juust

RETSEPTID: Kolm kiirestivalmivat pühaderooga  (1)
09.detsember 2016 09:48
Jõulude ajal on toimetamist palju ja aega kõigeks napib. Pisut ajavõitu annab see, kui prae tegemiseks kasutada eelküpsetatud tooteid. Soovitusi jõulu­roogade valmistamiseks jagab Tuuli Mathisen .
Oska märgata! Selged signaalid, mis viitavad organismis tekkinud vitamiinipuudusele
08.detsember 2016 14:37
Selleks, et su organism korralikult toimiks ja näeksid välja võimalikult hea, pead sa saama piisaval hulgal vitamiine ja mineraalaineid. Kõige parem on, kui annad neid oma kehale tervisliku toiduga.
RETSEPTID: Hõrgud magusa-ampsud mozarellast ja kodujuustust
07.detsember 2016 16:00
Kindlasti on paljudes peredes harjutud sööma pärast soolast rooga magustoiduks mõnd jogurtit, kohupiimakreemi või muud piimadesserti.
Uni ei taha kuidagi tulla? Toidud, mis aitavad sul paremini magada  (10)
03.detsember 2016 23:30
Ajastul, kus me oma arvuteid ja telefone voodisse padja kõrvale veame, muutub normaalne uinumine aina keerulisemaks ja keerulisemaks. Sinised ekraanid viivad une ja nii istutaksegi tundide kaupa üleval ja vahitakse lakke. Millega selle vastu võidelda?
Repinski kõva kitsejuust valmis Andre juustufarmis  (17)
02.detsember 2016 12:48
Konju talupoes tutvustati eile esimest partiid maaeluminister Martin Repinski kitsekarja piimast valminud kõva kitsejuustu, mis valmis Andre juustufarmis Tartumaal.
Moldova – veiniriik, mis rikas rahvustoitude, auklike sõiduteede ja autonoomsete alade poolest
01.detsember 2016 07:30
Trükkides Google otsingumootorisse või TripAdvisorisse reisisihtkohana Moldova , ei ole esile ilmuvad vasted kuigivõrd peibutavad - vaatamisväärsustest ei saa teha loendit, millele hiljem linnukesi taha joonistada, ning pole ka konkreetseid tegevusi, mida Moldovas viibides kindlasti teha tuleks.
Lugeja juustudest: eesti juustud kuuluvad itaalia juustude kategooriasse vaid hinna poolest, maitseid ei anna võrreldagi  (51)
30.november 2016 16:24
Eesti juustu ei tasu osta. Vene oma on sama hea, hind umbes 2 korda odavam. Mõlemad tooted kuuluvad minu arvates kiirestivalmivate odavate juustude kategooriasse. Ühel aga hüppab hind ootamatult kõrgele.
Repinski tunnistas omaks vaid ühe eksimuse  (73)
29.november 2016 18:53
Maaeluminister Martin Repinski vastab Eesti Ekspressi loole "Maaeluminister Martin Repinski üheksa suurt ja väikest valet" proosaliselt, tuues välja "Eesti Ekspressi suured ja väikesed valed ning ühe tõe."
Martin Repinski: ükski inimene ei saa öelda, et tööd farmis tegi, kuid palka ei saanud  (38)
29.november 2016 17:44
Maalehe ajakirjanikele pühapäeval Konju kitsefarmi uksed avanud maaeluminister Martin Repinski lükkab tagasi petmissüüdistused ning paneb kahtlused lahvatanud skandaalis vähemalt osaliselt konkurentide arvele.
Maaeluminister Martin Repinski üheksa suurt ja väikest valet  (55)
29.november 2016 10:51
Värske maaeluministri Martin Repinski sõnul on Ekspressi eelmise nädala lugu tema kitsefarmi varjatud soppidest puhas laim. Aga meie arvates ta valetab.
VTA: ajalehe kahtluste tõttu uuritud Konju talu toode pärines Eestist  (33)
29.november 2016 08:00
Veterinaar- ja toiduamet ( VTA ) kontrollis maaeluminister Martin Repinskile kuuluvast kitsefarmist pärinevat toodet, sest Eesti Ekspressi ajakirjaniku kahtluse kohaselt võis see sisaldada Hollandis toodetud juustu. Uuritud kitsejuustutoode osutus Eestis valminuks.
Maaeluministri vastamata küsimused: miks makstakse kitsefarmis palka alla miinimumi ning miks muutis minister varasemaid seisukohti?  (147)
29.november 2016 06:49
Uus maaeluminister ei ole suutnud ammendavalt selgitada kõiki tema kitsefarmi puudutavaid asjaolusid. Peale selle on tekkinud teisigi küsimusi, kirjutab tänane Eesti Päevaleht .
Skandaal müüb: Repinski talupoe külastajad nõuavad “skandaalset juustu”, käive tõusis kahekordseks  (107)
28.november 2016 13:20
Tallinnas asuv Konju talupoele sai eelmisel nädalal osaks tavatu tähelepanu ning kliendid nõuavad “skandaalset juustu”.
KASULIK TESTIB: Kuidas mekib Tallinna kõige kallim pitsa?  (89)
26.november 2016 11:02
Kui rahast pole kahju ja kõht on väga tühi tuleb appi Mack BBQ restoran, mille menüüs on tõenäoliselt Eesti kõige kallim pitsa - Meat Lovers - mis maksab kümme senti vähem kui 27 eurot.
Piimafoorum: juust on jätkuvalt tegija maailmaturul  (5)
25.november 2016 20:15
Täna peeti EPKK piimafoorum teemal “Ületootmine kui ekspordi taimelava.“ Foorum läks täissaalile ning selle kesksed teemad puudutasid piimaeksporti.
