Hollywood

Miks Eesti-Vene näitleja Kirill Käro pole Hollywoodi läinud: maksimum, millele võid loota, on väiksemad episoodid, kus mängid Ida-Euroopa pätti!
24.november 2015 12:09
Eile õhtul stardis uuel meelelahutuskanalil 1+ menuseriaali “Nuuskija” kauaoodatud teine hooaeg ning esmaspäevast neljapäevani saavad vaatajad nautida iga päev kahte uut episoodi järjest. Viimase aja ühe populaarseima sarja peategelast kehastav Eesti päritolu näitleja Kirill Käro kergitas pikas eksklusiivintervjuus saladuskatet sellelt, mida põnevat uus hooaeg kaasa toob ja mida võtta Venemaale minnes kaasa suveniiriks. Ühtlasi saab vastuse küsimus, miks Käro juba ammu pole Hollywoodi õnne otsima läinud.
Suured summad mängus: Vaata, millise ikoonilise kostüümi eest käidi Hollywoodi oksjonil välja rohkem kui miljon dollarit
24.november 2015 08:45
New Yorgis toimunud Hollywoodi mälestusesemete oksjoni tõmbenumbriks osutus ekraanisireen Judy Garlandi kantud kleit 1939. aasta muusikalises fantaasiafilmis " Võlur Oz ".
Seeniortšikid. Vananemise ilust ja rõvedusest  (1)
24.november 2015 00:24
Hollywood on täna täis vananevaid iludusi, kelle vaatamine ekraanil on puhas nauding, kirjutab Barbi Pilvre.
Rootsi näitlejanna imestab: inimesed ei söö Hollywoodis!  (12)
21.november 2015 17:45
Rootsist pärit Alicia Vikander on Hollywoodi uus tõusev täht ning järjest enam kutsutakse noort naist ka filmimeka kõige glamuursematele pidudele, mis tekitavad temas väga suurt imestust.
HIIGELREPORTAAŽ JA FOTOD: Noored üle Eesti veetsid ühe laheda koolipäeva  (2)
20.november 2015 14:02
19. novembril tulid noored üle Eesti kokku Nordea Kontserdimajja. Just sel päeval toimus iga-aastane noortekonverents Lahe Koolipäev. Tegu on Eesti suurima noortele suunatud konverentsiga, kuhu kokku oli tulnud ligi 1200 noort.
TOP 8: Kõige hullumeelsemad asjad, mille peale Hollywoodi staarid on väga priskeid summasid kulutanud  (8)
17.november 2015 18:20
On üks vana väljend "rohkem raha kui mõistust" ja mõne väga suure staari puhul paistab see paika pidavat. Oled sa kunagi kulutanud kuuekohalise summa riideeseme peale? Kas teeksid seda? Oled sa kunagi ihaldanud enda isiklikku linna? Veebisait Celebrity Net Worth on koostanud nimekirja kaheksast kõige hullumeelsemast asjast, mille peale Hollywoodi staarid on väga priskeid summasid kulutanud.
Kas tõesti HI-viiruse kandja? Charlie Sheen võttis lõpuks vastu kutse vestlussaates suu puhtaks rääkida  (30)
16.november 2015 22:19
50-aastane Charlie Sheen on terve kireva karjääri vältel olnud vaieldamatult üks Hollywoodi kergemeelsemaid superstaare, kes on teeninud oma kurikuulsuse lugematute üheöösuhete, narkomaania, alkoholismi, raevupursete ja isiksusehäiretega. National Enquirer väitis hiljuti, et see, kellest Hollywood viimasel ajal HIV-kuulujutte sosistab, ongi Sheen ja paljude allikate toel tundub see teooria üha enam kanda kinnitavat. Daily Mail vahendab, et näitleja on lõpuks ometi võtnud vastu kutse NBC vestlussaates "Today" kõik südamelt ära rääkida!
MEGAGALERII: Vaata, kes käisid! Tantsuparadiisi vallutas vene R&B kuninganna Bianka
16.november 2015 18:06
Reedel, 6. novembril, vallutas populaarne üritustesari Tantsuparadiis klubi Hollywood, et pidada seal maha üks raju pidu, mille peaesinejaks oli publiku suurel soovil taaskord vene R&B artist Bianka Moskvast oma uue kontsertprogrammiga "Sexy Frau". Vaata galeriid!
MÖLLUGALERII: Kuidas valis Eesti oma parimat DJ'd? Vaata, kui rajult rahvas pidutseda oskab  (3)
15.november 2015 20:16
Klubis Hollywood toimus laupäeva õhtul meeletu megamöll, kus Eesti valis juba mitmendat aastat oma parimat diskorit, kelleks osutus juba viiendat korda järjest Kristjan Hirmo. Vaata pilte ja saa aimu, millest ilma jäid!
