Ivo Linna

NÄDALA LOETUIMAD LOOD: Igor Mangi presidendihoroskoop, Ivo Linna ja alkoholivaba õlu ning känguru Järvamaa metsades
25.juuli 2016 10:15
Möödunud nädalal loeti Maalehe veebist kõige enam tähetark Igor Mangi ennustust selle kohta, kellel presidendikandidaatitest kõige rohkem õnne võiks olla. Tähtede arvates.
Ivo Linnalt küsiti alkoholivaba õlle ostmisel vanust  (111)
22.juuli 2016 09:01
Uus muudatus, mis keelab alkoholivaba õlle, siidri ja veini müügi alaealistele, on kauplustes segadust tekitanud nii müüjates kui ka täiskasvanud ostjates. Laulja Ivo Linna kirjeldas Saarte Häälele , kuidas tema ei saanud Orissaare toidukaupluses alkoholivaba õlle eest tasuda enne, kui oli müüjale oma sünniaja öelnud.
Vinge maapere elamused täna: külla tuleb Ivo Linna, et külastada endist isakodu  (5)
18.juuli 2016 18:00
Tänane „ Meie pere ja muud loomad “ toob Pajuvärava tallu kuulsa külalise. Heidile ja lastele tuleb külla armastatud laulja Ivo Linna, keda Pajuvärava taluga seovad väga isiklikud mälestused.
Samantha Fox, Alphaville, Sandra… Eesti elab retromaanias  (2)
13.juuli 2016 00:30
Lähipäevil esineb Eestis erakordselt palju välismaiseid poptähti, kelle best before jäi 20–30 aasta taha. Miks nad siia tulevad? Kas publikut jätkub kõigile?
VIDEO: Tulevane Robert Redford? Jõgeva noormees palub abi, et Hollywoodi nimekas näitekoolis õpinguid mitte katkestada  (48)
04.juuli 2016 17:50
Läinud aastal gümnaasiumi lõpetanud ning suure unistusega Hollywoodi näitlejaks õppima põrutanud Jõgeva noormees Artur Rehi on käima lükanud kampaania, mis aitaks tal ka teisest õppeaastast mainekas American Academy of Dramatic Artsis ehk Ameerika draamakunstide akadeemias läbi võidelda. Noormehe sihikindlus on muljet avaldanud mitmetele Eesti näitlejatele, kes teda toetama asunud: nagu videost näha, kiidavad poissi nii Märt Avandi , Andrus Vaarik , Peeter Rebane , Tiit Sukk kui ka Ivo Linna . Anna sinagi oma panus!
TV ja raadiosoovitused
30.juuni 2016 00:00
Tänavu möödub ringhäälingu sünnist Eestis 90 aastat. Juulikuu pühapäevadel on eetris Arp Mülleri juhitud saade “Kalamehejutud”. Teine mereteemaline saade on “Raamat ja meri”. Suvel kaasatakse kuulajaid saatesse “Kuulajate kauamängiv”.
Käsmu elaniku sõnul lõhutakse suurüritustega viimanegi teekate, külaseltsi esimehe sõnul püütakse leida optimaalseid lahendusi  (2)
28.juuni 2016 14:06
Delfi Rahva hääle lugeja kirjutas meile, et Käsmus peetakse küll igasuguseid pidustusi, aga selle tagajärjel kannatab kogu küla. Hiljutised muusikaelamusedki tõestasid, et Käsmu pole kummist. Käsmu külaseltsi juhatuse esimees Kristjan Altroff kinnitas, et probleemidega tegeletakse ja kultuur sellises kaunis kohas on ainult suur kink nii sealsetele elanikele kui ka külastajatele.
HOMMIKU-UUDISED: Euroopa liidrid nõuavad Suurbritannia kiiret lahkumist EL-ist, alanud nädal tuleb soe ja vihmane
27.juuni 2016 08:46
Head lugejad, Delfi toob teieni igal tööpäeval hommiku-uudiste ülevaate, kus vahendame teieni kõige värskemat infot öistest ja varahommikustest uudistest, eelinfot päeva sündmuste kohta ja kõike, millest värsketel ärkajatel võib kasu olla.
Ivo Linna: minu vend Taivo oli see, kes minust inimese kasvatas  (2)
27.juuni 2016 07:30
Täna tähistaks 75. sünnipäeva kunstnik, sepp ja muusik Taivo Linna ning tema vend Ivo Linna tõdeb, et mida vanemaks ta saab, seda tänulikum ta vennale on.
