Jevgeni Ossinovski

Ossinovski: Eesti Posti erastamine tähendaks "uue Leedo" tekkimist  (22)
25.august 2016 12:40
Eilses Ärilehes rääkis sotside juht Jevgeni Ossinovski , miks ta on vastu majandusminister Kristen Michali plaanile riigiettevõtete erastamisest ja transpordifirmade valdusettevõtte loomisest. Ühe põhjusena erastamise vastu tõi ta välja avaliku teenuse pakkumise vajaduse ja näitena Eesti Posti ehk Omniva .
Ossinovski: riigiettevõtetele on vaja tugevamat kontrolli, mitte vastutuse hägustumist  (59)
24.august 2016 00:10
Jevgeni Ossinovski räägib, miks ta ei saa anda rohelist tuld koalitsioonipartneri Kristen Michali plaanile ühendada riigi transpordiettevõtted ühe katuse alla.
DELFI VIDEO: Taavi Rõivas: kindlaid kokkuleppeid puuduva 23 hääle saamiseks Siim Kallasele või Eiki Nestorile ei ole  (29)
23.august 2016 11:57
Täna kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas toetada Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) ettepanekut, mille järgi on presidendivalimistel riigikogu esimeses voorus kahe fraktsiooni ühiskandidaat Eiki Nestor ja teises ning kolmandas voorus Siim Kallas. Peaminister Taavi Rõivase sõnul kindlaid kokkuleppeid teiste erakondadega presidendi valimiseks puuduolevate häälte saamiseks ei ole.
Ossinovski soovib haigekassale lisaraha  (19)
23.august 2016 00:10
Rahandusminister Sven Sester tahab haigekassalt kiireid lahendusi, millega eelarve tasakaalu saadakse.
DELFI VIDEO: Jevgeni Ossinovski sotside otsusest toetada Nestorit ja Kallast: EKREga me koostöövõimalust ei näe, Keskerakonnaga oleme suhelnud  (54)
22.august 2016 20:46
Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimehe Jevgeni Ossinovski sõnul loodetakse järgneva nädala jooksul saada enda presidendikandidaadile Eiki Nestorile piisavalt toetust, et viimane esimeses voorus riigikogus valitud saaks. Sotside tänane otsus peaks aga Ossinovski sõnul näitama parteidele suunda liiga jäigalt enda kandidaadi taga kinni olemise praktikast väljumiseks.
Suur areng presidendirallis: sotsid otsustasid toetada riigikogus Siim Kallast  (298)
22.august 2016 18:28
Sotsiaaldemokraatlik erakond otsustas täna õhtul, et presidendivalimistel toetatakse riigikogu esimeses voorus Eiki Nestorit ning teises voorus Reformierakonna kandidaati Siim Kallast.
Palju õnne! Jevgeni Ossinovski saab teist korda isaks  (72)
21.august 2016 15:20
Töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski külastas oma kauni abikaasa Triinuga pidulikku taasiseseisvumise puhul korraldatud presidendi roosiaia vastuvõttu ning ilmsiks tuli paari imetore uudis.
Sester: haigekassa eelarve kasvab kiirelt, neile pole teiste arvelt lisaraha vaja  (30)
19.august 2016 15:59
Rahandusminister Sven Sester (IRL) andis täna haigekassa nõukogus teistele liikmetele ebameeldiva sõnumi, kui ta teatas, et üsna kiirelt kasvava eelarvega haigekassa ei saa mujalt riigieelarvest lisaraha, vaid peab ise leidma võimaluse tekkinud kahjumist tasakaalus eelarvesse jõudmiseks.
Ossinovski näeb kaotatud kümnendi päästerõngana tööjõu harimisse panustamist  (81)
18.august 2016 14:11
Tänasel valitsuse pressikonverentsil peaministri ülesannetes olnud tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski tõdes, et viimase aja majanduskasvu numbrid ja prognoosid lähiajaks ei tee rõõmu. Üheks päästerõngaks oleks tööjõu kvalifikatsiooni parandamine.
Jevgeni Ossinovski: meie erakonnas ei määrata kedagi ühelegi positsioonile selle järgi, kui palju on keegi erakonnale annetanud  (19)
15.august 2016 10:22
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski nentis Äripäevale antud intervjuus, et tema poliitiline karjäär sai alguse suurettevõtjast isa toel, kes on olnud ka SDE annetaja, kuid rõhutas, et poliitikuna on ta kaugele jõudnud siiski tänu oma tööle.
