Kristjan Kasearu

TOP5 armastatud telenägu, keda Eesti rahvas tagasi ekraanile igatseb!  (70)
02.veebruar 2016 12:25
Seoses sellega, et Eesti telemaastik on viimasel ajal saanud endale tagasi ühe särava saatejuhi Kristjan Kasearu näol ning märtsikuus näeb ka Saara Kadaku saatejuhidebüüti, kaardistab Publik neid kunagisi armastatud staare, keda igaüks avasüli ekraanile tagasi tervitaks.
KUULA: Keda igatseb Kristjan Kasearu oma hingekriipivas ballaadis "On hilja"?  (2)
01.veebruar 2016 12:29
Viimasel ajal ajakirjandusele ohtralt südant puistanud laulja Kristjan Kasearu avaldas oma uuelt albumilt "Siin ja praegu" nurkavõitu ballaadi "On hilja". Kellest unistab Kristjan? Kuula lugu, kuidas meeldib?
ANNA TEADA: Kuidas meeldis Kristjan Kasearu saatejuhina?  (10)
28.jaanuar 2016 21:39
Täna õhtul tegi avalöögi Kristjan kasearu juhitud uus laulusaadet "Laulumäng". Tegu on huumoriküllase ja heatujulise muusikalise "telelahinguga", mille küsimused põhinevad peamiselt Eesti muusika videoklippidel.
Kristjan Kasearul on loomulikust ilust oma nägemus: loomulikkuse all ei pea ma kindlasti silmas meikimata karvase salliga naisi!  (15)
27.jaanuar 2016 16:07
Hingesugulast, kes kooki küpsetaks ja sarnast maailmavaadet jagaks, pole 30.eluaasta lävel seisev Kristjan Kasearu veel kohanud, kõik viimase seitsme aasta suhted on kahjuks olnud pinnapealsed ning kellegagi koos elamist pole samuti veel ette tulnud, kirjutab värske ajakiri Naisteleht.
NÄDALA INSTAGRAM: Millised staarid hullasid lumes, täristasid kehale tätoveeringuid ja põrutasid sõpradega välismaale?  (4)
25.jaanuar 2016 16:17
Äsja lõppenud nädal oli kahtlemata väga ülevoolav ja tegus. Publik teeb meeleoluka kokkuvõtte sellest, mida Instagrami-lembelised Eesti avaliku elu tegelased oma jälgijatega jagada soovisid!
Kristjan Kasearu mõlgutas mõtteid bussijuhiametist: tundus põnev võimalus neid uksi lahti-kinni teha  (1)
25.jaanuar 2016 08:00
Paljud väikesed poisid unistavad lenduriks või politseinikuks saamisest, kuid Kristjan Kasearu seda ei teinud.
TV3 VIDEO: Kristjan Kasearu tegi saatejuhidebüüdi korrusmaja katusel!
20.jaanuar 2016 20:00
Juba järgmisel nädalal jõuab TV3-e eetrisse huumoriküllane ja heatujuline telelahing “Laulumäng”. Igas saates võtavad omavahel mõõtu kaks tuntud muusikutest koosnevat võistkonda, neid ohjab saatejuht Kristjan Kasearu . Kusjuures see ei ole mehe jaoks teps mitte esimene kord saadet juhtida. Nimelt tegi Kristjan oma saatejuhidebüüdi juba 2009. aastal. Vaata täpsemalt TV3 videost!
PUHKUSEGALERII: Head lõdisemist, kaasmaalased! Vaata, kuhu Eesti kuulsused kodumaise külma eest puhkama punusid  (67)
20.jaanuar 2016 12:57
Eestlastele meeldib ikka külmal talveajal palavates lõunamaades "konte soojendamas käia". Erandiks ei ole ka meie kuulsused. Vaata, kus on Eesti tuntud inimesed sel talvel lõõgastunud!
PUHAS KULD: Meenuta, kuidas Kristjan Kasearu aastaid tagasi Eesti ainsat naiskorstnapühkijat intervjueeris
18.jaanuar 2016 15:33
TV3 teatas äsja, et võtab laulja Kristjan Kasearu oma töökasse kollektiivi, juhtima staaride laulusaadet "Laulumäng". Kes ei tea, siis tegemist pole teps mitte esimese korraga, mil Kristjan teleekraanidele saatejuhina ilmunud on. Aastal 2009 tegutses ta reporterina samuti TV3s näidatud telesaates "Teler". Ühes osas intervjueeris Kristjan Eesti ainsat naiskorstnapühkijat Francesko Leegot ning kondas koos temaga isegi mööda katuseid.
UUS TELEKOMPU: Kristjan Kasearu asub juhtima uut ja lõbusat staari-telesaadet  (2)
18.jaanuar 2016 15:03
Kristjan Kasearu asub TV3s juhtima uut laulusaadet "Laulumäng".
