Hollywood

Dolby loob oma kino: pidavat olema parem kui HFR, 4K või IMAX!  (20)
26.jaanuar 2015 12:15
USA firma Dolby Laboratories on tuntud oma heliesitamise lahendustega, mis leiavad kasutust nii väga paljudes elektroonikaseadmetes kui ka muidugi kino-helisüsteemides.
Eesti Oscari-film näis nii vilets, et anti levitada “amatööridele”  (5)
21.jaanuar 2015 06:45
Kas tõesti näis Oscarile kandideeriv film “ Mandariinid ” veel aasta tagasi nii lootusetu, et Eesti ja Gruusia filmitegijad andsid selle üleilmsed leviõigused esimestele vähevilunud huvilistele, uurib Toivo Tänavsuu .
Pappi pritsib igast kaadrist: Teherani rikkurnoored edvistavad Instagramis võidu oma varaga!  (89)
20.jaanuar 2015 10:57
Ei ole nii, et suured rikkused on vaid Hollywoodi staaride ja Araabia šeikide kardinate ja looride varjus, nii et meil pole tegelikult aimugi sellest, mis toimub. Kui vana kooli põlvkond usub, et oma vara pole viisakas näidata, siis edevuse ajastu kasvandikud teevad kõik võimaliku, et maailm kadedaks ajada avalikult.
Maailma parim jalgpallur Cristiano Ronaldo: mind kadestatakse, sest ma olen ilus ja rikas  (46)
18.jaanuar 2015 12:20
Cristiano Ronaldo on ilma igasuguse kahtluseta üks neid sportlasi, kes tekitab inimestes kõige vastakamaid emotsioone – fännid jumaldavad teda, samal ajal kui teised kõverdavad põlglikult suud. Fakt on see, et ta on kuulus ja rikas. Kui rikas ja kuidas ta oma raha kulutab, uuris Business Insider .
VIDEO: Meenuta, kuidas 80ndate diskokuningas F.R. David detsembris eestlasi tantsutas!
18.jaanuar 2015 11:52
Juba läinud aastal, 20. detsembril toimus Club Hollywoodis Eesti suurima retro-klubiürituste sarja Retro Planet kolmas pidu, kus seekordseks peaesinejaks oli legendaarne 80ndate diskoajastu laulja ja kitarrist F.R.David Prantsusmaalt. Nüüd on sündmusest ilmunud peo mõnusat meeleolu kajastav videoklipp!
Club Privé tähistab sel reedel 12. sünnipäeva!
15.jaanuar 2015 16:15
Tallinna vanalinnas asuv ööklubi Privé toob sel reedel oma 12. sünnipäeva tähistamise puhuks külla DJ Felix Da Housecat’i house muusika sünnilinnast Chicago .
FOTOD: Turvaliselt Eestimaa kamaral! Mandariinimehed Lembit Ulfsak ja Zaza Urušadze on teiselt poolt maakera tagasi  (18)
14.jaanuar 2015 19:29
Pühapäeval koos Hollywoodi koorekihiga Kuldgloobuste galal pidutsenud ning kannatlikult parima võõrkeelse filmi kategoorias kandideerinud " Mandariinide " saatust oodanud Lembit Ulfsak ning grusiinist režissöör Zaza Urušadze saabusid täna tagasi Eestisse. Kohvrid kaasas, kuldset trofeed aga paraku mitte, ent see-eest ühe uskumatu reisi võrra rikkamad! Zaza suundus takso peale, Ulfsakile tuldi järele. Enne laialiminekut aga jagasid headeks sõpradeks saanud mehed teineteisele ühe sooja kallistuse.
Vallatud päkapikud ja kelmikad lumehelbekesed - tõeline Vene uusaastakarneval möllas Club Hollywoodis!
14.jaanuar 2015 08:14
Reedel 9. jaanuaril toimus Club Hollywoodis linna populaarseim ürituste sari Tantsuparadiis! Paradiisi väravate avanedes olid külalised täpselt keskööl sattunud keset kostüümipidu, kus iga külaline sai tõelise Vene aastavahetusepeo osalejaks - ees ootas karneval-maskeraad, põnev ja suurejooneline vaatemäng.
