ETV+

Toomas Lepp Savisaarele sarjas mängimise eest raha ei maksa: Savisaar ei saanud raha, ei saa tulevikuski mitte pennigi  (50)
30.aprill 2016 11:24
TTV juht Toomas Lepp kõneles LP -le Savisaare sarja tagamaadest. "Arvan, et „Savisaare protsessi” tegemine maksis vähem kui mõne teise seriaali tootmine. Ma ju tean, kui palju maksab „ Õnne 13 ” tootmine..."
Toomas Lepp: „Savisaare” seriaal on reaalfantaasia. Välja kukkus ta komöödiana  (121)
29.aprill 2016 23:55
Kui see arv välja öelda, ütleb vaenulik seltskond kohe: Noh, selle raha eest oleks võinud osta lasteaiale tekke ja mida kõike veel! "Sellist jama ei tahaks nagu kuulata,” põhjendab Toomas Lepp vajadust seriaali maksumus saladuseks jätta.
VÄRSKE UURING: Eesti Ekspress on kõrgema sissetulekuga inimeste seas eelistatuim ajaleht
29.aprill 2016 14:49
Turu-uuringute AS-i poolt avaldatud lugejauuringu järgi on Eesti Ekspress Tallinnas ja Põhja-Eestis kõrgema sissetulekuga lugejate seas ülekaalukalt eelistatuim ajaleht, edestades Postimeest rohkem kui 20 protsendiga.
VIDEOD: "Rakett69" puust ja punaseks! Kuidas määrata veregruppe ja kuidas DNA abil laste vanemaid tuvastada?
29.aprill 2016 11:36
"Rakett69" saate teadustoimetaja Juhan Koppel näitab kahes erinevas videos, kuidas määrata veregruppe ning kuidas DNA abil laste vanemaid tuvastada. Vaata ise! Ära unusta, et "Rakett69" kuuenda hooaja võitja selgub juba sel laupäeval, kell 19:35 ETV-s!
FOTOD: Traffic sai 10-aastaseks ning salvestas live-plaadi! Kas käisid ka kuulamas?  (1)
29.aprill 2016 10:30
10. sünnipäeva puhul otsustas Traffic stuudiopillidelt tolmu maha pühkida ning salvestada sünnipäevale vääriline akustilises võtmes live-plaat. ERRi 1. stuudios tehtigi asi ära ning kampa kutsuti tavapärasele koosseisule lisaks veel üle 10 muusikust sõpra, kes varasemalt bändiga ühel või teisel moel lavalaudu jaganud on.
Tohoh! Veel pole Eurovisionilegi jõutud, aga juba pannakse müügile Eesti Laul 2017 piletid!  (4)
28.aprill 2016 21:42
Suurejooneline konkurss Eesti Laul 2017 pole enam mägede taga ning järgmise aasta lauluvõistluse finaali piletid jõuavad müügile juba 5. mail, teatab ERR. Asjaga ollakse eriti varajased, kuna Eesti Laulu finaal oli ülimenukas ning Saku Suurhall müüdi kiiresti välja. Selleks, et kõik huvilised kontserti nautima pääseksid, tulevad järgmise aasta finaalipiletid müügile juba nädala aja pärast.
Mõtlemapanevad filmid ETV2s
28.aprill 2016 00:00
Maikuud tähistab ETV2 traditsiooniliselt keskkonnakuuna, mil vaatajad näevad head valikut temaatilisi dokumentaalfilme, mis on pälvinud rahvusvahelise tunnustuse.
TELEKAJA: Mitte miks või kuidas, vaid kes
28.aprill 2016 00:00
Presidendivalimistest kipub tulema selle aasta suursündmus. Kindlasti suurem, kui see iial varem on olnud. Küsimus, miks meil üldse presidenti vaja on, ki­- pub jääma tagaplaanile, sest “miks?” pole enam tähtis, “kuidas?” ka mitte, olulisem on “kes?”.
Tõnis Niinemets: kes tahavad minuga muusikali teha, peavad riskialtid olema!
27.aprill 2016 08:00
"Õnneks on tõesti nii, et siiamaani on töö olnud väga mitmekesine," muigab näitleja Tõnis Niinemets, kes on kaasa teinud nii draama- kui ka tantsulavastustes, seriaalides, start-up comedy’s "Ämbrisse astumise ajastu" ning ETV ja Kanal 2 komöödiasaateis.
Kalju Rand sahistab: Lukskorter liikus maksuparadiisi
27.aprill 2016 00:30
Advokaadid ärevil - Lukskorter liikus maksuparadiisi - ETV tõlkega jännis - Templirüütel haaras sule - Sanitaartehnika müüjad pesid raha? -
SA VAATA VAID: Ingrid Peek, Eesti rahva tšakrate avaja  (5)
27.aprill 2016 00:30
Uue generatsiooni kosmosemutiks nimetatud Ingrid Peek tundis kuus aastat tagasi, et õhus on asju, millest peab rääkima. Sündis kultussaade "Hallo, Kosmos!".
