horoskoop

Naisteka horoskoop: ees on nädal täis kiusatusi ja romantikat  (9)
26.juuli 2014 22:00
Esmaspäeval moodustab Vähis liikuv Veenus vastasseisu Pluutoga ning reedel kvadraadi Uraaniga. Seega on nädalas suur vastuolu soovi vahel olla kellegagi lähedane, aga samas ka vaba ja sõltumatu. Ühest küljest siis armukadedus ja soov partnerit kontrollida, teiselt poolt soov luua uusi suhteid ja katsetada millegi erilise ja tavatuga. Paljudel võib tekkida kiusatus suhe lõpetada või seda suurel määral muuta.
On suveromansi aeg: viis nõuannet kohtinguportaali profiili loomiseks  (2)
23.juuli 2014 14:00
Interneti kaudu sõbrakutse saatmine on lihtsam kui baaris joogi välja tegemine. Selleks aga, et see vastu võetaks, on vaja head profiili. Milline näeb välja üks mõjuv ja veetlev kohtinguprofiil? Siin on sulle nõuanded!
Naisteka horoskoop: algab parim nädal kergeks suveromansiks  (16)
19.juuli 2014 22:00
Teisipäevane Merkuuri ja Pluuto opositsioon ning reedene Merkuuri — Uraani kvadraat muudab nädala üldised vibratsioonid üsna närviliseks ja rahutuks. Õhus on intellektuaalset pinget, mis võib võtta vaidluste ja sõnasõdade vormi, väljenduda läbi propaganda ja ajupesu.
Naisteka horoskoop: sel nädalal loodud romantilised suhted ei jää püsima  (12)
12.juuli 2014 22:00
Nädalas on tasakaal erinevate energiate vahel — tunda annab veel Veenuse ja Marsi trigoon, mis tasakaalustab naiselikke ja mehelikke energiad just romantilises plaanis.
Autohoroskoop: millise tähemärgi esindajad on kõige kehvemad juhid ja kelle kätte võib julgelt rooli usaldada?  (112)
09.juuli 2014 15:05
Kas sina oled tasakaalukas ja kainelt mõtlev liikleja, unistaja või hoopis märatseja? Loe meie horoskoopi ja anna teada, kas tundsid end ära!
HOROSKOOP 08.07: Loe, mida tähed Sulle tänaseks lubavad!  (1)
08.juuli 2014 08:10
Vähk on üliemotsionaalne ja otsib lähedust, Kaljukitse illusioonid kellegi suhtes aga purunevad. Loe, mida toob päev Sinu tähemeärgile täna!
Naisteka horoskoop: uus nädal tuleb nii ettevõtmiste kui suhete osas suurepärane!  (3)
05.juuli 2014 22:00
Esmaspäeval teeb Veenus sekstiili Uraaniga – seega soosib nädala esimene pool vaheldust ja uusi põnevaid ja inspireerivaid suhteid. Ning pühapäevane (mõju läbi nädala) Veenuse-Marsi trigoon loob harmoonia naiselike ja mehelike energiate vahel – õrnus ja jõulisus on suhetes tasakaalus.
Naisteka horoskoop: ees seisab armukadedusest ja konkurentsist küllastunud nädal
28.juuni 2014 22:00
Reedel asetleidev Päikese ja Pluuto opositsioon vajutab pitseri tervele nädalale. Võimendub võitlus paremate positsioonide pärast, suureneb konkurents ja soov domineerida ning teisi endale allutada. Samas soosib see aspekt muutusi ja läbimurret, surnust punktist ülesaamist.  Laupäevane Veenuse-Liliti sekstiil lisab nädala teisele poolele värvi ja vaheldust — seda nii romantilises plaanis kui ka seltskondliku elu osas. Neljapäev ja reede võimendavad kadeduse ja armukadedusega seotud momente — ebasoodsad päevad nii uute tutvuste loomiseks kui ka lepingute sõlmimiseks.
Naisteka horoskoop: nädalas tuleb ettearvamatuid ja äkilisi momente rohkem kui küll
21.juuni 2014 22:00
Ka jaaninädalal on kosmilised mõjutused praktiliselt samad, mis eelmiselgi nädalal. Kolmapäeval teeb Marss täpse vastasseisu Uraaniga — nii et õhus on jätkuvalt mässumeelseid vibratsioone ja võimalusi äkilisteks ja ettearvamatuteks arenguteks. Ülimalt ettevaatlik tuleks olla nii liikluses kui ka muudes olukordades, kus võib midagi äkilist juhtuda.
Naisteka suur jaanihoroskoop: millised rituaalid toovad sinu tähemärgile armastuse ja edu?  (6)
20.juuni 2014 23:00
Jaaniaeg on maagiline nii mõneski mõttes - valged ja sumedad ööd, suur lõke ja sõnajalaõieotsingud. Mida toob see sel aastal sinu tähemärgi esindajale?
