Getter Jaani

Getter Jaani

3. veebruaril 1993 Tallinnas sündinud eesti laulja, "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja finalist.
Jaani pääses finaali 11. oktoobril 2009 toimunud "tütarlaste nädala" teises stuudiovoorus. Jaani saavutas saates 4. koha.
2010 aastal alustas Getter koostööd plaadifirmaga Moonwalk, mis pani alguse tema soolokarjäärile. Debüütsingli “Parim päev” produtseeris Sven Lõhmus ja sellest sai aasta mängituim raadiohitt Eestis. 2010. aasta juunis ilmus lühialbum "Parim päev" EP ja 2011. aasta mais "Rockefeller Street"
26. veebruaril 2011 võitis Getter Jaani lauluvõistluse Eesti Laul 2011 ja ta esindas Eestit 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis lauluga "Rockefeller Street". Jaani lugu pääses finaali, kus tuli leppida 24. kohaga.

Viited:
ÕHTU NAEL: TV3 juubelipeol lasti lavale lahti näosaate telepubliku lemmikuimad etteasted läbi aegade  (1)
16.september 2016 20:59
Täna trallvivad Eesti tele- ja meelelahutusinimesed TV3 kodumaja vallutanud hiigelsuurel ning otseülekandes ka vaatajateni toodud 20. juubelipeol. Õhtu naelana toodi lavale peagi viiendat hooaega alustava hittsaate " Su nägu kõlab tuttavalt " menukaimad etteasted läbi aegade.
HIIGELGALERII: Šampanja voolab ja pidu täies hoos! Vaata, millised kaunid ja säravad külalised saabusid TV3 uhkele 20. sünnipäeva-pillerkaarile  (98)
16.september 2016 19:23
Täna tähistab TV3 oma Peterburi tee kodumajas suurejoonelise peoga oma 20. sünnipäeva, mida ka tele-eetris otse üle kantakse.
SEB Tallinna Maratonil tulevad starti nii olümpiasportlased kui tuhanded liikumisharrastajad
09.september 2016 17:15
Sel nädalavahetusel toimub Tallinnas Baltimaade suurim rahvusvaheline maratonijooks ja Eesti suurim rahvaspordisündmus SEB Tallinna Maraton. Esmakordselt kolmepäevase festivalina toimuva ürituse programm algab juba täna õhtul toimuva viiekilomeetri pikkuse Nike Noortejooksuga, millel lööb kaasa üle kahe ja poole tuhande harrastaja. Noortejooksu lõpus toimub Vabaduse väljakul ka vägev kontsert, kus astuvad üles Getter Jaani, Grete Paia, Metsakutsu ja Reket.
Nike Noortejooks kutsub kooliaastat sportlikult alustama
01.september 2016 16:47
Reedel, 9. septembril on Eesti suurima rahvaspordisündmuse SEB Tallinna Maratoni avaüritusena kavas Nike Noortejooks viiekilomeetrisel rajal. Üheskoos jooksuraja läbimine on hea võimalus uute koolikaaslastega tutvumiseks ja sportliku laupäeva veetmiseks. Stardijoonele oodatakse teiste seas ka mitmeid tuntud Eesti sportlasi ja blogijaid.
SUPERGALERII: Valge Rannafest tõi kohale massiliselt peorahvast! Vaata, kes kohal käisid ja leia end piltidelt  (26)
31.juuli 2016 18:39
Laupäeva õhtul möllutasid sajad noored ja ilusad Valge Rannafestil, kus esinesid Soome superstaar Isac Elliot , Smilers , Karl-Erik Taukar & Band, Cartoon , Beyond Beyond , Getter Jaani , 2 Quick Start ning Mikk Mäe !
AJAHAMMAS: Tikk-takk! Vaata ja võrdle Eesti kuulsuste näitel, kui palju vaid 5 aastat inimest muudab!  (11)
26.juuli 2016 14:31
Eesti armastatud muusikud, poliitikud ja näitlejad näitavad, kuidas on viis aastat muutnud nende väljanägemist. Kahtlemata on muutunud ka staaride eraelus väga palju. Keda on ajahammas Sinu arvates purenud, kellele halastanud?
Nagu kaks tilka vett? Ott Leplandi aetakse pidevalt Koit Toomega segamini: lähen esinema ja siis tuleb lavale kiri, et ole nii pai ja laula "Valgeid öid"  (20)
20.juuli 2016 09:25
Peagi saab Liis Lemsalu, Ott Leplandi ja Juss Haasmat näha koos kontsertetendusel "Backstage", kus rahvalemmikud toovad publikuni enda lavatagused juhtumised.
Kummaline segadusmoment! Mart Müürisepp puudus Surfilaagri purjelauavõistluselt, kuna läks Roosta asemel hoopis Piritale  (1)
11.juuli 2016 08:30
Lauljad Getter Jaani , Teele Viira ja Carine Jessica Kostla , näitleja Priit Pius ning elustiiliblogija Iti-Pätrik Järve võtsid laupäeval Roosta surfilaagris mõõtu purjelauasõidus. Osalema oleks pidanud ka Mart Müürisepp , kuid temast polnud kippu ega kõppu.
