ETV+

LUGEJA ARVUSTAB: Eesti Laul oli hea tapeet - sai rahulikult võileiba tegemas käia ja tualetti külastada, polnud tunnet, et millestki heast ilma võib jääda  (16)
14.veebruar 2016 20:15
Eilne Eesti Laulu 1. poolfinaal kiskus Publikus kommentaariumi kihama - nagu ikka, ei sobinud ühele üks või teisele teine. Üks kommentaar paistis aga silma ja andis teistele eeskuju oma põhjalikkuse ning kena kirjaviisiga, olles samas päris vaimukas. Toome selle siinkohal teistelegi lugemiseks ära.
Ooperistaar autoturul: Eesti Laulu vaheklipis kõrvalosa "mänginud" punane kabriolett pandi müüki  (2)
14.veebruar 2016 13:25
Eile Eesti Laulu 1. poolfinaali saates nähtud ooperiklipis osalenud punane Alfa Romeo Spider kabriolett on müügis.
BLOGI, FOTOD, VIDEOD: Eesti Laulu finaalis näeme Cartooni, Kati Laeva, Mick Pedajat, Laurat ja Kéad!  (353)
13.veebruar 2016 23:36
13.veebruari õhtul selgusid Eesti Laulu esimesed finalistid, kelleks osutusid Mick Pedaja, Kati Laev ja Noorkuu, Cartoon ja Kristel Aaslaid, Laura ning Kéa. Publik jälgis kõike toimuvat ning tõi Sinuni põnevaid momente nii stuudiost kui telgitagustest! Õhtul osalesid külaliskommentaatoritena Cool D, Jüri Muttika ja Aapo Ilves. Kas oled tulemusega rahul?
PUBLIKU VIDEO: Eksperiment! Kéa iseloomustab loosi tahtel Kati Laeva: tal on väga tugev hääl, sellega võib kaugele jõuda!  (2)
13.veebruar 2016 20:15
Publik pani kõik tänased eestilaululised proovile ning jättis loosiõnne otsustada, kelle kohta iseloomustusi anda tuleb. Kéale sattus Kati Laev ja Noorkuu — mida peab ta Kati tugevuseks? Miks peaks Eesti rahvas hääletama Kéa poolt? Vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: Eksperiment! Mick Pedaja iseloomustab loosi tahtel Windy Beachi! Milliseid videosid on nad Tuuliga teineteistele saatnud?
13.veebruar 2016 18:40
Publik pani kõik tänased eestilaululised proovile ning jättis loosiõnne otsustada, kelle kohta iseloomustusi anda tuleb. Mick Pedajale sattus Windy Beachi projekti vedaja Tuuli Rand — milline mälestus neid seob? Miks peaks Eesti rahvas hääletama Mick Pedaja poolt? Vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: Eksperiment! Helina Risti iseloomustab loosi tahtel Würfflit: mulle tohutult meeldib Rosanna hääl!
13.veebruar 2016 17:44
Publik pani kõik tänased eestilaululised proovile ning jättis loosiõnne otsustada, kelle kohta iseloomustusi anda tuleb. Zebra Islandi frontwoman ile Helina Ristile sattus Würffel — mida arvab ta Rosanna häälest ja sellest ansamblist üldiselt? Miks peaks Eesti rahvas hääletama Zebra Islandi poolt? Vaata videot!
PÄEV PUBLIKUGA: Tehtud! Meie Instagrami kaaperdas auväärne saatejuhtide duo — perekond Kõrvitsad!  (16)
13.veebruar 2016 17:40
Eesti Laulu esimene poolfinaal tõi Publiku Instagrami perekond Kõrvitsad, kes jagasid meiega oma tegemisi terve päeva vältel. Henry on ühtlasi seni säravaima Publiku-päeva autor. Mäletad veel kulgemist koos Genkaga FoRevo kontserdi eel? Meenuta SIIT . Kuidas meeldis?
PUBLIKU VIDEO: Eksperiment! Tuuli Rand iseloomustab loosi tahtel Kéad: kohtusime esimest korda Protestis...
13.veebruar 2016 17:31
Publik pani kõik tänased eestilaululised proovile ning jättis loosiõnne otsustada, kelle kohta iseloomustusi anda tuleb. Windy Beachi projekti taga seisvale Tuuli Rannale sattus Kéa — kus toimus nende esmakordne kohtumine ja mis seob neid Eesti Laulul? Miks peaks Eesti rahvas hääletama Windy Beachi poolt? Vaata videot!
FOTOD: Eesti Laulu poolfinaali stuudiot kaunistavad suured pehmed elevandid!  (1)
13.veebruar 2016 15:06
Publik on juba ETV majas kohal ning meil on hea meel teatada, et sel aastal on stuudiokujundus eriti lahe. Nagu piltidelt näha võib, kaunistavad saali lõbusad elevandipoisid ning prevaleeruvad jahedad sinakad ja rohekad toonid. Autoriks on sisekujundaja Marit Kutser. Vaata galeriid!
