horoskoop

IGOR MANG ennustab, mida toob oktoober tosinale tähemärgile  (36)
05.oktoober 2015 19:48
Kuu esimesed kümme päeva näitavad suuri vaidlusi parlamentides. Ajakirjanduses ilmub huvitavaid analüütilisi artikleid. Ilmselt on see seotud septembri lõpus toimunud muudatustega mitmete euroliidu riikide valitsustes.
ALKEEMIA TAROSKOOP: algav nädal toob kaasa muutlikud ja ebakindlad ajad
05.oktoober 2015 14:24
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?
ALKEEMIA TAROSKOOP oktoobris: mida porikuu armastuse, töö ja tervise osas toob?
04.oktoober 2015 01:30
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile oktoobrikuuks? Milliseks kujuneb sinu armuelu, mida on oodata tööalaselt ja mida pead silmas pidama tervise osas?
Naisteka horoskoop: ära usalda kedagi — algaval nädalal võib ka parim sõber noa selga lüüa!  (16)
03.oktoober 2015 22:00
Teisipäeval (mõju läbi nädala) moodustab Päike kvadraadi Pluutoga – muutuste, teisenemiste ning ka võimuvõitluse ja survestava planeediga. Seega tugevneb selles nädalas konkurents ja soov üksteisele "ära panna".
Horoskoop annab vihjeid — missugune on sinu laps kodus, lasteaias ja koolis  (1)
30.september 2015 11:08
Sinu laps on selline nagu ta on, sa tead, et ei saa teda teglikult muuta. Kuid sa saad aidata tema säravamatel omadustel välja paista ja aidata tal enda nõrgemate külgedega toime tulla. Loe, missugused on sinu lapse peamised omadused horoskoobi järgi ja millised eeldused need talle peresuhetes, lasteaias ja koolis annavad.
ALKEEMIA TAROSKOOP: alanud nädal sobib konfliktide lahendamiseks ja sassis suhete silumiseks
28.september 2015 17:09
Vaata mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?
Naisteka horoskoop: oh õudust, haruldane kuuvarjutus tekitab tohutu segaduse!  (6)
26.september 2015 22:00
Esmaspäeval, 28 septembril kell 5.47 varahommikul, kulmineerub täielik kuuvarjutus Jääras. Ühtlasi on tegemist ka nn superkuuga ehk siis olukorraga, kus Kuuketas paistab ülisuurena, kuna Kuu on Maale kõige lähemas punktis. Seekord on tegemist üsna haruldase sündmusega, sest viimane kord, kui kuuvarjutus ja superkuu kokku langesid, oli 33 aastat tagasi!
Heidy Tamme meenutab lahkunud õpetajat: Kalju Saareke viis Eesti varietee nii kõrgele tasemele, et välismaalt tuldi vaatama!
23.september 2015 14:29
"Nii nagu meil televisioonis oli kolm musketäri – Kustas Kikerpuu, Andres Vihalem ja Elmo Lööve, kes kõikidele takistustele vaatamata lõid formaadi "Horoskoop", siis sama kange mees oli Kalju Saareke varieteedes ja estraadilavadel," meenutab laulja Heidy Tamme pühapäeval Tallinnas 89. eluaastal taevastele tantsulavadele siirdunud balletitantsijat, koreograafi ja tantsupedagoogi Kalju Saarekest.
HOROSKOOP: Kas narr, rüütel või juht EHK saa teada oma roll selles elus
22.september 2015 18:55
Antud horoskoobis on ühendatud omavahel Ida ja Lääne astroloogia ning eristatakse seitset erinevat tüüpi: kuningas, narr, rüütel, aristokraat, juht, professor ja vektor.
Horoskoop annab vihjeid — milline on Kaljukitsest, Veevalajast või Kaladest laps lasteaias ja koolis
22.september 2015 16:51
Kaljukitsest lapsed on küllalt lihtsad kasvatada, kui õpetada neid, et töö ja lõbu käigu ikka käsikäes. Sinu Veevalajast lapsest saab suure tõenäosusega intelligentne, paljulugenud ja laia silmaringiga täiskasvanu. Väikesed Kalad on ülimalt tundlikud, hea kujutlusvõimega ja empaatilised. Kalad oskavad varakult tajuda oma vanemate pisemaidki tujumuutusi.
