Life

Cosmo õpetab nipid selgeks: võrguta nagu prantsuse naine  (7)
17.aprill 2015 23:00
COSMOPOLITAN: Tihti paljastame oma mehele rohkem, kui tegelikult peaks — nii riietuse kui ka kommetega… Aga selleks, et ta sind jumaldama hakkaks, kehtib reegel: mida vähem välja näitad, seda parem.
EKSPRESSI SUUR LUGU: Presidendipaar lahutab. Mis saab edasi? Kuhu kolib Evelin? Kuidas jagatakse vara?  (69)
17.aprill 2015 15:59
ÜHE ARMASTUSE LÕPP: Riigipea maksab Evelinile Ärma talu eest hüvitust. Naisele jääb õigus kasutada kolmetoalist korterit Tallinnas.
Mis ajal me elame? Vastuolulist portaali pidav ettevõte soovib börsile minna  (7)
16.aprill 2015 11:59
AshleyMadison.com on maailmas üha populaarsemaks muutuv kohtingukeskkond neile abielus olevatele inimestele, kes soovivad oma kaasat petta. Ettevõte, kes seda portaali peab, soovib sel aastal minna Londoni börsile, kirjutab Bloomberg.
Tallinn Expressil esineb laupäeval Anjunadeep plaadifirma artist Martin Roth
15.aprill 2015 15:53
Sel laupäeval, 18. aprillil toimub Von Krahlis Tallinn Express pidu, mille väliskülaliseks on maailma ühe tuntuma elektroonilise tantsumuusika plaadifirma, Anjunadeep, artist Martin Roth. Lisaks mängivad muusikat Meelis Meri ja P.Julm ehk duo Rulers of The Deep.
Bruce Dickinsoni "keha" Blaze Bayley tuleb Tapperisse marutama  (1)
15.aprill 2015 13:37
Laupäeval, 6. juunil tähistab Inglismaa legendaarne heavy-metali vokalist Blaze Bayley oma seni oluliseima albumi "Silicon Messiah" 15. juubelit klubis Tapper.
Okouu! "Troonide mängu" 5. hooaja neli esimest osa lekkisid internetti!  (7)
13.aprill 2015 09:07
Menusarja " Troonide mäng " väga oodatud viienda hooaja neli esimest osa lekkisid päev enne esilinastust internetti.
Fännidele otse vaiaga südamesse! Peategelane Nina Dobrev lahkub "Vampiiripäevikutest"  (3)
07.aprill 2015 21:57
Telekanal CW teatas äsja, et pikendab " Vampiiripäevikute " sarja ning seriaal jätkab sügisest seitsmenda hooajaga. Paraku ei saanud fännid pikalt rõõmustada, sest eile andis peategelast Elenat mängiv Nina Dobrev teada, et sari jätkub ilma temata. Vähe sellest - sari jätkubk ka Tylerit mängiva Michael Trevinota, ehkki lubatakse, et tegelane kohati veel välja ilmub.
Lennundusamet ei teadnud Lubitzi depressioonist  (7)
05.aprill 2015 15:41
Germanwingsi emafirma Lufthansa ei teavitanud Saksamaa lennundusametit (LBA) 27-aastase sakslasest kaaspiloodi Andreas Lubitzi , kes eelmisel nädalal rammis lennukiga vastu mäe nõlva, depressioonist, teatab Welt am Stonntag .
PÄEVA KLIPP: Nicki Minaj keeras oma tissidega noore fänni pisarakraanid kinni  (18)
04.aprill 2015 13:00
Mööda Euroopat tuuritava Nicki Minaji Belfasti kontserdil jäädvustati uskumatult vahva ja naljakas hetk räpitari ja noore fänni kohtumisest. "Olen seda hetke nii kaua oodanud," sõnas lavale staari tervitama pääsenud ning ülevoolavalt õnnelik noormees nutma puhkedes. Emainstinktist haaratud Minaj otsustas seepeale noort fänni emmata, mis aga kukkus nende pikkusevahe ning Minaji kostüümi pärast eriti intiimselt välja. Nagu näha noormehe näost, siis võiks öelda, et lausa ideaalselt.
3. aprilli "Puhata ja mängida": Resident Evil: Revelations 2 ja veel palju uusi videomänge
04.aprill 2015 10:05
"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.
