tema bändi Miljardid võimas austusavaldus David Bowiele .
Manipulatsioon, elegants ja ostuorgiad: Jackie Kennedy ihaldusväärne ja kirev elu  (11)
24.aprill 2016 14:15
Esimese leedina tõusis Jackie Kennedy Euroopa ja Ühendriikide kõige paremini rõivastuvate naiste nimekirja tippu, kus ta püsis kuni oma surmani ning legend temast elab tänaseni.
Kas muundumine Jumalaks ja Jumalannaks igapäevaelus on võimalik?
21.aprill 2016 14:48
Jumal lõi inimese enese näo järgi, mis tähendab, et me kõik oleme Jumalad ja Jumalannad oma individuaalse mustri ja käekirjaga - isikupärased Shivad ja Shaktid, kes on võimelised looma ja manifisteerima soovitut oma ellu. Igaüks meist saadab Jumala kaasloojatena universumisse oma unikaalseid sageduslaineid ja isiklikke südamelähedasi teoseid.
24 põnevat fakti Karmen Pedaru kohta: laitmatust vormist, ilunippidest ja modellinduse õppetundidest
20.aprill 2016 09:08
Karmen Pedaru modellikarjäär algas peadpööritava kiirusega – 15aastaselt (aastal 2005) läks ta vanaemaga teatrisse, kus peale etendust astus talle ligi MJ Modelsi juht Margit Jõgger (kes esindab teda tänaseni) ja küsis, kas ta tahaks modelliks saada. 10 päeva hiljem oli ta juba lennukis, mis suundus Indiasse pildistama Teen Vogue'ile. See oli tema esimene lennureis, rääkimata sellest, et teda ootas ees elu esimene fotosessioon.
TEEME SOOJA: Kuula, millised hitid tulevad esitusele Manic Street Preachersi Tallinna kontserdil  (1)
18.aprill 2016 17:00
Manic Street Preachers annab juba täna õhtul Nordea Kontserdimajas eksklusiivse juubelikontserdi, tähistamaks legendaarse albumi "Everything Must Go" 20ndat sünnipäeva. Kontserdil mängitakse ette album täies pikkuses ning loomulikult ei jää kuulmata ka Manicute hitid teistelt plaatidelt.
Piimandusest strateegiliselt  (2)
18.aprill 2016 10:40
Piimandus on selline huvitav valdkond, mida eri elutahkude kirjeldamisel sageli kasutatakse nii positiivse kui ka negatiivse näitena. Põllumajanduse edulood ja positiivne väliskaubandusbilanss on sagedased näited sektori edukusest, piimahind tootjale ning tarbijale aga pigem negatiivseid tundeid tekitav teema.
Marten Kuningas: kaverdamine annab mulle "feimi ja sulli"
18.aprill 2016 09:35
Kui tavaliselt eelistab Marten Kuningas kaverdamise asemel enda lugude esitamist, siis 24. aprillil Jazzkaare tasuta kontsertide päeval teeb ta erandkorras kummarduse lahkunud David Bowiele.
Armastuse otsimine ja leidmine
17.aprill 2016 15:44
Kas pole kummaline, et nii pea kui inimene sünnib siia maailma, hakkab ta täisväärtuslikust armastusest järk-järgult kaugenema. On kindlasti erandlikke peresid, kus last osatakse kasvatada viisil, kus soojus, tähelepanu, mõistmine ja armastus on olemas, kuid see on pigem harv nähe. Segadust ja valesid uskumusi pakub ohtralt lisaks veel ühiskond - traditsioonid, religioon ja kombed.
ÄRILEHE FOTOD JA VIDEO: Metalliveski jahvatab auto kahe minutiga  (14)
16.aprill 2016 08:40
Fotograaf Andres Putting käis Eesti ainsas metalliveskis jäädvustamas, kuidas kahe minutiga saab autost taaskasutatav materjal. Nimelt peab eurodirektiivi järgi 95% autoromude materjalist jõudma taaskasutusse. Tunnis suudab metalliveski purustada kuni 40 sõidukit.
PUBLIK SOOVITAB: Läheb peoks! House muusika suurkujud Dennis Ferrer ja Seamus Haji esinevad reedel F-Hoones
14.aprill 2016 13:04
Sel reedel, 15. aprillil alustab esimene pidu sarjast "I'm NOT a Legend". Dennis Ferrer ja Rulers of The Deep astuvad üles BlackBox saalis. F-Hoones kostub haussmuusikat ainult vinüülidelt djde Seamus Haji ning Taran & Lomovi poolt.
Deva Premal & Miten: armastus on meie jaoks kogu eksistentsi essents
13.aprill 2016 10:04
Maikuus taas Eestis esinev maailmakuulus mantrate laulja, armastatud muusik ja Osho õpilane Deva Premal ja tema kaaslane nii elus kui laval, Miten , räägivad intervjuus armastusest, eksistentsi essentsist, mis nende jaoks on alati hetkes, siin ja praegu ega lahku neist kunagi. "Selleks, et end praegusesse hetke tuua, tuleb meil endas arendada tänumeelt," teavad muusikud omast kogemusest.
4-10. aprill: uusi videomänge – Dark Souls III, uus Ratchet and Clank  (4)
12.aprill 2016 09:00
Uus nädal toob Jaapani stuudio From Software uue rollika Dark Souls III.
