Hundisilma

Edgar Savisaar selgitab kuut kahtlustust: linnarahvas sai Hiiu staadioni plakatist kasu, Kofkini heateod maksin sularahas tagasi, mida Tuulberg väljavõetud rahaga tegi, ei tea  (140)
11.oktoober 2016 20:07
Tallinna linnapea ametist kõrvaldatud Keskerakonna esimees Edgar Savisaar pakub selgitusi kuriteoepisoodidele, milles teda kahtlustatakse.
10 väikest kesk­era­kondlast
28.september 2016 00:30
"Radar": Savisaar on isolatsioonis, nõuandjad moonutavad infot  (14)
27.september 2016 23:02
Mitte kunagi varem pole ühegi erakonna sisevõitlust nii lähedalt lubatud vaadelda. Kuidas käib Eesti suurima erakonna võimuvõitlus tegelikult? Mis asi on tagatoa kokkulepe? Millised mängud on poliitikas lubatud ja millised lahterdatakse alatuks? Telesaade "Radar" on nelja kuu jooksul jälginud olukorda Keskerakonnas.
DELFI VIDEO: Savisaare leeril on presidendikandidaat olemas  (57)
27.september 2016 10:20
Eile õhtul kogunes Hundisilmal Keskerakonna Savisaare leer, et arutada erakonna sisevõitlust ja presidendivalimisi.
DELFI VIDEOD JA FOTOD: Savisaare võitluskaaslased kogunesid dramaatilise päeva lõpus Hundisilmale kohvi jooma  (246)
26.september 2016 20:31
Keskerakonna tormiline päev tipnes täna õhtul sellega, et Edgar Savisaare toetajad Keskerakonna juhatusest ja riigikogu fraktsioonist kogunesid Hundisilmal , et arutada presidendivalimisi ja Oudekki Loone peasekretäri kohalt vabastamist.
Savisaarele kogutakse kunstjala jaoks raha. Kas ta hakkab peatselt kõndima?  (29)
22.september 2016 17:19
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar lubas peale ühe jala amputeerimisega lõppenud haigust uuesti kõndima hakata. Tema toetajad koguvad annetustega raha, et Savisaarele uut jalga soetada. Seda, millal Savisaar ratastoolist vabaneb, ei osanud ta veel öelda.
Kas Savisaar on paljas kui püksinööp? Muidugi mitte, ta ei pea proteesi jaoks raha kerjama  (166)
19.august 2016 16:51
Lasnamäe linnaosavanem Maria Jufereva tegi Edgar Savisaare toetajatele ettepaneku toetada Savisaarele bioonilise jalaproteesi soetamist . Taoline protees võib maksta kuni 100 000 eurot, aga Savisaar on üks jõukamaid Eesti poliitikuid ja tõenäoliselt on tal endal ka piisavalt raha, et see protees ise ära osta.
Lasnamäe linnaosavanem kutsub üles annetama, et Savisaarele biooniline jalg osta  (192)
19.august 2016 12:27
Lasnamäe linnaosavanem Maria Jufereva tegi Facebookis Keskerakonna esimees Edgar Savisaare toetajatele üleskutse koguda raha Savisaarele bioonilise jala ostmiseks.
Edgar Savisaar: arvan, et nii mina kui Siim Kallas jäime Hundisilma kohtumisega rahule  (51)
18.august 2016 20:47
Tänases Tallinna TV saates "TeleTallinn" oli külaliseks Edgar Savisaar, keda mitte just ootamatult tutvustati Tallinna linnapeana. Esimese sisulise teemana räägiti saates presidendivalimistest ning Savisaar kinnitas, et Mailis Reps on väga hea kandidaat.
Presidendikandidaadid siirduvad tandrile  (23)
17.august 2016 13:21
Saksa sõjateoreetik Carl von Clausewitz näeb edukas sõjas kolme psühholoogilist põhitegurit: püha viha, improviseeriv vaim ja kontrolliv mõistus.
