Ivo Linna

KUULA UUESTI: Tänases "Laula mu laulu" saates said kaasaegse kõla legendaarse Uno Loobi hitid  (4)
26.november 2015 21:30
Tänase "Laula mu laulu" eelviimane muusikaõhtu kuulus palavalt armastatud Uno Loobile. Kuula ja vaata saates kõlanud versioone Loobi surematutest hittidest.
Telekaja: Vaevatud uudised
26.november 2015 05:15
Teleuudised kubisevad teadetest, et tulekul on (või juba käimas, seda seletavad ehk kunagi ajaloolased) maailmaajaloolised sündmused, mille järel näeb elu meie ümber hoopis teistsugune välja. See oleks veel optimistlik ennustus või järeldus.
NAUDI UUESTI: "Laula mu laulu" saates kõlasid kauni Liis Lemsalu võluvad hitid  (10)
19.november 2015 21:30
Tänases "Laula mu laulu" saates kõlasid lauljatari Liis Lemsalu võluvad hitid. Kuula, kuidas esitasid tema muusikat omas kastmes teised armastatud Eesti lauljad.
Ivo Linna varjab kiivalt: Tõnis Mägiga on kokkulepe, et Joala viimase tuuri tagamaid ei kommenteeri me mitte kuskil, mitte kellelelegi, mitte kunagi!  (70)
18.november 2015 07:57
Seoses Jaak Joala värske eluloo ilmumisega on päevavalgusse kerkinud nii mõnedki uued asjalood, mis aastakümneid on vastuseid oodanud — nende hulgas ka see, et väidetavalt nõudis Jaak Joala Ivo Linnalt ja Tõnis Mägilt “kolme tenori” kontserdil "Las jääda kõik, mis hea", et need maigutaksid tuuril suud, kuigi nad soovisid otse laulda, kirjutab Õhtuleht.
VIDEOD: Vaata, kuidas staarid imiteerivad Vello Orumetsa, Annely Peebo ja teiste tuntud muusikute hääli  (2)
17.november 2015 21:51
" Radar " esitas armastatud lauljatele Laura Remmelile ja Ivo Linnale väljakutse. Mitte kunagi varem pole Ivo Linna astunud parodeerijana üles, kuid tänases Radaris teeb ta järgi Riho Sibulat ja Vello Orumetsa .
Raivo E. Tamme lemmikkarakteriks on Allan, enim kirgi kütab Illar: tuleb välja, et selline inimene on olemas olnud!  (32)
15.november 2015 11:26
Pühapäevahommikuses vestlussaates “Hommik Anuga” istusid esimest korda kaamerate ette kõrvuti Eesti lavalegend Ivo Linna ja talle kontserttuuri "Ma olen Ivo Linna" pühendanud näitleja Raivo E. Tamm. Üksteisele avaldati vastastikku kiitust ja tänu ning arutleti nii muusika kui näitlemise teemadel. Ühtlasi selgus, kes on Raivole endale meelepäraseim karakter ja milline on enim kirgi kütnud.
Ivo Linna Raivo E. Tamme kontsertetendusest: see oli pööraselt naljakas, aga ma mõtlesin, kas ma tõesti näengi nii tobe välja?  (35)
15.november 2015 10:28
Pühapäevahommikuses vestlussaates “Hommik Anuga” istusid esimest korda kaamerate ette kõrvuti Eesti lavalegend Ivo Linna ja talle kontserttuuri "Ma olen Ivo Linna" pühendanud näitleja Raivo E. Tamm . Üksteisele avaldati vastastikku kiitust ja tänu ning meenutati esmakohtumisi. Selgus ühtlasi, et Ivo on siiani ära öelnud kõigile taolistele pühendusettepanekutele, mis teda kuidagi esile tõstaks — ilmselt biograafiad, dokumentaalid ja muu säärane.
FOTOD JA VIDEO: Robert Helenius võttis EM-tiitli ettevalmistusmatšis punktivõidu  (9)
15.november 2015 02:34
Lennusadamas toimunud Kolme Maestro poksipeo peamatšis, Baltimere lahingus alistas Soome poksistaar Robert Helenius ettevalmistusmatšis Euroopa profipoksi tiitliheitluseks usbeki Timur Musafarovi kohtunike ühehäälse otsusega.
