Life

27. märtsi "Puhata ja mängida": Kalle "Godhyr" Lepikuga striimimisest ja Battlefield: Hardline
28.märts 2015 10:05
"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.
Üheksandiku pihtimus: miks eliitkooli minek ei ole minu jaoks  (26)
24.märts 2015 15:23
Kas kool teeb lapse õnnelikuks? Idee poolest võiks, aga mitte siin ja meie õppekavadega. Vähemalt mind küll mitte. Öeldakse, et eduni pole kiirteed, aga kas ikka on nii? Õnneni leiab tee see, kes elab nagu tahab ja kas siis õnnelik laps pole ühtlasi edukas? Kui ma tean, et tuupimine pole minu tee, siis miks pean seda tegema? Ja mitte selles pole asi, et ma oleks loll, mul pole lihtsalt tungi ideaalselt õppida.
VAATA VÄRSKET UURINGUT: USA geipealinn San Francisco polegi nii gei  (32)
24.märts 2015 07:30
Ameerika rahvaküsitlejad küsitlevad elanikke igal aastal nende vanuse, rassi, sissetuleku ning isegi kodukütte allika kohta. Seksuaalse sättumuse kohta pole seni küsitud. Värske Gallupi analüüs aga võimaldab määrata USA linnad, kus on suurim kontsentratsioon lesbilisi, kahesoolisi, geisid ja soovahetajaid.
20. märtsi "Puhata ja mängida": Nintendo toob mängud telefoni
21.märts 2015 10:05
Kuna Martin ja Rein on täna ära, on külas Sten Kohlmann Level1.ee’st ja Jan Pillav Euronicsist. Räägime Nintendo üritusest, kus kuulutati välja mänguhiiu mobiiliplaanid. Lisaks nende uue konsooli kõlakatest.
Õudkäed, ribitud kehad ja kadunud jalad: isegi suurtel staaridel pole käparditest photoshopperite eest pääsu!  (1)
19.märts 2015 20:30
Ikka ja jälle ilmub üksikuid pilt sellest, kuidas mõni end lugupidavaks moeväljaandeks nimetav ajakiri avaldab maailmakuulsatest staaridest või modellidest pildi, mille töötlemisega ilmselgelt on liiale mindud või sootuks kiirustama hakatud, nii et suured ja pimedalegi selged ja nähtavad vead trükki lastud.
Wow! Õllesummeril esineb poproki maailmanimi The Cardigans!  (9)
18.märts 2015 10:03
Õllesummeri laupäevase, 4. juuli peaesineja on poproki superstaar The Cardigans. Looga „Lovefool” filmist Romeo & Juliet tuule tiibadesse saanud The Cardigans esineb Eestis esmakordselt.
FOTOD: Koolitants 2015: Selgusid Jõhvi ja Paide tantsupäevadest edasisaajad
12.märts 2015 08:29
Möödunud nädalavahetusel läks täie hooga käima iga-aastane koolinoorte tantsufestival Koolitants. Tänavu toimub Koolitants tavapärasest erinevas formaadis. Omavahel ei võta mõõtu mitte omaloomingulised tantsud, vaid hoopis tantsijad.
Ahistava suhte varased tundemärgid: ära ignoreeri neid — iseenda tuleviku nimel!  (37)
09.märts 2015 22:00
Naistekas on viimastel päevadel olnud palju juttu naistevastasest vägivallast. Paraku on see teema pidevalt aktuaalne. Loe, millised on varased märgid, et mees võib muutuda vägivaldseks ja põgene enne, kui hilja! (Samad tundemärgid kehtivad ka vastupidises olukorras — kui ahistajaks on naine.)
Latvenergo võttis Elektrum Eesti juhtimise üle  (4)
04.märts 2015 16:14
Elektrum Eesti OÜ juhatuse esimehe kohustusi hakkas märtsist täitma Latvenergo ASi elektrimüügi osakonna direktor Uldis Mucinieks. Lisaks temale kuulub juhatusse Latvenergo elektrikaubanduse osakonna direktor Gatis Junghāns.
Nemtsovi mõrvaga seoses otsitakse ka üht Venemaa rahandusministeeriumi autot  (37)
04.märts 2015 12:06
Vene opositsioonipoliitiku Boriss Nemtsovi mõrva uurivad operatiivtöötajad otsivad ka üht Venemaa rahandusministeeriumi autot. Life Newsi teatel märkasid uurijad valvekaamerate salvestusi vaadates tumedat Fordi, mis sõitis kolmel korral läbi piirkonnast, kus mõrv aset leidis.
