Hollywood

Lupita Nyong'o 132 000 eurone Oscari galal kantud kleit varastati
27.veebruar 2015 10:47
Mäletad seda kleiti, millega Lupita Nyong'o Oscarite jagamisel säras? Paraku jäi see silma ka kurikaeltele, kes 6000 pärliga kaetud Calvin Kleini couture -kleidi näitlejanna hotellitoast mõned päevad tagasi varastasid.
PUBLIKU INTERVJUU: Miks saabus "Mandariinide" režissöör Zaza Urušadze koos meie filmimeestega Eestisse?  (2)
26.veebruar 2015 14:26
Eile saabus koos Eesti Oscari-delegatsiooniga Eestisse ka Mandariinide režissöör Zaza Urušadze, saades lennujaamas uhke vastuvõtu.
Hollywood on 900 inimese aiapidu, mida kajastab 700 ajakirjanikku
25.veebruar 2015 07:05
los angeles, oscarite järelkaja Oscarid on taas välja jagatud, “Mandariinid” punasel vaibal käinud. Hollywoodi staažikas filmiajakirjanik James Ulmer leiab, et sellel edevuse laadal pole filmikunstiga eriti pistmist.
FOTO: Kelle Oscarit hoiab Heti Tulve uhkusega käes?  (16)
24.veebruar 2015 04:21
Heti Tulve, kes eelmise aasta Elton Johni Oscari vaatamispeol käis, ei puudunud sellelgi korral West Hollywood Parkis toimunud koosviibimiselt.
Anne & Stiil meelitas moe- ja ilusõbrad varaõhtul ööklubisse!
23.veebruar 2015 21:34
19. veebruaril toimus Anne & Stiili Ilustuudio üritus Iluteek Violet lounge´is. Õhtu peaesinejaks oli superstaarist lauljatar Jana Kask kavaga „Old Hollywood Glamour“. Violet lounge pakkus hõrgutavaid suupisteid ja ekstra selleks õhtuks valmistatud violetset tervitusjooki „Anneke“. Iga osaleja sai kinkekoti põnevate ilutoodetega. Kingitused ilugurmaanidele pani kokku Orion Pharma. Kingikoti tähttooteks oli ka kõige tundlikumale nahale sobiv baaskreem Aqualan. Lisaks sai iga soovija keha kaunistada ehetest inspireeritud kuldse tätoveeringuga ning mekkida Chaga tervisetooteid. Firma BYAS aparaadikosmeetika spetsialist tegi soovijatele nahatüübitesti ja aitas leida sobiva kreemi. Loositi välja Kuldsete tätoveeringute komplekt, BYAS näohooldus ja 300 euro väärtuses peolaud Violet Lounge'is.
Tõvevoodis vaevlev Savisaar: Keskerakond on nagu Tom Cruise ja tema meeskond  (137)
23.veebruar 2015 13:20
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar kirjutas Hundisilmal tõvevoodist kirja erakonnakaaslastele, milles teatas, et Keskerakond on nagu Tom Cruise ja tema meeskond, samal ajal kui Reform ja sotsid meenutavad üha enam kahte haledat murdvarast filmist “Üksinda kodus”, kellel miski ei taha välja tulla. Haiguse tõttu jättis Savisaar täna hommikul minemata ERRi raadiodebatile peaminister Taavi Rõivasega.
FOTOD: Nagu tõeline staar! Heti Tulve säras Oscari vaatamispeol ja poseeris Miley Cyrusega  (65)
23.veebruar 2015 08:00
Heti Tulve , kes eelmise aasta Oscari-õhtul Elton Johni Oscari vaatamispeol käis, ei puudunud selgi korral ühelt pidulikult ühisvaatamiselt West Hollywood Parkis, kus ta säras imelises Kristina Viirpalu loodud kleidis ning sai vahva selfi koos Miley Cyrusega ! Nagu tõeline staar! Väga uhke!
Täna puhkame loorberitel, Oscariga või Oscarita
23.veebruar 2015 03:30
Kui piisavalt palju akadeemikuid valis „Mandariinid” oma teiseks eelistuseks, võis võit öösel kättegi tulla.
VIDEO: Vihmakartus jätab Oscari-gala glamuurse punase vaiba katuse alla
22.veebruar 2015 23:24
Hall taevas jättis Oscari-gala hommikul Los Angelese Hollywood Boulevardi kuldse päikesetõusuta.
