Getter Jaani

Getter Jaani

3. veebruaril 1993 Tallinnas sündinud eesti laulja, "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja finalist.
Jaani pääses finaali 11. oktoobril 2009 toimunud "tütarlaste nädala" teises stuudiovoorus. Jaani saavutas saates 4. koha.
2010 aastal alustas Getter koostööd plaadifirmaga Moonwalk, mis pani alguse tema soolokarjäärile. Debüütsingli “Parim päev” produtseeris Sven Lõhmus ja sellest sai aasta mängituim raadiohitt Eestis. 2010. aasta juunis ilmus lühialbum "Parim päev" EP ja 2011. aasta mais "Rockefeller Street"
26. veebruaril 2011 võitis Getter Jaani lauluvõistluse Eesti Laul 2011 ja ta esindas Eestit 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis lauluga "Rockefeller Street". Jaani lugu pääses finaali, kus tuli leppida 24. kohaga.

Viited:
PUBLIKU VIDEO: Austraalia ajakirjanik: kui Austraalia võidab, äkki teeks järgmise Eurovisioni Eestis?  (6)
23.mai 2015 22:20
Tänavusel Eurovisionil esineb üllatusosalisena Austraalia, kus on juba aastakümneid teisel pool maakera toimuvat muusikalist jõukatsumist hoolikalt jälgitud ja kust saadeti laulukonkursi 60 aasta juubelile oma suurim superstaar Guy Sebastian. Loo „Tonight Again” salvestas ta muuseas kõigest kolme päevaga.
„Kui Austraalia võidab, siis äkki teeks Eurovisioni Eestis?”  (11)
20.mai 2015 00:30
60 aasta juubeli puhul osaleb Eurovisionil oma superstaariga ka üks laulu- võistluse ajaloo suuremaid fänne Austraalia.
Boris Lehtlaan: iga inimene peab ise taipama, mida oma elu parandamiseks ette võtta  (35)
15.mai 2015 23:30
50 aastat lauljateed, 30 aastat armastust ja tütardega kroonitud abielu ning 70. sünnipäev. „Siis on laulmisega lõpp ka,” põrutab Boris Lehtlaan, kuid päris kindel ta selles väites ometigi pole. Ikkagi pool sajandit.
Veel üks staar-lõpetaja! Getter Jaani saab juunis kooliga ühele poole: hirm on küll suur  (19)
09.mai 2015 12:19
Äsja tõi 34-aastane rokkar Tanel Padar " Pealtnägijas " avalikuks oma gümnaasiumi lõpetamise saaga. Nüüd aga selgub, et hiliseid abituriente on meie tuntud lauljate seas veelgi: 22-aastane Getter Jaani tunnistas eile saates "Nädalalõpp Kanal 2ga", et tõmbab tänavu oma kooliteele joone alla.
OSALE: Port Arturis toimuval konkursil saab esitata Ott Leplandi laule. Võidu puhul isegi staariga koos!
08.mai 2015 13:43
Port Artur ootab lapsi ja noori osalema lauluvõistlusel "Laula Oti laulu", kus võisteldakse Ott Leplandi laulude esitamises.
Homme tähistatakse Euroopa Liidu sünnipäeva kogupereüritusega Vabaduse väljakul  (14)
08.mai 2015 08:54
Laupäeval, 9. mail algusega kell 11 toimub Vabaduse väljakul tasuta meelelahutuslik kogupereüritus, millega tähistatakse Euroopa Liidu sünnipäeva. Sünnipäeva puhul tehakse Vabaduse väljakul uus Eesti rekord ehk suurim ühisselfi. Lisaks toimub palju erinevaid üritusi teistes linnades üle Eesti.
FOTOD: Popp poiss on tagasi! Lauri Pihlapi plaadiesitluskontsert meelitas kohale kõik kodumaised staarid  (2)
08.mai 2015 07:30
Neljapäeval esitles muusik Lauri Pihlap oma teist sooloplaati "LP", mis on järjeks kuus aastat tagasi ilmavalgust näinud albumile "Split Personality". Plaadiesitluskontsert toimus 7. mail, Telliskivi Loomelinnakus asuvas lokaalis Kivi Paber Käärid, kuhu oli kohale tulnud paljud kodumaiseid staare, sealhulgas Lauri ema ja isa, Koit Toome, perekond Sarrapid, Rauno Märks, Imre Kose, Getter Jaani, Kaire Vilgats ja palju-palju teised.
