Eesti

TÄNA KELL 20: Kas Hunt aitab Bengalsi ülitähtsas mängus võidule?
25.september 2016 18:34
Ameerika jalgpalli liiga NFL kolmandas voorus paneb Margus Hundi koduklubi Cincinnati Bengals rinnad kokku valitseva tšempioni Denver Broncosega.
Eesti sai Rahvuste motokrossil üheksanda koha, võit Prantsusmaale  (5)
25.september 2016 18:21
Itaalias Maggioras toimunud Rahvuste motokrossil sai Eesti koondis koosseisus Tanel Leok (MX2), Priit Rätsep (MXGP) ja Harri Kullas (Open) üheksanda koha. Võit läks Prantsusmaale, teiseks tuli Holland ja kolmandaks USA.
OTSEBLOGI: Aitäh, Makedoonia! Eesti võrkpallikoondise saatus on jälle meie endi kätes!  (6)
25.september 2016 18:17
Eesti meeste võrkpallikoondise jaoks on tänane päev ülimalt tähtis - EM-valikturniir Jablonecis lõpetatakse mänguga Tšehhi vastu. Kuna Makedoonia võitis Rumeeniat 3:1, piisab meile edasipääsuks ükskõik millisest võidust.
Kas kuulud nende hulka? Milliseid asju peaksid omama, et kuuluda briti keskklassi  (16)
25.september 2016 17:30
Britid said äsja teada, kas nad kuuluvad riigis keskklassi või mitte. Uus uuring tõi välja 16 asja, mis brittide kodus on, mis viitavad sellele, et nad on keskklassist. Valik on väga spetsiifiline. Huvitav, millised oleks need asjad Eesti kontekstis. Samas on viimastel aastatel tekkinud küsimus, kas meil üldse on sellist nähtust nagu keskklass.
Kellest saab kiirkorras järgmine president: turvaline Nestor, vaikne Luik, igihaljas Lauristin või apoliitiline Madise?  (131)
25.september 2016 17:04
Presidenti ei õnnestunud valida ka valimiskogus ja uute võimalike presidentidena on juba välja käidud hulk nimesid. Alates Jürgen Ligist , kes vapralt on asendama tulnud, kui teda vaja on, kuni Leedo parvlaevadeni, mida ehk saab presidendiks rentida, kui need piisavalt vanad on.
Rakvere Tarva leegionäri Silviot nähti trennis nagu kummitust  (2)
25.september 2016 16:41
Eesti meistriliigas mängiva Rakvere Tarva jalgpallimeeskonna ainsat võõrleegionäri Yao Silven Kouassit ehk Silviot nähti treeningutel harva ning praeguseks tundub ta olevat riigist lahkunud, kirjutab Soccernet.
TAGASI ARGIPÄEVA: Siim ja Kristi Kallas leevendasid presidendiralli "pohmelust" pühapäevase külaskäiguga raamatulaadale  (9)
25.september 2016 15:49
Eile napilt Eesti Vabariigi presidendiametist ilma jäänud Siim Kallas külastas täna koos abikaasa Kristiga MTÜ Raamat Rahvale korraldatud raamatulaata Kultuurikatlas , kus ka sõnavõtuga esines. Kuigi võiks arvata, et säärane pinge, mida Kallas juba nädalaid läbi pidi elama ning mis eile nurjunud valimiskogus tohutu pettumusega päädis, niidab ka kogenud poliitiku vähemalt üheks pühapäevaks jalust ning sulgeb koduseinte vahele, siis näis Kallas koos kaasaga küll pist tõsine, ent ikkagi tegus. Elu läheb edasi!
Baruto ringi ääres seisnud treener Ivo Pukk: väga suur võit Eesti võitlusspordile!  (7)
25.september 2016 15:47
Jaapanis kohapeal Kaido Höövelsoni karjääri teise MMA matši võidu tunnistajaks olnud Viimsi Tigers Gym eestvedaja Ivo Pukk vahendas Delfile ja Eesti Päevalehele hetkel Saitama Super Arenal valitsevaid meeleolusid.
"Hommik Anuga" saates nutma puhkenud näitleja Väino Laese intervjuu läks nii emotsionaalseks, et isegi Välba ehmatas ära  (22)
25.september 2016 15:21
Esmaspäeval, 26. septembril tähistab "Sügise" filmist Oskar Lutsuna Eesti filmiajalukku läinud näitleja Väino Laes 65. sünnipäeva. Tänahommikuses "Hommik Anuga" saates külaliseks käinud mehe rõõmsalt alanud intervjuu võttis vaatamata helgele olustikule aga ootamatul kombel sedavõrd emotsionaalse pöörde, et isegi saatejuht Anu Välba ehmatas silmnähtavalt ära.
Moora: kahtlen, et Eesti ka kahe nädala pärast uue presidendi saab  (54)
25.september 2016 14:14
Eestile jäi eile president valimata isiklike solvumiste ja parteisisese võimuvõitluse tõttu ning on kahtlane, kas ka kahe nädala pärast riigipea valitud saab, ütles politoloog ja Eesti Ekspressi peatoimetaja Erik Moora, kelle hinnangul nõrgestas juhtunu kindlasti ka peaminister Taavi Rõivase positsiooni.
Eesti vehklejatele Põhjamaade noorte meistrivõistluste avapäevalt koguni üheksa medalit
25.september 2016 14:14
Põhjamaade noorte epeevehklemise meistrivõistlustel Daugavpilsis võitsid Eesti noorvehklejad võistluste avapäeval 16st võimalikust medalist 9!
Eesti kinnisvaraturu fenomen on 12-aastane. Kes on selle paiga vaimne isa?  (3)
25.september 2016 14:00
Alates suvest teeb Pindi Kinnisvara artikliseeriat Tallinna linnaosade ja selle olulisemate lähipiirkondade kinnisvaraarenduse turust. Neljandana on vaatluse all üks Eesti kinnisvaraturu fenomenidest- Peetri alevik ja selle lähiümbrus.
Eestis sõidavad tuhanded ilma liikluskindlustuseta  (11)
25.september 2016 13:30
Liikluskindlustuse fond palub sõidukiomanikel kontrollida oma kindlustuse kehtivust.
Savisaare šampanjapildid on kõnekad  (93)
25.september 2016 13:19
Heimar Lengi täna Delfi avaldatud kirjatükk, kus ta väidab, et mitte Savisaare, vaid Kadri Simsoni leeri inimesed viisid Mailis Repsi selja tagant vajalikud hääled ära, on uskumatu bluff ning laim.
Klavan: on olnud suurepärane ja ilus nädal
25.september 2016 13:00
Eesti jalgpallikoondise ning Liverpooli keskkaitsja Ragnar Klavan tõdes oma Facebooki lehel, et tema möödunud nädal oli äärmiselt õnnestunud.
Vabaerakond: presidendivalimiste nurjumises kannab suurimat süüd Reformierakond  (73)
25.september 2016 12:57
Vabaerakonna esimees Andres Herkel leiab, et presidendivalimiste nurjumise pärast kannab suurimat vastutust Reformierakond , kes juuni alguses teatas, et valida tuleb nende pakutud kandidaatide hulgast.
Janek Mäggi: Erakonnad peaksid nüüd valima viie hulgast, kes kogu tralli kaasa tegid. Muu tundub ajuvaba  (179)
25.september 2016 12:46
Olen kurb ja rõõmus ühekorraga. