Hollywood

Oliver Stone seostab privaatsuse arutelu käigus Pokémon Go'd totalitarismiga
23.juuli 2016 12:38
Režissööri ja stsenarist Oliver Stone osales möödunud neljapäeval Comic-Con International messil filmi "Snowden" , kus ta ütles, et ülipopulaarse mobiilimängu "rünnak" privaatsusele on vaid osa maailmas laialt levinud "jälgimiskapitalismist".
PÕNEV AVASTUS: Kas Ott Sepp kuulub kümne kuulsa näitleja hulka, keda Hollywood enam oma palgale ei võta?  (4)
20.juuli 2016 13:49
Kas Ott Sepp kuulub kümne kuulsa näitleja hulka, keda Hollywood enam oma palgale ei võta? Just nii jääb esmapilgul mulje Publikule vihjena laekunud videost, milles teiste staaride seas käib läbi ka meie koomiku nägu. USA meelelahutusportaali TheTalko poolt postitatud klipis vilksab viieteistkümnendal sekundil läbi "Tujurikkuja" kurikuulsas sketšis Savisaareks kehastunud Sepp ning sellele järgneb loetelu kunagistest kuulsatest ja ilusatest, kel tänapäeval on varasemast palju raskem kinolinale pääseda. Vaata põnevat avastust oma silmaga!
Kriitikud kiidavad "Star Trek tundmatusse" heaks: vana kooli "Star Trek" uues plahvatuslikus kuues
19.juuli 2016 13:42
" Star Trek tundmatusse" linastub Eestis ja USA-s 22. juulil, kuid filmi esilinastus leidis aset juba 7. juulil Austraalias. Tänu varajasele esilinastusele on vaatajatel võimalus uurida, mida arvavad kriitikud uue "Star Treki" seeria kolmandast ja kohe kindlasti mitte viimasest filmist.
VIDEO: Aerosmithi kitarristil hakkas keset kontserti halb ning muusik viidi teadvusetuna haiglasse  (3)
11.juuli 2016 22:01
Aerosmithi kitarrist Joe Perry kukkus eile õhtul New Yorgis toimunud Hollywood Vampiresi kontserdil kokku ja viidi haiglasse.
Tähelepanek: leitnant Sulu on uues „Star Trekis” gei  (1)
11.juuli 2016 00:10
Näitleja John Cho promos Austraalias uut „Star Treki” filmi „Star Trek tundmatusse” ja teatas, et tema kehastatud USS Enterprise’i roolimadrus leitnant Hikaru Sulu on uues filmis gei.
"Star Trek tundmatusse" tutvustab seeria jaoks esmakordselt gei-tegelast
08.juuli 2016 19:35
Näitleja John Cho kinnitas Austraalias uut "Star Treki" filmi " Star Trek tundmatusse" promodes, et tema kehastatud USS Enterprise'i roolimadrus leitnant Hikaru Sulu on uues filmis gei.
Inkvisitsioon ja jaburad mõrvaplaanid: Ajakiri Ajalugu nr 9 on nüüd müügil
06.juuli 2016 17:00
Alustame ajakirjas Eesti ajaloolaste lugude avaldamist. Selles numbris kirjutab Hanno Ojalo laevahukust Läänemerel ja Paldiski pommitamisest Esimeses maailmasõjas ning Mati Õuna sulest on lugu eesti õhulaevapiloodist, kes hukkus traagilises õnnetuses.
12 fakti filmitriloogia "Palgasõdurid" kohta, mida sa varem ei pruukinud teada!
06.juuli 2016 14:34
Palju õnne, Sylvester Stallone ! Rahvusvaheliselt tuntud Hollywoodi märulikangelane Sylvester Stallone tähistab täna, rahvusvahelisel suudlemispäeval, oma 70ndat juubelit. Filmikanal TV1000 Action võtab sünnipäevapidustustest osa ja toob televaatajani täna õhtul alates kella 19.10st Hollywoodi tulusaima staari filmid "Palgasõdurid" ("The Expendables"), "Palgasõdurid 2" ("The Expendables 2") ja "Palgasõdurid 3" ("The Expendables 3"). Enne, kui suundud televiisori ette, viska pilk peale 12 huvitavale faktile "Palgasõdurite" telgitagustest.
VIDEO: Tulevane Robert Redford? Jõgeva noormees palub abi, et Hollywoodi nimekas näitekoolis õpinguid mitte katkestada  (48)
04.juuli 2016 17:50
Läinud aastal gümnaasiumi lõpetanud ning suure unistusega Hollywoodi näitlejaks õppima põrutanud Jõgeva noormees Artur Rehi on käima lükanud kampaania, mis aitaks tal ka teisest õppeaastast mainekas American Academy of Dramatic Artsis ehk Ameerika draamakunstide akadeemias läbi võidelda. Noormehe sihikindlus on muljet avaldanud mitmetele Eesti näitlejatele, kes teda toetama asunud: nagu videost näha, kiidavad poissi nii Märt Avandi , Andrus Vaarik , Peeter Rebane , Tiit Sukk kui ka Ivo Linna . Anna sinagi oma panus!
ARVUSTUS: "Iseseisvuspäev: Uus rünnak" eputab meeletute eriefektide meisterlikkusega
01.juuli 2016 11:59
Kui tulnukad peaksid kunagi Maad ründama, siis ei tasu eestlastel liigselt muretseda, sest kosmosemehikesed leiavad alati esimesena üles ameeriklased ning tavaliselt esitavad oma nõudmised ka neile. Võib olla on see nii põhjusel, et ameeriklaste ülevoolavat patriotismi peab ikka ja jälle kogu maailmaga jagada saama, nagu "Iseseisvuspäev: "Uus rünnak" seda teeb.
FOTOD: Luksusjahid, selfid Putiniga, rahamäed ja sportautod! Vaata, kuidas elavad vene uusrikaste võsukesed  (69)
30.juuni 2016 21:01
Venemaa rikkad noored elavad küllaltki ekstravagantselt ning ei jää oma Hollywoodi eakaaslaste elustiilist küll grammigi maha. Instagrami konto "Rich Russian Kids" edastab rikkurite igapäevategemisi ning kaunis uhkeid aksessuaare.
Hollywood elab pärast Anton Yelchini hukkumist kaotusvalus
20.juuni 2016 23:55
Pühapäeva hommikul hukkus autoõnnetuses üks Hollywoodi noori tähti Anton Yelchin. Filmides „Star Trek” ja „Green Room” tehtud rollide põhjal ennustati talle filmimaailmas kõrge lennuga karjääri.
Uus "Bling Ring"? Kodurüüstajate seltskond hoiab Hollywoodi koorekihti taas hirmul
20.juuni 2016 11:50
Paistab, et kodurüüstajate kamp "Bling Ring", kes hoidis Hollywoodi staare kaheksa aastat tagasi hirmul, on saanud endale mantlipärija.
Hollywood leinab: Suri andekas noor näitleja Anton Yelchin
19.juuni 2016 22:37
Alles hiljuti põnevikuga "Greem Room" Eesti kinosid väisanud ja järgmisel kuul uues "Star Treki" filmis " Star Trek tundmatusse " Chekovina üles astuv noor andekas näitleja Anton Yelchin suri traagilises autoõnnetuses.
FOTOD: Illustratsioonid, uriin ja väljaheited: Donald Trumpi Hollywoodi kuulsuste allee tähte saadab needus?  (6)
15.juuni 2016 12:33
Iga päev jalutavad inimesed Hollywoodi kuulsuste alleel, kus on üle 2500 viieharulise tähe, millest igaüks on nimeliselt pühendatud meelelahutustööstuses silmapaistnud inimesele. See on iga kuulsuse unistus, et tema nimi kord sinna alleele jõuaks, kuid vabariiklaste presidendikandidaadiks pürgiv Donald Trump soovib juba ilmselt enda tähe eemaldamist.
Elupõlise peolooma ja räppari Lil Wayne'i tervis ütles üles ning sundis mehe eralennuki kahel korral hädamaanduma
14.juuni 2016 16:31
33-aastasel Lil Wayne'il tekkis Milwaukeest Californiasse lennates haigushoog ning lennuk oli sunnitud kaks hädamaandumist tegema, et artistile artiabi pakkuda.
Relvastatud mees suundus ka Los Angelese geiparaadile  (9)
13.juuni 2016 10:35
USA võimud püüdsid pühapäeval kindlaks teha Indiana osariigist pärit mehe kavatsusi, kelle autos olid relvad, laskemoon ja lõhkeainete valmistamiseks vajalik materjal ning kes ilmselt plaanis minna Los Angeles Pride’i geifestivalile West Hollywoodis .
Mel Gibson plaanib lunastust "Kristuse kannatuste" järjega
12.juuni 2016 16:09
Mel Gibsoni üks kõige edukam ja olulisem film valmis pea 12 aastat tagasi - selleks oli tema neljas lavastajatöö "Kristuse kannatused" ("The Passion of the Christ"). Nüüd kinnitab Gibsoni koostööpartner stsenarist ja režissöör Randall Wallace, et kirjutab hetkel teist osa, mille režissöör on ka seekord Gibson.
VÄRSKET KRAAMI: Veel kõvem hitt kui "UFO"? Alex Mattson avaldas oma uue singli
10.juuni 2016 10:36
Alex Mattson, kes avaldas äsja uue singli “Forget You”, esineb täna õhtul Club Hollywoodis, liitudes kohaliku tantsumuusika grupi Cartoon tuuriga! Lisaks on Alex esimene artist, kes täna Weekend Festival Balticu snapchat'i kontol möllama asub. Laadi endale äpp alla ja otsi üles "weekendbaltic"!
