Kroonika

TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Eesti-USA seksiäri  (14)
20.august 2014 10:10
Eesti naisi USAsse kupeldanud väliseestlane läheb vangi. Puhtalt pääsevad aga tema Eesti abilised, kellest üks suhtles väga tihedalt kaitsepolitsei kõrge ametnikuga.
Kriss Soonik abiellumisest: meie sooviks oli hoiduda kõikvõimalikest pulmatraditsioonidest  (13)
16.august 2014 09:42
Pühapäeval sõudis Londonis tegutsev pesudisainer Kriss Soonik Viimsi vabaõhumuuseumis abieluranda eduka idufirma TransferWise ühe looja Kristo Käärmanniga.
Kärbes õpetaja supi sees: loe, milliseid koerustükke tegi Ženja Fokin kooliajal!  (2)
15.august 2014 11:05
Stilist Ženja Fokin lõpetas 2004. aastal Kunda Ühisgümnaasiumi hõbemedaliga, kuid see ei takistanud tal koolielu lõbusalt võtmast ja koerustükke tegemast.
Kroonika: Armunud Teele Viira ja Andreas Aru peopesade vahel on maagiline tõmme: veri hakkab kiiremini voolama!  (12)
15.august 2014 10:00
"Kui me peopesi vastamisi hoiame, on tunda magneetilist tõmmet, veri hakkab kiiremini voolama," räägib lauljatar Teele Viira tänases Kroonikas ja sätib käe oma elukaaslase Andreas Aru käega vastakuti. "See on kosmos!" sõnab Andreas.
Tahad ellu jääda, pead kohanema
14.august 2014 05:15
Kuigi eestlased ei võta kliimamuutustest tulenevaid ohte kuigi tõsiselt, oleme me neist aina enam mõjutatud, mistõttu hakkab Eesti koostama kliimamuutustega kohanemise strateegiat.
Viktoria Ladõnskaja viis päeva Kuremäe kloostris  (14)
13.august 2014 08:30
Kuidas käib elu Kuremäe kloostris, mis meelitab kogu maailmast rahvast imet tegeva vee allikaga?
Tiina Jõgeda: Perekonna tekkimine ja lagunemine  (29)
13.august 2014 06:00
Kui keegi teab õnneliku kooselu valemit, siis andku aga teada.
VAATA, milline näeb Kriss Sooniku meeleolukas pulmapidu välja läbi külaliste kaamerasilma  (41)
11.august 2014 12:47
Eile, 10. augustil naitus pesudisainer Kirss Soonik eduka idufirma TransferWise ühe looja Kristo Käärmanniga. Noored pidasid pulmapeo maha Viimsi Vabaõhumuuseumis, kuhu olid kohale tulnud mitmed tuntud näod nagu moedisainer Liisi Eesmaa koos elukaaslase Madis Ligemaga, Elina Pähklimäe abikaasa Andres Purde, Kroonika ajakirjanik Liilit Kirss, laulja Marten Kuningas, kelle seast enim välja paistis rahvusvaheliselt tuntuim eesti helilooja Arvo Pärt. Külaliste poolt ülesklõpsitud ning Instagrami üleriputatud pildid edastavad pulmapeo ehedat melu ja olu.
Palju õnne! Tiina Talumees saab esimest korda emaks!  (22)
08.august 2014 09:10
42-aastane moekunstnik Tiina Talumeesootab oma esimest last. 
Luisa Värk perepuhkusest Kreetal: päris anonüümseks jääda ei õnnestunud  (64)
08.august 2014 08:05
Ühel kevadhommikul, 26. märtsil, ärkas 27aastane Luisa Värk ministriprouana. Mis on sellest päevast alates Luisa elus muutunud?
Tom Valsberg aitas kallimal katkist isiksust lappida: õpetamiseks on palju harmoonilisemaid ja efektiivseimaid viise
01.august 2014 14:35
Väelaulude ja positiivse ellusuhtumise maaletoojad näitleja Jane Kruus ja ansamblist Indigolapsed tuntud muusik Tom Valsberg elavad deviisi järgi: tee ainult seda, mis sind õnnelikuks teeb, kirjutab Kroonika.
