Halle Berry

Bikiinid tähistavad 70 aasta juubelit
11.august 2016 00:00
Kogu moemaailm lõi kihama, kui 5. juulil 1946. aastal alustas võidukäiku kaheosaline paljastav supelrõivastus: bikiinid .
Kuulsused, kes on 40-ndates rasedaks jäänud
08.juuli 2016 16:00
Kaugel pole ajad, mil 40-ndates said naised juba vanaemaks, kuid praegu sünnitavad paljud naised selles vanuses alles esimese lapse. Vaata, kes kuulsustest on pärast 40-ndat sünnipäeva emaks saanud.
Suurtehing kosmeetikaturul: Revlon ostab Elizabeth Ardeni
17.juuni 2016 12:24
Kosmeetikakontsern Revlon ostab teise USA kosmeetikafirma Elizabeth Ardeni, makstes ettevõtte eest 870 miljonit dollarit.
Kas üllatab? Loe, kes kuulsustest on kuninganna Elizabeth II suurimad fännid  (1)
12.märts 2016 15:58
Kuninganna Elizabeth II on eeskujuks tuhandetele naistele ja meestele. Aprillis 90-aastaseks saav monarh on ka paljude Hollywoodi staaride suur lemmik. Kes on sagedased külalised kuninganna vastuvõttudel ja keda peetakse tema suurimateks fännideks?
James Cameronist Meryl Streepini: need 7 parimat Oscari võidurepliiki läbi aegade poevad lausa hingepõhja!
28.veebruar 2016 21:19
Juba täna õhtul tehakse Hollywoodis Dolby teatris taas kinoajalugu, kui kätte jagatakse tänavused Oscarid. Parim oma galast on alati võitjate tänusõnad - meenutame mõningaid parimaid tsitaate senistelt Kuldmehikeste jagamistelt.
Pisarajõed, ehmatused ja koperdamine: VAATA Oscarite kõige nutusemaid ja naljakamaid tänukõnesid  (2)
27.veebruar 2016 22:30
Sel aastal on igal Oscari-võitjal tänusõnadeks aega täpselt 45 sekundit, pärast seda läheb muusika peale ja kogu moos. Kuid see pole alati nii olnud - 88 aasta jooksul on leidunud ka neid, kes on kujukest higises peos pitsitades suutnud maha lobiseda ka ligi kuus minutit.
Eelmise aasta kõige halvem film oli "Viiskümmend halli varjundit"? Kuum linateos juhib Kuldvaarikate nominatsioone  (6)
13.jaanuar 2016 21:45
Kuldgloobused on möödunud aasta parimatele filmidele jagatud ning varsti selguvad ka Oscarite võitjad, kuid millised olid 2015. aasta kõige halvemad linateosed? Oscari-gala eelõhtul jagatakse kõige kohutavamatele filmidele Kuldvaarikaid ning möödunud kõik kinod vallutanud "Viiskümmend halli varjundit" juhib seekordset filmirida lausa kuue nominatsiooniga. Vaata kõiki nominente ning avalda ka oma arvamust!
Murtud südamete TOP 7: Aasta kõige ootamatumad lahkuminekud Hollywoodis
29.detsember 2015 12:30
Aastal 2015 pole armastust soosinud ning erinevatel põhjustel on see saanud saatuslikuks mitmele pikaajalisele suhtele nii meil (Vaata SIIT ) kui ka Hollywoodis. Publik heidab pilgu seitsmele sel aastal lõpu leidnud suhtele, mille seast leiab ka mitu märgilist Hollywoodi paar.
Suu puhtaks! Halle Berry eksabikaasa: ärge öelge, et ma teda lõin!  (1)
04.november 2015 23:27
Halle Berry pole küll kunagi väitnud, et ta eksabikaasa David Justice teda lõi, aga et kuulujutud mehe vägivaldusest ei taha kuidagi vaibuda, otsustas David Twitteri säutsude abil oma suu puhtaks rääkida!
Abielul kriips peal: Halle Berryl sai lõpuks abikaasaga jagelemisest villand ja otsustas lahutust nõuda  (4)
27.oktoober 2015 20:40
Halle Berryl sai eelmisel nädalal oma abikaasa Oliver Martineziga tülitsemisest kõrini ning otsustas lõpuks mehelt lahutust nõuda.
