Evelyn Sepp

Evelyn Sepp kukkus enne tantsusaate otse-eetrit kurnatuse tõttu kokku: olukord oli kõigile ülimalt närviline ja keeruline  (30)
17.november 2016 08:14
Endine poliitik Evelyn Sepp on üks neist õnnetutest, kel tuli kunagi menusaate " Tantsud tähtedega " hooaja jooksul tervisest lõivu võtta: aastal 2008 tantsusaate kolmandas hooajas tantsinud Sepp oli nii kurnatud, et veetis enne üht otsesaadet paar tundi lausa kiirabibussis, kus teda tilgutitega turgutati.
Evelyn Sepp: neli suurt väljakutset Jüri Ratasele!  (71)
07.november 2016 18:03
Tänaseks on kõik Eesti suuremad erakonnad teinud läbi põlvkonnavahetuse, sealhulgas lõpuks ka Keskerakond . Siiski ei jaga ma kaugeltki optimismi, et Edgar Savisaare tõrjumisega toimus üleöö Keskerakonna uuestisünd. Loodi teatud eeldused muutusteks, mis aga ei garanteeri lõpptulemust.
Kommentaare IRLi uue manifesti kohta: null sõna naise kohta, retro, raju, isamaaline okse  (165)
31.oktoober 2016 11:17
Sotsiaalmeedias pälvis IRLi avalikustatud uus Isamaa manifest ja Margus Tsahkna kõne palju tagasisidet, millest enamik oli kas kriitiline või väga kriitiline.
100 SEKUNDIT: Keskerakonna Tartu kontoris käinud varga otsingutel vaadatakse Oudekki Loone poole; SA Innove avalikustas riigieksamite tulemused  (4)
18.oktoober 2016 16:57
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse teisipäev, 18. oktoober? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
Evelyn Sepp Shanghai esinduse sulgemisest: kas kellelegi otsustajatest probleemi tõsidus üldse kohale jõuab?  (39)
18.oktoober 2016 14:25
Möödunud nädal põrutas Eesti eksportööridele lauale uudise, et Eesti majandusesindus Shanghais suletakse. Tõesti, milleks eestlased maailma suurimal turul? Püsigu parem kodus ja eksportigu Lätti! Mõned üldisemad asjad selle valguses vajavad lahti rääkimist, kirjutab teenusmajanduse koja tegevjuht Evelyn Sepp.
Segadus "Selgeltnägijate tuleproovis": Saates osalev maag teatas, et Kirsti Valdstein-Timmer ootab last  (13)
17.oktoober 2016 23:01
Kas veres on mingi energeetika, mida selgeltnägijatel on võimalik tunnetada? Tänases "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" episoodis prooviti seda välja selgitada.
Reaktsioone sotsiaalmeediast: Tallinnast Hiinat juhtida ei saa, samahästi võiks EASi peakontor asuda Ruhnus!  (6)
12.oktoober 2016 10:31
Ettevõtjad, ametnikud ning poliitikud ei mõista, miks tegi EAS otsuse tuua Shanghaist ära Eesti välisesindaja. Marko Mihkelsoni sõnul elame ajal, mil Eesti tõmbab oluliselt koomale välisesindusi ja kärbib üldiselt diplomaatia haardeulatust. EASi juht Hanno Tomberg rõhutab aga, et Hiina on neile prioriteet ning Pekingi saatkond mehitatakse nii kiirelt kui võimalik uue erialadiplomaadiga.
Debati järelkajad: Kaljulaidi põhiline viga sotsiaalmeedia silmis - liiga tark ja tasakaalukas  (79)
03.oktoober 2016 11:51
Eilne "Valimisstuudio" pakkus võimaluse presidendikandidaadi Kersti Kaljulaidiga tutvuda kõigil neil, kes temast varem midagi ei teadnud ja kel ka viimase nädala jooksul tema vaadetest ja seisukohtadest selget ettekujutust ei tekkinud. Sotsiaalmeedia arvamusliidrid paistsid valdavalt olevat presidendikandidaadi vastustest enam kui üle võidetud.
Teenusmajanduse koja uus juht: ettevõtluskeskkond vajab uuendamist  (10)
21.september 2016 19:45
Teenusmajanduse Koja (TMK) juhatuse esimehe kohale asub IT-ettevõtja Jaan Pillesaar , Helmese asutaja ja pikaajaline juht.
STIILIVÕISTLUS: Enda moetunnetuse paneb austatud moetegijate vastu proovile Evelyn Sepp
07.september 2016 15:19
Stiilivõistlus on saade, kus kaks moeprofessionaali ja üks silmapaistva stiiliga avaliku elu tegelane koostavad rõivakomplekte ühtedest ja samadest riietest. Igas saates antakse ette kindel teema ja riideid näevad nad kõik esimest korda alles stange ees seistes.
