Kerli

Šikk Eesti särk
09.oktoober 2015 23:55
Triiksärk on paljude naiste ja meeste igapäevane lemmikriietusese, mis mõjub ühelt poolt viisaka ja asjalikuna, teisalt aga võib väljendada armastust originaalse Eesti disaini vastu.
Kus suitsu, seal tuld! Selgus Kerli öise salapärase kaaslase nimi  (4)
09.oktoober 2015 12:14
Lauljatar Kerli ammutab oma uue albumi jaoks inspiratsiooni juba mõnda aega vaheldumisi Tallinnas ja Elva kodumetsade vahel ning sädet aitaks rütmideks ja viisijuppideks kanaliseerida ka värske armastus, kirjutab Kroonika.
Kas tuleviku tormides jõuab elekter kõikide kodudeni?  (27)
09.oktoober 2015 00:15
Kliimamuutused mõjutavad paratamatult Eesti majanduse eri sektoreid puidutööstusest energeetika ja turismini. Milleks täpsemalt valmistuda ja mida positiivset kliima muutumine kaasa toob?
Kui armas! Karl-Erik Taukar laulusaates: on küll üks inimene, kes on minu jaoks vastupandamatu!  (8)
08.oktoober 2015 22:06
Saate " Laula mu laulu " uue hooaja esimeses saates esitati Karl-Erik Taukari lugusid. Laulja tunnistas Ivo Linna esitluses kõlanud avaloo "Vastupandamatu" järel, et tema pruut, Põhja-Tallinna lauljanna Kerli Kivilaan on tema jaoks täiesti vastupandamatu!
KUUM KAUP: Eestlased tarbivad sügise tulles väga palju toidulisandeid  (14)
07.oktoober 2015 13:53
Sügise tulles kasvab nähtavalt eestlaste vitamiinide ja toidulisandite tarvitamine ning ka apteekide kauba väljapanekus on sellised tooted praegu just esikohal. Millised on hetkel eestlaste poolt enim ostetud vitamiinid ja toidulisandid?
NÄDALA INSTAGRAM: Koduloomad, Starbucks, eurotuur ja erinevad peod - kuidas veereb meie staaride elukene?
04.oktoober 2015 18:45
Kuidas kulges meie staride tegus, pidune, puhkust ja tööd täis nädal? Vaata, millised klõpsud Publikule Instagramis silma on jäänud.
FOTOD: Sügisöö varjudes märgati lauljatar Kerli Kõivu jalutamas salapärase noormehe käevangus  (75)
03.oktoober 2015 18:41
Elva metsades resideeruvat Kerli Kõivu näeb Tallinna vanalinnas pea sama harva kui täiskuud. Nädala alguses nägime aga täiskuu ära ja nüüd ilmus välja ka Kerli. Eile öösel jäi oma ikoonilistelt platvormidel tatsuv neiu kaamera ette ja sedapuhku ühe salapärase noormehe käevangus, kellega siirduti ööklubi Venuse poolt Forumi suunas. Kas Kerli on leidnud noormehe, kes paneb ta südame kiiremini peksma või on tegemist lihtsalt väga hea sõbraga, kes väsinud Kerlit koju aitab talitada – seda teavad vaid noored ise.
TOP 9: Kes Eesti muusikutest on meile enim rahvusvahelist tuntust toonud?  (42)
01.oktoober 2015 12:06
Rahvusvahelise Muusikapäeva auks otsustas Publik reastada üheksa Eesti staari, kelle talenti austatakse ka väljaspool meie kodumaad. Vaata, kes pääsesid tabelisse!
FOTO: Spirituaalsel teekonnal Kerli Kõiv tutvus Tartus oma eelmiste eludega  (9)
25.september 2015 22:00
Lauljatar Kerli Kõiv pole mitte vaid muusik, vaid ka teejuht ning guru paljudele oma fännidele, keda ta "kuulasteks" nimetab. Mullinätsugooti-printsess on pärast Eestisse tagasi kolimist hakanud selgelt tegelema süvitsi hingeasjadega, otsides ühist keelt ürgse loodusega ning innustades sotsiaalmeedias oma järgijaid elutarkustega.
