Heidy Purga

PÖÖRDUMINE: 18 riigikogu liiget soovivad lemmikloomade keelu mittekehtestamist  (90)
10.veebruar 2016 18:09
Täna esitasid 18 riigikogu liiget pöördumise riigikogu juhatusele, milles tegid ettepaneku uues sissepääsu- ja turvakorras ettenähtud lemmikloomade keeldu mitte kehtestada.
PUBLIKU VIDEO: Mart Normet paljastab eestilaululiste šokeerivaima kogemuse: sa lihtsalt pead hakkama saama, kui oled artist!
07.veebruar 2016 12:28
Eesti Laulu "isa" Mart Normet on sel aastal kaotanud küll Riigikogule Eesti Laulu "ema" Heidy Purga, ent sellest hoolimata veereb karavan edasi ja ammu enam ei olda Eurovisioni-mullis. Millist muuskat kuulab Mart ise siis, kui tal on jõudehetk? Kuidas valmistatakse artiste ette meedia tähelepanuga toime tulema? Mis on noorte eestilaululiste jaoks šokeerivaim kogemus? Millised saavad olema selleaastased Eesti Laulu "postkaardid"? Miks valiti sel aastal saatejuhtideks Ott-Märt ja perekond Kõrvitsad? Vaata videot!
NÄDALA INSTAGRAM: Vaata, mida söövad supermodellid, kes raputavad jõulukilosid puusadelt, musitseerivad paljalt ja peesitavad rannaliival!  (2)
09.jaanuar 2016 10:15
Äsja lõppev nädal on olnud kahtlemata väga krõbe, karge ja lumine, kuid mitte nende jaoks, kes troopikasse pagenud on. Publik teeb meeleoluka kokkuvõtte sellest, mida Instagrami-lembelised Eesti avaliku elu tegelased oma jälgijatega jagada on soovinud!
AASTAVAHETUSE PEOSKOOP: Kuhu minna, kellega pidutseda? Publiku peosoovitusi nii rokisõpradele kui ka glamuurijanulistele  (7)
30.detsember 2015 17:08
Juba homme jätame me aastaga 2015 hüvasti, et vastu võtta põnevust tekitav 2016 ning loomulikult tuleb seda teha suurejooneliselt ja koos korraliku prallega. Juba traditsiooniks on saanud aasta ärasaatmine ja uue vastuvõtt Vabaduse platsil, kus sel aastal võib esinemas näha Ott Leplandi, Liis Lemsalut, Gertu Pabbo ja Karl-Erik Taukarit. Kuid mida teha siis, kui ilutuestik nähtud ja superstaarid üle kaetud? Tallinna ööelu pakub hulganisti võimalusi ning pidusid leidub igale maitsele. Et kõigi elu lihtsamaks teha, koostas Publik suure aastavahetuse peoskoobi, millest leiab soovitusi nii rokisõpradele, glamuurijanulistele kui ka melomaanidele
TABEL ja GRAAFIK: Kes riigikogu liikmetest osales kõigil istungitel, kes oli suurim puuduja?  (54)
21.detsember 2015 15:00
Neljapäeval, 17. detsembril lõppenud riigikogu sügisesel istungjärgul osales kõikidel istungitel 15 saadikut, suurim puuduja oli Reformierakonna fraktsiooni liige Eerik-Niiles Kross, kes puudus 18 korral.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes tegid "Tujurikkujat", kes eputas oma vinge kehaga ja kes andis enda kaasale jõulumusi?
20.detsember 2015 21:00
Lõppev nädal oli väga värvikas ning seda iseloomustasid nii erinevad ülesastumised, rõõmsad taaskohtumised, eraelulised tähtsündmused kui ka otseloomulikult saabuvad jõulud. Vaata, mida soovisid oma Instagrami vahendusel kõigiga jagada meie armsad avaliku elu tegelased!
Padjad rahvasaadikutele  (1)
09.detsember 2015 04:26
Võrumaa omavalitsuste käsitöömeistritel on Riigikogu 101 liikmele üllatus – iga rahvasaadik sai kingiks personaalse padja, mille kujundusest nii mõnigi isiklikku laadi detailikesi leidis.
KLÕPS: Jõuluaeg on täies hoos! Toompea lossile pandi ehted külge  (1)
08.detsember 2015 11:04
Hoolimata oodatud lumevaiba puudumisest, on jõuludeks ettevalmistused täies hoos ning lisaks kodus küünalde süütamisele ja sussi riputamisele, saab ehitud ka linnapilt. Eile pandi ehted külge Toompea lossile ja riigikogu liige Heidy Purga jagas kaunist parlamendi hoonest mõnusat kaadrit.
ERR-i nõukogu uueks liikmeks kinnitati Enn Eesmaa  (13)
08.detsember 2015 11:02
Riigikogu kinnitas täna Rahvusringhäälingu nõukogu uueks liikmeks Enn Eesmaa, sest eelmine liige Priit Toobal lahkus riigikogust.
