Evelyn Sepp

Erik Moora: Edgar jäi üksi?  (1)
18.mai 2016 00:30
Evelyn Sepp kasvas kuulitõukajast ema käe all: küllap olen paljus oma ema moodi, milles võib-olla väga ei tahaks  (6)
04.mai 2016 15:13
Endine poliitik Evelyn Sepp jutustab ajakirja Naisteleht veergudel, kuidas ta oma kuulitõukajast ema käe all sirgus ning tunnistab, et kasvas suhteliselt vara suureks.
FOTOD: Babulja = kõike muud kui vanaeit! Uue trendika restorani avamisele kogunes kuulsusi, keda tihti ei näe  (17)
18.aprill 2016 21:45
Reedel, 15. aprillil, avati ajaloolises Hinke tornis särtsaka peoga uus kohvik-kokteilibaar Babulja, kus serveeritakse venepäraseid hõrgutisi ja kokteile. Babuljale "tulid külla" mitmed avaliku elu tegelased nagu Joakim Helenius, Evelyn Sepp, Monika Tuvi, Jaan Kirsipuu, Martin Saar, Marek Reinaas, Juku-Kalle Raid, Tiiu Järviste, Reet Härmat, Andres Peets, Evelin Samuel, Nele-Liis Vaiksoo, Villiko Kruuse, Beatrice, Ed Labetski, Gerli Rosenfeld, Marje Hansar, Reno Hekkonens, Marek Miil, Susan Luitsalu-Miil, Anatoli Ein, Ardo Kaljuvee, Alan Adojaan, lisaks palju modelle, seltskonnakaunitare ja ajakirjanikke. Vaata galeriid!
Evelyn Sepp mõistis teravalt hukka Seli kuulumise Kaljuranna Iraani visiidi delegatsiooni  (31)
12.aprill 2016 12:02
Ärileht kirjutas eile, et kriminaalkaristusega Neinar Seli kuulumine Iraani delegatsiooni ei häiri välisministeeriumi ega kaubandus-tööstuskoda. Teenusmajanduskoja juht Evelyn Sepp reageeris sellele teravalt ja küsis oma Facebookis postituses, et millise signaali see Eesti ettevõtluskeskkonnast ja aktsepteeritavatest väärtustest õigupoolest annab.
TOP 8: Need külalised on presidendi vastuvõtul olnud tõelised üllatajad  (10)
17.veebruar 2016 11:03
Presidendi vastuvõttu on läbi aegade väisanud ka ootamatud külalised, kelle ilmumine punasele vaibale on saanud tavalisest suurema meediakajastuse. Magus pala seltskonnajakirjandusele ja hea teema, millest pärast kätlemistseremooniat veel pikalt heietada. Kes on olnud läbi aegade need kuulsad kontvõõrad aasta oodatuimal glamuuriparaadil?
Taltsi vastus Salumetsa seisukohale: Räägib mees, kes tõstis kätt selle poolt, et suusatajatele eraldati 165 000 ja tõstjatele 0 eurot  (63)
26.jaanuar 2016 16:48
Tänases Postimehes ilmus pikem usutlus endise korvpalluri ja tipptreeneri Jaak Salumetsaga, kes leidis, et praegune süsteem, kus riigi raha suunatakse sporti läbi viie eri allika, on liialt keerukas.
Nädala kommentaar: nagu NLKP kongress kogu oma hiilguses  (25)
18.jaanuar 2016 00:10
Spordirahvas peaks olema kindlameelsuse ja järeleandmatuse võrdkuju, paraku…
Tuntud Eesti naised räägivad oma investeeringutest  (13)
16.jaanuar 2016 16:45
Kas investeerimine on üksnes meeste pärusmaa? Või tegelevad sellega ka naised? Kuidas investeerivad tuntud Eesti naised?
Evelyn Sepp: EOK täitevkomitee on kõige stagneerunum organisatsioon Eesti Vabariigis  (35)
16.jaanuar 2016 16:38
Endine ujumisliidu president Evelyn Sepp võttis Facebookis teravalt sõna Eesti Olümpiakomitee neljapäevase täitevkomitee istugi teemal.
Evelyn Sepp: prostitutsiooni idealiseerimine, õigustamine ja sellest majandusharu tegemine on nii eilne päev  (23)
14.jaanuar 2016 11:08
Evelyn Sepp peab täiesti enesestmõistetavaks, et inimkaubandus kriminaliseeritakse ja selle eest on vastutav ka klient.