FOTOD: Eestlanna osales Itaalias pingelises võistluses Porsche 911 nimel ja kohtus Top Geari Stigiga!  (3)
25.september 2015 20:30
Eestlanna Kerli Talkis sai tänu stiilsele fotole rahvusvahelisel Martini võistlusel auhinnaks erakordse reisi Itaaliasse, kus kokku võistles vaid 17 finalisti Martini võidusõiduvärvides Porsche 911 nimel. Võistluse peaauhinnaga sõitis koju küll paraku hoopis Artem Boyko Ukrainast.
Peugeot autod juhivad Eesti edetabelit kütusesäästlikkuses  (28)
25.september 2015 10:05
Maanteeameti avaldatud edetabeli põhjal on kõige ökonoomsem diiselmootoriga auto Peugeot 208 ECO 1,6 BlueHDi 100hj, mille keskmine kütusekulu on vaid 3 l/100 km ja eralduv CO2 emisioon 79g kilomeetri kohta. Samuti kuulub esikolmikusse Peugeot 308 SW 1,6 BlueHDi 120hj, keskmise kütusekuluga 3,2 l/100 km ( CO2 – 85g ).
18-aastane juht sattus liiklusõnnetusse, 12-aastane kaasreisija sai viga
24.september 2015 08:26
Eile sattus Rakveres liiklusõnnetusse 18-aastane autojuht, autos sai vigastada 12-aastane kaasreisija.
Eesti meisternaiskond hakkab mängima Ida-Euroopa korvpalliliigas
23.september 2015 09:23
Eesti naiste korvpalli meistriliiga eelmise hooaja meisternaiskond "1182 Tallinn" on alustamas uut hooaega käesoleval nädalal Riias. Sel aastal osaletakse sarnaselt eelnevatele hooaegadele Eesti-Läti ühisliigas ning kodustel meistri -ja karikavõistlustel. Uue väljakutsena mängitakse tugevat konkurentsi pakkuvas Ida-Euroopa naiste korvpalliliigas (EEWBL).
Korstnapühkija: järjekorrad ulatuvad novembrisse  (8)
22.september 2015 16:30
Kuna viis aastat tagasi vastu võetud tuleohutusseadus andis küll loa inimestel endil korstnat pühkida, kuid kohustab kord viie aasta jooksul elukutselise korstnapühkija kutsuma, siis ulatuvad korstnapühkija järjekorrad praegu kohati pea aasta lõpuni.
VIDEO: Kerli tõmbab suitsu ning jagab fännidele õpetussõnu: hingevalu teeb meid ilusamaks  (18)
21.september 2015 08:30
Eile õhtul postitas armastatud lauljatar Kerli Kõiv , kes nüüd taas Eestis elab, oma fännilehele video, milles mõtiskleb sigaretti suitsetades valu tähenduse üle inimese elus.
VAATA JA IMETLE: Kerli Kõivu müstilise kodumaise fotosessiooni pilte tilgub üha juurde!  (68)
15.september 2015 18:56
Lauljatar Kerli jäädvustas Eestimaa rabad maailmakaardile imelise fotosessiooniga oma kodukandis, millesse kaasas terve plejaadi kodumaiseid ja välismaiseid tegijaid. Kõnealused fotod jõudsid ajakirja V , mille esikaant kaunistab hetkel aktifoto Selena Gomezist. Fotod klõpsas Itaalia päritolu, kuid pikalt Eestis elanud moefotograaf Filippo Carotti, kes on pildistanud oma karjääri jooksul praktiliselt kõigi maailma mainekate moeväljaannete tarbeks! Vaata ka videot!
Kerli Dello lapsed kiidavad ema hommikuuudistesse naasmist: rääkisin nendega läbi ja neil ka silmad põlesid peas!
15.september 2015 08:23
Kerli Dello oli "Terevisioonis" paljude lemmikuudistelugeja ning kui ta möödunud aastal televisioonist lahkuda otsustas ning kaitseväe teavituskeskusse tööle asus, tegi see nii mõnelegi televaatajale tuska, kirjutab Õhtuleht.