TÄIELIK NIMEKIRI: Palju õnne Kristjan Hirmole, taaskord! Loe, kes noppisid parima väljamaise diskori, peopaiga, ürituse ja raadiosaate tiitlid  (20)
15.november 2015 09:30
On lõpuks taaskord selgunud, kes on aastal 2015 inimeste meelest parim DJ nii kodumaal kui väljamaal. Ühtlasi selgitati välja ka Parim Ööklubi, Parim Raadiosaade ja Parim Üritus. Pea 8000 hääletaja osalusel osutus parimaks kodumaiseks diskoriks juba viiendat aastat järjest Kristjan Hirmo, parimaks piiritaguseks diskoriks tunnistati Martin Garrix, parimaks peopaigaks Atlantise ööklubi Tartus, parimaks ürituseks Weekend Festival Pärnus ja kõige meelepärasemaks raadiosaateks võitja Kristjan Hirmo saade Hirmo Faktor, vahendab portaal EestiDJ.ee . Vaata täielikku nimekirja, kas oled rahul?
Eestlaste lemmik rahvusvaheline diskor on Martin Garrix!
14.november 2015 21:39
Juba täna õhtul toimub klubis Hollywood suurejooneline Estonian DJ Awards, kus kuulutatakse muuhulgas välja parimate Eesti DJ'de TOP 100. Eestlaste lemmik rahvusvaheline DJ on aga juba teada ja selleks ei ole keegi muu, kui ka Weekendi festivalil üles astunud Martin Garrix !
Eesti parimad DJ'd räägivad suu puhtaks: inimestele tundub, et meie elu on vaid pidu ja pillerkaar  (13)
14.november 2015 18:33
Täna õhtul toimub klubis Hollywood suurejooneline Estonian DJ Awards 2015, kus kuulutatakse välja selleaastase hääletuse parimad Eesti DJ'd, rahvusvaheline DJ, ööklubi, raadiosaaade ja sündmus/pidudesari. Veel enne pinevat sündmust läkitas Publik kodumaistele DJ'dele viie küsimusega ankeedid, et uurida, milline on nende suurim hitt hetkel, kuidas nad pikkadele piduöödele vastu peavad ja milline on kõige levinum väärarusaam DJ'de elust.
ÕÕVASTAV LUGU: Mitmeid tuntud staare magatanud Hollywoodi näitlejal diagnoositi HIV  (43)
12.november 2015 10:17
Hirm võttis Hollywoodi eile õhtul enda haardesse pärast seda, kui teatavaks tuli, et ühel naistekütist näitlejal diagnoositi HIV .
Palgapäevade TOP 10: Vaata, milliste rollide eest teenis traagilise lõpu leidnud Robin Williams kõige rohkem raha  (1)
11.november 2015 19:31
Mis puudutab filmirolle, siis üks selle ajastu innovatiivsemaid näitlejaid ja koomikuid, traagiliselt lahkunud Robin Williams on endast maha jätnud üpriski suure pärandi. Näitleja on kinkinud oma andega maailmale hunniku ajatud filme ning sellega teeninud ka suuri suumasid. Veebisait Celebrity Net Worth on ritta seadnud Robin Williamsi kümme kõige pirakamat palgapäeva.
Tahad Los Angelesis Hollywoodi märki külastada? Google Maps püüab sind takistada ja eksitada!  (11)
11.november 2015 08:05
USAs Los Angelesis asuv Hollywoodi märk ehk mäenõlvale asuvatest hiiglaslikest tähtedest koosnev sõna HOLLYWOOD on maailmakuulus paik ja turismimagnet.
AVALDA ARVAMUST: Eesti parima DJ hääletuses osales pea 8000 inimest, kes on aga Sinu lemmik?  (7)
09.november 2015 20:25
Eesti parima DJ hääletus on lõppenud ja sel aastal ütlesid valimisel sõna sekka pea 8000 inimest. Tulemused selguvad juba sel laupäeval, 14. novembril klubis Hollywood . Lisaks parimale plaadikeerutajale, kuulutatakse välja ka parim raadiosaade/ podcast, ööklubi, sündmus/pidudesari ja rahvusvaheline DJ.
Ameerika filmikriitik arvustas meie kassahitti "1944": hoolimata nägusast pakendist puudub filmil rahvusvaheline võlu  (97)
09.november 2015 17:19
Eilses Hollywoodi tähtsaimas filmiprofesionaalide ajakirjas Variety arvustab kriitik Alissa Simon meie kassahitti " 1944 ".
Los Angeles ajab taga villaomanikku, kes raiskab vett 45 miljonit liitrit aastas  (57)
09.november 2015 15:10
Kuldne osariik California , ennekõike tuntud kui Hollywoodi ja Silicon Valley koduosariik, kannatab kõigi aegade rängima põua käes, mis ähvardab osariigi üldse joogiveeta jätta. Kuid Los Angelese Bel Airi linnaosa supervillad on raisanud siiani vett lausa astronoomilistes ühikutes.
Forte mänguarvustus: Until Dawn (PS4) – peaaegu film, peaaegu mäng
05.november 2015 15:18
Until Dawn on järjekordne katse videomäng filmielamusele võimalikult lähedale tuua. Seekord õudukarindel.
