Ivo Linna

VIDEO: Reet Linna peres on patriotism au sees: 25 aasta vanune sini-must-valge kampsun on kasutusel veel tänagi  (13)
23.august 2016 19:23
Reet Linna rääkis "Suvistele seitsmestele" taasiseseisvumisperioodi ärevatest aegadest, mil ta koos oma toonase abikaasa Ivo Linnaga oli tähtsate sündmuste keskel.
VIDEO: Ivo Linnal oli augustiputši ajal ülesanne raadiomaja faksi valvata  (12)
20.august 2016 17:23
"Õige tunne tuleb siis, kui lavale mikrofoni taha lähed," rääkis Publikule täna Toompeal esinenud Ivo Linna .
MEELEOLUKAS GALERII: Toompea kontserdi avas Singer Vinger, rõdul lustisid õed Ilvesed  (1)
20.august 2016 15:18
Niipea, kui all-linnas kontsert lõppes, algas Toompeal oma kontsert 20. augusti tähistamiseks.
Soomlased on põnevil: nende rokkar kohtub meie presidendiga!  (20)
20.august 2016 14:44
Soome rokipeeru Mike Monroe naine Johanna kirjutas Instagramis, et paar sõidab Tallinna kohtuma president Ilvesega. “Kohtume Eesti presidendi Ilvesega. Ma polegi seal varem käinud, rõõmustas Johanna.
FOTOD: Ratastoolis Edgar Savisaar pidas linna poolt korraldatud kontserdil kõne  (92)
20.august 2016 13:44
Taasiseseisvumispäeva puhul toimus Vabaduse väljakul suurejooneline kontsert „Vabadus on tunne“ , kus esines tuhat lauljat, sada tantsijat, orkestrid ja solistid. Kontserdil astus kõnega üles ka uurimise ajaks linnapea ametist tagandatud Edgar Savisaar.
DELFI FOTOD: Toompeal heiskasid lipu 20. augustil 1991 sündinud noored  (67)
20.august 2016 07:47
Eesti iseseisvuse taastamise 25. aastapäeva hommikul toimus Toompeal pidulik lipuheiskamise tseremoonia, mille käigus heiskasid Pika Hermanni torni Eesti lipu 20. augustil 1991 sündinud noored.
INTERVJUU: Läti eurolaulik Justs Sirmais naudib muusikuelu ja Tommy Cashi: teda ei saa mitte tähele panna, ta on hull kutt
19.august 2016 22:26
Justs Sirmais on hurmav Lätist pärit laulja, kes tänavu ka Eurovisioni lauluvõistlusel riiki esindas. Oma looga "Heartbeat" saavutas ta finaalis 15. koha ning ta on tulnud spetsiaalselt Eesti taasiseseisvumispäevaks Tallinnasse, et Toompea lossi ees kontsert anda.
Eestlaste vägevad laulud  (31)
19.august 2016 00:11
Sellest on nüüd siis 25 aastat, kui Eesti rahvas vabanes elukutselistest ussidest ja röövmõrtsukatest, kes meie maal tähtsa näoga ringi käisid ning ennast peremeestena tundsid.
Augustiputši sündmused ja elu Eesti Raadios: “Naistele öeldi, et nüüd marss koju!”  (5)
18.august 2016 16:40
Erki Berends, Kuku Raadio üks asutajaid ja Kanal 2 uudistetoimetuse päevatoimetaja, oli 1991.aastal Augustiputši sündmuste ajal tööl Eesti Raadio infotoimetuse vanemtoimetaja. See oli aeg, kui silmad ja kõrvad väga lahti hoiti.
Rokkstaariga taasiseseisvumist tähistama! Riigikogu loosib välja unistuste kohtumise Tanel Padariga  (8)
16.august 2016 17:47
Laupäeval, 20. augustil möödub Eesti iseseisvuse taastamisest 25 aastat. Sel puhul on kõik Toompeale oodatud pidulikule lipu heiskamisele Toompeale Kuberneri aeda Pika Hermanni torni jalamile ja Lossi platsil toimuvale tasuta kontserdile "Ei ole üksi ükski maa“ ning ühele õnnelikule avaneb sel päeval võimalus kohtuda ka Tanel Padariga!
VAATA KAVA: Kontserdid, intervjuud ja otseülekanded! ETV annab 20. augustil eetrisse isamaalise eriprogrammi  (6)
15.august 2016 16:50
20. augustil möödub 25 aastat Eesti iseseisvuse taastamisest. ETV annab sel puhul eetrisse eriprogrammi, mis hõlmab tervet päeva ning on tulvil isamaalisust, mälestusi ja äratundmist.
