Kristjan Kasearu

HIIGELGALERII: Parts, Lensin, Saagim, Triin Tulev jt! Vaata, kes kõik üheksa aasta jooksul Lõbusa Vanaemaga pidutsemas on käinud
24.november 2015 13:42
28.novembril toimub enneolematu Babulja 9. sünnipäev Lounge Deja Vu 's. Seljataga on 9 aastat linna parimaid pidusid, kus šampanja voolab alati ojadena, tuju tõstavad parimad artistid ning meeli erutavad võrgutavad Babulja tütrekesed.
Millal lõppeb poissmehepõli? Kristjan Kasearu: ema ütles konkreetselt, et hakkab nagu aitama ja tahtis kinkida kaheinimese teki!  (8)
23.november 2015 22:40
Kanal2 populaarne vestlussaade "Nädalalõpp Kanal2'ga" kutsus taaskord külla Eesti kuulsaima poissmehe Kristjan Kasearu , kes tunnistas Jõekaldale ja Margnale, et isegi ta emal hakkab pruudivaesus üle viskama.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes tegid koos Disney kontserdil selfie'sid, kes pildistas end tualetis ja kes võtab Movembrit täie tõsidusega?
23.november 2015 16:02
Paljude kodumaiste artistide möödunud nädala tippsündmuseks kujunes eilne Disney laulude kontsert "Seitsme maa ja mere taga", ürituselt pudenes nii selfie'sid kui printsessikleite. Kes aga käis Saaremaal, kes tegi wc-s ühe vallatu soenguklõpsu ja kes kutsub Movembrist osa võtma ja tervisele rohkem tähelepanu pöörama? Publiku nädala Instagram on Sinu ees.
FOTOD: Eesti muusika printsid ja printsessid lasid Nordea laval kõlada Disney filmimuusikal
23.november 2015 07:55
Eile, 22. novembri õhtul toimus Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitasid Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletati ka samanimelisele plaadile.
HIIGELGALERII: Oled kunagi Dom Partyl käinud? Vaata peosarja pilte läbi nelja meeleoluka aasta ja ehk leiad kaadrist ka ennast!  (7)
21.november 2015 21:30
Klubi Teater säravaim pidudesari on Dom Party, mis kord kuus juba neli aastat on muutnud öölokaali tõeliseks paradiisiks. Pakkudes alati kõigile külalistele unustamatu elamuse — ei puudu ürituselt luksusautod, voolav šampanja, kaunid naised, live esinemised ning kordumatu meelelahutus, millest ilma jääda ei taha keegi!
Juba pühapäeval! Armastatud Eesti artistid toovad lavale Disney filmide kõige ilusamad laulud  (2)
19.november 2015 16:58
Tänavu 22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline Disney filmimuusika kontsert, kus üles astumas tõeline Eesti tähtede paraad. Tegemist on kulminatsiooniga aasta aega väldanud projektile, mille tulemusena on valminud heliplaat “ Seitsme maa ja mere taga “ ehk Disney kaunimad heliteosed Eesti artistide esituses.
PILETILOOS: Võida piletid suurejoonelisele Disney filmilaulude kontserdile ja plaat pealekauba!
10.november 2015 18:12
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile.
LOE, kelle valisid Publiku lugejad enda ideaalmeheks!  (11)
05.november 2015 15:15
TNS Emor tuli välja küsitlusega, mille kohaselt on 15-74-aastaste eestlaste hulgas kõige populaarsemaks ideaalmehe kandidaadiks Märt Avandi. Publik korraldas seepeale küsitluse oma lugejate seas ja uuris, kes on nende meelest kõige ideaalsem mees Eestis.
KLÕPS! Wow! Kristjan Kasearu tõestab Insta-pildil, et ta legendaarne kuuspakk rokib endiselt  (7)
04.november 2015 19:47
Laulja Kristjan Kasearu rääkis juba kolm aastat tagasi, kuidas ta end seksikate lihaste nimel kuude kaupa piitsutas (meenuta SIIT !), oma viimasel Instagrami pildil tõestab mees, et vorm on tal endiselt ideaalne.
VIDEO: Tappev pilk! Kristjan Kasearust saab pahelise puändiga lühifilmis noori naisi jahtiv sarimõrvar  (3)
02.november 2015 12:05
Laulja Kristjan Kasearu on saanud endale peaosa Hypno Filmsi stiilses õudusloos "Hunted", kus ta kehastab noort ja edukat meesterahvast, kes otsustab hakata sarimõrtsukaks. Kuidas meeldib?
