Juventus

Bayern vs. Real: tänane või kõigi aegade kuningas?
12.aprill 2014 04:30
Jalgpalli Meistrite liiga loos viis poolfinaalis kokku gigandid Müncheni Bayerni ja Real Madridi ning vaikselt oma võimalust hiilivad Madridi Atletico ja Londoni Chelsea .
Meistrite liigas selgusid poolfinaalpaarid! Kes sammuvad finaali?  (65)
11.aprill 2014 13:35
Jalgpalli UEFA Meistrite liigas selgusid poolfinaalpaarid: vastamisi lähevad Madridi Real ja Müncheni Bayern ning Madridi Atletico ja Londoni Chelsea.
11.aprill 2014 07:40
Euroopa liigas selgusid poolfinalistid, kui veerandfinaalide kordusmiskohtumiste järel tagasid pääsu nelja parema sekka Juventus FC, Sevilla, Benfica ja hullu mängu teinud Valencia .
Juventus liigub kolmanda järjestikuse meistritiitli suunas
07.aprill 2014 22:51
Fernando Llorente lõi kolme minuti jooksul kaks väravat ja tõi Torino Juventuse jalgpallimeeskonnale 2:0 võidu Livorno vastu.
27.märts 2014 12:56
AC Milani kõmuline ründaja Mario Balotelli paistis kolmapäeva õhtul Itaalia liiga mängus Fiorentinaga silma meisterliku karistuslöögiga, aidates Milanil võita võõrsil 2:0.
26.märts 2014 07:57
Itaalia kõrgliiga 30. vooru esimene mäng peeti eile õhtul, kui AS Roma oli kodus 2:1 parem Torinost.
Loositi jalgpalli Euroopa liiga veerandfinaalpaarid
21.märts 2014 15:08
Täna loositi paaridesse jalgpalli Euroopa liiga veerandfinalistid.
FOTOD: Kaheksa kivikõva meeskonda loositi Meistrite Liigas paaridesse - Bayern mängib ManU-ga!  (99)
21.märts 2014 13:00
Šveitsis Nyonis viidi täna läbi Meistrite Liiga veerandfinaalide loos. Tiitlikaitsja Müncheni Bayern võib loosiõnnega igati rahul olla, sest endise tippmängija Luis Figo fortuuna viis nad kokku Manchester Unitediga.
21.märts 2014 07:26
Torino Juventus pääses jalgpalli Euroopa liigas veerandfinaali, kui alistas tänu Andrea Pirlo 71. minuti karistuslöögile võõrsil Fiorentina 1:0.
14.märts 2014 07:51
Eile õhtul peeti jalgpalli Euroopa Liigas kaheksandikfinaalide avakohtumised. Võiduta jäid nii Tottenham, Juventus kui Napoli.
10.märts 2014 07:16
Itaalia kõrgliiga teise ja kolmanda meeskonna lahingus jäi peale kodumeeskond Napoli, kes alistas tänu José Callejóni väravale 1:0 AS Roma .
Robin van Persie on valmis loobuma 12 miljoni eurosest lojaalsustasust  (16)
09.märts 2014 12:26
Hollandi jalgpallitäht Robin van Persie on valmis loobuma Manchester Unitedi kopsakast lojaalsuspreemiast ning tahab liituda Torino Juventusega.
Euroopa liigas: Ajax ja Lazio väljas, Tottenham ja Juventus edasi  (7)
28.veebruar 2014 07:29
Jalgpalli Euroopa liigas selgusid neljapäeval 16 meeskonda, kes pääsesid edasi kaheksandikfinaali.
Manchester Unitedi kapten liitub Milano Interiga
20.veebruar 2014 15:50
Milano Interi jalgpalliklubi president Erick Thohir kinnitas, et Manchester Unitedi kapten Nemanja Vidic sõlmib uueks hooajaks lepingu nende meeskonnaga.
Selgusid Rocki ja Tarva vastased Balti liiga play-offis  (21)
16.veebruar 2014 22:02
Balti korvpalliliigas lõppes täna alagrupiturniir ning selgusid play-offi paarid. Kuuest Eesti klubist pääsesid 16 parema hulka vaid  TÜ/Rock ja Rakvere Tarvas. Rocki esimene vastane on Läti klubi Jekabpils, Tarva vastaseks Tampere Pyrinto.
