Hollywood

Märjad ja poolpaljad: Project X tõi kuuma suvefeelingu klubisse Hollywood
26.mai 2015 08:10
Möödunud neljapäeval, 21.mail oli klubi Hollywood üheks ööks rajum kui kunagi varem. Keset tantsuplatsi oli paigaldatud suur bassein, nautida sai aurusauna mõnusid, toimus võimas led-show ja meelelahutust pakkusid beerbongi ja wet t-shirt võistlused! Erasmus Party Guide in Tallinn ja DJ Sin Sin koostöös klubi Hollywoodiga korraldasid möödunud neljapäeval peo, mis ületas kõik piirid. Tantsuplatsi keskele oli üles seatud suur bassein, mille sees tantsutüdrukud lõbusalt hullasid. Kõik saunanautijad said kohapeal soojas aurusaunas aega veeta, seega kõikidel julgetel olid bikiinid kaasas! Muusikat mängisid alati lõbusad DJ Sin-Sin ja Nova.
"Ei ole lesbi?" On see intelligentne ajakirjandus?  (13)
22.mai 2015 13:52
Londoni Times, mille lugemine kunagi näitas inglise härrasmehe staatust, on muutnud kuju poolest tabloidiks. Erinevalt The Telegraphist, mis ikka ilmub vanamoeliselt laias formaadis. Sisult on Times olnud ikka Briti kõige popima partei, konservatiivide nägu.
Koomiksifilmide võidukäik jätkub  (1)
21.mai 2015 07:06
Laurence Boyce vaatab filmi “Tasujad: Ultroni ajastu” valguses koomiksifilmide tulevikku.
Neljapäeval esmakordselt teleekraanil Christopher Nolani film “Lõppvaatus”  (2)
20.mai 2015 14:00
Viasati oma telekanal TV1000 Premium toob selle aasta maikuus filmigurmaanidele nautimiseks filme, mis on kandideerinud või lausa võitnud Oscari . Neljapäeval, 21. mail esilinastub Christopher Nolani film nimega “Lõppvaatus” (“The Prestige”).
Tantsumuusikatäht 2 Quick Start tõi klubisse Hollywood täismaja!
20.mai 2015 13:08
Möödunud laupäeval astus klubi Hollywood lavalaudadel üles Eesti tantsumuusika lipulaev 2 Quick Start oma täispika live-kontsertiga. Esitlusele tulid parimatest parimad hitid läbi aegade ja puupüsti täis kontsertõhtul olid emotsioonid laes!
„Mad Max” sõidab üle oma konkurentide
19.mai 2015 00:30
George Milleri filmisarja uus vägivaldne, hoogne, düstoopiline ja mõõdukalt irooniline osa ei peta lootusi.
EKSITUS: Cate Blanchett lükkab ümber tema kohta käivad lesbikõlakad  (3)
17.mai 2015 18:03
Cate Blanchett põhjustas eelmisel nädalal paraja meediakära, kui tunnistas, et on olnud suhtes mitmete naistega. Nüüd räägib naine, et intiimsuhteid õrnema soo esindajatega tal siiski olnud pole.
VIDEO: Särtsakad külalised ja mõnus vaib! 90ndate lauljatari Sveta kontserdist valmis meeleolukas party-reportaaž  (3)
13.mai 2015 22:57
1. mail esines Club Hollywoodis toimunud ” Tantsuparadiisi ” peol 90ndate Venemaa legendaarne lauljatar Sveta Moskvast. Kontsert oli täis positiivset energiat, mis pani kogu ööklubi saali tund aega järjest endaga kaasa laulma. Külalisi ootasid ees tema kuulsaimad laulud ning nende uued töötlused kuulsate DJde poolt ja samuti ka täiesti uued lood. Laulja tantsutrupp oli aga tõeline meistriklass omaette, lisades esinemisele tõeliselt suure koguse energiat. Õhtu peavõrgutajad olid DJ Bell ja DJ Peterson.
“Pööraste” lõpp
06.mai 2015 10:55
Mari Kruus vaatab imetlusega tagasi stiilsele sarjale “ Mad Men ” (e.k “Pöörased”), mis pärast seitset hooaega sel kevadel viimase osani jõuab.
