Ivo Linna

Ivo Linna: Mati Nuude oli laval meie salarelv, superstaar ja tuumapomm!  (1)
11.veebruar 2016 12:11
Sel kuul täitunuks 75 eluaastat Mati Nuudel. Juba seitsmenkümendate alguses, kui Ivo Linna tutvus Kalle Mihkelsiga, oli ta kuulnud ühes tõstjapoisist, kellel on väga võimas hääl ning laulab imehästi mustlasromansse.
"Kaelakee hääl" 20: Ivo Linna annab võimsale euroloole uue kõla
19.jaanuar 2016 07:30
Ivo Linna tänavune suurim projekt on seotud 20 aasta möödumisega superlaulu “Kaelakee hääl” tähelennust 1996. aasta Eurovisionil.
Jüri Leesment: mul on hea meel, et tänased staarid selle loo ära tegid  (156)
08.jaanuar 2016 23:55
LP otsis Jõgevalt üles omaaegse superlaulu „Ei ole üksi ükski maa” sõnade autori Jüri Leesmenti ja küsis tema arvamust viimasel ajal palju kirgi kütnud laulu paroodia kohta. Räägitud sai ka originaali sünnist.
Juubilar Henry Laksi tuju laul ei rikkunud: see võinuks olla veelgi julgem!  (6)
06.jaanuar 2016 19:45
Henry Laks , kes laulis 1980ndate aastate lõpus Alo Mattiiseni isamaalist laulu "Ei ole üksi ükski maa", tunnistas, et "Tujurikkujas" kõlanud uusversioon oleks võinud olla veelgi julgem.
Ivo Linna "Tujurikkujat" ei kritiseeri: niimoodi tulekski asjadesse suhtuda, erilise kummarduse teen Dave Bentonile!  (200)
04.jaanuar 2016 16:08
Kui pärast aastavahetust valitses meediamaastikul praktiliselt üksmeelne aplodeering "Tujurikkuja" võimsale lõpp-akordile, milleks oli tuntud Eesti lauljate ühine vihalaul, siis Tõnis Mägi avaldas Õhtulehele antud intervjuus üllatuslikult ka kriitikat väitega, et sooritus lahutab eestlasi. Tema kolleeg Ivo Linna asja selliselt ei näe.
Reet Linna "Tujurikkuja" lõpuloost: see oli märk sellest, et kusagil on siin riigis midagi väga tõsiselt tegemata jäänud  (427)
04.jaanuar 2016 12:34
Aastavahetuse naljasaate " Tujurikkuja " lõpulaul "Ei ole üksi ükski maa" lõi vaatajad kahte leeri ning kunagise Alo Mattiiseni ja Jüri Leesmenti loo originaalversiooni esitajad ei ole paroodia suhtes kuidagi ühel nõul.
Pühadeaeg televiisoris: palju filme, muusikat ja naljasaateid  (2)
24.detsember 2015 12:19
Lõppeva aasta kõige ausama ülestunnistusega esineb Kanal 2s näitleja Jan Uuspõllu kehastatud taksojuht Urmas Kuldnokk.
"Jõulusoojus" ootab annetusi! Kanal 2 heategevussaade kogub Eesti kuulsuste abiga jõulurõõmu haigetele lastele  (3)
23.detsember 2015 20:14
Sel aastal kingib Kanal 2 koostöös organisatsiooniga Unistuste Päev aega ja rõõmu neile lastele, kellel enamik ajast kulub haiglaseinte vahel.
Nüüd vaid kahekesi: Tõnis Mägi ja Ivo Linna annavad üle 20 aasta koos kontserte  (17)
22.detsember 2015 12:16
Üle 20 aasta kohtuvad suurtel lavadel kaks Eesti levimuusika legendi: Tõnis Mägi ja Ivo Linna . Seekord küll kahekesi, ilma varalahkunud Jaak Joalata, kellega koos 20 aastat tagasi, 1996. aastal "Las jääda kõik, mis hea" projektiga tuuritati.
Kanal 2 heategevuslik „Jõulusoojus“ toob rõõmu lastele, kes peavad oma päevi haiglaseinte vahel veetma  (2)
21.detsember 2015 17:08
Jõululaupäeval, 24. detsembril on Kanal 2 eetris heategevussaade „Jõulusoojus“, mis sel aastal kogub annetusi krooniliselt ja raskelt haigete laste unistuste elluviimiseks.
