Hollywood

Tähelepanek: Hollywoodi tasustatuim režissöör on Christopher Nolan
24.oktoober 2016 00:10
Batmani-triloogia, „Alguse”, „Tähtedevahelise” režissöör Christopher Nolan on The Hollywood Reporteri andmetel uus rekordiomanik, sest teenis 2017. aasta suvel linastuva sõjafilmi „Dunkirk” eest 20 miljoni dollari suuruse ettemakse, millele lisandub 20% filmi tulevasest kasumist.
Pornostaar süüdistab: Donald Trump pakkus mulle ühe armuöö eest 10 000 dollarit!  (20)
23.oktoober 2016 14:51
Üha rohkem astub avalikkuse ette naisi, kes süüdistavad Ameerika Ühendriikide vabariiklaste presidendikandidaati Donald Trump'i seksuaalses ahistamises.
Uus rekord: Hollywoodi enimtasustatud režissöör võib sind üllatada
21.oktoober 2016 11:12
"Batman alustab", "Pimeduse rüütli", "Pimeduse rüütli taastuleku", "Alguse", "Tähtedevahelise", "Memento" ja "Lõppvaatuse" režissöör Christopher Nolan on The Hollywood Reporteri andmetel uus rekordiomanik: nimelt teenis Nolan suvel linastuva sõjafilmi "Dunkirk" eest 20 miljoni dollari suuruse ettemaksu, millele lisandub ka 20 protsenti filmi teenitud kasumist. See teeb temast Hollywoodi ajaloo kõige enimtasustatud režissööri.
TESTI ennast: Vaata, milline Hollywoodi kuldajastu staar sa tegelikult oled
19.oktoober 2016 15:12
Meis kõigis on peidus tõeline Hollywoodi kuldajastu staar. Kas sa oled Grace Kelly , Marilyn Monroe, Audrey Hepburn või hoopis Brigitte Bardot? Vasta allolevatele küsimustele ning avasta, milline staar sa tegelikult oled. Jaga oma tulemust ka sõpradega ning lisa oma staari nimi ka kommentaariumisse.
Kristi Ramot: kuidas ära tunda suure potentsiaaliga mängustuudiot ja mitte petturite ohvriks langeda  (1)
19.oktoober 2016 13:10
Kuidas ajal, mil mängudest on saamas populaarseim investeerimisvõimalus, investorina tipptasemel mängustuudio ära tunda ja mitte langeda petturite ohvriks, kirjutab ettevõtluskõrgkooli Mainor arvutimängude disaini ja arenduse õppekava erialajuht Kristi Ramot.
TOP 10 maailmakuulsat kohta ja teost, mida enam kunagi ei näe  (1)
17.oktoober 2016 19:05
Sõjad, aeg, loodus ja rumalad inimesed on igaveseks hävitanud loendamatuid kunstikogusid ja hindamatuid taieseid, mis varem turistimagnetid olid.
Tõelised meestekad: 10 filmi, mida peaks nägema iga mees
16.oktoober 2016 19:24
Filme lahterdatakse tihtipeale meestekateks ja naistekateks. Teie ees on 10 "meestekat", mida peaks nägema iga mehepoeg. Kindlasti pole tegu lõpliku nimekirjaga, vaid pigem on välja toodud need 10 vanemat ja uuemat filmi, millega võiksid tutvuda kõik, kes tahavad näha, mida on Hollywood nende jaoks loonud.
Kuulsad kohad ja asjad maailmas, mida enam kunagi näha ei saa  (1)
13.oktoober 2016 06:00
Ajaloo vältel on nii inimtegevuse kui ka loodusõnnetuste süü läbi igaveseks kaduma läinud loendamatuid kunstikogusid ja hindamatuid taieseid.
Hotell, kus numbritoa võtjale antakse kätte ka Ferrari võtmed
11.oktoober 2016 06:00
Ferrari on luksuse ja kiiruse sümboliks. Seega pole ka imeks panna, et Californias, igati päikeselises ja kuldses osariigis, täpsemini Los Angelese Beverly Hillsi linnaosas paiknev hotell Mr. C otsustab panustada Ferraridele.
PUBLIK SOOVITAB: Elektroonilise tantsumuusika tõusev täht Madison Mars esineb esmakordselt oma kodupubliku ees
10.oktoober 2016 21:19
5. novembril esineb esmakordselt kodupubliku ees Eestis pärit elektroonilise muusika tõusev staar Madison Mars.
