jooga

30 ajatut ja õpetlikku šamaanitarkust igapäevaeluks
25.oktoober 2016 13:03
Šamaan on mitmetes kultuuriruumides inimene, kellel usutakse olevat võime meelerännakuteks ja väe ning teadmiste toomiseks, et neid enda ja teiste heaks kasutada. Oma olemuselt on šamanism üks vanimaid religioosseid tavasid, mida on enim praktiseerinud Põhja-Siberi ja Põhja-Ameerika põliselanikud (mis ei tähenda, et mujal seda tehtud poleks). Sel nädalavahetusel tuleb Eestisse õpetama Põhjala šamanistliku tervendustraditsiooni kandja, Saami teadmanaine Laila Spik .
Neli joogide hingamisharjutust  (2)
20.oktoober 2016 00:00
Suur osa jooga hingamisõpetusest on rajatud tuntud loodusseadustele. Inimkeha rütmi tundes oskab joogi õhust akumuleerida suurt hulka praanat, mida ta siis vajaduse korral kasutab.
Õnne valem: Sõdalane ja alla vaatav koer
19.oktoober 2016 00:30
Kas jooga praktiseerimisel võib olla halb mõju?
Imeilus, aga samas karm GALERII: Rasketest vaimsetest haigustest tervenenud naine aitab nüüd oma saatusekaaslasi  (5)
17.oktoober 2016 22:30
On lihtne kaotada end Heidi Williamsi Instagrami kontole ja lihtsalt imetleda tema pilte, kuid tegelikult on nende piltide taga oluline sõnum vaimse tervise kohta!
Põhjalik juhend igavese nooruse säilitamiseks: pika ja täisväärtusliku elu saladused  (1)
15.oktoober 2016 23:30
Jaapanlaste arvates on igaühel siin maailmas oma ikigai — elu eesmärk ja põhjus elada. Héctor García ja Francesc Mirallese raamat “Ikigai” analüüsib Jaapani Okinawa saare õnnelike ja igavesti noorte 100aastaste ja vanemategi elanike pikaealisuse tagamaid ja püüab lahti mõtestada peamist: mida siis ikkagi tähendab ikigai, mille olemasolu lubab saare inimestel nautida lõbusat ja teguderohket pikka elu?
Midagi hingele: miks on mediteerimine sulle hea?  (1)
12.oktoober 2016 22:30
Mediteerimisest räägitakse palju. Seda kiidetakse, seda soovitatakse. Miks?
Keha on juba tooli kuju võtnud? Tõuse ometi püsti ja liiguta ennast
11.oktoober 2016 16:00
Kontor on koht, kus me viibime kolmandiku oma tööpäevast. Kui igal nädalal 40 tundi kuskil viibida, siis on oluline, et see koht mõjuks sulle hästi, toetavalt ja rahustavalt. Millised on need nõuanded , kuidas muuta töökeskkond inspireerivaks?
Joogide järgi on nelja liiki hingamist
06.oktoober 2016 00:00
Enamik läänemaailma inimesi hingab valesti, soodustades sellega eri haigusi. Ent õiget hingamistehnikat kasutades on võimalik saada tulemused, mis ületavad kõik ootused.
Tsitaatide paraad
06.oktoober 2016 00:00
Toomas Hussari viimatise filmi “ Luuraja ja luuletaja ” parafraas on mitmekihiline ning pööraselt naljakas.
Kas see ongi ideaalne trenn? Joogata koos kitsetalledega!
29.september 2016 11:00
Ameeriklanna Lainey Morseyl elu veeres allamäge: ta lahutas ja sai teada, et põeb kroonilist haigust. Õnneks leidis ta sellele suurepärase lahenduse — treening kitsedega!
Rahvusstaadion saab 15 000 istekohta ja 6000 ruutmeetrit maa-alust pinda  (11)
29.september 2016 00:10
Riik ja Tallinn on ometi kord ühel nõul ja panustavad Kalevi keskstaadionisse koos 14 miljonit eurot.
Aeglaselt ja pealiskaudselt läbi nina hingates elate kauem  (1)
29.september 2016 00:01
Igaühele on antud kindel arv hingetõmbeid, seetõttu tuleks hingata võimalikult aeglaselt ja rahulikult, välja arvatud kaks tundi ööpäevas.
Ela tervislikumalt: 20 nutikat viisi vähkkasvaja ennetamiseks
25.september 2016 22:00
Sa ju tead, kui hirmus haigus on vähk ja tahad teha kõik, mis sinu võimuses, et seda vältida. Siin on 20 nippi, mis aitavad sul tervislikumalt elada.
Sa saad otseselt mõjutada oma tervist ja heaolu, kui arvestad nende kümne asjaga
23.september 2016 21:00
Iga naine võiks teada, kuidas enda vaimse ja füüsilise tervise eest hoolt kanda. Siin on 10 tarkusetera, mida võiksid silmas pidada enda eest hoolitsemisel.
Tõeline inspiratsioon: kuidas olla Naine suure algustähega?
22.september 2016 13:00
Kuidas jõuab üks nääpsuke ja õrn naine olla edukas muusik, võrratu ema ning abikaasa ja usin perenaine ning lisaks tegeleda veel ka vaimse praktikaga?
