Ivo Linna

Kuidas roomata nagu snaiper mitme kuuga maastikul
01.oktoober 2014 04:30
Uue Eesti filmi „Maastik mitme kuuga” peaosatäitja Hendrik Toompere teeb ajakirjanikule selgeks, et näitlemine pole niisama lihtne asi, vaid kunst, mida käigu pealt ei õpi.
Venemaa meedia Jaak Joala surmast: lahkus tuntud nõukogude laulja Eestist  (4)
26.september 2014 15:15
Venemaa  meedia kajastab Jaak Joala  surma laialdaselt, kuid peamiselt Interfaxi uudise põhjal, pealkirjaks sageli „Lahkus tuntud nõukogude laulja Eestist “.
Tõnis Mägi Joala lahkumisest löödud: ta oli suurim laulja, kes meil Eestis olnud  (39)
26.september 2014 15:14
Tõnis Mägi , kes Jaak Joalaga 1996. aastal kolme tenori tuuril laulis, on vana sõbra ja muusikalegendi lahkumisest niivõrd šokeeritud, et ei oska esiti midagi väga kosta. "Uskumatu! Mis sel aastal juhtunud on? Inimesed lähevad järjest..."
Lahkus legendaarne laulja ja muusikapedagoog Jaak Joala  (296)
26.september 2014 11:29
Meie hulgast on lahkunud 64-aastasena legendaarne laulja ja muusikapedagoog Jaak Joala .
Ivo Linna: mõned mehed on vist liiga kõvad vennad, et arsti juurde minna  (10)
26.september 2014 10:15
Miks mehed arsti juurde ei taha minna? "Võub -olla kujutavad mehed ette, et nad on jube kõvad vennad? Samas on ju ka neid, kes räägivad ainult oma haigustest ja muuga ei tegele kui oma tervisekontrolliga," arvab paljude lemmik Ivo Linna värskes Kroonikas.
VAATA-KUULA: Elephants From Neptune andis välja esimese singli oktoobris ilmuvalt albumilt
25.september 2014 15:20
Viimase paari aasta jooksul Eesti rokkmuusikamaastikul tugevalt kanda kinnitanud Elephants From Neptune on valmis saanud oma teise täispika stuudioalbumi "Pressure & Pleasure". Albumi ilmusmiskuupäevaks on 13. oktoober, esimest singlit "Unriddle Me" saab kuulata juba täna. Novembris esitleb bänd plaati kuue kontserdiga Eestis ja Lätis.
Ivo Linna reklaamib teles ehtsat Saaremaa toitu  (3)
24.september 2014 07:50
Saaremaa ettevõtjate liit ühes kohalike juhtivate toidutootjatega tellis ja valmistas telereklaamiklipid, kus armastatud laulja Ivo Linna soovitab süüa saarel valmistatud toitu.
Nädalavahetusel võtavad mõõtu künnimeistrid
23.september 2014 13:30
Sel nädalavahetusel toimuvad Olustveres Teenindus- ja Maamajanduskooli õppetalu maadel Eesti künnimeistrivõistlused, mille raames leiab aset eraldi VIPide künnivõistlus , kus omavahel võtavad kündmises mõõtu Ivari Padar , Ülle Lichtfeldt , Baruto ehk Kaido Höövelson , Heiki Raadik , Ott Kiivikas , Jüri Muttika ning Igor Mang .
Retropidu number üks - Rock Hotel ja Regatt ühel laval juba sel reedel
23.september 2014 10:16
Reedel, 26. septembril astuvad Rock Cafes lavale legendaarsed Rock Hotel ja Regatt. Sel suvel oma 65 sünnipäeva tähistanud Ivo Linna ei ole Rock Cafes just tihe külaline ning sel reedel õnnestub ka kontsertklubi külastajail vanameistrile möödunud sünnipäeva puhul kummardus teha. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.
Ivo Linna: vanaema putitas mu üles  (3)
11.september 2014 13:54
Iga septembrikuu teisel pühapäeval tähistatakse Eestis vanavanemate päeva. Kuidas mäletab oma esivanemaid Ivo Linna ?
