Kerli

1182 sai Riias õppetunni, Audentes silma pähe
23.november 2014 07:53
Laupäeval kohtusid Riia Olümpia Spordikeskuses Läti tugevaim korvpallinaiskond TTT ja 1182 Tallinn, kes üheksa võiduga troonis tabeli esikohal. Samuti kaotuseta TTT-l oli kolm võitu vähem.
FOTOD ja VIDEOD: 15 telgitagust lugu ja kaadrit Publikult esmakordselt lugejate ees!  (1)
21.november 2014 20:53
Delfi värvika, töise, stressirohke, ent tohutult lõbusa 15 aasta jooksul on päris kindasti palju vett ja vilet näinud justnimelt Publiku toimetajad. Sest oleme ju meie need, keda ühtviisi tahetakse ja ei taheta — mõnikord on nii hädasti kajastust vaja ja teinekord annaks kõik, et mõne artikli ilmumist takistada. Meie sammume aga järjekindlalt oma rada, mis palistatud piisava annuse heatahtlikkuse ja ka kõmujanuga. Kuhu see kõik meid viinud on, mis on kaadri taga toimunud ja kui veidrates kohtades on sündinud mõned lood, saad lugeda siit!
Uus plaat ja uus pruut ka? Karl-Erik Taukar kuuldusi ei kinnita, aga ümber ka ei lükka  (8)
21.november 2014 14:51
Superstaarisaatest tuntuks saanud Karl-Erik Taukar , kes värskelt oma esimese plaadiga valmis on saanud ja esitluskontserditega mööda Eestimaad tuuritab, läks oma kallimast suve lõpul lahku. Nägus noor mees ei jäänud Publikule teadaolevalt aga sugugi kauaks üksi norutama ning tema uus kallim on Põhja-Tallinna lauljanna Kerli Kivilaan.
Millist Elva metsasaadust marineerib Kerli Kõiv kodus piirituslahuses? Kerli: nii saan tükikest meie maast enda juures hoida!  (9)
20.november 2014 13:35
Kui Kerli Kõiv hiljuti kodukandis Elvas käis, korjas ta sealt kaasa männiokkaid, et endale piirituse abil spetsiaalseid ruumipihusteid teha. "Nii saan tükikest meie maast enda juures hoida," selgitab ta Naistelehele, kuidas kannab kodumaa hõngu endaga ühes.
Saaremaa arstid ja õed on töötundidelt Eestis esirinnas
17.november 2014 08:29
Tervise Arengu Instituudi (TAI) andmeil tegid mullu novembris keskmiselt kõige rohkem töötunde Saare maakonna arstid, õdedele kuulus teine koht.
FOTOD: Hirmus või äge? Vaata, millised näevad välja Sinu lemmikud Disney-tegelased zombiedena!
13.november 2014 13:47
USAs resideeruv Eesti lauljanna Kerli Kõiv jagab oma blogis pilte Disney-tegelastest, kes näevad välja nagu zombie d. Oma postituses nendib, et igatseb Halloweeni ning küsib, kelleks oleksid end Sina nendest tegelastest riietanud?
Kirik nõuab pensionile saadetud Narva pastorilt hiigelvõlga tagasi  (55)
11.november 2014 03:30
Jõustunud kohtuotsuse järgi tuleb Narva Aleksandri kogudusel maksta ehitajale 544 000 eurot.
PUBLIKU VIDEO: Kerli vs Kerli: Luisa ei pea tegema mind, et olla ise põnev!  (17)
10.november 2014 18:15
Publik rääkis pärast 6. "Su nägu kõlab tuttavalt" saadet Kerli ja Kerliks kehastunud Luisaga. Naised kiidavad teineteist vastastikku. Kerli tõdeb ka, et Luisale tal lavale ühtegi monstrumit ega veidrat asja kaasa anda polnud, sest Eestisse tulles olid tal kaasas vaid tossud ja dressid. Mida heas tujus sõbrannad veel pajatasid ning mis on Luisal, mida Kerlil pole, kuuled videost!
BLOGI ja FOTOD: Näokomitee kommenteeris, Liis "väike Ott" võitis: priima, Lemsalu!  (71)
09.november 2014 21:56
9. novembril läks  TV3 ja Delfi TV vahendusel eetrisse järjekorras juba kuues näosaade, mis taas kaheksa armastatud kodumaist artisti vägagi uude olukorda asetas ning nende parodeerimis- ning jäljendusoskuse tõeliselt proovile pani!
VIDEOD: Vaata taas, anna hääl! Kõik 6. saate naljakad paroodiad ja lõbusad jäljendamised üheskoos!  (74)
09.november 2014 21:25
" Su nägu kõlab tuttavalt " 6. saade pakkus nii "7 vapra" menusaatest koorunud kunagisi hitte kui kodumaiseid suurstaare kõrvuti maailmanimedega Kes oli aga 6. saate parim Sinu meelest? Siin saad kõiki etteasteid, ka külaliskohtunike Nele-Liis Vaiksoo ja Maikeni etteastet, taasvaadata ja allppol oma hääle anda. Keegi ei sunni sind saate kohtunikega nõustuma! Kuula taas ja hääleta siis!
