Kerli

Teekond Tallinnast Viljandisse: Uus popp söögikoht ehk poolteist aastat ootusärevust  (13)
18.veebruar 2015 18:30
Google Streetview vajaks hädasti uuendamist. Selle ehe näide on koht, kus maantee ristub Kohilasse suunduva Viljandi maanteega. 2011. aastal seisis seal üks hirmus kole maja, pikk rohi ümber kasvamas. Neli aastat hiljem on pilt hoopis teine – kirsina tordil avati siin hiljuti Harakapesa kohvik-pubi.
Laulukirjutajana kätt prooviv Kerli Kivilaan: mul võttis väga palju aega, et üldse kellelegi enda loodud muusikat või sõnu näidata...  (5)
17.veebruar 2015 17:29
Põhja-Tallinna lauljatar Kerli Kivilaan sammub jõudsalt laulukirjutaja rada ning sai valmis oma esimese soolosingli "Mõõnast tõusuni". Lugu on kirjutatud koostöös Erko Laurimaaga ja räägib Kerli sõnul inimestest, keda saab alati usaldada ning kes on olemas nii rasketel kui ka ilusatel aegadel.
Teekond Tallinnast Viljandisse: ajalooline teelõik pakub üllatusi  (31)
17.veebruar 2015 03:32
Ajalooline Tallinna ja Viljandi vaheline maanteelõik on liikluse poolest rahulik, kuid selle ääres on väga põnevaid ettevõtjaid pagaritest seppadeni. Mis toimub aga kahes väärikas mõisas?
"Ma olen elanud nii, et mingit põhjust mind saastaks nimetada ei tohiks olla"  (159)
13.veebruar 2015 12:53
Kristiina Ojulandi juhitavast Rahva Ühtsus Erakonnast (RÜE) välja astunud Peeter Reemann tõdeb, et Ojuland ei tee poliitikat südamega ja tema ainus eesmärk on püsida meeleheitlikult Eesti poliitikas.
DELFI FOTOD: Ojulandi partei kontori aknad on kottpimedad, puudub märk tegevusest  (66)
12.veebruar 2015 18:54
Neljapäeva õhtul olid Rahva Ühtsuse Erakonna Tartu kontori (ja ühtlasi ka ainsa kontori - toim.) aknad kottpimedad. Samuti puudus peale ühe välisildi igasugune märge, et seal ruumides partei tegutseks. Partei esindaja sõnul kolib erakond kontori Tartust Tallinna.
Kas Tallinna ja Tartut peaks ühendama kaks, kolm või neli sõidurada?  (37)
12.veebruar 2015 10:05
Kolkapatriootlikust vaatevinklist valimisprogramme reastades leiab suurima ülikoolilinna puudutava ühisosa teedeehituse peatükist. Kas aga ühendus Tallinnaga peaks olema kahe-, nelja- või hoopis kolmerealine, jäävad poliithiiud eri meelele, kirjutab Tartu Ekspress .
PUBLIKU INTERVJUU: Reporter Jüri Muttikal valmib dokk Eesti popmuusikast: mingi ajastu vaim on siin praegu, seda tuleb märgata!  (3)
05.veebruar 2015 08:10
"Ringvaate" püstolreporteril Jüri Muttikal tuleb maikuus välja 58-minutiline dokumentaalfilm Eesti popmuusikast. Publik tegi ajakirjanikust filmitegijaga lähemalt juttu ja sai teada, et Eesti popis ei valitse praegu mitte ainuüksi eriline ajastu vaim, vaid võibolla hoopiski kuldaeg, mida oleks patt mitte jäädvustada.
TOP 12 vingeimat eestlast, kes eelmisel aastal sotsiaal- ja välismeediat enim raputasid  (13)
02.veebruar 2015 16:24
Eesti vabariigiaastapäeva eel on ikka kombeks omaenda saba kergitada, kuid eriti vahva on see, kui seda teevad teised Sinu eest. Portaal Estonianworld.com on koostanud nimekirja 12st märkimisväärsest eestlasest, kes 2014. aasta seisuga oma maailmakuulsuse auga ära on teeninud. Internetilehel on selgitatud ära ka, mille alusel valik tehti - ametialased saavutused, kajastuse ulatus rahvusvahelises meedias ning sotsiaalmeediakanalites jälgijate hulk. Siin nad on:
Eesti korvpalliklubid võtsid Riias kaks võitu
31.jaanuar 2015 19:38
Eesti kaks naiste korvpalli tippklubi parandasid tabeliseisu, võites mõlemad Riias küllalt raskes mängus omi vastaseid. Eriti tuleks esile tõsta Tallinna Ülikooli murrangulist teist poolaega RSU/Merksi vastu - tulemuseks 83:70 võit üle mitme aasta mulluse pronksi üle.