Kui Jaak Joalale jäi Eesti väikeseks – katkend raamatust „Jaak Joala. Kuulsuse ahelad“  (19)
17.detsember 2015 23:24
Jaak Joala oli 1970ndatest alates Venemaal nii kuulus, et seda on praegu raske ette kujutada. Ivo Linna meenutab raamatus: „Olen tagantjärele mõelnud, et kuidas ta olekski saanud sellest päris terve nahaga pääseda..Kui sa oled olnud suurim! Nagu Jackson või Elvis! Et võid Tallinna- Moskva rongi ka kinni pidada ja minna teivasjaamast suitsu ostma, kui tuju tuleb.“ Mänedžer Raivo Sersant aga väidab, et Jaak laulis suurel kodumaal repertuaari, mis ei olnud tema südame järgi, kuid ta andis seda tehes endast parima.
AITA kiisu jõuluks koju! Evelin Võigemasti neljajalgne sõber pani plehku  (5)
14.detsember 2015 10:44
Evelin Võigemasti kass Käpik pani 7. detsembril Kalamajas, Valgevase tänaval plehku, kirjutab Kroonika .
Keskeakriisis ennast otsima! Suurärimees William Vesilind põrutas Eestist minema ja jättis pere end tagasi ootama  (16)
03.detsember 2015 23:05
Olles veendunud, et talle on jäänud elus veel vaid paar aastakümmet aktiivset meheiga, otsustas viimati laiahaardelist internetiäri juhtinud William Vesilind, et rändab pere kõrvalt kogemustejahile laia maailma!
VAATA KÕIKI: "Laula mu laulu" emotsionaalsed duetid väärivad, et neile uuesti pilk peale heita!  (1)
03.detsember 2015 21:30
"Laula mu laulu" seekordne saade täitis Laitse graniitvilla imekaunitest duettidest sündinud helidega. Vaata kõiki klippe uuesti ja avalda arvamust, milline meeldis enim!
KUULA UUESTI: Tänases "Laula mu laulu" saates said kaasaegse kõla legendaarse Uno Loobi hitid  (5)
26.november 2015 21:30
Tänase "Laula mu laulu" eelviimane muusikaõhtu kuulus palavalt armastatud Uno Loobile. Kuula ja vaata saates kõlanud versioone Loobi surematutest hittidest.
Telekaja: Vaevatud uudised
26.november 2015 05:15
Teleuudised kubisevad teadetest, et tulekul on (või juba käimas, seda seletavad ehk kunagi ajaloolased) maailmaajaloolised sündmused, mille järel näeb elu meie ümber hoopis teistsugune välja. See oleks veel optimistlik ennustus või järeldus.
NAUDI UUESTI: "Laula mu laulu" saates kõlasid kauni Liis Lemsalu võluvad hitid  (10)
19.november 2015 21:30
Tänases "Laula mu laulu" saates kõlasid lauljatari Liis Lemsalu võluvad hitid. Kuula, kuidas esitasid tema muusikat omas kastmes teised armastatud Eesti lauljad.
Ivo Linna varjab kiivalt: Tõnis Mägiga on kokkulepe, et Joala viimase tuuri tagamaid ei kommenteeri me mitte kuskil, mitte kellelelegi, mitte kunagi!  (71)
18.november 2015 07:57
Seoses Jaak Joala värske eluloo ilmumisega on päevavalgusse kerkinud nii mõnedki uued asjalood, mis aastakümneid on vastuseid oodanud — nende hulgas ka see, et väidetavalt nõudis Jaak Joala Ivo Linnalt ja Tõnis Mägilt “kolme tenori” kontserdil "Las jääda kõik, mis hea", et need maigutaksid tuuril suud, kuigi nad soovisid otse laulda, kirjutab Õhtuleht.
VIDEOD: Vaata, kuidas staarid imiteerivad Vello Orumetsa, Annely Peebo ja teiste tuntud muusikute hääli  (2)
17.november 2015 21:51
" Radar " esitas armastatud lauljatele Laura Remmelile ja Ivo Linnale väljakutse. Mitte kunagi varem pole Ivo Linna astunud parodeerijana üles, kuid tänases Radaris teeb ta järgi Riho Sibulat ja Vello Orumetsa .