Õllesummeri Hartwall Original lava programm on valmis ja varustatud absoluutse kodumaise paremikuga iga päev!  (1)
04.mai 2015 15:54
Õllesummeri suuruselt teine lava – Hartwall Original koondab Eesti muusika paremiku ja ka põhjanaabrite rokkstaari Von Hertzen Brothersi oma lavalaudadele. Eesti pop- ja rokkmuusika eest kannavad hoolt Daniel Levi , Ott Lepland , Karl-Erik Taukar , Terminaator , Super Hot Cosmos Blues Band , Ines, Liis Lemsalu , Getter Jaani ja Gosh.
PUBLIKU TAGASIVAADE vol.3: Rahuldame uudishimu! Millega tegelevad 2009. aasta staarisaate osalised?  (11)
29.aprill 2015 18:22
TV3 ja produktsioonifirma Ruut on kodumaist muusikamaastikku rikastanud nüüdseks viie superstaaride "komplektiga", kellest tublimad on tõusnud Eesti muusikataevasse ning jäänud sinna sitkelt pidama. Varasema kahe hooaja laululinnukesed on nüüdseks üle vaadatud (loe artikleid SIIT ja SIIT ) ja Publik võtab ette 2009.aasta, mis oli iseäranis talendirohke. Getter Jaani, Marten Kuningas ja Ott Lepland tutvustamist ei vaja, aga kõnealuse hooaja puhul on märkimisväärne see, et ka enamus ülejäänud tegelastest on meediaveergudel tihedad külalised.
Lõpuks ometi: YouTube'i Eesti kasutajad saavad hakata senisest palju lihtsamalt raha teenima  (18)
20.aprill 2015 16:00
YouTube'i Eesti kasutajad saavad alates sellest nädalast liituda videokeskkonna pakutava partnerprogrammiga, mis võimaldab üleslaaditud sisult raha teenida ja kergemini auditooriumi suurendada.
A.Le Coq Live Lounge: Mõnus kuulamine! Getter Jaani näitas kena akustilise palaga oma malbemat poolt  (3)
02.aprill 2015 18:45
A.Le Coq Live Lounge teeb käesoleval nädalal koostööd Delfi TV'ga ning edastab ohtralt meeleolukaid kontserte. Tavaliselt koos tantsutüdrukute ja Koit Toomega klubilavadel hüppav Getter võttis selleks puhuks korra aja maha ja esitas fännidele liigutava ja malbe akustilise pala "Lootuste tänaval". Ilusat kuulamist!
FOTOD: Musa igale maitsele! A.Le Coq Live Lounge on toonud kokku juba trobikonna artiste folgist räpini!
02.aprill 2015 10:50
Käesoleval nädalal kannab Delfi iga päev üle Raadiomaja 1.stuudios salvestatavat A.Le Coq Live Lounge video-podcasti, kus on kahe päeva jooksul esinenud juba trobikond artiste ning kaks päeva seisab veel ees. Põnev! Vaata pilte ja jälgi A.Le Coq Live Lounge'i tegemisi nende Facebookis ja Youtube'is .
Eesti oma BBC Podcast? A.Le Coq Live Lounge'i idee autor selgitab: mõtlesime juba ammu, et miks mitte midagi sellist teha!
01.aprill 2015 18:30
Käesoleval nädalal näeb Delfi TV's kuni reedeni A.Le Coq Live Lounge nimelise kontsertsarja etteasteid erinevatelt tuntud Eesti artistidelt, mis on loodetavasti alguseks millelegi suurele, loodab idee autor Rainer Kala Publikule antud intervjuus.
