Heidy Purga

Maire Aunaste: üks oluline põhjus, miks mu teine mees minuga abiellus, oli minu auto  (100)
02.mai 2016 14:40
Täna toimub emadepäeva konverents „Miks me armastame kärgperet?!" Õpetajate Majas kohtuvad tuntud arvamusliidrid, arstid ja paarisuhtenõustajad, et arutleda kärgperega seotud probleemkohtade üle.
SA VAATA VAID: Ingrid Peek, Eesti rahva tšakrate avaja  (5)
27.aprill 2016 00:30
Uue generatsiooni kosmosemutiks nimetatud Ingrid Peek tundis kuus aastat tagasi, et õhus on asju, millest peab rääkima. Sündis kultussaade "Hallo, Kosmos!".
NÄDALA INSTAGRAM: Stigil võhm väljas, Teele pleegib lõunamaal, Kristjan Kasearu meenutab paari aasta tagust polstrit
17.aprill 2016 22:15
Nädala Instagram võtab läinud nädala piltides kokku ehk VAATA, millega kodumaised staarid vahepeal tegelesid ja mida muud põnevat toimub või toimumas on.
Keda eelistab Reformierakond? Rahvast hoolijat või poliitikute korralekutsujat  (111)
15.aprill 2016 01:35
Erakonna liikmete poolehoid kaldub Kallase asemel Kaljuranna kasuks, aga nad ei kiirusta kandidaati esitama.
Soovid Kadri Simsoni või Heidy Purga kleiti? Vähiravifond "Kingitud elu" käivitas presidendi vastuvõtu kleitide oksjoni  (15)
13.aprill 2016 12:09
Täna hommikul anti stardipauk vähiravifondi „Kingitud elu” heategevuslikule disainerkleitide ja aksessuaaride oksjonile. Tuntud Eesti daamid annetasid vähihaigete heaks oma presidendi vastuvõtu kleidid või aksessuaarid. Esimesed kümme pakkumist on üleval Osta.ee keskkonnas.
10 aastat pingutusi: Välisministeeriumi ette rajatakse Eesti 100. juubeliks vastupanu mälestusmärk  (54)
09.aprill 2016 15:16
24. märtsil, samal päeval, kui valitsus kuulutas välja ideekonkursi kommunismiohvrite memoriaali ja ohvitseride mälestusmärgi rajamiseks Maarjamäele, moodustasid 24 riigikogu liiget Eerik-Niiles Krossi vedamisel välisministeeriumi ette plaanitava vastupanu mälestusmärgi toetusrühma.
Vaata, kui palju riigikogu liikmed eelmisel aastal kuluhüvitisi kasutasid  (37)
08.aprill 2016 12:42
Riigikogu liikmete kuluhüvitiste peale kulus eelmisel aastal kokku 723 000 eurot. Kõige rohkem kulutati sõidukulude peale. Kogu võimaliku kuluhüvitise kulutasid ära Eerik-Niiles Kross (RE), Olga Ivanova (KE) ja Einar Vallbaum (IRL).
Riigikogu arutas hariduse rahastamist tähtsa riikliku küsimusena  (20)
07.aprill 2016 07:59
Riigikogu arutas täna kell 10 hariduse rahastamist oluliselt tähtsa riikliku küsimusena. Arutelu keskendub eelkõige üldharidusele, kus riigi ja omavalitsuste ülesanded hariduse andmisel on kõige rohkem põimunud. Samuti räägitakse alus-, huvi- ja kutseharidusest.
Viis tuntud Eesti naist annetavad oma presidendi vastuvõtul kantud kleidid vähihaigete aitamiseks
30.märts 2016 12:43
Kadri Simson, Anna-Greta Tsahkna, Heidy Purga, Lenna Kuurmaa ja Astrid Nõlvak annetavad vähihaigete heaks oma presidendi vastuvõtul kantud kleidid. Koos vähiravifondiga “Kingitud elu” kutsuvad nad kauneid kleite, aksessuaare ja ehteid annetama ka kõiki teisi presidendi vastuvõtul käinud Eestis elavaid naisi.