Kelle kätte usaldavad oma raha kõrgepalgalised pensioniks kogujad?  (4)
04.märts 2015 10:39
Pensionikeskuse uuringust selgus, et Eesti pensionifondide valitsejate seas on taas kõrgeima keskmise kuusissetulekuga Nordea pensionifondide kliendid. Nordea fondide kliendid moodustavad parima palga saajate esikolmiku, teatas ettevõte.
Seemneraha: Eesti äriinglid andsid alustajatele mullu ligi 5 miljonit eurot  (1)
04.märts 2015 10:20
Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni EstBAN liikmed, kes keskenduvad alustavate ettevõtete elluaitamisele varajase ehk seemnefaasi investeeringute abil, investeerisid eelmisel aastal liikmed 4,8 miljonit eurot kokku 65 ettevõttesse. Aasta äriingliks valiti Marek Kiisa , aktiivseim äriingel on Indrek Kasela .
Liiga palju kokkusattumusi: kaheksa küsimust Nemtsovi mõrva kohta  (73)
04.märts 2015 08:46
Venemaa opositsioonipoliitiku Boriss Nemtsovi mõrva juures on liiga palju kokkusattumusi, et see võiks näida amatöörliku teona. „See tundub tõesti väga hästi kavandatud teona,“ kirjutas näiteks Vladimir Putini endine nõunik Andrei Illarionov oma blogis.
FOTO: Kim Kardashiani kõige suurem õde Khloe on kõvasti trenni teinud ja tulemus väärib aplausi!  (6)
27.veebruar 2015 22:31
Kõik Kardashiani-õed on kuulsad oma kurvikate kehade poolest, kuid kui väikest kasvu Kim ja Kourtney on alati olnud väikesed ja seksikad, siis neist noorim, Khloe, on oma pika kasvu ja vanasti ka trullaka figuuri pärast olnud veidike pere inetu pardipoeg - vähemalt pole meedia kunagi pööranud talle samasugust tähelepanu. Ometi on tegu vähemalt samasuguse kaunitariga, nagu tema suured õed ning tundub, et peagi jõuab neist isegi ette.
Lammutades Belgiat: natukene karm, kuid ma ei kahetse midagi
27.veebruar 2015 13:15
Delfi Noorte Hääle Tudengiblogis tõmbab oma loole joone alla Dain M. Muru, kes õpib Eesti Lennuakadeemias neljandal kursusel lennundusettevõtte käitamist. Dain käis Erasmusega Belgias.
Teatripäev on tulemas! Loe, kes kandideerivad Eesti teatri aastaauhindadele!  (3)
27.veebruar 2015 10:32
Teatriliit annab Eesti teatri aastaauhindu välja alates aastast 1961 ning need tunnustavad teatritegijaid möödunud aasta saavutuste eest. Laureaadid kuulutatakse välja rahvusvahelise teatripäeva pidulikul auhinnagalal 27. märtsil Estonias. Loe, kes ning mille eest kandideerivad!
NIMEKIRI: Loe, kes ja mille eest Oscari said!  (1)
23.veebruar 2015 08:46
Täna öösel jagati Los Angeleses filmimaailma ihaldatumaid auhindu ehk Oscareid ning esmakordselt ajaloos oli nominentide hulgas ka Eesti film, mis Oscarit küll seekord ei pälvinud. 87. korda toimunud Ameerika filmiakadeemia auhindade ehk Oscarite galal jagati tänavu auhindu 24 kategoorias. Auhinnakategooriad ja nominendid:
VAATA: Taavi Petersonil süngevõitu rokkballaad võtab meele igavikulisele lainele  (8)
19.veebruar 2015 22:15
Superstaarisaatest võrsunud lauljatest üks omapärasemaid artiste Taavi Peterson on saanud maha uue loo ning videoga "Story Of Life". Nukrapoolse video peategelaseks on vana mees ning igavikulised mõtted.
Mehed vajavad õnnelikuks ja rahuldust pakkuvaks eluks kõrget IQ-d, karskust ja abielu?
