Erkki Sarapuu

Absolut Citroni kokteilipidu Butterfly Lounge'is pakkus särtsakaid ja magusaid hetki!  (4)
08.aprill 2014 21:42
Laupäevast Absolut Citroni kokteilipidu Butterfly Lounge'is ehtisid särtsakas lauljatar Rosanna Lints, DJ Erkki Sarapuu rõõmus muusikaassortii ning ohtralt kauneid külalisi!
Calvin Harrise laulja Ayah Marar annab Tallinnas kontserdi  (2)
03.aprill 2014 15:15
10. aprillil annab Rock Cafes kontserdi maailma enimteeniva DJ Calvin Harrise lauljana tuntuks saanud Suurbritannia underground-muusik ning tõusev täht Ayah Marar.
Täna eetris: "Võimalik vaid Venemaal" uskumatu Põhja-Korea-eri ehk nalja rohkem kui vonni eest!  (5)
05.märts 2014 15:57
Täna antakse TV3 lustliku sarja „Võimalik vaid Venemaal“ uuele hooajale eriline avapauk – nimelt vahendab Erkki Sarapuu naljakaid videolõike esmalt Põhja-Koreast.
TV 3 kevadhooaeg
27.veebruar 2014 05:15
Selle kevade suursaatena toob TV 3 alates 9. märtsist pühapäevaõhtuti kell 19.30 ekraanile uue komöödiasõu “Palume lavale!”, mis Raivo E. Tamme juhtimisel naerutab nii väikesi kui suuri huumori-, muusika- ja teatrisõpru.
Põnev! Eesti Olümpiakomitee tähistab olümpiamänge ja liikumisaastat olümpiakuuga Solarises
06.veebruar 2014 12:53
Eesti Olümpiakomitee eestvedamisel toimub 7.-22. veebruaril Solarise keskuse ees ja sees olümpiakuu, kus sportlikku tegevust jagub kogu perele.
Mart Sanderist saab Sotši taliolümpia kommentaator  (21)
09.jaanuar 2014 19:54
Tänavu toob Sotši taliolümpiamängude iluuisutamise sõitudelt otsepildi televaatajateni TV3. Uisuülekandeid kommenteerivad Anne Šaraškin, Margus Hernits ja Mart Sander. Lisaks pakub kõikidele olümpiaaladele kaasa elamiseks mitmeid võimalusi Viasat.
Butterfly lounge meeskond viskas riided seljast!  (1)
05.jaanuar 2014 10:02
Laupäeval, 4. jaanuaril esitles Butterfly lounge meeleolukalt 2014. aasta kalendrit, mida illustreerivad Ardo Kaljuvee paljastavad fotod Butterfly meeskonna liikmetest. Kalendri müügist saadav tulu annetatakse kogu ulatuses Nõmme Emade ja Laste Varjupaigale. Kalendri valmimisele on lisaks Ardo Kaljuveele kaasa aidanud jumestaja Kristi Petolai, veebilahenduste agentuur Burst Agency ning trükikoda SYS Print. Varjupaigale on projekti raames annetanud ka Monin siirupid ning Cafe Noir. Peoõhtul tõstsid tuju Violina kaunitar Johanna Marie Ainomäe ja DJ Erkki Sarapuu ning külalisi tervitas Absolut Vodka. Absolut Vodka kontrollis ka pidutsejate teadmisi vastutustundliku alkoholitarbimise teemadel ning sõidutas teadlikumad vastajad tasuta taksoga koju!Kalendri saab endale igaüks soetada Butterfly lounge'ist!
Butterfly lounge meeskond viskab heategevuse nimel riided seljast!  (3)
02.jaanuar 2014 20:50
Butterfly lounge alustab uut aastat peo ja heade tegudega - Butterfly meeskond viskab riided seljast! Butterfly on koos sõprade abiga kokku pannud 2014. aasta kalendri, mille müügist saadav tulu annetatakse kogu ulatuses Nõmme Emade ja Laste Varjupaigale.
Väikesed asjatundjad: Sirje Eesmaa on "Kirgede tormi" näitleja  (1)
31.detsember 2013 18:20
Aasta lõpu puhul võtavad „Seitsmeste uudiste“ väikesed asjatundjad ette uudistemeeskonna liikmete fotod ja analüüsivad neid omal vahval moel. Muuhulgas arvavad nad, et Sirje Eesmaa tuleb tuttav ette seriaalist „ Kirgede torm “.
