Eesti tippmodell

Tippmodelli võitja Kätlin Hallik tõrkus alguses modellisaate vastu: ma alati mõtlesin, et need on natuke imelikud inimesed, kes sinna lähevad  (12)
30.aprill 2016 12:14
Saates "Nädalalõpp Kanal2 -ga" oli külas ka modellisaate võitja Kätlin Hallik, kes lisaks võiduautole ringivuramisega ka enese pildil hoidmisega tegeleb. Olgugi, et Kätlin läks esiti saatesse suure skeptilisusega, on nüüdseks see otsus end ära tasunud.
Kolm aastat pingutusi kandsid vilja: "Nädalalõpp Kanal 2ga" avakülaliseks on täna peaminister Taavi Rõivas  (13)
29.aprill 2016 17:36
Pea kolm aastat on Teet Margna tegutsenud selle nimel, et Taavi Rõivas "Nädalalõpp Kanal 2ga" saatesse tuleks. Täna õhtul kell 21:30 on näha, et ponnistused on vilja kandnud ja peaminister on Margna ja Jõekalda ees.
VIDEO: Tohoh! Tippmodelli saates osalenud German paljastas oma imelise lauluande  (2)
05.aprill 2016 11:50
Saate "Eesti Tippmodell" viimase hooaja üks osaline German Pinelis tõestas, et temas on muudki peale kauni näolapi ja poseerimisoskuse. Noormees postitas oma Instagrami kontole video, milles laulab Kelly Clarksoni hitti "Dark Side". Modell ütles ise, et avalikult laulmine on tema jaoks hirmutav ning ta on veel oma hääles ebakindel. Küll aga seda lühikest klippi kuulates võib öelda, et materjali justkui jagub. Kuula ja anna teada, kuidas meeldib?
KUUMAD KLÕPSUD: Modellisaate Kätlin lustis Eesti Laulu järelpeol koos Ott Leplandi tädipojaga  (23)
08.märts 2016 12:28
Eesti Laulu ametik afterparty kandis nime "MustMesi Soulimelomaanid" ning pärast finaali Saku Suurhallis koguneti teatrisse NO99, kus mõnusa muusikaga hoidis piduliste tuju üleval Eesti Laulu DJst ema Heidy Purga isiklikult.
Verivärske "Eesti tippmodell" võitja Kätlin: saatevõidust toibumiseks kulub paar päeva
01.märts 2016 07:35
"Et selline tiitel mulle osaks sai," võttis saate " Eesti tippmodell " neljanda hooaja võitmine Kätlin Halliku sõnatuks.
Uus Eesti tippmodell on selgunud: vaata fotosid, mis viisid Kätlini tippu
29.veebruar 2016 22:41
Värske Eesti tippmodell on selgunud – võitjaks valiti 22aastane Kätlin Hallik, kes paistis terve hooaja vältel silma oma fotogeenilisuse, töökuse, sihikindluse ning meeldiva suhtumisega nii ülesannetesse kui ka konkurentidesse.
KOKKUVÕTE ja FOTOD: Eesti uueks tippmodelliks krooniti imekaunis Kätlin  (18)
29.veebruar 2016 22:32
Täna õhtul jõudis Kanal 2s lõpplahenduseni modellisaade "Eesti Tippmodell" ning selgus, kes neljast võistlejast viis koju tippmodelli tiitli.
Kellest saab järgmine Eesti tippmodell? Modellihakatiste saatus selgub juba täna õhtul!
29.veebruar 2016 15:34
Täna kell 21.30 jõuab Kanal 2s lõpplahenduseni modellisaade "Eesti Tippmodell". Pingelises finaalsaates selgub, kes neljast võistlejast viib koju tippmodelli-tiitli ja kas esimest korda saab võitja au nautida hoopis noormees.
FINALISTID SELGUNUD! Vaata, kes pääsesid edasi “Eesti tippmodelli” finaali
22.veebruar 2016 22:35
Värskes “Eesti tippmodelli” osas pandi osalejate poseerimisoskus proovile kahel fotosessioonil ning samuti tuli neil vastu minna saate ajaloo ekstreemseimale väljakutsele – reklaamida langevarjuhüppe ajal juuksehooldustooteid.
Täna "Eesti tippmodellis": saate ekstreemseim katse viib hüppesse. Kes kõrgusekartusele alla vannub?
