horoskoop

Rahata ja hääletades reisil, osa X: Venemaalt väljas ja reisimasenduses  (4)
26.mai 2016 11:33
Kuu aega teel olnud Tauri on kõigile – ka telle endale - ootamatult Leedus . Plaanitud Aserbaidžaani reisi asemel hakkab tee hoopis lääne poole viima.
ALKEEMIA TAROSKOOP. Otsuste langetamisel ära kiirusta ega tagane oma väärtushinnangutest
23.mai 2016 23:59
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.
Naisteka horoskoop: õhus on tunda nii konkurentsi kui kirge — vaata ette, et sa lõksu ei astuks!  (1)
21.mai 2016 22:00
Nädala põhilised astroloogilised mõjutajad on Veenus ja Marsi opositsioon (mõjub kuni neljapäeva või reedeni) ning nädala esimeses pooles mõjuv Päikese-Marsi vastaseis. Seega on nädala esimene pool üsna kirglik ja intensiivne, tuues kaasa nii iha kui viha. Õhus on tunda konkurentsi ja soovi oma tahet teistele peale suruda. Probleemiks võib olla nii kadedus kui armukadedus ning soov oma partnerit või ka kaastöötajat kontrollida ja talle tingimusi esitada.
Astroloogiline kell: edu saabub plaani järgi!
20.mai 2016 08:35
Erinevatel nädalapäevadel ning kellaaegadel valitsevad erinevad sodiaagimärgid, kusjuures nädala jooksul vahelduvad kõik 12 tähemärki. Seepärast on meie astroloogiline kava universaalne: kõigi tähemärkide esindajad võivad seda kasutada, planeerides oma elu ja tegevusi kooskõlas tähtedega. Esialgu leidke oma tähemärgi aeg: sellistel päevadel ja kellaaegadel läheb teil eriti hästi. Kasutage seda aega oma ideede ning kavatsuste elluviimiseks.
TRENNIHOROSKOOP: Milline treening sobib sinu tähemärgile kõige paremini?
18.mai 2016 10:06
Enesekindlus on atraktiivne iseloomuomadus ja selleni viib teadagi pidev töö. Tervislik elustiil on aga võti hea enesetunde ja välimuseni. Nende kahe oskuslik kombineerimine võib anda enneolematuid tulemusi. Kuna tervislik elustiil sisaldab ka treeningut, nii ilusa välimuse kui tugeva tervise heaks, pakume siinkohal välja valiku erinevatele astroloogilistele tähemärkidele sobivaid näpunäiteid ja nippe.
Lapsehoroskoop: õpi oma last tundma — sodiaagimärk annab vihjeid, kelleks ta kasvab!  (2)
17.mai 2016 10:19
Oma lapse käitumisele võid leida selgituse tema tähemärgiga tutvudes. Loe ja vaata, kas sinu lapse iseloom vastab tema sodiaagimärgi kirjeldusele.
ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg vaadata sügavalt endasse ja tegeleda oma sisemaailma deemonitega
16.mai 2016 10:05
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.
Naisteka horoskoop: mis seisab ees? Kas eelmise nädala head ja positiivsed võnked ikka jätkuvad?  (2)
14.mai 2016 22:00
Nädal on üsna aspektivaene – kolmapäevast 23. maini mõjutab meid Marsi ja Pluuto poolkvadraat ning 18. maist kuni 26. maini Päikese-Marsi opositsioon. Mõlemad aspektid on seotud võitluse ja konkurentsiga. Seega on nädala teine pool aeg, mil paljudes ärkab ellu auahnus ja ambitsioonikus. Üritatakse vahendeid valimata oma eesmärgid teoks teha, minna nn üle laipade. Ettevaatlik tuleks olla ka liikluses ja ka igal pool mujal, kus võib esineda kokkupõrkeid ja traumasid.
Pimeduse soe süda Kongos
13.mai 2016 12:30
Päevitama Kongosse minna ei maksa, kirjutab Jane Saks.
Kevadine armuhoroskoop: vaata, milline flirdivõte sinu silmarõõmu põlvist nõrgaks võtab!  (5)
12.mai 2016 22:00
Kuidas teatud tähemärkidele läheneda, et nad kindlalt võrku püüda? Siin on TheFrisky astroloogidelt mõned külgelöömisvõtted eelseisvaks nädalavahetuseks, millega ihaldusobjekt põlvist nõrgaks võtta.
ALKEEMIA TAROSKOOP. Käesolev nädal toob kaasa palju suhtlemist ja vastakaid tundeid
09.mai 2016 13:57
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Naisteka horoskoop: lõpuks ometi! Uus nädal toob rohkelt armastust, õnnesära ja ilu!  (9)
07.mai 2016 22:00
Teisipäeval teeb Veenus trigooni Jupiteriga ning laupäeval Pluutoga. Mõlemad aspektid mõjuvad terve nädala jooksul. Seega on Veenuse teemad (armastus, suhted, seltskond, naudingud, kõik meeldiv ja rahuldust pakkuv) selles nädalas väga tugevad ja harmoonilised. Kuna Veenus on Sõnnis, mis on lopsakuse ja ürgse elujõu märk, siis on uus nädal suurepärane selleks, et nautida kõiki maiseid ja ürgseid rõõme, olla kontaktis nii Emakese Maaga kui ka oma kallima kehaga, nautida elu lihtsat loomulikkust selle täies ulatuses.
ILUHOROSKOOP: Mida tähemärk sinu ilurutiini kohta ütleb?
06.mai 2016 15:26
Kkas teadsid, et igal tähemärgil on ka oma ilualased eelistused?
Horoskoop juhatab teed lemmiklooma valimisel: kes on sinu jaoks see õige?  (5)
05.mai 2016 13:49
Milline lemmikloom on sinu tähemärgile see kõige õigem? Dimensioni astroloogid jagavad nõuandeid! Vaata, kes on sinu parim sõber!
ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS: mida toob lehekuu armastuse, töö ja tervise osas?
05.mai 2016 06:33
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile maikuuks? Milliseks kujuneb sinu armuelu, kuidas laabuvad tööasjad ja mida on oodata tervise osas?
Loodus puhkeb mais õide. Kas ka armastus?
03.mai 2016 10:00
"Just nii, armastus on üks esimesi, mis õide puhkeb ja teeb seda nii, nagu hea tervisega hortensia - õitseb soodsate tingimuste korral aastaringselt," kirjutab headusesse uskuja ja teisigi heade sõnumitega turgutav Evelin Liiva Facebookis.
ALKEEMIA TAROSKOOP. Käes on muutuste aeg, mis toob kaasa vastakaid emotsioone
02.mai 2016 09:00
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Naisteka horoskoop: ole nüüd ettevaatlik! Inimesed on närvilised, rahutud ja otsivad pahandusi  (74)
30.aprill 2016 22:00
Nädala positiivseim mõjutaja on Päike, mis moodustab laupäeval (mõju tugevam nädala teises pooles) harmoonilise trigooni loovate muudatuste ja transformatsioonide sümboli Pluutoga. Seega on aeg küps vajalike muudatuste tegemiseks, vigade paranduseks, uuendusteks, ümberhindamisteks, puhastuseks. Kuna Sõnni märgi mõjud on väga tugevad, siis tuleks sellel nädalal igal võimalusel viibida looduses, olla kontaktis Maa, taimede, puudega.