jooga

Ka viskivaadis on võimalik elada  (10)
21.august 2015 17:20
Kui meie kogukkonnaga tahaks liituda mõni pagulaspere, peavad nad kõigepealt omaks võtma meie tõekspidamised, väärtused, meie suhtumise ellu, inimestesse, loodusesse ja ühiskonda tervikuna. Usk, rahvus ja nahavärv pole olulised,” arvab Lilleoru ökokogukonna liige Toivo Aalja.
Nägemist, pohmell! Seitse looduslikku nippi, millega kassiahastusest jagu saada  (31)
20.august 2015 22:00
Pühade ajal võib sagedamini kui tavaliselt tulla ette, et soovime sõprade ja pere seltsis nautida klaasi veini. Ei ole kahtlust, et alkohol ei sobi inimese kehaga ning keha annab sellest selgelt märku. Kuid vahel me armastame seda lõõgastumiseks kasutada ning sel juhul on peamine, et teeksime seda mõõdukalt ja vastutustundlikult. Üks osa vastutustundlikust alkoholitarbimisest on see, et hoolitseksime oma keha eest, et see tuleks alkoholi ja selle laguproduktide toksilise toimega edukalt hakkama.
Rasked katsumused seljatanud Ariel Klas: mu mees tõstab mind iga päev taevasse  (15)
06.august 2015 13:30
Maestro Eri Klasi abikaasa Ariel nimetab perekonda sel talvel tabanud raskeid katsumusi, kus mõlemad sattusid ränkade tervisehädade ohvriks, õnneks, mis saabus õnnetuse vormis, sest see on neid pannud üksteise armastust hindama rohkem kui kunagi varem.
Erik Grünberg: Meeste vägi annab elule maitse ja kvaliteedi ning teeb partnerid õnnelikuks
04.august 2015 12:12
Leesoja peremehe Erik Grünbergi juhendamisel toimub 13.-16. augustil meeste väe laager, kus õpitakse seksuaalsaladusi, tehakse jooga ja tantra praktikaid, aktiveeritakse elujõudu, häälestutakse õnnelikkusele ja toimetatakse paljude muude väeka mehe jaoks vajalike teemadega.
TARKUSEPUU: Armastuse juurde viib mitu teed
29.juuli 2015 15:20
Igasuguse armastuse aluseks on vaimu otsimine.
Kuidas õppida jälgima oma intuitsiooni ja kuulama sisetunnet?
28.juuli 2015 12:01
Igal inimesel on intuitsioon , see on osa inimeseks olemisest. Sinu intuitsioon räägib sinuga iga päev, iga minut, iga sekund, nii suurte kui väikeste asjade ja olukordade puhul. Kahjuks suur osa inimesi ei ole sellest häälest meie sees üldse teadlikud või siis nad ei oska seda kuulata ja ära tunda.
Chia seemned: vitamiinirikas ja võimas supertoit, mis kosutab nii keha kui ka vaimu
27.juuli 2015 17:00
Chia seemneid saadakse mündiga ühte perekonda kuuluva õlisalvei (Salvia hispanica) viljadest. Lõuna-Ameerikas kasvatati seda taime juba iidsetel aegadel. Mehhikos, asteekide juures oli ta nii hinnatud taim, et sellele pühendati iga-aastaseid pidustusi.
NAMASTE: Marilyn Jurmanist sai jooga õpetaja!  (8)
27.juuli 2015 09:01
Saage tuttavaks - ametlik jooga õpetaja Lyyn. Pärast kolme imelist nädalat koos õrnade, tugevate ja kaunite inimestega on Marilyn Jurmanist saanud ametlikult jooga õpetaja.
GALERII: Joogafestival tõi kokku toreda seltskonna enesearenguhuvilisi
22.juuli 2015 14:14
Nädalavahetusel Haapsalus toimunud joogafestivalil väitsid mitmed kohalikud inimesed, et juba neljandat korda seal toimunud üritus jätab maha positiivse energia, mis mõjutab linna veel vähemalt nädala jagu. Alkeemia käis uudistamas, mida ja keda festivali rikkalikus menüüs pakuti, kuidas oli (hoolimata heitlikust ilmast) joogapealinna atmosfäär ning muidugi elasime kaasa Alkeemia Akadeemia menukale esinejale Lea Dali Lionile.
