Kairi Prints

Suure küsitluse tulemused: mida emad tegelikult emadepäevaks tahavad  (4)
04.mai 2016 12:00
Emadepäev on ukse ees ja sinnamaani jäänud päevade kõige olulisem küsimus on see, mida emale kinkida. Väljaanne Retail Me Not korraldas Ameerikamaal suure küsitluse ja tulemused olid üllatavad. Mis need Eesti emadki Ameerika omadest erinevad on, nii et tasub järgnev info kõrva taha panna küll.
VIDEOINTERVJUU: Dr Marie Abel: seksuaalvägivalla ohvrid julgevad üha rohkem abi otsida  (1)
03.mai 2016 23:00
Möödunud reedel toimus Eesti Seksuaaltervise Liidu projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” lõpuseminar. Seminar toimus projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” raames.
Hoiakud seksuaalvägivalla suhtes: Eestis kohtab kahjuks väga palju ohvrit süüdistavat suhtumist  (9)
03.mai 2016 16:01
Möödunud reedel toimus Eesti Seksuaaltervise Liidu projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” lõpuseminar. Seminar toimus projekti “Seksuaalvägivalla ohvrite abistamiseks laiapõhjalise koostöövõrgustiku loomine ja võimestamine” raames.
Noore naise ootamatu surm: arstide diagnoositud lihase vigastus osutus millekski hoopis hullemaks...  (37)
03.mai 2016 14:11
Möödunud aasta mais kaebas 29-aastane inglanna Clare Daly arstidele valu vasakus õlas, kuid arstid oletasid, et see on lihtsalt lihase vigastus. Tegelikult oli see melanoom . Naine suri kolm kuud pärast õige diagnoosi saamist.
Hea vaikne raamat: häält ei tõsta, meelest ei lähe
02.mai 2016 00:10
Kai Aareleid jätab mulje autorist, kes teab väga hästi, mis tema tegelastega juhtus, aga ei ütle.
VIDEORETSEPT: Kodumaine gurmee — meritindi carpaccio valmib hetkega ja laualt kaob veelgi kiiremini  (3)
29.aprill 2016 23:00
Eelmisel kevadel avastasime meritindi: Naistekas avastab maailma: kes või mis on meritint ja mida temaga ette võtta? Üks hea inimene jättis selle loo kommentaaridesse meritindi carpaccio retsepti ja meie haarasime muidugi kohe kalal sabast.
Ehmatavad uuringutulemused: ülilevinud tupeseene ravim tõstab raseduse katkemise ohtu  (19)
28.aprill 2016 12:21
Kui oled rase või plaanid lapseootele jääda, siis loe see artikkel kindlasti läbi.
Time-lapse VIDEO: Maitserohelise kasvamine 14 päeva jooksul
24.aprill 2016 22:30
Pea kuu aega tagasi panime seemned mulda, nii: VIDEO: Kevadkülvi ABC ehk täpne juhend, kuidas endale koju maitsetaimed kasvama panna . Panime külvikasti Naisteka päikesepoolsele aknalauale ja jäime ootama. Et hiljem tõestada, et taimed kastis tõepoolest kasvama hakkasid, paigutasime kasti ette väikese kaamera, mis tegi iga minuti tagant kastis toimuvast pilti. Seega koosneb see taimede kahe nädala kasvamise time-lapse video enam kui 20000 kaadrist.
VIDEO avantüristidest rohenäppudele: tee endale rõdukasti hunnitu Tootsi peenar!
22.aprill 2016 16:00
Kevad lokkab ja kellel aeda pole, saab oma taimed rõdule või aknalauale kasvama panna. Aga taimede kasvatamine ei pea sugugi igav olema — näpud tasub mullaseks teha ka seikluseotsijatel. Tehke näiteks nii nagu meie Marjuga ja istutage rõdukasti kõike segamini, et pärast saaks mõistatama hakata, mis on mis.
VIDEO: Toalillede ümber istutamine — vaata järele, kuidas see täpselt käib
18.aprill 2016 16:00
Kellel on toalilled veel ümber istutamata, sest ta lihtsalt ei tea, kuidas see käib, siis tuleme lahkelt appi — näitame koos Marjuga samm sammu haaval ette, kuidas toalill ümber istutada tuleb.
FOTO, mis on vallutanud interneti: naise juuksed tekitasid kaasreisijas sügavat hämmeldust  (13)
05.aprill 2016 16:01
Meestele võivad küll naiste pikad juuksed meeldida, aga mitte päris nii lähedalt vaadates… Vahet pole, kas lendad lennukiga, sõidad bussi või rongiga — kaasreisijad oskavad üllatada igal pool. Paraku alati mitte meeldivalt.
