Jevgeni Ossinovski

Koit Toome toetab aktiivselt Brexitit ja laidab Ossinovskit: ja selline on meil Eestis minister...  (396)
27.juuni 2016 13:00
Laulja Koit Toomel võisid küll olla tihedad ja tööd täis jaanid, ent erinevalt suuremast osast eestlastest ei lasknud ta vabal hetkel mitte leiba ja šašlõkki luusse, vaid surfas netis ja hoidis brittide euroreferendumil silma peal. Muusiku meelsus euroliidust lahkumise otsuse suhtes kipub samuti olema aga vastuvoolu siinse valdava enamiku vaadetega: mees näib nimelt toetavat brittide julgust EList välja astuda ning seda vaadet levitab ta aktiivselt oma Facebooki kontol .
Ossinovski: Cameron mängis vene ruletti ja tulistas enda ajud välja  (277)
24.juuni 2016 10:58
Sotsiaaldemokraatliku erakonna juhi Jevgeni Ossinovski hinnangul mängis Briti peaminister David Cameron vene ruletti ja kaotas.
Rõivas läheb puhkusele!
21.juuni 2016 00:30
Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsleriks saab Maris Jesse  (22)
15.juuni 2016 18:15
Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski kinnitab avaliku teenistuse tippjuhtide valikukomisjoni ettepanekul terviseala asekantsleriks Maris Jesse , kes asub ametisse augusti alguses.
Miks on EKRE olemas? Sest me ei ole vabad  (359)
15.juuni 2016 00:10
Oleme oma mõtlemises süsteemi ohvrid: ori ei taha saada vabaks, vaid orjapidajaks.
Ossinovski määras skandaali sattunud PERHi nõukogule uurimise ajaks uue juhi  (25)
13.juuni 2016 13:44
Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski määras seoses PERHi juhtivtöötajatele esitatud kuriteokahtlustusega haigla nõukogu liikmeks sotsiaalministeeriumi kantsleri Marika Priske.
Poolamets Ossinovski kõnest: sotside üha tigedam toon viib kümneid tuhandeid tõeliste Eesti meeste hääli  (37)
12.juuni 2016 15:01
Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) liikme Anti Poolametsa hinnangul põhineb Jevgeni Ossinovski paar nädalat tagasi peetud kõne suuresti "tõelise Eesti mehe" sarjamisel.
Ossinovski: radikaalsed poliitikud on meie valijad ära hirmutanud  (90)
12.juuni 2016 10:24
Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimehe Jevgeni Ossinovski sõnul on SDE tegutsenud täies teadmises, et see võib esialgu pahandada osa nende senistest valijatest, keda radikaalsed poliitikad on viimase aasta jooksul ära hirmutanud.
Linnar Priimägi: pretsedendist ja presidendist  (48)
11.juuni 2016 14:06
EKRE tõus on paljud ärkvele ehmatanud. Unesegastena püütakse aru saada, mis meelsus neid rahvuskonservatiive rahva silmis tõstab ja kuhu see välja viib.
Sotside toetus vähenes 10%-ni  (29)
10.juuni 2016 00:10
Kui Isamaa ja Res Publica Liidu valimiskünnise alla kukkunud toetus juunis tõusule pöördus, siis sotsiaaldemokraatide toetus langes viimaste aastate madalaimale tasemele, 10% peale, selgub ERR-i tellitud Turu-uuringute AS-i küsitlusest.
Siim Kallas: Reformierakonnal oleks aeg presidendi-kandidaat välja valida  (138)
10.juuni 2016 00:10
Kahe presidendikandidaadiga jätkamine tooks erakonnale kaasa halvima variandi: tühjad pihud.
100 SEKUNDIT: Teatrijuht Tiit Ojasoo lahkumisele eelnes kriminaalasi näitlejanna löömise pärast, USA-s sõitis auto surnuks viis trenni teinud jalgratturit
09.juuni 2016 18:54
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse neljapäev, 9. juuni? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
Herkel: sotside languse taga on EKRE vastu algatatud ristisõda  (99)
09.juuni 2016 14:44
Vabaerakonna esimehe Andres Herkeli sõnul on Sotsiaaldemokraatliku erakonna reitingu languse taga EKRE vastu alustatud ristisõda, mis pakub tema hinnangul lahenduste asemel vihast ja viljatut vaatemängu ning põhjustab valijates kahtlusi.
