Kristjan Kasearu

FOTOD ja BLOGI: Braavo! Näosaate viienda hooaja võitis Kalle Sepp imelise Georg Otsa kehastusega  (211)
04.detsember 2016 20:24
TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viienda hooaja võitis Kalle Sepp. Saku Suurhallis toimunud suurejoonelises finaalsõus hääletati rahva poolt teiseks Raivo E. Tamm, kolmandaks Adeele Sepp ja neljandaks Liis Lass. Võitja sai endale tšeki 10 000 eurole, mille oma äranägemise järgi heategevuseks sai annetada.
PUBLIKU VIDEO: Kristjan Kasearu hakkab näosaate finaalis korralikult rokkima: unistasin Limp Bizkiti tegemisest juba lapsepõlves!
04.detsember 2016 15:42
TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg on jõudmas lõpusirgele ning suurejoonelises finaalsõus hakkab rokkima ka Kristjan Kasearu.
LOE, millised erietteasted tänases "Su nägu kõlab tuttavalt" suures finaalis lavale jõuavad!
04.detsember 2016 14:33
Eesti vaadatuima teleshow " Su nägu kõlab tuttavalt " finaalsaade läheb TV3-e otse-eetrisse Saku Suurhallist juba täna kell 19.30. Suures finaalis astuvad lavale Adeele Sepp, Liis Lass, Kalle Sepp ning Raivo E. Tamm, kellest üks kroonitakse saate hooaja võitjaks. Ent üles astuvad ka need näosaatelised, kes finaali ei pääsenud.
MÄNG: Milline "Su nägu kõlab tuttavalt" osaline parodeeris seda kuulsat tegelast?
02.detsember 2016 13:15
Juba sel pühapäeval toimub Saku Suurhallis Eesti menukaima telešõu "Su nägu kõlab tuttavalt" finaal. Kas sina tead, kes millist artisti saates kehastas?
VALITUD PALAD: Vürtsitüdrukutest eurorobotiteni ehk etteasted, mis pakkusid näosaate viiendal hooajal enim rõõmu ja pisaraid!
21.november 2016 19:10
TV3 suurejoonelise paroodia show viies hooaeg hakkab vaikselt lõpule jõudma — kahe kuu jooksul astusid rahva ette kaheksa väga andekat artisti ning ekraanilt jooksis läbi tervelt kuuskümmend üks kirevat etteastet. Publik valis neist välja oma lemmikud, et koos oma lugejatega veel üks kõhutäis naeru naerda ja ka mõned heldimuspisarad valada. Avalda meie kommentaariumis arvamust — millised tänavuse hooaja etteasted avaldasid Sulle enim muljet?
PILK PEALE: Ivo Linnast Tommy Cashini! Tänaõhtuses värvikas heitluses selguvad näosaate finalistid
20.november 2016 09:42
Eesti telepubliku absoluutne lemmik “Su nägu kõlab tuttavalt” rõõmustab televaatajaid juba täna õhtul. On aeg välja selgitada finalistid, kes asuvad mõõtu võtma 4. detsembril toimuvas suures finaalsaates otseülekandena Saku Suurhallist! Külaliskohtunikuks eelfinaalis on Mart Juur!
PUBLIKU VIDEO: Teleseriaalis "Köök" kaasa lööv Kristjan Kasearu peab end pigem lauljaks: ma ei julge ennast kindlasti näitlejaks nimetada  (3)
06.november 2016 22:43
Kuuenda näosaate võitis küll Liis Lass, ent rahvale avaldas muljet suure hüppe teinud Kristjan Kasearu oma hirmnaljaka sooritusega. Hooaja jooksul on palju arutletud, kas Kristjan on pigem näitleja või laulja ning mees ise peab end rohkem ikka viimaseks.
KIIRE MUUTUS: Kolmekümne sekundiga kelmikaks blondiiniks ehk VAATA, kuidas Kristjan Kasearust saab järgmises näosaates saksa eurodisko staar  (7)
03.november 2016 21:15
TV3 suur paroodiasõu "Su nägu kõlab tuttavalt" on televaatajaid üllatamas taaskord juba sel pühapäeval, kuid juba nüüd on meil võimalus aimu saada imelistest ümberkehastumistest. Brünetist Kristjan Kasearu saab vahelduseks hoopis kräsupäine blondiin, sest muusikul tuleb astuda saksa eurodisko ansambli Goombay Dance Band karismaatilise ninamehe rolli!
FOTOD: Vaata ja võrdle! Eesti kaunid kuulsused, kes end tõsiselt käsile võtsid ja pekkidele täie rauaga tuld andsid  (12)
02.november 2016 22:13
Eesti kuulsuste pingutused ei jää kellelegi märkamata – nii ka meile, mistõttu panime kokku väikese tabeli tublidest tuntud inimestest, kes on enda kehakaaluga mingis eluetapis kimpus olnud ning sellega tegelemise tõsisemalt käsile võtnud.
FOTO: "Su nägu kõlab tuttavalt" naerutab vaatajaid juba pühapäeval uue veetleva külaliskohtunikuga  (5)
28.oktoober 2016 22:36
Eesti telepubliku lemmik " Su nägu kõlab tuttavalt " jätkub juba homme TV3 ekraanil. Lauljatar Laura Põldvere , näitlejanna Inga Lunge , muusik Kalle Sepp , näitlejannad Liis Lass ning Adeele Sepp , muusikud Joosep Järvesaar ja Kristjan Kasearu ning muidugi näitleja Raivo E. Tamm on taas valmis andma endast maksimumi!
Nalja hakkab saama: Näosaate tänane külaliskohtunik on Madis Milling!  (14)
23.oktoober 2016 11:47
Eesti telepubliku lemmik “Su nägu kõlab tuttavalt” jätkub juba täna TV3 ekraanil. Lauljatar Laura Põldvere, näitlejanna Inga Lunge, muusik Kalle Sepp, näitlejannad Liis Lass ning Adeele Sepp, muusikud Joosep Järvesaar ja Kristjan Kasearu ning muidugi näitleja Raivo E. Tamm on taas valmis andma endast maksimumi.
Habemega või ilma: Millised kuumad Eesti meesstaarid peaksid alati pardlit käepärast hoidma?  (3)
18.oktoober 2016 12:40
Enne, kui kätte jõuab Movember , tähistakse maailmas habemevaba päeva, mis kutsub mehi üles oma näokarvadest loobuma. On neid, kellele näo karvkate kohe üldse mitte ei passi, kuid on ka neid, kes näevad lihtsalt ebamaiselt kuumad välja just habeme ja vuntsidega. Publik kogus kokku kuumad meesstaarid, keda on nähtud nii habemega kui ilma. Vaata pilte ning anna teada — millised hurmurid peaksid alati pardlit käepärast hoidma?
OHOO! „Su nägu kõlab tuttavalt“ homne külaliskohtunik on teada!  (6)
15.oktoober 2016 13:00
Eesti telepubliku lemmik “ Su nägu kõlab tuttavalt ” jätkub juba homme TV3 ekraanil. Lauljatar Laura Põldvere, näitlejanna Inga Lunge, muusik Kalle Sepp, näitlejannad Liis Lass ning Adeele Sepp, muusikud Joosep Järvesaar ja Kristjan Kasearu ning muidugi näitleja Raivo E. Tamm on taas valmis andma endast maksimumi!
PILK PEALE: Loe, milliseid hittlugusid asuvad näosaate osalised sel pühapäeval esitama!  (9)
14.oktoober 2016 20:45
Eesti telepubliku lemmik “Su nägu kõlab tuttavalt” jätkub juba sel pühapäeval ning nüüd on paras aeg meelde tuletada, kelleks on staarid sel korral kehastumas ja millised hitid täpsemalt esitusele tulevad. Uuri nimekirja ja tutvu laulude originaalidega lähemalt!
