horoskoop

Indiaani horoskoop: kas oled kull, liblikas, kilpkonn või konn? Mida sinu tootemloom sinu iseloomu kohta räägib?  (23)
28.jaanuar 2015 22:00
Põhja-Ameerika pärismaalased, indiaanlased, on alati püüdnud elada kooskõlas loodusega, selle elementide- ja jõududega. Nende uskumust mööda on Maa, Taevas, Kuu ja Päike kõige tähtsamad taevaelemendid. Maad peavad indiaanlased kõikide inimeste suureks emaks ja oma suurima austuse märgiks kutsuvad teda ema Maa, suhtudes temasse äärmise aupaklikkuse, lugupidamise ja suure südamlikkusega. Indiaanlaste astroloogia aluseks on Päikese ja Maa tiirlemisest põhjustatud looduse suur ringkäik, millest põhjustatud aastaaegade vaheldumises näevad nad igikestvat elumüsteeriumi.
Naisteka horoskoop: nädal toob suhetesse segadust ning vajutab kõigele pessimismi pitseri
24.jaanuar 2015 22:00
Teisipäeval kell 17.00 siseneb Veenus Kaladesse, ent moodustab kohe ka kvadraadi Saturniga (täpne aspekt reedel) ning ühenduse Kalades asuva Neptuuniga (täpne seis pühapäeval).
SeksiHOROSKOOP: milline voodipartner sa oled?  (10)
23.jaanuar 2015 17:10
Kas teadsid, et tähemärk võib reeta, millised on inimese voodiharjumused ja kui malbeks või pööraseks ta linade vahel muutub? Loe, mida ütlevad tähed sinu enda, su partneri või silmapiiril oleva kompu seksieelistuste kohta.
Kuidas seletada astroloogiat skeptikutele?
22.jaanuar 2015 11:25
Astroloogia on skeptikutel alati harja punaseks ajanud ning tänapäeval ongi see teema laias laastus kas armastatud või vihatud - kes usub ja uurib, see fännab, kes ei usu, see sajatab ja kellel on ükskõik, see ei huvitugi teemast. Erinevate mõtteviiside, lähenemisnurkade ja vaatevinklite vabaduse ajastul on vahelduseks ehk hea lugeda ühe poole arvamust ehk astroloog Bob Marksi vastulauseid ja seletusi tuntud astroloogia kritiseerijatele.
Naisteka horoskoop: uus nädal toob nii haiguseid kui ka väsimust — kui võimalik, võta puhkust!  (5)
17.jaanuar 2015 22:00
Esmaspäeval leiab aset Veenuse ja Jupiteri opositsioon, mis võib nädala esimeses pooles tekitada paljudes laisa ja mõnuleva meeleolu. See on hea aspekt seltskondlikule elule, soosides pidutsemist ja elunautimist, kuid tõsist töötegemist aspekt ei soosi. Teisipäeval kell 11.43 siseneb Päike Veevalajasse ning kell 15.14 on kuuloomine 0.8 kraadi Veevalajas – algab Lamba/Kitse aasta. (Uus idamaade aasta algab alati kuuloomisega Veevalaja märgis).
Naisteka horoskoop: ka uuel nädalal on õhus rohkem pingeid kui vaja
10.jaanuar 2015 22:00
Nädalat ilmestavad Merkuuri-Uraani ning Veenuse-Uraani sekstiil. Loomulikult seega ka Merkuuri ja Veenuse ühendus. Seega on eriti nädala esimeses osas õhus palju kergust ja suhtlemissoovi. Samas kulmineerub neljapäeval Marsi ja Saturni kvadraat, mis mõjub igasugusele energiale ja tegevusele takistavalt ja pärssivalt. Ning nädala teises pooles hakkab mõjuma juba ka Marsi-Neptuuni ühendus Kalades (täpne seis 20. jaanuaril).
Sergei Kraana kõva mehe horoskoop  (2)
10.jaanuar 2015 17:09
Jaanuar. Teed Priit Pulleritsu kõva mehe testi ja saad null punkti. Loed esimest korda elus ajalehest spordiuudiseid ega saa mitte millestki aru. Siis loed Valdo Jahilo anekdoote ja need ajavad sind naerma.
Raha napib? Igor Mangi ennustused panid Hirmo ja Kivisaare eetris hõiskama!  (5)
08.jaanuar 2015 09:10
Täna Maalehes ilmunud tähetark Igor Mangi suur horoskoop "Mida toob lamba-aasta 12 tähemärgile" tekitas Sky Plusi "Hommikuprogrammi" tegijates suurt elevust.
Naeris: Tänasida toimetusi, härra, viska homse varna!
08.jaanuar 2015 05:15
Poliitik! Sõnu tehes vaata, et need ikka süüa sünniks!
Tähetark IGOR MANG: Mida toob lamba-aasta tosinale tähemärgile?  (49)
08.jaanuar 2015 05:15
19. veebruaril 2015 algaval lamba-aastal suurenevad küll püüdlused rahuliku elu poole, kuid juba on käimas masinavärk, mis teeb elu veel raskemaks.
ALKEEMIA TAROSKOOP 2015: armastus, töö ja tervis jaanuarikuus
07.jaanuar 2015 16:10
Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile helmekuuks? Milleks pead valmis olema armastuse ja suhete osas? Kuidas kujuneb olukord tööl? Mida peaksid tervise osas tähele panema?
Kas horoskoope, pendleid ja ennustusi ikka tasub uskuda?
07.jaanuar 2015 14:32
Mure: Kas horoskoobid, ennustused ja pendilid jne on asjad, mida pruugib uskuda? Kas need ennaustused lähevad täide? Horoskoop on mul päris tihti täide läinud. Mirts, 16.
HOROSKOOP: oled sa kloun või karu? Kellena sinu tähemärgi esindaja tsirkuses töötaks?  (4)
06.jaanuar 2015 23:30
Oled sa kunagi mõelnud, et kellena sina tsirkuses läbi lüüa võiksid? Ära muretse, siit saad vastuse!
Avesta nõuanded selleks nädalaks: reedel pese pesu, aga ära mingil juhul sõpradele laenu anna!  (1)
06.jaanuar 2015 13:00
Ajakirja Naised Avesta kalender annab selleks nädalaks kasulikke nõuandeid. Mida teha tohib ja mida mitte?
Kristel Aaslaid ei taha ülbe tuntud inimene olla: mulle võib alati tere öelda  (17)
06.jaanuar 2015 08:50
Eelmise aastaga, nagu horoskoop ennustas, tegi Kristel Aaslaidi elu 180-kraadise pöörde ning laulis ja tantsis end paljude südameisse, ent tuntusega ta harjunud veel pole.
Naisteka horoskoop: uue aasta esimene töönädal toob muret, pingeid ja kahtlusi
03.jaanuar 2015 22:00
Nädala esimeses pooles mõjub veel Päikese-Pluuto ühendus, mis võimendab Kaljukitse omadusi, suurendab auahnust ja soovi teistest ette rebida.
Smokingites Margna ja Jõekalda aastavahetus peovisioonis  (42)
02.jaanuar 2015 03:30
Telekanalite programm rõhus raju läbu näitamisele, aga kolme peale saaks korraliku meelelahutusprogrammi kokku küll.
Naisteka suur AASTAHOROSKOOP: ees on saatusliku tähendusega ja kirge täis aasta!  (2)
31.detsember 2014 22:00
Astroloog Taimi Uuesoo ennustab, mida algav uus lamba-aasta toob ning tähendab. Mida tähed sulle lubavad? Õnne, armastust või hoopis suurt pettumust ja viha? Vaata kindlasti: