Guns N' Roses

FOTOD: Metalliselt mehine kokkusaamine! Eesti Metallica-fännid võtsid menubändi värske albumi vastu põhjaliku plaadiprallega  (2)
18.november 2016 13:54
Neljapäeva, 17. novembri õhtul tähistasid Metallica -fännid Tallinnas Telliskivi loomelinnakus asuvas Renard Coffee Shopis ansambli uue plaadi "Hardwired...to Self-Destruct" ilmumist. Esitluspeol kuulati eksklusiivselt läbi uus album, esitleti Metallica biograafiat, sai tutvuda eriväljapanekuga Metallica fännisärkidest ja osaleda spetsiaalviktoriinil. Akustiliselt esitas Metallica repertuaari Val Tvoar koos Silver Suuga.
MUUTLIKUD TRENDITUULED: Kes ja mis mõjutas Eesti moeelu 25 aastat tagasi?
20.august 2016 08:05
Mood on alati olnud ajastu ja ühiskonna peegel – mood 1991. aastal oli just selline, nagu aeg ise. Muutlik ja mässumeelne, ent kummastaval kombel ka rahulik.
Chanz – 21. sajandi meelelahutus
15.august 2016 15:08
Chanzi tiim usub, et tänapäevane meelelahutus peab olema interaktiivne ja igal ajal kättesaadav.
Rock’n’roll ’ist ammutatud elujõud  (1)
29.mai 2016 23:55
AC/DC kontserdil võis tunda nostalgiat, aga eelkõige rõõmu millegi vaimult suure sees olemisest.
Charles Manson, peletislik popikoon  (9)
29.aprill 2016 23:55
Hulga inimesi surma saatnud Charles Mansonist on kujunenud justkui mingi äraspidine staarhelilooja: tema loomingut on esitanud mõnigi maailma suur staar.
AC/DC maailmaturnee jätkub Brian Johnsonita: õnnelikul kombel on Axl Rose lahkelt pakkunud oma tuge!  (1)
18.aprill 2016 08:25
AC/DC naaseb Rock Or Bust maailmaturneele koos Axl Rose'iga. Euroopa staadiumikontserdid algavad taas 7. maist Portugalis, Lissabonis, väldates suveni, kuni viimase kontserdini 12. juunil Taanis. Peale AC/DC Euroopa kontserte, jätkab Axl Rose tuuritamist oma bändiga Guns N' Roses, 'Not In This Lifetime' suvetuuril.
FOTOD: Kõik VIPid kohal! Guns N' Roses andis intiimse kontserdi Hollywoodi tuntuimatele staaridele  (4)
06.aprill 2016 16:10
Legendaarne Guns N’ Roses tuli taas oma algses rivistuses kokku ning andis reede õhtul privaatse kontserdi Hollywoodi suurimatele staaridele. Teiste seas väisasid rockipidu Bradley Cooper, Nicholas Cage, Kate Hudson, Lenny Kravitz, Chris Brown ja Jim Carrey — vaata pilte!
Popist prügist Eesti märgini: TMW avalike vestluste programm "Jutud" tõstatab ohtralt kõmu tekitanud küsimusi
15.märts 2016 17:45
Linnafestivali Tallinn Music Week (TMW) vestlussari „Jutud“ pakub põnevaid arutelusid meediavälja hetkeseisust inimühiskonna tulevikuvisioonideni, Eesti märgi ja hea disaini vajalikkusest kulturniku palgani. Kõikidele huvilistele avatud ning tasuta arutelud toimuvad 28. märtsist kuni 2 aprillini igal õhtul TMW pop-up kohvikus Arhitektuuri- ja Disainigaleriis ning kohvikus Must Puudel. Lisaks toimuvad kahel päeval vestlused TMW kunstiprogrammis osalevate noorte kunstnikega.
Kalev Mark Kostabi ja Greesi Desiree: iga koos veedetud hetk tähendab kõrvuni naeratust  (39)
19.veebruar 2016 23:55
Oleme nii sarnased, et hirm hakkab. Me ei soovi teineteist muuta, sest kõik meeldib! Niimoodi räägivad kuulus kunstnik Kalev Mark Kostabi ja tema armastatu Greesi Desiree oma kaua otsitud hingesugulusest.
