ETV+

Tõeline staar! Anne Veski läks kollatõvega lavale: mind taheti karantiini panna  (5)
26.mai 2016 21:55
Verni Leivak kirjutas raamatu "Gastrollid U-duuris", milles kuulsad muusikud ja lauljad muljetavad oma seiklustest avaral Venemaal toimunud hiigelkontsertidest. Lauljanna Anne Veski meenutas "Ringvaate" stuudios aega, mil tema Venemaa-kontserdid olid igapäevased ning ta astus lavale lausa kollatõbisena.
Lugeja: aga kes hoolitseb meie endi kodutute eest?  (36)
25.mai 2016 14:49
Saabuvad pagulased saavad näiteks kopsaka üüritoetusega korteritöötukindlustuse, keelekoolitused; erinevad ettevõtted valmistavad tekke ja patju, isegi moodulmaju ehitatakse. Jube palju on ka inimesi, kes lihtsalt pakuvad ennast pagulastele appi. Kõigil käib kibekiire töö, et saaks aga head inimest mängida.
Eesti plaadimüügi edetabelit juhib „Entel-tenteli“ uusversioonidega plaat
25.mai 2016 00:40
Iga Eesti hetke müüduima plaadi "Sinust ongi mu laul" hinnast läheb üks euro Eesti Lasterikaste Perede Liidu toetuseks.
TELETOP: Pärast Eurovisionit taas nalja lainele: "Suure komöödiaõhtu" finaal tõmbas telerite ette meeletu hulga vaatajaid  (2)
24.mai 2016 15:54
Pärast suurt Eurovisioni lainet sattus televaatajate huviorbiiti taas huumor ning möödunud nädala Emori teletoppi troonis "Suur komöödiaõhtu". Teisele kohale maandus Kanal 2 menuseriaal "Pilvede All" ning sellele järgnes "Kodutunne".
Kiire ülevaade: kuidas televiisorit valida  (12)
24.mai 2016 13:49
Juuni keskel saab Prantsusmaal avalöögi jalgpalli Euroopa MM. Augustis peetakse Brasiilias suveolümpiamänge, mis naelutavad telerite ette miljoneid spordisõpru.
Soovitused tugitoolisportlasele: kuidas valida televiisorit?  (9)
24.mai 2016 11:05
Juuni keskel saavad Prantsusmaal avalöögi jalgpalli Euroopa meistrivõistlused ning augustis peetakse Brasiilias Rio de Janeiros suveolümpiamänge, mis naelutavad telerite ette miljoneid spordisõpru üle maailma. Kuidas aga valida televiisorit, et saada suviste ning ka tulevikus toimuvate spordiülekannete jälgimisest maksimaalne elamus?
Eetikanõunik „Viiendast võimust“: ETV poleks tohtinud sellist reklaamfilmi eetrisse lasta  (38)
21.mai 2016 21:15
Neljapäeva õhtul ETV ekraanile jõudnud suhtekorraldusfirmast Powerhouse rääkiv dokumentaalfilm „Viies võim“ tekitas sotsiaalmeedias ning mujalgi elava arutelu selle ümber, kas tegemist on ikkagi dokumentaal- või reklaamfilmiga. ERRi ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk leiab, et tegemist oli siiski eelkõige ühe firma reklaamfilmiga.
Kuulsa spordikommentaatori Toomas Uba ametijärglasest poeg Margus: ETV'sse tööle saamine polnud onupojapoliitika, vaid puhas pojapoliitika!  (3)
21.mai 2016 13:29
"Nädalalõpp Kanal2'ga" hooaja viimases saates võõrustasid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda muude külaliste hulgas ka legendaarse spordikommentaatori Toomas Uba poega Margus Uba , kes isa jälgedes sammudes ka ise juba aastaid samas valdkonnas väga hinnatud on. Avameelselt tunnistas Margus, et tegelikult käibki telemaailmas kõik nii nagu arvatakse — lisaks õigel ajal õiges kohas olemisele tuleb olla ka õige isa poeg.
