Life

Hollandlase est-kontseptsioonile sarnase idee käis Eesti märgi konkursil välja ka Eesti noormees  (44)
29.mai 2016 14:13
Sel nädalal tõusis Eestis tähelepanu alla hollandlane Peter Kentie, kes oma vabast ajast ja tasuta on tegelenud Eestile põhjaliku turundusplatvormi loomisega. Kui aga vaadata möödunud aastal alanud "Mis on Eesti?" konkursile saadetud töid, siis selgub, et aasta alguses on ka sinna omajagu sarnane kavand laekunud.
VIDEO: vaata, mida Genka Prantsusmaa EMi võidu korral teha lubas  (2)
27.mai 2016 14:16
Räppar Genka ehk Henry Kõrvits postitas enda Instagrami kontole video, kus lubab, et on Prantsumaa jalgpallikoondise EM-võidu korral valmis raadiohääle Alari Kivisaare eest tema 100 000 Facebooki "laigi" järel väljalubatud hiti ise ära tegema.
KAS TEADSID? 12 kuulsust, kelle filmirollidest ülipopulaarsetes filmides sa tõenäoliselt ei teadnud
24.mai 2016 15:34
Cameo ehk mõne tegelase põgus ilmumine ekraanile on filmides kaua aega levinud trend. Nendeks võivad olla kuulsad näitlejad, lauljad, ärimehed või filmiga seotud isikud, aga üks asi on alati sama - nad on tavaliselt peidetud väga väikesesse ja seetõttu pea märkamatusse rolli. Siin on 12 filmi ja 12 kuulsuse roll väga tuntud filmides, millest sa tõenäoliselt midagi ei teadnud.
Cannes’i võitis kafkalik film bürokraatia lõksu jäänud mehest
23.mai 2016 23:55
Võistlusprogramm sisaldas küll visuaalselt efektseid filme, kuid lõppkokkuvõttes võidutsesid sotsiaalsed draamad.
Cannes'i filmifestivali peaauhinna viis koju briti vanameister Ken Loach filmiga "I, David Blake", USA favoriidid jäid tühjade kätega
23.mai 2016 14:03
Briti veteranrežissöör Ken Loach teenis oma karjääri teise Palme d’Or auhinna liigutava draamaga "I, Daniel Blake".
CANNES 2016: Soomlaste võidukäik, "The Neon Demoni" välja vilistamine ning tippvormis vanameistrid
23.mai 2016 12:53
Sirbi filmitoimetaja Tristan Priimägi oli aasta suurimal filmisündmusel Cannes'i filmifestivalil (11-22 mai). Kinoveeb vahendas kuni festivali lõpuni Tristani vahetuid mõtteid ja tsenseerimata kriitikat. Teie ees on festivali kahe viimase päeva filmimuljed.
Venemaal vallandati pärast naiskolleegi grupivägistamist kuus politseinikku  (46)
20.mai 2016 15:25
Venemaa Orenburgi oblastis Novotroitski linnas vallandati kuus politseinikku seoses naissoost kolleegi grupivägistamisega.
Soome režissöör Cannes’is: edu võib olla lõks, sest miski pole kunagi piisav
20.mai 2016 00:10
Juho Kuosmanen võrdleb filmi tegemisega seotud pingeid selle peategelase, poksija Olli Mäki läbielatuga.
16-22. mai: uusi videomänge – Black Ops III: Eclipse, Fallout 4: Far Harbor, Homefront 2
17.mai 2016 09:00
Sel nädalal jõuab meieni Black Ops 3 uus lisa – Eclipse, mis toob neli kaarti ja uue peatüki zombie-versioonile.
CANNES 2016: Loe vahetuid filmimuljeid aasta suurimalt filmifestivalilt
15.mai 2016 15:47
Sirbi filmitoimetaja Tristan Priimägi on aasta suurimal filmisündmusel Cannes'i filmifestivalil (11-22 mai). Kinoveeb vahendab kuni festivali lõpuni Tristani vahetuid mõtteid ja tsenseerimata kriitikat. Filmimuljete seeriat alustame Tristani kolme esimese festivalil viibitud päevaga.
