Kerli

Suur välimääraja! 12 tüüpilist naiskolleegi — kes nendest oled sina?  (2)
17.oktoober 2016 13:00
Miks on nii, et kus sa ka ei töötaks ja kui tihti sa ka töökohti ei vahetaks, kohtad sa kõikjal ühtesid ja samu tüüpe? Muide, ka sina oled kohe kindlasti üks neist!
PUHAS KOMPU! Taukar näitab musklit, pruut pole rahul  (39)
15.oktoober 2016 18:54
Naistehurmur Taukar, kes pole enam ammu vaba mees, ei hoia end siiski tagasi, et oma mehelikke võlusid ka avalikkusele näidata.
Eesti muusikute tänukiri rock’n’roll' i president Toomas Hendrik Ilvesele: suur õnn, et meil on olnud tark president, aitäh selle julguse eest  (138)
12.oktoober 2016 10:07
Eesti muusikud tänavad äsja ametist lahkunud presidenti Toomas Hendrik Ilvest kohaliku muusikaelu ning vaba eneseväljenduse edendamise eest. Oma tänud ja parimad soovid edastavad Henry Kõrvits , Vaiko Eplik , Kene Vernik , Lenna Kuurmaa , Kerli Kõiv , Ruslan Trochynskyi , Kadri Voorand , Maria Faust , Misha Panfilov, Raul Saaremets , Tommy Cash , Ain Agan, Silver Sepp , kirjanik ja laulusõnade autor Kristiina Ehin ning presidendi noorpõlve lemmiklugude kogumikplaadi "Teenage Wasteland" väljaandja, Universal Music Baltic esindaja Leen Kadakas .
Siim Nestor: Toomas Hendrik Ilves kui rokipresident  (4)
12.oktoober 2016 00:30
Kas te panite tähele, kui hea president oli Toomas Hendrik Ilves rokile?
Toomas Hendrik Ilves viimases intervjuus Eesti Vabariigi presidendina: tõde kui mõiste kaotab oma olulisust, faktid ei loe, hinnangud tulevad ei tea kust  (286)
08.oktoober 2016 00:05
Sa võid olla nagu Jeesus Kristus, aga kui seitse aastat on möödas, siis inimesed tüdinevad sinust. See on inimlik reaktsioon, tõdeb president.
Jalgade tervise heaks: kolm nõuannet veenilaienditega võitlemiseks
05.oktoober 2016 14:00
Kas olete märganud, et jalad väsivad kiiresti, tunduvad rasked nagu pakud ja päeva lõpuks lausa valutavad? Lisaks on jalad turses ja sääremarjad tõmbuvad tihti krampi? Apotheka farmatseut Kerli Valge annab soovitusi, kuidas olukorda leevendada.
TOIDURAAMATU SOOVITUS: Arutu söömine ehk miks me sööme rohkem, kui arvame  (7)
03.oktoober 2016 00:00
Meie igapäevane toitumine allub väga lihtsale loogikale: kui kõht on tühi tuleb süüa ning süüa nii kaua kuni kõht enam tühi ei ole. Samas liituvad selle loogikaga erinevad uue ajastu käitumuslikud söömised ehk televiisori ette tuleme võileivaga, raamatulugemise juurde närime midagi ja nii edasi. Tegelikkuses tegeleme väga tihti arutu söömisega. Miks?
TOP 11: Kes Eesti muusikutest on meile enim rahvusvahelist tuntust toonud?  (8)
01.oktoober 2016 15:05
Täna tähistatakse Rahvusvahelist Muusikapäeva ning sel puhul otsustas Publik reastada üksteist Eesti artisti, kelle talenti austatakse ka väljaspool meie kodumaad. Vaata, kes meile silma ja kõrvu on jäänud — keda fännad kõige rohkem Sina?
FOTOD: Ukraina menuseriaali "Nuuskija" võtted toimuvad Tallinna kesklinnas  (11)
24.september 2016 17:45
Kerli Dello teatas Facebookis, et teda on ees ootamas taaskord uus ametipost. Nimelt hakkab ta menuseriaali "Nuuskija" Tallinna võteteks rekvisiite hankima ning palus seetõttu oma sõpradelt kannatlikkust. Esimest võtet ei tulnud aga pikalt oodata ja 24. septembri ennelõunal võis näha Tallinna kesklinnas juba tegutsemist.
