Kerli

VIDEO: Rahva harimine ennekõike! Kerli Dello sikutas raadioeetris banaanile eri sorti kondoome otsa  (13)
23.november 2015 14:53
Raadiohääl Kerli Dello võttis täna Ring FMi hommikueetris ette eri sorti kondoomide katsetamise. Lustakas eksperiment võttis Dello kord imestama, kord rõõmustama - vahva ja vallatu algus nädalale igatahes.
Külmad käed ja jalad – mida teha?  (7)
23.november 2015 11:09
Kõik me mäletame mõnda hetke, kui käed või jalad hullupööra külmetasid. Mõnel inimesel tuleb seda iga päev ette. Mida külmade käte ja jalgade vastu teha ja millal peaks murelikuks muutuma? Nõu annab Apotheka apteeker Kerli Valge.
FOTOD: Kerli Kõiv polnud ainus — ka lauljatar Janne Saar käis hiljuti Eestimaa lummavas looduses endale muusikavideot filmimas
20.november 2015 19:50
Kerli Kõiv pole ainus blond lauljatar, kes Maarjamaa metsade ilust ja võlust lugu peab. Nagu Kerli, väisas ka muidu Los Angeleses resideeriv Janne Saar hiljuti Eestis, et meie kaunis looduses endale muusikavideo filmida. Loo "Meeting The Wolf" illustreerimiseks valis lauljatar Lahemaa rahvuspargi ning purki võetud videoklipp peaks Janne fännideni jõudma juba 9. detsembril! Samal kuupäeval näeb ilmavalgust ka Janne Saare uhiuus EP. Seniks saab natuida aga võtete telgistagusi fotodelt, mida lauljatar sotsiaalmeedia vahendusel jagas!
REEDE INSTAGRAMIS: Kes on täna toas, kes õues ehk millised on staaride nädalalõpu tegemised?
20.november 2015 19:15
Samal ajal, kui paljud sätivad end nädalalõpu puhul mõnele peole, on igati kasulik heita pilk staaride Instagrami kontodele, et arvutada välja tõenäosus neid täna õhtul õues kohata. Kui enamusel on parasjagu käimas aktiivne tuuritamise periood, siis nii mõnigi on valinud nädalalõpu veetmiseks hoopistükkis tubased, hubased ja töised tegevused. Vaata pilte!
Kerli Kõiv läks tagasi Ameerikasse: pean ütlema, et siin on üksinda metsas olemisest üsna erinev  (5)
19.november 2015 10:16
Eesti metsasest tagasi Los Angelese lõõmava päikese kätte naasnud Kerli Kõiv postitas sotsiaalmeediasse pisikese video, et hoida ustavavaid fänne kursis oma tegemistega ja jagada vihjeid saabuva uue muusika kohta.
Kolm Eesti artisti esinevad Euroopa suurimal ja olulisimal uue muusika festivalil  (1)
17.november 2015 16:30
Eesti artistid Ingrid Lukas , Maarja Nuut ja Trad.Attack esinevad jaanuarikuus Hollandis festivalil Eurosonic Noorderslag, mille keskmes on tänavu Kesk- ja Ida-Euroopa riikide muusika. Music Estonia eestvedamisel plaanivad üritust külastada ka Eesti muusikatööstuse esindajad.
STIILIMUUTUS: Kerli Kõivu teisik? Iiris Vesik võttis ette julge soengueksperimendi ja jättis hüvasti mustade kiharatega  (18)
16.november 2015 19:55
Lauljatar Iiris Vesik on jätnud hüvasti oma kaubamärgiks kujunenud tumedate kiharatega ning otsustanud astuda julge sammu, värvides juuksed...lillaks! Vaheetapina peab soovitud tulemuse saamiseks olema korraks ka plaatinablond, mis on Iirise jaoks esmakordne kogemus. Vaata pilte, kuidas meeldib?
Kas juuste kasvu saab tõepoolest ergutada?  (3)
16.november 2015 12:45
Juuste väljalangemise vastu saab võidelda ja elutuna näivaid juukseid turgutada nii seespidiselt läbi õige toitumise ning vitamiinide ja mineraalainete abil, aga ka välispidiselt, kasutades spetsiaalseid seerumeid, maske, šampoone ja palsameid. Nõu annab Apotheka apteeker Kerli Valge.
