Kristjan Kasearu

NÄDALA INSTAGRAM: Karmen Pedaru ja Kim Kardashian möllasid samal peol, Eesti staarid naudivad päikesepaistet ja kuuma armastust
23.mai 2016 19:03
Selle nädala parimad Instagrami palad on teie ees. Kui välismaised staarid tegelevad küllaltki uhkete projektidega, siis näiteks Kim Kardashian ja Karmen Pedaru sattusid täpselt samale peole, kui Valentino kutsus kõik oma sõbrad ja tuttavad ooperietendusele "La Traviata". Vaata ise järele, mismoodi kuulsuste nädal Instagrami vahendusel välja nägi!
PÕNEV! Miks küll Kristjan Kasearu juukseid kasvatab ja vene keelt harjutab?  (5)
20.mai 2016 19:52
Samal ajal kui Tanel Padar treenib triatloniks, tuunib muusik Kristjan Kaseru oma vene keele oskust ja hoidub juukselõikusest, kirjutab Kroonika.
FOTOD: "Suure komöödiaõhtu" unistuste-eri toob stuudiosse kuulsad külalised
12.mai 2016 16:01
Pingeliseks kiskuv Kanal 2 „Suure komöödiaõhtu“ tähtede heitlus saab täna vunki juurde staarkülaliste näol. Krista Lensin , Maria Listra ja Kristjan Kasearu täidavad aasta komöödiatähe konkursi viimase kolme võistleja suurimad unistused.
FOTOD: Päike, lilled ja nostalgia! Tallinnas raekoja platsil kõlasid emadepäeva puhul kõige legendaarsemad lastelaulud  (1)
08.mai 2016 17:38
Täna esitleti Raekoja platsil toimunud Telia emadepäeva kontserdil värsket heategevuslikku muusikaalbumit "Sinust ongi mu laul", millele kokku kogutud valik nii "Entel-Tenteli" saates tuntuks lauldud lugusid kui ka mitmeid teisi armastatud lastelaule: "Jorupill jonn", "Mu koduke", "Karulaane Jenka", "Tingel-tangel" jmt.
VAATA: Kristjan Kasearu kutsub Sind 8.mail Raekoja platsile emadepäeva tähistama  (1)
03.mai 2016 17:16
8. mail esitletakse Raekoja platsil toimuval Telia emadepäeva kontserdil värsket heategevuslikku muusikaalbumit, kus esitamisele tulemas vanad head lastelaulud tuntud Eesti artistide poolt.
Tõeline Reketi-päev! Lisaks Publiku Instagramile, Simple Sessionile ja Hennessy peole näeb pikka hurmurit täna ka „Armastuse laulus“
28.aprill 2016 16:33
Tänaõhtuses eelviimases liigutavas „Armastuse laulus“ tuleb palju pisaraid kiskuvaid tänulugusid ja tõelisi üllatusi suurepäraste Eesti muusikute näol. Ühtlasi näeb saates Publiku Instagrami parasjagu kaaperdavat Reketit, kes esineb täna õhtul Von Krahlis Hennessy Very Special Night peol ning on Simple Sessioni ekstreeemspordiürituse õhtujuht. Küll see mees alles jõuab! Lisaks talle esinevad „Armastuse laulu“ saates täna Tõnis Mägi, Maarja-Liis Ilus, Jüri Pootsmann, Liisi Koikson ja Kristjan Kasearu.
Kristjan Kasearu pääses maineka lauluvõistluse finaali: eks see oli igati närvesööv!
24.aprill 2016 16:05
“Lendasin möödunud esmaspäeval Moskvasse lauluvõistluse “Uus laine 2016” poolfinaali ja see läks hästi — pääsesin finaali,” särab muusik Kristjan Kasearu rahulolust, ehkki oli pärast Venemaa pealinnast saabumist nii närvipingest kui ka magamatusest rampväsinud.
NÄDALA INSTAGRAM: Stigil võhm väljas, Teele pleegib lõunamaal, Kristjan Kasearu meenutab paari aasta tagust polstrit
17.aprill 2016 22:15
Nädala Instagram võtab läinud nädala piltides kokku ehk VAATA, millega kodumaised staarid vahepeal tegelesid ja mida muud põnevat toimub või toimumas on.
KLÕPS: Lihaseid mitme mehe eest! Kes küll on see üliheas vormis Eesti staar?  (26)
14.aprill 2016 14:50
See muusik, kes võttis osa meeste terviseedendamise kampaania käigus üldfüüsilisest testist ja selle ka kinni pani, näitas täna Instagramis, kuidas ta enda vormi aastatega parendanud on. Kristjan Kasearu ei häbene oma imetabast füüsist ka oma jälgijatega jagada.
FOTOD: Musklid punni ja tagumik trimmi! Terviseprogramm "Mehed vormi" sai sportliku avalöögi  (11)
13.aprill 2016 21:47
Eesti Tervise Fondi ja Eesti Kaitseväe teist aastat korraldatav ühisprojekt " Mehed vormi " sai täna sportlikult lõbusa avalöögi, kus tuntud Eesti inimesed sooritasid kaitseväe üldfüüsilist testi eesmärgiga kutsuda üles rohkem liikuma ja parandama oma tervist.