Kerli Dello proovib jälle uut ametit: ärge siis pahandage, kui ma suvalisi pabereid, pastakaid ja linnusitta otsin  (14)
20.september 2016 22:30
Endine ETV hommikune uudisteankur ja raadiohääl ning hetkel Kaitseväe teavituskeskuses tegutsev Kerli Dello saab enda CV-sse panna kirja veel ühe põneva ameti.
Spordinädal Jaan Poska gümnaasiumis: kas teadsid, et noor inimene võiks liikuda vähemalt 150 minutit päevas?
19.september 2016 10:36
Kuna tänapäeva, nutiajastu inimesed ja eelkõige noored leiavad üha enam mooduseid, kuidas teadlikult või enese teadmata oma tervisele ja tervislikule eluviisile vähem tähelepanu pöörata, on igati teretulnud, et keegi aeg-ajalt nende südametunnistusele koputaks ja neid tegudele ärgitaks.
Kerli Kõivu rasked ajad suures muusikatööstuses: jäin oma esimese plaadi eest miljon dollarit võlgu  (4)
14.september 2016 08:30
Eile õhtul jõudis Kanal 2 ekraanile kaheosalise haarava teleuurimuse "Eesti staarid suure läbimurde ootel" esimene episood, milles Ameerikas karjääri teinud Kerli Kõiv tunnistas, et väikesel artistil on suures muusikatööstuses raske midagi võita.
Apteeker õpetab, kuidas sügisestest viirusnakkustest kõige kindlamalt eemal püsida  (4)
11.september 2016 08:56
Hoolikas kätehügieen aitab nakkushaigusi eemal hoida, seepärast tasub just viirushaiguste leviku ajal puhastada käsi põhjalikult, rõhutab apteeker Kerli Valge.
PALJU ÕNNE! Tootside dünastia saab sel sügisel täiendust  (69)
09.september 2016 17:01
Tegusate ettevõtjate Kersti ja Jaan Tootsi lapsed toovad järjest rõõmusõnumeid — augustis abiellus nende tütar Kerli ja oktoobri lõpus saab esmakordselt isaks poeg Richard Toots.
Hoia haigusi eemal: kõik, mida on tarvis teada käte pesemisest  (4)
07.september 2016 22:30
Hoolikas kätehügieen aitab nakkushaigusi eemal hoida, seepärast tasub just viirushaiguste leviku ajal puhastada käsi põhjalikult, rõhutab Apotheka apteeker Kerli Valge.
Kolm üliolulist tervist puudutavat asja, mida peaksid lennureisile minnes teadma  (1)
29.august 2016 19:54
Reisileminekuks võiks ideaalis valmistuda juba paar nädalat enne selle algust. Eriti just siis, kui asud puhkama eksootilises piirkonnas, kus on nigelad hügieenitingimused. Ent mida veel pidada silmas reisiks valmistumisel? Nõu annab apteeker Kerli Valge.
Martin Kuuspalu tuli lohelaua vabastiilis Eesti meistriks
29.august 2016 17:53
Laupäeval toimusid Pirital lohelaua vabastiili lahtised Eesti meistrivõistlused.
Lennureisile minejale teadmiseks: kolm tervisele olulist punkti, mida peaksid meeles pidama
29.august 2016 11:29
Reisileminekuks võiks ideaalis valmistuda juba paar nädalat enne selle algust. Eriti just siis, kui asud puhkama eksootilises piirkonnas, kus on nigelad hügieenitingimused. Ent mida veel pidada silmas reisiks valmistumisel? Nõu annab apteeker Kerli Valge.
FOTOD: Peoloomade üks ja igavene armastus: Kevadel oma viimase pralle pidanud Protesti mälestuseks avati suur mitte-kunstinäitus
26.august 2016 16:40
Teisipäeval õhtul taaselustus EKKMi kõrval asuvas ISFAGi galeriis pealinna kõige popim after - hours peokoht Protest. Omal ajal legendaarse leti taga jooke valanud baaritöötajad, varajaste hommikutundideni tantsu vihtunud peoloomad ning teised värvikad kultuuritegelased said taas kokku, et avada mitte-kunstinäitus "In Memoriam: Protest Kohvikklubi 2008-2016", mis on tagasivaade 8 aastat kestnud peomaratonile. Vaata, kuidas näitus oma avaõhtul sisse õnnistati!
TOP 10: Seksivad tudengid, Twitteri president ja Rakvere jõulupuud ehk kõige meeldejäävamad sündmused, millega eestlased internetis laineid on löönud  (1)
23.august 2016 15:03
Täna 25 aastat tagasi avanes maailma jaoks Internet ning tänu kõikvõimsale veebile on saanud kaardil märgatavamaks ka Eesti rahvas. Publik heidab tähtsa päeva puhul pilgu kõige meeldejäävaimatele sündmustele, millega eestlased interneti vahendusel laias ilmas laineid on löönud — olgu selleks siis hurmoorikad seigad või kellegi kuldsed käed. Vaata ja meenuta!
Õudne lugu! Kerli Dello libavennaga kimpus: ta teab minust ja mu lastest kõike  (26)
19.august 2016 15:35
Suurte staaridega juhtub sageli, et kuskilt ilmanurgast ilmub — tavaliselt pärandijagamise aegu — ligi keegi, kes nimetab end tema sugulaseks. Libavenna on endale saanud ka endine uudisteankur Kerli Dello .
PALJU ÕNNE! Kersti ja Jaan Tootsi tütar Kerli pidas pereringis uhked pulmad  (53)
19.august 2016 07:44
Kersti ja Jaan Tootsi tütar Kerli Toots ja Martin Rask abiellusid oma kooselu teisel aastapäeval, 10. augustil. Pulmad leidsid aset Kerli lapsepõlveunistuste kohas, muinasjutulises Keila-Joa lossis lähemate sõprade ja pere ringis.
Haldjatest kogus nädalaga kümneid tuhandeid kasutajaid
13.august 2016 15:12
EASi turisimiportaali Visit Estonia loodusturismikampaania #deepESTroots raames loodud testi on tänaseks üles leidnud juba kümneid tuhanded inimesed üle maailma. Välisriikide arvestuses on kõige rohkem testi täidetud Ameerika Ühendriikidest ja Soomest, aga samuti erinevatest Aafrika ja Aasia riikidest.
DELFI VIDEOD: Kas rumalatelt tuleks võtta võim? Kes on Eesti tabavaim arvamusliider? Vaata arvamusfestivali vestlusringe!  (155)
12.august 2016 07:18
Delfi TV vahendab täna Paides algavalt arvamusfestivalilt kahel päeval otseülekandeid Ekspress Meedia lavalt, kus Delfi, Eesti Päevalehe, Eesti Ekspressi ja Maalehe ajakirjanikud räägivad nii Brexitist ja Donald Trumpist, õnnest, naiste edukusest, dopingust, tähtedest, Eestist ilma Euroopa Liiduta kui ka selgitavad välja Eesti tabavaima arvamusliidri.
ARVAMUSFESTIVALI EEL: Delfi, Päevaleht, LP, Maaleht ja Ekspress on arvamusfestivaliks valmis! Keda, millal ja kuidas näha saab?  (4)
10.august 2016 15:28
Kui mullune arvamusfestival möödus imeilusa ilma ja sulni päikesepaistega, siis tänavuseks arvamuspeoks liiga head ilma ei lubata. Kuid kõigepealt räägime asjast: mida arvamusfestivalile kuulama-vaatama tasub tulla?
51 omavalitsusjuhi toetusavaldus Eiki Nestorile: ta oskab suhelda printsidest bussijuhtideni  (143)
05.august 2016 00:05
Enamik Nestorile toetust avaldanutest kuulub nagu ta isegi sotsiaal­demokraatide ridadesse.
VAATA: Süngem kui kunagi varem? Kerli Kõiv näitab uhiuues videos end hoopis teistsugusest küljest  (16)
28.juuli 2016 13:09
Kerli Kõivu kaunite muusikavideote kollektsiooni on lisandunud uus meistriteos.
KUULA: Soolokarjäärile tuurid sisse? Kerli Kivilaan üllatab uue singliga
20.juuli 2016 15:58
Kauni üllatusena ilmus täna Põhja-Tallinna ridadest tuntud Kerli Kivilaanel singel nimega “Siis kui”. Tegemist on lauljatari teise soolosingliga pärast 2015. aastal ilmunud lugu “Mõõnast tõusuni”. Taavi Langi ja Erko Laurimaaga koostöös kirjutatud lugu “Siis kui” räägib Kerli sõnul uutest tuultest, värskest algusest ja paremasse tulevikku vaatamisest — seda kõike aga vaadates reaalse pilguga minevikku, kahetsust tundmata. Head kuulamist!