Jaan Tätte

VIDEO JA FOTOD: Jaan Tätte laulis sisse Muhu Muusikatalu, kus hakkab toimuma 20. Juu Jääbi festival!  (22)
21.mai 2016 20:21
Jaan Tätte laulis rohkearvulise vaatajaskonna ees sisse Muhu Music Farmi, mis on ühtlasi ka järjekorras juba 20. Juu Jääbi toimumispaik. Veskimäe talu Muhumaal Hellamaa külas kuulub Juu Jääbi loomingulisele isale Villu Veskile. Vaata pilte!
"Play" sobib Eurovisiooni finaali
05.mai 2016 00:00
Maailm on täis andekaid artiste, vaid kõige parematel õnnestub esile kerkida, möönab tänavuse Eurovisiooni lauluvõistluse Eesti žüriid juhtiv helilooja Priit Pajusaar, kelle „Kaelakee hääl“ saavutas 1996. aasta 18. mail Oslos Maarja-Liis Ilusa ja Ivo Linna esituses 23 riigi hulgas viienda koha.
FOTOD: Koduveinikonkursi finalistid selgunud
29.aprill 2016 13:47
2016.aasta Maalehe ja Veinivilla koduveinikonkurss tõi järjekordselt osalejate rekordi. Hindamiseks saadeti 204 veini ning seetõttu on ka finaalipääsenuid tervelt 25.
Jaan Tätte kupatas telemehe saalist välja: nii ikka ei saa, et Reikop siin nii skeptilise näoga vaatab! Palun lahkuda!  (261)
29.aprill 2016 10:13
Sekretäride päeval Tallinna Lauluväljaku klaassaalis läks teisipäeval hakatuseks kohe paikapanemiseks, kui esimese esinejana oma kontsert-loenguga "Õnn on sinu enda kättes" üles astunud Jaan Tätte peletas oma kuulajate seast päeva juhi Marko Reikopi.
Kaks Jaan Tättet: laulis isa, laulis poega
14.aprill 2016 00:00
"Kuida isa ees, nõnda poig järel," ütleb vanasõna, ja õige ka, kui kahest Jaan Tättest rääkida, kellest üks kitarri ja teine parmupilliga algaval suvel kontserte annavad.
HITTVIDEO ja FOTOD: Tõeline mudilasreiv! Meisterjaani parmupillimäng ajas lapsed täiesti pöördesse  (12)
30.märts 2016 22:39
Nüüd on siis selge, kust on pärit Meisterjaani tohutu menu ja Eesti Laulu konkursile laekunud toetushääled. Kui mõnda aega tagasi levis netiavarustes hirmnaljakas video sellest, kuidas Jaan Tätte juunior reivib lasteaias, siis Tallinn Music Weeki raames toimunud Viru Keskuse mudilasreivil saime aru, et tegu polnud teps mitte naljaga. TMW tiim kutsus nimelt Kiisupere, Sipsiku ja Liivalossi lasteaedadest lapsed kokku ja kõik olid hea meelega nõus tulema. Vaata fotosid ja videot!
Alkeemia Akadeemia arutleb kolmapäeval Von Krahlis eluterve kärgpere teemadel
22.märts 2016 10:18
Homme õhtul, kolmapäeval kell 18 toimub Von Krahlis Alkeemia Akadeemia, kus eluterve kärgpere teemadel arutlevad perekonna psühhoterapeudid Katrin Saali Saul ja Tiit Kõnnussaar . Sündmust salvestab Raadio 2 saade " Hallo, Kosmos! " ning vestlusringis on oodatud ka publiku küsimused asjatundjatele ja oma kogemuste jagamine.
Tambet Tuisk: väikeste asjade peale läheme väga leili, aga suuri muutusi võtame tuimalt  (28)
11.märts 2016 23:55
Olen teinud suuri samme sinnapoole, et tunda end vabana, ütleb juba neli aastat vabakutselise leiba söönud näitleja Tambet Tuisk.
Kas Kanye West on tõesti hulluks läinud?  (2)
09.märts 2016 00:30
Siim Nestor püüab mõista, kas räpi superstaari uue plaadiga kaasnenud sõge käitumine on nutikas reklaamikampaania või avalik mõistuse kaotamine.
Pootsmann võitis, aga õhtu staarid olid tujurikkujad  (3)
07.märts 2016 00:11
Eurolaulikuks valiti Jüri Pootsmann. Igas õiges Eesti bändis on üks Jalmar Vabarna. Eurolava võiks rikastada kartuli, sääse või Rail Balticu kujunduselementidega.
