Hollywood

Alatu laim või lahutuse iva? Kõmuleht: Brad Pitt jõi end täis ja märatses paar päeva enne lahutusuudist lennukis oma laste kallal  (17)
22.september 2016 21:05
Näitlejatepaari Angelina Jolie ning Brad Pitti skandaalse lahutusprotsessi tuules levivatele spekulatsioonidele lisandus täna kõmuline täiendus – väidetavalt märatsenud Brad Pitt olevat pealtnägijate silme all väärkohelnud oma lapsi ning saanud sellega kaela politsei uurimise.
PUBLIKU PEOSOOVITUS: Taasavastatud Aafrika pärl Ata Kak esineb koos neljaliikmelise bändiga klubis Hollywood
21.september 2016 13:56
Sel suvel oma comeback 'i teinud paadifirma Awesome Tapes From Africa staar, Ghana muusik Ata Kak esineb 27. oktoobril koos oma neljaliikmelise bändiga Tallinnas, klubis Hollywood.
Ekstreemne muutuja Jared Leto hakkab eluloofilmis aidsi surevat Andy Warholit mängima  (1)
21.september 2016 09:29
Ekstreemse meetodnäitlejana tuntud Jared Leto valmistub eluloofilmis kehastama 60ndate superstaarkunstnikku Andy Warholit , teatab Hollywood Reporter.
MÖLLUFOTOD: Eesti kõige tegijamad räpparid andsid Hollywoodi 21. sünnipäeva puhul vinge kontserdi  (2)
19.september 2016 22:23
Eesti esiräpparitest koosnev räpipunt Kõik Boyz andis möödunud laupäeval Club Hollywoodi 21. sünnipäeva puhul täies koosseisus võimsa kontserdi. Genka, Arop, Metsakutsu, Beebilõust, Reket ning Paul Oja tulid spetsiaalselt Eesti ühe vanima ööklubi sünnipäevaks kokku, et kanda külalistele ette suure osa eesti räpiklassikast, sealhulgas 2015. aastal ilmunud lugu "Kõik" ja loomulikult verivärske muusikavideo saanud "2Kõik". Vaata pilte hiiglaslikust prallest!
Katrin Lust meenutab oma intrigeerivamaid intervjuusid ja kohtumisi Hollywoodi kuulsustega: Brad Pitt oli täpselt nagu naabrimees Vello!  (10)
19.september 2016 20:50
Kuuuurija Katrin Lust teeb põnevaid lugusid üle Eesti ning on varasemalt välismaal töötades puutunud kokku paljude Hollywoodi staaridega. "Seitsmesed uudised" otsustas sel korral aga Katrini endaga pisut juttu puhuda ning kuu-uurimise keerulises töös kosutada.
HIIGELGALERII: Hollywoodis jagati kätte tänavused tele-Oscarid ehk Emmy-auhinnad  (3)
19.september 2016 19:20
Eile õhtul anti Hollywoodis telestaaridele üle tänavused Emmy-auhinnad ning parima draamasarja kategoorias võidutses taas "Troonide mäng", purustades 38 auhinnaga ameeriklaste gala kõigi aegade rekordi.
Ära maga maha: Kõik Boyz lammutab Eesti ühe vanima ööklubi sünnipäeval lavalauad naksuma
16.september 2016 16:30
Eesti kuulsamatest räpparitest nagu Genka , Arop, Metsakutsu , Beebilõust , Reket ning Paul Oja koosnev räpipunt Kõik Boyz , mis avaldas alles oma muusikavide loole "2Kõik", esineb 17. septembri õhtul täies koosseisus Club Hollywood 21. sünnipäeval.
FOTOD: Viimane sõnum lähedastele: USA politsei avalikustas vahetult enne Reet Jürvetsoni jõhkrat mõrva saadetud eestikeelse postkaardi  (37)
14.september 2016 16:21
Los Angelese politsei avalikustas 8. septembril lubatud robotfotod kahest mehest, keda seostatakse väliseestlase Reet Jürvetsoni mõrvajuhtumiga. Lisaks avalikustati ka Reeda saadetud eestikeelne postkaart, mis on teadaolevalt viimane sõnum, mille lähedased temalt kunagi enam said.
HIIGELGALERII: Vaata, kui julged! 21. sünnipäeva tähistava Club Hollywoodi kõige rajumad peod läbi aegade  (5)
13.september 2016 18:45
Aastal 1995 avas pealinnas oma uksed Club Hollywood, millest on tänaseks päevaks saanud kohalike peoloomade teine kodu. Vanalinnas asuva trendika diskoteegi puldi taga on möllanud DJ-jumalused nii siit kui ka välismaalt ja klubi lavalaudu on läbi aegade tallanud sajad muusikud alatest kuumades rokkaritest lõpetades mainekate popstaaridega. Legendaarse peopaiga 21. sünnipäeva puhul toob Publik oma kallite lugejateni hiigelgalerii kõige rajumatest pidudest, mis läbi aegade Club Hollywoodi seinte vahel on peetud. Vaata, kui julged!
