Ivo Linna

Jaak Joala poeg Janar meenutab: kui olin nagamann, saatis mulle pakiga mudelautosid onu Tom. Tom Jones. Ja onu Cliff ka.  (11)
25.aprill 2015 10:36
Tänases laupäevalehes LP räägib esmakordselt avameelselt ajakirjanik Ingrid Veidenbergile oma isast Jaak Joala ainus järeltulija Janar Joala, kelle suhted muusikuga pigem jahedad olid. Miks? "Pigem oli asi selles, et ta oli minu sündides juba oma arust nii kõva rokkstaar, et tal ei olnud minu jaoks lihtsalt aega..." Ometi on Janaril lapsepõlvest meenutada mitte küll isa-poja lähedushetki, ent siiski huvitavaid momente.
Janar Joala: isa oli elus kibestunud. Ma tõesti ei tea, miks  (21)
24.aprill 2015 23:30
Jaak Joala Seni Eesti meediat täielikult vältinud poeg Janar avab end esimest korda avameelses intervjuus, heites nukrat valgust oma keerulistele suhetele isaga.
TV3 tänane "Õhtu": Ligi, Linna ja Kasela
23.aprill 2015 18:13
Hannes Võrno vestlussaates „Õhtu“ saavad täna sõna Jürgen Ligi, Indrek Kasela ning Ivo Linna, kes lisab õhtusse ka muusikat.
Tarva visa võitlus viis poolfinaali
20.aprill 2015 00:30
Rakvere Tarvas väljus seerias KK Pärnuga surmasuust ja pääses Eesti korvpalli Alexela meistriliigas taas poolfinaali.
VIIMANE VÕIMALUS: Volk ja Bella komöödiaetendus "2 Neitsit" saab lisa!
08.aprill 2015 14:09
Peeter Volkonski ja Onu Bella populaarne sit-down tragöödia saab täiendust lisaetenduste näol, mille eel kergitatakse saladuseloori üllatavatelt ja skandaalsetelt teemadelt.
Koit Toome Jaak Joalast: Me rääkisime palju, vahel istusime hommikutundideni koos ja rääkisime
07.aprill 2015 23:32
Kevad 1993. Eesti läheb esimest korda Eurovisioonile ja pressikonverentsil särab Jüri Makarov : „Me valisime välja Janika Sillamaa , kelle hääl on neitsilikult puhas kui kevadine allikavulin.” Jüril ei tule epiteetidest ja võrdlustest puudu. Tema kõrval istub Jaak Joala , barett viltu peas nagu Che Guevaral, ning vaikib.
Raivo E. Tamm on Ivo Linna  (3)
02.aprill 2015 08:46
Raivo E. Tammest saab 50-aastasena Ivo Linna! Näitleja läheb juubeli puhul Super Hot Cosmos Blues Bandiga kontserttuurile  (1)
31.märts 2015 16:29
Raivo E. Tamm annab poolsajandi juubeli puhul koos Super Hot Cosmos Blues Bandiga kontsertetenduse “Ma olen Ivo Linna ”.
AINULT DELFIS: 2.katkend Jaak Joala elulooraamatust: illegaalne äriline tegevus ja kasum!  (9)
31.märts 2015 09:24
On ilmunud kauaoodatud elulooraamat „Jaak Joala: Ka unustuse jõel aeg kord silla loob“, mis raamatu autori Paavo Kanguri sõnul ongi sild 60-ndate keskpaika ja 70-ndatesse. Delfi avaldab sellest ahjusoojast teosest mõned katkendid, millest tänane käsitleb illegaalset äritegevust ja kasumi saamist.
AINULT DELFIS: Katkend värskest elulooraamatust: Boris "Borka" Lehtlaane ja Jaak "Jaška" Joala igipõline vastasseis  (107)
30.märts 2015 16:23
Täna ilmus kauaoodatud elulooraamat „Jaak Joala: Ka unustuse jõel aeg kord silla loob“, mis raamatu autori Paavo Kanguri sõnul ongi sild 60-ndate keskpaika ja 70-ndatesse. Delfi avaldab sellest ahjusoojast teosest eksklusiivselt katkendi, mis käsitleb Boris Lehtlaane ja Jaak Joala igipõlist vastasseisu.
Robert Linna: minu jaoks on oluline olla mitte rahva lemmik, vaid kasvõi ühe ja kahe inimese lemmik  (1)
15.märts 2015 14:45
Menuka rokkbändi Elephants from Neptune solist ning lavalegend Ivo Linna poeg Robert Linna rääkis Anu Välba pühapäevahommikuses saates "Hommik Anuga", et oma kuulsate vanemate jälgedes ta ilmtingimata sammuda ei taha.