VAATA UUESTI: Kõik punkariteks! Kuidas laulsid Villu Tamme laule Ivo, Taukar, Liis, Liisi, Laura ja Cool D?  (19)
12.november 2015 21:30
Tänaõhtuses "Laula mu laulu" saates kõlasid Eesti esipunkar Villu Tamme surematud heliteosed. Vaata kõiki esitusi uuesti, õõtsu rajude pungirütmide saatel, meenuta härdalt taasiseseisvumise meeleolusid ja otsusta, kes sai kõige paremini hakkama!
VAATA PLAANI: Lennusadam muutub laupäeval suurejooneliseks poksiareeniks
09.november 2015 13:24
Tallinna Lennusadamas leiab 14. novembril ehk tuleval laupäeval aset suurejooneline Kolme Maestro poksipidu. Muuseumi eksklusiivsesse miljöösse tekitatakse esmakordselt omapärane poksiring.
Nokaudid või šokk-kaotused? Iiri profipoksiässad kohtuvad Lennusadamas Läti esinumbritega
09.november 2015 10:27
Iirimaa profipoksi tõusvad tähed James Tennyson ning James Fryers kohtuvad laupäeval Lennusadamas toimuval Kolme Maestro poksipeol lätlastega.
Albert Uustulnd – laulude loojaks nooti tundmata
07.november 2015 12:36
Populaarsete laulude looja Albert Uustulndi 90. sünniaastapäeva puhul ilmuva raamatu “ Albert Uustulnd – elu nagu looming & Acheroni kaldal” esimeses osas meenutab oma isa jõudmist laulude juurde kirjaniku kirjanikust poeg Lembit Uustulnd.
Ivo Linna: pärast sünnipäevi sai ikka rosoljet trummikomplekti pealt maha kraabitud
06.november 2015 23:55
Ivo Linna avas LP-le oma koduse pildialbumi, et meenutada säravaid hetki väljaspool Nõukogude Liitu tehtud esinemistest ja jagada südamlikke seiku, mis on seotud koduse Saaremaaga.
VAATA UUESTI: "Laula mu laulu" viiendas saates kõlasid Liisi Koiksoni hurmavad lood  (5)
05.november 2015 21:42
Tänase " Laula mu laulu " perenaine oli Liisi Koikson .
Saabki otsa: Tanel Padari viimane sõbrasaade viib Muhu saarele, külla Ivo Linnale
05.november 2015 18:45
Tanel Padari ja rokimeeste suvine ringreis mööda Eestimaad jõuab täna lõpule.
TREILER: Täna õhtul kõlavad menusaates "Laula mu laulu" uue töötluse saanud Liisi Koiksoni palad
05.november 2015 14:56
Täna kell 20.00 jätkub Kanal 2s menusaade " Laula mu laulu " ning viienda õhtu perenaiseks on Liisi Koikson .
Ivo Linna peab end heaks isaks: ma annan oma tarkuse edasi, aga ma ei saa elada laste eest  (1)
05.november 2015 11:02
Armastatud muusik Ivo Linna naudib isaks olemist väga ja tunneb, et nii lapsed kui ka lapselapsed on andnud tema elule erilise väärtuse.
VAATA UUESTI: Saates "Laula mu laulu" kõlasid Cool D riimid eriti põnevates võtmetes  (7)
29.oktoober 2015 21:35
Täna õhtul oli Kanal 2 menusaate "Laula mu laulu" peremeheks räppar Cool D, kelle riimid said eriti põnevad töötlused – alates ulmelisest elektroonikast ja lõpetades vana hea pungiga. Lisaks tõestas nii mõnigi hõbekõri, et ta oskab lisaks lõõritamisele ka riime loopida. Vaata meeleolukaid klippe ning avalda etteastete kohta enda arvamust!
VIDEO: Täna õhtul saavad menusaates "Laula mu laulu" uue kuue Cool D hitid
29.oktoober 2015 15:11
Täna kell 20.00 jätkub Kanal 2s menusaade " Laula mu laulu ". Seekord esitavad Liis Lemsalu , Karl-Erik Taukar , Ivo Linna , Laura Remmel , Villu Tamme ja Liisi Koikson Cool D lugusid.
Võimas üritus: Heleniuse kõrval tulevad Tallinna kaks poksimaailma tulevikutähte  (2)
27.oktoober 2015 12:31
Tallinnas Lennusadamas 14. novembril aset leidval Kolme Maestro poksipeol astuvad profipoksi üliraskekaalu suurnime Robert Heleniuse kõrval ringi ka Briti profipoksi kergemate kaalude tõelised tipud James Tennyson (pildil) ning James Fryers.