Naisteka horoskoop: ettevaatust — sel nädalal on õhk paksult pinget täis!  (2)
14.juuni 2014 22:00
Suures osas kehtivad edasi — ja isegi tugevamal kujul — kõik eelmise nädala mõjud. Marss on endiselt Pluuto ja Uraani poolt justkui „tangide vahele“ võetud. Seega on jätkuvalt õhus mässumeelsust, võimalusi provokatsioonideks, vägivallaks ja kõikvõimalikeks ootamatusteks. Energia peab leidma mõistliku väljapääsu, vastasel korral võib järgneda „plahvatus“. Aga need, kes oskavad oma energiatega „tööd teha“, võivad kogeda vapustavaid tervenemisi ja muid energia ja jõu positiivseid transformatsioone. Kolmapäevane Veenuse-Jupiteri sekstiil muudab nädala teise poole seltskonnaelu aktiivsemaks — nädala esimeses pooles võib tunda anda veel pidurdav ja kainestav Veenuse ja Saturni opositsioon.
Horoskoop: täiskuu, 13 ja reede — vaata, mille peale kõik tähemärgid sel päeval aru kaotavad!  (43)
12.juuni 2014 22:00
Ettevaatust! Libahundid ja niisama peast pöörased on sedavõrd hullumeelse päeva puhul eriti aktiivsed! Horoskoop tuleb appi — mida peab sinu tähemärk kindlasti sel päeval vältima? Või mida peaksid sina teiste tähemärkide puhul vältima?
Igor Mangi õnne valem: mul on hea naine, jalgratas, koer ja palju häid raamatuid  (32)
12.juuni 2014 10:44
65aastaseks saav astroloog on rõõmsam ja tervem kui varem ning rahul sellega, et vaba Eesti tõi talle võimaluse oma mõtteid vabalt kuulutada.
Mismoodi ja miks alkohol sinu käitumist mõjutab?  (6)
09.juuni 2014 15:00
Ärkad hommikul üles ja tõmbad eelneva õhtu peale mõeldes piinlikusest teki üle pea? Sellel, miks sa kõiki neid häbiväärseid asju tegid, on oma põhjus. Miks me käitume purjutades nagu peata kanad?
Naisteka horoskoop: sel nädalal on nii töö- kui armuasjad jahedad ja uusi suhteid on raske luua  (4)
07.juuni 2014 22:00
Nädalas on kaks suurt aspekti — reedene Veenuse opositsioon Saturniga ja laupäevane Marsi-Pluuto kvadraat. Viimane aspekt on olnud aktiivne juba aprilli algusest saati — vahepeal mõju veidi nõrgenes, sellel nädalal kulmineerub ja aspekti mõju lõpeb kusagil juuni lõpus, juuli alguses.
SUUR NARKOSKOOP: Loe, milline meelemürk Sinu tähemärgile ei sobi!  (15)
02.juuni 2014 12:35
Rahvusvahelist kuulsust kogunud nõid Teiba-Ivar tegi astroloogilisi mõõtmisi ja koostas nimekirja, mis paljastab seosed meelemürkide ja tähtkujude vahel. Populaarteaduslik väljaanne Avanejad paljastab naljahammastele.
Naisteka horoskoop: õhus on mässumeelsust, romantikat ja kiusatusi  (3)
31.mai 2014 22:00
Nädala üldmõjud on üsna rahutud, samas valitsevad head võimalused teha vajalikke muudatusi ja saada üle surnud punktist. Ollakse üsna uudishimulikud ja püütakse kõikjale sekkuda. Samas on õhus ka mässumeelsust ja võimalusi ootamatuteks ja äkilisteks sündmusteks. Veenuse sekstiil Neptuuniga lisab üldmõjudesse omakorda romantikat ja huvi kunsti ja salapäraste asjade vastu. Päikese ja Uraani sekstiil lükkab paljudele protsessidele peale kiired tuurid — asjad ja sündmused käivituvad tavalisest kiiremini. Samas on paljud Veenuse ja Liliti kvadraadi tõttu vastuvõtlikud mitmesugustele kisatustele ja ahvatlustele. Suhetes on palju äärmuslikkust, ebasiirust, „tumedaid“ vibratsioone. Nädal võib kujuneda väga probleemseks liikluses!
Horoskoop: mille peale sinu tähemärk kõige rohkem närvi läheb?  (24)
27.mai 2014 13:00
Elu on täis keerulisi situatsioone, mis meid sageli rööpast välja lükkavad. Kas sa oled tähele pannud kui erinevalt me kõik sellistele olukordadele reageerime?