Kroonika

Võidukas Rasmus Rändvee rikkus staarisaatesse pääsemiseks seadust: asi oli seda väärt!  (1)
27.veebruar 2015 11:02
Rasmus Rändvee , kes võitis viimase toimunud " Eesti otsib superstaari " saate hooaja, tunnistas selle hooaja avaüritusel, et saate eelvooru jõudmiseks rikkus ta seadust: nimelt hüppas ta rooli ja kihutas kohale Viljandisse, kuigi vastav juhiluba tal puudus sel hetkel!
Tähelepanu, Foo Fightersi fänn! Dave Grohli uus dokumentaalfilm "Sonic Highways" ilmub 3.aprillil  (1)
26.veebruar 2015 21:50
Dave Grohli ja tema ansambli värske dokumentaal "Sonic Highways" ilmub 3. aprillil ning seda saab iTunesist ja Foo Fightersi kodulehelt eeltellida juba 9.märtsist alates, teatab Sony Music Entertainment. Värske teos sisaldab muide lisaks kaheksas linnas filmitud materjalile ka täispikki versioone intervjuudest tuntud inimestega nagu president Barack Obama, Dan Auerbach, Chuck D, Billy Gibbons, Gibby Haynes, Joan Jett, Ian Mackaye, Dolly Parton, Carrie Underwood ja Joe Walsh.
Värskes Kroonikas: EV97 eri, Rasmus Rändvee seaduserikkumine ja uus tuline poliitiku-laulja paarike  (3)
26.veebruar 2015 21:33
Vabariigi aastapäev on läbi ning presidendiball peetud. Värske Kroonika teeb põhjaliku ülevaate sellest, mis hästi ja mis halvasti läks. Ning katmata ei jää ka muu kõmu.
DELFI VIDEO: Meelis Pai: ehk võiksid kõik presidendi külalised olla rahvariietes?  (9)
24.veebruar 2015 20:18
Delfi stuudios kommenteerivad presidendi vastuvõttu Valdo Randpere, Maire Aunaste, Meelis Pai ja Andrei Hvostov, stuudiot juhivad LP peatoimetaja Ingrid Veidenberg ning Delfi ja Eesti Päevalehe arvamustoimetuse juht Krister Paris.
Staarfotograaf Ardo Kaljuvee jagab näpunäiteid poseerimiseks nii presidendiballil kui mistahes avalikul üritusel!  (13)
23.veebruar 2015 17:41
Presidendi vastuvõtule minnes on kindlasti kõige olulisem võtta kaasa hea tuju, kuid tuleb ka arvestada sellega, et seal on hulgaliselt fotograafe ja pildile jäämine on peaaegu vältimatu. Mida teha ja kuidas käituda, et jääksid pildile võimalikult hästi? Ardo Kaljuvee annab nõu!
Mart Viisitamm lahutas abielu!  (17)
20.veebruar 2015 10:25
Endine Pärnu linnapea, 34-aastane Mart Viistamm ja tema 54-aastane abikaasa Hilvi Viistamm, kelle peres kasvamas ka kaksikutest poja, on otsustanud oma abielu lahutada.
Värskes Kroonikas! Kaspar Velberg: näitleja, kes jahib suuri kalu!  (4)
20.veebruar 2015 08:11
Mullu Linnateatris enim etendusi andnud näitleja Kaspar Velberg on ka tänavu ainuüksi veebruari 28 päevast laval 26, lisaks tuuritab ta ringi etendusega «Orav ja Ilves». Kaspar ei jõudnud isegi Elmo Nüganeni «1944» esilinastusele, kus ta tegi oma esimese ja ühtlasi suure filmirolli... Hullumeelses graafikus on Kasparil (26) siiski aega ühel laupäeva pärastlõunal maha istuda ja oma tegemistest rääkida.
Võõrast raha laristanud Anna-Maria Galojan viidi vangimajja. Ekspressi lugude kollektsioon  (34)
20.veebruar 2015 07:38
Võõrast raha raisanud ja seejärel kolm aastat Londonis redutanud Anna-Maria Galojan viidi Tallinna sadamast politseikonvoi saatel otse vanglasse.
Apollo kuulutas aasta autoriteks Vahur Kersna ja Indrek Hargla  (6)
19.veebruar 2015 20:35
Eesti suurim raamatukaupluste kett Apollo premeeris täna lõppenud aasta parimate eestikeelsete raamatute autoreid. Ülekaalukalt suurim edu saatis sündmusele eelnenud lugejaküsitlusel Indrek Harglat ning Vahur Kersnat.
