Kristjan Kasearu

REBIME ETTE: Venemaa suurel lauluvõistlusel osalev Kristjan Kasearu vajab eestlaste abi, et konkurendid seljatada  (21)
18.august 2016 11:05
Kristjan Kasearu suundub õige pea võitlustulle lauluvõistlusel "Novaja volna" ehk "Uus laine" ning vajab eestlaste toetust, et juba eos end konkurentidest ette rebida.
PÄEVA KLÕPS: Kas 3- või 30-aastane? Kristjan Kasearule tegi James Perse moebutiigi nimetus palju nalja  (23)
16.juuli 2016 16:45
Rokkar Kristjan Kasearu tähistas tänavu 21.aprillil oma 30.sünnipäeva, kuid hiljuti Instagrami laetud pildist võiks küll pigem järeldada, et Kristjan on 3-aastane — Ameerika moelooja James Perse butiigi ukse ees sai noormees parajalt naeru kõkutada. Vaata pilti! Kas on naljakas või mitte?
Kristjan Kasearu kogub vaimutoitu murufestivalidel: viimasel ajal on elektroonilist muusikat liiga palju  (1)
06.juuli 2016 17:00
Naistelehe esitatud küsimusele, milliseid suvesündmusi plaanib laulja Kristjan Kasearu külastada, tõdes mees, et enamik tema nädalavahetusi on siiski töised ning plaanid sünnivad suuresti spontaanselt.
ETVs juulis ja augustis
30.juuni 2016 00:00
Uut hooaega alustab “Eesti mäng”, osa saab võimlemispeost “Hingelind”, Viljandi Folgist, Pärnu filmifestivalist, aga ka kergejõustiku EMist ja Rio olümpiast.
TOP 10: Nende kuulsate vallaliste kompude seltsis otsiks küll jaaniõhtul sõnajalaõit!  (41)
23.juuni 2016 12:17
Jaanipäevaks on peale rohu kõrgeks kasvanud ka sõnajalad, mis oma tõelist eesmärki teenivad just tänasel jaaniööl. Vallalised neiud pööravad oma unelevad pilgud metsa alla, et leida kõige ihaldatum suvine aare siin ilmas — sõnajalaõis! Publik pani kokku kümme kaunist meesterahvast, kes on just parasjagu vabad ja vallalised, et õit jahtida.
Jaanituled Eesti maakondades 22-24. juunil
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades.
KUHU MINNA: Jaanituled Eesti maakondades 2016  (19)
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga e-postiaadressil veeb@maaleht.ee .
Avameelseim ülestunnistus siiani! Kristjan Kasearu armus valedesse asjadesse: elu pani mulle jala taha  (13)
18.juuni 2016 21:20
Laulja ja saatejuht Kristjan Kasearu on viimasel ajal pidevalt uudiskünnist ületanud oma avameelsete pihtimustega kuulsuse taaga all murdumisest ja iseendaga taas sõbrunemisest, ent nüüd on see kõik valatud ka uude singlisse pealkirjaga “Love Is The Answer”, mille muusikavideo on nii meisterlikult lahendatud, et meenutab suisa Hollywoodi filmi. Nüüd, pärast selle video vaatamist, tundub Kasearu jutt loogilisemgi kui enne…
VAATA: Nagu Hollywoodis! Kristjan Kasearu suudleb uues muusikavideos imekaunist neidu: olen seda varemgi kaamera ees teinud, see polnud mingi probleem!  (11)
16.juuni 2016 19:50
Laulja ja saatejuht Kristjan Kasearu avaldas koostöös Vahur Valgmaaga uue loo nimega "Love Is The Answer", mis on parajalt rütmikas ja kaasakutsuv ning videokaadrid justkui Hollywoodi märulifilmist pärit.
“Suvenaabrid” varsti ekraanil
16.juuni 2016 00:00
Laulusaate “Suvenaabrid” salvestused käivad täie hooga. ETV ekraanile jõuab sari juuli keskel.
FOTOD: Kristjan Kasearu vedas muhulaste ja saarlaste võistulaulmist
11.juuni 2016 22:25
Lõbus suvine laulu- ja mälumängusaade rändab mööda Eestit ja kaasab viktoriini ning muusikasse kõik need eestimaalased, kes mõnusa meelelahutuse vastu huvi tunnevad ega pelga oma teadmisi proovile panna. Täna võtsid mõõtu head naabrid Muhu- ja Saaremaa. Laulmist juhendas Kristjan Kasearu ja saadet juhtis särav Gerli Pdar. Kuidas võistlus läks, näeb juba 16. juulil ETVst!