FOTO: Sa ei näe topelt! Värk ja Kõiv on äravahetamiseni Kerlid!  (18)
09.november 2014 14:32
Kerli Kõiv avaldas eile oma Instagrami-kontol pildi endast ja sõbranna Luisa Värgist, kes tänaõhtuses "Su nägu kõlab tuttavlt" saates teda jäljendab. Pildil, kus mõlemad on justkui Kerli Kõiv, ja mis on omakorda kahekordseks keeratud, on esmapilgul raske vahet teha, kumb siis tegelikult Luisa on!
VIDEO: Totaalne Kerlistumine! Luisa Värgist saab täna üks kuulsaim eestlasest popmuusik!  (7)
09.november 2014 13:45
Luisast Värgist saab, 3. hooaja 6. saates Kerli Kõiv! Lisaks on selle numbriga seotud veel mitu ägedat üllatust, mida näeb juba õhtuses "Su nägu kõlab tuttavalt" saates! Seniks vaata aga timelapse videost, kuidas Luisa Kerliks muutub!
Kristjan Jõekalda tunneb end töö ja pere vahel jagamises läbikukkununa: ma ei pea ennast üldse heaks isaks, see teleasi on kõik ära rikkunud!  (6)
07.november 2014 07:36
Tammsaare ja ka Lindgreni raamatutest pärit kujund, kus mees oli hommikust õhtuni põllul ja ülejäänu eest hoolitses naine, ei ole Kristjan Jõekaldale (43) võõras. 19. sajandile omane olnud argipäev kehtib Eesti rikkaimas vallas tänapäevalgi. Viimsi poolsaarel Püünsi külas uhkes mereäärses häärberis tõuseb Maris Jõekalda (41) igal hommikul kell seitse. Ta katab laua, keedab putru, sätib pojad kooliks ja lasteaiaks valmis, sõidutab nad kooli ja trenni ning nii päevast päeva. Aastast aastasse.
Eesti sisearhitektuuri paremad tööd Viljandi Pärimusmuusika Aidas
04.november 2014 15:02
Näitust RUUMIPILT 2013 saab Viljandi Pärimusmuusika Aidas külastada alates neljapäevast, 6. novembrist. Välja on pandud 27 nominendi tööd, kes kandideerisid Eesti Sisearhitektide Liidu 2013 aastapreemiale avaliku ruumi, kodu interjööri, näitusekujunduse ning eseme kategoorias.
Tunneb end jälle iseendana: Kerli naasis Ameerikasse!  (15)
01.november 2014 13:32
"Nägemiseni, Eesti. Sa oled olnud hingemattev ja eluandev. Tänan sind sinu jõu eest ning minu uskumatu pere ja sõprade eest. Aeg on Californiasse tagasi minna. Näeme varsti, mu arm," kirjutas Kerli üleeile õhtul oma Facebooki fännilehel.
Maks ja neerud pekkis! Kerli: kui ma poleks koju naasnud, oleksin lõpetanud vähi või mõne muu kohutava haiguse küüsis  (69)
26.oktoober 2014 16:25
Tagasi Ameerika Ühendriikidesse pöörduv lauljatar Kerli Kõiv paljastas oma kodus veedetud aja jooksul mõeldud mõtteid ja tulevikuplaane ning ühtlasi jagas fännidega hirmutavat tõde oma tervislikust seisundist, mis oli enne puhkeperioodi kordades kohutavam kui keegi, kaasa arvatud ta ise, iial arvata oleks osanud.
1182 Tallinn murdis naiste ühisliigas needuse  (1)
25.oktoober 2014 22:09
Eesti-Läti naiste korvpalli ühisliigas (WBBL) jätkab täiseduga 1182 Tallinn, kes alistas laupäeval Audentese Spordihoones favoriidi SK Cesise 75:69 (47:42).
Mini-KAAMOS: Eesti noore disaini värviline nägu
23.oktoober 2014 18:07
Eelmisel aastal, kui tehti palju publikut ja tuntust kogunud moenäitus „Kaamos“, tundus kuraator Tanel Veenrele ja korraldaja Janne Kloorenile, et aksessuaarid kadusid rõivaste vahele ära.
Fotovõistlus "Köök minu kodus": Väike, kuid hästi läbi mõeldud valgusküllane köök
17.oktoober 2014 11:10
Köök on väike ja armas, kuid väga hästi läbi mõeldud. Söögilaua taga on mõnus perega istuda... Akendest avaneb kaunis vaade. Kuigi loomulikku päevavalgust paistab sisse palju, on valgustusel oluline roll pimedal ajal ja see peab olema hästi plaanitud. Plaanis on siiski kööki laiendada, sest kokkamine on mõnus ja ruumi jagub.