Õnnelikul vanaisal Ivo Linnal pisar silmas: mu poeg on 33! Ma tegelikult ootasin juba ammu, et ta perekonna looks  (6)
22.juuni 2016 20:45
Elephants From Neptune'i ninamees Robert Linna sai kuu aja eest isaks ning vanaisa Ivo jaoks on see võrreldamatu tunne.
Kodumaine muusikamaraton
22.juuni 2016 00:00
Kihnu Virvest Koit Toomeni – jaanilau­päeval pole muusika pärast muret, sest Kanal 2 täidab teleekraani tundideks parima kodumaise muusikaga.
TÕMBAME PEO KÄIMA! 15 legendaarset jaanilugu, mille saatel jaanisimmanil sussi keerutada  (3)
21.juuni 2016 17:20
Eestlaste oodatuim suvine peopäev on üsna varsti jälle käes. Kui muidu pole mahti erinevaid Eesti simmanihitte kuulata, siis nüüd on selleks just õige aeg. Siin on Publiku edetabel 15 lauluga, mida ühel õigel jaanisimmanil ikka vähemalt korra õhtu jooksul kuulma ja kaasa laulma peab.
Jaanituled Eesti maakondades 22-24. juunil
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades.
KUHU MINNA: Jaanituled Eesti maakondades 2016  (19)
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga e-postiaadressil veeb@maaleht.ee .
Palju õnne! Muusik Robert Linnale sündis pisipoeg: rõõmutunne on üüratu!  (14)
17.juuni 2016 09:30
Reeda ja Ivo Linna poeg ning ansamblite Elephants from Neptune ja Lexsoul Dancemachine solist Robert Linna (32) harjutab sel suvel lisaks kitarrimängule kätt ka mähkmete vahetamises — tema elukaaslane Anna-Liisa Lee (27) sünnitas 26.mail poja, kirjutab Kroonika. Toimetusele teadaolevalt pandi poisile nimeks Albert.
Kuidas muutub aeg...
16.juuni 2016 00:00
Märkmeid kultuurireisilt Tartusse ja Tallinnasse.
Ivo Linna ja Tõnis Mägi kontsert kannab väärtusi, mis enam moes ei ole
16.juuni 2016 00:00
Märkmeid kultuurireisilt Tartusse ja Tallinnasse.
Ivo Linnale tõusis klomp kurku, kui tuhanded naised talle sünnipäevalaulu laulsid: emotsioonid on endiselt laes!
14.juuni 2016 07:34
Armastatud laulja sõnul olid naiste tantsupeo osalejad tõeliselt vaprad, kui harjutasid samme läbimärjana paduvihma käes.
MAALEHT NAISTE TANTSUPEOL: „Leidmise“ leidmine
13.juuni 2016 22:45
Naiste tantsupeo viimasest, kontsertide päevast jääb tantsijale ilusaks tantsitud ilma ja sünnipäevatordi kõrval kindlasti mällu mure, kuidas leida oma õige koht enne finaaltantsu „Leidmine“.
FOTOD: 20 aastat hiljem — siiani rahva südames: Tõnis Mäe ja Ivo Linna Käsmu kontsert pani muusikasõbrad rõkkama  (3)
11.juuni 2016 09:38
Neljapäeval toimus Käsmus Lainela Puhkekülas Tõnis Mägi ja Ivo Linna ühine kontsert “Las jääda kõik, mis hea — 20 aastat hiljem”, mis ei jäänud oma menult Tanel Padari Käsmu kontsertile alla.
Jaak Joala 40 aastat kestnud vaikus sai läbi  (84)
10.juuni 2016 23:55
Sel nädalal jõudis poelettidele armastatud laulja esimene CD-kogumik, mis on algus pikemale plaadisarjale. Täpselt 40 aastat tagasi, 1976. aastal ilmus Tallinna heliplaaditehaselt tema viimane sooloplaat „Laulab Jaak Joala”. Pärast seda saabus vaikus.
FOTOD: Iffi ja Mäksi efekt: Käsmu pääseda üritajad on piirkonna teed jälle umbe ajanud  (69)
09.juuni 2016 19:57
Täna õhtul toimub Käsmus Ivo Linna ja Tõnis Mägi kontsert. Kontserdikülastajatsest moodustnud ummik ulatub aga kilomeetrita taha.
