Kristjan Kasearu

VIDEO: Kristjan Kasearu ja The Heft soovivad head vastlapäeva looga "Siin ja praegu"  (1)
17.veebruar 2015 11:43
Kristjan Kasearu ja The Heft on valmis saanud oma järgmise singli "Siin ja praegu".
FOTOD: Kraanivesi ON joogivesi — õhtut juhtis Pille Minev, jooke segasid Liis Lemsalu ja Kristjan Kasearu, kohal oli ka presidendiproua
09.veebruar 2015 11:04
Butterfly värvikas õhkkonnas sai reedel piduliku avalöögi tänuväärt kampaania, kus Tallinna Vesi julgustab inimesi kraanivett jooma, sest kraanivee kvaliteet on tõepoolest väga hea juba aastaid! Vaata pilte meeleolukast üritusest ja vali oma lemmikkokteil!
Kraaniveekokteil: Boriss Gorski teeb kraaniveest rütmika Mango Tango
02.veebruar 2015 17:48
Raadiohääl Boriss Gorskile meeldivad rütmid ja nüü sündiski stiilne ja rütmikas Mango Tango.
Kraaniveekokteil: Pille Minev muudab puhta kraanivee greibiselt särtsakaks
02.veebruar 2015 16:53
Vaata videost, kuidas puhas kraanivesi muutub greibi ja passioni lisades värvikaks — Pille käes valmib lihtsasti veekokteil Sügisärataja!
Kraaniveekokteil: Ženja Fokin lisab tervislikule joogile stiili punase sõstraga
02.veebruar 2015 16:07
Punane sõstar on tervislik ja kui lisada seda kelmikal moel kraaniveele — nagu teeb seda Ženja, siis saab ühe mõnusalt marjase joogi. Vaata videost!
Kraaniveekokteil: Marju Länik laseb hea maitsta punasel ja kirglikul Punamündikesel
02.veebruar 2015 11:12
Marju Länik saab inspiratsiooni tervisliku veekokteili valmistamiseks maasikatest ja nii sünnibki maasikane kraaniveest Punamündike! Vaata videost, kuidas seda kerge vaegava teha!
Kraaniveekokteil: Kristjan Kasearu segab kokku tervisliku joogi Agent Õun
02.veebruar 2015 10:43
Kristjan Kasearu kehastub agendiks ja teeb endale agendile kohase kokteili, milles on värvi ja särtsu — tervisliku veekokteili kraaniveest, lisades maitseks õuna. Vaata, kuidas valmib lihtne ja maitsekas veekokteil!
Kraaniveekokteil: Liis Lemsalu tervislik veekokteil Armutu Arbuus
02.veebruar 2015 10:29
Kraanivesi on tervislik ja seda võib julgesti juua. Kuidas kraaniveele lihtsasti hea ja hõrk maitse anda? Liis Lemsalu valis maitseks arbuusi ja sündiski veekokteil Armutu Arbuus! Kraanivesi on joogivesi!
TOP 100: Vaata, millised sada raadiohitti jäävad Raadio Uuno kuulajate jaoks 2014. aastat meenutama!
30.detsember 2014 20:35
R2 polnud täna ainus raadiojaam, mis selgitas välja Eesti inimeste tänavused lemmiklood.
VIDEO! Eesti Laul 2015 poolfinalisti Elisa Kolki lugu "Superlove" ei räägi ainult armastusest  (4)
17.detsember 2014 16:06
Eesti Laul 2015 poolfinalisti Elisa Kolki lugu "Superlove" ei räägi ainult armastusest, vaid sellest kuidas igast raskest olukorrast välja tulla ja jääda positiivseks. Loost on valminud ka tantsulisem versioon DJ Wh1teland Remix, mis on tasuta allalaetav.
NÄDAL SUURES PILDIS: Tallinna uus tramm, riigimetsade kuningas, peapiiskopi valimine ja Andrus Värnik kohtus  (1)
30.november 2014 16:06
Delfi toob teieni lõppeva nädala parimad kodumaised pressifotod meie parimatelt fotograafidelt. Andres Putting jälgis Hispaanias CAFi tehases range turvakontrolli tingimustes, kuidas valmivad trammid, mis detsembri teises pooles Tallinnasse jõuavad.
FOTOD: Anne & Stiili ilugalal säras kodumaiste kuulsate naiste ilu!  (6)
25.november 2014 09:31
Telliskivi loomelinnakus pidas ajakiri Anne & Stiil eile ilugalat, kus kuulutati välja 60 ajakirja 2014. aasta ilulemmikut. Lisaks kuulutati välja ajakirja Anne & Stiil aasta naine, kelleks sai Mari-Liis Lill ning meigikunstnik Ly Ranne mälestusfondi auhinna Ilulooja saaja, mille pälvis Janne Klooren. Õhtu kavas oli ka Piret Ilvese moeshow koos New Vintage by Kriss ehetega, tšellokvarteti C-Jam kõrvapaitus kuulajaile ning balletisolistide esinemised. Õhtu teemaks oli metallik ja nii said paljud kodumaised kaunitarid oma kõige säravamates rõivastes esmaspäeva õhtut nautida.
Eesti TOP 8 Publiku lemmikut komput, kes pole veel isarõõme maitsta saanud  (46)
08.november 2014 21:30
Isadepäev on tulekul ning paljud isad ja vanaisad on elevil, mis nende suurematel ja väiksematel võsukestel selleks tähtsaks pühapäevaks varuks on. Kui viimase aja beebibuumi valguses heita pilk aga sellele, millised Eestimaa kaunid noorhärrad pole veel isarõõme maitsta saanud, siis tegi Publik väikese spikri. Igaks juhuks, et teaks jälgida...
TELETOP: Näosaade rokib tipus, alistades kõrge kaarega teised kodumaised saated  (11)
14.oktoober 2014 17:25
Kui suvel armastasid eestlased toimuvast saada ülevaate uudisaadetest ning muul ajal telerile tähelepanu suuremat ei pööratud, siis koos sügisega on tagasitee südamesse leidnud armastatud seriaalid, mille seas on vaatajatega (222 000 televaatajat) puhta töö teinud ei keegi muu, kui TV3-e "Su nägu kõlab tuttavalt", jättes pika ninaga Kanal 2-e "Plvede all" ja ETV "Õnne 13".
Mihkel Raud suudles Liis Lemsalut!  (18)
26.september 2014 08:54
Eesti telefilm sai juurde ühe skandaalse suudlusstseeni! Septembri alguses salvestati nimelt Mihkel Raua kirjutatud etenduse "Järgmine voor" põhjal telefilm "Eesti otsib ahvi", kus lõi kaasa põnev seltskond - Mart Sander, Rauno Palman, Mihkel Raud ja Liis Lemsalu .
Värskes Kroonikas: Muinasjutuline pulm: Investeerimisfirma Trigon juht Joakim Helenius abiellus oma poja ema Evely Tikerpuuga  (30)
18.september 2014 21:25
Möödunud laupäeval laulatati Tallinnas Toomkiriku kellade helina saatel investeerimisfirma Trigon juht Joakim Helenius ja tema poja Maximilian Johani ema Evely Tikerpuu.
Ootuspäraselt keskealine telesügis  (2)
18.september 2014 04:30
Paistab, et „Näosaatele” ei tule tänavu konkurenti, mis kogu publiku teleri ette tooks.
“Köök“ näitab hullu restorani  (5)
12.september 2014 14:13
Esmaspäeviti näitab Kanal 2 uut komöödiaseriaali “Köök”, mille peaosades säravad näitleja Indrek Taalmaa ja muusik Kristjan Kasearu.
AVALDA ARVAMUST: Kuidas meeldis Sulle uue saateaarja "Köök" avaosa?  (21)
09.september 2014 08:59
8. septembril startis Kanal 2 eetris uus saatesari "Köök", kus paljude teiste seas näitlevad Kristjan kasearu ja Lauri Pedaja.
Täna Kanal 2s: uus kodumaine komöödiasari "Köök" pöörab tipprestoranis elu pea peale  (1)
08.september 2014 15:20
Juba täna kell 20 alustab Kanal 2s uus särtsakas komöödiasari „Köök“, mille peaosades säravad näitleja Indrek Taalmaa ja muusik Kristjan Kasearu. Humoorisari keerab pea peale elu ühes pealinna mainekas restoranis.