Ülenurmel valiti publiku lemmikuks kitsetalleke
07.september 2014 09:20
Laupäeval Ülenurmel Eesti Põllumajandusmuuseumis toimunud suurel Tartu sügisnäitusel ja parimate tõuloomade tutvustusel valis publik oma lemmikuks väikese kitsekese, kelle tõi näitusele Anne Grünberg oma Üvasi Talu OÜ-st Põlvamaalt.
Septembri üritused
03.september 2014 13:46
Kaie Kõrb: heaks õpetajaks ainult raamatut lugedes ei saa  (12)
30.august 2014 04:30
Algav sügis saabub endisele priimabaleriinile Kaie Kõrbile teisiti, sest tema kaksikutest pojad lähevad eelkooli.
Nissi elanik Meelis Looveer ehk Eesti edukaim lauamängudisainer teeb mänge Saksamaale ja Prantsusmaale  (1)
29.august 2014 13:37
Me kõik mängime, tunnistame seda või mitte. Pallimänge, arvutimänge, lauamänge… Mäng pole ammu enam vaid väikese inimese töö, nagu laulis Ivo Linna. See on hoopis üks päris suur äri, milles ka eestlased osalevad, kirjutab Harju Elu .
SUUR KOKKUVÕTE: Haara telekava ja pastakas, Kanal2 sügisprogramm tõotab tulla põnev!  (5)
28.august 2014 08:30
Oktoobris 21. sünnipäeva tähistav Kanal 2 on juba kaheksandat aastat järjest Eesti vaadatuim telekanal, mis käesoleva aasta seisuga hoiab liidripositsiooni nii üldvaadatavuses, kui ka reklaamiklientidele olulises 18-49-aastaste vaatajate sihtrühmas.
Meelelahutust igale maitsele
28.august 2014 05:15
Oktoobris 21. sünnipäeva tähistav Kanal 2 alustab sügishooaega 1. septembril kell 19 “Reporteriga”, et tähistada uudistemagasini 10. sünnipäeva.
VIDEO: Tiit Sokk ja Andres Sõber tegid "jäänõu väljakutse" ära justkui möödaminnes  (18)
25.august 2014 08:47
Eesti korvpallikoondise peatreener Tiit Sokk lasi Hispaanias endale ämbritäie jääkülma vett pähe kallata ning esitas omakorda "jäänõu väljakutse" Jüri Ratasele , Andres Sõbrale ja Aivar Riisalule .
Kaks imet - Anne Veski ja Ivo Linna - ühe päevaga
15.august 2014 17:46
Nimetage Eesti väikeküla, kus ühel päeval, aga erineval üritusel laulsid Anne Veski ja Ivo Linna! Ei tea? Siis lugege järgnevat lugu!
Ivo Linna ei poolda avalikus kohas joomist  (26)
11.august 2014 11:21
„Igal pool ei peaks olema lubatud alkoholiga ringi käia,“ leidis laulja Ivo Linna seadusemuudatuse kohta, mis lubab avalikus kohas alkoholi tarbida.
FOTOD ja VIDEO: Singer Vinger tõmbas Kärla Triibule rokijoone alla!
08.august 2014 12:35
Eile õhtul toimus Saaremaal, Kärlal juubelihõnguline viies Kärla Triip. Kogu pargi kaunistused olid nagu eelnevatel aastatelgi triibulised. Kõik , kes kandsid Kärla triipu kas riietel, kandekottidel, käevõrudel, kõik said kontserdile soodushinnaga. Kontserdil astusid üles mitmed Saaremaa noortebändid, samuti bändikooli bänd. Kõik Kärla Triibud on toimunud nädala neljandal päeval ja samal päeval toimuvad ka tulevikus.
Suvi – heade mõtete kogumise aeg
31.juuli 2014 16:57
Kindlasti on osa tele- ja raadiorahvast oma suvepuhkusega juba ühel pool, õnnelikud on need, kes oskasid selle just juulisse sättida.
