Eesti tippmodell

Tippfotograaf Toomas Volkmann pildistas modellisaate osalistest nude -fotod
08.veebruar 2016 22:35
Värskes “Eesti tippmodelli” episoodis tuli osalistel poseerida saate kohtuniku ja maineka moefotograafi Toomas Volkmanni kaamera ees.
KUULA! Isa Joel de Luna jälgedes: Modellisaate Antonio avaldas religioonist kõneleva singli  (6)
03.veebruar 2016 14:27
Modellisaates võidu poole tüüriv Antonio Sebastian, kelle tädiks ilmakuulus tippmodell Carmen Kass , emaks regionaalhaigla ortopeediaosakonnas õena töötav Victoria, sammub julgelt rahvusvaheliselt tuntud muusikust isa Joel de Luna jälgedes.
KOKKUVÕTE JA FOTOD: Modellihakatised pidid koos altari ette astuma, kaks pirtsakat osalist saadeti aga asju pakkima  (20)
01.veebruar 2016 22:24
Võistlustulle jäänud modellid siirdusid tänases osas Tartusse, kus linnavalitsuse tellimusel valmis särtsakas imagoklipp. Modellid olid esimese hooga rõõmsad, kui kohtunik Mari-Liis kuulutab, et ees ootab näitlemiskoolitus ja seejärel juba reaalne stseen. Paraku sai elevusest šokk, kuna näitlemine hõlmas ka äärmiselt realistlikku suudlusstseeni Tartu “Suudlevate tudengite” purskkaevu ees.
KLÕPS: Neid kauneid näitsikuid veel mäletad? Modellisaate teise hooaja osalised said taas kokku  (2)
28.jaanuar 2016 16:32
Vahi klõpsu! "Eesti Tipmodelli" teises hooajas osalenud näitsikud korraldasid klubis Deja Vu meeleoluka kokkutuleku, millest tippmodelli tiitli napsanud Sandra Ude ka pilti jagas. Kas tunned ära Kristiina-Liisa, Kairi, Olga, Sandra, Arni ja Monika?
Palju õnne! Modellisaate Kätlin sõlmis lepingu modelliagentuuriga E.M.A Model Management
27.jaanuar 2016 07:00
Agentuuri juhi Katrin Rannaväli sõnul ei palka agentuur reeglina modelli, kes on alla 175 cm pikk. “Eesti tippmodelli” saatest tuntud Kätlin Halliku (22) puhul tehti aga erand – mida 170cm pikkuses modellis nähakse?
Efektne ajastupidu: “Eesti tippmodelli” osalejad poseerisid “Great Gatsby” teemalisel fotosessioonil
25.jaanuar 2016 22:30
Seekordne fotosessioon viis modellid imekaunisse Kõue mõisa, mis sobis suurepäraselt vapustavalt efektseks ajastupeoks – kõigil tuli kehastuda 1920ndate Ameerika peokaunitarideks ja džentelmenideks. Fotosessiooni stilistika oli inspireeritud hitt-teosest „Suur Gatsby“. Fotosessiooni kliendiks oli Expressions, kelle ehted tuligi peomelus seigeldes ilmekalt välja kanda.
Amservi turundusjuht skandaalsest modellisaate autokalendrist: ilu on alati vaataja silmades!
22.jaanuar 2016 10:21
Pärast esmaspäeval eetris olnud “Eesti tippmodelli” osa ja seal toimunud Amservi autokalendri pildistamist on lennanud meedias ja sotsiaalmeedias valminud fotode suunal teravaid kriitikanooli. Kuidas Amserv fotodega rahule jäi?
OTSID KODU? Modellisaate Antonio samuti ja tal on lahendus juba olemas: mõnus maja Nõmmel, ainult paar üürnikku puudu!  (1)
20.jaanuar 2016 12:10
Modellisaatest tuult tiibadesse saada prooviv Carmen Kassi õepoeg Antonio Sebastian Kass otsib koos sõbraga majakaaslasi ning annab sellest avalikult teada ka Facebookis. Karjakesi elamine on talle vist saates olemise tulemusena päris meeldima hakanud!
Stiiliguru Ženja Fokin kritiseerib modellisaadet: see on juba puhas tsirkus, moega siin ei ole mitte kuidagi pistmist!  (11)
19.jaanuar 2016 12:22
Kanal 2 saate “Eesti tippmodell” kuuendas saates viis fotograaf Aivo Kallas läbi Toyota poolt tellitud fotosessiooni Amservi kalendri jaoks. Modellihakatised pidid poseerima tutikate Toyota mudelitega ning stiiligurul Ženja Fokinil võistlustööde midagi head öelda pole — mees on tulemustest hoopis šokeeritud!
Uued soengud: “Eesti tippmodelli” osalejad läbisid kauaoodatud stiilimuutuse
19.jaanuar 2016 00:40
Modellisaate värskes osas jõudis kätte iga hooaja oodatuim ja kardetuim päev – modellihakatised viidi juuksurisalongi, kus käärid ja värvituubid juba ootamas.
