Jaan Tätte

Taavi Tulev: „Mulle meeldib muusika tegemine rohkem kui muusika“
10.veebruar 2016 00:30
Siim Nestori intervjuu nii loodushääli, autsaiderpoppi kui erisugust elektroonikat välja andva muusikuga.
Meister Jaan kogub parmupille: mida parem parmupillimängija ma olen, seda parem ma olen armastamises
08.veebruar 2016 20:06
Tänavu Eesti Laulul võistlev folksugemetega elektromuusik Meister Jaan kogub erinevaid parmupille. Kõige eksootilisemad pillid on tal pärit Kagu-Aasiast ja üks lausa maailma populaarseima parmupillibändi solisti erakogust, vahendab Ringvaade .
PUBLIKU VIDEO: Meisterjaan: minu loomingu kese on hardcore armastus!
07.veebruar 2016 12:53
Meisterjaan ehk Jaan Tätte juunior on vallutanud eestlaste südame oma vastupandamatu kurameerimisvahendiga, milleks on väike, aga tubli parmupill. Publik uuris Jaanilt, millal ta selle instrumendiga esimesi katsetusi tegema hakkas, ega pillikene hambaid lõhu ja kui palju peab harjutama, et asja päriselt oskama hakata. Vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: Meisterjaan Eesti Laulu eel: kui ma oma demo sinna saatsin, siis ega ma ei osanud aimata, et nii palju tööd on veel ees  (1)
02.veebruar 2016 20:30
Jaan Tätte Juunior ehk Meisterjaan astub tänavusel Eesti Laulul võistlustulle looga "Parmupillihullus" ning noormees tunnistas Publikule antud intervjuus, et ei osanud oma demo saates aimata, kui palju tööd tegelikult veel ees on. "See lugu tundus justkui selge ja valmis, aga üsna palju on vaja veel harjutada," tõdes ta.
Jaan Tätte juunior leidis lõpuks tööd: telefoni teel naiste pesu müümine pole päris see, mida teha tahan  (7)
29.jaanuar 2016 15:42
Veel alles hiljuti töötute ridu täiendanud muusik Meisterjaan ehk Jaan Tätte juunior on rakendust leidnud erinevaid kontserte ja üritusi korraldavas Erinevate Tubade Klubis tehniku õpipoisi rollis, kirjutab Kroonika.
Margus Mikomägi: mees, kes oskab alati ilusasti tulla – suurelt
28.jaanuar 2016 05:15
Täna, 28. jaanuaril täitub kolleeg Margus Mikomäel 60. aastaring. Sel puhul tervitavad teda sõbrad ja mõttekaaslased Jaan Tätte, Peeter Volkonski, Jakuudi lavastaja Sergei Potapov, Vene teatrimeistrid Oleg Lojevski ja Lev Erenburg. Kõik nad on seda meelt, et kui Margus on kohal, siis on kõik teda täis.
Guud ja bääd & Nädala sõna
27.jaanuar 2016 00:30
Lameda maa kommuunid - Liiklusrikkujalt võetakse auto - Zika viirus - Kütusehinna tõus
Meisterjaanil on seksikas teooria: mida paremini mängid parmupilli, seda parem oled armastamises  (6)
24.jaanuar 2016 19:39
Meisterjaanil ehk Jaan Tätte juunioril on teooria, et mida paremini mängib ta parmupilli, seda parem on ta ka armastamises, vahendab Menu .
Jaan Tätte juuniori artistinimi Meisterjaan pole sugugi uus: võtsin selle juba 12-aastasena!  (6)
21.jaanuar 2016 17:44
Täna hommikul käis "Terevisioonil" külas Eesti Laul 2016 poolfinalist Jaan Tätte juunior ehk Meisterjaan , kes koos saatejuht Urmas Vainoga tegi otse-eetris valmis ka täiesti uue loo nimega "Kohtumine", vahendab Menu .
Jaan Tätte arvamus pagulastest on muutunud: nende mõttemaailma nii kiiresti ei muuda  (30)
21.jaanuar 2016 09:27
Maailmarändurist muusiku Jaan Tätte sõnul peab pagulaste peas olema suur segadus ning oma mõttemaailma nad nii kiirelt ei muuda.