Reinkarnatsioon on tõestatud: pilguheit hinge rännakusse peale "surma"
15.mai 2016 08:16
Teaduse pooldajad usuvad, et surm on lõpp, samas spiritualistid usuvad, et keha on vaid füüsiline anum, mis kannab igavest energeetilist teadvuse aspekti ehk hinge, mis kandub uude kehasse.
VIDEO: Austraallasest trummigeenius Virgil Donati ootab Rock Cafesse kontserdile
12.mai 2016 16:58
Juba 28. mail astub Rock Café lavale trummigeenius Virgil Donati bändiga. Oma tehniliselt perfektse ja muljetavaldava mängustiiliga ei jäta mees külmaks ühtegi muusikasõpra.
Viimase peal VIDEO: Appi, ma olen nii rase!  (1)
10.mai 2016 16:01
Viimase peal ehk siis viimase vindi peal raseda naise video, milles saab jälgida hiigelkõhuga inimese ponnistusi igapäevategevuste tegemisel, kogub Youtube'is kõvasti klikke, sest see teeb suurt äratundmisrõõmu kõikidele naistele, kes on kas praegu või on kunagi rasedad olnud.
TÄISNIMEKIRI: Vaata, kelle Eesti äriinimestest Panama paberitest leiab  (36)
10.mai 2016 09:14
Eile avaldas Rahvusvaheline Uurivate Ajakirjanike Konsortsium (ICIJ) Panama paberite projekti raames portsu dokumente, kust käivad läbi mitmed tuntud Eesti nimed. Kokku on avaldatud 108 Eestiga seotud juriidilise ja füüsilise isiku nime.
Moskva lähedal lasi mees joomingu käigus maha viis mootorratturit  (51)
08.mai 2016 10:24
Venemaal Moskva lähistel lasi 27-aastane mees maha viis mootorratturit, teadaolevalt tarvitati eelnevalt koos alkoholi, kuid siis tekkis osapoolte vahel konflikt.
Heategevuslik selfie jooks kogub raha seljaaju vigastuste ravivõimaluste uurimiseks
04.mai 2016 16:03
8. mail algusega kell 14 toimub heategevuslik jooksuvõistlus Wings For Life World Run Selfie Run . Osa võtma oodatakse kõiki – nii tippsportlasi, harrastajaid, kõndijaid kui ka ratastoolides inimesi. Juba kolmandat aastat kogutakse sel viisil raha seljaaju vigastuste ravivõimaluste uurimiseks.
Oscari-võitja Alicia Vikander on hauarüüstaja Tomb Raider
02.mai 2016 11:23
Kui eelnevalt liikusid jutud, et uue "Star Warsi" staar Daisy Ridley asub kuulsa seikleja Lara Crofti rolli, siis nüüd sai selgeks, et haudu asub rüüstama siiski ei keegi muu kui Oscari-võitja Alicia Vikander .
Värvikirev GALERII: Eesti olümpiakangelased lõuendile pannud Karl Markus Antsoni teisedki maalid võtavad sõnatuks  (20)
29.aprill 2016 14:04
Mõned päevad tagasi tutvustati noore kunstniku Karl Markus Antsoni loodud maaliseeriat, mis koosneb Eesti sportlastest. Vaata ka Karl Markuse teisi maale! Et näha suuremalt, kliki maalile!
Higi, veri ja pisarad draamateatri laval
28.aprill 2016 00:00
Hendrik Toompere noorema lavastus “Väljaheitmine” Eesti Draamateatris on sisult ja vormilt traagiline suurvorm inimese üksindusest – sümfoonia.
FOTOD: Kas Eesti oma David Bowie? Vaata, kuidas Marten Kuningas Jazzkaarel legendiks kehastus
25.aprill 2016 11:07
Jazzkaare tasuta päeva võttis pühapäeva õhtul kokku Marten Kuninga ja tema bändi Miljardid võimas austusavaldus David Bowiele .
Manipulatsioon, elegants ja ostuorgiad: Jackie Kennedy ihaldusväärne ja kirev elu  (11)
24.aprill 2016 14:15
Esimese leedina tõusis Jackie Kennedy Euroopa ja Ühendriikide kõige paremini rõivastuvate naiste nimekirja tippu, kus ta püsis kuni oma surmani ning legend temast elab tänaseni.