22.veebruar 2016 16:14
Täna kell 21.30 lennutatakse Kanal2 saate "Eesti tippmodell" võistlejad taevasse, sest ees ootab saateajaloo kõige ekstreemsem katse.
FOTOD: Liikuvad poosid ja tujukad partnerid panid modellisaates osalejad tõeliselt proovile
15.veebruar 2016 22:35
Värskes “Eesti tippmodelli” osas pandi modellihakatised proovile kahel fotosessioonil.
KOKKUVÕTE JA FOTOD: Küünised näos: Modellisaatest lahkus haavatud Anastassia  (12)
15.veebruar 2016 22:35
Eesti Tippmodelli konkurss läheneb lõpule ning modellide ülesanded muutuvad üha tõsisemaks – seekordses osas ootas võistlejaid ees kaks pildistamist.
Modellisaates hakkab täna õhtul verd ja sulgi lendama: Kes lahkub küünejäljed põsel?
15.veebruar 2016 15:09
Täna kell 21.30 hakkab Kanal 2 saates " Eesti tippmodell " verd ja sulgi lendama, sest poseerimine tujukate lindudega on kõike muud kui ohutu.
Tippfotograaf Toomas Volkmann pildistas modellisaate osalistest nude -fotod
08.veebruar 2016 22:35
Värskes “Eesti tippmodelli” episoodis tuli osalistel poseerida saate kohtuniku ja maineka moefotograafi Toomas Volkmanni kaamera ees.
KUULA! Isa Joel de Luna jälgedes: Modellisaate Antonio avaldas religioonist kõneleva singli  (7)
03.veebruar 2016 14:27
Modellisaates võidu poole tüüriv Antonio Sebastian, kelle tädiks ilmakuulus tippmodell Carmen Kass , emaks regionaalhaigla ortopeediaosakonnas õena töötav Victoria, sammub julgelt rahvusvaheliselt tuntud muusikust isa Joel de Luna jälgedes.
KOKKUVÕTE JA FOTOD: Modellihakatised pidid koos altari ette astuma, kaks pirtsakat osalist saadeti aga asju pakkima  (20)
01.veebruar 2016 22:24
Võistlustulle jäänud modellid siirdusid tänases osas Tartusse, kus linnavalitsuse tellimusel valmis särtsakas imagoklipp. Modellid olid esimese hooga rõõmsad, kui kohtunik Mari-Liis kuulutab, et ees ootab näitlemiskoolitus ja seejärel juba reaalne stseen. Paraku sai elevusest šokk, kuna näitlemine hõlmas ka äärmiselt realistlikku suudlusstseeni Tartu “Suudlevate tudengite” purskkaevu ees.
KLÕPS: Neid kauneid näitsikuid veel mäletad? Modellisaate teise hooaja osalised said taas kokku  (2)
28.jaanuar 2016 16:32
Vahi klõpsu! "Eesti Tipmodelli" teises hooajas osalenud näitsikud korraldasid klubis Deja Vu meeleoluka kokkutuleku, millest tippmodelli tiitli napsanud Sandra Ude ka pilti jagas. Kas tunned ära Kristiina-Liisa, Kairi, Olga, Sandra, Arni ja Monika?
Palju õnne! Modellisaate Kätlin sõlmis lepingu modelliagentuuriga E.M.A Model Management
27.jaanuar 2016 07:00
Agentuuri juhi Katrin Rannaväli sõnul ei palka agentuur reeglina modelli, kes on alla 175 cm pikk. “Eesti tippmodelli” saatest tuntud Kätlin Halliku (22) puhul tehti aga erand – mida 170cm pikkuses modellis nähakse?
Efektne ajastupidu: “Eesti tippmodelli” osalejad poseerisid “Great Gatsby” teemalisel fotosessioonil
25.jaanuar 2016 22:30
Seekordne fotosessioon viis modellid imekaunisse Kõue mõisa, mis sobis suurepäraselt vapustavalt efektseks ajastupeoks – kõigil tuli kehastuda 1920ndate Ameerika peokaunitarideks ja džentelmenideks. Fotosessiooni stilistika oli inspireeritud hitt-teosest „Suur Gatsby“. Fotosessiooni kliendiks oli Expressions, kelle ehted tuligi peomelus seigeldes ilmekalt välja kanda.
Amservi turundusjuht skandaalsest modellisaate autokalendrist: ilu on alati vaataja silmades!
22.jaanuar 2016 10:21
Pärast esmaspäeval eetris olnud “Eesti tippmodelli” osa ja seal toimunud Amservi autokalendri pildistamist on lennanud meedias ja sotsiaalmeedias valminud fotode suunal teravaid kriitikanooli. Kuidas Amserv fotodega rahule jäi?
OTSID KODU? Modellisaate Antonio samuti ja tal on lahendus juba olemas: mõnus maja Nõmmel, ainult paar üürnikku puudu!  (1)
20.jaanuar 2016 12:10
Modellisaatest tuult tiibadesse saada prooviv Carmen Kassi õepoeg Antonio Sebastian Kass otsib koos sõbraga majakaaslasi ning annab sellest avalikult teada ka Facebookis. Karjakesi elamine on talle vist saates olemise tulemusena päris meeldima hakanud!
Stiiliguru Ženja Fokin kritiseerib modellisaadet: see on juba puhas tsirkus, moega siin ei ole mitte kuidagi pistmist!  (11)
19.jaanuar 2016 12:22
Kanal 2 saate “Eesti tippmodell” kuuendas saates viis fotograaf Aivo Kallas läbi Toyota poolt tellitud fotosessiooni Amservi kalendri jaoks. Modellihakatised pidid poseerima tutikate Toyota mudelitega ning stiiligurul Ženja Fokinil võistlustööde midagi head öelda pole — mees on tulemustest hoopis šokeeritud!
Uued soengud: “Eesti tippmodelli” osalejad läbisid kauaoodatud stiilimuutuse
19.jaanuar 2016 00:40
Modellisaate värskes osas jõudis kätte iga hooaja oodatuim ja kardetuim päev – modellihakatised viidi juuksurisalongi, kus käärid ja värvituubid juba ootamas.
KOKKUVÕTE JA FOTOD: Kardetud soengumuutus ja karjuv välismaa staar! Modellisaates osalejaid ei hellitatud ka seekord  (7)
18.jaanuar 2016 22:56
Tänases " Eesti tippmodelli " saates jõudis kätte modellisaate iga hooaja oodatuim ja kardetuim päev – modellihakatised viidi juuksurisalongi, kus käärid ja värvituubid juba ootamas.
FOTOD: “Eesti tippmodelli” osalised poseerisid ohtlikul fotosessioonil koos veiste, hobuste ja hanedega
12.jaanuar 2016 10:08
Värskes „Eesti tippmodelli“ osas viidi modellid rantšosse, kus neid ootas ees keeruline fotosessioon kõige tujukamate “kaasmodellidega”, keda saates nähtud – loomadega. Need aga osutusid paljude jaoks hirmutavateks ja selgus, et koostööaltid ei ole ei veised, hobused ega haned.
Modellisaatest lahkunud Joosep: ma ei teadnud enne saadet sedagi, mis asi on catwalk  (8)
12.jaanuar 2016 08:00
Eile langes " Eesti tippmodelli " saatest välja kõikide osalejate lemmik, Läänemaa talupoiss Joosep Padu, kes tunnistab Õhtulehele, et enne saatessee minegut ei teadnud ta sedagi, mis on catwalk ehk moelava.
KOKKUVÕTE JA FOTOD: Surmahirm ja hala! Sõit maale pani modellihakatiste närvid proovile  (5)
11.jaanuar 2016 23:44
Tänases " Eesti tippmodelli " 5. saates toibusid võistlustulle alles jäänud modellihakatised eelmisel nädalal saadud hoobist - saatest lahkusid nii tervisemuredega maadelnud Liina kui ka pealtnäha tugeva potentsiaaliga Taavet. Kohtunike otsus tundus uskumatuna ning paljudele jõudis alles nüüd kohale, et karm võistlus käib tõesti kogu aeg ning keegi ei saa end liiga kindlalt tunda.
PISARAD JA ÄREVUS: Tänases modellisaates pannakse osalejad sõnnikut rookima ja loomadega poseerima
11.jaanuar 2016 18:31
Täna õhtul jõuab Kanal 2 eetrisse " Eesti tippmodelli " uus osa, mis sedakorda toob kaasa suuremat sorti poriloopimise.
VAATA FOTOSID: Saate “Eesti tippmodell” osalejad pandi paljastaval fotosessioonil taas proovile
05.jaanuar 2016 10:55
Saate värskes osas täitus paljude modellide unistus töötada koos kohtunikega – fotograafiks oli tuntud moefotograaf Toomas Volkmann, stilistika seadis moekunstnik Liisi Eesmaa.