Kerli

FOTOD: Eesti naiste käsipallimeistriks krooniti Reval Sport Mella
29.aprill 2016 20:36
Eesti naiste käsipalli meistrivõistlused kulmineerusid täna Tallinnas Kristiine spordihallis toimunud finaaliga, kus Reval Sport Mella alistas 32:24 (17:10) Reval Sport Padise.
Kohutav väsimus ja rasvased juuksed? Sul võib olla B-vitamiini puudus
28.aprill 2016 23:00
Pingelisel perioodil, aga ka lihtsalt kevadväsimuse korral on suur abi B-rühma vitamiinidest. Ajakirja Naised värskes numbris räägib apteeker Kerli Valge, millesk on B-rühma vitamiine vaja, mis on B-vitamiini puuduse sümptomid ja millisest toidust B-vitamiini saab.
Tohoh, mis eeskuju? Laura terviseajakirjale: eelistan koogile veini, olen veiniinimene ja see on minu viis lõõgastumiseks  (98)
28.aprill 2016 17:30
Laura tunnistab ajakirja Tervis Pluss veergudel, et magusasõber on temas natuke rooste läinud, sest mingil ajal hakkas ta suhkruga järjest tagasi tõmbama.
VIDEO: Maagilisem kui kunagi varem? Vaata, kuidas Kerli mängib hirveks riietatuna klaverit ja esitab oma uusimat pala  (24)
27.aprill 2016 16:27
Kerli Kõiv, kes käis kaheksaks kuuks kodumaal end laadimas, sai mõnda aega tagasi valmis ka uue ülikauni muusikavideo. Lisaks videole on nüüd Kerli välja paisanud ka intiimsema versiooni sellest laulust ning esitab pala metsaall klaveril.
Raffaello armastuse lood
25.aprill 2016 16:30
Tõelised tunded ja uskumatud armastuslood, Raffaello Lugude valentinipäeva konkurss kummutas müüdi tuimast ja külmast põhjamaa inimesest. Konkursile laekus hulgaliselt südamlikke, romantilisi ja armastust täis fotosid koos põnevate lugudega.
Apteeker soovitab: millal hakata kasutama kortsudevastast kreemi?  (2)
25.aprill 2016 09:32
Naised mõtlevad üha nooremalt kortsudele ja sellele, kuidas neid vältida ja võimalikult kaua oma noorust säilitada. Millal peaks hakkama kasutama kortsudevastaseid kreeme, selgitab Apotheka apteeker Kerli Valge.
VIDEO: Kodumaa tolm jalgelt pühitud! Kerli läks tagasi USA-sse ja soovitab kõigil olla iseenda vastu hea  (29)
22.aprill 2016 12:20
Lauljatar Kerli Kõiv viibis vahepeal pikalt Eestis, et end energeetiliselt laadida ja rahulikus Elva metsas uut muusikat kirjutada. Nüüd on näitsik tagasi USA-s ning tegeleb iseenda spirituaalsusega.
Iluvitamiinide spikker: tervislik toitumine ja aktiivne eluviis on küll head, kuid kevadel vajad lisaturgutust  (2)
18.aprill 2016 22:00
Kuidas saada säravat näonahka, terveid ja ilusaid juukseid ning muuhulgas vähendada miimikakortsukesi? Apotheka farmatseut Kerli Valge jagab soovitusi kaunima välimuse heaks.
HiigelGALERII: Koolitants 2016 lõpetas võimsa finaalkontserdiga! Tutvu võitjatega
18.aprill 2016 12:20
Aprilli alguses toimus Festivali Koolitants 2016 finaal. Koos finaalkontserdi nominentide ja laureaatidega valisid televaatajad TV 6 ja TV3 Play vahendusel välja ka oma lemmiku ning selgus silmapaistvaim noor tantsija.
Iluvitamiinid, mis tõesti toimivad
18.aprill 2016 10:32
Kuidas saada säravat näonahka, terveid ja ilusaid juukseid ning muuhulgas vähendada miimikakortsukesi? Apotheka farmatseut Kerli Valge jagab soovitusi kaunima välimuse heaks.
Lahendus piinlikule murele: kuidas halvast hingeõhust kiirelt lahti saada?  (16)
17.aprill 2016 09:52
Halb hingeõhk on ebameeldiv probleem, millega paljud siiski kokku puutuvad. Farmatseudi Kerli Valge sõnul on seda probleemi võimalik õnneks leevendada ja sellest isegi jäädavalt vabaneda.
BLOGI: Reinsalu trahvimäära tõstmisest: eesmärk pole teha kahekordseid trahve, vaid anda menetlejatele rohkem paindlikkust  (193)
12.aprill 2016 20:06
ETV saates "Vabariigi kodanikud" arutati täna valitsuse kava üle tõsta alates maikuust väärtegude maksimum trahvimäär kahekordseks. See plaan on ühiskonna kihama pannud: kas tegu on sooviga täita riigikassat või toob rängem trahvimine kaasa liikluskultuuri paranemise?
KEERULINE: Aega on, et aru saada, kes läheb ja tuleb? Risto Vürsti tagasi võtnud Põhja-Tallinna koosseisumuutused panevad pea valutama  (5)
12.aprill 2016 16:28
Ansambli Põhja-Tallinn liikmete minekud ja tulekud on paari viimase aasta jooksul olnud nii tihedad, et ilma fakte kontrollimata polegi tihtipeale võimalik kindla veendumusega öelda, kes seal parasjagu kaasa löövad.
Pühapäeval peetakse esimene Viivikonna elamusjooks  (1)
11.aprill 2016 15:39
Eeloleval pühapäeval, 17. aprillil toimuv Viivikonna elamusjooks on Ida-Virumaa heade jooksude sarja avaetapiks. Viivikonna elamusjooks viib osalejad mahajäetud, samas ka mõnede poolt taasleitud kaevandusasulasse. Sillamäe külje all asuv, kuid Kohtla-Järve linnaosaks olev alevik on kuulsust kogunud ka kummituslinnana, kus on vändatud filme ja kus tehtud Kerli laulu Army of Love videot on Youtubes vaadatud üle 5 miljoni korra. Viiimatimainitud videos mitmeid kordi nähtava koolihoone eest läheb läbi Viivikonna elamusjooksude kõikide võistlusmaade finišisirge.
“Minu stiilne elutuba”: Maamaja teisel korrusel
08.aprill 2016 07:31
Kerli: Väikese maamaja teise korruse elutuba. Kasutasime ära katusealuse ruumi, puhastasime vanad põrandalauad, paigaldasime suurema akna ja lakkisime seinad üle valge lakiga, et tuba oleks avaram ja valgusküllasem. Massiivne termolehisest diivanilaud on ostetud mõttega, et see teeniks ka järeltulevaid põlvi.
Farmatseut soovitab: mida teha, kui sul on halb hingeõhk?
06.aprill 2016 23:30
Halb hingeõhk on on ebameeldiv probleem, millega peavad paljud kokku puutuma — ajakirja Naisteleht värskes numbris jagab Apotheka farmatseut Kerli Valge nõu, kuidas halba hingeõhku leevendada ja sellest isegi jäädavalt vabaneda.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes avastab Tšehhimaa veidrusi, kes rabab seriaalis mängida, kelle vahel lööb sädemeid?
03.aprill 2016 20:14
Selle nädala Instagrami-tuur tõi päevavalgele nii mõnegi staari tegemised, kellest polnud ehk põhjust uudistes kirjutada. Vaata, millega Eesti kuulsused nädala jooksul tegelesid!
PUBLIKU PAPARAZZO: Kerli Kõiv nautis koos väga hea sõbraga kunstirestoranis romantilist õhtusööki  (25)
02.aprill 2016 12:45
Kerli Kõiv teab,mis on hea. 19. märtsiõhtul veetis ta koos oma väga hea sõbra Vespertine'ga parimate Põhjamaa restoranide hulka valitud kunstirestoranis Art Priori mõnusalt aega ning nautis sealset maitsvat õhtusööki.
Reket, eeskujuliku elustiiliga räppar  (4)
01.aprill 2016 23:55
Täna esineb Rock Cafes Eesti räppar Reket, kes andis eelmise aasta lõpus välja oma teise kauamängiva „Tuule tee”.
ISLAND – inspireeriv külma ja kuuma maa
31.märts 2016 00:00
Olen alati tahtnud reisida Islandile ja sel kevadel sai see võimalikuks: Tallinnast laevaga Helsingisse, öö Vantaa lennujaama rohelistel plastpinkidel, hommikul Oslosse ning neli tundi hiljem sealt Reykjavíkki.
Kirikupea arvates survestatakse Narva Aleksandri kiriku müükipanekuga riiki  (7)
30.märts 2016 11:53
EELK Narva Aleksandri koguduse võlausaldajad rabasid avalikkust suurel neljapäeval teatega, et ajalooline kirik pannakse alghinnaga pool miljonit eurot oksjonil müüki. Luterliku kiriku peapiiskop Urmas Viilma ütleb, et tegu on teadliku manipulatsiooniga, sest pankrotihaldur kuulis, et riik ja kirik võivad saavutada kokkuleppe, ja nüüd üritatakse oksjoniteatega hinda üles kruvida.
Mida võtta ette halva hingeõhu vastu?  (7)
28.märts 2016 13:13
Halb hingeõhk on ebameeldiv probleem, millega paljud siiski kokku puutuvad. Apotheka farmatseut Kerli Valge kirjutab, et seda probleemi on võimalik leevendada ja sellest jäädavalt vabaneda.
Naiste saalihokis krooniti meistriks Sparta Spordiselts
26.märts 2016 19:16
Eesti naiste saalihoki meistriliiga tänavuseks meistriks tuli Sparta Spordiselts, kes oli finaalseerias kolmel korral parem EMÜ Spordiklubist.
Narva kiriku laostanud pastor Jürjo: ma ei tea, miks ma selle allkirja andsin  (14)
24.märts 2016 18:33
Täna sai teatavaks, et Narva Aleksandri koguduse tõttu pannakse Narva Aleksandri Suurkirik enampakkumisele alghinnaga 500 000 eurot.
VIDEO: Sündantlõhestav lahkuminek: Mida tunneb tütar, kes on ema käte vahelt kümneks aastaks rebitud?  (1)
24.märts 2016 18:28
Siin maailmas pole midagi valusamat kui lapse eemalolek oma emast. Kuid just nii juhtus 22-aastase Kerliga, kes lahutati saatuse keerdkäikude tõttu oma ema Varjest kümneks pikaks aastaks. Kõigi nende aastate jooksul unistasid ema ja tütar, et ühel päeva saavad nad taas kokku, et öelda: "Ma armastan sind". Tänaõhtuses saates " Armastuse laul " nad seda teevad rääkides oma traagilise loo.
Kas tõesti pulmakellad helisevad? Kerli Dello teatas kihlumisest  (18)
21.märts 2016 07:00
ETV uudisteankru ja raadiohäälena eestlastele armsaks saanud Kerli Dello , kes pärast Ring FMist lahkumist on pühendunud täiel määral produtsenditööle Kaitseväe Teavituskeskuses ning oma tütarde Ketlini ja Gerri-Grete kasvatamisele, hõiskas sotsaalmeedias rõõmsaid uudiseid — alanud on puhkus Saksamaa Alpides. Ühtlasi lisas ta juurde, et sai Poolas abieluettepaneku osaliseks, postitades juurde ka pildi sõrmusest mägede taustal:
KAADRI TAGA: Kust tulid tulbid ja kuidas Kerlist merineitsi sai: Vaata, kuidas valmis müstiline muusikavideo loole "Feral Hearts"  (1)
20.märts 2016 13:45
Möödunud kuul jõudis Kerli loo “Feral Hears” (“Metsikud südamed”) kauaoodatud video netiavarustesse. Maagiline video filmiti täielik Eestis ning selle eesmärgiks on tutvustada meie maa loodust muinasjutulises ilus ja müstikas. Nüüdseks on fännidel võimalus lähemalt näha ka võluva video sündi ehk piiluda kaadri taha — vaata, kuidas Kerlist merineitsi sai ja kuidas Eesti metsadesse tublid ilmusid!
Õnneliku lõpuga lood  (31)
18.märts 2016 23:55
Kuidas tuleb meie ellu armastus? LP lugejate kogemused annavad meile kõigile lootust: õnnelik lõpp on päriselt võimalik. Kes otsib, see ka leiab.
FOTOD: Koolitants 2016 Tartu töötoas selgusid uued Koolitantsu Kompanii tantsijad
18.märts 2016 11:30
Möödunud pühapäeval, 13. märtsil toimusid Tartus Üliõpilasmajas ja Karlova Koolis Koolitants 2016 töötoad. Meeskonna hinnangul oli osalejate väga palju isikupäraseid ja hea tehnilise tasemega tantsijaid, kes päeva jooksul said näidata end oma parimast küljest. Koreograafid Elina Tamm (show- ja tänavatants), Maria Goltsman ja Irina Pähn (estraaditants) ning Ruslan Stepanov (vabatants) jagasid eripreemiaid mitmetele suurepärastele tantsijatele ning valisid Koolitantsu Kompaniisse uued liikmed.