Ivo Linna

"Me armastame Eestit" uus hooaeg alustab uue kapteniga! Hannes Võrno vahetab Mihkel Raua välja  (11)
02.oktoober 2015 15:35
Alustab meeleoluka „ Me armastame Eestit “ uus hooaeg, mis toob kaasa mõned uued mängud ja ka uue kapteni, Mihkel Raua asemel astub võistlustulle Hannes Võrno .
VIDEO: Menusaate "Laula mu laulu" osalised laulavad üheskoos värskes reklaamklipis  (1)
01.oktoober 2015 23:00
Sel sügisel kolisid Ivo Linna , Karl-Erik Taukar , Villu Tamme , Liis Lemsalu , Liisi Koikson , Laura Remmel ja Cool D üheskoos nädalaks Laitse Graniitvillasse, et mõnusalt aega veeta ja musitseerida. Juba nädala pärast neljapäeval kell 20 alustab fännide rõõmuks " Laula mu laulu " uut hooaega. Menusaate ootuses on valminud ka värske videoklipp, kus kuuleb staare esimest korda koos laulmas – vaata videot!
Eesti tuleb täita muusikaga: 16 artisti, kes on meie popmuusikasse enim panustanud  (2)
01.oktoober 2015 21:38
Eesti Fonogrammitootjate Ühing on alates 1998. aastast jaganud Eesti Muusikaauhindu, mille kategooriate hulka kuulub ka nn. elutöö auhind Panus Eesti Popmuusikasse. Selle auhinna on pälvinud 16 väga erinevat eesti artisti ning tänase muusikapäeva puhul vaatame selle nimekirja taaskord üle ja tuletame meelde neid erilisi inimesi, kes kodumaise kullafondi jaoks nii mõndagi on teinud.
Värskes Kroonikas! Mart Sander muljetab New Yorgist: seda linna, mida tunneme vanadest filmidest, pole kunagi olemas olnudki  (4)
01.oktoober 2015 21:00
Homme ilmuvast Kroonikast leiab Broadwayl oma etenduse "Juhuslik nimetaja" lavale toonud Mart Sanderi reisikirja, millest saad juba täna lugeda pisikest katkendit.
TOP 6: Must pesu rahva ette! Tuntud Eesti naised, kes enda armuelu on raamatukaante vahele surunud  (189)
25.september 2015 18:15
Täna tuli ilmsiks, et Vilja Savisaar-Toomast annab oma seni sahtlisse kirjutatud käsikirjale täiskäigu ja varsti on poelettidele oodata tema elulooraamatut "Vilja teine elu", milles pidavat paljastuma nii mõndagi ka Edgar Savisaarest . Vilja pole aga ainus kodumaine naisprominent, kes pärast pikka ja rasket suhet selle pikantsed detailid on üles täheldanud. Publik toob Sinuni 6 tuntud Eesti naist, kes enda armuelu on raamatukaante vahele surunud.
Hedvig Hansoni sõnul oodatakse Eesti naislauljatelt rohkemat: meestele ei pane keegi kortsusid pahaks või seda, et pea on hall  (8)
24.september 2015 10:01
Eesti ühe tunnustatuima džässilaulja Hedvig Hansoni hinnangul on Eesti popmuusikas välimus primaarne.
SELGE PILT: Menusaates "Laula mu laulu" osalevad ka räppar Cool D ja inglihäälne Liisi Koikson  (1)
18.september 2015 10:40
Juba oktoobris startiva " Laula mu laulu " neljanda hooaja kõik osalised on viimaks selged: seni väljakuulutatud rahvaga liitusid räppar Cool D ja imeline Liisi Koikson .
SUUR GALERII JA VIDEO: Maalilises Kadriorus kõndis valgus tuhandete küünalde, tõrvikute ja installatsioonide abil  (46)
17.september 2015 19:54
Pärast päikse loojumist asus Kadriorusvalgus kõndima tuhandete küünalde, tõrvikute ning installatsioonide abil. Kadrioru parki seati üles neli lava koos nelja väga erilise kontserdiga, kus muusikalist naudingut pakkusid Jäääär ja Ivo Linna , Ansambel Kruuv ja Ansambel Untsakad. Samuti toimus suurejooneline tansulavastus "Ilmuline", mille lavastas noor koreograaf Rauno Zubko .