„Kunst ei muuda suurt pilti, heal juhul päästab mõne üksiku hinge“
30.detsember 2015 00:30
Uue aasta alguses, 7. jaanuaril esilinastub Jõhvis Kadri Kõusaare film „Ema“. Kõusaarega rääkis elust ja loomingust Hans H. Luik.
Aastaga põgusast tutvusest püsiva sõpruseni! Mis seob Kristjan Kasearu ja Anett Kontaveiti?  (1)
18.detsember 2015 12:08
19-aastane tennisetäht Anett Kontaveit on leidnud trennikaaslase endast kümme aastat vanema laulja Kristjan Kasearu näol, kellega nad regulaarselt kohtuvad, et tennist mängida. Ja mitte treeneri ja õpilasena punktide peale, vaid niisama, kirjutab Kroonika.
Värskes Kroonikas! Traagilise saatusega laulja Henry Laks: tuju teeb heaks, kui hommikul ärkan ja hing on sees  (5)
17.detsember 2015 22:40
„Mu tuju teeb heaks see, kui hommikul ärkan ja hing sees on. Olen nii kehvades seisudes viibinud, et elu, mida täna elan, on piisavalt hea, et rahul olla,” räägib laulja Henry Laks .
FOTOD: Oma tuntud headuses! Invidia modelliagentuuri sünnipäeval kütsid Tanel Padar ja The Sun rahva kuumaks
08.detsember 2015 11:23
Modelli- ja ürituste korraldamise agentuur Invidia on märkamatult saanud juba 1-aastaseks ning sel puhul ei hoitud põrmugi tagasi — klubisse Hollywood tulid rokkima sajad inimesed, kuna lavalaudu väristas Tanel Padar & The Sun. Tundub, et vanal heal Hollikal oli au saada tõelise rokinädala osaliseks, kuna kõigest paar päeva enne esitles sealsamas oma värsket plaati ka Kristjan Kasearu & The Heft (vaata pilte SIIT ).
FOTOD: Pidu nagu ennemuiste! Kristjan Kasearu tõestas oma plaadiesitluskontserdil, et on Eesti esirokkar  (4)
07.detsember 2015 15:50
Mäletate veel aegu, mil igal nädalas oli kõige kõvem pidu Hollikas ja polnud mingit kahtlust, et Eesti kõige ihaldatum mees ja kõvem rokkar on Kristjan Kasearu, kes esines kõigil festivalidel, juhtis kõiki saateid ning jagas end filmi- ja muusikamaailma vahel. See aeg on jälle käes, sest Kasearu tõi vana hea klubi Hollywood puupüsti täis nagu ennemuiste, et tutvustada üle 7 aasta ilmunud värsket helikandjat pealkirjaga "Siin ja praegu". Vaata pilte!
PUBLIKU VIDEO: Kristjan Kasearu: ma tunnen kaasa noortele tublidele artistidele, kes tõstetakse üleöö peale. See vastutus pole lihtne!  (3)
02.detsember 2015 19:53
Kristjan Kasearu sai üle 7 aasta valmis uue plaadiga "Siin ja praegu" ning annab sel puhul täna õhtul täispika kontserdi klubis Holliwood. Publik käis Kristjanit heliproovis kiusamas ning kulutas tema aega üsna pikalt, et uurida hiljutiste avameelsete ülestunnistuste valguses, mida siis täpselt tähendab kohalolek, millest ta nii palju on viimasel ajal rääkinud.
Noorelt tippu! Kristjan Kasearu kahetseb kunagist ülbust: mu sees oli palju ebakindlust ja hirmu  (15)
27.november 2015 19:01
Laulja Kristjan Kasearu põrutas väga kiirelt kuulsuse tippu juba 19-aastaselt ja tunnistab nüüd, aastaid hiljem ja pärast seitset aastat taas plaadi üllitanuna, et ei osanud staaristaatuse koormaga eriti hästi toime tulla, kirjutab Kroonika.
TV3 VIDEO: Kristjan Kasearu: albumi kirjutamise periood oli üks korralik enese laialilõhkumine  (1)
26.november 2015 19:00
Laulja ja näitleja Kristjan Kasearu on oma uut kauamängivat sepitsenud pea seitse aastat. Nüüd on plaat “Siin ja praegu” valmis ning Kasearu oma bändiga the Heft taas korralikult pildis. Kuid vahepealsed aastad pole Kasearu sugugi hellitanud, millest plaadil olev looming ka räägib.