Vennad leidsid veidra kullasoone ehk jõulud on imeline aeg  (13)
06.detsember 2015 15:20
USAs on juba mitu aastat kestnud hipsteritest alanud massihullus, mis on pehmelt öeldes veider. Kaks venda on sellest teinud endale väga tulusa äri ning lõppu ei paista sel kõigel tulevat.
Tähelepanek: bändisärkide devalveerumine teeb kurvaks  (3)
23.september 2015 00:10
Idee järgi peaks bändisärk olema kood, mille järgi tunneb tänaval ära mõttekaaslasi.
VAATA TAAS! Siin on kõik 80ndate teemasaate etteasted! Kas näed juba tõelist staaripotentsiaali?  (32)
12.aprill 2015 22:00
Teises "Eesti otsib superstaari" finaalsaates tuli staariks pürgijatel ette kanda midagi kaheksakümnendate muusikavalikust, mis rahva arvates ei õnnestunud kõige paremini Risto Paistel, kel saatest ka teisena lahkuda tuli. Kõlada said saates üheksa osalise ettekandes aga nii rokipalad kui popihitid. Kelle ettaste meeldis sulle enim ning kas märkad juba kelleski nii suurt potentsiaali, et ta senise viie võitja kõrval "Eesti superstaar" tiitlit võiks uhkusega kanda? Kuula lood taas üle ja anna kommentaariumis teada!
Retropauk garanteeritud: Superstaarisaate tänaste lugude teemaks on kaheksakümnendad!
12.aprill 2015 13:04
„Eesti otsib superstaari“ tänaõhtuses teises finaalis esitatakse laule kaheksakümnendatest aastatest. Otsesaates astub vaatajate ette üheksa finalisti.
Kas leiad oma lemmiku? Need on maailma 30 rikkamat trummarit  (28)
08.aprill 2015 17:20
Celebrity Networth on ritta seadnud 30 maailma rikkamat trummarit. Selles nimekirjas on legendaarsed nimed, suur osa neist on trumme tagunud aastakümneid. Kas ka sinu lemmikartisti trummar on nimekirjas?
Ardo Kivi: “Ma olen üsna skisofreeniline”
19.märts 2015 08:24
Siim Nestor uurib ansamblit Tallinn Daggers ülal hoidvalt Ardo Kivilt, kas tema uus plaat võib olla glämm-indi.
J.M.K.E. tähistab 25 aasta möödumist albumist "Külmale maale"  (1)
24.august 2014 15:15
Tänavu möödub 25 aastat kui J.M.K.E. ilmutas albumi "Külmale maale". Albumilt pärinevad J.M.K.E. surematud hitid "Tere perestroika", "Valge liblika suvi", "Elab veel Beria", "Internatsid" ja paljud teised lood. 18. oktoobril tähistab J.M.K.E. kontsertklubis Rock Cafe albumi ilmumist uhke kontserdiga, kus kantakse ette kõik albumil leiduvad lood. Kontserdi erikülalistena astuvad lavale Delirium Brothers ja 1996. aasta koosseisuga ansambel Kurjam.
TERVISEBLOGI KÜSITLUS: Milline muusikapala on trenniks parim?  (21)
31.märts 2014 18:20
Muusikal on võime anda meile lisajõudu, panna meid pingutama, unustama raskusi, samas võib muusika ka lõdvestada. Just seetõttu on paljudel jõusaalis käivatel inimestel kõrvaklapid peas. Võib-olla kuulab mõni ka Raadio Kukust mõnd jutusaadet, kuid reeglina tuleb neist kõrvaklappidest siiski muusikat.
Nädalavahetusel toimunud Pärnumaa noorte bändide konkursi Bändomaania võitis tänavu...
26.veebruar 2014 08:27
Nädalavahetusel toimunud Pärnumaa traditsioonilise noorte bändide konkursi Bändomaania võitis tänavu Guns N’ Roses ’i ja Ozzy Osbourne ’i mõjutustega Mucky.
