Jaan Tätte

AREENI ARHIIVIST: Taasiseseisva Eesti parimad kirjanikud ja raamatud
24.september 2016 08:37
2006. aastal korraldas Kalev Kesküla küsitluse selgitamaks taasiseseisvusaja parimad raamatud ja kirjanikud.
OTSEFOTOD: "Kolmeraudse" avasaade jõuab teleekraanidele tavatust kohast, Mihkel Raual külas presidendikandidaadid  (32)
22.september 2016 22:28
Täna õhtul alustab Mihkel Raua juhitud " Kolmeraudne " TV3s otse-eetriga oma uut hooaega, avasaade on pühendatud mõistagi presidendivalimistele. "Kolmeraudne" läheb nii täna kui ka kogu hooajal eetrisse stuudio asemel Telliskivi loomelinnakus asuvast kohvikust Kivi Paber Käärid. Vaata pilte kaadritagusest sagimisest!
VIDEO: Nunnumeeter põhjas! Meisterjaani pisitütar mängis oma issile vingerpussi  (42)
18.september 2016 12:26
Jaan Tätte juunior ehk Meisterjaan teeb kodustuudios kõvasti tööd ning postitas selle tõestuseks ka YouTube’i ühe videklipi. Paraku varastab muusikult ja tema loolt "Yo, midaiganes mees, kõik on anyway su enda sees" kogu tähelepanu tema pisitütar Bibbi, kes issi selja taga vingerpussi mängib. Vaata imearmsat videot — kas sündinud on Eesti muusikamaailma järgmine tulevikutäht?
President Ilves andis iseseisvuse taastamise tänukivi loomeliitudele  (5)
20.august 2016 21:32
President Toomas Hendrik Ilves andis tänavusel iseseisvuse taastamise päeval 1991. aastal Toompead kaitsnud rahnust murtud tänukivi loomeliitudele.
Kuidas meie omadel läheb?
18.august 2016 00:00
Tuttav tunne * Panin tähele * Sügav mõte * Karikatuur
Kas Eesti kuumim vanaema? Beatrice tähistas tütrepoja sünnipäeva ning jagas nunnut pilti  (30)
09.august 2016 08:22
Modelliärinaine ja restoraniomanik, endine modell Beatrice tähistas oma lapselaps Ramsese kaheksandat sünnipäeva. Sel puhul jagas noor vanaema ka koos poisiga tehtud pilti.
Nädalalõpusoovitus: Kadrioru pargi sünnipäevale, Rõõmsate laste festivalile Pärnusse, Peipsi romantikale!
21.juuli 2016 15:29
Nädalavahetus toob mõnusaid festivale tervele perele, ilma rannas päevitamiseks ja aeg on ka minna korv näpus Eestimaa metsadesse jalutama!
Jaan Tätte: rõõm on hinge toit ja elusa elu mõõdupuu
21.juuli 2016 02:14
Vilsandil elav muusik ja näitekirjanik Jaan Tätte mõtiskleb oma raamatus "Vaikuse hääl" ka elu elususest ja mõttestamisest ning rõõmust. Kuula tema mõtteid nii sõnas kui muusikas täna õhtuses kordussaates " Hallo, Kosmos! ", kell 20 Raadio 2s, kus kõlab Alkeemia Akadeemia salvestus Hobuveskist Tätte raamatu esitluselt.
Armupill massidesse! Meisterjaan avab ajutise parmupillipoe ja on nõus soovijatele ka näpunäiteid jagama  (5)
30.juuni 2016 12:00
Jaan Tätte juunior ehk Meisterjaan avab 3. juulil üheks õhtuks Kalamaja Pargis parmupillipoe, kus ta müüb danmoisid ehk Vietnami parmupille.
PALJU ÕNNE: Parmupill ongi armupill! Meisterjaan saab teist korda isaks  (8)
22.juuni 2016 07:30
Muusikust maailmarändur Jaan Tätte (52) peab hakkama mõtlema suurema liivakasti ehitamise peale oma Vilsandi kodu õuele, kirjutab värske Kroonika. Ligi kuu aega tagasi sündis Jaani poja Kunteri ja tema abikaasa Kai perre tütar ning taas on lapseootel Jaan Tätte juuniori naine Simona !
Kodumaine muusikamaraton
22.juuni 2016 00:00
Kihnu Virvest Koit Toomeni – jaanilau­päeval pole muusika pärast muret, sest Kanal 2 täidab teleekraani tundideks parima kodumaise muusikaga.
