Getter Jaani

Getter Jaani

3. veebruaril 1993 Tallinnas sündinud eesti laulja, "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja finalist.
Jaani pääses finaali 11. oktoobril 2009 toimunud "tütarlaste nädala" teises stuudiovoorus. Jaani saavutas saates 4. koha.
2010 aastal alustas Getter koostööd plaadifirmaga Moonwalk, mis pani alguse tema soolokarjäärile. Debüütsingli “Parim päev” produtseeris Sven Lõhmus ja sellest sai aasta mängituim raadiohitt Eestis. 2010. aasta juunis ilmus lühialbum "Parim päev" EP ja 2011. aasta mais "Rockefeller Street"
26. veebruaril 2011 võitis Getter Jaani lauluvõistluse Eesti Laul 2011 ja ta esindas Eestit 56. Eurovisiooni lauluvõistlusel Düsseldorfis lauluga "Rockefeller Street". Jaani lugu pääses finaali, kus tuli leppida 24. kohaga.

Viited:
Jõulumuusikalis kaasa lööv Getter Jaani: me kõik vajame soojust, headust ja armastust  (1)
26.november 2015 09:30
Valmis on saanud muusikavideo, kus Getter Jaani ja Kaarel Orumägi laulavad koos duetti "Jõuluootus", mis on pärit muusikalist " Koerhaldjas Mia ".
NÄDALA INSTAGRAM: Kes tegid koos Disney kontserdil selfie'sid, kes pildistas end tualetis ja kes võtab Movembrit täie tõsidusega?
23.november 2015 16:02
Paljude kodumaiste artistide möödunud nädala tippsündmuseks kujunes eilne Disney laulude kontsert "Seitsme maa ja mere taga", ürituselt pudenes nii selfie'sid kui printsessikleite. Kes aga käis Saaremaal, kes tegi wc-s ühe vallatu soenguklõpsu ja kes kutsub Movembrist osa võtma ja tervisele rohkem tähelepanu pöörama? Publiku nädala Instagram on Sinu ees.
FOTOD: Eesti muusika printsid ja printsessid lasid Nordea laval kõlada Disney filmimuusikal
23.november 2015 07:55
Eile, 22. novembri õhtul toimus Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitasid Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletati ka samanimelisele plaadile.
Juba pühapäeval! Armastatud Eesti artistid toovad lavale Disney filmide kõige ilusamad laulud  (2)
19.november 2015 16:58
Tänavu 22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline Disney filmimuusika kontsert, kus üles astumas tõeline Eesti tähtede paraad. Tegemist on kulminatsiooniga aasta aega väldanud projektile, mille tulemusena on valminud heliplaat “ Seitsme maa ja mere taga “ ehk Disney kaunimad heliteosed Eesti artistide esituses.
Luuletaja Contra muusikalis osalemisest: esialgne ehmatus oli, et mina ja muusikal?  (1)
18.november 2015 13:00
"Eks esialgne ehmatus oli, et see on nüüd küll mingi nali, mina ja muusikal?" rääkis luuletaja Contra Naistelehele oma reaktsioonist, mis teda valdas, kui teda muusikali " Koerhaldjas Mia " osalema kutsuti.
FOTOD: VAATA, milliste leinapiltidega kodumaised kuulsused Pariisi poolt palvetavad  (17)
15.november 2015 19:29
Sotsiaalmeedia on mattunud prantsuse lipuvärvidesse ja Eiffeli torni ja rahumärki kombineerivatese logodesse. Vaata Publiku galeriid Eesti kuulsustest ja ürituste korraldajatest, kes täna Instagramis Pariisi poolt palvetavad.
PILETILOOS: Võida piletid suurejoonelisele Disney filmilaulude kontserdile ja plaat pealekauba!
10.november 2015 18:12
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes peatas liikluse, kes sai uue tätoka ja kes põrutas Aafrikasse?
08.november 2015 19:54
Vaata, millega meie avaliku elu tegelased terve nädala vältel tegelesid!
PÄEVA KLÕPS: Nõid Nastja kandis raamatuesitlusel kogu maailmas laineid löövat moeröögatust  (64)
06.november 2015 20:40
Nõid Nastja saabus täna oma maagiaraamatu esitlusele Viru Keskuses kleidis, mida ihkavad endale kõik moearmastajad. Tegemist on Balmain x H&M'i kollektsiooni kuuluva iludusega, mis kadus Eesti müügilettidelt kui soe sai!
