jooga

Puust ja punaseks: mille poolest naised ja mehed erinevad ja kui suured need erinevused tegelikult on?  (10)
17.september 2014 12:12
Kõige suuremad konfliktid on peaaegu alati tingitud sellest, et mehed ei mõista naisi ja naised ei mõista mehi. Sugudevahelisi suhteid on juba aasatuhandeid üksteise vastu üles keeratud. Kuid seda poleks vaja, tuleb vaid mõista, millised on mehed ja millised naised.
Tee tutvust joogaga! Õhtutund joogatreener Kristi Kassiga  (1)
09.september 2014 21:04
Kõigil inimestel on suurepärane võimalus Tartu Linnaraamatukogu 4. korruse saalis teha esmane tutvus joogaga. Loomulikult on oodatud ka eelnevalt joogaga kokku puutunud inimesed. Õhtutundi juhendab joogatreener Kristi Kass. Õhtutund on pühendatud liikumisaastale. Huvilistel kaasa võtta võimlemismatt.
Heliteraapia vabastab keha pingest  (2)
04.september 2014 04:30
Heliteraapia annab häid tulemusi ärevus- ja unehäirete, lihas­pingete ning valude korral.
Seitse põhjust, miks kiiremas korras joogatrenniga alustada  (4)
02.september 2014 23:00
Ei ole suutnud veel otsustada, kas parima sõbranna joogagrupiga liitumine on ikka sinu jaoks? Siin on sulle seitse head põhjust, miks peaksid juba täna alustama!
LIIKUMISAASTA 2014: Nädala soovitus ja harjutus: Georgi ja Piret soovitavad läbi akrojooga teisi ja ennast tundma õppida
01.september 2014 11:43
Akrojooga on 2004. aastal Ameerika Ühendriikides sündinud liikumine, mis ühendab endas jooga lõputut tarkust, akrobaatika dünaamilist jõudu ja tai massaaži hoolivust. Akrojooga – partnerjooga liik – nagu inimsuhted võib näida lihtne ja keeruline samaaegselt.
Hakka juba täna elama: 21 nõuannet õnne ja rahulolu saavutamiseks  (16)
30.august 2014 23:30
es meist ei tahaks olla õnnelik, kuid paljud ei tea ikka veel mida see tegelikult tähendab. Me oleme ise oma õnne sepad ja olla õnnelik on valik. Ja siin võiks alati meeles pidada, et see on alati sinu enda valik. Ära kunagi pane enda õnne sõltuvusse oma partnerist, lastest, vanematest, minevikukogemustest, raskustega täidetud eelnenud elust.
Liikumisaasta 2014: miks tulla Meritoni spordiklubisse avatud uste nädalale?
30.august 2014 10:57
8-14.septembril toimub Meritoni spordiklubis avatud uste nädalal. Inimesi ootavad mõnus seltskond, head nõuanded ja tõhusad treeningud.
Reisiuudised: Londoni lennujaamas saab joogat harrastada
27.august 2014 10:10
London-Heathrow' lennujaama neljandas terminalis tohivad SkyTeami lemmikkliendid ja Exclusive Lounge'i külastajad kasutada joogastuudio teenuseid ja väsitavate lendude vahepeal end stressist välja "võimelda". Tegemist on kahekuise test-pilootprojektiga: kui projekt kogub populaarsust, siis jooga ka jääb.
NÄITLEJALT HARRASTAJALE: Jekaterina Novosjolova: elu ise ongi liikumine  (5)
25.august 2014 19:23
Jekaterina Novosjolova on karismaatiline noor võluv andekas näitlejanna, kel on pidevalt paljud põnevad projektid käsil. Nii liigub ta ühelt proovilt teisele, ühelt võttelt teisele. Mõned inimesed elavad nagu tuleleegid ja nende elu ongi suur liikumine. Kui nii kirglikult ja kaunilt elada, ei olegi vaja nii palju trenni teha, et heas vormis püsida. Elu ise ja liikumine hoiavad need inimesed säravana.