Kas muundumine Jumalaks ja Jumalannaks igapäevaelus on võimalik?
21.aprill 2016 14:48
Jumal lõi inimese enese näo järgi, mis tähendab, et me kõik oleme Jumalad ja Jumalannad oma individuaalse mustri ja käekirjaga - isikupärased Shivad ja Shaktid, kes on võimelised looma ja manifisteerima soovitut oma ellu. Igaüks meist saadab Jumala kaasloojatena universumisse oma unikaalseid sageduslaineid ja isiklikke südamelähedasi teoseid.
24 põnevat fakti Karmen Pedaru kohta: laitmatust vormist, ilunippidest ja modellinduse õppetundidest
20.aprill 2016 09:08
Karmen Pedaru modellikarjäär algas peadpööritava kiirusega – 15aastaselt (aastal 2005) läks ta vanaemaga teatrisse, kus peale etendust astus talle ligi MJ Modelsi juht Margit Jõgger (kes esindab teda tänaseni) ja küsis, kas ta tahaks modelliks saada. 10 päeva hiljem oli ta juba lennukis, mis suundus Indiasse pildistama Teen Vogue'ile. See oli tema esimene lennureis, rääkimata sellest, et teda ootas ees elu esimene fotosessioon.
TEEME SOOJA: Kuula, millised hitid tulevad esitusele Manic Street Preachersi Tallinna kontserdil  (1)
18.aprill 2016 17:00
Manic Street Preachers annab juba täna õhtul Nordea Kontserdimajas eksklusiivse juubelikontserdi, tähistamaks legendaarse albumi "Everything Must Go" 20ndat sünnipäeva. Kontserdil mängitakse ette album täies pikkuses ning loomulikult ei jää kuulmata ka Manicute hitid teistelt plaatidelt.
Piimandusest strateegiliselt  (2)
18.aprill 2016 10:40
Piimandus on selline huvitav valdkond, mida eri elutahkude kirjeldamisel sageli kasutatakse nii positiivse kui ka negatiivse näitena. Põllumajanduse edulood ja positiivne väliskaubandusbilanss on sagedased näited sektori edukusest, piimahind tootjale ning tarbijale aga pigem negatiivseid tundeid tekitav teema.
Marten Kuningas: kaverdamine annab mulle "feimi ja sulli"
18.aprill 2016 09:35
Kui tavaliselt eelistab Marten Kuningas kaverdamise asemel enda lugude esitamist, siis 24. aprillil Jazzkaare tasuta kontsertide päeval teeb ta erandkorras kummarduse lahkunud David Bowiele.
Armastuse otsimine ja leidmine
17.aprill 2016 15:44
Kas pole kummaline, et nii pea kui inimene sünnib siia maailma, hakkab ta täisväärtuslikust armastusest järk-järgult kaugenema. On kindlasti erandlikke peresid, kus last osatakse kasvatada viisil, kus soojus, tähelepanu, mõistmine ja armastus on olemas, kuid see on pigem harv nähe. Segadust ja valesid uskumusi pakub ohtralt lisaks veel ühiskond - traditsioonid, religioon ja kombed.
ÄRILEHE FOTOD JA VIDEO: Metalliveski jahvatab auto kahe minutiga  (14)
16.aprill 2016 08:40
Fotograaf Andres Putting käis Eesti ainsas metalliveskis jäädvustamas, kuidas kahe minutiga saab autost taaskasutatav materjal. Nimelt peab eurodirektiivi järgi 95% autoromude materjalist jõudma taaskasutusse. Tunnis suudab metalliveski purustada kuni 40 sõidukit.
PUBLIK SOOVITAB: Läheb peoks! House muusika suurkujud Dennis Ferrer ja Seamus Haji esinevad reedel F-Hoones
14.aprill 2016 13:04
Sel reedel, 15. aprillil alustab esimene pidu sarjast "I'm NOT a Legend". Dennis Ferrer ja Rulers of The Deep astuvad üles BlackBox saalis. F-Hoones kostub haussmuusikat ainult vinüülidelt djde Seamus Haji ning Taran & Lomovi poolt.