Evelyn Sepp

ÄRILEHE DEBATT: Kuidas ja millal läheb muutmisele seadus, millega riik diskrimineerib juhatuse liikmeid?  (27)
17.detsember 2014 10:59
Riigikogu sotsiaalkomisjoni aseesimees Margus Tsahkna , rahanduskomisjoni esimees Rannar Vassiljev ja Teenusmajanduse Koja tegevjuht Evelyn Sepp arutasid EPL-i Ärilehe toimetuses, kuidas lahendada juhatuse liikmetele osaks saanud ülekohut, kui neilt sel kevadel võeti õigus registreerida enda palgatöö kaotamise korral töötuks ja saada töötuskindlustushüvitist.
TÄNA ÄRILEHE veebis debatt: kas juhatuse liikmetele peaks andma õiguse töötustaatusele?  (14)
16.detsember 2014 16:14
Kolmapäeval kell 11.00 saab Ärilehe veebis vaadata TV-debatti, kus poliitikud Margus Tsahkna ja Rannar Vassiljev ning Teenusmajanduse Koja tegevjuht Evelyn Sepp otsivad vastust küsimusele, mis tingimustel oleks võimalik anda juhatuse liikme staatuses olevatele inimestele tagasi õigus saada töötuskindlustushüvitist.
Evelyn Sepp: seadustatud ebaõiglus juhatuse liikmete suhtes tuleb lõpetada  (37)
15.detsember 2014 10:08
Seadusemuudatus, mis jättis juhatuse liikmed ilma õigusest saada vaatamata tehtud maksetele töötuskindlustushüvitist, on ebaõiglane ja see seadustatud viga tuleb parandada, kirjutab Teenusmajanduse Koja tegevjuht Evelyn Sepp.
Kas Sarneti erastajataust määrab Kultuurikatla kandi saatuse?
20.november 2014 03:30
Võimalik, et erastamisagentuuri endine juht valiti Katla juhatuse liikmeks lihtsalt linna huvide vormistamiseks.
Võrdõigusvolinik: naiste potentsiaali tasub sõjalises väljaõppes ära kasutada  (39)
25.oktoober 2014 11:46
Võrdõiguslikkuse volinik Mari-Liis Sepper leiab, et sõjaline väljaõpe on väljaõpe nagu iga teine ning naiste potentsiaali tasub selles vallas ära kasutada.
"Kolmeraudne" täna: Kõuts Vene allveelaevast, Sepp ja Tigasson naiste kaitseväekohustusest ja näitekirjanik Algus seriaalitegemisest  (5)
23.oktoober 2014 16:00
Mihkel Raua jutusaates " Kolmeraudne " on täna külas admiral Tarmo Kõuts , endine Riigikogu liige Evelyn Sepp ja Eesti Päevalehe ajakirjanik Külli-Riin Tigasson ning hinnatud näitekirjanik Martin Algus. Muusikat teeb Elephants From Neptune .
Riho Terras: naiste ajateenistus ei ole midagi erilaadset  (37)
21.oktoober 2014 12:38
Kaitseväe juhataja kindralmajor Riho Terras leiab, et naiste ajateenistus on igati tervitatav.
Ajateenistus muutub kohustuslikuks ka Eesti naistele?  (326)
19.oktoober 2014 14:29
Norrast saab varsti esimene Euroopa ja NATO riik, kus sõjaväeteenistus on kohustuslik ka naistele. Kaitseväe juhataja Riho Terras ütles eelmisel nädalal, et ta sooviks sama näha kümne aasta jooksul ka Eestis. Delfi küsis Eesti naispoliitikute käest arvamust, et teada saada, kas ideele on olemas poliitiline toetus.
Teenusmajanduse Koja uus tegevjuht on Evelyn Sepp  (79)
03.oktoober 2014 15:00
Teenusmajanduse Koja juhatus kinnitas organisatsioonile uue tegevjuhi, kelleks on Evelyn Sepp .
LOE TÄISMAHUS, mida rääkis Herman Simm enne riigireeturiks tunnistamist Estonia relvaveost!  (118)
27.september 2014 14:32
Estonia relvaveo uurimiskomisjoni töö sai kaante vahele aastal 2006, räägiti 56 erinevate ametkondade esindajatega. Relvavedude kohta on andnud tunnistusi tänaseks riigireetmises süüdimõistetud Hemann Simm.
Kui palju kaotab Keskerakond ülehüppajate tõttu hääli?  (111)
14.september 2014 12:20
Keskerakonnast lahkub praegusel ajal poliitikuid pideva voona. Kui palju kaotab Keskerakond aga seetõttu hääli valimistel?
