Ivo Linna

Stig Rästa kuues katse tõi edu  (2)
25.veebruar 2015 04:30
Laulukirjutaja Stig Rästa (35) loomingut saab kuulda ostukeskustes ja kohvikutes ja nüüd ka Viinis Eurovisioonil.
SEKS JA SÕDA: Püha mehe piinamine 50 halli varjundiga. Ekspress hoiatab: alljärgnev lugu on kirjutatud meestele  (6)
18.veebruar 2015 07:38
Naised erutuvad, mehed ohkavad, sekspoodide käibed kasvavad...Kauaoodatud superfilm "50 halli varjundit" on kohal!
Lugeja: tikud ja kondoomid ei sobi valimiskampaania nänniks!  (15)
05.veebruar 2015 10:50
Möödunud nädalal agiteeris üks äärmiselt tüütu härra Tartu Selveris kliente mingi uue konservatiivse erakonna poolt hääletama. Kingituseks pistis mees kuulajatele lisaks infomaterjalile pihku ka toosi tikke. Mina tean väga hästi, mida või keda ma nende tikkudega reaalselt süüdata tahaks, pärast sellist närvidele käimist oma ostude pakkimisel kassa juures.
Naeris: Varivalitsus, vali varitsus!
05.veebruar 2015 05:15
Valija malbe hääl hälbe maal.
Arborist aitab linnapuid hoida ja väärtustada
30.jaanuar 2015 17:15
Puud kujutavad endast majesteetlikku ilu, nad sümboliseerivad tugevust ja vastupidavust. Meie aukartus ning kiindumus puudesse kajastub kogu inimkonna ajaloos.
Ivo Linna lemmikuteks olid lapsepõlves kanad  (3)
30.jaanuar 2015 09:50
"Lapsepõlves oli meil kodus nii-öelda naturaalmajandus. Pidasime kanu, hanesid, lehma, vahepeal isegi kalkuneid. Paar korda peeti meil Kuressaares Aia tänaval sigagi. Koerad olid meil muidugi ka," kirjutab Ivo Linna Saarte Hääles.
Reet Linna elust keerulise ämmaga: temaga oli võimatu rääkida!  (62)
28.jaanuar 2015 21:45
Reet Linna rääkis tänases saates "Avameelselt" oma esimesest abielust ning sellest, kuidas elu võimuka ämmaga oli väga keeruline. "Selles peres oli tema perekonnapea, ämm oli hästi väljakujunenud isiksus. Loomingu- ja kunstiinimene. Tema käpa all pidid kõik olema ja mina ei tahtnud," rääkis Reet.
FOTODja VIDEO: Tartus näeb esmakordset näitust Eesti meistrite harmooniumidest  (1)
24.jaanuar 2015 10:25
Laulupeomuuseumis Tartus on üleval näitus Eesti meistrite valmistatud harmooniumidest. Ühtekokku saab tutvuda kümnekonna pilliga, millest enamuse on valmistanud meie tuntud oreli- ja klaverimeistrid. Kuna mitmed meistrimehed ei pannud oma pillile nime, siis mitugi harmooniumi on nii-öelda tundmatult autorilt.
Humoorikas esmaspäev! Nagu kaks tilka vett: Benny Hill ja Ivo Linna!  (44)
19.jaanuar 2015 09:23
Avastasime, et eestlasi siiani teleka vahendusel naerutav Benny Hill, pärisnimega Alfred Hawthorne Hill, on sarnane nagu kaks tilka vett meie kuldsuu Ivo Linnaga. Peale sarnase juustevärvi, näokuju ja ninajoone on mõlemal mehel silmis kelmikas pilk, mida vaadates sombune talveilm vähe päikselisemaks kohaks muutub!
VIDEO: Reet Linna elas muusikaauhindade jagamisel pojale kaasa: nii palju, kui võimalik on, ma käin neid kuulamas ja vaatamas!  (18)
17.jaanuar 2015 09:35
Reet Linna ja Ivo Linna poeg Robert on Eesti Muusikaauhindade jagamisel parima rokkalbumi tiitli pälvinud Elephants From Neptune'i solist. Publik rääkis Reedaga juttu tema lemmikmuusikast, sellest, kuidas ta poja tegemistele kaasa elab ja missuguseid soovitusi oma lapsele muusikuteel jagab! Mismoodi reageeris Reet suusatades, kui Curly Stringsi superhitt "Kauges külas" raadiost kõlas? Vaata videot ja saa teada!
Pisarad tulid silma! Jaak Joala lapselaps võttis vastu vanaisale postuumselt antud auhinna: mina olen igatahes väga uhke!  (44)
16.jaanuar 2015 00:02
Täna anti Nordea Kontserdimajas peetaval Eesti Muusikaauhindade suurejoonelisel galal üle tunnustus "Panus Eesti Muusikasse". Auhinna pälvis läinud aastal surnud legendaarne Jaak Joala ja priisi võttis vastu tema lapselaps Carmen Joala , kelle kõne nii mõnegi saalisolija ja televaataja silma pisara tõi.
Filmikeeli Eesti meestest ja natuke naistest ka
11.jaanuar 2015 14:16
Kaks aasta alguses televiisoris näidatud Eesti filmi − “ Kertu ” ja “ Free Range ” − on kui üks.
Ivo Linna selgitab saate "Avameelselt" tagamaid: see on saatejuhtide alatu lähenemine!  (231)
08.jaanuar 2015 15:40
Eile eetrisse läinud saade "Avameelselt" on tekitanud paljudes lugejates negatiivseid emotsioone seoses Ivo Linnaga, kes meenutas taaskord oma eelmist elu Reet Linnaga. Lugejad küsivad: miks peab nii palju oma eksnaist kiruma? Ivo Linna avab aga saate tagamaid: "Minu juurde tuldi hoopis teise teemaga!"
PUBLIKU KOMM: Kui Reet on teles, vahetan kanalit, aga sina Iff vaheta plaati! Aitab eksnaise kirumisest!  (48)
08.jaanuar 2015 07:30
Ivo Linna, te olete lahe mees ja muhe muusik. Te lahutasite oma abielu Reet Linnast eelmisel sajandil. Täpsemalt aastal 1999 abiellusite oma uue naise Imbiga. Aga ikka on Teil midagi halba öelda oma eksnaise kohta. Miks Te mulle enam ei meeldi? Sest mulle hakkab järjest enam närvidele käima, et te räägite 16 aastat jutti kogu aeg, et lahutus oli ikka õige asi, teete oma eksnaist maha ja toote lagedale aina uusi lugusid, miks te Reedaga ikka lahku läksite. See oleks sama, kui Teile tehakse operatsioon ja iga aasta mitu korda songitakse selle paraneva opihaava sees uuesti. Mida Reet peab tundma? Kui kaua võib oma eksnaisest halba rääkida? Alguses oli isegi naljakas, kuid nüüd ajab see jutt käsi laiutama. Jätke Reet lõpuks rahule. Olgu öeldud, et mulle ei meeldi Reet. Iga kord, kui Reet Linna telekas on, vahetan kanalit, aga Sina Iff oled juba piisavalt vana mees, et vahetada plaati. Aitab!
Ivo Linna viskas jälle kivi eksnaise Reet Linna kapsaaeda: jah, eks ta ikka proovis küll mind muuta  (80)
07.jaanuar 2015 22:26
Üks Kanal 2 saate "Avameelselt" tänastest külalistest oli veteranlaulja Ivo Linna , kes otsustas suhete vahetamise teemal samuti oma sõna sekka öelda: ligi kaks aastakümmet saatejuhi Reet Linnaga abielus olnud ning lapsedki üles kasvatanud 65-aastane laulja on tänaseks juba pea sama kaua õnnelikus uues abielus olnud. Ivo rääkis, mis on tema meelest suurimad vead suhtes ning mida arvab suurest vanusevahest.
VIDEO: Liina Raud "Avameelselt" saates suhtest Mihkel Rauaga: "Kui ma olin rase, siis ma tahtsin ära põgeneda siit Eestist"  (15)
07.jaanuar 2015 14:10
Täna kell 21 räägib saates "Avameelselt suhte vahetusest" näitleja ja poliitik Liina Raud oma suhte algusest Mihkel Rauaga . "Kui ma ei oleks tol hetkel kohtunud Mihkliga, siis kindlasti seda last mul praegu ei oleks," ütleb Liina saates.
Saate vaatajad hämmingus: Miks Merlyn Uusküla kaardiennustus Kanal 2 aastavahetusprogrammis teleekraanile ei jõudnud?  (87)
04.jaanuar 2015 17:36
Merlyn Uusküla väljendas oma Facebooki lehel pettumust, et tema meeleolukas kaardiennustus presidendipaarile, Kanal2 aastalõpusaatest välja jäi. Lisaks ei olevat eetrisse lastud ka tema jõululaulu. Aga see pole veel kõik - ka Anne Veski esinemine olevat välja jäänud. Lauljatar ei peida oma pettumust ja kirjutas postituses: "Sellist nalja pole varem veel olnud, et lähed planeeritud külalisena salvestusele, veedad seal 4 tundi ja seda saateajas ei näidata."
VIDEO | Kanal 2 piilub 1. jaanuaril tulevikku ja loosib auhindu!
31.detsember 2014 14:10
Uue aasta esimesel päeval kiigatakse Kanal 2 vahendusel tulevikku ja loositakse välja luksusautosid. Kanal 2 traditsiooniline erisaade „Mida toob aasta 2015?“ selgitab 1. jaanuaril kell 19, mis meid värskelt alanud aastal ees ootab. Kell 20 selguvad „ Viking Lotto aastaloosi“ võitjad.