Ei mingit härrasmehelikku järeleandmist! Priit Pius tegi Teele Viirale purjelauasõidus ära: tahtsin kõikvõimsa Saare naise müüdi murda
11.juuli 2016 08:00
Getter Jaani , Teele Viira , Carine Jessica Kostla , Priit Pius ja Iti-Pätrik Järve võtsid laupäeval Roosta surfilaagris mõõtu purjelauasõidus, kus finišijoonel tuli Teelel hoolimata väga tasavägisest seisust siiski Priidu paremust tunnistada, kirjutab Õhtuleht.
Õllesummeri neljas päev toob möllu ja mürtsu! Festivali lõpetab Jüri Pootsmann ja muusikasse lavastatud ilutulestik  (2)
09.juuli 2016 12:04
Laupäevane Õllesummer on täis head Eesti muusikat, pealaval on Singer Vingeri 30. juubelikontsert ning festivali finaaliks on Jüri Pootsmanni suur live, mis lõpeb muusikasse lavastatud ilutulestikuga.
PUBLIKU VIDEO: Eesti räpi koorekiht annab ühise megakontserdi! Genka, Arop, Beebilõust: see on asi, mis nagunii oleks tulnud, nüüd on käes, põmm!  (11)
07.juuli 2016 17:30
Õllesummer toob teisel päeval pealavale kõige aktuaalsemad Eesti räpparid, kes asuvad projekti KÕIK BOYZ! raames eestlastele hiphopkultuuri tutvustama — lavale astuvad Genka, Beebilõust, Arop (endine Suur Papa), Metsakutsu, reket (jah, väikese tähega) ja DJ Paul Oja, kes võtavad punti ka Teele Viira, Getter Jaani, Inese, Tõnu Trubetsky ja Robert Linna. Publiku kaamera ette astus kolm sõnakamat härrasmeest, kellega vestlesime nii eelseisvast üritusest kui käsu peale räppimisest.
VIDEO: Getter Jaani selle suve lemmik ilutoode on...
07.juuli 2016 16:38
Õllesummer on täies hoos ja seal üles astuvad stiilsed staarid leidsid oma ülikiiretest proovigraafikutest aega, et tulla videostuudiosse ja rääkida oma lava- look 'ist ning ilu- ja moelemmikutest.
Täna Õllesummeril: Tõeline staaride paraad! Õhtu naelaks parimad Eesti räpparid ja Soome maakad Steve'n'Seagullsi näol  (1)
07.juuli 2016 15:49
Õllesummeri teise päeva peaesinejad on hetkel kuumimad räpparid, kes panevad mikrid kokku ja astuvad lavale ansamblina KÕIK BOYZ. Lisaks esineb Soome maakatebänd Steve'n'Seagulls, Ines, Traffic , Terminaator ja paljud teised.
FOTOD JA VIDEO: Peaaegu nagu tantsupidu! Võimlemispidu "Hingelind" pani hinge helisema ja jalad tantsima  (23)
02.juuli 2016 22:00
Täna peeti Tallinna Kalevi staadionil võimlemispidu pealkirjaga " Hingelind ". Imelisi vaatemänge pakkunud pidu meelitas kohale hulganisti pealtvaatajaid ning tantsulist võimlust nautisid inimesed kaunis päikesepaistes.
Oodata on suuri ummikuid: võimlemispeole "Hingelind" autoga tulijad peavad varuma aega ja kannatust  (35)
02.juuli 2016 09:55
Seoses Juhkentali tänava sulgemisega liiklusele remonditööde pärast, muutub saabumine täna Kalevi Keskstaadionil toimuvale võimlemispeole "Hingelid" märkimisväärselt keerulisemaks.
DELFI FOTOD: Juhkentali tänava remont tekitas keskturu juurde ja Tartu maanteele enneolematu ummiku  (54)
30.juuni 2016 14:54
„Käin sealt kaudu kogu aeg tööle ja midagi sellist pole varem näinud. Kõik on närvilised, inimesed karjuvad ja annavad signaali,“ kirjeldas Delfi lugeja liiklusolusid äsja remonti läinud Juhkentali tänava piirkonnas ja kõrvaltänavatel.
Suur võimlemispidu tulekul: ühisproovideks saabus Tallinna tuhandeid noori võimlejaid
29.juuni 2016 09:28
Eile alustasid 5000 võimlejat Kalevi staadionil võimlemispeo Hingelind ühisproovidega. Ligi 3000 osalejat saabus Tallinnasse mujalt Eestist ja nad ööbivad erinevates Tallinna kesklinna koolides.
Võimlejad peavad nädalavahetusel suurt pidu
28.juuni 2016 17:20
Sügaval, sügaval kehas elab hing, keda veel keegi pole näinud, kuid kõik teavad, et ta olemas on.
