Hollywood

Videomänguadaptsioon "Warcraft: Algus" ei meeldi kriitikutele, aga kas peakski?
25.mai 2016 11:53
Pole saladus, et videomängudel põhinevad filmid on olnud pea alati kehvad. Põhjus ei seisne aga videomängude lugude kvaliteedis, vaid nende põhjal filme valmistavate stuudiote soovis teenida võimalikult palju tuntud brändi pealt. Paljud filmid on siiski ka head, aga tihtipeale ei vaatle kriitikud neid filmidena, vaid videomängude adaptsioonidena ning kui kriitik pole videomängudega kursis ega hinda neid, siis kandub see ükskõiksus üle ka kriitikasse.
KUULSUSTE ARGIPÄEV: Katkised motikad, võõrutusravi ja kuumad musid ehk VAATA paparatsoklõpse Hollywoodi staaride igapäevasest elust
25.mai 2016 09:05
Instagrami vahendusel näeme me hoolikalt valitud hetki staaride elust, millest nii mõnigi võib jätta petliku mulje. Hollywoodi paparatsod jäädvustavad igapäevaselt aga staaride tegelikku argielu, mis pole sugugi erilisem kui meie endi oma. Vaata, milline näitleja käis tütrega loomaaias, milline telemees tegi trenni ning milline tuntud kaunitar käis võõrutusravil ehk Publiku hiigelgalerii võtab kokku Hollywoodi staaride argipäeva!
Kuumad suverütmid: Cartoon alustab oma esimest Eesti tuuri
23.mai 2016 19:18
Sel reedel, 27. mail alustab Võrust oma esimest Eesti tuuri kohaliku tantsumuusika au ja uhkus Cartoon . Seitsmest kontserdist koosneva tuuri avakontsert leiab aset Võru klubis Capital.
Tetris: videomängust filmiks (ja lugu selle taga on lihtsalt veider)  (10)
19.mai 2016 09:00
Järgnev on kõik tõsi, kui erinevaid uudistesaite uskuda, kuigi kõlab nagu hiline aprillinali.
Filmipublik ei halasta: Kristen Stewarti film vilistati Cannes'i festivalil välja  (1)
19.mai 2016 07:34
"Videviku" saagast tuule tiibadesse saanud ning juba lapsena näitlejakarjääri alustanud Kristen Stewarti tuliuus film "Personal Shopper" vilistati Cannes 'i filmifestivalil välja.
Kaardimajake, värise! Robin Wright paljastas, kuidas ta endale Kevin Spacey'ga võrdse palga välja võitles  (13)
18.mai 2016 22:21
" Kaardimaja " staar Robin Wright astus nende Hollywoodi naiste ridadesse, kes on julgenud meelelahutustööstuses valitsevale palgalõhele lõpuks näpuga näidata.
"X-Mehed: Apokalüpsis" lööb kriitikud kahte leeri - väsinud ja ebavajalik järg või suurejooneline lõpp seeriale?
10.mai 2016 11:38
Eile toimus Londonis "X-Meeste" seeria seni viimase filmi " X-Mehed : Apokalüpsis" pidulik esilinastus. Seansilt saabunud USA ja briti filmikriitikud panid kohe oma arvustused kirja ning seni pole vastukaja olnud kõige parem - filmi peetakse ebavajalikuks, elutuks ja liigselt arvutiefektidele toetuvaks.
Tähelepanek: „Assassin’s Creed” võib olla esimene eeskujulik videomängu adaptatsioon
10.mai 2016 00:10
Juunis linastuv suurejooneline fantaasiafilm „Warcraft” pole enam kaugel, kuid 30. detsembril tuleb kinodesse veel üks väga oluline film, mis võib aidata murda videomängude filmiadaptatsioonidega kaasas käivat needust.
3 põhjust, miks reisil olles peab fotosid tegema - ja võimalus neid paremini teha
09.mai 2016 21:58
Kui sageli arvatakse, et reisil pildistamine ei lase märgata ja nautida, mis ümberringi toimub, siis tegelikult kogevad ja märkavad head reisifotograafid hoopis rohkem. Nii et võtke kaamera alati kaasa!
"Assassin's Creed" võib olla esimene eeskujulik videomänguadaptsioon
09.mai 2016 13:33
Juunis linastuv suurejooneline fantaasiafilm "Warcraft" pole enam kaugel, kuid 30. detsembril on tulemas veel üks väga oluline film, mis võib aidata murda videomängude filmiadaptsioonidega kaasas käivat needust. Selleks filmiks on Ubisofti mänguseeria esimene film "Assassin's Creed".
