Kroonika

Grete Klein torkab teravalt Martin Helmet: 27-aastane lastetu naine ei ole hullem variant kui 50-aastane loll poliitik!  (6)
27.mai 2016 20:08
Sellenädalane Kroonika kaanestaar Grete Klein paljastab, et põhjus, miks ta oma politseikomissarist kallima Pirko Pärilaga nii hästi sobib, on nende erinevad ametid, sest Grete sõnul vajab iga hull toetuskeppi. Ühtlasi tunnistab Grete, et on juba ka lapsesaamise mõtteid mõlgutanud.
Kummaline netitüli! Katrin Lust ja Märt Koik pöörasid Varro Vooglaiu õllejoomise pildi tõttu tülli: uuriv ajakirjandus ja arvamusliider, my ass !  (128)
27.mai 2016 15:59
Tänahommikuses Kroonikas ja nädala algul sotsiaalmeedias ilmunud humoorikas tabamus SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks kirgliku juhi Varro Vooglaiu esmaspäevahommikusest õllejoomisest on visanud tüliõuna õhku näitleja Märt Koigi ja ajakirjanik Katrin Lusti vahel. Lust nimelt heidab Koigile ette pildi jagamist oma Twitteri kontol, omamata aimu, et tegelikult on Märt lihtsalt säutsunud edasi tabamuse, mille oma tutvusringkonda kuuluva inimese Facebooki seinalt leidis (pildi tegelik autor on nii Kroonika kui Delfi toimetusele teada toim.)
Nüüd tandem vaid filmimaailmas: Katrin ja Andres Maimik läksid lahku  (14)
27.mai 2016 13:15
Nii nagu läks oma elukaaslasest, Zebra Island 'i solistist Helina Ristist lahku tema äripartner ja elukaaslane Rain Tolk , on ka Andres Maimik oma elu abikaasast lahku sättinud, kirjutab Kroonika.
Hõissa pulmad! Winny Puhhi solist Indrek "Korraldajaonu" Vaheoja abiellub  (4)
27.mai 2016 12:28
Kolme aasta eest Eesti Laulu konkursil rabanud mürapundi Winny Puhh solist, TV3 "Suvesangarite" ja Raadio 2 hommikuprogrammi juht Indrek Vaheoja (39) on varsti võetud mees, teab Kroonika kirjutada.
Pianist Kristjan Randalu: aplaus annab energiat, hiljem saabub täielik tühjus
27.mai 2016 11:01
"Meie kodus oli tihti meeleolukaid olemisi, kus lubati ka lastel hiliste öötundideni üleval olla. See oli muretu ja mõnus. Sellist lihtsalt vabalt koos olemist ja ühtsust tajun ma tänapäeval harva," sõnas pianist Kristjan Randalu Kroonikale.
Varro Vooglaid jäi esmaspäevahommikuse õlletrimpamisega vahele: minu jaoks oli see juba lõunaaeg, mu päev algab varakult!  (47)
27.mai 2016 08:16
Õllejoomises enne südapäeva pole küll midagi kriminaalset, küll aga pärast seda rattaga sõitmises — sellise teoga sattus tähelepaneliku kodaniku vaatevälja esmaspäeva hommikul mõni minut pärast kella ühtteist Brewery õllekojas SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks kirglik juht Varro Vooglaid , kirjutab Kroonika.
ERRi kultuurikolumnist: Abrahami idioot-räpp ja kommentaatori tasemel kriitika presidendi suunas näitas, kus on eesti räpi madalaim punkt!  (14)
25.mai 2016 20:25
ERRi kultuuriportaali kolumnist Kaspar Viilup reageeris täna ilmunud Abrahami tulistele riimidele üksjagu kriitiliselt ning kirjutas Menu veergudel , et kuigi ta austab kodumaist räpiskeenet ja selle seinast-seina tegijaid, siis täna tõestas üks “räppar”, kui madalale saab langeda, minnes koguni nii kaugele, et nimetas Abrahami riime idioot-räpiks.
ÜÜRATU RAHA! Estonia sopranit Aile Asszonyit šokeeris Hollandi lasteaiakoha hind: see summa on suur ka hollandlaste jaoks!  (21)
20.mai 2016 20:52
Kaks aastat tagasi emaks saanud RahvusooperI Estonia sopran Aile Asszonyi (40), kes on end Hollandisse elama seadnud, sai beebi tulekuga teada, kui röögatult palju maksab riigis lasteaiakoht, kirjutab Kroonika.
PÕNEV! Miks küll Kristjan Kasearu juukseid kasvatab ja vene keelt harjutab?  (5)
20.mai 2016 19:52
Samal ajal kui Tanel Padar treenib triatloniks, tuunib muusik Kristjan Kaseru oma vene keele oskust ja hoidub juukselõikusest, kirjutab Kroonika.
Raske algus! Tõnis Niinemetsa ei tahetud esiti ühelegi ekraanile vastu võtta: ta on avalikkusele tundmatu!  (3)
20.mai 2016 13:30
Nüüd, pärast “ Suure komöödiaõhtu ” suurejoonelist finaali ja oma monoetenduse populaarsuse hüppelist kasvu ei teki kellelgi enam küsimust, kes on Tõnis Niinemets , ent värske Kroonika veergudelt selgub, et tee ekraanile oli noore näitleja jaoks üsna konarlik — ta oli avalikkusele tundmatu, mis oli paljude teletegijate jaoks tõeline kiretapja.
Heimar Lengist on saanud tuline karusnahavastane: jätame selle "lõbu" ülirikastele, kes lasevad ühe kasuka jaoks mitukümmend looma mõrvata!  (21)
20.mai 2016 11:32
Keskerakondlasest Heimar Lengist, kes on ühtlasi ka Riigikogu maaelukomisjoni liige, on saanud tuline karusloomafarmide vastane ning Lenk on oma väljaütlemistes suisa nii konkreetne, et tõi viimasel maaelukomisjonil tema etteastet kuulanud loomakaitsjatele tänutundest pisara silma, kirjutab Kroonika.
Taidle ja mediteeri koos olümpiakomitee bossiga! Urmas Sõõrumaa hakkas oma nooblis kvartalis vaimseks õpetajaks  (7)
20.mai 2016 11:00
Ettevõtja ja Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa tõmbas oma nooblis kvartalis käima uue ettevõtmise, mis küll suuri rahavooge ei tõota, kuid on talle olnud aastaid südamelähedane ja pakub kuhjaga nii ihule kui ka vaimule — Sõõrumaa vaimse õpetuse toel avati nimelt Rotermannis Tao Keskus, kus toimuvad meditatsiooni- ja joogatunnid ning muud energiaarendamise üritused, kirjutab Kroonika.
Huvitav tandem! Renārs Kaupers ja Roy Strider läksid koos muusikalisele rännakule ümber Läti
20.mai 2016 10:30
Teekonnad isekeskis ja kaksi näikse üha enam populaarsust koguvat — alles see oli, kui Carmen Pritson-Tamme ja Krista Lensin kõndisid Hispaanias maha 228 kilomeetrit ja äsja põrutas ihuüksi Põhja-Ameerikasse 1000-kilomeetrisele teekonnale Teet Margna. Ühe lühema tripi tegid hiljuti koos läbi Läti ansambli Brainstorm solist Renārs Kaupers ja Vennaskonna kitarrist Roy Strider, kes võtsid läinud nädalavahetusel seoses meie lõunanaabrite iseseisvuse 100.aastapäevaga ette jalgsimatka ümber Läti, kirjutab Kroonika.
Filipp Kirkorovit ei tahetud kaaskonnaga ABBA-muuseumisse sisse lasta: n****i, mul teie luba vaja on!  (45)
20.mai 2016 10:00
Poleks õige Kroonika-kajastus Eurovisionilt, kui ajakirja veergudelt ei leiaks staažika eurotrallitaja Meelis Kapstase vaimukaid tähelepanekuid ürituse naljakatest juhtumistest — sedapuhku tekitas furoori artikli autori poolt “koomiksitegelaseks” ristitud Venemaa megastaar Filipp Kirkorov , keda koos kaaskonnaga ABBA-muuseumisse sisse ei tahetud lasta.
Kas meditsiiniga ongi kõik? Evelin Ilves astub hoopis leti taha ja otsib Hiiumaale sobivat kohvikupaika  (92)
20.mai 2016 09:30
Samal ajal kui Toomas Hendrik Ilves oma uue naise Ievaga pesa punub ja kurge ootab, tuleb endisel esileedil Evelin Ilvesel ellujäämise nimel pingutada ja endalgi leti taha astuda — Hiiumaa rahvas on elevil, kuna jutud käivad, et Evelin otsib praegu sinna aktiivselt kohta, kuhu suvekuudeks restorani või kohvikut rajada, kirjutab Kroonika.
Marilyn Kerro igaüht ei aita: kui inimene tuleb minult nõudma, saadan ta sinnasamusesse!  (6)
20.mai 2016 08:30
Marilyn Kerro elab oma selgeltnägijast kihlatu Aleksandr Šepsiga peamiselt Moskvas, kuid väisab tihti ka kodumaad, kuna sügisel jõuab TV3 ekraanile kodumaine versioon "Selgeltnägijate tuleproovist" ning Marilyn korraldab ka koos õe Ewelyn Kerroga Tallinnas esoteerikakaupade ja maagiliste kivide poetööd. Värskes Kroonikas tunnistab Kerro aga, et igaüht ta ei aita.
Kütuseärimees Heiti Hääle üliluksuslik hobi neelas 4,5 miljonit eurot  (55)
20.mai 2016 07:31
Eelmise nädala teisipäeval tähistas oma 53. sünnipäeva Alexela Groupi suuromanik Heiti Hääl , kes teab, kuidas elada — ärimees premeeris end uhke katamaraaniga, mis kannab nime Like a Breeze ja maksis väidetavalt ligi 4,5 miljonit eurot, kirjutab Kroonika.
Kas teatati vabatahtlikult või kõmumeedia survel? Kroonikal oli ajakiri juba trükitud, kui presidendipaar lapseootusest teatas  (123)
19.mai 2016 18:19
Neljapäeval teatas president Toomas Hendrik Ilves Facebookis, et tema ja Ieva Ilvese perre on sügisel oodata lisa. Kroonika väidab aga, et riigipea oli sunnitud uudise avalikkuse ette tooma mitte vabast tahtest, vaid seetõttu, et sai teada, et ilutseb koos abikaasaga värske ajakirja esikaanel.
FOTOD JA KOKKUVÕTE: Selgusid "Suure komöödiaõhtu" kaks finalisti!  (1)
12.mai 2016 21:30
Kanal 2 tänane " Suur komöödiaõhtu " selgitas välja kaks tegelast, kes hakkavad juba järgmisel nädalal võistlema aasta komöödiatähe tiitlile.
Millega riigikogulased sõjaeelsel ajal hakkama said
12.mai 2016 00:00
Aastail 1921–1940 juhtus toonaste Riigikogu liikmetega mitmeid värvikaid seiku, mille kõrval praegused riigikogulased lausa kahvatuvad.
Rain Lõhmus valib ise, mida teha tahab
11.mai 2016 00:50
23. mail noteeritakse üle pika aja Tallina börsil taas uus ettevõte – LHV. Selle asutaja ja suuromanik, L-täht firma nimes, on Rain Lõhmus.
Peetris asuva Monroe Cafe&Lounge'i perenaine: konkurents on tihe - need inimhulgad Subways ja Hesburgeris…  (40)
10.mai 2016 13:30
Monroe Cafe & Lounge tähistas oma esimest sünnipäeva ja selle aja jooksul on kohviku juhataja Veronika Nikolenko-Saare saanud Peetri inimeste kohta nii mõndagi üllatuslikku teada ning mõistnud, et tegutseda tuleb ülimalt tihedas konkurentsis.
Kus asus Viimsi muinasküla Uianra?  (5)
10.mai 2016 09:48
Tänavu möödub esimesest kirjapandud teatest asustuse kohta Viimsi poolsaarel 775 aastat.
Krista Lensin kõndis endast jama välja: avastasin, et ma olen täitsa tubli tüdruk!  (24)
07.mai 2016 11:19
Kroonika peatoimetaja Krista Lensin ja "C-Komando" saatejuht Carmen Pritson-Tamme võtsid möödunud aastal ette 220 kilomeetri pikkuse palverännaku Hispaanias. Lensin tõdes saates "Nädalalõpp Kanal 2ga", et polnud juba pikemat aega tema ise ning just seetõttu oli tal seda reisi hädasti vaja.
Aasta eurooplane 2016 on diplomaat Matti Maasikas  (6)
07.mai 2016 08:06
Eesti Euroopa Liikumine valis üksmeelselt tänavuseks aasta eurooplaseks endise välisministeeriumi kantsleri, praeguse suursaadiku ja Eesti alalise esindaja Euroopa Liidu juures Matti Maasika.
Matti Maasikas: soovin arutelusid, kuidas Eesti kännu tagant lahti saada  (58)
06.mai 2016 23:55
Nagu juba traditsiooniks saanud, kuulutab MTÜ Eesti Euroopa Liikumine täna välja aasta eurooplase, kelleks sellel aastal on Eesti alaline esindaja Euroopa Liidu juures Matti Maasikas.
Selgeltnägijate jahil: Vennad Veberid astuvad koos üles kodumaises nõiasõus  (1)
06.mai 2016 09:45
Venemaa kuulsaimateks illusionistideks on vennad Safronovid, kelle suure kuulsuse taga seisab osalemine Venemaa hittsaates “ Selgeltnägijate tuleproov ”. Siin mail on tuntuimateks trikimeesteks aga vennad Veberid, kes on juba aastaid eestlasi maagiaga võlunud. Kroonika andmete kohaselt astuvad Jürgen ja Jesper peagi üles Eesti ekraanidele jõudvas kodumaises nõiasõus, kus hakatakse venelaste eeskujul selgeltnägijaid jahtima.
Värskes Kroonikas! Jüri Pootsmann usub siiruse võitu
06.mai 2016 08:01
"Võid ju enne ükstapuha kuidas proovida, aga arvan, et lõppude lõpuks saavutad siirusega kõik, mida võib-olla elult tahad," ütleb Euroopa laulumeistrivõistlusele startinud Jüri Pootsmann . Lisades, et suurtel, juba niigi kümneid miljoneid plaate müüvatel maailmaartistidel on lihtsam. Nemad ei pea igal sammul oma käitumises ja ütlemistes arvestama iga inimese arvamusega nagu väikese Eesti omad.