jooga

GALERII: Jooga- ja muusikafestival tõi kokku kireva kaadri enesearenguhuvilisi
30.jaanuar 2015 17:30
Talvine jooga- ja muusikasõprade festival Salme kultuurikeskuses pakkus möödunud nädalavahetusel mitmekesist assortiid enesearenguvõimalustest.
Tervis Pluss: näitlejanna Kaisa Selde avaldab kõigile oma parima ilunipi!  (8)
29.jaanuar 2015 15:00
Esimesel kohal on kindlasti uni. “Mu vanemad olid mu beebipõlves liialdamata vaid kaks ööd üleval, kogu ülejäänud aja magasin ma rahulikult,“ ütleb Kaisa. Alla kaheksa tunni ei tule kõne allagi – mõte ei tööta ja keskenduda on raske. Teiseks vormitalaks on trenn.
FOTOD: Hallides dressides joogaentusiast Evelin Ilves käis Salmes vaimsel festivalil  (109)
25.jaanuar 2015 16:36
24. - 25. jaanuarini toimus Salme kultuurikeskuses jooga- ja muusikafestival, mida väisas ka meie presidendiproua Evelin Ilves .
Jooga ei tähenda ainult istumist ja mediteerimist: enda vaimu saab ka vabaks tantsida!  (11)
22.jaanuar 2015 23:30
Jaanuar on kalendrikuu, mil pea igaüks annab endale lubadusi hakata sööma tervislikumalt, vahetada diivanil veedetud tunnid füüsilise keha liigutamise vastu, tegema kontoris vähem ületunde, mõtlema paremaid mõtteid — teisisõnu elama teadlikumat elu ja pühendama rohkem aega iseendale. Pole paremat vahendit kõige selle elluviimiseks kui seda on jooga .
Värskes ajakirjas Naised! Beatrice: inimesed ei pea teadma, kes sa tegelikult oled  (9)
22.jaanuar 2015 09:35
Nädala algul 45aastaseks saanud Beatrice Fenice elu on olnud kui Ameerika filmis ja seda on saatnud aastakümneid avalikkuse tähelepanu.
PILETILOOS on lõppenud: vaata, kes võitsid Jooga- ja Muusikafestivali pääsmed!  (1)
21.jaanuar 2015 09:30
Vähem kui nädala pärast on sul võimalik endale kinkida virgutav energiasüst keset talvekaamost! 24.-25. jaanuaril toimub Salme kultuurikeskuses Jooga- ja muusikafestival, mille peaesinejaks on Osho õpilased Satyaa & Pari ning kirtanilaulja Brenda McMorrow. Lisaks viivad töötubasid läbi tuntuimad praktikud Eestist: Rene Bürkland, Jocke Salokorpi, Helena Lass, Liina Elvik ja paljud teised.
MASSAŽIKOOLITAJATELT HARRASTAJALE: Martin Ilves, Mai-Liis Toivar, Raul Köster: inimene on nagu jõgi, kui ta ei voola, siis ta kuivab  (5)
19.jaanuar 2015 07:56
See on lugu kolmest inimesest, kes koolitavad tulevasi spetsialiste M.I. Massaažikoolis. Kuid lisaks sellele tegelevad nad paljude teiste huvitavate teemadega. Martin Ilves on tuntud kui M.I. Massaažikooli direktor. Ta on põnev isiksus, kes on välja töötanud adapteeritud Tai joogamassaaži. Raul Köster nimetab end tervislike eluviiside guruks, ka tema on eelpool mainitud koolis massaažiõpetaja. Mai-Liis Toivar on samas koolis jooga- ja massaažiõpetaja ning direktori asetäitja õppetöö alal.
Jantrajooga aitab kauem elada: mis see on ja miks seda harrastama peaks?  (4)
15.jaanuar 2015 22:30
Jantrajooga on jooga liikumises, energia toimimises, harmoonia ja rütm — läbi mille on meil võimalik avarduda oma meeleruumi selgusesse. Tänu jantrajooga harjutustele, mis pärinevad 8. sajandi Tiibetist, on võimalik igal ühel leida üles rahu, harmoonia ja tasakaal iseendas.
PILETILOOS: Vasta küsimusele ja võida pääsmed jaanuarikuisele Jooga- ja muusikafestivalile!  (5)
14.jaanuar 2015 17:00
Vähem kui kahe nädala pärast on sul võimalik endale kinkida virgutav energiasüst keset talvekaamost! 24.-25. jaanuaril toimub Salme kultuurikeskuses Jooga- ja muusikafestival, mille peaesinejaks on Osho õpilased Satyaa & Pari ning kirtanilaulja Brenda McMorrow. Lisaks viivad töötubasid läbi tuntuimad praktikud Eestist: Rene Bürkland, Jocke Salokorpi, Helena Lass, Liina Elvik ja paljud teised.
