horoskoop

HOROSKOOP: milliste sõnadega sinu tähemärk palvetamist alustab?  (5)
22.oktoober 2014 22:00
Eks ikka tuleb vahel ette hetki, kus kõrgematelt jõududelt abi palumine ainsa aruka mõttena tundub. Milliste sõnadega sinu tähemärk palvetamist alustab?
Naisteka horoskoop: käes on soodne aeg leppimiseks ning romantilisteks ettevõtmisteks
18.oktoober 2014 22:00
Nädala üldmõjud on väga sotsiaalsed, suhtlemist ja kommunikatsiooni soosivad. Tugevad Kaalude märgi mõjud (kuni neljapäevani) soosivad leppimist, lepitamist, kompromissi otsimist, õiglast kaalumist ja kaalutlemist. Neljapäeval kell 14.57 siseneb Päike Skorpioni ning kell 23.52 jõuab Skorpioni ka Veenus — ning laupäeval moodustavad Päike ja Veenus täpse ühenduse. Seega on nii reede, laupäev kui ka pühapäev üsna kirgliku mõjuga, soosides kõike erootika ja seksuaalsusega seonduvat. Samas võib ihast kergesti saada viha — Skorpioni mõjud pole kunagi tasakaalukad, pigem äärmuslikud. Armukadedus! Lisaks liigub reedel ja laupäeval Skorpionis ka Kuu!
“Korraks vaid” Vikris
16.oktoober 2014 05:15
‟Vikerraadio uues saatesarjas “Korraks vaid” vaadatakse tagasi aastatesse 1968–1973, kui telerisse jõudis muusikasaade “Horoskoop”,” selgitas Vikerraadio uue sarja juht Silver Kuusik, kes menusaate fenomenist, muusikast ja ajastust huvitubki.
Kus sinu sünnimärgid asuvad? Vaata, millist saatust nad sulle ennustavad!  (20)
13.oktoober 2014 22:00
Hiina astroloogia järgi on sünnimärkidel su kehal väga suur võim su tuleviku üle. Need annavad märku su iseloomu, tuleviku, rahalise olukorra ja tervise kohta. Loe ka sina ja anna teada, kas läks täppi!
Avesta ütleb: uuel nädalal pese hoolega pesu, aga juukseid lõigata küll ei maksa!  (18)
12.oktoober 2014 11:00
Ajakirja Naised Avesta kalender annab soovitusi, mida uuel nädalal tähele panna ja millest hoiduda.
Naisteka horoskoop: tuleb hea nädal pidutsemiseks, lõbutsemiseks ja seltskondlikuks tegevuseks  (3)
11.oktoober 2014 22:00
Amburis liikuva Marsi väga tugevad ja harmoonilised aspektid muudavad nädala üldmõjud igati dünaamiliseks ja konkreetseid tegusid soosivaks. Energiat ja pealehakkamist on tavalisest rohkem ning ka soovitud tulemused on kiired tulema.
17 asja, mida mõistavad ainult tõelised horoskoobifännid  (2)
09.oktoober 2014 12:10
Kas sina saad end tõsiseks horoskoobifänniks nimetada?
HOROSKOOP: loe, mida tänane müstiline verekuu sinu tähemärgile kaasa toob  (11)
08.oktoober 2014 12:00
Täna öösel kaunistab meie taevavõlvi müstiline punane verekuu, mis täielikust kuuvarjutusest põhjustatud on. Loe, mida maagiline öö sinu tähemärgile kaasa toob!
Naisteka horoskoop: ees on palju halbu üllatusi ja provokatsioone  (11)
04.oktoober 2014 22:00
Kolmapäeval, 8. oktoobril kell 13.51 leiab aset täielik Kuuvarjutus Jäära 16 kraadis. Kuigi varjutus ei ole Eestis nähtav, on varjutuste astroloogiline mõju alati väga oluline.
Naisteka horoskoop: pinge, surve, konkurents ja võimuvõitlus — ees on pöörane nädal!  (4)
27.september 2014 22:00
Laupäeval teeb Päike kvadraadi Pluutoga ning pühapäeval leiab aset Marsi ja Uraani trigoon. Mõlemad aspektid mõjuvad läbi nädala. Niisiis on nädalas palju selliseid impulsse, mis nõuavad muutusi ja surnud punktist ülesaamist. Pinget, survet, konkurentsi ja võimuvõitlust esineb eelkõige suhete teemades, mis hõlmavad kokkuleppeid, lepinguid, konkreetset koostööd. Teisele lepingu- või osapoolele võidakse avaldada survet ja sundida teda oma seisukohti muutma.
HOROSKOOP: milline lemmikloom sinu tähemärgile kõige sobivam on?  (25)
25.september 2014 22:00
Jahedad ja sügisesed õhtud lausa nõuavad, et me kedagi endale kaissu haaraks. Kui aga kallimat pole käepärast võtta, siis on ideaalseks kallistuskandidaadiks just lemmikloom . Mis loom sinu tähemärgile kõige sobivam on?
Paheline horoskoop ehk uuri, milline narkootikum Sa oma tähemärgi kohaselt oleksid!  (5)
25.september 2014 14:10
Igal tähtkujul on vähemalt mõni spetsiifiline iseloomujoon, mida kõik sama tähtedeseisu jooksul sündinud inimesed jagavad. Naljahambad on pannud kokku narkoskoobi, mille kohaselt näiteks Vähk on LSD, Sõnn ecstasy, Kalad rahustid ja Lõvi kokaiin. Mis on Sinu tähemärgile vastava iseloomuga narkootikum, uuri välja SIIT ! NB! Antud lõbus artikkel ei ülista narkootikume ega ärgita neid tarvitama, tegu on puhta huumoriga!
Naisteka horoskoop: ära usu midagi, mida sulle räägitakse — valetamine ja teesklus on selle nädala märksõnad!  (7)
20.september 2014 22:00
Esmaspäevane Marsi ja Neptuuni kvadraat mõjub läbi nädala — õhus on palju ebamäärasust ja ähmasust, mida võib olla raske mõista.
HOROSKOOP: Tähed ütlevad, miks sa paks oled ja kuidas kõige kiiremini kaalust alla saada  (22)
19.september 2014 13:10
Maadled ülekaaluga ja ei tea, kuidas sellest jagu saada? Tähed ütlevad!
Emahoroskoop: kuidas sinu tähemärk emarolliga hakkama saab?
18.september 2014 14:24
Milline sa emana oled? Selleks, et iseennast või ka oma ema emarollis mõista, on astroloogia suurepärane abimees. Sa võid isegi juba enne lapsesaamist teada saada, milline ema sa tulevikus oled.
Naisteka horoskoop: ees on tempokas ja armukadedust täis nädal  (3)
13.september 2014 22:00
Esmaspäev ja ka suurem osa teisipäevast on üsna tempokas ja võib kaasa tuua kiirustamisest tingitud prohmakaid. Kolmapäevas on palju ülevoolavaid emotsioone, millele lisandub armukadedus või siis soov oma partnerile mingeid tingimusi või nõudmisi esitada. Marsi ja Neptuuni lähenev kvadraat (täpne aspekt 22. septembril) võib vee kohati päris sogaseks ajada – kummitab oht oma energiat ja väge valesti kasutada. Romantilises plaanis on üldmõjud üsna kained ja asjalikud, pigem rahulikud ja platoonilised kui kirglikud.