elevant

Parimad kohad, kuhu sõita detsembris
10.detsember 2016 12:58
Detsember on üks populaarsemaid aegu reisimiseks ja seda põhjusega - ausalt on välja teenitud kas päikeseline puhkus või mõnus suusareis ja pühade ajal ning vahel on töölt eemal viibimine palju muretum ja lihtsam. Kus on soodne, kus on soe, kus saaks suusad alla panna?
VAATA, millised jõuluüritused ja kontsertsarjad on eestlaste seas kõige populaarsemad
08.detsember 2016 11:19
Eesti muusikute ja teatrite jaoks on jõuluperiood üks viljakamaid teenistuse korjamise aegu ning suurem osa artistidest soovib pirukast oma osa haugata. Uurisime Piletilevilt, millised üritused on sel aastal kõige populaarsemad.
Parimad kohad, kuhu sõita detsembris  (1)
29.november 2016 11:34
Detsember on üks populaarsemaid aegu reisimiseks ja seda põhjusega - ausalt on välja teenitud kas päikeseline puhkus või mõnus suusareis ja pühade ajal ning vahel on töölt eemal viibimine palju muretum ja lihtsam. Kus on soodne, kus on soe, kus saaks suusad alla panna?
Eakad postimüügi küüsis: mul pole seda vaja, aga soodne oli!  (11)
10.november 2016 00:00
Postimüügist kaupade tellimisse sukeldunud vanemaealiste hulgas on riskigrupp, kel kaob pind jalge alt ning tekib tuhin osta üha uusi esemeid – kõik näib nii vajalik ning järelmaksuga ostes esialgu ka taskukohane.
Toomas Alatalu: oluline on meenutada USA valimiste ootamatut pööret, mil Bush pidi tõestama, et vääris võitu, ja läks püüdma kiireid sõjalisi võite  (5)
08.november 2016 20:23
Ilmselt teavad kõik, et eesel on USA demokraatliku partei ja elevant vabariikliku partei sümbol, ent pigem vaid vähesed teavad, et nende lõplik värvimine toimus alles oktoobris 2000.
Eerik-Niiles Kross: Keskerakonna "puhastustuli" ei ole seni põletanud isegi lepingut Putiniga  (170)
08.november 2016 14:24
Saksa suurim nädalaleht Die Zeit kirjutab täna hommikul: "Estland. Prowestliche Regierungskoalitsion zerbrochen, "Eine prorussische Partei könnte in die Regierung einziehen" (Läänemeelne valitsuskoalitsioon kokku varisenud, venemeelne partei võib valitsusse minna).
"Star Treki" staar George Takei värskest superkangelasefilmist "Doktor Strange": Marvel peab meid vist idiootideks
30.oktoober 2016 12:04
Aprillis tabas uut ulmefilmi "Ghost in the Shell" suur skandaal: kriitikutele ei meeldinud, et algupäraselt jaapanlasena kujutatud tegelase rolli palgati ameeriklane Scarlet Johansson. Kui sellest oli veel vähe, siis avalikustati aprillis ka praegu kinodesse jõudnud "Doktor Strange'i" esimene treiler. See vallandas omakorda uue tormi: britt Tilda Swinton palgati täitma algselt Tiibeti rahvusest tegelase rolli. Seepeale võttis väga teravalt sõna ka "Star Treki" staar George Takei, kes leidis, et Marvel peab kinopublikut idiootideks.
DELFI FOTOD: Loomaaia asukad lustisid kõrvitsatega
29.oktoober 2016 15:46
Tallinna loomaaia asukatele korraldati täna kõrvitsapidu, kus loomad said kõrvitsaid süüa ning teha nendega, mida hing ihkas.
Taavi Kotka: meil on ainult üks Eesti, mida paremaks muuta  (29)
29.oktoober 2016 00:10
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsleri kohalt tagasi ettevõtlusse siirduv Taavi Kotka julgustab ettevõtjaid riigisektorisse tööle tulema, kinnitades, et võimalus ennast võimendada ja kasulik olla on seal palju suurem kui eraettevõttes.
FOTOD: Kuninglik kangelane! Prints Harry päästis suvepuhkusel olles nagu muuseas 500 elevandi elu  (21)
28.oktoober 2016 16:58
Prints Harry avalikustas posu fotosid oma suvepuhkusest Malawis, mil aitas kolme nädala jooksul ligi 500 elevandi elu päästa.