Erkki Sarapuust ja Kadri Pikhofist saavad uisuässad!  (4)
20.detsember 2013 18:00
Juba veebruarikuus toob TV3 vaatajateni otsepildi Sotši taliolümpiamängude iluuisutamise sõitudelt. Olümpiast indu saanuna asuvad treener Anna Levandi käe all uisutamist õppima ka „Seitsmeste uudiste“ reporter Kadri Pikhof ning TV3 ilma- ja naljastaar Erkki Sarapuu.
"Seitsmeste uudiste" erisaates esitletakse TV3 sügist ja näosaate hetki!
02.september 2013 15:45
Äsja startinud telesügise alguse puhul on täna õhtul eetris "Seitsmeste uudiste" erisaade, kus vaatajad saavad ülevaate TV3 värskest ja värvikast sügisprogrammist ning kus eksklusiivsena esitletakse "Su nägu kõlab tuttavalt" uue hooaja hetki.
Alati rõõmsameelse Erkki Sarapuu raske lahkuminek: ööbisin hotellis, sest maja oli suur ja tühi  (35)
19.juuli 2013 14:45
Erkki Sarapuu ning tema elukaaslane Grete Alt elasid ilusat elu ning said kaks last, kuni ühel päeval kõik kokku varises: kodus oli kõik naise kanda, mees rabas tööl ja vaid magas kodus. Järgnes lahkuminek, kuid õnneks mitte igavene.
Telenäod andsid smurfidele hääle  (1)
19.juuli 2013 12:05
TV 3 uudistetegijad Mart Mardisalu , Erkki Sarapuu ja Annely Adermann andsid oma panuse augustis kinodesse jõudva animafilmi “Smurfid 2” dubleerimisse.
VIDEO: „Seitsmeste uudiste“ kolmik ja Ženja Fokin kehastusid smurfideks!  (5)
12.juuli 2013 14:50
TV3 uudistetegijad Mart Mardisalu, Erkki Sarapuu ja Annely Adermann andsid oma panuse augustis kinodesse jõudva animafilmi „Smurfid 2“ dubleerimisse. Väikesele ja värvikale rollile luges eestikeelse teksti ka eetristaar Ženja Fokin.
HIIDGALERII: Grill tossab ja õlu vahutab! Vaata, kes on kohal ja mis toimus Õllesummeril esimesel päeval  (66)
03.juuli 2013 17:41
Tallinna Lauluväljaku väravad on avatud ning ees on neli päeva meeleolukat Õllesummerit , mille käigus jõuab kokku seitsmel laval näha pikka rodu esinejaid DJ-dest Eesti armastatuimate lauljate ning suurilmaansambliteni. Publik tiksub koos õllekarahvaga kõik need neli toredat suvist päeva kaasa ja toob lugejateni kogu melu nii pildis kui ka sõnas. Püsige meiega!
Õllesummer avaneb suurima vabaõhurestoraniga ja tähtede kontsertidega  (4)
03.juuli 2013 10:35
Täna kell 17 avab oma väravad 20. Õllesummer . Päeva suurima etteaste teeb pöördlaval Ott Lepland suurkontserdiga "Kolm maailma". Seitsmel laval esinevad Karl-Erik Taukar, Smilers , Terminaator, Marju Länik ja paljud teised.
"Vaid Venemaal pluss" esitleb uut ja uskumatut!
04.juuni 2013 16:19
Alates tänasest on TV3 suvistes teisipäeva- ja reedeõhtutes sari „Vaid Venemaal pluss“, kus Erkki Sarapuu vahendab uusi videolugusid idanaabri elust-olust.
“Seitsmesed uudised“ – suvel otse õuest  (1)
01.juuni 2013 16:00
Tänavugi jätkavad “Seitsmesed uudised” mullu suvel alustatud lahedama suvestiiliga, mis tähendab, et stuudio koliti vabasse õhku. Uudislood valmivad endiselt TV 3 majas, kuid saade ise jõuab otse-eetrisse Pirita jõe äärest, kuhu on sisse seatud välistuudio ehk spetsiaalne platvorm, kuhu mahuvad kaamerad ja uudiseid vahendav ankur.