Eesti värsket popmuusikat arvustavad Kender, Saluveer, Bella, (:) kivisildnik, Šein ja Purga
02.detsember 2015 00:30
Eesti värsket popmuusikat arvustavad Kaur Kender, Aarne Saluveer, Onu Bella, (:) kivisildnik, Hagi Šein ja Heidy Purga.
Mihkelson: piirilepingute sõlmimine ei muuda meie hoiakuid Venemaa agressiooni suhtes Ukrainas  (29)
26.november 2015 11:13
Eesti-Vene piirilepped on praeguses poliitilises olukorras olulised rahvusvahelise õigusselguse saavutamise nimel. Eesti huvides on, et oleks võimalikult vähe halle alasid, leiab riigikogu IRL -i fraktsiooni ja riigikaitsekomisjoni liige Marko Mihkelson .
Vabaerakonna alternatiiv kooseluseadusele: ainult samasoolistele mõeldud paarkonna seadus  (72)
24.november 2015 10:53
Täna andis Vabaerakonna fraktsiooni liige Jüri Adams riigikogu liikmete nimel menetlusse paarkonna seaduse eelnõu, mis asendaks kehtiva kooseluseaduse ja menetluses oleva rakendusseaduse.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes tegid koos Disney kontserdil selfie'sid, kes pildistas end tualetis ja kes võtab Movembrit täie tõsidusega?
23.november 2015 16:02
Paljude kodumaiste artistide möödunud nädala tippsündmuseks kujunes eilne Disney laulude kontsert "Seitsme maa ja mere taga", ürituselt pudenes nii selfie'sid kui printsessikleite. Kes aga käis Saaremaal, kes tegi wc-s ühe vallatu soenguklõpsu ja kes kutsub Movembrist osa võtma ja tervisele rohkem tähelepanu pöörama? Publiku nädala Instagram on Sinu ees.
FOTOD: 19 rohkem kui eelmisel korral! Eesti Laul 2016 võistlustulle laekus rekordilised 238 lugu  (19)
02.november 2015 15:12
Täna kell 15 kukkus Eesti Laulu tähtaeg ja kõigil eelvoorus osaleda soovijatel tuli tuua oma lugu keset telemaja fuajeed asetatud suurde kasti. Nagu igal aastal, kogunes terve Eesti meelelahutus- ja kultuurimeedia viimaseks tunniks kohale, et viimaste ümbrikupoetajatega juttu teha. Vaid mõned minutid enne kella kukkumist kokku tormanud artiste oli tänavu aga nii palju, et Eesti laulu produtsent Mart Normet lõi kella lukku 5 minutit hiljem ehk kell 15.05.
PÄEVA KOMM: Murelik Heidy Purga fänn: temake on ka inimene, kellel võib tulla nõrkusehooge, kus autojuhtimine võib kaaskodanikele suisa ohtlik olla!  (6)
23.oktoober 2015 13:21
Kuluhüvitiste teema kütab endiselt kirgi. Lugu riigikogu liikme Heidy Purga kuluhüvitistega liisitud autost, mida kasutavat hoopis Purga elukaaslane Jaanus Rohumaa , pahandas nii mõndagi kommenteerijat.
Tobe kokkusattumus või teolt tabamine? Heidy Purga kuluhüvitiste eest liisitud autot juhtis hoopis elukaaslane Jaanus Rohumaa  (194)
23.oktoober 2015 07:43
Kui TV3 tegi uudise, et Maksumaksjate Liit soovib prokuratuuri juhitud kriminaalmenetlust uurimaks, kas riigikogu liikmed on kuluhüvitisi kuritarvitanud, jäi parajasti uudistesaate operaatori kaamera ette pilt: riigikogulase Heidy Purga elukaaslane Jaanus Rohumaa pargib parlamendihoone ette Purga auto.
Kooseluseaduse rakendusaktide toetuseks andsid allkirja sotsid ja reformierakondlased  (77)
20.oktoober 2015 10:14
Täna annavad 23 riigikogu Reformierakonna ja 15 Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liiget parlamendile üle kooseluseaduse rakendusaktid. Reformierakonna fraktsiooni liikme Yoko Alenderi sõnul on kooseluseadus eelmisel aastal vastu võetud, jõustub 1. jaanuarist 2016 ning enne seda on riigikogu liikmetel põhiseaduslik kohtustus seaduse rakendusaktid õigeaegselt jõustada.
MTV-põlvkonda kuuluv Heidy Purga kirjeldab enda ikoonilist stiili: lihtne, kaootiline, sportlik ja mõningate veidrustega  (2)
14.oktoober 2015 12:57
Endine Raadio 2 peatoimetaja ja Eesti Laulu peaprodutsent, tänane Riigikogu liige Heidy Purga on stiiliikoon, kes on kohaliks meedias silma paistnud nii märgiliste tegude kui ka võrratu stiiliga ning moeajastuid, mida ta on läbi elanud, leidub rohkesti.
