jooga

VAATA: Endine diskofenomen Ryan Angelos on pöördunud vaimsetele radadele: olen andestanud kõigile, kes kooliajal mulle liiga tegid  (20)
06.oktoober 2015 20:27
Mäletate veel DJ Ryan Angelost, kelle jou-jou saatel peeti enam kui kümme aastat tagasi suuremate ja väiksemate maakohtade rajumaid läbusid? Tundub, et mõistus saab lõpuks ka kõige aeglasemad kätte ning noormees kodanikunimega Rain Raudlam on oma elu vaikselt rööbastele sättinud, töötades ühes Ida-Virumaa toidukaupluses ja avastades vaimsemaid radasid, kajastab Kanal2 uudistesaade "Reporter".
FOTOD: Kuidas näeb välja ja kui palju maksab luksusauto-stiilis kodu?  (3)
02.oktoober 2015 19:21
Bugatti on tuntud oma suurepäraste luksusautode poolest, kuid nüüd on nad sisenemas ka kinnisvaraärisse. Nad ei hakka küll ise maju ehitama, kuid nende disain on inspireerinud Araabia Ühendemiraatide ettevõtet DAMAC Properties. Dubaisse ehitatakse maailma esimesed Bugatti-stiilis majad, kirjutab Celebrity Networth.
Saladus teada: mis imevägi on Merle Palmiste suurepärase figuuri ja kauni välimuse taga?  (46)
30.september 2015 11:00
Näitlejanna Merle Palmistele on ilu ja head vormi piisavalt kaasa antud, kuid ikkagi on ta eri aegadel harrastanud küll kergejõustikku, küll estraaditantsu ja joogat. Üks on aga kindel: kõik algab peast, olgu see siis vananemine, kehakaal , tervislikkus või midagi muud.
Viis kõige tõhusamat asja, mida sa saad pahaloomulise kasvaja ennetamiseks teha  (19)
28.september 2015 12:05
Dwight McKee on arst, kes on terve oma elu pühendanud vähiennetusele. Ta on palju tegelenud patsientidega, kes on vähi juba kord võitnud ning jälginud tuhandete inimeste elustiilide seost vähi (taas)tekkimisega.
Laulev näitleja Marilyn Jurman leidis uue kire: jooga on muutnud mind kannatlikumaks ja rahulikumaks!  (5)
24.september 2015 19:17
Seni pigem laulja ja näitlejana tuntud Marilyn Jurman, kes on elu jooksul kätt proovinud ka karate, akrobaatika ja tantsimisega, leidis enda jaoks uue kire — jooga, kirjutab ajakiri Naisteleht.
11 kõige rumalamat vabandust, miks täna trenn vahele jätta
15.september 2015 15:00
KAALUABI: Kes meist ei oleks trenni minemise asemel leidnud endale erinevaid vabandusi. Küll tundub ilm kehv, küll ei ole aega, küll ei ole tervis piisavalt hea. Siit sulle tavalisemad vabandused ning kuidas suuta neist loobuda.
Meestele: seitse naiste harjumust, mis ka sinu ellu kuuluma peaksid  (11)
07.september 2015 17:00
Ole kui kangekaelne tahes, su naisel on alati õigus. Ja vahel peaksid ehk isegi temalt midagi õppima. Siin on mõni näide, mida võiksid kõrva taha panna.
Üheksa kõige levinumat valearvamust kaalulangetamise kohta  (1)
06.september 2015 22:00
Aastast aastasse, rannahooajast rannahooaega annavad inimesed ikka ja jälle samu lubadusi või püstitavad samu eesmärke; ja samamoodi – ikka ja jälle – jäävad need lubadused täitmata või eesmärgid saavutamata. Mis lubadused ja eesmärgid? Eks ikka kaalu langetada.
Cosmo soovitab: vii ka oma vaim trenni!
04.september 2015 23:35
COSMOPOLITAN: Sa tead, et oma keha vormis hoidmiseks tasub trenni teha, aga kuidas on lood sinu vaimse vormiga? Sport saab ka siin abiks olla…
Ka viskivaadis on võimalik elada  (10)
21.august 2015 17:20
Kui meie kogukkonnaga tahaks liituda mõni pagulaspere, peavad nad kõigepealt omaks võtma meie tõekspidamised, väärtused, meie suhtumise ellu, inimestesse, loodusesse ja ühiskonda tervikuna. Usk, rahvus ja nahavärv pole olulised,” arvab Lilleoru ökokogukonna liige Toivo Aalja.
Nägemist, pohmell! Seitse looduslikku nippi, millega kassiahastusest jagu saada  (31)
20.august 2015 22:00
Pühade ajal võib sagedamini kui tavaliselt tulla ette, et soovime sõprade ja pere seltsis nautida klaasi veini. Ei ole kahtlust, et alkohol ei sobi inimese kehaga ning keha annab sellest selgelt märku. Kuid vahel me armastame seda lõõgastumiseks kasutada ning sel juhul on peamine, et teeksime seda mõõdukalt ja vastutustundlikult. Üks osa vastutustundlikust alkoholitarbimisest on see, et hoolitseksime oma keha eest, et see tuleks alkoholi ja selle laguproduktide toksilise toimega edukalt hakkama.
Rasked katsumused seljatanud Ariel Klas: mu mees tõstab mind iga päev taevasse  (15)
06.august 2015 13:30
Maestro Eri Klasi abikaasa Ariel nimetab perekonda sel talvel tabanud raskeid katsumusi, kus mõlemad sattusid ränkade tervisehädade ohvriks, õnneks, mis saabus õnnetuse vormis, sest see on neid pannud üksteise armastust hindama rohkem kui kunagi varem.
Erik Grünberg: Meeste vägi annab elule maitse ja kvaliteedi ning teeb partnerid õnnelikuks
04.august 2015 12:12
Leesoja peremehe Erik Grünbergi juhendamisel toimub 13.-16. augustil meeste väe laager, kus õpitakse seksuaalsaladusi, tehakse jooga ja tantra praktikaid, aktiveeritakse elujõudu, häälestutakse õnnelikkusele ja toimetatakse paljude muude väeka mehe jaoks vajalike teemadega.
TARKUSEPUU: Armastuse juurde viib mitu teed
29.juuli 2015 15:20
Igasuguse armastuse aluseks on vaimu otsimine.
Kuidas õppida jälgima oma intuitsiooni ja kuulama sisetunnet?
28.juuli 2015 12:01
Igal inimesel on intuitsioon , see on osa inimeseks olemisest. Sinu intuitsioon räägib sinuga iga päev, iga minut, iga sekund, nii suurte kui väikeste asjade ja olukordade puhul. Kahjuks suur osa inimesi ei ole sellest häälest meie sees üldse teadlikud või siis nad ei oska seda kuulata ja ära tunda.
Chia seemned: vitamiinirikas ja võimas supertoit, mis kosutab nii keha kui ka vaimu
27.juuli 2015 17:00
Chia seemneid saadakse mündiga ühte perekonda kuuluva õlisalvei (Salvia hispanica) viljadest. Lõuna-Ameerikas kasvatati seda taime juba iidsetel aegadel. Mehhikos, asteekide juures oli ta nii hinnatud taim, et sellele pühendati iga-aastaseid pidustusi.
NAMASTE: Marilyn Jurmanist sai jooga õpetaja!  (8)
27.juuli 2015 09:01
Saage tuttavaks - ametlik jooga õpetaja Lyyn. Pärast kolme imelist nädalat koos õrnade, tugevate ja kaunite inimestega on Marilyn Jurmanist saanud ametlikult jooga õpetaja.
GALERII: Joogafestival tõi kokku toreda seltskonna enesearenguhuvilisi
22.juuli 2015 14:14
Nädalavahetusel Haapsalus toimunud joogafestivalil väitsid mitmed kohalikud inimesed, et juba neljandat korda seal toimunud üritus jätab maha positiivse energia, mis mõjutab linna veel vähemalt nädala jagu. Alkeemia käis uudistamas, mida ja keda festivali rikkalikus menüüs pakuti, kuidas oli (hoolimata heitlikust ilmast) joogapealinna atmosfäär ning muidugi elasime kaasa Alkeemia Akadeemia menukale esinejale Lea Dali Lionile.
