Eesti tippmodell

LPäevik - kultuur  (1)
14.märts 2015 03:30
FINAAL: Palju õnne! Eesti tippmodelliks krooniti Aule  (37)
12.märts 2015 22:32
Saate “Eesti tippmodell” suurejooneline viimane toimus Baltika moelaval ning vastamisi seati 4 finalisti — Hendrik, Aule, Jekaterina ja Liise. Võistluse võitis Aule.
Tippmodelli-Gerili: televisioonis ei ole kõik tõetruu ja päriselt olen ma hoopis teine inimene  (26)
12.märts 2015 19:00
Kanal 2 eetris jõuab suure finaalini tõsielusarja "Eesti tippmodelli" kolmas hooaeg, mille lõppu on jõudnud neli andekat noort modelli – Hendrik, Liise, Aule ja Jekaterina. Finaalist jäi napilt välja Gerili Narusing, kellelt uurisime tema kohta televisioonis kajastatu ning edasiste plaanide kohta.
"Eesti tippmodelli“ suur finaal juba täna õhtul Kanal 2s!
12.märts 2015 14:24
Täna kell 21:30 jõuab suure finaalini Kanal 2 tõsielusarja „Eesti tippmodelli“ kolmas hooaeg! Finaali on jõudnud neli andekat noort modelli – Hendrik, Liise, Aule ja Jekaterina. Kes neist võidab?
FOTOD: Kohtunikel sai Geili diivatsemisest kõrini ning Tippmodelli finaali said Katja, Aule, Liise ja Hendrik!  (28)
05.märts 2015 21:05
Kaasvõistlejad ei mõistnud, miks kohtunikud hellitasid pirtsakat Gerilit, kes juba ka ise koju kippus. Gerili aga kinnitas, et koju ta tegelikult ei tahtnud, vaid eelmises saates toimunu oli test kohtunikele. Hendrik üritas Geriliga suhteid siluda, kuid see tegi olukorra veelgi halvemaks.
"Eesti tippmodell" täna: selguvad 3. hooaja finalistid!  (5)
05.märts 2015 16:33
Täna kell 20 selguvad „ Eesti tippmodell “ saates finalistid, kellest üks kroonitakse järgmisel nädalal saatesarja võitjaks. Kes on viimane lahkuja enne dramaatilist lõppmängu?
FOTOD: Brr! Vaata, kuidas said tippmodellid hakkama jääkülmas piimas kümblemisega  (7)
26.veebruar 2015 21:30
Milanost saabunud modellid avastasid, et nende elupaik oli vahepeal ümber kolitud Tallinna südalinna Radisson Blu hotelli. Kuuekesi sviiti jagades oldi veel rohkem ninapidi koos ning tekkisid kaks vaenulikku leeri. Fazeri Geisha pildistamisel loobiti neid jääkülma piimaga ning pealtnäha lihtne Cosmopolitani moeseeria pildistamine osutus närvesöövaks. Seekord sai lõpu Sandro teekond modellisaates, kuigi koju soovis minna hoopis Gerili.
Eesti tippmodell: üks poistest saadeti koju ja Gerili oli jätkuvalt modellimaja suurim piripill  (69)
26.veebruar 2015 21:00
Milanost saabunud modellid avastasid, et nende elupaik oli vahepeal ümber kolitud Tallinna südalinna Radisson Blu hotelli. Kuuekesi sviiti jagades oldi veel rohkem ninapidi koos ning tekkisid kaks vaenulikku leeri. End primadonnadeks pidavad Gerili ja Katja leidsid kumbki ustavad jüngrid, kelle kaasakiitmisel sai jätkata Itaalias alguse saanud vaenu.
„Eesti tippmodell“ täna: kisa ja kära! Tülid ja keeruline väljakutse murravad ka kõige tugevamad  (2)
26.veebruar 2015 16:34
Täna kell 20 jätkub Kanal 2 tõsielusari „Eesti tippmodell“. Milanost naasnud modellid kolivad ümber kitsamatesse oludese. Kohe tõusevad ka tülid, mis lõppevad karjumismaratoniga...
FOTOD: Neli viimast "Eesti tippmodelli" osalist lennutati Itaaliasse: kes avaldas muljet ja kes mitte?  (7)
19.veebruar 2015 21:00
Tänases „ Eesti tippmodelli “ saates sõitsid neli paremat modelli unelmate reisile Itaaliasse. Enne moepealinn Milanoga tutvumist ootas ees väljateenitud puhkus maalilises Stresa kuurortlinnas imekauni Maggiore järve kaldal.