LPäevik - kultuur
20.mai 2016 23:55
Kalevi meistrikuld ja Valgejõe nõia saladused  (1)
19.mai 2016 00:00
Kalevi korvpallimeeskonnale tõid 25 aastat tagasi ihaldatud meistritiitli kehalt terved ja vaimult tugevad mängijad. Osa tõest, kuidas nii vägevaks saadi, tahab aastaid meeskonna juures töötanud ravitseja Heiki Krimm saladuseks jättagi.
Lätimaal saab jälle nalja!  (20)
18.mai 2016 21:29
Mingil põhjusel esitab ETV+ Kremli narratiivi.
TULINE INTERVJUU: Svjata Vatra ninamees Ukraina võidust ja Venemaa jonnist: ära mine teise riiki relvadega, siis on pärast hea tuju!  (53)
18.mai 2016 20:55
Publik püüdis enne täna ETV+ eetris olnud Eurovisioni teemalist debatti kinni Ukraina folkbändi Svajata Vatra solisti Ruslan Trochynskyi , et aidata tal otse-eetri eel aega parajaks teha ning ka Publiku lugejatele rääkida, mida ta arvab Ukraina võidust ja Venemaa solvumisest. Julgelt ja temperamentselt, nagu talle omane!
HOMSES MAALEHES: Tuntud ravitsejad aitasid Kalevi korvpallurid Nõukogude Liidu meistriks  (3)
18.mai 2016 18:16
Kalevi korvpallimeeskonnale tõid 25 aastat tagasi ihaldatud meistritiitli kehalt terved ja vaimult tugevad mängijad. Sellele aitasid kaasa tuntud ravitsejad Vigala Sass ja Heiki Krimm.
TELEHUNT: "Kuuuurija" Maa atmosfäärist kaugemale ei jõudnud: tüli kui palju, aga saadet ennast polnud ollagi  (11)
18.mai 2016 13:55
Eile paisati fanfaaride saatel eetrisse ajakirjanik Katrin Lusti esimene autorisaade “Kuuuurija”, mis juba enne televaatajateni jõudmist põhjustas selles käsitletava sensitiivi Veet Mano teemal väga palju tüli. Publiku Telehunt otsustas end nimme kell 22:30 teleri ette istutada ja täpselt järele vaadata, mismoodi siis kuulsa sensitiivi “tõeline pale paljastatakse” ja nagu ikka — pettumus ei lasknud end kaua oodata.
Tulekul eriti askeetlik Eurovision? Ukraina valitsuse nõunik: majandusraskusi arvestades võiks hakkama saada umbes 10 miljoni euroga  (10)
18.mai 2016 13:46
Ukraina valitsuse nõunik Jaanika Merilo paljastas tänahommikuses ETV+ saates "Kofe+", et Ukraina loodab tuleval aastal Eurovisioni korraldamisel abi sponsoritelt ja teistelt lauluvõistlusel osalevatelt riikidelt. Huvist Eurovisionit korraldada on teatanud Lviv, Dnepropetrovsk ja Odessa, kus Merilo sõnul võivad toimuda poolfinaalid, kuid lõppvõistlus toimub kindlasti Kiievis, kirjutab Menu .
TELETOP: Televaatajaid köitis enim Eurovisioni I poolfinaal  (4)
17.mai 2016 19:57
Möödunud nädala kõige vaadatum saade oli Eurovisioni lauluvõistluse esimene poolfinaal, kus astus üles Eesti esindaja Jüri Pootsmann . Teisele kohale maandus Eurovisioni finaal ning kolmandaks jäi tavaliselt edetabeli tippu krooninud " Pilvede all ".
Erimeelsused viisid korvpalli ERR-ist  (2)
16.mai 2016 23:55
Sisuliselt polnud valikut, kas lõpetada leping rahvustelevisiooniga või mitte, tõdes korvpalliliit.
