Hundisilma

Valimiskampaaniat pidav Savisaar eksib pidevalt faktidega ja hämab  (260)
21.november 2015 13:22
Keskerakonna esimehe koha pärast võitlev Edgar Savisaar on viimastel päevadel andnud mitu intervjuud eri meediakanalitele. Kahjuks sai ta nende intervjuude käigus hakkama ka mitme valeväitega, mõned tema väited vajavad selgitavaid kommentaare ja osad on puhta kummalised.
Savisaar Tallinna TV otsesaates: Toobali juhtum on Kadri Simsoni kättemaks  (248)
19.november 2015 21:56
Tallinna TV otsesaates TeleTallinn astus täna üles Keskerakonna esimees Edgar Savisaar . Juttu tehti nii tervisest, erakonna esimehe valimisest kui ka Hundisilma metsades kohatud Kapo poistest, kelle lapsevankritest antennid välja turritavad.
Kolmandik sulas ehk lugu sellest, kuidas Edgar Savisaart Venemaa mõjuagendiks nimetama hakati  (76)
18.november 2015 14:49
Edgar Savisaar loobus täna Postimehe ja ajakirjanik Tuuli Kochi vastasest kohtuasjast nn mõjuagendi küsimuses. Postimees kirjutas 2010. aastal, et kaitsepolitsei andmetel küsis Savisaar Venemaalt partei jaoks raha ja seetõttu peab kaitsepolitsei Savisaart Venemaa mõjuagendiks.
Savisaar pole lapsepõlvesõber Aadu Mustaga rääkinud peale seda, kui Kadri Simson teatas Savisaare vastu kandideerimisest  (84)
17.november 2015 11:55
Edgar Savisaar on tuntud selle poolest, et ta on aegade jooksul tülli läinud väga paljude oma kunagiste kaasvõitlejatega. Lapsepõlvesõber Aadu Must jäi talle läbi aastate ustavaks, aga must kass jooksis nende vahelt läbi siis, kui Musta tütar Kadri Simson teatas, et kandideerib Savisaare vastu Keskerakonna esimeheks.
DELFI VIDEO: Savisaar teeb pingutusi: kõnepulti kõndinud esimees hoiatas, et tema lahkumine erakonna tüürilt viib võimu kaotuseni Tallinnas  (191)
14.november 2015 14:57
Täna Põltsamaal Keskerakonna volikogu istungil poliitilise ettekande pidanud erakonna esimees Edgar Savisaar näitas volikogul võitlusvaimu ning kõndis kõnepulti erakonnakaaslastele rääkima.
Koit Pikaro toetab Simsonit: Keskerakond peaks korralikult laienema üle Eesti, mitte olema Tallinna-keskne  (16)
04.november 2015 14:50
Keskerakondlane Koit Pikaro toetab Keskerakonna esimehe kohale Kadri Simsonit, sest aeg on edasi minna ja teha uusi otsuseid. "Erakond peaks korralikult laienema üle Eesti, mitte olema Tallinna-keskne," ütles Pikaro, kelle sõnul praegune Keskerakond jääb liiga pealinnakeskseks.
Aadu Must: Külvivolinikena polnud Ernitsal ja Pauril tartlaste koosolekule asja  (114)
03.november 2015 12:51
Laupäeval ilmusid Keskerakonna siselistis erakonnakaaslase Peeter Ernitsa allkirjastatud alusetud süüdistused minu aadressil, mille ma sealsamas ka kohe ümber lükkasin. Mingit ägedat tüli, mis võinuks ajakirjandust erutada, ei puhkenud ning eeldasin, et arusaamatused on sellega lahendatud. Ernits erakonnasiseselt diskussiooni ei laskunudki, vaid pöördus esmaspäeval uue fantaasiarikka filipikaga hoopis Delfi poole.
Hundisilma puhastusriitus maksis kopsaka summa  (149)
01.november 2015 15:19
18. oktoobril Hundisilmal toimunud puhastusriitus läks maksma 7000 eurot. Keskerakonna esindaja sõnul olid arved suunatud Keskerakonnale.
Halloween on tulekul: 9 lõbusat ideed kodumaistest staaridest ja päevakajalistest sündmustest inspireeritud kostüümideks  (6)
28.oktoober 2015 14:02
Ameerikas on kostüümipoodides äärmiselt menukad staaridest inspireeritud Halloweeni -kostüümid – väikse summa eest saab endale soetada nii Britney Spearsi , Beyonce kui ka näiteks Caitlyn Jenneri kostüümi. Kuna meie avaliku elu tegelastest inspireeritud kostüüme veel ei toodeta, siis otsustas Publik ise enda lugejateni 9 lõbusat ideed tuua.