GRAAFIK: võimsate masinate TOP ehk millised riigikogu liikmed sinust maanteel mõnuga mööduvad  (210)
26.märts 2016 13:00
Maksumaksjate liit kogus riigikogu kantselei kaudu kokku kõik andmed, mis puudutavad riigikogu liikmetele makstud kuluhüvitisi sõiduautode rendi ja liisingu eest. Mõnel saadikul on soetamisel eriti võimas masin, mis võib minna läbi nii tulest kui veest.
RETROKLIPP: Poetess põlluserval! Meenuta, milline luuleline Elva neiu oli Heidy Purga 17-aastasena!  (9)
18.märts 2016 12:35
"See aeg ei olnud mitte midagi muud kui üks pöörasus teise otsa, üks pikk roadtrip," räägib täna sünnipäeva tähistav riigikogu liige Heidy Purga Kroonikale.
„Sepo kliinik” ja „Paar väikest kildu”  (9)
11.märts 2016 00:10
Kaks uut saadet on improvisatsioonile ja võistlusele rajatud ning sisult identsed, aga lühem on parem.
TELEHUNT: "Suur komöödiaõhtu" versus "Pühapäev Sepoga" ehk kumma telekanali komöödiasaade naerutas paremini?  (20)
09.märts 2016 19:24
Läinud neljapäeval jõudis Kanal 2 eetrisse esimene ohtralt välja reklaamitud "Suur komöödiaõhtu". Pühapäeval päästis TV3s telepurkidesse valla aga oma kevadise huumori- show "Pühapäev Sepoga". Paljudel mõlemat saadet näinul kerkis pea kohale suur küsimärk - kaks konkureerivat telekanalit ning niivõrd sarnased saated?
Riigikogulased: Savtšenko vangistajatele tuleb kehtestada Euroopa Liitu sissesõidukeeld  (29)
09.märts 2016 14:10
Riigikogu liikmed esitasid täna avalduse eelnõu ebaseaduslikult vangistatud Nadia Savtšenko vabastamise toetuseks. Ühe punktina on välja toodud kohtumõistmise eest vastutavate Vene Föderatsiooni ametnikele rakendatav sissesõidukeeld Euroopa Liitu.
KUUMAD KLÕPSUD: Modellisaate Kätlin lustis Eesti Laulu järelpeol koos Ott Leplandi tädipojaga  (23)
08.märts 2016 12:28
Eesti Laulu ametik afterparty kandis nime "MustMesi Soulimelomaanid" ning pärast finaali Saku Suurhallis koguneti teatrisse NO99, kus mõnusa muusikaga hoidis piduliste tuju üleval Eesti Laulu DJst ema Heidy Purga isiklikult.
FOTOD: Laulmine läbi, aeg tantsida! Eesti Laulu finalistid ja publik voolasid vallatu peomassina afterparty 'le NO99 teatrisse  (3)
07.märts 2016 15:40
Pärast Eesti Laulu finaali Saku Suurhallis kogunesid kõik finalistid, nende sõbrad ja kaasaelajad ning muidugi ka peolembesem publik teatrisse NO99 , kus hoidis mõnusa muusikaga piduliste tuju üleval Eesti Laulu DJst ema Heidy Purga isiklikult.
ÖISED KLÕPSUD: Eesti Laulu suurkontserdi järelpeol jätkus Jüri Pootsmanni ülevoolav õnnitlemine  (35)
06.märts 2016 21:19
Pärast seda, kui Saku Suurhallis oli lõpule jõudnud suurejooneline Eesti Laulu finaal, võtsid nii konkursi finalistid, väliskülalised kui ka publik ette tee NO99 teatrisse, kus ootas ees mitteametlik järelpidu Must Mesi, mille resident-diskor on ju poliitikasse siirdunud endine Eesti Laulu peaprodutsent Heidy Purga. Teiste seas käis peolt läbi ka nooruke Soome poptäht Isac Elliot , kes konkursi žüriis külaliskohtunikuna punkte andis. 15-aastane teinitäht viibis paraku peol aga üsna lühikest ning viidi Sony Musicu saatjate poolt õige varakult hotelli puhkama. Teistel jätkus pidu varajaste hommikutundideni ning sündmuse vaieldamatuks täheks oli võidukas Jüri Pootsmann, kellele sadas kallistusi ja õnnitlusi kaela paremalt ja vasakult. Veel kord, palju õnne!
