Kristjan Kasearu

Nalja hakkab saama: Näosaate tänane külaliskohtunik on Madis Milling!  (13)
23.oktoober 2016 11:47
Eesti telepubliku lemmik “Su nägu kõlab tuttavalt” jätkub juba täna TV3 ekraanil. Lauljatar Laura Põldvere, näitlejanna Inga Lunge, muusik Kalle Sepp, näitlejannad Liis Lass ning Adeele Sepp, muusikud Joosep Järvesaar ja Kristjan Kasearu ning muidugi näitleja Raivo E. Tamm on taas valmis andma endast maksimumi.
Habemega või ilma: Millised kuumad Eesti meesstaarid peaksid alati pardlit käepärast hoidma?  (3)
18.oktoober 2016 12:40
Enne, kui kätte jõuab Movember , tähistakse maailmas habemevaba päeva, mis kutsub mehi üles oma näokarvadest loobuma. On neid, kellele näo karvkate kohe üldse mitte ei passi, kuid on ka neid, kes näevad lihtsalt ebamaiselt kuumad välja just habeme ja vuntsidega. Publik kogus kokku kuumad meesstaarid, keda on nähtud nii habemega kui ilma. Vaata pilte ning anna teada — millised hurmurid peaksid alati pardlit käepärast hoidma?
OHOO! „Su nägu kõlab tuttavalt“ homne külaliskohtunik on teada!  (6)
15.oktoober 2016 13:00
Eesti telepubliku lemmik “ Su nägu kõlab tuttavalt ” jätkub juba homme TV3 ekraanil. Lauljatar Laura Põldvere, näitlejanna Inga Lunge, muusik Kalle Sepp, näitlejannad Liis Lass ning Adeele Sepp, muusikud Joosep Järvesaar ja Kristjan Kasearu ning muidugi näitleja Raivo E. Tamm on taas valmis andma endast maksimumi!
PILK PEALE: Loe, milliseid hittlugusid asuvad näosaate osalised sel pühapäeval esitama!  (9)
14.oktoober 2016 20:45
Eesti telepubliku lemmik “Su nägu kõlab tuttavalt” jätkub juba sel pühapäeval ning nüüd on paras aeg meelde tuletada, kelleks on staarid sel korral kehastumas ja millised hitid täpsemalt esitusele tulevad. Uuri nimekirja ja tutvu laulude originaalidega lähemalt!
FOTOD ja BLOGI: Teises näosaates võidutses Laura Põldvere suurepäraselt hullumeelne Scatman John!  (39)
09.oktoober 2016 19:30
Paroodiasaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg vurab täiel kiirusel edasi ning teises saates võidutses Scatman Johniks kehastunud Laura Põldvere!Publiku blogiseltskonnaga liitusid ka sel korral raadiohääl Rauno Märks ning Publiku staarreporter ja "Doktor Silvas" rahvast naerutav Brigitte Susanne Hunt. Loe, mida täpsemalt arvati ning vaata suur galeriit näosaate teises meeleolukast õhtust!
PUBLIKU VIDEO: Mart Müürisepale Kasearu Rotaru-proua isiklikku maitset mööda pole: mulle meeldivad sellised väiksed, lühikesed ja blondid
02.oktoober 2016 22:15
Näosaate tulihingeliste fännide rõõmuks astus viienda hooaja avaosas koos Kristjan Kasearuga lavale saate kolmanda hooaja võitja Mart Müürisepp, et kanda üheskoos ette Sofia Rotaru ja Jaak Joala üliromantiline "Lavanda".
PUBLIKU VIDEO: Sofia Rotaruks kehastumine oli Kristjan Kasearu jaoks tõeline väljakutse: eks seda ole näha, kui hästi või halvasti välja tuli
02.oktoober 2016 21:53
Juba näosaate avaosas pida Kristjan Kasearu oma habemest loobuda ja selga tõmbama kleidi, sest kehastuda tuli Ukraina estraadilauljannaks Sofia Rotaruks. Kuidas Kristjan endast naiselikuma poole valla lasi, kas ta tajub sarnasusi ka Koit Toome poolt kehastatud Tiiuga ning mis hakkab saama järgmisel nädalal — saad teada videost!
VAATA UUESTI: Kõik "Su nägu kõlab tuttavalt" särava avasaate etteasted on Sinu ees!  (50)
02.oktoober 2016 21:35
" Su nägu kõlab tuttavalt " avasaade pakkus nii naeru (või nuttu!), peeneid paroodiaid kui ka kohtumisi kadunud staaridega. Vaata uuesti kõiki etteasteid!