"Eesti tippmodell" täna: modellid poseerivad pesus ning Gerili ja Liise vahel puhkeb hirmuäratav sõnasõda  (8)
12.veebruar 2015 11:57
Täna kell 20 tuleb Kanal 2 tõsielusarja „ Eesti tippmodell “ osalejatel end tõestada Goldtime ehetereklaami pildistamisel. Nii mõnedki modellid pelgavad, et napid kehakatted paljastavad rohkem kui vaja.
End teismelisena näljutanud Tippmodelli-Stefani: sõin päevas vaid mõned mandariinid ja tüki leiba  (3)
06.veebruar 2015 12:02
Telesaates " Eesti tippmodell " osalenud Stefani Kask (20) on oma välimuse suhtes kriitiline - neiu pihtis, et 13-14aataselt sõi ta päeva jooksul vaid mõne mandariini ja tüki leiba!
„Eesti tippmodell“ täna: riietutakse rokokoo-kostüümidesse, kuid Hendrik polegi Gerili unelmate prints  (4)
05.veebruar 2015 17:25
Täna kell 20 jätkub Kanal 2s „Eesti tippmodell“. Gerili, kes pole varjanud sümpaatiat Hendriku vastu, saab teada, et Hendrik polegi see, kelleks neiu teda pidas. "Üks hetk oled sa üks, teine hetk teine," ütleb Gerili saates.
FOTOD! Modellisaatest ei langenudki keegi välja!  (26)
22.jaanuar 2015 21:00
Kevin oli südamedaam Hristina väljalangemise tõttu tänases saates üsna morn. Siiski tuli temal ja teistel end kokku võtta, sest ees ootas fotosessioon avamerel. Liise kaotas vett nähes ootamatult närvid, kuigi tema hobiks olevat aerutamine. Paanitsevale Liisele sekundeeris oma pisaratega Gerili, kes tuli lagedale järjekordse lapsepõlvetraumaga (teda olevat surutud vee alla). Stefanile aga sai Gerili lõpmatutest draamadest ja traumadest juba enam kui küll ning ta ei suutnud irooniat vaka all hoida.
TREILER: Tulevase Carmen Kassi lõpp? Modellisaate Aule inetu saladus ähvardab rikkuda tema võiduvõimalused  (21)
22.jaanuar 2015 13:15
Tänases " Eesti tippmodelli " saates ootab modelle ees fotosessioon avamerel ning tuleb avalikuks ühe osalise inetu saladus.
Selliseid inimesi on ka veel: „Eesti tippmodellis“ osaleval Kevinil pole aastaid olnud isiklikku telefoni!  (11)
16.jaanuar 2015 17:15
Kanal 2 tõsielusarjas „Eesti tippmodell“ osalev 18-aastane Kevin on jätnud endast mulje kui väga põhimõttekindlast noormehest. Tuleb välja, et Kevinile otse helistada ei saagi - tal pole isiklikku telefoni.
FOTOD ja kokkuvõte: jõuluteemaline pildisessioon saatis modellisaatest koju Hristina!  (4)
15.jaanuar 2015 21:00
Saade " Eesti tippmodell " pani südasuvel toimunud saates osalejad ootamatult jõulusära keskele, modellidele esitatud Expressionsi ülesanne pani aga kisklema taas Stefani ja Gerili! Loe mis saates toimus ning vaata ka pilte jõuluhõnguliselt sessioonilt.
Modellisaate osalejad paljastavad täna oma mineviku tumedad varjud...  (3)
15.jaanuar 2015 13:08
Täna kell 20 kutsub Kanal 2 tõsielusarja „ Eesti tippmodell “ üks osalistest, Hendrik, modellid mereranda piknikule, et omavahelisi arveid klaarida.
Modellisaate-Katja kukkus sahtli tühjaks: hammaste kordategemine polnud pooltki nii hull kui see, mis sellele järgnes  (8)
15.jaanuar 2015 09:25
"Läksime sõbrannaga rulluiskudega sõitma ja korraldasime omavahelise võitluse, kes on kiirem. Kihutasin suure hooga, komistasin väiksele kivile ja kukkusin näoga vastu asfalti kaks esihammast katki," meenutab Jekaterina Bulgarina, kes osaleb telešõus " Eesti tippmodell ", õnnetut kukkumist lapsepõlves, millele järgnes kolm operatsiooni ja ligi kümme aastat tervisemuresid, vahendab Õhtuleht.