Asjad, mida iga naine rasedusaegse seksi kohta teadma peab  (7)
19.august 2014 17:00
Rasedus ei välista seksi. Võib-olla ehk tunned aeg-ajalt isegi, et su libiido on kõrgeim kui eales varem. Mida peaks iga rase naine seksi kohta teadma?
Kadri Mälk: Karju sosinal  (3)
19.august 2014 04:30
VEATU INIMENE ei tegele enamasti kunstiga
ERUTAVAD FOTOD: Joogaguru viskas riided seljast ning tegi aktifotograafiga tõelist kehakunsti!  (57)
16.august 2014 14:10
Ukraina blondipäine modell ja joogaguru Luba Shumeyko viskas oma sünnipäeva puhul seljast glamuurse peokleidi ning kontsakingad, et paljastada oma lemmik joogapoosid. Naine poseeris porgandpaljalt maailmakuulsale aktifotograaf Peter Hegrele.
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Eestlasest terrorist USA vanglas  (18)
14.august 2014 09:20
Eestlane Jaan Laaman üritas kukutada relvastatud salaorganisatsiooni liikmena USAs kapitalistlikku korda. Peeter Sauter tegi vangiga kirja teel eksklusiivintervjuu.
VIDEO: Sportlik eksmiss Heli Kraft meenutab vanu aegu ja räägib oma hingelisest unistusest  (4)
13.august 2014 21:50
TV3 "Seitsmeste uudiste" eksmisside rubriigis sai sõna Heli Kraft (neiupõlvenimega Mets), kes krooniti Miss Estoniaks 1988. aastal. Nüüd, aastaid hiljem, tunnistab kaunis naine, et tunneb rõõmu oma perest, hobidest ning unistab palverännakust.
Lugeja: jätsin mehe maha, kui temast täiesti ootamatult tibilik tervisefriik sai  (44)
09.august 2014 22:30
Meie peres olid ühel hetkel külmkapis vaid porgandid, kaalikad ja vähese rasvasisaldusega piimatooted. Liha ja hapukoor olid välistatud.
Kas vajad usaldusväärset teejuhti toitumise maailmas orienteerumiseks ja maitsemeele virgutust?  (2)
09.august 2014 18:39
13. – 19. augustil toimub Läänemaal Polli talus Hõrgu toidu ja tervise laager, mis avardab inimeste teadlikkust tervislikest söömisharjumustest ja elustiilist. Erinevate liikumiste läbi saab laagris tähelepanu ka keha.
Ole sina targem: 10 kõige suuremat viga, mida kaalulangetusel tehakse  (4)
08.august 2014 23:00
KAALUABI: Järgnevalt toome ära kümme eksisammu, mis takistavad saavutamast püsivat kaalulangust.
Homme ajakirjas Naised: staarkalamees Vladislav Koržets jagab kodu kolme leibkonnaga  (3)
06.august 2014 16:01
“See oli minu unistus – et lapsed kaugel ei oleks,” sõnab kirjanik ja “Osooni” saatejuht Vladislav Koržets (62). Kõikide tema järeltulijate ühine kodu on maja Nõmmel, kus mees on ise elanud juba 50 aastat.
Viis küsimust, mida iga naine peaks endalt küsima enne, kui mehega kokku kolib  (55)
01.august 2014 22:00
Enne, kui kellegagi kokku kolida on kaval välja uurida, kas te sobite kokku elama ka pikemaks ajaks. Mis on need asjad, millele tähelepanu pöörata?
Tätoveeritud esileedi joogafestivali rõõmude hulka kuulusid tantrarituaalid ja loeng paarisuhte õnnelikkusest  (13)
01.august 2014 08:05
Me teame tänaseks, mida tähendavad Haapsalu joogafestivalil kaamerate ette jäänud presidendi abikaasa Evelin Ilvese tattood ja kohe saame ka teada, millistest töötubadest, loengutest ja sündmustest ta festivalil erilise innuga osa võttis, kirjutab Kroonika.