Näosaate kullafondist: VAATA ja MEENUTA etteasteid, millega Evelin Võigemast, Koit Toome, Mart Müürisepp ja Juss Haasma omal ajal võitjateks krooniti
01.oktoober 2016 18:18
Juba homme jõuab TV3 ekraanile menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg, milles heategevuslikul eesmärgil astuvad võistlustulle 8 tuntud muusikut ja näitlejat. Kuna pikk ja põnev hooaeg on veel ees, otsustas Publik meenutada saate möödunud hooaja võidukaid staare ja nende vapustavaid etteasteid.
PUBLIK TAHAB TEADA: Millise näosaate osalise suhtes on Sul kõige suuremad ootused?  (8)
01.oktoober 2016 13:45
Eesti telepubliku absoluutne lemmik on tagasi! “Su nägu kõlab tuttavalt” viies hooaeg alustab juba homme õhtull TV3 ekraanil. Sel hooajal rabavad vaatajaid lauljatar Laura Põldvere, näitlejanna Inga Lunge, muusik Kalle Sepp, näitlejannad Liis Lass ning Adeele Sepp, muusikud Joosep Järvesaar ja Kristjan Kasearu. Ja muidugi näitleja Raivo E. Tamm. Saatejuhiks on taaskord oodatud ja armastatud näitleja Märt Avandi.
TREILER: "Su nägu kõlab tuttavalt" alustab juba homme õhtul ning kohtunike seltskonnaga liitub möödunud hooaja võitja Juss Haasma  (9)
01.oktoober 2016 12:59
TV3 paroodiasõu “Su nägu kõlab tuttavalt” alustab uue hooaajaga juba homme ja nüüdseks on ka selge, kes on püsiva kohtuniketrio Tanja Mihhailova, Olav Osolini ja Andrus Vaariku kõrval esimeseks külaliskohtunikuks — saate neljanda hooaja võitja Juss Haasma!
KIIRE MUUTUS: Mõistata, milliseks kauniks lauljannaks kehastub Kristjan Kasearu näosaate avaosas?
29.september 2016 11:09
Kõik eestlased kogunevad pühapäeva õhtul telerite ette, sest eetrisse jõuab menusaate “ Su nägu kõlab tuttavalt ” uue hooaja avaosa. Kuigi saateni on veel jäänud mõned päevad, avaldas TV3 põneva klipi, milles saab näha Kristjan Kasearu imelist muutust kauniks lauljannaks. Vaata videot — kas Sina mõistatad ära kellega on tegu?
Laura Põldvere näosaatest: tahaksin jäljendada meessoost ooperilauljaid  (2)
18.september 2016 19:06
Õige pea stardib TV3 menusari "Su nägu kõlab tuttavalt" uus hooaeg. Ühe osalejana teeb kaasa ka laulja Laura Põldvere, kes on hästi tuntud oma vokaalse võimekuse poolest. Uurisime Lauralt, keda ta tahaks ise näosaates parodeerida. Vaata intervjuud Lauraga videost!
VIIMASED TEADA: Näosaates asuvad tuntud artiste parodeerima Joosep Järvesaar ja Laura Põldvere  (29)
16.september 2016 22:38
TV3 kuulutas juubelipeo otsesaates välja kaks viimast näosaate viienda hooaja osalist.
MASKERAAD ALGAB: Tahad kogu pulli oma silmaga näha? "Su nägu kõlab tuttavalt" piletid paisati müüki  (2)
13.september 2016 12:15
2. oktoobril stardib TV3 paroodiasaate " Su nägu kõlab tuttavalt " viies hooaeg, milles kaheksa andekat ja armastatud artisti naerutavad vaatajaid läbi terve sügise. Piletid saate salvestustele on tänasest alates kõigile saadaval.
Kristjan Kasearu oma eraelust: sotsialiseerumine on hetkel miinimumini tõmmatud
09.september 2016 22:00
Sel sügisel TV3 hiigelsõus "Su nägu kõlab tuttavalt" osalev Kristjan Kasearu tunnistab Kroonikale antud intervjuus, et on sotsialiseerumist kõvasti vähendanud.
Sotši lauluvõistlusel põrunud Kristjan Kasearu osaleb näosaates  (6)
09.september 2016 11:46
" Su nägu kõlab tuttavalt " 6. osaleja on andekas laulja ja näitleja Kristjan Kasearu ! Muusika juurde jõudis Kristjan alles keskkoolis. Oma esimese kitarri teenis ta terve suve bensiinijaamas töötades. Kristjan on mänginud peaosa Nuku- ja Noorsooteatri muusikalis "Romeo ja Julia", kus ta kehastas Romeot. Nüüd on aeg näidata kogu maailmale, milleks ta võimeline on.