GRAAFIK: Sotsiaaldemokraatide toetus langes 10 protsendile  (207)
09.juuni 2016 13:01
Kui Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) varem valimiskünnise alla kukkunud toetus pöördus juunis tõusule, siis sotsiaaldemokraatide toetus langes viimaste aastate madalaimale tasemele 10 protsendi peale, selgub Turu-uuringute AS-i küsitlusest.
18,1 miljardit eurot! Riigil valmis ülikallis "Õnne arengukava"  (5)
08.juuni 2016 02:38
Sotsiaalministeeriumis on valmis saanud 18,1 miljardi euro suuruse eelarvega „Heaolu arengukava“, mida ministeeriumis kutsutakse ka „Õnne arengukavaks“.
Uuring: 85% elanikest pooldab piirangutega alkoholipoliitikat  (42)
06.juuni 2016 19:54
Kolmveerand Eesti elanikest on seisukohal, et kaasmaalased joovad palju ning 85% pooldab piirangutega alkoholipoliitikat, selgub värskest Eesti Konjunktuurinstituudi poolt läbi viidud uuringutest alkoholi tarbimise ja -turu ning elanike hinnangute kohta alkoholipoliitikale.
INTERVJUU: Rein Toomla: EKRE ja sotside vastasseis toob neile kasu Reformierakonna arvelt  (89)
06.juuni 2016 19:30
Nädalavahetusel sotsiaaldemokraatide üldkogul peetud kõnes kritiseeris ja vastandas SDE esimees Jevgeni Ossinovski teravalt EKRE tegevust. Sellele ei jätnud vastamata ka EKRE esimees Mart Helme . Politoloog Rein Toomla selgitab, mis on taolise vastandumise tagamõte, mida see koalitsiooni tervisliku seisundi kohta ütleb ning mis vangerdusi võivad tuua suvised presidendivalimised.
Lugeja: kui Ossinovski eesmärgiks on võita EKRE toetajate usaldus, siis ei tasu neid natsionaalsotsialismi pooldajaga samastada  (28)
06.juuni 2016 10:59
Järgnev tekst lähtub ennekõike EKRE ja Sotsiaaldemokraatide väärtustest ning ei keskendu erakondade vaadete õigsusele. Viimastel nädalatel on mõlema erakonna esindajate vahel tekkinud väidetav põhimõtteline konflikt. Millised need põhimõtted siis olema peaksid?
HOMMIKU-UUDISED: soojemat ilma on oodata vaid nädala lõpuks, Varnas lõksus olnud eestlased jõudsid koju
06.juuni 2016 08:36
Head lugejad, Delfi toob teieni igal tööpäeval hommiku-uudiste ülevaate, kus vahendame teieni kõige värskemat infot öistest ja varahommikustest uudistest, eelinfot päeva sündmuste kohta ja kõike, millest värsketel ärkajatel võib kasu olla.
Vabaerakonna 2.0: jätkatakse Herkeliga, kuid poliitilisemalt ja kiiremal käigul  (47)
06.juuni 2016 00:10
Kuumal poliitnädalavahetusel ei antud armu kellelegi, süüdistusi lendas nii omadele kui ka vastastele.
Jaanus Karilaid: Reformierakonna poolt üle mängitud sotsidel pole julgust selg sirgu lüüa  (19)
05.juuni 2016 19:17
Jevgeni Ossinovski teeb aastas korra tempoka kõne ja loodab, et Eesti ühiskond mõistab sotside allaheitlikkust valitsuses. Jevgeni kõne oli kui üks heietus sotside raskest elust. Sotsidel pole kahjuks julgust selg sirgeks lüüa ja asuda rahva poolele, astuda valguse kätte.
