Kerli

RAAMATUKATKEND NÄDALA DIGIRAAMATUST: Margus Karu – „Nullpunkt“
23.jaanuar 2015 10:37
Nullpunkt on realistlik ja ilustamata lugu 21. sajandi Eesti noorte elust. See räägib unistustest ja nendeni jõudmisest, julgustades igaüht jääma alati iseendaks ja mitte kunagi alla andma.
Eesti naistel tuleb Ühisliigas raske nädalavahetus
22.jaanuar 2015 19:07
Kui vahepeal oli naiste Eesti-Läti Ühisliigas üle kuu aja pausi, siis eelmisest nädalast alates on graafik taas tihe ja aina huvitavamaks läheb, sest kaks Eesti esindusnaiskonda võõrustavad laupäeval kahte Läti suurklubi. Ka üks võit oleks suurepärane.
PÄEVA KOMM: Kerli "Pealtnägija" intervjuu sundis kritiseerima: tänapäeva noorte väljendus ja sõnastuse oskus on üsna olematu  (34)
22.jaanuar 2015 08:34
Eilses " Pealtnägijas " kuuldud-nähtud intervjuu lauljatar Kerli Kõivuga pani ühe televaatajast Delfi lugeja muretsema tänapäeva noorte eneseväljendusoskuse pärast.
Kerli Kõiv: mul oli Eesti pärast häbi ja ma tõesti vihkasin Eestit!  (109)
21.jaanuar 2015 21:09
Kerli Kõiv rääkis sellel nädalal Pealtnägijale enda senise karjääri suurimast altminekust. Ajast, mil ta avastas, et tema mänedžerid varastasid tema tagant suuri summasid. Kui suuri, Kerli ei avalda, kuid kinnitab, et tema kirjutatud Demi Lovato superhiti "Scyscraperi" suurem tulu läks just sulide taskusse.
Täna "Pealtnägijas"! Kerli Kõiv räägib elust LA-s: ma nutsin iga päev!  (1)
21.jaanuar 2015 15:13
Piret Järvis käis Los Angeleses külas seal elaval Kerlil, kes on edukaim eesti artist Ameerika poptabelites. Tulemuseks siiras intervjuu, kus lauljatar räägib esimest korda, kuidas elu unistustevabriku kulisside taga on julm, kuidas managerid talle rahaga külma tegid ja kui lähedal lõpule oli mullu tegelikult tema karjäär.
Kiirustamise tähe all: Eesti avab tänavusel EXPO-l jälle oma paviljoni  (1)
20.jaanuar 2015 15:30
2000. aasta Hannoveri EXPO-l oli Eestil oma paviljon, mis jäi meelde peamiselt nn porgandkuuskedega, mis selle katusel hõljusid. 2010. aasta Shanghai EXPO paviljoni puhul rõhuti rohkem sisemusele kui välimusele. 2015. aasta Milano EXPO jaoks ehitatakse aga juba uus, seekord puitarhitektuuri ja mõistagi taas Eesti omapärasid esitlev paviljon.
Naiste ühisliigas jätkuvad mängud  (1)
17.jaanuar 2015 07:11
Laupäeval jätkuvad mängud pärast sisuliselt enam kui kuuajalist vaheaega Eesti-Läti Ühisliigas. Esimesed kuus naiskonda mängivad teises etapis omavahel, 7.-12. isekeskis.
Rahva Ühtsuse Erakond läheb valimistele 36-liikmelise nimekirjaga, Ojulandi peetakse tervishoiuministriks sobivaks  (24)
15.jaanuar 2015 10:39
Kui parlamendierakondade nimekirjas on 125 inimest, siis Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) nimekirjas on neid vaid 36. Üleriigilise nimekirja esikohal on Kristiina Ojuland ning neljandal kohal tema elukaaslane Raimo Kägu. RÜE nimekirjas on ka modell Beatrice Fenice ning Juhan Liiv.
Odd Hugo ja Frankie Animal sel nädalal Hollandis Euroopa olulisimal talendifestivalil
12.jaanuar 2015 10:58
Eesti bändid Odd Hugo ja Frankie Animal esinevad sel nädalal Hollandis Euroopa suurimal ja olulisimal uue muusika festivalil Eurosonic Noorderslag. Meie artiste toetama ning värsket ja põnevat muusikat avastama siirdub Euroopa talendivahetusprogrammi ETEP liikmena ka Tallinn Music Week ning kohapeal sündmust vahendav Raadio 2.
Vaata üle! R2 Aastahitil esitatud uued versioonid vanadest hittidest!  (2)
09.jaanuar 2015 22:57
8. jaanuaril jagati Von Krahli teatris R2 Aastahiti võitjatele autasud. Lisaks Helgi Erilaiu suurepärastele retromeenutustele näidati erinevate artistide uusi tõlgendusi varasematel aastatel aastahiti tiitli noppinud lugudest.
Fotovõistlus “Pühad minu kodus”: Imeliselt stiilne pühademeeleolus kodu
24.detsember 2014 13:19
Kerli pere esimesed jôulud päris oma kodus, mille interjöör on valge . Väga maitsekalt on valitud jõulukuusk ning -kaunistused. Oivaline harmoonia!
TOP 10: Noorte Hääle 2014. aasta leiud ehk hobuseaasta kõige andekamad ja silmapaistvamad noored
22.detsember 2014 21:32
2014. aasta on Noorte hääle jaoks olnud põnev. Sel aastal on välja koorunud mitmeid andekaid Eesti noori, keda tutvustanud oleme. Siin on 10 kõige kõneainelisemat uut tulevikutähte ja projekti, keda/mida lõppeval aastal kajastanud oleme. Vaata ja meenuta ning anna kommentaariumis teada, kes sulle nendest kõige paremini meelde jäi?
VIDEO ja FOTOD: 1182 Tallinna korvpallinaiskond kaitses karikavõitu
21.detsember 2014 18:13
Korvpalli karikavõistluste nädalavahetuse esimeses suures finaalis alistas tiitlikaitsja 1182 Tallinn naiste karika esikohamängus Tallinna Ülikooli 74:62.
Fotovõistlus “Pühad minu kodus”: Jõulumeeleolu valge ja punasega
19.detsember 2014 09:49
Kerli on oma kodus loonud tõeliselt kena valge ja punase koosluse. Suured ehted kaunilt mõjuva tehiskuuse peal on pilgupüüdjad!
Võrumaa nõuandmiskeskus on nagu kaubamärk
11.detsember 2014 15:51
Nõuandeteenistus valib juba viiendat aastat oma parimaid konsulente ja nõustamiskeskusi. Tänavune parim on Võrumaa Talupidajate Liidu Nõuandekeskus.
TOP 20 aastahitti: Meenuta, millised on Eesti muusika absoluutsed rahvalemmikud läbi kahe aastakümne  (4)
11.detsember 2014 13:56
Täpselt 20 aastat tagasi tulid Raadio 2 peatoimetaja Avo Raup ning saatejuht Mihkel Raud mõttele korraldada kuulajate seas küsitlus, et selgitada välja aasta 1994 kõige populaarsem lugu. Vastuseid võis saata kirjade, postkaartide ja faksidega. Samal suvel oli Raud ning Jüri Pihel käima lükanud saate "7 Vaprat" ning "Aastahitt" oli justkui selle esimese hooaja aastakokkuvõte. Saade oli eetris 30. detsembril, algas hilja (nagu kahtlasevõitu uued projektid ikka) ning lõppes kella kolme paiku öösel, mistõttu vaid hardcore huvilised said teada, et võitsid Ummamuudu "Kõnõtraat" meilt ja Bon Jovi "Always" mujalt.
Eesti Muusikaauhinnad 2015 jagatakse kätte 15. jaanuaril Nordea Kontserdimajas
11.detsember 2014 08:21
Eesti Muusikaauhinnad 2015 jagatakse kätte 15. jaanuaril Nordea Kontserdimajas. Tunnustused 2014. aasta parimatele artistidele jagatakse välja Eesti Muusikaauhindade ajaloo glamuurseimal üritusel, mis toob kokku kogu meie muusika- ja meelelahutustööstuse. Kõik muusikasõbrad saavad alates tänasest soetada gala pileteid.
FOTOD! Näosaates nägusid ei varja: Taukar kudrutas avalikult uue pruudiga finaalshow ajal!  (53)
07.detsember 2014 21:55
Kui eile saatis Publikule tähelepanelik lugeja pildi Karl-Erik Taukarist ja uuest "võib-olla on, võib-olla ei ole" pruudist kaisutamas, siis nüüd on pilt selgemast selgem. Paarike käis koos telesaate " Su nägu kõlab tuttavalt " finaali vaatamas ning nende kahe silmi ei jagunud vaid lavale...
LUGEJAFOTO: Karl-Erik Taukar uue pruudi embuses?  (9)
07.detsember 2014 16:23
Eile esitles Karl-Erik Taukar enda tuliuut albumit klubis Sinilind. Üks tähelepanelik lugeja märkas aga, et Taukari tähelepanu köidab hoopis blond näitsik. Seljatagant tehtud foto järgi võime vaid oletada, kas tegu on Põhja-Tallinna lauljatari Kerli Kivilaanega või mitte...
Kerli Kõivu "Kuu lapsed" vallutavad internetti  (3)
30.november 2014 20:41
Kerli Kõivu süda lendab Eesti ja Ameerika Ühendriikide vahel. Tema "Kuu lapsi" (Kerli nimetab nii oma fänne) võib olla täis terve ilm ning ka universum, kuid eestlased teevad ikka tema südame hardaks.