Viis on koos: menusaates "Laula mu laulu" hakkavad lõõritama ka Liis Lemsalu ja Karl-Erik Taukar
16.september 2015 19:03
Saate " Laula mu laulu " võtted on täies hoos ning järjest selguvad ka avalikkusele saates osalejad. Esimese kahe osalisena kinnitati Ivo Linna ja Laura Remmel ning eelmisel nädalal paljastus ka Eesti esipunkar Villu Tamme osalemine.
"Laula mu laulu" järgmine osaline teada: Ivo Linnaga liitub imehäälne Laura Remmel!  (2)
09.september 2015 10:09
Kanal 2 sügise oodatuim telesaade „ Laula mu laulu “ tuleb taas ja esimene saade jõuab eetrisse juba mõne nädala pärast oktoobris. Seitse armastatud Eesti muusikut kolivad taas nädalaks Laitse Graniitvillasse ühe katuse alla, et koos lõbusalt aega veeta ja musitseerida.
Armastus käib kõhu kaudu
07.september 2015 00:30
Kontsert „Sõbralik Eesti” hajutas irratsionaalseid hirme.
DELFI FOTOD: Poliitikud saabusid "Sõbraliku Eesti" kontserdile peredega  (210)
06.september 2015 18:49
Täna Tallinnas Vabaduse platsil toimuvat "Sõbraliku Eesti" kontserti külastasid mitmed poliitikud, teiste seas peaminister Taavi Rõivas perega ja president Toomas Hendrik Ilves tütrega.
DELFI VIDEO Sõbraliku Eesti kontserdilt: "Tulin, et propageerida sõbralikkust"  (126)
06.september 2015 18:24
Sõbraliku Eesti toetuskontserdile Tallinnas Vabaduse väljakul oli täna tulnud suur hulk noori ja vanu inimesi, nende seas ka palju tumedama nahavärviga ja inglise keelt kõnelevaid inimesi. Samuti oli kohal mitmeid poliitikuid, nende seas näiteks peaminister Taavi Rõivas, aga ka tema koalitsioonikaaslased Jevgeni Ossinovski ja Margus Tsahkna.
SÕBRALIK GALERII ja VIDEO: Vabaduse väljakule kogunes ligi 7000 inimest, et toetada avatud ja salliva Eesti ideed
06.september 2015 16:23
Vabaduse väljakule kogunes 7000-pealine rahvahulk, kes avatud ja salliva Eesti ideed toetab. Koos nauditi suurt tasuta kontserti "Sõbralik Eesti", muusika vahele jagasid oma mõtteid mitmeid tuntud näod ning kehakinnitust pakkusid erinevad rahvusköögid.
Vabaduse väljakul kogunevad sõbraliku Eesti toetajad  (164)
06.september 2015 09:37
Täna toimub Vabaduse väljakul tasuta kontsert sõbraliku Eesti toetuseks. Teiste seas esinevad Ivo Linna, Getter Jaani, Marten Kuningas, Lenna ja Siiri Sisask, sõnavõttudega astuvad üles hinnatud Eesti inimesed Vahur Kersna, Luule Komissarov, David Vseviov, Andres Tarand ja teised.
VAATA KAVA: Vabaduse väljakul peetakse homme salliva ja avatud Eesti toetuseks maha suurkontsert "Sõbralik Eesti"  (99)
05.september 2015 11:23
Juba homme, 6. septembril haarab Vabaduse väljaku enda alla suur tasuta kontsert "Sõbralik Eesti", mis toetab avatud ja salliva Eesti ideed. Muusika vahele jagavad oma mõtteid sõbralikust Eestist mitmed tuntud inimesed ning tutvuda saab erinevate rahvusköökidega. Algatust toetab hulk Eesti päritolu idufirmasid.