Hollywood kardab endiselt aasia näitlejaid ja Hiina poliitikat
09.mai 2016 12:04
Kõigepealt asus ameeriklane Scarlett Johansson Jaapani rolli filmis "Ghost in the Shell" ning siis palgati britt Tilda Swinton Tiibeti rahvusest tegelase rolli superkangelasefilmis " Doctor Strange ". Hollywoodi aasia näitlejatel on saanud küllalt. Hiljuti võttis väga teravalt sõna ka "Star Treki" staar George Takei, kes leidis, et suurstuudiod peavad kinopublikut idiootideks.
PUBLIK SOOVITAB: Möödunud Weekend Festivalil möllanud EDM-i boss The Second Level esineb sel laupäeval Tallinnas
06.mai 2016 13:00
Eelmisel aastal Weekend Festival Baltic pealaval esinenud elektroonilise muusika staar The Second Level esineb sel laupäeval, 7.mail klubis Hollywood. Klubi lubab selleks õhtuks eriti vingete eriefektidega showd ja rohkelt üllatusi kõigile külalistele ning kirsina tordil filmib noor tõusev täht laupäevasel peol ka oma uut muusikavideot!
Tüli meelelahutusmaailmas! Pealinna tuntud ööklubi pätsas Kaarel Kose kuulsa raadiosaate nime  (9)
05.mai 2016 14:57
Diskor, raadiosaatejuht ja räppar Kaarel Kose pahandas Facebookis avalikult klubiga Hollywood, kes "laenas" mehe loodud saate "Linnadžungel" nime oma peosarja pealkirjaks.
TOP 10: Julgel naisel viljakas üsk! Need Hollywoodi kuulsused sünnitasid veel pärast 40. eluaastat  (2)
05.mai 2016 12:01
Kuna Hollywoodis hinnatakse värsket verd, säravat palet ja noorust, jääb sealsetel naistel tihti pereloomiseks noores eas vähe aega. Nõnda keskendutaksegi peredele alles varajases keskeas ning esimesi lapsi sünnitatakse 40ndates eluaastates. Panime kokku kümme küpsemas eas sünnitanud Hollywoodi võimsat naist.
"Batman vs Superman" on fännide arvamusest hoolimata väga edukas
03.mai 2016 12:25
" Batman vs Superman " on saavutanud midagi uskumatut - kriitikute ja fännide pahameelele vaatamata on film üliedukas. 862.9 miljoniga jõudis natuke üle kuu aja kinodes olnud superkangelaste madin edukaimate koomiksifilmide edetabelis 7. kohale.
PEOGALERII: Winny Puhhi segane live kuumutas Simple Sessioni võistlejad ja fännid korralikult kuumaks  (1)
30.aprill 2016 16:44
30. aprillil ja 1. mail toimub Saku Suurhallis suurejooneline ekstreemi-show Simple Session , mis kütab volbrinädalavahetuse enneolematult kuumaks. Mõistagi saadab üle maailma Tallinna kokku lendavate rulatajate ja BMX-ratturite vinget võistlust öine peoiprogramm, kus linnarahvas saab ekstreemselt hea tuju ning võistlejatega koos pidutseda.
VINGE PEOKUTSE: Kukub ninali või jääb püsti? Winny Puhh paneb rula alla ja kutsub Simple Sessionile
27.aprill 2016 22:52
30. aprillil ja 1. mail toimub Saku Suurhallis suurejooneline ekstreemi-show Simple Session, mis kütab volbrinädalavahetuse enneolematult kuumaks. Pole veel piletit ostnud ja mõtled, äkki veab õnnemängus? Vaata pöörast peotreilerit ja osale ulmeloosis SIIN .
Tähelepanek: Hollywood ei õpi oma vigadest  (2)
20.aprill 2016 00:10
Filmiringkondades tekitab pahameelt Jaapani legendaarse küberpunk-animatsiooni „Ghost in a Shell” Hollywoodi märuliversioon, mille peaossa on värvatud Scarlett Johansson.
Eesti filmi instituudi peaprodutsent Piret Tibbo-Hudgins müüs Allfilmi osaluse imeodavalt  (63)
19.aprill 2016 00:10
Eesti filmi instituudi peaprodutsent müüs oma 25% osaluse Allfilmis nominaalhinna – 7669 euro eest. Kolm aastat varem sai Artur Talvik viiendiku ettevõtte eest 108 000 eurot. Aasta varem sai Allfilm 42 129 eurot kasumit, vara oli ligi poole miljoni euro eest.