NÄDALA INSTAGRAM: Millise staari jaanipäev möödus eriti romantiliselt ning kes jättis pühad sootuks tähistamata?  (33)
25.juuni 2016 17:00
Jaanipäev on taaskord läbi, kuid enne peatüki sulgemist heidame kiire pilgu meie staaride jaanitegemistele. Teatavasti peab suur hulk muusikuid veetma pühad tööd rügades, kuid kellel õnnestus sel aastal ka oma jalg lõkke äärde tõsta ning kes jättis pühad sootuks tähistamata? Vaatame koos üle!
TÕMBAME PEO KÄIMA! 15 legendaarset jaanilugu, mille saatel jaanisimmanil sussi keerutada  (3)
21.juuni 2016 17:20
Eestlaste oodatuim suvine peopäev on üsna varsti jälle käes. Kui muidu pole mahti erinevaid Eesti simmanihitte kuulata, siis nüüd on selleks just õige aeg. Siin on Publiku edetabel 15 lauluga, mida ühel õigel jaanisimmanil ikka vähemalt korra õhtu jooksul kuulma ja kaasa laulma peab.
Jaanituled Eesti maakondades 22-24. juunil
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades.
KUHU MINNA: Jaanituled Eesti maakondades 2016  (19)
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga e-postiaadressil veeb@maaleht.ee .
FOTOD: Delfi ja Tradehouse valisid säravaima koolilõpetaja, vaata pilte glamuursest fotosessioonist
20.juuni 2016 11:43
Mai keskel pärjasid Ilumessi laval Delfi Noorte hääl ja Tradehouse Ilukaubamaja Säravaimaks Koolilõpetajaks raamatupidamise eriala lõpetava Reelika, kes suundus möödunud nädala lõpul oma lõpuaktusele!
Tähelepanu! Star FMi suvetuuri Viljandi kontsert lükkub halva ilma tõttu järgmisse nädalasse
18.juuni 2016 15:51
Alles hommikul kiitsime Tartu laululaval toimunud Star FMi suvetuuri vaprat kontserdipublikut, kes külmast ilmast ja paduvihmast hoolimata naerul nägudega Getter Jaanit, Karl-Erik Taukarit, Terminaatorit ja Tanel Padarit kuulasid. Täna on aga olukord pöördunud nii sootuks hulluks, et Viljandis kontserti ei toimugi.
VAATA: Getter Jaani menu ei vaibu! Pisikesed autogrammi jahtijad jooksid lauljatari Tartus peaaegu jalust maha
18.juuni 2016 10:15
Reedel Tartu laululaval toimunud Star FMi suvetuuri üheks külalisesinejaks oli Getter Jaani , kes halvast ilmast hoolimata kohale tulnud pisikesed fännid suisa arust ära ajas — pärast kontserti võeti lauljatar halastamatult “pantvangi” ega vabastatud enne kui igaühel autogramm käes. Vaata pilte!
FOTOD ja VIDEOD: Vihm rikkus küll Star FMi suvetuuri kassatulu, ent mitte fännide tuju  (13)
18.juuni 2016 09:30
Raadiojaam Star FM tuuritab erinevate tuntud artistidega mööda Eestimaad ja rõõmustab kuulajaid erinevais paigus — teekonda alustati neljapäeval koos Smilersi, Karl-Erik Taukari , The Suni ja Jüri Pootsmanniga Pärnu Vallikäärust ning lõpetatakse sama seltskonnaga pühapäeval Rapla laululaval. Reede õhtul koguneti Tartu laululavale, kus Smilersi ja Jüri asemel astusid lavale hoopis Terminaator ja Getter Jaani .
Möllu ja muusikat igale maitsele: Õllesummer Festival avalikustas kogu kava  (4)
17.juuni 2016 13:49
Suve suurima festivali programm on koos! Peaesinejad on elektroonilise muusika legend The Prodigy ja Briti popstaar John Newman . Soome artistidest esinevad Steve'n'Seagulls ja Jimi Tenor koos Kabu Kabuga.
KUULA: Getter Jaani, Grete Paia ja Uku Suviste ühine suvesingel "Teemant" paneb jala tatsuma  (2)
17.juuni 2016 12:30
Täna jõuab raadiojaamadesse lõbus suvelugu “Teemant”, mille autor on Sven Lõhmus ja mida esitab Uku Suviste koos Getter Jaani ja Grete Paiaga . Ootamatu trio ühine lugu räägib peamiselt suvest, tüdrukutest ja ilusast ilmast. Teemant on ühtlasi ka 2016. aasta " Suvereporteri " tunnuslugu ja laulu nimi selgus televaatajate abiga. Kuidas meeldib?
VIDEO: Kae kaunishinge! Beebilõust valmistub Õllesummeriks Paljassaarel pintsliga vihtudes  (2)
13.juuni 2016 12:04
Räppar Beebilõust on üks paljudest Eesti sõnaseppadest, kes esineb 7. juulil Õllesummer Festivali suurkontserdil "KÕIK BOYZ", kus astuvad üles veel Genka, reket, Suur Papa, Metsakutsu ning Paul Oja. Vaata videost, kuidas mees etteasteks närve rahustab!