Killuke Eesti disaini meestemoes
23.oktoober 2015 09:00
„Kikilips teeb mehe šikiks“ — selles pole kahtlustki. Eriti šikk on aga see, kui lips on valmistatud puidust ning algusest lõpuni käsitööna. Just selliseid kikilipsusid teevad Tallinna poisid Kristjan ja Ats. Puidu ainulaadne muster muudab iga lipsu kordumatuks ning eriliseks, seega võib kindel olla, et isegi kui läheduses on keegi, kes samuti Šikk lipsu kannab, siis oled endiselt eriline.
VAATA UUESTI: "Laula mu laulu" kolmandas saates mõjusid Laura hitid artistidele tõelise muusa puudutusena  (6)
22.oktoober 2015 21:46
"Laula mu laulu" tänaõhtuses saates kiitsid kõik osavõtjad kauni Laura Remmeli andekust, stiilitaju ja täiskasvanulikkust. Laura hitid mõjusid artistidele lausa muusa puudutusena, pannes näiteks Villu Tamme trummi põristama ja Karl-Erik Taukari räppima! Kuula ja vaata uuesti, kuidas kõlasid kosmilise lauljanna lood teiste artistide esituses!
VAATA: Laura Remmel, kes on täna õhtul saate "Laula mu laulu" perenaine, pani kokku improkoori
22.oktoober 2015 14:51
Täna kell 20.oo jätkub Kanal 2 menusaade "Laulu mu laulu" ja õhtu perenaiseks on karismaatiline Laura Remmel , kes on Eestit Eurovisioonil esindanud ning mitmel korral lauluvõistluse "Eesti Laul" finaali jõudnud.
Kolme Maestro Karikal saab kuulda klassikalist muusikast ja näha Heleniuse-Bakhtovi poksimatši  (3)
21.oktoober 2015 16:30
14. novembril leiab Tallinna Lennusadamas aset eriti eksklusiivne poksipidu - just "poksipidu" on õige sõna eeloleva ürituse kirjeldamiseks, sest kus mujal on pealtvaatajal võimalus nautida Eri Klasi, Uno Loopi ning mullu meie seast lahkunud Peeter Sauli auks klassikalist muusikat ning elada selle kõrval kaasa profipoksi suurnime Robert Heleniuse võitlusele maailma tippu kuuluva tuntud idanaabri Denis Bakhtovi vastu.
Hele Kõrvele sobis, et ta Eurovisioonile ei jõudnud: ma pole seda tüüpi, kes sellele virvarrile vastu peaks
18.oktoober 2015 14:30
Umbes sama kaua kui ta on näidelnud, on Hele Kõrve silma paistnud ka andeka lauljana. Aastal 2007. püüdles ta koos Kristjan Kasearuga Eurovisioonile ja sai teise koha.
VAATA UUESTI: "Laula mu laulu" teises saates said Ivo Linna aegumatud hitid värske kõla  (5)
15.oktoober 2015 21:05
Menusaate "Laula mu laulu" teine muusikaõhtu pakkus nii mitmeidki liigutavaid hetki. Just Ivo Linna repertuaarist pärineb saatesarja tunnuslugu "Laula mu laulu, helisev jaa" ning Eesti ühe armastatuima laulja aegumatud hitid said tänases saates uue kõla. Kuula ja vaata uuesti, kuidas Ivo Linna loomingut uues kuues esitati!
Taukari laulud on lauldud: Täna on saate "Laula mu laulu" peremeheks Ivo Linna  (4)
15.oktoober 2015 15:45
Kanal 2 menusaade " Laula mu laulu " on täies hoos ning täna õhtul kell 20.00 jõuavad vaatajateni ühe meie armastatuima laulja, Eesti muusika raudvara Ivo Linna hitid uues kuues.
Raivo E. Tamme 50. juubeli tähistamine jätkub: kontsertetendus "Ma olen Ivo linna" läheb tuurile!  (3)
14.oktoober 2015 12:03
Kuna lapsena Raivo E. Tamme sünnipäevi ei peetud, siis nüüd teeb ta kõik tasa ning tähistab oma juubelit terve aasta. Raivo E. Tamm ja Super Hot Cosmos Blues Band lähevad kontsertetendusega "Ma olen Ivo Linna " tuurile, et pidada sünnipäeva üle Eesti!