jooga

Kuidas leevendatakse stressi Hiinas? Aga kuidas Rootsis? Loe häid nippe laiast maailmast!  (3)
30.märts 2015 15:44
Me teame, et sul on stress. Kui see pakub vähekestki lohutust, siis meie sõbrad üle maailma võitlevad sellega samuti. Heidame pilgu teistes riikides ja kultuurides juba sajandeid edukalt kasutatud stressileevendusmeetoditele.
KARAMAZOVID ehk Millist is(s)a(ndat) me teenime
29.märts 2015 12:22
Omaette ollakse kusagil mujal.
Tuntud tennisetreener Silver Karjus peab soovijatele 7.aprillil tennisetaktikate loengu  (7)
26.märts 2015 16:00
Loengus osaleja saab ülevaate tennise tehnika õigest käsitlemisest - servid, tagajoonelöögid, volle jne. Käsitlemist leiab sobiva ja õige taktika valik mänguväljakul. Karjus jagab loengus soovitusi füüsiliseks ettevalmistuseks ja võimalikeks alast tulenevate vigastuste ennetamiseks. Kuulaja saab infot mida varustuse valikul silmas pidada ning tennise erinevatest arengusuundadest.
Tule 31.03 kuulama ortopeedi seisukohalt loengut spordivigastustest ja nende ravist
25.märts 2015 13:43
Spordivigastused võivad tekkida õnnetusest, mida ette näha on pahatihti väga raske. Kuid enamikel juhtudel tekivad kaebused liigsest või vale koormusega treenimisest. Just sellist tüüpi vigastusi on võimalik ära hoida kui omate põhjalikke teadmisi harrastatava spordiala ja temaga sagedamini kaasuvate vigastuste kohta. Kui aga vigastus on juba tekkinud, on hea teada, mis raviks vaja teha, kuhu pöörduda mis juhul ning kuidas sellest kõige kiiremini ja ilma tagasilöökideta taastuda.
13 viisi, kuidas alistada stress vähem kui 15 minutiga
25.märts 2015 11:08
Tavapärased stressimaandajad parasjagu tõrguvad? Proovi neid kuraditosinat meetodit! Kui sa tunned, et ei suuda pingelise nädala järel end maha kerida, on suure tõenäosusega põhjus selles, et stressiseisund sunnib su keha võitlema või põgenema. Ehk organism pumpab adrenaliini, süda lööb kiiremini ja vererõhk tõuseb.
Määgige nagu lambad ja õnn saabub õuele  (14)
18.märts 2015 10:45
RAHAJOOGA Panna publik end rahaga hõõruma? Milles küsimus! Panna publik kaasa määgima? Pole probleemi! Kõike ikka ühel eesmärgil – külluse saavutamiseks.
The Rise and Fall of NO99  (15)
08.märts 2015 12:40
(Libista hiirega üle graafiku!) NO99. Ühe teatri anatoomia. Kuidas teater NO99 hakkas tegema teistmoodi teatrit, mis ajab poliitikud kihevile.
Kuidas paraneda traumast?  (3)
06.märts 2015 12:12
Ainuüksi kiirest esmaabist ei piisa, sellele peaks järgnema tõhus järelravi.
Saara Kadak: mis eeskuju me lastele anname, kui igapäevaseks tegevuseks on teleka ees istumine ja õlle joomine?  (33)
27.veebruar 2015 12:11
Hetkel üks enim nõutud noori näitlejaid Saara Kadak (24) rääkis Delfile sellest, kuidas kiire elutempo juures tervislikuks jääda.
Elul on iga haiguse jaoks ravim ammu enne haiguse teket juba loodud  (2)
22.veebruar 2015 09:51
Paradoksaalsel moel leiab inimene sageli tee alternatiivmeditsiini juurde siis, kui teadusliku meditsiini meetodite rakendamine pole heaolu ja tervislikku seisundit suuresti parandada suutnud. See on justkui õlekõrs, mille olemasolust ollakse teadlikud, kuid millest kinnihaaramine eeldab inimeselt ennekõike usku, et pärimuslikust rahvameditsiinist kujunenud aastatuhandeid vanad, inimorganismile leebed ja lihtsasti rakendatavad tarkused suudavad tõepoolest imet teha.
Elujõu keskus vanas katlamajas  (1)
21.veebruar 2015 09:47
Sümboolsel kombel parandatakse nii katkiseid kodumasinaid kui perenaist ühes ja samas majas.
