horoskoop

Naisteka horoskoop: käes on aeg oma energia ning elujõu taastamiseks!  (1)
30.august 2014 22:00
Vastupidiselt eelmisele nädalale on see nädal väga aspektivaene — põhiaspektidest leiab kolmapäeval (mõju läbi nädala) aset vaid Päikese ja Pluuto trigoon. See on suurepärane aspekt selleks, et uuendada, parandada, ravida, remontida kõike seda, mis piisavalt hästi ei funktsioneeri. Õige aeg taastada energiat ja elujõudu. Nädala esimeses pooles mõjutab meid veel ka Päikese-Neptuuni opositsioon, mis võib jätkuvalt vett segada, olla seotud vale, pettuse, intriigide, hämamiste ja ebaselgete asjaoludega.
HOROSKOOP: mehed, pange tähele! Mida otsivad erinevatest tähemärkidest naised oma kaaslastes?  (21)
26.august 2014 22:30
Nii nagu ühele ema ja teisele tütar, otsib iga tähemärgi naissoost esindaja oma kaaslases midagi omanäolist. Mis on see, mida daamid eelistavad? Mida nad oma kaaslases otsivad?
Hoia oma elu tasakaalus: väikesed muudatused tagavad edu  (2)
24.august 2014 23:30
Meie mälestused, tõekspidamised, emotsioonid ja tegelikult kogu elu on müstilisel moel seotud looduselementidega — õhk, vesi, tuli, maa. Kõikides nendes elementides peitub tohutu jõud. India vanasõna ütleb, et igaüks meist on maja, milles on neli tuba — vaimne, emotsionaalne, füüsiline ja hingeline — aga kui me ei käi iga päev igas toas, siis pole me terviklikud. Siin aga tulevad meile appi elemendid, mis on sisemistesse tubadesse minekuks võimsad abivahendid mis mõjutavad meie psüühikat. Kõigi elementide taga olevaks energiaks on Looja, kogu meie elu allikas. Nelja elemendi sümboolika on justkui põimitud kokku erinevatest kildudest, mis moodustavad kokku ühtse terviku, mis annavad elule tasakaalu. Õhu vaim andis tuule koos jahutavate paitustega suvel, vee vaim tõi värskendavad vihmad, tule vaim andis päikesesoojuse ja maa vaim tekitas meie planeedile mäed, puud, taimed.
Naisteka horoskoop: ettevaatust — uus nädal täitub armukadeduse ja intriigidega!  (3)
23.august 2014 22:00
Algav nädal on äärmiselt aspektirohke: Esmaspäeval Marsi ja Saturni ühendus ning Veenuse–Uraani trigoon. Teisipäeval Veenuse ja Saturni kvadraat. Kolmapäeval Veenuse ja Marsi kvadraat. Neljapäeval Veenuse ja Liliti ühendus. Ja reedel Marsi-Liliti kvadraat ning Päikese-Neptuuni opositsioon. Kõik need aspektid mõjuvad korraga terve nädala jooksul. Seega on nädala võnked paras „pudru ja kapsad” — võimalusi on seinast seina. Ühelt poolt mõjuvad Saturni kainestavad ja pidurdavad aspektid, teisalt annab Veenuse ülitugev mõju hoogu juurde nii seltsielule kui ka romantilistele suhetele. Veenuse ja Marsi kvadraat võimendab nii kadedust kui armukadedust. Päikese-Neptuuni opositsioon ajab vee sogaseks, võimendades arusaamatusi, möödarääkimisi, valet, pettust, intriige, ebasiirust.
Naisteka horoskoop: ees on nädal täis armastust, kirge ja seksuaalsust  (14)
17.august 2014 11:08
Esmaspäeval teevad heaoluplaneedid Veenus ja Jupiter ühenduse Lõvis. Seega on eriti nädala esimeses pooles tavalisest rohkem seltskondlikkust ja soovi elu nautida. Kõike meeldivat ja armastusväärset peaks olema kerget kätte saada.
Horoskoop: milline tähemärk andestab sulle kõik eksimused ja kes peab elu lõpuni viha ka pisiasjade pärast?  (74)
15.august 2014 11:00
Me kõik oleme ainult inimesed ja teeme elus vigu, mille tagajärjel ka teised haiget saavad. Siin on sulle väikene spikker selle kohta, milliste tähemärkide esindajatega on sul pärast käki kokku keeramist võimalik veel ära leppida ja kes pööravad sulle ka väikseima apsaka järel igaveseks selja.
Naisteka horoskoop: hea aeg muudatuste ja uuenduste tegemiseks, sest kõik õnnestub, mis ette võtad!  (2)
09.august 2014 22:00
Reedene Marsi ja Pluuto sekstiil laeb nädala tugevate energiatega. Soositud on uuendamine, parandamine, restaureerimine, suuremate muudatuste tegemine või nende planeerimine. Kergem on vabaneda eri liiki takistustest, murda läbi kitsaskohtadest.
Lapsehoroskoop: sodiaagimärk annab vihjeid, kas sinu lapsest kasvab kartmatu võitleja või õrnhingeke  (10)
08.august 2014 09:00
Oma lapse käitumisele võid leida selgituse tema tähemärgiga tutvudes. Loe ja vaata, kas sinu lapse iseloom vastab tema sodiaagimärgi kirjeldusele.
Karlovy Varys “Kirsitubakat” nuusutamas
06.august 2014 06:00
Laurence Boyce käis Karlovy Vary filmi­festivalil, kus toimus Katrin ja Andres Maimiku uue mängufilmi maailmaesilinastus.
Naisteka horoskoop: ees on egoismist ja edevusest küllastunud nädal  (5)
02.august 2014 22:00
Algavat nädalat iseloomustab Päikese, Merkuuri ja Liliti ühendus Lõvis. Seega on nädala astroloogilistes üldmõjudes tunda tugevat Lõvi mõju, mis muudab paljud inimesed Lõvilikult edevateks ja ülemäära domineerivateks. Ego energiad on inimestes väga tugevad, mistõttu näiteks au ja väärikuse solvamine toob kaasa ülitugeva vastureaktsiooni. See ühendus teeb omakorda trigooni Uraaniga, mis mõjub vabastavalt ja võtab maha paljud piiranguid ja takistused. Paljud asjad ja protsessid võivad suure hoo ja mürinaga käima minna. Kuid seejuures on see ühendus omakorda kvadraadis Saturniga — piirangute ja hoo mahavõtmise sümboliga. Nii et ühelt poolt suur entusiasm ja kiirendus, teiselt poolt kahtlused ja sellest sündiv pidurdus.
Emahoroskoop: kuidas sinu tähemärk emarolliga hakkama saab?
01.august 2014 14:24
Milline sa emana oled? Selleks, et iseennast või ka oma ema emarollis mõista, on astroloogia suurepärane abimees. Sa võid isegi juba enne lapsesaamist teada saada, milline ema sa tulevikus oled.