horoskoop

Kristel Aaslaid tunneb end kõige paremini lauldes  (5)
24.mai 2015 15:17
Kristel Aaslaid on noor muusik, näitleja ja tantsija, kes osalenud mitmes telesaates. Neist tuntuim on ilmselt telesari “ Padjaklubi ”, kus Kristel mängib üht peategelastest, Mišat (Maarikat).
Naisteka horoskoop: murepilved saabuvad — nädal täitub pingete, pettuse ja valedega  (5)
23.mai 2015 22:00
Käes on tugevate Neptuuni pingeaspektide nädal – teisipäeval Marsi ja Neptuuni, reedel Merkuuri ja Neptuuni ning pühapäeval Päikese ja Neptuuni kvadraat. Kõik aspektid mõjuvad terve nädala jooksul.
Pruuniks teiseks juuniks  (5)
22.mai 2015 09:31
Pärast pimedat talve jätab üks tõeline päikesekummardaja esimeste soojade ilmade saabudes oma tööd ja tegemised pikemalt mõtlemata sinnapaika ning tõttab nina taevasse tõstma. Kõik muu võib oodata!
Naisteka horoskoop: nädal tuleb segane — iha ja viha võivad kergesti kohad vahetada  (5)
16.mai 2015 22:00
Nädala esimeses pooles mõjub veel Marsi-Saturni kvadraat, mis võtab paljudel hoogu tublisti maha ja paneb oma ettevõtmistes kahtlema.
Naisteka horoskoop: esimene nädala pool tuleb pingeline, teine aga täitub romantikaga  (1)
09.mai 2015 22:00
Nädalale vajutab pitseri reedene Marsi ja Saturni vastasseis, mille mõju ulatub umbes 21. maini. See aspekt võib tekitada tunde, et sein on ees ja edasi ei ole enam võimalik minna. Mitmesugused takistused ja viivitused võivad vähendada paljude indu ja ettevõtlikust. Samas võib see raske ja tõsise töö jaoks olla ka soodne aspekt, luues püsivust ja distsipliini. Kuna Marss on Kaksikutes, mis sümboliseerib liikuvust ja liikumist, siis tasuks olla ettevaatlik nii liikluses kui ka muude liikumisega seotud tegevustes.
ALKEEMIA TAROSKOOP: Kalad, Vähk ja Skorpion - mida toob maikuu veemärkidele?
08.mai 2015 07:39
Vaata kaunist kevadisest videost ja loe lähemalt, mida näitavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid veemärkidele armastuse, töö ja tervise osas mahlakuus.
ALKEEMIA TAROSKOOP: Sõnn, Neitsi ja Kaljukits - mida toob maikuu maamärkidele?
07.mai 2015 09:28
Vaata kaunist kevadisest videost ja loe lähemalt, mida näitavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid maamärkidele armastuse, töö ja tervise osas mahlakuus.
Maa ja Kuu vastastikune tants. Kas horoskoobid enam ei kehtigi?  (13)
06.mai 2015 09:10
Õhtumaisest astroloogiast tuntud sodiaagimärgid ei kattu enam ammu taevas näha olevate tähtkujudega.
ALKEEMIA TAROSKOOP: Veevalaja, Kaksikud ja Kaalud - mida toob maikuu õhumärkidele?
06.mai 2015 08:22
Vaata kaunist kevadisest videost ja loe lähemalt, mida näitavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid õhumärkidele armastuse, töö ja tervise osas mahlakuus.
ALKEEMIA TAROSKOOP: Jäär, Lõvi ja Ambur - mida toob maikuu tulemärkidele?
05.mai 2015 14:41
Vaata kaunist kevadisest videost ja loe lähemalt, mida näitavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid tulemärkidele armastuse, töö ja tervise osas mahlakuus.
Naisteka horoskoop: kes nüüd puhkust ei võta, see satub suure segaduse ohvriks!
02.mai 2015 22:00
Nädala esimeses pooles mõjub veel Merkuuri – Saturni opositsioon. Igasugune liikumine ja kommunikatsioon võib olla takistatud. Kõike võetakse liiga tõsiselt.
IGOR MANG ennustab, mida toob mai tosinale tähemärgile  (22)
01.mai 2015 14:09
Suurem osa maikuust on kuni 19. kuupäevani üsnagi rahutu aeg streikide tõttu, keegi pole enam oma eluga rahul. Eriti kompromissitu aeg, kus kõik seisab, on 3.–9. maini, mil mõtteelu planeet Merkuur on opositsioonis konservatiivse Saturniga. 20. mail algab rahulikum aeg.
Lapsehoroskoop: sodiaagimärk annab vihjeid, kas sinu lapsest kasvab kartmatu võitleja või õrnhingeke  (11)
01.mai 2015 09:00
Oma lapse käitumisele võid leida selgituse tema tähemärgiga tutvudes. Loe ja vaata, kas sinu lapse iseloom vastab tema sodiaagimärgi kirjeldusele.
Kristallide müstiline ja tervendav jõud: too oma koju harmoonia!  (9)
29.aprill 2015 22:00
Kristallid on täiuslikud Maa energia kandjad. Oma füüsilise ja energeetilise kristallilise ülesehituse poolest on nad ka meie eluks vajaliku kosmilise elujõuenergia vahendajad. Oma erilise teadvusega suudavad nad muuta nii meie füüsilise, mentaalse, psüühilise kui spirituaalse keha vibratsioone ning neid harmoniseerida ja muuta.
Astroloogiline toitumine: mida sinu tähemärk kindlasti sööma peab?  (40)
27.aprill 2015 22:00
Enamasti toitutakse selle järgi, mis tervislik tundub või pistetakse suhu just see, mille järgi isu on. Tähetargad on aga paika pannud plaani selle kohta, millised toiduained igale tähemärgile just sobivaimad on. Vaata, kas sinu menüü langeb sellega kokku või ei!