Kerli

Nüüd saab õpiku abil veiseid kasvatada
24.august 2015 13:10
Möödunud teisipäeval esitles Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis loomakasvatuse õppejõud Marika Oeselg raamatut „Praktiline veisekasvatus“.
FOTOD: Glamuurselt sarviline Kerli Kõiv poseeris roosiaia peol nagu tõeline punase vaiba proff!  (31)
20.august 2015 20:49
President Ilvese vastuvõtt Kadrioru lossi roosiaias oli kohale meelitanud ka ühe meie armsa Maarjamaa kõige eksootilisema õie - tagasi kodumaale kolinud Kerli Kõivu . Ameerikas meelelahutuskarussellil pööreldes tuli tal palju punastel vaipadel talluda ja fotograafidele poseerida ning näitas nüüd siinsetelegi fotograafidele oma parimaid pildile jäämise nõkse.
NÄDALA HITID: 5 valitud lugu läinud nädalast ehk Evelin Ilvese tõehetk, presidendi Leedu "silmarõõm", Kerli Dello metsseadraama jt  (4)
17.august 2015 18:00
Läinud nädal tõi Publiku veergudele ohtralt Ilveseid, ühe metssea, põnevat seebivahtu ja suured vanusevahed. Siin on 5 valitud lugejate seas menukat pala läinud nädalast.
Instakokkuvõte: kelle hommik oli täna eriti raske, kes täitis oma kauaaegse unistuse? Kodumaised kuulsused sel nädalal Instagramis  (4)
16.august 2015 12:16
Taas üks nädal lõpule jõudmas ning aeg on üle vaadata, millega meie kodumaised staarid sel nädalal hakkama said. Heidame pilgu peale 11 tuntud inimesele ja nende Instagrami kontodele.
Hirmuäratavad minutid: Kerli Dellot ründas koduköögis metssiga  (42)
11.august 2015 11:11
Endine telediktor Kerli Dello elas omaenda koduköögis üle piraka ehmatuse, kui talle sigines tuppa "kostile" pesuehtne metssiga. Šokist toibunud, jagas naine juhtunut värvikate kirjeldustega oma Facebooki vahendusel. Loe, mis täpsemalt juhtus metslooma kodus pidavate naabrite tõttu. Sigade Aafrika katku valguses lausa judinaidtekitav!
FOTOD: Selge pilt! Enne paljajalu vanalinnas päterdamist käis Kerli Kõiv Liina Steini moepeol esinemas  (7)
04.august 2015 11:10
24.juulil avaldas Publik lõbusad paparatsofotod sellest, kuidas lauljatar Kerli Kõiv vanalinnas paljajalu päterdas. Kui siis polnud veel teada, kust niimoodi tullakse ja kuhu minnakse, siis nüüdseks on seegi selgunud. Kerli esines nimelt tolle õhtupooliku varasemal tunnil Liina Steini 5.juubeli moedemonstratsioonil. Vaata pilte!
FOTOD ja VIDEO: Vapustav mood! Liina Stein tõestas, et tema ideed ei tuhmu ka pärast 5 aasta pikkust loovmaratoni  (1)
04.august 2015 10:42
23.juulil Cafe Nobles tähistas moebränd Liina Stein oma 5.juubelit. Lisaks moekatele külalistele, kes kandsid kõik Liina Steini loomingut, sai laval näha ka 2015.a puhkusekollektsiooni ning müstiliseks üllatuseks oli lauljatar Kerli Kõivu etteaste. Vaata õhulist, värvilist ja lendlevat galeriid!
Smokie kontserdi piletivõitjad on selgunud  (1)
03.august 2015 12:08
Maaleht saadab üheksa õnnelikku tellijat koos kaaslasega vaatama-kuulama legendaarset Briti bändi Smokie .
SUUR GALERII ja VIDEOD: Pärnus pärjati A. Le Coq 58. Muhu Väina regati võitjad ja Eesti meistrid
01.august 2015 15:04
Seitse päeva kestnud avamerepurjetamise maratonregati kulminatsioon toimus laupäeval, 25. juulil Pärnus. Pühapäeval, 19. juulil Tallinna Merepäevade keskpunktist Lennusadamas alguse saanud regatt viis 114 jahti pea 700 purjetajaga Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt ja Soomest Kärdla , Kuivastu ja Roomassaare sadamate kaudu regati lõpppunkti Pärnu Jahtklubis. Kokku ligi 300 meremiili-pikkuse regati lõppvaatus toimus eile Pärnu lahel ja õhtul pärjati jahtklubis nii A. Le Coq 58. Muhu Väina regati võitjad kui ka Eesti meistrid Folkboot klassis ja grupis ORC III.