19.veebruar 2015 07:00
Uurides kõiki meeste elu aspekte, sealhulgas nende suhteid, poliitilisi vaateid ja religiooni, elus hakkamasaamise strateegiaid ning samuti alkoholi tarbimist, avaldasid Harvardi Ülikooli teadlased eeposliku, 75 aastat kestnud uurimuse teemal: "Mida mehed vajavad õnnelikuks eluks"?
Tagurpidi tagumik: napsune idanaaber jäi korstnasse kinni, püüdes boršilõhnale järgneda!  (5)
17.veebruar 2015 08:56
Kodutu ja napsune idanaaber murdis pööningutaba, võttis kingad jalast ja üleriided seljast ning ronis korstnašahti, et just armastajatepäeval, 14. veebruaril, järgneda oma suurele armastusele, vastupandamatule boršilõhnale, mis sealt kaudu immitses.
Tähelepanek: Netihäbistamine ei erine häbipostist või koolikiusust  (3)
17.veebruar 2015 03:30
New York Times Magazine avaldas hiljuti ajakirjanik Jon Ronsoni artikli internetihäbistamisest, millega kõik sotsiaalmeedia kasutajad iga päev kokku puutuvad.
13. veebruari "Puhata ja mängida": fookuses on Evolve ja hinnete kadumine mängusaitidel  (3)
14.veebruar 2015 10:05
Viimasel ajal on mitmelt suurelt mängusaidilt kadunud mänguarvustuste hinded. Mida sellest arvata? Ja mida arvata neli-ühe-vastu mitmikmängust Evolve?
Minski läbirääkimistel kaubeldakse Debaltseve üle  (16)
12.veebruar 2015 11:09
Ukraina välisministeeriumi eriülesannetega suursaadik Dmõtro Kuleba teatas, et kokkuleppele jõudmise takistuseks Minskis on rahvavabariikide seisukoht Debaltseve küsimuses.
Biggie — räpiajaloo üks suurimaid staare tulistati surnuks kõigest 24-aastasena  (23)
11.veebruar 2015 08:30
Christopher George Latore Wallace, tuntud kui The Notorious B.I.G., Biggie või Biggie Smalls oli Ameerika räppar, kes tulistati surnuks, kui noormees oli vaid 24-aastane.
Loe ja õpi! Teismeline kaotas sotsiaalmeedia tõttu töö, enne kui seda alustada jõudis  (21)
10.veebruar 2015 11:59
Siin mailgi on räägitud, et noored ei tea rahateenimise ja töötegemise väärtust ning arusaam sellest, kuidas sotsiaalmeedias käituda, jätab ka täiskasvanutel soovida.
Maailmanäitusele viina, õlle ja kiigega
06.veebruar 2015 12:22
Milanos esimesel mail algavale maailmanäitusele Expo läheb Eestist oma toodetega 40 ettevõtet. Eriti palju on esindatud õllemeistreid.
Noore looduskaitsja auhinna pälvis Riho Kinks
01.veebruar 2015 12:09
Nooreks looduskaitsjaks valiti ornitoloog Riho Kinks, kes viimati paistis silma jäälinnu aasta eestvedajana. Auhind ja sellega kaasnev 700-eurone stipendium antakse üle homme Eestimaa Looduse Fondi 24. sünnipäeva tähistamisel.
Swedbanki suurim kahjuhüvitis küündis mullu sadade tuhandete eurodeni  (1)
30.jaanuar 2015 12:45
Swedbanki kindlustusseltsid maksid möödunud aastal oma klientidele üle 22,5 miljoni euro eest kahjuhüvitisi, mida on 8% rohkem kui aasta varem. Aasta jooksul oli esitatud kokku ligi 24 000 kindlustusjuhtumi avaldust, mis tähendab, et Swedbanki kindlustusseltside kahjukäsitlused on tegelenud keskmiselt 66 juhtumiga päevas. Aasta suurim hüvitis ulatus 200 000 euroni ning tegemist oli hoone täieliku hävimisega tulekahjus.
Estonian man converted to Islam and went to fight with ISIS in Syria  (3)
22.jaanuar 2015 11:45
-A man from Tallinn suburb, converted changed his name and became a radical. -His Facebook page carried a photo of him shouldering an RPG. -Estonian Security Police confirms: Sazanakov travelled to Syria to support and participate in jihad.