Kanal 2 ekraanile naasevad televaatajate lemmikud
08.september 2016 00:00
Värskete osadega alustavad uut hooaega nii kodumaised komöödiasarjad kui ka “ Sajandi armastuse ” jätkulugu.
VIDEO: Mis juhtus? Lembelaulu "Pretty Woman" esitanud Kristjan Kasearu põrus Sotši lauluvõistlusel  (109)
05.september 2016 20:37
Kristjan Kasearu astus pühapäeval Sotšis üles lauluvõistlusel Uus Laine, mille korraduslik pool on lausa nii karm, et korraldajad valivad osalejatele ise selga rõivad ja annavad ette laulud, mida laulda.
Vene lauluvõistluse karm kord: Kristjan Kasearul ei lubata ise oma lavakostüümi valida  (12)
03.september 2016 09:37
Kristjan Kasearu sõnul pole Venemaa laulufestival "Uus laine 2016" sellne konkurss, kus artist saab teda, mida tahab ja päris palju asju on korraldajate poolt ette antud.
REBIME ETTE: Venemaa suurel lauluvõistlusel osalev Kristjan Kasearu vajab eestlaste abi, et konkurendid seljatada  (21)
18.august 2016 11:05
Kristjan Kasearu suundub õige pea võitlustulle lauluvõistlusel "Novaja volna" ehk "Uus laine" ning vajab eestlaste toetust, et juba eos end konkurentidest ette rebida.
PÄEVA KLÕPS: Kas 3- või 30-aastane? Kristjan Kasearule tegi James Perse moebutiigi nimetus palju nalja  (24)
16.juuli 2016 16:45
Rokkar Kristjan Kasearu tähistas tänavu 21.aprillil oma 30.sünnipäeva, kuid hiljuti Instagrami laetud pildist võiks küll pigem järeldada, et Kristjan on 3-aastane — Ameerika moelooja James Perse butiigi ukse ees sai noormees parajalt naeru kõkutada. Vaata pilti! Kas on naljakas või mitte?
Kristjan Kasearu kogub vaimutoitu murufestivalidel: viimasel ajal on elektroonilist muusikat liiga palju  (1)
06.juuli 2016 17:00
Naistelehe esitatud küsimusele, milliseid suvesündmusi plaanib laulja Kristjan Kasearu külastada, tõdes mees, et enamik tema nädalavahetusi on siiski töised ning plaanid sünnivad suuresti spontaanselt.
ETVs juulis ja augustis
30.juuni 2016 00:00
Uut hooaega alustab “Eesti mäng”, osa saab võimlemispeost “Hingelind”, Viljandi Folgist, Pärnu filmifestivalist, aga ka kergejõustiku EMist ja Rio olümpiast.
TOP 10: Nende kuulsate vallaliste kompude seltsis otsiks küll jaaniõhtul sõnajalaõit!  (41)
23.juuni 2016 12:17
Jaanipäevaks on peale rohu kõrgeks kasvanud ka sõnajalad, mis oma tõelist eesmärki teenivad just tänasel jaaniööl. Vallalised neiud pööravad oma unelevad pilgud metsa alla, et leida kõige ihaldatum suvine aare siin ilmas — sõnajalaõis! Publik pani kokku kümme kaunist meesterahvast, kes on just parasjagu vabad ja vallalised, et õit jahtida.
Jaanituled Eesti maakondades 22-24. juunil
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades.
KUHU MINNA: Jaanituled Eesti maakondades 2016  (19)
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga e-postiaadressil veeb@maaleht.ee .
Avameelseim ülestunnistus siiani! Kristjan Kasearu armus valedesse asjadesse: elu pani mulle jala taha  (13)
18.juuni 2016 21:20
Laulja ja saatejuht Kristjan Kasearu on viimasel ajal pidevalt uudiskünnist ületanud oma avameelsete pihtimustega kuulsuse taaga all murdumisest ja iseendaga taas sõbrunemisest, ent nüüd on see kõik valatud ka uude singlisse pealkirjaga “Love Is The Answer”, mille muusikavideo on nii meisterlikult lahendatud, et meenutab suisa Hollywoodi filmi. Nüüd, pärast selle video vaatamist, tundub Kasearu jutt loogilisemgi kui enne…