Evelyn Sepp

Suur Spordikohvik Saaremaal ja Muhus!  (1)
04.märts 2015 10:51
Eesti liikuv Spordipealinn on rännanud 2015. aastal Saare maakonda. Traditsiooniliselt peetakse Spordipealinnas maha ka sisuline sporditeemaline arutelu. Selle aastane inspireeriv mõttetalg toimub 06. märtsil algusega kl 18:00 Kuressaares Rüütli SPA Hotellis. Arutelus löövad kaasa sporti nii ühe kui ka teise kandi pealt näinud ning mõjutanud külalised - Marko Kaljuveer, Harry Lemberg, Evelyn Sepp, Simmo Kikkas, Madis Kallas jt.
RIIGIKOGU VALIMISED 2003: Võidukad ninasarvikud taganesid, rajades tee Ansipi valitsusele  (6)
18.veebruar 2015 17:17
Riigikogu kümnenda koosseisu valimistel aastal 2003 osales 58,2 protsenti hääleõiguslikest kodanikest. Valimised võitis Keskerakond 25,4 protsendiga häältest. Ehkki Res Publica jäi üldvõitjast ligi 4000 hääle ehk 0,8 protsendipunktiga toetuses alla, oli lohutuseks seegi, et kohti saadi täpselt sama palju ehk 28.
Vilja Savisaar- Toomast: mu abielu Edgariga lõppes enne selle sõlmimist  (439)
07.veebruar 2015 03:30
„Tahan, et inimesed mõistaksid mu otsuseid, isegi kui need puudutavad mu isiklikku elu. Olen täna piisavalt tugev selleks, et tõele näkku vaadata,” ütleb Vilja Savisaar-Toomast elu avameelseimas intervjuus LP-le.
Maire Aunaste Kanal 2 saates "Peibutuspardid või poliitikud?": mind on pekstud eluaeg  (34)
26.jaanuar 2015 15:34
Täna kell 20:30 näitab Kanal 2 erisaadet "Peibutuspardid või poliitikud“, mis uurib, miks kandideerivad nii paljud meediakangelased Riigikogusse . „Mind on pekstud eluaeg,“ ütleb saates endine saatejuht Maire Aunaste .
RIIGIKOGU VALIMISED 1999: Rekordilised 1885 inimest arvas, et just nende koht on riigikogus  (5)
25.jaanuar 2015 15:48
Delfi toob riigikogu valimiste eel lugejateni põhjaliku lugude sarja, mis tutvustab kõiki varasemaid riigikogu valimisi.
Sotsid panid juhatuse liikme töötuskindlustuse probleemi lahendamise oma valimisprogrammi  (39)
17.jaanuar 2015 08:47
Sotsiaaldemokraadid kirjutasid oma valimisprogrammi lubaduse „muuta ebaõiglast reeglit, mis välistab ettevõtte juhatuse liikme töötu staatuse, kui ta palgatöö kaotab."
Kroonika uuris Evelyn Sepa orientatsiooni: miks sul meest ja lapsi pole?  (57)
09.jaanuar 2015 10:55
Värskes ajakirjas Kroonika räägib oma elust Keskerakonnast lahkunud Evelyn Sepp , kelle käest reporter uuris, miks tal meest ega lapsi pole ja mis on naise orientatsioon.
Evelin Samuel läheb poliitikasse: kahe väikese lapsega kahurilihaks!  (27)
08.jaanuar 2015 20:57
«See tähendas mulle nädal aega valehäbi, enne kui sellest lahti sain,» tunnistab Evelin Samuel . Uudis endise lauljatari pürgimisest Riigikogusse tekitas isegi tema tutvuskonnas emotsioone, mis ta enda nädalaks kõhevile lõi.
Evelyn Sepp: Neinar Seli, palun astu tagasi  (140)
06.jaanuar 2015 12:22
Endine poliitik Evelyn Sepp postitas täna Facebooki postituse, kus laidab Eesti Olümpiakomitee president Neinar Seli . Avaldame kirjutise täismahus.
ÄRILEHE DEBATT: Kuidas ja millal läheb muutmisele seadus, millega riik diskrimineerib juhatuse liikmeid?  (39)
17.detsember 2014 10:59
Riigikogu sotsiaalkomisjoni aseesimees Margus Tsahkna , rahanduskomisjoni esimees Rannar Vassiljev ja Teenusmajanduse Koja tegevjuht Evelyn Sepp arutasid EPL-i Ärilehe toimetuses, kuidas lahendada juhatuse liikmetele osaks saanud ülekohut, kui neilt sel kevadel võeti õigus registreerida enda palgatöö kaotamise korral töötuks ja saada töötuskindlustushüvitist.