Kuum tükk, s**apea või süütu? Saa teada, mida muusikamaitse sinu kohta ütleb  (30)
20.september 2013 21:50
Kõikidest loendamatutest omadustest, mis inimestele suhete juures tähtsad on, tõuseb muusikamaitse ühele olulisemale kohale. Kuidas kellelegi, muidugi. On ju teada, et muusika, mida inimene kogu hingest kuulab, ütleb tema isiksuse kohta päris palju. Blogi HowAboutWe võttis kätte ja pani ritta mõned humoorikalt ülekohtused järeldused, mida sinu kohtingukaaslane võib sinu lemmikartisti või -bändi nime kuuldes teha.
Plaadiga välja tulnud Kunda noortebänd Fantaasia sihib uusi kõrgusi
04.september 2013 15:07
Suve keskel plaadiga välja tulnud noortebänd Fantaasia sihib uusi kõrgusi, ees ootab uue loo sissemängimine stuudios.
Loksa Kultuur SA tänab tublisid abistajaid
12.juuli 2013 12:00
Täname korraldajatena kõiki tublisid abistajaid kes aitasid korraldada Jaaniõhtut 2013 ja õla alla panid, et linnaväljak oleks peoks korras, paigaldasid telgid ja pingid, toitsid pidulisi ja panid kokku võimsa tule.
18 legendaarset artisti, kes ei ole kunagi Grammyt võitnud  (16)
11.veebruar 2013 12:51
Kui oled ajast-aega Grammy nominentidele kaasa elanud, siis võta hetk ja mõtle suurartistidele, keda kunagi kuldse Grammofoniga pärjatud ei ole.
VIDEO: TOP 5 pulmakleiti kuulsaimates muusikavideotes  (2)
19.august 2012 09:30
Pruudi jaoks ei ole pulmas midagi tähtsamat, kui tema kleit ja tema ning ta armsama laul. Mõlemad peavad eksimatult täiuslikud olema. Meie vanad ja uued lemmikstaarid on need kaks ühendanud, kuigi vaid show mõttes. Inspiratsiooni saavad tulevased pruudid ammutada sellegipoolest.
Esteetilistel põhjustel loomingulise vabaduse nimel
16.detsember 2011 14:30
Kehala klubis toimus 10. novembril 2011 XIX-ndat korda muusikute ja bändide pidu, kuhu traditsiooniliselt kogunes pillimehi üle Eesti. S.o muusikapidu, kuhu on teretulnud nii tegevmuusikud kui ka endised pillimehed, samuti kõik muusikasõbrad. Noortele pillimeestele tähendab see head võimalust end tutvustada.
Lõpuks ometi! Guns'n'Roses on Rock and Roll Hall of Fame'is!  (11)
07.detsember 2011 18:20
Rock and Roll Hall of Fame 'is figureerimisest unistavad paljud tuntud muusikud ja ansamblid. Pärast aastatepikkust meeliülendavat karjääri ja arvukaid koosseisumuutusi on selle eesmärgi täitnud kultusbänd Guns'n'Roses .
FOTOD: Brasiilias toimub maailma suurim rokifestival!  (13)
24.september 2011 12:56
Brasiilias Rio de Janeiros algas maailma suurim rokifestival Rock in Rio. Nädala kestvale suurüritusele oodatakse vähemalt 100 000 külastajat päevas.
TÄNANE LUGU: Guns N’ Roses — November Rain  (9)
19.aprill 2011 16:12
Praegu pole küll november, aga see-eest väga vihmane aastaaeg, seega lugu peaks ajaliselt sobima. Kuula lugu altpoolt!
Online-intervjuu! Stig Rästa: tähelepanuga pole midagi negatiivset kaasnenud  (13)
22.veebruar 2011 17:22
Eelmisel nädalal oli Publiku lugejatel võimalus esitada küsimus Outloudzi lauljale Stig Rästale. Koos Tomi Rahulaga bändi tegev Stig pääses nii žürii kui televaatajate poolehoiuga Eesti Laulu finaali, mis toimub juba sel laupäeval Nokia Kontserdimajas.
The Kostabi Show goes on!
04.detsember 2010 14:44
Eesti meediast oleks see isiklik verstapost peaaegu märkamatult mööda läinud – 27. novembril tähistas oma 50 aasta juubelit Eesti päritolu maailmakuulus kunstnik Kalev Mark Kostabi.