BLOGI: Presidendivalimised, põgenikekriis, kooseluseadus: "Foorum" andis ülevaate alanud poliitika-aasta põhiteemadest  (230)
06.jaanuar 2016 21:01
Uus aasta tõotab tulla kirglik, sest ees ootavad presidendivalimised, lahendust vajab kooseluseaduse rakendamine ja põgenikekriis pole kusagile kadunud. "Foorumis" läks aga tõeliselt tuliseks.
Evelyn Sepal ei jagu Kadri Simsonile kübetki kaastunnet: teda kiusatakse nüüd nii, nagu ta ise on teisi kiusanud!  (151)
19.detsember 2015 10:17
Seoses reedel Kroonikas ilmunud Savisaart ümbritsenud naiste süvaanalüüsiga, tegi TV3 toimetaja Anna-Maria Veidemann-Makko intervjuu 16 aastat erakonna tuumikus töötanud Evelyn Sepaga , kes tuli välja üsnagi üllatavate seisukohtadega — Edgar Savisaar nimelt on Keskerakonna esimehena ainuõige valik ning Kadri Simson pole nii süütu midagi!
Evelyn Sepp põles Keskerakonnas täiesti läbi: sattusin raskete terviseprobleemidega haiglasse, oli palju intriige, valet ja ebaõiglust!  (50)
18.detsember 2015 13:32
Edgar Savisaare ümber keerlevate skandaalide valguses uuris ajakiri Kroonika, millised põhjused on pannud arukaid ja ilusaid naisi Edgarile järgnema ja sundinud neid teda taas hülgama. Umbes 10 aastat oma poliitkarjääri alustanud Evelyn Sepp tunnistab avameelselt, et on näinud asju, mille tõttu ta ei saa enam kunagi Savisaarest lugu pidada.
Meenuta, milliste juhtumitega on riigikohtus süüdi jäänud ärimees Neinar Seli varasemalt ajakirjandusse jõudnud!  (26)
13.detsember 2015 20:38
Lõppeval nädalal otsustas riigikohtu kriminaalkolleegium, et Neinar Seli on süüdi korruptsioonivastases seaduses kehtestatud toimingupiirangu rikkumises seoses sellega, et mees suunas Tallinna Sadama nõukogu esimehena 250 000 eurot sponsorraha Eesti Olümpiakomiteele, mille president ta samaaegselt oli.
FOTOD: Erakoolide esindajad andsid Eiki Nestorile petitsiooni  (23)
07.detsember 2015 12:38
Eesti erakoolide esindajad andsid riigikogu esimehele Eiki Nestorile üle petitsiooni koos 10 000 allkirjaga. Petitsiooni eesmärk on peatada erakooliseaduse muutmise eelnõu menetlemine riigikogus, kuni on sisuliselt läbi arutatud kõigi huvigruppide seisukohad ning tehtud korralik mõjuanalüüs.
Laasi võimukaotuseohust Tallinnas: 200 inimest kaotaksid töö. Need on meie inimesed. Mida nad siis teeksid? Kuhu läheksid?  (209)
28.november 2015 12:20
Priit Toobali ja Lauri Laasi eraviisilise jälitustegevuse kohtuasja materjalid on täis muretsemist omade poiste töökohtade pärast. Toobal ja Laasi õhutasid oma erakonnas pettunud sotsiaaldemokraatide Tallinna linnavolikogu fraktsiooni nõunik Ivor Onksioni Keskerakonna kasuks luurama, sest Tallinna linnapea Edgar Savisaar kartis, et IRLi liige Indrek Raudne ostab mõned keskerakondlased ära ja kukutab ta.
Savisaare kampaaniaürituste esikümme: massiivne Ülemiste vanake, Supermani jõulutervitus, Hundisilma puhastusriitus - mis järgmisena?  (106)
15.oktoober 2015 14:24
Pühapäeval kutsub Keskerakonna esimees ja korruptsioonikahtlustuste tõttu ametist kõrvaldatud Tallinna linnapea Edgar Savisaar kõiki huvilisi Hundisilmale lahtiste uste päevale, et pärast kapo läbiotsimisi tuua taluõuele positiivset energiat, toimub ka maagiline puhastusriitus. Selle kõige taustal on paslik kronoloogilises järjestuses välja tuua Keskerakonna esimehe viimase kolme aasta kümme enim tähelepanu pälvinud promoüritust.
FOTO: Kaitsepolitsei ja ärimees Tuulberg lendasid Ruhnule riikliku kopteriga, maamõis oli vaja läbi otsida  (53)
27.september 2015 15:23
Tallinna linnapea Edgar Savisaar ele altkäemaksu andmises kahtlustatav suurärimees Aivar Tuulberg lennutati piirivalve lennusalga kopteriga Ruhnu saarele, et kapo töötajad saaksid läbi otsida temale kuuluva kinnistu.