FOTOD ja BLOGI: Teises näosaates võidutses Laura Põldvere suurepäraselt hullumeelne Scatman John!  (39)
09.oktoober 2016 19:30
Paroodiasaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg vurab täiel kiirusel edasi ning teises saates võidutses Scatman Johniks kehastunud Laura Põldvere!Publiku blogiseltskonnaga liitusid ka sel korral raadiohääl Rauno Märks ning Publiku staarreporter ja "Doktor Silvas" rahvast naerutav Brigitte Susanne Hunt. Loe, mida täpsemalt arvati ning vaata suur galeriit näosaate teises meeleolukast õhtust!
PUBLIKU VIDEO: Mart Müürisepale Kasearu Rotaru-proua isiklikku maitset mööda pole: mulle meeldivad sellised väiksed, lühikesed ja blondid
02.oktoober 2016 22:15
Näosaate tulihingeliste fännide rõõmuks astus viienda hooaja avaosas koos Kristjan Kasearuga lavale saate kolmanda hooaja võitja Mart Müürisepp, et kanda üheskoos ette Sofia Rotaru ja Jaak Joala üliromantiline "Lavanda".
PUBLIKU VIDEO: Sofia Rotaruks kehastumine oli Kristjan Kasearu jaoks tõeline väljakutse: eks seda ole näha, kui hästi või halvasti välja tuli
02.oktoober 2016 21:53
Juba näosaate avaosas pida Kristjan Kasearu oma habemest loobuda ja selga tõmbama kleidi, sest kehastuda tuli Ukraina estraadilauljannaks Sofia Rotaruks. Kuidas Kristjan endast naiselikuma poole valla lasi, kas ta tajub sarnasusi ka Koit Toome poolt kehastatud Tiiuga ning mis hakkab saama järgmisel nädalal — saad teada videost!
VAATA UUESTI: Kõik "Su nägu kõlab tuttavalt" särava avasaate etteasted on Sinu ees!  (50)
02.oktoober 2016 21:35
" Su nägu kõlab tuttavalt " avasaade pakkus nii naeru (või nuttu!), peeneid paroodiaid kui ka kohtumisi kadunud staaridega. Vaata uuesti kõiki etteasteid!
Näosaate kullafondist: VAATA ja MEENUTA etteasteid, millega Evelin Võigemast, Koit Toome, Mart Müürisepp ja Juss Haasma omal ajal võitjateks krooniti
01.oktoober 2016 18:18
Juba homme jõuab TV3 ekraanile menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg, milles heategevuslikul eesmärgil astuvad võistlustulle 8 tuntud muusikut ja näitlejat. Kuna pikk ja põnev hooaeg on veel ees, otsustas Publik meenutada saate möödunud hooaja võidukaid staare ja nende vapustavaid etteasteid.
PUBLIK TAHAB TEADA: Millise näosaate osalise suhtes on Sul kõige suuremad ootused?  (8)
01.oktoober 2016 13:45
Eesti telepubliku absoluutne lemmik on tagasi! “Su nägu kõlab tuttavalt” viies hooaeg alustab juba homme õhtull TV3 ekraanil. Sel hooajal rabavad vaatajaid lauljatar Laura Põldvere, näitlejanna Inga Lunge, muusik Kalle Sepp, näitlejannad Liis Lass ning Adeele Sepp, muusikud Joosep Järvesaar ja Kristjan Kasearu. Ja muidugi näitleja Raivo E. Tamm. Saatejuhiks on taaskord oodatud ja armastatud näitleja Märt Avandi.
