Hollywood

ARVUSTUS: Täiesti tavaline, lõbusapoolne "Koorekiht"
23.august 2016 13:02
Woody Allen on teinud filme nii mitu aastakümnet, et nüüdseks võib see filmitegija teha, mida iganes soovib – ja sel aastal on selleks udupeen ja kergelt toretsev draama 30ndate Holy-Woody (Hollywood) elust. Lugu on lihtne – on noormees ja on neiu, ning on ka armastus, kuid koos nauditav õnnelikkus kestab vaid viivuks, sest armukolmnurka mahub ka üks onu.
Ehmatav põhjus, miks näitlejatar Keira Knightley on juba viis aastat parukaid kandnud
22.august 2016 10:08
Parukad pole staaride seas tänapäeval enam midagi erilist – neile, kellele meeldib katsetada erinevat värvi ja pikkuses soengutega, on need oma juustele heaks alternatiiviks. Julgelt ja avalikult on parukaid kandnud näiteks Lady Gaga, Katy Perry ja Kylie Jenner. Mõnel juhul aga pole eesmärgiks uute soengutega šokeerida…
ARVUSTUS: Üllatavalt elulähedane Woody Alleni "Koorekiht"
21.august 2016 13:41
Woody Allen on tänaseks filme teinud juba ei rohkem ega vähem kui 50 aastat. Tõsiseid fopaasid tal ette tulnud pole, kuid ka hitte ei jagu üleliia – Alleni firmamärk ongi stabiilne kvaliteet, mille ta pea alati tagab, aga millest harva midagi paremat pakkuda suudab.
KUULSUSTE ARGIPÄEV: Uued soengud, romantilised kohtingud ja soojad embused ehk VAATA paparatsoklõpse Hollywoodi staaride igapäevasest elust
18.august 2016 22:30
Instagrami vahendusel näeme me hoolikalt valitud hetki staaride elust, millest nii mõnigi võib jätta petliku mulje. Hollywoodi paparatsod jäädvustavad igapäevaselt aga staaride tegelikku argielu, mis pole sugugi erilisem kui meie endi oma. Vaata, milline rokkar käis Londonis šoppamas, milline kompu semmis müstilise blondiiniga ning milline tuntud kaunitar kimus nurga taga suitsu ehk Publiku hiigelgalerii võtab kokku Hollywoodi staaride argipäeva!
Vaata: Milline Hollywoodi naiskuulsus vallutas inimeste südameid sel aastal, kui sa sündisid?  (4)
17.august 2016 10:48
Kes oli Hollywoodi kõige armastatum ja populaarsem naisterahvas sel aastal, kui sina sündisid? Alates 1974-2003! Vaata ise!
Hea on olla paha  (1)
17.august 2016 00:30
Tohutu meediakära saatel paisati kinodesse järjekordne koomiksiadaptsioon. „Suitsiidisalga“ müügiargument on, et tavapäraste superkangelastest peategelaste asemel räägib see hoopis superpahalastest, kes on sunnitud asuma maailma päästma, kirjutab Laurence Boyce.
FOTOD: Kuulsuste tähed, kõva trenn ja elevus hinges! Optimistlik Vello Vaher lõbustab USAs möödakäijaid ning seab end talendisaateks võistlusvormi
16.august 2016 13:03
Akrobaat Vello Vaher valmistub Los Angeleses peatselt jätkuvateks "America's Got Talent" talendisaates osalemiseks jõudu nii trennisaalist, aga ka Hollywoodis uitamistelt, unustamata ka rannas lõõgastuda. Ja kui juba, siis ka käigu pealt uusi fänne koguda, et peale terve Eestimaa veel pöidlahoidjaid kindlustada. Alati reibas ja rõõmus Vello paistab olevat suurepärases vormis, loodame, et juba nädala pärast jätkuvas saates teda edu saadab!
20 paika USA-s, mida kindlasti külastada ja 5, mis ei ole oma hinda väärt  (11)
15.august 2016 13:00
Raha raisata ei meeldi kellelegi, liiatigi veel puhkusel olles. Miski ei tapa reisipõnevust paremini, kui mõne vaatamisväärsuse juures hiigelpikas järjekorras seismine, raskelt teenitud raha eest pileti ostmine ja avastamine, et kõik, mida sa oma raha eest näha said, polnud seda üldsegi väärt.
Tähelepanek: filmisaurused nüüd seriaalides
10.august 2016 00:10
Elavad näitekunstiklassikud Robert De Niro ja Julianne Moore löövad kaasa uues telekrimiseriaalis, mille lavastaja on filmide „Õnneteraapia” ja „Ameerika afäär” režissöör David O. Russell.