Homme kõik loomaaeda kõrvitsapeole!
28.oktoober 2016 10:27
Homme kell 10-15.00 toimub Tallinna Loomaaias suur kõrvitsapidu, kus serveeritakse loomadele kõrvitsaid tavapärasest erinevalt, mis omakorda rikastab ka nende igapäevaelu.
KLAPID PÄHE! Rainer Jancise 5 lugu 5 elujuhtumiks: öösel täis peaga baarist koju uimerdamiseks või universumi saladuste üle mõtisklemiseks
27.oktoober 2016 18:45
Sel nädalavahetusel, 28.-30. oktoobril toimub Tallinnas festival Üle Heli. Kolm päeva vältav heliüleste tasandite muusikafestival toimub erinevates Tallinna paikades Kultuurikatlast Lekkerini, hõlmates mitmeid plaadiesitlusi, seikluslikke kooslusi ja julgeid kunstilisi ning tehnilisi lahendusi. Publik teeb täna lähemalt tutvust Rainer Jancisega, kes meie jaoks viis enda lugu välja valis ning need viie elujuhtumiga paari pani.
Veoautoga nomaadidena Aafrikas - 2500 kilomeetrit puhast seiklust
24.oktoober 2016 16:04
„Me läheme Aaaafrikasse!“, sai selgeks pärast seda, kui just nimelt Tanel osutus õnnelikuks seiklejahingeks CWT Kaleva Traveli reisimängus, mis pidi välja selgitama, kas oleme nõus telgis magama, mida me arvame lõkkel tehtud õhtusöögist ja kas oleme nõus ärkama koos päikesetõusuga ning lõviga tõtt vaatama.
Jüri Arrak: seksuaaltehnikat võivad kõik õppida, aga tähtis on leida sobiva energiaga partner  (11)
22.oktoober 2016 00:05
Eesti kujutava kunsti suurkuju Jüri Arrak saab eeloleval esmaspäeval 80-aastaseks ja on sel puhul kirja pannud oma maailmapildi, millest lähtub ka tema kunst.
VIDEO: Tõeline kangelane! Elevant nägi uppuvat meest ja sööstis teda päästma  (13)
19.oktoober 2016 11:38
Save Elephant Foundation on pühendunud elevantide päästmisele, kuid üks päästetud elevandilastest, Kham Lha, arvas, et hoopis tema päästja vajab abi.
Puhastus Tais pühib toiduäri tänavailt
12.oktoober 2016 00:30
Kes on öösel pärast pidu logiseval taburetil istudes ja kõikuva alumiiniumlauakese pealt tiheda autoliikluse kõrval kõnniteel asuvas tänavaköögis krabidega munanuudleid ja vürtsikat papaiasalatit somtami söönud, on Bangkokis päriselt käinud. Palju õnne! Oktoobrist alates on Bangkokis tänavakaubandus keelatud.
Gaia akadeemik: uus maailm tuleb kujundada vanast eraldiseisvana
03.oktoober 2016 10:51
Tarvo Nurmeots (38) sooritas septembri viimasel nädalavahetusel Gaia Akadeemias eksami ning sai aasta väldanud õppe läbimise tõestuseks rahvusvahelise sertifikaadi. Koos 22 kaaskursuslasega närisid nad end läbi materjalist, mille pealkirjaks on Ecovillage Design Education . Tegemist on rahvusvahelise Gaia Hariduse õppekava järgi tehtava põhikoolitusega. Saadud pagas hõlmab endas praktilisi oskusi tänase muutuste ajajärguga kohanemiseks ning toimetulekuks. Toidu permakultuuri põhimõtete järgi kasvatamisest kuni ökoehituse oskuste ning isiklike distsipliinide haldamiseni välja. Loomulikult jagatakse näpunäiteid ka kõigeks muuks, mis loodusega harmoonilises läbisaamises oleva, kuid muidu igati täisväärtusliku elamise juurde peaks kuuluma.
