Hollywood

Kurb, aga tõsi: Jennifer Aniston avaldas, miks "Sõprade" taasühinemist ei saa kunagi toimuda  (15)
01.detsember 2016 19:48
Hollywoodi staar rääkis intervjuus šoti telenaise Lorraine Kellyga kõige muu seas ka "Sõprade" fänne juba rohkem kui kümme aastat põletanud teemast - Kas menusari võiks kunagi järje saada?
Kiivalt hoitud saladus - kes on Madison Mars?  (10)
30.november 2016 00:30
Punkbändid ja koolidiskod, hiilgav karjäär träänsis, seiklused ümber Maa ja kosmoses – Siim Nestor räägib Madis Sillamo tähelennust.
MEENUTA: The Hollywood Reporteri krõbe arvustus "Musta alpinisti" kohta: Priit Pius on Eesti oma Matt Damon!  (20)
27.november 2016 14:30
Täna õhtul teleesilinastub TV3s aasta eest palju laineid löönud film "Must alpinist". Publik meenutab sel puhul vahvat lugu sellest, kuidas The Hollywood Reporter filmi arvustas ning millise sarnasuse avastas.
Kes on maailma enim teenivad reality TV staarid?
26.november 2016 17:13
Nüüd, kus kunagine reality TV täht Donald Trump valiti USA järgmiseks presidendiks, ei saa enam mööda vaadata tõsieluseriaalide teletähtede edust ja tähtsusest.
Nagu oligi arvata: Skandaalne feminist ja näitlejanna Lena Dunham ikkagi ei koli Trumpi võidu järel Kanadasse  (14)
25.november 2016 08:30
Teletäht Lena Dunham lubas enne USA presidendivalimisi, et kui Donald Trump presidendiks saab, kolib ta Kanadasse.
VIDEO: Hollywood vihane! Kuulus telemees Dr. Phil ekspluateeris vaimuhaiget õudusfilminäitlejat  (6)
19.november 2016 14:30
Legendaarsest õudusfilmist " The Shining " tuntud peaosatäitja Shelley Duvall andis üle aastate taas intervjuu. Sedapuhku kuulsale teletohtrile tema saates Dr. Phil. Välismeedia tõusis intervjuukatke järel tagajalgadele ning süüdistab nüüd saadet ja Dr. Phili ennast vaimuhaige naise ekspluateerimises.
VAATA DOKFILMI: Mida uut avalikustati Reet Jürvetsoni mõrvajuhtumi kohta?  (12)
19.november 2016 10:33
Kanada uuriva ajakirjanduse lipulaev, saade "Viies võim" (Fifth Estate) tegi Reet Jürvetsoni juhtumist dokumentaalfilmi, mis avaldati ööl vastu tänast programmi Youtube kanalil.
Stalinistlik maja  (30)
18.november 2016 10:59
"Varsti käänas auto ümber nurga ja peatus ilusa neljakorruselise hoone ees. Sellel majal oli kõik isemoodi: seinad olid erinevad, rõdud erinevad, aknad ka erinevad. Tarvitses ainult üks kord ümber maja käia ja kohe võis selgeks saada, missuguseid aknaid, uksi ja rõdusid, sambaid ja teisi ehitusdetaile üldse leidub," kirjutab lastekirjanik Nikolai Nossov oma muinasjutus "Totu Päikeselinnas", kuidas nägi välja ühe ideaalse linna arhitektide liidu peahoone.
PUBLIKU PEOSOOVITUS: Weekend Festival Balticu järelfilmi esitluspeo kütab kuumaks EDM-i superduo Tungevaag & Raaban  (2)
17.november 2016 16:21
3. detsembril toimub klubis Hollywood Weekend Festival Baltic aftermovie esitluspidu, mille peaesinejana astub lavale Norra-Rootsi päritolu duo Tungevaag & Raaban. Külakosti Soomest toob ka The Second Level ning kohalikku tuge pakuvad Bombossa Brothers, Kert Klaus ja Alex Wave.
Videomängudel põhinevad filmid, mis tootmises
15.november 2016 09:00
Sonic the Hedgehogi, Unchartedi, Gears of Wari ja Portali filmiversioonid on endiselt tulekul.
Oscari gala produtsent ja Sony meelelahutuse tippjuht tulevad Eestisse ideejahile
14.november 2016 09:09
19. novembril esinevad PÖFFi filmitööstuse messil Industry@Tallinn & Baltic Event maailma meelelahutusäri juhtfiguurid. Loomemajanduse visioonifoorum Storytek toob Tallinna Hollywoodi suurstuudio Sony Pictures Entertainment PR-juhi Pam Rodi, hittmängude Call of Duty ja Tony Hawk Pro Skater talendirežissööri Keith Aremi, Oscarite gala multimeediaprodutsendi John Heinseni ja ligi 20 loomemajanduse investorit Ameerikast, Aasiast ning Euroopast.