Savisaar ei lubanud Kallasele toetust  (10)
06.august 2016 00:05
Reformierakonna presidendikandidaat Siim Kallas käis eile Hundisilma talus Keskerakonna esimehe Edgar Savisaarega kohtumas. Kokkusaamine toimus nelja silma all ja selle peateema olid presidendivalimised.
Siim Kallas ja Edgar Savisaar arutasid Hundisilmal presidendivalimisi  (324)
05.august 2016 16:44
Reformierakonna presidendikandidaat Siim Kallas käis täna Hundisilma talus Keskerakonna esimehe Edgar Savisaarega kohtumas. Kokkusaamise peateema olid presidendivalimised.
Lugeja: mida ollakse parteipoliitilses sõjas reitingute tõstmise nimel tegema?  (15)
07.juuli 2016 16:01
Kui Eesti taasiseseisvus, siis olid eestlased kõik rõõmsad ja ühtehoidvad. Seisti käest kinni Balti ketis ning lauldi isamaalisi laule. Mis on saanud tänaseks meie vabadusest ja ühtsustundest?
100 SEKUNDIT: Inimese saab vastutusele võtta ka like’i või Facebooki postituse jagamise eest; Aina rohkem juhte jääb politseile kihutamisega vahele  (1)
04.juuli 2016 16:49
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse esmaspäev, 04. juuli? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
Kati Toots pageb tütre ja uue kihlatuga mõneks ajaks metsavaikusse: toidu muretseme metsast ja soetame teele jäävate talunike käest!  (89)
04.juuli 2016 13:08
Kati Toots on juba pikalt unistatud sellest, et ilmadest sõltumatult võtta koos uue elukaaslase ja kihlatu Priidu ning Jaan Tootsiga ühise tütre Karolinaga ette jalgsimatk Lõuna-Eesti loodusse, kirjutab värske ajakiri Eesti Naine .
Millal tulevad pulmad? Martin Repinski: oleme Siretiga õnnelikult suhtes ja vaatame, mida aeg toob  (73)
27.juuni 2016 13:33
Möödunud aasta lõpul said alguse suhtesahinad, et keskerakondlasest riigikogulane Siret Kotka on paari heitnud rahvasaadikust maaettevõtja Martin Repinskiga ning mida aeg edasi, seda suuremaid tuure lugu kogub.
GRAAFIK: Kuhu küll kõik sõbrad jäid? Hundisilma jaanik kaotab iga aastaga külalisi  (208)
27.juuni 2016 10:01
Edgar Savisaare traditsiooniline jaanituli on talle lähedaste keskerakondlaste traditsiooniline kogunemiskoht. Sel aastal oli seal tuntud keskerakondlasi tavapärasest vähem, sest Savisaare ümbert on kaaslasi vähemaks jäänud.
FOTOD: Turvamehed, catering ja kuulsad sõbrad, ehk VAATA, kes kogunesid Savisaare juurde Hundisilma jaaniprallele  (227)
23.juuni 2016 18:34
Eilsel võidupühal süüdati lõke ka Hundisilmal , kuhu Tallinna endine meer Edgar Savisaar oli kutsunud sõbramehi Keskerakonnast ja muid häid tuttavaid. Kingid näppus saabusid tuntud näod, kes on absoluutselt igal Hundisilma prallel kohal — Märt Sults, Olga Ivanova, Heimar Lenk, Lauri Leesi, Siret Kotka ja Martin Repinski ning paljud teised. Vaata pilte Edgari suurest jaanimöllust!
Kuidas valmistada jaanilõket  (2)
23.juuni 2016 11:20
Jaanilõket ette valmistades tuleb meeles pidada, et lõkkesse sobivad kuiv puit, oksad, immutamata puitmaterjal, paber, kiletamata papp ning muu töötlemata looduslik materjal. Mööblit, immutatud või värvitud puitu, vanarehve, plasti või riideid ei tohi lõkkesse visata, kuna nende põletamisel paiskuvad õhku tervisele ohtlikud ained.
