Erkki Sarapuu

Erkki Sarapuu utsitab mehi arstile: meie ümbert on lahkunud liiga vara liiga palju toredaid inimesi!  (3)
15.september 2016 08:07
Erkki Sarapuu peab end tõeliseks Eesti meheks, kes pöördub arsti poole alles viimases hädas. Kui ta aga möödunud aastal arstilt kuulis, et vere kolesteroolisisaldus on liiga suur, tegi ta enda elus tõsised korrektiivid.
VAATA FOTOSID: Viru Keskuse katusel toimus suur Catwalki suvelõpupidu
04.september 2016 12:53
Reede õhtul toimus Viru Keskuses katusepidu, mille raames sai näha moeetendust ja kuulata NOEPi kontserti.
MÜRTSUV GALERII: Electronic Family Festival tõi Tallinnasse maailmatasemel produktsiooni ja nimekad artistid
18.juuli 2016 16:55
Laupäeval kogunesid elektroonilise tantsumuusika fännid Tallinna lauluväljakule, et üheskoos osa saada võimsast vaatemängust, mille tõid Hollandist Eestisse Electronic Family festivali korraldajad eesotsas produktsioonifirmaga Alda Events.
VIDEO JA FOTOD: Kas teine laulukaar? Tallinna lauluväljakule kerkib kaunis kentsakas keramoodi ehitis  (7)
14.juuli 2016 18:50
16. juulil muutub Tallinna lauluväljakut ümbritsev roheala tõeliseks mõnusa õhustikuga ja publikusõbralikuks elektroonilise muusika keskuseks. Eriefektidelt kokku ei hoita ja Electronic Family festivali ennenägematu valgusetenduse eest vastutavad Minski tuuma- ja kiirgusfüüsikud koos hollandlastega.
12 fakti, mida võimsa Electronic Family festivali kohta, mida kindlasti teadma pead!
05.juuli 2016 08:53
Laupäeval, 16. juulil muutub Tallinna lauluväljaku roheala tõeliselt kirevaks festivalipaigaks ning pakub mõnusa äraolemise kõikidele elektroonilise tantsumuusika sõpradele.
Weekend Festival Baltic kinnitas superstaaride Tiësto ja Martin Garrixi esinemised: VAATA kogu artistide nimekirja!
16.mai 2016 10:24
Selle suve suurfestivalil Weekend Festival Baltic astub üles eelmise aasta festivalil imetlusväärse esinemise teinud DJ-superstaar Martin Garrix .
KUULA: Briti kvaliteet! Above & Beyond tuleb Eestisse unikaalse show 'ga  (1)
11.mai 2016 19:02
Juulis esineb esmakordselt Eestis Tallinna lauluväljakul elektroonilise tantsumuusika a-kategooria muusikaprodutsentide kooslus Above & Beyond. Suurbritannias 1990ndate lõpul alustanud ja peamiselt seal tegutseva trio koosseisu kuuluvad Jono Grant, Tony McGuiness ja Paavo Siljamäki.
Erkki Sarapuu: Kes võidab seekord “Eesti laulu”?  (5)
05.märts 2016 11:09
“Eesti laulu” poolfinaalid on pakkunud mitmekülgset muusikat, mis teeb võidulaulu valiku päris avaraks. Olles ise seotud muusikatööstusega üle 20 aasta, proovin ennustada, millised kümnest finaali pääsenud laulust võiksid olla selle aasta favoriidid.
"Võimalik vaid Venemaal" seitsmes hooaeg alustab täna! Erkki Sarapuu lubab: ma olen küll kõike näinud, aga uskuge, hullemad asjad on alles ees!  (4)
02.märts 2016 16:23
Uskumatud juhtumised, humoorikad tõsieluvideod venelaste erinevatest ettevõtmistest on Erkki Sarapuu vahendusel tagasi TV3 ekraanil. Täna alustab saatesarja seitsmes hooaeg ja peagi jõuab ekraanile sajas saade.
DELFI FOTOD ja VIDEO: Vägevad installatsioonid ja tulemäng ehk VAATA, kuidas tuli uus aasta Vabaduse väljakul muusikat nautivale rahvamassile!  (37)
01.jaanuar 2016 01:00
Vabaduse platsil toimus aasta ärasaatmise ja uue aasta vastuvõtu pidu, kus ilutulestiku ja videomappingu kõrval pakkusid meelelahutust „Eesti otsib superstaari” telesaates osalenud ja hooaja võitjad.
FOTOD: Vabaduse väljakul toimuva suure aastavahetuse peo ettevalmistused on täies hoos
31.detsember 2015 14:55
Juba traditsiooniks saanud aasta ärasaatmine ja uue aasta vastuvõtt Vabaduse platsil tuleb tänavu üllatusterohke. Ilutulestiku kõrval pakuvad rohkelt emotsioone videomapping ning Eesti Otsib Superstaari telesaates osalejad Ott Lepland , Liis Lemsalu , Gertu Pabbo ning Karl-Erik Taukar . Õhtu algab Vabaduse platsil kell 22.45 Erkki Sarapuu juhtimisel ja ettevalmistused tähtsaks sündmuseks juba käivad. Vaata pilte!
Aastavahetus Vabaduse platsil võetakse vastu koos superstaaride ja ilutulestikuga  (9)
16.detsember 2015 12:02
Vabaduse platsil toimub aasta ärasaatmise ja uue aasta vastuvõtu pidu, kus ilutulestiku ja videomappingu kõrval pakuvad meelelahutust „Eesti otsib superstaari” telesaates osalenud ja hooaja võitjad.
Pühade ootus: kui palju kulutavad Eesti Pank ja EAS aastalõpupidudele ja kes seal esinevad?  (23)
12.detsember 2015 17:15
Ärileht uuris mitmetelt asutustelt, sealhulgas ka EASilt ja Eesti Pangalt, kui palju neil kulub raha jõulupeole ning kas töötajatele aasta lõpus ka preemiat või tulemustasu makstakse.
TÄIELIK NIMEKIRI: Palju õnne Kristjan Hirmole, taaskord! Loe, kes noppisid parima väljamaise diskori, peopaiga, ürituse ja raadiosaate tiitlid  (24)
15.november 2015 09:30
On lõpuks taaskord selgunud, kes on aastal 2015 inimeste meelest parim DJ nii kodumaal kui väljamaal. Ühtlasi selgitati välja ka Parim Ööklubi, Parim Raadiosaade ja Parim Üritus. Pea 8000 hääletaja osalusel osutus parimaks kodumaiseks diskoriks juba viiendat aastat järjest Kristjan Hirmo, parimaks piiritaguseks diskoriks tunnistati Martin Garrix, parimaks peopaigaks Atlantise ööklubi Tartus, parimaks ürituseks Weekend Festival Pärnus ja kõige meelepärasemaks raadiosaateks võitja Kristjan Hirmo saade Hirmo Faktor, vahendab portaal EestiDJ.ee . Vaata täielikku nimekirja, kas oled rahul?
AVALDA ARVAMUST: Eesti parima DJ hääletuses osales pea 8000 inimest, kes on aga Sinu lemmik?  (7)
09.november 2015 20:25
Eesti parima DJ hääletus on lõppenud ja sel aastal ütlesid valimisel sõna sekka pea 8000 inimest. Tulemused selguvad juba sel laupäeval, 14. novembril klubis Hollywood . Lisaks parimale plaadikeerutajale, kuulutatakse välja ka parim raadiosaade/ podcast, ööklubi, sündmus/pidudesari ja rahvusvaheline DJ.
TV3 VIDEO: "Seitsmeste uudiste" kolmas uus ilmateadustaja Liis alustab täna  (2)
24.oktoober 2015 18:54
"Seitsmeste uudiste" uue ilmateadustaja otsingutega valiti välja kolm ilmaesitlejat. Tanel Lepp ja Siret Jakobson on juba ilmast rääkinud, täna astub vaatajate ette kolmas uus eetristaar Liis Kliimand. Endiselt edastab ilmauudiseid ka Erkki Sarapuu , senine ilmaneiu Ingrid Teesalu jätkab aga "Seitsmeste uudiste" ankurametis.
Oujee, palju õnne! TV3 uudiste ilmateadustajaks saigi HD-Tanel  (31)
04.oktoober 2015 11:00
„Seitsmeste uudiste“ uue ilmateadustaja otsingud jõudsid eriti rõõmsa lõpuni, sest kaheteistkümne finalisti seast valiti rahvahääletuse ja TV3 žürii otsusel välja lausa kolm uut ilmateate esitlejat — Liis Kliimand, Siret Jakobson ja Tanel Lepp ehk HD-Tanel!
Telekarjäärile tuul, vihm ja päike tiibadesse: TV3 otsib uut ilmateadustajat ja see võid olla Sina!  (4)
21.august 2015 20:04
TV3 otsib „Seitsmeste uudiste“ meeskonda uut ilmateadustajat, kes valitakse ametisse vaatajate ja teletegijate ühisel otsusel.
LÕBUS KÜSITLUS: Mitu peikat on olnud Liis Lemsalul? Kus sai ta oma esimese suudluse? Kas suured musklid või suur aju? Vaata TV3 videot!  (1)
18.august 2015 18:21
TV3 Play sarjas „51 küsimust“ särab seekord imekaunis Liis Lemsalu, kes vastab täiesti ootamatutele küsimustele vahvalt ja vallatult. Muuhulgas saavad lauljanna austajad teada, mida teha, et talle meeldida.
