jooga

Beebi on juba ammu sündinud — millal ma oma endise figuuri tagasi saan?  (4)
20.oktoober 2014 09:00
Öelgu naised mida tahes, tegelikult unistavad ju kõik, et saavad ükskord oma sünnituseelse vormi tagasi. Ja paljud teavad omast kogemusest, et see pole sugugi nii lihtne. Need on asjad, mida oma vormi taastamise kohta teadma pead.
Planeeri oma päeva targasti
19.oktoober 2014 09:45
Elades looduse rütmis, annab sinu organism kõigis tegevustes oma parima.
Alustame beebiootusele suunatud seminarisarjade ja joogatundidega Tartus  (1)
16.oktoober 2014 19:51
Alates 13. oktoobrist esmaspäeviti kell 11.00-12.30 ♥ Teeme lihtsaid harjutusi, mis aitavad naise kehal paremini kohaneda lapseootusega kaasnevate muutustega. ♥ Pöörame tähelepanu sünnituseks ettevalmistavatele harjutustele. ♥ Harjutame oma keha teadlikumalt lõdvestama. ♥ Õpime sünnitustegevust toetavat hingamist. ♥ Anname üksteisele võimaluse jagada rasedusega seotud rõõme ja muresid. Joogagruppi juhendab Mari Peetsalu, loovterapeudist kolme lapse ema, kes on pikka aega tegelenud rasedate joogaga, töötanud laste ja vanematega, samuti osalenud jooga-duula ning imetamisnõustajate koolitustel.
TREENERILT HARRASTAJALE: Mirko Miilits: oleme need, mida me sööme  (2)
16.oktoober 2014 09:49
Mirko on elujõuline aktiivne abivalmis noor mees, kes sõna otseses mõttes pakatab energiast ning armastab: elu, mida elab, inimesi, kes on ta ümber, oma peret, poega ja tööd, mida teeb. Ta on treeningute maailmas olnud juba pikki aastaid teejuhiks nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Kuigi ta töötab treenerina, ei saa teda mitte mingi valemiga defineerida vaid selle märksõna läbi. Mirko on mees nagu orkester, kel on midagi optimistlikut öelda igaks elujuhtumiks. Tema sõnul peabki elu olema põnev, nii ka treeningud, sest kui teekond on lõbus, jätkub lusti ja motivatsiooni, et valitud rajale pühenduda. Lisades, et inimesed võikski tegeleda asjadega, mis nad "põlema" panevad, sest kirg on edasiviiv jõud.
Eestlanna sõidab tööle ebolakoldesse: “Ma ei karda"  (81)
15.oktoober 2014 07:35
Kogenud diplomaat Tiina Intelmann (51) hakkab tööle Euroopa Liidu suursaadikuna Libeerias.
Õpi oma intuitsiooni järgima ja langeta ainult selliseid otsuseid, millega sa ka tegelikult rahule jääd  (5)
14.oktoober 2014 23:00
Kui oled õppinud palju aastaid oma intuitsiooni alla suruma ja seda mitte kuulama, siis on selge, et intuitsiooni tunnetamine ei saa selgeks üleöö. Ole valmis ebaõnnestumisteks. Harjuta alguses väiksemate ülesannete peal. Näiteks jäta mõni asi ostmata, kui su sisetunne seda ütleb, võibolla on see asi hiljem allahinnatud või hoopis kingib selle sulle keegi või selgub, et sa ei vajagi seda asja enam.
Jalgratast saab leiutada ka praegu  (3)
10.oktoober 2014 14:11
“Ma ei pea end küll leiutajaks, pigem olen lahenduste otsija,” arutleb Võru mees Alari Uibo, kes hobi korras paneb kokku omapäraseid kolme rattaga jalgrattaid.
Tartu treeningstuudios EstSpa algavad joogatreeningud lapseootel naistele
10.oktoober 2014 11:24
Rasedus on naise keha jaoks suur koormus, kuid sobivate harjutuste ja treeninguga saab aidata kehal lapseootusega kaasnevate muutustega paremini kohaneda.
Pime teater
08.oktoober 2014 05:30
Eesti esimese pimedate ja vaegnägijate teatritrupi etendused läksid Tallinnas täismajale.