Savisaare kummalised rahaasjad: naised maksavad arveid ja sõbrad laenavad raha? Mis toimub tegelikult?  (287)
18.juuni 2016 15:05
Edgar Savisaare rahaasjadega seoses oleme viimastel nädalatel kuulnud kaht kummalist uudist. Esiteks selgus, et Monika Batrakova ja Siret Kotka tasusid Savisaare arveid ja siis sai teatavaks, et Savisaar on laenanud 85 000 eurot Oleg Harlamovilt ja Raimond Kaljulaidilt. Mis selle kõige taga on?
Prokuratuur pole nõus kõvaketast Savisaarele tagastama  (41)
17.juuni 2016 00:11
Harju maakohus otsustas kolmapäeval, et Hundisilma talu läbiotsimisel Edgar Savisaare majast kaitsepolitseinike poolt ära võetud salvestusseadmete kõvaketas tuleb Savisaarele tagastada.
Prokuratuur vaidlustab Savisaare kõvaketta tagastamise määruse, sest seal on salvestis läbiotsimisi teostavatest kapo ametnikest  (62)
16.juuni 2016 18:48
Edgar Savisaare kaitsja sõnul ei tagastanud kapo Edgar Savisaare videovalve salvestusseadme juurde kuulunud kõvaketast, kuigi nii oli kohtumääruses ette nähtud. Prokuratuur teatab, et vaidlustab kohtumääruse.
Jahmatav lugemine! Savisaare toimikust saab bestseller  (14)
15.juuni 2016 01:05
KAS SINA OLED JUBA LUGENUD? Prokurörid Laura Vaik ja Steven-Hristo Evestus said valmis 28köitelise Edgar Savisaare kriminaalasja.
Savisaar kasutab ettevõtjatelt kingituseks saadud ratastooli vaid Hundisilmal ringi liikudes  (16)
04.juuni 2016 09:39
Märtsi alguses andsid lahked annetajad Tallinnas Poska majas Edgar Savisaarele üle täpselt tema vajaduste ja mõõtude järgi valmistatud elektrilise ratastooli. Savisaar eelistab avalikkuse ees aga endiselt lihtsamas, lükatavas abivahendis liikuda.
FOTOD: Savisaar laseb end ratastoolis lükata vaid avalikkuse ees ja vurab Hundisilmal ise ringi 14 000 eurose elektrimasinaga  (163)
04.juuni 2016 09:30
Kolm kuud tagasi sai ametis mitteistuv Tallinna linnapea Edgar Savisaar kalli kingituse: ettevõtjad soetasid talle täpselt tema mõõtude ja vajaduste järgi valmistatud elektrilise abivahendi, mis maksis uue keskklassi sõiduauto hinna, tervelt 14 000 eurot. Savisaar kasutab seda kallist elektrilist ratastooli aga vaid Hundisilma märjal murul ning linnas, avalikkuse ees, laseb end lükata tükki lihtsamas abivahendis, kirjutab Õhtuleht.
Kes oleks tõesti hea president?  (110)
04.juuni 2016 09:22
Eirates tõsiasja, et Eesti Vabariigi president on erakondade, mitte Eesti rahva kreatuur, arutatakse avalikkuses, milline ta peaks olema parimal juhul.
SÜNNAKLÕPS: Edgar Savisaar tervitas uut eluaastat vaid oma pere ja truude sõprade seltskonnas!  (75)
01.juuni 2016 14:10
Kui aastate jooksul on Hundisilma talus peetud suurejoonelisi prallesid, siis Edgar Savisaare 66. sünnipäev möödus rahulikumalt ja kitsamas ringis kui kunagi varem. Seekord olid skandaalse poliitiku peole kutsutud vaid tema pere ja kõige lähedasemad sõbrad — Erki Savisaar, Marika Tuus-Laul, Moonika Batrakova, Toomas Lepp, Siret Kotka, Rohu Rõõmus, Märt Sults ja teised tuntud näod, kes pole suutnud Savisaarega veel tülli minna. Vaata Edgari poolt jagatud meeleolukat grupipilti, mis annab tema lähikondlastest detailsema ülevaate!