Intiimne pilguheit: Vaata Brad Pitti poolt tehtud pilte Angelina Joliest ja nende lastest
01.november 2015 20:58
Angelina Jolie ja Brad Pitt on Hollywoodi üks mõjuvõimsamaid paare ning lasevad harva teisi inimesi enda eraellu. W Magazine on nüüd aga avaldanud lummavad kaadrid, mis kajastavad just paari kõige intiimsemaid hetki. Must-valgete piltide, mis on tehtud aastal 2008, autoriks on Brad isiklikult ning näitleja on need jäädvustanud pere Lõuna-Prantsusmaal asuvas kodus, kus koos lastega on õrnu hetki veedetud.
Autoõnnetuse teinud näitleja Billy Bob Thornton sattus haiglasse  (2)
01.november 2015 10:00
Reedel autoõnnetuse teinud Hollywoodi näitleja Billy Bob Thornton viidi L.A haiglasse.
PEOSOOVITUS: Mis võiks olla parem kui Hollywood, nõiad, kuradid ja modellid!  (1)
30.oktoober 2015 17:53
Pole Halloweeniks plaane ja ei tea, kuhu minna? Üheks võimaluseks on klubi Hollywood, mis pakub põrgut, kuradeid ja ingleid Invidia modelliagentuurilt, et üheskoos pidada maha üks hirmus ja meeldejääv rokipidu, millesarnast kunagi nähtud pole!
Jäänud on loetud päevad: Eesti populaarseima DJ, peokoha ja raadiosaate poolt hääletamine lõpeb sel laupäeval!  (4)
29.oktoober 2015 19:44
Sel aastal hääletatakse Eesti populaarseima plaadikeerutaja poolt juba seitsmendat korda. Nagu ka eelneval kuuel aastal, kutsub veebileht Eesti DJ .ee taas kõiki valima oma lemmik DJ-d, ööklubi ja klubiüritust. Lisaks neile kolmele kategooriale saavad hääletajad ära märkida ka nende arvates parima rahvusvahelise DJ ja parima raadiosaate/podcasti.
Jätkuvalt popmuusika kuningas: Michael Jackson on pärast enda surma teeninud üle miljardi dollari  (3)
28.oktoober 2015 15:13
Superstaar Michael Jackson suri küll 2009. aasta suvel, kuid jätkab suurte summade teenimist ka enda hauast. Forbesi andmetel on Jackson pärast enda surma teeninud kokku üle miljardi dollari, millest 115 miljonit laekus eelmisel aastal albumite ja fännikauba müügi pealt.
Vanalinna elanik: Suur-Karja baarid segavad öörahu, klubi Hollywood mitte  (85)
25.oktoober 2015 09:50
Vanalinna elanik Annika Madisson saatis konkurentsiameti peadirektor Märt Otsale kirja, milles vastas Otsa väitele, et Tallinna linn rikub head tava , kui tahab keelata alkoholi müügi Valli baaris, aga mitte selle kõrval asuvas klubis Hollywood.
Ta tegi seda jälle! Sarah Silverman välgutas esilinastusel lopsakat büsti  (3)
22.oktoober 2015 22:58
Alles see oli, kui teravmeelse koomiku büst piduliku kleidi sisse ära mahtuda ei tahtnud (vaata siit ), nüüd tegi ta seda jälle!
MEGATEST: Kas suudad foto järgi nimetada need 40 kõige ikoonilisemat Hollywoodi staari?  (37)
22.oktoober 2015 15:00
Hollywood ei ole enam ammu see, mis kunagi. Kas suudad toonaste Hollywoodi staaride noorusea fotod ja nimed kokku viia? Pane end proovile ning anna oma tulemusest teada kommentaarides!
Maailma parim räpilugu? Rootsi miljonärist teletäht annab endale oma riimide eest 10 punkti  (4)
22.oktoober 2015 12:45
Rootslanna Gunilla Persson on teinud oma karjääris kannapöörde ning teletähest on saanud räppar, kelle värske video on saanud Rootsis uskumatu vastuvõtu.
Maarjamaa James Bondide TOP 7 ehk kohalikud meesnäitlejad, kellele ulataks loa tappa küll  (50)
20.oktoober 2015 21:09
53 aastat tagasi jõudis kinolinale Briti luuraja James Bondi esimene filmiseiklus "Dr. No" ning valmis on saanud ka järjekororas 24. film nimega " Spectre ". Erinevatel aastatel on 007 relvaloa kätte haaranud nii Sean Connery , Roger Moore , Timothy Dalton kui ka Pierce Brosnan . Hetkel on luba tappa Daniel Craigil , kuid juba otsivad filmitegijad enda järgmist superspiooni. Publik soovitab Hollywoodi produtsentidel vaadata aga Eesti poole, sest ka siin Maarjamaal leidub nägusaid meesnäitlejaid, kes näeksid ülikond seljas ja Beretta 418 või Walther PPK käes vägagi head välja. Siin on meie TOP 7 Bondi kandidaati: