Hundisilma

Ester Tuiksoo: olen šokis, sest mind on süüdistatud ebaõiglaselt  (76)
02.juuli 2014 22:41
Riigikohtu otsusega pistise võtmises süüdi mõistetud pikaaegne riigikogu liige ja endine põllumajandusminister Ester Tuiksoo otsustas pöörduda Euroopa Inimõiguste Kohtusse ja leiab, et teda on süüdistatud ebaõiglaselt ning ta on šokis.
Hästi läheb! Olga Ivanova vahetas oma eelmise mersu poole suurema vastu  (78)
25.juuni 2014 19:15
Lasnamäe linnaosavanemal ja keskerakondlikul kaunitaril Olga Ivanoval läheb väga hästi. Lausa nii hästi, et ta on oma eelmise musta Mercedes-Benzi poole suurema džiibi vastu vahetanud, märkas Publiku terav kaamerasilm Hundisilma jaanipäevapidustusi jäädvustades.
FOTOD: Miks Savisaar jaaniõhtul käe peaaegu Batrakova põue pistis?  (65)
25.juuni 2014 12:05
Kui Hundisilmal lõke oli süüdatud, siis Moonika Batrakova ümber kogunenud inimesed jäid midagi justkui uudistama ja tundus, et tal on midagi põues. Nagu pildilt näha, oli tegu pisikese armsa koerakesega, keda kõik kordamööda paitamas käisid.
TABAMUS: Jaan Toots sõitis kogemata oma uhke mersuga üle Ester Tuiksoo salli!  (68)
24.juuni 2014 21:00
Delfi fotoreporter sai 23. juunil toimunud Hundisilma jaanitulel hea tabamuse, kuidas ärimees Jaan Toots oma uhke mersuga peole saabudes Ester Tuiksoo õlgadelt maha kukkunud sallist kogemata üle sõidab. Eks liivakarva beež sall ongi kruusateel kehvasti märgatav. Mis seal ikka, see on kõigest sall!
FOTOD: Savisaar ja naised ehk vaata, milline kaunitaride plejaad sel jaanipäeval linnaisa ümbritses  (168)
24.juuni 2014 15:30
Vihmavarjuhoidjaid ehk naisi, kes linnapea kõrval tähtsatel nimisündmustel figureerinud on, on meediast läbi käinud üsnagi mitmeid. Kõik Savisaare viimase aja lemmikud olid kohal ka mehe suursugusel jaanitulel Hundisilmas: Olga Ivanova, Jekaterina Fedkina, Siret Kotka, Moonika Batrakova ja paljud teised tundmatud nn silmarõõmud. Vaatamata külmale ning koledale ilmale, oli linnaisal silmailu iga sendi eest!
FOTO: Miks saabus Jaan Toots Hundisilma jaanitulele üksi?  (31)
24.juuni 2014 14:40
Keskerkonna esimehe Edgar Savisaare iga-aastast Hundisilmal toimuvat jaanipäevapidustust väisas ka ärimees Jaan Toots, kes üllatus-üllatus, saabus peole vaatamata eelmistele aastatele üksi.
DELFI VIDEO: Vihma trotsiv Ester Tuiksoo saabus Hundisilmale: minul on alati väga positiivsed mälestused nendest pidudest  (26)
23.juuni 2014 22:40
Iga-aastasele Edgar savisaare ja Keskerakonna südasuvisele tippsündmusele ehk Hundisilma talu jaanipeole saabus ka Ester Tuiksoo , kes lahkesti Delfiga paar sõna vahetas ning isegi vihmavarju pea kohale laotas. Mida arvab ta Savisaarest, Hundisilma pidudest ja mida tõi külakostiks?
DELFI VIDEO: Pisut poliitikajuttu ehk Heimar Lengi "viinatoost" Savisaare suvilaväravas: Taavi Rõivasel võiks rohkem huumorisoont olla, ise noor mees!  (29)
23.juuni 2014 21:04
Edgar Savisaare traditsiooniline Keskerakonna jaanipidu Hundisilma talus on täies hoos: külalisi saabub, muusika mängib ning grillid tossavad. Üks külalistest on ka poliitik Heimar Lenk , kes ei saabunud üldse mitte tühjade käte ega vähese jutuga. Delfi uuris, mida Lenk rahvale jaaniks soovib ning muuhulgas ka, mida ta soovib peaminister Taavi Rõivasele .