VIDEO: Kuldgloobused läbi, mis edasi? "Mandariinide" produtsent Ivo Felt ihkab juba ammu uusi filme teha  (2)
13.jaanuar 2015 12:03
Esmaspäeva õhtul (Eesti aja järgi teisipäeva varahommikul) seadsid Ivo Felt, Lembit Ulfsak ja Zaza Urushadze sammud Landmark Regent Theatre'i kinosaali, et veel viimase ponnistusena näidata publiku tungival soovil "Mandariine" koos vastava eeltutvustusega ja seansijärgse huviliste küsimustevooruga. Juba homme (Eesti aja järgi ülehomme) stardivad mehed kodu poole ning Publik püüdiski nad viimasel momendil LA-s kinni ja piilus ka kinosaali uksest sisse.
VIDEO: Lembit Ulfsak jagab Kuldgloobuste muljeid: täielik hullumaja, mis seal toimus!  (35)
13.jaanuar 2015 10:50
Esmaspäeva õhtul (Eesti aja järgi teisipäeva varahommikul) seadsid Ivo Felt, Lembit Ulfsak ja Zaza Urushadze sammud Landmark Regent Theatre'i kinosaali, et veel viimase ponnistusena näidata publiku tungival soovil "Mandariine" koos vastava eeltutvustusega ja seansijärgse huviliste küsimustevooruga. Juba homme stardivad mehed kodu poole ning Publik püüdiski nad viimasel momendil LA-s kinni ja piilus ka kinosaali uksest sisse.
VIDEO: George Clooney tänukõne pärast elutööpreemia pälvimist: juba siia ruumi jõudmine on võit!  (2)
12.jaanuar 2015 16:45
George Clooney pälvis tänavustel Kuldgloobuste auhinnatseremoonial elutöö preemia. Tavapäraseks on saanud üldised ja igavad "tänan-oma-ema" tüüpi kõned, mis ununevad kohe, kui need lõppevad. George Clooney kõne on ilmselt üks nendest, mis pikka aega veel meenutamist väärib. Suurmeister pidas oluliseks toonitada, et juba nominatsioon on suur võit.
Poisipõli sai parima filmi Kuldgloobuse, kuid Ruus näeb filmis ka jänkide klišeesid  (7)
12.jaanuar 2015 11:35
Eesti kriitikute poolt soojalt vastu võetud Richard Linklateri „Poisipõli“ läheb nüüd püüdma parima filmi Oscarit.
Ulfsak ja Felt Hollywoodist Kuldgloobuste eel: kõik on võimalik!  (9)
11.jaanuar 2015 11:19
ETV uus saade "Hommik Anuga" tõi ekraanile Skype vahendusel ka intervjuu meie meestega otse Hollywoodist, majast, kus Ivo Felt ja Lembit Ulfsak elavad ning kiire ülevaate end ümbritsevast tegid ning värskeid emotsioone Ameerikast jagasid.
„Mandariinide” tee punasele vaibale – palju ränka tööd ja mitu suurt vedamist  (1)
10.jaanuar 2015 03:30
Esimese Kuldsele gloobusele kandideeriva Eesti filmi edu taga seisavad suurepärane meeskond ja meie kohta tavatult jõuline promotöö. Peale selle kuhjaga õnne, sest kehvema vedamise korral võinuks film tegemata jääda.
Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Band, Koit Toome, Teele Viira ja Kaire Vilgats esmakordselt ühel laval!  (2)
06.jaanuar 2015 11:25
Esimest korda klubis Hollywood üles astuv Politsei- ja Piirivalveorkestri Big Band kutsub Sind suurele aasta alguse kontserdile „Disco Grande“ sellel neljapäeval 8.jaanuaril. Solistidena löövad kaasa Koit Toome , Teele Viira ning Kaire Vilgats , kelle esituses kõlavad hittlood Stevie Wonderi , Michael Jacksoni , Tina Turneri , Earth Wind & Fire repertuaarist. Õhtu jooksul astub lavale üle 20 muusiku!
KINOLOOS: "Tee tähtedeni" ehk tere tulemast Hollywoodi, minevikust painatud kirgede, himu ja vere maale!  (2)
05.jaanuar 2015 15:16
Tere tulemast Hollywoodi, paika, kuhu unistajad tulevad unistama ja kus tähtede arv ruutmeetri kohta on suurem kui öises taevas. Aga siin elavad inimesed ei sarnane alati filmitegelastega, keda nad ekraanil nii innukalt kujutavad.
Modellid teevad üha enam ilma näitlejatena: kes üllatab aastal 2015?