KOKKUVÕTE JA FOTOD: Kardetud soengumuutus ja karjuv välismaa staar! Modellisaates osalejaid ei hellitatud ka seekord  (7)
18.jaanuar 2016 22:56
Tänases " Eesti tippmodelli " saates jõudis kätte modellisaate iga hooaja oodatuim ja kardetuim päev – modellihakatised viidi juuksurisalongi, kus käärid ja värvituubid juba ootamas.
FOTOD: “Eesti tippmodelli” osalised poseerisid ohtlikul fotosessioonil koos veiste, hobuste ja hanedega
12.jaanuar 2016 10:08
Värskes „Eesti tippmodelli“ osas viidi modellid rantšosse, kus neid ootas ees keeruline fotosessioon kõige tujukamate “kaasmodellidega”, keda saates nähtud – loomadega. Need aga osutusid paljude jaoks hirmutavateks ja selgus, et koostööaltid ei ole ei veised, hobused ega haned.
Modellisaatest lahkunud Joosep: ma ei teadnud enne saadet sedagi, mis asi on catwalk  (8)
12.jaanuar 2016 08:00
Eile langes " Eesti tippmodelli " saatest välja kõikide osalejate lemmik, Läänemaa talupoiss Joosep Padu, kes tunnistab Õhtulehele, et enne saatessee minegut ei teadnud ta sedagi, mis on catwalk ehk moelava.
KOKKUVÕTE JA FOTOD: Surmahirm ja hala! Sõit maale pani modellihakatiste närvid proovile  (5)
11.jaanuar 2016 23:44
Tänases " Eesti tippmodelli " 5. saates toibusid võistlustulle alles jäänud modellihakatised eelmisel nädalal saadud hoobist - saatest lahkusid nii tervisemuredega maadelnud Liina kui ka pealtnäha tugeva potentsiaaliga Taavet. Kohtunike otsus tundus uskumatuna ning paljudele jõudis alles nüüd kohale, et karm võistlus käib tõesti kogu aeg ning keegi ei saa end liiga kindlalt tunda.
PISARAD JA ÄREVUS: Tänases modellisaates pannakse osalejad sõnnikut rookima ja loomadega poseerima
11.jaanuar 2016 18:31
Täna õhtul jõuab Kanal 2 eetrisse " Eesti tippmodelli " uus osa, mis sedakorda toob kaasa suuremat sorti poriloopimise.
VAATA FOTOSID: Saate “Eesti tippmodell” osalejad pandi paljastaval fotosessioonil taas proovile
05.jaanuar 2016 10:55
Saate värskes osas täitus paljude modellide unistus töötada koos kohtunikega – fotograafiks oli tuntud moefotograaf Toomas Volkmann, stilistika seadis moekunstnik Liisi Eesmaa.
FOTOD: "Eesti tippmodelli" saates osalejad seisid silmitsi järjekordse paljastava fotosessiooniga  (8)
04.jaanuar 2016 22:50
Tänases Kanal 2 saates "Eesti Tipmmodell" avanes osalejatele erakordne võimalus töötada koos saatejuhtide, fotograaf Toomas Volkmanni ja stilist Liisi Eesmaaga. Mida nad aga oodata ei osanud, oli see, et mõnele modellihakatisele osutus ka seekordne fotosessioon ebamugavalt paljastavaks.
VAATA FOTOSID: “Eesti tippmodelli” osalistel tuli keerulisel fotosessioonil proovile panna oma jõud ja tasakaal
29.detsember 2015 10:28
“Eesti tippmodelli” värskes osas pandi osalejad proovile Estonia Spas toimunud fotosessioonil, kus modelliks pürgijatel tuli poseerida keerulistes poosides libadetel basseiniäärtel. Skulptuurideks kehastuma pidanud modelle pildistas fotograaf Oliver Moosus, keda assisteeris Jaanar Nikker.
KOKKUVÕTE ja FOTOD: Kadedus ja skandaalid! Saatest lahkus kunstrindade ja -küüntega Diana ning liitus Carmen Kassi õepoeg Antonio  (9)
28.detsember 2015 22:35
“Eesti tippmodelli” kolmas episood leidis aset suvepealinnas Pärnus, kuhu saabuti juba varavalges ja tuli ilmsiks ka ebameeldiv üllatus — liitus uus võistleja, eksootilise välimusega Antonio, kes Carmen Kassi õepoeg ning kurikuulsa narkoärimehe ja meelelahutustegelase Joel De Luna poeg. Põhjus, miks uus osaline mängu toodi oli Maria lahkumine terviseprobleemide tõttu — need polnud saate tegijatele teada, vastasel korral ei oleks teda võistlusse võetudki. Kohtunikud otsustasidki vea parandada ja anda Maria koht napilt kõrvale jäänud Antoniole.
Modellisaatest esimesena lahkunud Maria tunneb piinlikkust: oleks olnud häbi, kui mu vend oleks vaadanud kõike, mida võistlejad saates tegid!  (10)
28.detsember 2015 10:49
Möödunud nädalal saadeti Eesti modellisaatest esimesena koju Maria, kellele ei saanud saatuslikuks siiski mitte koledad pildid, vaid hoopis kehv tervis. Ometi tundis neiu ka vaimset tõrget fotosessiooni suhtes, mille teemaks oli "Viiskümmend halli varjundit", kirjutab Õhtuleht.