METSIK PEOTREILER: Võida VIP-piletid Simple Sessioni pöörasele volbrinädalavahetusele!
14.aprill 2016 19:30
30. aprillil ja 1. mail Saku Suurhallis toimuv suurejooneline ekstreemi-show Simple Session kütab volbrinädalavahetuse korralikult kuumaks. Vaata pöörast peotreilerit ja osale ulmeloosis!
"Kapten Ameerika: Kodusõda" on juba mattunud kiitustelaviini alla
14.aprill 2016 14:39
12. aprillil oli LA Dolby Theatre kinos kauaoodatud superkangelaste mõõduvõtu " Kapten Ameerika: Kodusõda " esilinastus. Päev hiljem avaldasid valdavas enamuses USA kriitikud oma arvustused ning suurem osa neist on väga positiivsed.
Ben Affleck on järgmise Batmani filmi režissöör
13.aprill 2016 13:06
Kaua aega pärast Ben Afflecki valimist " Batman vs Superman " pimeduse rüütli rolli käisid kuulujutud, et Affleck lavastab järgmise Batmani filmi. Kuulujuttudel on nüüd lõpp, sest need kõik vastavad tõele.
Norra luteri kirik otsustas lubada samasooliste abielud  (30)
11.aprill 2016 22:36
Norra luteri kirik hääletas täna samasooliste abielude lubamise kasuks, olles viimane väiksest, kuid kasvavast hulgast kirikutest, kes sellise otsuse vastu on võtnud.
WEEKENDER VOL.12: Kamaluga intervjuusid suvistelt esinejatelt! Tallinn Music Weeki Weekend showcase oli tõeliselt raju
10.aprill 2016 18:15
Saate 12.jagu tutvustab põhjalikult Tallinn Music Weeki raames klubis Hollywood toimunud Weekendi showcase'i ning teeb suvel üles astuvate artistidega ohtralt intervjuusid, tutvustab hetkel kuumimat EDM-tähte Zayn Maliki ning Hirmo Faktori juhti Kristjan Hirmot.
Jared Leto liitub Jaapani maffiaga filmis "The Outsider"
08.aprill 2016 14:38
Muusik ja näitleja Jared Leto ei võta filmirolle tihti vastu. Seda näitab ka hiljuti teenitud Oscar ning "Suitsiidisalga" Jokkeri rolli ära kadumine. "The Outsider" on aga film, mis pani Leto kohe pardale astuma.
Vaat, mis nimi! Vene telekanal pani oma uue krimiseriaali naispeategelasele nimeks Savisaar  (32)
06.aprill 2016 18:10
Taani-Rootsi krimiseriaal “Sild” (“Bridge”) kolib oma uusversiooni sündmustiku Eesti-Vene piirile ning seriaali peaosades hakkavad särama Putini lemmiknäitlejaks peetud Mihhail Poretšenkov ja Hollywoodi-mõõtu staarnäitleja, leedulanna Ingeborga Dapkūnaitė. The Hollywood Reporter märgib ära aga selle, et Vene telekanal NTV on valinud oma naispeategelasele huvitava nime — Savisaar.
Martin Scorsese ajalooline suurfilm "Silence" võib linastuda novembris
06.aprill 2016 18:02
Hinnatud Ameerika režissööri Martin Scorsese järjekorras 24. mängufilm "Silence" võib jõuda novembris kinoekraanidele. Tegemist on kaua aega töös olnud ajaloolise filmiga kahe jesuiidi preestri reisist Jaapanisse, et leida nende õpetaja ja levitada kristluse õpetust.
FOTOD: Legendaarsed Hollywoodi paarid, kelle armulugu sai alguse filmivõtetel
05.aprill 2016 18:31
Hollywoodi staarid on nagu me kõik — vahel lihtsalt armutakse ära oma kolleegidesse. See on ju täiesti loomulik, sest kui kahe näitleja vahel on keemiat kinolinal, siis on tõenäoliselt seda ka pärast kaamerate kinni panemist. Publik heidab pilgu kuulsatele Hollyoodi staaridele, kelle armulugu sai alguse just filmivõtetel!
Robert Downey Jr ehk Raudmees on uus Batman!  (1)
01.aprill 2016 18:54
Marveli filmistuudio president Kevin Feige andis täna teada, et Raudmehe legendaarseks mänginud Robert Downey Jr loobub raudrüüst, et võtta Ben Affleckilt üle Batmani kostüüm.