Horoskoop annab vihjeid — milline on Kaaludest, Skorpionist ja Amburist laps lasteaias ja koolis
22.september 2015 16:49
Missugused lapsed on Kaalud, Skorpion ja Ambur? Kuidas nad käituvad lasteaias ja koolis. Anname nõu, kuidas lapsevanemana oma last paremini mõista ja toetada, kuidas aidata tal eluks ette valmistuda ja oma õige tee leida.
Horoskoop annab vihjeid — milline on sinu Jäärast, Sõnnist või Kaksikutest laps lasteaias ja koolis
22.september 2015 16:46
Väike Jäär dirigeerib koolis kõike, mis tema ümber toimub. Sõnnist lapsele meeldib, kui asjad tema ümber on rahulikud ja mugavad ning maitsevad hästi. Lasteaiarühma kõige uudishimulikum laps on kindlasti Kaksik. Kui tead, missugune on sinu lapse tähemärgi iseloomustus, siis on sul lihtsam ka teda kasvatada ja talle olulisel hetkel toeks olla.
Igor Mang: kui Jumal maailmale elupäevi annab, võib Kadri Simson peaministriks saada  (74)
22.september 2015 15:43
Kas Igor Mang nägi seda ette, mis Edgar Savisaarega täna juhtus?" küsivad lugejad. Vaatame lamba-aasta horoskoobist järele.
ALKEEMIA TAROSKOOP: alanud nädalal ole iseenda vastu aus ning väljenda oma soove ja vajadusi julgelt
22.september 2015 09:30
Vaata mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?
Naisteka horoskoop: pane vaim valmis, seltsielu ja romantilised suhted kuumenevad!  (9)
19.september 2015 22:00
Kolmapäevane (mõju läbi nädala) Veenuse ja Uraani trigoon mõjub hästi igasugusele seltsielule ja ka romantilistele suhetele. Kuna Uraan on siiski vahelduse ja intellektuaalse omapära, mitte kirega seotud planeet, siis on eelistatud sellised romantilised suhted, kus on oluline ka sõprus ja teatud vaimne ühtekuuluvus.
HOROSKOOP: mehed, teile! Mida erinevatest tähemärkidest naised oma kaaslastes otsivad?  (20)
17.september 2015 22:00
Nii nagu ühele ema ja teisele tütar, otsib iga tähemärgi naissoost esindaja oma kaaslases midagi omanäolist. Kui hiljuti paljastasime, mida mehed tegelikult tahavad , siis nüüd on naiste kord. Mis on see, mida daamid eelistavad? Mida nad oma kaaslases otsivad?
ALKEEMIA TAROSKOOP: algaval nädalal hoidu intriigidesse sattumast!
14.september 2015 10:44
Vaata mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?
Naisteka horoskoop: värsked sügisesed tuuled toovad nii armastust kui ahvatlusi  (1)
12.september 2015 22:00
Nädal on äärmiselt aspektivaene – vaid neljapäevane Jupiteri ja Neptuuni opositsioon (mille mõju kestab umbes oktoobri keskpaigani) ning pühapäevane Veenuse ja Liliti poolkvadraat, mis mõjub reedel, laupäeval ja pühapäeval. Aspekt võib olla seotud mitmesuguste ahvatluste ja kiusatustega, ent ka tugeva loomingulisuse ja andekusega. Pikalt kestev Jupiteri ja Neptuuni vastasseis loob idealistliku ja unistava fooni muudele aspektidele. Suureneb loovus ja tundlikkus teiste vajaduste suhtes, samas võib see aspekt võimendada soovmõtlemist ja tekitada paljudes petlikku õnnetunnet või siis probleemide puhul pea jaanalinnu kombel liiva alla peitmist.