Maiustamine ei jää karituseta: „Eesti tippmodell“ paljastab täna, et modellid on pintslisse pistud ligi 300 jäätist!  (3)
08.jaanuar 2015 11:32
Täna kell 20 jätkub Kanal 2s „Eesti tippmodell“. Kohtunik Urmas Väljaotsa kõrvu on jõudnud kuuldused, et modellimaja hiigelsuur jäätisekülmik on ainult mõne päeva jooksul tühjaks pugitud.
Suudluste Printsess ja tema päkapikud 2014!  (9)
22.detsember 2014 08:00
Evelin Ilves
VAATA ja LOE: Tippmodelli saates lahvatas sajandi armuromaan ja diivad valasid taaskord palju pisaraid  (28)
18.detsember 2014 21:00
Järjekordne "Eesti tippmodelli" saade tõi taas osalejates esile parima ja halvima ning eelmise nädala väljahääletusel tekkinud vastakad emotsioonid vajasid väljaelamist. Pisaraid valas enim ootamatult välja langenud Hanna-Maria, kes ei mõistnud, mida ta valesti tegi.
Arvustus: Mis toimub? Modellisaatest on saanud Eesti telemaastiku "Onu Heino" - lohakas ja natuke labane  (31)
12.detsember 2014 09:15
Sattusin eile pärastlõunal Facebookis hobifotograafidest ja professionaalsetest fotograafidest koosnevas grupis lugema arutelu " Eesti tippmodelli " esimese saate fotode teemal. Esiti ma ei osanudki aru saada, et milles probleem, tegu oli ilmselgelt ju kaadritaguste "making of" piltidega. Suur oli minu imestus, kui pildid mis seal rõõmsameelselt esitletud said, olidki... päris.
FOTOD: Tippmodelli teine saade pani modellikspürgijad luksautodega võidu särama!  (15)
11.detsember 2014 21:00
Kaksteist õnnelikku väljavalitut jõudsid tänases saates modellimajja, mis meenutab paljudele suisa kuningalossi, ent nagu igal lossil, oli sellelgi neile varuks üllatusi - näiteks avastasid neiud, et kui nad soovivad vanni kümblema minna, peavad nad seda tegema kogu ilmarahva ehk kaamerate ees.
„Eesti tippmodell“ täna: pisarad ja kisa ehk ajaloo dramaatilisim totaalne muutus!  (5)
11.detsember 2014 14:32
Täna kell 20 tuleb „Eesti tippmodell“ osalistel läbi teha totaalne muutus, mis kujuneb saate ajaloo kõige dramaatilisemaks.
Klatšimoor: maaplikast sai äkki uhke pealinna preili ehk modellisaate-glamuuritari kiire tõus liiga kõrgele pilvedesse  (21)
09.detsember 2014 22:00
Modellisaade on minu iga-aastane nauding, sest see issanda loomaaed, mis ekraanilt vastu vaatab, on lihtsalt nii uskumatult naljakas. Kuulad ja imestad — kas noored inimesed tõepoolest mõtlevad ja räägivadki nii? Avalikult, võõraste inimeste ees? Vaevu viis minutit kaamera ees veetnud, on neil juba reaalsustaju kadunud, nagu oleks tegu mingite maailmastaaridega. Saate peaauhind on küll modellileping Pariisi agentuuriga, aga võidab ju ainult üks. Kõik ülejäänud peavad minema tagasi oma kodukohta, käima seal poes, koolis või tööl.
KOKKUVÕTE ja FOTOD: Esimene tippmodelli saade tõi nii sõnasõja, süüdistusi, pööraseid väljakutseid kui ka ehmatusi  (19)
04.detsember 2014 21:00
Menukas modellisaade "Eesti tippmodell" on algaval hooajal väga eriline. Nimelt osalevad suures modellitiitli-rüseluses sel korral ka noormehed. Esimeses saates said televaatajad aimu ka eelcastingutest, kus žürii eesotsas modelliagentuuri Top Models omaniku ja Carmen Kassi avastaja Paolo Mogliaga valiti välja ligi poolsada õnnelikku, kes pääsesid modellilaagrisse. Kuidas meeldis esimene saade?
“Eesti tippmodell” – seekord ka poisid
04.detsember 2014 16:58
Tõsielusari “Eesti tippmodell” alustab 4. detsembril Kanal 2s kolmandat hooaega.
"Eesti tippmodell" alustab täna: karmis modellimängus pistavad rinda ka noormehed!
04.detsember 2014 13:50
Kanal 2s alustab täna kell 20 kolmandat hooaega tõsielusari „ Eesti tippmodell “. Sellel hooajal võistlevad tippmodelli tiitli nimel 12 noort, kelle seas on esmakordselt ka noormehed.