JUHTKIRI: Keskpärasuse vastik võidukäik  (1)
22.juuni 2016 00:00
Väikerahva peamine soov ja tahe peaks olema saada ning olla haritlased, mitte pööbel. Rein Lang rääkis hiljuti pärast Albaania loo „Vannutatud neitsite” etenduse nägemist Albaania maffiast. Sellest, et sel kurjategijate ühendusel pole reegleid.
VIDEO JA FOTOD: Jaan Tätte laulis sisse Muhu Muusikatalu, kus hakkab toimuma 20. Juu Jääbi festival!  (22)
21.mai 2016 20:21
Jaan Tätte laulis rohkearvulise vaatajaskonna ees sisse Muhu Music Farmi, mis on ühtlasi ka järjekorras juba 20. Juu Jääbi toimumispaik. Veskimäe talu Muhumaal Hellamaa külas kuulub Juu Jääbi loomingulisele isale Villu Veskile. Vaata pilte!
"Play" sobib Eurovisiooni finaali
05.mai 2016 00:00
Maailm on täis andekaid artiste, vaid kõige parematel õnnestub esile kerkida, möönab tänavuse Eurovisiooni lauluvõistluse Eesti žüriid juhtiv helilooja Priit Pajusaar, kelle „Kaelakee hääl“ saavutas 1996. aasta 18. mail Oslos Maarja-Liis Ilusa ja Ivo Linna esituses 23 riigi hulgas viienda koha.
FOTOD: Koduveinikonkursi finalistid selgunud
29.aprill 2016 13:47
2016.aasta Maalehe ja Veinivilla koduveinikonkurss tõi järjekordselt osalejate rekordi. Hindamiseks saadeti 204 veini ning seetõttu on ka finaalipääsenuid tervelt 25.
Jaan Tätte kupatas telemehe saalist välja: nii ikka ei saa, et Reikop siin nii skeptilise näoga vaatab! Palun lahkuda!  (261)
29.aprill 2016 10:13
Sekretäride päeval Tallinna Lauluväljaku klaassaalis läks teisipäeval hakatuseks kohe paikapanemiseks, kui esimese esinejana oma kontsert-loenguga "Õnn on sinu enda kättes" üles astunud Jaan Tätte peletas oma kuulajate seast päeva juhi Marko Reikopi.
Kaks Jaan Tättet: laulis isa, laulis poega
14.aprill 2016 00:00
"Kuida isa ees, nõnda poig järel," ütleb vanasõna, ja õige ka, kui kahest Jaan Tättest rääkida, kellest üks kitarri ja teine parmupilliga algaval suvel kontserte annavad.
HITTVIDEO ja FOTOD: Tõeline mudilasreiv! Meisterjaani parmupillimäng ajas lapsed täiesti pöördesse  (12)
30.märts 2016 22:39
Nüüd on siis selge, kust on pärit Meisterjaani tohutu menu ja Eesti Laulu konkursile laekunud toetushääled. Kui mõnda aega tagasi levis netiavarustes hirmnaljakas video sellest, kuidas Jaan Tätte juunior reivib lasteaias, siis Tallinn Music Weeki raames toimunud Viru Keskuse mudilasreivil saime aru, et tegu polnud teps mitte naljaga. TMW tiim kutsus nimelt Kiisupere, Sipsiku ja Liivalossi lasteaedadest lapsed kokku ja kõik olid hea meelega nõus tulema. Vaata fotosid ja videot!
Alkeemia Akadeemia arutleb kolmapäeval Von Krahlis eluterve kärgpere teemadel
22.märts 2016 10:18
Homme õhtul, kolmapäeval kell 18 toimub Von Krahlis Alkeemia Akadeemia, kus eluterve kärgpere teemadel arutlevad perekonna psühhoterapeudid Katrin Saali Saul ja Tiit Kõnnussaar . Sündmust salvestab Raadio 2 saade " Hallo, Kosmos! " ning vestlusringis on oodatud ka publiku küsimused asjatundjatele ja oma kogemuste jagamine.
Tambet Tuisk: väikeste asjade peale läheme väga leili, aga suuri muutusi võtame tuimalt  (28)
11.märts 2016 23:55
Olen teinud suuri samme sinnapoole, et tunda end vabana, ütleb juba neli aastat vabakutselise leiba söönud näitleja Tambet Tuisk.
Kas Kanye West on tõesti hulluks läinud?  (2)
09.märts 2016 00:30
Siim Nestor püüab mõista, kas räpi superstaari uue plaadiga kaasnenud sõge käitumine on nutikas reklaamikampaania või avalik mõistuse kaotamine.
