jooga

SPORTLASELT HARRASTAJALE: Rivo Vesik: liikumine aitab leida uusi sõpru ja vanaduses on mitmekesi põnevam diivanil tiksuda  (3)
25.november 2014 09:07
Rivo Vesik on põnev isiksus, mõnus teekaaslane, Eesti üks paremaid võrkpallureid. Liikumisaasta puhul oli ta nõus pajatama oma lugu ning enda teekonda harrastajatega jagama. Rivo mängis kuus aastat rannavõrkpalli tuntud vollemehe Kristjan Kaisiga, koos jõudsid nad 2008. aasta Pekingi suveolümpiamängudele. 2007. aastal olid nad võidukad Zagrebi maailmakarika etapil. Euroopa sarjas on neil ette näidata kaks hõbedat ja kaks pronksi. Alates aastast 2012 teeb Rivo Vesik koostööd Kristo Kolloga ning koos sihivad nad Rio olümpiat. Rivo on abielus Kerttuga ja nende peres kasvab tütar Ronja, kes on isa ja ema suur silmarõõm ja elurõõmu allikas.
Tahad jõuludeks ideaalset figuuri? Proovi true-pilatest!  (5)
24.november 2014 16:00
True Pilates kannab edasi algupärast ja “puhast” pilatese-traditsiooni — see tähendab, et harjutusi õpetatakse täpselt samal moel, nagu seda oleks teinud tehnika looja Joseph Pilates.
Miks sa iga pisikese asja pärast täiesti endast välja lähed?  (3)
23.november 2014 22:30
COSMOPOLITAN: Tüütud situatsioonid võivad tuju kiirelt ära nullida. Miks tähtsusetud asjad meid ikkagi nii palju häirivad? Loe edasi ja saa teada.
LIIKUMISAASTA 2014: Nädala soovitus ja harjutus - Egle Koppel räägib liikumisest hoopis teistsuguse nurga alt
21.november 2014 14:10
Egle Koppel saadab tervitused Kundalini jooga keskusest WaheGuru. Ühtlasi räägib ta sedakorda hoopis toidu liikumisest soolestikus. Egle näitab ette hingamisharjutused, mis aitavad seedimist kiirendada.
Opel Adam Rocks: vastakaid tundeid tekitav väikeauto  (4)
10.november 2014 13:15
Seekordne lugu on omamoodi eksperiment, et aru saada, kui erinevalt näevad ühte ja sama autot naised ja mehed. Eksperimendi peategelaseks on väikeauto Opel Adam Rocks ning hindajateks What Car Eesti? peatoimetaja Tõnu Tramm ja ajakirjanik Ylle Rajasaar.
LIIKUMISAASTA 2014: Nädala soovitus ja harjutus - Terje Hakman-Salokorpi soovitab inimestel lõdvestuda ja puhata
10.november 2014 12:25
Terje Hakman-Salokorpi asutas koos Jocke Salokorpiga Tallinna Asthanga Jooga Kooli. Asthanga teele pühendumine muutis nende elu täielikult ja varasemad teemad jäid kõrvale, alles käi vaid üks - südametee. Terje ja Jocke on teinud kõike oma elus pühendumise ja kirega ning nii on nad mõlemad valitud teedel kaugele jõudnud nii spordis, tantsus kui ka aeroobikas.
LIIKUMISAASTA 2014: Katre Rajur soovitab märgata oma hingamist
07.november 2014 10:13
Katre Rajur sattus Kundalini jooga juurde 2001. aastal. Tema sõnul oli see armastus esimesest silmapilgust. Samas on ta alati tundnud vaibumatut huvi inimeseks olemise müsteeriumi suhtes. See huvi on viinud teda uurima erinevaid vaimseid praktikaid, shamanismi, Osho meditatsioone.
FITNESSKUU: Treening raseduse ajal  (6)
05.november 2014 17:52
November on fitnesskuu ning koostöös leheküljega Fitness.ee toome teieni fitnessi ja jõusaaliga seotud nõuandeid ning tutvustusi.
Puder. Puder. Purgisupp. Iga päev  (217)
31.oktoober 2014 04:30
IGA NELJAS Eesti eakas elab allpool vaesuspiiri. Kolm pensionäri räägivad, kuidas nad toime tulevad
LIIKUMISAASTA 2014: Nädala soovitus ja harjutus - Kristel Talvistu soovitab loobuda lihtsüsivesikutest  (9)
27.oktoober 2014 12:19
Kristel Talvistu annab Joogatoas koos Kalev Külaasega AcroYoga tunde. Nad on viinud läbi AcroYoga workshoppe nii algajatele ja ka Haapsalu Joogafestivali raames 2013 suvel ja 2014 talvel.