KUUM TOP: Vaata ja meenuta, keda "meditsiiniajakiri" Kroonika omal ajal Eesti seksikaimateks inimesteks kuulutas!  (1)
02.juuni 2016 13:40
Kroonika seksikamate valimine on jäänud minevikku, ent tänase meelelahutusauhindade gala ootuses on paslik meenutada, kes on need 14 paari, keda pärjati selle ahvatleva tiitliga.
Põllupäevad näitavad: viljarekordit tänavu ei tule
02.juuni 2016 00:00
Kevadised põllupäevad on täies hoos. Alustanud on juba nii Scandagra kui Baltic Agro , kes jätkavad selgi nädalal. Eile andis avalöögi ka Kevili.
Gerli Padar asub ETV laulusaatega "Suvenaabrid" Eesti tuurile  (2)
31.mai 2016 10:33
Kui ETV suvises saates " Lauluga maale " said publikuna kohale tulnud muusikasõbrad vaid kaasa laulda, siis juba teist aastat saab paikkonna lauluseltskond lisaks lauluoskusele ja pealtvaatajate kaasahaaramisvõimele mõõtu võtta selles, kui hästi tuntakse oma kodukohta, naabrite tegemisi ja Eestimaad üldse. Pühapäevast algab populaarse saatesarja " Suvenaabrid " Eesti tuur.
Eesti plaadimüügi edetabelit juhib „Entel-tenteli“ uusversioonidega plaat
25.mai 2016 00:40
Iga Eesti hetke müüduima plaadi "Sinust ongi mu laul" hinnast läheb üks euro Eesti Lasterikaste Perede Liidu toetuseks.
NÄDALA INSTAGRAM: Karmen Pedaru ja Kim Kardashian möllasid samal peol, Eesti staarid naudivad päikesepaistet ja kuuma armastust
23.mai 2016 19:03
Selle nädala parimad Instagrami palad on teie ees. Kui välismaised staarid tegelevad küllaltki uhkete projektidega, siis näiteks Kim Kardashian ja Karmen Pedaru sattusid täpselt samale peole, kui Valentino kutsus kõik oma sõbrad ja tuttavad ooperietendusele "La Traviata". Vaata ise järele, mismoodi kuulsuste nädal Instagrami vahendusel välja nägi!
PÕNEV! Miks küll Kristjan Kasearu juukseid kasvatab ja vene keelt harjutab?  (5)
20.mai 2016 19:52
Samal ajal kui Tanel Padar treenib triatloniks, tuunib muusik Kristjan Kaseru oma vene keele oskust ja hoidub juukselõikusest, kirjutab Kroonika.
FOTOD: "Suure komöödiaõhtu" unistuste-eri toob stuudiosse kuulsad külalised
12.mai 2016 16:01
Pingeliseks kiskuv Kanal 2 „Suure komöödiaõhtu“ tähtede heitlus saab täna vunki juurde staarkülaliste näol. Krista Lensin , Maria Listra ja Kristjan Kasearu täidavad aasta komöödiatähe konkursi viimase kolme võistleja suurimad unistused.
FOTOD: Päike, lilled ja nostalgia! Tallinnas raekoja platsil kõlasid emadepäeva puhul kõige legendaarsemad lastelaulud  (1)
08.mai 2016 17:38
Täna esitleti Raekoja platsil toimunud Telia emadepäeva kontserdil värsket heategevuslikku muusikaalbumit "Sinust ongi mu laul", millele kokku kogutud valik nii "Entel-Tenteli" saates tuntuks lauldud lugusid kui ka mitmeid teisi armastatud lastelaule: "Jorupill jonn", "Mu koduke", "Karulaane Jenka", "Tingel-tangel" jmt.
VAATA: Kristjan Kasearu kutsub Sind 8.mail Raekoja platsile emadepäeva tähistama  (1)
03.mai 2016 17:16
8. mail esitletakse Raekoja platsil toimuval Telia emadepäeva kontserdil värsket heategevuslikku muusikaalbumit, kus esitamisele tulemas vanad head lastelaulud tuntud Eesti artistide poolt.
