Kanye West

Blondiinidel on lõbusam: Haiglast välja pääsenud Kanye West läbis välise uunduskuuri ning astus esimest korda avalikkuse ette
09.detsember 2016 20:15
Eelmisel kuul võrdlemisi kummalise käitumisahela järel närvivapustusega haiglasse sattunud Kanye West astus esimest korda taas avaliku silma ette väisates moedisainerist sõbra Rick Owensi kunstishowd. Peale olemise oli värske ka tema soeng - räppari peanuppu kaunistavad nüüd heledad juuksed.
VAATA: Kanye Westi skandaalne muusikavideo taaselustati asendades alasti kuulsused... kellega?
07.detsember 2016 11:55
Megaräppari muusikavideo pakkub seekord kõneainet hoopiski uutmoodi põhjustel - selle on taaslavastanud 10 kõige Instagrami -kuulsamat koera!
Vaene Kanye: Kim Kardashian ei lubanud haiglast välja saanud abikaasat koju  (7)
03.detsember 2016 18:48
Vähe sellest, et Kanye West veetis enam kui nädala üleväsimusest tulnud närvivapustuse järel haiglas, on ta ka välja pääsemisest saati pidanud elama abikaasa Kim Kardashianist ja nende lastest lahus, renditud majas, vahendab Us Weekly.
Nüüd on kõik okei: Närvivapustuse saanud Kanye West lasti lõpuks haiglast koju  (1)
01.detsember 2016 12:30
Ajakirja People teatab, et räppar Kanye West sai UCLA haiglast kodusele ravile.
Hullumajja sattumise põhjus teada: Ema leinav Kanye West kannatas närvivapustuse all  (5)
30.november 2016 16:29
Möödunud nädalal toimetati fännide suureks šokiks räppar Kanye West haiglasse psühhiaatrilisele läbivaatusele. Nüüd kirjutab välismeedia, et räpparit tabas närvivapustus, mis oli tingitud tema ema surma-aastapäevast.
Kes on maailma enim teenivad reality TV staarid?
26.november 2016 17:13
Nüüd, kus kunagine reality TV täht Donald Trump valiti USA järgmiseks presidendiks, ei saa enam mööda vaadata tõsieluseriaalide teletähtede edust ja tähtsusest.
Hull lugu: Kanye Westi vaimse tervise seisund ei lubanud tal tänupühaks koju minna  (2)
24.november 2016 21:35
Mõni päev tagasi viidi muusik Kanye West sireenide saatel haiglaravile. Esialgu öeldi, et meest vaevab vedelikupuudus ja üleväsimus, ent nüüd väidavad erinevad allikad, et asi on arvatust palju hullem. Laulja ei pääsenud koju isegi tänupühaõhtusöögiks.
Tähelepanek: Kanye viidi vaimuhaiglasse
23.november 2016 00:10
Pärast märkimisväärselt kummalist avaliku käitumise ahelat on Kanye West viidud haiglasse psühhiaatrilisele läbivaatusele.
Psüühika korrast ära? Üha veidramalt käituvale Kanye Westile kutsuti tuletõrje ja muusik toimetati haiglasse  (11)
22.november 2016 10:04
Märkimisväärselt kummalise avaliku käitumise ahela järel on Kanye West viidud haiglasse psühhiaatrilisele läbivaatusele. Räpparile kutsuti välja tuletõrje, praeguseks on ta seisukord stabiilne, vahendab BBC .
MUREKOHT: Tagasi vanade trikkide juures? Kanye, mis sinuga küll toimub?!
21.november 2016 13:37
Kanye West ei väsi üllatamast: täielik meister vihavaenlaste leidmises on oma viimastel kontsertidel suutnud pettumust valmistada nii enda fännidele kui ka sõpradele muusikamaailmas. Räppar on läbi ajaloo tõestanud, et saab stseenide korraldamisega suurepäraselt hakkama, ent nüüd on laval räuskamised ja austajate ninapidi vedamised muutunud eriti tihedaks nähtuseks.