Yana Toom läks isiklikuks: mille poolest on Simson parem kui Savisaar? Tal on kaks jalga!  (327)
27.oktoober 2015 11:49
Euroopa Parlamendi saadikule ja Keskerakonna Narva piirkonna kuraatorile Yana Toomile tekitas küsimusi Simsoni populaarsuse hüppeline kasv Ida-Virumaal ning ta otsustas 23. oktoobril kokku kutsuda Keskerakonna Narva piirkonna juhatuse. Kommenteerides teemat eilses "Ringvaates", jagus Toomil teravaid tähelepanekuid nii Kadri Simsoni, Taavi Rõivase kui ajakirjanike suunas.
Kui palju võis maksta Savisaare kodu õnnistamine? Kirikuõpetajad räägivad talituste hindadest  (190)
25.oktoober 2015 10:15
Täpselt nädal tagasi õnnistas EELK Tallinna praost Jaan Tammsalu Keskerakonna esimehe ja Tallinna ametist tagandatud linnapea Edgar Savisaare kodu, Hundisilma talu.
Valge võlur Hundisilmal  (132)
23.oktoober 2015 23:55
Läinud nädalavahetusel äratas õigustatud hämmingut kirikuõpetaja Jaan Tammsalu etteaste Hundisilmal. Paraku kiputi probleemiks pidama eeskätt seda, et õnnistamas käidi Edgar Savisaare majapidamist. Sellest võiks justkui järeldada, et õnnistamine iseenesest on igati arukas tegevus.
Juhan Kivirähk: erakonnasisene võimuvõitlus on Keskerakonnale ohtlikum kui Savisaare korruptsiooniskandaal  (14)
23.oktoober 2015 13:53
Kui vahetult pärast Edgar Savisaarele altkäemaksukahtlustuse esitamist tehtud Emori küsitlus näitas Keskerakonna reitingu langust, siis Turu-uuringute AS-i oktoobri küsitlustulemustest selgub, et skandaal ei suutnud Keskerakonna reitingut kuigi oluliselt mõjutada – toetus kahanes võrreldes septembriga vaid kahe protsendi võrra ning Keskerakond püsib 27-protsendiga Eesti endiselt reitingutabeli tipus, kirjutab sotsioloog Juhan Kivirähk ERR-i vahendusel .
Kommikarbid, hoidised, õunapuud ja lilled: Hundisilma talu uppus Edgar Savisaare kummardajate poolt toodud kingituste alla  (11)
23.oktoober 2015 10:01
Eelmisel pühapäeval Edgar Savisaare kodus Hundisilmal toimunud lahtiste uste päev koos puhastusriitusega osutus nii populaarseks, et oodatud paari saja asemel käis imet kaemas korraldajate sõnul ligi 5000 kummardaja, kes tühjade kätega kohale ei tulnud.
Värskes Kroonikas! Villu Tamme: lootsin kergemat diagnoosi, millest saab tablette õgides jagu  (16)
22.oktoober 2015 21:44
«Lootsin kergemat diagnoosi, midagi sellist, millest saab tablette õgides jagu,» ütleb Villu Tamme , legendaarne punkar ja saate «Laula mu laulu» karismaatilisim osaleja.
Guud/Bääd: Poolel teel taevasse  (4)
22.oktoober 2015 11:17
Kadri Simson: Ma ei saa jääda pealtvaatajaks olukorras, mille lahendamine on minu võimuses  (92)
22.oktoober 2015 09:00
Edgar Savisaare kõrval erakonna esimeheks kandideeriv Kadri Simson ütleb, et kongressi delegaadid ei pea valima ühe vastu ja teise poolt, vaid otsustama, millist tulevikku nad erakonnale tahavad.
Reps: Rapla keskerakondlased toetavad Simsonit, sest erakonna tulevikku vaadates on tal selged eelised  (206)
21.oktoober 2015 11:05
Keskerakonna Raplamaa piirkond otsustas eilsel juhatuse koosolekul, et esitab erakonna esimehe kandidaadiks Kadri Simsoni. Neli aastat tagasi andis Raplamaa piirkond eesotsas Mailis Repsiga Edgar Savisaarele toetuse juba mitu nädalat enne seda, kui Jüri Ratas oli teatanud, et kandideerib erakonna esimeheks. Ajad on aga muutunud.
JÄRELVAATAMINE! Tudeng TV "Fookus" lahkas Edgar Savisaare fenomeni  (62)
20.oktoober 2015 09:49
Delfi kandis üle Tudeng TV saate "Fookus", mis keskendus sel korral Edgar Savisaare fenomenile. Saade läks otse-eetrisse Tallinna teletornist.
