Kroonika

50. juubelit tähistanud ettevõtja Raivo Hein üllatas oma sõpru Neeme Kuninga poolt lavastatud lühifilmiga
09.detsember 2016 14:25
Investor, ettevõtja ja LHV Group'i nõukogu liige Raivo Hein tähistas oma 50. juubelit 120 sõbra seltsis, üllatades neid muu hulgas lühifilmiga, hüpnootilise ulmedraamaga "Otsing", milles mees ise peaosa mängib.
Kertu Jukkumi ekstreemne reisiseiklus: mees ütles, et kui ta kuuli saab, pean mina relva haarama
09.detsember 2016 12:45
Teleekraanilt ja raadiost tuntud Kertu Jukkum tegi viis aastat tagasi ühele USA raadiojaamale reportaaže ning siis leidis aset ka tema elu üks ekstreemsemaid reisiseiklusi, kui külastada tuli mitmeid kordi maailma kõige ohtlikumaks nimetatud Saint Louis'i East Side'i linnalosa.
Liisa Oviir: lahutus tekitas läbikukkumis-, aga ka kergendustunde  (53)
09.detsember 2016 10:10
Endine ettevõtlusminister Liisa Oviir tundis kuue aasta eest abielu lahutades end läbikukkununa, aga samas oli see talle ka kergendus.
VANA KULD: Georg Otsa salaretsept! Kristjan Jõekalda paljastab, kuidas kuulus laulja omal ajal napsu valmistas  (4)
05.detsember 2016 11:34
Pärast Kalle Sepa imelist kehastumist Georg Otsaks, otsustas Publik oma lugejateni tuua legendaarse muusiku salaretsepti, mille avalikustas möödunud talvel Kroonika Kodu-eri veergudel telemees Kristjan Jõekalda.
Anne Veski ootab Adeele Sepa finaalsaate esitust suure põnevusega: paljud on minu parodeerimisega rappa läinud  (5)
03.detsember 2016 15:44
Pühapäevases Näosaate finaalis asub näitleja Adeele Sepp kehastama Anne Veskit . Uurisime legendaarselt lauljannalt lähemalt, mis ta Adeele potentsiaalist endana arvab ning mida eelkõige järgida tuleb.
Kroonika: miks kannab Heti Tulve ärimehest kaasa Indrek Rahumaa naise parimale sõbrannale raha?  (116)
02.detsember 2016 14:40
Endise modelli Heti Tulve ja ettevõtja Indrek Rahumaa seitse aastat kestnud suhe võib olla kriisis, vähemalt Kroonikani jõudnud kuulduste kohaselt. Kui paar alles leidis üksteist, oli kolmanda osapoolena pildis Rahumaa esimese lapse ema, modell Terje Mander. Nüüd on väidetava suhtekriisi põhjustanud endise modelli Heti Tulve parim sõbranna Mirjam Väljaots .
Kuidas suhtub Rakvere Teatri peanäitejuht Üllar Saaremäe juba kolmanda naisnäitleja emapuhkusele laskmisesse?  (9)
02.detsember 2016 13:32
Hiljuti sattusid liikvele rõõmustavad uudised Rakvare Teatri näitleja Saara Kadaku ja Linnateatri näitleja Märt Piusi peagi saabuvast perelisast. Teatri peanäitejuht Üllar Saaremäele on kaotus sedapuhku juba kolmekordne: mängukirjast on maas ning juba pisipõnnidega tegelemas ka näitlejad Maarika Mesipuu-Veebel ning Natali Väli .
Näitleja Lauri Liiv mõlgutab hirmumõtteid: EKRE võib teha järgmistel valimistel ilma  (63)
02.detsember 2016 12:14
Värskes Kroonikas räägib muusikali- ja draamanäitleja Lauri Liiv äärmuslaste kasvava populaarsusega tekkinud murekortsust.
Riigikogust vabanenud Imre Sooäär asub hingerännakule ja kavatseb maailmale ringi peale teha  (8)
02.detsember 2016 11:10
Eelmise valitsuse kukkumiseni reformierakondlasena riigikogus Arto Aasa asendusliikmena istunud Imre Sooäär otsustas koti kokku pakkida ning minna üksi maad avastama: "ma ei olegi väga kindlat teekonda paika pannud, " sõnab Sooäär.