Nii tore! Kersti ja Jaan Toots saavad esmakordselt vanavanemateks!  (56)
30.jaanuar 2015 08:40
Eksabikaasad Kersti ja Jaan Toots tõusevad lõpuks auväärsesse vanavanemate staatusesse – nende 31-aastane tütar Kerli Toots valmistub suvel emaks saama.
Magus: TLÜ alistas liidrite heitluses lisaajal 1182 Tallinna
28.jaanuar 2015 23:14
Eesti-Läti Ühisliiga kahe meie tippnaiskonna omavaheline kohtumine Tallinna Ülikooli spordisaalis lõppes täna TLÜ lisaajavõiduga 89:87. Valdava osa kohtumisest initsiatiivi omanud TLÜ jaoks oli see Janne Ritsi juhendamisel esimene suurem võit.
VIDEO: Vaata, missugused on olnud naisfiguuri iluideaalid läbi aegade!  (18)
28.jaanuar 2015 17:39
Buzzfeed on pannud kokku video, milles erinevad modellid tähistavad vastavalt oma kehakujule ajastut, mil nende vorm kõige ihaldatum oli. Videos on hästi näha, mismoodi on aja jooksul ühiskonna poolt seatud iluideaalid naiste elu mõjutanud. Missugune oli ilus naine renessansiaegses Itaalias või kuuekümnendatel? Vaata järgi!
RAAMATUKATKEND NÄDALA DIGIRAAMATUST: Margus Karu – „Nullpunkt“
23.jaanuar 2015 10:37
Nullpunkt on realistlik ja ilustamata lugu 21. sajandi Eesti noorte elust. See räägib unistustest ja nendeni jõudmisest, julgustades igaüht jääma alati iseendaks ja mitte kunagi alla andma.
Eesti naistel tuleb Ühisliigas raske nädalavahetus
22.jaanuar 2015 19:07
Kui vahepeal oli naiste Eesti-Läti Ühisliigas üle kuu aja pausi, siis eelmisest nädalast alates on graafik taas tihe ja aina huvitavamaks läheb, sest kaks Eesti esindusnaiskonda võõrustavad laupäeval kahte Läti suurklubi. Ka üks võit oleks suurepärane.
PÄEVA KOMM: Kerli "Pealtnägija" intervjuu sundis kritiseerima: tänapäeva noorte väljendus ja sõnastuse oskus on üsna olematu  (34)
22.jaanuar 2015 08:34
Eilses " Pealtnägijas " kuuldud-nähtud intervjuu lauljatar Kerli Kõivuga pani ühe televaatajast Delfi lugeja muretsema tänapäeva noorte eneseväljendusoskuse pärast.
Kerli Kõiv: mul oli Eesti pärast häbi ja ma tõesti vihkasin Eestit!  (109)
21.jaanuar 2015 21:09
Kerli Kõiv rääkis sellel nädalal Pealtnägijale enda senise karjääri suurimast altminekust. Ajast, mil ta avastas, et tema mänedžerid varastasid tema tagant suuri summasid. Kui suuri, Kerli ei avalda, kuid kinnitab, et tema kirjutatud Demi Lovato superhiti "Scyscraperi" suurem tulu läks just sulide taskusse.
Täna "Pealtnägijas"! Kerli Kõiv räägib elust LA-s: ma nutsin iga päev!  (1)
21.jaanuar 2015 15:13
Piret Järvis käis Los Angeleses külas seal elaval Kerlil, kes on edukaim eesti artist Ameerika poptabelites. Tulemuseks siiras intervjuu, kus lauljatar räägib esimest korda, kuidas elu unistustevabriku kulisside taga on julm, kuidas managerid talle rahaga külma tegid ja kui lähedal lõpule oli mullu tegelikult tema karjäär.
Kiirustamise tähe all: Eesti avab tänavusel EXPO-l jälle oma paviljoni  (1)
20.jaanuar 2015 15:30
2000. aasta Hannoveri EXPO-l oli Eestil oma paviljon, mis jäi meelde peamiselt nn porgandkuuskedega, mis selle katusel hõljusid. 2010. aasta Shanghai EXPO paviljoni puhul rõhuti rohkem sisemusele kui välimusele. 2015. aasta Milano EXPO jaoks ehitatakse aga juba uus, seekord puitarhitektuuri ja mõistagi taas Eesti omapärasid esitlev paviljon.
Naiste ühisliigas jätkuvad mängud  (1)
17.jaanuar 2015 07:11
Laupäeval jätkuvad mängud pärast sisuliselt enam kui kuuajalist vaheaega Eesti-Läti Ühisliigas. Esimesed kuus naiskonda mängivad teises etapis omavahel, 7.-12. isekeskis.