Must kast tõestab: Lubitz hävitas lennuki sihilikult  (165)
03.aprill 2015 12:47
Germanwingsi lennuki teise musta kasti analüüsi põhjal võib väita, et 27-aastane sakslasest kaaspiloodi Andreas Lubitzi eesmärk oli reisilennuk hävitada ning viia endaga hauda 149 inimest, teatas täna lennukatastroofi uuriv Prantsusmaa lennuõnnetuste uurimisameti (BEA) komisjon.
Sudu „õgivad“ hooned Mehhikos ja Itaalias võitlevad õhureostusega omal moel  (5)
02.aprill 2015 12:15
Mõni maja pole vaid ilus vaadata, vaid aitab meil ka värskemat õhku hingata. Päikesevalgus käivitab mõnede Mexico City ja Milano hoonete erilise kujundusega fassaadides keemilisi reaktsioone, mis linnaõhku puhastavad.
Venemaal hukkus laevaõnnetuses vähemalt 54 inimest, 15 on jäänud teadmata kadunuks  (47)
02.aprill 2015 06:39
Ööl vastu neljapäeva läks Ohhoota merel 250 kilomeetrit Magadanist lõunas ja 330 kilomeetrit Kamtšatka rannikust läänes põhja Vene lipu all sõitnud traaler, vähemalt 54 inimest on hukkunud ja 15 jäänud teadmata kadunuks.
Eksperdid: pelk vaimuhaigus Germanwingsi kaaspiloodi käitumist ei selgita  (30)
01.aprill 2015 13:15
Võimalik, et uurijad ei saagi kunagi teada, miks Germanwingsi teine piloot Andreas Lubitz möödunud teisipäeval Prantsuse Alpides arvatavasti tahtlikult lennuõnnetuse põhjustas, kuid vaimse tervise ekspertide väitel saab Lubitzi oletatav vaimuhaigus olla vaid üks paljudest võimalikest teguritest tragöödia toimumise juures.
Keskkonnaamet: pärandkoosluste hea seisundi eelduseks on riigi koostöö maaomanikega  (2)
01.aprill 2015 09:55
"Riigiasutused ei pea sageli enda ülesandeks seda, et konkreetne ülesanne saaks täidetud ja asi ära tehtud, vaid nende „põhikirjaliseks ülesandeks“ on hoopis täitmise koordineerimine ja korraldamine. Vastutus hajub uttu," ütles riigikontrölor Alar Karis eile avaldatud poollooduslike koosluste hooldamise auditit kommenteerides.
27. märtsi "Puhata ja mängida": Kalle "Godhyr" Lepikuga striimimisest ja Battlefield: Hardline
28.märts 2015 10:05
"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.
Üheksandiku pihtimus: miks eliitkooli minek ei ole minu jaoks  (29)
24.märts 2015 15:23
Kas kool teeb lapse õnnelikuks? Idee poolest võiks, aga mitte siin ja meie õppekavadega. Vähemalt mind küll mitte. Öeldakse, et eduni pole kiirteed, aga kas ikka on nii? Õnneni leiab tee see, kes elab nagu tahab ja kas siis õnnelik laps pole ühtlasi edukas? Kui ma tean, et tuupimine pole minu tee, siis miks pean seda tegema? Ja mitte selles pole asi, et ma oleks loll, mul pole lihtsalt tungi ideaalselt õppida.
VAATA VÄRSKET UURINGUT: USA geipealinn San Francisco polegi nii gei  (32)
24.märts 2015 07:30
Ameerika rahvaküsitlejad küsitlevad elanikke igal aastal nende vanuse, rassi, sissetuleku ning isegi kodukütte allika kohta. Seksuaalse sättumuse kohta pole seni küsitud. Värske Gallupi analüüs aga võimaldab määrata USA linnad, kus on suurim kontsentratsioon lesbilisi, kahesoolisi, geisid ja soovahetajaid.
20. märtsi "Puhata ja mängida": Nintendo toob mängud telefoni
21.märts 2015 10:05
Kuna Martin ja Rein on täna ära, on külas Sten Kohlmann Level1.ee’st ja Jan Pillav Euronicsist. Räägime Nintendo üritusest, kus kuulutati välja mänguhiiu mobiiliplaanid. Lisaks nende uue konsooli kõlakatest.
Õudkäed, ribitud kehad ja kadunud jalad: isegi suurtel staaridel pole käparditest photoshopperite eest pääsu!  (1)
19.märts 2015 20:30
Ikka ja jälle ilmub üksikuid pilt sellest, kuidas mõni end lugupidavaks moeväljaandeks nimetav ajakiri avaldab maailmakuulsatest staaridest või modellidest pildi, mille töötlemisega ilmselgelt on liiale mindud või sootuks kiirustama hakatud, nii et suured ja pimedalegi selged ja nähtavad vead trükki lastud.