Indrek Tarandi vastulöök Rein Langile (ja tiim Kallasele): Marina Kaljurand võib kandideerida igasse ametisse Eestis ja teda ei saa ähvardada töökoha kaotusega!  (449)
04.september 2016 08:41
Millises vaimses keskkonnas elab Eesti Vabariik oma 26. taastatud iseseisvuse aastal, sellest andis tunnistust eilne „Keskpäevatund“ KUKU raadios. Muidu tasakaalukad ja haritud mehed Priit Hõbemägi ja Hannes Astok arutlesid tsipake ka riigipea valimiste teemal.
PUBLIK FANTASEERIB: 5 tuntud Seppa, kes võiksid lisaks Adeelele ja Kallele näosaate uuest hooajast osa võtta  (10)
03.september 2016 13:00
Sel sügisel vallutab eestlase teleekraanid TV3 suursaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg. Kaheksa andekat ja armastatud artisti naerutavad vaatajaid läbi terve sügise. Tänaseks on selgunud 5 osalejat, kelleks on Inga Lunge, Raivo E. Tamm, Liis Lass, Kalle Sepp ja Adeele Sepp. Kuna viimase kahe pärast on hakatud naljatama, et tänavune näosaate hooaeg on justkui Seppade kokkutulek, läks Publiku fantaasia koheselt lendu ning mõtles välja veel viis tuntud Seppa, kes hiigelsõust osa võiksid võtta!
Kannapööre karjääris? Evelyn Sepp nühib sügisest taas koolipinki  (10)
31.august 2016 12:34
Teenusmajanduse Koja juhina töötav Evelyn Sepp istub septembris taas koolipinki ja alustab ülikoolis start-up ettevõtluse õpinguid.
Evelyn Sepp talitseb pidevat tungi poes inimeste rämps-toidukorvi kritiseerida: loll ja laisk olemine ei peaks olema inimõigus mu meelest!  (198)
22.juuli 2016 11:34
Iseenda tervisest ja väljanägemisest väga hooliv endine poliitik Evelyn Sepp valutab südant Eesti rahva tervise pärast — koguni sedavõrd, et on kirjutanud sotsiaalmeediasse pikalt sellest, kuidas võitleb pidevalt endaga, et mitte kaasmaalaste toidukorvi valjuhäälselt kritiseerida.
Mait Palts: välisvisiitide tõhustamiseks tuleks kaasata äridelegatsioone  (15)
17.juuli 2016 22:04
Kaubandus-tööstuskoja peadirektor Mait Paltsi sõnul võiksid ministrid kaugematele visiitidele kaasata äridelegatsioone, et kaugest ja sageli seetõttu ka kulukamast visiidist võimalikult maksimum välja saaks võetud.
PIKK NIMEKIRI: Pettumus, kohtuotsus, tagakiusamine, äri! Eesti avaliku elu tegelastel on poliitikukarjääri hülgamiseks väga kirevaid põhjuseid  (19)
08.juuni 2016 13:33
Endine telenägu Enn Eesmaa tunnistas alles hiljuti antud intervjuus uskumatu prohvetlikkusega, et kui ta oleks teadnud, kuidas rahvas poliitikutesse suhtub, poleks ta iial oma telekarjääri hüljanud. Nüüd, kõigest mõned päevad hiljem, teatas samuti teletegemiste poolest tuntud poliitik Mihkel Raud oma teravatest mõtetest tulvil blogis , et justnimelt sellel põhjusel lahkub ta nii parlamendist kui erakonnast — kui oled poliitik, siis rahvas ei pea sinust lugu! Põhjuseid, miks poliitikast eemalduda, on Eesti avaliku elu tegelastel aga rohkesti ning Publik valmistas toreda popurrii rohkem või vähem staažikatest poliitikutest, kelle lahkumise lood ning väljaütlemised on olnud iseäranis värvikad.
Erik Moora: Edgar jäi üksi?  (1)
18.mai 2016 00:30
Evelyn Sepp kasvas kuulitõukajast ema käe all: küllap olen paljus oma ema moodi, milles võib-olla väga ei tahaks  (6)
04.mai 2016 15:13
Endine poliitik Evelyn Sepp jutustab ajakirja Naisteleht veergudel, kuidas ta oma kuulitõukajast ema käe all sirgus ning tunnistab, et kasvas suhteliselt vara suureks.
