horoskoop

Naisteka horoskoop: kiusatustele ja ahvatlustele vastu seismine on jõulunädalal eriti keeruline
20.detsember 2014 22:00
Jõululaupäeval ja ka jõulu esimesel pühal mõjutab meid kõiki Veenuse ja Liliti poolteistkvadraat. Seega võib kõikides Veenuse teemades olla palju sellist, mida võib olla raske mõista või mis võib olla ka seotud mitmesuguste kiusatuste ja ahvatlustega.
ALKEEMIA TAROSKOOP 2015: Kalad, Vähk ja Skorpion - mida toob uus aasta veemärkidele?
20.detsember 2014 12:21
Katrin Oidra maagilised taro kaardid näitavad aastaks 2015 veemärkidele erilist edu töö ja rahaga seotud valdkondades, samuti edeneb hästi kodune elu ning suur rõhk on perekondlikel suhetel.
Jõuluaja stressiHOROSKOOP: mille peale sinu tähemärk pühadel kõige rohkem endast välja läheb?  (18)
19.detsember 2014 13:00
Pühad tulevad suure hooga aina lähemale. Teada on tõsiasi, et üks korralik jõuluõhtu ilma ühegi draamata mööduda ei saa. Miks sina sel aastal oma kallimaga tülli lähed? Naisteka tähetargad räägivad!
OSTA MAALEHT JA VÕIDA astroloog Igor Mangi koostatud ISIKLIK HOROSKOOP!  (3)
16.detsember 2014 14:28
Ostes 23.12.- 11.01. Maalehe Konsumist, Maksimarketist või A ja O kauplusest ning registreerides ostu Säästukaardiga, osaled Igor Mangi koostatud isikliku horoskoobi loosimises! Lisaks läheb loosi 12 ainulaadset tähemärgi kruusi.
Naisteka horoskoop: pühade-eelne nädal on täis kuuma kirge, iha ja romantikat!  (6)
13.detsember 2014 22:00
Laupäeval (mõju on tugevam nädala teises pooles) kulmineerub Veenuse ja Pluuto ühendus Kaljukitse 12 kraadis. Ühendus ise on seotud kire ja ihaga, ent Kaljukitse mõju hoiab seda vähemalt väliselt tagasi. Kirg ja iha on seega allutatud rangele ja asjalikule vormile.
VIDEO: Astroloog Taimi Uuesoo õpetab, kuidas endale kõige õigem kaaslane leida  (25)
10.detsember 2014 22:00
Tunnustatud astroloog ja mitmete horoskoobiraamatute autor Taimi Uuesoo annab nõu, milliseid märke jälgida ja millistest levinud müütidest ja valearvamustest loobuda, et endale sobiv kaaslane leida!
Südamlik jõululugu: jäin saatuse tahtel bussist maha ja kohtasin paar tundi hiljem oma eluarmastust  (15)
10.detsember 2014 17:00
Naistekas on käimas auhinnamäng, mille raames me kõigilt teilt, head lugejad, armsaid, naljakaid ja toredaid jõuluteemalisi mälestusi ootame . Auhinnapakkidesse paneme üllatused Dove`lt (juuksehoolduskomplekt), Oriflame` ilt (True Perfection kinkekomplekt) ja Avon`ilt (Anew Hydro Advance ja Nutri Advance näokreemikomplekt). Lisaks leiavad võitjad kinkekottidest Taimi ja Ago Uuesoo horoskoobiraamatu “Horoskoop 2015. Saatuslik aasta” kirjastuselt Tulip OÜ.
AUHINNAMÄNG: kirjuta meile oma kõige lõbusamast, naljakamast või kummalisemast jõulumälestusest  (2)
09.detsember 2014 22:30
Meil kõigil on jõuludega seoses palju toredaid ja lustakaid mälestusi, mida on ikka ja jälle tore meenutada ja teistelegi edasi rääkida. Kirjuta meile enda lõbus looke ja võid võita vahva kingituse!
Jõulukuu ARMUHOROSKOOP üksikutele: kas sul on lootust pühadeks armastus leida või lõpetad selle aasta üksi?  (8)
09.detsember 2014 17:10
Millise kingituse jõuluvana sulle sel aastal kuuse alla toob? Kas pead verivorsti üksi närima või saad jõulupidudel koos uue kaaslasega jalga keerutada? Vaata, mida horoskoop ütleb!
Naisteka horoskoop: nädala ülimalt romantilised võnked toovad kaasa pealiskaudsed juhusuhted!  (3)
06.detsember 2014 22:00
Reedel leiab aset Veenuse ja Liliti ning ka Merkuuri ja Jupiteri trigoon ning pühapäeval Päikese ja Jupiteri trigoon ning Veenuse ja Neptuuni sekstiil. Suuremad pingeaspektid nädalast puuduvad — väljaarvatud Päikese ja Marsi poolkvadraat (mõju 10-17. detsember) ja Merkuuri-Marsi poolkvadraat (mõju teisipäeval ja kolmapäeval).
Alkeemia Taroskoop 2014 detsember
05.detsember 2014 11:11
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile jõulukuuks? Kas armastuses on oodata maagilisi hetki, kuidas laabuvad tööajad ning mida peaksid silmas pidama tervise eest hoolitsemisel?
Firma jõulupeo HOROSKOOP: millega sinu päikesemärk end tavaliselt häbistab ja kuidas seda vältida?
05.detsember 2014 11:00
Firmapidude hooaeg on alanud ja ohtlikke olukordi ülemuste-alluvate-kolleegide vahel tuleb ette rohkem kui vaja. Mida teha, et sinu jaoks see pidu viimaseks ei jääks ja julgeksid järgmisel päeval kolleegidele otsa vaadata? Siit saad teada!
IGOR MANG ENNUSTAB: mis ootab tähemärke ees detsembris  (57)
01.detsember 2014 18:30
Alanud on 2014. aasta viimane kuu. Mida see meile kaasa toob? Tulevikku vaatab Maalehe tähetark, astroloog Igor Mang .
Naisteka horoskoop: üle pika aja tuleb üks rõõmus, positiivne ja hea energiaga nädal!
29.november 2014 22:00
Esmaspäevane Merkuuri ja Neptuuni kvadraat võib nädala esimeses pooles veidi vett segada ja asju, olukordi ning suhteid segaseks ja keeruliseks muuta. Siiski domineerivad algavas nädalas tugevalt positiivsed aspektid!
HOROSKOOP nädalavahetusel pidutsejale: milline drink sind kõige kiiremini käima tõmbab?  (27)
28.november 2014 17:10
Tähed ütlevad, et igal päikesemärgil on oma jook, mis kõige rohkem maitseb, meeldib ja peotuju sisse toob. Kas sinu omaga läks täppi?
Meenutusi nõukogudeaegsest meediast: kaanest kaaneni loetud ajalehed, tähtis raadio ja puldita teler  (96)
28.november 2014 14:49
1943. aastal sündinud Asta Reppo elas oma nooruspõlve nõukogudeaegses Eestis. Olles üles kasvanud sotsialistlikus ühiskonnas, oskab proua hästi võrrelda tänapäevast ning nõukogudeaegset meediat. Eks neil mõlemal ole omad head ja vead, mis inimkonda erinevates valdkondades mõjutanud on.
Tervis Pluss: koolitaja Kaido Pajumaa soovitused uue aasta isikliku aruande tegemiseks
28.november 2014 10:00
Kõik ettevõtjad teavad, et aasta lõpus tuleb koostada firma aastaaruanne. Kuid miks mitte teha seda ka oma isiklikus elus? Võtta endale aega, et mõelda-kirjutada läbi, kuidas ma sel aastal elasin, mis läks hästi ja mis halvasti ning mismoodi mu elu edasi võiks minna.
Naisteka horoskoop: nädal on täis armastust, romantikat ja uusi suhteid  (7)
22.november 2014 22:00
Teisipäeval teeb Marss kvadraadi Erisega — tüliõuna sümboliga. Suureneb tülide ja vaidluste tõenäosus. Kolmapäev — Merkuuri ühendus Saturniga. Aspekt sunnib keskenduma ja süvenema, midagi põhjalikult analüüsima ja uurima.
Naisteka horoskoop: ära oma roosasid prille liiga kauaks ette jäta — kõik inimesed ei ole ilusad ja head!  (8)
15.november 2014 22:00
Algav nädal võimendab nii soove-lootusi kui ka hirme ja kartusi. Päikese-Saturni teisipäevane ühendus paneb paljudele pähe mustad prillid — asju nähakse eelkõige sünges võtmes. Seevastu neljapäevane Veenuse ja Neptuuni kvadraat annab jälle roosad prillid — nähakse vaid seda, mida näha tahetakse, mõeldakse inimesed ja olukorrad enda jaoks ilusamaks või peidetakse probleemide korral pea jaanalinnu kombel liiva alla.