Juventus

Juventus kaotas esimese derbi 20 aasta jooksul  (3)
26.aprill 2015 18:48
Meistrite liigas poolfinaali jõudnud Torino Juventuse kodune hooaeg sai kerge tagasilöögi, kui võõral väljakul jäädi alla linnarivaalile Torinole 1:2.
Pep Guardiola: Barcelona on hetkel maailma parim meeskond  (22)
24.aprill 2015 18:49
Müncheni Bayerni jalgpalliklubi peatreener Pep Guardiola naaseb esimest korda peale Barcelonast lahkumist oma endisele kodustaadionile. Kaalul on ei rohkem ega vähem kui pääs Meistrite liiga finaali.
Guardiola ja Bayern kohtuvad Meistrite liiga poolfinaalis Barcelonaga  (58)
24.aprill 2015 13:35
Jalgpalli Meistrite liiga poolfinaalis saab näha FC Barcelona kauaaegse mängija ja peatreeneri Pep Guardiola emotsionaalset naasmist Camp Noule, sest tema juhendatav Müncheni Bayern loositi kokku just katalaanidega. Teises poolfinaalis lähevad vastamisi Torino Juventus ja Madridi Real.
Üksluisus õõnestab Euroopa klubijalgpalli  (2)
24.aprill 2015 01:00
Kolme suurklubi valitsemine Meistrite liigas on muutnud Euroopa klubijalgpalli heitlused igavamaks.
23.aprill 2015 19:58
Väljakumängijad ütlevad, et jalgpalli mängitakse jalgadega. Treenerid ütlevad, et jalgpalli mängitakse peaga. Torino Juventuse ja Itaalia koondise keskkaitsja Giorgio Chiellini näitas eile aga, et vahel tuleb mängida jalgpalli ka käega.
23.aprill 2015 11:37
UEFA jalgpalli Meistrite liigas kindlustasid eile edasipääsu poolfinaali linnarivaali Atletico 1:0 alistanud Madridi Real ja Monaco üle mänginud Torino Juventus.
VIDEOD JA FOTOD: Madridi Real ja Juventus jõudsid Meistrite liigas poolfinaali!  (87)
22.aprill 2015 23:44
Jalgpalli UEFA Meistrite liigas hõivasid kaks viimast poolfinaalkohta Madridi Real ja Torino Juventus. Tiitlikaitsja Real oli veerandfinaali kordusmängus kodustaadionil parem linnarivaal Atleticost 1:0, Juventusele piisas täna võõrsil Monaco vastu 0:0 viigist.
Roy Keane: David Luiz on PSG-s ära eksinud  (7)
22.aprill 2015 19:05
Manchester Unitedi endine jalgpallitäht Roy Keane leiab, et Chelseas säranud David Luiz on PSG-sse kolimise järel justkui "eksinud".
LPäevik – sport
17.aprill 2015 23:30
15.aprill 2015 08:41
UEFA Meistrite liiga eilse mänguõhtu ainus värav sündis Juventuse ja Monaco mängus, kui koduväljakul mänginud Itaalia klubi võitis 57. minutil Arturo Vidali penaltist 1:0.
FOTOD JA VIDEOD: Meistrite liiga veerandfinaalid: Atletico viigistas Realiga, Juventus võitis Monacot  (66)
14.aprill 2015 23:40
Jalgpalli UEFA Meistrite liigas peeti teisipäeva õhtul kaks veerandfinaalide avamängu. Madridi Atletico viigistas mulluse finaali kordusetenduses Madridi Realiga 0:0, Torino Juventus alistas koduväljakul AS Monaco 1:0.
DELFI MEISTRITE LIIGA STUUDIO: Miks eelistab Tarmo Rüütli Reali ja Uno Tutk Bayernit?  (9)
14.aprill 2015 12:35
Delfi alustab täna jalgpalli Meistrite Liiga stuudiote sarja – kuni hooaja lõpuni räägime ekspertidega klubivuti hinnatuima sarja teemadel kaheksal korral.
08.aprill 2015 08:11
Itaalia valitsev meister Torino Juventus pööras Coppa Italia poolfinaali avamängu 1:2 kaotuse Fiorentina vastu 4:2 võiduks.
Vene ja Žalgiris teenisid Leedu meistriliigas võidulisa
07.aprill 2015 21:54
Eesti koondise korvpalluri Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris kirjutas Leedu meistrivõistlustel tabelisse järjekordse võidu, kui alistas võõrsil Utena Juventuse 73:68 (18:15, 18:14, 22:18, 15:21).