Kersti ja Jaan Tootsi lapselaps sai väga meheliku nime!  (11)
24.juuli 2015 10:01
Kersti ja Jaan Tootsi tütar Kerli tõstis 26. juuni hommikul oma vanemad uude, vanavanemate staatusesse, kui ilmavalgust nägi pisike poisslaps.
FOTOD: Paljajalu pealinnas padistamas: Kerli Kõiv loobus vahelduseks ekstravagantsetest platvormidest  (55)
24.juuli 2015 08:10
Kui muidu oleme harjunud Kerli Kõivu nägema kümnete sentimeetri kõrgustel platvormsaabastel kõrgumas, siis eile hilisõhtul võis Tallinna vanalinnas kohata sootuks lühemat ja teistmoodi Kerlit: paljajalu. Blond musta rüütatud kaunitar oli kaamera ette jäädes jalavarjudeta ning väikse sõpruskonnaga edasi liikudeski jäid tema jalad kõige maas leiduva eest katmata.
VAATA: Eesti kuulsuste paraad Trafficu uues muusikavideos  (4)
18.juuli 2015 11:40
Ansambel Traffic on välja tulnud uue singliga “Sekundiga”, mille muusika autoriks on Stig Rästa ning sõnade autoriteks Stig Rästa ja Silver Laas .
VIDEO: Põhja-Tallinn ajas raadiostuudio suviste rütmidega kuumaks  (1)
16.juuli 2015 13:56
Sky Plusi järjekordne HommikuLive võõrustas sel nädalal Põhja-Tallinnat , kes esitas oma sumedalt suvist hitti "Suvefanki".
FOTOD: Kerli Kõiv käis nõela all ja sai endale kuuenda tätoveeringu  (14)
10.juuli 2015 10:23
Mitmendat kuud Eestis üksinda ühes metsamajakeses pesitsev ja oma tulevase plaadi jaoks materjali loov laulja Kerli Kõiv kaunistas oma keha uue tätoveeringuga.
Värskes Kroonikas! Lauri Liivi ellu jäi pärast isa surma meeletu tühimik  (4)
09.juuli 2015 22:05
«Mu isa suri oma kodus. Ema oli ta lähedal ja ma loodan väga, et ta lahkus teadmisega, et nii minu kui ka ema elus on kõik hästi. Tühimik, mis temast maha jäi, on meeletu ja teeb väga haiget,» räägib laulja Lauri Liiv , kes mattis oma isa kevadel.
Tootsid said vanavanemateks! Kersti Toots: saada emaks on imeline, saada vanaemaks eriliselt imeline!  (12)
27.juuni 2015 15:08
Eksabikaasad Kersti Toots ja Jaan Toots on tõusnud auväärsesse vanavanema-staatusesse, kuna nende tütar Kerli sai 26.juuni hommikul kell 8.17 emaks!
Pevkur: Narva Aleksandri kirik tuleks koguduse pankrotivarast välja arvata  (12)
20.juuni 2015 21:29
Siseminister Hanno Pevkur tegi ettepaneku arvata Narva Aleksandri koguduse pankrotivara koosseisust välja Aleksandri kirik ja kalmistud. Kogudus toetab seda plaani, kuid võlausaldajate esindaja kinnitusel ei ole pankrotivara osaline eraldamine sel viisil võimalik.
Rahvusvahelise tudengifirmade konkursi kaks parimat olid EBSi üliõpilaste ettevõtted
19.juuni 2015 11:52
Riias toimus möödunud nädalal rahvusvaheline tudengifirmade konkurss Brilliant Young Entrepreneurs, mille võitja EBSi tudengifirma Elcons sai Hyundai poolt 15 000 eurot auhinnaraha. Teise koha võitis samuti EBSi üliõpilaste ettevõte, Wolfprint 3D. Žürii sõnul läks võit neile, kelle tootel on lisaks heale ja läbimõeldud ärilisele poolele ka suur sotsiaalne ning hariduslik väärtus.
GALERII: "Hallo, Kosmos!" tähistas sünnipäeva väekate naistega!
18.juuni 2015 13:54
Nädalavahetusel kogunesid Raadio 2 menusaate " Hallo, Kosmos! " sõbrad kinno Sõprus ja tähistasid viiendat sünnipäeva muusika, tordi ja põnevate vestlusringidega, millest esimene jõuab eetrisse juba sel pühapäeval kell 14.
Pariisi kliimakohtumise edu sõltub eeltööst ja võtmeriikidest
16.juuni 2015 13:20
2009. aasta lõpul peaaegu kaks nädalat väldanud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni (ÜRO) kliimakonverentsi Kopenhaagenis lugesid nii mitmedki läbikukkunuks, kuna ei saavutatud kõigi 193 konverentsil osalenud riigi juriidiliselt siduvat kokkulepet kasvuhoonegaaside heitmete vähendamiseks. Nüüd kuus aastat hiljem on maailmal uus võimalus - rahvusvahelisel kliimakonverentsil Pariisis (COP21).
