Kerli

Maks ja neerud pekkis! Kerli: kui ma poleks koju naasnud, oleksin lõpetanud vähi või mõne muu kohutava haiguse küüsis  (65)
26.oktoober 2014 16:25
Tagasi Ameerika Ühendriikidesse pöörduv lauljatar Kerli Kõiv paljastas oma kodus veedetud aja jooksul mõeldud mõtteid ja tulevikuplaane ning ühtlasi jagas fännidega hirmutavat tõde oma tervislikust seisundist, mis oli enne puhkeperioodi kordades kohutavam kui keegi, kaasa arvatud ta ise, iial arvata oleks osanud.
1182 Tallinn murdis naiste ühisliigas needuse  (1)
25.oktoober 2014 22:09
Eesti-Läti naiste korvpalli ühisliigas (WBBL) jätkab täiseduga 1182 Tallinn, kes alistas laupäeval Audentese Spordihoones favoriidi SK Cesise 75:69 (47:42).
Mini-KAAMOS: Eesti noore disaini värviline nägu
23.oktoober 2014 18:07
Eelmisel aastal, kui tehti palju publikut ja tuntust kogunud moenäitus „Kaamos“, tundus kuraator Tanel Veenrele ja korraldaja Janne Kloorenile, et aksessuaarid kadusid rõivaste vahele ära.
Fotovõistlus "Köök minu kodus": Väike, kuid hästi läbi mõeldud valgusküllane köök
17.oktoober 2014 11:10
Köök on väike ja armas, kuid väga hästi läbi mõeldud. Söögilaua taga on mõnus perega istuda... Akendest avaneb kaunis vaade. Kuigi loomulikku päevavalgust paistab sisse palju, on valgustusel oluline roll pimedal ajal ja see peab olema hästi plaanitud. Plaanis on siiski kööki laiendada, sest kokkamine on mõnus ja ruumi jagub.
FOTOD: See pole lihtsalt sarnasus, vaid puhas kopeerimine! Lady Gaga ahvis meie Kerlit!  (76)
15.oktoober 2014 12:16
Kui varem on Lady Gagale ette heidetud sarnasust Kerliga , siis sel korral ei saa juttu olla sarnasusest vaid tegu on pesuehtsa kopeerimisega. Facebookis võrdluse avaldanud lehel ilutseb suur üllatunud näoga kiri: "Lady Gaga ei ole originaal! Ta on koopia!"
FOTO: Seksikultust meelelahutustööstuses kiruv Kerli lõi lõpuks ka ise rinnad "letti"  (15)
14.oktoober 2014 10:53
Ameerikamaal muusikaäris tegutsev Kerli Kõiv on ikka kirunud meelelahutustööstuses vohavat seksikultust. Oma mulligooti-printsessi liini ajada püüdev lauljatar on küll isegi oma loomingus eksperimenteerinud sensuaalsega, kuid nüüd on asi jõunud juba üpris selgelt teisele poole õhkõrna piiri: kas Kerli hakkab murduma ja suundub Lady Gaga ja Nicki Minaji teed? Algus paistab olevat tehtud.
Eesti-Läti ühisliigas olid võidukad 1182 Tallinn ja Tallinna Ülikool
12.oktoober 2014 07:17
Eesti-Läti ühisliigas olid võistlustules kõik 5 Eesti naiskonda. Võidu said kirja 1182 Tallinn ja Tallinna Ülikool . AmEst Rapla , Audentese SG/Noortekoondis ja Tartu Ülikool pidid aga kaotusega leppima.
TÄNA: "Me armastame Eestit" stuudios ragistavad päid Getter Jaani ja Tanel Padar  (5)
10.oktoober 2014 17:44
Meeleoluka ja lõbusa TV3 saate „ Me armastame Eestit “ stuudiosse on täna õhtul kutsutud vahvad külalised, kes on nii nutikad kui ka naljahimulised.
Voodijutud: veoautojuht Kirsi, Beatrice, Kerli Dello, Andrei Hvostov ja teised  (2)
10.oktoober 2014 08:25
Värskes Ekspressis ilmus Mikk Salu artikkel "8 tundi ja 53 minutit teadmatust" , mis käsitles magamisega seonduvat. Teemaga haakub paar aastat tagasi Eesti Ekspressis ilmunud sari "Voodijutud", kus tuntud inimesed pajatavad oma voodist.
Oh, vinge! Sandy Rivera salvestab Privés muusikavideo: Tallinn on mulle südamelähedane olnud juba üle 5 aasta!
09.oktoober 2014 14:18
Sel reedel salvestab klubis Privé Ultra Music plaadifirma alla kuuluv Sandy Rivera oma uue singli “Bang” muusikavideo. Ultra Music on Sony Music omanduses ning üks maailma suurimaid tantsumuusika plaadifirmasid, mille alla kuuluvad teisteseas Axwell, Calvin Harris, Benny Benassi, Deadmau5, Ferry Corsten ning alles mõne aja eest kuulus sinna sekka ka meie oma Kerli.
Kodumaal peatuv Kerli toibub läbipõlemisest: viimaks ometi hoolitsen oma keha eest, magan korralikult ega unusta süüa  (13)
08.oktoober 2014 07:30
Kerli  hiljutine Instagrami postitus ei jäta mingit kahtlust — lauljatar on oma rännakutel jõudnud vähemasti korraks tagasi Eestisse ja naudib mälestuste radadel kõndimist. Oma vanavanemate kodus klõpsatud foto alla on ta kirja pannud pika, ausa ja endassevaatava mõtiskluse teemal minevik, olevik ja tulevik:
Kerli Kõiv: mulle väga meeldib traditsionaalne idee abielust, aga homoabielude teema on inimõiguste küsimus!  (51)
04.oktoober 2014 15:53
Kerli Kõiv algatas oma Facebooki lehel tulise arutelu selle üle, mis pühapäeval Toompeal kooseluseaduse vastaste meeleavalduse näol aset leiab. Kerlil on nimelt kurb kuulda, et 60% ühiskonnast arvab, et homoabielude teema on poliitiliste vaadete ja mitte inimõiguste küsimus.
Kerli Dello teab, kuidas nutisõltlaste taktitundetusest vabaneda: see töötab!  (2)
02.oktoober 2014 09:15
Kerli Dello meenutab, et kui suvel 3 nädalat ilma nutitelefonita olema pidi, maadles ta autoroolis paberil teedekaardiga ning räägib sellestki, kuidas vabaneda seltskondlikust nutitelefoninäppimisest sõpradega kohtudes.
TOP: Muusikapäeva auks! Need on meie väikese Eesti suurimad rahvusvaheliselt tuntud Eesti muusikud  (8)
01.oktoober 2014 21:51
Tänase rahvusvahelise muusikapäeva puhul tõstab Publik au sisse kodumaised muusikainimesed ja artistid, kes rahvusvahelisel areenil läbi aegade kas pikaajaliselt või lühidalt ilma on teinud.
Naiste korvpalli meistriliiga alustab, ametis mitu uut peatreenerit  (1)
01.oktoober 2014 18:26
Naiste korvpalli meistriliiga esitles täna OlyBeti spordibaaris 2014/2015 hooaega, mille avab reedene kohtumine mulluste finalistide 1182 Tallinn ja Tallinna Ülikooli naiskondade vahel. Avamisel osalesid peatreenerid, mängijad ja esindajad igast naiskonnast.
See teema on intiimne ja liiga valus, et sellest üldse rääkida, isegi oma kõige lähedastematele  (1)
01.oktoober 2014 08:37
Lastetus on probleem nii üksikisiku kui riigi tasandil. Viljatus on Eestis väga laialt levinud, Eesti Haigekassa andmetel puutub selle probleemiga kokku kuni 15% paaridest ehk kuni 20 000 paari. See on Eesti kontekstis väga suur arv. Iga inimene Eestis tunneb kedagi, kellel on laste saamisega probleeme, kuigi neist muredest üldjuhul avalikult ei räägita.
Maria Stuart uuest singlist: elu on nagu chill kulgemine mööda erinevate emotsioonide kaldteed!  (1)
29.september 2014 17:17
Kevadel esitles ansambel Maria Stuart oma esimest singlit „Luuraja“ ning nüüdseks on nad valmis saanud uue särtsaka loo „Emotsioonid“.
Kalevi paber ja folgiplakat. Pärjati kodumaist disaini
29.september 2014 04:30
Reede õhtul kuulutati välja Eesti disainiauhindade võitjad.
TOP 5 hetke kuumimat staari, kelle pärast on "kannjäär" nüüd sõna  (3)
24.september 2014 13:26
Kerli Kõivule ei pruugi see ju meeldida, aga popmuusikatööstuses mängib seksapiil artisti müüdavusel (ja kõik on müügiks) võtmerolli. Nii mõjub lauljatari nurin, et tänapäeval muudmoodi kui tagumikku hööritades tähelepanu ei saa , kui lahtisest uksest sisse murdmine. Loomulikult saab, aga võrreldes tähelepanuga, mida võib täna saada sõna otseses mõttes kannikaid väristades, on see netiajastul ikka kaduvväike. Lubage tuua mõned näited.
Kerli Kõiv: ainus viis maailmalt tähelepanu saada on tagumikku hööritada  (18)
24.september 2014 08:38
Pärast seitset aastat koostööd äsja oma plaadifirmast Chalkboard Music lahkunud ning Ameerikamaal karjääri tegev lauljatar Kerli Kõiv siunab tänapäeva muusikatööstust, mis vormib naisartistid seksiobjektideks.
Lühinägelikkus kimbutab koolilapsi üha enam  (6)
23.september 2014 10:06
Kooliikka jõudes hakkab aina rohkem lapsi vajama prille ning suur osa vajab neid just lühinägelikkuse ehk müoopia tõttu. Ehkki oma osa võib olla geneetikal, tasub kindlasti hoida silm peal laste vaba aja veetmisel ekraanide ees ning muretseda koolilauale korralik lamp.
Kerli Kõiv mänedžerist loobumisest: tundsin, et vajan oma tiimi uut energiat  (10)
22.september 2014 12:15
Eelmisel nädalal teatas Kerli Kõiv sotsiaalmeedias oma kolleegidele, et ei tee enam koostööd oma mänedžeri Chalkboard Musicuga, pikemalt selgitamata. Publik uuris Kerlilt, kelle otsus see oli ja miks.
TOP5: Need on selle hooaja värsked ekraaninäod, keda pärast sügist teadma jääd!  (8)
20.september 2014 14:50
Sügishooaeg teles on alustanud ning toonud või õige pea toomas vaatajateni ka uusi eetrinägusid. Publik toob aga Sinuni lühiülevaate viiest näost ja nimest, keda pärast seda hooaega ilmselt mäletama ja märksa enam teadma jääd!
Kerli Kõiv jäi mänedžerist ilma!  (34)
19.september 2014 11:57
Ameerikas elav lauljatar Kerli teatas eile õhtul sotsiaalmeedia kanalite kaudu fännidele, et ei tee enam koostööd endise mänedžeri Chalkboard Musicuga.
Eestlane Šotimaal: meenutades Eesti ajalugu oleks eestlaste vastuseis Šotimaa iseseisvumisele minu jaoks arusaamatu  (75)
18.september 2014 14:25
Iseseisvusreferendumi teeb iseäralikuks Šotimaa seekordne valimissüsteem, mis lubab osaleda ka residentidel, kes on Euroopa Liidu kodanikud. See tähendab seda, et hääletusel saavad osaleda ka Šotimaal elavad eestlased .
FOTOD: Esimest korda toimunud Nike Noortejooksul osales 806 jooksusõpra
13.september 2014 20:24
Täna, 13. septembril toimus SEB Tallinna Maratoni raames Nike Noortejooks, millest võttis osa 806 noort jooksjat.
ETVs algab saatesari "Mehed ja mõrrad" rannakalurite elust
13.september 2014 12:15
Laupäevaõhtuses ETV uues kaheksaosalises saatesarjas asuvad Anatoli Tafitšuk ja Sten Teppan uurima, kuidas läheb elu Eesti rannakaluritel. Sarja ette valmistades tegi meeskond ringi peale kõigile kaheksale kodumaisele kalanduspiirkonnale, kus kohtuti nii vanade kui ka noorte randlastega.
ETVs algab saatesari "Mehed ja mõrrad" rannakalurite elust  (6)
12.september 2014 17:00
Laupäevaõhtuses ETV uues kaheksaosalises saatesarjas asuvad Anatoli Tafitšuk ja Sten Teppan uurima, kuidas läheb elu Eesti rannakaluritel. Sarja ette valmistades tegi meeskond ringi peale kõigile kaheksale kodumaisele kalanduspiirkonnale, kus kohtuti nii vanade kui ka noorte randlastega.
ETVs algab saatesari "Mehed ja mõrrad" rannakalurite elust  (5)
12.september 2014 11:33
Laupäevaõhtuses ETV uues kaheksaosalises saatesarjas asuvad Anatoli Tafitšuk ja Sten Teppan uurima, kuidas läheb elu Eesti rannakaluritel. Sarja ette valmistades tegi meeskond ringi peale kõigile kaheksale kodumaisele kalanduspiirkonnale, kus kohtuti nii vanade kui ka noorte randlastega.