LOE, mis mõtteid tekitas näosaade Ingrid Veidenbergis, Liis Lusmägis, Erkki Sarapuus ja lugejais!  (78)
07.aprill 2013 22:18
Täna läks eetrisse 4. saade kevadisest suurprojektist "Su nägu kõlab tuttavalt", mis tõi vaajateni taas kaheksa Eesti staari, kes esinesid kellegi teisena. Kui saates kommenteerivad nähtut Olav Osolin, Elina Pähklimägi, Ines ning Andrus Vaarik, siis Delfis oli saate ajal juurde lugeda, mida arvavad nähtust Ingrid Veidenberg, Liis Lusmägi ja Erkki Sarapuu ja ka ise kommenteerida.
TÄNA kommenteeri näosaadet koos Erkki Sarapuu, Ingrid Veidenbergi ja Liis Lusmägiga!  (1)
07.aprill 2013 09:25
Täna läheb eetrisse neljas paroodia show " Su nägu kõlab tuttavalt " osa, mis toob meieni taas kaheksa armastatud esineja ümberkehastumisvõime tõestuse kõigile tuttavas muusikalises kastmes.
Ehmatav vastukaja! Erkki Sarapuu sai oma Vene-telesarja tõttu ähvarduskirju  (28)
28.veebruar 2013 14:06
TV3 saate „Võimalik vaid Venemaal“ juht Erkki Sarapuu tunnistas „Seitsmestele uudistele“, et meeleolukas tõsielulugude sari on talle ehmatavat vastukaja toonud.
Erkki Sarapuu – tuntuse tõi naljakate videote saade “Võimalik vaid Venemaal”  (20)
17.november 2012 13:35
Saatejuht Erkki Sarapuu on üks neist inimestest, kes on alati heas tujus, kergitades sellega ka kaaslaste meeleolu. Televaatajadki on Erkki rõõmsameelsusest aastaid osa saanud, ta on tuntud eelkõige TV 3 “Seitsmeste uudiste” ilmakaartide kommenteerijana, raadiokuulajatele aga DJna.
Ajuvabad ja hullumeelsed lood Venemaalt said oma telesaate  (16)
01.november 2012 18:40
Alates tänasest on TV3 neljapäevaõhtutes uus telesari „Võimalik vaid Venemaal“, kus vaatajaid ootavad humoorikad ja uskumatud tõsieluvideod venelaste erinevatest ettevõtmistest.
10 kõige püssimat üritust, kuhu täna minna!  (9)
08.september 2012 21:30
On laupäeva ning väljas lõõtsub kõle tuul, kuid sellest hoolimata võid sa oma nina välja pista, sest igal pool toimub midagi. Kui sa ise aga otsida ei viitsi, vaata meie nimekirja, ehk utsitab just mõni neist pidudest su kodust välja või ammusele sõbrale helistama.
VIDEO: Juulis linastuv "Jääaeg 4" sai eestikeelsed hääled peale!
14.juuni 2012 16:35
Juba juulikuus jõuab kinodesse „ Jääaeg 4“, kus tuttavate kangelaste kõrval seiklevad ka täiesti uued. Filmi mitmele pisitegelasele annavad hääle ka „Seitsmeste uudiste“ tegijad.
Palamuse pidude hooaja avab Merlyn ja lõpetab The Sun  (1)
11.juuni 2012 10:45
Juba sel reedel antakse Palamuse laululaval Suvepidude kuueteistkümnendale hooajale avalöök vahupeoga, kus astuvad üles Power Hit Radio DJ’d ja Merlyn Uusküla . Suvele panevad Palamusel punkti Tanel Padar & The Sun.
Star FM hakkab Grillfestil lasterikastele peredele raha koguma!  (2)
07.juuni 2012 10:50
Juba sel laupäeval Pärnus toimuval Grillfestil osaleb raadiojaama Star FM meeskond, kes ootab rahvast oma telki muusikat kuulama ja head tegema. Koostööpartnerite abiga toimub Star FM heategevuslik loterii, mille tulu kingitakse Pärnumaa Lasterikaste Perede Liidule .
Silver Laas Live  (1)
23.aprill 2012 07:28
Klubimuusikadebüüdi tegi ansambel Trafficu solist Silver Laas! Laval improviseeris koos Silveriga sarmikas saksofonist Mairo Marjamaa! Superhead muusikat valis DJ Erkki Sarapuu! Prosecco-soovitus - Asolo Prosecco Superiore!
Vaata, mida toob see nädal klubisse Sugar!
10.aprill 2012 12:00
Pärnu popimas ööklubis Sugar toimub sel nädalal nii mõndagi põnevat!