Getter Jaani

Getter Jaani

3. veebruaril 1993 Tallinnas sündinud eesti laulja, "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja finalist.
Jaani pääses finaali 11. oktoobril 2009 toimunud "tütarlaste nädala" teises stuudiovoorus. Jaani saavutas saates 4. koha.
2010 aastal alustas Getter koostööd plaadifirmaga Moonwalk, mis pani alguse tema soolokarjäärile. Debüütsingli “Parim päev” produtseeris Sven Lõhmus ja sellest sai aasta mängituim raadiohitt Eestis. 2010. aasta juunis ilmus lühialbum "Parim päev" EP ja 2011. aasta mais "Rockefeller Street"
26. veebruaril 2011 võitis Getter Jaani lauluvõistluse Eesti Laul 2011 ja ta esindas Eestit 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis lauluga "Rockefeller Street". Jaani lugu pääses finaali, kus tuli leppida 24. kohaga.

Viited:
Võimlejad peavad nädalavahetusel suurt pidu
28.juuni 2016 17:20
Sügaval, sügaval kehas elab hing, keda veel keegi pole näinud, kuid kõik teavad, et ta olemas on.
NÄDALA INSTAGRAM: Millise staari jaanipäev möödus eriti romantiliselt ning kes jättis pühad sootuks tähistamata?  (33)
25.juuni 2016 17:00
Jaanipäev on taaskord läbi, kuid enne peatüki sulgemist heidame kiire pilgu meie staaride jaanitegemistele. Teatavasti peab suur hulk muusikuid veetma pühad tööd rügades, kuid kellel õnnestus sel aastal ka oma jalg lõkke äärde tõsta ning kes jättis pühad sootuks tähistamata? Vaatame koos üle!
TÕMBAME PEO KÄIMA! 15 legendaarset jaanilugu, mille saatel jaanisimmanil sussi keerutada  (3)
21.juuni 2016 17:20
Eestlaste oodatuim suvine peopäev on üsna varsti jälle käes. Kui muidu pole mahti erinevaid Eesti simmanihitte kuulata, siis nüüd on selleks just õige aeg. Siin on Publiku edetabel 15 lauluga, mida ühel õigel jaanisimmanil ikka vähemalt korra õhtu jooksul kuulma ja kaasa laulma peab.
Jaanituled Eesti maakondades 22-24. juunil
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades.
KUHU MINNA: Jaanituled Eesti maakondades 2016  (19)
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga e-postiaadressil veeb@maaleht.ee .
FOTOD: Delfi ja Tradehouse valisid säravaima koolilõpetaja, vaata pilte glamuursest fotosessioonist
20.juuni 2016 11:43
Mai keskel pärjasid Ilumessi laval Delfi Noorte hääl ja Tradehouse Ilukaubamaja Säravaimaks Koolilõpetajaks raamatupidamise eriala lõpetava Reelika, kes suundus möödunud nädala lõpul oma lõpuaktusele!
Tähelepanu! Star FMi suvetuuri Viljandi kontsert lükkub halva ilma tõttu järgmisse nädalasse
18.juuni 2016 15:51
Alles hommikul kiitsime Tartu laululaval toimunud Star FMi suvetuuri vaprat kontserdipublikut, kes külmast ilmast ja paduvihmast hoolimata naerul nägudega Getter Jaanit, Karl-Erik Taukarit, Terminaatorit ja Tanel Padarit kuulasid. Täna on aga olukord pöördunud nii sootuks hulluks, et Viljandis kontserti ei toimugi.
VAATA: Getter Jaani menu ei vaibu! Pisikesed autogrammi jahtijad jooksid lauljatari Tartus peaaegu jalust maha
18.juuni 2016 10:15
Reedel Tartu laululaval toimunud Star FMi suvetuuri üheks külalisesinejaks oli Getter Jaani , kes halvast ilmast hoolimata kohale tulnud pisikesed fännid suisa arust ära ajas — pärast kontserti võeti lauljatar halastamatult “pantvangi” ega vabastatud enne kui igaühel autogramm käes. Vaata pilte!
