Hundisilma

Savisaar võttis oma kolme aasta palga sularahas pangaarvelt välja  (186)
05.veebruar 2016 12:47
Korruptsioonikahtlusega võitlev Keskerakonna esimees Edgar Savisaar teatas hiljuti ajalehes Kesknädal, et võttis viimastel aastatel oma pangaarvelt välja 108 000 eurot. See on tema kolme aasta palk.
Savisaar Hundisilmalt konfiskeeritud sularahast: võtsin pangast välja 108 000 eurot  (180)
03.veebruar 2016 08:05
Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare selgitusel oli tal Hundisilmal suur hulk sularaha, kuna ta oli oma pangaarvelt aastaid raha välja võtnud. Lisaks sellele seisis tal kodus ratastooli ja kunstjala jaoks kingitud raha.
Jaak Juske: Tallinna arengu üle otsustamine viiakse üle Hundisilmale  (30)
28.jaanuar 2016 08:06
Tänasel Tallinna linnavolikogu istungil on arutelu all linna põhimääruse muutmise eelnõu, mille kohaselt poleks linnavalitsusel tulevikus enam kohustust koostada valdkondlikke arengukavasid ning linnaosade arengukavasid hakkaks linnavolikogu asemel vastu võtma linnavalitsus.
Taavit ootab hiirelõks  (9)
27.jaanuar 2016 03:52
Keset talve meisterdas Edgar Hundisilma talus valmis unikaalse lõksu. See koosneb kolmest omavahel ühendatud püünisest.
Advokaadid: Savisaare kohta on algatatud neli kriminaalasja, aga me ka ei tea, mis see neljas on  (135)
15.jaanuar 2016 00:10
Keskerakonna esimehe, Tallinna linnapea Edgar Savisaare advokaadid Üllar Talviste ja Oliver Nääs büroost Lextal räägivad kaitsetaktikast.
Revisjonikomisjoni liige otsib Põhja-Tallinna „kadunud arveid”  (104)
08.jaanuar 2016 00:10
Teabenõude peale linnaosa valitsus dokumente ei esitanud, järgmine käik on andmekaitseinspektsioon.
AASTA 2015: Tallinna sadama altkäemaksuskandaalis on aasta lõpuks kümme kahtlustatavat. Mis seisus on aga Savisaare ja dokumendimaffia juhtumite uurimine?  (40)
31.detsember 2015 12:35
Lõppeva aasta märksõnaks on kindlasti korruptsioon, kuna lisaks väiksematele korruptsiookuritegudele on hetkel teatavasti käimas ka kolm suuremat - Tallinna Sadama , Keskerakonna juhi ja ametist tagandatud Tallinna linnapea Edgar Savisaare ja nn dokumendimaffia juhtumid. Uurisime, mis seisus need menetlused aasta lõpuks on.
TOP 10: Lahkuminekud, mis sel aastal eestlastele pisara silma tõid  (48)
28.detsember 2015 18:00
Aastal 2015 pole armastust soosinud ning erinevatel põhjustel on see saanud saatuslikuks mitmele pikaajalisele suhtele nii meil kui ka mujal. Publik heidab pilgu kümnele sel aastal lõpu leidnud suhtele, mille seast leiab ka mitu märgilist paar.
FOTOD: Edgar Savisaar tähistas Hundisilmal jõule lähiringis ja rikkaliku jõulusöömaajaga  (15)
28.detsember 2015 16:09
Edgar Savisaar tähistas jõulupühasid oma kodutalus Hundisilmal, kutsudes kokku oma lähedasemad sõbrad ja sugulased, et ühiselt pika laua taga istuda ja suurt söömaaega nautida. Teiste seas olid kohal Savisaare lapsed, aga ka kolleegid-erakonnakaaslased Siret Kotka, Priit Toobal, Riho Rõõmus jt.
DELFI AASTA FOTOD: Andres Putting: hetketabamusi on purki püütud tavapärasest rohkem  (2)
28.detsember 2015 14:37
Lõppeval aastal jäi fotograaf Andres Puttingu kaamerasilma ette mitmeid lugejatele juba legendaarseks saanud hetki.
AASTA 2015: Edgar Savisaare kaks nappi pääsemist  (69)
27.detsember 2015 08:40
Keskerakonna esimees Edgar Savisaare jaoks ei olnud möödunud aasta just kõige paremate killast. Vaid aasta algus oli positiivne, sest Keskerakond tegi riigikogu valimistel tavapäraselt hea tulemuse ja sai riigikogus 27 kohta. Seejärel läks asi selgelt halvemaks.
