ETV+

TELETOP: Menusarja "Pilvede all" juba eestlaste südametest ei kanguta!  (8)
21.juuni 2016 14:55
Eelmise nädala kümne vaadatuma saate edetabel on peamiselt kodumaiste teleprojektide päralt, kuid pead on tõstatanud ka Jalgpalli EM. TV3-l pole jätkuvalt edetabelisse asja ning televaatajate TOP 10 on sõbralikult jagatud vaid ETV ja Kanal 2 vahel.
VAATA: Kuum värk! Ansambel Traffic tõmbab uues muusikavideos parukad pähe ja minikleidid selga  (4)
21.juuni 2016 11:16
Ansambel Traffic on välja tulnud uue singliga “Natukene veel”, mille muusika autoriks on Stig Rästa ning sõnade autoreiks Stig Rästa, Kristjan Vardja ja Silver Laas.
TELESOOVITUS: 8 viisi, kuidas Eesti telekanalid suvepuhuselt naastes end parandada võiksid  (35)
20.juuni 2016 20:37
Eesti telekanalites on täistuurid sisse võtnud suvine režiim. Tähistamaks üleminekut " Midsomeri mõrvade " ja " Tähelaevade " korduste lõpmatule rallile, pani Publik kirja rea saateid, mida me sügisest ERR-i telekanalitesse ootaksime, kuid mis sealt pragu puuduvad. Samuti mõned mõtted, mida samuti suvises rütmis kulgevad erakanalid võiksid sügisest ehk kõrva taha panna.
Erki Nool: keegi ei jätnud Venemaa kergejõustiklasi pahatahtlikult olümpialt eemale  (47)
18.juuni 2016 19:01
Sydney olümpiavõitja Erki Nool ütles Venemaa kergejõustiklaste Rio olümpialt eemale jätmise otsust kommenteerides, et usub, nagu poleks IAAF-il midagi muud lihtsalt üle jäänud.
Tarmo Rüütli EM-i kommentaar: ainult mängu domineerimisest ei piisa  (3)
16.juuni 2016 22:15
Võimu võib olla rohkem, käike võib olla rohkem, aga kui seda palli väravasse ei saa, siis pole midagi teha. Ukraina – Põhja-Iirimaa mäng näitas taaskord, et ainult mängu domineerimisest ei piisa.
Tähelepanek: ERR-i ilmateadustaja särk tekitas publikus elevust  (7)
16.juuni 2016 00:10
Tähelepanelik televaataja läkitas eile Delfile mureliku vihje: „Terevisiooni” ilmateadustaja Martin Mileiko T-särgi sõnum propageeriks justkui ETV otse-eetris kanepi suitsetamist.
TELEKAJA: Viini Filharmoonikute lummuses
16.juuni 2016 00:00
Nädal tagasi neljapäeva õhtul võis ETV vaataja näha sündmust, mis üha sügavamalt ja aina meeldivamal moel muusikasõprade teadvusesse juurdub, ning mida just koos suvega oodatakse. Pean silmas Viini Filharmoonikute öökontserti muinasjutulises Schönbrunni lossi aias.
“Suvenaabrid” varsti ekraanil
16.juuni 2016 00:00
Laulusaate “Suvenaabrid” salvestused käivad täie hooga. ETV ekraanile jõuab sari juuli keskel.
„TV 10 olümpiastarti“ sarjast ilmub raamat
15.juuni 2016 19:51
Tuleval aastal ilmub Tammerraamatu kirjastuse, Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös ülevaatlik raamat 45-aastase ajalooga laste- ja noorte võistlussarjast „TV 10 olümpiastarti“. Selle kinnituseks sõlmiti täna Kadrioru staadionil heade kavatsuste leping. Raamatu autorid on kogenud spordiajakirjanikud Andrus Nilk ja Kristi Kirsberg.