FOTOD ja VIDEOD: Vihm rikkus küll Star FMi suvetuuri kassatulu, ent mitte fännide tuju  (13)
18.juuni 2016 09:30
Raadiojaam Star FM tuuritab erinevate tuntud artistidega mööda Eestimaad ja rõõmustab kuulajaid erinevais paigus — teekonda alustati neljapäeval koos Smilersi, Karl-Erik Taukari , The Suni ja Jüri Pootsmanniga Pärnu Vallikäärust ning lõpetatakse sama seltskonnaga pühapäeval Rapla laululaval. Reede õhtul koguneti Tartu laululavale, kus Smilersi ja Jüri asemel astusid lavale hoopis Terminaator ja Getter Jaani .
Möllu ja muusikat igale maitsele: Õllesummer Festival avalikustas kogu kava  (3)
17.juuni 2016 13:49
Suve suurima festivali programm on koos! Peaesinejad on elektroonilise muusika legend The Prodigy ja Briti popstaar John Newman . Soome artistidest esinevad Steve'n'Seagulls ja Jimi Tenor koos Kabu Kabuga.
KUULA: Getter Jaani, Grete Paia ja Uku Suviste ühine suvesingel "Teemant" paneb jala tatsuma  (2)
17.juuni 2016 12:30
Täna jõuab raadiojaamadesse lõbus suvelugu “Teemant”, mille autor on Sven Lõhmus ja mida esitab Uku Suviste koos Getter Jaani ja Grete Paiaga . Ootamatu trio ühine lugu räägib peamiselt suvest, tüdrukutest ja ilusast ilmast. Teemant on ühtlasi ka 2016. aasta " Suvereporteri " tunnuslugu ja laulu nimi selgus televaatajate abiga. Kuidas meeldib?
VIDEO: Kae kaunishinge! Beebilõust valmistub Õllesummeriks Paljassaarel pintsliga vihtudes  (2)
13.juuni 2016 12:04
Räppar Beebilõust on üks paljudest Eesti sõnaseppadest, kes esineb 7. juulil Õllesummer Festivali suurkontserdil "KÕIK BOYZ", kus astuvad üles veel Genka, reket, Suur Papa, Metsakutsu ning Paul Oja. Vaata videost, kuidas mees etteasteks närve rahustab!
FOTOD: Festivalil "Puude taga on inimene" tõlgiti Getter Jaani, Metsatöllu ja Justamendi esinemised viipekeelde
12.juuni 2016 19:42
Eile peeti Tallinnas Stroomi rannas koguperefestivali "Puude taga on inimene", mille eesmärk oli näidata erinevate inimeste võimekust olla iseseisvad. Festivali muutis veelgi erilisemaks tõik, et pealaval toimunud kontserdid tõlgiti ka viipekeelde. Nii said ka kuulmisraskustega inimesed teada, millest kõnelevad Getter Jaani , Justamendi ja Metsatöllu laulude sõnad.
DELFI VIDEO JA FOTOD: Grillfest tõi Pärnu toiduhuvilisi täis
10.juuni 2016 16:59
Grillfest äratas reedel, 10. juuni hommikul Pärnu traditsioonilise paugutulestikuga. Sellega saab alguse järjekorras juba 17. Grillfest, mis paistab silma aegade suurima eksponentide arvuga.
Mati Kaal: plastikjäätmed on tuumarelva järel probleem number kaks  (20)
10.juuni 2016 10:18
Eile toimus Põhja Rimi ees „ Keskkonna pooltund“, kus Killerkoti kampaania eestvedaja Anneli Ohvril intervjueeris keskkonna ja loodushoiu teemadel Tallinna Loomaia direktor Mati Kaalu, laulja Getter Jaanit, räppar Genkat ning Rimile uue, eelkõige meestele mõeldud riidest poekoti disaininud Lauri Mengelit .