Põnev! Saade "Reisihitt" viib Getter Jaani Malaisiasse
19.märts 2015 12:07
Meeleolukas ja humoorikas sari "Reisihitt" viib meid täna koos lauljatar Getter Jaaniga eksootilisse Malaisiasse. Getter kohtub kohaliku popmuusikuga ning peab selgeks õppima tema kuulsaima hittloo. Esimest korda elus tuleb noorel lauljataril laulda hiina keeles ning esineda kohalikule rahvale.
FOTO: Vana sümpaatia ei roosteta? Näib, et Stig on soojendanud üles suhted kunagise tantsusaate partneri Karinaga  (29)
19.märts 2015 11:11
Räägitakse, et vana arm ei roosteta, aga ega see vana sümpaatia kah niisama kergesti roosteta. Eilsel lokaalis Kivi Paber Käärid toimunud ansambli Würffel live'il jäi Stig Rästa Publiku kaamera ette kaunitariga, kes hoolimata oma muutunud juuksetoonist on täiesti äratuntavalt Stigi kunagine Kanal2 saate "Tantsud tähtedega" partner Karina Vesman. Sama pidu väisas ka Stigi praegune eurolaulu partner Elina Born koos oma praeguseks juba teadaoleva kallimaga. Vaata SIIT !
PUBLIKU VIDEO: Kuldse Plaadi aasta naisartist Getter Jaani: ju olen midagi hästi teinud ja inimeste südametesse pugenud  (3)
17.märts 2015 21:59
Nooruke lauljatar Getter Jaani on vähese paari aastaga tõusnud üheks nõutuimaks naisartistiks Eestis ning seegi kord maandus Aasta Naisartisti auhind tema süles. Koos Sven Lõhmusega on nad kokku noppinud juba paarkümmend Kuldset Plaati, nagu Lõhmus intervjuus Jaanile kiirelt peas kokku kalkuleeris. Sel peab ju ometi olema põhjus - miks rahvas Getterit nõnda armastab. "Sellele on ise raske vastata. Ju olen teinud midagi hästi ja inimeste südametesse pugenud," sõnab ta tagasihoidlikult. Mida lauljatar oma kevade ja suve plaanidest rääkis, vaata videost!
FOTOD JA VIDEO: Kuldne Plaat 2015 auhinnagalal võidutses - üllatus! - Curly Strings  (25)
17.märts 2015 14:43
Delfi TV tegi teisipäeval kell 15 otseülekande Kadrioru lossist, kus jagati kätte " Kuldne Plaat 2015" auhinnad Eesti aasta populaarsematele popmuusikutele. Galal esinesid Curly Strings ning Getter Jaani ja Koit Toome .
Aasta ilusaim artist: loe, kes on Kuldse Plaadi galal sellise tiitli pälvinud!
17.märts 2015 09:35
Muuhulgas on Kuldse Plaadi gala vahvaks traditsiooniks olnud aasta ilusaima artisti tiitli jagamine, mida tehti esimest korda 2009. aastal ning tunnustati Inest. Pärast teda oli ilusaim artist Ott Lepland, seejärel Getter Jaani ning seni viimati pärjatu on Liis Lemsalu. 2013. ja 2014. aastal enam seda tiitlit ei jagatud. Miks küll? Äkki on meil nii palju ilusaid artiste, et ei oska sobivat pead leida, mida kroonida?
KUULA: Kas meeldib? Getter Jaani uus singel on taotluslikult michaeljacksonilik  (11)
12.märts 2015 17:20
Täna ilmus Getter Jaani värske singli “DNA” ametlik laulusõnadega YouTube versioon ja nädala jooksul jõuab lugu ka raadiojaamadeni. Tegemist on aasta lõpus ilmunud albumi "DNA" nimilooga, mis nüüd sai endale uue raadiosõbralikuma kuue. Loo autoriks ja produtsendiks on Sven Lõhmus.
Tähelepanu, šopahoolikud! Buduaari turule Saku Suurhalli tuleb nädalavahetusel rekordarv müüjaid  (4)
12.märts 2015 16:15
Glamuurne ostupidu Buduaari turg ootab oma külastajaid juba sel nädalavahetusel Saku Suurhallis. Müügis on uus ja vähekasutatud moekaup naistele, lastele ja meestele ning toidu- ja tervisekaubad. Turu külalisi ootab enneolematult suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt, sest registreerunud on rekordiliselt suur arv müüjaid. Päeva juhib ning šoppajaid ergutab stiilne ja särtsakas moeguru Ženja Fokin.
