Kristjan Kasearu

Meenutusi sõjakoldest! Birgit Varjun tekitas Afganistanis esinedes poistele koduigatsuse: minu muusika oli pisut liiga emotsionaalne  (9)
24.aprill 2014 18:06
Publik uuris eilse Veteranidepäeva valguses muljeid neilt muusikutelt, kes erinevates kriisikolletes missioonil viibivatel Eesti sõduritel külas on käinud. 2010.aastal külastas Afganistani lauljatar Birgit Varjun , kellele jäi kohtumisest kaitseväelastega väga positiivne mulje, kripeldama jäi vaid see, et repertuaar sai valitud veidi liiga nukker ja tekitas poistes koduigatsust.
Meenutusi sõjakoldest! Piret Järvis tundis Vanilla Ninjaga Iraagis esinedes kurbust ja hirmu: sõda on väga mõttetu nähtus  (15)
24.aprill 2014 16:14
Publik uuris eilse Veteranidepäeva valguses muljeid neilt muusikutelt, kes erinevates kriisikolletes missioonil viibivatel Eesti sõduritel külas on käinud. 2007.aastal populaarse tüdrukutebändi Vanilla Ninja liikmena Iraagis viibinud Piret Järvis meenutab, et reisi eel tundis ta hirmu, on alati pidanud sõda väga kurvaks ja mõttetuks nähtuseks ning sai selle kogemusega oma tunnetele vaid kinnitust.
SUUR GALERII: Tänane sünnipäevalaps Kristjan Kasearu on 28 aastaga kujunenud peoloomast tõeliseks muusikuks!  (6)
21.aprill 2014 08:50
Veel mõned aastad tagasi polnud ühtegi pidu, mille keskne hing poleks olnud paljude Eesti naiste unistuste mees Kristjan Kasearu. Täna 28-aastaseks saanud ja korra lausa Eesti seksikaimaks meheks valitud hurmur on jõudnud oma karjääri jooksul näidelda nii filmiekraanil kui paljudes muusikalides, täitnud kõmuväljaannete esikaasi ja pakkunud kõneainet oma arvukate suhetega. Proportsionaalselt on kõiges selles olnud aga vähe tegemist muusikaga ja seda on tänaseks palju rahulikum ja tasakaalukam Kasearu ka tunnistanud.
Spordisõbrad Kristjan Kasearu ja Rene Puura rääkisid trenniharjumustest  (4)
09.aprill 2014 21:29
Muusikud Kristjan Kasearu ja Rene Puura eelistavad trennisaalis vett tarbida.
FOTOD ja VIDEO: Tanel Padar: uus saade on jõukohasem kui kardisõit!  (1)
11.märts 2014 10:15
Pärast kardisõitu Xplosion Fight Series võistlejatega hingeldas Tanel Padar veel tükk aega ning tõdes, et järgmisel nädalal alustav uus saade on talle jõukohasem kui kardisõit, kus taipoksijatega esmaspäeval mõõtu võtta tuli. Vastastega kardirajal mees ringi minna aga ei sooviks ja ei kujuta enda sõnul ette, kust selleks vajalik energia võetakse. Temale sobilik spordiala on aga vabas õhus tehtav - näiteks tennis, millega Padar enda sõnul juba veidi ka tegelenud on.
FOTOD: Staarid said poksijatelt kardirajal "silma siniseks"  (2)
11.märts 2014 09:48
Laitse Rallyparkis toimus eile kardisõidu võistlus Xplosion GP, kus staarid võtsid mõõtu Xplosion poksijatega.
Põnev! Kitarrist Priit Jäägril valmis esimene sooloplaat, kus teevad kaasa paljud tuntud muusikud!  (3)
06.märts 2014 22:29
Sellel nädalal ilmus esimene sooloplaat Priit Jäägril, kes tuntud kui vasakukäeline kitarrist, kes musitseerib Ballooneri ja Indigolaste ridades ning paljude lauljate saatebändides, millest üks on praeguseks laiali läinud Kristjan Kasearu ansambel The Heft.
VAATA ja meenuta, kuidas minikleidis Lenna tantsulugu "Sexyback" esimeses Unistuste Bändis laulis!
03.jaanuar 2014 08:55
Täna õhtul R2 Aastahiti suurel galal astub seitsmendat korda üles aasta muusikaküsitluse lõputseremoonia raames Unistuste Bänd, kus esmakordselt solistiks Hendrik Sal-Saller . "Väga vahva! Kuigi ma mängin juba 20 aastat unistuste ansamblis, on siiski väga tore, kui saan korraks mängida ka mõnes teises unistuste koosseisus,“ kommenteerib ta.
Lauldes-musitseerides Suurde Õuna! NYC Piano Bar saadab andeka muusiku New Yorki!
