Kerli

Fotovõistlus “Pühad minu kodus”: Jõulumeeleolu valge ja punasega
19.detsember 2014 09:49
Kerli on oma kodus loonud tõeliselt kena valge ja punase koosluse. Suured ehted kaunilt mõjuva tehiskuuse peal on pilgupüüdjad!
Võrumaa nõuandmiskeskus on nagu kaubamärk
11.detsember 2014 15:51
Nõuandeteenistus valib juba viiendat aastat oma parimaid konsulente ja nõustamiskeskusi. Tänavune parim on Võrumaa Talupidajate Liidu Nõuandekeskus.
TOP 20 aastahitti: Meenuta, millised on Eesti muusika absoluutsed rahvalemmikud läbi kahe aastakümne  (4)
11.detsember 2014 13:56
Täpselt 20 aastat tagasi tulid Raadio 2 peatoimetaja Avo Raup ning saatejuht Mihkel Raud mõttele korraldada kuulajate seas küsitlus, et selgitada välja aasta 1994 kõige populaarsem lugu. Vastuseid võis saata kirjade, postkaartide ja faksidega. Samal suvel oli Raud ning Jüri Pihel käima lükanud saate "7 Vaprat" ning "Aastahitt" oli justkui selle esimese hooaja aastakokkuvõte. Saade oli eetris 30. detsembril, algas hilja (nagu kahtlasevõitu uued projektid ikka) ning lõppes kella kolme paiku öösel, mistõttu vaid hardcore huvilised said teada, et võitsid Ummamuudu "Kõnõtraat" meilt ja Bon Jovi "Always" mujalt.
Eesti Muusikaauhinnad 2015 jagatakse kätte 15. jaanuaril Nordea Kontserdimajas
11.detsember 2014 08:21
Eesti Muusikaauhinnad 2015 jagatakse kätte 15. jaanuaril Nordea Kontserdimajas. Tunnustused 2014. aasta parimatele artistidele jagatakse välja Eesti Muusikaauhindade ajaloo glamuurseimal üritusel, mis toob kokku kogu meie muusika- ja meelelahutustööstuse. Kõik muusikasõbrad saavad alates tänasest soetada gala pileteid.
FOTOD! Näosaates nägusid ei varja: Taukar kudrutas avalikult uue pruudiga finaalshow ajal!  (53)
07.detsember 2014 21:55
Kui eile saatis Publikule tähelepanelik lugeja pildi Karl-Erik Taukarist ja uuest "võib-olla on, võib-olla ei ole" pruudist kaisutamas, siis nüüd on pilt selgemast selgem. Paarike käis koos telesaate " Su nägu kõlab tuttavalt " finaali vaatamas ning nende kahe silmi ei jagunud vaid lavale...
LUGEJAFOTO: Karl-Erik Taukar uue pruudi embuses?  (9)
07.detsember 2014 16:23
Eile esitles Karl-Erik Taukar enda tuliuut albumit klubis Sinilind. Üks tähelepanelik lugeja märkas aga, et Taukari tähelepanu köidab hoopis blond näitsik. Seljatagant tehtud foto järgi võime vaid oletada, kas tegu on Põhja-Tallinna lauljatari Kerli Kivilaanega või mitte...
Kerli Kõivu "Kuu lapsed" vallutavad internetti  (3)
30.november 2014 20:41
Kerli Kõivu süda lendab Eesti ja Ameerika Ühendriikide vahel. Tema "Kuu lapsi" (Kerli nimetab nii oma fänne) võib olla täis terve ilm ning ka universum, kuid eestlased teevad ikka tema südame hardaks.
Mulligooti esindaja Kerli tegi näitlejarolli gootide tänupühal
28.november 2014 08:23
Teatavasti tähistati eile USA-s tänupüha e thanksgiving'it. Üks kaval YouTube 'i kasutaja oli selleks puhuks kokku pannud video kambast gootinoortest, kes erinevaid jõledusi soovivad ja muidu veidraid asju teevad. Teiste seas libises kaamera korraks üle ka meite Kerlist , kelle sõnatu stseen jäi võrdlemisi märkamatuks ning kulmineerus veinipudeli avamisega.
Ligi kakskümmend aastat lagunenud Kostivere mõisas renoveeriti trepihall  (3)
27.november 2014 17:03
Laupäeval, 1. novembril kogunes Kostivere mõisa ligi sada inimest, sest tänavumjaanuaris alanud ja mitmeten ehitus- ning muinsuskaitseliste ootamatustega üllatanud mõisa trepihalli remont sai valmis.
