Kristjan Kasearu

Instakokkuvõte: millised kodumaised staarid hängisid Kihnu Virve, Sergei Pareiko või kanepitaimega?  (9)
23.august 2015 15:50
Heidame pilgu peale 14 kodumaisele staarile ja nende Instagrami kontodele ning vaaatame, mille põnevaga sai meie meediamaastiku koorekiht sel nädalal hakkama.
PUBLIKU VIDEO: Kristjan Kasearu Eesti elust: inimesed võiksid kiiremini rahu leida, meil on kõik juba hästi!  (32)
22.august 2015 21:12
20. augustil esines mitmete teiste Eesti muusikute seas Vabaduse väljakul toimunud Vabariigi iseseisvuse taastamise aastapäeval pühendatud kontsert. Publik meenutas Kasearuga ammuseid aegu: mida mäletab ta aastast 1991 ning mida soovitaks ta Eesti rahvale? Lisaks kõigele ei saanud me ka vastu panna ning esitasime Kristjanile seoses ühe samal päeval ilmunud artikliga küsimuse tema noorusliku välimuse kohta.
KAADRI TAGA: Millal tuleb Kasearult uut musakraami? Kuidas jaotab Sirje end töö, sõprade ja põrnikate vahel?
21.august 2015 12:36
DelfiTV lõbusa suveprojekti " Staarimadin " 7.saade tõi FK Kardikeskuse rajale TV3 legendaarse uudisteankru ja rallientusiasti Sirje Eesmaa ning sarmika laulja ja näitleja Kristjan Kasearu , kes päikselisel pärastlõunal koos saatejuhtide Jana Liisa Johannsoni ja Karl Gustav Adamsooga autod stardijoonele sättisid. Millised tunded valdasid pärast väljakutset? Kuidas veedetakse suvel aega? Millal tehakse tööd, millal on puhkehetk, millal saab uut muusikamaterjali? Vaata Publiku videot!
Savisaar Vabaduse väljakul: Eesti tõuseb jälle! Eesti väärib paremat!  (152)
20.august 2015 18:47
"Ärgu enam keegi kahelgu, et Eestist saab jälle riik, mida tahavad ning suudavad hoida ja kaitsta kõik meie inimesed. Ärgu olgu kahtlust, et meist saab jälle avatud maa, kust minnakse vähem kui tullakse," ütles Tallinna linnapea Edgar Savisaat taasiseseisvuspäeval Vabaduse väljakule kogunenud tuhandetele inimestele.
FOTOD JA TV3 VIDEO: Linnapea seisab! Edgar Savisaar tõusis Vabaduse väljakul rahvast tervitades ratastoolist püsti  (301)
20.august 2015 17:42
Tallinnas Vabaduse väljakul algas täna kell 18 suur taasiseseisvumispäevale pühendatud tasuta kontsert, mille avas linnapea Edgar Savisaar , kelle jaoks oli tegu esimese avaliku etteastega pärast teda märtsis tabanud streptokokknakkust, mille tõttu ta jala kaotas.
TOP8: Taasiseseisvunud Eesti salavampiirid? Need kohalikud kuulsused ei näita mingeid vananemise märke  (82)
20.august 2015 09:30
Aeg-ajalt lendleb ajaloo hämarusest orbiidile mõni "kunagine avaliku elu tegelane", keda vaadates ja uudistades kõik ahhetades käsi kokku löövad, et issand jumal, kuidas ta küll on muutunud. Kõige tihemini minnakse paksuks või vastupidi, võetakse alla. Jäädakse kiilaks, langetakse meelemürkide küüsi. Aga on trobikond kodumaiseid staare, kes vankumatult oma välimusele truuks on jäänud ja väärivad selle eest suurt kiitust ja tänu, sest ikka on hea ju kedagi eeskujuks võtta ning ka ise püüda parem välja näha!
20. augusti tähistamiseks kulutab Tallinn 15 000 eurot  (10)
19.august 2015 20:26
Neljapäeval, 20. augustil tähistatakse Tallinnas iseseisvuse taastamise päeva tasuta kontsertide, orienteerumismängu, viktoriini ja ühislauluga.
7.SAADE: Mehised väljakutsed jätkuvad! Vaata, kuidas said koos Jana ja Kustiga kardirajal hakkama Sirje ja Kristjan!  (1)
19.august 2015 11:54
DelfiTV lõbus suveprojekt "Staarimadin" on jõudnud eelviimase episoodini, mis viib saatejuhid Jana Liisa Johannsoni ja Karl Gustav Adamsoo FK Keskuse kardirajale, kus neile tõttavad madistamisel appi TV3 legendaarne uudisteankur Sirje Eesmaa ning näitlev laulja Kristjan Kasearu . Seis on taaskord pingeline, sest 7.saate eel on Jana ja Kusti seis jälle viigis!
