Johnny Heitinga

Tase! Jalgpalliportaal valis Pareiko EM mängupäeva parimaks väravavahiks  (17)
03.september 2011 18:20
Eile õhtul peeti kokku 23 EM-valikmängu. Rahvusvahelise jalgpalliportaali Goal.com arvates oli nende mängude parim väravavaht Eesti koondise kindamees Sergei Pareiko.
03.september 2011 00:31
Hollandi jalgpallimeeskond võitis Eindhovenis peetud EM-valikmängus San Marinot koguni 11:0. Arsenali ründaja Robin van Persie lõi neli väravat.
FIFA trahvis MM-i finaliste Hispaaniat ja Hollandit  (46)
03.august 2010 14:42
Rahvusvaheline Jalgpalliliit FIFA määras rahatrahvi tänavuse jalgpalli MM-i finaalis toorest mängu näidanud Hispaania ja Hollandi meeskonnale.
Dirk Kuyt süüdistas kaotuses erapoolikut kohtunikku  (62)
12.juuli 2010 09:36
Hollandi koondise ründaja Dirk Kuyt süüdistas oma meeskonna kaotuses MM-i finaalis Inglismaa kohtuniku Howard Webbi erapoolikuid otsuseid.
Brasiilia kaotas Hollandile eduseisust
02.juuli 2010 19:12
Täna õhtul tehti Lõuna-Aafrika Vabariigis toimuval jalgpalli MM-finaalturniiril algust veerandfinaalidega. Avamängus, kus kohtusid Holland ja Brasiilia jäid peale eurooplased 2:1. Kell 21:30 alustavad üllatajad Uruguay ja Ghana.
02.juuli 2010 18:49
Holland lõi Slovakkiat 2:1 ja pääses veerandfinaali  (1)
28.juuni 2010 18:57
Jalgpalli MM-finaalturniiril selgitatakse täna kolmas veerandfinaalpaar kui kohtuvad Holland - Slovakkia ning Brasiilia - Tšiili. Päeva esimeses vastasseisus suutis Holland 2:1 üle olla Slovakkiast.
28.juuni 2010 18:50
Jalgpalli MM-finaalturniiril saab täna selgeks kolmas veerandfinaalpaar kui kohtuvad Holland - Slovakkia ning Brasiilia - Tšiili. Päeva varasemas vastasseisus suutis Holland 2:1 üle olla Slovakkiast.
Hollandi järel pääses edasi hea mängu teinud Jaapan
25.juuni 2010 09:31
Jalgpalli MM-il LAV-is selgus täna õhtul lõplik paremusjärjestus E-alagrupis. Edasipääsu taganud Holland alistas kõik lootused minetanud Kameruni 2:1 ja Jaapan oli kauni mänguga 3:1 üle Taanist.
24.juuni 2010 23:27
14.juuni 2010 16:19
Maailmameistrivõistluste eelsetes sõprusmängudes vaata et kõige võimsama mulje jätnud Holland kohtus MM-alagrupimängus Taaniga. Holland võitis lõpuks teise poolaja väravatest 2:0.
Holland võitis Taanit 2:0
14.juuni 2010 15:38
MM-võistluste valikmängud kolmapäeval
11.september 2008 00:50
Lisaks Eesti suurele allajäämisele võõrsil oli kolmapäeval üllatusi veelgi. Taani võitis võõrsil Portugali 3:2, Luksemburg samuti külas olles Šveitsi 2:1. Inglismaa mõõtis Zagrebis Horvaatiale kuhjaga EM-ilt eemalejäämise eest - 4:1.
Beckhami juubel lõppes kaotusega
15.aprill 2008 17:16
Lisaks Eesti - Kanada kohtumisel peeti kolmapäeval, 26. märtsil veel hulgaliselt maavõistlusmänge. Pariisis olid vastamisi ülemerenaabrid Prantsusmaa ja Inglismaa ning võitja saatuse otsustas penaltipaigale seatud pall. 32. minutil söötis Lilian Thuram palli läbijooksule Nicolas Anelkale ning David James ei leidnud prantslase takistamiseks muud rohtu, kui ta murule kukutada. Franck Ribery saatis palli 11 meetrilt külaliste võrku ja teenis kohe särgi seljast kiskumise eest kollase kaardi.
Capello Inglismaa alustas võiduga
07.veebruar 2008 04:18
Kolmapäeval peeti hulgalistelt koondiste maavõistlusmänge, mitmes paaris olid vastamisi ka Euro 2008 finaalturniirile pääsenud meeskonnad, platsil oli kogu viimaste MM-võistluste esinelik. Oodatuimad olid uudised Londoni Wembleylt, kus Inglismaa koondise saatis esimest korda väljakule itaallasest peatreener Fabio Capello. Murda tuli Euro 2008 finaalturniiri üks korraldajaid Šveits. Viis minutit enne esimese poolaja lõppu viis Jermaine Jenas inglased juhtima, kuid 58. minutil Eren Derdiyok viigistas. Võidu tõi Inglismaale ja Capellole neli minutit hiljem mullu Eesti vastugi skoorinud Shaun Wright-Phillips (pildil).