Ivo Linna

Lugeja: ETV parimad saated ja sarjad 60 aasta jooksul on "Reklaamiklubi", "Laupäevastuudio", "Hommiku TV", "Õnne 13"  (2)
18.juuli 2015 14:03
Eesti Televisioon sai 60-aastaseks ning mida head võiks siis juubilarist siiani meenutada?
VAATA: Eesti kuulsuste paraad Trafficu uues muusikavideos  (4)
18.juuli 2015 11:40
Ansambel Traffic on välja tulnud uue singliga “Sekundiga”, mille muusika autoriks on Stig Rästa ning sõnade autoriteks Stig Rästa ja Silver Laas .
Lembitu Kuuse: teles võib kõik huvitavaks rääkida, kasvõi küünla põlemise  (16)
17.juuli 2015 23:30
Televisioon on natuke rohkem kui töö, ütleb Lembitu Kuuse. Nende inimeste jaoks, kes teles töötavad, on see lausa elu ise. Nii on see olnud juba ETV esimestest aastatest alates.
Ivo Linna: ma pole tükil ajal nii südamest naernud kui "Ma olen Ivo Linna" etendusel!  (3)
17.juuli 2015 07:50
Raivo E. Tamme ja Urmas Vadi lavastus "Ma olen Ivo Linna" naerutas nii publikut kui ka Ivo Linnat, kes etenduse järel emostioone ka jagas: "Mul on tunne, et see elamus jääb minusse kauaks püsima ning mind pikalt saatma."
Mina olen Ivo Linna. Vabandust, kas ikka oled?  (52)
16.juuli 2015 23:30
Hoolimata rõkkavast publikust mõjus „Mina olen Ivo Linna” liiga kindla peale minekuna, et olla päriselt ka põnev tükk.
Mati Talvik: Teles lehvis algusaegadel hea vaim, tehti üsna vallatuid asju  (54)
16.juuli 2015 11:36
Sel nädalal 60. juubelisünnipäeva tähistava Eesti Televisiooni kaks pikima staažiga töötajat Reet Linna ja Mati Talvik ütlevad, et nende kodukanali suures usaldusväärsuses ning rahva armastuses pole midagi juhuslikku.
VIDEO: Juubilar Raivo E. Tamm esietenduse järel: lolli nalja mulle teha ei meeldi  (15)
16.juuli 2015 09:11
Raivo E Tamm tähistas üliemotsionaalse esietendusega "Ma olen Ivo Linna " Nordea kontserdimajas oma juubelit. Püstijalakomöödia, rokk-kontserdi ja videopäeviku sümbioos moondus laval tõeliseks publikunaerutajaks. Etendusele andis südamliku punkti publiku poolt üllatuslikult üles võetud sünnipäevalaul ja lõpuaplausi ajal lavale saabunud Ivo Linna, kes pühendas Tammele loo sõnadega: "Sul annan andeks kõik".
FOTOD: Ka Ivo Linna tuli vaatama, kuidas Raivo E. Tamm oma juubelil tükiga "Ma olen Ivo Linna" hakkama saab!  (15)
15.juuli 2015 19:38
15. juulil, mil Raivo E. Tammel 50. eluaasta täitus, astus ta Nordea kontserdimaja lavale, et tähistada seda koos Super Hot Cosmos Blues Bandi, sadade kutsutute ning publiku seas istuvate austajatega, kes esimeste seas saavad näha kontsertlavastust "Ma olen Ivo Linna".
Suvetuuri korraldamine on Eestis kui kasiinoskäik!  (37)
15.juuli 2015 08:55
Suviste kontserttuuride korraldamine on Eestis riskantne nagu kasiinoskäik isegi niisuguste staaridega nagu Koit Toome ja Maarja-Liis Ilus .
Juubilar Raivo E. Tamm: tunnen end ikka nagu 18-aastane  (5)
14.juuli 2015 23:30
Täna 50-aastaseks saanud näitleja esineb õhtul koos Super Hot Cosmos Blues Bandiga lavastuses „Ma olen Ivo Linna”. Enne peaproovi antud intervjuus ütleb Tamm, et ei saa Urmas Vadi tüki puhul enam isegi aru, kus tema elu lõpeb ja fiktsioon algab.
