horoskoop

Väikese Ingli sõnum detsembriks: raske töö saab väärilise tasu  (2)
25.november 2015 16:00
Headusesse uskuja ja teisi heade sõnumitega turgutav Evelin Liiva on Eestis avanud kolm Väikese Ingli nime kandvat poekest, kus müüakse eelkõige kõiksuguseid kivikesi ja neist tehtud ehteid, mis inimesele uskudes jõudu annavad. Lisaks veel lilli ja raamatud, heliplaate, looduslikku kosmeetikat, viirukeid ja muud.
Jäär planeerib ja Sõnn sõlmib alati häid diile ehk loe, mis suhted sul tegelikult rahaga on
24.november 2015 21:31
Oled võimatu laristaja või totaalne ihnuskoi? Võibolla sa ei peagi ennast pidevalt kiitma või laitma, vaid hoopis end kurssi viima, kuidas tähed sinu majanduslikke oskusi mõjutavad. Allolevast horoskoobist saad teada karmi tõe - kuidas tähemärgid rahasse tegelikult suhtuvad.
ALKEEMIA TAROSKOOP: sel nädalal võta endale aega ja väärtusta positiivseid hetki, enne kui need käest libisevad
23.november 2015 13:21
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?
Naisteka horoskoop: jäta lõbustuste ja piiramatu vabadusega hüvasti, nädal täitub ainult tööga!  (7)
21.november 2015 22:00
Eriti just nädala esimeses pooles võivad paljud Veenuse-Uraani vastasseisu tõttu käituda üsna vabameelselt või lihtsalt olla tavalisest palju sallivamad. Samas lisab Merkuuri ühendus Saturniga (täpne aspekt kolmapäeval) ning Päikese ja Saturni ühendus (täpne seis 30. novembril) nädala võngetesse rasket ja sünget tooni. Väheneb mängulisus ja spontaansus, selle asemel võimenduvad kõik hirmud ja kartused (seda võimendab omakorda Merkuuri kvadraat Neptuuniga).
Druiidide lillehoroskoop: vaata, milline lill oled sina!
21.november 2015 10:10
Druiidid olid looduse maagid, kes õppisid taimede saladusi ja nende eripärasid. Druiidid omistasid loodusele, mille keskel nad elastid, suurt tähelepanu ning uskusid, et inimloomuse ning puude ja lillede vahel on suur seos. Vaata, milline lill oled sina ning kas see vastab sinu iseloomule?
ALKEEMIA TAROSKOOP: nüüd on aeg, et vabaneda oma hirmudest sise- ja välismaailma deemonite ees
17.november 2015 09:01
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?
IGOR MANG: Käes on aasta teise poole kõige plahvatusohtlikum aeg  (47)
16.november 2015 14:20
"Novembri esimene pool kuni 14. kuupäevani on suhteliselt rahulik," ennustas astroloog Igor Mang oma lamba-aasta horoskoobis.
Naisteka horoskoop: pinge vallutab suhted, kirg ja iha võtavad lausa saatanlikke vorme!  (13)
14.november 2015 22:00
Sellel nädalal (täpne aspekt teisipäeval) on naiselik armuplaneet Veenus ühenduses Musta Kuu ehk Lilitiga. Ja seda Kaaludes, Veenuse enda kodus. Seega võib see aspekt tugevalt võimendada kõike armastuse, seltskondlike suhete, ilu ja harmooniaga seonduvat, kuid võib tuua välja ka Veenuse tumedama, võrgutavama ja hullutavama poole.
ALKEEMIA TAROSKOOP: sel nädalal on ees ootamas väljakutsed, mis nõuavad sinu täit tähelepanu
09.november 2015 11:03
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?
Naisteka horoskoop: lõpuks ometi saabub puhastumise aeg — nägemist, mured!  (10)
07.november 2015 22:00
Teisipäeval ei soovitaks alustada ühegi olulise toiminguga, vaid tuleks keskenduda kõikide poolikute tööde lõpetamisele. Või siis lihtsalt püüda saavutada rahulik ja meditatiivne hingeseisund. Sama kehtib vähemal määral ka kolmapäeva kohta – kuni kella 19.47-ni, mil toimub Kuuloomine Skorpioni 19 kraadis.
ALKEEMIA TAROSKOOP novembriks: mida toob hingedekuu töö, tervise ja armastuse osas?
05.november 2015 18:19
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sulle novembriks? Mida on oodata armastuse ja suhete osas, milliseks kujuneb tööelu ja kuidas on lood tervisega?
Druiidide lillehoroskoop: mida sinu lill sinu kohta räägib?  (2)
04.november 2015 23:30
Druiidid on loodusega lähedalt seotud maagid, kes kummardavad taimetarkust ja otsivad neis tõde. Oma maagias kasutavad nad ruune ja neil on väga palju rituaale, mis kõik on loodusega väga seotud. Koduhaldjas avaldab oma blogis druiidide lillehoroskoobi, mida ka Naisteka lugejatega jagame.
ALKEEMIA TAROSKOOP: alanud nädal toob praktilisi kogemusi ja majanduslikku kasu
03.november 2015 06:28
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?
IGOR MANG ennustab, mida toob november tosinale tähemärgile  (20)
02.november 2015 11:45
Novembri esimene pool kuni 14. kuupäevani on suhteliselt rahulik. Jätkatakse sellega, millega eelmisel kuul alustati. Esikohal on rahandus- ja majandusmured, pankurid on ärevil.
Naisteka horoskoop: algav nädal ei ole kerge — läbivaks tooniks saavad kriitilisus ja nõudlikkus  (5)
31.oktoober 2015 22:00
Veenuse ja Marsi ühendus Neitsis lisab nädala üldvibratsioonidesse kirge, aga ka teravust ja ehk ka ülemäärast nõudlikkust. Ollakse kriitilised iga pisiasja suhtes, nähakse pindu teise silmas, aga palki enda omas mitte.
Tänane sõnni märgis täiskuu päästab võimsalt valla intuitiivsed võimed ja soosib meelelisi naudinguid
28.oktoober 2015 13:03
Täna ja homme kõrgub taevas taas võimas täiskuu. Täiskuuaega seostatakse alati erilise mõjuga inimestele ja sündmustele. Loe, mida seekordne sõnni märgis olev täiskuu endaga kaasa toob - milliseid omadusi võimendab, milliseid juhtnööre jagab enesearendamiseks ja teadlikkuse kasvatamiseks.