TULEMUSED: Hirmo kukutati troonilt! Eesti Dj Awardsil kuulutati aasta parimaks rahvamöllutajaks Andres Puusepp  (6)
13.november 2016 22:26
Ööl vastu pühapäeva, 13. novembrit selgusid Tallinnas Club Hollywoodis EestiDJ.ee sõltumatu rahvahääletuse tulemused.
20 paika USA-s, mida kindlasti külastada ja 5, mis ei ole oma hinda väärt  (2)
09.november 2016 10:10
Raha raisata ei meeldi kellelegi, liiatigi veel puhkusel olles. Miski ei tapa reisipõnevust paremini, kui mõne vaatamisväärsuse juures hiigelpikas järjekorras seismine, raskelt teenitud raha eest pileti ostmine ja avastamine, et kõik, mida sa oma raha eest näha said, polnud seda üldsegi väärt.
Väärikas vananemine: 11 klassikalist Hollywoodi näitlejat, kes ei kaotanud kunagi oma ilu
08.november 2016 09:24
Öeldakse, et vanasti oli kõik parem ja mõnes mõttes vastab see tõele. Meil oli rohkem filmistaare, kes ei paistnud silma mitte eraelu , vaid suurepäraste filmirollide poolest. Võiks lausa öelda, et Hollywoodi kuldajastul olid ka näitlejad ilusamad või siis ei kasutanud nad ilu säilitamiseks niivõrd palju kõrvalist abi kui praegu paljud seda teevad.
Hotell, kus numbritoa võtjale antakse kätte ka Ferrari võtmed  (1)
08.november 2016 06:00
Ferrari on luksuse ja kiiruse sümboliks. Seega pole ka imeks panna, et Californias, igati päikeselises ja kuldses osariigis, täpsemini Los Angelese Beverly Hillsi linnaosas paiknev hotell Mr. C otsustab panustada Ferraridele.
TANTSUMÕNU: We Love The 90s festivalil panevad retrofännid lava ees kepslema Snap! ja Captain Hollywood Project  (1)
07.november 2016 10:48
Legendaarne "The Power" ja "Rhythm Is a Dancer" staar Snap! ning "More and More" looja Captain Hollywood Project ühinevad tuleval suvel festivaliga We Love The 90s .
Kultusrežissöör Quentin Tarantino: Kaks filmi veel ja siis panen ameti maha
04.november 2016 15:37
"Pulp Fictioni" ja "Vääritute tõbraste" režissöör Quentin Tarantino kõneles San Diegos toimunud Adobe Max konverentsil ning kinnitas muuhulgas The Hollywood Reporteri andmetel, et tema käe all valmib veel kaks filmi ja siis on kõik. See pole esimene kord, kui kõrgelt hinnatud režissöör on lõpetamisega ähvardanud.
PUBLIKU PEOSOOVITUS: Elektroonilise muusika fännimagnet Madison Mars tantsutab sel laupäeval esmakordselt oma kodupublikut
03.november 2016 17:38
Sel laupäeval, 5. novembril esineb Tallinnas klubis Hollywood esmakordselt kodupubliku ees Eestis pärit elektroonilise muusika tõusev täht Madison Mars.
Putin andis Hollywoodi märulinäitlejale Steven Seagalile Vene kodakondsuse  (85)
03.november 2016 13:58
Venemaa president Vladimir Putin andis oma ukaasiga Venemaa kodakondsuse USA filminäitlejale Steven Seagalile .
Mel Gibson: On aeg, et Hollywood mulle andestaks  (1)
03.november 2016 10:09
Mel Gibsoni värske režissööritöö "Hacksaw Ridge'i lahing" jõuab kohe, kohe kinodesse ning mehel on juba praegu ootel mitu pakkumist peaosadesse. Nüüd loodab mees, et Hollywood on talle andestanud ja tema teod unustanud. NImelt keeras Hollywood talle selja, sest 10 aastat tagasi arreteeriti Gibson joobes autojuhtimise eest. See polekski olnud tema karjäärile nii hull, kui ta poleks politseinike kuuldes juute sõimanud ja väitnud, et nad on kõikides sõdades süüdi.
"Star Treki" staar George Takei värskest superkangelasefilmist "Doktor Strange": Marvel peab meid vist idiootideks
30.oktoober 2016 12:04
Aprillis tabas uut ulmefilmi "Ghost in the Shell" suur skandaal: kriitikutele ei meeldinud, et algupäraselt jaapanlasena kujutatud tegelase rolli palgati ameeriklane Scarlet Johansson. Kui sellest oli veel vähe, siis avalikustati aprillis ka praegu kinodesse jõudnud "Doktor Strange'i" esimene treiler. See vallandas omakorda uue tormi: britt Tilda Swinton palgati täitma algselt Tiibeti rahvusest tegelase rolli. Seepeale võttis väga teravalt sõna ka "Star Treki" staar George Takei, kes leidis, et Marvel peab kinopublikut idiootideks.
PUBLIKU PEOSOOVITUS: Taasavastatud Aafrika pärl Ata Kak esineb koos neljaliikmelise bändiga klubis Hollywood
27.oktoober 2016 11:45
Sel suvel oma comeback 'i teinud paadifirma Awesome Tapes From Africa staar, Ghana muusik Ata Kak esineb täna õhtul koos oma neljaliikmelise bändiga Tallinnas, klubis Hollywood.
Tähelepanek: Hollywoodi tasustatuim režissöör on Christopher Nolan
24.oktoober 2016 00:10
Batmani-triloogia, „Alguse”, „Tähtedevahelise” režissöör Christopher Nolan on The Hollywood Reporteri andmetel uus rekordiomanik, sest teenis 2017. aasta suvel linastuva sõjafilmi „Dunkirk” eest 20 miljoni dollari suuruse ettemakse, millele lisandub 20% filmi tulevasest kasumist.
Pornostaar süüdistab: Donald Trump pakkus mulle ühe armuöö eest 10 000 dollarit!  (23)
23.oktoober 2016 14:51
Üha rohkem astub avalikkuse ette naisi, kes süüdistavad Ameerika Ühendriikide vabariiklaste presidendikandidaati Donald Trump'i seksuaalses ahistamises.
Uus rekord: Hollywoodi enimtasustatud režissöör võib sind üllatada
21.oktoober 2016 11:12
"Batman alustab", "Pimeduse rüütli", "Pimeduse rüütli taastuleku", "Alguse", "Tähtedevahelise", "Memento" ja "Lõppvaatuse" režissöör Christopher Nolan on The Hollywood Reporteri andmetel uus rekordiomanik: nimelt teenis Nolan suvel linastuva sõjafilmi "Dunkirk" eest 20 miljoni dollari suuruse ettemaksu, millele lisandub ka 20 protsenti filmi teenitud kasumist. See teeb temast Hollywoodi ajaloo kõige enimtasustatud režissööri.
TESTI ennast: Vaata, milline Hollywoodi kuldajastu staar sa tegelikult oled
19.oktoober 2016 15:12
Meis kõigis on peidus tõeline Hollywoodi kuldajastu staar. Kas sa oled Grace Kelly , Marilyn Monroe, Audrey Hepburn või hoopis Brigitte Bardot? Vasta allolevatele küsimustele ning avasta, milline staar sa tegelikult oled. Jaga oma tulemust ka sõpradega ning lisa oma staari nimi ka kommentaariumisse.
Kristi Ramot: kuidas ära tunda suure potentsiaaliga mängustuudiot ja mitte petturite ohvriks langeda  (1)
19.oktoober 2016 13:10
Kuidas ajal, mil mängudest on saamas populaarseim investeerimisvõimalus, investorina tipptasemel mängustuudio ära tunda ja mitte langeda petturite ohvriks, kirjutab ettevõtluskõrgkooli Mainor arvutimängude disaini ja arenduse õppekava erialajuht Kristi Ramot.
TOP 10 maailmakuulsat kohta ja teost, mida enam kunagi ei näe  (1)
17.oktoober 2016 19:05
Sõjad, aeg, loodus ja rumalad inimesed on igaveseks hävitanud loendamatuid kunstikogusid ja hindamatuid taieseid, mis varem turistimagnetid olid.
Tõelised meestekad: 10 filmi, mida peaks nägema iga mees
16.oktoober 2016 19:24
Filme lahterdatakse tihtipeale meestekateks ja naistekateks. Teie ees on 10 "meestekat", mida peaks nägema iga mehepoeg. Kindlasti pole tegu lõpliku nimekirjaga, vaid pigem on välja toodud need 10 vanemat ja uuemat filmi, millega võiksid tutvuda kõik, kes tahavad näha, mida on Hollywood nende jaoks loonud.