horoskoop

Naisteka horoskoop: ole valmis — ees seisab üks selle suve põnevamaid nädalaid!
01.august 2015 22:00
Neljapäeval leiab aset täpne Marsi ja Saturni trigoon. Mõju on tugev terve nädala vältel — aspekt sümboliseerib energia süsteemset ja distsiplineeritud kasutamist, jõu positiivset kontrollimist ja suunamist. Seega on nädal soodne igasuguseks suurt püsivust nõudva tegevuse alustamiseks, mis võib kulgeda küll aeglaselt, ent on siiski ajas kauakestev.
IGOR MANG ennustab, mida toob august tosinale tähemärgile  (18)
01.august 2015 11:06
Palju planeete liigub tulemärkides, mis näitab, et inimesed on julged ja kiired ütlema, mida mõtlevad, ega karda tõe ja õigluse nimel ka võitlusse astuda. Eriti palju tuleb julgeid ettevõtmisi kuu teisel poolel alates 13. kuupäevast. See on edukas aeg nii rahvusvahelistes suhetes kui ka eraettevõtluses.
HOROSKOOP: millised numbrid, päevad ja aastad sinu tähemärgile kõige rohkem õnne toovad?  (21)
27.juuli 2015 22:00
Tunned, et mõni aasta on teisest parem või mõni päev teisest helgem? Põhjus võib peituda sinu tähemärgis! Loe, millised on sinu jaoks need kõige olulisemad päevad ja numbrid!
Naisteka horoskoop: kui sa sel nädalal probleeme ei soovi, siis on targem suu kinni hoida!  (5)
25.juuli 2015 22:00
Ka sellel nädalal mõjub veel Marsi-Uraani kvadraat (rohkem küll nädala esimeses pooles). Seega on endiselt õhus närvilisi ja rahutuid vibratsioone, mis võivad lõppeda mitmesuguste ootamatuste ja kummaliste olukordadega.
Suvepuhkajate HOROSKOOP: kas sinu tähemärk on tõeline nautleja või hoopis tuline rannavihkaja?  (6)
22.juuli 2015 11:02
Milline puhkaja sa tegelikult oma hinges oled? Loe ja saad teada!
Naisteka horoskoop: põnevust jätkub igale maitsele, ees ootab tormiline ja kirev nädal  (2)
18.juuli 2015 22:00
Nädalale vajutab kõige tugevama pitseri laupäevane (aspekt mõjub terve nädala jooksul) Marsi-Uraani kvadraat. Nii et jätkuvalt annab tooni negatiivne Uraan, mis toob sageli kaasa mitmesuguseid ootamatusi ning kummalisi ja ebaloogilisi sündmusi. Uraani pingeseisud on soodsad juhul, kui soovitakse teha radikaalseid uuendusi või muudatusi, saada üle surnud punktist.
ETV 60 ehk Kuidas kõik algas
18.juuli 2015 15:03
Aastal 2005 ilmus Hagi Šeini koostatud hästi mahukas “Suur teleraamat”, kus on kokku võetud 50 aastat televisiooni Eestis.
Lugeja: ETV parimad saated ja sarjad 60 aasta jooksul on "Reklaamiklubi", "Laupäevastuudio", "Hommiku TV", "Õnne 13"  (2)
18.juuli 2015 14:03
Eesti Televisioon sai 60-aastaseks ning mida head võiks siis juubilarist siiani meenutada?
Täna on maopäev! Vaata, kas oled ka mao märgi all sündinud ja mida siis horoskoop sulle näitab?
17.juuli 2015 15:15
Täna, 16. juulil tähistatakse rahvusvahelist maopäeva, on World Snake Day . Looduskaitsjad ja bioloogid soovivad sel päeval meelde tuletada, et maailmas on praegu teada 3496 maoliiki, kellest paljud on väga ohustatud. Müstikute jaoks on aga maol ka teistlaadi tähendusi, tarkuse sümbolit on püütud mõista läbi mütoloogia ja astroloogia .
FOTOD ja VIDEO: Kuula, kuidas 1969 aastal saates "Horoskoop" laulab Helgi Sallo!  (14)
16.juuli 2015 14:58
1968 - algas telesaade Horoskoop, millest kujunes aegade menukaim ja enim tagasisidet saanud saade. Samuti pani see aluse televisiooni lauluvõistluste traditsioonile. See saade, kus inimesed said ise koostada lauludest edetabeli ning kirjasaatjate vahel loositi ka auhindu tõusis Eesti üheks populaarsemaiks telesaateks. Rohkelt tähelepanu said loomulikult ka kõik lauljad, kes saates osalesid. Kuula Helgi Sallo esituses laulu "Lõppenud on päevad!"
Naisteka horoskoop: uus nädal sobib radikaalse läbimurde saavutamiseks  (5)
11.juuli 2015 22:00
Tulemas on vägagi pingeline nädal — Vähis liikuvad Merkuur ja Marss moodustavad neljapäeval täpse ühenduse, tehes samas opositsiooni võimuka ja survestava, muutuste ja transformatsioonide sümboli Pluutoga.
Naisteka horoskoop: ees on väga pingeline nädal — igast luuavarrest võib tulla pauk  (8)
04.juuli 2015 22:00
Esmaspäeval (mõju läbi nädala) on täpne Päikese ja Pluuto opositsioon ning nädala teises pooles hakkab juba tunda andma ka Marsi-Pluuto opositsioon (täpne aspekt 15. juulil).
ALKEEMIA TAROSKOOP: mida toob sinu tähemärgile juuli?
02.juuli 2015 15:43
Mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile heinakuuks? Mida on oodata armuasjades ja suhetes? Kuidas laabub töö? Mida võiksid tervisega seoses silmas pidada?
IGOR MANG ennustab, mida toob juuli tosinale tähemärgile  (11)
01.juuli 2015 10:10
Kuni 12. kuupäevani peaks olema sobiv aeg puhkuseks ja tervise kosutamiseks, midagi rasket ei tohiks siis juhtuda. 13.–20. juulini on oodata suuri ebameeldivusi, vargusi, peksmisi ja muud agressiivsust. Sellele viitavad nii Marsi kui ka Merkuuri opositsioon Pluutoga. Konfliktid on kerged tekkima nii avalikes kohtades kui kodus.