NELJA AASTAGA ISESEISVAKS: 1988 – konflikt Tartus, isamaalised laulud, ERSP ja Rahvarinne  (62)
13.august 2016 15:00
1988. aasta tähistab Eestis nn laulvat revolutsiooni, kuigi tegelikult tähistas see ka vihase debati algust Eesti iseseisvuse poolt ja vastu. Eesti iseseisvumist nõudnud ERSP langes ametlikus meedias "ekstremistidena" propagandalöögi alla, Rahvarinne suutis alles aasta lõpus kommunistlikust parteist lahti öelda.
TOP 5: Illarist Allanini! Raivo E. Tamme hiilgavad komöödiarollid, ilma milleta kodumaist meelelahutust ettegi ei kujutaks
11.august 2016 16:54
Näitleja Raivo E. Tamm osaleb paroodiasaates " Su nägu kõlab tuttavalt " ning kõigile teadaolevalt on Raivo eestlasi juba aastakümneid naerutanud. Enamasti on tema kanda jäänud küllaltki ontlikud ja vaikseloomulised rollid, ent just need on oma tuntud headuses end rahva südamesse paigutanud. Panime kokku viis säravat Raivo E. Tamme rolli, milleta kodumaist meelelahutusmaastikku ettegi ei kujutaks.
Reet ja Ivo Linna panid tütre mehele: see oli soe ja tore sündmus  (10)
05.august 2016 17:04
Käesolev aastanumber on Linnade dünastias märkimisväärne — juuni alguses sai isaks nende muusikust poeg Robert, juuli lõpus aga astus abiellu tütar Hanna-Stina. Reeda ja Ivo tütre väljavalituks on füsioterapeut Martin Vahimets , kes muu hulgas korvpalliklubi Rock mängijate luudel-lihastel silma peal hoiab.
NÄDAL PILDIS: Festivalisuvi täies hoos, pokemonipüüdjad hõivasid lillemüüjate kohad ja terrorivari Tallinna lennujaama kohal
31.juuli 2016 17:10
Tõeliselt suvine nädalalõpp tagas selle, et külastajaid jätkus nii Viljandi pärimusmuusika festivalile, kui ka Võsus ja Valgerannas toimunud rannapidudele. Nädala algus tõi aga märksa tõsisemad teemad: peale pommiähvardust paigutati Tallinna lennujaama tavapärasest raskemini relvastatud patrullid.
Tuntud kunstnikud panid Eesti noormehe Hollywoodi-õpingutele heategevusliku oksjoniga õla alla
28.juuli 2016 20:20
19. augustil toimub Tartus restoranis Atlantis heategevusoksjon noore näitleja Artur Rehi õpingute toetuseks Los Angeleses, kes on läbi aegade ainuke eestlane, kes on pääsenud õppima tunnustatud Hollywoodi filmikooli.
FOTOD ja VIDEO: Ivo Linna ja Mihkel Mereäär laulsid Väikese väina tammi juubeli puhul vee vabaks!  (6)
28.juuli 2016 08:30
Eile õhtul tähistati Väikese väina tammi 120 aasta juubelit väinatammi "Laulukaarel" ilusate lauludega, kus esinesid Ivo Linna ja Mihkel. Vaata pilte ja videot, et näha, kuidas täpsemalt vesi vabaks lauldi!
TV ja raadiosoovitused
28.juuli 2016 00:00
Kavas on saatesari, mis tutvustab Eesti 1960ndate popansambleid. Laupäeval kõlab eetris raadioteatris 1999. aastal lavastatud kuuldemäng: Ervin Õunapuu “Õhtueine Emmauses”. Viljandi pärimusmuusi­ka­festival on tänavu Euroraadio partnerfestival ja Klas­sikaraadio vahendusel jõuavad 27 artisti kontserdid üle kogu maailma miljonite kuulajateni.
NÄDALA LOETUIMAD LOOD: Igor Mangi presidendihoroskoop, Ivo Linna ja alkoholivaba õlu ning känguru Järvamaa metsades
25.juuli 2016 10:15
Möödunud nädalal loeti Maalehe veebist kõige enam tähetark Igor Mangi ennustust selle kohta, kellel presidendikandidaatitest kõige rohkem õnne võiks olla. Tähtede arvates.