Tantsuparadiis: 90ndate Venemaa legendaarne lauljatar Sveta pani kogu saali endaga kaasa laulma!  (2)
05.mai 2015 22:30
Reedel, 1. mail esines Club Hollywoodis toimunud ” Tantsuparadiisi ” peol 90ndate Venemaa legendaarne lauljatar Sveta Moskvast. Kontsert oli täis positiivset energiat, mis pani kogu ööklubi saali tund aega järjest endaga kaasa laulma. Külalisi ootasid ees tema kuulsaimad laulud ning nende uued töötlused kuulsate DJde poolt ja samuti ka täiesti uued lood. Laulja tantsutrupp oli aga tõeline meistriklass omaette, lisades esinemisele tõeliselt suure koguse energiat. Õhtu peavõrgutajad olid DJ Bell ja DJ Peterson.
FOTOD: Staarisaate finaalist esimesena välja langenud Anelle andis möllavale Hollywoodile laivi ning tutvustas kuuma kallimat!  (3)
27.aprill 2015 17:02
Sellel neljapäeval, 23. aprillil, toimus klubis Hollywood lõbus noortepidu Black or White Party. Peole lisasid värvi ja lusti üle Eesti kokku tulnud gümnaasiumi lõpetajad, kes said klubis üheskoos tähistada tutipeo afterpartyt. Lavale astus teiste seas üles ka superstaari saates tuntuks saanud Anelle Tamm.
Club Privé tähistab täna teist korda sünnipäeva: DJ Felix Da Housecat jõuab lõpuks austajateni!
24.aprill 2015 16:20
Jaanuaris õige sünnipäeva tähistamise puhuks külla kutsutud DJ Felix Da Housecat kahjuks ei jõudnudki Tallinnasse, kuna tema elukaaslasel tekkis Londoni lennujaamas tõsine terviserike. Täna on aga see päev kui sama esineja on juba astunud Chicagos lennukile ning jõuab kindlasti Tallinnasse. Üritus saab alguse verivärskes baaris nimega Mono!
Toidublogi: Tiina Savi
23.aprill 2015 12:47
Ja hakkabki klubikarjäär pihta! Anelle sai kutse Hollywoodi  (11)
21.aprill 2015 20:10
Sellel neljapäeval, 23. aprillil, toimub klubis Hollywood lõbus noortepidu Black or White Party. Peole lisavad värvi ja lusti üle Eesti kokku tulevad gümnaasiumi lõpetajad, kes saavad klubis üheskoos tähistada tutipeo afterpartyt. Lavale astub teiste seas üles ka superstaari saates tuntuks saanud Anelle Tamm.
Järjest veidramaks läheb: vahepeal drastiliselt muutunud Zellweger on taas äratuntavat nägu  (6)
21.aprill 2015 15:15
45-aastane Renee Zellweger , kes oktoobrikuus drastilise muutuse läbi teinuna punasele vaibale astus ja maailma üllatas, ilmus eile taas avalikkuse ette, ent seekord taas pigem filmidest tuttavat iseend meenutades.
Kae kaunitare: Invidia pidutses superkangelaste, superstaaride ja seksika Lemsaluga!
14.aprill 2015 12:16
Möödunud reedel toimus taas klubis Hollywood segane ja lõbus öö – Invidia Returns. Kohal pakkusid silmailu seksikad ja imelised Invidia modellid, kelle mängulust külalisi hullutas. Lavalise naudingu pakkus alati särav Liis Lemsalu. DJ puldis raputasid DJ Marc ja Artur F.
Tom Cruise ja John Travolta on saientoloogia haardes. Või ei ole?  (8)
10.aprill 2015 23:30
Uues dokumentaalfilmis räägivad endised liikmed saientoloogia kiriku saladustest ja sellest, kuidas suuri staare on nende ridades hoitud.
17 põnevat reisisihtkohta, kuhu tasub kindlasti lastega reisida  (22)
08.aprill 2015 07:50
Lastega puhkama minnes tuleb sihtkohti valida natuke teise nurga alt kui täiskasvanud seda teevad. Siin on valik neist kohtadest, kus ka lastel võiks olla huvitav - pandud kokku National Geographicu, Budget Traveli, Reisijuht.ee ja teiste reisiportaalide soovitustest.
Mitte ainult töö, vaid vile ka: staarisaate osalised lasid rihma lõdvaks klubis Hollywood!
07.aprill 2015 11:17
Kuigi suur osa saate "Eesti otsib superstaari" osaliste ajast möödub uueks saateks laule harjutades, on vaja sellegi kõrval veidi puhata. 2. aprillil seadsid staarisaate osalised oma sammud klubisse Hollywood, kus toimus Aloha House Party, mis suvesoojade rütmidega aitas saatemured unustada ja lihtsalt noorust ning pidu nautida, aga ka karjuvate fännide ees tähelepanu keskpunktis olemist harjutada.
"Kiired ja vihased 7" avanädalavahetus lõi Eesti kinodes kõigi aegade kassarekordi  (12)
06.aprill 2015 12:37
Läinud nädalal esilinastunud globaalselt pidurdamatu märulifilmisaaga värske peatükk “ Kiired ja vihased 7” avanädalavahetus lõi Eesti kinode kõigi aegade kassarekordi teenides 1.-5. aprillini ligi 220 000 eurot.
Kullatud neegrinaise mõistatus
02.aprill 2015 07:19
John Grisham “Plaatanipuu” Tõlkinud Toomas Taul. Varrak, 2015. 544 lk.
FOTOD: Vaata meie lemmikstaare kõrvutatuna iseenda nooremate versioonidega!
31.märts 2015 10:02
Hoolimata kõikidest hinnalistest iluprotseduuridest ei saa isegi kuulsused vananemist peatada. Välja arvatud Keanu Reeves muidugi.
TOP8: Nendest miljonär-staaride säästunippidest saad sinagi õppust võtta juba täna!  (39)
29.märts 2015 09:30
Kuigi öeldakse, et raha saamiseks tuleb seda kulutada, on neidki, kel miljonid taskus, kuklas tiksumas säästunipid, millest ka sina juba täna õppust võtta võid.
Kas me elasime 20 aastat tagasi paremini kui praegu?  (291)
28.märts 2015 11:50
ELU AINA PAREM? Kuidas on kaks iseseisvusdekaadi muutnud eestlaste ostujõudu? Ekspressi kogutud statistika näitab, et enamik tooteid ja teenuseid – eriti lennupiletid ja mobiilikõned – on muutunud kättesaadavamaks, kuid kraanivee, tubaka ja kinnisvaraga on toimunud muutus vastupidises suunas. Ning nii mõnegi kauba või hüve tarbimiseks olid parimad võimalused majanduskriisi tipus 2010. aastal.
EKSPRESSI GRAAFIK: Mitu korda pääseks keskmise kuupalga eest ööklubisse Club Hollywood  (1)
28.märts 2015 11:33
Loe ka artiklit: Kas me elasime 20 aastat tagasi paremini kui praegu?
Lady Gaga stilist Brandon Maxwell: staaril on igapäevaselt kandmiseks valmis stangede kaupa rõivakomplekte
24.märts 2015 16:00
Kas olete märganud, et muidu mässumeelne Lady Gaga on viimasel ajal teinud märksa elegantsemaid moevalikuid? Tema värskema stiili taga on Hollywoodi tippstilist Brandon Maxwell.
Märt Avandi: Mul ei ole mingit kahtlustki, et tulnukad on olemas
24.märts 2015 13:39
"Mul ei ole isiklikke kokkupuuteid, kuid mul ei ole ka mitte mingeid kahtlusi, et nad on olemas. Mis kujul, mismoodi või kes - ma arvan, et inimese vaimne võimekus ei suuda üldse ette kujutada, mida tähendab tulnuklik eluvorm," rääkis näitleja Märt Avandi hiljutises intervjuus Raadio 2 lõunasaates "Eetris on Ingrid Peek".
Hollywoodi kuldaja ilu saladused, mille peale ise küll ei tuleks  (4)
22.märts 2015 22:00
Tegelikult ikka vahel tullakse küll ka selliste ilunippide peale, sest mõni neist on siiani kasutusel. Aga üldiselt, kui sa mõtled, et tänapäeva Hollywoodi staarid on ilu nimel hulluks läinud, siis Hollywoodi kuldaja kaunitaride kõrval pole see veel midagi. Loe, mida tegid need 11 legendi ilu nimel. Mõnda neist võib täitsa proovida, aga mõni on ikka ülimalt kahtlane...
Vau! Päevavalgele on tulnud 18-aastase Angelina Jolie karjääri algusaegade fotod!  (28)
22.märts 2015 11:10
See kohe-kohe 40-aastaseks saav moe- ja stiiliikoon pole sugugi sündinud kuldlusikas suus, vaid on karjääritreppi mööda tippu ronimist pidanud samuti alustama algusest. 1993. aastal tegi ta esimesi arglikke katsetusi selles suunas ja poseeriski kaupluste Debenhams ja Miss Selfridge rõivamodellina väikses Briti moeajakirjas Look, mis oli üks tema esimesi töid.