Kõva kahvamees Ivo Linna  (21)
10.juuli 2015 17:05
„Väga äge! Selle asja kavatsen ma Muhumaal kindlasti käsile võtta!“ ütleb Ivo Linna , kui pärast haugipüüki koli kokku paneme ja suuna sadamale võtame.
Ott Lepland näitab oma mõtlikumat poolt ja autoriloomingut suviste kirikukontserditega!  (7)
10.juuli 2015 14:10
Eesti armastatumaid noorema põlve meeslauljaid - Ott Lepland - võtab juulis ette kaheksa erakordset kirikukontserti, et tuua kuulajateni spetsiaalselt nende õhtute jaoks kohandatud ning kirikute atmosfääri sulanduvad soolokontserdid.
Esietenduseks ikka terveks! Raivo E. Tamme bänditegemise unistust segab veidi kurgutõbi!  (1)
09.juuli 2015 08:10
Järgmisel kolmapäeval oma 50. sünnipäeva tähistava Raivo E. Tamme kauaaegne unistus bändi teha on täitunud ning kontsertlavastuseks "Mina olen Ivo Linna " on ta käed löönud Super Hot Cosmos Blues Bandiga.
Mitte ainult suures linnas pole pidu! Millised festivalid on pannud kolkakohad kodumaisele kaardile?  (5)
07.juuli 2015 12:27
Eestimaa on suur ja lai, ent ometi kipume me ikka vana head Tallinn-Pärnu-Tartu-Haapsalu-Kuressaare-Narva liini jälgima, kui sõiduks läheb või tegevust otsida. Õnneks on Eesti aga ka muusikamaa, kus tänuväärsed inimesed armastavad korralda helilisi sündmusi, mis meelitavad erinevate žanritega muusikalembesed kodumaad avastama. Kui poleks olnud Rabarocki, ei teaks noorem põlvkond ilmselt senimaani miskit Järvakandist ning ilma Schillingu eksistensita ei satuks indie-fännid kuidagi igasuviselt Kilingi-Nõmmele schillima. Heidame pilgu kümnele kodumaisele festivalile, mis on väikelinnad kaardi peal nähtavaks teinud.
SUUR KALENDER: Suvi täies hoos, kuhu minna juulis ja augustis? Publik paneb kaardile kõik Eesti suveüritused  (28)
01.juuli 2015 16:00
Suvi on täies hoos, päike sirab, eestlase nahatoon omandab üha enam pagulasele omast värvitooni ja aeg on oma kodinad kokku pakkida ja mööda Eestit rändama minna — kontsertidele, festivalidele, suvelavastustele ja miks mitte, näiteks kasvõi metsa või kalale! Publik sulle päris õngeritva kätte ei anna, aga teeb vähemasti ürituste-otsuse tegemise tibake lihtsamaks, pannes ühte kohta kaardile kõik tähelepanuväärsemad kultuuri- ja meelelahutussündmused. Lubame, on kraami igale maitsele!
Oled valmis neli päeva kestvaks mölluks? Täna algab 22. Õllesummer!  (6)
01.juuli 2015 10:48
Täna kell 17 avatakse Tallinna Lauluväljakul 22. Õllesummeri väravad. Esimese õhtu jooksul esineb seitsmel eri muusikastiiliga laval ligi 20 aritisti. Festivalile on püstitatud üle 70 erineva kohviku ja restorani. Avapäeva peaesineja on briti rokkstaar Placebo .
Ivo Linna näeb nii hea välja! Mis on tema salenemise saladus?  (44)
01.juuli 2015 08:56
Möödunud nädalavahetusel märkas Tartu Popkooripeo publik, et vanameister Ivo Linna oleks justkui salenemiskuuri läbinud.
Hiina noored esitasid Tartus eesti poplaule
29.juuni 2015 00:30
Laupäeval toimus Tartu lauluväljakul IV popkooripidu, millest võttis osa üle 5000 koorilaulja.