Allar Jõks seisis Haapsalus pea peal  (17)
19.juuli 2015 09:13
Endine õiguskantsler ja praegune vandeadvokaat Allar Jõks oli lubanud, et joogafestivalil näeb teda pea peal seismas. See sai tehtud.
VIDEO: Vaata, kuidas Publiku telklamelus virgumine välja näeb: uni silmast, väike hommikuõlu, jooga ja varbapesu...  (3)
18.juuli 2015 15:04
Positivuse telklaagri sagin on ehe näide sellest, kuidas festivali elurütm tegelikult välja näeb. Kohe, kui esimesed hommikukiired paitama hakkavad, kolivad muusikasõbrad kui unised kärbsed sooja kätte peesitama, seejärel tehakse mõned virgutavad hommikuvõimlused, haaratakse värskendav hommikuõlu, pestakse varbad eelmise õhtu mudast puhtaks ning siirdutakse uuele päevale vastu.
FOTOD ja VIDEO: Megamõnus ilm, rõõmsad inimesed ja chill ! Surfilaager sai 2. päeval sisse tõelise hoo!  (1)
18.juuli 2015 09:30
Neljapäeval Roostal oma uksed avanud Surfilaager meelitas töönädala lõpuks veelgi enam sportlike hobidega noori randa, kus päikesepaistel parimate käe all oma oskusi lihvida või uute ja põnevate aladega tutvust teha. Lisaks tuult tervitavatele ja vesistele aladele oli reedel menüüs nii jooga, zumba kui lihtsalt lõõgastav chill rannaliival!
Armastus hakkab hääbuma? Kolm tantraharjutust, mis suhet värskendada aitavad  (7)
13.juuli 2015 22:30
Kaasaegne elu on keskendunud välistele asjadele – autode, majade ja ilusate esemete omandamisele. Tihtipeale oleme keskendunud produktiivsusele, ägame laenude ja liisingute koorma all. Omavahelised suhted jäävad seejuures madalseisu ning hääbuvad raskuse ja kurnatuse all, vahel jääb aega vaid koos süüa ja magama minna.
Suur joogastiilide tutvustus: tantra, tantsujooga, vinyasa jooga
12.juuli 2015 22:30
TANTRA Saa teada tantra kunstist ning muuda armastamine vaimseks aktiks — Joogafestivalil õpetavad tantrat Shashi Solluna ja Kiya Shanti.
Kundalini, ashtanga, krija, vinyasa, akrojooga ja teised - milline joogastiil sobib sinule?
11.juuli 2015 16:16
Järgmisel nädalavahetusel Haapsalus toimuv Joogafestival sobib südasuvistesse palavatesse päevadesse ja sumedatesse õhtutesse suurepäraselt, sest tihe programm täidab pika päeva ja lubab üürikesel suveööl ka sõba silmale lasta. 12 joogastiili ja pea poolsada üritust kahel päeval on ideaalne võimalus tõelisest joogast aimu saada.
Suur joogastiilide tutvustus: sanathana dharma jooga, sufide pöörlemine, šivananda jooga  (2)
09.juuli 2015 22:30
SANATHANA DHARMA Sanathana dharma jooga sobib sulle siis, kui soovid sügavuti mõista elu eesmärki. Joogafestivalil on valikus sanathana dharma maailmavaade, mille üks osa on ka jooga ning mida õpetavad Atis Zarinš ja Shiva Vakya Siddha Baba.
Minu kogemus tantrafestivalil: siit edasi oli jäänud vaid nutta...  (198)
08.juuli 2015 15:00
Eelmisel suvel sain sõbrannalt kutse minna koos Tantrafestivalile. Pean tunnistama, et ei olnud varem sellest midagi kuulnud, seega polnud mul eelarvamusi kutsest keeldumiseks ning otsustasin teha veidi uurimustööd. Otsisin ja lugesin erinevaid tantraartikleid nii Eesti kui välismaise meedia lehekülgedelt, et viia end kurssi tantra filosoofia põhitõdedega ja saada algava festivaliga ühele lainele.