Allar Jõks seisis Haapsalus pea peal  (17)
19.juuli 2015 09:13
Endine õiguskantsler ja praegune vandeadvokaat Allar Jõks oli lubanud, et joogafestivalil näeb teda pea peal seismas. See sai tehtud.
VIDEO: Vaata, kuidas Publiku telklamelus virgumine välja näeb: uni silmast, väike hommikuõlu, jooga ja varbapesu...  (3)
18.juuli 2015 15:04
Positivuse telklaagri sagin on ehe näide sellest, kuidas festivali elurütm tegelikult välja näeb. Kohe, kui esimesed hommikukiired paitama hakkavad, kolivad muusikasõbrad kui unised kärbsed sooja kätte peesitama, seejärel tehakse mõned virgutavad hommikuvõimlused, haaratakse värskendav hommikuõlu, pestakse varbad eelmise õhtu mudast puhtaks ning siirdutakse uuele päevale vastu.
FOTOD ja VIDEO: Megamõnus ilm, rõõmsad inimesed ja chill ! Surfilaager sai 2. päeval sisse tõelise hoo!  (1)
18.juuli 2015 09:30
Neljapäeval Roostal oma uksed avanud Surfilaager meelitas töönädala lõpuks veelgi enam sportlike hobidega noori randa, kus päikesepaistel parimate käe all oma oskusi lihvida või uute ja põnevate aladega tutvust teha. Lisaks tuult tervitavatele ja vesistele aladele oli reedel menüüs nii jooga, zumba kui lihtsalt lõõgastav chill rannaliival!
Armastus hakkab hääbuma? Kolm tantraharjutust, mis suhet värskendada aitavad  (7)
13.juuli 2015 22:30
Kaasaegne elu on keskendunud välistele asjadele – autode, majade ja ilusate esemete omandamisele. Tihtipeale oleme keskendunud produktiivsusele, ägame laenude ja liisingute koorma all. Omavahelised suhted jäävad seejuures madalseisu ning hääbuvad raskuse ja kurnatuse all, vahel jääb aega vaid koos süüa ja magama minna.
Suur joogastiilide tutvustus: tantra, tantsujooga, vinyasa jooga
12.juuli 2015 22:30
TANTRA Saa teada tantra kunstist ning muuda armastamine vaimseks aktiks — Joogafestivalil õpetavad tantrat Shashi Solluna ja Kiya Shanti.
Kundalini, ashtanga, krija, vinyasa, akrojooga ja teised - milline joogastiil sobib sinule?
11.juuli 2015 16:16
Järgmisel nädalavahetusel Haapsalus toimuv Joogafestival sobib südasuvistesse palavatesse päevadesse ja sumedatesse õhtutesse suurepäraselt, sest tihe programm täidab pika päeva ja lubab üürikesel suveööl ka sõba silmale lasta. 12 joogastiili ja pea poolsada üritust kahel päeval on ideaalne võimalus tõelisest joogast aimu saada.
Suur joogastiilide tutvustus: sanathana dharma jooga, sufide pöörlemine, šivananda jooga  (2)
09.juuli 2015 22:30
SANATHANA DHARMA Sanathana dharma jooga sobib sulle siis, kui soovid sügavuti mõista elu eesmärki. Joogafestivalil on valikus sanathana dharma maailmavaade, mille üks osa on ka jooga ning mida õpetavad Atis Zarinš ja Shiva Vakya Siddha Baba.
Minu kogemus tantrafestivalil: siit edasi oli jäänud vaid nutta...  (198)
08.juuli 2015 15:00
Eelmisel suvel sain sõbrannalt kutse minna koos Tantrafestivalile. Pean tunnistama, et ei olnud varem sellest midagi kuulnud, seega polnud mul eelarvamusi kutsest keeldumiseks ning otsustasin teha veidi uurimustööd. Otsisin ja lugesin erinevaid tantraartikleid nii Eesti kui välismaise meedia lehekülgedelt, et viia end kurssi tantra filosoofia põhitõdedega ja saada algava festivaliga ühele lainele.
