horoskoop

Naisteka horoskoop: sel nädalal ära alusta midagi uut, vaid lõpeta lõpuks oma poolikud asjad ära!  (1)
27.august 2016 22:00
Neljapäeval kell 12.07 kulmineerub osaline päikesevarjutus Neitsi märgis. Päevad enne varjutust ei ole hea uute ettevõtmiste alustamiseks. Pigem tuleks lõpetada kõik poolikud asjad, puhastada rituaalselt nii hinge kui keha.
Märksõnad septembrikuuks: märgake, kuulake ja rääkige mõnuga tõtt
27.august 2016 07:40
Kuula ja kuulata, meie ümber on palju uudiseid ja sõnumeid.
TRENNIHOROSKOOP: Milline treening sobib sinu tähemärgile kõige paremini?
25.august 2016 10:16
Enesekindlus on atraktiivne iseloomuomadus ja selleni viib teadagi pidev töö. Tervislik elustiil on aga võti hea enesetunde ja välimuseni. Nende kahe oskuslik kombineerimine võib anda enneolematuid tulemusi. Kuna tervislik elustiil sisaldab ka treeningut, nii ilusa välimuse kui tugeva tervise heaks, pakume siinkohal välja valiku erinevatele astroloogilistele tähemärkidele sobivaid näpunäiteid ja nippe.
ALKEEMIA TAROSKOOP. Kui soovid, et asjad laabuksid sel nädalal edukalt, pead olema kannatlik, mõistev ja heatahtlik
22.august 2016 08:06
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.
Naisteka horoskoop: esmaspäeval on energia veel nurka surutud, kuid kesknädalast läheb suuremaks romantikaks!  (2)
20.august 2016 22:00
Kolmapäeval (mõju läbi nädala) teeb Marss ühenduse Saturniga ning reedel (mõju samuti läbi nädala) moodustub Marsi ja Neptuuni kvadraat. Seega, nagu oli kirjas eelmise nädala kohta, on Marss kui meheliku jõu ja energia planeet väga keerulises asendis. Energia oleks justkui nurka surutud ja segadusse aetud, mistõttu võib see jõud viimases hädas minna kaitsest üle rünnakule.
Kuhu minna veinireisile? Barcelona ja Torrese veinimõis Penedes’is  (1)
15.august 2016 15:35
Ühel kevadisel nädalavahetusel tekkis koos kaasaga otsus, et kui muuks sel suvel aega ei jätku, siis ühe ühise Euroopa linnapuhkuse võiks ikka teha. Peamiseks otsustuskriteeriumiks sai, et peab olema otselend, sest miks veeta kallist aega lennujaamades. Päevake kulus, et end võimalustega kurssi viia ja valik langes Barcelonale . Millises teises Euroopa suurlinnas on veel kilomeetrite kaupa liivaranda, lisaks La Rambla, Gaudi , Montjuici mägi jne.
REISIKIRI: Härrasmeeste motoriseeritud gastroll mööda Ida-Euroopa restorane
15.august 2016 10:43
Soovides näha, kui pikk saab olla üks euro restoranis või „pelmennajas”, tuleb ilma naljata siirduda Musta mere veere riikidesse, endiste vennasvabariikide pealinnadesse prassima.
ALKEEMIA TAROSKOOP. Olles avatud ja paindlik, lased oma ellu universumi poolt saadetud seiklused ja kingitused
15.august 2016 08:04
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.
Naisteka horoskoop: inimesed kipuvad olema tujukad ja pahurad — see võib kaasa tuua lausa ohtlikke olukordi  (7)
13.august 2016 22:00
Nädala esimeses pooles avaldab mõju veel Veenuse-Neptuuni opositsioon, mis muudab paljud suhted ja kohtumised keeruliseks — justkui oleks tegemist kõverpeegli efektiga. Päikese-Uraani trigoon mõjub aga paljudele vabastavalt ja tekitab huvi uute eesmärkide ja tulevikuplaanide vastu. Päike kui juhtiv mehelik energia püüab leida uut perspektiivi, murda välja seisakust ja rutiinist.