Urmas Viilma: maailma jõujooned muutuvad ja kirik reageerib sellele  (34)
01.detsember 2016 00:00
EELK peapiiskopi Urmas Viilma sõnul tajub kirik maailma muutumist ja polariseerumist ning peab olema valmis, et uues olukorras olla kohal just seal, kus teda vajatakse.
Kati Toots: hiilisin mitu kuud põõsastes, et tütrel silm peal hoida  (11)
29.november 2016 14:00
Eks see ole igale emale paras katsumus, kui tema laps järjest iseseisvamaks muutub ja hakkab üksi tänavatel liikuma, erand poole ka Kati Toots . Värskes Kroonika kodu-eris räägib Kati, kuidas tal võttis sügisel kooliteed alustanud tütre uue eluga harjumine isegi rohkem aega kui tütrel endal.
Unistab kodust pilvede all? Vladas Radvilavicius pani oma maja müüki
29.november 2016 11:17
Ärimees ja seriaalist " Pilvede all " tuttav Vladas Radvilavicius on müüki pannud enda Sauel asuva maja 279 000 euroga.
Miks nii? Suurbritannia pisiprints George tohib kanda vaid lühikesi pükse  (14)
29.november 2016 10:41
Nii mõnigi nutikas inimene on täheldanud prints George riietuses kindlat mustrit — nimelt kannab ta nii vabal ajal kui ka oluliste tähtpäevade puhul lühikesi pükse.
Uus ja põnev väljakutse: Merlyn Uusküla hakkab sohvabaari pidama!  (7)
25.november 2016 18:10
Lauljatar Merlyn Uusküla võttis ette midagi sellist, mida ta kunagi varem teinud pole — koos kahe tuttavaga avab ta sohvabaari HI:U Lounge ning hakkab seal jooksvalt kandma hoolt turunduse ja programmijuhtimise eest!
Ekraanidiiva comeback ! Eve Kivi sai üle aastakümnete taas filmirolli  (60)
25.november 2016 17:10
Filmidiiva Eve Kivi , kes on oma karjääri jooksul mänginud ligi viiekümnes linateoses, nende hulgas sellistes kultusfilmides nagu "Vallatud kurvid", "Viimne reliikvia" ja "Don Juan Tallinnas", sai pärast 22 aastat kestnud pausi kinoilmas taas uue rolli.
Eesti esinõid Nastja kimpus veidra hädaga: inimesed kardavad mind  (17)
25.november 2016 13:03
Hiljuti oma seitsmenda teose " Nastja terviseraamat " avaldanud nõid Nastja on tundnud võõraste inimestega kohtudes kaksipidiseid reaktsioone.
Reet Linna suhtest eksabikaasa Ivo Linnaga: meil ei ole mingit põhjust isegi rääkida  (213)
25.november 2016 12:08
" Prillitoosi " saatejuht ja laulja Reet Linna tunnistas, et suhetest Ivo Linnaga ei taha ta isegi enam rääkida. "Mind ei huvita see enam üldse," kostis naine, et ei nuta teda kindlasti enam taga.
Šamaan Anu juhatas vaimsele teele ema surm: ema ütles, et ta ise tahtis lahkuda
25.november 2016 10:17
Vaimsete praktikate, sealhulgas selgeltnägemise juurde jõudis Eesti selgeltnägijate saates finaali jõudnud šamaan Anu alles varases keskeas, kui umbes kolmekümne viieaastast võib nõnda nimetada.
Minu kalender, sinu kalender nende oma – kalendrikuumus!
24.november 2016 00:00
Kalender käib meiega kaasas nii telefonis kui arvutis. Ometi trükitakse Eestis eestikeelseid mitmesuguseid kalendreid sadu kui mitte tuhandeid.
LUGEMISELAMUS: Raamat Eesti ajaloo ühest etapist
24.november 2016 00:00
Argo Ideoni raamatus “THI” ei anta hinnanguid, president Ilvest kujutatakse sellisena, nagu ta on – ilma ilustamata ja halvustamata.