Raimond Kaljulaid: sotside agressiivne soov defineerida uus "põhikonflikt" ühiskonnas on vesi EKRE veskile  (166)
05.juuni 2016 09:54
Jevgeni Ossinovski viimase aja sõjakate sõnavõttude eesmärk on leida üles teema, mis kergitaks SDE reitingut enne kohalike omavalitsuste valimisi, kuid pigem võidab Ossinovski retoorikast EKRE.
Sutrop: Ja ennäe, Eestist tulebki noor nägus mees, kes kuulutab nende ideaale  (119)
04.juuni 2016 18:02
Äsja lahvatanud debatt ühiskonna lõhestajatest näitab närvilist situatsiooni meie poliitikas. IRL on lausa hingusele minemas ning nende kauaaegne ja üks väljapaistvamaid liikmeid Ene Ergma lahkus solvunult erakonnast nagu kosmoloogile kohane suure pauguga. Sotsiaaldemokraatide juhi Jevgeni Ossinovski terav poliittehnoloogiline vastandumine EKREle näitab samuti ebakindlust ja hirmu, et erakond võib IRLi kombel hääbuma hakata. Ja eks tõmblemist seoses Jõksi presidendikandidaadiks nimetamisega ole ka Vabaerakonnas.
Koalitsioonipartnerid oleks oodanud Ossinovskilt sisulisemaid ettepanekuid ning vähem opositsiooni kritiseerimist  (23)
04.juuni 2016 16:43
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski pidas täna Jõhvis erakonna üldkogul kõne, kus peatus nii päevapoliitilistel teemadel kui ka Eesti väljakutsetel. Kuigi koalitsioonipartnerite tagasiside oli üldiselt heakskiitev, oodati Ossinovski kõnest rohkem sisulisi ettepanekuid ja vähem opositsiooni kritiseerimist.
INTERVJUU: EKRE esimees Mart Helme: see, millega Ossinovski praegu tegeleb, on ebanormaalne sildistav pseudodiskussioon ja see lõhestab ühiskonda  (301)
04.juuni 2016 15:14
EKRE esimees Mart Helme ei imestanud Jevgeni Ossinovski jõulise mõtteavalduse üle sotsiaaldemokraatide üldkogul.
TÄISMAHUS: Jevgeni Ossinovski kõne erakonnakaaslastele: rahvusliku retoorika taha varjunud EKRE on Eesti lipu kantud väärtusi rüvetanud ja labastanud  (400)
04.juuni 2016 11:53
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski rõhutas Jõhvis erakonna üldkogul peetud kõnes, et Eesti julgeoleku tugevaim garantii on sisemine rahu ning eri elanikkonnarühmade vastastikune usaldus, mille eelduseks on kõigi elanike võrdne kohtlemine. Eesti ühiskonna põhiväärtuste teadlikule ja süstemaatilisele lammutamisele viidates tõi Ossinovski näiteks EKRE tegevuse.
OTSE: Sotsiaaldemokraadid peavad täna Jõhvis üldkogu  (30)
04.juuni 2016 09:19
Täna koguneb Jõhvis Sotsiaaldemokraatliku erakonna üldkogu, et arutada poliitilist olukorda Eestis ja seada sihte järgnevaks aastaks. Delfi vahendab üldkogu otseülekannet.
Mida panna tähele kuumal poliitnädalavahetusel?  (7)
03.juuni 2016 23:55
Täna ja homme toimuvad kolme erakonna volikogude-üldkogude istungid. Täna koguneb sotsiaaldemokraatide üldkogu, homme presidenditalgute nime all Isamaa ja Res Publica Liidu volikogu ning Vabaerakonna üldkogu, mida erakond ise nimetab üldkoosolekuks. Eesti Päevaleht toob esile mõned punktid, mida poliitikahuvilistel tasub tähele panna.
Ligi Ossinovski avaldusest: kui poliitik hakkab kiitlema aususega, on tal alati sellega probleem  (47)
03.juuni 2016 18:10
Reformierakonna aseesimehe Jürgen Ligi arvates ei väljenda Sotsidaaldemokraatliku Erakonna (SDE) esimehe Jevgeni Ossinovski kriitika EKRE suhtes mitte aadet, vaid soovi pääseda EKRE alternatiivina domineerima.