Jaan Tätte juunior otsib tööd: kõik pakkumised on oodatud!  (18)
04.jaanuar 2016 21:31
Jaan Tätte juunior, artistinimega Meisterjaan, kes ka Eesti Laulu poolfinaalis üles astub, otsib tööd.
AJARÄNNAK: Ah see oli ju ka! Kas mäletad Meisterjaani paari aasta tagust Eesti Laulu katsetust?  (2)
17.detsember 2015 14:00
Tänavune Eesti laul pakub ohtralt avastamisrõõmu ning võimalusi meenutada šedöövreid, millega värsked poolfinalistid varem säranud on. Nii kerkibki ajaloo hämarusest kummituslikult esile Meisterjaani ehk Jaan Tätte juuniori paari aasta tagune hitt "Young Girl", toonase artistinime all Armastus. Kas meenub?
EDETABEL: Publik hindab ja kommenteerib Eesti Laulu poolfinaliste: Loe, kes osutusid lemmikuteks, kes mitte!  (20)
15.detsember 2015 16:25
Publiku toimetajad Jaane Tomps, Anne Soosalu, Maili Kangur ja Liina Ristoja kuulasid üle kõik Eesti Laulu 20 poolfinalistid ja avaldasid kuuldu kohta otse ja varjamatult oma ausat arvamust. Kõik lood said nelja edetabeli põhjal seatud ka ühtsesse pingeritta, mille jagasime kahte lehte: palad on esitatud poolfinaalide kaupa ja pingereas, vastavalt saadud punktidele. Kes sai kõige rohkem ja kõige vähem, jätame seega veidi õhku rippuma, sest valik sai mitmekesine, midagi igale maitsele.
Meisterjaan: mida tuntum ma olen, seda enam saan aru, et kuulsus kui asi iseeneses mind õnnelikuks ei tee!  (4)
15.detsember 2015 10:57
Eesti Laulu poolfinalist Jaan Tätte juunior ehk Meisterjaan astub üles 2.poolfinaalis looga "Parmupillihullus" ning paljastab ERRi meelelahutusportaalile Menu, millised on tema loomingulised prioriteedid.
SIIN NAD ON: Kuula kõikide Eesti Laulu poolfinalistide võistluslaule  (110)
14.detsember 2015 08:53
Aasta oodatuim muusikakonkurss Eesti Laul kogub hoogu ning tänasest on kuulajatele avalikud kõigi 20 poolfinaalides võistleva laulu lõplikud versioonid. Laule saab kuulata eestilaul.ee lehel, portaalides ja raadiojaamades.
HIIDGALERII: Alkeemia tähistas neljandat sünnipäeva meeleoluka olengu ja terviseteemalise vestlusringiga
28.november 2015 15:05
Enesearenguportaal Alkeemia tähistas 25. novembril Hobuveskis oma neljandat sünnipäeva vestlusringiga teemal "Terviklik tervishoid: maailmavaadete koostöö ". Arutelu, kus osalesid arstid Evelin Ilves , Adik Levin , Rene Bürkland ja psühholoog Helena Väljaste kuuleb sel pühapäeval, 29. novembril kell 14 Raadio 2 saates " Hallo, Kosmos! ".
Bürkland, Levin, Ilves, Väljaste arutlevad Alkeemia sünnipäeva vestlusringis terviklikust tervishoiust ja maailmavaadete koostööst
19.november 2015 14:14
Järgmisel kolmapäeval, 25. novembril kell 18 toimub Tallinna vanalinnas asuvas Hobuveskis enesearenguportaali Alkeemia neljanda sünnipäeva tähistamise sündmus, kus Alkeemia Akadeemia vestlusringis arutlevad teemal "Terviklik tervishoid: maailmavaadete koostöö" arstid Rene Bürkland , Adik Levin , Evelin Ilves ja psühholoog Helena Väljaste . Lisaks vestlusringile rõõmustab sünnipäevalisi huvitavate lugudega jutuvestja Erki Kaikkonen ning elavat muusikat pakub helivõlur Silver Sepp .
Kuidas maitseb autsaider-pop?
18.november 2015 04:27
Siim Nestor vaatleb kiiksuga popmuusika iseloomu ja esindajaid.
Selgus Eesti Laul 2016 poolfinaalide esinemisjärjekord: Vaata, kuidas artistid omavahel jagunevad  (5)
09.november 2015 16:12
Täna kohtusid esimest korda omavahel Eesti Laul 2016 osalevad artistid ning välja loosti kahe poolfinaali esinemisjärjekorrad.