Apollo autasustas möödunud aasta parimaid eestikeelseid autoreid: VAATA, kes said pärjatud!  (3)
19.veebruar 2015 20:13
Eesti suurim raamatukaupluste kett Apollo premeeris täna lõppenud aasta parimate eestikeelsete raamatute autoreid. Ülekaalukalt suurim edu saatis sündmusele eelnenud lugejaküsitlusel Indrek Harglat ning Vahur Kersnat.
Kadrioru afäärid. Üks aasta president Ilvese elust  (102)
18.veebruar 2015 08:10
*Riigipead ahvatleti tähtsate ametitega Brüsselis. *Presidendi ümber tiirleb üha rohkem kenasid naisi. *Suudlemisskandaali ajal arutasid alluvad, kas Ilvesed peaksid abielu lahutama. *Esileedi leidis uue sõbra ja elab ajuti omaette.
SEKS JA SÕDA: Püha mehe piinamine 50 halli varjundiga. Ekspress hoiatab: alljärgnev lugu on kirjutatud meestele  (6)
18.veebruar 2015 07:38
Naised erutuvad, mehed ohkavad, sekspoodide käibed kasvavad...Kauaoodatud superfilm "50 halli varjundit" on kohal!
Liiklusõnnetuste kroonika: Saaremaal sõitis mees oma Žiguliga kadakatesse, joobes juhi süül sai 60-aastane naine vigastada  (12)
15.veebruar 2015 08:02
Eile toimus üle Eesti mitu liiklusõnnetust, mille tagajärjel oli ka vigastatuid.
Triin Tulev taastub Tais kohtusaagast  (64)
13.veebruar 2015 16:10
Kohtuprotsessist Rasmus Vesilooga räsitud Triin Tulev (28) laeb patareisid oma teisel kodumaal, Tai kuningriigis, kus ta on varem ka aastaid elanud.
Elmo Nüganen: kui märkan endas kangust, jäärapäisust ja äkkviha, mõtlen ikka, et ju see sealt Soome poolt tuleb  (6)
13.veebruar 2015 12:23
Pühapäeval oma 53.sünnipäeva tähistav Elmo Nüganen toob samal päeval kinolinale ka suure Eesti ajaloofilmi "1944", mis räägib sellest, kuidas vend on sunnitud sõdima venna vastu. Ka Nüganenis endas on päritolu poolest segamini eestlane ja soomlane, kirjutab Kroonika.
Järjekordne Twitteri-tüli! Režissöör Masa president Ilvesele: ta on viletsam pressa ever ja imeb  (128)
13.veebruar 2015 09:57
Tõeline Mehhiko seebiooper Twitteri võtmes ehk president Toomas Hendrik Ilves on tuntud muusikavideote režissöör Masa ehk Hindrek Maasiku peale maruvihane ning asja teeb vürtsikaks see, et Masa on Evelin Ilvese lemmik meigikunstniku Katrin Sangla abikaasa, valgustab Kroonika.
H.H.Luik ajalehe KesKus sünnipäevaks: ajakirjandusse tuhisevad aina uued "motherf...erid"  (55)
12.veebruar 2015 10:20
Ajakirjandusse tormavad aina uued "motherf....erid", iga järgmise kõrval tunduvad endised hubaste marjulistena - tõdeb Hans H. Luik ajalehe KesKus tellitud juhtkirjas
Indrek Hargla pälvis Soome krimikirjanduse seltsi tunnustuse  (1)
11.veebruar 2015 16:57
Soome krimikirjanduse seltsi välismaise krimikirjanduse tunnustuskirja pälvis tänavu Eesti kirjanik Indrek Hargla .
Eelmise aasta menukid: esoteerika, sõnaraamatud, entsüklopeediad
08.veebruar 2015 16:32
Millised on möödunud aastal enim müünud raamatud Eestis? Eesti Kirjastuste Liit on taas kokku pannud menukite edetabelid.
LEGENDAARNE VIDEO: Vaata, kuidas Saagim naistevetsus julmade küsimustega Kati Tootsi kiusas  (17)
06.veebruar 2015 20:41
Täna tuli uudis, et üks Eesti viimase kümnendi skandaalsemaid paare on läinud lahku. Armukolmnurk Kersti, Jaan ja Kati Toots tõid kollasele meediale üheteist aasta jooksul palju draamat ja kirevaid hetki. Kui Jaan Toots lõpuks Kati valis, jagas viimane sageli oma muinajutulisi hetki meediaga.