FOTOD JA VIDEO: Arvamusfestivali häälekaim arutelu - Igor Mang vs Ene Ergma! Mis jääb peale, kas astroloogia või astronoomia?  (17)
13.august 2016 16:58
Selle aasta esimese Maalehe trükiarv oli tublisti üle 100 000, sees astroloogi Igor Mangi horoskoop. Mida arvab sellest teadlane, astronoom Ene Ergma? Gigantide heitlust ohjas Jüri Aarma.
DELFI FOTOD JA VIDEOD ARVAMUSFESTIVALILT: Kas tõesti võib naine olla edukas? Mis juhtuks, kui doping oleks lubatud või Eesti poleks astunud euroliitu?  (39)
13.august 2016 08:35
Delfi TV vahendab täna Paides jätkuvalt arvamusfestivalilt otseülekandeid Ekspress Meedia lavalt, kus Delfi, Eesti Päevalehe, Eesti Ekspressi ja Maalehe ajakirjanikud räägivad edukatest naistest, vaatavad Eestit läbi maalikunsti, uurivad inimvõimete piire. Päeva teises pooles on vastamisi tähetark Igor Mang ja teadlane Ene Ergma ning punkti paneb fantaseerimine Eesti elust ilma Euroopa Liiduta.
Kaunis saar - ainult nimi on hirmus kole  (7)
12.august 2016 08:55
Mafia ei tähenda ainult kurikuulsat organisatsiooni Itaaliast . Samanimelisel tillukesel saarel Zanzibarist pisut lõunas elab ametlikel andmetel umbes 40 000 inimest, kirjutab Mae Merusk Eesti Ekspressi Kohvris.
DELFI VIDEOD: Kas rumalatelt tuleks võtta võim? Kes on Eesti tabavaim arvamusliider? Vaata arvamusfestivali vestlusringe!  (154)
12.august 2016 07:18
Delfi TV vahendab täna Paides algavalt arvamusfestivalilt kahel päeval otseülekandeid Ekspress Meedia lavalt, kus Delfi, Eesti Päevalehe, Eesti Ekspressi ja Maalehe ajakirjanikud räägivad nii Brexitist ja Donald Trumpist, õnnest, naiste edukusest, dopingust, tähtedest, Eestist ilma Euroopa Liiduta kui ka selgitavad välja Eesti tabavaima arvamusliidri.
ARVAMUSFESTIVALI EEL: Delfi, Päevaleht, LP, Maaleht ja Ekspress on arvamusfestivaliks valmis! Keda, millal ja kuidas näha saab?  (4)
10.august 2016 15:28
Kui mullune arvamusfestival möödus imeilusa ilma ja sulni päikesepaistega, siis tänavuseks arvamuspeoks liiga head ilma ei lubata. Kuid kõigepealt räägime asjast: mida arvamusfestivalile kuulama-vaatama tasub tulla?
Ekspress Meedia kutsub Arvamusfestivalile!  (1)
10.august 2016 00:10
Olev Remsu väitleb Oudekki Loone ja Ahto Lobjakasega demokraatia jätkusuutlikkuse üle reedel kl 13 Paide Arvamusfestivalil. Küsime: „Kas rumalatelt tuleks võim ära võtta?”
Suur HOROSKOOP: Armastus, sõprus ja õpitulemused! Vaata, mida toob uus kooliaasta sinu tähemärgile  (1)
09.august 2016 13:16
Mida toob uus kooliaasta sulle õppimises, sõpruses ja armastuses?
ALKEEMIA TAROSKOOP. Alanud nädal on suurepärane aeg töö- ja rahaasjadega tegelemiseks
08.august 2016 07:18
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.
Naisteka horoskoop: kui te siiani veel lahku läinud ei ole, siis uuel nädalal juhtub see kindlasti!  (22)
06.august 2016 22:00
Nädala esimeses pooles annab tunda veel Merkuuri ja Neptuuni opositsioon, mis võib olla seotud mitmesuguste segaduste, arusaamatuste, hirmude ja kahtlustega.