Jaan Sööt

Linnaosa nõudis Tammemäe juubeliks töötajatelt raha  (281)
09.juuli 2015 00:30
Karin Tammemägi tahtis ise, et alluvate kingitus tema juubeliks võiks mahtuda ümbrikusse.
SUUR KALENDER: Suvi täies hoos, kuhu minna juulis ja augustis? Publik paneb kaardile kõik Eesti suveüritused  (28)
01.juuli 2015 16:00
Suvi on täies hoos, päike sirab, eestlase nahatoon omandab üha enam pagulasele omast värvitooni ja aeg on oma kodinad kokku pakkida ja mööda Eestit rändama minna — kontsertidele, festivalidele, suvelavastustele ja miks mitte, näiteks kasvõi metsa või kalale! Publik sulle päris õngeritva kätte ei anna, aga teeb vähemasti ürituste-otsuse tegemise tibake lihtsamaks, pannes ühte kohta kaardile kõik tähelepanuväärsemad kultuuri- ja meelelahutussündmused. Lubame, on kraami igale maitsele!
Jaan Sööt: nooremana olin enesekeskne ja hoolimatu, elu on andnud õpetust  (6)
19.juuni 2015 23:30
Kiiret enam ei ole. Olen siin, kus olen, see, kes olen, ja teen seda, mida teen, kirjeldab nooruspõlves hoogsa trubaduurina nipernaadilikku elu maitsnud muusik Jaan Sööt oma praegust maailmatunnetust.
Jaan Sööt homses LP-s: nooremana olin hoolimatu ja enesekeskne, ent elu on andnud õpetust  (8)
19.juuni 2015 12:20
Kiiret enam ei ole. Olen siin, kus olen, see, kes olen, ja teen seda, mida teen, kirjeldab nooruspõlves hoogsa trubaduurina nipernaadilikku elu maitsnud muusik Jaan Sööt oma praegust maailmatunnetust.
Muusik Jaan Sööt: viimane aeg oleks karusloomafarmid kinni panna  (14)
10.juuni 2015 11:03
"Ausalt öeldes ma mina arvasin, et selliseid farme enam Eestis ei olegi," räägib tuntud muusik Jaan Sööt , viidates karusloomakasvandustele.
VIDEO: Hoopis teistsugune "Kaelakee hääl"! Jaan Sööt tundis end Ivo Linna rollis ägedalt ja pööras laulu pea peale
14.mai 2015 20:36
Maarja-Liis Ilusa jaoks on lugu "Kaelakee hääl" alati seostunud heade emotsioonide, aga ka närvipingega. Omal ajal 5.koha pälvinud lauljatar meenutas Kanal2 hittsaates "Laula mu laulu", et sai Eurovisionilt tagasi tulles esmakordselt kogeda seda, mida sportlased suurvõistlustelt naastes tunnevad.
VAATA KÕIKI: "Laula mu laulu" saates tehti kummardus Jaak Joalale ning tema loomingule!  (41)
07.mai 2015 21:25
Sügisel meie seast lahkunud Joalast jäi maha tohutu hulk unustamatuid laule. Anne, Koit, Pearu, Maarja-Liis, Jaanus, Hanna-Liina ja Jaan rääkisid emotsionaalses saates, mida Joala neile tähendas ja kuidas nende elu ning loomingut mõjutas. Loomulikult valisid nad tema repertuaarist ka oma lemmiklaulud, mida täna esitsidki — igaüks omal kordumatul moel.
VAATA KÕIKI: Naudi Koidu ja teiste uusversioone Hanna Liina Võsa muusikalihittidest!  (7)
30.aprill 2015 21:30
Kanal 2 menusaate „Laula mu laulu“ seekordne täht oli Hanna-Liina Võsa. "Grease", "Minu veetlev leedi" ja "Helisev muusika" on vaid mõned näited paljudest muusikalidest, milles Hanna-Liina on säranud. Vaata kõiki videosid taas ja naudi seda, kuidas kõlavad igihaljad hitid Anne Veski, Maarja-Liis Ilusa, Jaan Söödi, Koit Toome, Jaanus Saksa ja Pearu Pauluse esituses.
KÕIK ESITUSED: "Laula mu laulu" Maarja-Liis Ilusa saade tõi kõikidest välja peidetud lembelaulikud  (19)
23.aprill 2015 21:33
Täna kell 20:00 oli menusaate „Laula mu laulu“ keskmes Eesti üks säravamaid naislauljaid, Maarja-Liis Ilus. Tema hittide uusversioone esitavad tänases saates Hanna-Liina Võsa, Anne Veski, Koit Toome, Jaan Sööt, Jaanus Saks ja Pearu Paulus.