STAARIMADIN: Kristjan ja Sirje näitasid kardisõidus meistriklassi — kas peale jääb TV3 või Kanal2?
17.august 2015 17:17
DelfiTV lõbus suveprojekt "Staarimadin" saatejuhtide Jana Liisa Johannsoni ja Karl Gustav Adamsoo seltsis on peaaegu lõpusirgel ning eelviimases osas jätkuvad mehised väljakutsed. Ehk kui eelmisel nädalal madistasid rehvivahetuse kallal Liina Randpere ja Reigo Ahven, siis nüüd on kord Sirje Eesmaa ja Kristjan Kasearu käes. Tegu on tõelise kanalite duelliga, sest Sirje on juba aastaid TV3 "Seitsmeste uudiste" armastatuim uudisteankur ning Kristjan möllab lisaks rokilavadele ka Kanal2 populaarses teleseriaalis "Köök". Kumb peale jääb, näed kolmapäeval kell 11.00!
VIDEO: Edgar on tagasi, aupaiste ümber! Kosunud Savisaar ilmus pärast 5 kuud esimest korda kaamera ette ja kutsub peole  (100)
17.august 2015 17:01
Pikka aega suurema avalikkuse eest haiguse tõttu eemal olnud Edgar Savisaar valmistub oma tagasitulekuks ning astub 20. augustil kell 18 üle tüki aja esimest korda Vabaduse väljakul toimuval taasisesesvumispäeva kontserdil rahva ette. "Oma isikliku" suursündmuse eel riputas Savisaar Facebooki kontserdi reklaami, mille lõpus ilmub ekraanile ka linnapea ise, aupaiste ümber, dress sportlikult seljas ja rõõmus ilme näol. "Mina olen kohal, tulge teie ka," on mehe esimene pöördumine rahvale üle pika aja.
Edgar Savisaar ilmub taas suurema avalikkuse ette taasiseseisvumispäeval Vabaduse väljakul  (96)
13.august 2015 21:40
20. augustil kell 18.00 tuleb Edgar Savisaar pärast haigust esimest korda rahva ette.
Soomlased, vaadake siia: need 6 kuuma mehepoega tõestavad, et Rasmus Mägi ei pruugi olla Eesti KÕIGE ilusam mees  (60)
23.juuli 2015 19:53
Soome väljaanne Iltalehti kuulutas sportlase Rasmus Mägi äsja Eesti kõige ilusamaks meheks .
FOTOD: Vabariigi šefimad kompud Suviste ja Kasearu pakkusid Ladies Nighti sünnipäevapeol muusikalist naudingut  (4)
18.juuli 2015 13:40
Möödunud kolmapäeval, 15.07, toimus klubis Hollywood koos Invidia Agentuuri modellidega suurejooneline Ladies Night 18. sünnipäeva tähistamine.
VAATA: Eesti kuulsuste paraad Trafficu uues muusikavideos  (4)
18.juuli 2015 11:40
Ansambel Traffic on välja tulnud uue singliga “Sekundiga”, mille muusika autoriks on Stig Rästa ning sõnade autoriteks Stig Rästa ja Silver Laas .
FOTOD: Suvel Pärnus veab! Ühel õhtul võib saada nii rokinaudingu kui pildid lemmikutega!  (2)
14.juuli 2015 12:22
Laupäeva õhtul andis Pärnus klubis Sunset kontserdi Terminaator, meelitades klubi täis suvenautlejaid. Ilmselt ei osanud paljud neist aga veel sel hommikul ärgates arvata, et nad õhtul oma lemmikuga ka ühele pildile pääsevad, ent ometi see juhtus: nii Jaagup Kreem, Uku Suviste kui Kristjan Kasearu andsid soovijatele heatujuliselt võimaluse endaga poseerida, DJdest rääkimata!
KUULA: Kristjan Kasearu & The Heft feat. Cool D andsid välja uue suvesingli "Vabadus elada"!
11.juuni 2015 13:44
Kristjan Kasearu & The Heft feat. Cool D on välja andnud uue suvesingli "Vabadus elada". Lugu on tehtud koos Cool Dga, kes on väga lahedalt tajunud loo olemust ja kirjutanud haarava räpiteksti sinna, on Kasearu rõõmus suvesinglit välja andes.
Populaarne poiss: Kristjan Kasearul jälle uus silmarõõm  (7)
05.juuni 2015 11:45
Kui tavaliselt on Kristjan Kasearu (29) liikunud pidudel ringi üksiku hundina, siis meelelahutusauhindade peole - kus ei jää miski märkamata - ilmus Kristjan imekauni brünetiga käevangus, vahendab Kroonika .
