horoskoop

ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal hoia unistusi silme ees, kuid ole paindlik, sest sihtpunkti jõudmiseks on rohkem kui üks tee
08.veebruar 2016 17:37
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Täna algas Hiina kalendris uus aasta: mida see sinu jaoks tähendab?  (3)
08.veebruar 2016 13:00
Täna, 8. veebruaril algas Hiina kalendri järgi uus, tuliahvi nimeline aasta. Mida see endaga toob ja mida erinevad looma-aasta märgid üldse tähendavad? Tuletame meelde.
Naisteka horoskoop: valentinipäevaga lõppev nädal toob lõpuks ometi armastuse ja suhteharmoonia!  (7)
06.veebruar 2016 22:00
Nädala kõige positiivsem aspekt on kolmapäevane Veenuse ja Jupiteri trigoon, mille mõju kestab terve nädala jooksul. See toob positiivselt esile kõik armastuse, ilu ja harmooniaga seotud teemad. Samas leiab see aspekt aset Kaljukitse (Veenus) ja Neitsi (Jupiter) märgi vahel, mis muudab nii Veenuse kui Jupiteri olemuse suhteliselt kaineks, mõõdukaks ja sordiini alla olevaks. Ollakse küll võimelised tavalisest rohkem nautima, kuid väliselt ollakse üsna tagasihoidlikud. Kuid Veenuse ja Jupiteri selline trigoon on üldises plaanis väga soodne kõigile tööasjadele nii argises kui ka saavutuslikus plaanis.
ALKEEMIA TAROSKOOP veebruaris: mida toob vastlakuu armastuse, töö ja tervise osas?
05.veebruar 2016 08:37
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sulle veebruariks? Kuidas kulgevad sinu armuasjad, milliseks kujuneb olukord tööl ja mida peaksid silmas pidama tervise osas?
Puhkuse planeerimine: 10 nippi, et reisida aastal 2016 rõõmsameelselt  (6)
04.veebruar 2016 10:04
Terrorismiuudised on päevauudisteveergudel viimastel kuudel igapäevased. Kuid neile, kes planeerivad puhkust, paistavad asjad pisut helgemad.
Savitahvlike näitab, kuidas muistsed babüloonlased Jupiteri taevast üles leidsid  (4)
03.veebruar 2016 16:51
Inimese pihku mahtuv pruun savitahvlike, millele on kiiruga kritseldatud äärmiselt napp ja lühenditeküllane kiilkirja-tekst, tõestab teadusajaloolase Mathieu Ossendrijveri kinnitusel, et muistses Babüloonias rakendati Jupiteri trajektoori väljaarvutamiseks keerulist mudelit, mis meenutab integraalarvutuse algelist vormi.
Hiina horoskoop keerab peagi uue lehekülje: milline on ettekuulutus sinu looma-aasta märgile?  (2)
01.veebruar 2016 22:00
Hiina kalendri järgi algab 8. veebruaril uutest energiatest tulvil tuliahvi aasta. Tuliahvi aasta tuleb soodne teravmeelsetele, kiirelt reageerivatele ning muutusteks valmis inimestele.
ALKEEMIA TAROSKOOP. Ära lase pettekujutlustel ennast pimestada, muidu kõnnid oma õnnest mööda
01.veebruar 2016 14:32
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Naisteka horoskoop: eelmise nädala armastus- ja õnnetunne asendub tülitsemise ja vihaga  (1)
30.jaanuar 2016 22:00
Jätkuvalt on õhus pinged, mis tingitud Merkuuri asendist — närvilisus, rahutus, info- ja kommunikatsiooniga seotud äärmused. Seda eriti nädala esimeses pooles. Nädala teises pooles võtab Merkuuri koha üle Veenus. Seega on nädala teises pooles palju selliseid suhteid ja seltskondlikke sündmusi, kus annavad tooni ootamatused, veidrad ja kummalised sündmused, soov kogeda midagi erilist ja kõmulist jne.
