Lady Gaga

VIDEO: mida ennustasid praeguse aja moetrendideks 30ndate moeoraaklid?
15.aprill 2014 13:05
Nii ulmeline kui see ka tunduda võib, ei pannud eelmise sajandi esimese poole moeteadlikud inimesed tulevikutrendide osas väga palju mööda.
TOP15 staari, keda vigurvändad armastavad internetis surnuks kuulutada  (2)
12.aprill 2014 09:30
Insipireerituna hiljutisest surmavembust, mis märulikangelasele Dwayne Johnsonile mängiti, on paslik üles rivistada kõik megastaarid, kelle surmateateid kuigi tõsiselt võtta ei maksa, kuna netipätid armastavad lihtsalt neid eriti tihti surnuks kuulutada.
FOTOD: Peaches Geldofi mitu nägu ehk kuidas tervest ja rõõmsast tütarlapsest sai piinatud seltskonnastaar
08.aprill 2014 11:00
25-aastaselt surnud seltskonnastaar Peaches Geldofil oli oma lühikese elu jooksul nii lugematul arvul eri nägusid, et tihtipeale pole isegi võimalik tuvastada, kas pildil on sama inimene. Võideldes sõltuvusprobleemide, toitumishäirete ning perekonna traagilisest saatusest tulenevate suhte- ja psüühikaprobleemidega nägi Peaches noore tütarlapsena siiski välja kaunis, terve ja rõõmus, meenutades näojoonte poolest teismelist Miley Cyrust ajal, mil too veel mässama polnud hakanud. Elu lõpuperioodil nägi Peaches välja aga nagu veider segu Courtney Love 'ist ja Lady Gagast .
TOP 7 heategijad: need megastaarid on sündinud suure ja kuldse südamega  (19)
03.aprill 2014 09:15
Paljusid staare kategoriseeritakse ilma põhjuseta isekateks, hoolimatuteks elupõletajateks, kuid on olemas palju kuulsusi, kes pühendavad oma aja ja välja teenitud raha heategevusse. Loe, seda listi seitsmest kuldse südamega sündinud maailmakuulsusest ja vaata, kas ka Sinu lemmik on nende seas!
FOTOD! Pöörane emakoletis üllatas taas: mitte Lady, vaid jeti Gaga!  (5)
31.märts 2014 07:35
Lady Gaga , kes vahepeal justkui juba täitsa oma pöörased kostüümid maha jättis ja tavalise noore naisena avalikes kohtades käis, on taasavastanud oma sisemise emakoletise. Kui laupäeva hommikul šokeerivas kostüümis välja ilmunud kõrgetel kontsadel naine koperdas ja kuuldavasti kukkus ( vaata kostüümi! ), siis ilmselt samal õhtul ta punastas vahejuhtumi tõttu niivõrd, et otsustas oma näo katta karvakuhilaga ja ilmus New Yorgis välja jetina!
FOTOD: Lady Gaga üllatas naeruväärse inim-sukk kostüümi ja õõvastavate sõrgadega!  (24)
29.märts 2014 21:30
Lady Gaga , kelle kostüümid on alati olnud ekstravagantsed, näitas vahepeal mõningasi rahunemise märke, kuid ei...asi on tagasi vanaviisi ning hullumeelne fantaasia on uue kontsertturnee tarvis taas tööle pandud. Gaga viimane üllitis, millega ta meediat ja fänne šokeeris ning rõõmustas, oli kummaline nahakarva sukakostüüm, mida katsid roosinupud, vahendab ABC News.
VAATA: Vähe riideid, vähe meiki! Lady Gaga verivärske "G.u.y" video on väljas!  (23)
23.märts 2014 09:35
Lady Gaga on albumilt "Artpop" valmis saanud video loole "G.u.y". Lühend "G.u.y" tähendab muide girl under you .. 11-minutilises videos on kuulda ka sama albumi lugusid "Artpop" ning "Venus".
FOTO: Madonna saatis Instagramis maailmale endast kole karvase pildi  (8)
21.märts 2014 14:53
Madonna on üks nendest staaridest, kellele tahaks suisa netikeelu peale panna. Hea küll - teismelised las edvistavad, aga et mõni keskealine ei tunneta ära, kust läheb väärikuse piir paistab lihtsalt piinlik ja meeleheitlik.
VIDEO: Rõve kunst! Oksekunstnik Millie Brown neelab värvi ja paiskab selle lõuendile  (4)
18.märts 2014 14:35
Kunstis pole originaalseid väljendusviise vist enam palju alles jäänud, et kuulsust kogutakse tänapäeval oksendamisega. Kui meie oma performance-artist Billeneeve värvis nii iseennast kui asfalti samal viisil punase veiniga vaid korra, siis oksekunstnik Millie Brown teenib sellega elatist, et neelab klaaside kaupa värvi ja paiskab need seejärel lõuendile. Millie on saanud juba nii kuulsaks, et Lady Gaga palus tal ühes oma show's osaleda ja endale neoonrohelist värvi peale oksendada.