12 märki, et sul võib olla bipolaarne meeleoluhäire  (7)
05.aprill 2016 12:00
Bipolaarne meeleoluhäire pole midagi, millega ennast lihtsalt suusoojaks diagnoosida. See pole lihtsalt hea ja halva tuju vaheldumine, vaid midagi hoopis tõsisemat. Loe, mis on need märgid, et sul (või su lähedasel) võib olla bipolaarne meeleoluhäire.
Õudusjudinaid tekitav FOTO: Esmapilgul tavaline endel, mida lähemalt vaadates soovid, et sa poleks seda näinud  (53)
01.aprill 2016 16:00
Selfie d paarikestest on nii tavalised, et ei oskagi neilt nagu enam midagi erilist oodata. Aga selle endliga on teistsugused lood — ilmselt soovid pärast selle vaatamist, et poleks seda kunagi vaadanud, sest muidu võib selfie sid päris kartma hakata.
VIDEO: Kevadkülvi ABC ehk täpne juhend, kuidas endale koju maitsetaimed kasvama panna
30.märts 2016 16:00
Me oleme tihti kuulnud oma tuttavaid ütlemas, et oi, kus ikka tahaks kodus maitsetaimi kasvatada, aga no ei oska. Tegelikult pole see üldse keeruline, aga üht-teist on tõesti vaja teada. Näitame koos Marjuga täpselt ette, kuidas seemnest taimed kasvama pannakse.
Teaduslikult tõestatud: kõrge IQ-ga inimesed ei vaja nii palju sõpru kui tagasihoidlikuma arukuskvoodi omanikud  (77)
29.märts 2016 14:00
Kui keskmise või madala vaimse võimekusega inimene vajab enda ümber kogu aeg palju sõpru, siis tarkpeadele piisab vähestest olulistest inimestest enda ümber ja neidki pigem harvem kui liiga tihti. Uus uuring tõestas, et intelligentse inimese teeb liiga rohke suhtlemine sõpradega õnnetuks, vähem intelligentne aga on seda rõõmsam, mida rohkem tal sõpru on ja mida rohkem ta nendega aega veedab.
Lapsevanemate raske elu: kaheksa põhjust kallimaga tülitsemiseks, mida sa enne laste saamist ette näha ei osanud
29.märts 2016 12:01
Eks te kindlasti tülitsesite ka enne lapsi ja arvatavasti ka raseduse ajal — näiteks teemal, et mis nimi lapsele panna. Ilmselt olid teil ka mõned ootused, millised tülid teid pärast lapse sündi ees ootavad… Aga kas sa järgnevaid tülisid ikka oskasid ette näha?
VIDEO: Tee ise! Pane kodus muru kasvama — see on imelihtne!  (1)
24.märts 2016 23:00
Lihavõtted on kohe käes, mis tähendab, et muru tahab külvamist. Esialgu tuppa. Näitame ette, kui lihtne seda teha on — otsi kodust ükskõik milline tühi nõu ja pane aga seeme maha!
VIDEO: Tee ise! Valmista kevadpühadeks üks hunnitu peetsude perekond
23.märts 2016 14:00
Lihavõtted on ukse ees, nii et aeg on võtta ennast kätte ja kaunistada kodu pühadeks ära. Täna õpetame, kuidas valmistada peetsusid. Ah et mis asjad need veel on? Kindlasti oled neid kunagi kusagil näinud — need on need ilma kehata saepuruloomad, kellel kasvab peas muru.
Põnev fakt: mis on tegelik põhjus, miks pruutneitsid peavad pulmades ühesuguseid kleite kandma?  (17)
17.märts 2016 12:00
Kui oled hiljuti mõne sõbranna pulmas pruutneitsi olnud, siis sa tead seda tunnet — sa pead ruumis viibima koos mitme naisega, kellel on täpselt samasugune kleit seljas nagu sinul. Võib-olla see kleit üldse ei sobigi sulle ja sa näed selles välja nagu Frankensteini vanaema, aga midagi pole parata, selga sa selle ajama pead.
Kuidas eestlased Mount Kinablu mäe vallutasid
16.märts 2016 02:53
Päris jalutuskäik koeraga Stroomi metsas see pole, kinnitavad Malaisia kõrgeima mäe otsa roninud Kaido ja Marit. Aga samas – täiesti tehtav.