TÄNA ÄRILEHE veebis debatt: kas juhatuse liikmetele peaks andma õiguse töötustaatusele?  (14)
16.detsember 2014 16:14
Kolmapäeval kell 11.00 saab Ärilehe veebis vaadata TV-debatti, kus poliitikud Margus Tsahkna ja Rannar Vassiljev ning Teenusmajanduse Koja tegevjuht Evelyn Sepp otsivad vastust küsimusele, mis tingimustel oleks võimalik anda juhatuse liikme staatuses olevatele inimestele tagasi õigus saada töötuskindlustushüvitist.
Evelyn Sepp: seadustatud ebaõiglus juhatuse liikmete suhtes tuleb lõpetada  (42)
15.detsember 2014 10:08
Seadusemuudatus, mis jättis juhatuse liikmed ilma õigusest saada vaatamata tehtud maksetele töötuskindlustushüvitist, on ebaõiglane ja see seadustatud viga tuleb parandada, kirjutab Teenusmajanduse Koja tegevjuht Evelyn Sepp.
Kas Sarneti erastajataust määrab Kultuurikatla kandi saatuse?
20.november 2014 03:30
Võimalik, et erastamisagentuuri endine juht valiti Katla juhatuse liikmeks lihtsalt linna huvide vormistamiseks.
Võrdõigusvolinik: naiste potentsiaali tasub sõjalises väljaõppes ära kasutada  (40)
25.oktoober 2014 11:46
Võrdõiguslikkuse volinik Mari-Liis Sepper leiab, et sõjaline väljaõpe on väljaõpe nagu iga teine ning naiste potentsiaali tasub selles vallas ära kasutada.
"Kolmeraudne" täna: Kõuts Vene allveelaevast, Sepp ja Tigasson naiste kaitseväekohustusest ja näitekirjanik Algus seriaalitegemisest  (5)
23.oktoober 2014 16:00
Mihkel Raua jutusaates " Kolmeraudne " on täna külas admiral Tarmo Kõuts , endine Riigikogu liige Evelyn Sepp ja Eesti Päevalehe ajakirjanik Külli-Riin Tigasson ning hinnatud näitekirjanik Martin Algus. Muusikat teeb Elephants From Neptune .
Riho Terras: naiste ajateenistus ei ole midagi erilaadset  (37)
21.oktoober 2014 12:38
Kaitseväe juhataja kindralmajor Riho Terras leiab, et naiste ajateenistus on igati tervitatav.
Ajateenistus muutub kohustuslikuks ka Eesti naistele?  (327)
19.oktoober 2014 14:29
Norrast saab varsti esimene Euroopa ja NATO riik, kus sõjaväeteenistus on kohustuslik ka naistele. Kaitseväe juhataja Riho Terras ütles eelmisel nädalal, et ta sooviks sama näha kümne aasta jooksul ka Eestis. Delfi küsis Eesti naispoliitikute käest arvamust, et teada saada, kas ideele on olemas poliitiline toetus.
Teenusmajanduse Koja uus tegevjuht on Evelyn Sepp  (79)
03.oktoober 2014 15:00
Teenusmajanduse Koja juhatus kinnitas organisatsioonile uue tegevjuhi, kelleks on Evelyn Sepp .
LOE TÄISMAHUS, mida rääkis Herman Simm enne riigireeturiks tunnistamist Estonia relvaveost!  (123)
27.september 2014 14:32
Estonia relvaveo uurimiskomisjoni töö sai kaante vahele aastal 2006, räägiti 56 erinevate ametkondade esindajatega. Relvavedude kohta on andnud tunnistusi tänaseks riigireetmises süüdimõistetud Hemann Simm.
Kui palju kaotab Keskerakond ülehüppajate tõttu hääli?  (111)
14.september 2014 12:20
Keskerakonnast lahkub praegusel ajal poliitikuid pideva voona. Kui palju kaotab Keskerakond aga seetõttu hääli valimistel?
PUBLIKU VIDEO: Evelyn Sepp: minu suvi oli fantastiline  (18)
13.september 2014 21:30
Publikule jäi Kanal 2 sünnipäevapeol kaamera ette Evelyn Sepp , kellel enda sõnul oli väga fantastiline suvi. Naine jagas kõikidele Delfi lugejatele nippe, kuidas puhata sama hästi nagu tema seda tegi.