Veiko Huuse proovib õnne püramiidskeemidega  (7)
02.november 2015 11:50
Ärimees soovitab liitumist püramiidskeemidega: kas tahad teenida selle pealt, et lülitad oma arvuti käima.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes šoppas Dubais, kes põrutas hoopis Etioopiasse ja kes loobus enda kaunitest kiharatest?  (40)
01.november 2015 12:00
Möödunud nädala veetis nii mõnigi kodumaine staar väljaspool Eesti piire, kuid juhtus ka muid meeoleolukaid sündmusi siin mail. Vaata, millega tegelesid meie avaliku elu tegelased terve nädala vältel!
8 eurolaulikut meenutavad Eesti laulu võitmise hetke: üllatus, mure, segadus, pabin...
26.oktoober 2015 20:39
Juba novembri algul kukub järjekordselt Eesti laulu kell ning lugude kastilt võetakse kaas, et vaadata, kes sel aastal Eurovisionile pürgima asuvad. "Ringvaade" kutsus sel puhul kokku 8 viimase aasta eurolaulikut, et üheskoos meenutada, mida nad tähtsast võiduhetkest ja Eesti laulu kogemusest mäletavad.
Marco Killingsworth tänases Pall korvi saates: Eestis on pagana külm!  (6)
26.oktoober 2015 11:18
Tallinna TV saade "Pall korvi" tutvustab seekord pikemalt homme eurosarja alustavat TÜ/Rocki meeskonda, ent kajastab ka muud Eesti korvpallis toimuvat.
FOTOD: Vaata, kuidas särasid Iris Janvieri moešõul Getter Jaani, Karin Rask, Kristel Mardisoo ja paljud teised kaunitarid!  (8)
25.oktoober 2015 16:26
Kodumaine moelooja Iris Janvier näitas edukalt oma uut sügistalvist kollektsiooni Tallinn Fashion Weeki raames 23. oktoobril Telliskivi Loomelinnakus ning kaunist moodi saabus nautima suur hulk moehuvilisi avaliku elu tegelasi. Janvieri litritega kaunistatud kleite ja jakke kandis teiste modellide hulgas ka Tanel Padari südamedaam Kristel Mardisoo. Vaata galeriid!
TOP33: Vaata, millistest etteastetest oleksime ilma, kui näosaates parodeeritaks vaid valgeid!  (15)
21.oktoober 2015 18:53
Kuigi populaarses teleshows "Su nägu kõlab tuttavalt" on nüüdseks jäljendatud juba 33 tumedanahalist artisti, on miskipärast alles nüüd tekkinud tuline vaidlus teemal: kas on teistest rassidest pärit lauljate parodeerimine üldse moraalselt vastuvõetav? Ajakirjanik ja tuntud muusikakriitik Mart Niineste on probleemi initsiaatoriks, püstitades Eesti Päevalehes ilmunud artiklis argumendi, et nahavärv pole kostüüm (loe SIIT ja SIIT ). Telesaadet tootev produktsioonifirma Ruut otsustas Niineste artikli tähelepanuta jätta, küll aga vihastas põhjalikult näitleja ja endine näosaate osaline Jan Uuspõld, kes koostas Niinestele üliterava vastuse (loe SIIT ). Publiku Näokomitee pidas paslikuks heita pilk ajalukku ja tuletada Eesti televaatajaile meelde, millistest etteastetest me oleks ilma jäänud, kui näosaates parodeeritaks vaid valgeid.
VIDEO: Metsikult kuum! Karl-Erik Taukar laulis plaadi jaoks sisse Tarzani-filmi pisaraid kiskuva loo  (1)
21.oktoober 2015 10:45
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile. Piletid on müügil Piletilevis.
VIDEO: Kuula Lea Dali Lioni ja Kristjan Kasearu duetijuppi "Lõvikuningast"!  (2)
20.oktoober 2015 16:20
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile. Piletid on müügil Piletilevis.
VIDEO: Kuula, kuidas kõlab Mart Müürisepa esituses Mulani mehekssaamise laul!
19.oktoober 2015 10:12
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile. Piletid on nüüd müügil Piletilevis.
VIDEO: Kas seda lugu mäletad? Dave Bentoni väikese merineitsi laul teeb tuju heaks ja paneb puusad õõtsuma
16.oktoober 2015 12:44
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile. Piletid on nüüd müügil Piletilevis.