JOOGAÕPETAJALT HARRASTAJALE: Aale-Triinu Sonn: oluline on olla harmoonias elu enda tsüklite ja rütmidega  (22)
12.jaanuar 2015 07:38
Aale Triinu Sonn on ebamaiselt kaunis ja haldjalik naine. Ta näib niivõrd müstiline, tabamatu, erakordne ning ideaalne, nagu ta oleks väljamõeldud tegelaskuju. Nii elab Aale-Triinu särav hing imekaunis kehanimelises "kosmoselaevas". Läbi hapruse kumab siiski jõudu ja väge ning on tunne, et see naine suudab kõike korda saata, mida kõike ta ette ka võtaks. Lisaks kasvab ta peres 2 imelist last – 12-aastane tütar Enlil ja 8-kuune poeg Gabriel.
Forbes Eesti: Meditatsioon äri eduks  (84)
10.jaanuar 2015 16:15
Kas olete märganud, kui paljud teietuttavad tegelevad praegu meditatsiooniga? See harrastus on muutunud üleüldiseks. Massiteabevahendite andmetel on paljudest suurfirmade juhtidest saanud idamaiste enesearendamisviiside meistrid: mediteerivad Rupert Murdoch , Tony Schwarz, Oprah Winfrey ja paljud teised.
Oled stressis ja väsinud? Õpi jooganippe, mille abil vaim ja keha lõdvaks lasta  (7)
07.jaanuar 2015 23:00
Tänapäeva kiire elutempo juures on rõhk pingutamisel. Pingutades saad paremad tulemused — pinguta ja sa oled parim, pinguta ja sa saad rohkem, pinguta ja sa saad endale lubada, pinguta, pinguta, pinguta.
Pärast pühadesöömingut vajab sinu maks kindlasti puhastust — kuidas seda teha?  (16)
07.jaanuar 2015 13:05
Jõuludel ja aastavahetusel kipuvad inimesed oma organismi söögi ja joogiga kurnama. Üleliigne söömine ja alkoholi tarbimine paneb suure koormuse meie maksale, mille peamiseks ülesandeks on organismi kahjulikest ainetest puhastamine, vahendab telegram.ee.
Ole toonuses loodusravimite abil
06.jaanuar 2015 10:00
Magister Leopold soovitab külmal ja niiskel talvel tervist turgutada ja toonust tõsta loodusravimite ja massaaživõtete kasutamisega.
Jaanuari üritused
02.jaanuar 2015 14:45
FOTOD: Jabur maailm - noor neiu teenib roppu raha ülilihtsalt  (99)
29.detsember 2014 11:11
1993. aasta 8. augustil sündis New Yorgis Jen Selteri nimeline neiu. Ta on tavaline tüdruk, kel huvi nii jõusaali kui Instagrami vastu. Üks päev muutis aga noore naise elu ning täna teenib ta uskumatut raha väga lihtsa liigutusega, kirjutab Celebrity Networth.
Krambid jalgades või kõhus piinavad ja ei lase normaalselt tegutseda? Mida teha?  (11)
18.detsember 2014 22:30
Mida teha, kui kõhtu või jalgadesse lööb kole kramp ja esimese asjana kohe rohtusid neelama ei soovi hakata? Siin on kuus head nõuannet, mis sellises olukorras appi tulevad. Proovi järgmisel korral kindlasti!
Kuidas õigesti suudelda?
17.detsember 2014 10:00
Suudlemine on paarisuhte juures üks loomulikumaid asju, kuid tihti esineb olukord, mil partnerit küll armastatakse, kuid suudlemine temaga pole nauditav ja mõnus. Miks? Sest inimesed suudlevad sageli valesti!
Reisikiri: üheksa kuuga läbi Ibiza matkaradade  (3)
11.detsember 2014 01:20
Vahemere peosaarel Ibizal leidis Liisi Toom enda jaoks uue kire - matkamise. Sai käia nii treeningmatkadel kui lihtsamatel jalutuskäikudel.
TOITUMISE TEEJUHILT HARRASTAJALE: Marika Blossfeldt: alustada võiks „tervislike“ toitude järk-järgulisest lisamisest  (7)
10.detsember 2014 08:21
Marika on elukunstnik, tantsija, koreograaf, Kundalini joogaõpetaja ja raamatute autor; särav naine, kes muuhulgas on suurepärane võlur köögis ja kelle kirg on ka tervislik toitumine. Nii on tema sulest ilmavalgust näinud kogunisti kaks bestsellerit eesti keeles: „Looduslik toit. Täisväärtuslik elu.“ ning „Looduslik toit. Ehe ja tervendav.“ Neid lugedes on võimalik meist igalühel saada koos targa ja suurepärase teejuhiga toitumise põhialused selgeks ning edaspidi veelgi enam toitu nautida ja veelgi täisväärtuslikumalt elada. Tema erapraksis on pühendatud teadlikkuse avardumisele ja on kantud toidu ja elustiili sügavast mõjust meie tervisele.