Uues komöödiasarjas mängiv Kristjan Kasearu: päris alasti vist ei oleks nõus näitlema  (2)
03.september 2014 14:56
Esmaspäeva õhtuti, alates 8. septembrist hakkab  Kanal2 vaatajaid rõõmustama uus kodumaine komöödiasari "Köök", mille üheks peaosaliseks 28-aastane laulja Kristjan Kasearu . Publik vestles Kasearuga veidi pärast seda, kui mees ka ise esmakordselt sarja avaosa nägi. Uurisime, millised on valitsevad emotsioonid ja kas teravate nugadega sarjas mängides ka vigastusi ette tulnud on.
FOTOD: Anne & Stiili ilustuudio pani Pärnu ilutemplis peo püsti!  (3)
29.august 2014 17:15
Tervituskõne pidas Hedon SPA & HOTEL tegevjuht Gardo Remmel. Restorani Raimond peakokk Herkki Ruubel kostitas peolisi hõrgutavate suupistetega, mis olid inspireeritud puhtast põhjamaisest maitsest ja toorainest.Tervitusjooke jagas De Kuyper Peachtree.
SUUR KOKKUVÕTE: Haara telekava ja pastakas, Kanal2 sügisprogramm tõotab tulla põnev!  (5)
28.august 2014 08:30
Oktoobris 21. sünnipäeva tähistav Kanal 2 on juba kaheksandat aastat järjest Eesti vaadatuim telekanal, mis käesoleva aasta seisuga hoiab liidripositsiooni nii üldvaadatavuses, kui ka reklaamiklientidele olulises 18-49-aastaste vaatajate sihtrühmas.
Meelelahutust igale maitsele
28.august 2014 05:15
Oktoobris 21. sünnipäeva tähistav Kanal 2 alustab sügishooaega 1. septembril kell 19 “Reporteriga”, et tähistada uudistemagasini 10. sünnipäeva.
Üllatus-üllatus, Sky Plusi selleaastane suvelugu on...  (8)
27.august 2014 14:35
Võistlustulle astusid kuusteist suvelugu, et selgitada välja see kõige-kõigem. Neist on alles jäänud vaid üks. See on lugu, mis Sky Plusi kuulajate arvates väärib tiitlit Sky Plus Suvelaul 2014 kõige enam!
VIDEO: Laav! Kristjan Kasearu ja Elisa Kolk heitsid uue loo tarvis teineteise märga embusse  (1)
27.august 2014 10:40
Kristjan Kasearu ja Elisa Kolk said suve lõpu puhul hakkama veel viimaste päikesekiirte püüdmisega muusikavideosse, mis algselt pidi olema Elisa enda projekt, kuid kuhu hädasti oli tarvis hurmavat meesterahvast, kelleks Kasearu nii välimuse kui hääle tõttu suurepäraselt sobis. Lugu kannab nime "L.O.V.E". Kuidas meeldib?
VAATA: Erootiline! Hurmur Kristjan Kasearu ja kaunitar Elisa Kolk küsivad uues muusikavideos üksteist hellitades: mis on armastus?  (8)
26.august 2014 15:30
Lauljad Kristjan Kasearu ja Elisa Kolk on koos valmis saanud uue looga "L.O.V.E", millele on valminud ka ahjusoe muusikavideo, kus nendevahelist elektrit ja keemiat on raske mitte märgata.
Veel üks muusik telesse! Kristjan Kasearu hakkab uues seriaalis näitlema  (4)
07.august 2014 13:00
Sügisest hakkab Kanal 2 ekraanil jooksma uus komöödiasari, mille peaosas astub üles muusik Kristjan Kasearu. "Eelkõige tundus see mulle huvitava ja uue väljakutsena. Mulle on alati meeldinud filmindus ja näitlejana kaasa löömine," rääkis Menule Kasearu, kes varem kaasa löönud muusikalides ja Kõusaare filmis "Magnus".
Rokkarid Kreem ja Kasearu panevad paika: kas tätoveeringud teevad kedagi paremaks või halvemaks?  (22)
03.august 2014 13:39
Nädal tagasi tekitasid Delfis poleemikat pildid joogalaagris lõõgastuvast presidendiproua Evelin Ilvesest, kelle napp suveriietus paljastas alaseljal ja õlal tätoveeringud, millest varem avalikkusel aimu polnud. Sellest innustatuna sukeldus LP uurima, kes Eestis end tätoveerida lasevad, kes tätoveerivad ja kuidas on üldine suhtumine muutunud, võrreldes varasemaga.