Hundisilma

Kivirähk ja Juur: kaks meest stuudios, groteskist rääkimata
04.jaanuar 2015 17:21
Hakatuseks selgitab Andrus Kivirähk , et nemad Mart Juurega teevad vestlussaadet. Neid on raadiotes nii igavaid kui lõbusamaid, “Rahva oma kaitse” kuulub lõbusamate hulka.
Professor Merilai: Savisaare raamat on lugeja tüssamine  (29)
31.detsember 2014 09:30
Kirjandusprofesor Arne Merilai Savisaare jõuluime-raamatust: „Süüta hingede magamistuppa hiilib autoriteetne kommionu, kes meelitab neid omale sülle istuma, et sooja õhku kõrva puhuda. See peab üle minema magusaks unenäoks ja jätma eluaegse jälje.“
PÄEVA KLÕPS: Poissmees Savisaar õnnega koos - toetavad naised vasakul ja paremal!  (109)
30.november 2014 16:27
Kuigi linnapea Edgar Savisaare Hundisilma talu väidetavalt uut perenaist leidnud ei ole ning Keskerakonna liider siiani lahutatud mees ehk enda sõnutsi poissmees on, ei ole juba väärikas eas härral noorte naisterahvaste seltsist puudust.
Naeris: Kui A ei hakka pähe, olgu plaan B!
20.november 2014 05:15
Miks on telekas reklaami vahel filmipausid?
Nädala tipp : Hundisilma uus perenaine  (9)
18.november 2014 13:08
Eesti Ekspressi nädala (11-18. november) loetuimad lood veebis.
Edgar Savisaar: kahjuks pean tunnistama, et olen jätkuvalt poissmees  (52)
17.november 2014 17:06
Tallinna meer Edgar Savisaar tunnistas, et vaatamata spekulatsioonidele Siret Kotka elukoha ja Hundisilma talu perenaise koha üle, on ta siiski poissmees.
DELFI VIDEO: Savisaar Kiltsi rahvamaja remondist: mis selles valesti on, et Tallinn hädalisi aitab?  (156)
13.november 2014 12:26
Tallinna linnapea Edgar Savisaare arvates pole selles midagi valesti, et pealinn annab linlaste raha abivajavatele omavalitsustele.
Tallinn remontis linlaste 20 000 euroga Siret Kotka kodukoha rahvamaja  (20)
13.november 2014 03:30
Tallinna linnapea Edgar Savisaar käis hiljuti koos keskerakondlasest parteikaaslase Siret Kotkaga Kiltsi rahvamaja põrandat avamas.
Siret Kotka tõus uueks “Hundisilma perenaiseks”  (251)
12.november 2014 07:15
Kümme aastat tagasi vaatas Vilja Savisaar nukralt pealt, kuidas tema mees terve jaaniõhtu noort blondi näitsikut tantsitas. Tänaseks on Siret Kotka jõudnud Edgar Savisaare taganttõukamisel Keskerakonna juhatusse ja riigikokku.
Kohukesest ajendatud! TOP 5 S-toodet, mida tulihingelised Keskerakonna toetajad kohe kindlasti tasuta krabaksid  (26)
22.oktoober 2014 17:55
Seoses 6. veebruaril Nordea Kontserdimajas esietenduva hittmuusikaliga "Savisaar" paiskab Teater NO99 turule S-kohukese, sellest ajendatuna mõtles Publiku huumoritoimkond välja veel viis S-toodet, mida iga tulihingeline Keskerakonna toetaja endale kohe kindlasti tasuta krabaks.
FOTOD SALAKOHTUMISELT: Kas Hundisilmal otsustati Keskerakonna saatus? Vaata kaadreid Edgar Savisaare ja Kadri Simsoni 9 tundi kestnud poliitpäevast  (147)
15.oktoober 2014 11:29
Laupäeval, päev enne Keskerakonna juhatuse koosolekut, kus valiti partei peaministrikandidaat, jäi Delfi lugeja kaamerasilma ette Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare ja Kadri Simsoni jalutuskäik Hundisilma metsades.