Ole terve: kaheksa lihtsat nippi, mille abil oma immuunsüsteemi tugevdada  (5)
06.oktoober 2014 23:30
Kas on olemas üldse ebameeldivamat tunnet, kui valusa kurgu, nohuse nina ja valutava pea kombinatsioon? Ilmselt mitte. Siin on sulle kaheksa nõuannet, mille abil oma immuunsüsteemi tugevdada.
Värviline aluspesu, seks ja saun ehk nõuanded, kuidas sellest tüütust sügismasendusest täiega üle olla!  (11)
03.oktoober 2014 18:00
Naistekas ja The Body Shop uurisid lugejatelt, mida peaks tegema, et vastikud sügisilmad tuju ära ei rikuks. Aitäh kõigile kirjutajatele, The Body Shopi uue argaania kollektsiooni kehavõid said endale Johanna, Merike ja Katre. Palju õnne, võtame ühendust! Teistele aga soovime jätkuvalt väga mõnusat sügist!
Toitumine ja teadlikkus ehk miks sa peaksid söömisele ja toidu valmistamisele märksa rohkem tähelepanu pöörama kui seni  (12)
02.oktoober 2014 22:00
Tervisliku ja rõõmuküllase keha ning elu tagamisel on tähtsaim teadlikkus. Kui oled endast teadlik ja elad olevikus, siis märkad oma keha vajadusi ja sõnumeid ning arvestad neid. Nii säilib tervis ja elurõõm. Kui puudub teadlikkus, võivad kiires elutempos ja igapäevastes toimetustes päevad mööduda nii, et järele jääb ainult kurnatus ja rahulolematus. Seejärel otsime energia saamiseks abi suhkrult, kasutame enda turgutamiseks kohvi ning pöördume lõõgastumiseks alkoholi poole. Need on aga lühiajalised lahendused, mis löövad tasakaalust välja nii keha kui ka vaimu ning pikas perspektiivis röövivad mineraalaineid ja vitamiine ning loovad pinnase haiguste tekkele.
Oktoobris toimub suurejooneline Reebok Fitness Festival
25.september 2014 11:16
25. oktoobril toimub Arigato spordiklubis suurejooneline Reebok Fitness Festival, kus on kavas üle 20 erineva treeningu tuntud rahvusvaheliste ja Eesti treenerite juhendamisel.
HOROSKOOP: Tähed ütlevad, miks sa paks oled ja kuidas kõige kiiremini kaalust alla saada  (22)
19.september 2014 13:10
Maadled ülekaaluga ja ei tea, kuidas sellest jagu saada? Tähed ütlevad!
Puust ja punaseks: mille poolest naised ja mehed erinevad ja kui suured need erinevused tegelikult on?  (11)
17.september 2014 12:12
Kõige suuremad konfliktid on peaaegu alati tingitud sellest, et mehed ei mõista naisi ja naised ei mõista mehi. Sugudevahelisi suhteid on juba aasatuhandeid üksteise vastu üles keeratud. Kuid seda poleks vaja, tuleb vaid mõista, millised on mehed ja millised naised.
Tee tutvust joogaga! Õhtutund joogatreener Kristi Kassiga  (1)
09.september 2014 21:04
Kõigil inimestel on suurepärane võimalus Tartu Linnaraamatukogu 4. korruse saalis teha esmane tutvus joogaga. Loomulikult on oodatud ka eelnevalt joogaga kokku puutunud inimesed. Õhtutundi juhendab joogatreener Kristi Kass. Õhtutund on pühendatud liikumisaastale. Huvilistel kaasa võtta võimlemismatt.
Heliteraapia vabastab keha pingest  (2)
04.september 2014 04:30
Heliteraapia annab häid tulemusi ärevus- ja unehäirete, lihas­pingete ning valude korral.
Seitse põhjust, miks kiiremas korras joogatrenniga alustada  (4)
02.september 2014 23:00
Ei ole suutnud veel otsustada, kas parima sõbranna joogagrupiga liitumine on ikka sinu jaoks? Siin on sulle seitse head põhjust, miks peaksid juba täna alustama!
