Kerli

FOTOD: Ukraina menuseriaali "Nuuskija" võtted toimuvad Tallinna kesklinnas  (11)
24.september 2016 17:45
Kerli Dello teatas Facebookis, et teda on ees ootamas taaskord uus ametipost. Nimelt hakkab ta menuseriaali "Nuuskija" Tallinna võteteks rekvisiite hankima ning palus seetõttu oma sõpradelt kannatlikkust. Esimest võtet ei tulnud aga pikalt oodata ja 24. septembri ennelõunal võis näha Tallinna kesklinnas juba tegutsemist.
Kerli Dello proovib jälle uut ametit: ärge siis pahandage, kui ma suvalisi pabereid, pastakaid ja linnusitta otsin  (14)
20.september 2016 22:30
Endine ETV hommikune uudisteankur ja raadiohääl ning hetkel Kaitseväe teavituskeskuses tegutsev Kerli Dello saab enda CV-sse panna kirja veel ühe põneva ameti.
Spordinädal Jaan Poska gümnaasiumis: kas teadsid, et noor inimene võiks liikuda vähemalt 150 minutit päevas?
19.september 2016 10:36
Kuna tänapäeva, nutiajastu inimesed ja eelkõige noored leiavad üha enam mooduseid, kuidas teadlikult või enese teadmata oma tervisele ja tervislikule eluviisile vähem tähelepanu pöörata, on igati teretulnud, et keegi aeg-ajalt nende südametunnistusele koputaks ja neid tegudele ärgitaks.
Kerli Kõivu rasked ajad suures muusikatööstuses: jäin oma esimese plaadi eest miljon dollarit võlgu  (3)
14.september 2016 08:30
Eile õhtul jõudis Kanal 2 ekraanile kaheosalise haarava teleuurimuse "Eesti staarid suure läbimurde ootel" esimene episood, milles Ameerikas karjääri teinud Kerli Kõiv tunnistas, et väikesel artistil on suures muusikatööstuses raske midagi võita.
Apteeker õpetab, kuidas sügisestest viirusnakkustest kõige kindlamalt eemal püsida  (4)
11.september 2016 08:56
Hoolikas kätehügieen aitab nakkushaigusi eemal hoida, seepärast tasub just viirushaiguste leviku ajal puhastada käsi põhjalikult, rõhutab apteeker Kerli Valge.
PALJU ÕNNE! Tootside dünastia saab sel sügisel täiendust  (69)
09.september 2016 17:01
Tegusate ettevõtjate Kersti ja Jaan Tootsi lapsed toovad järjest rõõmusõnumeid — augustis abiellus nende tütar Kerli ja oktoobri lõpus saab esmakordselt isaks poeg Richard Toots.
Hoia haigusi eemal: kõik, mida on tarvis teada käte pesemisest  (4)
07.september 2016 22:30
Hoolikas kätehügieen aitab nakkushaigusi eemal hoida, seepärast tasub just viirushaiguste leviku ajal puhastada käsi põhjalikult, rõhutab Apotheka apteeker Kerli Valge.
Kolm üliolulist tervist puudutavat asja, mida peaksid lennureisile minnes teadma  (1)
29.august 2016 19:54
Reisileminekuks võiks ideaalis valmistuda juba paar nädalat enne selle algust. Eriti just siis, kui asud puhkama eksootilises piirkonnas, kus on nigelad hügieenitingimused. Ent mida veel pidada silmas reisiks valmistumisel? Nõu annab apteeker Kerli Valge.
Martin Kuuspalu tuli lohelaua vabastiilis Eesti meistriks
29.august 2016 17:53
Laupäeval toimusid Pirital lohelaua vabastiili lahtised Eesti meistrivõistlused.
Lennureisile minejale teadmiseks: kolm tervisele olulist punkti, mida peaksid meeles pidama
29.august 2016 11:29
Reisileminekuks võiks ideaalis valmistuda juba paar nädalat enne selle algust. Eriti just siis, kui asud puhkama eksootilises piirkonnas, kus on nigelad hügieenitingimused. Ent mida veel pidada silmas reisiks valmistumisel? Nõu annab apteeker Kerli Valge.
FOTOD: Peoloomade üks ja igavene armastus: Kevadel oma viimase pralle pidanud Protesti mälestuseks avati suur mitte-kunstinäitus
26.august 2016 16:40
Teisipäeval õhtul taaselustus EKKMi kõrval asuvas ISFAGi galeriis pealinna kõige popim after - hours peokoht Protest. Omal ajal legendaarse leti taga jooke valanud baaritöötajad, varajaste hommikutundideni tantsu vihtunud peoloomad ning teised värvikad kultuuritegelased said taas kokku, et avada mitte-kunstinäitus "In Memoriam: Protest Kohvikklubi 2008-2016", mis on tagasivaade 8 aastat kestnud peomaratonile. Vaata, kuidas näitus oma avaõhtul sisse õnnistati!
TOP 10: Seksivad tudengid, Twitteri president ja Rakvere jõulupuud ehk kõige meeldejäävamad sündmused, millega eestlased internetis laineid on löönud  (1)
23.august 2016 15:03
Täna 25 aastat tagasi avanes maailma jaoks Internet ning tänu kõikvõimsale veebile on saanud kaardil märgatavamaks ka Eesti rahvas. Publik heidab tähtsa päeva puhul pilgu kõige meeldejäävaimatele sündmustele, millega eestlased interneti vahendusel laias ilmas laineid on löönud — olgu selleks siis hurmoorikad seigad või kellegi kuldsed käed. Vaata ja meenuta!
Õudne lugu! Kerli Dello libavennaga kimpus: ta teab minust ja mu lastest kõike  (26)
19.august 2016 15:35
Suurte staaridega juhtub sageli, et kuskilt ilmanurgast ilmub — tavaliselt pärandijagamise aegu — ligi keegi, kes nimetab end tema sugulaseks. Libavenna on endale saanud ka endine uudisteankur Kerli Dello .
PALJU ÕNNE! Kersti ja Jaan Tootsi tütar Kerli pidas pereringis uhked pulmad  (53)
19.august 2016 07:44
Kersti ja Jaan Tootsi tütar Kerli Toots ja Martin Rask abiellusid oma kooselu teisel aastapäeval, 10. augustil. Pulmad leidsid aset Kerli lapsepõlveunistuste kohas, muinasjutulises Keila-Joa lossis lähemate sõprade ja pere ringis.
Haldjatest kogus nädalaga kümneid tuhandeid kasutajaid
13.august 2016 15:12
EASi turisimiportaali Visit Estonia loodusturismikampaania #deepESTroots raames loodud testi on tänaseks üles leidnud juba kümneid tuhanded inimesed üle maailma. Välisriikide arvestuses on kõige rohkem testi täidetud Ameerika Ühendriikidest ja Soomest, aga samuti erinevatest Aafrika ja Aasia riikidest.
DELFI VIDEOD: Kas rumalatelt tuleks võtta võim? Kes on Eesti tabavaim arvamusliider? Vaata arvamusfestivali vestlusringe!  (155)
12.august 2016 07:18
Delfi TV vahendab täna Paides algavalt arvamusfestivalilt kahel päeval otseülekandeid Ekspress Meedia lavalt, kus Delfi, Eesti Päevalehe, Eesti Ekspressi ja Maalehe ajakirjanikud räägivad nii Brexitist ja Donald Trumpist, õnnest, naiste edukusest, dopingust, tähtedest, Eestist ilma Euroopa Liiduta kui ka selgitavad välja Eesti tabavaima arvamusliidri.
ARVAMUSFESTIVALI EEL: Delfi, Päevaleht, LP, Maaleht ja Ekspress on arvamusfestivaliks valmis! Keda, millal ja kuidas näha saab?  (4)
10.august 2016 15:28
Kui mullune arvamusfestival möödus imeilusa ilma ja sulni päikesepaistega, siis tänavuseks arvamuspeoks liiga head ilma ei lubata. Kuid kõigepealt räägime asjast: mida arvamusfestivalile kuulama-vaatama tasub tulla?
51 omavalitsusjuhi toetusavaldus Eiki Nestorile: ta oskab suhelda printsidest bussijuhtideni  (143)
05.august 2016 00:05
Enamik Nestorile toetust avaldanutest kuulub nagu ta isegi sotsiaal­demokraatide ridadesse.
VAATA: Süngem kui kunagi varem? Kerli Kõiv näitab uhiuues videos end hoopis teistsugusest küljest  (16)
28.juuli 2016 13:09
Kerli Kõivu kaunite muusikavideote kollektsiooni on lisandunud uus meistriteos.
KUULA: Soolokarjäärile tuurid sisse? Kerli Kivilaan üllatab uue singliga
20.juuli 2016 15:58
Kauni üllatusena ilmus täna Põhja-Tallinna ridadest tuntud Kerli Kivilaanel singel nimega “Siis kui”. Tegemist on lauljatari teise soolosingliga pärast 2015. aastal ilmunud lugu “Mõõnast tõusuni”. Taavi Langi ja Erko Laurimaaga koostöös kirjutatud lugu “Siis kui” räägib Kerli sõnul uutest tuultest, värskest algusest ja paremasse tulevikku vaatamisest — seda kõike aga vaadates reaalse pilguga minevikku, kahetsust tundmata. Head kuulamist!
RAJU POHMELLIVIDEO: Põhja-Tallinn teab, mida teha siis, kui pärast pidu pea lõhub ja taskud on tühjad  (5)
19.juuli 2016 11:35
Populaarne räpirühmitus Põhja-Tallinn on oma suure pundiga saanud hakkama ühe viimase aja toredaima muusikavideoga, mis võtab hästi kokku kõik need tunded, mis ründavad kassiahastuse näol raju peo järgsel hommikul — sa ärkad võõras kohas, pea lõhub ja taskud on tühjad, samas kui ise oled täis ning eelnevast midagi ei tea. Nii need laulusõnad lähevad. Kuula ja vaata, kuidas meeldib?
Tubli tüdruk! Kerli Kõiv pole tervelt 90 päeva ühtegi meelemürki tarbinud  (32)
18.juuli 2016 11:37
Kerli Kõiv teatab sotsiaalmeedia vahendusel, et on olnud täpselt 90 päeva kaine.
Mari-Liis Siimon ja Andras Metsa võitsid lohealaua TT:R klassi karikasarja etapi
12.juuli 2016 11:34
Nädalavahetusel toimus lohesurfarite hooaja suursündmus Aloha Kite Challenge, mille raames selgitati välja lohesurfi TT:R klassi Eesti karikasarja II etapi võitjad.
Uuring: Eesti sotsiaalsete talupidamiste arengut pärsib puudulik toetus  (2)
12.juuli 2016 11:01
Sotsiaalne talupidamine on Eestis suhteliselt uus, kuigi Euroopa Liidu liikmesriikides pööratakse sellele üha suuremat tähelepanu, sest järjest enam märgatakse põllumajanduse ja maaelu positiivseid mõjusid inimese sotsiaalsele, psüühilisele ja vaimsele heaolule.
Praktikandist töötajaks: mõni arvas, et teab rohkem kui 10 aastat ametis olnud inimene  (6)
30.juuni 2016 11:00
Olen ise aasta tagasi lõpetanud kutsekooli ning üleelmisel ja eelmisel aastal puutusin ise kokku praktikakoha valimise, otsimise ja praktika täitmisega. Ka praktikantidega.
Uuring: e-valimised pole poliitiliselt kallutatud  (269)
30.juuni 2016 00:11
Uuringu tulemustest hoolimata peab Siret Kotka elektroonilist hääletamist ohtlikuks valimisviisiks.
TOHOH! Kerli Kõivu uut singlit oleks pidanud esitama hoopis üks teine tuntud lauljatar  (9)
25.juuni 2016 12:35
Kerlil valmis uus lugu nimega “Racing time”, mille tarbeks on inspiratsiooni ammutatud värskest Disney kassahitist “Alice peeglitagusel maal”. Lauljatar paljastas sotsiaalmeedia vahendusel aga põneva fakti — tema kirjutatud pala oleks äärepealt pääsenud filmi ametlikule helireale ja sugugi mitte tema enda esituses!
Neli soovitust, kuidas leevendada jaanipäevapohmelli  (9)
24.juuni 2016 13:05
Pidudejärgsetel hommikutel unistavad ilmselt paljud imekapslist, mis aitaks leevendada pohmelli. Kuigi sellist imerohtu pole veel loodud, tasub siiski teada võtteid, kuidas halba enesetunnet ennetada ja leevendada, kirjutab Apotheka farmatseut Kerli Valge.