AREENI ARHIIVIST: Mait Malmsten - kompvekmees, Eesti Banderas!  (4)
06.august 2016 12:27
Fagira D. Morti dokumentaalmontaaž Eesti teatripubliku ja kriitikute lemmikmeesnäitlejast kuues pildis. Tekst ilmus esmakordselt 13.03.2003.
ARVUSTUS: Paljukirutud "Tondipüüdjad" on suvise popkornifilmina täiesti adekvaatne
05.august 2016 13:50
Ühtegi teist tänavust Hollywoodi filmi pole tabanud mürgisem sõim kui "Tondipüüdjaid" ("Ghostbusters"), samanimelise armastatud 1984. aasta komöödia rebooti, kus tondipüüdjatena astuvad üles meie aja andekamad naiskoomikud.
12 kõige kummalisemat põhjust lendude edasilükkamiseks - filmistaaride veidrustest munevate kilpkonnadeni  (3)
03.august 2016 16:10
Munemiskohta otsivad kilpkonnad, vallatu kutsikas, kannatamatu hädas näitleja - need on ühed veidraimatest põhjustest lendude edasilükkamiseks või ärajätmiseks.
VIDEO: Hollywoodi ajalugu kõigest 6 minutiga
03.august 2016 14:41
Kokkuvõttev video nimega "The Rise (and Fall) of Hollywood " aitab neil, kellel pole aega ega tahtmist minna filmikooli või õppida üksipulgi selgeks kogu filmiajalugu, saada hea ülevaate Hollywoodi pikast ajaloost kõigest 6 minutiga.
7 aastat trellide taga: Michael Douglase kriminaalist poeg vabanes vanglast ja kavatseb raamatu kirjutada
01.august 2016 16:26
Veterannäitleja Michael Douglase vanim, 37-aastane poeg Cameron Douglas vabanes pärast seitset trellide taga veedetud aastat lõpuks vabadusse ning kavatseb oma kogemustest raamatu kirjutada.
"Jason Bourne" tõestab, et mälukaotusega spioon on jälle suurepärases vormis
28.juuli 2016 11:05
Jason Bourne 'i seeria neljas osa "Jason Bourne" on tänasest Eesti kinodes, Kuidas on film kriitikute poolt vastu võetud?
Mees nagu tank: 10 fakti, mida sa Jason Stathami kohta ei teadnud
27.juuli 2016 14:18
Jason Stathami uusim film "Mehaanik: Ülestõusmine" jõuab kinodesse 2. septembril ja hiljem saab teda näha juba "Kiirete ja vihaste" kaheksandas osas. 26. juulil 49-aastaseks saanud näitleja karjäär on sama kirev kui tema minevik. Diply ja Screen Ranti kogutud fakte läbi vaadates valisin välja 10 fakti legendaarse märulistaari kohta, mida te tõenäoliselt ei teadnud.
Hollywoodi näitlejad ja muusikatähed allkirjastasid Donald Trumpi vastase petitsiooni  (19)
27.juuli 2016 09:05
Hollywoodi näitlejad ja muusikatähed kirjutasid alla petitsioonile USA vabariiklaste presidendikandidaadi nende sõnul vihkamisideoloogia vastu.
Oliver Stone seostab privaatsuse arutelu käigus Pokémon Go'd totalitarismiga
23.juuli 2016 12:38
Režissööri ja stsenarist Oliver Stone osales möödunud neljapäeval Comic-Con International messil filmi "Snowden" , kus ta ütles, et ülipopulaarse mobiilimängu "rünnak" privaatsusele on vaid osa maailmas laialt levinud "jälgimiskapitalismist".
PÕNEV AVASTUS: Kas Ott Sepp kuulub kümne kuulsa näitleja hulka, keda Hollywood enam oma palgale ei võta?  (4)
20.juuli 2016 13:49
Kas Ott Sepp kuulub kümne kuulsa näitleja hulka, keda Hollywood enam oma palgale ei võta? Just nii jääb esmapilgul mulje Publikule vihjena laekunud videost, milles teiste staaride seas käib läbi ka meie koomiku nägu. USA meelelahutusportaali TheTalko poolt postitatud klipis vilksab viieteistkümnendal sekundil läbi "Tujurikkuja" kurikuulsas sketšis Savisaareks kehastunud Sepp ning sellele järgneb loetelu kunagistest kuulsatest ja ilusatest, kel tänapäeval on varasemast palju raskem kinolinale pääseda. Vaata põnevat avastust oma silmaga!
Kriitikud kiidavad "Star Trek tundmatusse" heaks: vana kooli "Star Trek" uues plahvatuslikus kuues
19.juuli 2016 13:42
" Star Trek tundmatusse" linastub Eestis ja USA-s 22. juulil, kuid filmi esilinastus leidis aset juba 7. juulil Austraalias. Tänu varajasele esilinastusele on vaatajatel võimalus uurida, mida arvavad kriitikud uue "Star Treki" seeria kolmandast ja kohe kindlasti mitte viimasest filmist.
