Kerli

PUBLIKU VIDEO: Kerli Dello Ring FMist: ma tundsin, et olin seal hoitud, aga ega väga kaua poleks enam jaksanud!  (6)
05.veebruar 2016 15:36
"Terevisiooni" 15.sünnipäeva puhul kutsusid teletegijad külla nii ajakirjanikud kui kunagised kolleegid, mis tähendas seda, et muidugi oli kohal ka vahepeal teistele jahimaadele siirdunud Kerli Dello , kes vahepeal proovis kätt ka Ring FMi "Hommikuklubi" saatejuhina. Mis olid raadio tegemise juures Kerli jaoks kõige eredamad hetked ja milliseid ööklubi kogemusi see varajane ärkaja oma kogemuste pagasisse juurde sai? Mida arvab ta teistest raadiojaamadest? Vaata videot!
FOTOD: Koolitants 2016! Vaata, kes skoorisid Valgamaa maakondlikul tantsupäeval ja pääsesid finaali
05.veebruar 2016 14:15
30. jaanuaril toimus Festivali Koolitants Valgamaa maakondlik tantsupäev. Tantsupäeval esines kokku 232 tantsijat kahekümne kahe tantsuga.
PUBLIKU VIDEO: Hommikuse ärkaja lohutusnipp: kui peab, siis peab! Paljud inimesed lähevadki varakult tööle — trammijuhid, bussijuhid, "Terevisiooni" juhid…
05.veebruar 2016 12:28
Seoses ETV legendaarse hommikusaate “Terevisioon” 15.sünnipäevaga uuris Publik “varajastelt lindudelt”, mismoodi õigepoolest käib see ebainimlikult varajane öine ärkamine, et rahvale uudiseid kuulutama jõuda. Publikuga vestlesid kauaaegne uudistediktor ja raadiohääl Kerli Dello, kunagised “Terevisiooni” juhid Toomas Luhats ja Liina Randpere ning ETV vaieldamatult sarmikaim operaator Mustafa Çelik.
RETROFOTOD: "Terevisioon" saab 15-aastaseks! Meenuta, kui värsked telenäod olid omal ajal Välba ja Reikop  (11)
04.veebruar 2016 14:35
Homme, 5. veebruaril täitub 15 aastat esimese "Terevisiooni" eetrisseminekust ETVs.
NÄDALA INSTAGRAM: Puhkuste kõrghetk! Kes on kus ja milline kauge regioon on meie staaride lemmik?  (4)
01.veebruar 2016 10:34
Kui meil võtab maad tõsine talvemasendus ning õues on talve võlumaa asendunud tõelise vee- ja mudamaailmaga, kasutavad meie avaliku elu tegelased oma raskelt teenitud raha ja vaba aega selleks, et avastada riike, mis siitkandist väga eemal on. Vähemasti Instagrami vaheldusel tundub, et staaride lemmikuks on kujunenud Aasia.
PUBLIKU VIDEO: Kerli Kõiv jääb taas mõneks ajaks Eestisse: ma olen lennus olend, mul on mitu kodu ja mulle meeldib igal pool elada
29.jaanuar 2016 10:56
Publik püüdis keset Eesti Muusikaauhindade gala järelpidu kinni taaskord Eestimaa peal käimas oleva Kerli Kõivu ja trotsides taustal publikut hullutavat räppar Reketi kontserti, uurisime, kauaks plaanib ta seekord siiakanti jääda.
MÜSTILINE ja KÜLM: Kerli Kõiv juba oskab kostüümi valida!  (28)
28.jaanuar 2016 21:23
Kerli Kõiv teab, et põnev kleit on juba pool võitu! Tänasele Eesti Muusikaauhindade galale saabus ta hõbedaselt säravas rüüs nagu jääkuninganna, valged kiharad kapuutsi alt piilumas. Kleidi autoriks on kodumaise ebamaisuse guru, moelooja Liisi Eesmaa ning taies kuulub tema "Hüperborea" kollektsiooni.
Kerli Dello raadiotöö kaotamise pärast ei kurvasta: kahel täistöökohal käia oligi väsitav, nüüd ma jälle magan hommikuti!  (4)
27.jaanuar 2016 08:30
Pankrotistunud raadiojaama RingFM hommikuprogrammi "Hommikuklubi" saatejuht Kerli Dello ei vala raadiotöö kaotamise pärast pisaraid ja leiab, et kahel täistöökohal käia oligi väsitav, kuna tema teine amet on kaitseväe teavituskeskuse toimetaja-produtsent, kirjutab Õhtuleht.
Milline pettumus! Kerli Kõivu uue singli ilmumine lükati edasi  (2)
26.jaanuar 2016 22:00
Kerli Kõivu fännid on juba pikemat aega oodanud lauljatari uut muusikat, kuid kahjuks ei tule seda veel nii pea, sest tema värske singli ilumine lükati edasi.