Eestis kogub hoogu new-age-turism  (45)
01.august 2014 04:30
Eestis on tekkinud üha rohkem spirituaalturismi ettevõtteid: maapiirkondades asuvad turismitalud pakuvad näiteks metsarännakuid hingele või muid riituslikke üritusi. Kõiki neid iseloomustavad erinevatest traditsioonidest kokku pandud oma rituaalid ja uskumused.
LIIKUMISAASTA 2014: Nädala soovitus ja harjutus - Jocke Salakorpi soovitab teha päikesetervituse seeriat igal hommikul  (1)
28.juuli 2014 12:04
Ashtanga vinyasa jooga on Hatha jooga dünaamiline vorm, mida õpetas Sri K. Pattabhi Jois ehk Guruji Indias Mysore’is asuvas tollel ajal Ashtanga Jooga Teaduslikus Instituudis (Ashtanga Yoga Research institute).
VIDEO: Joogafestival pakkus rahu nii kehale kui vaimule  (6)
28.juuli 2014 11:30
Nädalavahetusel Haapsalus toiminud joogafestival pakkus lisaks heale ilmale kõigile külastastajatele mõnusa kosutuse kehale ja hingele. Selle suve Joogafestivalil olid esindatud 14 põnevat joogastiili, parimad õpetajad, väemuusika, bazaar ja lasteprogramm. Vaata videot!
FOTOD: Kloogaranna festival tõi kokku hulga päikesenautlejaid — sai juua, treenida, tantsida ja laulda!  (23)
27.juuli 2014 11:43
Kloogaranna festival möllas imelise ilmaga nagu loom ning Delfi Publiku fotograafi sõnul oli rahvast ohtralt. Kuigi nii kesvamärjuke kui muud joogid olid suhteliselt krõbeda hinnaga, ei nurisenud rahvas kordagi. Pealegi, paljud olid tulnud pidutsemise asemel päikest ja trenni nautima, kuna sai toksida nii jalkat kui kossu ning naised venitasid end jooga ja zumba harjutuste saatel. Esinesid Smilers, Shanon, Super Hot Cosmos Blues Band, Põhja-Tallinn ja Terminaator.
Henry Laks: ka vaimu on vaja ravida, muidu hakkad teisi terroriseerima  (25)
26.juuli 2014 04:30
Mu vaated elule ei ole enam nii mustvalged, tunnistab laulja. Pärast hulka eluraskusi on tulnud juurde ka vahepealseid ja pastelsemaid toone.
VIDEO: Lõbus ja akrobaatiline — tasakaalu nõudev Acro Jooga  (3)
24.juuli 2014 22:31
Acro jooga õpetajad ning harrastajad Silver Tang ja Ester Helena Aua näitavad, kuidas pärast stressirohket päeva oma partneriga kodus lõbusaid trikke sooritada. Soovitame soojalt enne siiski kaelamurdev tehnika selgeks õppida! Vaata videot!
Helmen Kütt: Sain ametisse astudes petta  (30)
24.juuli 2014 08:14
Sotsiaalkaitse minister Helmen Kütt (SDE) tunnistab, et sai ametit vastu võttes petta. Ta uskus võimupartneri juttu, et töövõimereformi kava on ka puudega inimestega läbi arutatud. Nüüd ütleb Kütt otse: reformi jõustumine tuleks edasi lükata.
VIDEO: Bhakti jooga: lauluga stressist ja rutiinist vabaks!  (4)
23.juuli 2014 23:00
Bhakti jooga õpetajad Tom Valsberg ja Jane Kruus õpetavad, kuidas pärast väsitavat tööpäeva end rõõmsalt virgeks laulda. Vaata videot ja lase häälepaelad valla!