PAPARATSO RIIULILT: Jalutuskäik Hundisilmal, mis ei muutnud Keskerakonnas midagi  (11)
15.oktoober 2014 08:40
PEREMEES OOTAB: Laupäeva hommik Hundisilmal. Tallinna linnapea Edgar Savisaar saadab hommikul ära külas käinud lapsed-lapselapsed ning asub ootama erakonna revolutsioonijuhti Kadri Simsonit. Savisaarele sekundeerivad ootuses kaks lambakoera ning Riigikogu liige Siret Kotka, kes näeb nädalase haiguse kiuste väga kõbus ja rõõsa välja.
FOTO SÜNDMUSKOHALT: Kadri Simson käis päev enne Keskerakonna juhatust Hundisilmal Savisaarega jalutamas  (134)
11.oktoober 2014 21:48
Jüri Ratase poolt Keskerakonna peaministrikandidaadiks pakutud Kadri Simson käis laupäeval Hundisilmal kohtumas partei esimees Edgar Savisaarega .
Vakra: kui Simson soovib Keskerakonnas muutusi ja ausaks jääda, peaks ta esitama Jüri Ratase teiseks peaministrikandidaadiks  (72)
11.oktoober 2014 18:34
Endine keskerakondlane Rainer Vakra leiab, et Kadri Simson peaks esitama teiseks peaministrikandidaadiks Jüri Ratase , kuna viimasel on parteis suur toetajaskond.
Aadu Must erakonnakaaslastele: olen Kadriga rääkinud – tema ei lähe Keskerakonnast kuhugi  (94)
08.oktoober 2014 12:33
Kadri Simsoni isa Aadu Must saatis Keskerakonna listi kirja, milles toetas mõtet, et Simson võiks kandideerida Keskerakonna peaministrikandidaadina, aga tähtsaim sõna on selles küsimuses öelda erakonna esimees Edgar Savisaarel. Alljärgnevalt Musta kiri.
Kaks ei jää kolmandata: Jaan Toots ostis perele uue kodu kesklinna!  (16)
03.oktoober 2014 08:40
Seni oma elu Keila-Joa maja ja Pirita korteri vahel jaganud ärimees Jaan Toots ja tema elukaaslane Kati Toots ostsid endale Tallinna kesklinna Rotermanni kvartalisse kolmetoalise korteri.
Ester Tuiksoo: olen šokis, sest mind on süüdistatud ebaõiglaselt  (76)
02.juuli 2014 22:41
Riigikohtu otsusega pistise võtmises süüdi mõistetud pikaaegne riigikogu liige ja endine põllumajandusminister Ester Tuiksoo otsustas pöörduda Euroopa Inimõiguste Kohtusse ja leiab, et teda on süüdistatud ebaõiglaselt ning ta on šokis.
Hästi läheb! Olga Ivanova vahetas oma eelmise mersu poole suurema vastu  (78)
25.juuni 2014 19:15
Lasnamäe linnaosavanemal ja keskerakondlikul kaunitaril Olga Ivanoval läheb väga hästi. Lausa nii hästi, et ta on oma eelmise musta Mercedes-Benzi poole suurema džiibi vastu vahetanud, märkas Publiku terav kaamerasilm Hundisilma jaanipäevapidustusi jäädvustades.
FOTOD: Miks Savisaar jaaniõhtul käe peaaegu Batrakova põue pistis?  (65)
25.juuni 2014 12:05
Kui Hundisilmal lõke oli süüdatud, siis Moonika Batrakova ümber kogunenud inimesed jäid midagi justkui uudistama ja tundus, et tal on midagi põues. Nagu pildilt näha, oli tegu pisikese armsa koerakesega, keda kõik kordamööda paitamas käisid.
TABAMUS: Jaan Toots sõitis kogemata oma uhke mersuga üle Ester Tuiksoo salli!  (68)
24.juuni 2014 21:00
Delfi fotoreporter sai 23. juunil toimunud Hundisilma jaanitulel hea tabamuse, kuidas ärimees Jaan Toots oma uhke mersuga peole saabudes Ester Tuiksoo õlgadelt maha kukkunud sallist kogemata üle sõidab. Eks liivakarva beež sall ongi kruusateel kehvasti märgatav. Mis seal ikka, see on kõigest sall!