Tähelepanek: raadiojaam Ring FM pakib pillid kotti  (2)
26.jaanuar 2016 00:00
Kui mõne nädala eest hakati meelelahutusmaailma kuluaarides sahistama, et Ring FM on pankroti äärel, püüdsid hommikuprogrammi tegijad Rauno Märks, Kerli Dello ja Andres Torm siiski optimistlikku joont hoida.
Raha saigi otsa? 21 aastat tegutsenud RingFM paneb pillid kotti ja Rauno Märks, Kerli Dello ja Andres Torm jätavad Hommikuklubiga hüvasti  (26)
25.jaanuar 2016 17:19
Kui mõne nädala eest hakati meelelahutusmaailma kuluaarides sahistama, et Ring FM on pankroti äärel, püüdsid hommikuprogrammi tegijad Rauno Märks , Kerli Dello ja Andres Torm siiski optimistlikku joont hoida. Nüüd pole enam aga mingit saladust — äsja suurejoonelise peoga 21. sünnipäeva tähistanud raadiojaam paneb pillid kotti ja kaob eetrist ja äsja alanud nädal on kõigi töötajate jaoks viimane. Õnneks on tööpõld lai ja keegi hätta ei jää — Rauno Märks jätkab oma särgibrändi MummMõmm tegemistega, Kerli Dello on Kaitseväes endiselt ametis ja Andres Tormil on sündmuste juhina käed-jalad tööd täis.
Appi, ma ei taha ärgata! Neli väärt soovitust, mis pimeda aja tusatujuta ja tervena üle elada aitavad  (1)
22.jaanuar 2016 17:00
Kas tunned end pidevalt väsinuna? Hommikuti on raske ärgata, kuigi oled unetunnid täis maganud? Töö juures kipub silm kinni vajuma ja tööproduktiivsus pole kiita? Apotheka apteeker Kerli Valge annab neli soovitust, kuidas pime aeg üle elada.
Noor naine: “elu nautinud” mees on kangelane, kuid sama teinud naine lõdva püksikummiga?!  (102)
19.jaanuar 2016 15:00
Naistekale kirjutas 24aastane Kerli, kes oma on isaga tõelisse sõnasõtta sattunud. Nimelt on isa veendunud, et tüdruk ei tohiks ühegi poisiga enne kindlat suhet intiimsemalt läbi käia, kuid tütar peab seda arvamust vanamoodsaks. Mida teie arvate?
Ingver turgutab reisiselli ja aitab valu korral
18.jaanuar 2016 10:24
Särtsakas, vürtsikas ja sooja andev ingver päästab talvel külmatundest, peletab külmetushaiguseid ning toetab reisilist nii seedimishädade, valu, iivelduse kui väsimuse korral, kirjutab Apotheka apteeker Kerli Valge.
Tugevda oma immuunsüsteemi: kolm tervise alustala, mis köha, nohu ja palaviku eemal hoiavad  (12)
13.jaanuar 2016 22:00
Köha, nohu , peavalu ja valus kurk — kui kuulud inimeste hulka, kes ei soovi seekord nende „võluvate“ kaaslaste ohvriks saada, siis peaksid kindlasti mõtlema oma immuunsüsteemi tugevdamisele.
Kaitse silmi talvise päikese eest: kuiv õhk, külm tuul ja UV-kiirgus teevad palju halba  (8)
13.jaanuar 2016 17:00
Talvekuudel pannakse soojemalt riidesse, kreemitatakse hoolikalt nägu ja käsi ning kantakse huultele toitvat palsamit. Paraku ei oska paljud veel mõelda oma silmadele, millele kuiv õhk, külm tuul ja UV-kiirgus samuti oma jälje jätavad, manitseb värske Naisteleht ja jagab silmade kaitsemiseks Apotheka apteeker Kerli Valge soovitusi.
Curlingu naisjuunioride koondis jäi esimesena MMi ukse taha
11.jaanuar 2016 13:01
Curlingu juunioride MMi kvalifikatsioonis kaotas Eesti naiskond poolfinaalis Venemaale ning pronksimängus tunnistati Ungari paremust. Eesti naisjuuniorid jäid seega esimesena MMi ukse taha ning üldarvestuses saavutati neljas koht.
Eesti curlingunaiskond pääses MMi kvalifikatsioonil poolfinaali
10.jaanuar 2016 10:40
Soomes toimuvatel curlingu MMi kvalifikatsioonivõistlustel alistas Eesti juunioride naiskond veerandfinaalis Uus-Meremaa koondise punktidega 5:4. Tänases poolfinaalmängus mängitakse Venemaa võistkonna vastu.
Eesti curlingunaiskond jõudis MMi kvalifikatsioonil ühegi kaotuseta veerandfinaali  (1)
09.jaanuar 2016 17:34
Eesti naisjuuniorid jõudsid Soomes toimuvatel curlingu MMi kvalifikatsioonivõistlustel veerandfinaali, võites oma grupis kõik kuus mängu. Tänases veerandfinaalis kohtutakse Uus-Meremaa võistkonnaga.