Allar Tankler ja Sulev Vedler: Hea aasta 2014  (7)
31.detsember 2014 07:10
See oli hea aastakäik. Nooruslikkusest pulbitsev, nõtke ja värske, kuid ka ähvardavalt metalse järelmaitsega.
Mida toob meile aasta 2015?
31.detsember 2014 05:15
Kanal 2 traditsiooniline 1. jaanuari erisaade “Mida toob aasta 2015?” annab oma valdkonna asjatundjate abiga aimu, mis meid järgmisel aastal ees ootab. Saade algab kell 19.
ÜLEVAADE: Aastavahetus teles ehk palju tralli, huumorit ja kõigekõigemad kokkuvõtted Sinu kodukanalitel!  (19)
29.detsember 2014 16:26
Tänavune aasta lõpp ähvardab süvendada eestlaste teleka vaatamise traditsiooni veelgi, sest kanalid on üksteise võidu telepurki punni ajamas ning rahva tähelepanu eest võistlemas. Mängu on pandud kõik, mis võimalik ning paistab, et oma naerupahvaku ja muusikalise pala saab kätte iga maitse ja põlvkonna esindaja. Mis siis täpsemalt menüüs on?
RIIGIKOGU VALIMISED 1992: valimiskampaania trikid: Pruuli pani Savisaare numbri lehekuulutusse koos teatega "müün talvekumme ja vormistan Soome viisasid"  (36)
27.detsember 2014 20:20
Delfi toob järgmise aasta riigikogu valimiste eel lugejateni põhjaliku lugude sarja, mis tutvustab kõiki varasemaid riigikogu valimisi.
“Punkri jõulueri”: külla tulevad Ivo Linna, selgeltnägija Vanja ning ministrist jõulutaat!
23.detsember 2014 11:45
Kanal 12 krõbesaade „Punker“ avab oma uksed erandkorras ka jõululaupäeva õhtul kell 21:30, et erinevalt tavapärastest pehmetest jõulusaadetest tähistada pühasid natuke alternatiivsemas meeleolus.
Kummardus soomlastele: plaadile sai "Get On! Estonian Tribute To Hurriganes"
09.detsember 2014 09:55
Eesti artistide kummardus legendaarsele Soome rockbändile Hurriganes, kelle kuulsaima albumi "Roadrunner" ilmumisest möödub tänavu 40 aastat. Kui enamik lugusid on salvestatud spetsiaalselt Outlaw Musicu välja antava kogumiku jaoks, siis nimilugu "Get On" on seniavaldamata ülesvõte aastast 1977 ning seda esitab tänavu samuti 40. juubelit tähistav ansambel Apelsin Ivo Linna ja Tõnu Aarega eesotsas.
Tõnis Mägi täidab tänases „Laula mu laulu“ saates Jaagup Kreemi elu-unistuse!  (7)
20.november 2014 14:48
Täna kell 20 on Kanal 2 eetris „ Laula mu laulu “, mis pühendatud äsja 66. sünnipäeva tähistanud Tõnis Mägi imelistele lugudele. Mägi viib muusikud Ämari lennuväljale, mille tulemusena saab Jaagup Kreem sõita hävituslennukiga!
Plaadiveerg
13.november 2014 03:30
Elephants From Neptune – mitte vali, vaid väga vali
11.november 2014 03:30
Elephants From Neptune näitas väljamüüdud Von Krahli teatrisaalis, kuidas kõlab nende teine plaat.
ARMAS KLÕPS: Uhke paps! Ivo Linna jälgis poja rokkbändi plaadiesitluskontserti härda pilguga  (3)
08.november 2014 16:00
Legendaarne laulja Ivo Linna on kasvatanud üles ühe paganama vinge poja, kes oma rokkansambliga Elephants from Neptune eile oma teist stuudioalbumit esitles. Arvukates intervjuudes on paps poeg Robert Linna t uhkusega kiitnud ja ka objektiivselt kritiseerinud, kuid eile lava taga kontserti jälgides jäi ta Publiku kaameramehele objektiivi ette uhke ja härda pilguga. Isadepäeva eel vägagi aktuaalne piltuudis!
FOTOD ja VIDEO: Latt on kõrgel! Elephants from Neptune näitas, mismoodi parim Eesti live bänd plaati esitleb  (2)
08.november 2014 11:00
Reede õhtul avas Von Krahl erandkorras oma uksed kõigile Elephants from Neptune'i fännidele, kes oma lemmikbändi teist stuudioalbumit kuulama ja ostma olid tulnud. Kuna häid elevante mahub ühte lauta väga palju, siis tundis rahvas et külg-külje kõrval äärmiselt hästi. EPLi muusikakriitiku Mart Niineste poolt mõnusalt tummiseks albumiks tituleeritud kauamängivat pealkirjaga "Pressure & Pleasure" oli uudistama tulnud ka laulja Robert Linna uhke paps Ivo Linna , kes korra lavaltki läbi käis. Ja pole mingit kahtlustki, Elephants from Neptune ON Eesti parim live bänd!