Kairi Prints

KASULIK TESTIB: Kuidas mekib Tallinna kõige kallim pitsa?  (88)
26.november 2016 11:02
Kui rahast pole kahju ja kõht on väga tühi tuleb appi Mack BBQ restoran, mille menüüs on tõenäoliselt Eesti kõige kallim pitsa - Meat Lovers - mis maksab kümme senti vähem kui 27 eurot.
Selg sirgu!
26.november 2016 00:05
Päris väikesed naudivad talve ja külma. Natuke suuremad üritavad külma eitada ja välgutavad paljast pahkluud. Päris suured panevad selga kõik oma vammused ja üleelusuurused sallid, kuid ikka on teel tööle kookus vihma, lörtsi, tuule ja muu põneva käes, mida meie heitlikul ilmal hommikuks parajasti pakkuda on.
Tantsides ja armastades. Aleksandr Žemžurov  (3)
26.november 2016 00:05
Vaimne tervis on kõige tähtsam, ei ole vaja ennast igasuguste imedieetidega hulluks ajada, ütleb üdini energiline treener ja tantsuõpetaja Aleksandr Žemžurov.
Ajurveda arst Somit Kumar: ärge sööge arvuti taga!  (14)
26.november 2016 00:05
Süües peab keskenduma toidule, mitte poole silmaga tööd tegema, soovitab doktor Somit Kumar.
Perekond otsib abi: hapnikupuuduse ja organpuudulikkusega sündinud Joanna vajab arenemiseks toetust
04.november 2016 12:10
Joanna on üks pisike tüdruk, kes sündis selle aasta juulikuus tugeva hapnikupuuduse ja hulgiorganpuudulikkusega, lisaks kahtlustatakse tal ka väga haruldast pärilikku ainevahetushaigust. Joanna vajab iga päev ravi- ja hooldusvahendeid nagu süstlad, sondid, aspiraatori kateetrid ja muu. Need aga pole teps mitte odavad. Kas sina oled täna juba heateo teinud? Nüüd on sul see võimalus!
Mõnus õhtune reaktsioonivõrrand, mida enne und ajaviiteks tasakaalustada
24.oktoober 2016 00:10
Lev Võgotski „Kunsti psühholoogia. Esteetilise reaktsiooni analüüs” näeb voodi kõrval öökapil päris hirmuäratav välja.
Ära põe!  (4)
08.oktoober 2016 00:05
Katrina Sokk ujub haidega, sõidab koertega, hüppab langevarjuga… Tavaline inimene!  (18)
08.oktoober 2016 00:05
On lausa dogma, aksioom, et tervise hoidmiseks tuleb elada aktiivset elu. Aga kuidas sa jaksad pärast töönädalat veel aktiivne olla? Seikleja Katrina Soku näitel võime tõdeda, et kõik on võimalik, kui ainult tahtmist on.
Homses LP-s esmakordselt ilmuv tervise-eri keskendub õnnelikumale elule. Tervena
07.oktoober 2016 13:56
LP on juba kolmandat nädalat veelgi mahukam ja sisukam. Alates septembri keskpaigast ilmub lehe vahel teemalisa. Homme on selleks tervis. Ilmunud on auto- ja reisilisa, järge ootab kodu-eri.
VIDEO: Rene Bürkland näitab ette harjutuse istuva eluviisiga meestele — nii parandad oma üldtervist ja seksuaalset võimekust  (6)
24.september 2016 22:30
Meeste Elustiilinädala üks esinejatest Rene Bürkland näitas pärast oma loengut ette harjutuste kava, mis paneb energia liikuma . Pärast seda demonstreeris ta ka harjutust spetsiaalselt meestele, mille kasutegur on väga suur — elu läheb paremaks ja kirglikumaks!
Homses LP-s ilmuvas mahukas auto-eris räägivad presidendikandidaadid oma esimesest autost  (10)
23.september 2016 14:44
Alates homsest hakkab igal laupäeval LP vahel ilmuma teemaeri. Homses lehes on teemaks auto, järgnevad reis, tervis, kodu ja viiendal nädalal lemmikloom.