Narva kiriku laostanud pastor Jürjo: ma ei tea, miks ma selle allkirja andsin  (145)
24.november 2014 07:11
Eile toimus Narva Aleksandri koguduse nõukogu koosolek, millel otsustati kogudus likvideerida ja alustada pankrotimenetlust. Miks vaesus Narva Aleksandri kogudus? Taasavaldame 2014 juunis ilmunud loo. • Narva Aleksandri koguduse vara, sealhulgas suurt kirikut, ähvardab haamri alla minek • kirikut renoveerinud sihtasutuse projektijuht on kohtu all • ehitusettevõtte nõue kasvab juba üle miljoni euro
1182 sai Riias õppetunni, Audentes silma pähe
23.november 2014 07:53
Laupäeval kohtusid Riia Olümpia Spordikeskuses Läti tugevaim korvpallinaiskond TTT ja 1182 Tallinn, kes üheksa võiduga troonis tabeli esikohal. Samuti kaotuseta TTT-l oli kolm võitu vähem.
FOTOD ja VIDEOD: 15 telgitagust lugu ja kaadrit Publikult esmakordselt lugejate ees!  (2)
21.november 2014 20:53
Delfi värvika, töise, stressirohke, ent tohutult lõbusa 15 aasta jooksul on päris kindasti palju vett ja vilet näinud justnimelt Publiku toimetajad. Sest oleme ju meie need, keda ühtviisi tahetakse ja ei taheta — mõnikord on nii hädasti kajastust vaja ja teinekord annaks kõik, et mõne artikli ilmumist takistada. Meie sammume aga järjekindlalt oma rada, mis palistatud piisava annuse heatahtlikkuse ja ka kõmujanuga. Kuhu see kõik meid viinud on, mis on kaadri taga toimunud ja kui veidrates kohtades on sündinud mõned lood, saad lugeda siit!
Uus plaat ja uus pruut ka? Karl-Erik Taukar kuuldusi ei kinnita, aga ümber ka ei lükka  (8)
21.november 2014 14:51
Superstaarisaatest tuntuks saanud Karl-Erik Taukar , kes värskelt oma esimese plaadiga valmis on saanud ja esitluskontserditega mööda Eestimaad tuuritab, läks oma kallimast suve lõpul lahku. Nägus noor mees ei jäänud Publikule teadaolevalt aga sugugi kauaks üksi norutama ning tema uus kallim on Põhja-Tallinna lauljanna Kerli Kivilaan.
Millist Elva metsasaadust marineerib Kerli Kõiv kodus piirituslahuses? Kerli: nii saan tükikest meie maast enda juures hoida!  (9)
20.november 2014 13:35
Kui Kerli Kõiv hiljuti kodukandis Elvas käis, korjas ta sealt kaasa männiokkaid, et endale piirituse abil spetsiaalseid ruumipihusteid teha. "Nii saan tükikest meie maast enda juures hoida," selgitab ta Naistelehele, kuidas kannab kodumaa hõngu endaga ühes.
Saaremaa arstid ja õed on töötundidelt Eestis esirinnas
17.november 2014 08:29
Tervise Arengu Instituudi (TAI) andmeil tegid mullu novembris keskmiselt kõige rohkem töötunde Saare maakonna arstid, õdedele kuulus teine koht.
FOTOD: Hirmus või äge? Vaata, millised näevad välja Sinu lemmikud Disney-tegelased zombiedena!
13.november 2014 13:47
USAs resideeruv Eesti lauljanna Kerli Kõiv jagab oma blogis pilte Disney-tegelastest, kes näevad välja nagu zombie d. Oma postituses nendib, et igatseb Halloweeni ning küsib, kelleks oleksid end Sina nendest tegelastest riietanud?
Kirik nõuab pensionile saadetud Narva pastorilt hiigelvõlga tagasi  (55)
11.november 2014 03:30
Jõustunud kohtuotsuse järgi tuleb Narva Aleksandri kogudusel maksta ehitajale 544 000 eurot.
PUBLIKU VIDEO: Kerli vs Kerli: Luisa ei pea tegema mind, et olla ise põnev!  (17)
10.november 2014 18:15
Publik rääkis pärast 6. "Su nägu kõlab tuttavalt" saadet Kerli ja Kerliks kehastunud Luisaga. Naised kiidavad teineteist vastastikku. Kerli tõdeb ka, et Luisale tal lavale ühtegi monstrumit ega veidrat asja kaasa anda polnud, sest Eestisse tulles olid tal kaasas vaid tossud ja dressid. Mida heas tujus sõbrannad veel pajatasid ning mis on Luisal, mida Kerlil pole, kuuled videost!
BLOGI ja FOTOD: Näokomitee kommenteeris, Liis "väike Ott" võitis: priima, Lemsalu!  (71)
09.november 2014 21:56
9. novembril läks  TV3 ja Delfi TV vahendusel eetrisse järjekorras juba kuues näosaade, mis taas kaheksa armastatud kodumaist artisti vägagi uude olukorda asetas ning nende parodeerimis- ning jäljendusoskuse tõeliselt proovile pani!
VIDEOD: Vaata taas, anna hääl! Kõik 6. saate naljakad paroodiad ja lõbusad jäljendamised üheskoos!  (74)
09.november 2014 21:25
" Su nägu kõlab tuttavalt " 6. saade pakkus nii "7 vapra" menusaatest koorunud kunagisi hitte kui kodumaiseid suurstaare kõrvuti maailmanimedega Kes oli aga 6. saate parim Sinu meelest? Siin saad kõiki etteasteid, ka külaliskohtunike Nele-Liis Vaiksoo ja Maikeni etteastet, taasvaadata ja allppol oma hääle anda. Keegi ei sunni sind saate kohtunikega nõustuma! Kuula taas ja hääleta siis!
FOTO: Sa ei näe topelt! Värk ja Kõiv on äravahetamiseni Kerlid!  (18)
09.november 2014 14:32
Kerli Kõiv avaldas eile oma Instagrami-kontol pildi endast ja sõbranna Luisa Värgist, kes tänaõhtuses "Su nägu kõlab tuttavlt" saates teda jäljendab. Pildil, kus mõlemad on justkui Kerli Kõiv, ja mis on omakorda kahekordseks keeratud, on esmapilgul raske vahet teha, kumb siis tegelikult Luisa on!
VIDEO: Totaalne Kerlistumine! Luisa Värgist saab täna üks kuulsaim eestlasest popmuusik!  (7)
09.november 2014 13:45
Luisast Värgist saab, 3. hooaja 6. saates Kerli Kõiv! Lisaks on selle numbriga seotud veel mitu ägedat üllatust, mida näeb juba õhtuses "Su nägu kõlab tuttavalt" saates! Seniks vaata aga timelapse videost, kuidas Luisa Kerliks muutub!
Kristjan Jõekalda tunneb end töö ja pere vahel jagamises läbikukkununa: ma ei pea ennast üldse heaks isaks, see teleasi on kõik ära rikkunud!  (6)
07.november 2014 07:36
Tammsaare ja ka Lindgreni raamatutest pärit kujund, kus mees oli hommikust õhtuni põllul ja ülejäänu eest hoolitses naine, ei ole Kristjan Jõekaldale (43) võõras. 19. sajandile omane olnud argipäev kehtib Eesti rikkaimas vallas tänapäevalgi. Viimsi poolsaarel Püünsi külas uhkes mereäärses häärberis tõuseb Maris Jõekalda (41) igal hommikul kell seitse. Ta katab laua, keedab putru, sätib pojad kooliks ja lasteaiaks valmis, sõidutab nad kooli ja trenni ning nii päevast päeva. Aastast aastasse.
Eesti sisearhitektuuri paremad tööd Viljandi Pärimusmuusika Aidas
04.november 2014 15:02
Näitust RUUMIPILT 2013 saab Viljandi Pärimusmuusika Aidas külastada alates neljapäevast, 6. novembrist. Välja on pandud 27 nominendi tööd, kes kandideerisid Eesti Sisearhitektide Liidu 2013 aastapreemiale avaliku ruumi, kodu interjööri, näitusekujunduse ning eseme kategoorias.
Tunneb end jälle iseendana: Kerli naasis Ameerikasse!  (15)
01.november 2014 13:32
"Nägemiseni, Eesti. Sa oled olnud hingemattev ja eluandev. Tänan sind sinu jõu eest ning minu uskumatu pere ja sõprade eest. Aeg on Californiasse tagasi minna. Näeme varsti, mu arm," kirjutas Kerli üleeile õhtul oma Facebooki fännilehel.
Maks ja neerud pekkis! Kerli: kui ma poleks koju naasnud, oleksin lõpetanud vähi või mõne muu kohutava haiguse küüsis  (69)
26.oktoober 2014 16:25
Tagasi Ameerika Ühendriikidesse pöörduv lauljatar Kerli Kõiv paljastas oma kodus veedetud aja jooksul mõeldud mõtteid ja tulevikuplaane ning ühtlasi jagas fännidega hirmutavat tõde oma tervislikust seisundist, mis oli enne puhkeperioodi kordades kohutavam kui keegi, kaasa arvatud ta ise, iial arvata oleks osanud.
1182 Tallinn murdis naiste ühisliigas needuse  (1)
25.oktoober 2014 22:09
Eesti-Läti naiste korvpalli ühisliigas (WBBL) jätkab täiseduga 1182 Tallinn, kes alistas laupäeval Audentese Spordihoones favoriidi SK Cesise 75:69 (47:42).
Mini-KAAMOS: Eesti noore disaini värviline nägu
23.oktoober 2014 18:07
Eelmisel aastal, kui tehti palju publikut ja tuntust kogunud moenäitus „Kaamos“, tundus kuraator Tanel Veenrele ja korraldaja Janne Kloorenile, et aksessuaarid kadusid rõivaste vahele ära.
Fotovõistlus "Köök minu kodus": Väike, kuid hästi läbi mõeldud valgusküllane köök
17.oktoober 2014 11:10
Köök on väike ja armas, kuid väga hästi läbi mõeldud. Söögilaua taga on mõnus perega istuda... Akendest avaneb kaunis vaade. Kuigi loomulikku päevavalgust paistab sisse palju, on valgustusel oluline roll pimedal ajal ja see peab olema hästi plaanitud. Plaanis on siiski kööki laiendada, sest kokkamine on mõnus ja ruumi jagub.