Heidy Purga

Sa ei tea, mida pärast gümnaasiumi lõppu edasi teha? Tule kultuurikatlasse ja saa abi!
24.november 2016 11:35
Kohe pärast talvevaheaega, 12. jaanuaril saavad Tallinnas Kultuurikatlas kokku noored üle Eesti ja Tartu kõrgkoolid.
Riigikogus arutati ERRi rahastuse ja tuleviku üle  (57)
15.november 2016 13:46
Riigikogu kultuurikomisjon arutas täna avalikul istungil Eesti Rahvusringhäälingu ( ERR ) ülesandeid, uuendusi, rahastust ja tulevikutrende meediaturul.
Kas sinu lemmiksaade pannakse ka kinni? Tõmblused rahvusringhäälingus  (11)
09.november 2016 00:30
Pärast suuremat seisakuperioodi on ETVs alanud rapsimine: keset hooaega suletakse saateid, otsitakse uusi saatejuhte. Muutusi põhjustab asjaolu, et ERR saab tuleval aastal uue juhi ja praegune pealik Margus Allikmaa ei kavatse käed rüpes ajalukku minna.
DELFI FOTOD: Vabariigi valimiskomisjon registreeris Kersti Kaljulaidi presidendikandidaadiks  (64)
02.oktoober 2016 14:34
Vabariigi valimiskomisjon registreeris täna toimunud koosolekul Vabariigi Presidendi valimise kandidaadiks Riigikogu esimesse hääletusvooru Kersti Kaljulaidi.
DELFI FOTOD ja VIDEO: Kersti Kaljulaid seati 90 toetusallkirjaga üles ametlikuks presidendikandidaadiks  (133)
30.september 2016 12:05
Täna keskpäeval viisid riigikogu fraktsioonide esindajad valimiskomisjonile avalduse Kersti Kaljulaidi ülesseadmiseks Vabariigi presidendivalimistele. Isamaa ja Res Publica Liidu, Reformierakonna, sotside, Keskerakonna ja Vabaerakonna liikmed andsid kokku 90 allkirja. Puudu jäid sisuliselt vaid EKRE allkirjad, kes on aga lubanud Kaljulaidi valimist mitte blokeerida.
507 100 eurot tööga seotud kulutusi: vaata, millised riigikogu liikmed kõige enam hüvitisi kasutasid  (133)
16.september 2016 14:43
Riigikogu liikmed kasutasid 2016. aasta esimesel poolaastal 507 086,82 euro ulatuses kuluhüvitisi. Keskmiselt kõige enam kulutasid Reformierakonna saadikud.
DELFI FOTOD: Siim Kallas, Allar Jõks ja Mailis Reps esitati järgmise vooru presidendikandidaatideks  (71)
30.august 2016 09:24
Täna hommikul viisid sotsid ja Reformierakond valimiskomisjonile avalduse esitamaks presidendivalimiste riigikogu teise vooru kandidaadiks Siim Kallase . IRL ja Vabaerakond esitasid kandidaadiks aga Allar Jõksi ning Keskerakond Mailis Repsi.
FOTOD: Sotsid ja reformierakondlased esitasid Eiki Nestori presidendikandidaadiks  (67)
26.august 2016 12:45
43 riigikogulast esitasid täna Eiki Nestori Vabariigi Presidendi kandidaadiks riigikogu esimesse hääletusvooru, mis toimub esmaspäeval.
Säutsupääsuke avaldab oma esimese kalambuurikogu
03.august 2016 00:30
Keiti Vilms on suurepärase keeletunnetusega Twitteri-kirjanik, „meie aja Aavik“, raamatute ja lugemise propageerija ning vanade sõnade elluärataja. Vilmsil ja tema tuhandetel raamatutel käis külas Sarah Adamson.
VINGE PIDU: Folkama ja gruuvima! NOËP esitleb Viljandis toimuval MustMesiFolk peol oma tuliuut ja kuuma hitti  (1)
28.juuli 2016 11:15
Tänavuse Viljandi Folgi ajal toimub 29. juulil Ugala BlackBoxis ilusa muusika peosari MustMesi.
Heidy Purga kanda on kogu kodune elu ja laps! Jaanus Rohumaa: ilma selle toetuseta mina oma ametit pidada ei saaks!  (17)
08.juuli 2016 21:06
Lavastaja ja näitleja Jaanus Rohumaa , kes on ühtlasi ka EV100 korraldustoimkonna juht, jutustab värske ajakirja Eesti Naine veergudel, kuidas ta oma elukaaslase Heidy Purga panust hindab — koos kasvatavad nad 4-aastast põnni Villiamit.
Jaanus Rohumaa taunib noorte meeste puhkuseharjumusi: puhkus, see pole ainult õlu ja vutt televiisorist!  (2)
04.juuli 2016 14:00
"Puhkus, see pole ainult õlu ja vutt televiisorist," tuletab lavastaja, näitleja ja EV100 korraldustoimkonna juht Jaanus Rohumaa ja poliitik Heidy Purga elukaaslane ajakirjale Eesti Naine antud intervjuus inimestele meelde.
NÄDALA INSTAGRAM: Megastiilne tänavtoitumine, koerad, kanad ja kohalikud festarid — kuidas veetsid kuuma suvenädala Eesti staarid?
03.juuli 2016 11:30
Peatselt lõppev nädal läheb ajalukku troopiliste soojakraadide, kõmiseva kõue, värskendavate vihmasahmakate ja äärmiselt kireva muusikalise programmiga — toimus suisa nii palju, et staare jagus igale poole ning mõni leidis aega ka kodus olla. Vaata, millega tegelesid meie tuntud tegelased viimase 7 päeva jooksul!
NÄDALA INSTAGRAM: Ohtralt reisimist, jalkat ja puhkust! Eesti kuulsad ja ilusad võtsid eelmisel nädalal aja maha
13.juuni 2016 09:02
Möödunud nädal oma külmade, vihmaste ja heitlike ilmadega ei pakkunud just palju rõõmu kõigile neile, kes olid sellesse aega mõne väliürituse plaanid sättinud. Seetõttu möödusidki viimased päevad üsna tubaselt, puhke- ja jalkalainel või siis vastupidi, välismaal reisides ja elu nautides. Küll aga õnnestus mõnel staaril kinni püüda ka ainsad kodumaised päikesekiired — vaata, kellel!
Urmas Vaino asetas poliitikast pagenud Mihkel Raua ülekuulamistoolile: räägi nüüd kõik ära, aga palun ära hakka jälle sellest armastusest rääkima!  (128)
08.juuni 2016 10:08
Telenägu, muusik ja kirjanik Mihkel Raud , kes kuulutas teisipäeva õhtul, et lahkub nii Riigikogust kui ka Sotsiaaldemokraatlikust Erakonnast, selgitas järgmise hommiku "Terevisioonis" oma teguviisi tagamaid, andmata siiski saatejuht Urmas Vainole täit rahuldust pakkuvaid vastuseid. Vainole nimelt ei imponeerinud absoluutselt Raua metafoor, mille kohaselt on poliitika "seksikas tüdruksõber, kellesse armumine tal välja ei tulnud".
Tagasi kodupubliku ees: Kali Briis Band alustab täna uue albumi esitlustuuri!
20.mai 2016 18:35
Eesti funky indie -popi lipulaev Kali Briis Band, kes üllitas kuu alguses albumi "Let’s Play Love" on tagasi Baltikumi plaadiesitluskontsertidelt ning astub sel ja tuleval nädalavahetusel Tartus, Pärnus ja Tallinnas kodupubliku ette.
FOTOD: Punane Maja — uus ööklubi, kus isegi poliitikud ja kultuuritegelased ei pelga keset töönädalat lipsu lõdvaks lasta  (14)
20.mai 2016 08:00
Neljapäeva õhtul avati Telliskivi Loomelinnakus uus tööstusliku hõnguga ööklubi Punane Maja, mis kohe algusest peale on nõnda popi atmosfääriga, et meelitab kultuuritegelasi ja poliitikuid kui magnetiga isegi hoolimata sellest, et töönädal veel täies hoos. Nii võiski meeleolukal avapeol kohata Jaanus Rohumaad, Raul Saaremetsa, Marii Karelli, Helen Sürjet, Helene Vetikut ja paljusid teisi. Esinesid Vaiko Eplik ja Eliit ning Chungin ja plaate mängisid DJ'd Heidy Purga, Madis Nestor ja Dr Love.
Tuntud näod Marina Kaljuranna tiimis  (1)
18.mai 2016 00:40
​Presidendikandidaadi kandidaadi meeskond koguneb tavaliselt õhtuti pärast kella üheksat.
VAATA UUESTI: Sepo saates tunnistati Õigeks Eestlaseks aeglasevõitu mustamäelane Endel Kellap!
09.mai 2016 11:22
Terve kevade TV3 eetris pühapäevaõhtuti Sepo Seemani käe all kestnud konkurss "Õige eestlane 2016" on lõppenud – võitjaks tunnistati rahvahääletuse tulemusena Endel Kellap ( Ago Anderson )! Mustamäelane edestas finaalis venelast Aleksander Sergejevitš Koškinit ( Jan Uuspõld ) ning kehalise kasvatuse õpetajat Toivo Veermahti ehk Ässa ( Peeter Oja ), kes kahtlemata särasid samuti nii finaalis kui ka läbi terve hooaja.