Rahva Ühtsuse Erakond läheb valimistele 36-liikmelise nimekirjaga, Ojulandi peetakse tervishoiuministriks sobivaks  (26)
15.jaanuar 2015 10:39
Kui parlamendierakondade nimekirjas on 125 inimest, siis Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) nimekirjas on neid vaid 36. Üleriigilise nimekirja esikohal on Kristiina Ojuland ning neljandal kohal tema elukaaslane Raimo Kägu. RÜE nimekirjas on ka modell Beatrice Fenice ning Juhan Liiv.
Odd Hugo ja Frankie Animal sel nädalal Hollandis Euroopa olulisimal talendifestivalil
12.jaanuar 2015 10:58
Eesti bändid Odd Hugo ja Frankie Animal esinevad sel nädalal Hollandis Euroopa suurimal ja olulisimal uue muusika festivalil Eurosonic Noorderslag. Meie artiste toetama ning värsket ja põnevat muusikat avastama siirdub Euroopa talendivahetusprogrammi ETEP liikmena ka Tallinn Music Week ning kohapeal sündmust vahendav Raadio 2.
Vaata üle! R2 Aastahitil esitatud uued versioonid vanadest hittidest!  (2)
09.jaanuar 2015 22:57
8. jaanuaril jagati Von Krahli teatris R2 Aastahiti võitjatele autasud. Lisaks Helgi Erilaiu suurepärastele retromeenutustele näidati erinevate artistide uusi tõlgendusi varasematel aastatel aastahiti tiitli noppinud lugudest.
Fotovõistlus “Pühad minu kodus”: Imeliselt stiilne pühademeeleolus kodu
24.detsember 2014 13:19
Kerli pere esimesed jôulud päris oma kodus, mille interjöör on valge . Väga maitsekalt on valitud jõulukuusk ning -kaunistused. Oivaline harmoonia!
TOP 10: Noorte Hääle 2014. aasta leiud ehk hobuseaasta kõige andekamad ja silmapaistvamad noored
22.detsember 2014 21:32
2014. aasta on Noorte hääle jaoks olnud põnev. Sel aastal on välja koorunud mitmeid andekaid Eesti noori, keda tutvustanud oleme. Siin on 10 kõige kõneainelisemat uut tulevikutähte ja projekti, keda/mida lõppeval aastal kajastanud oleme. Vaata ja meenuta ning anna kommentaariumis teada, kes sulle nendest kõige paremini meelde jäi?
VIDEO ja FOTOD: 1182 Tallinna korvpallinaiskond kaitses karikavõitu
21.detsember 2014 18:13
Korvpalli karikavõistluste nädalavahetuse esimeses suures finaalis alistas tiitlikaitsja 1182 Tallinn naiste karika esikohamängus Tallinna Ülikooli 74:62.
Fotovõistlus “Pühad minu kodus”: Jõulumeeleolu valge ja punasega
19.detsember 2014 09:49
Kerli on oma kodus loonud tõeliselt kena valge ja punase koosluse. Suured ehted kaunilt mõjuva tehiskuuse peal on pilgupüüdjad!
Võrumaa nõuandmiskeskus on nagu kaubamärk
11.detsember 2014 15:51
Nõuandeteenistus valib juba viiendat aastat oma parimaid konsulente ja nõustamiskeskusi. Tänavune parim on Võrumaa Talupidajate Liidu Nõuandekeskus.
TOP 20 aastahitti: Meenuta, millised on Eesti muusika absoluutsed rahvalemmikud läbi kahe aastakümne  (4)
11.detsember 2014 13:56
Täpselt 20 aastat tagasi tulid Raadio 2 peatoimetaja Avo Raup ning saatejuht Mihkel Raud mõttele korraldada kuulajate seas küsitlus, et selgitada välja aasta 1994 kõige populaarsem lugu. Vastuseid võis saata kirjade, postkaartide ja faksidega. Samal suvel oli Raud ning Jüri Pihel käima lükanud saate "7 Vaprat" ning "Aastahitt" oli justkui selle esimese hooaja aastakokkuvõte. Saade oli eetris 30. detsembril, algas hilja (nagu kahtlasevõitu uued projektid ikka) ning lõppes kella kolme paiku öösel, mistõttu vaid hardcore huvilised said teada, et võitsid Ummamuudu "Kõnõtraat" meilt ja Bon Jovi "Always" mujalt.
Eesti Muusikaauhinnad 2015 jagatakse kätte 15. jaanuaril Nordea Kontserdimajas
11.detsember 2014 08:21
Eesti Muusikaauhinnad 2015 jagatakse kätte 15. jaanuaril Nordea Kontserdimajas. Tunnustused 2014. aasta parimatele artistidele jagatakse välja Eesti Muusikaauhindade ajaloo glamuurseimal üritusel, mis toob kokku kogu meie muusika- ja meelelahutustööstuse. Kõik muusikasõbrad saavad alates tänasest soetada gala pileteid.