Stig Rästa kuues katse tõi edu  (2)
25.veebruar 2015 04:30
Laulukirjutaja Stig Rästa (35) loomingut saab kuulda ostukeskustes ja kohvikutes ja nüüd ka Viinis Eurovisioonil.
SEKS JA SÕDA: Püha mehe piinamine 50 halli varjundiga. Ekspress hoiatab: alljärgnev lugu on kirjutatud meestele  (6)
18.veebruar 2015 07:38
Naised erutuvad, mehed ohkavad, sekspoodide käibed kasvavad...Kauaoodatud superfilm "50 halli varjundit" on kohal!
Lugeja: tikud ja kondoomid ei sobi valimiskampaania nänniks!  (15)
05.veebruar 2015 10:50
Möödunud nädalal agiteeris üks äärmiselt tüütu härra Tartu Selveris kliente mingi uue konservatiivse erakonna poolt hääletama. Kingituseks pistis mees kuulajatele lisaks infomaterjalile pihku ka toosi tikke. Mina tean väga hästi, mida või keda ma nende tikkudega reaalselt süüdata tahaks, pärast sellist närvidele käimist oma ostude pakkimisel kassa juures.
Naeris: Varivalitsus, vali varitsus!
05.veebruar 2015 05:15
Valija malbe hääl hälbe maal.
Arborist aitab linnapuid hoida ja väärtustada
30.jaanuar 2015 17:15
Puud kujutavad endast majesteetlikku ilu, nad sümboliseerivad tugevust ja vastupidavust. Meie aukartus ning kiindumus puudesse kajastub kogu inimkonna ajaloos.
Ivo Linna lemmikuteks olid lapsepõlves kanad  (3)
30.jaanuar 2015 09:50
"Lapsepõlves oli meil kodus nii-öelda naturaalmajandus. Pidasime kanu, hanesid, lehma, vahepeal isegi kalkuneid. Paar korda peeti meil Kuressaares Aia tänaval sigagi. Koerad olid meil muidugi ka," kirjutab Ivo Linna Saarte Hääles.
Reet Linna elust keerulise ämmaga: temaga oli võimatu rääkida!  (62)
28.jaanuar 2015 21:45
Reet Linna rääkis tänases saates "Avameelselt" oma esimesest abielust ning sellest, kuidas elu võimuka ämmaga oli väga keeruline. "Selles peres oli tema perekonnapea, ämm oli hästi väljakujunenud isiksus. Loomingu- ja kunstiinimene. Tema käpa all pidid kõik olema ja mina ei tahtnud," rääkis Reet.
FOTODja VIDEO: Tartus näeb esmakordset näitust Eesti meistrite harmooniumidest  (1)
24.jaanuar 2015 10:25
Laulupeomuuseumis Tartus on üleval näitus Eesti meistrite valmistatud harmooniumidest. Ühtekokku saab tutvuda kümnekonna pilliga, millest enamuse on valmistanud meie tuntud oreli- ja klaverimeistrid. Kuna mitmed meistrimehed ei pannud oma pillile nime, siis mitugi harmooniumi on nii-öelda tundmatult autorilt.
Humoorikas esmaspäev! Nagu kaks tilka vett: Benny Hill ja Ivo Linna!  (44)
19.jaanuar 2015 09:23
Avastasime, et eestlasi siiani teleka vahendusel naerutav Benny Hill, pärisnimega Alfred Hawthorne Hill, on sarnane nagu kaks tilka vett meie kuldsuu Ivo Linnaga. Peale sarnase juustevärvi, näokuju ja ninajoone on mõlemal mehel silmis kelmikas pilk, mida vaadates sombune talveilm vähe päikselisemaks kohaks muutub!
VIDEO: Reet Linna elas muusikaauhindade jagamisel pojale kaasa: nii palju, kui võimalik on, ma käin neid kuulamas ja vaatamas!  (18)
17.jaanuar 2015 09:35
Reet Linna ja Ivo Linna poeg Robert on Eesti Muusikaauhindade jagamisel parima rokkalbumi tiitli pälvinud Elephants From Neptune'i solist. Publik rääkis Reedaga juttu tema lemmikmuusikast, sellest, kuidas ta poja tegemistele kaasa elab ja missuguseid soovitusi oma lapsele muusikuteel jagab! Mismoodi reageeris Reet suusatades, kui Curly Stringsi superhitt "Kauges külas" raadiost kõlas? Vaata videot ja saa teada!