FOTOD ja VIDEO: Nagu väike laulupidu! Mäks ja Iff tõid ühiskontserdiga Tartu inimestele palju rõõmu, mõnele ka liigutuspisara
09.juuni 2016 08:30
Tõnis Mägi ja Ivo Linna annavad üle 20 pika aasta taas kaks suurt kontserti - seekord küll kahekesi, ilma varalahkunud Jaak Joalata, kellega koos 20 aastat tagasi, 1996. aastal "Las jääda kõik, mis hea" projektiga tuuritati.
OLULINE INFO: Ettenägelikud korraldajad! Loe, kuidas Tõnis Mägi ja Ivo Linna Käsmu kontserdile ummikuteta saabuda  (11)
07.juuni 2016 16:52
Juba homme toimub Tartu Lauluväljakul ja neljapäeval Käsmus kauaoodatud "Las jääda kõik, mis hea – 20 aastat hiljem" kontserdid, kus astuvad üles Eesti muusikatitaanid Tõnis Mägi ja Ivo Linna . Et vältida rahvamasside poolt suurtel suvistel üritustel alati esile kerkivaid probleeme, läkitasid kontserdikorraldajad juba varakult teadaande, mis kõigi muusikanautlejate elu ilusamaks teeb.
FOTOD: Magus jäätisepidu! Premia tähistas staaride kirevas seltskonnas oma 60. juubelit  (2)
06.juuni 2016 18:13
Premia tähistas eile õhtul koostööpartnerite, sõprade ja suurte jäätisefännidega oma 60. juubelit. Peo käigus toimus lõbus ajarännak 50ndate ja 60ndate Eestisse. Laval kehastusid eestimaalaste poolt palavalt armastatud tänapäeva Eesti lauljad tolle aja kohaliku muusikamaailma suurkujudeks — Karl-Erik Taukarist sai laval Ivo Linna, Laura Remmelist Marju Kuut, Liina Vahtrikust Helgi Sallo ning Marten Kuningast Uno Loop. Peoõhtu tantsupalaviku vallandas Koit Toome. Teiste seas tulid Premia juubelit tähistama Jan Uuspõld, Elisa Kolk ja Helen Adamson. Meeleoluka peo peremeesteks olid Valdo Panti kehastav Raivo E. Tamm ja Premia tegevjuht Aivar Aus.
LÕPUKS OMETI: Sel nädalal ilmub viimaks Jaak Joala armastatud lugude kogumikalbum  (8)
06.juuni 2016 16:49
Reedel, 10. juunil jõuab lõpuks kätte see kauaoodatud päev, kui poodidesse jõuab esimene kogumikalbum Jaak Joala lauludega, mis kannab nime “Suveöö” ja sisaldab kahtekümmet ühte pala suvises meeleolus.
Korraldaja põhjendab Padari kontserdi liikluskaost: nii massilist huvi ürituse toimumise päeval pole meil kunagi varem olnud!  (49)
04.juuni 2016 15:30
Seoses Tanel Padari, The Suni ja sõprade Käsmu kontserdile saabujate hulgas tekkinud liikuskaosega vahendas Publik reede õhtul Delfile laeknud pettunud kontserdikülastajate muljeid, kes olid muusikaelamusest ilma jäänud ja hoopis mitme kilomeetri pikkuses ummikus istunud. Mitmes vihjes väideti, et tegu oli korraldajapoolse ahnusega, kes müüs rohkem pileteid kui koht välja kannatas ja põhjustas sellega ülekoormuse Käsmu ainsal sissesõiduteel. Lisaks nurisesid mitmed Käsmu kontsertidesarja püsikliendid, et viimase hetke piletimüük oli lugupidamatu nende suhtes, kes olid juba mitu kuud varem pääsme soetanud.
Ivo Linna tuleb kaotatud sõprade leinamisega toime: ehk aitab mõtlemine, et võib-olla kunagi kuskil me kohtume veel  (4)
03.juuni 2016 12:27
Ivo Linna rääkis Kroonikale antud intervjuus, et tema elus on õnneks olnud rohkem juurdetulijaid kui äraminejaid ning selle eest tänab ta kõigevägevamat.
“Libahunt” Siberis omasid otsimas
02.juuni 2016 00:00
See, et Novosibirskis kevadel õunapuud õitsevad, on tavaline. See, et Venemaa suuruselt teisel teatrifestivalil mängivad eestlased “Libahunti”, erakordne.