FOTOD JA VIDEOD: Vaata, kes saabusid Hundisilma jaanitulele grillima ja Savisaarega kätt suruma!  (333)
23.juuni 2014 19:27
Jaaniõhtu hakkab kätte jõudma, kitsuke metsavaheline kruusatee, mis viib Edgar Savisaare juurde Hundisilma tallu, on korraga autosid täis - peole mineku ajaks tahavad kõik kohale jõuda. Enne veel, kui turvamees meie nimesid asub kontrollima, seisab mitu autot meie ees rivis ning samamoodi taga, kirjeldavad foto- ja videomeeskonna juht Ester Vaitmaa ja fotograaf Rauno Volmar Hundisilma talust, kus toimub Keskerakonna traditsiooniline jaanipidu.
VIDEO ja FOTOD: Hundisilmale minejaid võtab vastu turvakontroll  (84)
23.juuni 2014 19:04
Hundislimal tervitas Delfi fotograafi igati meeldib ja sõbralik turvamees, kes küsib nimesid ja kontrollib külaliste nimekirja. "Oi, te olete meediast. Peole on lubatud ainult Tallinna televisioon." Kuid ta lubab uurida ja loodetavasti saab ka Delfi Hundisilma jaanitulest osa.
Lugeja: tahan jaanipäeval üksi olla, aga sõbrad ei saa sellest aru ning pressivad end peale  (78)
16.juuni 2014 12:00
Naistekale kirjutas lugeja, kes palub nõuandeid, kuidas sõprade nahaalsusega toime tulla.
Linnar Priimägi: Üliõpilastel, kellel puudub reaalteaduslik keskharidus, on raske aru saada ka humanitaarainetest  (56)
13.juuni 2014 12:06
Viimastel päevadel täidab ajalehti arutelu mõne põhikooli lõpetajate matemaatika-alase suutmatuse teemal. Probleemi põhjusi võib olla mitu: (1) konkreetse õpetaja küündimatus ja (2) koolijuhi sekkumatus, läbikukkunud õpilase (3) kõva pea, (4) mälu treenimatus ja (5) vähene keskendusvõime, aga ka (6) õpiku segane sõnastus.
Komisjon peab Linnar Priimäe valimisreklaamide ekspertiisi netikommentaaride vääriliseks  (41)
10.juuni 2014 07:17
Tallinna linnajuhtidelt valimisreklaamiks kulutatud avaliku raha tagasimaksmist nõudva Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni esimees Ardo Ojasalu peab neile saadetud Tallinna linna tellitud ja vastupidisele arvamusele jõudnud Linnar Priimäe ekspertiisi samaväärseks netikommentaariga.
Tallinn tellis keskerakondlike reklaamide ekspertiisi Priimäelt 2584 euro eest  (37)
04.juuni 2014 18:56
Tallinna linn tellis TLÜ reklaami ning imagoloogia osakonna dotsent Linnar Priimäelt erakondade rahastamise järelevalve komisjoni (ERJK) menetletavate viie reklaami konkureeriva ekspertiisi 2584 euro eest.
VIDEO: Savisaar: kriitikud arvavad, et inimesed on rumalad  (139)
21.mai 2014 15:58
Tallinna linnapea, Keskerakonna esimees oskab särtsakaid propagandaüritusi korraldada. Täna kell 13 avas Savisaar munitsipaalpoe, mille järel andis Ärilehele lühikese intervjuu.
Linnar Priimägi: Kui Ukraina rahvas ei taha ühineda, pole riiki võimalik enam ühendada  (82)
14.mai 2014 11:43
Propagandal on kaks järjestikust eesmärki. Esiteks panna rahvas uut moodi mõtlema, suhtuma, hindama. Ja teiseks panna ümberhäälestatud rahvas soovitud viisil tegutsema - õige lipu alla koonduma, üksmeelselt valima, ühiselt ründama vms.
Saaga jätkub! Kersti Toots ühisvaraks olevast villast: mina ei ole seda maja müüki pannud!  (32)
07.märts 2014 14:10
Häärber Keila-Joal, kus Kati Toots (32) ja tema ettevõtjast elukaaslane Jaan Toots (56) elavad ja oma tütart kasvatavad, on siiani abielus olevate Jaan ja Kersti Tootsi (47) ühisvara, kirjutab Kroonika.