ANNA TEADA, kuidas meeldis sarja "Reisihitt" Brasiilias filmitud avaosa, kust puhkes Jörbergi lennujaama-paanika?  (20)
05.märts 2015 20:30
Täna sai TV3s alguse uus humoorikas laulu- ja reisisari „Reisihitt“, mis annab võimaluse kaasa elada meie armastatud lauljate seiklustele maailma eri paigus. Sarja õhtuses avasaates võttis lustliku muusikalise reisi Brasiiliasse ette Üllar Jörberg .
VAATA: Uus sari "Reisihitt" alustab Üllar Jörbergi kuuma seiklusega Brasiilias, kust tulles puhkes lennujaama-paanika  (14)
05.märts 2015 13:01
Täna saab TV3s alguse uus humoorikas laulu- ja reisisari „Reisihitt“, mis annab võimaluse kaasa elada meie armastatud lauljate seiklustele maailma eri paigus. Sarja õhtuses avasaates võtab lustliku muusikalise reisi Brasiiliasse ette Üllar Jörberg .
Stig Rästa edulugu: peavoolu maitse jõudis tänapäeva popile järele  (27)
23.veebruar 2015 03:30
Elina Born aitas võiduloo autoril Stig Rästal jõuda sinna, kuhu Traffic ja Outloudz ei küündinud.
Eesti Eurovisioni-minevik: kas mäletad, milline oli esimene Eesti Laulu võidulugu? Aga Eurolaulu?  (10)
21.veebruar 2015 16:18
Täna kulmineerub järjekorrast juba seitsmes Eesti Laulu võistlus, mis tuhandete televaatajate ning žüriiliikmete häälte tulemusena selgitab välja, kes sõidab maikuus Eestit Eurovisionile esindama. Kas aga mäletad, milline oli esimene Eesti Laul või Eurolaul. On aeg teha mõnus tagasivaade.
Kes on kes Eesti Laulul?  (1)
21.veebruar 2015 03:30
Eesti Laul alustab teist viisaastakut. Kuidas kujuneb, ei tea ennustada, kuid veidi möödunule tagasi mõeldes sai kokku järgmine välimääraja konkursil osalejate peamiste liikidega.
Õnneliku paberikunstniku pesa  (1)
07.veebruar 2015 10:20
Paberikunstnik Mailis Kämbre kunstikoda asub Räpina Loomemaja väikeses katusealuses kambris. Pärast aastaid otsimist on ta leidnud oma unistuste töö, mis teeb teda õnnelikuks.
TOP 5 kodumaist armukeseskandaali: kes pettis, keda pettis ja mis edasi sai?  (10)
06.veebruar 2015 10:52
Eesti on väike koht ning kodumaiseid afääre, mis on avalikkuseni jõudnud, on küll ja küll. Värske Kroonika kirjutab, et oma 11 aasta pikkusele suhtele on lõpu pannud ka Jaan ja Kati Toots , kes on ühte jälgituimasse ja skandaalseimasse armukolmnurka kuulunud üle dekaadi. Seda lahkuminekut saab nimetada ajastu lõpuks, mille märkimiseks koondasime kõneainelisemad afäärid - kes on keda, kellega ja millal petnud ning mis on saanud skandaalsetest suhetest tänaseks?
Koit Toome kaotab kilosid ja on kodus sundpuhkusel!  (4)
03.veebruar 2015 10:42
"Lapsest saati on mul mandlitega probleeme olnud, igal aastal põdesin vähemalt korra angiini," räägib äsja mandlilõikuselt naasnud laulja Koit Toome , kes oli operatsiooni kümme aastat pidevalt edasi lükanud, kirjutab Õhtuleht.
Raadio Elmari aastalaul 2014 on “Torm”
29.jaanuar 2015 05:15
Traditsiooniliselt valisid Raadio Elmar kuulajad aasta kõige parema laulu nende lugude seast, mis aasta jooksul teistest pikemalt Elmari edetabeli esikohal vastu pidasid.