Kerli

FOTOD: Peoloomade üks ja igavene armastus: Kevadel oma viimase pralle pidanud Protesti mälestuseks avati suur mitte-kunstinäitus
26.august 2016 16:40
Teisipäeval õhtul taaselustus EKKMi kõrval asuvas ISFAGi galeriis pealinna kõige popim after - hours peokoht Protest. Omal ajal legendaarse leti taga jooke valanud baaritöötajad, varajaste hommikutundideni tantsu vihtunud peoloomad ning teised värvikad kultuuritegelased said taas kokku, et avada mitte-kunstinäitus "In Memoriam: Protest Kohvikklubi 2008-2016", mis on tagasivaade 8 aastat kestnud peomaratonile. Vaata, kuidas näitus oma avaõhtul sisse õnnistati!
TOP 10: Seksivad tudengid, Twitteri president ja Rakvere jõulupuud ehk kõige meeldejäävamad sündmused, millega eestlased internetis laineid on löönud  (1)
23.august 2016 15:03
Täna 25 aastat tagasi avanes maailma jaoks Internet ning tänu kõikvõimsale veebile on saanud kaardil märgatavamaks ka Eesti rahvas. Publik heidab tähtsa päeva puhul pilgu kõige meeldejäävaimatele sündmustele, millega eestlased interneti vahendusel laias ilmas laineid on löönud — olgu selleks siis hurmoorikad seigad või kellegi kuldsed käed. Vaata ja meenuta!
Õudne lugu! Kerli Dello libavennaga kimpus: ta teab minust ja mu lastest kõike  (26)
19.august 2016 15:35
Suurte staaridega juhtub sageli, et kuskilt ilmanurgast ilmub — tavaliselt pärandijagamise aegu — ligi keegi, kes nimetab end tema sugulaseks. Libavenna on endale saanud ka endine uudisteankur Kerli Dello .
PALJU ÕNNE! Kersti ja Jaan Tootsi tütar Kerli pidas pereringis uhked pulmad  (53)
19.august 2016 07:44
Kersti ja Jaan Tootsi tütar Kerli Toots ja Martin Rask abiellusid oma kooselu teisel aastapäeval, 10. augustil. Pulmad leidsid aset Kerli lapsepõlveunistuste kohas, muinasjutulises Keila-Joa lossis lähemate sõprade ja pere ringis.
Haldjatest kogus nädalaga kümneid tuhandeid kasutajaid
13.august 2016 15:12
EASi turisimiportaali Visit Estonia loodusturismikampaania #deepESTroots raames loodud testi on tänaseks üles leidnud juba kümneid tuhanded inimesed üle maailma. Välisriikide arvestuses on kõige rohkem testi täidetud Ameerika Ühendriikidest ja Soomest, aga samuti erinevatest Aafrika ja Aasia riikidest.
DELFI VIDEOD: Kas rumalatelt tuleks võtta võim? Kes on Eesti tabavaim arvamusliider? Vaata arvamusfestivali vestlusringe!  (154)
12.august 2016 07:18
Delfi TV vahendab täna Paides algavalt arvamusfestivalilt kahel päeval otseülekandeid Ekspress Meedia lavalt, kus Delfi, Eesti Päevalehe, Eesti Ekspressi ja Maalehe ajakirjanikud räägivad nii Brexitist ja Donald Trumpist, õnnest, naiste edukusest, dopingust, tähtedest, Eestist ilma Euroopa Liiduta kui ka selgitavad välja Eesti tabavaima arvamusliidri.
ARVAMUSFESTIVALI EEL: Delfi, Päevaleht, LP, Maaleht ja Ekspress on arvamusfestivaliks valmis! Keda, millal ja kuidas näha saab?  (4)
10.august 2016 15:28
Kui mullune arvamusfestival möödus imeilusa ilma ja sulni päikesepaistega, siis tänavuseks arvamuspeoks liiga head ilma ei lubata. Kuid kõigepealt räägime asjast: mida arvamusfestivalile kuulama-vaatama tasub tulla?
51 omavalitsusjuhi toetusavaldus Eiki Nestorile: ta oskab suhelda printsidest bussijuhtideni  (143)
05.august 2016 00:05
Enamik Nestorile toetust avaldanutest kuulub nagu ta isegi sotsiaal­demokraatide ridadesse.
VAATA: Süngem kui kunagi varem? Kerli Kõiv näitab uhiuues videos end hoopis teistsugusest küljest  (16)
28.juuli 2016 13:09
Kerli Kõivu kaunite muusikavideote kollektsiooni on lisandunud uus meistriteos.
KUULA: Soolokarjäärile tuurid sisse? Kerli Kivilaan üllatab uue singliga
20.juuli 2016 15:58
Kauni üllatusena ilmus täna Põhja-Tallinna ridadest tuntud Kerli Kivilaanel singel nimega “Siis kui”. Tegemist on lauljatari teise soolosingliga pärast 2015. aastal ilmunud lugu “Mõõnast tõusuni”. Taavi Langi ja Erko Laurimaaga koostöös kirjutatud lugu “Siis kui” räägib Kerli sõnul uutest tuultest, värskest algusest ja paremasse tulevikku vaatamisest — seda kõike aga vaadates reaalse pilguga minevikku, kahetsust tundmata. Head kuulamist!
RAJU POHMELLIVIDEO: Põhja-Tallinn teab, mida teha siis, kui pärast pidu pea lõhub ja taskud on tühjad  (5)
19.juuli 2016 11:35
Populaarne räpirühmitus Põhja-Tallinn on oma suure pundiga saanud hakkama ühe viimase aja toredaima muusikavideoga, mis võtab hästi kokku kõik need tunded, mis ründavad kassiahastuse näol raju peo järgsel hommikul — sa ärkad võõras kohas, pea lõhub ja taskud on tühjad, samas kui ise oled täis ning eelnevast midagi ei tea. Nii need laulusõnad lähevad. Kuula ja vaata, kuidas meeldib?
Tubli tüdruk! Kerli Kõiv pole tervelt 90 päeva ühtegi meelemürki tarbinud  (32)
18.juuli 2016 11:37
Kerli Kõiv teatab sotsiaalmeedia vahendusel, et on olnud täpselt 90 päeva kaine.
Mari-Liis Siimon ja Andras Metsa võitsid lohealaua TT:R klassi karikasarja etapi
12.juuli 2016 11:34
Nädalavahetusel toimus lohesurfarite hooaja suursündmus Aloha Kite Challenge, mille raames selgitati välja lohesurfi TT:R klassi Eesti karikasarja II etapi võitjad.
Uuring: Eesti sotsiaalsete talupidamiste arengut pärsib puudulik toetus  (2)
12.juuli 2016 11:01
Sotsiaalne talupidamine on Eestis suhteliselt uus, kuigi Euroopa Liidu liikmesriikides pööratakse sellele üha suuremat tähelepanu, sest järjest enam märgatakse põllumajanduse ja maaelu positiivseid mõjusid inimese sotsiaalsele, psüühilisele ja vaimsele heaolule.
Praktikandist töötajaks: mõni arvas, et teab rohkem kui 10 aastat ametis olnud inimene  (6)
30.juuni 2016 11:00
Olen ise aasta tagasi lõpetanud kutsekooli ning üleelmisel ja eelmisel aastal puutusin ise kokku praktikakoha valimise, otsimise ja praktika täitmisega. Ka praktikantidega.
Uuring: e-valimised pole poliitiliselt kallutatud  (269)
30.juuni 2016 00:11
Uuringu tulemustest hoolimata peab Siret Kotka elektroonilist hääletamist ohtlikuks valimisviisiks.
TOHOH! Kerli Kõivu uut singlit oleks pidanud esitama hoopis üks teine tuntud lauljatar  (9)
25.juuni 2016 12:35
Kerlil valmis uus lugu nimega “Racing time”, mille tarbeks on inspiratsiooni ammutatud värskest Disney kassahitist “Alice peeglitagusel maal”. Lauljatar paljastas sotsiaalmeedia vahendusel aga põneva fakti — tema kirjutatud pala oleks äärepealt pääsenud filmi ametlikule helireale ja sugugi mitte tema enda esituses!
Neli soovitust, kuidas leevendada jaanipäevapohmelli  (9)
24.juuni 2016 13:05
Pidudejärgsetel hommikutel unistavad ilmselt paljud imekapslist, mis aitaks leevendada pohmelli. Kuigi sellist imerohtu pole veel loodud, tasub siiski teada võtteid, kuidas halba enesetunnet ennetada ja leevendada, kirjutab Apotheka farmatseut Kerli Valge.
Nopime Eesti disaini välikööki — viis ideed
20.juuni 2016 13:01
Eesti disainerid loovad põnevat ka selleks, et saaksime mõnusalt aega veeta õues, aias ja terrassil. Fookuses on seekord väliköök, kuhu kulub ära praktiline redel-lillekast, stiilsed taburetid, rahvusmustriga piknikutekk, stiilne grill ja muidugi üks suur laud, mille taha sõpradega head-paremat nautima istuma! Vaata lähemalt!
Apteekri soovitused: kuidas kurguni õgimisele nutikat leevendust pakkuda  (19)
17.juuni 2016 18:05
Sumedad grilliõhtud on küll toredad aga sinu enesetunne pole pärast rikkalikke söömaegu enam sugugi kiita? Kui raskustunne pole ka sulle võõras, loe apteekri Kerli Valge kolme soovitust.
KLÕPS: Haruldane poolehoid! President Toomas Hendrik Ilves ei pea paljuks Kerli Kõivu enda sooja ja kaitsvasse embusse haarata  (40)
14.juuni 2016 21:30
Eelmisel nädalal avatud Hiltoni hotelli kutsuti nii palju külalisi, et alguse sai kolmepäevane peomaraton, mille käigus tehtud pildid ja tähelepanuväärsed momendid alles käesoleval nädalal pinnale ujuvad. Publikule valmistas erilist rõõmu üks tore klõps, mis võimalik tõesti vaid Eestimaal — kahe etteaste vahepeal pidas vabariigi president Toomas Hendrik vajalikuks Eestile rahvusvahelist au ja kuulsust toonud lauljatar Kerli Kõivu soojalt emmata. Kas pole mitte haruldane poolehoid?
NÄDALA INSTAGRAM: Ohtralt reisimist, jalkat ja puhkust! Eesti kuulsad ja ilusad võtsid eelmisel nädalal aja maha
13.juuni 2016 09:02
Möödunud nädal oma külmade, vihmaste ja heitlike ilmadega ei pakkunud just palju rõõmu kõigile neile, kes olid sellesse aega mõne väliürituse plaanid sättinud. Seetõttu möödusidki viimased päevad üsna tubaselt, puhke- ja jalkalainel või siis vastupidi, välismaal reisides ja elu nautides. Küll aga õnnestus mõnel staaril kinni püüda ka ainsad kodumaised päikesekiired — vaata, kellel!
VIKTORIIN: Kui hästi teate lõppeva nädala sündmusi?
12.juuni 2016 12:09
Kontrollige, kui palju teate lõppeval nädalal Eestis ja mujal toimunust.
KUULA ja VAATA: Jana Kask üllitas uhiuue singli, milles võib aimata Kerli Kõivu mõjutusi  (19)
10.juuni 2016 18:30
“Eesti otsib superstaari” teise hooaja võitnud lauljatar Jana Kask , kes vahepeal Hispaania päikese all end soojendas käis ning nüüd tagasi Eestis on, avaldas sooloprojekti raames uue loo nimega “The One” ja lõi selle kõrvale romantilise visuaali kaunite vaadetega Eesti loodusest. Võib-olla tema seal Hispaanias ei olegi kuulnud-näinud seda, millega on viimasel ajal kodumaa metsades tegelenud maailmakuulus laulja Kerli Kõiv, kuid meie teame — ja aimame sarnasusi. Kas ka Sina, kallis Publiku lugeja?
7 küsimust #deepESTrootsi saadikule, lauljatar Kerli Kõivule
01.juuni 2016 00:00
Lauljatar Kerli Kõiv on vaimustuses Lõuna-Eesti metsadest, kus hiljuti üheksa kuud askeetlikes oludes kunsti tehes elas. Nüüd soovitab ta kõigil Eestis puhata.
Uusi musavideosid nagu Vändrast saelaudu! Vaata Kerli tutikat lumises Taevaskojas filmitud videot  (16)
28.mai 2016 20:31
Hiljuti oma energiat kodumaal laadinud ning paksus metsas muusikat kirjutanud lauljanna Kerli avaldas uue video laulule "Blossom (The Halls of Heaven Session)".
FOTOD: Hulljulge ja pisut pöörane paar ehitas Pärnumaale suursuguse rannahäärberi  (46)
25.mai 2016 10:00
Õnne ja Jüri Vainukivi on hulljulge ja heas mõttes pöörane paar.
Kolm nõuannet, kuidas aknega suvel toime tulla  (1)
16.mai 2016 13:58
Kui enamik meist ootab suvekuumust ja päikest, võib probleemse nahaga inimeste jaoks see aeg palju peavalu valmistada. Õige nahahoolduse korral on ka aknega kimpus olevatel inimestel võimalik päikesest rõõmu tunda, kirjutab Apotheka apteeker Kerli Valge.