"SPETSIALISTID": Kapo on asitõendid maha unustanud? Vaata võimalikke fototõestusi sellest, kuidas Kallo võis Savisaarele sularaha viia!  (96)
26.detsember 2015 13:08
Sügisel sai nii Tallinna linnapea Edgar Savisaar kui mitmed temaga seotud keskerakondlased kahtlustuse pistise võtmises. Kuni asja uuritakse, pakuvad "spetsialistid" välja ühe võimaliku versiooni, kuidas sularaha üleandmine võis välja näha, kõrge keskerakondlase Kalev Kallo näitel. Tegevuspaik: muidugi Hundisilma. Vaata videost!
TITAANIDE HEITLUS: Evelin versus Vilja  (13)
09.detsember 2015 04:21
NAGU KAKS TILKA VETT: Kuigi Toomas Hendrik Ilves ja Edgar Savisaar kuuluvad poliitikutena vastasleeri, on nende eksabikaasade elus väga palju sarnast.
Andmekaitse Inspektsioon tahab meid vägisi droonide eest kaitsta  (14)
09.detsember 2015 03:11
Eesti Vabariik üritab kaameratega pisikopterite ehk droonide kasutamist reguleerida. „Hea“ tava kohaselt on esimeseks sammuks ülereguleerimine.
Savisaar pihib: mõtlesin, et kas ma ikka tahan Hundisilmal elada või mitte, kui ta on niimoodi läbi käperdatud ja pooleks varastatud!  (43)
03.detsember 2015 20:25
Endine Tallinna linnapea ja värskelt tagasi valitud Keskerakonna esimees Edgar Savisaar andis TV3 erisaate tarvis ajakirjanik Katrin Lustile läbi aastate avameelseima intervjuu, kus tunnistas tavatu siirusega, kuidas Kapo läbiotsimine teda kurvastas. Selgus ühtlasi tõsiasi, et Hundisilma avatud uste päev toodigi ellu üksnes selleks, et tuua tagasi röövitud rahu.
Jaan Tammsalu: Eestlase hing on kirju nagu Tootsi peenar  (117)
03.detsember 2015 14:54
Tallinna praost ja Jaani kiriku õpetaja Jaan Tammsalu ütleb, et vaimulikul tuleb ulatada käsi ka neile, kes pole hetkel ühiskonnas populaarsed, ning seda ka siis, kui see netikommentaatoritele ei meeldi.
VIDEO: Kuula või loe Savisaare venemeelset ja konkurente mustavat kõnet Keskerakonna kongressil!  (407)
29.november 2015 12:52
Täna Keskerakonna kongressil peetud kõnes ütles Edgar Savisaar , et Eestile oleks oluline tihedam koostöö Venemaaga ning et Ukrainas toimub kodusõda.
FOTOD: Hundisilmal algas tähtsal päeval sagimine juba enne kella 8 hommikul  (81)
29.november 2015 08:35
Täna valitakse Tallinnas Tondiraba jäähallis Keskerakonnale uus juht või kinnitatakse ametisse tagasi Hundisilma peremees Edgar Savisaar .
Suure duelli ootel: kumb on rikkam - Savisaar või Simson?  (69)
28.november 2015 08:00
Ärileht võrdles avalikele allikatele tuginedes, milline Keskerakonna peamistest esimehe kandidaatidest on jõukam: kas Kadri Simson või Edgar Savisaar . Rõhutagem, et saime ligi ainult avalikele allikatele: kinnisturegistrile, äriregistrile ja mõlema poliitiku majanduslike huvide deklaratsioonile.
Valimiskampaaniat pidav Savisaar eksib pidevalt faktidega ja hämab  (260)
21.november 2015 13:22
Keskerakonna esimehe koha pärast võitlev Edgar Savisaar on viimastel päevadel andnud mitu intervjuud eri meediakanalitele. Kahjuks sai ta nende intervjuude käigus hakkama ka mitme valeväitega, mõned tema väited vajavad selgitavaid kommentaare ja osad on puhta kummalised.
Savisaar Tallinna TV otsesaates: Toobali juhtum on Kadri Simsoni kättemaks  (248)
19.november 2015 21:56
Tallinna TV otsesaates TeleTallinn astus täna üles Keskerakonna esimees Edgar Savisaar . Juttu tehti nii tervisest, erakonna esimehe valimisest kui ka Hundisilma metsades kohatud Kapo poistest, kelle lapsevankritest antennid välja turritavad.
