Järelvaatamise TOP 20: Neid saateid ja sarju vaatavad eestlased kordustelest kõige rohkem  (1)
15.november 2016 11:06
Enam kui 130 telekanalile järelvaatamisteenust pakkuva Telia TV statistika näitab, et läbi Salvestuse ja KordusTV teenuse eelistavad televaatajad kõige enam järelvaadata kodumaiseid hittsaateid ja –sarju.
Murrame müüdi: rumal vabandus, millega paksukeste saate osalised oma ebaõnnestumist õigustavad  (127)
10.november 2016 15:10
Eile TV 3 eetris olnud teine osa sarjast „Kallis, sa oled kosunud“ näitas järjekordset ebaõnnestumist soovitud ideaalkaalu suunas liikumisel.
VIDEO: Pisarateni liigutav! Eesti kunsti grand old lady Valli Lember-Bogatkina viimane soov läks täide  (16)
04.november 2016 19:44
Tänavu suvel meie hulgast lahkunud kunstilegend Valli Lember-Bogatkina oli suur teleuudiste- ja seriaalide fänn. Võib vist isegi öelda, et loometööst vabal ajal Valli end telekavaatamisega just lõbustaski. Nii leidsid aastakümnete jooksul tee Valli südamesse " Õnne 13 " ja "Pilvede ala" kangelastest " Kättemaksukontori " detektiivideni välja.
Tänaste laste probleem ei ole kesiste teadmiste olemasolu, vaid pigem lähedaste armastuse puudumine
17.oktoober 2016 10:00
“Miks see auto nii kurb on?” küsis minu kolme ja poole aastane tütretirts, kui parklas autode rivist möödusime. Ei näinud mina sel hetkel midagi sellist, et oleksin osanud küsimusele vastata. Temal aga tuli küsimusi ja tähelepanekuid aina juurde: “Näed, see auto on ka kurb! Ta on vist õnnetust näinud?! Ta on haiget saanud – vaata, ta on katki ka! Ja see auto on kuri!” ning laps väristas emotsionaalselt oma pead ja õlgu.
TELEHUNT: Arhetüüpsed karakterid ja aktsenditu välismaalane: "Siberi võmm" ehk kas Eestis ei jagu venelaste rollidesse häid vene näitlejaid?  (18)
05.oktoober 2016 14:12
Kanal 2 sagedusel alustas sel nädalal paljude eestlaste südamed võitnud sarja " Viimane võmm " jätkuseriaal. Kui "Viimane võmm" tõi vaatajate jaoks küllaltki humoorika ja värske sõõmu teleõhku, siis selle tütarseriaal "Siberi võmm" jätab õhku ühe väga tähtsa küsimuse – kas tõesti pole venelase rolli võtta ühtki head vene näitlejat?
"Kättemaksukontor" ja "Padjaklubi" on veebi teel nähtavad varem kui teleekraanil  (5)
04.oktoober 2016 12:33
Kodumaiste menusarjade "Kättemaksukontor" ja "Padjaklubi" uued episoodid on veebiteenuse Viaplay teel nähtavad enne nende eetrissejõudmist TV3-s.
20 AASTAT, 20 FAKTI: Skandaalseimad eetrihetked ja põnevaimad reality -staarid ehk meenuta kirevaid kilde TV3 kirkast minevikust
16.september 2016 14:50
Täna õhtul tähistab TV3 suurejoonelise telegalaga 20. sünnipäeva. Publik uuris sünnipäevalapselt välja hulga fakte ja kilde, mis jälle meenutamist väärivad!
VÄRSKE VIDEO: Vaata, maailma tippfestivalil võistleva Eesti filmi "Teesklejad" ahjusooja treilerit: peaosades Mirtel Pohla ja Priit Võigemast!
12.september 2016 13:58
Ilmunud on esimese Eesti filmina maineka San Sebastiani filmifestivali ametlikku võistlusprogrammi valitud mängufilmi “Teesklejad” värske treiler. Linateos jõuab rahvusvahelise auditooriumi ette esmaspäeval, 19. septembril. Eestis esilinastub film 6. oktoobril.
"Kättemaksukontor" tuleb taas! VAATA ja meenuta mammutsarja seni dramaatilisemaid hetki  (3)
08.september 2016 16:18
" Kättemaksukontor " ehk rahvakeeli "kätekas" alustab taas TV3 lainepikkusel ning seriaalil tuleb nüüd juba tervelt 16. hooaeg. Nii palju hooaegasid on Eesti mõistes ühele sarjale peaaegu rekordarv ning samale pügalale küündivad vähesed, võrdluseks võib tuua praegu käivatest sarjadest vaid " Õnne 13 " ja " Pilvede all ". Sügisese uue hooaja puhul panime kokku "Kättemaksukontori" dramaatilisemad hetked. Sari on eetris 8. septembri õhtul kell 20.30.