Lohelaudur Kristiin Oja tuli Venezuela MM-etapil esikümnesse
14.juuni 2015 17:46
Venezuelas, Isla de Coches toimus sel nädalal Virgin Kitesurf maailmameistrivõistluste (VKWV) lohelaua vabastiili teine etapp, kus Eesti lohelaudur Kristiin Oja tuli 9. kohale.
FOTOD: Hallo, näkid! Kerli Kõiv, Ingrid Peek, Saale Kareda ja Katrin Saali Saul nõidusid Sõpruse kinos  (6)
13.juuni 2015 14:44
Täna tähistas Raadio 2 menusaade “Hallo, Kosmos!” kinos Sõprus oma viiendat sünnipäeva väekate naiste päevaga, mis pakkus vahepalaks mõnusat muusikat, sünnipäevatorti ja kulges õhtule vastu nõiatarkusega. Naiseks olemise müsteeriumist lahkasid muusik Kerli Kõiv, teadlane Saale Kareda ja psühhoterapeut Katrin Saali Saul koos saatejuht Ingrid Peegiga.
Naised tulge seelikutes: täna läheb Sõpruses väenaiste kosmiliseks nõidumiseks!
13.juuni 2015 10:36
Täna tähistab Raadio 2 menusaade “Hallo, Kosmos!” kinos Sõprus oma viiendat sünnipäeva väekate naiste päevaga, mis algab kell 13 visioneerimisega, pakub vahepalaks mõnusat muusikat ja sünnipäevatorti ning kulgeb õhtule vastu nõiatarkusega.
Leesoja nõid Thule Lee soovitab: Naised, kandke maa väe kogumiseks seelikuid!
13.juuni 2015 09:33
Samasugune dresscode on nõiatari poolt soovituslik ka täna kinno Sõprus saatesarja " Hallo, Kosmos! " sünnipäevasündmusel tulijatele. Thule Lee jagab oma tarkust teemal "Naiste vägi - pöörane ja nõiduslik" kell 16.
Kerli Kõiv: Kui naised juhiksid maailma, ei oleks sõdu
12.juuni 2015 09:09
Sel laupäeval kell 13 algab kinos Sõprus Raadio 2 menusaate "Hallo, Kosmos!" sünnipäev, kus esimeses vestlusringis Kerli Kõiv koos Saale Kareda ja Katrin Saali Sauliga visioneerib naiste väe teemadel.
Ingrid Peek paljastab naiseks olemise müsteeriumi: naine on stiihia!  (12)
11.juuni 2015 18:44
Sel laupäeval alates kella 13st toimub kinos Sõprus Raadio 2 populaarse saate “ Hallo, Kosmos! ” viies sünnipäev sõnas ja muusikas. Saatesarja autor Ingrid Peek tõdes Vikerraadio saates “Stuudios on Sten Teppan”, et sünnipäeva puhul hakatakse lahkama intrigeerivat teemat — naised.
Tudengifirmade konkursi võitis EBSi üliõpilaste ettevõte
11.juuni 2015 15:30
10. juunil toimus Riias rahvusvaheline tudengifirmade konkurss Brilliant Young Entrepreneurs, mille võitja, EBSi tudengifirma Elcons, sai Hyundai poolt 15 000 eurot auhinnaraha, teatas EBS .
PALJU ÕNNE! Thule Lee, Kerli Kõiv ja teised - "Hallo, Kosmos!" tähistab laupäeval sünnipäeva väekate naistega!
10.juuni 2015 11:11
Sel laupäeval, 13. juunil kell 13 toimub kinos Sõprus Raadio 2 populaarse saatesarja " Hallo, Kosmos! " viies sünnipäev sõnas ja muusikas. Naiste Väe Päeval esinevad Leesoja nõid Thule Lee , müstiline muusik Kerli Kõiv , muusikateadlane Saale Kareda , psühhoterapeut Katrin Saali Saul ning muusikud Mari Kalkun , Krista Citra Joonas ja Rändaja .
FOTOD: Kõik teed viivad Butterfly'sse! Selgus, millisele peole Kerli Kõiv Tallinna öös suundus  (4)
09.juuni 2015 20:30
Los Angeleses resideeruv kodumaine kunstnik Mai Lill avas laupäeva õhtul Butterfly lounge’is kireva maalinäituse Connected 3 ning õhtut ehtis võluva etteastega lauljatar Eva Vaino ning muinasjutulist peomuusikat valis DJ Widenski. Maile olid paljude teiste seas kaasa elama tulnud La La Ladiese kaunitarid ja selgus ka, kuhu oli suundunud varem Publiku kaamera poolt Tallinna öös tabatud Kerli Kõiv .