TÄNA: Viimane soe õhtu ja pidu! PADA sulgeb talveks uksed ja peab maha veel ühe peo
25.september 2015 07:23
Enne veel, kui parkaed mere veerel talveunne lülitub ja Kultuurikatla hoovis asuv PADA endale kaane peale paneb, teevad viimse ringkäigu linna usinamad plaadikeerutajad, kes pakuvad teraapilist tuge, egovaba all-night longerot, musta gruuvi ja üles-alla-edasi-tagasi tiksu. Kuna sooja lubatakse tänaseks lausa nostalgilist suveaega meenutavalt 20 kraadi, tõotab õhtu ka üsna mõnus tulla.
Purga, Kersna, Alender: omaalgatuslikud meditsiinilised katsetused laste peal on vastutustundetud  (105)
19.september 2015 09:05
Riigikogu liikmed Yoko Alender, Heidy Purga ja Liina Kersna kutsuvad lapsevanemaid üles usaldama Eesti kõrgelt arenenud meditsiinisüsteemi, sest omaalgatuslikud meditsiinilised katsetused laste peal võivad lõppeda pöördumatute tervisekahjustustega.
PUBLIKU VIDEO: Kaur Kender muutus meeleavaldusel emotsionaalseks: kui meie seda karmi asja korda ei tee, siis ei tee keegi!  (87)
17.september 2015 21:20
Kirjanik Kaur Kenderi meeleavaldus läks igati korda ja kohale ilmus väga palju inimesi, kuigi sellise ürituse korraldamine polnud sugugi kerge. Publik uuris Kenderilt aktsiooni tagamaade kohta ja mis mulje jättis talle Heidy Purga emotsionaalne kõne.
KARM TEEMA! Heidy Purga puhkes Toompeal narkokõnet pidades nutma: ma olen ju ema!  (161)
17.september 2015 15:59
Täna Toompeal korraldatud meeleavaldusel "Laske elada, raisk!" puhkes riigikogulane Heidy Purga keset kõnet nutma.
TÄISPIKKUSES: Toompeal toimus Eesti narkopoliitikat muuta püüdev meeleavaldus "Laske elada, raisk!"  (42)
17.september 2015 14:45
Delfi teeb täna otseülekande Toompealt, kus leiab algusega kell 15 aset kirjanik Kaur Kenderi eestveetava Nihilist.fmi algatatud meeleavaldus "Laske elada, raisk!", mille eesmärgiks on muuta Eesti narkopoliitikat.
Meeleavaldajad nõuavad riigikogu ees narkopoliitika muutmist  (52)
17.september 2015 12:16
Riigikogu ees toimub täna meeleavaldus, mis korraldajate sõnul keskendub Eesti riigi narkopoliitika vigadele ja pakub olukorra parandamiseks lahendusi.
Huvitavat riigikogulaste kuluhüvitistest: pirakad autod, valijatega pitsarestoranis, 420-eurone kohvipaus  (216)
15.september 2015 19:10
Saadikud käituvad kuluhüvitiste esitamisel väga erinevalt. Mõni laseb hüvitada nii ajalehetellimused, koduse interneti kui ka telefoniarved, millele lisanduvad autoliising, kütus ja muidugi kohtumised valijatega, samas kui mõne teise riigikogulase kuluhüvitiste kaustas on enam-vähem vaid visiitkaartidele ja riigikogu kommikarbile tehtud kulutused.
SUUR ÜLEVAADE: Esimesel poolaastal kasutas nii mõnigi saadik lisaks ligi 3500-eurosele palgale ära ka oma kuluhüvitised  (136)
15.september 2015 10:13
Riigikogu liikmete esimese poolaasta kuluhüvititiste koondaruannetest selgub, et nii mõnigi saadik on kasutanud oma hüvitisi ära maksimaalselt.
KLÕPS: Kas fraktsioonis läheb võileivateoks? Yoko Alender ja Heidy Purga saabusid Riigikogu istungile, pätsid pihus  (12)
14.september 2015 15:07
Pärast pikka suvepuhkust saabusid reformierakondlased Yoko Alender ja Heidy Purga tänasele Riigikogu pidulikule avaistungile õige varakult ja pätsid pihus. Ei teagi, kas naised võtsid pikaks istungiks endale snäkid kaasa või läheb fraktsioonis suuremaks võileivateoks: kes toob saia, kes vorsti. Head isu igal juhul, pikaks istungjärguks läheb jõudu vaja!
Suvepuhkus on läbi! Vaata, millised rahvasaadikud särasid riigikogu pidulikule avaistungile saabudes  (7)
14.september 2015 13:50
Täna kell 15 algab Riigikogu sügisistungjärgu pidulik avaistung, kuid rahvasaadikud saabusid majja juba hommikutundidel. Saabuti nii jalgsi, kui ka autoga ja tõsiste töönägude seas esines säravaid muigeid. Publik toob Sinuni 6 kõige rõõmsamat riigikogulast oma esimesel tööpäeval pärast suvepuhkust.