KUULA: Plagiaadisüüdistus!? Ed Sheeran kaevati väidetava muusikavarguse eest kohtusse, kannatajaks unustatud talendisaate võitja Matt Cardle  (3)
09.juuni 2016 10:47
Ed Sheerani ülipopulaarne hittlugu "Photograph" on väidetavalt varastatud 2010. aastal talendisaate X-Factor võitnud Matt Cardle'ilt. Nimelt ilmus Cardle'il lugu "Amazing", mille helipilt on Sheerani looga mõneti sarnane.
Tähelepanek: „Tähesõdade lugu” kriisis?
07.juuni 2016 00:10
Veebilehekülje Page Six andmetel on filmi tabanud lausa kriis ja suve jooksul võetakse ette kallid lisavõtted, sest stuudio polnud režissöör Gareth Edwardsi versiooniga rahul.
"X-Mehed: Apokalüpsis" sattus kohatu reklaami pärast kriitikatulva alla
06.juuni 2016 12:41
" X-Mehed : Apokalüpsise" keskmes on suur sõda mutantide ja maailma hävitava sooviva Apokalüpsise vahel. X-meeste seni suurima vaenlase tõelist jõu reklaamimiseks otsustas stuudio teha seda nüüdseks eemaldatud posteriga - Apokalüpsis kägistab seeria vahest ühte kõige tuntumat tegelast Mystique'i. Reklaami tabas aga kriitika, sest kujutab tegelikkuses meest kägistamas naist.
Disney pole uue "Star Warsi" filmiga rahul ning nõuab lisavõtteid
01.juuni 2016 10:55
16. detsembril linastuv uus nägemus "Star Warsi" universumist "Rogue 1: Tähesõdade lugu" olevat hädas. Filmi näidati prooviseanssidel testpublikule ja seda ei võetud hästi vastu. Nüüd soovib Disney teha lisavõtteid, et film poleks nii tõsine ja sarnaneks seikluslikkuse poolest ka varasemate filmidega.
Näpud villi! Madis Nestor ja Paul Oja alustavad homme 20-tunnist DJ-setti: see on sümboolne kokkuvõte sellest, mis meid 20 aasta jooksul mõjutanud on
27.mai 2016 19:14
Homme, 28. mail, tähistab duo Ritmos Liquidos koostegutsemise 20. aastapäeva 20-tunnise DJ setiga Erinevate Tubade Klubis ning Madis Nestor paljastab Red Bullile antud intervjuus, miks nad seda teevad ning mis neil plaadikohvris varuks on. Publik toob teieni katkendi intervjuust.
Jennifer Aniston kaotas ema: ta suri rahulikult pere ja sõprade keskel
26.mai 2016 14:27
Jennifer Anistoni on tabanud tõeline kaotus — tema samuti näitlejana leiba teeninud ema Nancy Dow lahkus siit ilmast 79-aastaselt, vahendab People .
Ants Paju lapselaps õpib Hollywoodis filminäitlejaks
26.mai 2016 00:00
“Tujurikkuja” sketšis osalemine süstis Artur Rehisse näitlemispisiku ja viis õppima Hollywoodis asuvasse filmikooli American Academy of Dramatic Arts.
Videomänguadaptsioon "Warcraft: Algus" ei meeldi kriitikutele, aga kas peakski?
25.mai 2016 11:53
Pole saladus, et videomängudel põhinevad filmid on olnud pea alati kehvad. Põhjus ei seisne aga videomängude lugude kvaliteedis, vaid nende põhjal filme valmistavate stuudiote soovis teenida võimalikult palju tuntud brändi pealt. Paljud filmid on siiski ka head, aga tihtipeale ei vaatle kriitikud neid filmidena, vaid videomängude adaptsioonidena ning kui kriitik pole videomängudega kursis ega hinda neid, siis kandub see ükskõiksus üle ka kriitikasse.
KUULSUSTE ARGIPÄEV: Katkised motikad, võõrutusravi ja kuumad musid ehk VAATA paparatsoklõpse Hollywoodi staaride igapäevasest elust  (1)
25.mai 2016 09:05
Instagrami vahendusel näeme me hoolikalt valitud hetki staaride elust, millest nii mõnigi võib jätta petliku mulje. Hollywoodi paparatsod jäädvustavad igapäevaselt aga staaride tegelikku argielu, mis pole sugugi erilisem kui meie endi oma. Vaata, milline näitleja käis tütrega loomaaias, milline telemees tegi trenni ning milline tuntud kaunitar käis võõrutusravil ehk Publiku hiigelgalerii võtab kokku Hollywoodi staaride argipäeva!
Kuumad suverütmid: Cartoon alustab oma esimest Eesti tuuri
23.mai 2016 19:18
Sel reedel, 27. mail alustab Võrust oma esimest Eesti tuuri kohaliku tantsumuusika au ja uhkus Cartoon . Seitsmest kontserdist koosneva tuuri avakontsert leiab aset Võru klubis Capital.