Kroonika

Liikslusõnnetuste kroonika: juht kaotas sõiduki üle juhitavuse ja kaldus vastassuuna vööndisse, reguleerimata ülekäigurajal sõitis auto jalakäijale otsa  (3)
04.veebruar 2016 06:04
Eile toimus kaks liiklusõnnetust, millest ühes kaotas juht libedal ja jäitega kaetud teel sõiduauto üle juhitavuse, kaldus vastassuunavööndisse ning põrkas kokku sõiduautoga ja teises õnnetuses sõitis sõidukijuht reguleerimata ülekäigurajal otsa alkoholijoobes jalakäijale.
Ieva Ilves asub Evelin Ilvese asemel SOS Lastekülade Eesti Ühingu patrooniks  (133)
03.veebruar 2016 13:15
Vabariigi Presidendi abikaasa Ieva Ilves võttis vastu ettepaneku asuda Eesti SOS Lastekülade patrooniks ning külastab peagi ka lasteküla, teatab organisatsioon. Ieva Ilvese asumine patrooniks teeb temast senise patrooni Evelin Ilvese mantlipärija, kes jätkas ametis kuni riigipea Toomas Hendrik Ilvesest lahutamiseni läinud kevadel.
Liiklusõnnetuste kroonika: kaks vastassuunavööndisse kaldumist lõppesid kokkupõrkega teiste sõidukitega, kaks alkoholi joobes juhti sõitsid teelt välja  (1)
03.veebruar 2016 06:57
Ööl vastu teisipäeva toimus kaks liiklusõnnetust, mille käigus mõlemad juhid kaldusid vastassuunavööndisse ning põrkasid kokku vastusõitvate sõidukitega. Samuti toimus kaks sarnast õnnetust ööl vastu kolmapäeva, kuid viimase kahe puhul oli tegu joobes juhtidega, kes kaldusid teelt välja.Üks auto sõitis kraavi ja teine vastu puud.
NÄDALA HITID: 8 kõige menukamat lugu lõppevast nädalast ehk "haihtunud" 20 miljonit rubla, Elina Borni triumf, Lopezi kannikad jt
31.jaanuar 2016 12:15
Nädal tõi muu seas Publiku veergudele glamuurse Eesti Muusikaauhindade gala, Jennifer Lopezi piinliku rõivaäparudse ja Žanna Friske "haihtunud" 20 miljonit rubla. Siin on 8 lugejate seas kõige menukamat pala lõppevast nädalast.
Liiklusõnnetuste kroonika: suur bussiõnnetus Ida-Virumaal, Tallinn-Tartu maanteel foori keelavat tuld eiranud juht põhjustas raske avarii  (2)
30.jaanuar 2016 07:57
Eile toimus Eestis mitu rängemat liiklusõnnetust, milles said inimesed kannatada.
Konkreetne vastus: miks maksavad moelooja Kristiina Viirpalu kleidid nii krõbedat hinda?  (13)
29.jaanuar 2016 21:04
Kroonika tänases numbris ilmus pikk intervjuu Eesti ühe menukama moedisaineri Kristina Viirpaluga, kes selgitas konkreetselt ära, miks ta kleidid nii palju maksavad.
Allar Levandi hävinud luksusautodest: mul polnud nendega emotsionaalset sidet, asemele võiks võtta mõne Opel Corsa. Või suusad!  (82)
29.jaanuar 2016 16:48
Tänaseks on selgunud endise kahevõitleja ja olümpiapronksi Allar Levandi Nõmme kodu varjualuses ära põlenud luksusautode Jaguari ja BMW X5 hävimisest tekkinud kahju suurusjärk, milleks on ligi 50 000 eurot, kirjutab Kroonika.
Jaan Tätte juunior leidis lõpuks tööd: telefoni teel naiste pesu müümine pole päris see, mida teha tahan  (7)
29.jaanuar 2016 15:42
Veel alles hiljuti töötute ridu täiendanud muusik Meisterjaan ehk Jaan Tätte juunior on rakendust leidnud erinevaid kontserte ja üritusi korraldavas Erinevate Tubade Klubis tehniku õpipoisi rollis, kirjutab Kroonika.
