Kristjan Kasearu

KIIRE MUUTUS: Mõistata, milliseks kauniks lauljannaks kehastub Kristjan Kasearu näosaate avaosas?
29.september 2016 11:09
Kõik eestlased kogunevad pühapäeva õhtul telerite ette, sest eetrisse jõuab menusaate “ Su nägu kõlab tuttavalt ” uue hooaja avaosa. Kuigi saateni on veel jäänud mõned päevad, avaldas TV3 põneva klipi, milles saab näha Kristjan Kasearu imelist muutust kauniks lauljannaks. Vaata videot — kas Sina mõistatad ära kellega on tegu?
Laura Põldvere näosaatest: tahaksin jäljendada meessoost ooperilauljaid  (2)
18.september 2016 19:06
Õige pea stardib TV3 menusari "Su nägu kõlab tuttavalt" uus hooaeg. Ühe osalejana teeb kaasa ka laulja Laura Põldvere, kes on hästi tuntud oma vokaalse võimekuse poolest. Uurisime Lauralt, keda ta tahaks ise näosaates parodeerida. Vaata intervjuud Lauraga videost!
VIIMASED TEADA: Näosaates asuvad tuntud artiste parodeerima Joosep Järvesaar ja Laura Põldvere  (29)
16.september 2016 22:38
TV3 kuulutas juubelipeo otsesaates välja kaks viimast näosaate viienda hooaja osalist.
MASKERAAD ALGAB: Tahad kogu pulli oma silmaga näha? "Su nägu kõlab tuttavalt" piletid paisati müüki  (2)
13.september 2016 12:15
2. oktoobril stardib TV3 paroodiasaate " Su nägu kõlab tuttavalt " viies hooaeg, milles kaheksa andekat ja armastatud artisti naerutavad vaatajaid läbi terve sügise. Piletid saate salvestustele on tänasest alates kõigile saadaval.
Kristjan Kasearu oma eraelust: sotsialiseerumine on hetkel miinimumini tõmmatud
09.september 2016 22:00
Sel sügisel TV3 hiigelsõus "Su nägu kõlab tuttavalt" osalev Kristjan Kasearu tunnistab Kroonikale antud intervjuus, et on sotsialiseerumist kõvasti vähendanud.
Sotši lauluvõistlusel põrunud Kristjan Kasearu osaleb näosaates  (6)
09.september 2016 11:46
" Su nägu kõlab tuttavalt " 6. osaleja on andekas laulja ja näitleja Kristjan Kasearu ! Muusika juurde jõudis Kristjan alles keskkoolis. Oma esimese kitarri teenis ta terve suve bensiinijaamas töötades. Kristjan on mänginud peaosa Nuku- ja Noorsooteatri muusikalis "Romeo ja Julia", kus ta kehastas Romeot. Nüüd on aeg näidata kogu maailmale, milleks ta võimeline on.
Kanal 2 ekraanile naasevad televaatajate lemmikud
08.september 2016 00:00
Värskete osadega alustavad uut hooaega nii kodumaised komöödiasarjad kui ka “ Sajandi armastuse ” jätkulugu.
VIDEO: Mis juhtus? Lembelaulu "Pretty Woman" esitanud Kristjan Kasearu põrus Sotši lauluvõistlusel  (109)
05.september 2016 20:37
Kristjan Kasearu astus pühapäeval Sotšis üles lauluvõistlusel Uus Laine, mille korraduslik pool on lausa nii karm, et korraldajad valivad osalejatele ise selga rõivad ja annavad ette laulud, mida laulda.
Vene lauluvõistluse karm kord: Kristjan Kasearul ei lubata ise oma lavakostüümi valida  (12)
03.september 2016 09:37
Kristjan Kasearu sõnul pole Venemaa laulufestival "Uus laine 2016" sellne konkurss, kus artist saab teda, mida tahab ja päris palju asju on korraldajate poolt ette antud.