Ossinovski: sidrunitega pole SDE-l mingit pistmist  (26)
15.august 2016 09:24
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski ütles Äripäevale antud intervjuus seoses praamisaagaga, et kuigi kultuuriminister Indrek Saar on varem, riigikogulasena, Saaremaa Laevakompanii omaniku Vjatšeslav Leedo ja parvlaevade omaniku Olav Miiliga kohtunud, ning Miiliga on kohtunud ka riigikogu esimees, praegune SDE presidendikandidaat Eiki Nestor , siis sidrunitega pole Sotsiaaldemokraatlikul Erakonnal mingit pistmist.
Kallas selgitab: kui ma poleks Savisaarega kohtunud, oleks see väga veider välja näinud  (68)
14.august 2016 12:05
Presidendiks pürgiv Siim Kallas käis augusti alguses Edgar Savisaarega kohtumas ja see kohtumine tekitas furoori. Kallas selgitas LP-le antud intervjuus, miks ta Savisaarega kohtumas käis.
Taavi Rõivas sõidab nädalaks perega puhkama  (64)
11.august 2016 20:51
Peaminister Taavi Rõivasel algab homsest puhkus, mille ta veedab perega välismaal.
Sotsiaaldemokraatide kolm halba valikut presidendivalimiste esimeses voorus  (48)
09.august 2016 21:55
Sotsiaaldemokraatlikul Erakonnal (SDE) jääb olukorras, kus nende presidendikandidaadi Eiki Nestori esitamiseks ei saada vajalikku 21 häält kokku, kolm halba varianti, kuidas presidendivalimistel riigikogu esimeses voorus toimida.
Stsenaariumid ja kombinatsioonid ehk Miks ei valita Siim Kallast riigikogus presidendiks  (166)
05.august 2016 00:05
Kallas võib läbirääkimistel pakkuda küll mitutki vaba ametikohta, kuid toimivat lahendust vajalike häälte kokkusaamiseks ei paista kuskilt.
Rõivas: pole mõtet unistada või karta, et hakkaksime presidenditooli nimel valitsust lõhkuma  (33)
04.august 2016 14:08
Peaminister Taavi Rõivas vastas küsimusele, milliseid kompromisse on Reformierakond valmis Keskerakonnaga tegema ja milliseid positsioone loovutama, et Siim Kallase toetuseks hääled kokku saada, et valitsust lõhkuma ei hakata.
Oravate otsustamatus võib maksta neile presidendikoha  (153)
03.august 2016 00:05
* Reformierakonna juhatus otsustab suure tõenäosusega esitada riigikogus presidendikandidaadiks Siim Kallase. * Hoolimata juhatuse otsusest pole veel selge, kas erakonna kõik 30 riigikogu liiget 29. augustil ka nii hääletavad. * Marina Kaljuranda toetavad juhatuse ja fraktsiooni liikmed tahavad näha lubadust, et valimiskogus oleks kandidaat Kaljurand, kuid Kallas ei ole nõus taanduma ka seal.
Marina Kaljurand: mu hinge ei ole varem nii palju haavatud kui viimase poole aasta jooksul  (332)
29.juuli 2016 23:56
Rahvaküsitlustes populaarseim presidendikandidaadi kandidaat Marina Kaljurand on võitlusvalmis ja kinnitab LP-le: tulgu mis tuleb, tema alla ei anna!
Ossinovski: Regula on nagu kvaliteetne vein, mis on 20 aastaga hinnas kaks korda juurde võtnud  (87)
28.juuli 2016 14:35
Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Jevgeni Ossinovski ei näe, et erakonnakaaslase Urve Palo poolt sõlmitud parvlaevaleping oleks sotside südametunnistusel.
VTA alustas väävelhapet sisaldava toidulisandi kohta uurimist  (108)
27.juuli 2016 23:55
Aastas kontrollib veterinaar- ja toiduamet (VTA) lähemalt umbes 15 toidulisandit, tänavu on tehtud viis analüüsi. Maaeluministeerium kinnitab, et toidulisandite registreerimise kord ei vaja muutmist. Tervise arengu instituut teeb täna sotsiaalministeeriumile probleemi kohta ettekande.