Algas registreerimie hõrgu toidu ja tervise laagrisse: oled see, mida sööd  (2)
09.detsember 2014 08:18
12.– 18. augustil toimub Polli talus hõrgu toidu ja tervise laager, mida juhendab Marika Blossfeldt (Eesti/USA). Ootamas on ees nädal lõõgastumist, teadlikkuse ja maitsemeelte virgutust. Marika kinnitab , et inimeste elu muutub paremaks, kui süüa “hästi” ja "teadlikult.“ Söödud toit imendub pärast seedumist Sinu vereringesse ja mõjutab Sinu organismi rakkude ning kudede loomist ja organite toimimist. Ta varustab Sind energiaga ja Sinu aju töövõimega. Ta mõjutab isegi Sinu meelolusid ja mõtteid.
Liikumisaasta: oled oodatud Kundalini jooga puhkuse laagrisse
08.detsember 2014 22:18
8.–14. juulil toimub Marika Blossfeldti juhendamisel (Eesti/USA) Kundalini jooga puhkuse laager. Laagri põhirõhk on asetatud süvapuhkamisele, lõõgastumisele, tasakaalustamisele, energiaga laadimisele ja endale aja võtmisele. Joogatundidele lisaks tehakse ka vaikusekõnde looduses. Marika Blossfeldt: „pühenda üks nädal endale ja naudi tõelist puhkust nii hingele, meelele kui kehale.“ Marika kinnitab, et laagrisse registreerimine on juba avatud.
Liikumisaasta: AcroYoga workshop algajatele Tallinnas juba sel pühapäeval
04.detsember 2014 18:32
7. detsembril toimub selle aasta viimane AcroYoga algajate töötuba, mida juhendavad Kristel Talvistu ja Kalev Külaase. See on suurepärane võimalus teada saada, mis AcroYoga on ning avastada uusi liikumiskogemusi. Lisaks treenib see suurepäraselt ka tasakaalu, tunnetust ja koostööd.
TRIGEENIKA LOOJALT HARRASTAJALE: Allan Oolo: Kõik mis peatab liikumise, peatab elamise  (11)
03.detsember 2014 08:03
Allan Austin Oolo on värvikas isiksus, Kanadas sündinud Eesti päritolu „liikumisarst“, kes on maailmas tuntud kui trigeenika looja. Trigeenika, Allani elutöö ja ravimeetod, on inspireeritud teaduse tippsaavutustest, erinevate koolkondade pärlitest ja leidudest ning isiklikest kogemustest ja teadmistest. Trigeenikat peavad paljud arstid, sportlased ja ka valudes vaevelnud inimesed üheks parimaks abivahendiks ning valuraviks maailmas, selle õpetuse piirid ja võimalused on oluliselt laiemad, kui esmapilgul näib.
13 fantastilist suusahotelli, kus võib suusatamise ära unustada  (5)
30.november 2014 11:52
Kalendri järgi on suusahooaeg on algamas, aga mida meil Eestis traditsiooniliselt veel pole, on suusalumi. Paljud valivadki juba suusakuurordi, kus oma lemmikharrastust nautida saaks. Business Insider pakub valiku suusahotelle, mis on nii fantastilised, et suusatamine võib sootuks tahaplaanile jääda.
SPORTLASELT HARRASTAJALE: Rivo Vesik: liikumine aitab leida uusi sõpru ja vanaduses on mitmekesi põnevam diivanil tiksuda  (3)
25.november 2014 09:07
Rivo Vesik on põnev isiksus, mõnus teekaaslane, Eesti üks paremaid võrkpallureid. Liikumisaasta puhul oli ta nõus pajatama oma lugu ning enda teekonda harrastajatega jagama. Rivo mängis kuus aastat rannavõrkpalli tuntud vollemehe Kristjan Kaisiga, koos jõudsid nad 2008. aasta Pekingi suveolümpiamängudele. 2007. aastal olid nad võidukad Zagrebi maailmakarika etapil. Euroopa sarjas on neil ette näidata kaks hõbedat ja kaks pronksi. Alates aastast 2012 teeb Rivo Vesik koostööd Kristo Kolloga ning koos sihivad nad Rio olümpiat. Rivo on abielus Kerttuga ja nende peres kasvab tütar Ronja, kes on isa ja ema suur silmarõõm ja elurõõmu allikas.
Tahad jõuludeks ideaalset figuuri? Proovi true-pilatest!  (5)
24.november 2014 16:00
True Pilates kannab edasi algupärast ja “puhast” pilatese-traditsiooni — see tähendab, et harjutusi õpetatakse täpselt samal moel, nagu seda oleks teinud tehnika looja Joseph Pilates.
Miks sa iga pisikese asja pärast täiesti endast välja lähed?  (3)
23.november 2014 22:30
COSMOPOLITAN: Tüütud situatsioonid võivad tuju kiirelt ära nullida. Miks tähtsusetud asjad meid ikkagi nii palju häirivad? Loe edasi ja saa teada.