Life

Latvenergo võttis Elektrum Eesti juhtimise üle  (4)
04.märts 2015 16:14
Elektrum Eesti OÜ juhatuse esimehe kohustusi hakkas märtsist täitma Latvenergo ASi elektrimüügi osakonna direktor Uldis Mucinieks. Lisaks temale kuulub juhatusse Latvenergo elektrikaubanduse osakonna direktor Gatis Junghāns.
Nemtsovi mõrvaga seoses otsitakse ka üht Venemaa rahandusministeeriumi autot  (37)
04.märts 2015 12:06
Vene opositsioonipoliitiku Boriss Nemtsovi mõrva uurivad operatiivtöötajad otsivad ka üht Venemaa rahandusministeeriumi autot. Life Newsi teatel märkasid uurijad valvekaamerate salvestusi vaadates tumedat Fordi, mis sõitis kolmel korral läbi piirkonnast, kus mõrv aset leidis.
Kelle kätte usaldavad oma raha kõrgepalgalised pensioniks kogujad?  (4)
04.märts 2015 10:39
Pensionikeskuse uuringust selgus, et Eesti pensionifondide valitsejate seas on taas kõrgeima keskmise kuusissetulekuga Nordea pensionifondide kliendid. Nordea fondide kliendid moodustavad parima palga saajate esikolmiku, teatas ettevõte.
Seemneraha: Eesti äriinglid andsid alustajatele mullu ligi 5 miljonit eurot  (1)
04.märts 2015 10:20
Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni EstBAN liikmed, kes keskenduvad alustavate ettevõtete elluaitamisele varajase ehk seemnefaasi investeeringute abil, investeerisid eelmisel aastal liikmed 4,8 miljonit eurot kokku 65 ettevõttesse. Aasta äriingliks valiti Marek Kiisa , aktiivseim äriingel on Indrek Kasela .
Liiga palju kokkusattumusi: kaheksa küsimust Nemtsovi mõrva kohta  (71)
04.märts 2015 08:46
Venemaa opositsioonipoliitiku Boriss Nemtsovi mõrva juures on liiga palju kokkusattumusi, et see võiks näida amatöörliku teona. „See tundub tõesti väga hästi kavandatud teona,“ kirjutas näiteks Vladimir Putini endine nõunik Andrei Illarionov oma blogis.
FOTO: Kim Kardashiani kõige suurem õde Khloe on kõvasti trenni teinud ja tulemus väärib aplausi!  (6)
27.veebruar 2015 22:31
Kõik Kardashiani-õed on kuulsad oma kurvikate kehade poolest, kuid kui väikest kasvu Kim ja Kourtney on alati olnud väikesed ja seksikad, siis neist noorim, Khloe, on oma pika kasvu ja vanasti ka trullaka figuuri pärast olnud veidike pere inetu pardipoeg - vähemalt pole meedia kunagi pööranud talle samasugust tähelepanu. Ometi on tegu vähemalt samasuguse kaunitariga, nagu tema suured õed ning tundub, et peagi jõuab neist isegi ette.
Lammutades Belgiat: natukene karm, kuid ma ei kahetse midagi
27.veebruar 2015 13:15
Delfi Noorte Hääle Tudengiblogis tõmbab oma loole joone alla Dain M. Muru, kes õpib Eesti Lennuakadeemias neljandal kursusel lennundusettevõtte käitamist. Dain käis Erasmusega Belgias.
Teatripäev on tulemas! Loe, kes kandideerivad Eesti teatri aastaauhindadele!  (3)
27.veebruar 2015 10:32
Teatriliit annab Eesti teatri aastaauhindu välja alates aastast 1961 ning need tunnustavad teatritegijaid möödunud aasta saavutuste eest. Laureaadid kuulutatakse välja rahvusvahelise teatripäeva pidulikul auhinnagalal 27. märtsil Estonias. Loe, kes ning mille eest kandideerivad!
NIMEKIRI: Loe, kes ja mille eest Oscari said!  (1)
23.veebruar 2015 08:46
Täna öösel jagati Los Angeleses filmimaailma ihaldatumaid auhindu ehk Oscareid ning esmakordselt ajaloos oli nominentide hulgas ka Eesti film, mis Oscarit küll seekord ei pälvinud. 87. korda toimunud Ameerika filmiakadeemia auhindade ehk Oscarite galal jagati tänavu auhindu 24 kategoorias. Auhinnakategooriad ja nominendid:
VAATA: Taavi Petersonil süngevõitu rokkballaad võtab meele igavikulisele lainele  (8)
19.veebruar 2015 22:15
Superstaarisaatest võrsunud lauljatest üks omapärasemaid artiste Taavi Peterson on saanud maha uue loo ning videoga "Story Of Life". Nukrapoolse video peategelaseks on vana mees ning igavikulised mõtted.