FOTOD: Hundisilmal ulub vabariigi aastapäeval tuul ja haigutab tühjus  (90)
24.veebruar 2014 16:45
Tallinna linnapea Edgar Savisaar ei käi kunagi presidendi vastuvõtul ning samuti ka tänavu.
FOTO: Salapärane ärimees, kes troonib dividendivõtjate edetabelit  (27)
25.jaanuar 2014 09:00
Tänavuse Äripäeva koostatava dividendide edetabeli esikoha hõivas transiidi­ettevõtja Sergei Petrov , kes võttis 7,3 miljonit eurot dividende. Petrovi nime on avalikkuses mainitud harva - üks värvikamaid on Edgar Savisaare nn kirikuskandaal, millest saab pikemalt lugeda siit.
Kuri nali? Keegi pani perekond Tootside Keila-Joa häärberi 1,65 miljoni euro eest müüki  (42)
15.jaanuar 2014 07:30
Kinnisvaraportaalis city24.ee rippus üleval Kati ja Jaan Tootsi luksusliku Keila-Joa eramu müügikuulutus, mille hinnaks oli märgitud 1,65 miljonit eurot. "Minu maja? Mis asja?" üllatus Jaan Toots , kes müügikuulutusest midagi ei teadnud ning kelle sõnul ei olnud kuulutuse küljes rippunud pildid isegi nende kodust.
Edgar Savisaar: ärge minge välis­maale, tulge Tallinna!  (475)
28.detsember 2013 00:05
Edgar Savisaar on selle aasta võitja: 39 979 häält valimistel räägivad triumfikeelt. Tehke järele või makske kinni.
Kati Tootsi viieaastane tütar sai osa "Kättemaksukontoris"  (74)
23.november 2013 15:30
"Meiega võtsid ühendust päris paljud emad oma lastega ning korraldasime tüdrukutele väikese casting u, mille tulemusena valisimegi välja Kati Tootsi tütre Karolina," räägib seriaali " Kättemaksukontor " tegevprodutsent Kädi Rammula.
Naeris: Vedurijuht, streikima! Jäta rong seisma igas jaamas!
09.oktoober 2013 23:54
Poliitik, vaheta poolt täiega!
Kranaat: Iga koera auh loeb!  (10)
05.oktoober 2013 09:00
Keskerakonna juhatuse koosolek. Kohal on Tallinna linnapea Edgar Savisaar , kõik abilinnapead ja väiksemad vennad. Akna taga tiirutab Eerik-Niiles Krossi droon.
Kadri Simson: ei saa pead anda, et aastate jooksul erakonnas poleks olnud juhtumeid, kus annetaja on keegi muu kui raha omanik  (116)
04.oktoober 2013 15:14
Keskerakonna aseesimees ja Tarmo Lausingu poolt avalikustatud musta raha tehingute ajal erakonna peasekretäri ametit pidanud Kadri Simson ei pea enne kohalikke valimisi võimalikuks ajakirjanikele ükshaaval vastata ja soovitas kõigil kasutada oma blogi sissekannet.
Mesikäpad tulevad juba tallugi õunavargile  (12)
03.oktoober 2013 07:10
Tänavune karujaht on kulgenud tempokalt, ning avalikkuse pahameelest hoolimata on lubatud neljakümnest karust enamik kütitud.
Edgar Savisaare õunaaias käis karu  (66)
02.oktoober 2013 12:41
Täna öösel külastas karu Hundisilma õunaaeda. Kui puu otsas oleks kasvõi mõni õun olnud, küllap ta oleks teinud puhta töö, kirjutab Edgar Savisaar oma blogis.
KUULA! Marju Läniku uuest laulust valmis tantsuline sügisremix  (8)
23.september 2013 23:33
Marju Läniku uusimast loost "On 1 meil hing" valmis tantsuline sügismix.
SUURES PILDIS: Eelmise nädala parimad tabamused  (11)
23.september 2013 19:15
Kuna välireklaam tuli avalikus ruumis kokku panna, algas eelmisel nädalal enneolematult aktiivne poliit-propaganda. Nii tegusat lindilõikamisnädalat, kui praegune, pole veel sel hooajal olnud. Tõesti, ka meie foto-ja videomeeskonna nädala kokkuvõttes on seekord ehk liiga palju Edgar Savisaart. Kohvik, koerte jalutusplatsi avamine ning kõige lõpuks oma erakonna vapilooma puuri puhastamine loomaaias. On poliitikuid, kes oskavad ennast pilti sättida.