Saunahoroskoop: Loe ja naera, kuidas tähemärgid saunavõlusid naudivad
29.jaanuar 2016 13:44
Eestlastele meeldib sauna võtta - see on juba ammu teada tuntud tõde. Mida teevad aga erinevad tähemärgid saunas olles? See lustakas horoskoop ajab ka kõige ebausklikuma muigama.
Väikese Ingli sõnum veebruarikuuks: miks see kõik nii keeruline peab olema?
28.jaanuar 2016 14:01
Headusesse uskuja ja teisi heade sõnumitega turgutav Evelin Liiva on Eestis avanud kolm Väikese Ingli nime kandvat poekest, kus müüakse eelkõige kõiksuguseid kivikesi ja neist tehtud ehteid, mis inimesele uskudes jõudu annavad. Lisaks veel lilli ja raamatud, heliplaate, looduslikku kosmeetikat, viirukeid ja muud.
ALKEEMIA TAROSKOOP. Käes on viljakas ja loominguline aeg, mil on hea alustada uute ettevõtmistega
27.jaanuar 2016 09:15
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Horoskoop: kas sinu või su kallima tähemärk soosib vallalise elu või suhtes olemist?  (3)
26.jaanuar 2016 12:00
Suudad sa taluda vallaline olemist? Kas su kallim ikka tahab suhtes olla? Ka nendele küsimustele oskavad tähed vastuse anda!
Naisteka horoskoop: unusta oma mured, sest lõpuks ometi lööb tõeline armastus lõkkele!
23.jaanuar 2016 22:00
Ka astroloogilistes üldvõngetes kestab edasi kõik see, mis kirjas ka eelmise nädala kohta. Merkuur on pikalt ühenduses Kaljukitses oleva Pluutoga ning kvadraadis Uraani ja Lilitiga. See mõju kestab ca 5. veebruarini. Seega on aeg närviline ja pingeline valitseb suur võimalus info ja kommunikatsiooniga seotud äärmusteks, jõuvõteteks, propagandaks, kallutatud info levikuks, kuulujuttudeks jne. Merkuuri kvadraat Uraaniga võib tuua ootamatusi ja äkkintsidente eriti liikluses ja seoses kõrgustega. Merkuuri ja Liliti kvadraat võimendab kõike ebatavalist, äärmusi.
Kas tunned ennast ära? Saa teada, milline on sinu tähemärgi suurim hirm!  (23)
19.jaanuar 2016 13:36
Kliki pildile ja vaata, kas sinu suurim hirm klapib sinu tähemärgiga! Hea lugeja, mida kardad sina kõige rohkem?
Patuhoroskoop: ütle, mis tähemärgist on sinu kallim ja me ütleme, kas ta petab sind!  (30)
19.jaanuar 2016 11:00
Petmise ohvriks langemine on valus ja kogemus, mida paljud ei soovi isegi oma vaenlasele. Pilguvaade igale tähemärgile annab aimu tema iseloomu kohta. Sellest saab ka teha omad järeldused..
ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal on esiplaanil armastuse müsteerium oma kõigis avaldumisvormides
18.jaanuar 2016 07:58
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Naisteka horoskoop: ajupesu, vaimne surve, propaganda ja tülid — rahu ei saabu veel nii pea!  (1)
16.jaanuar 2016 22:00
Ees on üsna pingeline ja rahutu periood, mis kestab umbes 5. veebruarini või ka veidi kauem. Selle põhjuseks on Merkuuri liikumise „seiskumine” 26. jaanuaril, kui Merkuuri liikumine retrograadsest (näiliselt tagurpidi) taas direktiivseks (otseseks) pöördub. Paraku tähendab see seisak seda, et nii Merkuuri ühendus Pluutoga ning ka Merkuuri kvadraat nii Uraaniga kui Lilitiga kestavad väga pikalt.