PUBLIKU VIDEO: Evelyn Sepp ootab ekraanile poliitilist jutusaadet, mis haigutama ei ajaks  (11)
27.september 2015 14:50
Evelyn Sepp leiab aina vähem aega telekavaatamiseks. Kui ta ise saaks valida saate, mida eetris näha tahaks, sisi oleks see poliitiline talk-show, mis ei ajaks haigutama. Aga millega soovitab Evelyn Publiku lugejatel aega veeta? Vaata videost järele!
Tavaline Savisaar  (104)
25.september 2015 23:30
Milline pilt kujuneb Edgar Savisaarest, kui võtta ära kõik, mis puudutab võimu ja võimumänge, ning jätta alles ainult selge, soe ja inimlik?
Vinge plaan: Evelyn Sepp kavatseb läbida 55 Eesti matkarada  (2)
23.september 2015 07:42
Endine poliitik Evelyn Sepp otsustas matkaselliks hakata ja tahab 55 kuuga läbida 55 Eesti matkarada.
Ruhnlase Aivar Tuulbergi edu Tallinnas
23.september 2015 00:40
Purjetamislemb Aivar Tuulberg on üks neid Äripäeva rikaste edetabelis 100 jõukama ärimehe sekka mahtuvaid ettevõtjaid, kes on osanud linna- ja riigivõimuga soodsaid lepinguid sõlmida.
Evelyn Sepa ema Christi Sepp: olen tütrelt õppinud õnnelik olemist, sest minu põlvkond seda ei oska  (11)
03.september 2015 08:30
Evelyn Sepa (43) ema Christi Sepp (66) on teenekas eesti keele õpetaja, kelle südameasi on olnud puhta keele hoidmine ja edasiandmine. Ta on eesti keelt õpetanud isegi Krimmis, praegu annab naine tunde Narvas keeltelütseumis ja Soldino gümnaasiumis.
Evelyn Sepp taunib rassismi: tõstan käe klaari silmavaate, puhta südame, heliseva hingega usaldava Eesti, mitte valge Eesti eest!  (103)
20.august 2015 15:27
Tänane riigipüha on pannud sisukaid mõtteteri vorpima mitmeid poliitikuid ja avaliku elu tegelasi ning paslik on hetkeks võtta aeg maha ka meil, et neisse süveneda. Evelyn Sepp postitas taasiseseisvumismeeleolus Facebooki mõtiskluse, milles taunib nii õelust, rumalust kui ka rassismi:
Mis juhtus Kristiina Ojulandiga?  (246)
15.august 2015 00:30
„Kõik võivad olla rahulikud, ma pole meeleheitel,” ütleb viimasel ajal kaunis äärmuslike sõnavõttudega esile kerkinud Kristiina Ojuland. Aga mis temaga siis juhtus?
Jälle sätiti poliitik kõrgeks ametnikuks. Eile Lauri Vahtre ja Evelyn Sepp, täna Liisa Pakosta ja Jaak Aaviksoo  (80)
05.juuli 2015 20:38
IRL-i poliitik Liisa Pakosta määrati võrdõiguslikkuse voliniku ametikohale. Kõrvale jäid konkursis osalenud asjatundlikud mittepoliitikud.
Evelyn Sepp kurjustab tenniseliiduga: miks puuduvad Eesti meistrivõistlustelt kohalikud tipud?  (19)
01.juuli 2015 14:57
Eesti spordielu aktiivselt jälgiv endine poliitik Evelyn Sepp on Facebookis teravalt sõna võtnud tenniseliidu aadressil, kes korraldab Eesti meistrivõistlusi samaaegselt Wimbledoni suure slämmi turniiriga, mistõttu ei näe kodupublik meie tippmängijaid Kaia Kanepit, Anett Kontaveiti ega Jürgen Zoppi.
Teenusmajanduse Koda riigikogule: tööjõumaksude langetamine nõuab pikka plaani  (3)
03.juuni 2015 16:25
Teenusmajanduse Koda esitas riigikogule ettepanekud sotsiaalmaksuseaduse ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõule - tuleb fikseerida pikk plaan selleks, et sotsiaalmaksu langetusel oleks mõju ka reaalsete töökohtade loomisele ja pikaalaliste investeeringute tegemisele Eesti majandusse.
GALERII: Embassy of Fashion moeetenduse stiilsed külalised
02.mai 2015 14:59
30. aprillil leidis Kultuurikatlas aset Embassy of Fashion moemaja suurejooneline vaatemäng Aurora Borealis. Üritust külastas moesõprade koorekiht ning rohkelt silmailu pakkusid lisaks esitletud kollektsioonidele ka külaliste outfit 'id!