Suri meigikunstnik ja joogaõpetaja Aune Aasoja  (26)
16.veebruar 2015 18:19
13. veebruaril lahkus meie hulgast hinnatud meigikunstnik ja kundalini jooga õpetaja Aune Aasoja. Ta oli vaid 44-aastane. Publikule teadaolevatel andmetel põhjustas kauni, terve ja elujõulise naise surma ootamatu südamerike.
TÄHELEPANU, HARRASTUSSPORTLASED! Algavad loengud teadlikust treenimisest
16.veebruar 2015 10:14
Harrastussportlastele ja liikumishuvilistele avaneb alates 3. märtsist hea enesetäiendamise võimalus - loengusari "Treeni teadlikult". Selle raames jagavad arstid, teadurid ja treenerid nõuandeid tervislikuks sportimiseks, treeningute planeerimiseks, vigastuse ennetamise, aga ka ravi ja toitumise alal.
Leesoja nõia Thule Lee 4 võtit paarisuhte sobivuse välja selgitamiseks
13.veebruar 2015 09:40
Leesoja nõid Thule Lee räägib tantrast ja seksuaalsusest ning sellest, et õnneliku suhte nimel on vaja olla enda vastu ülimalt aus ning tuleb julgeda tunnistada, kas teie vahel tegelikult ikka on sobivus neljas olulises aspektis.
VAATA JA OSALE JOOGATUNNIS! Täna õhtul toimub unikaalne live- video joogatund sinu kodus!
10.veebruar 2015 09:09
Täna kell 19 on sul hea võimalus teha joogat professionaalse joogaõpetaja Tiina Pappeli juhendamisel mõnusalt ja privaatselt oma kodus: ava Alkeemia portaal ning vaata ja kuula õpetusi ning tee omas rütmis kaasa - ja seda kõike veel ka täiesti tasuta!
Uus trenn, mida modellid armastavad: aerial jooga
08.veebruar 2015 08:00
Viimasel ajal ilmub Instagrami üha rohkem pilti modellidest, kes treenivad... õhus rippudes!
Tahaks saledaks, aga trenni minna ei viitsi — mida teha?  (21)
01.veebruar 2015 22:30
KAALUABI: Kõige tüüpilisem vabandus trennist loobumise puhul kõlab: „Ma olen liiga väsinud.“ Võib-olla seepärast, et see tundub kõige loogilisemana. Treenimine eeldab energiat ja loomulikult ei soovi me kurnatuna niigi väheseid energiavarusid kulutada.
GALERII: Jooga- ja muusikafestival tõi kokku kireva kaadri enesearenguhuvilisi
30.jaanuar 2015 17:30
Talvine jooga- ja muusikasõprade festival Salme kultuurikeskuses pakkus möödunud nädalavahetusel mitmekesist assortiid enesearenguvõimalustest.
Tervis Pluss: näitlejanna Kaisa Selde avaldab kõigile oma parima ilunipi!  (9)
29.jaanuar 2015 15:00
Esimesel kohal on kindlasti uni. “Mu vanemad olid mu beebipõlves liialdamata vaid kaks ööd üleval, kogu ülejäänud aja magasin ma rahulikult,“ ütleb Kaisa. Alla kaheksa tunni ei tule kõne allagi – mõte ei tööta ja keskenduda on raske. Teiseks vormitalaks on trenn.
FOTOD: Hallides dressides joogaentusiast Evelin Ilves käis Salmes vaimsel festivalil  (109)
25.jaanuar 2015 16:36
24. - 25. jaanuarini toimus Salme kultuurikeskuses jooga- ja muusikafestival, mida väisas ka meie presidendiproua Evelin Ilves .
Jooga ei tähenda ainult istumist ja mediteerimist: enda vaimu saab ka vabaks tantsida!  (11)
22.jaanuar 2015 23:30
Jaanuar on kalendrikuu, mil pea igaüks annab endale lubadusi hakata sööma tervislikumalt, vahetada diivanil veedetud tunnid füüsilise keha liigutamise vastu, tegema kontoris vähem ületunde, mõtlema paremaid mõtteid — teisisõnu elama teadlikumat elu ja pühendama rohkem aega iseendale. Pole paremat vahendit kõige selle elluviimiseks kui seda on jooga .
Värskes ajakirjas Naised! Beatrice: inimesed ei pea teadma, kes sa tegelikult oled  (9)
22.jaanuar 2015 09:35
Nädala algul 45aastaseks saanud Beatrice Fenice elu on olnud kui Ameerika filmis ja seda on saatnud aastakümneid avalikkuse tähelepanu.