Pisarad tulid silma! Jaak Joala lapselaps võttis vastu vanaisale postuumselt antud auhinna: mina olen igatahes väga uhke!  (44)
16.jaanuar 2015 00:02
Täna anti Nordea Kontserdimajas peetaval Eesti Muusikaauhindade suurejoonelisel galal üle tunnustus "Panus Eesti Muusikasse". Auhinna pälvis läinud aastal surnud legendaarne Jaak Joala ja priisi võttis vastu tema lapselaps Carmen Joala , kelle kõne nii mõnegi saalisolija ja televaataja silma pisara tõi.
Filmikeeli Eesti meestest ja natuke naistest ka
11.jaanuar 2015 14:16
Kaks aasta alguses televiisoris näidatud Eesti filmi − “ Kertu ” ja “ Free Range ” − on kui üks.
Ivo Linna selgitab saate "Avameelselt" tagamaid: see on saatejuhtide alatu lähenemine!  (231)
08.jaanuar 2015 15:40
Eile eetrisse läinud saade "Avameelselt" on tekitanud paljudes lugejates negatiivseid emotsioone seoses Ivo Linnaga, kes meenutas taaskord oma eelmist elu Reet Linnaga. Lugejad küsivad: miks peab nii palju oma eksnaist kiruma? Ivo Linna avab aga saate tagamaid: "Minu juurde tuldi hoopis teise teemaga!"
PUBLIKU KOMM: Kui Reet on teles, vahetan kanalit, aga sina Iff vaheta plaati! Aitab eksnaise kirumisest!  (48)
08.jaanuar 2015 07:30
Ivo Linna, te olete lahe mees ja muhe muusik. Te lahutasite oma abielu Reet Linnast eelmisel sajandil. Täpsemalt aastal 1999 abiellusite oma uue naise Imbiga. Aga ikka on Teil midagi halba öelda oma eksnaise kohta. Miks Te mulle enam ei meeldi? Sest mulle hakkab järjest enam närvidele käima, et te räägite 16 aastat jutti kogu aeg, et lahutus oli ikka õige asi, teete oma eksnaist maha ja toote lagedale aina uusi lugusid, miks te Reedaga ikka lahku läksite. See oleks sama, kui Teile tehakse operatsioon ja iga aasta mitu korda songitakse selle paraneva opihaava sees uuesti. Mida Reet peab tundma? Kui kaua võib oma eksnaisest halba rääkida? Alguses oli isegi naljakas, kuid nüüd ajab see jutt käsi laiutama. Jätke Reet lõpuks rahule. Olgu öeldud, et mulle ei meeldi Reet. Iga kord, kui Reet Linna telekas on, vahetan kanalit, aga Sina Iff oled juba piisavalt vana mees, et vahetada plaati. Aitab!
Ivo Linna viskas jälle kivi eksnaise Reet Linna kapsaaeda: jah, eks ta ikka proovis küll mind muuta  (80)
07.jaanuar 2015 22:26
Üks Kanal 2 saate "Avameelselt" tänastest külalistest oli veteranlaulja Ivo Linna , kes otsustas suhete vahetamise teemal samuti oma sõna sekka öelda: ligi kaks aastakümmet saatejuhi Reet Linnaga abielus olnud ning lapsedki üles kasvatanud 65-aastane laulja on tänaseks juba pea sama kaua õnnelikus uues abielus olnud. Ivo rääkis, mis on tema meelest suurimad vead suhtes ning mida arvab suurest vanusevahest.
VIDEO: Liina Raud "Avameelselt" saates suhtest Mihkel Rauaga: "Kui ma olin rase, siis ma tahtsin ära põgeneda siit Eestist"  (15)
07.jaanuar 2015 14:10
Täna kell 21 räägib saates "Avameelselt suhte vahetusest" näitleja ja poliitik Liina Raud oma suhte algusest Mihkel Rauaga . "Kui ma ei oleks tol hetkel kohtunud Mihkliga, siis kindlasti seda last mul praegu ei oleks," ütleb Liina saates.
Saate vaatajad hämmingus: Miks Merlyn Uusküla kaardiennustus Kanal 2 aastavahetusprogrammis teleekraanile ei jõudnud?  (87)
04.jaanuar 2015 17:36
Merlyn Uusküla väljendas oma Facebooki lehel pettumust, et tema meeleolukas kaardiennustus presidendipaarile, Kanal2 aastalõpusaatest välja jäi. Lisaks ei olevat eetrisse lastud ka tema jõululaulu. Aga see pole veel kõik - ka Anne Veski esinemine olevat välja jäänud. Lauljatar ei peida oma pettumust ja kirjutas postituses: "Sellist nalja pole varem veel olnud, et lähed planeeritud külalisena salvestusele, veedad seal 4 tundi ja seda saateajas ei näidata."