VIDEO: Vaata ja imetle Kerli Kõivu maagilist teekonda Eestimaa müstilistes metsades  (9)
13.november 2015 11:15
Lauljatar Kerli veetis 8 kuud Eestimaa metsades, et ammutada inspiratsiooni oma uueks albumiks. Tema teekonna jäädvustas Itaalia päritolu, kuid pikalt Eestis elanud fotograaf Filippo Carotti, millest ilmusid imekaunid fotod ka ajakirjas V. Eile õhtul jagas Los Angelesse naasnud Kerli oma fännidega uut videoklippi maagilisest fotosessioonist - vaata ja imetle!
Selgus Eesti Laul 2016 poolfinaalide esinemisjärjekord: Vaata, kuidas artistid omavahel jagunevad  (5)
09.november 2015 16:12
Täna kohtusid esimest korda omavahel Eesti Laul 2016 osalevad artistid ning välja loosti kahe poolfinaali esinemisjärjekorrad.
Vangla jurist ei saa aru, kas tubakaseaduse muutmisega keelatakse vanglas suitsetamine ja kui, siis milliste paragrahvidega  (10)
09.november 2015 14:45
Tubakaseaduse muutmise eelnõu seletuskirja kohaselt keelustab eelnõu suitsetamisalad hoonetes. Tallinna vangla jurist eelnõust endast seda keeldu välja ei loe ja sellega seoses sellega seoses palus ta riigikogu sotsiaalkomisjonilt täpsustust.
Seekord pole Eesti Laulul häda midagi  (2)
09.november 2015 00:10
Poolfinalistid on läbilõige noorest ja vanast eesti muusikast, eri stiilidest ja lähenemisviisidest.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes peatas liikluse, kes sai uue tätoka ja kes põrutas Aafrikasse?
08.november 2015 19:54
Vaata, millega meie avaliku elu tegelased terve nädala vältel tegelesid!
Eesti Laulu poolfinalist Kristel Aaslaid: lootuseuss on nüüd sügavamale põue pugenud!  (3)
06.november 2015 13:14
Eile selgusid need 20 lugu, mille eksperdid 238 pala seast Eesti Laul 2016 poolfinaalidesse valisid. Teiste seas osutus väljavalituks ka lauljatar ja näitlejanna Kristel Aaslaid , seda koos kollektiiviga Cartoon ning looga "Immortality", mille kirjutamisele aitasid kaasa veel mitu tuntud muusikategijat.
"Ringvaates" kuulutati välja Eesti Laulu 20 poolfinalisti: LOE, mis lood ekspertžürii valja valis!  (51)
05.november 2015 20:00
Tänases "Ringvaates" kuulutas Eesti Laulu 2016 produtsent Mart Normet välja need 20 artisti ja lugu, mis osalevad konkursi poolfinaalides.
Telemeikarid ja -stilistid avaldavad: Saladused, kuidas telestaaridele ekraanil vapustav välimus luuakse
04.november 2015 16:12
Tihti unustame, et lisaks tuntud nägudele, heale näitlejatööle ja esitusele peitub ühe hea saate või seriaali taga ekspertidest koosnev meeskond, kelle seas on kindlasti ka stilist ja jumestaja. Kes stiliseerivad ja jumestavad praegu enim vaadatud teleteostes osalejaid?
VAATA: Originaalne idee! Kerli tänavune Halloweeni-kostüüm võtab lausa sõnatuks  (8)
31.oktoober 2015 12:59
Sügiskülma eest tagasi armsasse Los Angelesse pagenud Kerli tähistab, nagu ka kogu ülejäänud USA, täna Halloweeni . Alati pööraste ja stiilsete riietega üllatav Kerli on tänavu otsustanud aga hoopis enneolematu kostüümi kasuks.
FOTO: Kes on see mees ja kus on Kerli? Mulligootiprintsess pages Eesti külma käest kaugele päikese kätte  (4)
29.oktoober 2015 08:00
Lauljatar Kerli Kõiv , keda fännid üle pikkade aastate taas mõneks ajaks Eestis elamas said näha, on taas põrutanud Ameerikamaale.
Küttide hulgas üha enam naisi
29.oktoober 2015 05:15
Nädalavahetusel peeti Eestis kaks ajujahti – Jõgeva ja Viljandi maa­kondades. Jahtide kokkukutsujaiks olid naised.
Häärber endistel mõisamaadel  (1)
28.oktoober 2015 14:48
Õnne ja Jüri Vainukivi on hulljulge ja heas mõttes pöörane paar. Kas te kujutate ette, et ehitate aastatega üles suursuguse ja pilkupüüdva puhketalu, ning selle asemel et loodut nautima hakata, müüte kogu kupatuse maha! Ja üldse mitte selleks, et lõunamaa päikese alla pensionipõlve nautima minna, vaid et alustada uues kohas ja täiesti nullist. Just nii pöörased ongi Õnne ja Jüri.