PUBLIKU VIDEO: Krista Lensini meelest hinnati Elinat üle: liiga palju auhindu! Ma loodan, et ta tuleb millegi uuega nüüd välja  (85)
29.jaanuar 2016 14:59
Kroonika peatoimetaja Krista Lensin tunnistas pärast Eesti Muusikaauhindu Publikule antud intervjuus, et tema südame on täielikult võitnud Jüri Pootsmann, kuid Elina Bornile ta nii palju auhindu andnud poleks.
Ingrid ja Arnold Rüütli tütar vireleb vaesuses, on liikumisvõimetu ja perest ära lõigatud: see oli ema otsus, et ma ei saa tütarde ja isaga suhelda  (124)
29.jaanuar 2016 09:30
Kõrges eas presidendipaar Ingrid Rüütel ja Arnold Rüütel toetavad siiani oma 57-aastast tütart Maris Leifi igakuiselt väikese rahasummaga, kuid nende katuse alla on nooremast põlvkonnast alles jäänud vaid tütretütar Maria Leif, kes hiljuti ise emaks sai ja Rüütlitest vanavanavanemad tegi, kirjutab Kroonika.
Hingesugulane? Kristina Karjalainen leidis mehe, kes talle isetehtud asju kingib ja tema pärast oma keha tätoveerib!  (4)
29.jaanuar 2016 08:59
Mõnda aega vallaliste ridades figureerinud 26-aastane miss Kristina Karjalainen on leidnud lõpuks hingesugulase 29-aastase Kirilli näol, kellega ta teeb küll kõike koos, kuid pole veel leibu ühte kappi pannud, kirjutab Kroonika.
HOMMIKUBLOGI: Kooseluseadus on ajanud erakonnad taaskord tülli, vaata täna õhtul Delfi TVs Kelly Sildaru ülesastet X-mängudel  (4)
29.jaanuar 2016 06:51
Head lugejad, Delfi toob teieni igal tööpäeval hommikublogi, kus vahendame teieni kõige värskemat infot öistest ja varahommikustest uudistest, eelinfot päeva sündmuste kohta ja kõike, millest värsketel ärkajatel võib kasu olla - ülevaadet hommikustest ajalehtedest, ilmaprognoosidest, teeoludest, ummikutest, televisiooni- ja raadio hommikustuudiotes toimuvast.
Miks vassib Kadri Kõusaar oma mehe ameti kohta? Martin polegi Londoni maineka kõrgkooli professor  (121)
27.jaanuar 2016 07:30
2014. aastal nimetas Kadri Kõusaar Kroonika veergudel oma abikaasat Martinit professoriks ning loos märgiti sedagi, et Martin töötab mainekas Richmondi ülikoolis — paraku asub Londoni kõrgkool oma tulemustega Suurbritannia kõrgkoolide 4ICU edetabelis 129. kohal ehk üsna nimekirja lõpus, kirjutab Õhtuleht.
Saksa ajaloolase doktoritöö uurib eesti sõjapagulasi vastuvõtja vaatepunktist  (16)
25.jaanuar 2016 00:10
Marcus Velke otsustas pärast 11-aastast tööd ­enneaegselt sündinud laste meditsiiniõena ­kirjutada doktoritöö Teise maailmasõja aegsetest eesti põgenikest Saksamaal.
Armastus otsas? Teele Viira võttis suhtes kuuma kallimaga aja maha  (45)
22.jaanuar 2016 11:55
Lauljatar Teele Viira (27) võttis suhtes ärimehest elukaaslase Andreas Aruga (25) aja maha.
Perelisa tulekul? Kadri Kõusaar unistab juba teisegi lapse saamisest  (1)
22.jaanuar 2016 11:01
Kirjanik ning režissöör Kadri Kõusaar (35) andis pika intervjuu Kroonikale ning rääkis muuhulgas emakssaamisest.
PÕNEV: Esileedi kodulinnas elab juba Ieva Ilves, kes pole üldsegi meie presidendiga seotud!  (45)
22.jaanuar 2016 09:35
Kui president Toomas Hendrik Ilvese kallimast Ieva Kupcest sai Ieva Ilves (lätipäraselt Ieva Ilvesa) alles 2. jaanuaril, siis Lätil on oma Ieva Ilvesa olemas olnud juba oma paarkümmend aastat, kirjutab Kroonika.