Kaheksa nõuannet suure vanusevahega paaridele: mida teha, et suhe ei puruneks?  (38)
06.veebruar 2015 11:00
Tänane Kroonika tõi suure uudise päevavalgele — Kati ja Jaan Tootsi 11 aastat kestnud armastus on kahjuks otsa saanud . 57-aastane ärimees Jaan Toots ning tema kallim, 33-aastane Kati Toots tunnistavad, et nende suhe on lõppenud ning nad elavad juba suvest saati eraldi. Kas ehk oli probleem nende kahe suures vanusevahes? Mida peaksid niivõrd suure ealise erinevusega paarid silmas pidama?
TOP 5 kodumaist armukeseskandaali: kes pettis, keda pettis ja mis edasi sai?  (10)
06.veebruar 2015 10:52
Eesti on väike koht ning kodumaiseid afääre, mis on avalikkuseni jõudnud, on küll ja küll. Värske Kroonika kirjutab, et oma 11 aasta pikkusele suhtele on lõpu pannud ka Jaan ja Kati Toots , kes on ühte jälgituimasse ja skandaalseimasse armukolmnurka kuulunud üle dekaadi. Seda lahkuminekut saab nimetada ajastu lõpuks, mille märkimiseks koondasime kõneainelisemad afäärid - kes on keda, kellega ja millal petnud ning mis on saanud skandaalsetest suhetest tänaseks?
Nii tore: Märt Agu kihlus sadade inimeste ees oma kallimaga!  (53)
06.veebruar 2015 08:45
Jaanuari viimastel päevadel tegi tuntud koreograaf Märt Agu teo, mis võttis põlved nõrgaks nii sadadel inimesel saalis, kui naisel, kes seisis sel hetkel tema ees - mees laskus ühele põlvele ja palus oma kallima Enely Jäägeri kätt.
Tammsaare kirjanduspreemia võitis Aita Kivi
02.veebruar 2015 17:45
A.H.Tammsaare nimelise Albu valla kirjanduspreemia žürii valis eile 38. Tammsaare kirjanduspreemia võitjaks kirjanik Aita Kivi raamatu "Keegi teine".
Kaitseliidu omapärane ajalugu 1917-1940 Läänemaal ja Vormsil
02.veebruar 2015 13:42
Alljärgnev läbi mitme vallalehe numbri ilmuv kirjatükk annab põgusa ülevaate sellest, kuidas käis Kaitseliidu loomine Läänemaal ja Vormsis esimese vabariigi ajal. Kuidas suhestusid vabatahtlike rootsi ja taani väeosad kohalike eestirootslastega, milline oli meelsus, kuidas seda mõjutas Eesti riik ja kuidas seda kujundas haridussüsteem. Millised olid eestirootslastel võimalused sõjaväelisteks karjäärideks ning kas neid võimalusi realiseeriti. Järjejutuna ilmuv lugu on minu selleteemalise uuringu refereering ja loodetavasti aitab see avada üht päris huvitavat peatükki Vormsi ja eestirootslaste hilisajaloost.
Hea, et abielus polnud! Meenutame, palju maksis Auri Hakomaale eelmine lahkuminek  (13)
30.jaanuar 2015 19:15
Värske Kroonika kirjutab, et ärimees Auri Hakkomaal on seljataga raske aasta - mees jäi ilma ühest oma restoranist Clazz ning seda vedanud punapäisest elukaaslasest Ave Ojast.
Tüli, politsei ja kiirabi: Hanna-Liina Võsa kaaslane kaitses naise au, nii et verd lendas!  (293)
30.jaanuar 2015 12:25
Lauljanna Hanna-Liina Võsa ja tema kaaslase, kohvik Klaus omaniku Christer Saaliste kaela kukkus veidi enne Nordea kontserdimajas toimunud Eesti Muusikaauhindade gala otse-eetri algust klaas vett. Vesi läks ümber nende üleval rõdul istunud paaril, kes õnnetusest esmapilgul kohkunud olid, kuid hiljem muretult oma vestlust jätkasid.
Ärimees Auri Hakomaa jäi eelmisel aastal ilma nii puhvetist kui punapeast!  (5)
30.jaanuar 2015 09:56
Restoraniärimees Auri Hakomaa jaoks polnud 2014 teps mitte kerge, sest mees sulges nii oma restorani Clazz kui lõpetas suhte kolleegi ja Clazzi vedanud Ave Ojaga.
Nii tore! Kersti ja Jaan Toots saavad esmakordselt vanavanemateks!  (56)
30.jaanuar 2015 08:40
Eksabikaasad Kersti ja Jaan Toots tõusevad lõpuks auväärsesse vanavanemate staatusesse – nende 31-aastane tütar Kerli Toots valmistub suvel emaks saama.