Ivo Linna

Õnnelikul vanaisal Ivo Linnal pisar silmas: mu poeg on 33! Ma tegelikult ootasin juba ammu, et ta perekonna looks  (6)
22.juuni 2016 20:45
Elephants From Neptune'i ninamees Robert Linna sai kuu aja eest isaks ning vanaisa Ivo jaoks on see võrreldamatu tunne.
Kodumaine muusikamaraton
22.juuni 2016 00:00
Kihnu Virvest Koit Toomeni – jaanilau­päeval pole muusika pärast muret, sest Kanal 2 täidab teleekraani tundideks parima kodumaise muusikaga.
TÕMBAME PEO KÄIMA! 15 legendaarset jaanilugu, mille saatel jaanisimmanil sussi keerutada  (3)
21.juuni 2016 17:20
Eestlaste oodatuim suvine peopäev on üsna varsti jälle käes. Kui muidu pole mahti erinevaid Eesti simmanihitte kuulata, siis nüüd on selleks just õige aeg. Siin on Publiku edetabel 15 lauluga, mida ühel õigel jaanisimmanil ikka vähemalt korra õhtu jooksul kuulma ja kaasa laulma peab.
Jaanituled Eesti maakondades 22-24. juunil
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades.
KUHU MINNA: Jaanituled Eesti maakondades 2016  (19)
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga e-postiaadressil veeb@maaleht.ee .
Palju õnne! Muusik Robert Linnale sündis pisipoeg: rõõmutunne on üüratu!  (14)
17.juuni 2016 09:30
Reeda ja Ivo Linna poeg ning ansamblite Elephants from Neptune ja Lexsoul Dancemachine solist Robert Linna (32) harjutab sel suvel lisaks kitarrimängule kätt ka mähkmete vahetamises — tema elukaaslane Anna-Liisa Lee (27) sünnitas 26.mail poja, kirjutab Kroonika. Toimetusele teadaolevalt pandi poisile nimeks Albert.
Kuidas muutub aeg...
16.juuni 2016 00:00
Märkmeid kultuurireisilt Tartusse ja Tallinnasse.
Ivo Linna ja Tõnis Mägi kontsert kannab väärtusi, mis enam moes ei ole
16.juuni 2016 00:00
Märkmeid kultuurireisilt Tartusse ja Tallinnasse.
Ivo Linnale tõusis klomp kurku, kui tuhanded naised talle sünnipäevalaulu laulsid: emotsioonid on endiselt laes!
14.juuni 2016 07:34
Armastatud laulja sõnul olid naiste tantsupeo osalejad tõeliselt vaprad, kui harjutasid samme läbimärjana paduvihma käes.
MAALEHT NAISTE TANTSUPEOL: „Leidmise“ leidmine
13.juuni 2016 22:45
Naiste tantsupeo viimasest, kontsertide päevast jääb tantsijale ilusaks tantsitud ilma ja sünnipäevatordi kõrval kindlasti mällu mure, kuidas leida oma õige koht enne finaaltantsu „Leidmine“.
FOTOD: 20 aastat hiljem — siiani rahva südames: Tõnis Mäe ja Ivo Linna Käsmu kontsert pani muusikasõbrad rõkkama  (3)
11.juuni 2016 09:38
Neljapäeval toimus Käsmus Lainela Puhkekülas Tõnis Mägi ja Ivo Linna ühine kontsert “Las jääda kõik, mis hea — 20 aastat hiljem”, mis ei jäänud oma menult Tanel Padari Käsmu kontsertile alla.
Jaak Joala 40 aastat kestnud vaikus sai läbi  (84)
10.juuni 2016 23:55
Sel nädalal jõudis poelettidele armastatud laulja esimene CD-kogumik, mis on algus pikemale plaadisarjale. Täpselt 40 aastat tagasi, 1976. aastal ilmus Tallinna heliplaaditehaselt tema viimane sooloplaat „Laulab Jaak Joala”. Pärast seda saabus vaikus.
FOTOD: Iffi ja Mäksi efekt: Käsmu pääseda üritajad on piirkonna teed jälle umbe ajanud  (69)
09.juuni 2016 19:57
Täna õhtul toimub Käsmus Ivo Linna ja Tõnis Mägi kontsert. Kontserdikülastajatsest moodustnud ummik ulatub aga kilomeetrita taha.