Hollandi leht MH17 raportist: toas on elevant nimega Venemaa, aga valitsus teeb näo, et ei näe  (91)
29.september 2016 13:15
Hollandi parlament leiab, et Holland peab pärast raporti avaldamist Malaysia Airlinesi lennu MH17 allatulistamise kohta, milles kinnitati, et selleks kasutatud raketiseadeldis toodi Venemaalt, oma muskleid näitama. Peaminister Mark Rutte jääb aga kindlaks diplomaatilisele teele, uskudes, et see on parim viis süüdlaste vastutusele võtmiseks, kirjutab ajaleht Algemeen Dagblad.
Mitu korda kaotatud ja tagasi võidetud paradiis
29.september 2016 07:58
Khao Soki rahvuspargi iidvana vihmametsa liikide – nii taimede, loomade, kalade kui inimeste – saatus on olnud kui kõige pöörasem sõit ameerika mägedel. Praegu, rahvuspargina, elatakse Cheow Lani järve peal ja ääres idülliliselt rahulikku elu.
Ministeerium: tsirkusetöötajad piinavad loomi julmalt  (3)
21.september 2016 00:30
Maaeluministeerium tahab keelustada suuremate loomade kasutamise tsirkuses. Kui eelnõu seaduseks saab, lubatakse tulevikus esinema ainult kodukoeri ja -kasse.
"Raul sooviks küttida emaelevanti" ehk Viimsi torukunnide uskumatud seiklused Aafrikas  (5)
21.september 2016 00:22
Viimsi valla torutööde juht Raul Vaino kuulus Eesti kõige peenemasse jahiseltskonda, kellele korraldati Mustal Mandril safareid.
Euroopa metsaelevant omas lähemaid sugulasi mitte Indias, vaid Aafrikas
19.september 2016 15:59
Ammusel ajal, üle 100 000 aasta tagasi elas ka Euroopa metsades elevante. Kui siiani arvati, et euroopa elevandid olid tänapäeva elevandiliikidest kõige lähemalt suguluses india elevandiga, siis ameerika ja saksa teadlaste genoomiuuring näitab, et euroopa elevantide lähimad sugulased elavad hoopis Aafrikas.
20 AASTAT, 20 FAKTI: Skandaalseimad eetrihetked ja põnevaimad reality -staarid ehk meenuta kirevaid kilde TV3 kirkast minevikust
16.september 2016 14:50
Täna õhtul tähistab TV3 suurejoonelise telegalaga 20. sünnipäeva. Publik uuris sünnipäevalapselt välja hulga fakte ja kilde, mis jälle meenutamist väärivad!
Kuidas tõlkida leina?
15.september 2016 00:10
Nick Cave’i uus album ja seda saatev muusikafilm on inspireeritud isiklikust traumast.
ARVUSTUS: Meryl Streepi laululinnu koomilised aariad tõsielulises filmis "Florence Foster Jenkins"
02.september 2016 18:23
"Florence Foster Jenkinsi" lugu põhineb Ameerika seltskonnadaamil, kel oli palju dollareid, vähe lauluoskust, kuid meeletult palju armastust muusika vastu. Vahel armastus teeb pimedaks või kurdiks ka neid, kes selle vahetu armastuse vastu ise nii suurt huvi üles ei näita, käesolevalt siis muusika vastu.
Aafrika: iga saja elusa elevandi kohta leiab 12 salaküttide mõrvatut  (4)
02.september 2016 15:45
Aafrika elevantide arvukus vähenes aastatel 2007—2014 umbes 30 protsenti, näitab lennukitelt tehtud suurloendus. Populatsiooni kahanemise saab kanda peaasjalikult salaküttimise arvele.
EDETABEL: 21 tähtsaimat hetke taasiseseisvunud Eesti elus
18.august 2016 15:05
TÄHTSÜNDMUSED: Eesti Ekspressi toimetus esitleb taasiseseisvumise ajal Eesti poliitikat, majandust ja kultuuri enim mõjutanud sündmusi ja nähtusi. Need valis välja külalispeatoimetaja Allar Jõks.
Miks peaks igaüks keelduma elevandi seljas sõitmast
26.juuli 2016 00:00
Elevandid on maailma ühed imelisemad loomad. Olles sunnitud meelelahutuseks inimestele lõbusõite andma, on nad ka maailma ühed halvemini koheldumad loomad.
FORTE TEST: Kui hästi tunned laia maailma loomi ja linde? Proovi järele!  (40)
06.juuli 2016 15:12
No vähemalt üks punkt peaks olema küll kõigile garanteeritud!