04.november 2013 13:01
NYC Piano Bar alustab noorte muusikute võistlussarjaga "Open stage". Tegemist on noorte muusikute võistlusega, mille eesmärk on avastada uusi noori talente muusikamaastikul ning anda neile esinemisvõimalus Tallinna ühel omanäolisemal laval.
Mine kuula-vaata Kristjan Kasearu uue singli esmaesitlust Club Hollywoodis!  (2)
25.august 2013 09:25
Reedel 30. augustil esitleb Kristjan Kasearu & The Heft Club Hollywoodis oma uhiuut singlit pealkirjaga "Heastada kõik". Uus singel on järjekorras neljas, salvestatud Eestis ning miksitud Soomes nagu ka bändi eelnevad lood. Kristjani enda sõnul on tegu võimsa helipildi ja siira sõnumiga looga.
Kristjan Kasearu paljastas oma six-packi saladused  (23)
07.august 2013 09:15
Kui veel mõned aastad tagasi oli Kristjan Kasearu muskulatuur üsna tagasihoidlik, siis eelmisel aastal üllatas laulja oma uue imagoga, mille juurde kuulub ka ahvatlev six-pack. Kuidas Kristjan selle saavutas?
Ruusa Farmer loodab head nisusaaki  (1)
19.juuli 2013 18:15
Põlvamaal tegutseb pereettevõte Ruusa Farmer OÜ, kus haritakse 170 ha põldu ning 40–50 ha rohumaid.
Suvine rokinauding: Kristjan Kasearu ja The Heft said valmis värske ja vesise video!  (3)
07.mai 2013 18:40
Kristjan Kasearu ja The Heft on valmis saanud järmise suure singli "Aega ei jää" ja samuti on loole tehtud muusikavideo!
VeteranFOTOD: Ninjad missioonil! Vaata, kuidas Vanilla Ninja omal ajal Iraagis sõduritega rokkis  (6)
22.aprill 2013 19:51
Juba homme, 23. aprillil korraldab kaitsevägi selle aasta esimese suurema vabaõhukontserdi Vabaduse väljakul , tähistamaks esmakordselt Eestis veteranipäeva ehk missioonil käinud sõdurite päeva. Tasuta kontserdil Veteranirock esinevad Singer Vinger , Terminaator, Ultima Thule ja Tõnis Mägi .
Peoinimesed panid Dom Partyl kõva peo maha!  (2)
03.aprill 2013 15:29
Möödunud neljapäeval, 28. märtsil, leidis aset suurejooneline Dom Party Oriental, mis muutis Klubi Teater üheks ööks idamaade oaasiks! Teiste seas oli idamaistest pidustustest osa saama tulnud ka Monaco suurärimees Roberto de Silvestri, kulturist Argo Ader, Laulja ja staar Kristjan Kasearu ja paljud teised.
Firmabändide konkursil võidutsesid Skype, Tele2 ja Soraineni advokaadid!  (2)
01.märts 2013 14:48
Eile anti Rock Cafés avapauk järjekordsele Firmabändide konkursile, kus võtsid mõõtu suurettevõtted nagu Skype, AHHAA teaduskeskus, Harju Elekter, Tele2, Enterno Group ja Sorainen Advokaadibüroo. Õhtut juhtis Teele Viira, kohtunike rollis olid poliitik-muusik Aivar Riisalu, laulja Kristjan Kasearu ja Universal Recordsi esindaja Leen Kadakas. Edasi pääsesid Tele2 Eesti ASi - Ajutine Ülekoormus, Skype - Mood Mess ja Advokaadibüroo Sorainen - Sh*tLoadOfTalent
Firmabändid alustavad mõõduvõtmist!
28.veebruar 2013 10:40
Täna kell 20.00 saab hoo sisse Firmabänd 2013 konkurss, mis koosneb kolmest eelvoorust ja finaalist ning toimub Rock Cafes. 1. eelvoorus astuvad üles SA Teaduskeskus AHHAA, Harju elekter, Skype, Tele2 Eesti AS, Enterno Group OÜ/ Latakko, Sorainen advokaadibüroo!
Valiv moefanatt! Loe, milliseid riideid Kristjan Kasearu iial ei kannaks  (3)
29.jaanuar 2013 19:45
Hurmur ja naistelemmik Kristjan Kasearu moodi tahaks välja näha paljud mehed, kuid vaid vähesed teavad, millist trennivaeva selle nimel näha tuleb, et nõnda vapustav välja näha - kui te aga arvate, et Kristjani riidekapp on pungil täis sädelevaid firmariideid, siis te paraku eksite!
Trenn, musklid ja rokenroll! Kristjan Kasearu vähendab joomist, kuid päris maha ei jäta  (7)
18.jaanuar 2013 13:50
Laulja Kristjan Kasearu on spordiga tegelenud juba pikemat aega, kuid nüüd on mees otsustanud ka trimpamisega piiri pidama hakata.