PÄEVA KLÕPS: "Terevisiooni" ilmateadustaja särk saatis otse-eetrisse põneva sõnumi: kanep, naturaalne inspiratsioon!  (82)
15.juuni 2016 12:02
Tähelepanelik televaataja läkitas täna Publikule mureliku vihje: " Terevisiooni " ilmateadustaja Martin Mileiko näikse ETV otse-eetris kanepit propageerivat. Miks muidu kuulutas telenäo tänahommikune suviselt kollane T-särk: "Kanep, naturaalne inspiratsioon".
FOTOD: Oliver Timmusk aitas Pärnul ja Lihulal mõõtu võtta
13.juuni 2016 08:45
ETV ja Maalehe ühine saatesari " Suvenaabrid " oli pühapäeval Pärnus, kus omavahel võtsid mõõtu head naabrid Pärnu või Lihula. Külalisesinejaks oli seekord Oliver Timmusk ja saadet vedas alati heatujuline ja energiline Gerli Padar. Kes aga võistulalumise võitis, näeb juba 23. juulil ETVst!
Aivar Pohlaku EM-i kommentaar: Inglismaa - Venemaa mängu tähtsusest eestlastele  (92)
12.juuni 2016 08:07
Turniiri avamängu järgne ETV stuudiost kojusõit kujunes ebatavaliselt pikaks, sest öised laevad veel ei sõida ja laupäevahommikune esimene väljub hiljem kui teistel päevadel. Kui kell 6.15 peale neljatunnist autos magamist laevale sõitsin, püüdsin kinni võõra vanema mehe kullipilgu - hetk hiljem oli minu varrukas tema näppude vahel ja kuulsin viisakat, kuid nõudlikku küsimust Eesti koondise peatreeneri vallandamise kohta.
Raske haigusega võidelnud klassikatäht Sten Heinoja: kõige olulisem on lootus  (8)
10.juuni 2016 23:55
Tänast Pardirallit külastav muusik ei ole seal tavaline heatahtlik külastaja. Teda seob vähiteemaga sootuks isiklikum kogemus.
FOTOD: Hüvasti, Ellen Niit! Armastatud lastekirjanik saadeti Jaani kirikus viimsele teekonnale
10.juuni 2016 14:02
Täna kell 12.30 saadeti Tallinna Jaani kirikust viimsele teekonnale Ellen Niit , kellega käisid hüvasti jätmas nii tema pere, sõbrad, kolleegid kui ka president Toomas Hendrik Ilves. Armastatud lastekirjanik maetakse Rahumäe kalmistule abikaasa Jaan Krossi kõrvale.
Anu Välba oma hommikusaatest: püüan säravatest meelelahutusraamidest seekord kaugemale astuda
10.juuni 2016 13:06
ETV saate “Hommik Anuga” juht Anu Välba edestas Kroonika korraldatud Meelelahutusauhindade galal samale tiitlile kandideerinud Tuuli Roosmad ja Eda-Ines Ettit — 15 675 häälega valis rahvas ta aasta parimaks naissaatejuhiks!
Kiirkursus: kõik, mida telerit ostes teada  (32)
10.juuni 2016 13:00
Kui nõuka-ajal oli teleri ostmiseks tarvis telekaostuluba, siis tänapäeval nõuab tehnoloogia areng tublisti aega ja süvenemist, et õiget valikut teha.
Pilk peale ja volüüm põhja! ETV ja Raadio 2 teevad täna otseülekande David Guetta suurejooneliselt kontserdilt  (4)
09.juuni 2016 19:30
Täna õhtul kell 23.50 toovad ETV ja Raadio 2 otseülekandes vaatajateni-kuulajateni elektroonilise tantsumuusika superstaari David Guetta kontserdi Pariisist.
Legendaarse ABBA saladused saavad paljastatud: VAATA täna õhtul Karmel Killandi eksklusiivintervjuud Björn Ulvaeusiga!
09.juuni 2016 17:30
Täna õhtul kell 19.30 jõuab ETV ekraanile verivärske saade " ABBA forever", kus muusik ja helilooja Björn Ulvaeus paljastab unustamatu Rootsi ansambli ABBA saladused.