Betti Alver – kõige andekam, kõige karmim, targem...
24.november 2016 00:00
Ta oli nagu kübe värsket vaba vaimu, tuulehoog üsna sumbses autoritaarses Eesti õhkkonnas.
MEENUTA: Oru Kodust pornoärini ehk Villu Parveti kõige skandaalsemad hetked läbi aegade  (20)
20.november 2016 13:45
Kinnisvarabuumi-aegse arendusprojektiga Oru Kodu tuntuks saanud Villu Parvet on viimaste aastate jooksul olnud pildilt kadunud, ent omal ajal lahvatas meedias pea igal nädalal mehe kohta uus skandaal. Publik kogus kokku Villu Parveti kõige skandaalsemad hetked läbi aegade!
SAA TEADA! Polegi nii salapärane: skandaalse noorpoliitiku käevangus nähtud neiu teeb ilma poliitmaastikul  (105)
19.november 2016 17:16
Sel nädalal spekuleeriti Kroonikas , ega EKRE rüblikul Jaak Madisonil ometi uus pruut ole. Nimelt olla noorhärra juba pikalt armastust otsinud kohtingurakenduses Tinder ning veel mõni aeg tagasi öelnud, et ta süda on täiesti vaba. Nüüd ilmus Madison, kaunis naisterahvas käevangus, PÖFF -i avamisele. Koos poseeriti lahkelt kaameratele, ent neiu identiteeti Madison ei paljastanud.
FOTO: Pruut leitud? EKRE rüblik Jaak Madison mürgeldab salapärase jumeka kaunitari käevangus  (148)
19.november 2016 13:26
Mõnda aega tagasi oli Riigikogu skandaalset pesamuna märgata kohtingurakenduses Tinder – toona ütles EKRE rüblik Jaak Madison Kroonikale , et tema süda ei ole hõivatud.
Anu Saagim paljastab: kõige alatum asi, mis temaga viimasel ajal juhtunud on  (83)
18.november 2016 22:46
Kui kunagi teatas Anu Saagim , et Teet Margna on üks kolmest saatejuhist, kelle saatesse ta pole nõus kunagi minema, siis tänases "Nädalalõpp Kanal 2ga" saates istus ta ometi Teet Margna ja Kristjan Jõekalda vastas diivanil ja rääkis südamelt ära, mis on kõige alatum asi, mis temaga viimasel ajal juhtunud on.
KLÕPS: Uhkust ülegi! Liigselt purjutanud Liis Lass kelgib ajakirja pääsemisega  (119)
18.november 2016 14:33
Eesti legendaarseim seltskonnadaam, viimastel aastatel Singapuris luksuslikku elu nautiv Liis Lass jagas fotot Kroonika esikaanest, kuhu enda sõnul kerge vaevaga pääses.
Kuhu nüüd? Reisisellid Kristjan Jõekalda ja Teet Margna panevad jälle nelja tuule poole ajama  (6)
18.november 2016 13:03
Värske Kroonika teatab, et sõbrad ja reisisemud Kristjan Jõekalda ja Teet Margna vinnavad taas kotid selga ning seavad sammud laia maailma – on nad ju teada-tuntud avastajad ning vaatajateni toonud nii oma seiklused Venemaal, Indias kui ka USA-s.
Jüri Pootsmann unistab tulevikust ja mõlgutab pesapunumismõtteid: meil tuleksid Elina Borniga ilusad lapsed  (19)
18.november 2016 10:46
Alati šarmantne Jüri Pootsmann , kes sai hiljaaegu maha enda esimese täispika albumiga, avaldas värskes Kroonikas parimad kuulujutud, mis tema kohta käinud on.
Blond superbeib Liis Lass tegutseb taas! Seltskonnastaar nörritas lennujaamas kaasmaalasi liigse napsutamisega  (76)
18.november 2016 09:05
Endine seltskonnastaar, nüüd Aasias pereelu elav Liis Lass nörritas Helsingi Vantaa lennujaamas kaasmaalasi, kui trimpas baaris liigselt kesvamärjukest ning lõpuks niigi hilinenud lendu veelgi enam enda bravuuritsemise tõttu edasi lükata lasi.