MMA Blogi: Kuidas ma treener ei ole  (1)
08.november 2016 16:11
Saan ikka ja jälle kutseid tulla läbi viima vabavõitluse või mõne selle spetsiifilisema osa treeninguid. Kuna minu nimi ja teod on pidevalt püünel, on see arusaadav. Ja ega ma kurdagi. Üht koma teist on mulle sportlasena aastate jooksul kindlasti külge jäänud ja usun, et suudan teatud teemasid ja oskusi väga kaasahaaravalt ning süsteemselt edasi anda, olgu sihtgrupiks lapsed, harrastajad, käsitsivõitluskursust läbivad kaitseväelased või professionaalsed sportlased. Kindlasti on nii mõnigi õpetus ka isuäratavam, võib-olla kohati isegi usutavam, kui see tuleb otse mehelt, kes kõike seda ise areenil vahetult kasutab.
Meediastaaride klann kasvab peagi? Kim Kardashian plaanib surrogaadi abil kolmandat korda emaks saada  (6)
07.november 2016 17:42
Paistab, et Kim Kardashian pole laste saamisega veel ühel pool. Tõsieluseriaali “Keeping Up with the Kardashians” värskeima osa treileris paljastab meediastaar oma emale, et mõtleb kolmanda lapse peale, vahendab Huffington Post. "Olen jõudnud järeldusele, et tahan uurida surrogaatlust," teatas ta.
Kanye Westi kaasa lõi vanade sõprade vahele kiilu: Beyoncéle pole Kim Kardashian kunagi meeldinud  (1)
27.oktoober 2016 13:57
Kuuldavasti kurtis Kanye West oma hiljutisel kontserdil, et tema tütar North pole saanud Jay Z tütre Blue Ivy'ga kordagi mängida ning nüüd on ilmsiks ka tulnud selle tegelik põhjus.
Kim Kardashian süüdistab hirmsas ehteröövis vaid ennast ja lubab sotsiaalmeedias eputamise lõpetada: kõik ei keerle ainult raha ümber  (5)
06.oktoober 2016 16:43
Kriitikud on täheldanud, et sotsiaalmeedias oma rikkusega eputav Kim Kardashian on Pariisis toimunud ehteröövis ise süüdi ning intsidendist jätkuvalt šokeeritud meediastaar süüdistab samuti ennast.
FOTOD: 10 miljoni dollari võrra vaesemaks röövitud Kim Kardashian saabus koju hiigelsuure autokolonni saatel  (19)
03.oktoober 2016 21:41
Pariisis jõhkra röövi ohvriks langenud Kim Kardashian saabus 3. oktoobril tagasi New Yorki . Seltskonnatähelt varastati 10 miljoni dollari väärtuses ehteid ning teda ähvardati röövi käigus relvaga.
Kim Kardashian rööviti Pariisi hotellis relva ähvardusel paljaks, kahju mitme miljoni eest  (85)
03.oktoober 2016 09:48
Meediastaar Kim Kardashian West langes eile Pariisi moenädalat külastades oma hotellitoas relvastatud röövi ohvriks.
VIDEO: Kanye West hülgas ülesköetud publiku enne kontserdi lõppu, kuna sai teate, et abikaasa Kimi ähvardasid relvastatud mehed  (9)
03.oktoober 2016 07:00
Räppar Kanye West lahkus pühapäeval Meadow Festivali raames New Yorgis toimunud etteastelt poole esinemise pealt, kui sai teate, et tema abikaasat Kim Kardashian Westi ähvardati Pariisi hotellitoas relvaga.
Vaata Kim Kardashiani ja Kanye Westi luksuslikku elamist New Yorgis!  (3)
09.september 2016 10:54
Tõsielusarja staar Kim Kardashian ja tema räpparist abikaasa Kanye West elavad New York Citys luksuslikus katusekorteris, mida kõik teisedki soovijad Airbnb kaudu üürile võtta saavad.
