horoskoop

Naisteka horoskoop: pinge, surve, konkurents ja võimuvõitlus — ees on pöörane nädal!  (4)
27.september 2014 22:00
Laupäeval teeb Päike kvadraadi Pluutoga ning pühapäeval leiab aset Marsi ja Uraani trigoon. Mõlemad aspektid mõjuvad läbi nädala. Niisiis on nädalas palju selliseid impulsse, mis nõuavad muutusi ja surnud punktist ülesaamist. Pinget, survet, konkurentsi ja võimuvõitlust esineb eelkõige suhete teemades, mis hõlmavad kokkuleppeid, lepinguid, konkreetset koostööd. Teisele lepingu- või osapoolele võidakse avaldada survet ja sundida teda oma seisukohti muutma.
HOROSKOOP: milline lemmikloom sinu tähemärgile kõige sobivam on?  (24)
25.september 2014 22:00
Jahedad ja sügisesed õhtud lausa nõuavad, et me kedagi endale kaissu haaraks. Kui aga kallimat pole käepärast võtta, siis on ideaalseks kallistuskandidaadiks just lemmikloom . Mis loom sinu tähemärgile kõige sobivam on?
Paheline horoskoop ehk uuri, milline narkootikum Sa oma tähemärgi kohaselt oleksid!  (4)
25.september 2014 14:10
Igal tähtkujul on vähemalt mõni spetsiifiline iseloomujoon, mida kõik sama tähtedeseisu jooksul sündinud inimesed jagavad. Naljahambad on pannud kokku narkoskoobi, mille kohaselt näiteks Vähk on LSD, Sõnn ecstasy, Kalad rahustid ja Lõvi kokaiin. Mis on Sinu tähemärgile vastava iseloomuga narkootikum, uuri välja SIIT ! NB! Antud lõbus artikkel ei ülista narkootikume ega ärgita neid tarvitama, tegu on puhta huumoriga!
Naisteka horoskoop: ära usu midagi, mida sulle räägitakse — valetamine ja teesklus on selle nädala märksõnad!  (7)
20.september 2014 22:00
Esmaspäevane Marsi ja Neptuuni kvadraat mõjub läbi nädala — õhus on palju ebamäärasust ja ähmasust, mida võib olla raske mõista.
HOROSKOOP: Tähed ütlevad, miks sa paks oled ja kuidas kõige kiiremini kaalust alla saada  (22)
19.september 2014 13:10
Maadled ülekaaluga ja ei tea, kuidas sellest jagu saada? Tähed ütlevad!
Naisteka horoskoop: ees on tempokas ja armukadedust täis nädal  (3)
13.september 2014 22:00
Esmaspäev ja ka suurem osa teisipäevast on üsna tempokas ja võib kaasa tuua kiirustamisest tingitud prohmakaid. Kolmapäevas on palju ülevoolavaid emotsioone, millele lisandub armukadedus või siis soov oma partnerile mingeid tingimusi või nõudmisi esitada. Marsi ja Neptuuni lähenev kvadraat (täpne aspekt 22. septembril) võib vee kohati päris sogaseks ajada – kummitab oht oma energiat ja väge valesti kasutada. Romantilises plaanis on üldmõjud üsna kained ja asjalikud, pigem rahulikud ja platoonilised kui kirglikud.
ÕNNETUSEHOROSKOOP: mida võtab ette sinu tähemärk, kui temaga midagi juhtuma peaks?  (20)
11.september 2014 22:00
Oled mõelnud, mis juhtuks kui ...? Täheteadus tuleb appi! Vaata, kuidas sinu tähemärk surmalähedases olukorras käitub.
Naisteka suur sügisene armuhoroskoop  (10)
06.september 2014 22:00
Milliseks kujuneb alanud sügis sinu armuelule? Kas on loota kuumi tundeid ja särtsakaid kohtinguid või tuleb sul leppida kassi ja romantiliste komöödiatega?
Naisteka horoskoop: käes on aeg oma energia ning elujõu taastamiseks!  (1)
30.august 2014 22:00
Vastupidiselt eelmisele nädalale on see nädal väga aspektivaene — põhiaspektidest leiab kolmapäeval (mõju läbi nädala) aset vaid Päikese ja Pluuto trigoon. See on suurepärane aspekt selleks, et uuendada, parandada, ravida, remontida kõike seda, mis piisavalt hästi ei funktsioneeri. Õige aeg taastada energiat ja elujõudu. Nädala esimeses pooles mõjutab meid veel ka Päikese-Neptuuni opositsioon, mis võib jätkuvalt vett segada, olla seotud vale, pettuse, intriigide, hämamiste ja ebaselgete asjaoludega.
HOROSKOOP: mehed, pange tähele! Mida otsivad erinevatest tähemärkidest naised oma kaaslastes?  (21)
26.august 2014 22:30
Nii nagu ühele ema ja teisele tütar, otsib iga tähemärgi naissoost esindaja oma kaaslases midagi omanäolist. Mis on see, mida daamid eelistavad? Mida nad oma kaaslases otsivad?
Hoia oma elu tasakaalus: väikesed muudatused tagavad edu  (2)
24.august 2014 23:30
Meie mälestused, tõekspidamised, emotsioonid ja tegelikult kogu elu on müstilisel moel seotud looduselementidega — õhk, vesi, tuli, maa. Kõikides nendes elementides peitub tohutu jõud. India vanasõna ütleb, et igaüks meist on maja, milles on neli tuba — vaimne, emotsionaalne, füüsiline ja hingeline — aga kui me ei käi iga päev igas toas, siis pole me terviklikud. Siin aga tulevad meile appi elemendid, mis on sisemistesse tubadesse minekuks võimsad abivahendid mis mõjutavad meie psüühikat. Kõigi elementide taga olevaks energiaks on Looja, kogu meie elu allikas. Nelja elemendi sümboolika on justkui põimitud kokku erinevatest kildudest, mis moodustavad kokku ühtse terviku, mis annavad elule tasakaalu. Õhu vaim andis tuule koos jahutavate paitustega suvel, vee vaim tõi värskendavad vihmad, tule vaim andis päikesesoojuse ja maa vaim tekitas meie planeedile mäed, puud, taimed.
Naisteka horoskoop: ettevaatust — uus nädal täitub armukadeduse ja intriigidega!  (3)
23.august 2014 22:00
Algav nädal on äärmiselt aspektirohke: Esmaspäeval Marsi ja Saturni ühendus ning Veenuse–Uraani trigoon. Teisipäeval Veenuse ja Saturni kvadraat. Kolmapäeval Veenuse ja Marsi kvadraat. Neljapäeval Veenuse ja Liliti ühendus. Ja reedel Marsi-Liliti kvadraat ning Päikese-Neptuuni opositsioon. Kõik need aspektid mõjuvad korraga terve nädala jooksul. Seega on nädala võnked paras „pudru ja kapsad” — võimalusi on seinast seina. Ühelt poolt mõjuvad Saturni kainestavad ja pidurdavad aspektid, teisalt annab Veenuse ülitugev mõju hoogu juurde nii seltsielule kui ka romantilistele suhetele. Veenuse ja Marsi kvadraat võimendab nii kadedust kui armukadedust. Päikese-Neptuuni opositsioon ajab vee sogaseks, võimendades arusaamatusi, möödarääkimisi, valet, pettust, intriige, ebasiirust.