FOTOD: Rock alistas kodus Juventuse veenvalt, Tarvas ja Kalev kaotasid  (43)
15.veebruar 2014 18:17
Tartu Ülikool/Rock mängis täna kodusaalis viimases Balti liiga alagrupimängus leedukate Utena Juventusiga. Kohtumine lõppes Rocki võiduga 77-62 (21-14, 17-15, 19-15, 20-18). Rakvere Tarvas kaotas võõrsil Valmierale 66:75, Tallinna Kalev Jekabpilsile 67:88.
15.veebruar 2014 12:54
AC Milan sai Itaalia jalgpalli meistriliigas eile õhtul 1:0 võidu Bologna üle. Mängu ainsa värava lõi 86. minutil 35. minutil Mario Balotelli .
Tasuta Juventusega liitunud Llorente väärtus laes  (5)
08.veebruar 2014 10:58
Eelmisel suvel Juventusega ilma üleminekutasuta liitunud Fernando Llorente väärtuseks on 37 miljonit eurot, hindas Hispaania jalgpalliportaal Futbol Finanzas.
03.veebruar 2014 10:08
Itaalia kõrgliiga 22. voorus teenis hooaja 19. võidu Torino Juventus , kes alistas Itaalia derbiks kutsutavas mängus Milano Interi 3:1.
Buffon sai punase, Juventusel lõppes 12-mänguline võiduseeria  (2)
26.jaanuar 2014 08:48
Fernando Llorente teise poolaja värav päästis kümnekesi mängu lõpetanud Torino Juventusele Lazio vastu 1:1 viigipunkti. Ühtlasi lõppes Itaalia liigat juhtiva Juventuse 12-mänguline võiduseeria Serie A-s.
22.jaanuar 2014 08:51
Eelmisel suvel pärast Rudi Garcia peatreeneriks nimetamist suurepärast jalgpalli mängima hakanud AS Roma oli eile Itaalia karikavõistluste veerandfinaalis 1:0 parem valitsevast meistrist Torino Juventusest . Poolfinaalis ootab Romat ees Napoli või linnarivaal Lazio.
Balti korvpalliliigas seisavad ees otsustavad alagrupimängud  (1)
18.jaanuar 2014 16:54
Tuleval nädalal on korvpalli põhirõhk Balti liiga kohtumistel, kus hakkavad kätte jõudma otsustavad alagrupimängud.
13.jaanuar 2014 08:25
Itaalia jalgpallimeistrivõistlustel sai 19-aastane Sassuolo ründaja Domenico Berardi hakkama uhke rekordiga, lüües kohtumises AC Milani vastu neli väravat.
Juventus soovib osta ManU jalgpallurit  (3)
08.jaanuar 2014 19:05
Itaalia jalgpalliklubi Torino Juventuse esindajad on Inglismaal, et oma meeskonda osta kaks Premier League`is pallivat mängumeest.
06.jaanuar 2014 07:57
Torino Juventus teenis eile õhtul Itaalia kõrgliigas kümnenda järjestikuse võidu, kui alistas seni kaotuseta püsinud AS Roma koguni 3:0.
23.detsember 2013 08:15
Pühapäeval leidis Itaalia jalgpalli meistriliigas aset Milano derbi ehk mäng kodustaadionit jagavate AC Milani ja Milano Interi vahel, mille viimane 1:0 võitis.
Euroopa klubijalgpalli rosolje  (4)
23.detsember 2013 04:30
Teeme kokkuvõtte Euroopa klubijalgpalli nelja tippliiga esimesest poolest.
Treenerite palgaedetabel: kellel on ülekaalukalt suurim teenistus?  (10)
21.detsember 2013 09:35
Internetiportaal Sporting Intelligence järjestas enimteenivad jalgpallitreenerid. Nagu selgub, on ülekaalukalt suurim palk Müncheni Bayerni juhendajal Pep Guardiolal , kelle kontole kantakse igal aastal 14,8 miljonit naela.
Peatreenerita jäänud Tottenham loositi kokku Kalju välja lülitanud Dniproga  (6)
16.detsember 2013 15:05
Vahetult enne tänast Meistrite liiga ja Euroopa liiga paaride loosimist peatreeneri vallandamisest teatanud Tottenham loositi 1/32-finaalis kokku Dnipropetrovski Dniproga, kes lülitas kvalifikatsiooni play-off 'is mäletatavasti konkurentsist Nõmme Kalju.