LIIKUMISAASTA 2014: Nädala soovitus ja harjutus: Georgi ja Piret soovitavad läbi akrojooga teisi ja ennast tundma õppida
01.september 2014 11:43
Akrojooga on 2004. aastal Ameerika Ühendriikides sündinud liikumine, mis ühendab endas jooga lõputut tarkust, akrobaatika dünaamilist jõudu ja tai massaaži hoolivust. Akrojooga – partnerjooga liik – nagu inimsuhted võib näida lihtne ja keeruline samaaegselt.
Hakka juba täna elama: 21 nõuannet õnne ja rahulolu saavutamiseks  (16)
30.august 2014 23:30
es meist ei tahaks olla õnnelik, kuid paljud ei tea ikka veel mida see tegelikult tähendab. Me oleme ise oma õnne sepad ja olla õnnelik on valik. Ja siin võiks alati meeles pidada, et see on alati sinu enda valik. Ära kunagi pane enda õnne sõltuvusse oma partnerist, lastest, vanematest, minevikukogemustest, raskustega täidetud eelnenud elust.
Liikumisaasta 2014: miks tulla Meritoni spordiklubisse avatud uste nädalale?
30.august 2014 10:57
8-14.septembril toimub Meritoni spordiklubis avatud uste nädalal. Inimesi ootavad mõnus seltskond, head nõuanded ja tõhusad treeningud.
Reisiuudised: Londoni lennujaamas saab joogat harrastada
27.august 2014 10:10
London-Heathrow' lennujaama neljandas terminalis tohivad SkyTeami lemmikkliendid ja Exclusive Lounge'i külastajad kasutada joogastuudio teenuseid ja väsitavate lendude vahepeal end stressist välja "võimelda". Tegemist on kahekuise test-pilootprojektiga: kui projekt kogub populaarsust, siis jooga ka jääb.
NÄITLEJALT HARRASTAJALE: Jekaterina Novosjolova: elu ise ongi liikumine  (6)
25.august 2014 19:23
Jekaterina Novosjolova on karismaatiline noor võluv andekas näitlejanna, kel on pidevalt paljud põnevad projektid käsil. Nii liigub ta ühelt proovilt teisele, ühelt võttelt teisele. Mõned inimesed elavad nagu tuleleegid ja nende elu ongi suur liikumine. Kui nii kirglikult ja kaunilt elada, ei olegi vaja nii palju trenni teha, et heas vormis püsida. Elu ise ja liikumine hoiavad need inimesed säravana.
Asjad, mida iga naine rasedusaegse seksi kohta teadma peab  (7)
19.august 2014 17:00
Rasedus ei välista seksi. Võib-olla ehk tunned aeg-ajalt isegi, et su libiido on kõrgeim kui eales varem. Mida peaks iga rase naine seksi kohta teadma?
Kadri Mälk: Karju sosinal  (3)
19.august 2014 04:30
VEATU INIMENE ei tegele enamasti kunstiga
ERUTAVAD FOTOD: Joogaguru viskas riided seljast ning tegi aktifotograafiga tõelist kehakunsti!  (57)
16.august 2014 14:10
Ukraina blondipäine modell ja joogaguru Luba Shumeyko viskas oma sünnipäeva puhul seljast glamuurse peokleidi ning kontsakingad, et paljastada oma lemmik joogapoosid. Naine poseeris porgandpaljalt maailmakuulsale aktifotograaf Peter Hegrele.
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Eestlasest terrorist USA vanglas  (18)
14.august 2014 09:20
Eestlane Jaan Laaman üritas kukutada relvastatud salaorganisatsiooni liikmena USAs kapitalistlikku korda. Peeter Sauter tegi vangiga kirja teel eksklusiivintervjuu.
VIDEO: Sportlik eksmiss Heli Kraft meenutab vanu aegu ja räägib oma hingelisest unistusest  (4)
13.august 2014 21:50
TV3 "Seitsmeste uudiste" eksmisside rubriigis sai sõna Heli Kraft (neiupõlvenimega Mets), kes krooniti Miss Estoniaks 1988. aastal. Nüüd, aastaid hiljem, tunnistab kaunis naine, et tunneb rõõmu oma perest, hobidest ning unistab palverännakust.