FOTOD ja VIDEO: Nagu väike laulupidu! Mäks ja Iff tõid ühiskontserdiga Tartu inimestele palju rõõmu, mõnele ka liigutuspisara
09.juuni 2016 08:30
Tõnis Mägi ja Ivo Linna annavad üle 20 pika aasta taas kaks suurt kontserti - seekord küll kahekesi, ilma varalahkunud Jaak Joalata, kellega koos 20 aastat tagasi, 1996. aastal "Las jääda kõik, mis hea" projektiga tuuritati.
OLULINE INFO: Ettenägelikud korraldajad! Loe, kuidas Tõnis Mägi ja Ivo Linna Käsmu kontserdile ummikuteta saabuda  (11)
07.juuni 2016 16:52
Juba homme toimub Tartu Lauluväljakul ja neljapäeval Käsmus kauaoodatud "Las jääda kõik, mis hea – 20 aastat hiljem" kontserdid, kus astuvad üles Eesti muusikatitaanid Tõnis Mägi ja Ivo Linna . Et vältida rahvamasside poolt suurtel suvistel üritustel alati esile kerkivaid probleeme, läkitasid kontserdikorraldajad juba varakult teadaande, mis kõigi muusikanautlejate elu ilusamaks teeb.
FOTOD: Magus jäätisepidu! Premia tähistas staaride kirevas seltskonnas oma 60. juubelit  (2)
06.juuni 2016 18:13
Premia tähistas eile õhtul koostööpartnerite, sõprade ja suurte jäätisefännidega oma 60. juubelit. Peo käigus toimus lõbus ajarännak 50ndate ja 60ndate Eestisse. Laval kehastusid eestimaalaste poolt palavalt armastatud tänapäeva Eesti lauljad tolle aja kohaliku muusikamaailma suurkujudeks — Karl-Erik Taukarist sai laval Ivo Linna, Laura Remmelist Marju Kuut, Liina Vahtrikust Helgi Sallo ning Marten Kuningast Uno Loop. Peoõhtu tantsupalaviku vallandas Koit Toome. Teiste seas tulid Premia juubelit tähistama Jan Uuspõld, Elisa Kolk ja Helen Adamson. Meeleoluka peo peremeesteks olid Valdo Panti kehastav Raivo E. Tamm ja Premia tegevjuht Aivar Aus.
LÕPUKS OMETI: Sel nädalal ilmub viimaks Jaak Joala armastatud lugude kogumikalbum  (8)
06.juuni 2016 16:49
Reedel, 10. juunil jõuab lõpuks kätte see kauaoodatud päev, kui poodidesse jõuab esimene kogumikalbum Jaak Joala lauludega, mis kannab nime “Suveöö” ja sisaldab kahtekümmet ühte pala suvises meeleolus.
Korraldaja põhjendab Padari kontserdi liikluskaost: nii massilist huvi ürituse toimumise päeval pole meil kunagi varem olnud!  (49)
04.juuni 2016 15:30
Seoses Tanel Padari, The Suni ja sõprade Käsmu kontserdile saabujate hulgas tekkinud liikuskaosega vahendas Publik reede õhtul Delfile laeknud pettunud kontserdikülastajate muljeid, kes olid muusikaelamusest ilma jäänud ja hoopis mitme kilomeetri pikkuses ummikus istunud. Mitmes vihjes väideti, et tegu oli korraldajapoolse ahnusega, kes müüs rohkem pileteid kui koht välja kannatas ja põhjustas sellega ülekoormuse Käsmu ainsal sissesõiduteel. Lisaks nurisesid mitmed Käsmu kontsertidesarja püsikliendid, et viimase hetke piletimüük oli lugupidamatu nende suhtes, kes olid juba mitu kuud varem pääsme soetanud.
Ivo Linna tuleb kaotatud sõprade leinamisega toime: ehk aitab mõtlemine, et võib-olla kunagi kuskil me kohtume veel  (4)
03.juuni 2016 12:27
Ivo Linna rääkis Kroonikale antud intervjuus, et tema elus on õnneks olnud rohkem juurdetulijaid kui äraminejaid ning selle eest tänab ta kõigevägevamat.
“Libahunt” Siberis omasid otsimas
02.juuni 2016 00:00
See, et Novosibirskis kevadel õunapuud õitsevad, on tavaline. See, et Venemaa suuruselt teisel teatrifestivalil mängivad eestlased “Libahunti”, erakordne.
