Eesti tippmodell

FOTOD! Modellisaatest ei langenudki keegi välja!  (24)
22.jaanuar 2015 21:00
Kevin oli südamedaam Hristina väljalangemise tõttu tänases saates üsna morn. Siiski tuli temal ja teistel end kokku võtta, sest ees ootas fotosessioon avamerel. Liise kaotas vett nähes ootamatult närvid, kuigi tema hobiks olevat aerutamine. Paanitsevale Liisele sekundeeris oma pisaratega Gerili, kes tuli lagedale järjekordse lapsepõlvetraumaga (teda olevat surutud vee alla). Stefanile aga sai Gerili lõpmatutest draamadest ja traumadest juba enam kui küll ning ta ei suutnud irooniat vaka all hoida.
TREILER: Tulevase Carmen Kassi lõpp? Modellisaate Aule inetu saladus ähvardab rikkuda tema võiduvõimalused  (21)
22.jaanuar 2015 13:15
Tänases " Eesti tippmodelli " saates ootab modelle ees fotosessioon avamerel ning tuleb avalikuks ühe osalise inetu saladus.
Selliseid inimesi on ka veel: „Eesti tippmodellis“ osaleval Kevinil pole aastaid olnud isiklikku telefoni!  (11)
16.jaanuar 2015 17:15
Kanal 2 tõsielusarjas „Eesti tippmodell“ osalev 18-aastane Kevin on jätnud endast mulje kui väga põhimõttekindlast noormehest. Tuleb välja, et Kevinile otse helistada ei saagi - tal pole isiklikku telefoni.
FOTOD ja kokkuvõte: jõuluteemaline pildisessioon saatis modellisaatest koju Hristina!  (4)
15.jaanuar 2015 21:00
Saade " Eesti tippmodell " pani südasuvel toimunud saates osalejad ootamatult jõulusära keskele, modellidele esitatud Expressionsi ülesanne pani aga kisklema taas Stefani ja Gerili! Loe mis saates toimus ning vaata ka pilte jõuluhõnguliselt sessioonilt.
Modellisaate osalejad paljastavad täna oma mineviku tumedad varjud...  (3)
15.jaanuar 2015 13:08
Täna kell 20 kutsub Kanal 2 tõsielusarja „ Eesti tippmodell “ üks osalistest, Hendrik, modellid mereranda piknikule, et omavahelisi arveid klaarida.
Modellisaate-Katja kukkus sahtli tühjaks: hammaste kordategemine polnud pooltki nii hull kui see, mis sellele järgnes  (8)
15.jaanuar 2015 09:25
"Läksime sõbrannaga rulluiskudega sõitma ja korraldasime omavahelise võitluse, kes on kiirem. Kihutasin suure hooga, komistasin väiksele kivile ja kukkusin näoga vastu asfalti kaks esihammast katki," meenutab Jekaterina Bulgarina, kes osaleb telešõus " Eesti tippmodell ", õnnetut kukkumist lapsepõlves, millele järgnes kolm operatsiooni ja ligi kümme aastat tervisemuresid, vahendab Õhtuleht.
Maiustamine ei jää karituseta: „Eesti tippmodell“ paljastab täna, et modellid on pintslisse pistud ligi 300 jäätist!  (3)
08.jaanuar 2015 11:32
Täna kell 20 jätkub Kanal 2s „Eesti tippmodell“. Kohtunik Urmas Väljaotsa kõrvu on jõudnud kuuldused, et modellimaja hiigelsuur jäätisekülmik on ainult mõne päeva jooksul tühjaks pugitud.
Suudluste Printsess ja tema päkapikud 2014!  (9)
22.detsember 2014 08:00
Evelin Ilves
VAATA ja LOE: Tippmodelli saates lahvatas sajandi armuromaan ja diivad valasid taaskord palju pisaraid  (28)
18.detsember 2014 21:00
Järjekordne "Eesti tippmodelli" saade tõi taas osalejates esile parima ja halvima ning eelmise nädala väljahääletusel tekkinud vastakad emotsioonid vajasid väljaelamist. Pisaraid valas enim ootamatult välja langenud Hanna-Maria, kes ei mõistnud, mida ta valesti tegi.
Arvustus: Mis toimub? Modellisaatest on saanud Eesti telemaastiku "Onu Heino" - lohakas ja natuke labane  (31)
12.detsember 2014 09:15
Sattusin eile pärastlõunal Facebookis hobifotograafidest ja professionaalsetest fotograafidest koosnevas grupis lugema arutelu " Eesti tippmodelli " esimese saate fotode teemal. Esiti ma ei osanudki aru saada, et milles probleem, tegu oli ilmselgelt ju kaadritaguste "making of" piltidega. Suur oli minu imestus, kui pildid mis seal rõõmsameelselt esitletud said, olidki... päris.
FOTOD: Tippmodelli teine saade pani modellikspürgijad luksautodega võidu särama!  (15)
11.detsember 2014 21:00
Kaksteist õnnelikku väljavalitut jõudsid tänases saates modellimajja, mis meenutab paljudele suisa kuningalossi, ent nagu igal lossil, oli sellelgi neile varuks üllatusi - näiteks avastasid neiud, et kui nad soovivad vanni kümblema minna, peavad nad seda tegema kogu ilmarahva ehk kaamerate ees.
„Eesti tippmodell“ täna: pisarad ja kisa ehk ajaloo dramaatilisim totaalne muutus!  (5)
11.detsember 2014 14:32
Täna kell 20 tuleb „Eesti tippmodell“ osalistel läbi teha totaalne muutus, mis kujuneb saate ajaloo kõige dramaatilisemaks.
Klatšimoor: maaplikast sai äkki uhke pealinna preili ehk modellisaate-glamuuritari kiire tõus liiga kõrgele pilvedesse  (20)
09.detsember 2014 22:00
Modellisaade on minu iga-aastane nauding, sest see issanda loomaaed, mis ekraanilt vastu vaatab, on lihtsalt nii uskumatult naljakas. Kuulad ja imestad — kas noored inimesed tõepoolest mõtlevad ja räägivadki nii? Avalikult, võõraste inimeste ees? Vaevu viis minutit kaamera ees veetnud, on neil juba reaalsustaju kadunud, nagu oleks tegu mingite maailmastaaridega. Saate peaauhind on küll modellileping Pariisi agentuuriga, aga võidab ju ainult üks. Kõik ülejäänud peavad minema tagasi oma kodukohta, käima seal poes, koolis või tööl.
KOKKUVÕTE ja FOTOD: Esimene tippmodelli saade tõi nii sõnasõja, süüdistusi, pööraseid väljakutseid kui ka ehmatusi  (19)
04.detsember 2014 21:00
Menukas modellisaade "Eesti tippmodell" on algaval hooajal väga eriline. Nimelt osalevad suures modellitiitli-rüseluses sel korral ka noormehed. Esimeses saates said televaatajad aimu ka eelcastingutest, kus žürii eesotsas modelliagentuuri Top Models omaniku ja Carmen Kassi avastaja Paolo Mogliaga valiti välja ligi poolsada õnnelikku, kes pääsesid modellilaagrisse. Kuidas meeldis esimene saade?
“Eesti tippmodell” – seekord ka poisid
04.detsember 2014 16:58
Tõsielusari “Eesti tippmodell” alustab 4. detsembril Kanal 2s kolmandat hooaega.
"Eesti tippmodell" alustab täna: karmis modellimängus pistavad rinda ka noormehed!
04.detsember 2014 13:50
Kanal 2s alustab täna kell 20 kolmandat hooaega tõsielusari „ Eesti tippmodell “. Sellel hooajal võistlevad tippmodelli tiitli nimel 12 noort, kelle seas on esmakordselt ka noormehed.
Modellisaatesse pääsenud noormees pihib pornograafiasõltuvust: see pani kõik selle, mis mul oli, löögi alla!  (9)
02.detsember 2014 08:15
Kanal 2 saatesse "Eesti tippmodell" pürgivast kolmest noormehest üks pihtis hiljuti Õhtulehele oma keerulist elu, mille iseloomustavaimaks jooneks oli aastaid üks sõltuvus, mis nüüdseks juba minevik.
Tubli tulemus! Eesti tippmodell Sandra lendas Miss Globe'ilt koju maailma unistustetüdruku tiitliga!
18.november 2014 09:20
Saate "Eesti tippmodell" võitja Sandra Ude seadis Miss Globe võistlusele minnes eesmärgiks pääseda 44 osaleja seast esikümnesse, mis sai täidetud ning meeldiva üllatusena naasis naine eritiitliga Miss Dream Girl of the World.