VAATA: Milliste ametitega teenisid enne kuulsaks saamist leiba need Hollywoodi staarid?
08.september 2016 14:04
Millist tööd tuli tänastel Hollywoodi staaridel enne kuulsaks saamist teha?
KOHUTAV: Vaene väikseke! Täiskasvanud naised sõimavad Beyoncé 4-aastast pisitütart netis koledaks lapseks  (38)
02.september 2016 19:55
Lauljatar Beyoncé pisike tütar Blue Ivy on sattunud õelate netikommentaatorite tule alla.
Tähelepanek: Kenzo uus lõhnaõlireklaam peibutab filmifänne
02.september 2016 00:10
Kuidas võiks Kenzo moemaja reklaamida oma uut lõhnaõli World, nii et see ärataks tähelepanu?
VIDEO: Režissöör Spike Jonze täiesti pöörane Kenzo moemaja parfüümireklaam
31.august 2016 17:11
Kuidas võiks Kenzo moemaja reklaamida uut lõhna? Näiteks võiks palgata režissöör Spike Jonze ning modelli ja näitleja Margaret Qualley (seriaal "The Leftovers", " Head tüübid "). Tulemuseks on meeldivalt pöörane, segane ja meelelahutuslik reklaamklipp, mis mõjub nagu muusikavideo .
KUUMAD KLÕPSUD: Isegi Kanye naeratab! Kim Kardashian pole iialgi nii hea välja näinud kui eile MTV videoauhindadel  (9)
29.august 2016 14:21
Tõsielustaar ja meediamogul Kim Kardashian on hetkel kahtlemata staaride ringkonnas enese vormiajamise kuninganna. Viimastel aastatel kaks last sünnitanud kurvikas kaunitar näitas end eile toimunud MTV videoauhindade gala punasel vaibal ning rabas kõiki jalust oma ultraseksika välimusega. Silmnähtavalt salenenud 35-aastane Kim oli lausa nii kaunis, et isegi tema enamasti vihase olemisega abikaasa Kanye West jäi kaamerate ette ennastunustavalt naeratama.
Tommy Cashi alasti, inimnahkne, vägivallavastane kogupakett  (30)
29.juuli 2016 23:56
Mida teha, kui filmid parasjagu Eestis muusikavideot, milles peaks esinema suur hulk mustanahalisi inimesi? Tommy Cashi stiilis probleemilahendus käib kohtinguäpi kaudu.
Maailma kõige veidram muusikavideo? Kanye ja Kim heitsid koos kümne porgandpalja staariga ühte sängi  (10)
25.juuni 2016 18:33
Räppar Kanye West otsib jätkuvalt uusi viise maailma šokeerimiseks ning tema viimane temp paistab vägagi hästi toimivat.
VIDEO: Räme feil! Kanye West hüppas Coachellal ASAP Rocky kontserdi ajal lavale ja mehe mikrofon lülitati välja  (3)
16.aprill 2016 20:40
Praegu võtab tuure USA üks suurimaid popfestivale Coachella ning eileõhtusel ASAP Rocky kontserdil kalpsas lavale ka vana hea Kanye West . Nartsissistist räpimees Kanye tähetund laval jäi aga õite lühikeseks, sest mehe mikrofon lülitati sisuliselt kohe pärast lavale minekut välja.
Shrüüüüüüüüg!!!
23.märts 2016 00:30
Young Thug „I’m Up“ 8/10
FOTO: Kas maailma kauneim imik? Kimi ja Kanye poeg Saint West on hüpnotiseerivalt nunnu  (51)
12.märts 2016 14:00
Pärast võrdlemisi keerulist nädalat sotsiaalmeedias, postitas Kim Kardashian uue foto oma detsembris sündinud pojast Saint Westist.
9. märtsi "Tehnikaminutid": Mis on tehisintellekt ja kas me peaksime seda kartma?  (9)
09.märts 2016 17:03
Raadio 2 “Tehnikaminutite” saade oli erandkorras sel nädalal eetris kolmapäeval, mitte teisipäeval.