Kolmandik sulas ehk lugu sellest, kuidas Edgar Savisaart Venemaa mõjuagendiks nimetama hakati  (76)
18.november 2015 14:49
Edgar Savisaar loobus täna Postimehe ja ajakirjanik Tuuli Kochi vastasest kohtuasjast nn mõjuagendi küsimuses. Postimees kirjutas 2010. aastal, et kaitsepolitsei andmetel küsis Savisaar Venemaalt partei jaoks raha ja seetõttu peab kaitsepolitsei Savisaart Venemaa mõjuagendiks.
Savisaar pole lapsepõlvesõber Aadu Mustaga rääkinud peale seda, kui Kadri Simson teatas Savisaare vastu kandideerimisest  (84)
17.november 2015 11:55
Edgar Savisaar on tuntud selle poolest, et ta on aegade jooksul tülli läinud väga paljude oma kunagiste kaasvõitlejatega. Lapsepõlvesõber Aadu Must jäi talle läbi aastate ustavaks, aga must kass jooksis nende vahelt läbi siis, kui Musta tütar Kadri Simson teatas, et kandideerib Savisaare vastu Keskerakonna esimeheks.
DELFI VIDEO: Savisaar teeb pingutusi: kõnepulti kõndinud esimees hoiatas, et tema lahkumine erakonna tüürilt viib võimu kaotuseni Tallinnas  (191)
14.november 2015 14:57
Täna Põltsamaal Keskerakonna volikogu istungil poliitilise ettekande pidanud erakonna esimees Edgar Savisaar näitas volikogul võitlusvaimu ning kõndis kõnepulti erakonnakaaslastele rääkima.
Koit Pikaro toetab Simsonit: Keskerakond peaks korralikult laienema üle Eesti, mitte olema Tallinna-keskne  (16)
04.november 2015 14:50
Keskerakondlane Koit Pikaro toetab Keskerakonna esimehe kohale Kadri Simsonit, sest aeg on edasi minna ja teha uusi otsuseid. "Erakond peaks korralikult laienema üle Eesti, mitte olema Tallinna-keskne," ütles Pikaro, kelle sõnul praegune Keskerakond jääb liiga pealinnakeskseks.
Aadu Must: Külvivolinikena polnud Ernitsal ja Pauril tartlaste koosolekule asja  (114)
03.november 2015 12:51
Laupäeval ilmusid Keskerakonna siselistis erakonnakaaslase Peeter Ernitsa allkirjastatud alusetud süüdistused minu aadressil, mille ma sealsamas ka kohe ümber lükkasin. Mingit ägedat tüli, mis võinuks ajakirjandust erutada, ei puhkenud ning eeldasin, et arusaamatused on sellega lahendatud. Ernits erakonnasiseselt diskussiooni ei laskunudki, vaid pöördus esmaspäeval uue fantaasiarikka filipikaga hoopis Delfi poole.
Hundisilma puhastusriitus maksis kopsaka summa  (149)
01.november 2015 15:19
18. oktoobril Hundisilmal toimunud puhastusriitus läks maksma 7000 eurot. Keskerakonna esindaja sõnul olid arved suunatud Keskerakonnale.
Halloween on tulekul: 9 lõbusat ideed kodumaistest staaridest ja päevakajalistest sündmustest inspireeritud kostüümideks  (6)
28.oktoober 2015 14:02
Ameerikas on kostüümipoodides äärmiselt menukad staaridest inspireeritud Halloweeni -kostüümid – väikse summa eest saab endale soetada nii Britney Spearsi , Beyonce kui ka näiteks Caitlyn Jenneri kostüümi. Kuna meie avaliku elu tegelastest inspireeritud kostüüme veel ei toodeta, siis otsustas Publik ise enda lugejateni 9 lõbusat ideed tuua.
Yana Toom läks isiklikuks: mille poolest on Simson parem kui Savisaar? Tal on kaks jalga!  (327)
27.oktoober 2015 11:49
Euroopa Parlamendi saadikule ja Keskerakonna Narva piirkonna kuraatorile Yana Toomile tekitas küsimusi Simsoni populaarsuse hüppeline kasv Ida-Virumaal ning ta otsustas 23. oktoobril kokku kutsuda Keskerakonna Narva piirkonna juhatuse. Kommenteerides teemat eilses "Ringvaates", jagus Toomil teravaid tähelepanekuid nii Kadri Simsoni, Taavi Rõivase kui ajakirjanike suunas.