horoskoop

Naisteka horoskoop: nädal on täis armastust, romantikat ja uusi suhteid  (7)
22.november 2014 22:00
Teisipäeval teeb Marss kvadraadi Erisega — tüliõuna sümboliga. Suureneb tülide ja vaidluste tõenäosus. Kolmapäev — Merkuuri ühendus Saturniga. Aspekt sunnib keskenduma ja süvenema, midagi põhjalikult analüüsima ja uurima.
Naisteka horoskoop: ära oma roosasid prille liiga kauaks ette jäta — kõik inimesed ei ole ilusad ja head!  (8)
15.november 2014 22:00
Algav nädal võimendab nii soove-lootusi kui ka hirme ja kartusi. Päikese-Saturni teisipäevane ühendus paneb paljudele pähe mustad prillid — asju nähakse eelkõige sünges võtmes. Seevastu neljapäevane Veenuse ja Neptuuni kvadraat annab jälle roosad prillid — nähakse vaid seda, mida näha tahetakse, mõeldakse inimesed ja olukorrad enda jaoks ilusamaks või peidetakse probleemide korral pea jaanalinnu kombel liiva alla.
NAISTEKA TOP 15: Lood, millega Naistekas end lugejate magamistuppa, kööki, hommikuse kohvi kõrvale ja südamesse kirjutas  (1)
13.november 2014 13:21
Naistekas on portaal, mida kas armastatakse või vihatakse, aga mööda ei pääse meist küll keegi! Ikka ja jälle kuuleme sõprade sõpradelt ja võhivõõrastelt, kuidas nad tegelikult Naistekat ei loe, aga vot just SEDA või seda teist artiklit juhtusid poolkogemata kuskilt nägema või ise Facebookis jagama. Me oleme 15 aasta jooksul püüdnud pakkuda lugemist absoluutselt kõigile ja meil on hea meel tõdeda, et see on meil korda läinud. Vaata ise — siin on sulle meie loetumaid lood ja teemad läbi aegade!
HOROSKOOP: milline lemmikloom sinu tähemärgile kõige sobivam on?  (35)
12.november 2014 22:00
Jahedad ja sügisesed õhtud lausa nõuavad, et me kedagi endale kaissu haaraks. Kui aga kallimat pole käepärast võtta, siis on ideaalseks kallistuskandidaadiks just lemmikloom . Mis loom sinu tähemärgile kõige sobivam on?
Naisteka horoskoop: välk ja pauk — sel nädalal võimuvõitluses vahendeid ei valita!
08.november 2014 22:00
Kätte on jõudmas äkiline ja ettearvamatu mõjuga nädal — teisipäeval leiab aset Marsi-Pluuto ühendus ning neljapäeval Marsi-Uraani kvadraat. Mõlemad aspektid mõjuvad läbi nädala. Seega on käes nädal, kus ka luuavarrest võib pauk tulla — õhus on ülitugevat konkurentsi, võimuvõitlust ja soovi saavutada edu iga hinna eest — kasvõi üle laipade. Võim ja positsioon on nüüd paljudele väga tähtis ja selle saavutamiseks ollakse valmis tegutsema vahendeid valimata. Veenuse-Saturni ühendus Skorpionis ning ka Päikese lähenemine Saturnile lisab nädalasse tõsidust, kinnisust, kahtlustavat ja umbusaldavat hoiakut. Vaata, mida tähed sinule lubavad:
Naisteka horoskoop: millega täiskuu meid sel nädalal üllatab?  (2)
01.november 2014 22:00
Teisipäevane Päikese-Pluuto sekstiil lubab nädala esimeses pooles kergema vaevaga läbi viia muutusi, parandada vigu, midagi puhastada, parandada, uuendada.
Naisteka horoskoop: selle nädala märksõnad on hoolivus, empaatia ja kirg  (1)
25.oktoober 2014 22:00
Esmaspäeval teeb Veenus Neptuuniga trigooni ning teisipäeval leiab aset Päikese ja Neptuuni trigoon. Päike ja Veenus liiguvad paarina Skorpionis. Seega on nädalas meeldiv tasakaal kire ja intensiivsuse ning Neptuunliku hoolilvuse ja empaatia vahel. Alates kolmapäevast hakkab mõjuma juba ka Marsi-Neptuuni sekstiil. Pühapäevane Veenuse-Pluuto sekstiil muudab nädala teise poole suhteteemad eriti intensiivseks — aga seda eelkõige intellektuaalses, mitte niivõrd intiimses mõttes.
HOROSKOOP: milliste sõnadega sinu tähemärk palvetamist alustab?  (26)
22.oktoober 2014 22:00
Eks ikka tuleb vahel ette hetki, kus kõrgematelt jõududelt abi palumine ainsa aruka mõttena tundub. Milliste sõnadega sinu tähemärk palvetamist alustab?
Naisteka horoskoop: käes on soodne aeg leppimiseks ning romantilisteks ettevõtmisteks
18.oktoober 2014 22:00
Nädala üldmõjud on väga sotsiaalsed, suhtlemist ja kommunikatsiooni soosivad. Tugevad Kaalude märgi mõjud (kuni neljapäevani) soosivad leppimist, lepitamist, kompromissi otsimist, õiglast kaalumist ja kaalutlemist. Neljapäeval kell 14.57 siseneb Päike Skorpioni ning kell 23.52 jõuab Skorpioni ka Veenus — ning laupäeval moodustavad Päike ja Veenus täpse ühenduse. Seega on nii reede, laupäev kui ka pühapäev üsna kirgliku mõjuga, soosides kõike erootika ja seksuaalsusega seonduvat. Samas võib ihast kergesti saada viha — Skorpioni mõjud pole kunagi tasakaalukad, pigem äärmuslikud. Armukadedus! Lisaks liigub reedel ja laupäeval Skorpionis ka Kuu!
“Korraks vaid” Vikris
16.oktoober 2014 05:15
‟Vikerraadio uues saatesarjas “Korraks vaid” vaadatakse tagasi aastatesse 1968–1973, kui telerisse jõudis muusikasaade “Horoskoop”,” selgitas Vikerraadio uue sarja juht Silver Kuusik, kes menusaate fenomenist, muusikast ja ajastust huvitubki.
Kus sinu sünnimärgid asuvad? Vaata, millist saatust nad sulle ennustavad!  (29)
13.oktoober 2014 22:00
Hiina astroloogia järgi on sünnimärkidel su kehal väga suur võim su tuleviku üle. Need annavad märku su iseloomu, tuleviku, rahalise olukorra ja tervise kohta. Loe ka sina ja anna teada, kas läks täppi!