Kerli

TOHOH! Kerli Kõivu uut singlit oleks pidanud esitama hoopis üks teine tuntud lauljatar  (8)
25.juuni 2016 12:35
Kerlil valmis uus lugu nimega “Racing time”, mille tarbeks on inspiratsiooni ammutatud värskest Disney kassahitist “Alice peeglitagusel maal”. Lauljatar paljastas sotsiaalmeedia vahendusel aga põneva fakti — tema kirjutatud pala oleks äärepealt pääsenud filmi ametlikule helireale ja sugugi mitte tema enda esituses!
Neli soovitust, kuidas leevendada jaanipäevapohmelli  (6)
24.juuni 2016 13:05
Pidudejärgsetel hommikutel unistavad ilmselt paljud imekapslist, mis aitaks leevendada pohmelli. Kuigi sellist imerohtu pole veel loodud, tasub siiski teada võtteid, kuidas halba enesetunnet ennetada ja leevendada, kirjutab Apotheka farmatseut Kerli Valge.
Nopime Eesti disaini välikööki — viis ideed
20.juuni 2016 13:01
Eesti disainerid loovad põnevat ka selleks, et saaksime mõnusalt aega veeta õues, aias ja terrassil. Fookuses on seekord väliköök, kuhu kulub ära praktiline redel-lillekast, stiilsed taburetid, rahvusmustriga piknikutekk, stiilne grill ja muidugi üks suur laud, mille taha sõpradega head-paremat nautima istuma! Vaata lähemalt!
Apteekri soovitused: kuidas kurguni õgimisele nutikat leevendust pakkuda  (19)
17.juuni 2016 18:05
Sumedad grilliõhtud on küll toredad aga sinu enesetunne pole pärast rikkalikke söömaegu enam sugugi kiita? Kui raskustunne pole ka sulle võõras, loe apteekri Kerli Valge kolme soovitust.
KLÕPS: Haruldane poolehoid! President Toomas Hendrik Ilves ei pea paljuks Kerli Kõivu enda sooja ja kaitsvasse embusse haarata  (40)
14.juuni 2016 21:30
Eelmisel nädalal avatud Hiltoni hotelli kutsuti nii palju külalisi, et alguse sai kolmepäevane peomaraton, mille käigus tehtud pildid ja tähelepanuväärsed momendid alles käesoleval nädalal pinnale ujuvad. Publikule valmistas erilist rõõmu üks tore klõps, mis võimalik tõesti vaid Eestimaal — kahe etteaste vahepeal pidas vabariigi president Toomas Hendrik vajalikuks Eestile rahvusvahelist au ja kuulsust toonud lauljatar Kerli Kõivu soojalt emmata. Kas pole mitte haruldane poolehoid?
NÄDALA INSTAGRAM: Ohtralt reisimist, jalkat ja puhkust! Eesti kuulsad ja ilusad võtsid eelmisel nädalal aja maha
13.juuni 2016 09:02
Möödunud nädal oma külmade, vihmaste ja heitlike ilmadega ei pakkunud just palju rõõmu kõigile neile, kes olid sellesse aega mõne väliürituse plaanid sättinud. Seetõttu möödusidki viimased päevad üsna tubaselt, puhke- ja jalkalainel või siis vastupidi, välismaal reisides ja elu nautides. Küll aga õnnestus mõnel staaril kinni püüda ka ainsad kodumaised päikesekiired — vaata, kellel!
VIKTORIIN: Kui hästi teate lõppeva nädala sündmusi?
12.juuni 2016 12:09
Kontrollige, kui palju teate lõppeval nädalal Eestis ja mujal toimunust.
KUULA ja VAATA: Jana Kask üllitas uhiuue singli, milles võib aimata Kerli Kõivu mõjutusi  (19)
10.juuni 2016 18:30
“Eesti otsib superstaari” teise hooaja võitnud lauljatar Jana Kask , kes vahepeal Hispaania päikese all end soojendas käis ning nüüd tagasi Eestis on, avaldas sooloprojekti raames uue loo nimega “The One” ja lõi selle kõrvale romantilise visuaali kaunite vaadetega Eesti loodusest. Võib-olla tema seal Hispaanias ei olegi kuulnud-näinud seda, millega on viimasel ajal kodumaa metsades tegelenud maailmakuulus laulja Kerli Kõiv, kuid meie teame — ja aimame sarnasusi. Kas ka Sina, kallis Publiku lugeja?