NÄDALA HITID: 5 valitud lugu läinud nädalast ehk kodumaa hüljanud staarid, Venemaa miljardäride kaasad, pensionärid Hundisilmal jt  (2)
19.oktoober 2015 22:01
Läinud nädal tõi Publiku veergudele kodumaa hüljanud staarid, jahtunud peresuhted ja Edgar Savisaare kodu avatud uste päeva. Siin on 5 valitud lugejate seas menukat pala läinud nädalast.
LUGEJA KURDAB: Kuhu jäi Erich Krieger? Hundisilma õuel lõõritas vaid Sulo  (51)
19.oktoober 2015 20:00
" Hundisilma õuele pannakse püsti telk, kus saab mõnusa sooja supiga keha turgutada, meelelahutust pakub aga laulja Erich Krieger ," just nii reklaamiti pühapäeval toimunud avatud uste päeva Hundisilma talus. Paraku kõlasid eile Kriegeri laulude asemel hoopis Sulo omad, kurdab üks Publiku lugeja.
Strippar Marco Hundisilmal: täna ma striptiisi ei teinud  (53)
19.oktoober 2015 18:11
Hundisilma talu lahtiste uste päeva väisas ka strippari ja muusikuna tuntud Marco Tasane . "Teised poliitikud ainult lubavad, aga tema ikka teeb ka midagi," kiitis mees Edgar Savisaart.
Jaan Tammsalu: käin kodusid õnnistamas vähemalt korra kuus, selles pole midagi ebatavalist  (158)
19.oktoober 2015 11:52
Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare kodutalus Hundisilmal oli eile avatud uste päev, mis päädis EELK Tallinna Jaani koguduse õpetaja ja Tallinna praosti Jaan Tammsalu avaliku kõne ja talu õnnistamisega.
Kadri Simsoni dilemma: kursimuutus ja ilmne kaotus või sama suund ja võimalik esimehetool  (56)
19.oktoober 2015 00:10
Keskerakonna esimeheks pürgiv Kadri Simson peab valima kursimuutuse või stagneerumise.
Savisaar: minu jätkamist toetab juba kümmekond piirkonda ja neid tuleb juurde  (106)
18.oktoober 2015 19:19
Keskerakonna juhi Edgar Savisaare kinnitusel on tema jätkamiseks partei esimehena toetust avaldanud juba kümmekond piirkonda, kokku on erakonnal piirkondi 20.
FOTOD: Tore plötserdis! Hundisilma külalised pintseldasid Savisaarele kingituseks "hea energiaga" maali  (36)
18.oktoober 2015 18:06
Tallinnas tegutsev värvikas hipikunstnik Neeme Lall korraldas täna Hundisilmal Savisaare auks ühismaalimise, kuhu soovijad said ka oma käega paar pintslitõmmet jätta ning oma nime kirjutada.
DELFI VIDEO ja FOTOD: Meelis Kaldalu tõi Savisaarele kanepit: tahame, et Edgaril oleks hea ja chill  (30)
18.oktoober 2015 15:26
Poliitaktivist Meelis Kaldalu rääkis Edgar Savisaare kodutalu Hundisilma avatud uste päeval, et tõi Savisaarele kanepit. Kaldalu sõnul on Edgari elektoraadile ehk pensionäridele seoses kanepiga sisse surutud nõukogudeaegsed fantoomhirmud ja kui sellest lahti saada, siis võiks liberaalne partei nagu Keskerakond ka kanepi legaliseerimist toetada.
DELFI VIDEO: Kuidas lahkuda sadu külalisi võõrustavast Hundisilma talust?  (51)
18.oktoober 2015 15:00
Siin õpetlik video sellest, kuidas ära sõita Edgar Savisaare Hundisilmal asuvast talust, kui seal on parasjagu avatud uste päev, mis on kohale meelitanud sadu inimesi.
NUTI- JA BARETIGALERII: Keskerakonna keskmised valijad ehk "roosade barettidega vanadaamid" on vallutanud Hundisilma  (88)
18.oktoober 2015 14:42
"Ja siis ma märkan teda, seda keskmiste keskmist. Ta ongi kusagil keskel, kindlasti Järvamaalt . Ta on roosas. Nii 60 või kohe 60seks saav. Tumedate juustega daam, kel tulised plaksutajakäed," kirjeldas ajakirjanik Enno Tammer Keskerakonna tüüpilist valijat aastal 1996. Need 60-le lähenevad daamid roosas on nüüd 80 saamas ja nad kõik on fotoaparaadid pihus Hundisilmal kohal. Vaata Publiku nuti- ja baretigaleriid, millest leiab nii roosasi, musti kui ka siniseid barette!