FOTOD: Puusad liikuma! Kristjan Kasearu rokitrenn küttis spordiklubis naised kuumaks  (3)
27.november 2012 16:05
Sparta neljanda sünnipäevapeo naelaks olnud Kristjan Kasearu bändi ja Sven Idaranna ühine kontsert-treening "A Tribute to Aerosmith " tõi spordiklubi pallimängude saali umbes 150 heast muusikast lugu pidavat trennisõpra.
Palju ilusaid poisse ühel kontserdil! Ja Shanon tutvustab uut plaati ka!
23.november 2012 12:15
Juba homme, 24. novembril astuvad kontsertklubis Rock Cafe üles Shanon , Kristjan Kasearu & The Heft ning Artjom Savitski . Shanon, kellel õige pea on ilmumas album "Tuhat ja üks ööd", annab fännidele suurel määral aimu millisena uus kauamängiv kõlama saab.
Spartas toimub erakordne tantsutreening live-kontserdi saatel!
21.november 2012 14:35
Reedel, 23. novembril toimuva Sparta 4. sünnipäevapeo naelaks on Kristjan Kasearu ja ta bändi megaprojekti "A Tribute to Aerosmith" live-kontserdi saatel kell 19 algav pöörane tantsutund, mida treenerina juhib vitaalne Sven Idarand.
Hollywood kutsus oma 17.sünnipäevale kuulsused ja Dimitri Pariisist
20.november 2012 13:14
Sellist pidu nagu peeti terve sünnipäevanädala jooksul Hollywoodis, eriti tihti ei näe. Lisaks rajudele kontsertidele (näiteks nagu kolmapäevane Kristjan Kasearu ja The Hefti esinemine) kulmineerus suur pralle Dimitri from Parise etteastega laupäeva öösel. Mmmõnus! Kohal oli palju avaliku elu tegelasi. Kas Sina rokkisid ka nendega, kallis Weekendi piduline?
Meeskonnamängija? Kristjan Kasearu: ma ei ole kunagi tahtnud soolokarjääri teha!  (7)
16.november 2012 09:00
Ansambel Kristjan Kasearu ja The Heft sai aluse poolteist aastat tagasi, lõplikult pandi bänd kokku selle aasta algul ning seksikas solist selgitab, et pole iial tahtnud soolokarjääri teha, kuna talle meeldib meeskondlik töötegemine rohkem.
VIDEOD: Verd ja higi! Need muusikud hindavad korralikku rusikavõitlust
15.november 2012 20:44
Kristjan Kasearu esitles täna oma bändi The Heft uut muusikavideot, kus laulja poksiingis kõvasti kloppida saab.
Kristjan Kasearu avas oma uue bändiga värskelt renoveeritud Hollywoodi!  (1)
15.november 2012 16:50
Hollywood on taas avatud oma täies hiilguses ning sel nädalal vürtsitab klubi kava eriline möll. Kolmapäevase Ladies Nighti tõmbas käima Kristjan Kasearu oma ülikuuma uue bändiga The Heft. Bändil on muide ka värskelt valminud muusikavideo, mida võid näha Publikust
Kristjan Kasearu esitles uut vinget musavideot, millel režissööriks Peeter Rebane  (22)
15.november 2012 15:25
Fännid, hulluge! Kristjan Kasearu on tagasi ja parem kui iial varem. Nimelt on noormees vahepeal kõvasti loomingulist tööd teinud, ennast arendanud ja treeninud, pannud kokku ansambli The Heft ja rokib täiega.
Remont on läbi ja uus Hollywood avab uksed!  (1)
13.november 2012 16:30
Suuremahulise renoveeringu läbi teinud Tallinna suurim ööklubi toob külastajateni sel nädalavahetusel ainult parima. Esindatud on maailmaklassi superstaarid: muljetavaldav nimekiri veteranidest noorte tulijateni, sealhulgas nii Eesti omad kuulsused, DJ-d ja bändimehed kui ka välismaised. Kõik see kulmineerub laupäevase 17. sünnipäeva megamölluga, kui külla tuleb prantsuse superstaar DJ Dimitri from Paris !
Öövollel pidid staarid rahvaliigakate paremust tunnistama
29.oktoober 2012 14:17
Laupäeva öösel Kalevi Spordihallis toimunud Credit24 Rahvaliiga korraldatud Öövollel koguti heategevusliku loterii ja oksjoniga Hiiumaa Võrkpalliklubi noorsportlastele veidi enam kui 1000 eurot. Vaatajatele pakkusid võrkpalliilu nii staarid, poliitikud kui ka spordiajakirjanikud, kuigi seekord pidid nad Credit24 Rahvaliiga tiimidele alla vanduma.