Christian Bale'i uus film "The Promise" paistab olevat genotsiidi eitajate rünnaku all
13.september 2016 13:51
1915. aasta Armeenia genotsiid pole jõudnud ligi 101 aasta möödudes just väga paljudesse filmidesse (kõigest 34 ), kuigi tõsieluline lugu sellest, kuidas Ottomani impeerium lasi süstemaatiliselt tappa 1.5 miljonit armeenlast vääriks pea sama palju filme kui on tehtud holokaustist.
Tähelepanek: Mel Gibson „Batman vs. Supermanist”: „See on täielik p*sk!”  (3)
09.september 2016 00:10
Mel Gibsoni arvates raiskab Hollywood mõttetutele superkangelaste filmidele liiga palju raha.
Avalikustati uus detail väliseestlase Reet Jürvetsoni mõrvajuhtumi uurimise kohta. Politsei: tegemist on olulise juhtlõngaga  (33)
08.september 2016 20:37
Los Angelese politsei avaldas Kanada telenkanalile CBC antud intervjuus uue detaili väliseestlase Reet Jürvetsoni mõrvajuhtumi kohta.
12 kõige kummalisemat põhjust lendude edasilükkamiseks - filmistaaride veidrustest munevate kilpkonnadeni
08.september 2016 15:47
Munemiskohta otsivad kilpkonnad, vallatu kutsikas, kannatamatu hädas näitleja - need on ühed veidraimatest põhjustest lendude edasilükkamiseks või ärajätmiseks.
Auhind juba kotis? 12-aastasele Grace VanderWaalile ennustatakse USA talendisaate raudkindlat võitu  (2)
07.september 2016 10:01
Maailma kõige suurema talendisaate "America's Got Talent" konkurents muutub finaali lähenedes aina tihedamaks, kuid teiste seast särab jätkuvalt eredaima tähena 12-aastane Grace VanderWaal. Seda kinnitavad nii erinevate portaalide ennustused kui ka maailmakuulsate staaride kiidusõnad.
Hollywood leinab: Gene Wilder soojendas mu südant ja andis lootust, et kõik inimesed võivad olla head  (4)
30.august 2016 09:20
Eile õhtul teatas Gene Wilderi perekond, et komöödiatest tuntuks saanud näitleja, keda mäletatakse eelkõige tema rolli eest Willy Wonkana kuulsas filmis "Willy Wonka ja šokolaadivabrik" suri 83-aastaselt Alzheimer’i tagajärjel tekkinud komplikatsioonidesse. Sotsiaalmeedia täitus koheselt fännide kaastundeavalduste ja järelhüüetega ning oma lahkunud kangelast asusid leinama ka kuulsad Hollywoodi näitlejad ja lauljad.
Suri suur Hollywoodi komöödiastaar Gene Wilder  (24)
29.august 2016 22:39
Perekonna sõnul suri komöödiatest tuntuks saanud näitleja, lavastaja ja kirjanik Gene Wilder, vahendab CNN.
ARVUSTUS: Täiesti tavaline, lõbusapoolne "Koorekiht"
23.august 2016 13:02
Woody Allen on teinud filme nii mitu aastakümnet, et nüüdseks võib see filmitegija teha, mida iganes soovib – ja sel aastal on selleks udupeen ja kergelt toretsev draama 30ndate Holy-Woody (Hollywood) elust. Lugu on lihtne – on noormees ja on neiu, ning on ka armastus, kuid koos nauditav õnnelikkus kestab vaid viivuks, sest armukolmnurka mahub ka üks onu.
Ehmatav põhjus, miks näitlejatar Keira Knightley on juba viis aastat parukaid kandnud
22.august 2016 10:08
Parukad pole staaride seas tänapäeval enam midagi erilist – neile, kellele meeldib katsetada erinevat värvi ja pikkuses soengutega, on need oma juustele heaks alternatiiviks. Julgelt ja avalikult on parukaid kandnud näiteks Lady Gaga, Katy Perry ja Kylie Jenner. Mõnel juhul aga pole eesmärgiks uute soengutega šokeerida…
ARVUSTUS: Üllatavalt elulähedane Woody Alleni "Koorekiht"
21.august 2016 13:41
Woody Allen on tänaseks filme teinud juba ei rohkem ega vähem kui 50 aastat. Tõsiseid fopaasid tal ette tulnud pole, kuid ka hitte ei jagu üleliia – Alleni firmamärk ongi stabiilne kvaliteet, mille ta pea alati tagab, aga millest harva midagi paremat pakkuda suudab.
