Kroonika

DELFI FOTOD: Naise peksmises süüdistatava Rasmus Vesiloo advokaat: Rasmusel on tõbi, mistõttu käib ta unes  (19)
20.oktoober 2014 10:27
Ärimees Rasmus Vesiloo, keda süüdistatakse oma elukaaslase, meediatäht Triin Tulevi jõhkras peksmises, astus täna kohtu ette.
Sven Sester gay dest: ma ütlen oma lastele, et maailm ongi kirju, ongi erinevusi  (53)
19.oktoober 2014 16:39
Poliitik Sven Sester leiab, et vastuvõetud kooseluseaduses on hulgaliselt vigu ja vasturääkivusi, mistõttu ta ei imesta sugugi, et teema nii palju furoori on tekitanud, kirjutab Kroonika.
Ostaksid? Oksjonil müüdi Jalmar Vabarna kitarritund 182 euroga  (6)
17.oktoober 2014 13:56
Folkmuusik Jalmar Vabarna , kes tegi tähelennu ansambliga Zetod ja müdistab pilli mängida suvelõhnalises Curly Stringis ning Trad.Attack!’is, pani oma pillimänguoskuse oksjonile! Kroonika kirjutab, et privaatse kitarritunni eest tegi kõrgeima pakkumise naine, kes võimaluse eest koos Jalmariga pillikeeli näppida ladus letile piraka summa — 182 eurot!
Minialt ja lapselapselt vanaisale! Jaak Joala haual märgati tundmatu päritoluga venekeelset leinapärga  (134)
17.oktoober 2014 10:47
Jaak Joala ärasaatmisel jäi silma üks ootamatu pärg venekeelse sõnumiga "Minialt ja lapselapselt vanaisale!", mis annaks justkui tunnistust sellest, et Jaak Joala andekaid laulja- ja muusikugeene võib edasi kanda veel mõni teise põlve järeltulijaist, kirjutab Kroonika.
Suured õnnesoovid! Britta Soll sai teist korda emaks  (4)
17.oktoober 2014 10:15
Muu hulgas teleseriaalides "Kätte-maksukontor", "Kelgukoerad" ja "ENSV" mänginud Eesti Draamateatri näitleja Britta Soll, endise nimega Britta Vahur , ja tema ärimehest abikaasa Allan Soll said septembri alguses teise tütre. 2-aastane õeke Sofie võib nüüd kindlasti elevil olla, sest kodus on sirgumas põnev mängukaaslane, kirjutab Kroonika.
Erki Nool homodest: 25 aastat tagasi igasugune vennike tilliga tänaval ei vehkinud!  (130)
17.oktoober 2014 08:05
"No eks ma olen ikka saanud etteheiteid, et ma hääletamas polnud ja eks ta ikka kripeldab, et pidin sel päeval eemal olema," räägib riigikogulane Erki Nool , kes oli kirglikult kooseluseaduse vastu.
Värskes Kroonikas: Lauri Pedaja isekalt ühe iseka seikluse alguses!  (7)
16.oktoober 2014 22:30
Näitleja ja juuksur Lauri Pedaja müüb oma Mazda ja muu maise vara, et hüljata ema pisarate ja norus sõprade õlalepatsutuste saatel Eesti. Lauri tunneb, et peab oma elu ühe pikema seiklusega keerulisemaks tegema, sest muidu suiguks ta siin lõplikult mugavustsooni ja elu kulgeks kui klišee.
Hiljuti elukaaslasest lahku läinud Kadri Adamson leidis uue mehe: jah, me oleme Meelisega koos  (61)
16.oktoober 2014 08:17
Näitleja Kadri Adamson (38), kes läks lahku oma elukaaslasest ja laste isast Toomas Varast (47), on koos oma uue armastatu, Ugala teatri näitleja Meelis Rämmeldiga (39).
Kena paar! Maia Vahtramäe palged paneb õhetama ainsa eestlasena Oscari võitnud filmimees  (20)
10.oktoober 2014 11:51
Ansambli Põhja-Tallinn endise lauljatari Maia Vahtramäe näol on lõpuks ometi õnnis rahulolu ja naeratus – selle põhjuseks on šarmantne filmimees Tanel Toom , kes esimene eestlane, kelle tööd on peetud Hollywoodi kuldmehikese ehk Oscari vääriliseks, kirjutab Kroonika.