FOTO: Meigivaba ja tumedate silmaalustega Lady Gaga klõpsas pildi, kus ta näitab, mis on anti-selfie!  (9)
13.märts 2014 21:15
Lady GaGa ei teinud Kim Kardashianit, vaid klõpsas endast hommikuse, ilma meigita pildi, kus ta paljastab oma tõelise välimuse.
Endast kunstiteose loonud naisõiguslane ORLAN võitleb raudsete reeglite vastu  (7)
01.märts 2014 00:10
ORLAN on üks rahvusvaheliselt tuntumaid Prantsuse nüüdiskunstnikke. Ta oli esimene, kes käis oma teoste loomise tarbeks iluoperatsioonidel.
FOTO: Sa ei usu? Vaata ise! Lady Gaga ahvib häbematult Kerli Kõivu!  (42)
23.veebruar 2014 14:07
Fänn postitas Kerli Kõivu Facebooki lehele foto, millel on kõrvutatud Kerli ja Lady Gaga ning neil on võrdlemisi sarnased look'id. Kui Kerli pilt on tehtud 2010. aastal, siis sarnane pilt Lady Gagast 2014. aastal. Kas megastaar tõesti ahvib Kerlit nii häbematult?
FOTOD: Briti muusikaauhindadel võidutsesid Lorde, One Direction, David Bowie, Ellie Goulding, Daft Punk...  (4)
20.veebruar 2014 08:36
Eile jagati Londonis Suurbritannia popmuusikaauhindu Brit Awards 2014, kus võidutsesid kõik tuntud nimed, kes meie kõrvu viimasel ajal ulatunud on. Otseloomulikult käisid show'ga kaasas imepärased etteasted, millest silmapaistvamad kuulusid Katy Perry 'le, Ellie Goulding ule, Lorde le ja Beyoncé 'le. Lisaks esinesid veel Bruno Mars , Arctic Monkeys , Pharrell Williams ja Nile Rodgers .
Mood? Kunst? Performance? Need moelava valikud on isegi Lady Gagale sobimatud!
11.veebruar 2014 19:45
Kas see on mood? Ilmselt röögatavad paljud neid pilte vaadates just nii, imestades, kui hukas küll moemaailm ja inimesed on. Nimelt on Sad And Useless kokku kogunud terve hulga pilte moelavadelt, mis panevad imestama, kellele ja milleks selliseid esemeid tehakse ja millistest arengutest rõivatööstuses kõnelema peaks. Selge see, et kandmiseks need mõeldud pole, pigem liigitame selle siis šokikunsti alla.
Klikiajastu bad bitch - Miley Cyrus  (2)
06.veebruar 2014 07:45
Aastaid väikseid tüdrukuid hullutanud Miley Cyrus (21) vabanes paitüdruku-imagost ja pani kogu maailma endast rääkima. “Popi metsikuima lapse” metamorfoosi jälgis Kadri Karro .
5 fotot, mis tõestavad: Lady Gagast on saamas Donatella Versace
05.veebruar 2014 19:22
Teatavasti on Lady Gaga ja Donatella Versace ühed parimad sõbrannad ning liiguvad koos nii moenäitustel kui muudel avalikel üritustel. Ilukirgurgiaga hirmuäratavalt kombel liiale läinud moeikoon on tähelepanelike kriitikute hinnangul hakanud Gaga välimusele märkimisväärset mõju avaldama. Riietuse mõttes on see ju hea, kuid kas ka muus osas?
Rohkem asjatundjaid Eesti Muusikaauhindu jagama  (21)
31.jaanuar 2014 13:28
Telerist vaadates võib ju Eesti Muusikaauhindade gala huumor veidi piinlik tunduda, kuid ettevõtmise kitsaskohad asuvad mujal.
Kuhu jäid kõigi pidude põhikunded ehk millised staarid ei viitsinud Grammy'dele minna ja miks?  (2)
28.jaanuar 2014 18:05
Tundub, et sel aastal olid staarid eriti laisad selle suhtes, kas oma nägu Grammy'del näidata või mitte. Nii jäidki tulemata auhinnata jäänud staarid Miley Cyrus , Lady Gaga , Jennifer Lopez , Justin Bieber , Kanye West (koos Kim Kardashianiga ) ja Kelly Clarkson . Samuti jäid koju kuldgrammofoni pälvinud Rihanna , Adele ja Justin Timberlake . Ning kuigi P Diddy korraldas lausa ühe Grammy'de eelpeo, polnud teda põhiüritusel kusagil näha.