VIDEO: Tervenda end kolme minutiga! Rene Bürkland näitab ette üliefektiivse harjutuste kava  (34)
21.september 2016 13:05
Meeste Elustiilinädala üks esinejatest Rene Bürkland näitas pärast oma loengut ette harjutuste kava, mis paneb energia liikuma ja vere kehas kiiremini ringi käima, ennetab külmetust, kortse ja isegi kiilaspäisust. Kui oled väsinud, teeb see väike harjutuste kompleks kohe pildi selgeks!
Rene Bürkland soovitab: naine võiks oma ületöötanud ja kurnatud meest rohkem patsutada!  (63)
20.september 2016 15:00
16.-23. septembril toimub Meeste Elustiilinädal . Selle raames viiakse viies linnas läbi erinevaid seminare, mis puudutavad meeste tervise ja elustiili teemat. Naistekas on loomulikult kohal. Küsisime Hiina meditsiini arsti Rene Bürklandi käest, mis on eesti meeste suurim terviseprobleem ja kuidas nii mehed ise kui ka nende naised saaksid olukorda paremaks muuta.
Ilma olemiseta on raske olla  (1)
19.september 2016 00:10
René Descartesi „Arutlus meetodist” on oma valdkonda ületav kanooniline teos.
ÜLESKUTSE: Naised, jagage meiega oma kogemusi seksistlikke märkusi pilduvate kolleegidega  (170)
18.august 2016 12:00
Tänases Eesti Päevalehes ilmus artikkel Endised kolleegid tunnistavad, et Allar Jõksi halvad naljad neid ei üllata . Ka meid see ei üllata, sest vaevalt saab Jõksi räigelt seksistlik märkus Mailis Repsile Arvamusfestivalil olla erandlik ebaõnnestunud üksikjuhtum, nagu mees hiljem end välja vabandada üritas.
See isa tehtud foto oma pojast tõestab, et ajas rändamine on võimalik!  (9)
20.juuli 2016 16:00
Emmedele ja issidele ikka meeldib oma lapsukestest fotosid teha ja neid pärast vaadata ja ka kõiki teisi vaatama sundida. Aga siis on küll päris huvitav, kui avastad pildi pealt lisaks oma väikesele präänikule ka ühe hetke tulevikust — sinu enda lapse 70 aasta pärast…
Heade aegade lõpp on heade aegade algus
04.juuli 2016 00:10
Anneli Tõevere novellikogu „Heade aegade lõpp” esimese nelja novelli sündmused leiavad aset Hollandi väikelinnades ja kolm viimast novelli kõnnivad aeglasel sammul läbi Eesti linnade, külade ja metsade.
NIPINURK: Aeg muutuseks! Milline on õige viis torti lahti lõigata?  (11)
17.juuni 2016 23:00
Kas sinu arvates on õige lõigata ümmargust torti või kooki nii, et igaüks saaks kolmnurkse tüki? Kui seda aga korraga ära ei sööda, kuivab niiviisi lahti lõigatud tort kiiresti ära. Tutvustame videos nippi aastast 1906, kuidas lõigata torti nii, et see mitu päeva värske püsiks.
Psühholoogid soovitavad: laske oma lastel suvel igavleda, see tuleb arengule ainult kasuks  (15)
14.juuni 2016 23:00
Mida sinu laps suvel teeb? Läheb spordilaagrisse? Malevasse? Kokanduskursusele? Tennisetrenni? Või koguni neisse kõikidesse ja rohkemgi veel?
Ülimalt julged FOTOD: Iga haigus ei paista esmapilgul välja, aga vaata lähemalt...  (15)
06.juuni 2016 14:01
See verinoor neiu on targem, kui paljud meist. Õnneks on meil võimalus temalt ja tema kogemusest õppida.
(:)kivisildnik: naiste kehv kvaliteet on meie ühiskonna kõige põletavam probleem  (78)
01.juuni 2016 16:11
Viimase aja põletavate teemade peale naistest ja nende vastutustundetutest emakatest võttis Õhtulehes sõna ka (:)kivisildnik, kes peab jälle selgitama “vasakhooradele” (jah, ta nimetab endaga erineval arvamusel olevaid naisi nii) põhiseadust, sest need on jälle "kisa tõstnud". Kirjanik süveneb (ilmselt väsinud ohkega) leheveergudel veel kord naiste ahtrusteemasse ja selle ohtlikusse.