HIIGELGALERII: Parts, Lensin, Saagim, Triin Tulev jt! Vaata, kes kõik üheksa aasta jooksul Lõbusa Vanaemaga pidutsemas on käinud  (1)
24.november 2015 13:42
28.novembril toimub enneolematu Babulja 9. sünnipäev Lounge Deja Vu 's. Seljataga on 9 aastat linna parimaid pidusid, kus šampanja voolab alati ojadena, tuju tõstavad parimad artistid ning meeli erutavad võrgutavad Babulja tütrekesed.
Millal lõppeb poissmehepõli? Kristjan Kasearu: ema ütles konkreetselt, et hakkab nagu aitama ja tahtis kinkida kaheinimese teki!  (8)
23.november 2015 22:40
Kanal2 populaarne vestlussaade "Nädalalõpp Kanal2'ga" kutsus taaskord külla Eesti kuulsaima poissmehe Kristjan Kasearu , kes tunnistas Jõekaldale ja Margnale, et isegi ta emal hakkab pruudivaesus üle viskama.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes tegid koos Disney kontserdil selfie'sid, kes pildistas end tualetis ja kes võtab Movembrit täie tõsidusega?
23.november 2015 16:02
Paljude kodumaiste artistide möödunud nädala tippsündmuseks kujunes eilne Disney laulude kontsert "Seitsme maa ja mere taga", ürituselt pudenes nii selfie'sid kui printsessikleite. Kes aga käis Saaremaal, kes tegi wc-s ühe vallatu soenguklõpsu ja kes kutsub Movembrist osa võtma ja tervisele rohkem tähelepanu pöörama? Publiku nädala Instagram on Sinu ees.
FOTOD: Eesti muusika printsid ja printsessid lasid Nordea laval kõlada Disney filmimuusikal
23.november 2015 07:55
Eile, 22. novembri õhtul toimus Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitasid Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletati ka samanimelisele plaadile.
HIIGELGALERII: Oled kunagi Dom Partyl käinud? Vaata peosarja pilte läbi nelja meeleoluka aasta ja ehk leiad kaadrist ka ennast!  (8)
21.november 2015 21:30
Klubi Teater säravaim pidudesari on Dom Party, mis kord kuus juba neli aastat on muutnud öölokaali tõeliseks paradiisiks. Pakkudes alati kõigile külalistele unustamatu elamuse — ei puudu ürituselt luksusautod, voolav šampanja, kaunid naised, live esinemised ning kordumatu meelelahutus, millest ilma jääda ei taha keegi!
Juba pühapäeval! Armastatud Eesti artistid toovad lavale Disney filmide kõige ilusamad laulud  (2)
19.november 2015 16:58
Tänavu 22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline Disney filmimuusika kontsert, kus üles astumas tõeline Eesti tähtede paraad. Tegemist on kulminatsiooniga aasta aega väldanud projektile, mille tulemusena on valminud heliplaat “ Seitsme maa ja mere taga “ ehk Disney kaunimad heliteosed Eesti artistide esituses.
PILETILOOS: Võida piletid suurejoonelisele Disney filmilaulude kontserdile ja plaat pealekauba!
10.november 2015 18:12
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile.
LOE, kelle valisid Publiku lugejad enda ideaalmeheks!  (11)
05.november 2015 15:15
TNS Emor tuli välja küsitlusega, mille kohaselt on 15-74-aastaste eestlaste hulgas kõige populaarsemaks ideaalmehe kandidaadiks Märt Avandi. Publik korraldas seepeale küsitluse oma lugejate seas ja uuris, kes on nende meelest kõige ideaalsem mees Eestis.
KLÕPS! Wow! Kristjan Kasearu tõestab Insta-pildil, et ta legendaarne kuuspakk rokib endiselt  (9)
04.november 2015 19:47
Laulja Kristjan Kasearu rääkis juba kolm aastat tagasi, kuidas ta end seksikate lihaste nimel kuude kaupa piitsutas (meenuta SIIT !), oma viimasel Instagrami pildil tõestab mees, et vorm on tal endiselt ideaalne.
VIDEO: Tappev pilk! Kristjan Kasearust saab pahelise puändiga lühifilmis noori naisi jahtiv sarimõrvar  (3)
02.november 2015 12:05
Laulja Kristjan Kasearu on saanud endale peaosa Hypno Filmsi stiilses õudusloos "Hunted", kus ta kehastab noort ja edukat meesterahvast, kes otsustab hakata sarimõrtsukaks. Kuidas meeldib?
NÄDALA INSTAGRAM: Kes pidas toidusõda, kes eputas uusima moega ja kellele anti tasuta tutikas nutitelefon?
26.oktoober 2015 17:56
Möödunud nädal möödus peamiselt Tallinna moenädala tähe all, kuid staaride elus juhtus ka muid põnevaid sündmusi. Vaata, millega tegelesid meie avaliku elu tegelased terve nädala vältel!