Klatšimoor: miks te suhtute koolilastesse nagu abitutesse imikutesse?  (58)
02.september 2014 22:00
Virisete, et peate koolilapse pärast varem ärkama? Aga mis takistab tal iseseisvalt ärgata, endale süüa teha ja kooli minna?
Uus kuum paar! Urmas Kolsar vallutas modellisaate kaunitari südame  (30)
11.juuli 2014 14:45
Legendaarne DJ Urmas Kolsar (44) on võrgutanud ära saatest "Eesti Tippmodell" tuntud lätlanna Kristiine Smirnova (26). "Oleme Kristiinega meeldivas suhtes, ja see on teinud meid väga õnnelikeks! Soovime teistelegi kellegi väga armsa ja lähedase leidmist oma ellu ning ikka õnnelikkust!" lausub Urmas.
FOTO: Kes ütles, et modellid on rumalad? Ka "Eesti tippmodelli" 1. hooaja finalist Keiu säras parimate koolilõpetajate seas  (11)
27.juuni 2014 15:30
26. juunil kogunesid Kadrioru lossi kõik tublid koolilõpetajad, kes said isiklikult kohtuda president Toomas Hendrik Ilvesega. Paljude tublide õpilaste seas oli ka saates "Eesti tippmodell" 1. hooaja finalist Keiu Simm, kes eelistades õpinguid esimesest kohast loobus. Vot, tasus ära. Ning, kes ütles, et modellid rumalad on?
Modellihuvilisele
26.juuni 2014 05:15
Laupäeval, 28. juunil algab üle-eestiline osalejate otsimine saatesse “Eesti tippmodell”.
"Eesti tippmodell" tuleb jälle ja otsib uusi osalisi: seekord oodatakse saatesse ka noormehi!  (3)
26.juuni 2014 00:00
Kanal 2 ootab taas kõiki 15-28 aastaseid modellihuvilisi neide ja noormehi " Eesti tippmodelli ” konkursile. Castingud algavad juba sel laupäeval, 28. juunil Tartus ja lõppevad 9. juulil Tallinnas.
Modellisaatevõitjad täna: suurte lavade asemel hoopis koolis ja tööl  (4)
12.juuni 2014 14:00
" Eesti tippmodell " alustab peagi kolmanda hooaja võtetega, ent mis on saanud neist, kes saates edukad või suisa võitjad, kel uhked lepingud sellega kaasnesid?
Kaunitar, see on sinu võimalus! "Eesti tippmodell" kutsub taas osalema!
02.juuni 2014 14:05
Kanal 2 glamuurne konkurss " Eesti tippmodell " on tagasi, et avada uks moehuvilistele neidudele nende unistuste maailma! Uue hooaja casting juba käib!
"Nädalalõpp Kanal 2ga" täna: Uku Suviste, Kristjan Kasearu, Marju Lauristin, Trikimees ja paljud teised!  (1)
16.mai 2014 16:31
Täna kell 21:30 on Teet Margnal ja Kristjan Jõekaldal saates “Nädalalõpp Kanal 2ga” külas kaks ja pool hurmurit - Uku Suviste, Kristjan Kasearu ja Jaagup Tuisk, professor ja meediaõppejõud Marju Lauristin, Jürgen “Trikimees” Veber ja ballaadiga “Kas tead” end kõigi armastajate südamesse laulnud Helen Adamson.
Mida kuulan, mida vaatan
24.aprill 2014 05:15
Minu telerivaatamine ja raadiokuulamine on väga juhuslik.
Inga Savits, edukaim Eesti kingadisainer
05.aprill 2014 04:30
Tippmodelliks saada on hirmus raske, kuid sealt edasi oma äri püsti panna on ilmselt veel vaevalisem. Inga Savits räägib, kuidas see temal on õnnestunud.
5 surm- ja lollikindlat seaduspära, kuidas saada Eestis kuulsaks  (26)
17.märts 2014 16:30
Eesti konnatiigike on nii väike, et siin kuulsaks saada ja jääda on võrreldes teiste riikidega imelihtne. Kuid seaduspärad on laias laastus samad, mis ülejäänud maailmaski ja Publik reastab mõned raudpoltkindlad viisid, kuidas orbiidile lennata ja seal ka püsida. Allpool toodud nimekirja pole sisse arvestatud need, kes on avalikkusele tuntuks saanud väga märkimisväärsete saavutustega kas poliitikas, äri-, kultuuri- või mõnes muus valdkonnas.