TREILER: "Su nägu kõlab tuttavalt" alustab juba homme õhtul ning kohtunike seltskonnaga liitub möödunud hooaja võitja Juss Haasma  (9)
01.oktoober 2016 12:59
TV3 paroodiasõu “Su nägu kõlab tuttavalt” alustab uue hooaajaga juba homme ja nüüdseks on ka selge, kes on püsiva kohtuniketrio Tanja Mihhailova, Olav Osolini ja Andrus Vaariku kõrval esimeseks külaliskohtunikuks — saate neljanda hooaja võitja Juss Haasma!
KIIRE MUUTUS: Mõistata, milliseks kauniks lauljannaks kehastub Kristjan Kasearu näosaate avaosas?
29.september 2016 11:09
Kõik eestlased kogunevad pühapäeva õhtul telerite ette, sest eetrisse jõuab menusaate “ Su nägu kõlab tuttavalt ” uue hooaja avaosa. Kuigi saateni on veel jäänud mõned päevad, avaldas TV3 põneva klipi, milles saab näha Kristjan Kasearu imelist muutust kauniks lauljannaks. Vaata videot — kas Sina mõistatad ära kellega on tegu?
Laura Põldvere näosaatest: tahaksin jäljendada meessoost ooperilauljaid  (2)
18.september 2016 19:06
Õige pea stardib TV3 menusari "Su nägu kõlab tuttavalt" uus hooaeg. Ühe osalejana teeb kaasa ka laulja Laura Põldvere, kes on hästi tuntud oma vokaalse võimekuse poolest. Uurisime Lauralt, keda ta tahaks ise näosaates parodeerida. Vaata intervjuud Lauraga videost!
VIIMASED TEADA: Näosaates asuvad tuntud artiste parodeerima Joosep Järvesaar ja Laura Põldvere  (29)
16.september 2016 22:38
TV3 kuulutas juubelipeo otsesaates välja kaks viimast näosaate viienda hooaja osalist.
MASKERAAD ALGAB: Tahad kogu pulli oma silmaga näha? "Su nägu kõlab tuttavalt" piletid paisati müüki  (2)
13.september 2016 12:15
2. oktoobril stardib TV3 paroodiasaate " Su nägu kõlab tuttavalt " viies hooaeg, milles kaheksa andekat ja armastatud artisti naerutavad vaatajaid läbi terve sügise. Piletid saate salvestustele on tänasest alates kõigile saadaval.
Kristjan Kasearu oma eraelust: sotsialiseerumine on hetkel miinimumini tõmmatud
09.september 2016 22:00
Sel sügisel TV3 hiigelsõus "Su nägu kõlab tuttavalt" osalev Kristjan Kasearu tunnistab Kroonikale antud intervjuus, et on sotsialiseerumist kõvasti vähendanud.
Sotši lauluvõistlusel põrunud Kristjan Kasearu osaleb näosaates  (6)
09.september 2016 11:46
" Su nägu kõlab tuttavalt " 6. osaleja on andekas laulja ja näitleja Kristjan Kasearu ! Muusika juurde jõudis Kristjan alles keskkoolis. Oma esimese kitarri teenis ta terve suve bensiinijaamas töötades. Kristjan on mänginud peaosa Nuku- ja Noorsooteatri muusikalis "Romeo ja Julia", kus ta kehastas Romeot. Nüüd on aeg näidata kogu maailmale, milleks ta võimeline on.
Kanal 2 ekraanile naasevad televaatajate lemmikud
08.september 2016 00:00
Värskete osadega alustavad uut hooaega nii kodumaised komöödiasarjad kui ka “ Sajandi armastuse ” jätkulugu.
VIDEO: Mis juhtus? Lembelaulu "Pretty Woman" esitanud Kristjan Kasearu põrus Sotši lauluvõistlusel  (109)
05.september 2016 20:37
Kristjan Kasearu astus pühapäeval Sotšis üles lauluvõistlusel Uus Laine, mille korraduslik pool on lausa nii karm, et korraldajad valivad osalejatele ise selga rõivad ja annavad ette laulud, mida laulda.