Viis riigikogulast on visiidil Singapuris. Mida nad seal teevad?  (54)
05.mai 2016 17:22
Sel nädalal on viis Eesti-Singapuri parlamendirühma liiget – Mihkel Raud , Anne Sulling , Mailis Reps , Heidy Purga ja Andre Sepp – parlamendirühma visiidil Singapuris. Riigikogulane Mihkel Raud tutvustas Delfile reisi idee autorit ja saadikute tihedat päevakava.
Maire Aunaste: üks oluline põhjus, miks mu teine mees minuga abiellus, oli minu auto  (103)
02.mai 2016 14:40
Täna toimub emadepäeva konverents „Miks me armastame kärgperet?!" Õpetajate Majas kohtuvad tuntud arvamusliidrid, arstid ja paarisuhtenõustajad, et arutleda kärgperega seotud probleemkohtade üle.
SA VAATA VAID: Ingrid Peek, Eesti rahva tšakrate avaja  (5)
27.aprill 2016 00:30
Uue generatsiooni kosmosemutiks nimetatud Ingrid Peek tundis kuus aastat tagasi, et õhus on asju, millest peab rääkima. Sündis kultussaade "Hallo, Kosmos!".
NÄDALA INSTAGRAM: Stigil võhm väljas, Teele pleegib lõunamaal, Kristjan Kasearu meenutab paari aasta tagust polstrit
17.aprill 2016 22:15
Nädala Instagram võtab läinud nädala piltides kokku ehk VAATA, millega kodumaised staarid vahepeal tegelesid ja mida muud põnevat toimub või toimumas on.
Keda eelistab Reformierakond? Rahvast hoolijat või poliitikute korralekutsujat  (111)
15.aprill 2016 01:35
Erakonna liikmete poolehoid kaldub Kallase asemel Kaljuranna kasuks, aga nad ei kiirusta kandidaati esitama.
Soovid Kadri Simsoni või Heidy Purga kleiti? Vähiravifond "Kingitud elu" käivitas presidendi vastuvõtu kleitide oksjoni  (15)
13.aprill 2016 12:09
Täna hommikul anti stardipauk vähiravifondi „Kingitud elu” heategevuslikule disainerkleitide ja aksessuaaride oksjonile. Tuntud Eesti daamid annetasid vähihaigete heaks oma presidendi vastuvõtu kleidid või aksessuaarid. Esimesed kümme pakkumist on üleval Osta.ee keskkonnas.
10 aastat pingutusi: Välisministeeriumi ette rajatakse Eesti 100. juubeliks vastupanu mälestusmärk  (54)
09.aprill 2016 15:16
24. märtsil, samal päeval, kui valitsus kuulutas välja ideekonkursi kommunismiohvrite memoriaali ja ohvitseride mälestusmärgi rajamiseks Maarjamäele, moodustasid 24 riigikogu liiget Eerik-Niiles Krossi vedamisel välisministeeriumi ette plaanitava vastupanu mälestusmärgi toetusrühma.
Vaata, kui palju riigikogu liikmed eelmisel aastal kuluhüvitisi kasutasid  (38)
08.aprill 2016 12:42
Riigikogu liikmete kuluhüvitiste peale kulus eelmisel aastal kokku 723 000 eurot. Kõige rohkem kulutati sõidukulude peale. Kogu võimaliku kuluhüvitise kulutasid ära Eerik-Niiles Kross (RE), Olga Ivanova (KE) ja Einar Vallbaum (IRL).
Riigikogu arutas hariduse rahastamist tähtsa riikliku küsimusena  (20)
07.aprill 2016 07:59
Riigikogu arutas täna kell 10 hariduse rahastamist oluliselt tähtsa riikliku küsimusena. Arutelu keskendub eelkõige üldharidusele, kus riigi ja omavalitsuste ülesanded hariduse andmisel on kõige rohkem põimunud. Samuti räägitakse alus-, huvi- ja kutseharidusest.
Viis tuntud Eesti naist annetavad oma presidendi vastuvõtul kantud kleidid vähihaigete aitamiseks
30.märts 2016 12:43
Kadri Simson, Anna-Greta Tsahkna, Heidy Purga, Lenna Kuurmaa ja Astrid Nõlvak annetavad vähihaigete heaks oma presidendi vastuvõtul kantud kleidid. Koos vähiravifondiga “Kingitud elu” kutsuvad nad kauneid kleite, aksessuaare ja ehteid annetama ka kõiki teisi presidendi vastuvõtul käinud Eestis elavaid naisi.