FOTOD: Sõbrad ja tuttavad jätsid täna Oleviste kirikus hüvasti Jaan Arderiga
31.juuli 2014 13:58
24. juulil suri 62-aastasena laulja ja muusik Jaan Arder , kes täna Oleviste kirikus viimasele teekonnale saadeti. Jaan Arder laulis end Eesti rahva südamesse selliste legendaarsete ansamblite koosseisudes, nagu Hortus Musicus, Apelsin, Lust Fest ja Elavad Klassikud. Ära saatma kogunesid Arderit paljud sõbrad, nende seas Erich Krieger,  Ivo Linna ja Rein Rannap , sugulased ning mitmed muusikud, kes mehega erinevatel eluetappidel koostööd teinud.
FOTOD: Juubilar Ivo Linna esines vanemapoolsele kuulajaskonnale, lillemerd ei tulnud  (54)
30.juuli 2014 21:00
Eesti läbi aegade üks armastatumaid lauljaid, legendaarne Ivo Linna tähistas sel aastal 65. sünnipäeva suure galakontserttuuriga, millele nüüd järgnes vabaõhu kontsert Löwenruh pargis, kus laulja esitas The Beatlesi loomingu paremikku. Kristiine linnaosa vanema Andrei Novikovi sõnul avanes kõigil soovijatel ainulaadne võimalus soovida maestro Ivo Linnale palju õnne juubeli puhul, kuid lillemerd lauljale kuulajatelt ei tulnud.
Keedikal võinuks keediseks keeda
28.juuli 2014 14:30
Keedika küla Läänemaal tõmbas krõbekuumal päeval külalisi ligi nagu õitsev taim mesilasi. Tulijaid oli ka Eesti suurimast suurusjärgust. Näiteks Anne Veski, kes ei pidanud paljuks üles astuda ETV ja Maalehe ühise saate " Lauluga maale " salvestusel või Ivo Linna, kes asus rahvast lõbustama salvestusele järgnenud peoõhtul.
Ivo Linna: Jaan Arder oli erakordselt hea inimene  (6)
26.juuli 2014 12:00
"Oh issand, rääkisin Jaaniga alles kaks päeva tagasi. Oh, kurat, mis sa selle peale ikka oskad öelda," on Ivo Linna esimesest ehmatusest oimetu, kui kuuleb (ajakirjanikult) kauaaegse ansamblikaaslase ja sõbra Jaan Arderi lahkumisest neljapäeva õhtul.
Nädala tipp: Purjus ärimehe seiklused
22.juuli 2014 13:18
Eesti Ekspressi nädala (15.juuli - 22.juuli) loetuimad lood veebis.
Ivo Linna, lauluväljakule täitsa paras  (1)
21.juuli 2014 11:25
Kujutage ette, et just teie olete Ivo Linna ja ootate 20. juuli õhtul eesriide avanemist. See avaneb Tallinna lauluväljakul, kus me vaid veidi aega tagasi saime lummava elamuse.
Laitse Suvemuusika avasid Tauno Kangro juures Hendrik Sal-Saller ja Curly Strings  (4)
18.juuli 2014 14:00
Maalilises Laitse Graniitvillas leidsid aset uue iga-aastase kontserdisarja "Laitse Suvemuusika" esimesed kontserdid. Majaperemees Tauno Kangro skulptuuridega täidetud villa aias esinesid Hendrik Sal-Saller tema poolt harjumatu akustilise kavaga ning folgilippu hoidis kõrgel ansambel Curly Strings.
FOTOD ja VIDEO: Ivo Linna juubeligala staarideparaad Pärnus meelitas kohale palju rõõmsaid muusikasõpru
18.juuli 2014 12:40
Eesti läbi aegade üks armastatumaid lauljaid, legendaarne Ivo Linna tähistab sel aastal enda 65. sünnipäeva. Selle puhul toimuvad juulikuus pidulikud ja suurejoonelised galakontserdid, kus tulevad esitusele nii tema loomingu paremik kui ka juubilari enda poolt armastatud lood läbi aegade.