Ivo Linnalt küsiti alkoholivaba õlle ostmisel vanust  (113)
22.juuli 2016 09:01
Uus muudatus, mis keelab alkoholivaba õlle, siidri ja veini müügi alaealistele, on kauplustes segadust tekitanud nii müüjates kui ka täiskasvanud ostjates. Laulja Ivo Linna kirjeldas Saarte Häälele , kuidas tema ei saanud Orissaare toidukaupluses alkoholivaba õlle eest tasuda enne, kui oli müüjale oma sünniaja öelnud.
Vinge maapere elamused täna: külla tuleb Ivo Linna, et külastada endist isakodu  (5)
18.juuli 2016 18:00
Tänane „ Meie pere ja muud loomad “ toob Pajuvärava tallu kuulsa külalise. Heidile ja lastele tuleb külla armastatud laulja Ivo Linna, keda Pajuvärava taluga seovad väga isiklikud mälestused.
Samantha Fox, Alphaville, Sandra… Eesti elab retromaanias  (2)
13.juuli 2016 00:30
Lähipäevil esineb Eestis erakordselt palju välismaiseid poptähti, kelle best before jäi 20–30 aasta taha. Miks nad siia tulevad? Kas publikut jätkub kõigile?
VIDEO: Tulevane Robert Redford? Jõgeva noormees palub abi, et Hollywoodi nimekas näitekoolis õpinguid mitte katkestada  (48)
04.juuli 2016 17:50
Läinud aastal gümnaasiumi lõpetanud ning suure unistusega Hollywoodi näitlejaks õppima põrutanud Jõgeva noormees Artur Rehi on käima lükanud kampaania, mis aitaks tal ka teisest õppeaastast mainekas American Academy of Dramatic Artsis ehk Ameerika draamakunstide akadeemias läbi võidelda. Noormehe sihikindlus on muljet avaldanud mitmetele Eesti näitlejatele, kes teda toetama asunud: nagu videost näha, kiidavad poissi nii Märt Avandi , Andrus Vaarik , Peeter Rebane , Tiit Sukk kui ka Ivo Linna . Anna sinagi oma panus!
TV ja raadiosoovitused
30.juuni 2016 00:00
Tänavu möödub ringhäälingu sünnist Eestis 90 aastat. Juulikuu pühapäevadel on eetris Arp Mülleri juhitud saade “Kalamehejutud”. Teine mereteemaline saade on “Raamat ja meri”. Suvel kaasatakse kuulajaid saatesse “Kuulajate kauamängiv”.
Käsmu elaniku sõnul lõhutakse suurüritustega viimanegi teekate, külaseltsi esimehe sõnul püütakse leida optimaalseid lahendusi  (2)
28.juuni 2016 14:06
Delfi Rahva hääle lugeja kirjutas meile, et Käsmus peetakse küll igasuguseid pidustusi, aga selle tagajärjel kannatab kogu küla. Hiljutised muusikaelamusedki tõestasid, et Käsmu pole kummist. Käsmu külaseltsi juhatuse esimees Kristjan Altroff kinnitas, et probleemidega tegeletakse ja kultuur sellises kaunis kohas on ainult suur kink nii sealsetele elanikele kui ka külastajatele.
HOMMIKU-UUDISED: Euroopa liidrid nõuavad Suurbritannia kiiret lahkumist EL-ist, alanud nädal tuleb soe ja vihmane
27.juuni 2016 08:46
Head lugejad, Delfi toob teieni igal tööpäeval hommiku-uudiste ülevaate, kus vahendame teieni kõige värskemat infot öistest ja varahommikustest uudistest, eelinfot päeva sündmuste kohta ja kõike, millest värsketel ärkajatel võib kasu olla.
Ivo Linna: minu vend Taivo oli see, kes minust inimese kasvatas  (2)
27.juuni 2016 07:30
Täna tähistaks 75. sünnipäeva kunstnik, sepp ja muusik Taivo Linna ning tema vend Ivo Linna tõdeb, et mida vanemaks ta saab, seda tänulikum ta vennale on.
Õnnelikul vanaisal Ivo Linnal pisar silmas: mu poeg on 33! Ma tegelikult ootasin juba ammu, et ta perekonna looks  (6)
22.juuni 2016 20:45
Elephants From Neptune'i ninamees Robert Linna sai kuu aja eest isaks ning vanaisa Ivo jaoks on see võrreldamatu tunne.
Kodumaine muusikamaraton
22.juuni 2016 00:00
Kihnu Virvest Koit Toomeni – jaanilau­päeval pole muusika pärast muret, sest Kanal 2 täidab teleekraani tundideks parima kodumaise muusikaga.