VIDEO: Trump naiste alandamisest: see oli riietusruumi meestejutt  (20)
10.oktoober 2016 06:35
Ameerika Ühendriikide vabariiklaste presidendikandidaat Donald Trump põhjendas ööl vastu tänast debatil oma 11 aasta tagust käitumist, mil ta telesaate „Access Hollywood” võtetel praalis, et võib naistega kõike teha, ning rääkis sisuliselt enda toime pandud ahistamisest ja naiste käperdamise loomulikkusest.
Enneolematud USA valimised tõid veel ennekuulmatusi  (111)
10.oktoober 2016 00:10
Pärast nädalavahetust on USA valimistel kolm osa- poolt: Donald Trump, vabriiklased ja Hillary Clinton.
Trump lubab kriitikatulest hoolimata kandideerimist jätkata  (12)
09.oktoober 2016 10:12
Ameerika Ühendriikide Vabariikliku Partei presidendikandidaati Donald Trumpi (70) survestatakse ühe enam kandideerimisest loobuma pärast seda, kui reedel tuli päevavalgele lindistus, milles kinnisvaramogul teeb naiste kohta seksuaalse sisuga roppe avaldusi.
VIDEO: Avaldati lindistus Donald Trumpi nilbustest naiste teemal: kui sa oled staar, võid sa kõike teha  (85)
08.oktoober 2016 10:51
USA vabariiklaste presidendikandidaat Donald Trump oli sunnitud laupäeva varastel tundidel vabandama kümne aasta taguse nilbe ja seksuaalselt agressiivse jutu eest.
HÄÄLETA: Aita välja selgitada populaarseim DJ ja parim peopaik kogu Eestimaal
04.oktoober 2016 18:29
Sel aastal hääletatakse EestiDJ.ee algatusel juba kaheksandat korda Eesti populaarseima plaadikeerutaja poolt.
Koolivaheag läheneb! 15 põnevat reisisihtkohta, kuhu tasub kindlasti lastega reisida
04.oktoober 2016 09:43
Lastega puhkama minnes tuleb sihtkohti valida natuke teise nurga alt kui täiskasvanud seda teevad. Siin on valik neist kohtadest, kus ka lastel võiks olla huvitav - pandud kokku National Geographicu, Budget Traveli, Reisijuht.ee ja teiste reisiportaalide soovitustest.
53 päevaga ümber maailma - rongiga!
30.september 2016 18:35
Briti rongireiside korraldaja korraldas eepilise rongireisi : 53 päevaga läbiti 37 000 kilomeetrit. Teele jäid eksootilised peatused New Yorgist Ulaanbaatarini.
USKUMATU: Kurt Cobaini tütre Frances Beani logardist abikaasa nõuab abielulahutuse eest üüratuid summasid  (1)
29.september 2016 21:49
90ndatel suitsiidiga oma elu lõpetanud Nirvana ninamees Kurt Cobaini 24-aastane tütar lahutab oma abikaasast, kes nõuab neiult enese ülalpidamiseks kohtu kaudu suuri summasid.
20 paika USA-s, mida kindlasti külastada ja 5, mis ei ole oma hinda väärt  (6)
29.september 2016 16:54
Raha raisata ei meeldi kellelegi, liiatigi veel puhkusel olles. Miski ei tapa reisipõnevust paremini, kui mõne vaatamisväärsuse juures hiigelpikas järjekorras seismine, raskelt teenitud raha eest pileti ostmine ja avastamine, et kõik, mida sa oma raha eest näha said, polnud seda üldsegi väärt.
Alatu laim või lahutuse iva? Kõmuleht: Brad Pitt jõi end täis ja märatses paar päeva enne lahutusuudist lennukis oma laste kallal  (17)
22.september 2016 21:05
Näitlejatepaari Angelina Jolie ning Brad Pitti skandaalse lahutusprotsessi tuules levivatele spekulatsioonidele lisandus täna kõmuline täiendus – väidetavalt märatsenud Brad Pitt olevat pealtnägijate silme all väärkohelnud oma lapsi ning saanud sellega kaela politsei uurimise.
PUBLIKU PEOSOOVITUS: Taasavastatud Aafrika pärl Ata Kak esineb koos neljaliikmelise bändiga klubis Hollywood
21.september 2016 13:56
Sel suvel oma comeback 'i teinud paadifirma Awesome Tapes From Africa staar, Ghana muusik Ata Kak esineb 27. oktoobril koos oma neljaliikmelise bändiga Tallinnas, klubis Hollywood.
