Kristjan Kasearu

Kristjan Kasearu otsustas jälle deitida: see õige inimene tuleb su ellu siis, kui sa seda kõige vähem ootad  (14)
25.juuli 2014 09:05
Mitte just ammu aega tagasi käis muusik ja laulja Kristjan Kasearu (28) välja veksli, et edu nimel – et mitte rajalt eksida! – on ta suhteid välistanud. Nüüd võivad aga kaunitarid rõõmustada, sest Kristjan on tagasi, et lihtsalt veidi vallaliste järele ringi vaadata. Alles hiljaaegu jäi ta Tallinnas kohviku Komeet terrassil silma brüneti tütarlapsega, kellega on varemgi samas seltskonnas liikunud!
MAALEHE VIDEO: Uku Suviste: publikut kaasa laulma panna pole raske  (1)
22.juuli 2014 15:55
Laulja Ukus Suviste tunnistab, et Kristjan Kasearu ja Jaagub Tuisuga koos tehtud emadepäevatuuril võitsid nad sadade naiste tähelepanu.
Homme algavad Tallinna Merepäevad  (2)
17.juuli 2014 17:20
18.–20. juulil toimub taas Eesti suurim mere- ja perepidu – Tallinna Merepäevad .
Maa ei kadunud lauljate jalge alt
17.juuli 2014 05:15
Kuigi suur osa Mäetaguse vallast on tühjaks kaevatud, ei kartnud keegi Ida-Virumaa uhkeima mõisa päevi nautima tulnutest maa alla vajuda. Laul kõlas lausa taevani.
MAALEHE VIDEO: Kristjan Kasearu kiidab Mäetaguse naiste ilu  (1)
15.juuli 2014 17:15
Lauluga Maale viienda hooaja teise saate külaline oli Kristjan Kasearu. Kasearu sõnul on Mäetaguse naised ilusad, kuid kodulinna Pärnu omad on laulja sõnul siiski armsamad.
Mäetagusel ei vajunud laulurahvas maa alla
14.juuli 2014 07:49
Maalehe ja ETV koostööna valmiv telesaade jätkus laupäeval Ida-Virumaal Mäetagusel.
SUUR FOTOGALERII: Lauluga maale käis Mäetagusel  (3)
13.juuli 2014 10:50
Seekordne "Lauluga maale!" saade salvestati Mäetaguse mõisa õuel Ida-Virumaal ning külalissolistiks oli Kristjan Kasearu. Saadet saab vaadata juba järgmisel laupäeval.
Kõigepealt lauldi, siis veeti üle jõe köit
12.juuli 2014 15:04
Põltsamaa aasta tippsündmuseks on alati linna- ja lossipäev, sest paljusid põnevaid ettevõtmisi pakutakse üksnes sel päeval. Tänavu lisas sündmusele hoogu “Lauluga maale” salvestus.
22 põnevamat üritust või kohta, kuhu minna tänavustel Merepäevadel
10.juuli 2014 11:18
Mis on 18.-20. juulil toimuvate Tallinna Merepäevade tänavused põnevamad üritused?
Tallinna Merepäevad 2014 programm  (8)
02.juuli 2014 00:00
18.-20. juulil toimuvad taas Tallinna Merepäevad . Kolme päeva jooksul pakutakse publikule elamusi nii merel kui maapeal. Enamik programmist on tasuta! (v.a. sündmused, millele on märgitud piletihind) Programmis võib ette tulla muudatusi.
Anu Saagim lükkas Liis Lemsalu tanki, kuna ise ei viitsi paljaks võtta  (15)
01.juuli 2014 11:10
Õllesummeri üks peaesinejaid, briti ansambel Bastille on erisoovide koha pealt nõudlik, kuna soovib lava taha fotot, kus nad jagaksid voodit mõne Eesti kuulsusega. Korraldajate väga tõenäoline esimene valik Anu Saagim aga üllatuseks keeldus, kirjutab Õhtuleht.
Saade “Lauluga maale” alustab Põltsamaalt
20.juuni 2014 15:04
Sel suvel jõuab ETV muusikasari “Lauluga maale” Eestimaa eri paikadesse juba viiendat aastat, saate eelkäija “Laulge kaasa” pagasist tuleb sellele juurde veel kümme tegutsemisaastat.