Toomas Lepp ERRi auditist: Halloo, riigimehed, mille põhjal otsustatakse igal aastal üle 30 miljoni kulutatamine?  (25)
08.juuni 2016 14:02
Vastupidiselt mõnedele kõrgetele ametnikele nagu EU komisjonär Andrus Ansip, mõni vabariigi valitsuse liige ja koalitsioonipoliitikud, olen arvamusel, et Riigikontrolli tegevus viimasel ajal on tulemusrikas ja vajalik, et aru saada riigi toimimisest ja sellest, kuidas riik on maksumaksja raha kulutanud.
Laupäeval toimuv Narva Energiajooks pakub liikumisrõõmu ja meelelahutust tuhandetele
08.juuni 2016 12:30
Laupäeval, 11. juunil toimuv Narva Energiajooks pakub lisaks põnevale sportlikule programmile ka mitmekülgset meelelahutust nii osavõtjatele kui pealtvaatajaile. Osavõturekordi suunas liikuvale Energiajooksule on tulemas üle nelja tuhande liikumisharrastaja.
Kaur Kender – õilis персевест  (19)
08.juuni 2016 01:54
Skandaalne intellektuaal Kaur Kender (äsja sai 45) toitub ühiskonna ärritusest, mida tal ikka ja jälle õnnestub esile kutsuda.
Mihkel Raud: olen poliitikuna läbi kukkunud  (394)
07.juuni 2016 20:27
SDE liige, tuntud saatejuht, (aja)kirjanik ja muusik teatas, et lahkub poliitikast, sest see töö ei ole talle.
Trafficu esimene megahitt jääb Sitg Rästale eluks ajaks meelde: hea, et nutma ei hakanud
06.juuni 2016 17:25
Ansambel Traffic tähistab tänavu kümnendat tegutsemisaastat ning laulukirjutaja Stig Rästa meenutas, et nende esimese singli ilmumine pani teda nii heldima, et ta võitles lausa pisaratega.
Nestor nimetas tõsisemate konkurentidena kolme presidendikandidaati  (92)
06.juuni 2016 08:58
Sotsiaaldemokraatide presidendikandidaadi Eiki Nestori sõnul näeb ta enda tõsisemate konkurentidena Marina Kaljuranda, Siim Kallast ja Allar Jõksi.
FOTOD ja VIDEO: Suvenaabrid muutusid rahvusvaheliseks  (1)
05.juuni 2016 22:43
ETV ja Maalehe ühine saatesari " Suvenaabrid " sai avalöögi Mõisakülas. Sarja esimesel salvestusel oli rahvusvahelist hõngu, sest mõõtu võtsid omavahel Mõisaküla ja Ruhja ning külalisesinejaks oli läti laulja, näitleja, saatejuht ja helilooja Lauris Reiniks. Lõbusat saatesalvestust ei seganud ka korralik paduvihm. Kes aga võistulalumise võitis, näeb juba 20. augustil ETVst!
Raimond Kaljulaid: sotside agressiivne soov defineerida uus "põhikonflikt" ühiskonnas on vesi EKRE veskile  (166)
05.juuni 2016 09:54
Jevgeni Ossinovski viimase aja sõjakate sõnavõttude eesmärk on leida üles teema, mis kergitaks SDE reitingut enne kohalike omavalitsuste valimisi, kuid pigem võidab Ossinovski retoorikast EKRE.
Aavo Pikkuus: vahel ma tõesti olen mõelnud, et milleks see kõik  (110)
03.juuni 2016 23:55
Eesti jätab oma spordisangarid unarusse, kui nad abi vajavad, tõdeb juba pikka aega ajukasvajaga võitlev olümpiavõitja Aavo Pikkuus. Just sellepärast, tervise hoidmiseks peab ta oma trofeekapi sisu tükkhaaval maha müüma.
Indrek Treufeldt pälvis Valdo Pandi nimelise ajakirjanduspreemia  (7)
03.juuni 2016 20:16
Rahvusringhäälingu Valdo Pandi nimeline ajakirjanduspreemia läheb tänavu ETV saatejuhile Indrek Treufeldtile. Laureaaditiitli tõi pikaaegne silmapaistvalt hea ja mitmekülgne ajakirjanduslik tegevus.