VAHVA VIDEO: Tanel Padari vihmasesse ilmateatesse ujus kohale vana Otto-Triin!
03.september 2015 17:24
Täna õhtul kell 20.00 alustab TV3s täiesti uus sari „Tanel Padar ja sõbrad“, milles armastatud rokkar läheb külla muusikutest sõpradele, et üheskoos musitseerida, nalja visata ja mõnusalt aega veeta.
Hittsaate "Laula mu laulu" esimene osaleja teada: Ivo Linna võttis väljakutse vastu
03.september 2015 13:16
Ivo Linna andis täna hommikul Raadio Uunole intervjuu, milles tegi teatavaks hittsaates " Laula mu laulu " osalemise.
Ivo Linna: minu seenerekord on 88 purki kuuseriisikaid
26.august 2015 12:34
"Minu meelest oli see arv 88 purki," meenutab Ivo Linna suurimat marineeritud kuuseriisikate kogust, mille ta kunagi teinud on.
Seenesõber Ivo Linna kuuseriisikate rekord võtab silme eest mustaks: pidime naisega küla pealt purke laenama  (9)
26.august 2015 07:58
"Minu meelest oli see arv 88 purki," meenutab Ivo Linna suurimat marineeritud kuuseriisikate kogust, mille ta kunagi teinud on.
VIDEO: Tanel Padar lööb bändibussile hääled sisse, et Eestimaa eri nurkades elavate sõpradega musitseerida  (4)
18.august 2015 15:45
TV3 värske telesügise uues saatesarjas „ Tanel Padar ja sõbrad“ lööb Tanel Padari ansambel The Sun bändibussile hääled sisse, et sõita külla Eestimaa eri nurkades elavatele sõpradele ja nendega koos muusikat teha.
Hehe, vahele jäid! Neptuuni elevant Robert Linna esitles Viru Folgil kaunist pruuti  (3)
14.august 2015 12:30
Rokisõprade seas jõuliselt populaarsust koguva ansambli Elephants From Neptune laulja, Reet ja Ivo Linna 31-aastane poeg Robert Linna andis oma bändiga Viru Folgil meeldejääva kontserdi ja figureeris esmakordselt avalikkuse ees oma tüdrukusõbraga, kirjutab Kroonika.
Eri Klas: Maailm algab Muhumaast  (26)
08.august 2015 11:02
Käinud hiljuti ära sealpool varjude piiri, mida enamikul tuleb ületada vaid kord, ning jõudes läbi ime tagasi, on mu kiindumus oma maa ja rahva vastu vaid kasvanud.
Äiade päeva TOP5: Need on tuntud Eesti mehed, keda iga naine äiaks ihkab!  (47)
30.juuli 2015 13:55
Täna, 30. juulil tähistakse äiade päeva ning Publik otsustas sel puhul vaadata tuntud meeste poole: kellel on abieluealisi poegasid, kellega iga naine paari heita tahaks, boonuseks äi, kes ühel või teisel põhjusel lausa kulda väärt võiks olla.
Lugeja: ETV parimad saated ja sarjad 60 aasta jooksul on "Reklaamiklubi", "Laupäevastuudio", "Hommiku TV", "Õnne 13"  (2)
18.juuli 2015 14:03
Eesti Televisioon sai 60-aastaseks ning mida head võiks siis juubilarist siiani meenutada?
VAATA: Eesti kuulsuste paraad Trafficu uues muusikavideos  (4)
18.juuli 2015 11:40
Ansambel Traffic on välja tulnud uue singliga “Sekundiga”, mille muusika autoriks on Stig Rästa ning sõnade autoriteks Stig Rästa ja Silver Laas .
Lembitu Kuuse: teles võib kõik huvitavaks rääkida, kasvõi küünla põlemise  (16)
17.juuli 2015 23:30
Televisioon on natuke rohkem kui töö, ütleb Lembitu Kuuse. Nende inimeste jaoks, kes teles töötavad, on see lausa elu ise. Nii on see olnud juba ETV esimestest aastatest alates.