FOTOD: Kõige-kõigemad ilugurmaanid kohtusid leegitsevkuumas sadamas Baltika uue kollektsiooni esitluseks!  (31)
08.august 2014 10:50
7. augustil tutvustas Baltika oma sügistalvist kollektsiooni Noblessneri sadamas, kus kõrbekuumas 40-kraadises hoones tuli olemist leevendada antud kinkekarbist isemeisterdatud lehvikutega. Mooeküllasele õhtule kogunesid paljud tuntud kaunitarid ja moesangarid, kes suvise kireva publikupildi lõid. Kullasäraste prillidega Beatrice, kuldkollane Reet Härmat, klassikaliselt must-valge Evelyn Mikomägi, küütlevpunases Evelyn Sepp vaid mõned neist.
Evelyn Sepp: viimased aastad on möödunud nagu üks pikk päev  (191)
28.juuni 2014 04:30
Pole olemas tasuta ühistransporti või prügivedu ja pensionid ei kasva puu otsas, ütleb hiljuti Keskerakonnast lahkunud Evelyn Sepp.
Homses Laupäevaleht LPs: Evelyn Sepp: Mul on terav mõistus, käed-jalad terved, küll ma uued väljakutsed leian  (54)
27.juuni 2014 17:25
Keskerakonnast välja kasvanud ja viimati Kultuurikatlale elu sisse puhunud Evelyn Sepa (41) teed juhivad nüüd uued tuuled. Ta on kõigele uuele avatud ja ei välista midagi – ei erasektorisse tööle minekut, poliitikasse tagasipöördumist, edasiõppimist ega välismaale siirdumist. Sel suvel tõmbab ta juhtme seinast ja lihtsalt puhkab.
Memo: Miks jäeti VEB Fond auditeerimata ajal, kui saanuks algatada veel kriminaaluurimine? Kes oli poolt ja kes vastu?  (119)
23.juuni 2014 10:05
VEB-fondiga seoses on avalikkuses korduvalt esitatud küsimusi, miks näiteks 2004. aastal ei hakanud Riigikontroll VEB-fondi auditeerima, kuigi see teema oli ka tollal päevakorral. Kui tollal oleks Riigikontroll leidnud samasuguseid eksimusi nagu tänavu juunis avaldatud kahest auditist selgub, saanuks politsei 2004. aastal alustada ka kriminaalmenetlust, sest siis ei olnud nüüd avastatud eksimused veel aegunud.
Evelyn Sepp lahkub Kultuurikatlast: kõige raskem on inimeste usalduse hoidmine ja lootuse alleshoid  (8)
30.mai 2014 07:40
"Ma arvan, et võtan asja päris tõsiselt ja puhkan kogu selle suve. Kõik on olnud veel palju intensiivsem, kui kes iganes oskaks seda kõrvalt hinnata," ütles Evelyn Sepp üleeile Kultuurikatla aia avamisel. Ühtlasi lõppes ka Evelyn Sepa leping Kultuurikatla juhatajana.
Elu kui roosamanna! Naisteajakirja iluõhtu tõi kohale kuulsad, kaunid ja kirevad!  (2)
28.mai 2014 14:15
Anne & Stiili ilustuudio raames toimus 21. mail restoranis Manna La Roosa üks korralik pidu. Üritust väisasid ka tuntud staarid Maarja Liis Ilus, Hanna Liina Võsa, Evelyn Sepp , Beatrice , Katrin Pihela. Õhtu peaesinejaks oli karget ja tundlikku põhjamaist popmuusikat viljelev eesti lauljatar, laulukirjutaja ja luuletaja Tuuli Velling oma ansambliga, esitleti debüütalbumit „Kuus ruutmeetrit põrandapinda“ . Restorani Manna La Roosa peakokk Aleksander Abolin kostitas peolisi spetsiaalselt selleks õhtuks kokkupanndud suupistetega. Värskendavad Tanqueray Gin kokteile pakkus Prike. Iga osalejat ootas väärt sisuga kinkekott. Parimad palad ilugurmaanidele pani kokku kosmeetikafirma Biotrend. Kingikoti tähttooteks on Annemarie Börlindi Orange Blossom Energizer ehk Apelisniõite ektrakt porgandiõliga – tõeline energiapomm nahale, väärtuses 25 eur! Lisaks üllatusi firmadelt Dado Sens Dermacosmetics ja Anne Lind Natural Wellness. Meigikunstnik Loore Härmat esitles 100% looduslikku mineraalkosmeetikat Annemarie Börlindilt ning jagas personaalsed meigisoovitusi. Loosiauhinnaks olid Anne&Stiil 2013 Parim Ilutoode Selvert Thermal Eyelash Activating Serum - uus innovaatiline ripsmeid pikendav, tugevdav ja tihendav seerum ja Selvert Thermal kehatoodete komplekt.