"Homopropagandistliku" kampaania peatamist nõudev Vooglaid nimetab rasedust suguhaiguseks  (244)
26.juuli 2016 16:49
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks eestvedajad Varro Vooglaid ja Markus Järvi tahavad peatada tänavakampaania " Kumm on seks ", kuna see edastab nende arvates väärastunud nägemust inimseksuaalsusest. Ametlikus pöördumises tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovskile ning sotsiaalkaitseminister Margus Tsahknale on sugulisel teel levivate haiguste nimistus märgitud ka rasedus.
Kuidas võib Siim Kallasest saada president ehk mida Keskerakond saaks küsida, et suunata hääled võidukalt Reformierakonnale?  (374)
23.juuli 2016 21:09
Hetkel näib, et riigikogus on presidendivalimisteks toetajad koos Mailis Repsil ja Siim Kallasel. Tõsi, viimane peab kodusel hääletusel seljatama Urmas Paeti, kuid see näib tänast tähtede seisu vaadates ka reaalne.
Ossinovski: maakonnad tuleb hääbumisspiraalist välja tuua  (91)
23.juuli 2016 16:53
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski rõhutas täna erakonna volikogul peetud kõnes, et Eesti on Euroopa Liidu suurima sissetulekute ebavõrdsusega riik, mis pidurdab Eesti arengut ja ohustab ühiskonna sidusust. Eriti avaldub see tema sõnul regionaalses ebavõrdsuses.
Varasem eesistumine saab tehtud, ehkki lahjendab Eesti juubelipidu  (13)
21.juuli 2016 23:55
**Brexiti tõttu tuuakse Eesti EL-i eesistumine tõenäoliselt pool aastat varasemaks. **Korraldajad lubavad eesistumisega hakkama saada. **Järjekorra muutumine toob lauale teistsugused teemad.
Ossinovski Trumpist: ei maksa üle tähtsustada siseriiklikuks tarbimiseks mõeldud avaldusi  (15)
21.juuli 2016 13:22
Peaministri ülesannetes töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski ütles, et USA presidendikandidaadi Donald Trumpi avaldus Balti riikide kaitsmise kohta oli mõeldud siseriiklikuks tarbimiseks ja seda ei maksa üle tähtsustada.
Eestlasest alkokaupmees Läti piiril: see ongi ju äri!  (65)
20.juuli 2016 12:20
Valga ning Ikla piiripunktis töötavaid Alko1000 alkoholikauplusi pidava ettevõtte juhatuse liikme Einar Visnapuu sõnul pole erinevalt töö- ja tervishoiuministri Jevgeni Ossinovski arvamusest nende tegevus katse aktsiisidest kõrvale viilida, kirjutab Äripäev.
HOMMIKU-UUDISED: Prantsusmaal jääb eriolukord kehtima vähemalt 2017. aasta alguseni, välismaalt tulnud tippspetsialistid on hädas kohaliku bürokraatiaga  (1)
20.juuli 2016 08:07
Head lugejad, Delfi toob teieni igal tööpäeval hommiku-uudiste ülevaate, kus vahendame teieni kõige värskemat infot öistest ja varahommikustest uudistest, eelinfot päeva sündmuste kohta ja kõike, millest värsketel ärkajatel võib kasu olla.
Sotside suvepäevade presidendidebatil esindab Reformierakonda Paet  (25)
19.juuli 2016 16:07
Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) nädalavahetusel toimuvatel suvepäevadel peavad nelja erakonna presidendikandidaadid debati, kus Reformierakonda üllatuslikult esindab seni Siim Kallase ja Marina Kaljuranna varju jäänud Urmas Paet .
Ossinovski Türgi sündmustest: tundub kuidagi jõhker ärgitada relvastamata inimesi väljakutele, kus neid mässuliste sõdurite relvatorud ootavad  (88)
16.juuli 2016 12:37
Sotside juht ja tervise-ning tööminister Jevgeni Ossinovski ütles Türgi riigipöördekatset kommenteerides, et sõjaväeline diktatuur ei ole sobivaks lahenduseks demokraatliku süsteemi vigadele, kuid lisas, et tema arvates ei tuleks kutsuda relvastamata rahvast üles tänavatele, kus ei ole ohutu.