horoskoop

Heidy Tamme lahkunud Toivo Nikopensiusest: tõstkem täna korraks kõik pilgud taeva poole  (1)
25.märts 2015 07:35
Pühapäeval lahkus meie seast Toivo Nikopensius , mees, keda teatakse muusikasaate "Horoskoop" päevilt ning kelle lugu "Jälle algab kõik" on ka nooremale põlvkonnale ilmselt tuttav. Heidy Tamme kurvastab ja sõnab, et veel alles lappas vanu visiitkaarte ja mõtles Toivo peale.
Naisteka horoskoop: käes on aeg asju rahulikult võtta ja puhata!
21.märts 2015 22:01
Nädala üldmõjud on suhteliselt stabiilsed ja rahulikud. Päikese ja Saturni trigoon annab nädalasse püsivust ja stabiilust, samas Veenuse ja Jupiteri kvadraat lisab mõjusid, mis on pigem elunautivad ja mõnulevad.
Avesta kalender kuulutab: 21. märtsil hakkab härja-aasta — mida see sinu tootemloomale toob?  (8)
19.märts 2015 11:00
Värske ajakiri Naised kuulutab, et peagi on Avesta kalendris hakkamas uus aasta, mille tootemloom on sedakorda härg. Mida see aasta sulle toob?
Naisteka horoskoop: muuda oma elu või vastuta tagajärgede eest — vanaviisi jätkata ei saa!
14.märts 2015 22:00
Esmaspäeval teeb Merkuur kvadraadi Saturniga ning kolmapäeval ühenduse Neptuuniga. Selline kombinatsioon muudab paljud üsna murelikuks ja pessimistlikuks. Kuid positiivsel juhul ollakse väga loomingulised ja fantaasiaküllased.
Naisteka horoskoop: nädala märksõnadeks saavad tülid, pettumus ja halvad üllatused  (15)
07.märts 2015 22:00
Kolmapäeva õhtul teeb Jääras liikuv Marss ühenduse Uraaniga ning neljapäeva öösel kvadraadi Pluutoga. Seega on algava nädala vibratsioonid vägagi pingelised ja võivad kaasa tuua äkilisi ja ootamatuid sündmusi.
ALKEEMIA TAROSKOOP: armastus, töö ja tervis märtsikuus
05.märts 2015 08:00
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile kevadkuuks? Milliseks kujunevad sinu armusuhted? Mida peaksid silmas pidama tööalaselt? Kuidas on lood tervise ja enesetundega?
HOROSKOOP: ettevaatust, täiskuu läheneb! Mille peale sinu tähemärk seekord aru kaotab?  (19)
04.märts 2015 15:00
Kuna täiskuu ei ole enam kaugel, siis otsustasid Naisteka tähetargad maha istuda ja ennustama hakata. Mis on need kolm asja, mille peale sinu tähemärk seekord täiskuu tõttu aru kaotab?
IGOR MANG ennustab, mida toob märts tosinale tähemärgile  (20)
02.märts 2015 17:35
Eelmiste kuudega võrreldes on märts positiivne ja loominguline ning annab lootust kõikidele ühiskonnakihtidele. Kõik ootavad ja loodavad midagi – sellele viitab Marsi ühendus Veenusega, mis on trigoonis Jupiteriga.
Naisteka horoskoop: suhetesse võivad mõrad tekkida — ihaletakse vaheldust ja vabadust  (6)
28.veebruar 2015 22:00
Kolmapäeva õhtul teeb Veenus ühenduse Uraaniga - suhetes ja seltskondlikus suhtluses hinnatakse vabadust ja sõltumatust, ollakse huvitatud kõigest uuest ja vaheldust pakkuvast. Suhetes otsitakse sensatsiooni ja kõmu.
Naisteka horoskoop: eesolev nädal on kui ameerika mäed — tülid ja kirehood vaheldumisi!
21.veebruar 2015 22:00
Esmaspäeval teeb Päike kvadraadi Saturniga, neljapäeval ühenduse Neptuuniga ning pühapäeval opositsiooni Lilitiga.
SUUR LAMBA-AASTA HOROSKOOP: mida sinu looma-aasta märk sulle toob?  (32)
19.veebruar 2015 13:00
Täna algas hiina astroloogia järgi lamba aasta. Rohelise puulamba aasta, kui täpne olla. Ja see voonake ei vaiki, vaid seletab lahti, mis meid sellel aastal ootab. On aeg üle vaadata, kas see pehme ja villane määgiv loomake ongi nii süütu, kui ta välja paistab!