Häirekeskuse töötaja Anne Kuuskmann sai 18-aastase noormehe raudteelt päästmise eest teenetemärgi  (17)
26.aprill 2016 19:32
Häirekeskuse valvevahetuse juht Anne Kuuskmann pälvis raudteeohutuse edendajatelt elu päästmise eest teenetemärgi - nimelt veenis ta suitsiidikavatsusega noormehe raudteerööbastelt lahkuma.
DELFI VIDEO: "Rakett69" finalist Gregor: ma olen selline inimene, kes innustaks ka teisi. See on minu X-faktor
26.aprill 2016 12:35
9. jaanuaril ETV ekraanil oma kuuendat hooaega alustanud noorte teadussõu Rakett69 on jõudnud lõpusirgele. Viieteistkümne võistleja seast kaks - Frida Laigu ja Gregor Randla on end läbi katsumuste võidelnud superfinaali, kus peab selguma, kes neist kahest tänavu Rakett69 peaauhinna, 10 000€ stipendiumi koju viib. Finaalsaade on ETV eetris 30. aprillil, kell 19:35. Delfi Noorte Hääl rääkis Gregoriga.
DELFI VIDEO: "Rakett69" finalist Frida: olenemata soost oleks saadet võita väga tore
26.aprill 2016 12:31
9. jaanuaril ETV ekraanil oma kuuendat hooaega alustanud noorte teadussõu Rakett69 on jõudnud lõpusirgele. Viieteistkümne võistleja seast kaks - Frida Laigu ja Gregor Randla on end läbi katsumuste võidelnud superfinaali, kus peab selguma, kes neist kahest tänavu Rakett69 peaauhinna, 10 000€ stipendiumi koju viib. Finaalsaade on ETV eetris 30. aprillil, kell 19:35. Delfi Noorte Hääl käis Fridaga juttu puhumas!
Otse töölt Tšernobõli. Veega kiirgust maha pesema ja robotit asendama  (6)
26.aprill 2016 00:10
Eesti meestele tuli armeelt kordusõppuse kutse, aga tegelikult mindi reaktori katusele, kus isegi robotid kiirgusele vastu ei pidanud.
PUBLIKU VIDEO: Mihkel Raud täheldab kasvavat nõuka-nostalgiat: mõeldakse, et olid need venelased, mis nad olid, aga see "must jõud ja hirm" on palju hullem!  (53)
25.aprill 2016 12:39
Vahur Kersna koostatud Alo Mattiiseni mälestussaates paljastati mitmeid huvitavaid poliitilisi fakte, millest üheks oli, et Eesti muusikute koorekiht eesotsas Alo Mattiiseni ja Ivo Linnaga vandusid 90ndate algul truudust Mart Laarile ja see lojaalsus keelas teiste poliitiliste jõududega koostööd tegemast. 90ndatel muusiku, mitte poliitikuna tegutsenud Mihkel Raud kinnitas seda kuuldust ja põhjendas ühtlasi Publikule antud intervjuus, miks asjalood just niimoodi kujunesid.
PALJU ÕNNE! Juubilar Andres Sõbra aegade värvikamad tsitaadid ja nostalgilised fotod  (13)
25.aprill 2016 07:30
Täna tähistab oma 60. juubelit endine tippkorvpallur ja legendaarne treener Andres Sõber . Kuigi nii mängija kui juhendajana on Sõbral ette näidata mitmeid vägevaid saavutusi, võib tema firmamärgiks pidada just värvikaid tsitaate, mis läbi aegade kedagi külmaks pole jätnud.
Tuuli Roosma oma lapsi eliitkooli ei pane: ega ükski kool ei tee targast lapsest lolli ja vastupidi  (158)
24.aprill 2016 19:00
Aastaid perega mööda maailma ringi rännanud Tuuli Roosma on tagasi kodus. "Ütleme nii, et igaveseks," sõnas ta ETV saates "Hommik Anuga". "Lapsed lähevad sügisel kooli ja see teeb meid paratamatult paiksemaks," selgitas Roosma.
PALJU ÕNNE! Hanna-Liina Võsa ootab oma esimest last  (142)
24.aprill 2016 11:44
Muusikalinäitleja Hanna-Liina Võsa võtab esinemistest pausi ja teostab eluaegse unistuse — olla õpetaja.
PIILU TIISERIT: Saatuslik episood! "Rakett69" teadusmängus selguvad finalistid, kes jätkavad võistlust 10 000 eurot nimel
22.aprill 2016 13:23
Finaali eel on esikolmikul närvid püsti — vaid kaks neist saavad pidada viimase lahingu 10 000 euro nimel. Kes nutikatest õpilastest pääsevad finaali, selgitatakse välja DNA ja veregruppide abil, sest võistlejad pannakse proovile bioloogias. Piilu treilerit ning hääleta, kes läheb sel laupäeval koju!