Raivo E. Tamme lemmikkarakteriks on Allan, enim kirgi kütab Illar: tuleb välja, et selline inimene on olemas olnud!  (32)
15.november 2015 11:26
Pühapäevahommikuses vestlussaates “Hommik Anuga” istusid esimest korda kaamerate ette kõrvuti Eesti lavalegend Ivo Linna ja talle kontserttuuri "Ma olen Ivo Linna" pühendanud näitleja Raivo E. Tamm. Üksteisele avaldati vastastikku kiitust ja tänu ning arutleti nii muusika kui näitlemise teemadel. Ühtlasi selgus, kes on Raivole endale meelepäraseim karakter ja milline on enim kirgi kütnud.
Ivo Linna Raivo E. Tamme kontsertetendusest: see oli pööraselt naljakas, aga ma mõtlesin, kas ma tõesti näengi nii tobe välja?  (35)
15.november 2015 10:28
Pühapäevahommikuses vestlussaates “Hommik Anuga” istusid esimest korda kaamerate ette kõrvuti Eesti lavalegend Ivo Linna ja talle kontserttuuri "Ma olen Ivo Linna" pühendanud näitleja Raivo E. Tamm . Üksteisele avaldati vastastikku kiitust ja tänu ning meenutati esmakohtumisi. Selgus ühtlasi, et Ivo on siiani ära öelnud kõigile taolistele pühendusettepanekutele, mis teda kuidagi esile tõstaks — ilmselt biograafiad, dokumentaalid ja muu säärane.
FOTOD JA VIDEO: Robert Helenius võttis EM-tiitli ettevalmistusmatšis punktivõidu  (9)
15.november 2015 02:34
Lennusadamas toimunud Kolme Maestro poksipeo peamatšis, Baltimere lahingus alistas Soome poksistaar Robert Helenius ettevalmistusmatšis Euroopa profipoksi tiitliheitluseks usbeki Timur Musafarovi kohtunike ühehäälse otsusega.
VAATA UUESTI: Kõik punkariteks! Kuidas laulsid Villu Tamme laule Ivo, Taukar, Liis, Liisi, Laura ja Cool D?  (19)
12.november 2015 21:30
Tänaõhtuses "Laula mu laulu" saates kõlasid Eesti esipunkar Villu Tamme surematud heliteosed. Vaata kõiki esitusi uuesti, õõtsu rajude pungirütmide saatel, meenuta härdalt taasiseseisvumise meeleolusid ja otsusta, kes sai kõige paremini hakkama!
VAATA PLAANI: Lennusadam muutub laupäeval suurejooneliseks poksiareeniks
09.november 2015 13:24
Tallinna Lennusadamas leiab 14. novembril ehk tuleval laupäeval aset suurejooneline Kolme Maestro poksipidu. Muuseumi eksklusiivsesse miljöösse tekitatakse esmakordselt omapärane poksiring.
Nokaudid või šokk-kaotused? Iiri profipoksiässad kohtuvad Lennusadamas Läti esinumbritega
09.november 2015 10:27
Iirimaa profipoksi tõusvad tähed James Tennyson ning James Fryers kohtuvad laupäeval Lennusadamas toimuval Kolme Maestro poksipeol lätlastega.
Albert Uustulnd – laulude loojaks nooti tundmata
07.november 2015 12:36
Populaarsete laulude looja Albert Uustulndi 90. sünniaastapäeva puhul ilmuva raamatu “ Albert Uustulnd – elu nagu looming & Acheroni kaldal” esimeses osas meenutab oma isa jõudmist laulude juurde kirjaniku kirjanikust poeg Lembit Uustulnd.
Ivo Linna: pärast sünnipäevi sai ikka rosoljet trummikomplekti pealt maha kraabitud
06.november 2015 23:55
Ivo Linna avas LP-le oma koduse pildialbumi, et meenutada säravaid hetki väljaspool Nõukogude Liitu tehtud esinemistest ja jagada südamlikke seiku, mis on seotud koduse Saaremaaga.
VAATA UUESTI: "Laula mu laulu" viiendas saates kõlasid Liisi Koiksoni hurmavad lood  (5)
05.november 2015 21:42
Tänase " Laula mu laulu " perenaine oli Liisi Koikson .