Aasta pressivideo kolme nominendi seas on kaks Delfi projekti!  (1)
12.veebruar 2016 20:42
"Aasta pressivideo 2015” konkursi raames valiti kuuekümne töö hulgast välja kolm nominenti, nendest kaks on Delfis ilmunud lood/projektid.
Vaat, mis kõik välja tuleb! Würffel sattus Eesti Laulule Mart Normeti pealekäimisel  (1)
12.veebruar 2016 17:05
Sel aastal osaleb Eesti Laulul esmakordselt ansambel Würffel , kes sattus võistlustulle ETV meelelahutustoimetuse juhi Mart Normeti pealekäimisel.
Vanus, see on lihtsalt number: maailma vanim albatross muudkui muneb!  (5)
12.veebruar 2016 16:25
Albatrossiproua nimega Wisdom tuli ilmale aastal 1951, mil Kremlis istus veel Stalin, ETV polnud tegevust alustanud ja kosmosesse polnud saadetud ühtki tehiskaaslast.
PIILU TIISERIT: "Rakett69" kuuendas saates pannakse proovile noorte teadustalentide ellujäämisoskused
12.veebruar 2016 12:24
"Rakett 69" teadusmängu kuuendas saates tuleb võistlejatel panna proovile oma ellujäämisoskused. Ka sel korral peab keegi saatest lahkuma.
LOE: 10 osalist, 10 fakti! Kes on Eesti Laulu "bätman"? Kellel on tülpimus juba peal, kellel keerukaim lava show ?
11.veebruar 2016 22:28
ETV õhtuse meelelahutusmagasini "Ringvaade" reporter Mai Palling juhatas televaatajad Eesti Laulu backstage'i, kus ta nuhkis kadestusväärse järjekindlusega välja ka need detailid, mille peale artistid ise polekski tulnud. Näiteks, kes näeb välja nagu Märt Avandi? Kuhu on kadunud "meie Rosanna"? Kes on Eesti oma "bätmän"?
Meisterjaanil on veel küllaga õppida! Need stepidaamid toodavad suisa ennekuulmatut "parmupillihullust"  (7)
11.veebruar 2016 21:43
Kui Eesti rahvas saab ülejärgmisel laupäeval kaasa elada Meisterjaani parmupillihullusele ETV ekraanil, siis Publik pakub Sulle Youtube'i vahendusel vaadata hoopis intensiivsemat kütet. Meisterjaanil on veel küllaga õppida!
Mikrobioloogia professor: ei ole tõestatud, et Zika viirus teeks midagi tervele täiskasvanud inimesele, kes ei kavatse rasestuda  (21)
11.veebruar 2016 21:42
Tartu ülikooli professori Irja Lutsari sõnul kulgeb 80 protsendil inimestest Zika viirus ilma sümptomiteta ning hetkel suurt ohtu ei ole.
Lähemegi kambaga hulluks! Mart Normet kiidab Weekendi: tundub, et pärast seda aastat on Pärnus kõik ära käinud!  (1)
11.veebruar 2016 19:42
ETV meelelahutustoimetuse boss Mart Normet juba teab, millest räägib ning tema meelest on Weekend Festival Baltic parim asi, mis ühe muusikasõbraga juhtuda saab.
Armastatud illustraator Siima Škop suri 95-aastasena  (12)
11.veebruar 2016 18:54
Meie hulgast lahkus 95-aastasena legendaarne raamatuillustraator Siima Škop, vahendab ETV kultuuriportaal .
Telekaja: Eesti oma poliitiline seebikas
11.veebruar 2016 05:15
Lõplikult sai nüüd otsa ETV laupäevaõhtune sari “Downton Abbey”. Selle üle võib kurvastada, aga võib ka rõõmustada. Miks?
Vabaerakond ajab parlamendis oma jonni eelnõuga, mille seaduseks saamisesse isegi ei usuta  (45)
08.veebruar 2016 17:12
Vabaerakonna välja käidud alternatiiv kooseluseadusele - samasoolistele mõeldud paarkonna seadus - paiskas möödunud aasta lõpus õhku mitmeid küsimusi: ega võimalik seadus samasoolisi kooselu registreerida soovivaid paare ei diskrimineeri ning kas eelnõu algatajate argumendid on ikka piisavalt veenvad. Paarkonna seaduse üks eestvedajaid, Vabaerakonna fraktsiooni liige Jüri Adams kergitas ETV "Foorumis" saladusteloori ning nentis, et ega erakond ise paarkonna seaduse eelnõu väga tõsiselt ei võta.
Eesti Laul 1. poolfinaal — Laura ja Cartoon kindlalt finaali!
08.veebruar 2016 11:17
Aasta suurim kodumaine lauluvõistlus Eesti Laul 2016 stardib laupäeva, 13. veebruari õhtul, mil ETV stuudios kõlavad esimese poolfinaali 10 laulu. Neist hääletavad žürii ja telepublik viis laulu suurde finaali. Kellel võiks olla šansse sinna jõuda?