VIDEO JA FOTOD: "Come on, everybody!" Tuhanded lauljad koos staaridega panid Popkooripeole vägeva punkti kuulsate eurolugudega  (81)
28.juuni 2015 01:15
Tartu laululaval tuhandete lauljate ja pealtvaatajate osavõtul toimunud Popkooripeo tipphetkedeks kerkisid Eesti armastatud eurolaulud, mida osalejate nõudmisel kõiki kaks korda esitati.
Ära maga maha!
27.juuni 2015 00:05
Raivo E. Tamme ja Ivo Linna lood seotakse ühte kimpu  (11)
27.juuni 2015 00:05
Urmas Vadi ja Super Hot Cosmos Blues Band teevad näitlejale 50 aasta juubeliks kingi, lastes tal olla neli õhtut Ivo Linna.
VIDEO: Noor ja nägus Ivo Linna uneleb jaanipäevast  (1)
23.juuni 2015 14:00
Aastal 1970 linastus film "Varastati Vana Toomas ", kus uhkelt Tallinna raekoja tipus valvanud Vana Toomas jättis maha oma valveposti, et minna kaitsma armunuid, keda nagu talle tundus, ähvardab hädaoht.
Kuhu minna: jaanituled Eesti maakondades 2015  (24)
20.juuni 2015 08:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga veeb@maaleht.ee !
VIDEO: Radari eksklusiiv: vaata, kuidas Raivo E. Tamm Ivo Linnat järgi teeb!  (8)
09.juuni 2015 18:45
Juulis tähistab Raivo E. Tamm oma esimest juubelit monoetendusega “Ma olen Ivo Linna”. Radar käis Raivo E. Tamme juures proovis ja Ivo Linnal külas kuu aega enne esietendust, et näha, kui sarnased nad on ja mis mehi omavahel seob.
Nädala tipp: Milline on parim nali eestlaste kohta?  (3)
09.juuni 2015 07:18
Eesti Ekspressi nädala (2.-9. juuni) loetumad lood veebis
Teatrisuvi: üle poolesaja lavastuse Eesti eri paigus
07.juuni 2015 09:00
Mida ja kus sel suvel Eesti eri paigus lavastatakse?
FOTOD: Võrstjärve suvefest meelitas kodumaise paremiku saatel hommikuni kaasa lõõritama!
01.juuni 2015 08:20
29.-30. mail toimus Ulge puhkealal Võrtsjärve suvefest 2015. Esimesena astus esimesel õhtul lavale Anne Veski, kelle fenomenaalne hääl ja laulud kutsusid publikut aina enam lava juurde nagu sügisel seeni peale vihma. Eestlaste poolt palavalt armastatud lauljanna sai sületäie roose ning loomulikult ei saanud lavalt lahkuda seepeale enne, kui on lauldud ka "Roosiaia kuninganna". Lisaks oma lauludele esitas Anne esimest korda avalikult ka oma esitusi "Laula mu laulu" saatest. Ivo Linna ja Rock Hotell tegid rahvale korraliku rock’n’rolli ja tantsida sai kõigele muule ka džaivi. Ja nagu suvealguse festivalile kohane, siis laulis Ivo ka mõned suvised lood. Kui Koit Toome lavale jõudis oli publik ennast juba soojaks tantsinud ning kuna eestlased elasid eelmine nädal kaasa Eurovisionile, siis pidi Koit publiku tungival nõudmisel ette kandma oma kunagise võistlusloo "Mere lapsed". Smilersi etteaste alguseks oli rahvas juba nii kuum, et etteaste lõpuks ilutulestik lausa sellest energiast plahvatas! Viimasena astus lavale maailma kõige rahvuslikum rockbänd, Singer Vinger, kes arvas, et varajasel hommikutunnil ei tule neid keegi kuulama, kuid Ulge Puhkeala pidutsejad üllatasid neid!
Raivo E. Tamm: Huvitavat autot nähes olen jälle nagu koolipoiss  (1)
24.mai 2015 09:00
Eestlastele Õnne tänava Allanina omaseks saanud Raivo E. Tamm valmistub küll juubelituuriks, kuid oma vanuse kohta arvab, et tunneb end mitukümmend aastat nooremana. Eriti kui tänaval mõnd põnevat mootorsõidukit nägema satub.