VIDEO: 51 küsimust ja ausat vastust: luubi all on Tanel Padar
12.august 2015 13:31
TV3 Play intervjuusarjas „51 küsimust“ astub kaamera ette Tanel Padar, kes muuhulgas kinnitab, et naises on tähtsaim sisemine ilu.
Triumf? Sõimusõna? EDM vallutab maailma (ja Pärnu)  (1)
06.august 2015 01:00
Mis on see muusikastiil, mida viljelevad David Guetta, Tiësto ja teised Pärnus esinevad staarid?
TV3 Play uus humoorikas intervjuusari paljastab: Mikk Mäe ootab enda esimest suudlust  (4)
04.august 2015 15:00
TV3 Play esitleb täiesti uut intervjuusarja 51 küsimust", kus kiireid vastuseid täiesti erinevatele ja ootamatutele küsimustele annavad meie kõigi poolt armastatud staarid. Esimesena on kaamera ees superstaarisaate täht Mikk Mäe , kellelt päritakse muuhulgas ka tema esimese suudluse kohta.
Tantsukingade trummipõrin: Kellest saab Eesti parim noor tantsustaar?  (1)
21.juuni 2015 09:30
Lisaks laulustaarile sünnib sel kevadel ka tantsustaar ja seda tänu TV3 Play ja TV6 eriprojektile „Tantsuhullus“, mille finaal leiab aset 21. juunil 2015.
VIDEO: DJ Erkki Sarapuu: kasvasin Armin van Buureniga üles!  (7)
30.mai 2015 10:53
DJ Erkki Sarapuu rääkis Armin van Buureni kontserdil Publikule, mida ta esinejast arvab. Selgub, et mees suisa kasvas koos temaga üles!
Nõiduslikult trimmis iludused demosid volbriööl Butterfly's maagiliselt stretše teksaseid!  (2)
05.mai 2015 23:04
Volbriöö puhul astusid Butterfly Lounge'is lavale nõiduslikult kaunid naised ehk Egle Nabi Fitness Team. Bikini fitnessi kaunitarid demonstreerisid Replay Hyperflex teksaseid. Muusikavalikuga võlus DJ Erkki Sarapuu ning kokteilikaarti täiendasid Meukow likööride baasil valmistatud hõrgutised. Show märkis Replay 15. juubeli pidustuste algust.
FOTOD: Kaunid ja lihases! Bikini fitnessi võistlejad demonstreerisid Butterfly lounge'is võistlusvormi  (3)
24.märts 2015 16:01
Laupäeval, 21. märtsil demonstreerisid Butterfly lounge’is Fresita fitness-õhtul Biancaneve spordirõivaid, võistlusbikiine ja fantastilist vormi professionaalsed bikini fitnessi võistlejad! Lisaväärtusena pakkusid Beauty Factory küünespetsialistid sel õhtul kõigile soovijatele tasuta maniküüri. Pulssi hoidis koos bikiinides kaunitaridega kõrgel DJ Erkki Sarapuu!
Eestisse kolinud jaapanlane: alguses kõik ignoreerisid mind, aga siis hakkasin inimesi tasuta õhtusöögile kutsuma  (24)
06.märts 2015 19:40
Kuidas käituksid sina, kui võõras jaapani mees saadab sulle kutse tulla tema juurde tasuta õhtusöögile? Tagasihoidlikule eestlase võib see esmalt tunduda üsna kohatu mõttena. Tegelikkuses tuleb aga välja, et paljud on selles põnevast võimalusest ka kinni haaranud ja tallinnas elav Hide on oma kokakunstiga leidnud sadu uusi sõpru. TV3 reporter Keili Sükijainen võttis kaasa muusiku Daniel Levi, näitleja Kristel Aaslaiu ja DJ Erkki Sarapuu, üheskoos käidi huvitavat toitu proovimas.
Kuhu minna, mida teha? Nimekiri suurematest aastavahetusemölludest!
30.detsember 2014 12:49
Kui aastavahetusel teleka ees verivorsti süüa ei viitsi, Vabaduse väljakul külmetada ka ei taha, siis vaata siia. Panime kokku kõik lahedad peod Eesti suuremates linnades, kuhu tasuks oma sammud seada. Kolme linna silmapaistvaimad peod on teie ees!
Club Hollywoodis selgub laupäeval Eesti parim DJ  (5)
21.november 2014 20:57
Nagu eelneval viiel aastal, kutsus veebileht EestiDJ.ee kõiki tänavugi valima oma lemmik DJ-d, ööklubi ja klubiüritust. Lisaks neile kolmele kategooriale said hääletajad ära märkida ka parima rahvusvahelise DJ ja parima raadiosaate/podcasti. Hääletus toimus 01.10 — 31.10.