VIDEO: Mart Laar Alo Mattiiseni oskusest luua kampaaniamuusikat: kui ta idee välja pakkus, oli ka kohe laul olemas  (4)
22.aprill 2016 07:30
Alo Mattiisen saanuks tänavu 55-aastaseks, ent tema elutee jäi ebaausalt lühikeseks. Mees, kes kirjutas laulva revolutsiooni suurteosed, jättis maha enda isikust suure jälje ning tema mälestamiseks pani Vahur Kersna kokku lausa kahetunnise saate, milles meenutavad suurkuju tema pikaaegsed sõbrad, kolleegid ja perekond. Mida oli tuntud helilooja kohta öelda Mart Laaril — saad teada videost!
VIDEO: Alo Mattiiseni tütar Mariita meenutab, kuidas nad isaga jänest sõitsid!
21.aprill 2016 22:30
Alo Mattiisen saanuks tänavu 55-aastaseks, ent tema elutee jäi ebaausalt lühikeseks. Mees, kes kirjutas laulva revolutsiooni suurteosed, jättis maha enda isikust suure jälje ning tema mälestamiseks pani Vahur Kersna kokku lausa kahetunnise saate, milles meenutavad suurkuju tema pikaaegsed sõbrad, kolleegid ja perekond. Helilooja tütar Mariita rääkis Vahur Kersnale antud intervjuus, kuidas ta oma isaga kord rongis jänest sõitis — vaata videot!
PUBLIKU VIDEO! Vahur Kersna: käib mingisugune võistlus selle nimel, et kes ikkagi oli Alo Mattiiseni parim sõber  (27)
21.aprill 2016 20:50
Homme on Alo Mattiiseni sünniaastapäev ning sel puhul läheb ETV eetrisse kaks tundi kestev saade "Alo. Surematu", mille autoriks on staažikas telemees Vahur Kersna . Publikule antud intervjuus tõstatas Kersna saatelt saladuskatet ja paljastas, kui oluline tuntud helilooja tema enda jaoks oli.
"Foorumi" ajal Twitteris: Eesti otsib superpresidenti. Ja ta peaks oskama lennata!  (17)
21.aprill 2016 18:08
Eile arutati ETV saates "Foorum" milliseid väärtusi peaks kandma president ja millised peaksid olema tema ülesanded. Poliitikute aruteluga samaaegselt toimus elav arutelu ka sotsiaalmeedias.
TEST: Kuidas töötab eestlaste loodud äpp Ticcet, mis pakub reisijuhi teenust  (1)
21.aprill 2016 15:22
«Võõras linn, vaba aega kuus tundi, reisiplaani pole.» Kas kõlab tuttavalt? Tallinna osas on sellele probleemile lahendus leitud. Tarvitseb vaid laadida alla Ticcet’i äpp ja voilà: sinu ette tuuakse valik kohalikke kultuuri- ja meelelahutusasutusi – nii loomaaed, teaduskeskus kui muuseumid.
VIDEO: Heinz Valk Alo Mattiiseni loomingust: issanda inglid ise suunasid Alo hinge sellise vajaduse midagi niisugust kirjutada  (7)
21.aprill 2016 12:48
Alo Mattiisen saanuks tänavu 55-aastaseks, ent tema elutee jäi ebaausalt lühikeseks. Mees, kes kirjutas laulva revolutsiooni suurteosed, jättis maha enda isikust suure jälje ning tema mälestamiseks pani Vahur Kersna kokku lausa kahetunnise saate, milles meenutavad suurkuju tema pikaaegsed sõbrad, kolleegid ja perekond.
Suur saade Alo Mattiisenist
21.aprill 2016 00:00
Reedel, 22. aprillil, Alo Mattiiseni 55. sünniaastapäeval näitab ETV Vahur Kersna mastaapset käsitlust laulva revolutsiooni käilakujuks saanud helilooja elust, loomingust ja saatusest.
Jurist "Vabariigi kodanikes": suguhormoonid mõjutavad palgaerinevust  (69)
19.aprill 2016 21:19
Jurist Raivo Salumäe väitis ETV saates "Vabariigi kodanikud", et soolise palgalõhe probleem on olemas, kuid see on väheoluline ning jutt sellest probleemist on sisse imporditud. Veel lausus ta, et naised ei küsi endale sama palju palka kui mehed suguhormoonide tõttu.
Vahur Kersna tegi Alo Mattiisenist eluloosaate: peab olema ikka väga tuim inimesetükk, kui selle lõpuks pole paar korda pisar langenud!  (24)
19.aprill 2016 21:14
Käesoleva nädala reedel oleks helilooja Alo Mattiisen tähistanud oma 55. sünnipäeva, selle asemel peavad seda tegema küünalt süüdates aga teised, kuna Alo lahkus vabasurma juba lausa 20 aastat tagasi. ETV õhtuses vestlussaates "Ringvaade" paljastas staažikas telemees Vahur Kersna mõningaid fakte mahukast eluloosaatest, mille ta Mattiiseni mälestuseks valmis tegi ja selle tarbeks tohutult informatsiooni läbi "hekseldas".