Kroonika

TV3 VIDEO: Grete Kleini seksikas fotosessioon sulatab iga mehe külmakraadidega jäätunud südamed!  (14)
20.november 2014 21:20
Igal neljapäeval tutvustavad "Seitsmesed uudised" veidi reedets Kroonikat ning sel korral viis uudisklipp vaatajad Grete Kleini pildistamise telgitagustesse.
Meie aja kangelane
19.november 2014 04:30
Maria Ulfsaki arvates on Richard Linklateri “Poisipõli” üks erakordselt armastusväärne film.
KUNSTNIKUSUU: VAU!!! Mis toimub Ivo Uukkivi magamistoas???  (2)
19.november 2014 04:30
Kes tahab teada, peab kolumni läbi lugema.
Miks otsustas Getter Jaani endale uue soengu lõigata?  (16)
16.november 2014 11:19
Imekauniks nooreks naiseks sirgunud Getter Jaani on viimasel ajal üllatustest tulvil — esiteks otsustas neiu endale täiesti uue soengu teha ning teiseks, Getter andis oma nõusoleku osalemaks äärmiselt vallatus fotosessioonis Kroonika pin-up kalendri jaoks.
Tunnustus on mõnus! Kroonika pin-up kalendri stilist Gerly Tinn ja jumestaja Katrin Sangla on ka ise oma tööga rahul  (7)
15.november 2014 18:35
Kroonika seksikas pin-up kalender lööb laineid nii mis mühiseb ning kõige viraalsemaks on ilmselt läinud Liis Lemsalu ahtakese tagumendi pilt, mis vallatult kleidisaba alt välgub. Kristjan Lepa terava kaamerasilma ette astumiseks töötasid stilist Gerly Tinn ja Katrin Sangla palehigis ning on nüüd lõpptulemusega väga rahul.
Getter Jaani uuest soengust ja vallatust fotosessioonist: fännid ei osanud ette aimatagi, et ma midagi sellist võiks teha...  (16)
15.november 2014 16:46
Imekauniks nooreks naiseks sirgunud Getter Jaani on viimasel ajal üllatustest tulvil — esiteks otsustas neiu endale täiesti uue soengu teha ning teiseks, Getter andis oma nõusoleku osalemaks äärmiselt vallatus fotosessioonis Kroonika pin-up kalendri jaoks.
EKSPERIMENT: Keit Pentlis Rosimanj...anus? Misasi? Välismaalastele pole meie välisministri nime hääldamine eriti mokkamööda  (75)
14.november 2014 15:37
Meie uue välisministri Keit Pentus-Rosimannuse nimi naist küll ei riku, ent võib mõnel väljamaalasel suu muigele ja keele keerdu käänata küll. Publiku toimetaja astus Kroonika kalendriesitluse ning Slippery Slope debüütalbumi kontserdi vahepeal läbi välismaalastest kubisevast Red Emperor Baarist ning kiusas veidi välismaalasi. Tulemus on väga naljakas!
Krista Lensin viskab Hello'le kinda: kirjutage jah positiivsetest asjadest, kui on skandaal, küll siis meie sellest kirjutame!  (12)
14.november 2014 14:26
Kroonika peatoimetaja Krista Lensin tutvustas eile Manna La Roosa restoranis ajakirja eriväljaannet, milleks on seksikas pin-up kalender, mis iga vähegi stiilitunnetust omava inimese silma särama paneb. Eks nippe ja trikke tuleb ikka nuputada, kuna ajad muutuvad ja konkurents tiheneb ka siinses väikses konnatiigis. Kroonikaga samu teemasid ja staare jahtiv Hello! ei tekita Lensinis tema sõnul vähimaidki hirmuvärinaid.
Hõissa! Räppar Abraham pistis oma noorele pruudile sõrmuse sõrme  (5)
14.november 2014 10:17
Räppar Lennart Lundve (26), artistinimega Abraham , ja tema tudengist elukaaslane Laura-Johanna (21) on alates 25. oktoobrist seaduslikud abikaasad.
Märt ja Liis-Katrin Avandi pisitütar sai vahvalt vanamoelise nime!  (95)
14.november 2014 09:25
Kuu alguses sündis näitlejapaari Liis-Katrini (31) ja Märt Avandi (33) perre tütar, keda ei kutsuta tänase päeva seisuga enam lihtsalt “kõige nunnum beebi”, vaid kes on saanud kauni ning kõlava eesti nime — Helmi!