Mehed vajavad õnnelikuks ja rahuldust pakkuvaks eluks kõrget IQ-d, karskust ja abielu?
19.veebruar 2015 07:00
Uurides kõiki meeste elu aspekte, sealhulgas nende suhteid, poliitilisi vaateid ja religiooni, elus hakkamasaamise strateegiaid ning samuti alkoholi tarbimist, avaldasid Harvardi Ülikooli teadlased eeposliku, 75 aastat kestnud uurimuse teemal: "Mida mehed vajavad õnnelikuks eluks"?
Tagurpidi tagumik: napsune idanaaber jäi korstnasse kinni, püüdes boršilõhnale järgneda!  (5)
17.veebruar 2015 08:56
Kodutu ja napsune idanaaber murdis pööningutaba, võttis kingad jalast ja üleriided seljast ning ronis korstnašahti, et just armastajatepäeval, 14. veebruaril, järgneda oma suurele armastusele, vastupandamatule boršilõhnale, mis sealt kaudu immitses.
Tähelepanek: Netihäbistamine ei erine häbipostist või koolikiusust  (3)
17.veebruar 2015 03:30
New York Times Magazine avaldas hiljuti ajakirjanik Jon Ronsoni artikli internetihäbistamisest, millega kõik sotsiaalmeedia kasutajad iga päev kokku puutuvad.
13. veebruari "Puhata ja mängida": fookuses on Evolve ja hinnete kadumine mängusaitidel  (3)
14.veebruar 2015 10:05
Viimasel ajal on mitmelt suurelt mängusaidilt kadunud mänguarvustuste hinded. Mida sellest arvata? Ja mida arvata neli-ühe-vastu mitmikmängust Evolve?
Minski läbirääkimistel kaubeldakse Debaltseve üle  (16)
12.veebruar 2015 11:09
Ukraina välisministeeriumi eriülesannetega suursaadik Dmõtro Kuleba teatas, et kokkuleppele jõudmise takistuseks Minskis on rahvavabariikide seisukoht Debaltseve küsimuses.
Biggie — räpiajaloo üks suurimaid staare tulistati surnuks kõigest 24-aastasena  (23)
11.veebruar 2015 08:30
Christopher George Latore Wallace, tuntud kui The Notorious B.I.G., Biggie või Biggie Smalls oli Ameerika räppar, kes tulistati surnuks, kui noormees oli vaid 24-aastane.
Loe ja õpi! Teismeline kaotas sotsiaalmeedia tõttu töö, enne kui seda alustada jõudis  (21)
10.veebruar 2015 11:59
Siin mailgi on räägitud, et noored ei tea rahateenimise ja töötegemise väärtust ning arusaam sellest, kuidas sotsiaalmeedias käituda, jätab ka täiskasvanutel soovida.
Maailmanäitusele viina, õlle ja kiigega
06.veebruar 2015 12:22
Milanos esimesel mail algavale maailmanäitusele Expo läheb Eestist oma toodetega 40 ettevõtet. Eriti palju on esindatud õllemeistreid.
Noore looduskaitsja auhinna pälvis Riho Kinks
01.veebruar 2015 12:09
Nooreks looduskaitsjaks valiti ornitoloog Riho Kinks, kes viimati paistis silma jäälinnu aasta eestvedajana. Auhind ja sellega kaasnev 700-eurone stipendium antakse üle homme Eestimaa Looduse Fondi 24. sünnipäeva tähistamisel.
Swedbanki suurim kahjuhüvitis küündis mullu sadade tuhandete eurodeni  (1)
30.jaanuar 2015 12:45
Swedbanki kindlustusseltsid maksid möödunud aastal oma klientidele üle 22,5 miljoni euro eest kahjuhüvitisi, mida on 8% rohkem kui aasta varem. Aasta jooksul oli esitatud kokku ligi 24 000 kindlustusjuhtumi avaldust, mis tähendab, et Swedbanki kindlustusseltside kahjukäsitlused on tegelenud keskmiselt 66 juhtumiga päevas. Aasta suurim hüvitis ulatus 200 000 euroni ning tegemist oli hoone täieliku hävimisega tulekahjus.