NÄDALA INSTAGRAM: Kes pidas toidusõda, kes eputas uusima moega ja kellele anti tasuta tutikas nutitelefon?
26.oktoober 2015 17:56
Möödunud nädal möödus peamiselt Tallinna moenädala tähe all, kuid staaride elus juhtus ka muid põnevaid sündmusi. Vaata, millega tegelesid meie avaliku elu tegelased terve nädala vältel!
VIDEO: Metsikult kuum! Karl-Erik Taukar laulis plaadi jaoks sisse Tarzani-filmi pisaraid kiskuva loo  (1)
21.oktoober 2015 10:45
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile. Piletid on müügil Piletilevis.
VIDEO: Kuula Lea Dali Lioni ja Kristjan Kasearu duetijuppi "Lõvikuningast"!  (2)
20.oktoober 2015 16:20
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile. Piletid on müügil Piletilevis.
Hele Kõrvele sobis, et ta Eurovisioonile ei jõudnud: ma pole seda tüüpi, kes sellele virvarrile vastu peaks
18.oktoober 2015 14:30
Umbes sama kaua kui ta on näidelnud, on Hele Kõrve silma paistnud ka andeka lauljana. Aastal 2007. püüdles ta koos Kristjan Kasearuga Eurovisioonile ja sai teise koha.
NÄDALA INSTAGRAM: Milline staar jageles peigmehega? Kes napsutas Milanos ja kes hiilis Hollywoodi asemel hoopis Eesti metsades?  (2)
18.oktoober 2015 11:35
Meie avaliku elu tegelastel on järjekordne meeleolukas nädal seljataga ning seekord jagati meiega klõpse nii Milanost kui ka Amsterdamist, edastati sünnipäeva õnnitlusi ja šokeeriti uue välimusega! Vaata, mida täpsemalt soovisid oma Instagrami vahendusel fännidega jagada kodumaised staarid!
FOTOD: Eesti muusikute koorekiht käis Uku Suviste uue singli ilmumist tähistamas
15.oktoober 2015 17:01
Möödunud laupäeval, 10.10 astus klubi Teater lavale Uku Suviste senini suurima, 8-liikmelise bändiga ja esitledes enda uusimat singlit "Out of Thunder"! Võimas Teater Live Concert tõi kohale rekordiliselt palju austajaid, kes said osa enneolematust kontserdist! Muusikud vallutasid sel ööl lava ning andekad saksofonistid ja trompetimängijad leidsid end tantsupukkidelt, pakkudes klubikülastajatele enneolematu kontsertelamuse!
NÄDALA INSTAGRAM: vaata, milline Eesti staar valmistub movembriks, kelle nägu on hommikul ärgates veatu ja kes lõõgastuvad soojal maal!
12.oktoober 2015 22:33
Teatavasti olid mõned kodumaised staarid eelmisel nädalal ametis Publiku Instagrami vallutamisega (vaata Liis Lemsalu päeva Publikuga SIIT ja Elephants From Neptune kontserdieelset ja -järgset möllu SIIT ), aga millega tegelesid ülejäänud? Vaatame üle!
FOTOD: John Lennoni juubeli aastapäevale pühendatud kontsert pani biitlite lood läbi kodumaiste artistide taas särama  (3)
11.oktoober 2015 15:03
Eile jõudis " John Lennon 75 - biitlite laulude kontsert" Tallinna Nordea kontserdisaali. Publikuread olid küll hõredad, täites ligi kolmandiku saalist, aga need kes kohal, nautisid elamust kogu südamest. Kontserttuur jõuab 24. oktoobril Pärnusse ja 30. oktoobril Tartusse.
FOTO: John Lennoni 75. sünnipäevale pühendatud kontserdi avaõhtu läks Paides täissaalile  (5)
10.oktoober 2015 14:19
Eile toimus Paides " John Lennon 75 - biitlite laulude kontserdi" tuuri esimene show, mis läks täissaalile. Esitusele tuli kaks lisalugu ning rahvas aplodeeris püsti seistes. Juba täna õhtul jõuab kontsert Nordea kontserdimajja, 24. oktoobril Pärnusse ja 30. oktoobril Tartusse.
FOTO: Tuntud Eesti muusikud valmistuvad John Lennoni 75. juubeliks  (1)
05.oktoober 2015 11:30
9.oktoobril oleks John Lennon saanud 75 aastaseks. Tähistamaks suure muusiku juubelit, toimub üle Eesti neli kontserti Lennoni surematute lauludega. Proovis antakse lugudele veel viimast lihvi, et väärikalt esitada suurepäraseid laule.