Lahus! Kadri Adamson jäi mehele kõrvalsuhtega vahele ja kolis kodust välja  (270)
10.oktoober 2014 09:56
Näitleja Kadri Adamson ja ettevõtja Toomas Vara on juba mõnda aega liikunud eri radu, sest paar andis teineteise vabaks, kui üks pooltest teise kõrvalsuhtele peale sattus, kirjutab Kroonika.
Mees peab olema viljakas! Lauri Viikna on uue pruudiga beebiootel  (15)
10.oktoober 2014 09:05
Tuntud tivoliärimees Lauri Viikna , kelle armusuhe noore, temast 26 aastat noorema slaavi verd kaunitari Victoria Machenaitega ilmnes suvel, tuleb uute uudistega — Victoria ootab nende esimest ühist last, kuuldavasti tütart, kes sünnib järgmise aasta alguses, kirjutab Kroonika.
FOTOD: Lauljanna Elina Borni vend Fred Born teeb oma ekstravagantsusega silmad ette õelegi!  (21)
09.oktoober 2014 20:03
TV3 "Seitsmesed uudised" on saanud endale uue rubriigi, kus igal neljapäeval paljastatakse järgmisel päeval ilmuva Kroonika sisu. Seekord paljastati, et reedeses väljaandes on tehtud juttu "Eesti otsib superstaari" saates 2.koha võitnud Elina Borni ning tema venna Fred Borniga.
Meenutades šokeerivaid lugusid: koduvägivald pole ka nendele Eesti staaridele võõras  (143)
08.oktoober 2014 21:05
Tänases " Pealtnägijas " astus üles Eesti avalikkuses tele- ja seltskonnatähena figureerinud Triin Tulev , kes avalikustas šokeeriva loo, kuidas ta koduvägivalla ohvriks sattus. Koduvägivald pole ka paljudele teistele Eesti staaridele võõras: mõned ohvrid on sellest rääkinud otse (mis vastab tõele, mis mitte, jäägu nende südamele) ning mõned juhtumid - sealhulgas sellised, kus tuntud inimene on ründajaks - on avalikuks teinud ajakirjandus.
Triin Tulevi šokeeriv ülestunnistus "Pealtnägijas": suhtevägivald maksis sündimata lapse elu  (36)
08.oktoober 2014 21:03
Tänases "Pealtnägijas" tõi endine meediatäht, modell, DJ ja turundaja Triin Tulev avalikuks loo sellest, kuidas tema väidetavalt vägivaldne elukaaslane teda jõhkralt peksis.
Andrei Hvostov: Varro võitlus  (123)
08.oktoober 2014 05:00
Nimetame asju õige nimega - kui kooseluseaduse pooldajate peamine argument on see, et sellega reguleeritakse ka seni "patused" nais-meessuhted (registreerimata, Jumala poolt pühitsemata), siis vastaste liikumapanevaks jõuks on oletus, et siin pole asi üldsegi naiste-meeste vabapaarides, vaid samasooliste kooselu õnnistamises.
VIDEO: Krista Lensin esitles TV3 peol uut silmarõõmu: nagu te teate, meeldivad mulle väga ilusad asjad, autod ja mehed  (162)
04.oktoober 2014 14:42
Kroonika peatoimetaja ja Eesti meelelahutuse säravamaid daame Krista Lensin saabus TV3 glamuursele hooaja avapeole väga stiilse auto ja senitundmatu meesterahvaga. Krista polnud kitsi ja tunnistas Publikule ausalt üles, et tegu on tema uue silmarõõmuga. "Eks aeg näitab, nagu te teate, mulle meeldivad ilusad asjad, autod ja väga ilusad mehed!" sädistas ta rõõmsalt.
Kui ropult rikkad on siis ikkagi meie rikkad? 87, 66, 32 kinnistut...Vau!  (10)
03.oktoober 2014 13:10
Kui kõnnid mööda Eestit või mõnes meie riigi suuremas või väiksemas linnas, pole sul ilmselt õrna aimugi, kui palju neist suurepärasest luksuskorteritest ja -majadest Eesti ropprikaste koorekihile kuulub. Kui lihtinimesel on võib-olla heal juhul korter, maja ja väga heal juhul ka suvila, siis nii mõnelgi Eesti ärikal on kinnisvaraobjekte rohkem, kui terve elu jooksul ära elada jõuaks! Kroonika tegi vahva kokkuvõtte:
Seljakotid selga! Siim Kallas teab, kuidas sügiskaamosest üle saada  (10)
03.oktoober 2014 12:55
Paar päeva tagasi oma 66.sünnipäeva tähistanud Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas teab, kuidas sügiskaamosest üle saada. Tema saladuseks on matkamine, kirjutab Kroonika.