Estonian man converted to Islam and went to fight with ISIS in Syria  (3)
22.jaanuar 2015 11:45
-A man from Tallinn suburb, converted changed his name and became a radical. -His Facebook page carried a photo of him shouldering an RPG. -Estonian Security Police confirms: Sazanakov travelled to Syria to support and participate in jihad.
“Simpsonite” tekstide autor: “Kõige üle võib nalja teha”  (2)
21.jaanuar 2015 10:28
Kristi Pärn-Valdoja (ajakiri Mood) kohtus Ian Boothbyga, auhinnatud koomiksikunstniku ja -kirjanikuga, kelle sulest pärinevad ka “Simpsonite” ja “Futurama” tekstid.
Üheaegselt saledaks ja rikkaks: kas hakkaksid kaalu jälgima, kui sulle selle eest makstaks?  (12)
18.jaanuar 2015 23:30
Enamus meist tunneb, et mõni kilo on üleliigne. Võiks ju kõhu peal vähem rasva olla, tagumikust rääkimata ja kui juba võtmiseks läks, siis võiksid reied ka peenemad olla.
Reisijuhi nädalalõpusoovitus: suusad või naelad alla ja metsa
16.jaanuar 2015 02:06
Nädalavahetusel saab suusatamist vaadata või ise suusad alla panna. Või kui suusad ei huvita, tuleb ilmselt naelad alla panna, et libedal püsti jääda. Reisijuht soovitab, kuhu laupäeval-pühapäeval minna.
Täna esilinastub Eestis krimisarja „Castle“ 7. hooaeg  (2)
15.jaanuar 2015 10:24
Täna, 15. jaanuaril kell 21.00 läheb Fox Life kanalil eetrisse sarja „ Castle “ 7. hooaeg, mis on ühtlasi ka hooaja esilinastus Eestis. Seitsmendas hooajas selgub, milline on kirjanik Richard Castle’i ja detektiiv Kate Becketti saatus.
Avalik kiri: Tehisintellekti väljatöötamine peaks jääma siiski inimese teenistusse  (33)
13.jaanuar 2015 16:15
Laupäeval kodanikeühenduse Future of Life Institute leheküljel ilmunud avalikus kirjas kutsuvad tunnustatud arvuti- ja tehnikateadlased ning leiutajad, eesotsas Berkeley arvutiteaduse professor Stuart Russelliga ettevaatusele tehisiintellekti arendamisel. Alla on kirjutanud ka Elon Musk , Stephen Hawking , eestlastest Jaan Tallinn , jt, kokku juba ligi 1300 inimest, kes ühel või teisel põhjusel arvavad, et tehisintellekti arendustöö vajab paremat kontrolli.
"Mandariinid" jäid kahjuks Kuldgloobuseta: vaata, kes on teiste kategooriate võitjad!  (78)
12.jaanuar 2015 04:55
Pühapäeva ööl vastu esmaspäeva toimus filmiaasta esimene tähtsündmus ning Los Angelese Beverly Hilton hotellis jagati kätte 2015. aasta Kuldgloobused . Esmakordselt Eesti filmiajaloos oli põhjust ka meil pöidlad pihku sel ööl võtta, sest Eesti-Gruusia koostöös valminud "Mandariinid" kandideeris parima võõrkeelse filmi Kuldgloobusele, ent filmil tuli alla vanduda Venemaa toodangule - võõrkeelse filmi Kuldgloobuse sai "Leviaatan"!
Kuldaväärt kinkekott meie meestele! Iga Kuldgloobuse kutseomanik saab selle koti, kus 1300-euro väärtuses parimat kraami  (33)
11.jaanuar 2015 17:10
Kuldgloobusele pääsemine on juba ainuüksi kuldaväärt kogemus, aga glamuuri ja sära ning unustamatute mäletustega see ei piirdu, sest igale kutsesaajale on ettenähtud ka kaunikesti meeldejääb kinkekott maailma kuulsaimate brändide toodetega. Mis on selleaastastes kottides, mis 1500 dollarit (pea 1300 eurot) väärt ning millega ka Mandariini-kolmik koju tulla saab?
ŠOKK: "Skyfalli" ja "Star Warsi" noor staar suri keset lavaproovi  (3)
07.jaanuar 2015 10:55
Filmidest "Skyfall" ja " Star Wars " kuulsaks saanud näitleja Khan Bonfils suri ootamatult lavaproovis. 42aastane Khan Bonfils varises kokku Londonis teatri The Rag Factory lavaproovis.