FOTOD: Babulja = kõike muud kui vanaeit! Uue trendika restorani avamisele kogunes kuulsusi, keda tihti ei näe  (17)
18.aprill 2016 21:45
Reedel, 15. aprillil, avati ajaloolises Hinke tornis särtsaka peoga uus kohvik-kokteilibaar Babulja, kus serveeritakse venepäraseid hõrgutisi ja kokteile. Babuljale "tulid külla" mitmed avaliku elu tegelased nagu Joakim Helenius, Evelyn Sepp, Monika Tuvi, Jaan Kirsipuu, Martin Saar, Marek Reinaas, Juku-Kalle Raid, Tiiu Järviste, Reet Härmat, Andres Peets, Evelin Samuel, Nele-Liis Vaiksoo, Villiko Kruuse, Beatrice, Ed Labetski, Gerli Rosenfeld, Marje Hansar, Reno Hekkonens, Marek Miil, Susan Luitsalu-Miil, Anatoli Ein, Ardo Kaljuvee, Alan Adojaan, lisaks palju modelle, seltskonnakaunitare ja ajakirjanikke. Vaata galeriid!
Evelyn Sepp mõistis teravalt hukka Seli kuulumise Kaljuranna Iraani visiidi delegatsiooni  (31)
12.aprill 2016 12:02
Ärileht kirjutas eile, et kriminaalkaristusega Neinar Seli kuulumine Iraani delegatsiooni ei häiri välisministeeriumi ega kaubandus-tööstuskoda. Teenusmajanduskoja juht Evelyn Sepp reageeris sellele teravalt ja küsis oma Facebookis postituses, et millise signaali see Eesti ettevõtluskeskkonnast ja aktsepteeritavatest väärtustest õigupoolest annab.
TOP 8: Need külalised on presidendi vastuvõtul olnud tõelised üllatajad  (10)
17.veebruar 2016 11:03
Presidendi vastuvõttu on läbi aegade väisanud ka ootamatud külalised, kelle ilmumine punasele vaibale on saanud tavalisest suurema meediakajastuse. Magus pala seltskonnajakirjandusele ja hea teema, millest pärast kätlemistseremooniat veel pikalt heietada. Kes on olnud läbi aegade need kuulsad kontvõõrad aasta oodatuimal glamuuriparaadil?
Taltsi vastus Salumetsa seisukohale: Räägib mees, kes tõstis kätt selle poolt, et suusatajatele eraldati 165 000 ja tõstjatele 0 eurot  (63)
26.jaanuar 2016 16:48
Tänases Postimehes ilmus pikem usutlus endise korvpalluri ja tipptreeneri Jaak Salumetsaga, kes leidis, et praegune süsteem, kus riigi raha suunatakse sporti läbi viie eri allika, on liialt keerukas.
Nädala kommentaar: nagu NLKP kongress kogu oma hiilguses  (25)
18.jaanuar 2016 00:10
Spordirahvas peaks olema kindlameelsuse ja järeleandmatuse võrdkuju, paraku…
Tuntud Eesti naised räägivad oma investeeringutest  (13)
16.jaanuar 2016 16:45
Kas investeerimine on üksnes meeste pärusmaa? Või tegelevad sellega ka naised? Kuidas investeerivad tuntud Eesti naised?
Evelyn Sepp: EOK täitevkomitee on kõige stagneerunum organisatsioon Eesti Vabariigis  (35)
16.jaanuar 2016 16:38
Endine ujumisliidu president Evelyn Sepp võttis Facebookis teravalt sõna Eesti Olümpiakomitee neljapäevase täitevkomitee istugi teemal.
Evelyn Sepp: prostitutsiooni idealiseerimine, õigustamine ja sellest majandusharu tegemine on nii eilne päev  (23)
14.jaanuar 2016 11:08
Evelyn Sepp peab täiesti enesestmõistetavaks, et inimkaubandus kriminaliseeritakse ja selle eest on vastutav ka klient.
BLOGI: Presidendivalimised, põgenikekriis, kooseluseadus: "Foorum" andis ülevaate alanud poliitika-aasta põhiteemadest  (230)
06.jaanuar 2016 21:01
Uus aasta tõotab tulla kirglik, sest ees ootavad presidendivalimised, lahendust vajab kooseluseaduse rakendamine ja põgenikekriis pole kusagile kadunud. "Foorumis" läks aga tõeliselt tuliseks.
Evelyn Sepal ei jagu Kadri Simsonile kübetki kaastunnet: teda kiusatakse nüüd nii, nagu ta ise on teisi kiusanud!  (151)
19.detsember 2015 10:17
Seoses reedel Kroonikas ilmunud Savisaart ümbritsenud naiste süvaanalüüsiga, tegi TV3 toimetaja Anna-Maria Veidemann-Makko intervjuu 16 aastat erakonna tuumikus töötanud Evelyn Sepaga , kes tuli välja üsnagi üllatavate seisukohtadega — Edgar Savisaar nimelt on Keskerakonna esimehena ainuõige valik ning Kadri Simson pole nii süütu midagi!