horoskoop

HOROSKOOP: Tähed ütlevad, miks sa paks oled ja kuidas kõige kiiremini kaalust alla saada  (17)
19.september 2014 13:10
Maadled ülekaaluga ja ei tea, kuidas sellest jagu saada? Tähed ütlevad!
Naisteka horoskoop: ees on tempokas ja armukadedust täis nädal  (3)
13.september 2014 22:00
Esmaspäev ja ka suurem osa teisipäevast on üsna tempokas ja võib kaasa tuua kiirustamisest tingitud prohmakaid. Kolmapäevas on palju ülevoolavaid emotsioone, millele lisandub armukadedus või siis soov oma partnerile mingeid tingimusi või nõudmisi esitada. Marsi ja Neptuuni lähenev kvadraat (täpne aspekt 22. septembril) võib vee kohati päris sogaseks ajada – kummitab oht oma energiat ja väge valesti kasutada. Romantilises plaanis on üldmõjud üsna kained ja asjalikud, pigem rahulikud ja platoonilised kui kirglikud.
ÕNNETUSEHOROSKOOP: mida võtab ette sinu tähemärk, kui temaga midagi juhtuma peaks?  (20)
11.september 2014 22:00
Oled mõelnud, mis juhtuks kui ...? Täheteadus tuleb appi! Vaata, kuidas sinu tähemärk surmalähedases olukorras käitub.
Naisteka suur sügisene armuhoroskoop  (10)
06.september 2014 22:00
Milliseks kujuneb alanud sügis sinu armuelule? Kas on loota kuumi tundeid ja särtsakaid kohtinguid või tuleb sul leppida kassi ja romantiliste komöödiatega?
Naisteka horoskoop: käes on aeg oma energia ning elujõu taastamiseks!  (1)
30.august 2014 22:00
Vastupidiselt eelmisele nädalale on see nädal väga aspektivaene — põhiaspektidest leiab kolmapäeval (mõju läbi nädala) aset vaid Päikese ja Pluuto trigoon. See on suurepärane aspekt selleks, et uuendada, parandada, ravida, remontida kõike seda, mis piisavalt hästi ei funktsioneeri. Õige aeg taastada energiat ja elujõudu. Nädala esimeses pooles mõjutab meid veel ka Päikese-Neptuuni opositsioon, mis võib jätkuvalt vett segada, olla seotud vale, pettuse, intriigide, hämamiste ja ebaselgete asjaoludega.
HOROSKOOP: mehed, pange tähele! Mida otsivad erinevatest tähemärkidest naised oma kaaslastes?  (21)
26.august 2014 22:30
Nii nagu ühele ema ja teisele tütar, otsib iga tähemärgi naissoost esindaja oma kaaslases midagi omanäolist. Mis on see, mida daamid eelistavad? Mida nad oma kaaslases otsivad?
Hoia oma elu tasakaalus: väikesed muudatused tagavad edu  (2)
24.august 2014 23:30
Meie mälestused, tõekspidamised, emotsioonid ja tegelikult kogu elu on müstilisel moel seotud looduselementidega — õhk, vesi, tuli, maa. Kõikides nendes elementides peitub tohutu jõud. India vanasõna ütleb, et igaüks meist on maja, milles on neli tuba — vaimne, emotsionaalne, füüsiline ja hingeline — aga kui me ei käi iga päev igas toas, siis pole me terviklikud. Siin aga tulevad meile appi elemendid, mis on sisemistesse tubadesse minekuks võimsad abivahendid mis mõjutavad meie psüühikat. Kõigi elementide taga olevaks energiaks on Looja, kogu meie elu allikas. Nelja elemendi sümboolika on justkui põimitud kokku erinevatest kildudest, mis moodustavad kokku ühtse terviku, mis annavad elule tasakaalu. Õhu vaim andis tuule koos jahutavate paitustega suvel, vee vaim tõi värskendavad vihmad, tule vaim andis päikesesoojuse ja maa vaim tekitas meie planeedile mäed, puud, taimed.
Naisteka horoskoop: ettevaatust — uus nädal täitub armukadeduse ja intriigidega!  (3)
23.august 2014 22:00
Algav nädal on äärmiselt aspektirohke: Esmaspäeval Marsi ja Saturni ühendus ning Veenuse–Uraani trigoon. Teisipäeval Veenuse ja Saturni kvadraat. Kolmapäeval Veenuse ja Marsi kvadraat. Neljapäeval Veenuse ja Liliti ühendus. Ja reedel Marsi-Liliti kvadraat ning Päikese-Neptuuni opositsioon. Kõik need aspektid mõjuvad korraga terve nädala jooksul. Seega on nädala võnked paras „pudru ja kapsad” — võimalusi on seinast seina. Ühelt poolt mõjuvad Saturni kainestavad ja pidurdavad aspektid, teisalt annab Veenuse ülitugev mõju hoogu juurde nii seltsielule kui ka romantilistele suhetele. Veenuse ja Marsi kvadraat võimendab nii kadedust kui armukadedust. Päikese-Neptuuni opositsioon ajab vee sogaseks, võimendades arusaamatusi, möödarääkimisi, valet, pettust, intriige, ebasiirust.
Naisteka horoskoop: ees on nädal täis armastust, kirge ja seksuaalsust  (12)
17.august 2014 11:08
Esmaspäeval teevad heaoluplaneedid Veenus ja Jupiter ühenduse Lõvis. Seega on eriti nädala esimeses pooles tavalisest rohkem seltskondlikkust ja soovi elu nautida. Kõike meeldivat ja armastusväärset peaks olema kerget kätte saada.
Horoskoop: milline tähemärk andestab sulle kõik eksimused ja kes peab elu lõpuni viha ka pisiasjade pärast?  (74)
15.august 2014 11:00
Me kõik oleme ainult inimesed ja teeme elus vigu, mille tagajärjel ka teised haiget saavad. Siin on sulle väikene spikker selle kohta, milliste tähemärkide esindajatega on sul pärast käki kokku keeramist võimalik veel ära leppida ja kes pööravad sulle ka väikseima apsaka järel igaveseks selja.
Naisteka horoskoop: hea aeg muudatuste ja uuenduste tegemiseks, sest kõik õnnestub, mis ette võtad!  (2)
09.august 2014 22:00
Reedene Marsi ja Pluuto sekstiil laeb nädala tugevate energiatega. Soositud on uuendamine, parandamine, restaureerimine, suuremate muudatuste tegemine või nende planeerimine. Kergem on vabaneda eri liiki takistustest, murda läbi kitsaskohtadest.
Lapsehoroskoop: sodiaagimärk annab vihjeid, kas sinu lapsest kasvab kartmatu võitleja või õrnhingeke  (10)
08.august 2014 09:00
Oma lapse käitumisele võid leida selgituse tema tähemärgiga tutvudes. Loe ja vaata, kas sinu lapse iseloom vastab tema sodiaagimärgi kirjeldusele.