Mulligooti esindaja Kerli tegi näitlejarolli gootide tänupühal
28.november 2014 08:23
Teatavasti tähistati eile USA-s tänupüha e thanksgiving'it. Üks kaval YouTube 'i kasutaja oli selleks puhuks kokku pannud video kambast gootinoortest, kes erinevaid jõledusi soovivad ja muidu veidraid asju teevad. Teiste seas libises kaamera korraks üle ka meite Kerlist , kelle sõnatu stseen jäi võrdlemisi märkamatuks ning kulmineerus veinipudeli avamisega.
Ligi kakskümmend aastat lagunenud Kostivere mõisas renoveeriti trepihall  (3)
27.november 2014 17:03
Laupäeval, 1. novembril kogunes Kostivere mõisa ligi sada inimest, sest tänavumjaanuaris alanud ja mitmeten ehitus- ning muinsuskaitseliste ootamatustega üllatanud mõisa trepihalli remont sai valmis.
Narva kiriku laostanud pastor Jürjo: ma ei tea, miks ma selle allkirja andsin  (145)
24.november 2014 07:11
Eile toimus Narva Aleksandri koguduse nõukogu koosolek, millel otsustati kogudus likvideerida ja alustada pankrotimenetlust. Miks vaesus Narva Aleksandri kogudus? Taasavaldame 2014 juunis ilmunud loo. • Narva Aleksandri koguduse vara, sealhulgas suurt kirikut, ähvardab haamri alla minek • kirikut renoveerinud sihtasutuse projektijuht on kohtu all • ehitusettevõtte nõue kasvab juba üle miljoni euro
1182 sai Riias õppetunni, Audentes silma pähe
23.november 2014 07:53
Laupäeval kohtusid Riia Olümpia Spordikeskuses Läti tugevaim korvpallinaiskond TTT ja 1182 Tallinn, kes üheksa võiduga troonis tabeli esikohal. Samuti kaotuseta TTT-l oli kolm võitu vähem.
FOTOD ja VIDEOD: 15 telgitagust lugu ja kaadrit Publikult esmakordselt lugejate ees!  (2)
21.november 2014 20:53
Delfi värvika, töise, stressirohke, ent tohutult lõbusa 15 aasta jooksul on päris kindasti palju vett ja vilet näinud justnimelt Publiku toimetajad. Sest oleme ju meie need, keda ühtviisi tahetakse ja ei taheta — mõnikord on nii hädasti kajastust vaja ja teinekord annaks kõik, et mõne artikli ilmumist takistada. Meie sammume aga järjekindlalt oma rada, mis palistatud piisava annuse heatahtlikkuse ja ka kõmujanuga. Kuhu see kõik meid viinud on, mis on kaadri taga toimunud ja kui veidrates kohtades on sündinud mõned lood, saad lugeda siit!
Uus plaat ja uus pruut ka? Karl-Erik Taukar kuuldusi ei kinnita, aga ümber ka ei lükka  (8)
21.november 2014 14:51
Superstaarisaatest tuntuks saanud Karl-Erik Taukar , kes värskelt oma esimese plaadiga valmis on saanud ja esitluskontserditega mööda Eestimaad tuuritab, läks oma kallimast suve lõpul lahku. Nägus noor mees ei jäänud Publikule teadaolevalt aga sugugi kauaks üksi norutama ning tema uus kallim on Põhja-Tallinna lauljanna Kerli Kivilaan.
Millist Elva metsasaadust marineerib Kerli Kõiv kodus piirituslahuses? Kerli: nii saan tükikest meie maast enda juures hoida!  (9)
20.november 2014 13:35
Kui Kerli Kõiv hiljuti kodukandis Elvas käis, korjas ta sealt kaasa männiokkaid, et endale piirituse abil spetsiaalseid ruumipihusteid teha. "Nii saan tükikest meie maast enda juures hoida," selgitab ta Naistelehele, kuidas kannab kodumaa hõngu endaga ühes.
Saaremaa arstid ja õed on töötundidelt Eestis esirinnas
17.november 2014 08:29
Tervise Arengu Instituudi (TAI) andmeil tegid mullu novembris keskmiselt kõige rohkem töötunde Saare maakonna arstid, õdedele kuulus teine koht.
FOTOD: Hirmus või äge? Vaata, millised näevad välja Sinu lemmikud Disney-tegelased zombiedena!
13.november 2014 13:47
USAs resideeruv Eesti lauljanna Kerli Kõiv jagab oma blogis pilte Disney-tegelastest, kes näevad välja nagu zombie d. Oma postituses nendib, et igatseb Halloweeni ning küsib, kelleks oleksid end Sina nendest tegelastest riietanud?