FOTOD: Ehtsad Hollywoodi staarid! Vaata, kui šikilt astuvad Oscarite punasele vaibale "Mandariinide" Nika ja tema kaunis kaasa  (5)
22.veebruar 2015 19:49
Täna öösel astuvad "Madariinide" delegatsioonis 87. Ameerika Filmiakadeemia auhindade ehk Oscarite punasele vaibale ka Gruusia näitleja, grusiin Nikat mänginud Misha Meskhi ja tema kaunis kaasa Ia Sukhitashvili. The Georgian Journali andmetel on uhke valge kleidi autoriks noor disainer Alexandre Akhalkacishvili.
KUUM KÕLAKAS: Kas prints Harry uus südamedaam on tõesti Emma Watson?  (21)
21.veebruar 2015 14:04
Käivad kõlakad, et Briti ihaldusväärseim poissmees prints Harry on leidnud endale uue südamedaami, kelleks on " Harry Potteri " filmides üles kasvanud näitlejanna Emma Watson .
TOP 10: Galojan pole ainukene! Ka staarid Reese Witherspoonist George Clooneyni on vanglaleiba maitsnud  (59)
20.veebruar 2015 12:06
Olgu kõigile noortele õpetuseks, et kui raha, kuulsus ja ilusad asjad pähe hakkavad, ei pruugi vanglaleib kaugel olla. Kui sulle triibulisi või oranže riideid kanda ei meeldi ning vabadus armas on, siis hoia pahandustest eemal. Politseiarhiivi foto ei sobi Instagrami ega Facebooki.
1-2-3, RULLIGE: Oscarite punane vaip on maas ja ootamas staarideparaadi!
20.veebruar 2015 12:00
Hollywood valmistub veel viimaseid päevi pühapäeval Los Angeleses peetavaks Oscari-galaks ning maailma kõige enam filmistaaridest kubisev vaip on lahti rullitud! Vaata, milliseid ettevalmistusi tähtede alleel tehakse ja kuidas siginas-saginas ärevalt seda päeva oodatakse!
Uskumatu! Kas teadsid, et need 10 Hollywoodi superstaari ei ole kordagi Oscarit võitnud?  (35)
20.veebruar 2015 08:06
Alatasa ülistatakse näitlejaid selle eest, et nad meisterliku töö eest Oscari on võitnud. Kas sa aga teadsid, et need Hollywoodi lemmikud on sellise tunnustuseta jäänud ja särava auhinna kuldne aupaiste pole iialgi nende kohal helendanud?
Oscarite lõpusirgel. Kuidas võitjaid ennustada?
20.veebruar 2015 06:34
Sel nädalavahetusel jagatakse välja Ameerika Filmi­­akadeemia auhinnad. Jaan Ruus selgitab hääletusprotseduuri ja ennustab koos Jaanus Noormetsaga võitjaid.
Oscarid? „Kedagi ei huvita!”
20.veebruar 2015 03:30
Samal ajal kui Eesti daamid kohendavad teisipäevaseks presidendi vastuvõtuks uhkeid kleite ja härrad frakke, valmistub maailma filmimaailma koorekiht teisel pool ookeani Hollywoodis oma aasta tippsündmuseks – Oscarite galaks.
Vaata, millises ehitusjärgus on praegu Oscari-teater, kus selgub "Mandariinide" saatus
17.veebruar 2015 18:27
Hollywoodi kuulsuste allee suleti täispikkuses transpordile 15. veebruaril, et alustada ehitustega tänaval ning Dolby teatris, kus 22. veebruaril toimub filmimaailma glamuurseim ja tähtsam Oscarite jagamise gala.
"Mandariinide" USA näitamisõigused napsas sõltumatu filmikompanii. Kas must hobune võidab Oscari?  (15)
15.veebruar 2015 10:40
"Mandariine" hakkab USAs näitama sõltumatu filmikompanii Samuel Goldwyn Films. "Mandariinid" kandideerib välismaise filmi Oscarile koos filmidega "Ida" (Poola), "Leviaatan" (Venemaa), "Wild Tales" (Argentiina) ja "Timbuktu" (Prantsusmaa). Võitja selgub 22. veebruaril.
Zaza Urušadze ühele Ameerika suurimale meelelahutusväljaandele: kaotasin selles sõjas palju lähedasi sõpru!
12.veebruar 2015 09:12
Ameerika üks suurim meelelahutusväljaanne Deadline Hollywood tutvustas Eesti-Gruusia koostöös valminud ja Oscarile kandideerivat filmi " Mandariinid ". Väljaandele antud intervjuud paljastas hetkel Ameerikas viibiv filmirežissöör Zaza Urušadze linateose tagamaid ning põhiteema.