PUBLIKU VIDEO: Gertu Pabbole meenub ETV koridorides alati staarisaade: kui siia tulen, on kurb tunne, et kus on teised?
08.veebruar 2016 08:05
Kuna Gertu Pabbo lauljakarjäär sai Eesti rahva jaoks alguse ETV koridorides, kus filmiti suurprojekti "Eesti otsib superstaari", meenutab talle siiani see, kuidas üheskoos teiste osalistega igaks saateks valmistuti. Nüüd on aga aeg edasi läinud ja uueks ülesandeks koos Priit Pajusaarega lihvida täiuslikkuseni Eesti Laulu pala "Miljon korda". Kes on Gertu kleidi autor? Kes lõi lavavisuaali? Millise koha kallal on kõige rohkem vaeva nähtud? Kuidas Pajusaar Gertuga rahule on jäänud? Kas lauljatar mõlgutab ka juba Eurovisioni-mõtteid? Vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: I Wear* Experiment: kui saame finaali, siis paneme veeeeeeel rohkem trumme lavale!
07.veebruar 2016 16:48
Eesti Laulu teise poolfinaali õhtupoolde planeeritud I Wear* Experiment oli ETV majas juba varakult valmis ja senikaua, kuni nende solist Johanna Eenma oma häält lahti laulis, sai Publik bändi meesperega jutule. Millest unistavad Hando Jaksi ja Mikk Simson ja mis on bändi ülim eesmärk? Millise konkurendiga on juba lava jagatud ja kellega tahaks? Kui palju "fiilitakse" teineteise ideid ja kui tihti tülli minnakse? Kellel on bändis kõige teravamad okkad? Vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: Miks mitte?! Grete Paia tahaks Meisterjaaniga lava jagada: ma arvan, et see oleks väga kreisi, aga väga äge!
07.veebruar 2016 15:35
Eesti Laulu teise poolfinaali pärastlõunasesse kavva pandud Grete Paia on ETV majas olnud üsna hilisest etteastest hoolimata juba hommikust saadik. Kas on ka pingeline niimoodi istuda ja lihtsalt oodata või on sellel ka mingi eesmärk? Kust hangib Grete oma riided, et alati nii cool välja näeb? Kes on aidanud stiliseerida tema lavaolemist? Kes meeldivad konkurentidest enim? Vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: Tubli! Jüri Pootsmann sai angiinist võitu: olen ainult maganud ja rohtu võtnud, kõige tähtsam on uni!  (6)
07.veebruar 2016 15:02
Kui Eesti Laulu esimese poolfinaali salvestus oli täies hoos, hiilis ETV maja hämarates koridorides ka murelik Jüri Pootsmann , kes kurtis kurguvalu ning kahtlustas koguni angiini. Täna, kaks päeva hiljem, on aga headest soovidest ja ravimitest nii palju kasu olnud, et Jüri tundis end nagu kala vees ja salvestus kulges kui õlitatult. Mis aitab Jüril laval paremini hakkama saada? Milline sarnasus on tema ja Ott Leplandi kunagisel euro-etteastel? Kuidas Jüri oma tervise korda sai? Kuhu pani ta oma EMA galalt saadud Aasta Meesartisti trofee? Vaata videot!
SUUR GALERII: Saigi valmis! Vaata, kuidas pandi telepurki Eesti Laulu teine poolfinaal!  (29)
07.veebruar 2016 11:57
Reedel, 5.veebruaril, salvestati ETV stuudios Eesti Laulu esimese poolfinaali etteasteid (vaata SIIT ) ning pühapäeval, 7.veebruaril pandi valmis vaim, kostüümid ja kaamerad, et salvestada teine poolfinaal, mis antakse eetrisse 20.veebruaril. Publik veetis kaks pikka päeva eestilaululistega, et tuua Teieni, kallid Publiku lugejad, kõik infokillud, artistide tutvustused ning suurvõistluse särava visuaali.
Eesti viimase 10 aasta võimsaim spordihetk: Kanter leidis kullasoone
06.veebruar 2016 08:01
Eesti spordi seni viimane olümpiakuld pärineb 2008. aastal Pekingist, kui Gerd Kanter võitis kettaheite. Ta kasutas hiilgavalt ära õige aja. Tiitlivõistluste kuldade arvu poolest on leedulane Virgilijus Alekna ja sakslane Robert Harting Kanterist ees.
Vladislav Koržets: mina ei näe seda vaenlast, keda peaksin sõnas või pildis mättasse lööma  (68)
05.veebruar 2016 23:55
Tihti pole edukuse jaoks tähtsad oskused ega teadmised, vaid viis, kuidas neid serveeritakse, tõdeb Vladislav Koržets. Selline libedat läbiajamist soosiv pealiskaudne ilmavaade on miski, mille vastu ta jõudumööda võidelda püüab.
Suitsupääsuke ja rukkilill – kas see ongi rahvusdisain?  (16)
05.veebruar 2016 23:55
Kahe ülipopulaarse rahvusliku kujundi kohta kipub ununema, et need muutusid Eesti sünonüümiks alles 1960. aastatel.