Kairi Prints

Mõnus õhtune reaktsioonivõrrand, mida enne und ajaviiteks tasakaalustada
24.oktoober 2016 00:10
Lev Võgotski „Kunsti psühholoogia. Esteetilise reaktsiooni analüüs” näeb voodi kõrval öökapil päris hirmuäratav välja.
Ära põe!  (4)
08.oktoober 2016 00:05
Katrina Sokk ujub haidega, sõidab koertega, hüppab langevarjuga… Tavaline inimene!  (18)
08.oktoober 2016 00:05
On lausa dogma, aksioom, et tervise hoidmiseks tuleb elada aktiivset elu. Aga kuidas sa jaksad pärast töönädalat veel aktiivne olla? Seikleja Katrina Soku näitel võime tõdeda, et kõik on võimalik, kui ainult tahtmist on.
Homses LP-s esmakordselt ilmuv tervise-eri keskendub õnnelikumale elule. Tervena
07.oktoober 2016 13:56
LP on juba kolmandat nädalat veelgi mahukam ja sisukam. Alates septembri keskpaigast ilmub lehe vahel teemalisa. Homme on selleks tervis. Ilmunud on auto- ja reisilisa, järge ootab kodu-eri.
VIDEO: Rene Bürkland näitab ette harjutuse istuva eluviisiga meestele — nii parandad oma üldtervist ja seksuaalset võimekust  (6)
24.september 2016 22:30
Meeste Elustiilinädala üks esinejatest Rene Bürkland näitas pärast oma loengut ette harjutuste kava, mis paneb energia liikuma . Pärast seda demonstreeris ta ka harjutust spetsiaalselt meestele, mille kasutegur on väga suur — elu läheb paremaks ja kirglikumaks!
Homses LP-s ilmuvas mahukas auto-eris räägivad presidendikandidaadid oma esimesest autost  (10)
23.september 2016 14:44
Alates homsest hakkab igal laupäeval LP vahel ilmuma teemaeri. Homses lehes on teemaks auto, järgnevad reis, tervis, kodu ja viiendal nädalal lemmikloom.
VIDEO: Tervenda end kolme minutiga! Rene Bürkland näitab ette üliefektiivse harjutuste kava  (33)
21.september 2016 13:05
Meeste Elustiilinädala üks esinejatest Rene Bürkland näitas pärast oma loengut ette harjutuste kava, mis paneb energia liikuma ja vere kehas kiiremini ringi käima, ennetab külmetust, kortse ja isegi kiilaspäisust. Kui oled väsinud, teeb see väike harjutuste kompleks kohe pildi selgeks!
Rene Bürkland soovitab: naine võiks oma ületöötanud ja kurnatud meest rohkem patsutada!  (63)
20.september 2016 15:00
16.-23. septembril toimub Meeste Elustiilinädal . Selle raames viiakse viies linnas läbi erinevaid seminare, mis puudutavad meeste tervise ja elustiili teemat. Naistekas on loomulikult kohal. Küsisime Hiina meditsiini arsti Rene Bürklandi käest, mis on eesti meeste suurim terviseprobleem ja kuidas nii mehed ise kui ka nende naised saaksid olukorda paremaks muuta.
Ilma olemiseta on raske olla  (1)
19.september 2016 00:10
René Descartesi „Arutlus meetodist” on oma valdkonda ületav kanooniline teos.
ÜLESKUTSE: Naised, jagage meiega oma kogemusi seksistlikke märkusi pilduvate kolleegidega  (170)
18.august 2016 12:00
Tänases Eesti Päevalehes ilmus artikkel Endised kolleegid tunnistavad, et Allar Jõksi halvad naljad neid ei üllata . Ka meid see ei üllata, sest vaevalt saab Jõksi räigelt seksistlik märkus Mailis Repsile Arvamusfestivalil olla erandlik ebaõnnestunud üksikjuhtum, nagu mees hiljem end välja vabandada üritas.