7 küsimust #deepESTrootsi saadikule, lauljatar Kerli Kõivule
01.juuni 2016 00:00
Lauljatar Kerli Kõiv on vaimustuses Lõuna-Eesti metsadest, kus hiljuti üheksa kuud askeetlikes oludes kunsti tehes elas. Nüüd soovitab ta kõigil Eestis puhata.
Uusi musavideosid nagu Vändrast saelaudu! Vaata Kerli tutikat lumises Taevaskojas filmitud videot  (16)
28.mai 2016 20:31
Hiljuti oma energiat kodumaal laadinud ning paksus metsas muusikat kirjutanud lauljanna Kerli avaldas uue video laulule "Blossom (The Halls of Heaven Session)".
FOTOD: Hulljulge ja pisut pöörane paar ehitas Pärnumaale suursuguse rannahäärberi  (46)
25.mai 2016 10:00
Õnne ja Jüri Vainukivi on hulljulge ja heas mõttes pöörane paar.
Kolm nõuannet, kuidas aknega suvel toime tulla  (1)
16.mai 2016 13:58
Kui enamik meist ootab suvekuumust ja päikest, võib probleemse nahaga inimeste jaoks see aeg palju peavalu valmistada. Õige nahahoolduse korral on ka aknega kimpus olevatel inimestel võimalik päikesest rõõmu tunda, kirjutab Apotheka apteeker Kerli Valge.
TOP 12: Kodumaised staarid, kes tähistavad tänavust emadepäeva koos uute ilmakodanikega  (7)
04.mai 2016 15:07
Saabuval pühapäeval on emadepäev ehk tähelepanu keskpunktis on naised, kes on meid siia ilma sünnitanud ja üles kasvatanud. Publik teeb erilise sündmuse eel ülevaate neist kodumaistest staaridest, kes tähistavad tänavust emadepäeva koos uute ilmakodanikega.
Kolm tervise alustala, mis köha, nohu ja palaviku eemal hoiavad  (7)
03.mai 2016 17:02
Köha, nohu , peavalu ja valus kurk — kui kuulud inimeste hulka, kes ei soovi seekord nende „võluvate“ kaaslaste ohvriks saada, siis peaksid kindlasti mõtlema oma immuunsüsteemi tugevdamisele.
NÄDALA INSTAGRAM: Vaata, milline kohalik kuulsus käis metsas mediteerimas, skeitis sessionil ja pidas talgud maha!  (3)
02.mai 2016 08:45
Möödunud nädal oli nii vihmane, päikseline kui lumine ning kahtlemata sündmusterohkem kui mõni varasem. Ühtlasi soosis lähenev kevad palju väliseid tegevusi ning nädalavahetusel väldanud Simple Session tõmbas staare kui magnetiga. Vaata Publiku valikut kohalike kuulsuste nädala tegemistest Instagrami vahendusel!
FOTOD: Eesti naiste käsipallimeistriks krooniti Reval Sport Mella
29.aprill 2016 20:36
Eesti naiste käsipalli meistrivõistlused kulmineerusid täna Tallinnas Kristiine spordihallis toimunud finaaliga, kus Reval Sport Mella alistas 32:24 (17:10) Reval Sport Padise.
Kohutav väsimus ja rasvased juuksed? Sul võib olla B-vitamiini puudus
28.aprill 2016 23:00
Pingelisel perioodil, aga ka lihtsalt kevadväsimuse korral on suur abi B-rühma vitamiinidest. Ajakirja Naised värskes numbris räägib apteeker Kerli Valge, millesk on B-rühma vitamiine vaja, mis on B-vitamiini puuduse sümptomid ja millisest toidust B-vitamiini saab.
Tohoh, mis eeskuju? Laura terviseajakirjale: eelistan koogile veini, olen veiniinimene ja see on minu viis lõõgastumiseks  (98)
28.aprill 2016 17:30
Laura tunnistab ajakirja Tervis Pluss veergudel, et magusasõber on temas natuke rooste läinud, sest mingil ajal hakkas ta suhkruga järjest tagasi tõmbama.
VIDEO: Maagilisem kui kunagi varem? Vaata, kuidas Kerli mängib hirveks riietatuna klaverit ja esitab oma uusimat pala  (24)
27.aprill 2016 16:27
Kerli Kõiv, kes käis kaheksaks kuuks kodumaal end laadimas, sai mõnda aega tagasi valmis ka uue ülikauni muusikavideo. Lisaks videole on nüüd Kerli välja paisanud ka intiimsema versiooni sellest laulust ning esitab pala metsaall klaveril.