PUBLIKU VIDEO: Evelyn Sepp: minu suvi oli fantastiline  (18)
13.september 2014 21:30
Publikule jäi Kanal 2 sünnipäevapeol kaamera ette Evelyn Sepp , kellel enda sõnul oli väga fantastiline suvi. Naine jagas kõikidele Delfi lugejatele nippe, kuidas puhata sama hästi nagu tema seda tegi.
FOTOD: Kõige-kõigemad ilugurmaanid kohtusid leegitsevkuumas sadamas Baltika uue kollektsiooni esitluseks!  (31)
08.august 2014 10:50
7. augustil tutvustas Baltika oma sügistalvist kollektsiooni Noblessneri sadamas, kus kõrbekuumas 40-kraadises hoones tuli olemist leevendada antud kinkekarbist isemeisterdatud lehvikutega. Mooeküllasele õhtule kogunesid paljud tuntud kaunitarid ja moesangarid, kes suvise kireva publikupildi lõid. Kullasäraste prillidega Beatrice, kuldkollane Reet Härmat, klassikaliselt must-valge Evelyn Mikomägi, küütlevpunases Evelyn Sepp vaid mõned neist.
Evelyn Sepp: viimased aastad on möödunud nagu üks pikk päev  (191)
28.juuni 2014 04:30
Pole olemas tasuta ühistransporti või prügivedu ja pensionid ei kasva puu otsas, ütleb hiljuti Keskerakonnast lahkunud Evelyn Sepp.
Homses Laupäevaleht LPs: Evelyn Sepp: Mul on terav mõistus, käed-jalad terved, küll ma uued väljakutsed leian  (54)
27.juuni 2014 17:25
Keskerakonnast välja kasvanud ja viimati Kultuurikatlale elu sisse puhunud Evelyn Sepa (41) teed juhivad nüüd uued tuuled. Ta on kõigele uuele avatud ja ei välista midagi – ei erasektorisse tööle minekut, poliitikasse tagasipöördumist, edasiõppimist ega välismaale siirdumist. Sel suvel tõmbab ta juhtme seinast ja lihtsalt puhkab.
Memo: Miks jäeti VEB Fond auditeerimata ajal, kui saanuks algatada veel kriminaaluurimine? Kes oli poolt ja kes vastu?  (119)
23.juuni 2014 10:05
VEB-fondiga seoses on avalikkuses korduvalt esitatud küsimusi, miks näiteks 2004. aastal ei hakanud Riigikontroll VEB-fondi auditeerima, kuigi see teema oli ka tollal päevakorral. Kui tollal oleks Riigikontroll leidnud samasuguseid eksimusi nagu tänavu juunis avaldatud kahest auditist selgub, saanuks politsei 2004. aastal alustada ka kriminaalmenetlust, sest siis ei olnud nüüd avastatud eksimused veel aegunud.
Evelyn Sepp lahkub Kultuurikatlast: kõige raskem on inimeste usalduse hoidmine ja lootuse alleshoid  (8)
30.mai 2014 07:40
"Ma arvan, et võtan asja päris tõsiselt ja puhkan kogu selle suve. Kõik on olnud veel palju intensiivsem, kui kes iganes oskaks seda kõrvalt hinnata," ütles Evelyn Sepp üleeile Kultuurikatla aia avamisel. Ühtlasi lõppes ka Evelyn Sepa leping Kultuurikatla juhatajana.
Elu kui roosamanna! Naisteajakirja iluõhtu tõi kohale kuulsad, kaunid ja kirevad!  (2)
28.mai 2014 14:15
Anne & Stiili ilustuudio raames toimus 21. mail restoranis Manna La Roosa üks korralik pidu. Üritust väisasid ka tuntud staarid Maarja Liis Ilus, Hanna Liina Võsa, Evelyn Sepp , Beatrice , Katrin Pihela. Õhtu peaesinejaks oli karget ja tundlikku põhjamaist popmuusikat viljelev eesti lauljatar, laulukirjutaja ja luuletaja Tuuli Velling oma ansambliga, esitleti debüütalbumit „Kuus ruutmeetrit põrandapinda“ . Restorani Manna La Roosa peakokk Aleksander Abolin kostitas peolisi spetsiaalselt selleks õhtuks kokkupanndud suupistetega. Värskendavad Tanqueray Gin kokteile pakkus Prike. Iga osalejat ootas väärt sisuga kinkekott. Parimad palad ilugurmaanidele pani kokku kosmeetikafirma Biotrend. Kingikoti tähttooteks on Annemarie Börlindi Orange Blossom Energizer ehk Apelisniõite ektrakt porgandiõliga – tõeline energiapomm nahale, väärtuses 25 eur! Lisaks üllatusi firmadelt Dado Sens Dermacosmetics ja Anne Lind Natural Wellness. Meigikunstnik Loore Härmat esitles 100% looduslikku mineraalkosmeetikat Annemarie Börlindilt ning jagas personaalsed meigisoovitusi. Loosiauhinnaks olid Anne&Stiil 2013 Parim Ilutoode Selvert Thermal Eyelash Activating Serum - uus innovaatiline ripsmeid pikendav, tugevdav ja tihendav seerum ja Selvert Thermal kehatoodete komplekt.