Suur joogastiilide tutvustus: babadži krija jooga, jooga nidra, klassikaline jooga, kundalini jooga  (6)
04.juuli 2015 22:30
BABADŽI KRIJA JOOGA Babadži krija jooga on iidne joogaliin ja kvintessents õpetustest, mis on välja arendatud Tamili mahasiddha ’de ehk täiuslikkuse saavutanud joogameistrite poolt. See on teadliku muutumise tee, eesmärgiks taibata oma tõelist olemust ning õppida oma elu teadlikult juhtima.
Tuntud inimesed joogast! Hanna-liina Võsa: elus tuleb teha seda, mis endale meeldib ja mitte lasta ennast teiste arvamusest kõigutada  (2)
03.juuli 2015 11:35
Paljude Eesti inimeste mureks on stress ja depressioon, mida ühed püüavad uputada pudelisse, teised aga vaigistada ravimeid neelates. Ometigi aitab neid probleeme tuntavalt maandada joogaga tegelemine, sest tegu on Idamaadest alguse saanud inimeste püüuga korrastada oma käitumist, hoiakuid ja mõtlemist ning see enamasti aitab.
Joogamaailma saladused: seitse nippi heaks eluks  (14)
02.juuli 2015 23:00
Igaühest meist ei peagi saama jalga kaela taha painutav joogi, kuid nippe mõnusamaks igapäevaeluks leiab joogamaailmast küll.
Jooga teeb imesid — painuta end nooreks ja ilusaks!  (6)
29.juuni 2015 11:00
Kas teadsid, et pikk elu raudse tervisega on sinust sama kaugel kui su varbad. Joogaliku elunärvi venitusega saad sa säilitada oma paindlikkust — mis on ühtlasi nooruslikkuse säilimise võti!
GALERII: Need kümme naist tõestavad, et jooga sobib igale kehatüübile  (7)
24.juuni 2015 23:34
Jooga tegemiseks ei pea sul olema mingit kindlat tüüpi keha. Tihti vabandavad ülekaalulised inimesed end välja nii, et nemad küll ei saa joogat teha, selleks peab ikka peenike olema... Aga ei pea! Vaata ise neid ilusaid pilte ja ära otsi enam vabandusi trenni mitte minekuks.
Leesoja nõid Thule Lee: Naiste vägi on pöörane ja nõiduslik
23.juuni 2015 23:23
Hiljuti saate "Hallo, Kosmos!" sünnipäevasündmusel naistele avameelselt veidi intrigeerivatel teemadel jutustanud Leesoja nõid Thule Lee pani oma hüva nõu ja ka mõned praktilised soovitused kirja. Loe lähemalt emaka väest, aususest, seksuaalsusest, voos olemisest ja paljust muust huvitavast.
Margus Karu: tühjusetunne tuleb valikute üleküllusest
21.juuni 2015 23:30
„Nullpunkti” autori uue romaani tegelane läheb hingeselguse leidmiseks teise maailma otsa ja kaugemale.
Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja. Saunajoogast golfirajale, siis saltosid viskama
19.juuni 2015 23:30
TV3 saate „Suvesangarid” kaks peategelast, Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja on justkui omamoodi liinitöölised. Nende ühte tööpäeva mahub umbes sama palju aktiivset puhkust kui keskmise inimese tervesse suvesse.
Kiviringide vahel tähistatakse pööriaega
16.juuni 2015 15:17
Juba neljandat korda toimub Ihamarus Labürindifestival, kus Viia-Jaani labürinditalu põldudele tulevad kokku inimesed üle Eesti, et koos tervitada päikese kõrghetkede saabumist. Kohal on ka tähetark Igor Mang, kes valis oma tavapärase Varbola maalinnuse asemel pööripäevariituste läbiviimiseks Põlvamaa labürindid.
Digital Sputnik: Eesti mehed vallutavad LED-lampidega Hollywoodi  (8)
12.juuni 2015 23:30
Uurisime, kuidas eestlaste perefirma Hollywoodis filmitootmise alal jala ukse vahele sai.