Kuidas käis Steven Seagalile äraütlemine? Augustibluusi programmijuht Raul Ukareda: asjalikult ja väljapeetult!  (6)
01.august 2014 13:06
Ansambli Compromise Blue kitarrist ja Augustibluusi programmijuht Raul Ukareda sõnab, et torm, mis festivalil musitseerima pidanud Steven Seagali ümber käivitus, haaras tema jaoks enneolematu mõõtme, kirjutab Kroonika.
Suhtekorraldaja Janek Mäggi leidis Ukrainast poolõe, kellel aitas kahe lapsega koos Eesti kodanikuks saada  (28)
01.august 2014 10:05
Tuntud suhtekorraldaja ja suhtekorraldusbüroo Powerhouse juhataja ja konsultant Janek Mäggi on kaevunud sügavale ajalooürikutesse ja punub kokku oma sugupuud. Mäggi on paariaastase töö tulemusena leidnud Ukrainast oma poolõe, kellel aitas saada Eesti kodanikuks ja tänu kellele sai temast sel aastal juba vanaonu, kirjutab Kroonika
Loe, millise uskumatult romantilise üllatuse sai Uku Suviste kallimalt sünnipäevaks  (7)
01.august 2014 09:35
Eelmisel nädalal tähistasid Uku Suviste ja tema südamedaam, modell Sandra Daškova , Uku suve alguses olnud sünnipäeva privaatpeoga kaunis mereäärses Villa Mary restoranis, kirjutab Kroonika.
Juhuu! Artur Talvik ja tema kaunis kaasa Anneli ootavad taas pisiperet  (3)
01.august 2014 09:05
Filmiprodutsent ja stsenarist Arturi Talvik ja tema perearstist kaasa Anneli Kalle-Talvik on taas pisipere ootel, kirjutab Kroonika.
Tätoveeritud esileedi joogafestivali rõõmude hulka kuulusid tantrarituaalid ja loeng paarisuhte õnnelikkusest  (13)
01.august 2014 08:05
Me teame tänaseks, mida tähendavad Haapsalu joogafestivalil kaamerate ette jäänud presidendi abikaasa Evelin Ilvese tattood ja kohe saame ka teada, millistest töötubadest, loengutest ja sündmustest ta festivalil erilise innuga osa võttis, kirjutab Kroonika.
Jüri Arrak kaotas peaaegu jala ja lebab haigevoodis: olin ühel hetkel pikali ja vaatasin püksisäärt, kust paistsid kaks valget konti...  (4)
01.august 2014 07:25
Õndsas suveleitsakus, millest teised eestimaalased praegu iga ihurakuga viimast võtavad, lebab kunstnik Jüri Arrak oma Kadrioru kodu voodis ning taastub liiklusõnnetusest, kuna enam kui kuu aega tagasi, 18. juunil, sõitis talle Tallinna Ülikooli ees ülekäigurajal otsa auto, kirjutab Kroonika.
SUHTESKEEMID: Lenna Kuurmaa ja Delfi käsi mängus? Tõde, miks Rasmus Kaljujärv tegelikult Mirtel Pohlast lahku läks  (63)
27.juuli 2014 21:30
Värske Kroonika pajatab palju selle kohta, kes kellega käinud on. Põhjalik suhteskeemide tabel paljastab näiteks, kellega on seotud olnud Lenna Kuurmaa, Elina Pähklimägi-Purde, Anni Arro, Marten Kuningas, Rasmus Kaljujärv, Tambet Tuisk, Ivo Uukkivi, Britta Vahur ja paljud-paljud teised!
Uskumatu, aga tõsi! Krista Lensini varastatud telefon jõudis Venemaa avarustest tema juurde tagasi  (23)
27.juuli 2014 10:30
Telesaadete juhilt ja Kroonika peatoimetajalt Krista Lensinilt hiljuti varastatud iPhone 5 jõudis läbi Venemaa avaruste tagasi tema käsutusse. Uskumatu, aga tõsi!