FOTOD: Savisaar ja naised ehk vaata, milline kaunitaride plejaad sel jaanipäeval linnaisa ümbritses  (168)
24.juuni 2014 15:30
Vihmavarjuhoidjaid ehk naisi, kes linnapea kõrval tähtsatel nimisündmustel figureerinud on, on meediast läbi käinud üsnagi mitmeid. Kõik Savisaare viimase aja lemmikud olid kohal ka mehe suursugusel jaanitulel Hundisilmas: Olga Ivanova, Jekaterina Fedkina, Siret Kotka, Moonika Batrakova ja paljud teised tundmatud nn silmarõõmud. Vaatamata külmale ning koledale ilmale, oli linnaisal silmailu iga sendi eest!
FOTO: Miks saabus Jaan Toots Hundisilma jaanitulele üksi?  (31)
24.juuni 2014 14:40
Keskerkonna esimehe Edgar Savisaare iga-aastast Hundisilmal toimuvat jaanipäevapidustust väisas ka ärimees Jaan Toots, kes üllatus-üllatus, saabus peole vaatamata eelmistele aastatele üksi.
DELFI VIDEO: Vihma trotsiv Ester Tuiksoo saabus Hundisilmale: minul on alati väga positiivsed mälestused nendest pidudest  (26)
23.juuni 2014 22:40
Iga-aastasele Edgar savisaare ja Keskerakonna südasuvisele tippsündmusele ehk Hundisilma talu jaanipeole saabus ka Ester Tuiksoo , kes lahkesti Delfiga paar sõna vahetas ning isegi vihmavarju pea kohale laotas. Mida arvab ta Savisaarest, Hundisilma pidudest ja mida tõi külakostiks?
DELFI VIDEO: Pisut poliitikajuttu ehk Heimar Lengi "viinatoost" Savisaare suvilaväravas: Taavi Rõivasel võiks rohkem huumorisoont olla, ise noor mees!  (29)
23.juuni 2014 21:04
Edgar Savisaare traditsiooniline Keskerakonna jaanipidu Hundisilma talus on täies hoos: külalisi saabub, muusika mängib ning grillid tossavad. Üks külalistest on ka poliitik Heimar Lenk , kes ei saabunud üldse mitte tühjade käte ega vähese jutuga. Delfi uuris, mida Lenk rahvale jaaniks soovib ning muuhulgas ka, mida ta soovib peaminister Taavi Rõivasele .
FOTOD JA VIDEOD: Vaata, kes saabusid Hundisilma jaanitulele grillima ja Savisaarega kätt suruma!  (333)
23.juuni 2014 19:27
Jaaniõhtu hakkab kätte jõudma, kitsuke metsavaheline kruusatee, mis viib Edgar Savisaare juurde Hundisilma tallu, on korraga autosid täis - peole mineku ajaks tahavad kõik kohale jõuda. Enne veel, kui turvamees meie nimesid asub kontrollima, seisab mitu autot meie ees rivis ning samamoodi taga, kirjeldavad foto- ja videomeeskonna juht Ester Vaitmaa ja fotograaf Rauno Volmar Hundisilma talust, kus toimub Keskerakonna traditsiooniline jaanipidu.
VIDEO ja FOTOD: Hundisilmale minejaid võtab vastu turvakontroll  (85)
23.juuni 2014 19:04
Hundislimal tervitas Delfi fotograafi igati meeldib ja sõbralik turvamees, kes küsib nimesid ja kontrollib külaliste nimekirja. "Oi, te olete meediast. Peole on lubatud ainult Tallinna televisioon." Kuid ta lubab uurida ja loodetavasti saab ka Delfi Hundisilma jaanitulest osa.
Lugeja: tahan jaanipäeval üksi olla, aga sõbrad ei saa sellest aru ning pressivad end peale  (78)
16.juuni 2014 12:00
Naistekale kirjutas lugeja, kes palub nõuandeid, kuidas sõprade nahaalsusega toime tulla.