See isa tehtud foto oma pojast tõestab, et ajas rändamine on võimalik!  (9)
20.juuli 2016 16:00
Emmedele ja issidele ikka meeldib oma lapsukestest fotosid teha ja neid pärast vaadata ja ka kõiki teisi vaatama sundida. Aga siis on küll päris huvitav, kui avastad pildi pealt lisaks oma väikesele präänikule ka ühe hetke tulevikust — sinu enda lapse 70 aasta pärast…
Heade aegade lõpp on heade aegade algus
04.juuli 2016 00:10
Anneli Tõevere novellikogu „Heade aegade lõpp” esimese nelja novelli sündmused leiavad aset Hollandi väikelinnades ja kolm viimast novelli kõnnivad aeglasel sammul läbi Eesti linnade, külade ja metsade.
NIPINURK: Aeg muutuseks! Milline on õige viis torti lahti lõigata?  (11)
17.juuni 2016 23:00
Kas sinu arvates on õige lõigata ümmargust torti või kooki nii, et igaüks saaks kolmnurkse tüki? Kui seda aga korraga ära ei sööda, kuivab niiviisi lahti lõigatud tort kiiresti ära. Tutvustame videos nippi aastast 1906, kuidas lõigata torti nii, et see mitu päeva värske püsiks.
Psühholoogid soovitavad: laske oma lastel suvel igavleda, see tuleb arengule ainult kasuks  (15)
14.juuni 2016 23:00
Mida sinu laps suvel teeb? Läheb spordilaagrisse? Malevasse? Kokanduskursusele? Tennisetrenni? Või koguni neisse kõikidesse ja rohkemgi veel?
Ülimalt julged FOTOD: Iga haigus ei paista esmapilgul välja, aga vaata lähemalt...  (15)
06.juuni 2016 14:01
See verinoor neiu on targem, kui paljud meist. Õnneks on meil võimalus temalt ja tema kogemusest õppida.
(:)kivisildnik: naiste kehv kvaliteet on meie ühiskonna kõige põletavam probleem  (78)
01.juuni 2016 16:11
Viimase aja põletavate teemade peale naistest ja nende vastutustundetutest emakatest võttis Õhtulehes sõna ka (:)kivisildnik, kes peab jälle selgitama “vasakhooradele” (jah, ta nimetab endaga erineval arvamusel olevaid naisi nii) põhiseadust, sest need on jälle "kisa tõstnud". Kirjanik süveneb (ilmselt väsinud ohkega) leheveergudel veel kord naiste ahtrusteemasse ja selle ohtlikusse.
Uus analüüside süsteem aitab seksuaalvägivalla ohvri uimastamist ka tagantjärele tõendada: GHB säilib uriinis mitmeid kuid  (14)
26.mai 2016 12:16
Viimasel ajal on poleemikat tekitanud küsimus, kas seksuaalvägivalla ohvriks langenud naine saab vajalikku abi. Probleemistik on keerukas ja mitmetahuline, aga avalikkuse tähelepanu on kõige rohkem saanud just GHB aspekt: "Pealtnägija": Eesti terviseasutused ei paku "korgijoogi" ohvritele kohtus tõendina vettpidavat testimisvõimalust
Manona Paris: 40ndates titte saada pole kuigi eriline kunsttükk  (28)
25.mai 2016 12:00
Eelmisel nädalal panid meid imestama mitmed uudised, alustades sellest, et 27aastane lastetu naine on ühiskondlikult kahjulik element, kuni selleni, et 45aastaselt on inimene juba nii õppimisvõimetu, et ei kõlba isegi koristajaks. Ajakirja Naisteleht+Naised värskes numbris kommenteerib Manona Paris neid uudiseid väga tabavalt.
Palun ole normaalne! Neid asju ei tohi mitte kunagi öelda naisele, kes üritab juba mõnda aega rasestuda  (12)
24.mai 2016 14:00
Inimesed võiksid olla teiste inimeste elu ja võimalike probleemide suhtes delikaatsemad. Paljud inimesed näevad tohutult vaeva, et laps saada, paljud ei saagi... Ära topi oma nina sinna, kuhu pole vaja! Järgnevaid asju ei tohi mitte kunagi öelda naisele, kelle puhul tead (või oletad), et ta on juba pikemat aega rasestuda üritanud. Tegelikult pole selliseid asju muidugi üldse mitte kellelegi öelda vaja.