10 aastat hiljem: Hele Kõrve ja Kristjan Kasearu esitasid taaskord oma megaballaadi  (2)
25.märts 2016 13:15
TV3 saates " Armastuse laul " rääkis oma armastuse loo tütar, kes soovis emale Marikale ja vanaemale Salmele öelda "aitäh"sii kõige eest ning pühendada neile lugu, mille tarvis Hele Kõrve ja Kristjan Kasearu taaskohtusid 10 aastat hiljem, et esitada "Siis, kui maailm magab veel". Vaata armastuselugu ja esitlust videost!
Kuidas puhastada organismi
23.märts 2016 08:00
Kaunis ütlus, et keha on hinge tempel, tundub esmapilgul ehk liialt ilukirjandusliku ja poeetilisena, ent kui sellesse veidi enam süüvida, võib märgata otseseid seoseid meie vaimse ja füüsilise heaolu vahel. Seega on märtsikuiseks kevadekuulutajaks organismi puhastavad toidud. Ajakirja Sport märtsi numbris räägib sellest Kalli Sulga lähemalt.
VÕIMAS! Eesti Laulu finalist I Wear* Experiment saavutas tihedas konkurentsis võidu ja soojendab ansamblit Hurts
25.veebruar 2016 10:40
Briti popduo Hurts liikmed Theo Hutchcraft ja Adam Anderson valisid 47 muusikalise kollektiivi seast välja Eesti bändi I Wear* Experiment, kellel on võimalus soojendada Hurtsi Baltimaades.
TOP5 armastatud telenägu, keda Eesti rahvas tagasi ekraanile igatseb!  (70)
02.veebruar 2016 12:25
Seoses sellega, et Eesti telemaastik on viimasel ajal saanud endale tagasi ühe särava saatejuhi Kristjan Kasearu näol ning märtsikuus näeb ka Saara Kadaku saatejuhidebüüti, kaardistab Publik neid kunagisi armastatud staare, keda igaüks avasüli ekraanile tagasi tervitaks.
KUULA: Keda igatseb Kristjan Kasearu oma hingekriipivas ballaadis "On hilja"?  (2)
01.veebruar 2016 12:29
Viimasel ajal ajakirjandusele ohtralt südant puistanud laulja Kristjan Kasearu avaldas oma uuelt albumilt "Siin ja praegu" nurkavõitu ballaadi "On hilja". Kellest unistab Kristjan? Kuula lugu, kuidas meeldib?
ANNA TEADA: Kuidas meeldis Kristjan Kasearu saatejuhina?  (9)
28.jaanuar 2016 21:39
Täna õhtul tegi avalöögi Kristjan kasearu juhitud uus laulusaadet "Laulumäng". Tegu on huumoriküllase ja heatujulise muusikalise "telelahinguga", mille küsimused põhinevad peamiselt Eesti muusika videoklippidel.
Kristjan Kasearul on loomulikust ilust oma nägemus: loomulikkuse all ei pea ma kindlasti silmas meikimata karvase salliga naisi!  (15)
27.jaanuar 2016 16:07
Hingesugulast, kes kooki küpsetaks ja sarnast maailmavaadet jagaks, pole 30.eluaasta lävel seisev Kristjan Kasearu veel kohanud, kõik viimase seitsme aasta suhted on kahjuks olnud pinnapealsed ning kellegagi koos elamist pole samuti veel ette tulnud, kirjutab värske ajakiri Naisteleht.
NÄDALA INSTAGRAM: Millised staarid hullasid lumes, täristasid kehale tätoveeringuid ja põrutasid sõpradega välismaale?  (4)
25.jaanuar 2016 16:17
Äsja lõppenud nädal oli kahtlemata väga ülevoolav ja tegus. Publik teeb meeleoluka kokkuvõtte sellest, mida Instagrami-lembelised Eesti avaliku elu tegelased oma jälgijatega jagada soovisid!
Kristjan Kasearu mõlgutas mõtteid bussijuhiametist: tundus põnev võimalus neid uksi lahti-kinni teha  (1)
25.jaanuar 2016 08:00
Paljud väikesed poisid unistavad lenduriks või politseinikuks saamisest, kuid Kristjan Kasearu seda ei teinud.
TV3 VIDEO: Kristjan Kasearu tegi saatejuhidebüüdi korrusmaja katusel!
20.jaanuar 2016 20:00
Juba järgmisel nädalal jõuab TV3-e eetrisse huumoriküllane ja heatujuline telelahing “Laulumäng”. Igas saates võtavad omavahel mõõtu kaks tuntud muusikutest koosnevat võistkonda, neid ohjab saatejuht Kristjan Kasearu . Kusjuures see ei ole mehe jaoks teps mitte esimene kord saadet juhtida. Nimelt tegi Kristjan oma saatejuhidebüüdi juba 2009. aastal. Vaata täpsemalt TV3 videost!