Liis Lemsalu Kristjan Kasearu paljast embusest: keegi teine ei julgenud osaleda!  (24)
20.juuni 2014 13:15
Kristjan Kasearu uue singli"Tuli ja leegid" kaanepilt on tekitanud rohkem kõmu kui lugu ise. Kasearu embuses olevaks paljaks piigaks on Liis Lemsalu , kelle peigmees René Puura asja heaks kiitis, kirjutab Kroonika.
Kristjan Kasearu oli aastaid energeetiliselt kinni: ma ei lasknud asjadel voolata!  (6)
19.juuni 2014 19:05
Laulja Kristjan Kasearu tunnistab ajakirjale Naised, et kammitses end veel mõni aasta tagasi raamidesse, mis ei laskunud leida tõelist õnne ning on nüüd palju rahulikum ja tasakaalukam kui varem.
PALJASTATUD: Kristjan Kasearu avalikustas tema käte vahel olnud porgandpalja kuulsuse nime!  (39)
17.juuni 2014 17:05
Kristjan Kasearu ja The Heft on valmis saanud kuuma suvesingli "Tuli ja leegid". Loost kõvasti kuumemgi on aga singli promofoto, mis kollases meedias juba päevi kirgi kütnud. Kes on see kaunitar Kristjani embuses?
FOTOD: Uku Suviste sai 32! Vaata, millised kuulsad ja ilusad sõbrad teda klubisse Teater õnnitlema tulid  (16)
16.juuni 2014 20:50
Hiljuti 32-aastaseks saanud Eesti ilusaim mees Uku Suviste pidas klubis Teater maha korraliku möllu, kutsudes kokku kõik oma sõbrad, fännid ja kolleegid!
Nagu kaks tilka vett: Kristjan Kasearust sai uue armastusest nõretava suvesingli promopildil David Beckhami teisik  (8)
16.juuni 2014 12:02
Kristjan Kasearu ja The Heft on valmis saanud kuuma suvesingli "Tuli ja leegid".
"Nädalalõpp Kanal 2ga" täna: Uku Suviste, Kristjan Kasearu, Marju Lauristin, Trikimees ja paljud teised!  (1)
16.mai 2014 16:31
Täna kell 21:30 on Teet Margnal ja Kristjan Jõekaldal saates “Nädalalõpp Kanal 2ga” külas kaks ja pool hurmurit - Uku Suviste, Kristjan Kasearu ja Jaagup Tuisk, professor ja meediaõppejõud Marju Lauristin, Jürgen “Trikimees” Veber ja ballaadiga “Kas tead” end kõigi armastajate südamesse laulnud Helen Adamson.
Meenutusi sõjakoldest! Birgit Varjun tekitas Afganistanis esinedes poistele koduigatsuse: minu muusika oli pisut liiga emotsionaalne  (8)
24.aprill 2014 18:06
Publik uuris eilse Veteranidepäeva valguses muljeid neilt muusikutelt, kes erinevates kriisikolletes missioonil viibivatel Eesti sõduritel külas on käinud. 2010.aastal külastas Afganistani lauljatar Birgit Varjun , kellele jäi kohtumisest kaitseväelastega väga positiivne mulje, kripeldama jäi vaid see, et repertuaar sai valitud veidi liiga nukker ja tekitas poistes koduigatsust.
Meenutusi sõjakoldest! Piret Järvis tundis Vanilla Ninjaga Iraagis esinedes kurbust ja hirmu: sõda on väga mõttetu nähtus  (18)
24.aprill 2014 16:14
Publik uuris eilse Veteranidepäeva valguses muljeid neilt muusikutelt, kes erinevates kriisikolletes missioonil viibivatel Eesti sõduritel külas on käinud. 2007.aastal populaarse tüdrukutebändi Vanilla Ninja liikmena Iraagis viibinud Piret Järvis meenutab, et reisi eel tundis ta hirmu, on alati pidanud sõda väga kurvaks ja mõttetuks nähtuseks ning sai selle kogemusega oma tunnetele vaid kinnitust.