Kultuurikatelt hakkab kütma Väino Sarnet  (10)
20.mai 2014 04:30
Erastamisagentuuri juhina tuntuks saanud Sarnet katla valmimisaja kohta lubadusi ei jaga.
Tallinna Kultuurikatla juhiks valiti erastamisagentuuri eksjuht Väino Sarnet  (36)
19.mai 2014 16:50
Sihtasutuse Tallinna Kultuurikatel nõukogu valis juhatuse uueks liikmeks Väino Sarneti, kes asub ametisse 30. mail 2014.
Sepp: Kultuurikatla valmimine 2015. aasta märtsiks on võimatu  (32)
12.mai 2014 04:30
Kultuurikatlale lisaraha leidmine võiks arutlusele tulla alles juunis linna lisaeelarve menetlemisel.
EAS: rikkumismenetlus on Kultuurikatla kohta algatatud  (9)
10.mai 2014 04:30
Kultuurikatla juht Evelyn Sepp lükkas eile kategooriliselt ümber väite, justkui ta oleks ta tegelenud võltsimisega.
VIDEO: Evelyn Sepp on juba noorest peale oma pere moenõuandjaks  (7)
09.mai 2014 12:30
Lindexi ja Seppälä Showroomi avamisel püüdis Naisteka terav kaamerasilm kinni alati moeka Evelyn Sepa . Saabuva emadepäeva puhul küsisime, millist moenõu on ema Evelynile eluks kaasa andnud.
Evelyn Sepp kommentaariks Päevalehe artiklile: Kultuurikatel on olnud olulises alarahastuses algusest peale  (24)
09.mai 2014 12:28
SA Tallinna Kultuurikatel juhatuse liige Evelyn Sepa kommentaar Eesti Päevalehe loole "EAS võib Kultuurikatlale antud toetused tagasi nõuda" .
Evelyn Sepp eitab EASi väiteid kultuurikatla probleemide ja dokumentide võltsimise kohta  (32)
09.mai 2014 09:22
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) kahtlustab, et Kultuuri­katlas võltsiti toetuste saamiseks dokumente ja jäeti sõlmimata paljud vajalikud lepingud, nii et tööd seisavad juba mitmendat kuud. Ehituse lõpetamiseks peab Tallinn selle kuu lõpuks leidma kuus miljonit eurot, muidu võib EAS makstud toetused tagasi nõuda.
EAS võib Kultuurikatlale antud toetused tagasi nõuda  (64)
09.mai 2014 04:35
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) kahtlustab, et Kultuuri­katlas võltsiti toetuste saamiseks dokumente ja jäeti sõlmimata paljud vajalikud lepingud, nii et tööd seisavad juba mitmendat kuud. Ehituse lõpetamiseks peab Tallinn selle kuu lõpuks leidma kuus miljonit eurot, muidu võib EAS makstud toetused tagasi nõuda. Kultuurikatla juht Evelyn Sepp lükkab kõik võltsimiskahtlused tagasi ja kinnitab, et kõnealused kuus miljonit eurot on juba leitud.
HOMSES PÄEVALEHES: Kultuurikatla ehitusest on puudu kuus miljonit  (51)
08.mai 2014 19:49
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) kahtlustab, et kultuurikatla ehitusel on toetust taotletud töödele, mida tegelikult veel tehtud ei ole. Pealegi ei püsivat ehitustööd sugugi ajagraafikus: hiljuti katlasse kolinud ja avamispidu pidanud Eesti arhitektuurikeskus ootab siiani, et hoonesse ventilatsioon ehitataks.
SUUR INTERVJUU: Ratas veereb valimiste poole  (42)
30.aprill 2014 07:50
Kas munitsipaalpanka tasub raha panna? Kas Priit Toobal tekitab piinlikkust? Miks tuleb Eesti sõduritelt relvad ära võtta? Küsimustele vastab keskerakondlasest saadikukandidaat Jüri Ratas .