Uus analüüside süsteem aitab seksuaalvägivalla ohvri uimastamist ka tagantjärele tõendada: GHB säilib uriinis mitmeid kuid  (14)
26.mai 2016 12:16
Viimasel ajal on poleemikat tekitanud küsimus, kas seksuaalvägivalla ohvriks langenud naine saab vajalikku abi. Probleemistik on keerukas ja mitmetahuline, aga avalikkuse tähelepanu on kõige rohkem saanud just GHB aspekt: "Pealtnägija": Eesti terviseasutused ei paku "korgijoogi" ohvritele kohtus tõendina vettpidavat testimisvõimalust
Manona Paris: 40ndates titte saada pole kuigi eriline kunsttükk  (28)
25.mai 2016 12:00
Eelmisel nädalal panid meid imestama mitmed uudised, alustades sellest, et 27aastane lastetu naine on ühiskondlikult kahjulik element, kuni selleni, et 45aastaselt on inimene juba nii õppimisvõimetu, et ei kõlba isegi koristajaks. Ajakirja Naisteleht+Naised värskes numbris kommenteerib Manona Paris neid uudiseid väga tabavalt.
Palun ole normaalne! Neid asju ei tohi mitte kunagi öelda naisele, kes üritab juba mõnda aega rasestuda  (12)
24.mai 2016 14:00
Inimesed võiksid olla teiste inimeste elu ja võimalike probleemide suhtes delikaatsemad. Paljud inimesed näevad tohutult vaeva, et laps saada, paljud ei saagi... Ära topi oma nina sinna, kuhu pole vaja! Järgnevaid asju ei tohi mitte kunagi öelda naisele, kelle puhul tead (või oletad), et ta on juba pikemat aega rasestuda üritanud. Tegelikult pole selliseid asju muidugi üldse mitte kellelegi öelda vaja.
Jäta meelde: 10 psühholoogilist nippi, mis laste kasvatamisel marjaks ära kuluvad  (2)
23.mai 2016 23:00
Alates sellest, kuidas saada väike laps aedvilju sööma, kuni selleni, et juba suur laps suudaks olulisel eksamil rahu säilitada — võta need psühholoogilised nipid kasutusele ja elu on lihtsam ja parem nii sul kui lapsel, nii olevikus kui tulevikus.
Repliik: probleemse naise valem  (15)
19.mai 2016 00:10
Laura Mallene intervjuust Martin Helmega selgus, et 27-aastane vallaline lastetu naine on Eesti iibeprobleemi osa.
Jalaga maaliv kunstnik Meelis Luks abiellus: erivajadus pole mingi takistus, et olla õnnelik!  (41)
16.mai 2016 14:00
Reesuskonfliktiga sündinud ja hilinenud abi tõttu puudega elava kunstniku Meelis Luksi ellu tuli armastus maailma teisest otsast. Noored tundsid, et teine on just see õige juba interneti teel suheldes ja 29. aprillil registreeris armunud paar Raplas oma abielu.
Inimeste suhtumine seksuaalvägivalda: ohvrit süüdistavad hoiakud vähenevad visalt, kuid järjekindlalt  (1)
12.mai 2016 14:00
Hiljuti toimus Eesti Seksuaaltervise Liidu projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” lõpuseminar. Katrin Pahka rääkis oma ettekandes seksuaalvägivalla teemalisest teavitustegevusest Eesti ühiskonnas. Toome kokkuvõtte ka Naisteka lugejani.
Terav küsimus, hämar vastus: kas inimesel peab iga hetk säilima enda seksuaalse enesemääramise õigus?  (4)
10.mai 2016 12:00
Eilses Eesti Päevalehes ilmus Kadri Ibruse intervjuu riigiprokuratuuri süüdistusosakonna juhi Steven-Hristo Evestusega "Prokuratuur: vägistamist uurides tuleb ohvriga rohkem arvestada" . Kuna Eestis kehtivat karistusseadustikku kasutades on vägistamisjuhtumite menetluses jäänud teele mitu ohtlikku auku, võttis Päevaleht peamised küsimused, mis on seadust tõlgendades tekkinud, ja palus Evestusel neid hinnata.