Tohoh! Grete Lõbu ja Astrid Kannel ilmusid üheaegselt ekraanile täpselt sama kleidiga  (23)
16.mai 2016 20:49
Tundub, et ETV kahe saate stilistidel on ühiselt hea maitse. Nimelt üllatasid saatejuhid Astrid Kannel ja Grete Lõbu sarnase kostüümivalikuga. Pärast "Ringvaate" otselülitust AK stuudiosse, kasutas Astrid Kannel võimalust ja kiitis kolleegi kleiti.
ERR-i sporditoimetuse juht selgitab, miks korvpalliliit nendega lepingu lõpetas  (25)
16.mai 2016 18:45
Eesti Korvpalliliit otsustas kõik Eesti korvpallikoondise EMi ja MMi valikmängud kolida ETV-st üle Delfi TV ja TV6 ekraanidele. Sellise lepingu sõlmimiseks katkestas alaliit lepingu Eesti Rahvusringhäälinguga.
Janar Talts jääb ilmselt koondise EM-valikturniirilt kõrvale  (7)
16.mai 2016 11:32
Tartu Rocki keskmängija Janar Talts ei tule ilmselt suvel ja sügisel appi Eesti korvpallikoondisele, sest peab juuni alguses minema põlveoperatsioonile.
Kruuda jätab hooaja vahele ja annab kaardilugeja Pärnale
16.mai 2016 09:15
Rallisõitja Karl Kruuda sel aastal rajale ei tule, tema senine kaardilugeja Martin Järveoja istub WRC2 sarjas Sander Pärna kõrvale.
VIDEO: Mirkko Moisar lõi paremhaagiga Kreeka poksija põrandale, täna juba uus matš  (9)
14.mai 2016 14:39
Poksija Mirkko Moisar sai eile Tondiraba jäähallis toimunud Number One Fight Show'l võitu kreeklasest Pavlovs Paisiosest, lüües vastase karmi paremhaagiga avaraundi lõpus põrandale.
KARMID KAADRID: Eesti üks paremaid vabavõitlejaid Alik Tseiko kaotas Tondiraba jäähallis teadvuse  (47)
14.mai 2016 08:17
Eile Tondiraba jäähallis toimunud Nr 1 Fight Showl sai valusa kaotuse Eesti üks parimaid vabavõitlejaid Alik Tseiko, kes ukrainlase Pavel Kušhi poolt kägistusega alistati.
Shvaikovsky: kõige olulisem on teha selgeks ärimudel
13.mai 2016 08:00
Oleg Shvaikovsky, Nortali TIME ärisuuna juht, kes on Ajujahi meeskondade Ticcet ja Wisemile mentor, leiab, et Ajujahist on sel hooajal käinud läbi mitmeid põnevaid ja jätkusuutlikke ideid, millest mõnel on potentsiaali muuta seda, kuidas oleme harjunud teatud tooteid ja teenuseid tarbima.
PUBLIKU VIDEO: Kogu tõde kohtumisest Björn Ulvaeusiga! Karmel Eikner: ta oli nagu hea vanaisa, sai aru, et Jüri närveerib ja rahustas ta maha  (12)
12.mai 2016 21:22
Kolmapäeval leidis aset üks olulisemaid hetk Jüri Pootsmanni elus — kohtumine ABBA asutajaliikme ja helilooja Björn Ulvaeusiga. Selle toimumine sai paljuski võimalikuks aga tänu ERRi staažikale ajakirjanikule Karmel Eiknerile, kes on ühtlasi see, kes Eurovisioni-teemalised saated 1996.aastal ETV ekraanile tõi. Publikule antud intervjuus nõustus Karmel kergitama saladuseloori sellelt, kuidas nii üüratu "vaala" püüdmine käib ja mida ta meie eurolaulikule ütles.
EE ARHIIVIST: Eurovisiooni võit ajas asjaosalised lootusetult tülli  (1)
12.mai 2016 13:12
Täna 15 aastat tagasi võitsid Dave Benton ja Tanel Padar looga "Everybody" Eurovisiooni. Triumfi järel läksid aga lauljate esindajad omavahel riidu. Kaikavedamine jättis jälje nii Bentoni ja Padari kui ka Ivar Musta loodud võidulaulu rahvusvahelisele edule.