PUBLIKU VIDEO: Meisterjaan on igati rahul: peaproov läks seni olnud katsetest kõige paremini!  (5)
05.märts 2016 19:13
Käes on tähtis päev, kuna peale peaproovi pole ajakirjanikel enam ühtegi võimalust artistidega enne sündmuste kulminatsiooni kohtuda. Kuidas Meisterjaan tänase peaprooviga rahule jäi? Kui ärevil ta enne oma täntsat etteastet on? Vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: Jess, viimaks kuulus mitte isa või naise, vaid muusika pärast! Meisterjaan: ainus kõhklusi tekitav moment on see, et on hästi palju heitereid  (2)
04.märts 2016 13:47
Aastatepikkuse ponnistuse tulemusel on Jaan Tätte juunior ehk Meisterjaan lõpuks ometi ületanud uudiskünnise mitte oma isa või põneva eraeluga, vaid hoopis loominguga. Miks Jaan nii palju teed joob ja milles seisnevad ta rituaalid? Mille pärast nimetas ta Eesti Laulu finaali "giljotiiniks"? Milles seisneb tema jaoks kuulsuse pahupool? Vaata videot!
Taavi Tulev avaldas verstapost-albumi  (1)
01.märts 2016 00:10
Taavi Tulevi nimetu uus album on äärmustest üle vaatav senise loomingu kokkuvõte.
Eesti Laulu finalistide esinemisjärjekord selge: Avapaugu teeb Laura, lõpetab I Wear* Experiment  (13)
23.veebruar 2016 18:29
5. märtsil kell 19.30 jõuab Saku Suurhalli lavale konkursi Eesti Laul 2016 suurejooneline finaal ning praeguseks on selgunud ka finalistide esinemisjärjekord.
VAATA UUESTI: Kas Sinu lemmik sai edasi või langes välja? Eesti Laulu 2.poolfinaali esitused kõik ühes kohas!  (39)
21.veebruar 2016 11:00
Eesti Laulu 2.poolfinaalist pääses Saku Suurhalli finaalkontserdile I Wear* Experiment, Grete Paia, Jüri Pootsmann, Go Away Bird ja Meisterjaan ehk Jaan Tätte juunior. Konkurentsist langes aga välja veel viis fantastilist etteastet ning oma suu pidid konkursi võidust puhtaks pühkima Gertu Pabbo, La La Ladies, Púr Múdd, Anett Kulbin ja Põhja-Tallinn. Vaata kõiki esitusi uuesti ja jaga meiega kommentaariumis, kelle poolt olid!
PUBLIKU VIDEO: Meisterjaan suhtub Eesti Laulu finaali realistlikult: ma ei tea, palju ma viitsin promotööga tegeleda, kui ma nagunii ei võida!  (14)
21.veebruar 2016 10:30
Eesti Laulu 2.poolfinaalist pääses Saku Suurhalli finaalkontserdile lisaks I Wear* Experimendile, Grete Paiale, Jüri Pootsmannile ja Go Away Birdile ka Meisterjaan ehk Jaan Tätte juunior . Millist kuumust tõotab kõige suurem üllataja finaalis oma fännidele? Kas tõsise kihlveokontorite jälgijana tõttab ta kohe ka uudiseid ja kommentaare lugema? Kui palju kuulab ta oma sisetunnet? Mida see talle Eurovisioonile mineku kohta ütleb? Kui palju viitsib ta promotööga tegeleda? Kellega tahab lava jagada? Vaata videot!
PUBLIK TESTIB: Kui palju märkab Meisterjaan end ümbritsevat eurotralli ja kas backstage 'is võiks olla seened-kanep või vesi- puuviljad?  (17)
20.veebruar 2016 18:25
Publik koostas humoorika testi, mis määrab ära, milline Eesti Laulu poolfinalist on testi tegija — esimeseks katsejäneseks oli Jüri Pootsmann, teiseks Go Away Birdi lauljatar Hanna Parman ning kolmandaks prantsatas meie kõrvale Jaan Tätte juunior ehk Meisterjaan . Kuidas suhtub Jaan end ümbritsevasse eurotralli? Miks peaks rahvas täna tema poolt hääletama? Vaata videot!
Eesti Laul 2. poolfinaal — favoriitideks on Jüri Pootsmann ja Grete Paia  (29)
16.veebruar 2016 16:08
Eesti Laul 2016 viis esimest finalisti on selgunud. Ülejäänud viis finaalikohta pannakse paika sel laupäeval. Kel võiks olla rohkem šanssi neile pretendeerida?
Taavi Tulev: „Mulle meeldib muusika tegemine rohkem kui muusika“
10.veebruar 2016 00:30
Siim Nestori intervjuu nii loodushääli, autsaiderpoppi kui erisugust elektroonikat välja andva muusikuga.
Meister Jaan kogub parmupille: mida parem parmupillimängija ma olen, seda parem ma olen armastamises
08.veebruar 2016 20:06
Tänavu Eesti Laulul võistlev folksugemetega elektromuusik Meister Jaan kogub erinevaid parmupille. Kõige eksootilisemad pillid on tal pärit Kagu-Aasiast ja üks lausa maailma populaarseima parmupillibändi solisti erakogust, vahendab Ringvaade .
PUBLIKU VIDEO: Meisterjaan: minu loomingu kese on hardcore armastus!
07.veebruar 2016 12:53
Meisterjaan ehk Jaan Tätte juunior on vallutanud eestlaste südame oma vastupandamatu kurameerimisvahendiga, milleks on väike, aga tubli parmupill. Publik uuris Jaanilt, millal ta selle instrumendiga esimesi katsetusi tegema hakkas, ega pillikene hambaid lõhu ja kui palju peab harjutama, et asja päriselt oskama hakata. Vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: Meisterjaan Eesti Laulu eel: kui ma oma demo sinna saatsin, siis ega ma ei osanud aimata, et nii palju tööd on veel ees  (1)
02.veebruar 2016 20:30
Jaan Tätte Juunior ehk Meisterjaan astub tänavusel Eesti Laulul võistlustulle looga "Parmupillihullus" ning noormees tunnistas Publikule antud intervjuus, et ei osanud oma demo saates aimata, kui palju tööd tegelikult veel ees on. "See lugu tundus justkui selge ja valmis, aga üsna palju on vaja veel harjutada," tõdes ta.
Jaan Tätte juunior leidis lõpuks tööd: telefoni teel naiste pesu müümine pole päris see, mida teha tahan  (7)
29.jaanuar 2016 15:42
Veel alles hiljuti töötute ridu täiendanud muusik Meisterjaan ehk Jaan Tätte juunior on rakendust leidnud erinevaid kontserte ja üritusi korraldavas Erinevate Tubade Klubis tehniku õpipoisi rollis, kirjutab Kroonika.
Margus Mikomägi: mees, kes oskab alati ilusasti tulla – suurelt
28.jaanuar 2016 05:15
Täna, 28. jaanuaril täitub kolleeg Margus Mikomäel 60. aastaring. Sel puhul tervitavad teda sõbrad ja mõttekaaslased Jaan Tätte, Peeter Volkonski, Jakuudi lavastaja Sergei Potapov, Vene teatrimeistrid Oleg Lojevski ja Lev Erenburg. Kõik nad on seda meelt, et kui Margus on kohal, siis on kõik teda täis.
Guud ja bääd & Nädala sõna
27.jaanuar 2016 00:30
Lameda maa kommuunid - Liiklusrikkujalt võetakse auto - Zika viirus - Kütusehinna tõus
Meisterjaanil on seksikas teooria: mida paremini mängid parmupilli, seda parem oled armastamises  (5)
24.jaanuar 2016 19:39
Meisterjaanil ehk Jaan Tätte juunioril on teooria, et mida paremini mängib ta parmupilli, seda parem on ta ka armastamises, vahendab Menu .
Jaan Tätte juuniori artistinimi Meisterjaan pole sugugi uus: võtsin selle juba 12-aastasena!  (6)
21.jaanuar 2016 17:44
Täna hommikul käis "Terevisioonil" külas Eesti Laul 2016 poolfinalist Jaan Tätte juunior ehk Meisterjaan , kes koos saatejuht Urmas Vainoga tegi otse-eetris valmis ka täiesti uue loo nimega "Kohtumine", vahendab Menu .
Jaan Tätte arvamus pagulastest on muutunud: nende mõttemaailma nii kiiresti ei muuda  (30)
21.jaanuar 2016 09:27
Maailmarändurist muusiku Jaan Tätte sõnul peab pagulaste peas olema suur segadus ning oma mõttemaailma nad nii kiirelt ei muuda.
Jaan Tätte juunior otsib tööd: kõik pakkumised on oodatud!  (18)
04.jaanuar 2016 21:31
Jaan Tätte juunior, artistinimega Meisterjaan, kes ka Eesti Laulu poolfinaalis üles astub, otsib tööd.