Tõeline Reketi-päev! Lisaks Publiku Instagramile, Simple Sessionile ja Hennessy peole näeb pikka hurmurit täna ka „Armastuse laulus“
28.aprill 2016 16:33
Tänaõhtuses eelviimases liigutavas „Armastuse laulus“ tuleb palju pisaraid kiskuvaid tänulugusid ja tõelisi üllatusi suurepäraste Eesti muusikute näol. Ühtlasi näeb saates Publiku Instagrami parasjagu kaaperdavat Reketit, kes esineb täna õhtul Von Krahlis Hennessy Very Special Night peol ning on Simple Sessioni ekstreeemspordiürituse õhtujuht. Küll see mees alles jõuab! Lisaks talle esinevad „Armastuse laulu“ saates täna Tõnis Mägi, Maarja-Liis Ilus, Jüri Pootsmann, Liisi Koikson ja Kristjan Kasearu.
Kristjan Kasearu pääses maineka lauluvõistluse finaali: eks see oli igati närvesööv!
24.aprill 2016 16:05
“Lendasin möödunud esmaspäeval Moskvasse lauluvõistluse “Uus laine 2016” poolfinaali ja see läks hästi — pääsesin finaali,” särab muusik Kristjan Kasearu rahulolust, ehkki oli pärast Venemaa pealinnast saabumist nii närvipingest kui ka magamatusest rampväsinud.
NÄDALA INSTAGRAM: Stigil võhm väljas, Teele pleegib lõunamaal, Kristjan Kasearu meenutab paari aasta tagust polstrit
17.aprill 2016 22:15
Nädala Instagram võtab läinud nädala piltides kokku ehk VAATA, millega kodumaised staarid vahepeal tegelesid ja mida muud põnevat toimub või toimumas on.
KLÕPS: Lihaseid mitme mehe eest! Kes küll on see üliheas vormis Eesti staar?  (26)
14.aprill 2016 14:50
See muusik, kes võttis osa meeste terviseedendamise kampaania käigus üldfüüsilisest testist ja selle ka kinni pani, näitas täna Instagramis, kuidas ta enda vormi aastatega parendanud on. Kristjan Kasearu ei häbene oma imetabast füüsist ka oma jälgijatega jagada.
FOTOD: Musklid punni ja tagumik trimmi! Terviseprogramm "Mehed vormi" sai sportliku avalöögi  (11)
13.aprill 2016 21:47
Eesti Tervise Fondi ja Eesti Kaitseväe teist aastat korraldatav ühisprojekt " Mehed vormi " sai täna sportlikult lõbusa avalöögi, kus tuntud Eesti inimesed sooritasid kaitseväe üldfüüsilist testi eesmärgiga kutsuda üles rohkem liikuma ja parandama oma tervist.
10 aastat hiljem: Hele Kõrve ja Kristjan Kasearu esitasid taaskord oma megaballaadi  (2)
25.märts 2016 13:15
TV3 saates " Armastuse laul " rääkis oma armastuse loo tütar, kes soovis emale Marikale ja vanaemale Salmele öelda "aitäh"sii kõige eest ning pühendada neile lugu, mille tarvis Hele Kõrve ja Kristjan Kasearu taaskohtusid 10 aastat hiljem, et esitada "Siis, kui maailm magab veel". Vaata armastuselugu ja esitlust videost!
Kuidas puhastada organismi
23.märts 2016 08:00
Kaunis ütlus, et keha on hinge tempel, tundub esmapilgul ehk liialt ilukirjandusliku ja poeetilisena, ent kui sellesse veidi enam süüvida, võib märgata otseseid seoseid meie vaimse ja füüsilise heaolu vahel. Seega on märtsikuiseks kevadekuulutajaks organismi puhastavad toidud. Ajakirja Sport märtsi numbris räägib sellest Kalli Sulga lähemalt.
VÕIMAS! Eesti Laulu finalist I Wear* Experiment saavutas tihedas konkurentsis võidu ja soojendab ansamblit Hurts
25.veebruar 2016 10:40
Briti popduo Hurts liikmed Theo Hutchcraft ja Adam Anderson valisid 47 muusikalise kollektiivi seast välja Eesti bändi I Wear* Experiment, kellel on võimalus soojendada Hurtsi Baltimaades.