Elu muutev VIDEO: Selle jaburalt lihtsa triki abil saad praeahju ilma end hulluks nühkimata puhtaks  (81)
15.märts 2016 14:05
Kõik need kõrbenud toidujäägid, ladestunud rasvad ja mis iganes muud kihid, mis ahjuseintele tekkima kipuvad, kui sa just hommikust õhtuni ahju ei pese — kuidas sina sellest tõrksast mustusest lahti saad? Kas nühid kord kvartalis sõrmenukid veriseks, et kogu see jama ahju seest ja eriti selle klaasukselt maha saada? Mina küll.
Inspireeriv lugu: vaatamata raskele haigusele on see tüdruk jäänud rõõmsameelseks ja saavutanud suure edu  (5)
11.märts 2016 12:00
Londonis elav iluvlogija Nikki Lilly on kõigest 11-aastane, aga tema videotel on üle kahe miljoni vaatamise ja tal on 350000 jälgijat. Nikki ei ole tavaline teismeline tüdruk, vaid ta kannatab haruldase haiguse käes. Tal on arteriovenoosne malformatsioon (AVM) on arenguanomaalia, mis koosneb düsplastiliste arterite ja veenide võrgustikust.
Äge GALERII Leedust: Vaata, millise üllatuse osaliseks said naistepäeval leedulannad  (2)
10.märts 2016 23:30
Leedukatel on naistepäeval nii äge komme, et me oleme kadedusest rohelised! Nimelt peavad politseinikud sel päeval reidi ja niipea, kui nad näevad roolis naisterahvast, annavad nad kohe autole märku peatuda.
Kunstripsmete efekti tekitamisest sipelgate tõrjeni: 10 suurepärast kasutusviisi beebipuudrile
10.märts 2016 12:00
Beebipuudriga saab palju muudki peale hakata kui seda beebi pepule raputada. Loe, mida kõike selle selle vahendiga enda kodu ja ka enda välimuse heaks teha saad!
VIDEO: Jaan Martinson soovitab: naised peaksid huulepliiatsiga tegema just seda!
09.märts 2016 14:00
Naistepäev on möödas — loodetavasti on kõikidel naistel lauad lillede all lookas ja meeste meelitused ning tähelepanuavaldused siiani kõrvus. Nüüd on aeg ka meeste jaoks midagi ilusat teha. Legendaarne spordiajakirjanik Jaan Martinson annab head nõu, millega naised iga päev oma mehi üllatada võiksid.
Kaheksa asja, millega kõik teismelist last kasvatavad vanemad arvestama peaksid  (2)
09.märts 2016 12:00
Vanemad, kes kasvatavad väikelapsi, on pidevalt väsinud ja kurnatud. Teismeliste laste vanematel võib küll uneaega rohkem olla, aga vaimselt on teismelise kasvatamine isegi kurnavam, sest nende möllavate hormoonide all kannatab terve perekond. Alljärgnevate kaheksa olukorraga peavad varem või hiljem silmitsi seisma kõik teismeliste vanemad.
VIDEO: Mehed vs meigitooted — vaata, kui hästi härrad teavad, millega ja kuidas naised end ilusaks teevad  (4)
08.märts 2016 14:25
Naistekas otsustas naistepäeva puhul mehi natuke testida. Otsisime meie suure toimetuse kõige maskuliinsemad osakonnad läbi ja kogusime kokku mehed spordi-, poliitika-, tehnika- ja teadustoimetustest. Ikka selleks, et teada saada, kui hästi nad sellega kursis on, kuidas naised ennast hommikuti kauniks teevad.
Karjäär määrab kaaslase: milliste ametite esindajate omavahelised abielud on kõige levinumad?  (11)
08.märts 2016 12:01
Sa polegi võib-olla varem selle peale tulnud, et sinu karjäärivalik võib su tulevase abikaasa valikus kaasa mängida. Aga ometi nii see on. Ameerikas tehti põhjalik uuring , mis hõlmas lausa 3,5 miljonit perekonda ja joonistusid välja kindlad mustrid, mis ameti esindajad omavahel kõige tõenäolisemalt abielluvad. Tulemused on teie ees.
Uue uuringu tulemused: elu kõige õnnelikumad hetked võivad südant kahjustada
07.märts 2016 12:06
Šveitsis viidi läbi südame tervise uuring, mille tulemustest selgus, et emotsionaalset stressi, mis tekitab valusid südames ja hingamisraskusi, võivad lisaks vihale, leinale ja hirmule tekitada ka õnnehetked.