PUBLIKU VIDEO:"Köögi" staar Kristjan Kasearu, kuidas oled küll saanud nii pruuniks juba 1. juuniks?  (2)
02.juuni 2015 13:04
Eilsel Eesti Meelelahutusauhindade galal parimaks seriaalinäitlejaks nomineeritud Kristjan Kasearu rääkis Publikule oma suveplaanidest ning sellest, kuidas tal on juba õnnestunud nii jumekaks saada.
FOTOD: Aasta Meelelahutaja on Kristjan Jõekalda! Vaata pilte Eesti Meelelahutusauhindade galalt Estonias ja loe, kes said preemiad!  (62)
01.juuni 2015 20:21
Täna õhtul jagati Estonias ajakirja Kroonika eestvedamisel välja Eesti Emmy'd ehk Eesti Meelelahutusauhinnad 2015. Tänavuse gala teemaks on "Elu nagu filmis!" ning külalisi oodati galale ooperiteatrile kohaselt nn vanas Hollywoodi stiilis. Preemiad on praeguseks juba välja jagatud, ent pidu jätkub!
GLAMUURIGALERII: Vaata, kuidas Eesti ilusad ja edukad mitu päeva Deja Vu 9.sünnipäeva pidasid
15.mai 2015 19:47
Möödunud reedel, 8.mail, tähistas Deja Vu oma 9.sünnipäeva ning esimest korda Eestis tähistati ühe öölokaali sünnipäeva 48 tunnise peoga, kus jagati rekordiliselt palju šampanjat!
Ohoo! Kati Toots "kaardistab" Kroonika veergudel kuulsaid ja rikkaid Eesti poissmehi  (102)
08.mai 2015 15:45
Kuigi enamasti satub hiljuti ärimehest abikaasast Jaan Tootsist lahutanud Kati Toots ise kõmuveergude kangelannaks, siis tänases Kroonikas figureerib lisaks skandaalse armukese rollile ka telesaatejuhina tuntud naine hoopiski ajakirjanikuna, "kaardistades" Eesti tuntud poissmehi.
On Sul 8000 eurot üle? Osta ära Kristjan Kasearu ustav sõber!  (25)
01.aprill 2015 09:00
Kristjan Kasearu müüb sotsiaalmeedia vahendusel oma autot.
VIDEO: Kristjan Kasearu ja The Heft soovivad head vastlapäeva looga "Siin ja praegu"  (1)
17.veebruar 2015 11:43
Kristjan Kasearu ja The Heft on valmis saanud oma järgmise singli "Siin ja praegu".
FOTOD: Kraanivesi ON joogivesi — õhtut juhtis Pille Minev, jooke segasid Liis Lemsalu ja Kristjan Kasearu, kohal oli ka presidendiproua
09.veebruar 2015 11:04
Butterfly värvikas õhkkonnas sai reedel piduliku avalöögi tänuväärt kampaania, kus Tallinna Vesi julgustab inimesi kraanivett jooma, sest kraanivee kvaliteet on tõepoolest väga hea juba aastaid! Vaata pilte meeleolukast üritusest ja vali oma lemmikkokteil!
Kraaniveekokteil: Boriss Gorski teeb kraaniveest rütmika Mango Tango
02.veebruar 2015 17:48
Raadiohääl Boriss Gorskile meeldivad rütmid ja nüü sündiski stiilne ja rütmikas Mango Tango.
Kraaniveekokteil: Pille Minev muudab puhta kraanivee greibiselt särtsakaks
02.veebruar 2015 16:53
Vaata videost, kuidas puhas kraanivesi muutub greibi ja passioni lisades värvikaks — Pille käes valmib lihtsasti veekokteil Sügisärataja!
Kraaniveekokteil: Ženja Fokin lisab tervislikule joogile stiili punase sõstraga
02.veebruar 2015 16:07
Punane sõstar on tervislik ja kui lisada seda kelmikal moel kraaniveele — nagu teeb seda Ženja, siis saab ühe mõnusalt marjase joogi. Vaata videost!
Kraaniveekokteil: Marju Länik laseb hea maitsta punasel ja kirglikul Punamündikesel
02.veebruar 2015 11:12
Marju Länik saab inspiratsiooni tervisliku veekokteili valmistamiseks maasikatest ja nii sünnibki maasikane kraaniveest Punamündike! Vaata videost, kuidas seda kerge vaegava teha!
Kraaniveekokteil: Kristjan Kasearu segab kokku tervisliku joogi Agent Õun
02.veebruar 2015 10:43
Kristjan Kasearu kehastub agendiks ja teeb endale agendile kohase kokteili, milles on värvi ja särtsu — tervisliku veekokteili kraaniveest, lisades maitseks õuna. Vaata, kuidas valmib lihtne ja maitsekas veekokteil!