VAATA: Üllatavalt tavaline vastus! Mis on ese, ilma milleta Kerli Kõiv kodust ei lahku  (31)
26.oktoober 2015 21:15
Lõppenud Tallinn Fashion Weekil oli ka Eesti moeloojate suur fänn lauljanna Kerli Kõiv. Neiu meelest on eestlaste disain maailmas alahinnatud, tema jaoks on kodumaised disainerid kõige puhtama hingega kunstnikud. Muuhulgas rääkis Kerli, kust leiab tema inspiratsiooni oma ekstravagantse stiili jaoks ja millise riideesemeta ta sel sügisel kodust välja ei lähe. Vaata lähemalt videost!
NÄDALA HITID: 5 valitud lugu läinud nädalast ehk kodumaa hüljanud staarid, Venemaa miljardäride kaasad, pensionärid Hundisilmal jt  (2)
19.oktoober 2015 22:01
Läinud nädal tõi Publiku veergudele kodumaa hüljanud staarid, jahtunud peresuhted ja Edgar Savisaare kodu avatud uste päeva. Siin on 5 valitud lugejate seas menukat pala läinud nädalast.
SUUR GALERII: Raadiohääled baariletis! Ring FM pidas raju peoga 21. sünnipäeva: VAATA, kes kohal käisid!  (14)
18.oktoober 2015 19:12
Eile öösel pidutses Ring FM kõikide oma sõpradega Club Venuses , et tähistada raadiojaama 21. sünnipäeva. Meeleolukal peol ajasid rahvast tantsima Ring FMi Djd ja esines ansambel Traffic. Baaris segasid jooke Ring FMi Hommikuklubi tähed Kerli Dello , Rauno Märks ja Andres Torm.
Eesti koolijuhid tutvusid Berliinis immigrantide ja pagulaste lõimimisega  (38)
18.oktoober 2015 17:15
Kümne Eesti kooli esindajad saabusid eile kolmepäevaselt visiidilt Berliinist, kus nad külastasid erinevaid koole ja kohtusid haridusekspertidega.
FOTO: Rannaromantika! Karl-Erik Taukar tšillib pruudi Kerli Kivilaanega Tais  (6)
16.oktoober 2015 21:15
Äsja uue singliga maha saanud Karl-Erik Taukar võttis muusikuelust aja maha ning põrutas koos oma lauljatarist pruudi Kerli Kivilaanega Taisse puhkama. Nii selgub Taukari Instagramist , kuhu ta endast ja Kerlist mõnusa rannaselfi postitas. Publik soovib mõnusat puhkust!
Tippspordist lahkunud Eesti naiskorvpallur teeb ootamatu comebacki  (2)
15.oktoober 2015 14:57
Suvel tippkorvpalliga lõpparve teinud tulevikulootus Trine Kasemägi on teatanud oma naasmisest suurde korvpalli ning täiendab lühikesekasvulise koosseisuga hooaega alustanud Tallinna Ülikooli ridu, vahendab basket.ee .
GENIAALNE: Kerli Dello avaldas kavala nipi, kuidas saada massaaži, kui pole inimest, aega ega raha!  (15)
14.oktoober 2015 20:22
Homses Kroonikas ilmub intervjuu Kerli Delloga , kellega ilmunud lookatkest selgub tema kaval nipp massaaživajadusest üle saada.
Šikk ja originaalne: Eesti disainerid loovad isikupäraseid triiksärke
14.oktoober 2015 12:29
Triiksärk on paljude naiste ja meeste igapäevane lemmikriietusese, mis mõjub ühelt poolt viisaka ja asjalikuna, teisalt aga… võib väljendada teie armastust originaalse Eesti disaini vastu.
TOP 11: Kodumaised staarid, kes on Maarjamaa tolmu jalge alt pühkinud ning võõral maal õnne leidnud  (71)
14.oktoober 2015 11:39
Omal ajal lahkusid Eestist mitmed tuntud näod, et välismaal hiilata ja väljaränne on meie staaride seas populaarne ka tänapäeval. Publik toob Sinuni 11 kodumaist staari, kes on Maarjamaa tolmu jalge alt pühkinud ning võõral maal õnne leidnud. Muuseas on meie kaasmaalaste seas kõige armastatumad sihtkohad Los Angeles ja London.