Valdo Randpere: Jaak Joala „Suveöö“ on parim laul, mida Eurovisionil kunagi ei esitatud  (140)
04.märts 2016 19:10
Arne Oidi „Suveöö“ Jaak Joala esituses on minu arvates parim laul, mida Eurovisionil kunagi ei esitatud. Samamoodi nagu Cliff Richardi lauldud „Congratulations” on parim laul, mida Eurovisionil esitati, aga mis seda lauluvõistlust ei võitnud, vaid teiseks jäi.
Heidy Purga õpipoisiaasta riigikogus: ma pole ammu nii palju tööd teinud!  (8)
03.märts 2016 10:25
"Võin öelda, et esimene aasta riigikogus on mulle olnud suur väljakutse, mitte ainult sisult, vaid ka välise surve tõttu," tunnistab Raadio 2 pikaaegne peatoimetaja Heidy Purga ajakirjale Eesti Naine.
Alati huviorbiidis  (1)
26.veebruar 2016 23:55
Kuigi vastuvõtul käis üle tuhande külalise, nimetavad Aljona, Sandra, Ethel ja Kristel, kelle kleite nad vastuvõtul aastast aastasse alati jälgivad. Kas jagad moespetsialistide arvamusi?
Eesti Laulu järelpidu saab olema mesimagus: Plaadimängijate taha astuvad soulimelomaanid  (2)
26.veebruar 2016 22:30
Laupäeval, 5. märtsil kogunevad Eesti tuntud soulimelomaanid teater No99sse, mis muutub selleks õhtuks soulmuusika austajate peopaigaks. Kahes saalis esineb kümme djd ning ülesse astuvad laivetteastega ka üllatusesinejad, mis avalikustatakse vahetult enne üritust.
SUUR TRENDIÜLEVAADE: Presidendi vastuvõtul võidutsesid jäised pastellid, pits ja oranžid toonid
25.veebruar 2016 15:25
Ehkki nii mõnigi kohalik moeüritus tituleerib end väsimatult kodumaa suurimaks ja kõige olulisemaks, siis pikima "poodiumi" ja suurima "modellide arvuga" moesündmus Eestis on kindlasti presidendi vastuvõtt vabariigi aastapäeval. Vaatame üle, kes külalistest olid sel aastal tõelised trendialgatajad.
Heidy Purga naiste kohast poliitikas: mis on pintsakus onudel ühist noore ema seisukohtadega?  (16)
25.veebruar 2016 13:00
"Võin öelda, et esimene aasta riigikogus on mulle olnud suur väljakutse, mitte ainult sisult, vaid ka välise surve tõttu. Ma pole ammu nii palju tööd teinud," tunnistab Raadio 2 pikaaegne peatoimetaja ja praegune poliitik Heidy Purga värskes ajakirjas Eesti Naine.
Heidy Purga jaoks jäi presidendi kõnes kõlama üleskutse julgusele, tulevikule ja valikutele  (8)
25.veebruar 2016 09:00
Heidy Purga , riigikogulane, ajakirjanik ja DJ ütles, et tema jaoks jäi presidendi kõnest kõlama üleskutse julgusele, tulevikule ja valikutele.
Säravate kleitide TOP 10: Stilist Maarja Siimu lemmikud kleidid presidendi vastuvõtult  (124)
24.veebruar 2016 23:54
Tänane presidendi vastuvõtt pakkus rohkelt silmailu – vaata, kes avaldasid oma moevalikutega stilistile enim muljet.
PUBLIKU VIDEO: Heidy Purga: presidendi kõne oli väga inspireeriv, Eesti inimesi tõstev  (7)
24.veebruar 2016 22:32
Riigikogu liige Heidy Purga rääkis intervjuus Publikule, et tänavune presidendi kõne meeldis talle väga.
Reformierakond valis Tallinna piirkondadele uued juhid  (26)
13.veebruar 2016 15:49
Reformierakonna Tallinna piirkond valis täna linnaosadele uued juhid.
PÖÖRDUMINE: 18 riigikogu liiget soovivad lemmikloomade keelu mittekehtestamist  (90)
10.veebruar 2016 18:09
Täna esitasid 18 riigikogu liiget pöördumise riigikogu juhatusele, milles tegid ettepaneku uues sissepääsu- ja turvakorras ettenähtud lemmikloomade keeldu mitte kehtestada.