Jürgen Rooste lahutas abielu ja leidis uue muusa  (10)
03.oktoober 2014 12:20
Luuletaja Jürgen Rooste läks oma tõlkija ametit pidavast abikaasast Estrist hiljuti lahku, kirjutab Kroonika.
Kinnisvarasaaga jõudis lõpule! Eri ja Ariel Klas leidsid uue kodu Kadriorus  (13)
03.oktoober 2014 12:01
Tänavu aprillis oma Merivälja eramu müüki pannud maestro Eri Klas ja tema abikaasa Ariel soetasid uue kodu Kadriorgu, kirjutab Kroonika.
Värskes Kroonikas: Kaanepoiss Lauri Liiv räägib avameelselt üksiolemisest  (5)
02.oktoober 2014 23:06
Saate " Su nägu kõlab tuttavalt " üheks favoriidiks peetav Lauri Liiv on rajult pidutsenud, aga olnud ka madalseisus, milles vajanuks kogenud psühholoogi abi. Kui küsida Laurilt emotsiooniplahvatusi tekitava kooseluseaduse kohta, ütleb ta: "Olen selle poolt."
Ilvi Jõe-Cannon: Piinlik, et Obama visiidi ajal hulkus meie esileedi rebitud teksastega linna peal  (397)
01.oktoober 2014 16:44
Eesti rahvas on pidanud taluma Evelin Ilvese ebaeetilist tegevust ja lapsesuud juba aastaid, mille tulemusena ta on lõhestanud meie ühiskonda ja kahjustanud meie riigi mainet välismaal.
KRONOLOOGIA: Mitu korda on venelased üle meie piiri tunginud?  (12)
27.september 2014 08:05
Põlisvaenlane on meid idast rünnanud lugemata kordi. Teise maailmasõja kestel kasutati sildistust "põlisvaenlane" laialdaselt.
Louis Vuittoni kätekotifänn Anu Saagim: täna see logo pigem ärritab mind!  (7)
26.september 2014 11:35
Tänane Kroonika reastas kalleid käekotte armastavad kaunitarid, kellest üks on kahtlemata bravuuritar Anu Saagim.
Missibeebi! Endine Miss Estonia Diana Arno on esimese lapse ootel!  (4)
26.september 2014 10:45
2009. aastal Miss Estoniaks kroonitud Diana Arno, kes moedisainiga täna tegeleb, valmistub emaks saama.
Kiur Aarma saab teist korda isaks!  (6)
26.september 2014 09:38
Filmimees ja muusik Kiur aarma saab peagi teist korda isaks - tema ja elukaaslase Teddy Luige perre sünnib esimene ühine laps.
Mihkel Raud suudles Liis Lemsalut!  (17)
26.september 2014 08:54
Eesti telefilm sai juurde ühe skandaalse suudlusstseeni! Septembri alguses salvestati nimelt Mihkel Raua kirjutatud etenduse "Järgmine voor" põhjal telefilm "Eesti otsib ahvi", kus lõi kaasa põnev seltskond - Mart Sander, Rauno Palman, Mihkel Raud ja Liis Lemsalu .
Heti Tulve disainerkottide kogu maksab ligi 50 000 eurot?  (16)
26.september 2014 08:10
Värske ajakiri Kroonika reastab sel nädalal disainerkottide kuningannad, kelle käevangus näeb alati midagi hirmkallist. Aastaid tagasi Eesti seltskonnaellu ärimees Meelis Lao elukaaslasena imbunud Heti Tulve on üks neid, kellel kallite disainerkottide kogu.
Värskes Kroonikas! Hendrik Toompere jr jr: mul on perega vedanud!
26.september 2014 07:30
Tuntud vanemate varjust on raske välja hüpata, aga see ei ole probleemiks näitleja Hendrik Toompere jr jr´ile, kes on niisama andekas kui tema isa ja vanaisa.