Savisaare kampaaniaürituste esikümme: massiivne Ülemiste vanake, Supermani jõulutervitus, Hundisilma puhastusriitus - mis järgmisena?  (106)
15.oktoober 2015 14:24
Pühapäeval kutsub Keskerakonna esimees ja korruptsioonikahtlustuste tõttu ametist kõrvaldatud Tallinna linnapea Edgar Savisaar kõiki huvilisi Hundisilmale lahtiste uste päevale, et pärast kapo läbiotsimisi tuua taluõuele positiivset energiat, toimub ka maagiline puhastusriitus. Selle kõige taustal on paslik kronoloogilises järjestuses välja tuua Keskerakonna esimehe viimase kolme aasta kümme enim tähelepanu pälvinud promoüritust.
VIDEO: Sula või ära! Nele-Liis Vaiksoo kehastub Elsaks ja laulab uueb Disney-plaadil hittlugu "Olgu nii"  (3)
15.oktoober 2015 10:14
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile. Piletid on nüüd müügil Piletilevis.
VIDEO: Unelmate duett! Kuula, kui imeliselt esitavad Uku ja Getter Disney "Aladdini" laulu  (5)
14.oktoober 2015 16:00
22. novembril toimub Nordea Kontserdimajas suurejooneline heategevuslik kontsert " Seitsme maa ja mere taga ", kus armastatud Eesti artistid esitavad Disney filmide kauneimaid heliteoseid. Lood talletatakse ka samanimelisele plaadile. Piletid on alates tänasest müügil Piletilevis.
NÄDALA INSTAGRAM: vaata, milline Eesti staar valmistub movembriks, kelle nägu on hommikul ärgates veatu ja kes lõõgastuvad soojal maal!
12.oktoober 2015 22:33
Teatavasti olid mõned kodumaised staarid eelmisel nädalal ametis Publiku Instagrami vallutamisega (vaata Liis Lemsalu päeva Publikuga SIIT ja Elephants From Neptune kontserdieelset ja -järgset möllu SIIT ), aga millega tegelesid ülejäänud? Vaatame üle!
LUGEJA VIDEO: Inese ja Wild Disease'i loo "Tallinn" video sai värske kuue, milles peaosa täidab Edgar Savisaar  (7)
29.september 2015 23:00
Lauljatar Ines ja Põhja-Tallinnast tuntud räppar Wild Disease ehk Jaanus Saks avaldasid äsja video ühisele singlile "Tallinn", kus kaasa lõid ka mitmed tuntud muusikud nagu Getter Jaani, Jaagup Kreem, Uku Suviste, Beebilõust ja Merlyn Uusküla.
Jaanus Saks uuest loost: see sündis puhtalt selle põhjal, mida olen Tallinnas üles kasvades ja elades näinud ja kogenud!  (4)
27.september 2015 12:25
Räppar Jaanus Saks tegi teoks oma lapsepõlveunistuse ja salvestas koos Eda-Ines Ettiga koos loo “Tallinn”. Jaanus Saks ehk Wild Disease on laulu “Tallinn” sõnade autor ning tunnistab, et lugu sündis puhtalt selle põhjal, mida ta Tallinnas üles kasvades ja elades näinud ja kogenud on.
FOTOD: Vaata pühapäevast möllu glamuursel Buduaari turul  (4)
20.september 2015 21:00
Tuhandeid ostlejaid köitev Buduaari turg möödus sel nädalavahetusel Saku Suurhallis eriti grandioosselt. Müüjaid oli kümneid, üks kuulsam kui teine. Turu populaarseimaks kaubaks osutusid Getter Jaani esemed, kuid kõik fännid said mõne oma iidolile kuulunud eseme endale soovi korral soetada. Vaata meeleolukaid fotosid!
PUBLIKU VIDEO: Getter Jaani osutus Buduaari moeturul kõige populaarsemaks: ma ei ole väga suur kontsainimene, pigem kannan tosse ja ketse!  (6)
20.september 2015 19:00
Moereporter Ženja Fokin leidis Budaari turult Getter Jaani , kelle stange on ostlejate seas kõige populaarsem olnud. "Kuidagi täna on jah, kõik minu vanad asjad leidnud uue kodu, aga see on tore."
FOTOD: Kodumaised staarid ostlesid ja müüsid moekat kraami glamuursel Buduaari turul  (10)
19.september 2015 18:30
Saku Suurhallis läks täna lahti hiiglaslik ostupidu, kus teiste seas müüsid ja otsisid moekat kraami ka kodumaised staarid. Turu peal võis silmata näiteks Getter Jaanit , Kertu Jukkumit , Anni Rahulat , Monika Tuvi , Annely Adermanni ja isegi raadiohääl Allan Roosilehte . Uusi rõivaid ja ilutooteid saab endale ka soetada homme kella kümnest hommikul