Miljonär valmis! Telemogul ja saatejuht Teet Margna ettevõtete kasumid ületasid maagilise piiri  (47)
14.november 2014 09:04
Sihipärase tööga on võimalik Eesti teleäris miljonäride sekka tõusta. Üks näide sellest on Teet Margna , kelle firmade aastatega kogunenud jaotamata kasum ületas eelmise aasta lõpuks miljoni euro piiri, kirjutab Kroonika .
FOTOD: Kroonika kuulsuste pin-up kalendri esitlus tekitas Manna La Roosas palju elevust  (14)
14.november 2014 08:10
Eile õhtul esitles Kroonika restoranis Manna La Roosa oma viimase aja ühte põnevamat väljalaset: pin-up stiilis retromaigulist kalendrit, kus iga kuu pildil poseerib võrgutavalt üks tuntud Eesti kaunitar.
Värskes Kroonikas! Karjäärinaisest kanaemaks saanud Reet Roos: raha ei anna lapsi, õnne ega turvatunnet  (27)
14.november 2014 07:30
«Raha ei anna lapsi, õnne ega turvatunnet,» sõnab Riigikogu rikkaim naisliige Reet Roos värskes Kroonikas . Ta usub, et just ületöötamisest tingitud stress nurjas tema aastaid kestnud katsed lapseootele jääda.
12 kuud, 12 kaunitari: Kroonika ilmutab tuntud eestlannadest võrgutava kalendri  (41)
13.november 2014 15:19
Eesti suurim ja loetuim ajakiri Kroonika annab siia oma panuse, ilmutades Eesti esimese pin-up-staarikalendri, mille fotodel on 12 tuntud imekaunist ja armastatud eestlannat.
Klatšimoor: Evelin Ilves, mitte kedagi ei huvita su vanad kleidid — tunnista parem üles, mis Komeedi terrassil toimus!  (97)
11.november 2014 22:00
Kui sain esmaspäeva hommikul tuttavalt sõnumi, et ta oli poes verivärske seltskonnaajakirja Hello esikaant silmanud ja sealt vaadanud vastu Evelin Ilves, võpatas mu süda — ahhaa, lõpuks on saadud presidendiproua keelepaelad valla ja terve vabariik saab lõpuks ometi teada, mis tol saatuslikul õhtul ometi juhtus. Sest ma arvan, et kuigi paljud silmakirjalikult pobisevad, et neid see ei huvita, siis tegelikult erutab see vastuseta küsimus ju kõiki. Panin kohvimasina tööle ja tõttasin lootusrikkalt poodi, süda põues põksumas. Krabasin ajakirja, ise imestades, miks selline maiuspala veel lettidelt otsas ei ole.
Kroonika edetabel: vaata, kes on Eesti äriilma kõige vägevamad  (7)
09.november 2014 10:05
Kui Äripäev avaldab igal aastal juba traditsiooniliselt Eesti rikkaimate inimeste edetabeli, siis nüüd on ka seltskonnaajakiri Kroonika ettevõtjate jõukuse järjestanud.
Kroonika edetabel: vaata, kes on Eesti kõige rikkamad muusikud  (74)
08.november 2014 17:30
Kui Äripäev avaldab igal aastal juba traditsiooniliselt Eesti rikkaimate inimeste edetabeli, siis nüüd on selle ette võtnud ka seltskonnaajakiri Kroonika .
Kroonika edetabel: vaata, kes on Eesti kõige rikkamad poliitikud  (83)
08.november 2014 09:30
Seltskonnaajakiri Kroonika on ette võtnud Eesti rikaste ja ilusate järjestamise nende jõukuse järgi, sealhulgas on ritta seatud ka poliitikud.
Kroonika edetabel: vaata, kes on Eesti kõige rikkamad teletegijad  (8)
07.november 2014 13:50
Kui Äripäev avaldab igal aastal juba traditsiooniliselt Eesti rikkaimate inimeste edetabeli, siis nüüd on selle ette võtnud ka seltskonnaajakiri Kroonika .