Rock kaotas Balti liiga pronksilahingu kahe mängu kokkuvõttes ühe punktiga  (182)
02.aprill 2015 21:22
Balti korvpalliliiga hooajale tõmmati täna joon alla Leedus, kui pronksiseeria teises kohtumises alistas Utena Juventus 62:52 (28:24) mulluse kolmanda koha omaniku Tartu Ülikool/Rock i ja oli kahe mängu kokkuvõttes Gert Kullamäe hoolealustest parem punktiga, 125:124.
Hodgson tõi inglastele Itaalia mängu eel rõõmusõnumi  (3)
31.märts 2015 08:58
Inglismaa jalgpallikoondise peatreener Roy Hodgson tegi eilsel pressikonverentsil teatavaks, et sõprusmängu Itaalia vastu alustab põhikoosseisus Harry Kane .
DELFI ŠVEITSIS: Kes või mis võib täna õhtul saada otsustavaks?  (39)
27.märts 2015 14:35
Keda tuleb Eesti jalgpallikoondisel eelkõige karta tänaõhtuses EM-valikmängus Šveitsiga ja millised võiks omakorda olla Magnus Pehrssoni meeskonna vastukäigud?
FOTOD JA VIDEO: Rock tegi teisel poolajal võimsa spurdi ja võttis pronksiseeria avamängus võidu  (92)
25.märts 2015 21:00
Korvpalli Balti liiga pronksiseeria avakohtumises tuli Tartu Ülikool Rock selgest kaotusseisust välja ja võttis 72:63 (30:39) võidu.
Selgus Tartu Rocki vastane Balti liiga pronksimatšiks  (7)
22.märts 2015 20:50
Korvpalli Balti liigas selgus täna teine finalist, kui Šiauliai ja Utena Juventus tegid poolfinaali kordusmatšis viigi 60:60. Tänu avamängu 73:69 võidule pääses finaali aga Šiauliai.
Šveitsi jalgpallimeeskond saadab Eesti vastu tugeva koondise  (6)
21.märts 2015 13:03
27. märtsil EM-valikmängus Eesti jalgpallikoondist võõrustav Šveits teatas oma 23-mehelise koosseisu eelseisvateks mängudeks sinisärkide ning USA-ga.
Meistrite liiga loos viis veerandfinaalis kokku mullused finalistid  (66)
20.märts 2015 13:18
UEFA Meistrite liiga loos viis veerandfinaalis kokku juba alagrupifaasis omavahel kohtunud Pariisi Saint-Germaini ja FC Barcelona ning eelmisel aastal tiitlivõitja selgitanud Madridi Atletico ja Madridi Reali.
ManU legend andis Inglismaa jalgpalliklubidele hävitava hinnangu!  (19)
20.märts 2015 11:55
Manchester Unitedi legend Paul Scholes andis Meistrite liigast välja kukkunud Inglismaa jalgpalliklubidele hävitava hinnangu.
Juventus jäi kaheks kuuks põhimängijast ilma  (3)
20.märts 2015 10:34
Meistrite liigas veerandfinaali pääsenud Torino Juventust tabas tagasilöök, kui kolmapäeval võidumängus Dortmundi Borussia üle vigastada saanud poolkaitsjale Paul Pogbale öeldi neljapäevaste uuringute järel, et ta jääb palliplatsilt eemale ligi kaheks kuuks.
Meistrite liiga: Juventus ja Barcelona edasi! Inglise klubid audis juba enne veerandfinaale  (74)
18.märts 2015 23:35
Jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaalid kulmineerusid täna kahe mänguga, kus osapoolteks Euroopa vaieldamatud tippklubid. Barcelona alistas koduväljakul Manchester City 1:0 ning Torino Juventus oli võõrsil 3:0 parem Dortmundi Borussiast.
FOTOD: Rock pidi ka kodusaalis Ventspilsi paremust tunnistama  (177)
17.märts 2015 20:00
Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond ei suutnud Ventspilsi vastu ka kodusaalis saada, jäädes Balti liiga poolfinaali korduskohtumises alla 72:76.
Siim-Sander Vene tegi Žalgirise eest taas hea mängu  (3)
16.märts 2015 20:55
Eesti koondise korvpallur Siim-Sander Vene oli Kaunase Žalgirise üks resultatiivsemaid, kui Leedu suurklubi alistas koduliigas Utena Juventuse 76:62.