Maksi ja Viktori seiklused jätkuvad! Kanal 2 komöödiasarja „Köök“ uued osad tänasest jälle ekraanil!
07.september 2015 13:36
Täna kell 20.00 alustab uut hooaega Kanal 2 komöödiasari „ Köök “, kus Kristjan Kasearu kehastatud Maks ja Indrek Taalmaa mängitud superkokk Viktor peavad taas end läbi korraliku intriigisüldi närima.
Instakokkuvõte: millised kodumaised staarid hängisid Kihnu Virve, Sergei Pareiko või kanepitaimega?  (9)
23.august 2015 15:50
Heidame pilgu peale 14 kodumaisele staarile ja nende Instagrami kontodele ning vaaatame, mille põnevaga sai meie meediamaastiku koorekiht sel nädalal hakkama.
PUBLIKU VIDEO: Kristjan Kasearu Eesti elust: inimesed võiksid kiiremini rahu leida, meil on kõik juba hästi!  (32)
22.august 2015 21:12
20. augustil esines mitmete teiste Eesti muusikute seas Vabaduse väljakul toimunud Vabariigi iseseisvuse taastamise aastapäeval pühendatud kontsert. Publik meenutas Kasearuga ammuseid aegu: mida mäletab ta aastast 1991 ning mida soovitaks ta Eesti rahvale? Lisaks kõigele ei saanud me ka vastu panna ning esitasime Kristjanile seoses ühe samal päeval ilmunud artikliga küsimuse tema noorusliku välimuse kohta.
KAADRI TAGA: Millal tuleb Kasearult uut musakraami? Kuidas jaotab Sirje end töö, sõprade ja põrnikate vahel?
21.august 2015 12:36
DelfiTV lõbusa suveprojekti " Staarimadin " 7.saade tõi FK Kardikeskuse rajale TV3 legendaarse uudisteankru ja rallientusiasti Sirje Eesmaa ning sarmika laulja ja näitleja Kristjan Kasearu , kes päikselisel pärastlõunal koos saatejuhtide Jana Liisa Johannsoni ja Karl Gustav Adamsooga autod stardijoonele sättisid. Millised tunded valdasid pärast väljakutset? Kuidas veedetakse suvel aega? Millal tehakse tööd, millal on puhkehetk, millal saab uut muusikamaterjali? Vaata Publiku videot!
Savisaar Vabaduse väljakul: Eesti tõuseb jälle! Eesti väärib paremat!  (152)
20.august 2015 18:47
"Ärgu enam keegi kahelgu, et Eestist saab jälle riik, mida tahavad ning suudavad hoida ja kaitsta kõik meie inimesed. Ärgu olgu kahtlust, et meist saab jälle avatud maa, kust minnakse vähem kui tullakse," ütles Tallinna linnapea Edgar Savisaat taasiseseisvuspäeval Vabaduse väljakule kogunenud tuhandetele inimestele.
FOTOD JA TV3 VIDEO: Linnapea seisab! Edgar Savisaar tõusis Vabaduse väljakul rahvast tervitades ratastoolist püsti  (301)
20.august 2015 17:42
Tallinnas Vabaduse väljakul algas täna kell 18 suur taasiseseisvumispäevale pühendatud tasuta kontsert, mille avas linnapea Edgar Savisaar , kelle jaoks oli tegu esimese avaliku etteastega pärast teda märtsis tabanud streptokokknakkust, mille tõttu ta jala kaotas.
TOP8: Taasiseseisvunud Eesti salavampiirid? Need kohalikud kuulsused ei näita mingeid vananemise märke  (82)
20.august 2015 09:30
Aeg-ajalt lendleb ajaloo hämarusest orbiidile mõni "kunagine avaliku elu tegelane", keda vaadates ja uudistades kõik ahhetades käsi kokku löövad, et issand jumal, kuidas ta küll on muutunud. Kõige tihemini minnakse paksuks või vastupidi, võetakse alla. Jäädakse kiilaks, langetakse meelemürkide küüsi. Aga on trobikond kodumaiseid staare, kes vankumatult oma välimusele truuks on jäänud ja väärivad selle eest suurt kiitust ja tänu, sest ikka on hea ju kedagi eeskujuks võtta ning ka ise püüda parem välja näha!
20. augusti tähistamiseks kulutab Tallinn 15 000 eurot  (10)
19.august 2015 20:26
Neljapäeval, 20. augustil tähistatakse Tallinnas iseseisvuse taastamise päeva tasuta kontsertide, orienteerumismängu, viktoriini ja ühislauluga.