Beebi on juba ammu sündinud — millal ma oma endise figuuri tagasi saan?  (4)
20.oktoober 2014 09:00
Öelgu naised mida tahes, tegelikult unistavad ju kõik, et saavad ükskord oma sünnituseelse vormi tagasi. Ja paljud teavad omast kogemusest, et see pole sugugi nii lihtne. Need on asjad, mida oma vormi taastamise kohta teadma pead.
Alustame beebiootusele suunatud seminarisarjade ja joogatundidega Tartus  (1)
16.oktoober 2014 19:51
Alates 13. oktoobrist esmaspäeviti kell 11.00-12.30 ♥ Teeme lihtsaid harjutusi, mis aitavad naise kehal paremini kohaneda lapseootusega kaasnevate muutustega. ♥ Pöörame tähelepanu sünnituseks ettevalmistavatele harjutustele. ♥ Harjutame oma keha teadlikumalt lõdvestama. ♥ Õpime sünnitustegevust toetavat hingamist. ♥ Anname üksteisele võimaluse jagada rasedusega seotud rõõme ja muresid. Joogagruppi juhendab Mari Peetsalu, loovterapeudist kolme lapse ema, kes on pikka aega tegelenud rasedate joogaga, töötanud laste ja vanematega, samuti osalenud jooga-duula ning imetamisnõustajate koolitustel.
TREENERILT HARRASTAJALE: Mirko Miilits: oleme need, mida me sööme  (2)
16.oktoober 2014 09:49
Mirko on elujõuline aktiivne abivalmis noor mees, kes sõna otseses mõttes pakatab energiast ning armastab: elu, mida elab, inimesi, kes on ta ümber, oma peret, poega ja tööd, mida teeb. Ta on treeningute maailmas olnud juba pikki aastaid teejuhiks nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Kuigi ta töötab treenerina, ei saa teda mitte mingi valemiga defineerida vaid selle märksõna läbi. Mirko on mees nagu orkester, kel on midagi optimistlikut öelda igaks elujuhtumiks. Tema sõnul peabki elu olema põnev, nii ka treeningud, sest kui teekond on lõbus, jätkub lusti ja motivatsiooni, et valitud rajale pühenduda. Lisades, et inimesed võikski tegeleda asjadega, mis nad "põlema" panevad, sest kirg on edasiviiv jõud.
Eestlanna sõidab tööle ebolakoldesse: “Ma ei karda"  (81)
15.oktoober 2014 07:35
Kogenud diplomaat Tiina Intelmann (51) hakkab tööle Euroopa Liidu suursaadikuna Libeerias.
Õpi oma intuitsiooni järgima ja langeta ainult selliseid otsuseid, millega sa ka tegelikult rahule jääd  (5)
14.oktoober 2014 23:00
Kui oled õppinud palju aastaid oma intuitsiooni alla suruma ja seda mitte kuulama, siis on selge, et intuitsiooni tunnetamine ei saa selgeks üleöö. Ole valmis ebaõnnestumisteks. Harjuta alguses väiksemate ülesannete peal. Näiteks jäta mõni asi ostmata, kui su sisetunne seda ütleb, võibolla on see asi hiljem allahinnatud või hoopis kingib selle sulle keegi või selgub, et sa ei vajagi seda asja enam.
Jalgratast saab leiutada ka praegu  (3)
10.oktoober 2014 14:11
“Ma ei pea end küll leiutajaks, pigem olen lahenduste otsija,” arutleb Võru mees Alari Uibo, kes hobi korras paneb kokku omapäraseid kolme rattaga jalgrattaid.
Tartu treeningstuudios EstSpa algavad joogatreeningud lapseootel naistele
10.oktoober 2014 11:24
Rasedus on naise keha jaoks suur koormus, kuid sobivate harjutuste ja treeninguga saab aidata kehal lapseootusega kaasnevate muutustega paremini kohaneda.
Pime teater
08.oktoober 2014 05:30
Eesti esimese pimedate ja vaegnägijate teatritrupi etendused läksid Tallinnas täismajale.
