elevant

EDETABEL: 21 tähtsaimat hetke taasiseseisvunud Eesti elus
18.august 2016 15:05
TÄHTSÜNDMUSED: Eesti Ekspressi toimetus esitleb taasiseseisvumise ajal Eesti poliitikat, majandust ja kultuuri enim mõjutanud sündmusi ja nähtusi. Need valis välja külalispeatoimetaja Allar Jõks.
Miks peaks igaüks keelduma elevandi seljas sõitmast
26.juuli 2016 00:00
Elevandid on maailma ühed imelisemad loomad. Olles sunnitud meelelahutuseks inimestele lõbusõite andma, on nad ka maailma ühed halvemini koheldumad loomad.
FORTE TEST: Kui hästi tunned laia maailma loomi ja linde? Proovi järele!  (40)
06.juuli 2016 15:12
No vähemalt üks punkt peaks olema küll kõigile garanteeritud!
Kertu Jukkum on loomatsirkuste tagatubades hiilinud: see on õudne! Selle poolt saab olla vaid sellest elatuv ärimees või empaatiavõimetu ignorant  (17)
29.juuni 2016 21:30
Raadiohääl ja TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum toetab tulihingelise loomakaitsjana mõistagi loomatsirkuste keelutamist ning paljastab ajakirja Naisteleht + Naised veergudel, mida on selle tööstuse tagatubades näinud.
Lugeja küsib nõu: mida teha, kui mees ei viitsi enam seksida?  (97)
16.juuni 2016 17:00
Naisteka foorumis küsib lugeja nõu: kuidas päästa suhe, kui mees ei viitsi voodis eriti osavalt tegutseda ning loeb minuteid, et akt läbi saaks?
Mati Kaal: ära vihasta, vaid imesta!  (1)
02.juuni 2016 00:00
Loomaaia Mati lähedased semud elevant Carl ja amuuri leopard Fredi räägivad Maalehele oma loo, kuidas nad said sõbraks direktor Kaaluga.
FOTOD: Hämmastav sarnasus! Ed Sheerani teisikul lähevad sarnasuse tõttu kõik suhted lörri: naised on liiga armukadedad  (2)
01.juuni 2016 19:09
Muidu erakliku loomu ja tasase olemisega Ty Jones on viimastel aastatel pidanud toime tulema tuhandete naisfännidega, kes meest kimbutavad, sest ta näeb välja täpselt nagu Inglismaa esilembelaulik Ed Sheeran .
Tinderi tiigrimees ja elevandi­ratsanik
01.juuni 2016 00:30
Tais mõeldakse aina enam suur­imetajate õigustele, kirjutab Mai Loog.
Hollywood kardab endiselt aasia näitlejaid ja Hiina poliitikat
09.mai 2016 12:04
Kõigepealt asus ameeriklane Scarlett Johansson Jaapani rolli filmis "Ghost in the Shell" ning siis palgati britt Tilda Swinton Tiibeti rahvusest tegelase rolli superkangelasefilmis " Doctor Strange ". Hollywoodi aasia näitlejatel on saanud küllalt. Hiljuti võttis väga teravalt sõna ka "Star Treki" staar George Takei, kes leidis, et suurstuudiod peavad kinopublikut idiootideks.
Keenias pisteti laupäeval tuli otsa enam kui sajale tonnile elevandiluule  (1)
02.mai 2016 13:45
Keenia president Uhuru Kenyatta süütas laupäeva võhariida, mis koosnes enam kui sajast tonnist salaküttidelt konfiskeeritud elevandiluust. Hiiglasliku, sümboolse lõkke mõte oli näidata, et riik hoolib elevantidest ja on pühendunud nende päästmisele.
Okavango lõvid
28.aprill 2016 00:00
Isegi nii tillukeses riigis nagu Botswana on hiidkaslaste vahel erinevusi – mõnes piirkonnas jahivad lõvid peamiselt kahverpühvleid, teises paigas armastavad murda aga koguni elevante, kirjutas Eesti Ekspressi Kohvris Rein Kuresoo.
Soome põllult leiti miljoneid aastaid vana elevantlase luu  (23)
27.aprill 2016 10:40
Lugu algas tegelikult juba üle 50 aasta eest, kui toonane bioloogia tudeng Marja Simonsuuri (nüüdseks küll juba professor Marja Sorsa) avastas Suomusjärve suvilas kaevates poole meetri sügavusel maa seest raske kivimüraka, või vähemalt, ta pidas seda esialgu kiviks. See oli siiski omapärane leid ja ta jättis müraka alles, kuid unustas pooleks sajandiks kuuris riiulile.
Miks peaks igaüks keelduma elevandi seljas sõitmast
16.aprill 2016 11:25
Elevandid on maailma ühed imelisemad loomad. Olles sunnitud meelelahutuseks inimestele lõbusõite andma, on nad ka maailma ühed halvemini koheldumad loomad.
Miljardite kuhjumine pankrottide kiuste: Kuidas Donald Trump rikkaks sai?  (27)
03.aprill 2016 11:25
Kuidas saada rikkaks, selleks on samanimelise raamatuga maailmale õpetust pakkunud ka Donald Trump ise, kes oma väidetavalt 4,5-miljardilise varandusega omab Forbesi maailma rikkaimate edetabelis praegu 324. kohta.
Mehed jagavad: naiste rumalad harjumused, mis heale suhtele lõpu teevad  (10)
21.märts 2016 17:00
Keegi ei õpeta meid olema hea tüdruksõber või naine. Ja tegelikult on see ju isegi loogiline, sest iga suhe on erinev ja inimesi rõõmustavad erinevad asjad. Küll aga on mehed täheldanud, et paljudel naistel on tobedad harjumused, mis pikemas perspektiivis suhte karile jooksutavad, vahendab iDiva portaal.
Rubriigist „veider maailm": internetihullusest on saanud võimas kaubamärk
16.märts 2016 09:19
„Mulle meeldib juua kõrrega ja teeselda, et olen väike elevant," ütleb Pusheen ühel joogitopsil. „Nii laisk. Ei suuda liigutada," ütleb ta nabapluusil asuval pildil, käes koogike ja pulgakomm. Kuus aastat on see joonistatud tegelane tegutsenud ning tema populaarsus aina kasvab, kirjutab Bloomberg.
VIDEO: Vaata, kuidas pisike elevant soovib sülle pugeda
14.märts 2016 19:04
Kallisid ei ole kunagi liiga palju ja süles on ikka ja alati hea. Kõik see kehtib ka loomariigis, ka see pisike elavandike soovib nii väga mängida ja sülle pugeda.
Oled sa tont või inimene? Türgi börsil hirmutab teisi müstiline investor  (14)
13.märts 2016 08:05
Anonüümne investor on Istanbuli börsil vallandanud hirmulaine. Ta teeb suuri panuseid, kuid tema käitumist ei oska teised turuosalised kuidagi põhjendada. Seejuures ei hirmuta turgu ainuüksi tema tegevus, vaid ka tehingute maht, mis ületab mitmekordselt turu keskmisi tehinguid.
Uus multikas kinodes: Zootropolis
11.märts 2016 15:44
Kõiksuguste imetajate elupaik Zootropolis erineb kõigest, mida seni nähtud. Paik, kus asuvad kõrvuti luksuslik tulikuum Sahara väljak ning jääkülm ja lumega kaetud Tundralinn, on otsekui suur sulatusahi, kus külg külje kõrval elavad loomad, kes looduses kunagi üksteise lähedusse ei satuks.
KINOLOOS: Nii lahe film, et ajab karva läikima! Võida piletid vaatama Disney uut filmi "Zootropolis"
01.märts 2016 08:13
Publiku selle nädala kinoloos viib vaatama Disney uhiuut animafilmi "Zootropolis".
FOTOD: Valge ja vaba vene kodu, mis jättis jälje Eesti tennise ajalukku  (2)
27.veebruar 2016 07:37
Mõisahuvilistele on Keila külje all asuv Kumna mõis tuttav eelkõige Carl Mothanderi raamatust “Parunid, eestlased ja enamlased”. Natuke kummaline ja isevärki eriline.
Muusika teeb hingele pai: kui õigesti kuulama õpid, siis suudad end ka tervendada  (3)
26.veebruar 2016 22:30
Kas oled märganud, et muusikat kuulates su meel rahuneb, keha muutub vabamaks ja olemine rõõmsamaks? Või ise lauldes ja muusikat tehes kaovad kõik muud mõtted peast ja oled äkki üleni helide sees kohal, siin ja praegu?
Uskumatu India: sadakond ametnikku pannakse keldrisse luku taha eelarvet koostama  (5)
26.veebruar 2016 18:45
Ligikaudu 100 India rahandusministeeriumi ametnikku veedavad kodumaa nimel kümmekond päeva keldris, et ette valmistada ja välja trükkida mitutuhat eksemplari India riigieelarvet.
EV98: KAITSEVÄE BLOGI: 242 tööpäeva, 239 esinemist – kaitseväe orkestri esinemisgraafik on pidevalt sisuliselt täis!
24.veebruar 2016 14:16
Jalutades ringi Tatari tänava sisehoovides, võib tähelepanelikum kodanik märgata tavalise euroremonditud valge maja aknalaudadel trummipulki ja noodilehti.
Kaarel Tarand: Suur Raasuke ja tilluke elevant  (4)
07.veebruar 2016 12:30
Ligi kahe ametiaasta jooksul ei ole peaminister Taavi Rõivase suust veel pudenenud midagi nupukat selle kohta, kuidas võiks Eesti majanduse kiirematel tuuridel tööle panna ja jõuda natukenegi lähemale Põhjamaadele. Peaministri majandusalane alastiolek on nii silmatorkav, et sügisel otsustas ta seda katvaks viigileheks hankida end nõustava asjatundjate rühma, kirjutab Kaarel Tarand Õpetajate lehes.
Dietoloog Henri Ruul: negatiivsetel kommentaaridel on tugev seos keha vihkamise ja söömishäiretega  (15)
03.veebruar 2016 08:00
Naisteka tänase päeva külaliskommentaator on Rannamõisa toitumisnõustaja Henri Ruul . Igapäevaselt töötab noor mees Ida-Tallinna Keskhaiglas dietoloogina ning aitab seeläbi soovijatel läbi personaalse nõustamise ka oma enesetunnet ja välimust parandada. Täna on Naisteka lugejatel harukordne võimalus meie kommentaariumis Henrilt nõu küsida. Kui soovid teada midagi toitumise kohta, siis kliki siia! Kui aga treeningu ning aktiivsete eluviiside teemadel, siis kliki siia!
Tööandjate keskliidu juht: sisseränne on vältimatu  (164)
02.veebruar 2016 13:08
Ajal, mil riigivalitsejad keskenduvad peenhäälestamisele, nagu mehe ja naise abielu põhiseadusesse kirjutamine või lippude heiskamine ettevõtluspäeval, laiutab keset tuba üks suur elevant, millest poliitikud pingsalt mööda vaadata üritavad. Selle elevandi nimi on sisserände vältimatus. Ja jutt ei käi pagulastest, vaid tööjõust, ilma kelleta me varsti enam hakkama ei saa, kirjutas Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar .
Skype oli kõigest algus...  (6)
02.veebruar 2016 00:10
Oleme idufirmade eduga uskumatult harjunud, aga võimalused alles avanevad
Lauamängude kuldajastu tuurib täie hooga  (7)
30.jaanuar 2016 00:10
LP annab ülevaate mõnest uudsemast ja põnevamast tänavusest lauamängust. Peale selle vaatame üle kolm Eesti uudismängu.