SUUR KALENDER: Publik paneb kaardile selle suve kõige vingemad sündmused  (2)
01.juuni 2016 14:42
Suvi on haaranud eestlased oma sooja embusesse ning melomaanid ja kultuurihuvilised kuulevad oma loomuliku keskkonna kutset. Et suvises melus oleks parem orienteeruda, kogus Publik kokku alanud festivalihooaja parimad palad, kust leiab üritusi igale maitsele.
FOTOD: Legendid jälle hoos! Ivo Linna ja Tõnis Mägi lõid Kuulsuste Koja kohtumisõhtul südamlike meenutustega saalitäiel rahval silmad särama  (14)
01.juuni 2016 08:56
Eile õhtul täitus Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum pilgeni tõeliste Eesti muusika fännidega, kui toimus Eesti Muusika Kuulsuste Koja teemaline kohtumisõhtu "Rock'n'roll ja sinimustvalge" ja rahvale esinesid nii muusika kui ka sõnavõttudega armastatud lauljad Ivo Linna ja Tõnis Mägi . Õhtut kahe Eesti legendaarse muusiku ja vabaduselaulikuga juhtis Sten Teppan . Üllatusesinejana astus legendide kõrval lavalt läbi ka noorema põlvkonna esindaja Ott Lepland !
PUBLIKU VIDEO: Ivo Linna ajas kapist välja ja uuesti selga oma kõige uhkema pintsaku, mis rändab peagi muuseumi: näete, täitsa suureks on jäänud!  (1)
31.mai 2016 14:06
Eesti Muusika Kuulsuste Koda on asunud vabariigi 100. sünniaastapäevaks kokku koguma kõige hinnalisemaid mälestusesemeid meie muusikute erakogudest, et kokku panna hindamatu väärtusega ajalooline näitus. Sel puhul muljetas meile Ivo Linna enda uhkest pintsakust, mille lasi spetsiaalselt eriliste kontsertide jaoks õmmelda.
Tantsu ja tordile! Ivo Linna tähistab naiste tantsupeol sünnipäeva ja teeb kõigil suu magusaks  (1)
31.mai 2016 09:30
12. juunil II Eesti naiste tantsupeol oma sünnipäeva tähistav Ivo Linna pakub viimase kontserdi lõppedes pealtvaatajaile tükikese torti.
FOTOD: Vaata, kes käisid legendaarsete Toomas Lunge ja Jaan Elgula Eesti Muusika Kuulsuste Koja mõnusal vestluskontserdil!
24.mai 2016 11:45
19. mail kell 19 jätkus Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtute sari Jaan Elgula ja Toomas Lunge kontserdiga.
TV ja raadiosoovitused
12.mai 2016 00:00
Reedel saab kuulata ERSO hooaja lõpukontserti. Eeloleval pühapäeval eetrisse jõudva ajaloosaate “ Müstiline Venemaa ” teemaks on ajalehe Pravda roll Stalini isikukultuse kujundamisel.
Väikese väina elukeskkonna pärast muretsejad algatasid uue kampaania  (7)
11.mai 2016 11:26
Möödunud reedel, 6. mail asusid Väikese väina tammiavade soovijad rahvaalgatus.ee lehel taas avade rajamisele toetusallkirju koguma. Praeguseks on Väikese väina elukeskkonna tervendamise nimel sel lehel antud 119 allkirja.
PARIMAD PALAD: Koledad naised, sutenöörid, homod ja moslemifantaasiad seedekulglas ehk LOE Juure ja Kivirähu röögatumaid Eurovisioni kommentaare  (55)
11.mai 2016 09:35
"Vulgaarne show , vulgaarsed inimesed, labased laulud," võttis Mart Juur eile õhtul Raadio 2 saates "Rahva Oma Kaitse" Eurovisioni 1. poolfinaali otseülekannet kommenteerides. "Väga hästi öeldud," kiitis Andrus Kivirähk takka. Legendaarsed euro-ilkurid panid taaskord kahe tunni jooksul kõikidele 18 osalejariigile ja võistlusele endale ohtralt "puid alla", kurtes, et konkurss on igavam kui kunagi varem: küll olid naised koledad, küll laulud nõmedad. "Aga meil on kõik hästi, me saame palka selle eest! Kodus olles ei teeks telekatki lahti," sõnas Juur.
Eesti muusika kuulsuste koja kohtumisõhtute sari jätkub Jaan Elgula ja Toomas Lungega
05.mai 2016 13:02
19. mail kell 19 jätkub Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis Eesti muusika kuulsuste kohtumisõhtute sari Jaan Elgula ja Toomas Lunge kontserdiga.