Ekstreemne muutuja Jared Leto hakkab eluloofilmis aidsi surevat Andy Warholit mängima  (1)
21.september 2016 09:29
Ekstreemse meetodnäitlejana tuntud Jared Leto valmistub eluloofilmis kehastama 60ndate superstaarkunstnikku Andy Warholit , teatab Hollywood Reporter.
MÖLLUFOTOD: Eesti kõige tegijamad räpparid andsid Hollywoodi 21. sünnipäeva puhul vinge kontserdi  (2)
19.september 2016 22:23
Eesti esiräpparitest koosnev räpipunt Kõik Boyz andis möödunud laupäeval Club Hollywoodi 21. sünnipäeva puhul täies koosseisus võimsa kontserdi. Genka, Arop, Metsakutsu, Beebilõust, Reket ning Paul Oja tulid spetsiaalselt Eesti ühe vanima ööklubi sünnipäevaks kokku, et kanda külalistele ette suure osa eesti räpiklassikast, sealhulgas 2015. aastal ilmunud lugu "Kõik" ja loomulikult verivärske muusikavideo saanud "2Kõik". Vaata pilte hiiglaslikust prallest!
Katrin Lust meenutab oma intrigeerivamaid intervjuusid ja kohtumisi Hollywoodi kuulsustega: Brad Pitt oli täpselt nagu naabrimees Vello!  (10)
19.september 2016 20:50
Kuuuurija Katrin Lust teeb põnevaid lugusid üle Eesti ning on varasemalt välismaal töötades puutunud kokku paljude Hollywoodi staaridega. "Seitsmesed uudised" otsustas sel korral aga Katrini endaga pisut juttu puhuda ning kuu-uurimise keerulises töös kosutada.
HIIGELGALERII: Hollywoodis jagati kätte tänavused tele-Oscarid ehk Emmy-auhinnad  (3)
19.september 2016 19:20
Eile õhtul anti Hollywoodis telestaaridele üle tänavused Emmy-auhinnad ning parima draamasarja kategoorias võidutses taas "Troonide mäng", purustades 38 auhinnaga ameeriklaste gala kõigi aegade rekordi.
Ära maga maha: Kõik Boyz lammutab Eesti ühe vanima ööklubi sünnipäeval lavalauad naksuma
16.september 2016 16:30
Eesti kuulsamatest räpparitest nagu Genka , Arop, Metsakutsu , Beebilõust , Reket ning Paul Oja koosnev räpipunt Kõik Boyz , mis avaldas alles oma muusikavide loole "2Kõik", esineb 17. septembri õhtul täies koosseisus Club Hollywood 21. sünnipäeval.
FOTOD: Viimane sõnum lähedastele: USA politsei avalikustas vahetult enne Reet Jürvetsoni jõhkrat mõrva saadetud eestikeelse postkaardi  (37)
14.september 2016 16:21
Los Angelese politsei avalikustas 8. septembril lubatud robotfotod kahest mehest, keda seostatakse väliseestlase Reet Jürvetsoni mõrvajuhtumiga. Lisaks avalikustati ka Reeda saadetud eestikeelne postkaart, mis on teadaolevalt viimane sõnum, mille lähedased temalt kunagi enam said.
HIIGELGALERII: Vaata, kui julged! 21. sünnipäeva tähistava Club Hollywoodi kõige rajumad peod läbi aegade  (5)
13.september 2016 18:45
Aastal 1995 avas pealinnas oma uksed Club Hollywood, millest on tänaseks päevaks saanud kohalike peoloomade teine kodu. Vanalinnas asuva trendika diskoteegi puldi taga on möllanud DJ-jumalused nii siit kui ka välismaalt ja klubi lavalaudu on läbi aegade tallanud sajad muusikud alatest kuumades rokkaritest lõpetades mainekate popstaaridega. Legendaarse peopaiga 21. sünnipäeva puhul toob Publik oma kallite lugejateni hiigelgalerii kõige rajumatest pidudest, mis läbi aegade Club Hollywoodi seinte vahel on peetud. Vaata, kui julged!
Christian Bale'i uus film "The Promise" paistab olevat genotsiidi eitajate rünnaku all
13.september 2016 13:51
1915. aasta Armeenia genotsiid pole jõudnud ligi 101 aasta möödudes just väga paljudesse filmidesse (kõigest 34 ), kuigi tõsieluline lugu sellest, kuidas Ottomani impeerium lasi süstemaatiliselt tappa 1.5 miljonit armeenlast vääriks pea sama palju filme kui on tehtud holokaustist.