Erkki Sarapuu

FOTOD: Kaunid ja lihases! Bikini fitnessi võistlejad demonstreerisid Butterfly lounge'is võistlusvormi  (3)
24.märts 2015 16:01
Laupäeval, 21. märtsil demonstreerisid Butterfly lounge’is Fresita fitness-õhtul Biancaneve spordirõivaid, võistlusbikiine ja fantastilist vormi professionaalsed bikini fitnessi võistlejad! Lisaväärtusena pakkusid Beauty Factory küünespetsialistid sel õhtul kõigile soovijatele tasuta maniküüri. Pulssi hoidis koos bikiinides kaunitaridega kõrgel DJ Erkki Sarapuu!
Eestisse kolinud jaapanlane: alguses kõik ignoreerisid mind, aga siis hakkasin inimesi tasuta õhtusöögile kutsuma  (24)
06.märts 2015 19:40
Kuidas käituksid sina, kui võõras jaapani mees saadab sulle kutse tulla tema juurde tasuta õhtusöögile? Tagasihoidlikule eestlase võib see esmalt tunduda üsna kohatu mõttena. Tegelikkuses tuleb aga välja, et paljud on selles põnevast võimalusest ka kinni haaranud ja tallinnas elav Hide on oma kokakunstiga leidnud sadu uusi sõpru. TV3 reporter Keili Sükijainen võttis kaasa muusiku Daniel Levi, näitleja Kristel Aaslaiu ja DJ Erkki Sarapuu, üheskoos käidi huvitavat toitu proovimas.
Kuhu minna, mida teha? Nimekiri suurematest aastavahetusemölludest!
30.detsember 2014 12:49
Kui aastavahetusel teleka ees verivorsti süüa ei viitsi, Vabaduse väljakul külmetada ka ei taha, siis vaata siia. Panime kokku kõik lahedad peod Eesti suuremates linnades, kuhu tasuks oma sammud seada. Kolme linna silmapaistvaimad peod on teie ees!
Club Hollywoodis selgub laupäeval Eesti parim DJ  (6)
21.november 2014 20:57
Nagu eelneval viiel aastal, kutsus veebileht EestiDJ.ee kõiki tänavugi valima oma lemmik DJ-d, ööklubi ja klubiüritust. Lisaks neile kolmele kategooriale said hääletajad ära märkida ka parima rahvusvahelise DJ ja parima raadiosaate/podcasti. Hääletus toimus 01.10 — 31.10.
TV 3 auhinnamäng
16.oktoober 2014 05:15
Leidke küsimustele õige vastusevariant ning võitke “Seitsmeste uudiste” kruus koos pastakaga.
Täiesti võimalik, et Pacha World Tour tuleb viimast korda Eestisse!  (7)
04.august 2014 12:10
Eesti ja kogu Baltikumi jaoks on Pacha World Tourist saanud aasta oodatuim suveüritus. Üritust armastavad kõik, kes hindavad kvaliteetset heli, paeluvat klubi atmosfääri lageda taeva all, show´d Ibiza kuumimate tantsijatega ning kordumatut muusikalist etteastet kuulsate klubi Pacha resident DJ'de esituses.
Airport Jam läks mürtsuga hingusele
02.august 2014 12:48
Reedel ja laupäeval Haapsalu lähedal Kiltsis tantsukehasid higiseks ajanud klubimuusikafestival Airport Jam nukraks tegeva teemanimega "Last flight" meelitas kohale sadu peohuvilisi, kes näitasid vaba olemise ja hea tujuga üles austust ühe Eesti ajaloo suurima, kuid nüüd lahkuva elektroonilise tantsumuusikaürituse vastu.
GALERII ja KOKKUVÕTE korraldajatelt: Airport Jam läks mürtsuga hingusele, kuid lootus jäi  (6)
01.august 2014 21:15
Reedel ja laupäeval Haapsalu lähedal Kiltsis tantsukehasid higiseks ajanud klubimuusikafestival Airport Jam nukraks tegeva teemanimega "Last flight" meelitas kohale sadu peohuvilisi, kes näitasid vaba olemise ja hea tujuga üles austust ühe Eesti ajaloo suurima, kuid nüüd lahkuva elektroonilise tantsumuusikaürituse vastu.
Marilyn Jurman: hakkasin jälle nägema väikeseid häid asju  (7)
30.juuli 2014 18:00
Kui Marilyn Jurmani (28) 1500kilomeetrine ekstreemne rattamatk Euroopas läbi sai ja ta kolm nädalat hiljem Eestisse naasnuna jälle üht oma sõbrannat nägi, puhkes ta heameelest lahinal nutma. Koduigatsus, vaimne ja füüsiline kurnatus pressisid pinnale. Sellegipoolest tahab Marilyn jälle sõitu minna ja plaanib jalgratta kinkida ka oma vanaemale.
Jam-jam-jam! Kuula ja valmistu mölluks: energilised plaadikeerutajad lõid Airport Jamile hümni  (8)
23.juuli 2014 12:00
Tänavu kaheksandat ja kardetavasti viimast korda toimuv elektroonilise muusika festival Airport Jam sai United Power DJ`S klubimuusikute sisemise väe ning muusikameele kaudu ürituse rajajooni äramärkiva ja läbiraputava hümni "This is Airport Jam". Tegu on Power Hit Radio omapoolse kingitusega 25. juulil Haapsalu lähedal Kiltsis vana sõjaväelennuvälja angaarides algavale vingele 52-tunnisele peomöllule.
Kipsigäng TV 3-s! Ka Marek Lindmaa kukkus käe katki  (4)
30.mai 2014 09:20
See ei saa küll enam juhus olla, et nii lühikese vahega mässitakse järjest kipsi kaks TV3 esinumbrit! Kui eelmisel nädalal kirjutasime, kuidas saate "Võimalik vaid Venemaal" juht Erkki Sarapuu kukkus kodus nii õnnetult, et jalg tuli panna lahasesse, siis selle nädala kipsiuudis tuleb seoses kanali uudisteankru Marek Lindmaaga (29)...
Võimalik vaid kodutrepil! Erkki Sarapuu kukkus jala kipsi  (8)
23.mai 2014 08:35
Erkki Sarapuu on TV3 stuudios oma saate Võimalik vaid Venemaal" reklaamiks roninud üles tudisevast kokkupandavast redelist, rippunud pea alaspidi, harrastanud kontimurdvat kickboxi ja mida kõike veel, aga õnnetus varitses teda hoopis kodutrepil ja selle tagajärjel peab mees nüüd soojade ilmadega nelja seina vahel kips jala ümber passima hoopis.
TÄNA: "Me armastame Eestit" saates näeb naljameest Sarapuud ja trikimeest Veberit  (8)
25.aprill 2014 19:24
Tänaõhtuses „ Me armastame Eestit “ saates on külas kirju seltskond, kust leiab nii muusikuid, telestaare, sportlasi kui ka poliitikuid. Teiste seas lustivad stuudios naljamees Erkki Sarapuu ja trikimees Jürgen Veber .
"Maksa võlg ära!" Power Hit Radio saatejuhid korraldasid pahaaimamatule kodanikule korraliku inkasso-kreepsu  (17)
23.aprill 2014 19:40
Täna hommikul helistasid Power Hit Radio Kickstarti juhtinud Kristjan Rabi ja Erkki Sarapuu Ragnarile, kelle sõber Karl palus saatejuhtidel tüngakõne teha. Sarapuu tutvustas end inkassofirma esindajana, nõudis raha ja lubas mittesobiva vastuse korral koguni „poisid“ Ragnarile järele saata.
Absolut Citroni kokteilipidu Butterfly Lounge'is pakkus särtsakaid ja magusaid hetki!  (4)
08.aprill 2014 21:42
Laupäevast Absolut Citroni kokteilipidu Butterfly Lounge'is ehtisid särtsakas lauljatar Rosanna Lints, DJ Erkki Sarapuu rõõmus muusikaassortii ning ohtralt kauneid külalisi!
Calvin Harrise laulja Ayah Marar annab Tallinnas kontserdi  (2)
03.aprill 2014 15:15
10. aprillil annab Rock Cafes kontserdi maailma enimteeniva DJ Calvin Harrise lauljana tuntuks saanud Suurbritannia underground-muusik ning tõusev täht Ayah Marar.
Täna eetris: "Võimalik vaid Venemaal" uskumatu Põhja-Korea-eri ehk nalja rohkem kui vonni eest!  (5)
05.märts 2014 15:57
Täna antakse TV3 lustliku sarja „Võimalik vaid Venemaal“ uuele hooajale eriline avapauk – nimelt vahendab Erkki Sarapuu naljakaid videolõike esmalt Põhja-Koreast.
TV 3 kevadhooaeg
27.veebruar 2014 05:15
Selle kevade suursaatena toob TV 3 alates 9. märtsist pühapäevaõhtuti kell 19.30 ekraanile uue komöödiasõu “Palume lavale!”, mis Raivo E. Tamme juhtimisel naerutab nii väikesi kui suuri huumori-, muusika- ja teatrisõpru.
Põnev! Eesti Olümpiakomitee tähistab olümpiamänge ja liikumisaastat olümpiakuuga Solarises
06.veebruar 2014 12:53
Eesti Olümpiakomitee eestvedamisel toimub 7.-22. veebruaril Solarise keskuse ees ja sees olümpiakuu, kus sportlikku tegevust jagub kogu perele.
Mart Sanderist saab Sotši taliolümpia kommentaator  (21)
09.jaanuar 2014 19:54
Tänavu toob Sotši taliolümpiamängude iluuisutamise sõitudelt otsepildi televaatajateni TV3. Uisuülekandeid kommenteerivad Anne Šaraškin, Margus Hernits ja Mart Sander. Lisaks pakub kõikidele olümpiaaladele kaasa elamiseks mitmeid võimalusi Viasat.
