horoskoop

Naisteka horoskoop: egod paisuvad ja ka kõige vaiksemast hiirekesest koorub välja tõeline diiva!
22.august 2015 22:00
Nädalale vajutab oma pitseri õnnelik ja kõiki võimalusi avardav Päikese ja Jupiteri ühendus. Aspekt mõjub terve nädala jooksul ning toob optimismi ja julget pealehakkamist. Samas on võimalikud ka liialdused ja oma võimete-võimaluste ülehindamised. Paljudel on ego paisuvas faasis, mistõttu tahetakse iga hinna eest silma paista ja teistest parem olla.
Suvelõpu romantikahoroskoop: kas sul on lootust enne sügist armastus leida?  (3)
21.august 2015 11:00
Suvi on juba peaaegu lõppenud. Ehk oled juba jõudnud vallatleda, võib-olla aga hoopis istud, ootad oma printsi valgel hobusel. Vaata, kas tähed lubavad sulle sel suvel veel romantikat!
Hiina väitel puudub Tianjini plahvatuskoha lähedalt leitud sadadel hukkunud kaladel seos juhtunuga  (9)
21.august 2015 09:48
Hiina võimude väitel ei ole Tianjini plahvatuskoha lähedalt veest leitud tuhandetel hukkunud kaladel mingit seost keemiatehase õhkulendamisega. Eelmisel nädalal kärgatas sadamalinnas keemiaplahvatus, mille tagajärjel sai surma vähemalt 114 inimest.
Naisteka horoskoop: uus nädal soosib erutavaid tutvusi, kuid jääd siiski ettevaatlikuks
15.august 2015 22:00
Algaval nädalal annab tooni üks positiivne ja üks negatiivne aspekt, mis on oma sisult üsna vastandlikud. Veenuse ja Uraani kolmapäevane (mõju läbi nädala) trigoon soosib kõike uut ja huvitavat, põnevaid seltskondlikke sündmusi, uusi erutavaid tutvusi. Samuti suudetakse selle aspekti mõjul näha ja tajuda ilu ja harmooniat uuest vaatenurgast.
IGOR MANG nägi seakatku puhkemist ette  (51)
11.august 2015 11:35
Seda, et kogu suvi tõotab tulla kuum maaeluminister Urmas Kruusele, nägi tähetark Igro Mang ette juba ajal, mil Kruuse ministrina ametisse nimetati.
Naisteka horoskoop: nädal täis kauneid suveromansse saabub just nüüd, aeg on armuda!  (14)
08.august 2015 22:00
Neljapäeval leiavad aset nii Merkuuri-Neptuuni opositsioon kui ka Päikese-Uraani trigoon. Esimene aspekt võib nädala võngetesse tuua kaootilisust ja ebamäärasust, teine aspekt loob uusi vabadusi ja paneb paljusid asju uue ja originaalse nurga alt nägema. Ollakse valmis katsetama uute asjadega, eksperimenteerima.
Naisteka horoskoop: ole valmis — ees seisab üks selle suve põnevamaid nädalaid!  (3)
01.august 2015 22:00
Neljapäeval leiab aset täpne Marsi ja Saturni trigoon. Mõju on tugev terve nädala vältel — aspekt sümboliseerib energia süsteemset ja distsiplineeritud kasutamist, jõu positiivset kontrollimist ja suunamist. Seega on nädal soodne igasuguseks suurt püsivust nõudva tegevuse alustamiseks, mis võib kulgeda küll aeglaselt, ent on siiski ajas kauakestev.
IGOR MANG ennustab, mida toob august tosinale tähemärgile  (19)
01.august 2015 11:06
Palju planeete liigub tulemärkides, mis näitab, et inimesed on julged ja kiired ütlema, mida mõtlevad, ega karda tõe ja õigluse nimel ka võitlusse astuda. Eriti palju tuleb julgeid ettevõtmisi kuu teisel poolel alates 13. kuupäevast. See on edukas aeg nii rahvusvahelistes suhetes kui ka eraettevõtluses.
HOROSKOOP: millised numbrid, päevad ja aastad sinu tähemärgile kõige rohkem õnne toovad?  (21)
27.juuli 2015 22:00
Tunned, et mõni aasta on teisest parem või mõni päev teisest helgem? Põhjus võib peituda sinu tähemärgis! Loe, millised on sinu jaoks need kõige olulisemad päevad ja numbrid!
Naisteka horoskoop: kui sa sel nädalal probleeme ei soovi, siis on targem suu kinni hoida!  (5)
25.juuli 2015 22:00
Ka sellel nädalal mõjub veel Marsi-Uraani kvadraat (rohkem küll nädala esimeses pooles). Seega on endiselt õhus närvilisi ja rahutuid vibratsioone, mis võivad lõppeda mitmesuguste ootamatuste ja kummaliste olukordadega.
Suvepuhkajate HOROSKOOP: kas sinu tähemärk on tõeline nautleja või hoopis tuline rannavihkaja?  (6)
22.juuli 2015 11:02
Milline puhkaja sa tegelikult oma hinges oled? Loe ja saad teada!
Naisteka horoskoop: põnevust jätkub igale maitsele, ees ootab tormiline ja kirev nädal  (2)
18.juuli 2015 22:00
Nädalale vajutab kõige tugevama pitseri laupäevane (aspekt mõjub terve nädala jooksul) Marsi-Uraani kvadraat. Nii et jätkuvalt annab tooni negatiivne Uraan, mis toob sageli kaasa mitmesuguseid ootamatusi ning kummalisi ja ebaloogilisi sündmusi. Uraani pingeseisud on soodsad juhul, kui soovitakse teha radikaalseid uuendusi või muudatusi, saada üle surnud punktist.