Segased selgitused! Halle Berry abielu pole karil, vaid ta kaotas lihtsalt sõrmuse ära...
05.august 2015 19:10
Halle Berry'l viskasid kõmumeedia spekulatsioonid üle ning ta otsustas lõpuks ometi valgust heita sellele, miks ta Olivier Martineziga siduvat armastust sümboliseerivat kihlasõrmust ei kanna, vahendab TMZ .
Põhjus, miks mõnel inimesel õnnestub igavesti 25-aastane välja näha
11.juuni 2015 10:52
Oled sa oled kunagi vaadanud mõne kuulsuse (nagu Halle Berry) või oma tuttava pilti ja mõelnud, et mis kosmeetikat või trikki ta küll kasutab, et ta ikka veel nii noor välja näeb?
VALEM KÄES: tee ühe minutiga kindlaks, kas sulle sobiksid lühikesed juuksed või mitte!  (7)
19.mai 2015 14:00
Kas oled mitmeid kordi mõelnud, et tahaksid lühikest soengut proovida, aga viimasel hetkel siiski põnnama löönud? Kindlasti oled. Sest sa ju ei tea, kas see sobiks sulle või mitte... Aga John Frieda leiutas lihtsa valemi, mis näitab ühe minutiga ära, kas sulle sobivad lühikesed juuksed või mitte!
TV1000 Premiumi esilinastus laupäeval: “X-Mehed: Tulevase möödaniku päevad”  (1)
21.aprill 2015 17:15
25. aprillil kell 20.00 esilinastub Viasati filmikanalil TV1000 Premium film mutantidest, mis ohustavad inimkonda, hiiglaslikest robotrelvadest, mis suudavad tuvastada mutantgeene ning kui sellest veel vähe, siis leiame filmist ka ajamasina, mille abil loodetakse maailma tulevikku päästa. Mida arvavad ulmefilmist aga Viasati filmifriigid Kriso Kaas ja Mart Raun?
VAATA: Kuule, mees, võta šnitti - need on 16 kõige unikaalsemat kuulsuste kihlasõrmust!  (4)
12.veebruar 2015 08:09
Valentinipäev on kohe-kohe käes ning aasta kõige romantilisemal päeval vajub nii mõnigi mees ühele põlvele, et oma armsama kätt paluda. Kes valib kingiks oma tulevasele naisele teemanti, kes klassikalise kihlasõrmuse - neid kuuteteist Hollywoodi naisstaari on õnnistatud väga unikaalsete sõrmustega, mis ajavad nii mõnegi naise kadedusest roheliseks!
Juuksevärvitrendid brünettidele: põnevatest varjunditest heledate salkudeni
07.jaanuar 2015 13:30
Tumedapäised võiksid sel aastal katsetada erinevate varjundite ja salkudega – tulemus on iga kord erinev. Inspireeru neist staaridest ja leia oma lemmik!
Raske uskuda! Neid Hollywoodi staare kõrvutades küll sama väljalaske aastat ei pakuks  (37)
13.detsember 2014 19:06
Kui ei teaks, ei usuks iial, et näiteks Halle Berry, Nicholas Cage, Keanu Reeves, Julia Roberts ja Sofia Vergara enamvähem sama väljalaske aastaga on. Sest võrreldes mõne poole noorema staariga näevad nad ikka hämmastavalt hästi säilinud välja. Vaata Daawn.com lehelt järele ning imesta!
Tähelepanek: Del Toro Spielbergi vastu  (1)
22.august 2014 04:30
Suvel tuli USA telesse korraga kaks uut ja ambitsioonikat ulmesarja, mida võib varsti oodata ka veebivideosse ja Euroopa telekanalitesse, põrandaalustest kanalitest rääkimata.
Hoolimata suurtest eluraskustest lõid need staarid siiski läbi  (1)
30.juuni 2014 11:20
Minevik on minevik. Sellest tuleb võtta mingis osas õppust, sest seal peitub väärtuslikke kogemusi, kuid sellesse ei tohi kinni jääda. Vahel kiputakse peituma oma mineviku taha, sest arvatakse, et see on põhjus, miks inimene on selline nagu ta on.