Wow! Õllesummeril esineb poproki maailmanimi The Cardigans!  (9)
18.märts 2015 10:03
Õllesummeri laupäevase, 4. juuli peaesineja on poproki superstaar The Cardigans. Looga „Lovefool” filmist Romeo & Juliet tuule tiibadesse saanud The Cardigans esineb Eestis esmakordselt.
FOTOD: Koolitants 2015: Selgusid Jõhvi ja Paide tantsupäevadest edasisaajad
12.märts 2015 08:29
Möödunud nädalavahetusel läks täie hooga käima iga-aastane koolinoorte tantsufestival Koolitants. Tänavu toimub Koolitants tavapärasest erinevas formaadis. Omavahel ei võta mõõtu mitte omaloomingulised tantsud, vaid hoopis tantsijad.
Ahistava suhte varased tundemärgid: ära ignoreeri neid — iseenda tuleviku nimel!  (37)
09.märts 2015 22:00
Naistekas on viimastel päevadel olnud palju juttu naistevastasest vägivallast. Paraku on see teema pidevalt aktuaalne. Loe, millised on varased märgid, et mees võib muutuda vägivaldseks ja põgene enne, kui hilja! (Samad tundemärgid kehtivad ka vastupidises olukorras — kui ahistajaks on naine.)
Latvenergo võttis Elektrum Eesti juhtimise üle  (4)
04.märts 2015 16:14
Elektrum Eesti OÜ juhatuse esimehe kohustusi hakkas märtsist täitma Latvenergo ASi elektrimüügi osakonna direktor Uldis Mucinieks. Lisaks temale kuulub juhatusse Latvenergo elektrikaubanduse osakonna direktor Gatis Junghāns.
Nemtsovi mõrvaga seoses otsitakse ka üht Venemaa rahandusministeeriumi autot  (37)
04.märts 2015 12:06
Vene opositsioonipoliitiku Boriss Nemtsovi mõrva uurivad operatiivtöötajad otsivad ka üht Venemaa rahandusministeeriumi autot. Life Newsi teatel märkasid uurijad valvekaamerate salvestusi vaadates tumedat Fordi, mis sõitis kolmel korral läbi piirkonnast, kus mõrv aset leidis.
Kelle kätte usaldavad oma raha kõrgepalgalised pensioniks kogujad?  (4)
04.märts 2015 10:39
Pensionikeskuse uuringust selgus, et Eesti pensionifondide valitsejate seas on taas kõrgeima keskmise kuusissetulekuga Nordea pensionifondide kliendid. Nordea fondide kliendid moodustavad parima palga saajate esikolmiku, teatas ettevõte.
Seemneraha: Eesti äriinglid andsid alustajatele mullu ligi 5 miljonit eurot  (1)
04.märts 2015 10:20
Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni EstBAN liikmed, kes keskenduvad alustavate ettevõtete elluaitamisele varajase ehk seemnefaasi investeeringute abil, investeerisid eelmisel aastal liikmed 4,8 miljonit eurot kokku 65 ettevõttesse. Aasta äriingliks valiti Marek Kiisa , aktiivseim äriingel on Indrek Kasela .
Liiga palju kokkusattumusi: kaheksa küsimust Nemtsovi mõrva kohta  (73)
04.märts 2015 08:46
Venemaa opositsioonipoliitiku Boriss Nemtsovi mõrva juures on liiga palju kokkusattumusi, et see võiks näida amatöörliku teona. „See tundub tõesti väga hästi kavandatud teona,“ kirjutas näiteks Vladimir Putini endine nõunik Andrei Illarionov oma blogis.
FOTO: Kim Kardashiani kõige suurem õde Khloe on kõvasti trenni teinud ja tulemus väärib aplausi!  (6)
27.veebruar 2015 22:31
Kõik Kardashiani-õed on kuulsad oma kurvikate kehade poolest, kuid kui väikest kasvu Kim ja Kourtney on alati olnud väikesed ja seksikad, siis neist noorim, Khloe, on oma pika kasvu ja vanasti ka trullaka figuuri pärast olnud veidike pere inetu pardipoeg - vähemalt pole meedia kunagi pööranud talle samasugust tähelepanu. Ometi on tegu vähemalt samasuguse kaunitariga, nagu tema suured õed ning tundub, et peagi jõuab neist isegi ette.