Õige energeetika heaks: millised riided panna selga joogatundi?  (3)
19.september 2016 22:30
Trennihooaeg on sügise algusega taaskord hoo sisse saanud ning energilisemate treeningstiilide kõrval on suurt populaarsust kogunud ka jooga . Milliseid riideid joogatundi valida, jagab joogaõpetaja ning Spiritjooga brändi eestvedaja Katrin Kivi.
Meie presidendikandidaadid pakatavad tervisest  (42)
17.september 2016 00:05
Kuidas presidendikandidaadid enda tervist ja head vormi hoiavad? LP selgitas välja.
TRENNITREND: Mehed liiguvad aina enam jõusaalist rühmatreeningutesse
15.september 2016 14:26
Klassikaline rühmatreeningu mõiste on muutunud järjest vabamaks, sest treeningvõimalused on varasemast märksa laiemad, muutes ka meeste ja naiste osakaalu treeningsaalides.
GUNNAR AARMA: hingamine on elu, seetõttu tuleb hingata õigesti
15.september 2016 00:00
Elu oleneb täielikult hingamisest. Selles põhitões on nii idamaa kui ka lääs üksmeelsed. Hingamine on elu ja hingamiseta elu pole.
10 parimat spaapuhkust Euroopas
14.september 2016 16:46
Tahad Euroopas head lõõgastumiskohta leida? Vaata parimate spaade nimekirja ja vali!
MMA Blogi: Eksperiment  (4)
13.september 2016 16:21
Ma ei ole mees, kellele meeldiks pidevalt uusi asju proovida. Uus ja eriti tõhus treeningvahend. Uus ja öko-etno spordijook. Uus kõrgtehnoloogilise õhutussüsteemiga särk. Uued ja kõige paremini liibuvad püksid, retro-makro mustriga. Uus tehnika, mida ei ole võimalik kaitsta. Uhiuus, teaduslikult tõestatud taastav soolavann koos koaalakarudega. Autentne treener välismaalt, kasutatud.
Kiirelt ja tõhusalt paanikast vabaks: 13 kummalist võtet, kuidas pinge ja stressiga toime tulla  (10)
12.september 2016 13:00
Said teate, mis sul maa jalge all värisema pani. Süda peksab, käed värisevad, kurgus on klomp. Selle kõigega tuleb kuidagiviisi toime tulla kohe praegu, et siis pärastpoole oma elu taas korda seada.
Migreenist siit ja sealt küljest
12.september 2016 11:00
Me oleme harjunud suhtuma valusse kui vaenlasesse, kellest tuleb võimalikult kiiresti lahti saada. Mis puudutab peavalu , siis üldiselt soovitatakse peavalu puhul tõesti seda mitte kannatada. Nõus! Kiire abi tabletist võtab meilt aga tavaliselt ära põhjuse vaadata selle valu taha, otsida selle valu tegelikke ja sügavamaid põhjusi.
Nipid, kuidas õppida järgima oma intuitsiooni
07.september 2016 09:30
Kui oled õppinud palju aastaid oma intuitsiooni alla suruma ja seda mitte kuulama, siis on selge, et intuitsiooni tunnetamine ei saa selgeks üleöö. Anna endale aega ja ole kannatlik. Siin on mõned head nipid, mis aitavad sul oma sisehäälega paremini kontakti saada.
TRENNIHOROSKOOP: Milline treening sobib sinu tähemärgile kõige paremini?
25.august 2016 10:16
Enesekindlus on atraktiivne iseloomuomadus ja selleni viib teadagi pidev töö. Tervislik elustiil on aga võti hea enesetunde ja välimuseni. Nende kahe oskuslik kombineerimine võib anda enneolematuid tulemusi. Kuna tervislik elustiil sisaldab ka treeningut, nii ilusa välimuse kui tugeva tervise heaks, pakume siinkohal välja valiku erinevatele astroloogilistele tähemärkidele sobivaid näpunäiteid ja nippe.
Asendage köögis praepann mahlapressiga  (1)
25.august 2016 00:00
Paljud inimesed kujutlevad, et nad jäävad lihasöömisest loobudes nõrgaks. Selle üle ei tulegi imestada, sest alati allutakse enesesisendusele.
Kuus asja, mida saad ise teha, et sünnitus läheks loomulikku rada pidi ega lõppeks keisrilõikega
23.august 2016 12:08
Sa ei pea olema üheski asendis, mis sulle ei meeldi. Sa ei pea laskam kallimal ennast masseerida, kui see sulle ei meeldi. Sa võid paluda ämmaemandal kogu aeg juures olla või üldse mitte juures olla. Mida paremini ennast tunned, seda lihtsamalt su sünnitus läheb!
PEATA KAALUTÕUS: Lihtsad sammud, mida saad iga päev oma vormi hoidmiseks astuda
22.august 2016 13:33
Kui oled hiljuti kaalus alla võtnud, plaanid puhkusereisile suunduda või armastad rämpstoitu, siis tõenäoliselt tead, et liigne kehakaal võib koguneda väga märkamatult. Muidugi oled kursis, et iga päev tuleks tarbida piisavalt vett ja magusast peaks eemale hoidma, kuid mida veel tasuks oma vormi säilitamise nimel teha?