„Laula mu laulu“ jõuab täna Maarja-Liis Ilusa saateni: kuidas kõlavad armastatud lood uues kuues?  (4)
23.aprill 2015 12:20
Täna kell 20:00 on menusaate „ Laula mu laulu “ keskmes Eesti üks säravamaid naislauljaid, Maarja-Liis Ilus . Tema hittide uusversioone esitavad tänases saates Hanna-Liina Võsa, Anne Veski, Koit Toome, Jaan Sööt, Jaanus Saks ja Pearu Paulus.
„Laula mu laulu“ lummab täna Jaan Söödi saatega!  (6)
16.aprill 2015 16:15
Täna kell 20 on Kanal 2 menusaade „Laula mu laulu“ peremeheks Jaan Sööt, kelle sügavamõttelised ja romantilised laulud on toonud pisara silma tervele plejaadile õrnahingelistele daamidele. Milliste uudsete versioonidega Jaani lauludest üllatavad täna Anne, Koit, Maarja-Liis, Jaanus, Pearu ja Hanna-Liina?
VAATA UUESTI: "Laula mu laulu" Pearu-saates, lauldi 2 Quick Starti surematud hitid uude kuude!  (18)
09.aprill 2015 21:25
Täna kell 20 oli Kanal 2 menusaate „ Laula mu laulu “ keskmes väga paljude aegumatude hittide kaasautor ja laulja Pearu Paulus. „Neiu mustas kleidis“, „Olen loobuda sust proovinud“ ja „Nii kuum on tunne“ on vaid mõned Pearu Pauluse poolt tuntuks lauldud megahittidest, mis tänases saates Pearu majakaaslaste poolt esitamisele tulid.
VAATA TAAS! Igaühes on väike räppar: just nii kõlasid Põhja-Tallinna hitid staaride ettekandes  (15)
02.aprill 2015 21:30
Kanal 2 menusaate „ Laula mu laulu “ keskmes oli sel korral ansambli Põhja-Tallinn räppar ja asutajaliige Jaanus Saks esinejanimega Wild Disease. Kuidas kõlasid tema bändi kuulsaimad hitid sootuks teist masti muusikute ettekandes, saad taaskuulata siit. Kes oli sinu lemmik täna?
„Laula mu laulu“ täna: Põhja-Tallinna hittide õhtu paneb kõik räppima!  (5)
02.aprill 2015 17:45
Täna kell 20 on Kanal 2 menusaate „Laula mu laulu“ keskmes ansambli „Põhja-Tallinn“ räppar ja asutajaliige Jaanus Saks esinejanimega Wild Disease. Saates selgub, et igaühes meis on peidus väike räppar.
Värskes Kroonikas paljastab Jaan Sööt depressiooni-koletise: kui sõbrad ära kaovad, tuleb üksindus...  (6)
02.aprill 2015 07:30
"Aastate eest kogetud depressioonist jäi mulle mälestus, mis paneb iga kord, kui ma endas ärakukkumise märke aiman, punase lambi peas põlema. Kui ma tuimust tunnen, tuleb hakata endaga sisemiselt rohkem tegelema," räägib erakordse lavasarmiga muusik Jaan Sööt.
VAATA TAAS: Milline on Sinu lemmik? "Laula mu laulu" 2. saates esitati roosiaia kuninganna suurimaid hitte!  (67)
26.märts 2015 21:25
Tänases Kanal 2 menusaates “Laula mu laulu” hoidsid tuju üleval lauljatar Anne Veski hitid. Teiste seas lauldi uusversioone sellistest lugudest nagu “Jätke võtmed väljapoole”, “Eilne päev”, “Jääd või ei”. Kes oli Sinu lemmik?
VAATA TAAS: Kes oli sinu lemmik? "Laula mu laulu" 1. saade möödus Koit Toome parimate lugude saatel!  (49)
19.märts 2015 21:30
"Laula mu laulu" uus hooaeg tõi televaatajateni teiste sellaastaste saateosaliste versioonid Koit Toome muusikast, mis sugugi mehe viimase aja menukite saatel ei kulgenud, vaid sootuks vanemad muusikamälestused äratas.
VAATA ja KUULA, kuidas Koit Toome hitt "On küll hilja" kõlab räppar Wild Disease'i esituses!  (4)
19.märts 2015 12:56
"Laula mu laulu" alustab uue hooajaga alates 19. märtsist neljapäeviti kell 20 Kanal 2s. Esimeses saates lauldakse Koit Toome hitte. Räppar Wild Disease esitas laulja lugu "On küll hilja". Kuidas? Vaata videost!