PUBLIKU VIDEO: Elina Born on loomadevastase vägivalla suhtes ülitundlik: ma võtan seda väga hinge!  (6)
09.juuni 2016 22:00
Täna avati Tallinnas, Tammsaare pargis, kõnekas fotonäitus, kus kõlapind antud kõigile olulisematele heategevusorganisatsioonidele, kes Eestis erinevaid abivajajaid aitavad — olgu nendeks siis lapsed, loomad, puudega või õpiraskustega inimesed või puudust kannatavad pered. Südamlikule üritusele panid käe alla patroonid Märt Avandi , Getter Jaani ja Elina Born , kes ka ise kohal olid ja aitasid pilte üles riputada.
PUBLIKU VIDEO: Getter Jaani süda kuulub heategevusele: tänu Kingitud Elule on paar minu väga lähedast inimest abi saanud!  (2)
09.juuni 2016 21:00
Täna avati Tallinnas, Tammsaare pargis, kõnekas fotonäitus, kus kõlapind antud kõigile olulisematele heategevusorganisatsioonidele, kes Eestis erinevaid abivajajaid aitavad — olgu nendeks siis lapsed, loomad, puudega või õpiraskustega inimesed või puudust kannatavad pered. Südamlikule üritusele panid käe alla patroonid Märt Avandi , Getter Jaani ja Elina Born , kes ka ise kohal olid ja aitasid pilte üles riputada.
FOTOD ja VIDEO: Tammsaare pargis pandi püsti mõtlemapanev fotonäitus, mis esitab küsimuse „Kas keegi teine ei võiks aidata?”  (1)
09.juuni 2016 19:00
Täna avati Tallinnas, Tammsaare pargis, kõnekas fotonäitus, kus kõlapind antud kõigile olulisematele heategevusorganisatsioonidele, kes Eestis erinevaid abivajajaid aitavad — olgu nendeks siis lapsed, loomad, puudega või õpiraskustega inimesed või puudust kannatavad pered. Südamlikule üritusele panid käe alla patroonid Märt Avandi, Getter Jaani ja Elina Born, kes ka ise kohal olid ja aitasid pilte üles riputada.
Getter Jaani, Elina Born ja Märt Avandi panevad Tammsaare pargis püsti fotonäituse „Kas keegi teine ei võiks aidata?”  (9)
09.juuni 2016 09:38
Täna kell 12 avatakse Tammsaare pargis vabatahtliku aktsiooniga fotonäitus „Ma armastan aidata” 41 heategevusorganisatsioonist, et tõmmata rohkem tähelepanu tugevatele vabaühendustele Eestis.
VAATA: Genka, Getter ja Mati Kaal vestlesid eestlaste kilekotilembuse üle  (31)
08.juuni 2016 14:54
Täna kell 12 toimus Tallinna Põhja Rimis Killerkoti kampaania raames üritus „Keskkonna pooltund“, kus vestlesid kampaania eestvedaja Anneli Ohvril , Tallinna Loomaia direktor Mati Kaal, laulja Getter Jaani, räppar Genka ning Rimile uue riidest poekoti disaininud Lauri Mengel.
VIDEO: Jippikayjei! Vaata, kuidas reket ennast Õllesummeriks õigesse rütmi viib!
08.juuni 2016 13:35
Reket esineb Õllesummer Festivalil 07. juulil suurkontserdil KÕIK BOYZ, kus astuvad üles veel Genka, Beebilõust, Suur Papa, Metsakutsu ning DJ Paul Oja. Külla tulevad võluvad näitsikud Ines, Teele Viira ja Getter Jaani. Samuti Robert Linna bändist Elephants From Neptune ja pungivanameister Tõnu Trubetsky. Vaata humoorikast videoklipist, kuidas räppar suve suurimaks räpisündmuseks valmistub!
FOTOD: Nullist võistlussurfariks! Priit Pius, Getter Jaani, Teele Viira ja teised tuntud tegelased võtsid vastu suvise väljakutse  (9)
08.juuni 2016 07:31
Esmakordselt Eestis läks lahti Kanes Surf Challenge võistlus, mille raames hakkavad tipsurfarite käe all surfi õppima kuus tuntud inimest. Lisaks Getterile ja Priidule astuvad lauale Teele Viira, Mart Müürisepp ja paljud teised, et Surfilaagris lõppvõistlusel osavaim välja selgitada.
KÕIK BOYZ: Õllesummer Festival toob ühele lavale kõik tegijamad Eesti räpparid Genkast Metsakutsuni
02.juuni 2016 16:36
Õllesummer Festival toob 7. juulil Estrella pealavale hetke kõige aktuaalsemad hiphopparid ehk toimub suurkontsert "KÕIK BOYZ".
KLÕPS: Uued tuuled! Getter Jaani lõikas suve hakul oma pikad kastanpruunid kiharad maha  (2)
02.juuni 2016 15:57
Lauljatar Getter Jaani on suve ootuses juba mõned nädalad tagasi ette võtnud stiilimuutuse. Nimelt lõikas naine oma juba signatuurseks saanud pikad pruunid kiharad maha ning kannab nüüd õlgadeni ulatuvat soengut.
PUBLIKU VIDEO: Eesti räpi koorekiht annab Õllesummeril ühise megakontserdi! Genka, Arop, Beebilõust: see on asi, mis nagunii oleks tulnud, nüüd on käes, põmm!  (1)
02.juuni 2016 08:30
Õllesummer toob 7. juulil pealavale hetke kõige aktuaalsemad Eesti räpparid, kes asuvad projekti KÕIK BOYZ! raames eestlastele hiphopkultuuri tutvustama — lavale astuvad Genka, Beebilõust, Arop (endine Suur Papa), Metsakutsu, reket (jah, väikese tähega) ja DJ Paul Oja, kes võtavad punti ka Teele Viira, Getter Jaani, Inese, Tõnu Trubetsky ja Robert Linna. Publiku kaamera ette astus kolm sõnakamat härrasmeest, kellega vestlesime nii eelseisvast üritusest kui käsu peale räppimisest.
SUUR KALENDER: Publik paneb kaardile selle suve kõige vingemad sündmused  (2)
01.juuni 2016 14:42
Suvi on haaranud eestlased oma sooja embusesse ning melomaanid ja kultuurihuvilised kuulevad oma loomuliku keskkonna kutset. Et suvises melus oleks parem orienteeruda, kogus Publik kokku alanud festivalihooaja parimad palad, kust leiab üritusi igale maitsele.
Joel Lindpere elas USA-s samas majas Ashton Kutcheri ja Mila Kunisega  (13)
27.mai 2016 10:01
Juunikuu esimesel päeval A. Le Coq Arenal kell 19.00 algaval Eesti – Andorra maavõistlusel oma lahkumismängu pidav Joel Lindpere tegi üllatusvisiidi Raadio 2 hommikuprogrammi, kus rääkis oma põnevast elust Ameerika Ühendriikides.
Kristallide võim ja vägi: tänane KolmeDok piilub kuulsate eestlaste maagilistesse ehtelaegastesse
23.mai 2016 11:34
Juba aegade hämarusest on usutud, et poolvääriskividel on eriline võime inimeste elu mõjutada. Uhiuus KolmeDok annab täpse ülevaate kõige tugevama mõjuga kristallidest ja juhised nende kasutamiseks. Kuidas on aga maagilistest kividest abi saanud tuntud Eesti inimesed? Oma ehtelaeka avavad Lea Dali Lion, Beatrice, Mart Müürisepp, Kirsti Timmer, Getter Jaani jpt.
Jaanitule plats kui sümbol
14.mai 2016 17:35
Jaanitule plats on Saue elanike jaoks VÄGA tähtis paik. Seal toimub palju erinevaid üritusi ja talve lõppedes põletatakse ära linnarahva kuused.