Playlist: Parimate tulemuste saavutamiseks kuula treeningu ajal just NEID lugusid!  (9)
14.jaanuar 2014 12:05
Spordipsühholoogid analüüsisid Spotifys populaarsemaid muusikapalu, mida trenni ajal kuulatakse ning panid kokku ideaalse nimekirja lugudest, mille taustal treenides saavutad kindlasti soovitud tulemuse! Parimad muusikažanrid venitamiseks ja jooksmiseks on räpp ja hiphopp, tantsumuusika sobib jõutreeninguks ja popmuusika on efektiivseim lõdvestaja.
LOE, millised kuulsused üksteist südamest põlgavad  (4)
11.jaanuar 2014 21:30
Kui hiljuti kirjutasime sellest, millised ootamatud sõbrantsid säravas tähtede maailmas moodustunud on, siis sama põnev (kui mitte isegi veel põnevam) on jälgida, kuidas staarid üksteisele puid alla panevad.
FOTOD: Kaksikud? Ei! Staarid poseerivad oma noorema versiooni kõrval  (2)
07.jaanuar 2014 12:50
Vaatamata sellele, et kuulsused hirmkalleid nahahoolduseid ostavad ning end kortsesilendavate süstidega poputavad, ei saa nad oma vanuse eest ära joosta.
TOP6 üllatuslikku sõbrannadepaari: kas teadsid, et Lady Gaga ja Lindsay Lohan on lahutamatud?
05.jaanuar 2014 12:49
Kui oled kuulus, siis saab päriselt usaldada vaid väga väheseid. Parim viis ongi sebida sõbrantsiks keegi, kes on täpselt sama kuulus, et seisud oleks võrdsed! Publik vahendab Sulle väljaande Shape  ootamatute sõbrannade nimekirja, kelle omavahelist tutvust eriti ei teata!
Need on R2 tagumise otsa 20 parimat eestimaist ning välismaist lugu aastal 2013  (6)
03.jaanuar 2014 18:00
Täna, 3. jaanuar on see päev, kui Eesti suurim raadiojaam Raadio 2 avalikustab 2013. aasta 40 kõige populaarsemat kodumaist ning välismaist lugu. Esiviisik saab teatavaks täna õhtul Raadio 2 Aastahitil, mille ETV otseülekandena teie kodudesse toob. Saade algab 21:30. Hääletusi laekus Raadio 2 lausa 5200.
LOE ja väldi: need on levinuimad staaride iluapsakad, mida me Sinul järele proovida ei soovita  (5)
02.jaanuar 2014 18:35
Jah, kuulsused on suuremad kui elu ning kõik, mida nad puudutavad, kannavad, räägivad ning teevad on eeskujuks miljonitele. Samal ajal on asju, millest ei tohiks staaridelt kohe kindlasti šnitti võtta - alkoholi ja narkootikumide kuritarvitamine on esimene asi, teiseks on iluapsakad, mille järgimisel teeksid oma margi maha kohe täiega!
KUULA: 13 lõppeval aastal välja tulnud hitti, mida sa uuel aastal enam kuulda ei taha  (16)
29.detsember 2013 15:21
2013. aasta oli ka muusikamaailma jaoks väga edukas. Edetabelitesse jõudis mitmeid hitte, mida igal pool mängiti ja mis lõpuks vist igaühel üle viskasid.
KUULA ISE: Jamaica kaktus ja sinep voodi all ehk 2013 aasta välismaiste lugude ebaselged sõnad!  (4)
24.detsember 2013 17:20
Ikka juhtub, et lugu kuulates ei ole sa päris kindel, millest mõnel hetkel lauldakse, sest sõnu moonutades parema kõla saamiseks on neid väänatud. Toome sinuni kokuvõtte 2013. aasta välismaistest lugudest, mille sõnu võis aga väga naljakalt valesti kuulda. Näiteks Rihanna loos võiks vabalt olla hoopis sinep voodi all, Lady Gaga nõuab aga patja hoopis.
Ekspressi aasta sõnad  (1)
24.detsember 2013 08:30
Mäletate veel, kes on Remondi-Annika või mis on fomo? Areeni toimetus pani kokku sõnad, mis jäävad meenutama lõppevat aastat.
Areeni Aasta Albumi žürii isiklikud edetabelid
20.detsember 2013 08:16
Sel aastal võttis aasta parimate plaatide valimisest osa enneolematult suur žürii. Kokku osales tabeli koostamise küsitluses 53 inimest.
Kunstniku eeskuju: Lady Gaga on ülimalt heatahtlik ning hooliv inimene, olen temaga isiklikult kohtunud  (1)
19.detsember 2013 11:34
Vaid 16-aastane andekas kunstnik Keiu Grossberg ei karda astuda vastu uutele katsumustele ja jutustab oma armastusest kunsti vastu.