VIDEO: Kuidas teha ägedat tortiljapitsat
25.november 2016 14:24
Värskes laste kokaraamatus “Lase mind kööki!” avaldatud ägedat ja imelihtsalt valmivat tortiljapitsat saab teha nüüd ka video järgi! Väike kokkamishuviline saab seda vaadates kinnitust, et tortiljapitsa tegemine on lust ja suurem laps saab selle valmistamisega vabalt ka täitsa ise hakkama.
DELFI FOTOD ja VIDEO: Konju kitsefarmi juhatusest taanduv Martin Repinski: mis põhjusel ma peaksin ministrikohalt tagasi astuma?  (564)
25.november 2016 13:59
Uus maaeluminister Martin Repinski andis täna maaeluministeeriumis pressibriifingu, kus vastas Konju kitsefarmiga seotud küsimustele. Ta süüdistas probleemides ennast, kuna ei usaldanud tegevjuhti ega andnud talle juhtimist üle, ja justkui samuti ennast, et ei suutnud kohe õiget tegevjuhti valida. Vastuolude kohta töötajate arvus ja palgaandmetes Repinskil selgitusi polnud.
Lugejad Repinskist: loomade pidamine pole ainuüksi looma sülle võtmine ja pai tegemine  (13)
24.november 2016 11:31
Maaeluminister Martin Repinski Konju talu kohta kerkinud väited on tekitanud umbusalduse uue ministri suhtes. Keskharidusega ministri ettevõtete madalaid palku ja parima mahetootja tiitliga kergekäelist ümberkäimist ei tee erinevad selgitused olematuks. 3 lugejat jagavad Repinski teemal oma arvamust.
Moldova – veiniriik, mis rikas rahvustoitude, auklike sõiduteede ja autonoomsete alade poolest  (1)
24.november 2016 11:14
Trükkides Google otsingumootorisse või TripAdvisorisse reisisihtkohana Moldova , ei ole esile ilmuvad vasted kuigivõrd peibutavad - vaatamisväärsustest ei saa teha loendit, millele hiljem linnukesi taha joonistada, ning pole ka konkreetseid tegevusi, mida Moldovas viibides kindlasti teha tuleks.
Minister Repinski muutis oma selgitust kitsejuustu kohta  (225)
24.november 2016 00:10
Peaaegu kõikidele etteheidetele, mis maaeluminister Martin Repinski Konju talu kohta kerkisid, on nii keskerakondlasel endal kui ka eri ametitel selgitus justkui varrukast võtta. Keskharidusega ministri ettevõtete madalaid palku ja parima mahetootja tiitliga kergekäelist ümberkäimist ei tee need selgitused siiski olematuks.
Uus maaeluminister sattus maheskandaali
24.november 2016 00:00
Eile asus ametisse valitsus, kus maaeluministri portfelli sai Keskerakonna poliitik Martin Repinski . Juba enne, kui mees jõudis tööle hakata, sattus ta skandaali keskmesse.
EKSPRESSI VASTUS: Miks Martin Repinski meie arvates valetab  (62)
23.november 2016 19:28
Martin Repinski on meedias ümber lükanud tänases Eesti Ekspressi loos „Säh sulle eestimaist: Repinski kitsejuust tuleb Hollandist“ avaldatud väited, moonutades ise seejuures tõde.
Tervislik RETSEPT: köögiviljapitsa lillkapsapõhjal
23.november 2016 15:46
Kas teadsid, et lillkapsast saab valmistada eriti hõrgu pitsapõhja? Värske ajakiri Naisteleht + Naised jagab väga tervislikku ja meeldejäävat retsepti.
Armuõnn saabus!
23.november 2016 00:30
Uskuge või mitte, aga leidsin endale uue naise. 21, blondide pikkade juustega, sihvakas, ideaalse figuuri ja kopsakate, aga mitte liiga suurte rindadega.
Säh sulle eestimaist: maaeluminister Martin Repinski kitsejuust tuleb Hollandist  (166)
22.november 2016 18:47
PARIM MAHETOOTJA? Tuntud Eesti toidu promoja Martin Repinski (30) kitsejuust on imporditud ning pole mahetoode. Lisaks mustalt makstud ja maksmata palgad, eiratud hügieeninõuded.
Naine, kes loobus alkoholist: karsklasena jääd sõpradest ilma? Naiivne müüt, ei jää!  (12)
22.november 2016 14:05
Umbes kolm kuud tagasi ärkasin laupäeval kell 15 nõmeda peavaluga ja sellise kassiahastusega, et oleksin tahtnud lihtsalt nähtamatuks muutuda. Otsustasin sel samal hetkel — mulle alkoholist aitab!
Huvitav teada! Mida tervislik toitumine erinevates riikides täpsemalt tähendab?
22.november 2016 09:32
Tervislikust toitumisest oleme ikka aeg-ajalt kirjutanud – kuid kas tead, mida see fraas maailma erinevates otstes tähendab? Toome sinuni peamised märksõnad.
Noored mehed teevad Vastseliinas erilise maitsega juustusid
21.november 2016 15:00
Tänavusel Uma Meki laadal kauples teiste hulgas esimest korda oma toodanguga ka pool aastat tagasi Vastseliinas uksed lahti teinud ettevõte OÜ Juustupoisid.
Kerged spargelkapsaroad argiõhtuteks
19.november 2016 00:05
Pikad pimedad õhtud tekitavad isu toekamate toitude järele, mis aga ei tohiks lähenevale pidudeajale mõeldes olla liiga rammusad.