FOTOD: See pole lihtsalt sarnasus, vaid puhas kopeerimine! Lady Gaga ahvis meie Kerlit!  (77)
15.oktoober 2014 12:16
Kui varem on Lady Gagale ette heidetud sarnasust Kerliga , siis sel korral ei saa juttu olla sarnasusest vaid tegu on pesuehtsa kopeerimisega. Facebookis võrdluse avaldanud lehel ilutseb suur üllatunud näoga kiri: "Lady Gaga ei ole originaal! Ta on koopia!"
FOTO: Seksikultust meelelahutustööstuses kiruv Kerli lõi lõpuks ka ise rinnad "letti"  (15)
14.oktoober 2014 10:53
Ameerikamaal muusikaäris tegutsev Kerli Kõiv on ikka kirunud meelelahutustööstuses vohavat seksikultust. Oma mulligooti-printsessi liini ajada püüdev lauljatar on küll isegi oma loomingus eksperimenteerinud sensuaalsega, kuid nüüd on asi jõunud juba üpris selgelt teisele poole õhkõrna piiri: kas Kerli hakkab murduma ja suundub Lady Gaga ja Nicki Minaji teed? Algus paistab olevat tehtud.
Eesti-Läti ühisliigas olid võidukad 1182 Tallinn ja Tallinna Ülikool
12.oktoober 2014 07:17
Eesti-Läti ühisliigas olid võistlustules kõik 5 Eesti naiskonda. Võidu said kirja 1182 Tallinn ja Tallinna Ülikool . AmEst Rapla , Audentese SG/Noortekoondis ja Tartu Ülikool pidid aga kaotusega leppima.
TÄNA: "Me armastame Eestit" stuudios ragistavad päid Getter Jaani ja Tanel Padar  (5)
10.oktoober 2014 17:44
Meeleoluka ja lõbusa TV3 saate „ Me armastame Eestit “ stuudiosse on täna õhtul kutsutud vahvad külalised, kes on nii nutikad kui ka naljahimulised.
Voodijutud: veoautojuht Kirsi, Beatrice, Kerli Dello, Andrei Hvostov ja teised  (2)
10.oktoober 2014 08:25
Värskes Ekspressis ilmus Mikk Salu artikkel "8 tundi ja 53 minutit teadmatust" , mis käsitles magamisega seonduvat. Teemaga haakub paar aastat tagasi Eesti Ekspressis ilmunud sari "Voodijutud", kus tuntud inimesed pajatavad oma voodist.
Oh, vinge! Sandy Rivera salvestab Privés muusikavideo: Tallinn on mulle südamelähedane olnud juba üle 5 aasta!
09.oktoober 2014 14:18
Sel reedel salvestab klubis Privé Ultra Music plaadifirma alla kuuluv Sandy Rivera oma uue singli “Bang” muusikavideo. Ultra Music on Sony Music omanduses ning üks maailma suurimaid tantsumuusika plaadifirmasid, mille alla kuuluvad teisteseas Axwell, Calvin Harris, Benny Benassi, Deadmau5, Ferry Corsten ning alles mõne aja eest kuulus sinna sekka ka meie oma Kerli.
Kodumaal peatuv Kerli toibub läbipõlemisest: viimaks ometi hoolitsen oma keha eest, magan korralikult ega unusta süüa  (13)
08.oktoober 2014 07:30
Kerli  hiljutine Instagrami postitus ei jäta mingit kahtlust — lauljatar on oma rännakutel jõudnud vähemasti korraks tagasi Eestisse ja naudib mälestuste radadel kõndimist. Oma vanavanemate kodus klõpsatud foto alla on ta kirja pannud pika, ausa ja endassevaatava mõtiskluse teemal minevik, olevik ja tulevik:
Kerli Kõiv: mulle väga meeldib traditsionaalne idee abielust, aga homoabielude teema on inimõiguste küsimus!  (51)
04.oktoober 2014 15:53
Kerli Kõiv algatas oma Facebooki lehel tulise arutelu selle üle, mis pühapäeval Toompeal kooseluseaduse vastaste meeleavalduse näol aset leiab. Kerlil on nimelt kurb kuulda, et 60% ühiskonnast arvab, et homoabielude teema on poliitiliste vaadete ja mitte inimõiguste küsimus.
Kerli Dello teab, kuidas nutisõltlaste taktitundetusest vabaneda: see töötab!  (2)
02.oktoober 2014 09:15
Kerli Dello meenutab, et kui suvel 3 nädalat ilma nutitelefonita olema pidi, maadles ta autoroolis paberil teedekaardiga ning räägib sellestki, kuidas vabaneda seltskondlikust nutitelefoninäppimisest sõpradega kohtudes.
TOP: Muusikapäeva auks! Need on meie väikese Eesti suurimad rahvusvaheliselt tuntud Eesti muusikud  (8)
01.oktoober 2014 21:51
Tänase rahvusvahelise muusikapäeva puhul tõstab Publik au sisse kodumaised muusikainimesed ja artistid, kes rahvusvahelisel areenil läbi aegade kas pikaajaliselt või lühidalt ilma on teinud.