Butterfly lounge meeskond viskas riided seljast!  (1)
05.jaanuar 2014 10:02
Laupäeval, 4. jaanuaril esitles Butterfly lounge meeleolukalt 2014. aasta kalendrit, mida illustreerivad Ardo Kaljuvee paljastavad fotod Butterfly meeskonna liikmetest. Kalendri müügist saadav tulu annetatakse kogu ulatuses Nõmme Emade ja Laste Varjupaigale. Kalendri valmimisele on lisaks Ardo Kaljuveele kaasa aidanud jumestaja Kristi Petolai, veebilahenduste agentuur Burst Agency ning trükikoda SYS Print. Varjupaigale on projekti raames annetanud ka Monin siirupid ning Cafe Noir. Peoõhtul tõstsid tuju Violina kaunitar Johanna Marie Ainomäe ja DJ Erkki Sarapuu ning külalisi tervitas Absolut Vodka. Absolut Vodka kontrollis ka pidutsejate teadmisi vastutustundliku alkoholitarbimise teemadel ning sõidutas teadlikumad vastajad tasuta taksoga koju!Kalendri saab endale igaüks soetada Butterfly lounge'ist!
Butterfly lounge meeskond viskab heategevuse nimel riided seljast!  (3)
02.jaanuar 2014 20:50
Butterfly lounge alustab uut aastat peo ja heade tegudega - Butterfly meeskond viskab riided seljast! Butterfly on koos sõprade abiga kokku pannud 2014. aasta kalendri, mille müügist saadav tulu annetatakse kogu ulatuses Nõmme Emade ja Laste Varjupaigale.
Väikesed asjatundjad: Sirje Eesmaa on "Kirgede tormi" näitleja  (1)
31.detsember 2013 18:20
Aasta lõpu puhul võtavad „Seitsmeste uudiste“ väikesed asjatundjad ette uudistemeeskonna liikmete fotod ja analüüsivad neid omal vahval moel. Muuhulgas arvavad nad, et Sirje Eesmaa tuleb tuttav ette seriaalist „ Kirgede torm “.
Erkki Sarapuust ja Kadri Pikhofist saavad uisuässad!  (4)
20.detsember 2013 18:00
Juba veebruarikuus toob TV3 vaatajateni otsepildi Sotši taliolümpiamängude iluuisutamise sõitudelt. Olümpiast indu saanuna asuvad treener Anna Levandi käe all uisutamist õppima ka „Seitsmeste uudiste“ reporter Kadri Pikhof ning TV3 ilma- ja naljastaar Erkki Sarapuu.
"Seitsmeste uudiste" erisaates esitletakse TV3 sügist ja näosaate hetki!
02.september 2013 15:45
Äsja startinud telesügise alguse puhul on täna õhtul eetris "Seitsmeste uudiste" erisaade, kus vaatajad saavad ülevaate TV3 värskest ja värvikast sügisprogrammist ning kus eksklusiivsena esitletakse "Su nägu kõlab tuttavalt" uue hooaja hetki.
Alati rõõmsameelse Erkki Sarapuu raske lahkuminek: ööbisin hotellis, sest maja oli suur ja tühi  (35)
19.juuli 2013 14:45
Erkki Sarapuu ning tema elukaaslane Grete Alt elasid ilusat elu ning said kaks last, kuni ühel päeval kõik kokku varises: kodus oli kõik naise kanda, mees rabas tööl ja vaid magas kodus. Järgnes lahkuminek, kuid õnneks mitte igavene.
Telenäod andsid smurfidele hääle  (1)
19.juuli 2013 12:05
TV 3 uudistetegijad Mart Mardisalu , Erkki Sarapuu ja Annely Adermann andsid oma panuse augustis kinodesse jõudva animafilmi “Smurfid 2” dubleerimisse.
VIDEO: „Seitsmeste uudiste“ kolmik ja Ženja Fokin kehastusid smurfideks!  (5)
12.juuli 2013 14:50
TV3 uudistetegijad Mart Mardisalu, Erkki Sarapuu ja Annely Adermann andsid oma panuse augustis kinodesse jõudva animafilmi „Smurfid 2“ dubleerimisse. Väikesele ja värvikale rollile luges eestikeelse teksti ka eetristaar Ženja Fokin.
HIIDGALERII: Grill tossab ja õlu vahutab! Vaata, kes on kohal ja mis toimus Õllesummeril esimesel päeval  (66)
03.juuli 2013 17:41
Tallinna Lauluväljaku väravad on avatud ning ees on neli päeva meeleolukat Õllesummerit , mille käigus jõuab kokku seitsmel laval näha pikka rodu esinejaid DJ-dest Eesti armastatuimate lauljate ning suurilmaansambliteni. Publik tiksub koos õllekarahvaga kõik need neli toredat suvist päeva kaasa ja toob lugejateni kogu melu nii pildis kui ka sõnas. Püsige meiega!