Endine telediktor Kerli Dello naasis hommikusse ametisse, kuid enam nägu ei näita!  (7)
14.september 2015 11:29
Mõnda aega tagasi " Terevisioonist " lahkunud uudistediktor Kerli Dello on alates tänasest taas hommikuses ametis, ent hoopis mujal!
FOTO: Kerli Kõiv kohtus president Ilvesega: tal on äge plaan, kuidas tutvustada Eestit maailmale  (48)
09.september 2015 12:05
Eile käis riigipeal külas aastaid Ühendriikides tegutsenud lauljatar Kerli Kõiv , kes 20. augustil ka Ilvese Kadrioru roosiaia vastuvõttu väisas.
NÄDALA INSTAGRAM: milline kodumaine staar kehastus kiisuks, kes pugis hotdoge, kes käis tätoveerija nõela all?  (4)
06.september 2015 11:06
Septembrikuu esimesse nädalasse jätkus kodumaistel kuulsustel nii koolinostalgiat, kui ka adrenaliini tõstvaid hetki. Viskame pilgu peale Eesti staaride tegemistele Instagrami vahendusel.
Nüüd saab õpiku abil veiseid kasvatada
24.august 2015 13:10
Möödunud teisipäeval esitles Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis loomakasvatuse õppejõud Marika Oeselg raamatut „Praktiline veisekasvatus“.
FOTOD: Glamuurselt sarviline Kerli Kõiv poseeris roosiaia peol nagu tõeline punase vaiba proff!  (31)
20.august 2015 20:49
President Ilvese vastuvõtt Kadrioru lossi roosiaias oli kohale meelitanud ka ühe meie armsa Maarjamaa kõige eksootilisema õie - tagasi kodumaale kolinud Kerli Kõivu . Ameerikas meelelahutuskarussellil pööreldes tuli tal palju punastel vaipadel talluda ja fotograafidele poseerida ning näitas nüüd siinsetelegi fotograafidele oma parimaid pildile jäämise nõkse.
NÄDALA HITID: 5 valitud lugu läinud nädalast ehk Evelin Ilvese tõehetk, presidendi Leedu "silmarõõm", Kerli Dello metsseadraama jt  (4)
17.august 2015 18:00
Läinud nädal tõi Publiku veergudele ohtralt Ilveseid, ühe metssea, põnevat seebivahtu ja suured vanusevahed. Siin on 5 valitud lugejate seas menukat pala läinud nädalast.
Instakokkuvõte: kelle hommik oli täna eriti raske, kes täitis oma kauaaegse unistuse? Kodumaised kuulsused sel nädalal Instagramis  (4)
16.august 2015 12:16
Taas üks nädal lõpule jõudmas ning aeg on üle vaadata, millega meie kodumaised staarid sel nädalal hakkama said. Heidame pilgu peale 11 tuntud inimesele ja nende Instagrami kontodele.
Hirmuäratavad minutid: Kerli Dellot ründas koduköögis metssiga  (42)
11.august 2015 11:11
Endine telediktor Kerli Dello elas omaenda koduköögis üle piraka ehmatuse, kui talle sigines tuppa "kostile" pesuehtne metssiga. Šokist toibunud, jagas naine juhtunut värvikate kirjeldustega oma Facebooki vahendusel. Loe, mis täpsemalt juhtus metslooma kodus pidavate naabrite tõttu. Sigade Aafrika katku valguses lausa judinaidtekitav!
FOTOD: Selge pilt! Enne paljajalu vanalinnas päterdamist käis Kerli Kõiv Liina Steini moepeol esinemas  (7)
04.august 2015 11:10
24.juulil avaldas Publik lõbusad paparatsofotod sellest, kuidas lauljatar Kerli Kõiv vanalinnas paljajalu päterdas. Kui siis polnud veel teada, kust niimoodi tullakse ja kuhu minnakse, siis nüüdseks on seegi selgunud. Kerli esines nimelt tolle õhtupooliku varasemal tunnil Liina Steini 5.juubeli moedemonstratsioonil. Vaata pilte!