SUUR GALERII: Tänane sünnipäevalaps Kristjan Kasearu on 28 aastaga kujunenud peoloomast tõeliseks muusikuks!  (6)
21.aprill 2014 08:50
Veel mõned aastad tagasi polnud ühtegi pidu, mille keskne hing poleks olnud paljude Eesti naiste unistuste mees Kristjan Kasearu. Täna 28-aastaseks saanud ja korra lausa Eesti seksikaimaks meheks valitud hurmur on jõudnud oma karjääri jooksul näidelda nii filmiekraanil kui paljudes muusikalides, täitnud kõmuväljaannete esikaasi ja pakkunud kõneainet oma arvukate suhetega. Proportsionaalselt on kõiges selles olnud aga vähe tegemist muusikaga ja seda on tänaseks palju rahulikum ja tasakaalukam Kasearu ka tunnistanud.
Spordisõbrad Kristjan Kasearu ja Rene Puura rääkisid trenniharjumustest  (4)
09.aprill 2014 21:29
Muusikud Kristjan Kasearu ja Rene Puura eelistavad trennisaalis vett tarbida.
FOTOD ja VIDEO: Tanel Padar: uus saade on jõukohasem kui kardisõit!  (1)
11.märts 2014 10:15
Pärast kardisõitu Xplosion Fight Series võistlejatega hingeldas Tanel Padar veel tükk aega ning tõdes, et järgmisel nädalal alustav uus saade on talle jõukohasem kui kardisõit, kus taipoksijatega esmaspäeval mõõtu võtta tuli. Vastastega kardirajal mees ringi minna aga ei sooviks ja ei kujuta enda sõnul ette, kust selleks vajalik energia võetakse. Temale sobilik spordiala on aga vabas õhus tehtav - näiteks tennis, millega Padar enda sõnul juba veidi ka tegelenud on.
FOTOD: Staarid said poksijatelt kardirajal "silma siniseks"  (2)
11.märts 2014 09:48
Laitse Rallyparkis toimus eile kardisõidu võistlus Xplosion GP, kus staarid võtsid mõõtu Xplosion poksijatega.
Põnev! Kitarrist Priit Jäägril valmis esimene sooloplaat, kus teevad kaasa paljud tuntud muusikud!  (3)
06.märts 2014 22:29
Sellel nädalal ilmus esimene sooloplaat Priit Jäägril, kes tuntud kui vasakukäeline kitarrist, kes musitseerib Ballooneri ja Indigolaste ridades ning paljude lauljate saatebändides, millest üks on praeguseks laiali läinud Kristjan Kasearu ansambel The Heft.
VAATA ja meenuta, kuidas minikleidis Lenna tantsulugu "Sexyback" esimeses Unistuste Bändis laulis!
03.jaanuar 2014 08:55
Täna õhtul R2 Aastahiti suurel galal astub seitsmendat korda üles aasta muusikaküsitluse lõputseremoonia raames Unistuste Bänd, kus esmakordselt solistiks Hendrik Sal-Saller . "Väga vahva! Kuigi ma mängin juba 20 aastat unistuste ansamblis, on siiski väga tore, kui saan korraks mängida ka mõnes teises unistuste koosseisus,“ kommenteerib ta.
Lauldes-musitseerides Suurde Õuna! NYC Piano Bar saadab andeka muusiku New Yorki!
04.november 2013 13:01
NYC Piano Bar alustab noorte muusikute võistlussarjaga "Open stage". Tegemist on noorte muusikute võistlusega, mille eesmärk on avastada uusi noori talente muusikamaastikul ning anda neile esinemisvõimalus Tallinna ühel omanäolisemal laval.
Mine kuula-vaata Kristjan Kasearu uue singli esmaesitlust Club Hollywoodis!  (2)
25.august 2013 09:25
Reedel 30. augustil esitleb Kristjan Kasearu & The Heft Club Hollywoodis oma uhiuut singlit pealkirjaga "Heastada kõik". Uus singel on järjekorras neljas, salvestatud Eestis ning miksitud Soomes nagu ka bändi eelnevad lood. Kristjani enda sõnul on tegu võimsa helipildi ja siira sõnumiga looga.
Kristjan Kasearu paljastas oma six-packi saladused  (23)
07.august 2013 09:15
Kui veel mõned aastad tagasi oli Kristjan Kasearu muskulatuur üsna tagasihoidlik, siis eelmisel aastal üllatas laulja oma uue imagoga, mille juurde kuulub ka ahvatlev six-pack. Kuidas Kristjan selle saavutas?