Presidendi nõunik Toomas Sildam Masso ees vabandamisest: kui ta Facebookis bloki maha võtab, siis kirjutan talle  (132)
19.jaanuar 2016 22:25
Tänases "Radaris" said sõna president Toomas Hendrik Ilvese endine nõunik Iivi Anna Masso , presidendi kantselei avalike suhete nõunik Toomas Sildam ning kantselei endine juht Siim Raie , et kahe kuu eest Masso artikli “Infosõjast Eesti moodi” läbi lahvatanud skandaali asjus suud puhtaks rääkida.
Liiklusõnnetuste kroonika: õppesõitu teinud naine põrutas otsa kahele tee ääres seisnud jalakäijale, eakas juht keeras oma sõiduki kraavi  (8)
18.jaanuar 2016 06:07
Eile toimus Eestimaa teedel neli liiklusõnnestust, milles sai viga kolm jalakäijat.
Armuõnn õitseb! Ärinaine Helen Laupa leidis enda kõrvale 9 aastat noorema mehe  (37)
15.jaanuar 2016 18:15
Endine tennisekuulsus ja praegune ärinaine Helen Laupa , kes oli aastate eest avalikkuse luubi all, kuna oli kihlatud hansapankuri Hannes Tamjärvega ja suhtes ärimehe Toomas Truuvert iga, on pärast pikaajalist vallalisepõlve leidnud enda kõrvale noormehe, kellega ühiselt toimetada, kirjutab Kroonika.
Sven Soiver peab mesinädalate sihtkohta otsides silmas ebastabiilset olukorda maailmas: see peaks olema tsiviliseeritud koht!  (2)
15.jaanuar 2016 14:19
Mullu mais kihlunud teleajakirjanik, TV3 uudistetoimetaja Sven Soiver ja Jekaterina Sokolova on oma tänavuste pulmaplaanidega alustanud selle magusaimast otsast — mesinädalatest ja pulmareisist!
Täna Šveitsis, homme Brasiilias: Roberto De Silvesteri naudib oma uue printsessiga luksuslikku elu  (1)
15.jaanuar 2016 13:03
Eestis tegutsev itaallasest kinnisvaraärimees ja pankur Roberto De Silvesteri naudib luksuslikku elu koos oma uue silmarõõmuga, kes on ettevõtja Ivar Alti tütar.
Joel De Luna kihlatu on temast kümme aastat vanem Katrin Lusti poolõde!  (101)
15.jaanuar 2016 11:20
Salapärane eestlanna, kellega Maarjamaale naasnud laulja, narkoäri eest kinni istunud Joel De Luna kihlus ja suvel abielluda kavatseb, on omaaegne modell, temast kümme aastat vanem Anu Wahar (neiupõlvenimega Lust)!
Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon asus valima aasta parimaid
11.jaanuar 2016 21:28
Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) alustas jaanuaris järjekordset möödunud pokkeriaasta parimate valimist. Võitjad kuulutatakse välja aprillis toimuvatel arvult 14. turniiripokkeri Eesti meistrivõistlustel.
NÄDALA INSTAGRAM: Vaata, mida söövad supermodellid, kes raputavad jõulukilosid puusadelt, musitseerivad paljalt ja peesitavad rannaliival!  (2)
09.jaanuar 2016 10:15
Äsja lõppev nädal on olnud kahtlemata väga krõbe, karge ja lumine, kuid mitte nende jaoks, kes troopikasse pagenud on. Publik teeb meeleoluka kokkuvõtte sellest, mida Instagrami-lembelised Eesti avaliku elu tegelased oma jälgijatega jagada on soovinud!
Viktoria Ladõnskaja: miks ma loobun presidendi kutsest?  (590)
09.jaanuar 2016 09:28
Maailmavaade ning sellest tulenevad tõekspidamised ja ühiskonnas kehtivad reeglid on filosoofiline küsimus, kus pole õigeid ega valesid, musti ega valgeid lahendusi.