05.jaanuar 2015 12:16
Cameron Diaz ja Milla Jovovich ei vaja näitlejatena tutvustamist – kuid kas teadsid, et nad sattusid kinolinale just tänu modellindusele? Seega modellindusest näitlemise juurde liikumises pole midagi uut, veelgi enam, seda juhtub viimastel aastal üha sagemini.
Kim Kardashian töötab välja äppi, mis aitab tagumiku priskeks paisutada  (8)
05.jaanuar 2015 11:16
Internetijumalanna ja Eesti ühe allalaadiuma nutimängu " Kim Kardashian : Hollywood" kangelanna, 34-aastane meediastaar Kim Kardashian on peatselt maailma vallutamas treeningäpiga, mis aitab tagumiku priskeks paisutada.
"Hakkasin armastama oma poisi venda!"
04.jaanuar 2015 21:46
Mure: Kas on aus hakata armastama oma poisi venda? Me oleme käinud suvest saati ja ta on väga tore poiss. Aga kui kool algas, kohtusin tema vennaga. Ta on palju toredam kui minu poiss. Aga mis juhtub, kui ma nüüd temaga käima hakkan? Mis minu poiss võib arvata ja kuidas tema vend sellesse suhtub? Elise, 15.
Südamehaigused on naiste surmapõhjus number üks: õpi enda tervise eest õigesti hoolt kandma!  (13)
02.jaanuar 2015 23:30
Südamehaigused on naiste surmapõhjus nr 1. Miks siis keegi sellest ei räägi?
Reportaaž aastalõpu helkivast pimedusest
31.detsember 2014 04:30
Kino on maailma parim äri – võtad ostjalt raha ja saadad ta kottpimedasse ruumi kaupa vastu võtma. Ja saali uksel müüd talle veel hingehinnaga maiustusi! Jüri Muttika reportaaž pealinna kinodest.
Legendaarne 80ndate diskokuningas F.R. David hullutas Hollywoodis hitisajuga!
30.detsember 2014 07:40
Laupäeval 20. detsembril toimus Club HOLLYWOOD-is Eesti suurima retro klubiürituste sarja kolmas pidu, kus seekordseks peaesinejaks oli legendaarne 80-ndate disko ajastu laulja ja kitarrist - F.R.DAVID (Prantsusmaa) oma kuulsate hittidega «Words», «Music», «Pick Up the Phone», «Taxi», «Take Me Back» ja teised! Kohale olid tulnud ilmselt linna kõik suurimad retro fännid, kelle jõud rauges alles varajastel hommikutundidel!
Tähelepanek: Põhja-Korea matkib Hollywoodi traditsioone  (2)
22.detsember 2014 03:30
Nädalavahetusel selgus, et Sony Pictures ei näitagi oma jõulufilmi, satiirilist komöödiat „Interview”, kus CIA läkitab kaks ajakirjanikku Põhja-Koreasse Kim Jong-unile atentaati korraldama. Põhja-Koreast tulnud küberrünnakud on filmi materjali kahjustanud. Samuti hakkasid suured kinoketid terroriähvarduste hirmus linastustest loobuma.
Kodukino jätab tavakinod tühjaks, viimane lootus on IMAX  (33)
19.detsember 2014 11:20
Vastremonditud Kosmose kino suurejoonelise IMAX tehnika saaks ka koju paigaldada, kuigi see maksab ropult. Tavaline kodukino pakub küll juba tõsist konkurentsi tavakinole, kuid mitte IMAX-ile, usub firma asepresident John Schreiner intervjuus.
"Frozeni" režissöör peab aina enam vabandama lapsevanemate ees, kel filmilauludest kõrini!
16.detsember 2014 15:06
Kui veel aasta tagasi sai Disney filmi "Lumekuninganna ja igavene talv" režissöör aina kiita suurepärase muusikalise elamuse eest, siis tänaseks on see asendunud tülpinud tõdemustega ning naine on sunnitud lapsevanemate ees vabandama.
Retrolaks! Club Hollywoodis esineb laupäeval "Wordsi" staar F.R.David
15.detsember 2014 20:40
Laupäeval, 20. detsembril esineb Club Hollywoodis pidudesarjas Retro Planet live-kontserdiga maailmakuulus prantsuse 80ndate diskoajastu laulja ja kitarrist F.R.David.
San Francisco ööd: kui meest meikida ja anda talle kunstrinnad, siis on ta kütkestav  (14)
13.detsember 2014 23:30
Katkend Justin Petrone raamatust "Reisikirju" kirjastuselt Petrone Print.