"Ringvaates" kuulutati välja Eesti Laulu 20 poolfinalisti: LOE, mis lood ekspertžürii valja valis!  (51)
05.november 2015 20:00
Tänases "Ringvaates" kuulutas Eesti Laulu 2016 produtsent Mart Normet välja need 20 artisti ja lugu, mis osalevad konkursi poolfinaalides.
LOE, kelle valisid Publiku lugejad enda ideaalmeheks!  (11)
05.november 2015 15:15
TNS Emor tuli välja küsitlusega, mille kohaselt on 15-74-aastaste eestlaste hulgas kõige populaarsemaks ideaalmehe kandidaadiks Märt Avandi. Publik korraldas seepeale küsitluse oma lugejate seas ja uuris, kes on nende meelest kõige ideaalsem mees Eestis.
Jaan Tätte: Surmahirmu vähendab hästi ja õigesti elatud elu
02.november 2015 18:04
"Me teame küll toitumisest ja tehnikast, aga oma hingest ei tea me enam suurt midagi," tõdeb Jaan Tätte oma raamatus "Vaikuse hääl". Armastatud muusik ja näitleja jagab Alkeemia lugejatega oma mõtisklusi sellest, mis meid kõiki paratamatult ühel päeval ees ootab - suremisest ja surmahirmust ning annab nõu, kuidas sellest üle olla ja hingerahu leida .
Jaan Tätte lapselapse omapärane nimi viimaks teada!  (19)
23.oktoober 2015 11:48
Laulja ja maailmarändur Jaan Tätte sai vanaisaks möödunud suvel, kui tema poja Jaan Tätte juuniori ja tema abikaasa Simona perre tütar sündis.
Värskes Kroonikas! Villu Tamme: lootsin kergemat diagnoosi, millest saab tablette õgides jagu  (16)
22.oktoober 2015 21:44
«Lootsin kergemat diagnoosi, midagi sellist, millest saab tablette õgides jagu,» ütleb Villu Tamme , legendaarne punkar ja saate «Laula mu laulu» karismaatilisim osaleja.
Saara Kadak: Millal ma viimati pidu panin? Ausõna, ei mäleta!  (11)
16.oktoober 2015 23:55
„Ära kahtle ega kahetse, vaid võta kätte ja tee asi ära! Kui õnnestub, võib see olla elu suurim võit,” ütleb nooruke näitleja Saara Kadak, tuhandete lemmik saatest „Su nägu kõlab tuttavalt”.
Saara Kadak homses LP-s: Millal ma viimati pidu panin? Ausõna, ei mäleta!  (3)
16.oktoober 2015 17:07
„Ära kahtle ega kahetse, vaid võta kätte ja tee asi ära! Kui õnnestub, võib see olla elu suurim võit,” ütleb nooruke näitleja Saara Kadak, tuhandete lemmik saatest „Su nägu kõlab tuttavalt”.
Romantika! Viljandi Kitarrifestival pakub hilisõhtust sumedat muusikaelamust
15.oktoober 2015 17:40
Viljandi Kitarrifestival ei ole tuntud mitte üksnes oma kõrgtasemeliste kontsertide poolest, vaid see on sündmus, mis suudab kuulajatele pakkuda ka uudseid ja teistmoodi muusikaelamusi. Üheks oodatumaks kontserdiks on 16. oktoobri hilisõhtul Kirsi Tilga kontsert Viljandi Vanas Veetornis, mis lõppeb südaöiste kellalöökide saatel.
Hedvig Hansoni sõnul oodatakse Eesti naislauljatelt rohkemat: meestele ei pane keegi kortsusid pahaks või seda, et pea on hall  (8)
24.september 2015 10:01
Eesti ühe tunnustatuima džässilaulja Hedvig Hansoni hinnangul on Eesti popmuusikas välimus primaarne.
Teatrifestivali “Draama 2015” misanstseene – laval, elulaval
17.september 2015 05:15
Teatrifestival “ Draama 2015 ” on lõppenud. Asjaomased teevad kokkuvõtteid. Tuleva aasta festival – milline ta tuleb ja kas üldse – ei ole veel sugugi selge. Kuidas edasi?