Pootsmann võitis, aga õhtu staarid olid tujurikkujad  (3)
07.märts 2016 00:11
Eurolaulikuks valiti Jüri Pootsmann. Igas õiges Eesti bändis on üks Jalmar Vabarna. Eurolava võiks rikastada kartuli, sääse või Rail Balticu kujunduselementidega.
PUBLIKU VIDEO: Meisterjaan on igati rahul: peaproov läks seni olnud katsetest kõige paremini!  (5)
05.märts 2016 19:13
Käes on tähtis päev, kuna peale peaproovi pole ajakirjanikel enam ühtegi võimalust artistidega enne sündmuste kulminatsiooni kohtuda. Kuidas Meisterjaan tänase peaprooviga rahule jäi? Kui ärevil ta enne oma täntsat etteastet on? Vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: Jess, viimaks kuulus mitte isa või naise, vaid muusika pärast! Meisterjaan: ainus kõhklusi tekitav moment on see, et on hästi palju heitereid  (2)
04.märts 2016 13:47
Aastatepikkuse ponnistuse tulemusel on Jaan Tätte juunior ehk Meisterjaan lõpuks ometi ületanud uudiskünnise mitte oma isa või põneva eraeluga, vaid hoopis loominguga. Miks Jaan nii palju teed joob ja milles seisnevad ta rituaalid? Mille pärast nimetas ta Eesti Laulu finaali "giljotiiniks"? Milles seisneb tema jaoks kuulsuse pahupool? Vaata videot!
Taavi Tulev avaldas verstapost-albumi  (1)
01.märts 2016 00:10
Taavi Tulevi nimetu uus album on äärmustest üle vaatav senise loomingu kokkuvõte.
Eesti Laulu finalistide esinemisjärjekord selge: Avapaugu teeb Laura, lõpetab I Wear* Experiment  (13)
23.veebruar 2016 18:29
5. märtsil kell 19.30 jõuab Saku Suurhalli lavale konkursi Eesti Laul 2016 suurejooneline finaal ning praeguseks on selgunud ka finalistide esinemisjärjekord.
VAATA UUESTI: Kas Sinu lemmik sai edasi või langes välja? Eesti Laulu 2.poolfinaali esitused kõik ühes kohas!  (39)
21.veebruar 2016 11:00
Eesti Laulu 2.poolfinaalist pääses Saku Suurhalli finaalkontserdile I Wear* Experiment, Grete Paia, Jüri Pootsmann, Go Away Bird ja Meisterjaan ehk Jaan Tätte juunior. Konkurentsist langes aga välja veel viis fantastilist etteastet ning oma suu pidid konkursi võidust puhtaks pühkima Gertu Pabbo, La La Ladies, Púr Múdd, Anett Kulbin ja Põhja-Tallinn. Vaata kõiki esitusi uuesti ja jaga meiega kommentaariumis, kelle poolt olid!
PUBLIKU VIDEO: Meisterjaan suhtub Eesti Laulu finaali realistlikult: ma ei tea, palju ma viitsin promotööga tegeleda, kui ma nagunii ei võida!  (14)
21.veebruar 2016 10:30
Eesti Laulu 2.poolfinaalist pääses Saku Suurhalli finaalkontserdile lisaks I Wear* Experimendile, Grete Paiale, Jüri Pootsmannile ja Go Away Birdile ka Meisterjaan ehk Jaan Tätte juunior . Millist kuumust tõotab kõige suurem üllataja finaalis oma fännidele? Kas tõsise kihlveokontorite jälgijana tõttab ta kohe ka uudiseid ja kommentaare lugema? Kui palju kuulab ta oma sisetunnet? Mida see talle Eurovisioonile mineku kohta ütleb? Kui palju viitsib ta promotööga tegeleda? Kellega tahab lava jagada? Vaata videot!
PUBLIK TESTIB: Kui palju märkab Meisterjaan end ümbritsevat eurotralli ja kas backstage 'is võiks olla seened-kanep või vesi- puuviljad?  (17)
20.veebruar 2016 18:25
Publik koostas humoorika testi, mis määrab ära, milline Eesti Laulu poolfinalist on testi tegija — esimeseks katsejäneseks oli Jüri Pootsmann, teiseks Go Away Birdi lauljatar Hanna Parman ning kolmandaks prantsatas meie kõrvale Jaan Tätte juunior ehk Meisterjaan . Kuidas suhtub Jaan end ümbritsevasse eurotralli? Miks peaks rahvas täna tema poolt hääletama? Vaata videot!