horoskoop

ALKEEMIA TAROSKOOP: armastus, töö ja tervis märtsikuus
05.märts 2015 08:00
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile kevadkuuks? Milliseks kujunevad sinu armusuhted? Mida peaksid silmas pidama tööalaselt? Kuidas on lood tervise ja enesetundega?
HOROSKOOP: ettevaatust, täiskuu läheneb! Mille peale sinu tähemärk seekord aru kaotab?  (18)
04.märts 2015 15:00
Kuna täiskuu ei ole enam kaugel, siis otsustasid Naisteka tähetargad maha istuda ja ennustama hakata. Mis on need kolm asja, mille peale sinu tähemärk seekord täiskuu tõttu aru kaotab?
IGOR MANG ennustab, mida toob märts tosinale tähemärgile  (20)
02.märts 2015 17:35
Eelmiste kuudega võrreldes on märts positiivne ja loominguline ning annab lootust kõikidele ühiskonnakihtidele. Kõik ootavad ja loodavad midagi – sellele viitab Marsi ühendus Veenusega, mis on trigoonis Jupiteriga.
Naisteka horoskoop: suhetesse võivad mõrad tekkida — ihaletakse vaheldust ja vabadust  (6)
28.veebruar 2015 22:00
Kolmapäeva õhtul teeb Veenus ühenduse Uraaniga - suhetes ja seltskondlikus suhtluses hinnatakse vabadust ja sõltumatust, ollakse huvitatud kõigest uuest ja vaheldust pakkuvast. Suhetes otsitakse sensatsiooni ja kõmu.
Naisteka horoskoop: eesolev nädal on kui ameerika mäed — tülid ja kirehood vaheldumisi!
21.veebruar 2015 22:00
Esmaspäeval teeb Päike kvadraadi Saturniga, neljapäeval ühenduse Neptuuniga ning pühapäeval opositsiooni Lilitiga.
SUUR LAMBA-AASTA HOROSKOOP: mida sinu looma-aasta märk sulle toob?  (32)
19.veebruar 2015 13:00
Täna algas hiina astroloogia järgi lamba aasta. Rohelise puulamba aasta, kui täpne olla. Ja see voonake ei vaiki, vaid seletab lahti, mis meid sellel aastal ootab. On aeg üle vaadata, kas see pehme ja villane määgiv loomake ongi nii süütu, kui ta välja paistab!
Naisteka horoskoop: kättejõudnud lamba-aasta toob kuhjaga kirge ja armastust!  (17)
14.veebruar 2015 22:00
Neljapäeval kell 1.47 leiab aset Kuuloomine Veevalaja viimases kraadis – algab Kitse/Lamba-aasta! Siis kohe, kolm minutit hiljem, kell 1.50 siseneb Kaladesse Päike.
ARMUHOROSKOOP: millist flirdivõtet kasutada, et Kalad, Jäär või Sõnn rajalt maha tõmmata?  (45)
13.veebruar 2015 15:05
Kuidas teatud tähemärkidele läheneda, et nad kindlalt võrku püüda? Siin on külgelöömisvõtted, mis alati töötavad!
HOROSKOOP: Vaata, milline emotikon sinu tähemärki iseloomustab ja millest see kõneleb!  (3)
12.veebruar 2015 11:31
Karjeristlik kohver, tugevust sümboliseeriv hiiglaslik teemant või hele ja soe tuli? Uuri, milline sümbol sind iseloomustab ja mida see sinu kohta näitab.
SÕBRAPÄEVA HOROSKOOP: armumine või katastroof — mis sind ees ootab?  (9)
11.veebruar 2015 22:00
Ükskõik kas me ootame sõbrapäeva kirglikumalt kui jõuluvana või kuulutame kõigile, milline õudne kommertspüha see on, see tähtpäev mõjutab meid kõiki! Ja kuna meie suhted peegeldavad seda, millised me ise oleme, siis on tähed päris hästi informeeritud, milline sõbrapäev meid ootamas on.
Katrin Haiba: horoskoop on kosmiline ilmateade  (2)
09.veebruar 2015 16:40
Kui vaadata, milliseid lugusid inimesed internetist meelsasti loevad, siis kõike, mis puudutab astroloogiat, lausa ahmitakse. Horoskoope loevad ka need, kes väidavad, et ei usu neisse. Üsna varasest noorusest saadik astroloogiast huvituma hakanud Katrin Haiba teab, miks see nii on.
Naisteka horoskoop: romantikast on asi kaugel — nädal täitub üksinduse ja tülidega  (16)
07.veebruar 2015 22:00
Algavas nädalas puuduvad täpsed aspektid – väljaarvatud Veenuse ja Marsi ühendus Kalades, mis annab eriti nädala teises pooles juba tunda (täpne ühendus 22. veebruaril). Veenuse ja Marsi ühendus on alati üsna kirglik seis, kui olles Kalades, väljendub see kirglikkus pigem rohkem emotsionaalses plaanis. Ollakse rohkem huvitatud müstilistest ja salapärastest asjadest, halvemal juhul vaadatakse rohkem klaasipõhja või otsitakse muid „kaifi” saamise võimalusi.
ALKEEMIA TAROSKOOP: armastus, töö ja tervis veebruarikuus
05.veebruar 2015 14:35
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile vastlakuuks? Milliseks kujunevad sinu suhted ja mida on oodata armastuses? Mida toob kuu tööalaselt? Kuidas on lood tervise ja enesetundega?
Keltide horoskoop: oled sa kass, hirv või hoopiski madu? Mida see loom su iseloomu kohta näitab?  (30)
03.veebruar 2015 22:00
Keldid olid kultuurilt ja keelelt lähedased indoeuroopa hõimud, kes elasid I aastatuhandel eKr Lääne- ja Kesk-Euroopas. Nad tundsid suurt au looduse rütmide vastu ning jälgisid pingsalt iga aastaja iseloomu ja mõju inimestele. Mida keltide horoskoop sinu kohta räägib?
IGOR MANG ennustab, mida toob veebruar tosinale tähemärgile  (37)
02.veebruar 2015 18:20
Veebruar on intensiivne kõikvõimalike – nii poliit-, äri- kui ka erasuhete poolest. Tugevneb konkurents poliitiliste rühmituste vahel, samuti ägeneb võistlus äris ja isegi romantiliste suhete pinnal.