LUGEJAD PAHANDAVAD: Modellisaade alandab osalisi? Isegi modellile peab jääma mingi eneseväärikus! Kuhu nad neid otsivad või kelle jaoks neid "katsetavad"?  (84)
22.detsember 2015 11:40
Eilne " Eesti tippmodelli " saade tekitas vastakaid tundeid nii saateosaliste endi kui ka vaatajate seas: miks pandi modellihakatised erootilistele piltidele poseerima? Publik valis välja mõned pahasemad kommentaarid, mis antud teemal laekusid. Kas oled nõus või on tegu ülereageerimisega?
"Eesti tippmodelli" eelmise hooaja võistleja: tegemist peaks olema modellindusega, aga ma näen puhast pornot  (76)
21.detsember 2015 23:38
Kanal 2 "Eesti tippmodelli" saate tänases osas sõitsid võistlejad Sagadi mõisa, kus neid ootas Eesti tuntuim aktifotograaf Viktor Koškin. Külaliseksperdina osales fotosessioonil eelmise hooaja skandaalsemaid võistlejaid Gerili Narusing, kes modellihakatiste sooritustele kriitilise pilgu peale heitis.
“Eesti tippmodelli” eelmise hooaja osaline Jekaterina Bulgarina poseeris India ühe suurima ajalehe kaanel
21.detsember 2015 16:12
Ajalehe Delhi Times, mille tiraaž küündib 2 miljoni eksemplarini, pühapäevast kaant ehtis saatest “Eesti tippmodell” tuntud Jekaterina Bulgarina, kes poseeris New Delhi ühe suurima kaubanduskeskuse Ambience Mall reklaamis.
TREILER: Tänases modellisaates pannakse tulevaste modellide moraalsed tõekspidamised tõsiselt proovile  (4)
21.detsember 2015 14:32
Täna kell 21.30 on Kanal 2s „Eesti tippmodelli“ teine osa. Erootiline pildistamine aktifotode kuninga Viktor Koshkiniga ning riukalik reklaam panevad tulevaste modellide moraalsed tõekspidamised tõsiselt proovile. Pärast väljahääletust ootab modelle aga vapustav üllatus.
FOTOD! Modellisaatega liitub nägus Antonio: ma pole uhkustanud ­sellega, et mu tädi on Carmen Kass  (22)
21.detsember 2015 12:32
Täna õhtul jõuab ekraanile saate " Eesti tippmodell " uue hooaja teine osa, kus juba modellimajja jõudnutega liitub musta hobusena veel üks võistleja – Carmen Kassi õe Victoria Kassi ja laulja Joel De Luna poeg Antonio.
ANNA OMA HÄÄL: Milline “Eesti tippmodelli” uue hooaja avasaate foto oli sinu arvates parim?
14.detsember 2015 23:36
Esmaspäeva õhtul jõudis Kanal 2 eetrisse saate “Eesti tippmodell” uue hooaja avasaade. Vaata fotosid ja vali oma lemmikfoto!
KOKKUVÕTE ja FOTOD: Draamat täie raha eest! Uue hooaja modellihakatised on vanemad, küpsemad...aga kas ka targemad?  (18)
14.detsember 2015 22:30
Ootamine on lõppenud, kuna Kanal2's algas taas suurprojekt "Eesti tippmodell", milles neljas hooaeg tõotab vähemasti avaepisoodi põhjal tulla sisukam kui varasemalt, sest osalejad on vanemad ja küpsemad ning kõrgmoe asemel keskendutakse hoopis kommertsmoele ehk püüatakse leida ideaalset reklaamimodelli, kes on ilus ka tavainimeste meelest.
PUBLIKU TELEHUNT: Kõik muu okei, aga kuhu jäid need vanemad ja küpsemad osalised, keda modellisaate uude hooaega lubati?  (9)
14.detsember 2015 22:00
Kuigi Publiku Telehundile meeldivad tavaliselt söögi-, muusika- ja klatšisaated, siis ka moeteemad on talle väga meeltmööda. Nii oligi Hundil modellisaate eel ootusärevus põhjas ja hambad irevil. Siis aga meenus vana tuttav tõsiasi, et see on ju see saade, mis on täis ajuvabalt ülbeid noori inimesi, kes mingil seniteadmata põhjusel arvavad, et nad on teistest ilusamad, targemad ja paremad. Äkki on sel aastal teistmoodi? Ei.
"Eesti tippmodell" alustab täna hooaega fotosessiooniga kõrgelt laulukaare servalt
14.detsember 2015 15:12
Täna kell 21:30 alustab uut hooaega Kanal 2 tõsielusari " Eesti tippmodell ". Kohe saate algul selguvad kümmekond õnnelikku, kes sadade modellide hulgast sobivad finalistideks. Neil seisab täna ees kaks hirmuäratavat fotosessiooni.