KUULSUSTE ARGIPÄEV: Uued soengud, romantilised kohtingud ja soojad embused ehk VAATA paparatsoklõpse Hollywoodi staaride igapäevasest elust
18.august 2016 22:30
Instagrami vahendusel näeme me hoolikalt valitud hetki staaride elust, millest nii mõnigi võib jätta petliku mulje. Hollywoodi paparatsod jäädvustavad igapäevaselt aga staaride tegelikku argielu, mis pole sugugi erilisem kui meie endi oma. Vaata, milline rokkar käis Londonis šoppamas, milline kompu semmis müstilise blondiiniga ning milline tuntud kaunitar kimus nurga taga suitsu ehk Publiku hiigelgalerii võtab kokku Hollywoodi staaride argipäeva!
Vaata: Milline Hollywoodi naiskuulsus vallutas inimeste südameid sel aastal, kui sa sündisid?  (4)
17.august 2016 10:48
Kes oli Hollywoodi kõige armastatum ja populaarsem naisterahvas sel aastal, kui sina sündisid? Alates 1974-2003! Vaata ise!
Hea on olla paha  (1)
17.august 2016 00:30
Tohutu meediakära saatel paisati kinodesse järjekordne koomiksiadaptsioon. „Suitsiidisalga“ müügiargument on, et tavapäraste superkangelastest peategelaste asemel räägib see hoopis superpahalastest, kes on sunnitud asuma maailma päästma, kirjutab Laurence Boyce.
FOTOD: Kuulsuste tähed, kõva trenn ja elevus hinges! Optimistlik Vello Vaher lõbustab USAs möödakäijaid ning seab end talendisaateks võistlusvormi
16.august 2016 13:03
Akrobaat Vello Vaher valmistub Los Angeleses peatselt jätkuvateks "America's Got Talent" talendisaates osalemiseks jõudu nii trennisaalist, aga ka Hollywoodis uitamistelt, unustamata ka rannas lõõgastuda. Ja kui juba, siis ka käigu pealt uusi fänne koguda, et peale terve Eestimaa veel pöidlahoidjaid kindlustada. Alati reibas ja rõõmus Vello paistab olevat suurepärases vormis, loodame, et juba nädala pärast jätkuvas saates teda edu saadab!
20 paika USA-s, mida kindlasti külastada ja 5, mis ei ole oma hinda väärt  (11)
15.august 2016 13:00
Raha raisata ei meeldi kellelegi, liiatigi veel puhkusel olles. Miski ei tapa reisipõnevust paremini, kui mõne vaatamisväärsuse juures hiigelpikas järjekorras seismine, raskelt teenitud raha eest pileti ostmine ja avastamine, et kõik, mida sa oma raha eest näha said, polnud seda üldsegi väärt.
Tähelepanek: filmisaurused nüüd seriaalides
10.august 2016 00:10
Elavad näitekunstiklassikud Robert De Niro ja Julianne Moore löövad kaasa uues telekrimiseriaalis, mille lavastaja on filmide „Õnneteraapia” ja „Ameerika afäär” režissöör David O. Russell.
AREENI ARHIIVIST: Mait Malmsten - kompvekmees, Eesti Banderas!  (4)
06.august 2016 12:27
Fagira D. Morti dokumentaalmontaaž Eesti teatripubliku ja kriitikute lemmikmeesnäitlejast kuues pildis. Tekst ilmus esmakordselt 13.03.2003.
ARVUSTUS: Paljukirutud "Tondipüüdjad" on suvise popkornifilmina täiesti adekvaatne
05.august 2016 13:50
Ühtegi teist tänavust Hollywoodi filmi pole tabanud mürgisem sõim kui "Tondipüüdjaid" ("Ghostbusters"), samanimelise armastatud 1984. aasta komöödia rebooti, kus tondipüüdjatena astuvad üles meie aja andekamad naiskoomikud.
12 kõige kummalisemat põhjust lendude edasilükkamiseks - filmistaaride veidrustest munevate kilpkonnadeni  (3)
03.august 2016 16:10
Munemiskohta otsivad kilpkonnad, vallatu kutsikas, kannatamatu hädas näitleja - need on ühed veidraimatest põhjustest lendude edasilükkamiseks või ärajätmiseks.
VIDEO: Hollywoodi ajalugu kõigest 6 minutiga
03.august 2016 14:41
Kokkuvõttev video nimega "The Rise (and Fall) of Hollywood " aitab neil, kellel pole aega ega tahtmist minna filmikooli või õppida üksipulgi selgeks kogu filmiajalugu, saada hea ülevaate Hollywoodi pikast ajaloost kõigest 6 minutiga.