PUHKUSEGALERII: Head lõdisemist, kaasmaalased! Vaata, kuhu Eesti kuulsused kodumaise külma eest puhkama punusid  (67)
20.jaanuar 2016 12:57
Eestlastele meeldib ikka külmal talveajal palavates lõunamaades "konte soojendamas käia". Erandiks ei ole ka meie kuulsused. Vaata, kus on Eesti tuntud inimesed sel talvel lõõgastunud!
PUHAS KULD: Meenuta, kuidas Kristjan Kasearu aastaid tagasi Eesti ainsat naiskorstnapühkijat intervjueeris
18.jaanuar 2016 15:33
TV3 teatas äsja, et võtab laulja Kristjan Kasearu oma töökasse kollektiivi, juhtima staaride laulusaadet "Laulumäng". Kes ei tea, siis tegemist pole teps mitte esimese korraga, mil Kristjan teleekraanidele saatejuhina ilmunud on. Aastal 2009 tegutses ta reporterina samuti TV3s näidatud telesaates "Teler". Ühes osas intervjueeris Kristjan Eesti ainsat naiskorstnapühkijat Francesko Leegot ning kondas koos temaga isegi mööda katuseid.
UUS TELEKOMPU: Kristjan Kasearu asub juhtima uut ja lõbusat staari-telesaadet  (2)
18.jaanuar 2016 15:03
Kristjan Kasearu asub TV3s juhtima uut laulusaadet "Laulumäng".
„Kunst ei muuda suurt pilti, heal juhul päästab mõne üksiku hinge“
30.detsember 2015 00:30
Uue aasta alguses, 7. jaanuaril esilinastub Jõhvis Kadri Kõusaare film „Ema“. Kõusaarega rääkis elust ja loomingust Hans H. Luik.
Aastaga põgusast tutvusest püsiva sõpruseni! Mis seob Kristjan Kasearu ja Anett Kontaveiti?  (1)
18.detsember 2015 12:08
19-aastane tennisetäht Anett Kontaveit on leidnud trennikaaslase endast kümme aastat vanema laulja Kristjan Kasearu näol, kellega nad regulaarselt kohtuvad, et tennist mängida. Ja mitte treeneri ja õpilasena punktide peale, vaid niisama, kirjutab Kroonika.
Värskes Kroonikas! Traagilise saatusega laulja Henry Laks: tuju teeb heaks, kui hommikul ärkan ja hing on sees  (5)
17.detsember 2015 22:40
„Mu tuju teeb heaks see, kui hommikul ärkan ja hing sees on. Olen nii kehvades seisudes viibinud, et elu, mida täna elan, on piisavalt hea, et rahul olla,” räägib laulja Henry Laks .
FOTOD: Oma tuntud headuses! Invidia modelliagentuuri sünnipäeval kütsid Tanel Padar ja The Sun rahva kuumaks
08.detsember 2015 11:23
Modelli- ja ürituste korraldamise agentuur Invidia on märkamatult saanud juba 1-aastaseks ning sel puhul ei hoitud põrmugi tagasi — klubisse Hollywood tulid rokkima sajad inimesed, kuna lavalaudu väristas Tanel Padar & The Sun. Tundub, et vanal heal Hollikal oli au saada tõelise rokinädala osaliseks, kuna kõigest paar päeva enne esitles sealsamas oma värsket plaati ka Kristjan Kasearu & The Heft (vaata pilte SIIT ).
FOTOD: Pidu nagu ennemuiste! Kristjan Kasearu tõestas oma plaadiesitluskontserdil, et on Eesti esirokkar  (4)
07.detsember 2015 15:50
Mäletate veel aegu, mil igal nädalas oli kõige kõvem pidu Hollikas ja polnud mingit kahtlust, et Eesti kõige ihaldatum mees ja kõvem rokkar on Kristjan Kasearu, kes esines kõigil festivalidel, juhtis kõiki saateid ning jagas end filmi- ja muusikamaailma vahel. See aeg on jälle käes, sest Kasearu tõi vana hea klubi Hollywood puupüsti täis nagu ennemuiste, et tutvustada üle 7 aasta ilmunud värsket helikandjat pealkirjaga "Siin ja praegu". Vaata pilte!
PUBLIKU VIDEO: Kristjan Kasearu: ma tunnen kaasa noortele tublidele artistidele, kes tõstetakse üleöö peale. See vastutus pole lihtne!  (3)
02.detsember 2015 19:53
Kristjan Kasearu sai üle 7 aasta valmis uue plaadiga "Siin ja praegu" ning annab sel puhul täna õhtul täispika kontserdi klubis Holliwood. Publik käis Kristjanit heliproovis kiusamas ning kulutas tema aega üsna pikalt, et uurida hiljutiste avameelsete ülestunnistuste valguses, mida siis täpselt tähendab kohalolek, millest ta nii palju on viimasel ajal rääkinud.