TV3 VIDEO: Peagi algavas näosaates teeb kaasa "Kättemaksukontori" staar Adeele Sepp  (8)
02.september 2016 21:31
Õige pea stardib TV3 menusari " Su nägu kõlab tuttavalt " uus hooaeg, kus ühe osalejana teeb kaasa ka sarjas " Kättemaksukontor " detektiivi mänginud Adeele Sepp .
VIDEO: Näitlejad puistavad: mida põnevat toob "Kättemaksukontori" peagi algav uus hooaeg?  (3)
25.august 2016 13:17
Mida toob " Kättemaksukontori " 8. septembril algav hooaeg? See küsimus mõlgub sarja kümnete tuhandete suurte ja väikeste fännide meelel. TV3 pani kokku väikese tutvustuse ning meenutuse seriaali veterani Kadri Adamsoni ehk Marioni rollist läbi aegade!
TELEKAJA: Arusaamatu tõlge ei aita kedagi  (2)
04.august 2016 00:00
Viimased kuu-poolteist olen heas mõttes olude sunnil jälginud päris tihedalt liikumist ETV+ kanalil, mis, nagu ma aru saan, loodi venekeelse vaataja huvi ja maitset silmas pidades.
Staarjuuksur Lauri Pedaja läks SOS-pillide reklaami peale leili: ma ei taha, et mu 9-aastane õetütar seda vaataks, naise keha on püha!  (53)
28.juuli 2016 21:14
Staarjuuksur Lauri Pedaja postitas YouTube'i video, milles mõistab tuliselt hukka SOS-tablettide ehk raseduse erakorraliseks vältimiseks mõeldud hormoonpreparaadi reklaami, mis viimasel ajal ka telerist jooksevad.
PALJU ÕNNE! Kadri Adamson abiellus ja kannab nüüd uut perenime  (44)
26.juuli 2016 13:15
"Kättemaksukontorist" tuntud Kadri Adamson, nüüdne Kadri Rämmeld, on abiellunud oma elukaaslase, samuti näitlejaametit pidava Meelis Rämmeldiga.
KLÕPS: Tõeline tuul tiibades! Näitleja Marko Leht jõudis maailmakuulsasse teleseriaali  (1)
06.juuli 2016 10:57
Arvukates filmides ja seriaalides kaasa teinud näitleja Marko Leht on Eesti tolmu jalgelt pühkinud, et viimaste uudiste kohaselt teha tööd Hollywoodis ja mujal — ta on näiteks osalenud tuntud Briti seriaalides “River” ja “The Silent Witness” ja leiab nüüd rakendust ka ETV ekraanil näidatavas “Holby City haiglas”.
Seriaalist "Kodu keset linna" Hollywoodi suurfilmini "Wonder Woman": Eesti näitleja Marko Leht seab suuri eesmärke
27.juuni 2016 09:24
Kodumaises seriaalis "Elu keset linna" ja "Kodu keset linna" Henrit kehastanud Marko Leht on Eesti mulla jalgadelt pühkinud, et jätkata tööd Hollywoodis ja mujal. Näitleja on näiteks osalenud tuntud Briti seriaalides "River" ja "The Silent Witness". Kinoveeb võttis Markoga ühendust pärast seda. kui tähelepanelik lugeja viitas meile, et Marko osales ka järgmise suve superkangelasefilmis "Wonder Woman". Uurisime Markolt, kuidas on näitlejaelu teda kohelnud väljaspool Eestit ja palju muud!
TELETOP: Täielik ülemvõim! Kanal2 saadetele lisaks mahtus edetabelisse vaid kolm teiste kanalite toodet  (7)
31.mai 2016 17:10
Kanal2 on suve hakul haaranud enda kätte täieliku võimu televaatajate üle, mis on ka igati loogiline, sest muidu tragi ja tubli ETV läks paljude hittsaadetega suvepuhkusele ning TV3 toodang suudab Emori tabelisse trügida terve aasta vältel vaid pisteliselt. Eelmisel nädalal haaras Kanal2 terve esiviisiku enda kätte:
PUBLIK SOOVITAB: HND tähistab 10. sünnipäeva uhke kontserdiga Rock Cafes
26.aprill 2016 21:07
7. mail tähistab klubis Rock Cafe 10. sünnipäeva täitumist ansambel HND. Piduliku sündmuse puhul teeb HND oma kontsertkavas läbilõike kümne aasta tegemistest, esitamisele tulevad hitid "Kõverpeegli rahvas", "Vaevu hingan", "Metamfetamiini blues", "Ütle mis sa teed" ja paljud teised. Kontserdi erikülalistena astuvad üles Driven ja Rising Sun .
TELEKAJA: Narrid ja mõrvad
21.aprill 2016 00:00
Tundsin üht meest, kes suvel tegi oma talus maatööd, talvel vaatas päevad läbi telekast seriaale. Küllap on temasuguseid andunud telekavaatajaid palju. Kas aga aeg, mis ekraanide ees veedetud, läks ja läheb ikka täie ette?
Räägib täiesti puhtalt! Elina Purde murrab vene teatrilavadele: loodan, et sellest ei saa minu näitlejatee lõpp...
18.aprill 2016 15:28
Elina Purde (endine Pähklimägi toim.) vaevleb siiani, et saada lahti TV3 populaarsest seriaalist "Kättemaksukontor" tuttava Häidi Õigepauluse rollist, keda tuntakse tema suureks meelehärmiks ikka veel ära ja inimesed ei pelga tema poole ka poolnaljatamisi pöörduda.
PUBLIKU VIDEO: Aasta naisnäitleja Marika Vaarik: täna oled korra fookuses, aga homme algab kõik jälle nullist!  (28)
28.märts 2016 07:47
Eile õhtul tunnustati näitlejanna Marika Vaarikut Eesti Teatriliidu aastapreemiatel kahe järjestikuse meesrolli eest NO99 teatri etendustes " Savisaar " ja "El Dorado: 
klounide hävitusretk" parima naispeaosalise auhinnaga. Mida rääkis Vaarik vahetult auhinna saamise järel Publikule?
KUUM KLÕPS: Merlyn Uusküla sukeldub lateksi, käeraudade ja piitsade tumedasse maailma  (3)
10.märts 2016 20:30
"Kättemaksukontor" viib vaatajad täna õhtul kell 21.30 lateksi, silikooni, naha, käeraudade ja piitsade tumedasse maailma.
Teatrikool kui elukool! Noor näitleja Kristjan Tammjärv — kooli huviringist proffidega koos suurele lavale
01.märts 2016 14:35
Kristjan Tammjärv (18) on Tallinna Kristiine Gümnaasiumi abiturient — enda sõnul kinnine, isegi veidi arglik tüüp. Ometi näeb noormeest märtsis laval koos tuntud elukutseliste näitlejatega Polygon Teatri lavastuses “Õnne sünnipäevaks, Wanda June!”. Kõik sai alguse legendaarsest 90ndatel mängitud etendusest “ Armastus kolme apelsini vastu ”. Sealt edasi läks lahti tõeline seiklus.
FOTOD: "Kättemaksukontori" staarid trotsisid võtetel 20-kraadist külma ja praksuvat pakast  (3)
14.jaanuar 2016 14:03
" Kättemaksukontori " võttegrupp tegutses laupäeval, 9. jaanuaril Paldiski Põhjasadamas, trotsides 20-kraadist külma ja praksuvat pakast. Pärast mitu tundi kestnud filmimist suundusid sarja peategelased DFDS laeva Liverpool pardale, et asuda teele Rootsi suusakuurorti Vemdalenisse, kus ootas lahendamist järjekordne juhtum.
Lugeja: vabandust, aga elustiili kujundamisel mängivad James Bond ja Homer Simpson palju suuremat rolli kui Liviko ja Saku  (49)
22.oktoober 2015 18:21
Tervise- ja tööminister tegeleb tõsise probleemiga ja ministeeriumil on üllad eesmärgid, aga kahjuks pseudolahendused. Koalitsioonileppe kohaselt tuleb vähendada alkoholireklaami mõju elustiilile – siinkohal julgen aga arvata, et James Bond ja Homer Simpson teevad igatahes Livikole ja Sakule silmad ette.
Fännid, puldid pihku! "Kättemaksukontori" uhiuus hooaeg alustab täna uue käteka liikme Lunaga  (6)
10.september 2015 16:25
Kauaoodatud " Kättemaksukontori " uhiuus hooaeg alustab täna kell 20.30 koos uue mässumeelse karakteri Lunaga.
TV3 VIDEO: Fänn, tõtta tutvuma! "Kättemaksukontori" uusim liige Ragne Veensalu vastab 51 isiklikule küsimusele
05.september 2015 13:54
TV3 Play sarjas "51 küsimust" ilmus uus osa, milles vastab mõnusatele kiirküsimustele " Kättemaksukontori " uusim liige Ragne Veensalu , kellega mööda vanalinna jalutati ning uuriti välja terve hulk põnevaid isiklikke fakte, mille küsimise peale ehk keegi üheski teises intervjuus isegi ei tuleks.
Sügisesed telehitid: näosaade, kodumaine seep ja sobitatud abielu
04.september 2015 00:30
Andres Puustusmaa tegi draamasarja, Jan Uuspõld istub taksorooli ja TV3 viib võõrad altari ette.
Täna algavad uue Eesti mängufilmi “Teesklejad” võtted
20.juuli 2015 11:06
Täna, 20. juulil algavad Murastes uue Eesti mängufilmi, psühholoogilise draama “Teesklejad” võtted. Andeka režissööri Vallo Toomla mängufilmidebüüdis kehastavad peaosalisi Mirtel Pohla ja Priit Võigemast.