REBIME ETTE: Venemaa suurel lauluvõistlusel osalev Kristjan Kasearu vajab eestlaste abi, et konkurendid seljatada  (21)
18.august 2016 11:05
Kristjan Kasearu suundub õige pea võitlustulle lauluvõistlusel "Novaja volna" ehk "Uus laine" ning vajab eestlaste toetust, et juba eos end konkurentidest ette rebida.
PÄEVA KLÕPS: Kas 3- või 30-aastane? Kristjan Kasearule tegi James Perse moebutiigi nimetus palju nalja  (24)
16.juuli 2016 16:45
Rokkar Kristjan Kasearu tähistas tänavu 21.aprillil oma 30.sünnipäeva, kuid hiljuti Instagrami laetud pildist võiks küll pigem järeldada, et Kristjan on 3-aastane — Ameerika moelooja James Perse butiigi ukse ees sai noormees parajalt naeru kõkutada. Vaata pilti! Kas on naljakas või mitte?
Kristjan Kasearu kogub vaimutoitu murufestivalidel: viimasel ajal on elektroonilist muusikat liiga palju  (1)
06.juuli 2016 17:00
Naistelehe esitatud küsimusele, milliseid suvesündmusi plaanib laulja Kristjan Kasearu külastada, tõdes mees, et enamik tema nädalavahetusi on siiski töised ning plaanid sünnivad suuresti spontaanselt.
ETVs juulis ja augustis
30.juuni 2016 00:00
Uut hooaega alustab “Eesti mäng”, osa saab võimlemispeost “Hingelind”, Viljandi Folgist, Pärnu filmifestivalist, aga ka kergejõustiku EMist ja Rio olümpiast.
TOP 10: Nende kuulsate vallaliste kompude seltsis otsiks küll jaaniõhtul sõnajalaõit!  (41)
23.juuni 2016 12:17
Jaanipäevaks on peale rohu kõrgeks kasvanud ka sõnajalad, mis oma tõelist eesmärki teenivad just tänasel jaaniööl. Vallalised neiud pööravad oma unelevad pilgud metsa alla, et leida kõige ihaldatum suvine aare siin ilmas — sõnajalaõis! Publik pani kokku kümme kaunist meesterahvast, kes on just parasjagu vabad ja vallalised, et õit jahtida.
KUHU MINNA: Jaanituled Eesti maakondades 2016  (19)
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga e-postiaadressil veeb@maaleht.ee .
Jaanituled Eesti maakondades 22-24. juunil
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades.
Avameelseim ülestunnistus siiani! Kristjan Kasearu armus valedesse asjadesse: elu pani mulle jala taha  (13)
18.juuni 2016 21:20
Laulja ja saatejuht Kristjan Kasearu on viimasel ajal pidevalt uudiskünnist ületanud oma avameelsete pihtimustega kuulsuse taaga all murdumisest ja iseendaga taas sõbrunemisest, ent nüüd on see kõik valatud ka uude singlisse pealkirjaga “Love Is The Answer”, mille muusikavideo on nii meisterlikult lahendatud, et meenutab suisa Hollywoodi filmi. Nüüd, pärast selle video vaatamist, tundub Kasearu jutt loogilisemgi kui enne…
VAATA: Nagu Hollywoodis! Kristjan Kasearu suudleb uues muusikavideos imekaunist neidu: olen seda varemgi kaamera ees teinud, see polnud mingi probleem!  (11)
16.juuni 2016 19:50
Laulja ja saatejuht Kristjan Kasearu avaldas koostöös Vahur Valgmaaga uue loo nimega "Love Is The Answer", mis on parajalt rütmikas ja kaasakutsuv ning videokaadrid justkui Hollywoodi märulifilmist pärit.
“Suvenaabrid” varsti ekraanil
16.juuni 2016 00:00
Laulusaate “Suvenaabrid” salvestused käivad täie hooga. ETV ekraanile jõuab sari juuli keskel.