Uskumatu, mida kõike võis kuulda Tallinn Music Weekil!?  (2)
09.aprill 2016 10:56
Siim Nestori reportaaž tänavuse festivali lavadelt, suitsuruumidest ja ristmikelt.
100 SEKUNDIT: Savisaare kriminaalasja materjalid jõudsid prokuratuuri, avaldati animatsioon Rostovis alla kukkunud lennuki viimastest hetkedest
07.aprill 2016 18:06
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse kolmapäev, 6. aprill? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
VIDEO: Avaldati animatsioon Rostovis alla kukkunud reisilennuki viimastest hetkedest  (60)
07.aprill 2016 13:34
Vene telekanal Life News avaldas Doni-äärses Rostovis alla kukkunud Flydubai reisilennuki viimaste hetkede animatsiooni, mis põhineb lennuki mustadest kastidest saadud andmetel.
Põhjus, miks toidu kõrvale ei tohiks tarbida vedelikku  (43)
06.aprill 2016 08:31
Vett toidu kõrvale juua on üsna levinud komme üle terve maailma. Hiljuti läbi viidud uuring viskab aga õhku kahtluse, kas vee joomine on ikka toidu kõrvale tarbimiseks hea mõte.
Kuidas on elada, kui riik asub lapsehoidjaks?  (19)
05.aprill 2016 10:14
Suurbritannia Institute of Economic Affairs (IEA) koos Euroopa poliitika infokeskusega (European Policy Information Centre) avaldasid möödunud nädalal nn lapsehoidja riigi indeksi (The Nanny State Index), mis asetas Soome ja Rootsi kõige teravamasse tippu nimetades neid “Euroopa Liidu halvimateks riikideks, kus süüa, juua, suitsetada ja veipida.”
Üheksa kõige paremat D-vitamiini allikat meie toidulaual  (5)
04.aprill 2016 12:02
D-vitamiin on meile hädavajalik. Kuigi juba on päike kõrgel ja jagab meile lahkelt D-vitamiini, on siiski väga vajalik, et mingi osa vajalikust kogusest ka toidust kätte saad. Loe, mis on parimad D-vitamiini allikad meie toidulaual.
ŠOKK: Verinoor Bollywoodi kaunitari leiti oma kodust surnuna  (21)
04.aprill 2016 11:20
Fännide suureks šokiks leiti 24aastane Pratyusha Banerjee, kellele ennustati Bollywoodi filmimaastikul suurt tulevikku, möödunud reedel oma kodust surnuna.
Piloodid selgitavad – millal on lennureisil viibides tegelikult põhjust muretsemiseks
01.aprill 2016 00:00
Paanikaks pole põhjust - piloodid selgitavad, miks õhuaugud, mootori süttimine ega isegi akna purunemine lennukit alla ei kukuta.
Kui mitu sõdurit on vaja tuhande terroristi tõrjumiseks? Mässutõrje kui tänapäeva reaalsus  (37)
30.märts 2016 18:00
Relvastatud konfliktid, sõjapõgenikud ja terrorism ei tunne riigipiire. Terrorism ning terrorismivastane võitlus on alati olnud osa sõjapidamisest. Jutt, et terrorismi üle saavutatakse võit, kõlab nagu müüt mõnest „Seiklusjutte maalt ja merelt“ sarja romaanist – terroristide lõplik alistamine ei ole võimalik.
Pärnu linnalehmad pääsesid Euroopas Natura 2000 konkursi finaali
30.märts 2016 11:30
Pärnu rannaniitude taastamise projekt „Linnalehmad“ valiti 83 kandidaadi hulgast Euroopa kaitsealasid hõlmavate LIFE projektide konkursi finaali, kus see võistleb parima looduskaitseprojekti ja Euroopa kodanikuauhinna kategooriates.
„Hull teadlane" soovib päästa miljoneid lapsi  (7)
26.märts 2016 14:00
Ray Avery teenis oma rikkuse ravimitööstuses ja nüüd veedab ta oma aega külmutud kanaläga ja ühe uudse leiutise seltsis, mis peaks päästma miljoneid lapsi, kirjutab Bloomberg.
Mine peole: Tümmi, trummi, bassi ja möllu teevad Med Schooli sünnipäeval Keeno ja Electrosoul System
24.märts 2016 18:04
Homme, 25. märtsil tähistab briti plaadirfirma Med School oma kümnendat sünnipäeva peoga "10 Years of Med School" Sinilinnus. Plaadifirmat esindavad artistid Keeno ja Electrosoul System. Kohalikest plaadikeerutajatest mängivad muusikat Qba, To-Sha, L.Eazy, Dave Storm ja Ecstatic.
PEOGALERII: Telia ja FOXi sõbrad tähistasid FOXplay saabumist vinge prallega elavate surnute ja "Troonide mängu" kangelaste seltsis
24.märts 2016 16:44
Eile õhtul lansseerisid FOX ja Telia Eesti Baltimaades uudse teleprogrammi vaatamise võimaluse FOXplay, mida esitleti meeleoluka kliendi- ja meediapeoga Tallinna ööklubis Butterfly.
Mayweather: teenin sõrmegi liigutamata miljoneid dollareid kuus  (18)
22.märts 2016 20:34
Poksikarjääri lõpetanud Floyd Mayweather postitas Instagrami järjekordse pildi endast raha lugemas ning mainis, et see kõik on talle viimasel ajal kätte tulnud sõrmegi liigutamata.