Raffaello armastuse lood
25.aprill 2016 16:30
Tõelised tunded ja uskumatud armastuslood, Raffaello Lugude valentinipäeva konkurss kummutas müüdi tuimast ja külmast põhjamaa inimesest. Konkursile laekus hulgaliselt südamlikke, romantilisi ja armastust täis fotosid koos põnevate lugudega.
Apteeker soovitab: millal hakata kasutama kortsudevastast kreemi?  (3)
25.aprill 2016 09:32
Naised mõtlevad üha nooremalt kortsudele ja sellele, kuidas neid vältida ja võimalikult kaua oma noorust säilitada. Millal peaks hakkama kasutama kortsudevastaseid kreeme, selgitab Apotheka apteeker Kerli Valge.
VIDEO: Kodumaa tolm jalgelt pühitud! Kerli läks tagasi USA-sse ja soovitab kõigil olla iseenda vastu hea  (29)
22.aprill 2016 12:20
Lauljatar Kerli Kõiv viibis vahepeal pikalt Eestis, et end energeetiliselt laadida ja rahulikus Elva metsas uut muusikat kirjutada. Nüüd on näitsik tagasi USA-s ning tegeleb iseenda spirituaalsusega.
Iluvitamiinide spikker: tervislik toitumine ja aktiivne eluviis on küll head, kuid kevadel vajad lisaturgutust  (2)
18.aprill 2016 22:00
Kuidas saada säravat näonahka, terveid ja ilusaid juukseid ning muuhulgas vähendada miimikakortsukesi? Apotheka farmatseut Kerli Valge jagab soovitusi kaunima välimuse heaks.
HiigelGALERII: Koolitants 2016 lõpetas võimsa finaalkontserdiga! Tutvu võitjatega
18.aprill 2016 12:20
Aprilli alguses toimus Festivali Koolitants 2016 finaal. Koos finaalkontserdi nominentide ja laureaatidega valisid televaatajad TV 6 ja TV3 Play vahendusel välja ka oma lemmiku ning selgus silmapaistvaim noor tantsija.
Iluvitamiinid, mis tõesti toimivad
18.aprill 2016 10:32
Kuidas saada säravat näonahka, terveid ja ilusaid juukseid ning muuhulgas vähendada miimikakortsukesi? Apotheka farmatseut Kerli Valge jagab soovitusi kaunima välimuse heaks.
Lahendus piinlikule murele: kuidas halvast hingeõhust kiirelt lahti saada?  (16)
17.aprill 2016 09:52
Halb hingeõhk on ebameeldiv probleem, millega paljud siiski kokku puutuvad. Farmatseudi Kerli Valge sõnul on seda probleemi võimalik õnneks leevendada ja sellest isegi jäädavalt vabaneda.
BLOGI: Reinsalu trahvimäära tõstmisest: eesmärk pole teha kahekordseid trahve, vaid anda menetlejatele rohkem paindlikkust  (193)
12.aprill 2016 20:06
ETV saates "Vabariigi kodanikud" arutati täna valitsuse kava üle tõsta alates maikuust väärtegude maksimum trahvimäär kahekordseks. See plaan on ühiskonna kihama pannud: kas tegu on sooviga täita riigikassat või toob rängem trahvimine kaasa liikluskultuuri paranemise?
KEERULINE: Aega on, et aru saada, kes läheb ja tuleb? Risto Vürsti tagasi võtnud Põhja-Tallinna koosseisumuutused panevad pea valutama  (5)
12.aprill 2016 16:28
Ansambli Põhja-Tallinn liikmete minekud ja tulekud on paari viimase aasta jooksul olnud nii tihedad, et ilma fakte kontrollimata polegi tihtipeale võimalik kindla veendumusega öelda, kes seal parasjagu kaasa löövad.
Pühapäeval peetakse esimene Viivikonna elamusjooks  (1)
11.aprill 2016 15:39
Eeloleval pühapäeval, 17. aprillil toimuv Viivikonna elamusjooks on Ida-Virumaa heade jooksude sarja avaetapiks. Viivikonna elamusjooks viib osalejad mahajäetud, samas ka mõnede poolt taasleitud kaevandusasulasse. Sillamäe külje all asuv, kuid Kohtla-Järve linnaosaks olev alevik on kuulsust kogunud ka kummituslinnana, kus on vändatud filme ja kus tehtud Kerli laulu Army of Love videot on Youtubes vaadatud üle 5 miljoni korra. Viiimatimainitud videos mitmeid kordi nähtava koolihoone eest läheb läbi Viivikonna elamusjooksude kõikide võistlusmaade finišisirge.