Jäta meelde: 10 psühholoogilist nippi, mis laste kasvatamisel marjaks ära kuluvad  (2)
23.mai 2016 23:00
Alates sellest, kuidas saada väike laps aedvilju sööma, kuni selleni, et juba suur laps suudaks olulisel eksamil rahu säilitada — võta need psühholoogilised nipid kasutusele ja elu on lihtsam ja parem nii sul kui lapsel, nii olevikus kui tulevikus.
Repliik: probleemse naise valem  (15)
19.mai 2016 00:10
Laura Mallene intervjuust Martin Helmega selgus, et 27-aastane vallaline lastetu naine on Eesti iibeprobleemi osa.
Jalaga maaliv kunstnik Meelis Luks abiellus: erivajadus pole mingi takistus, et olla õnnelik!  (41)
16.mai 2016 14:00
Reesuskonfliktiga sündinud ja hilinenud abi tõttu puudega elava kunstniku Meelis Luksi ellu tuli armastus maailma teisest otsast. Noored tundsid, et teine on just see õige juba interneti teel suheldes ja 29. aprillil registreeris armunud paar Raplas oma abielu.
Inimeste suhtumine seksuaalvägivalda: ohvrit süüdistavad hoiakud vähenevad visalt, kuid järjekindlalt  (1)
12.mai 2016 14:00
Hiljuti toimus Eesti Seksuaaltervise Liidu projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” lõpuseminar. Katrin Pahka rääkis oma ettekandes seksuaalvägivalla teemalisest teavitustegevusest Eesti ühiskonnas. Toome kokkuvõtte ka Naisteka lugejani.
Terav küsimus, hämar vastus: kas inimesel peab iga hetk säilima enda seksuaalse enesemääramise õigus?  (4)
10.mai 2016 12:00
Eilses Eesti Päevalehes ilmus Kadri Ibruse intervjuu riigiprokuratuuri süüdistusosakonna juhi Steven-Hristo Evestusega "Prokuratuur: vägistamist uurides tuleb ohvriga rohkem arvestada" . Kuna Eestis kehtivat karistusseadustikku kasutades on vägistamisjuhtumite menetluses jäänud teele mitu ohtlikku auku, võttis Päevaleht peamised küsimused, mis on seadust tõlgendades tekkinud, ja palus Evestusel neid hinnata.
Uus uuring: arstid teevad rohkem saatuslikke vigu, kui me siiani arvanud oleme  (28)
09.mai 2016 14:00
Meditsiinilised vead on juhtumite arvu poolest kolmas suurim surma põhjus Ameerikas, ilmnes kirurgi ja Johns Hopkinsi Ülikooli professori Martin Makary hiljutisest uurimusest, mille tulemused avaldati väljaandes British Medical Journal (BMJ) . Need tulemused on hirmutavad ja ega ei maksa vist arvata, et Eestis olukord palju roosilisem olla võiks.
Tõelise armastuse žest: mees teeb oma sõrme kaotanud abikaasale imelise kingituse  (2)
06.mai 2016 23:00
Libby Sanders kaotas õnnetult oma väikese sõrme. Otseselt see ju elu ei sega ja naine on kaotusega leppinud, aga ometi tuli naisel iga kord, kui ta küüsi lakkima hakkas, kurbushoog peale.
Suure küsitluse tulemused: mida emad tegelikult emadepäevaks tahavad  (5)
04.mai 2016 12:00
Emadepäev on ukse ees ja sinnamaani jäänud päevade kõige olulisem küsimus on see, mida emale kinkida. Väljaanne Retail Me Not korraldas Ameerikamaal suure küsitluse ja tulemused olid üllatavad. Mis need Eesti emadki Ameerika omadest erinevad on, nii et tasub järgnev info kõrva taha panna küll.
VIDEOINTERVJUU: Dr Marie Abel: seksuaalvägivalla ohvrid julgevad üha rohkem abi otsida  (1)
03.mai 2016 23:00
Möödunud reedel toimus Eesti Seksuaaltervise Liidu projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” lõpuseminar. Seminar toimus projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” raames.
Hoiakud seksuaalvägivalla suhtes: Eestis kohtab kahjuks väga palju ohvrit süüdistavat suhtumist  (10)
03.mai 2016 16:01
Möödunud reedel toimus Eesti Seksuaaltervise Liidu projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” lõpuseminar. Seminar toimus projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” raames.