PILETILOOS on lõppenud: vaata, kes võitsid Jooga- ja Muusikafestivali pääsmed!  (1)
21.jaanuar 2015 09:30
Vähem kui nädala pärast on sul võimalik endale kinkida virgutav energiasüst keset talvekaamost! 24.-25. jaanuaril toimub Salme kultuurikeskuses Jooga- ja muusikafestival, mille peaesinejaks on Osho õpilased Satyaa & Pari ning kirtanilaulja Brenda McMorrow. Lisaks viivad töötubasid läbi tuntuimad praktikud Eestist: Rene Bürkland, Jocke Salokorpi, Helena Lass, Liina Elvik ja paljud teised.
MASSAŽIKOOLITAJATELT HARRASTAJALE: Martin Ilves, Mai-Liis Toivar, Raul Köster: inimene on nagu jõgi, kui ta ei voola, siis ta kuivab  (5)
19.jaanuar 2015 07:56
See on lugu kolmest inimesest, kes koolitavad tulevasi spetsialiste M.I. Massaažikoolis. Kuid lisaks sellele tegelevad nad paljude teiste huvitavate teemadega. Martin Ilves on tuntud kui M.I. Massaažikooli direktor. Ta on põnev isiksus, kes on välja töötanud adapteeritud Tai joogamassaaži. Raul Köster nimetab end tervislike eluviiside guruks, ka tema on eelpool mainitud koolis massaažiõpetaja. Mai-Liis Toivar on samas koolis jooga- ja massaažiõpetaja ning direktori asetäitja õppetöö alal.
Jantrajooga aitab kauem elada: mis see on ja miks seda harrastama peaks?  (4)
15.jaanuar 2015 22:30
Jantrajooga on jooga liikumises, energia toimimises, harmoonia ja rütm — läbi mille on meil võimalik avarduda oma meeleruumi selgusesse. Tänu jantrajooga harjutustele, mis pärinevad 8. sajandi Tiibetist, on võimalik igal ühel leida üles rahu, harmoonia ja tasakaal iseendas.
PILETILOOS: Vasta küsimusele ja võida pääsmed jaanuarikuisele Jooga- ja muusikafestivalile!  (5)
14.jaanuar 2015 17:00
Vähem kui kahe nädala pärast on sul võimalik endale kinkida virgutav energiasüst keset talvekaamost! 24.-25. jaanuaril toimub Salme kultuurikeskuses Jooga- ja muusikafestival, mille peaesinejaks on Osho õpilased Satyaa & Pari ning kirtanilaulja Brenda McMorrow. Lisaks viivad töötubasid läbi tuntuimad praktikud Eestist: Rene Bürkland, Jocke Salokorpi, Helena Lass, Liina Elvik ja paljud teised.
JOOGAÕPETAJALT HARRASTAJALE: Aale-Triinu Sonn: oluline on olla harmoonias elu enda tsüklite ja rütmidega  (22)
12.jaanuar 2015 07:38
Aale Triinu Sonn on ebamaiselt kaunis ja haldjalik naine. Ta näib niivõrd müstiline, tabamatu, erakordne ning ideaalne, nagu ta oleks väljamõeldud tegelaskuju. Nii elab Aale-Triinu särav hing imekaunis kehanimelises "kosmoselaevas". Läbi hapruse kumab siiski jõudu ja väge ning on tunne, et see naine suudab kõike korda saata, mida kõike ta ette ka võtaks. Lisaks kasvab ta peres 2 imelist last – 12-aastane tütar Enlil ja 8-kuune poeg Gabriel.
Forbes Eesti: Meditatsioon äri eduks  (84)
10.jaanuar 2015 16:15
Kas olete märganud, kui paljud teietuttavad tegelevad praegu meditatsiooniga? See harrastus on muutunud üleüldiseks. Massiteabevahendite andmetel on paljudest suurfirmade juhtidest saanud idamaiste enesearendamisviiside meistrid: mediteerivad Rupert Murdoch , Tony Schwarz, Oprah Winfrey ja paljud teised.
Oled stressis ja väsinud? Õpi jooganippe, mille abil vaim ja keha lõdvaks lasta  (7)
07.jaanuar 2015 23:00
Tänapäeva kiire elutempo juures on rõhk pingutamisel. Pingutades saad paremad tulemused — pinguta ja sa oled parim, pinguta ja sa saad rohkem, pinguta ja sa saad endale lubada, pinguta, pinguta, pinguta.