VAATA: Kuule, mees, võta šnitti - need on 16 kõige unikaalsemat kuulsuste kihlasõrmust!  (4)
12.veebruar 2015 08:09
Valentinipäev on kohe-kohe käes ning aasta kõige romantilisemal päeval vajub nii mõnigi mees ühele põlvele, et oma armsama kätt paluda. Kes valib kingiks oma tulevasele naisele teemanti, kes klassikalise kihlasõrmuse - neid kuuteteist Hollywoodi naisstaari on õnnistatud väga unikaalsete sõrmustega, mis ajavad nii mõnegi naise kadedusest roheliseks!
HOMSES PÄEVALEHES: Mäetamm: kunstnikul on raske olla mitteprovokatiivne  (33)
11.veebruar 2015 19:54
Kunstnike tundlikud antennid tõmbavadki tabuteemasid
VIDEO: Las Vegase peatänava lähedal lasti õhku hotell  (18)
10.veebruar 2015 21:29
Teisipäeval õhiti las Vegase peatänaval 12-korruseline ja 200 toaga hotell. Tegu polnud siiski terroriaktiga, vaid tüüpilise kasiinopealinna arendustegevusega: vana jäi uuele ja suuremale jalgu.
EAS toetab „Mandariinide“ Oscarile kandideerimist 50 000 euroga  (14)
09.veebruar 2015 17:49
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) aitab filmil „Mandariinid“ Oscarile kandideerida, suurendades selle nähtavust rahvusvahelises meedias ning teadvustades seeläbi ameeriklastele ja eurooplastele ka Eestit kui reisisihti.
Dolby loob oma kino: pidavat olema parem kui HFR, 4K või IMAX!  (20)
26.jaanuar 2015 12:15
USA firma Dolby Laboratories on tuntud oma heliesitamise lahendustega, mis leiavad kasutust nii väga paljudes elektroonikaseadmetes kui ka muidugi kino-helisüsteemides.
Pappi pritsib igast kaadrist: Teherani rikkurnoored edvistavad Instagramis võidu oma varaga!  (89)
20.jaanuar 2015 10:57
Ei ole nii, et suured rikkused on vaid Hollywoodi staaride ja Araabia šeikide kardinate ja looride varjus, nii et meil pole tegelikult aimugi sellest, mis toimub. Kui vana kooli põlvkond usub, et oma vara pole viisakas näidata, siis edevuse ajastu kasvandikud teevad kõik võimaliku, et maailm kadedaks ajada avalikult.
Maailma parim jalgpallur Cristiano Ronaldo: mind kadestatakse, sest ma olen ilus ja rikas  (46)
18.jaanuar 2015 12:20
Cristiano Ronaldo on ilma igasuguse kahtluseta üks neid sportlasi, kes tekitab inimestes kõige vastakamaid emotsioone – fännid jumaldavad teda, samal ajal kui teised kõverdavad põlglikult suud. Fakt on see, et ta on kuulus ja rikas. Kui rikas ja kuidas ta oma raha kulutab, uuris Business Insider .
VIDEO: Meenuta, kuidas 80ndate diskokuningas F.R. David detsembris eestlasi tantsutas!
18.jaanuar 2015 11:52
Juba läinud aastal, 20. detsembril toimus Club Hollywoodis Eesti suurima retro-klubiürituste sarja Retro Planet kolmas pidu, kus seekordseks peaesinejaks oli legendaarne 80ndate diskoajastu laulja ja kitarrist F.R.David Prantsusmaalt. Nüüd on sündmusest ilmunud peo mõnusat meeleolu kajastav videoklipp!
Club Privé tähistab sel reedel 12. sünnipäeva!
15.jaanuar 2015 16:15
Tallinna vanalinnas asuv ööklubi Privé toob sel reedel oma 12. sünnipäeva tähistamise puhuks külla DJ Felix Da Housecat’i house muusika sünnilinnast Chicago .
FOTOD: Turvaliselt Eestimaa kamaral! Mandariinimehed Lembit Ulfsak ja Zaza Urušadze on teiselt poolt maakera tagasi  (18)
14.jaanuar 2015 19:29
Pühapäeval koos Hollywoodi koorekihiga Kuldgloobuste galal pidutsenud ning kannatlikult parima võõrkeelse filmi kategoorias kandideerinud " Mandariinide " saatust oodanud Lembit Ulfsak ning grusiinist režissöör Zaza Urušadze saabusid täna tagasi Eestisse. Kohvrid kaasas, kuldset trofeed aga paraku mitte, ent see-eest ühe uskumatu reisi võrra rikkamad! Zaza suundus takso peale, Ulfsakile tuldi järele. Enne laialiminekut aga jagasid headeks sõpradeks saanud mehed teineteisele ühe sooja kallistuse.