Tähelepanek: Suve parim menufilm  (5)
30.mai 2014 04:30
Oligi loota, et X-meeste film „Tulevase möödaniku päevad” on väga kvaliteetne meelelahutus.
14 fakti 20. sünnipäeva tähistavast kinoklassikast "Pulp Fiction", mida Sa varem ei teadnud!  (33)
20.mai 2014 14:00
Täpselt 20 aastat tagasi, 94. aasta maikuus võitis Tarantino "Pulp Fictioniga" Cannes filmifestivalil kuulsa ja tahetud Palme d'Or'i auhinna. Tähistamaks seda arvestatavat sünnipäeva, otsisime filmi kohta välja mõned paeluvad faktid. Huvitav, mitut Sa neist varem teadsid?
FOTOD: Tema tituleeriti maailma kauneimaks naiseks - loe, kes ta on ja kust ta tuleb!  (28)
24.aprill 2014 08:30
Ameerika väljaanne People tituleeris maailma kõige kaunimaks naiseks näitlejanna Lupita Nyong'o .
Risttolmlemine Hollywoodi moodi ehk üüratu nimekiri ootamatuid kunagisi paarikesi  (2)
04.märts 2014 18:18
Hollywood on alati sumisenud nagu mesitaru, mistõttu on "risttolmlemine" parajalt hea termin selle tralli kohta, mis kuulsuste eraelus toimub. Partnereid vahetatakse kui sokke ja kuna ringkond on enamjaolt sama, siis liigutaksegi põhimõtteliselt ringiratast, mõndade väikeste kõrvalepõigetega.
Õudne! See silmapete moondab staarid deemoniteks  (8)
11.veebruar 2014 22:45
Internetis levib nutikas silmamoondus, mis kasutab ära perifeerse nägemise seaduspära ehk seda, kuidas aju täidab automaatselt terviliku kujutise loomiseks iga inimese vaateväljas olema nn. pimeda ala, moondades mõnevõrra nähtavat. Vaata SEDA jubedat vilkuvate piltide jada, jälgi instruktsioone ja ole valmis ehmatama!
Kuldsete Vaarikate nominendid selgunud: Adam Sandler jälle platsis!  (5)
16.jaanuar 2014 08:08
Varsti on Ameerika Ühendriikides taas käes aeg lisaks Oscaritele jagada ka Kuldseid Vaarikaid ning nagu igal aastal, juhib halvimate näitlejate edetabelit koomik Adam Sandler , kelle kõrval näeb nimekirjas sel korral ka Halle Berry 't, Lindsay Lohanit , Naomi Wattsi , Selena Gomez 't, Jaden Smith i, Sylvester Stallone 'i, Ashton Kutcherit ja Johnny Depp i, vahendab väljaanne Metro .
7 kuulsust, kes olid kunagi kodutud, kuid saavutasid edu raskustest hoolimata  (9)
25.november 2013 12:16
Ajal, mil heaoluriikide inimesed kurdavad oma murede üle, on alati tervislik mõelda neile, kellel on vähem vedanud. Kuigi need staarid ei sündinud hõbelusikas suus, siis sellest hoolimata on nad tõusnud jalule ning saavutanud edu.
TOP 5: Need on läbi aegade kõige seksikamad Bondi-tüdrukud  (15)
31.oktoober 2013 16:45
"Nostalgilise neljapäeva" raames pani Publik järjekorda ka naised, kes on filmiajaloo seksisümboliteks saanud Bondi-tüdruku rollides. Mis oleks James Bond ilma seksika, osava ja kavala Bondi-tüdrukuta! Kes on Publiku meelest TOP 5 vingeimat Bondi-tüdrukut?
Halle Berry ja Olivier Martinez panid lapsele hispaaniapärase nime!  (2)
08.oktoober 2013 07:36
Laupäeval lapsevanemateks saanud näitlejapaar Halle Berry ja Oliver Martinez on juba ka nime osas üksmeelele jõudnud ning sündinud poiss kannab nime Maceo Robert Martinez, millega lapse isa soovis rõhutada oma Hispaania päritolu.