NÄDALA INSTAGRAM: Vaata, mida söövad supermodellid, kes raputavad jõulukilosid puusadelt, musitseerivad paljalt ja peesitavad rannaliival!  (2)
09.jaanuar 2016 10:15
Äsja lõppev nädal on olnud kahtlemata väga krõbe, karge ja lumine, kuid mitte nende jaoks, kes troopikasse pagenud on. Publik teeb meeleoluka kokkuvõtte sellest, mida Instagrami-lembelised Eesti avaliku elu tegelased oma jälgijatega jagada on soovinud!
Eesti curlinguvõistkonnad alustavad jahti MM-piletitele
04.jaanuar 2016 20:44
Täna algavad Soomes Kisakallio spordikeskuses curlingu juunioride MMi kvalifikatsioonivõistlused. Kõrgetasemelisele võistlusele taotlevad edasipääsu ka Eesti juunioride curlinguvõistkonnad.
TOIDURAAMATU SOOVITUS: Arutu söömine ehk miks me sööme rohkem, kui arvame  (4)
03.jaanuar 2016 17:27
Meie igapäevane toitumine allub väga lihtsale loogikale: kui kõht on tühi tuleb süüa ning süüa nii kaua kuni kõht enam tühi ei ole. Samas liituvad selle loogikaga erinevad uue ajastu käitumuslikud söömised ehk televiisori ette tuleme võileivaga, raamatulugemise juurde närime midagi ja nii edasi. Tegelikkuses tegeleme väga tihti arutu söömisega. Miks?
Üle Eesti kogunenud rehvimägede kaotamiseks ei soovi vastutust võtta keegi  (38)
29.detsember 2015 00:10
Eestis ootab kogumispunktides taaskasutamist ligi 23 000 tonni vanarehve. Ministeerium ootab, et rehvitootjad võtaks vastutuse, tootja aga leiab, et turg on täiesti reguleerimata. Asjaosaliste sõnul puudub võimekus rehve nõutud koguses töödelda, kuid hinda tõstma keegi ei kiirusta.
JÕULU-INSTA kodu-eri! Millised kohalikud staarid ilutsevad jõulumõtteis, valmistuvad sööminguks, teevad tööd ja redutavad soojal maal?  (11)
24.detsember 2015 20:00
Kui välismaiste staaride jõulupuud on nii uhked, et kuku pikali (vaata SIIT ), siis kohalikud kuulsused on tükkmaad tagasihoidlikumad. Armsad ja südantsoojendavad on need ilusad ja lihtsad hetked aga kahtlemata rohkem kui ülepingutatud glämm ja sära — heida pilk sellele, milliseid hetki oma elust on otsustanud läbi Instagrami jagada Eesti kuulsused.
AASTA TOP: 25 hetke, mis eestlastele maailmas kuulsust tõid  (8)
23.detsember 2015 14:30
Aasta 2015 tõi meelelahutusmaailmas kuulsust ja tunnustust nii mõnelegi eestlasele. Siin on 25 eredamat ja üllatavamat kuulsusemomenti mööduvast aastast!
Mängi Farmi koogimängu — võitjad on selgunud!
21.detsember 2015 14:23
Perioodil 14.12-27.12 saab mängida Farmi koogimängu. Mängida saab SIIT .
Kuidas kaitsta silmi kuiva õhu ja külma tuule eest?
21.detsember 2015 10:05
Kuidas silmade eest talveperioodil hoolt kanda, sellest kirjutab Apotheka apteeker Kerli Valge.
EDETABEL: Publik hindab ja kommenteerib Eesti Laulu poolfinaliste: Loe, kes osutusid lemmikuteks, kes mitte!  (20)
15.detsember 2015 16:25
Publiku toimetajad Jaane Tomps, Anne Soosalu, Maili Kangur ja Liina Ristoja kuulasid üle kõik Eesti Laulu 20 poolfinalistid ja avaldasid kuuldu kohta otse ja varjamatult oma ausat arvamust. Kõik lood said nelja edetabeli põhjal seatud ka ühtsesse pingeritta, mille jagasime kahte lehte: palad on esitatud poolfinaalide kaupa ja pingereas, vastavalt saadud punktidele. Kes sai kõige rohkem ja kõige vähem, jätame seega veidi õhku rippuma, sest valik sai mitmekesine, midagi igale maitsele.
SIIN NAD ON: Kuula kõikide Eesti Laulu poolfinalistide võistluslaule  (110)
14.detsember 2015 08:53
Aasta oodatuim muusikakonkurss Eesti Laul kogub hoogu ning tänasest on kuulajatele avalikud kõigi 20 poolfinaalides võistleva laulu lõplikud versioonid. Laule saab kuulata eestilaul.ee lehel, portaalides ja raadiojaamades.