Kroonika edetabel: vaata, kes on Eesti kõige rikkamad näitlejad  (24)
07.november 2014 11:35
Kui Äripäev avaldab igal aastal juba traditsiooniliselt Eesti rikkaimate inimeste edetabeli, siis nüüd on selle ette võtnud ka seltskonnaajakiri Kroonika .
Kassid on Eestist läinud! Carmen Kassi ema pühkis Eestimaa tolmu jalgelt ja kolis Hispaaniasse  (14)
07.november 2014 11:22
Maailmas supermodellina läbi löönud Carmen Kass (36) pole peres ainus, kes tunneb tõmmet ületada piire ja läbilööki. Carmeni ema Koidu Põder (59) otsustas näiteks müüa Eestis kogu oma maise vara, et Hispaanias kotid maha panna, kirjutab Kroonika.
TOP5 rikkaimad endised Eesti tippsportlased: vaata, kelle ärid õitsevad kõige paremini!  (38)
07.november 2014 10:48
Tänase Kroonika erinumber "Eesti rikkad 2014" reastab muu hulgas ka Eesti rikkaimad endised tippsportlased, kes pärast spordikarjääri ettevõtluses edukalt ilma teinud.
Judoka Martin Padar töötab Tallinna lokaalis administraatorina  (12)
07.november 2014 09:21
Raskekaalu judoka Martin Padar (35) heidab vajadusel seljast profisportlase rüü – ikka selleks, et raha teenida.
Häda ajab härja ööklubisse? Martin Padar läks Deja Vu ukse peale tööle  (7)
07.november 2014 09:19
Raskekaalu judoka Martin Padar (35) heidab vajadusel seljast profisportlase rüü — ikka selleks, et raha teenida. Suvel lõpetas ta küll M.I. Massaažikooli ja pistis taskusse massööridiplomi, kuid täna seisab pirakas mees administraatorina Tallinnas Lounge Deja Vu uksel, kus ta külalisi vastu võtab ning nende heaolu eest hoolt kannab, kirjutab Kroonika.
Vahur Kersna paljastab uues teoses oma eemaldumise põhjuse: see on kirjutatud mõeldes neile, kes leiavad end isikliku maailmalõpu lävelt!  (41)
07.november 2014 08:40
Seitse aastat on avalikkuse jaoks selge vastuseta rippunud õhus küsimus, kuhu ja miks kadus Vahur Kersna (52). Seni on viidatud tema haruldasele haigusele, kuid nüüd vastab telelegend sellele detailselt oma peagi ilmuvas raamatus "Ei jäta elamata", kirjutab Kroonika.
Lukašenka kinnitas, et Valgevene ei reeda oktoobrirevolutsiooni ideaale  (34)
06.november 2014 10:40
Valgevene president Aljaksandr Lukašenka õnnitles kaasmaalasi oktoobrirevolutsiooni aastapäeva puhul ja kuulutas, et Valgevene ei reeda selle ideaale. Lukašenka pöördumine avaldati Valgevene presidendi veebilehel.
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Kuidas Vanilla Ninjast staarid tehti  (11)
06.november 2014 09:00
EKSKLUSIIV! Kuidas nad Saksamaale maha müüdi? Kes tüdrukute pealt tegelikult teenib? Mis rolli mängis selles kõiges jäätis? Siim Nestor avab bändi telgitaguseid.
TV3 uudistereporter pääses esimese eestlasena Elleni jutusaatesse: mul jättis süda löögi vahele, kui DeGeneres ütles: sina seal, valge särgiga!  (12)
04.november 2014 08:05
TV3 reporter Keili Sükijainen pääses Maarjamaalt VIP-pääsmega Ellen DeGenerese telesaate publikusse ning on teadaolevalt esimene eestlane selles saates, kirjutab Õhtuleht.
SPEKULEERIME: Kes võiks olla värskelt turule tulnud ajakirja Hello esimene kaanestaar?  (11)
31.oktoober 2014 15:18
Järgmisel nädalal ilmub Eestis esmakordselt brittide lemmikajakiri Hello, mis tuntud kui glamuurne väljaanne, kus lahatakse sügavaid, südamlikke, aga ka kõmulisi teemasid. Äärmiselt põnev oleks teada, kelle panid ajakirja tegijad esimese Eesti väljaande kaanele — kas mindi turvalist teed ja valiti mõni välismaa staar või on varuks pomm-uudis kodumaiselt rindelt? Publik spekuleerib: