Uus "Kättemaksukontori" püss Adeele Sepp: mehemürakaid vahistada pole lihtne  (11)
04.aprill 2014 13:03
Krimikomöödias „Kättemaksukontor“ Kirke Kleini kehastav Adeele Sepp on juba võitnud vaatajate südamed. Noor naine tunnistab, et naudib näitlemist, armastab fänne ning ainus, mis võtetel keerulisena tundub, on suurte mehemürakatega madistamine.
"Kättemaksukontoris" lahvatab armuleek: üksteist leiavad Tanel Padar ja Kadri Adamson!  (5)
03.aprill 2014 12:30
Mäletatavasti pole Marionil kümmekonna hooaja jooksul meesterindel just kõige paremini läinud. Järjekindlalt on ta komistanud kõiksugu veidrike, mõrvarite ja psühhopaatide otsa. Kas nüüd annab saatus naisele armu ja ta leiab selle härra Õige?
Ohoh! Kadri Adamsonist saab Maire Aunaste!  (1)
02.aprill 2014 13:10
Pühapäevases „ Palume lavale! “ saates toimub totaalne muutumine ja seda püsimeeskonna liikme Kadri Adamsoniga , kelle ülesandeks on kehastuda Maire Aunasteks.
TREILER: Kättemaksukontori Kirke satub õuduste majja!  (2)
27.märts 2014 16:50
Eesti armastatuim krimikomöödia „ Kättemaksukontor “ jätkub täna õhtul kohutavate sündmustega ja seda just ühe peategelase jaoks. Nimelt ööbib Kirke saatuse sunnil majas, kus toimub õõvastavalt kummalisi asju.
TELETOP: Eestlased tahavad selgelt näha ja pilvede all olla!  (8)
18.märts 2014 14:10
Eelmisel nädalal huvitusid eestlased ennekõike " Selgeltnägijate tuleproovist " ning sarjast " Pilvede all ", mis enim vaatajaid kütkestas saateminuti kohta. Margna ja Jõekalda uus jutusaade aga pürgis avanädalal tugevale 3. kohale. Esimese saate nädalal tugeva kolmanda koha saanud "Palume lavale" kukkus aga viiendale kohale ning " Õnne 13 " suur menu on samuti veidi jahenenud, viies armastatud sarja alles kuuendaks.
5 surm- ja lollikindlat seaduspära, kuidas saada Eestis kuulsaks  (26)
17.märts 2014 16:30
Eesti konnatiigike on nii väike, et siin kuulsaks saada ja jääda on võrreldes teiste riikidega imelihtne. Kuid seaduspärad on laias laastus samad, mis ülejäänud maailmaski ja Publik reastab mõned raudpoltkindlad viisid, kuidas orbiidile lennata ja seal ka püsida. Allpool toodud nimekirja pole sisse arvestatud need, kes on avalikkusele tuntuks saanud väga märkimisväärsete saavutustega kas poliitikas, äri-, kultuuri- või mõnes muus valdkonnas.
SUUR TELESASIPUNDAR: Staarid, keda oleme aasta jooksul (liiga?) segadusse ajavalt tihti ekraanil näinud!  (8)
17.märts 2014 15:30
Kas Sulle tundub ka telerit vaadates, et oled täpselt samu inimesi, sarnaseid saateid ja ühesugust juttu juba liiga palju näinud ja kuulnud? Meile ka! Hädasti oleks vaja Eesti avaliku elu tegelaste maastikule värskendust, sest aboluutselt kõik kanalid jagavad samu staare ja samu ideid. Publik püüab veidi analüüsida, kust see kõik alguse sai, harutada staaride sasipundart ja tuvastada, kust on viimase aastaga niidid jooksma hakanud ja kuhu lõngakerasse need tänaseks kuuluvad.
TOP 9: Need on Eesti kõige tähelepanuväärsemad ja säravamad naised  (86)
08.märts 2014 11:45
Samal ajal kui üle maailma tähistatakse rahvusvahelist naistepäeva, valis Publiku toimetus välja 9 eesti kõige südamelähedast ja tähelepanuväärset avaliku elu naist, kelle anded ja panus on märkimisväärne.
„Kättemaksukontori“ hooaeg algab miljonäri voodis  (5)
27.veebruar 2014 11:36
Eesti populaarseima krimikomöödia „ Kättemaksukontor “ uus hooaeg alustab täna õhtul seiklusega, mis viib Marioni rikka mehe otsingutele ja ühtlasi elu suurimasse jamasse.
VIDEO: Teeme "Kättemaksukontori" täna algavaks 11. hooajaks sooja saatevigadega!  (3)
27.veebruar 2014 10:30
Täna algab armastatud kodumaise krimisarja " Kättemaksukontor " 11. hooaeg, mis lisaks juba tuttvatele tegelastele hakkab arenema Häidy Õigepauluse asemel koos Kirke Kleiniga, keda mängib näitlejanna Adeele Sepp . Publik toob sinuni aga enne õhtust uue hooaja algust eelmise, 10. hooaja lõbusad saateapsud, mis otse loomulikult sarja ei jõudnud ning praagina kirja on läinud. Naudi!
"Kättemaksukontori" uus liige: loodan, et mu tegelaskujuga juhtub midagi raputavat  (4)
27.veebruar 2014 08:43
Hittsarja " Kättemaksukontor " ootab pärast Elina Pähklimäe lapseootele jäämist ja lahkumist taas ees üks tegelaskujuvahetus, kui kartmatu detektiivikolmiku hõrenevaid ridu asub Elina Reinoldi ja sarjas nüüdseks kõige kauem vastu pidanud Kadri Adamsoni kõrval täitma Ugala näitlejanna Adeele Sepp .
Elina Pähklimägi ja teised eestlaste lemmikud Vikipeedias  (4)
27.veebruar 2014 08:40
Milline teema huvitab kogu maailmas ainult eestlasi? Millega eristume Ida-Euroopast ja millega Läänest? Kes oli Vikipeedia lugejate jaoks mullu Eesti põnevaim poliitik, tähtsaim ansambel, suurim kirjanik?
TV 3 kevadhooaeg
27.veebruar 2014 05:15
Selle kevade suursaatena toob TV 3 alates 9. märtsist pühapäevaõhtuti kell 19.30 ekraanile uue komöödiasõu “Palume lavale!”, mis Raivo E. Tamme juhtimisel naerutab nii väikesi kui suuri huumori-, muusika- ja teatrisõpru.
TREILER: Esimene pilguheit "Kättemaksukontori" uuele hooajale!  (6)
21.veebruar 2014 07:46
" Kättemaksukontori " 11. hooaeg stardib juba järgmisel neljapäeval ning kärsitusega ootavad vaatajad, kuidas kujuneb uus hooaeg ilma Elina Pähklimäeta. Värske treiler paljastab nii mõndagi vähemalt esimeses osas juhtuvat, ent paistab et Häidi asemele tulev uus tegelane Kirke Klein veel välja ei ilmugi....
"Kättemaksukontori" uus kangelane Adeele Sepp: teen kõik, et perekond mind ainult televiisori vahendusel ei näeks  (3)
28.jaanuar 2014 09:59
Mõni aeg tagasi vapustas väikesi ja suuri televaatajaid uudis, et keegi nende lemmiktegelastest lahkub "Kättemaksukontorist". Seekord teatas oma lahkumisest Häidi Õigepaulus ehk Elina Pähklimägi, kelle asemele tuleb uus kuritegudega võitleja, Kirke, keda kehastab Ugala teatri näitleja Adeele Sepp.
"Kättemaksukontoris" hakkab Häidi asemel kuritegudega võitlema Kirke!  (20)
10.jaanuar 2014 14:04
Mõni aeg tagasi vapustas väikesi ja suuri televaatajaid taas uudis, et keegi nende lemmiktegelastest lahkub "Kättemaksukontorist". Seekord teatas oma lahkumisest Häidi Õigepaulus ehk Elina Pähklimägi . Kuid fämnnidele on hea uudis - naise asemele tuleb uus kuritegudega võitleja Kirke! Kes ta on, räägib saate stsenarist Mihkel Ulman.
Juss Haasma muusikuanne leidis uue väljundi  (2)
26.detsember 2013 11:55
Teatri- ja muusikalinäitleja Juss Haasma , kes hiljuti liitus " Kättemaksukontori " tegelastega, on lisaks lavageenile kaasa saanud ka muusikuande.
Uus hooaeg algab kevadel
23.detsember 2013 05:15
Krimikomöödia “Kättemaksukontor” lõpetas äsja juubelihõngulise 10. hooaja ning sarja fännide rõõmuks käivad ettevalmistused juba järgmiseks.
Laupäeval! Smilers võtab juubeliaasta Rock Cafes kokku, külalisteks HND ja The Blank Lips!  (2)
16.detsember 2013 16:06
Sel aastal tähistas Smilers 20. tegutsemisaastat väljamüüdud kontsertidega üle Eesti. Juubeliaasta võetakse sel laupäeval kokku ka klubis Rock Cafe , kus lavale astuvad külalistena HND ja The Blank Lips.
"Kättemaksukontori" lavastaja Häidi lahkumisest: lapsed peavad aru saama, et miski pole igavene!  (10)
13.detsember 2013 11:45
Väikeste televaatajate seas ülimenukaks osutunud telesari " Kättemaksukontor " läbib peatselt suuri muutusi, kuna tegelaste rivid hõrenevad Marika Vaariku ehk Frida ja Elina Pähklimägi ehk Häidi näol. Lavastaja Ain Prosa sõnul on sarja siseringis selline asjade kulg juba ammuilma teada olnud, kirjutab Kroonika.
Hüvasti, Häidi Õigepaulus! Ka Elina Pähklimägi lahkub "Kättemaksukontorist"  (60)
12.detsember 2013 20:14
Eesti armastatuim krimikomöödia " Kättemaksukontor " lõpetas äsja juubelihõngulise 10.hooaja ning sarja fännide rõõmuks käivad ettevalmistused juba järgmiseks. Kevadised osad toovad üllatusi ja seda nii uute sündmuste osas kui ka tegelaste ridadesse.
Tuttavalt kõlav kohtunik  (3)
08.detsember 2013 16:25
Tegelikult on probleem tõsine ja murettekitav
Auhinnamängu võitja selgunud
05.detsember 2013 05:15
TeRas nr 44 ilmunud auhinnamängu “Kättemaksukontor” õiged vastused on järgmised: 1. Mihkel Ulman; 2. Rainis Sõbra rollis on Juss Haasma; 3. Freya perekonnanimi on Narvik.
TELETOP: Näosaade valitseb lõpuni välja, aga kuhu kadus "Õnne 13"?  (15)
03.detsember 2013 17:11
Läinud nädala Eesti telesaadete edetabelit juhtis üheksandat nädalat järjest TV3 paroodiasaade " Su nägu kõlab tuttavalt ", mis sel pühapäeval suure otse Saku Suurhallist üle kantava finaaliga päädib. Teiseks tuli taas Kanal 2 "Pilvede all" ning kolmandaks tõusis " Pealtnägija ", selgub Emori teleauditooriumi uuringust.
Lapsesuu vol. 1: kes on lesbid ja mida teha tatiga?  (9)
03.detsember 2013 13:05
Avaldame esimese valiku auhinnamängule saadetud laste vahvatest ütlustest. Loe, naera ja saada ka oma lapse lugu! Vaata lisaks: AUHINNAMÄNG: kirjuta oma laste naljakatest ütlustest ja äpardustest ja võida 100eurone kinkekaart Suwemilt!
OI! "Kättemaksukontori" hooaja lõpuosas satub Häidi elu ohtu enam kui varem!  (12)
28.november 2013 13:15
Täna õhtul jõuab ülipõneva lõpuni krimikomöödia „ Kättemaksukontor “ kümnes hooaeg. Sündmused arenevad kiiresti ning seavad ühe peategelase elu ohtu.
TELETOP: Näosaade seisab vankumatult tipus, "Õnne 13" langes medalikohalt  (7)
26.november 2013 15:30
Juba kaheksandat nädalat särab teletopi tipus TV3 hittsaade "Su nägu kõlab tuttavalt", mille edu ei paista raugevat. Teisel kohal on eestlaste lemmik koguperesari "Pilvede all" ning kolmandal kohal on uus telesaade "Naabriplika". Kuigi vahepeal tänu Mare õnnetusele pürgis "Õnne 13" kolme vaadatuima saate hulka, on sellel nädalal ta kukkunud neljandaks.
Kati Tootsi viieaastane tütar sai osa "Kättemaksukontoris"  (74)
23.november 2013 15:30
"Meiega võtsid ühendust päris paljud emad oma lastega ning korraldasime tüdrukutele väikese casting u, mille tulemusena valisimegi välja Kati Tootsi tütre Karolina," räägib seriaali " Kättemaksukontor " tegevprodutsent Kädi Rammula.
Elina Reinold "Kättemaksukontorist": vanemad peaks silma peal hoidma, et lapsed seda päris eluga segi ei ajaks  (11)
22.november 2013 22:05
Elina Reinold , kes sellest hooajast " Kättemaksukontoris " oma õe Frida koha Freya nime all üle võttis, arvab, et sarja menu seisneb selles, et lapsed tahavad action it ja krimivärk läheb peale.