FOTOD: Kristjan Kasearu vedas muhulaste ja saarlaste võistulaulmist
11.juuni 2016 22:25
Lõbus suvine laulu- ja mälumängusaade rändab mööda Eestit ja kaasab viktoriini ning muusikasse kõik need eestimaalased, kes mõnusa meelelahutuse vastu huvi tunnevad ega pelga oma teadmisi proovile panna. Täna võtsid mõõtu head naabrid Muhu- ja Saaremaa. Laulmist juhendas Kristjan Kasearu ja saadet juhtis särav Gerli Pdar. Kuidas võistlus läks, näeb juba 16. juulil ETVst!
KUUM TOP: Vaata ja meenuta, keda "meditsiiniajakiri" Kroonika omal ajal Eesti seksikaimateks inimesteks kuulutas!  (1)
02.juuni 2016 13:40
Kroonika seksikamate valimine on jäänud minevikku, ent tänase meelelahutusauhindade gala ootuses on paslik meenutada, kes on need 14 paari, keda pärjati selle ahvatleva tiitliga.
Põllupäevad näitavad: viljarekordit tänavu ei tule
02.juuni 2016 00:00
Kevadised põllupäevad on täies hoos. Alustanud on juba nii Scandagra kui Baltic Agro , kes jätkavad selgi nädalal. Eile andis avalöögi ka Kevili.
Gerli Padar asub ETV laulusaatega "Suvenaabrid" Eesti tuurile  (2)
31.mai 2016 10:33
Kui ETV suvises saates " Lauluga maale " said publikuna kohale tulnud muusikasõbrad vaid kaasa laulda, siis juba teist aastat saab paikkonna lauluseltskond lisaks lauluoskusele ja pealtvaatajate kaasahaaramisvõimele mõõtu võtta selles, kui hästi tuntakse oma kodukohta, naabrite tegemisi ja Eestimaad üldse. Pühapäevast algab populaarse saatesarja " Suvenaabrid " Eesti tuur.
Eesti plaadimüügi edetabelit juhib „Entel-tenteli“ uusversioonidega plaat
25.mai 2016 00:40
Iga Eesti hetke müüduima plaadi "Sinust ongi mu laul" hinnast läheb üks euro Eesti Lasterikaste Perede Liidu toetuseks.
NÄDALA INSTAGRAM: Karmen Pedaru ja Kim Kardashian möllasid samal peol, Eesti staarid naudivad päikesepaistet ja kuuma armastust
23.mai 2016 19:03
Selle nädala parimad Instagrami palad on teie ees. Kui välismaised staarid tegelevad küllaltki uhkete projektidega, siis näiteks Kim Kardashian ja Karmen Pedaru sattusid täpselt samale peole, kui Valentino kutsus kõik oma sõbrad ja tuttavad ooperietendusele "La Traviata". Vaata ise järele, mismoodi kuulsuste nädal Instagrami vahendusel välja nägi!
PÕNEV! Miks küll Kristjan Kasearu juukseid kasvatab ja vene keelt harjutab?  (5)
20.mai 2016 19:52
Samal ajal kui Tanel Padar treenib triatloniks, tuunib muusik Kristjan Kaseru oma vene keele oskust ja hoidub juukselõikusest, kirjutab Kroonika.
FOTOD: "Suure komöödiaõhtu" unistuste-eri toob stuudiosse kuulsad külalised
12.mai 2016 16:01
Pingeliseks kiskuv Kanal 2 „Suure komöödiaõhtu“ tähtede heitlus saab täna vunki juurde staarkülaliste näol. Krista Lensin , Maria Listra ja Kristjan Kasearu täidavad aasta komöödiatähe konkursi viimase kolme võistleja suurimad unistused.
FOTOD: Päike, lilled ja nostalgia! Tallinnas raekoja platsil kõlasid emadepäeva puhul kõige legendaarsemad lastelaulud  (1)
08.mai 2016 17:38
Täna esitleti Raekoja platsil toimunud Telia emadepäeva kontserdil värsket heategevuslikku muusikaalbumit "Sinust ongi mu laul", millele kokku kogutud valik nii "Entel-Tenteli" saates tuntuks lauldud lugusid kui ka mitmeid teisi armastatud lastelaule: "Jorupill jonn", "Mu koduke", "Karulaane Jenka", "Tingel-tangel" jmt.