VIDEO: Aerosmithi kitarristil hakkas keset kontserti halb ning muusik viidi teadvusetuna haiglasse  (3)
11.juuli 2016 22:01
Aerosmithi kitarrist Joe Perry kukkus eile õhtul New Yorgis toimunud Hollywood Vampiresi kontserdil kokku ja viidi haiglasse.
Tähelepanek: leitnant Sulu on uues „Star Trekis” gei  (1)
11.juuli 2016 00:10
Näitleja John Cho promos Austraalias uut „Star Treki” filmi „Star Trek tundmatusse” ja teatas, et tema kehastatud USS Enterprise’i roolimadrus leitnant Hikaru Sulu on uues filmis gei.
"Star Trek tundmatusse" tutvustab seeria jaoks esmakordselt gei-tegelast
08.juuli 2016 19:35
Näitleja John Cho kinnitas Austraalias uut "Star Treki" filmi " Star Trek tundmatusse" promodes, et tema kehastatud USS Enterprise'i roolimadrus leitnant Hikaru Sulu on uues filmis gei.
Inkvisitsioon ja jaburad mõrvaplaanid: Ajakiri Ajalugu nr 9 on nüüd müügil
06.juuli 2016 17:00
Alustame ajakirjas Eesti ajaloolaste lugude avaldamist. Selles numbris kirjutab Hanno Ojalo laevahukust Läänemerel ja Paldiski pommitamisest Esimeses maailmasõjas ning Mati Õuna sulest on lugu eesti õhulaevapiloodist, kes hukkus traagilises õnnetuses.
12 fakti filmitriloogia "Palgasõdurid" kohta, mida sa varem ei pruukinud teada!
06.juuli 2016 14:34
Palju õnne, Sylvester Stallone ! Rahvusvaheliselt tuntud Hollywoodi märulikangelane Sylvester Stallone tähistab täna, rahvusvahelisel suudlemispäeval, oma 70ndat juubelit. Filmikanal TV1000 Action võtab sünnipäevapidustustest osa ja toob televaatajani täna õhtul alates kella 19.10st Hollywoodi tulusaima staari filmid "Palgasõdurid" ("The Expendables"), "Palgasõdurid 2" ("The Expendables 2") ja "Palgasõdurid 3" ("The Expendables 3"). Enne, kui suundud televiisori ette, viska pilk peale 12 huvitavale faktile "Palgasõdurite" telgitagustest.
VIDEO: Tulevane Robert Redford? Jõgeva noormees palub abi, et Hollywoodi nimekas näitekoolis õpinguid mitte katkestada  (48)
04.juuli 2016 17:50
Läinud aastal gümnaasiumi lõpetanud ning suure unistusega Hollywoodi näitlejaks õppima põrutanud Jõgeva noormees Artur Rehi on käima lükanud kampaania, mis aitaks tal ka teisest õppeaastast mainekas American Academy of Dramatic Artsis ehk Ameerika draamakunstide akadeemias läbi võidelda. Noormehe sihikindlus on muljet avaldanud mitmetele Eesti näitlejatele, kes teda toetama asunud: nagu videost näha, kiidavad poissi nii Märt Avandi , Andrus Vaarik , Peeter Rebane , Tiit Sukk kui ka Ivo Linna . Anna sinagi oma panus!
ARVUSTUS: "Iseseisvuspäev: Uus rünnak" eputab meeletute eriefektide meisterlikkusega
01.juuli 2016 11:59
Kui tulnukad peaksid kunagi Maad ründama, siis ei tasu eestlastel liigselt muretseda, sest kosmosemehikesed leiavad alati esimesena üles ameeriklased ning tavaliselt esitavad oma nõudmised ka neile. Võib olla on see nii põhjusel, et ameeriklaste ülevoolavat patriotismi peab ikka ja jälle kogu maailmaga jagada saama, nagu "Iseseisvuspäev: "Uus rünnak" seda teeb.
FOTOD: Luksusjahid, selfid Putiniga, rahamäed ja sportautod! Vaata, kuidas elavad vene uusrikaste võsukesed  (69)
30.juuni 2016 21:01
Venemaa rikkad noored elavad küllaltki ekstravagantselt ning ei jää oma Hollywoodi eakaaslaste elustiilist küll grammigi maha. Instagrami konto "Rich Russian Kids" edastab rikkurite igapäevategemisi ning kaunis uhkeid aksessuaare.
Hollywood elab pärast Anton Yelchini hukkumist kaotusvalus
20.juuni 2016 23:55
Pühapäeva hommikul hukkus autoõnnetuses üks Hollywoodi noori tähti Anton Yelchin. Filmides „Star Trek” ja „Green Room” tehtud rollide põhjal ennustati talle filmimaailmas kõrge lennuga karjääri.