Musikaalne maailmasaabumine: Jaan Tätte juuniori ja Simona tütar sündis šamaanitrummi rütmide saatel!  (35)
25.juuli 2014 15:35
Beatrice'i tõtar Simona ja Jaan Tätte juunior tervitasid oma esimest ühist last kodusünnitusega Kalamajas. Sünnituse lõppfaasis lõi Tätte juunior šamaanitrummi, mis oli sünkroonis naise hingamisega.
Mart Normet on mässumeelne: üks anarhistlik tegu päevas päästab maailma!  (6)
18.juuli 2014 15:00
ETV meelelahutustoimetuse juhti Mart Normetit iseloomustaval T-särgil oleks kirjas: "Üks anarhistlik tegu päevas päästab maailma", kirjutab Kroonika.
Marten Kuningas kolis maale isa juurde: on olnud raskemaid aegu, praegu on okei!
18.juuli 2014 12:00
Marten Kuningas on linnatolmu jalgelt pühinud ning kolinud vanemate suvekodu hoovimajja Käsmu ning salvestab seal hoolega uut albumit “Praktiline mees” ja jalutab metsaradadel, kirjutab Kroonika.
Merle Liivak ootab kolmandat last: tunne on ülev! Kolmekesi on lastel palju toredam  (13)
18.juuli 2014 11:20
Ajakirja Anne&Stiil lapsepuhkusel olev peatoimetaja Merle Liivak ei naase ikka veel tööpostile, kuna novembris sünnib tema ja ta elukaaslase Hannes Praksi perre juba kolmas laps, kirjutab Kroonika.
Lauri Viikna eksnaine Annika Potter lahkuminekust: see on olnud nii minu kui lapse jaoks väga kurb aeg!  (5)
18.juuli 2014 10:42
Tivoli- ja tsirkuseärimees Lauri Viikna jättis pere ja läks uue noore kallima Victoria Machenaite juurde ning mehe eksnaine Annika Potter tunnistab Õhtulehele, et see on olnud nii tema kui lapse jaoks väga kurb aeg.
Haridusminister abiellus oma südamedaamiga lagunenud küünis: pärast dekoreerimist oli kõik uskumatult ilus!  (7)
18.juuli 2014 10:10
Haridus- ja teadusministri Jevgeni Ossinovski ja tema lapseootel elukaaslase Triinu Püvi kolm aastat kestnud armastus sai ilusa krooni — paar astus 14.juulil saja külalise ees abiellu, kirjutab Kroonika. Triinu võttis perekonnanimeks Ossinovski.
Tarmo Kruusimäe: mu tütred ei tea mind sellisena, kes ma kunagi olin!  (5)
18.juuli 2014 09:40
Punkmuusik ja poliitik Tarmo Kruusimäe naudib isarolli ning tunneb uhkust oma tütre Triin Marleeni üle, kes kevadel 21.kooli põhikooli viitega lõpetas. Aktusepäeval triikis Tarmo tol juunikuu päeval oma triiksärgi eriti hoolikalt, kirjutab Kroonika.
Mihkel Raud päästis oma sisemise lapse valla: mulle väga meeldib lõbustuspargis!  (5)
18.juuli 2014 09:05
Mihkel Raud päästis oma sisemise lapse valla ja lubas endale enne Singer Vingeriga Õllesummeri pealavale esinema minemist vahva karussellisõidu, kirjutab Kroonika.
Beebibuum! Lauljatar Mari Pokinenil sündisid kaksikud  (6)
18.juuli 2014 08:05
Palju õnne! Von Krahli teatri näitleja ja laulja Mari Pokineni ning tema kallima, Linnateatri näitleja Mikk Jürjensi perre sündisid kaksikud poisid, kirjutab Kroonika.
Poiss mees Ossinovski
16.juuli 2014 06:00
Toimetuse naispool on kurb: sel nädalal lahkus Eesti kõige ihaldusväärsemate poissmeeste ridadest haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski (28).