Kõlagu taas hitid! Loe, kes on "Laula mu laulu" kolmanda hooaja osalised!  (46)
27.veebruar 2015 08:23
19. märtsil stardib Kanal 2 "Laulu mu laulu" kolmas hooaeg, kus esinevad seitse tuntud artisti, kes laulavad üksteise laule. "Tundub, et mulle väga sobivad algselt meestele mõeldud lood ja olen suutnud need n-ö omaks laulda," räägib laulutäht ja tänane sünnipäevalaps Anne Veski talle kuulsust toonud lauludest.
Suvine armulõõm! Jaan Sööt tabati Viru Folgil uue elukaaslasega pildile  (3)
15.august 2014 18:40
Jää-ääre laulja Jaan Söödi (49) naishingedest tema kõrval on vähe teada, veel harvemini juhtub, et ta kellegagi koos kaamera ette jääb. Viru Folgil torkas Jaan aga üle aastate silma kauni blondipäise naisega, kellega koos ta ringi jalutas ning kaluriküla ilu nautis.
Kroonika: Armunud Teele Viira ja Andreas Aru peopesade vahel on maagiline tõmme: veri hakkab kiiremini voolama!  (12)
15.august 2014 10:00
"Kui me peopesi vastamisi hoiame, on tunda magneetilist tõmmet, veri hakkab kiiremini voolama," räägib lauljatar Teele Viira tänases Kroonikas ja sätib käe oma elukaaslase Andreas Aru käega vastakuti. "See on kosmos!" sõnab Andreas.
Homme algab Viru Folk – saamisemalt kui eales varem  (1)
07.august 2014 08:40
Maalilises Käsmu kaptenitekülas algab homme Viru Folk (8.-10.08.2014). Järjekorras seitsmes festival on seekord pühendunud põlise saami rahva kultuurile, mis sobib hästi kokku 9ndal augustil peetava rahvusvahelise põlisrahvaste päevaga.
Jaan Sööt algava Valgre-tuuri eel: tema looming on olnud mu elus lapsepõlvest peale!  (1)
01.juuli 2014 15:06
Alanud suvel toovad Jaan Sööt , Rain Simmul ja Allan Jakobi publikuni emotsionaalse, südamliku ja kaasakiskuva loo Raimond Valgre elust. „Kohtumine Valgrega“ jõuab 7.juulist kuni 20.juulini ühtekokku kümnesse kontserdipaika üle Eesti.
Kodune ja oma Tillu kodukohvik  (2)
07.mai 2014 15:45
Põlva külje all asuv Tillu talupood, pagariäri ja aastapäevad tagasi avatud kodukohvik on ehe näide sellest, et olenemata asukohast võib elu õitseda ka ääremail. Tõsi, sellisel juhul peab pakutav olema eriline. Ja Tillu kodukohvikus nii ongi.
Jaan Sööt pitsi ei sülita: on inimesi, kes saavad endale alkoholi lubada  (1)
04.aprill 2014 20:30
Ansamblis Jäääär tegev muusik Jaan Sööt tunnistas Kroonikale antud avameelses intervjuus, et tema suhted alkoholiga on täiesti normaalsed — see tähendab, pitsi ei sülita, aga meelemürgil enda üle võimust võtta ka ei lase.
Vanamõisa vabaõhukeskuse tegijad võtavad suuna sündmusturundusele
08.märts 2014 23:00
Sauevallakale on Vanamõisa vabaõhukeskus juba tuttav, seal on paljud kohalikud nautinud suvepidusid ja talverõõme. Nüüd asub keskus end tutvustama ka võõramatele, välja on töötatud uus toode - suve- ja talvepäevade pakett ettevõtetele.
FOTOD: Jäääär tähistas sünnipäeva Sõpruse Puiestee seltsis  (3)
19.jaanuar 2014 09:59
Laupäeval, 18. jaanuaril tähistas Jäääär Rock Cafes kontserdiga oma 23. sünnipäeva. Tähtsa päeva puhul oli Jäääär lavale palunud erikülaliseks ansambli Sõpruse Puiestee .
Reaalmažoori energia murrab tabalukud
21.detsember 2013 13:45
Jõulude eel on ilmunud palju plaate, ja ka nii võluvaid pisikesi pop-, folk- ja rokkmuusika-imesid. Nõnda et, kallid Maalehe lugejad, jään teile uue aasta alguseks ühe muusikamõtiskluse võlgu.
Põlva noored tegijad ühel real Eesti tippmuusikutega
20.november 2013 09:53
See, et Põlvas on tuule tiibadesse saanud kohvikukultuur, ei tohiks enam üllatuseks olla, sest juba viimased kolm nädalat on toimunud kodukohvikus Tillu õdusad muusikaõhtud kontsertsarjast "Tilluke muusikamaius".