Ole terve: kaheksa lihtsat nippi, mille abil oma immuunsüsteemi tugevdada  (5)
06.oktoober 2014 23:30
Kas on olemas üldse ebameeldivamat tunnet, kui valusa kurgu, nohuse nina ja valutava pea kombinatsioon? Ilmselt mitte. Siin on sulle kaheksa nõuannet, mille abil oma immuunsüsteemi tugevdada.
Värviline aluspesu, seks ja saun ehk nõuanded, kuidas sellest tüütust sügismasendusest täiega üle olla!  (12)
03.oktoober 2014 18:00
Naistekas ja The Body Shop uurisid lugejatelt, mida peaks tegema, et vastikud sügisilmad tuju ära ei rikuks. Aitäh kõigile kirjutajatele, The Body Shopi uue argaania kollektsiooni kehavõid said endale Johanna, Merike ja Katre. Palju õnne, võtame ühendust! Teistele aga soovime jätkuvalt väga mõnusat sügist!
Toitumine ja teadlikkus ehk miks sa peaksid söömisele ja toidu valmistamisele märksa rohkem tähelepanu pöörama kui seni  (12)
02.oktoober 2014 22:00
Tervisliku ja rõõmuküllase keha ning elu tagamisel on tähtsaim teadlikkus. Kui oled endast teadlik ja elad olevikus, siis märkad oma keha vajadusi ja sõnumeid ning arvestad neid. Nii säilib tervis ja elurõõm. Kui puudub teadlikkus, võivad kiires elutempos ja igapäevastes toimetustes päevad mööduda nii, et järele jääb ainult kurnatus ja rahulolematus. Seejärel otsime energia saamiseks abi suhkrult, kasutame enda turgutamiseks kohvi ning pöördume lõõgastumiseks alkoholi poole. Need on aga lühiajalised lahendused, mis löövad tasakaalust välja nii keha kui ka vaimu ning pikas perspektiivis röövivad mineraalaineid ja vitamiine ning loovad pinnase haiguste tekkele.
Oktoobris toimub suurejooneline Reebok Fitness Festival
25.september 2014 11:16
25. oktoobril toimub Arigato spordiklubis suurejooneline Reebok Fitness Festival, kus on kavas üle 20 erineva treeningu tuntud rahvusvaheliste ja Eesti treenerite juhendamisel.
HOROSKOOP: Tähed ütlevad, miks sa paks oled ja kuidas kõige kiiremini kaalust alla saada  (23)
19.september 2014 13:10
Maadled ülekaaluga ja ei tea, kuidas sellest jagu saada? Tähed ütlevad!
Puust ja punaseks: mille poolest naised ja mehed erinevad ja kui suured need erinevused tegelikult on?  (11)
17.september 2014 12:12
Kõige suuremad konfliktid on peaaegu alati tingitud sellest, et mehed ei mõista naisi ja naised ei mõista mehi. Sugudevahelisi suhteid on juba aasatuhandeid üksteise vastu üles keeratud. Kuid seda poleks vaja, tuleb vaid mõista, millised on mehed ja millised naised.
Tee tutvust joogaga! Õhtutund joogatreener Kristi Kassiga  (1)
09.september 2014 21:04
Kõigil inimestel on suurepärane võimalus Tartu Linnaraamatukogu 4. korruse saalis teha esmane tutvus joogaga. Loomulikult on oodatud ka eelnevalt joogaga kokku puutunud inimesed. Õhtutundi juhendab joogatreener Kristi Kass. Õhtutund on pühendatud liikumisaastale. Huvilistel kaasa võtta võimlemismatt.
Heliteraapia vabastab keha pingest  (2)
04.september 2014 04:30
Heliteraapia annab häid tulemusi ärevus- ja unehäirete, lihas­pingete ning valude korral.
Seitse põhjust, miks kiiremas korras joogatrenniga alustada  (4)
02.september 2014 23:00
Ei ole suutnud veel otsustada, kas parima sõbranna joogagrupiga liitumine on ikka sinu jaoks? Siin on sulle seitse head põhjust, miks peaksid juba täna alustama!
LIIKUMISAASTA 2014: Nädala soovitus ja harjutus: Georgi ja Piret soovitavad läbi akrojooga teisi ja ennast tundma õppida
01.september 2014 11:43
Akrojooga on 2004. aastal Ameerika Ühendriikides sündinud liikumine, mis ühendab endas jooga lõputut tarkust, akrobaatika dünaamilist jõudu ja tai massaaži hoolivust. Akrojooga – partnerjooga liik – nagu inimsuhted võib näida lihtne ja keeruline samaaegselt.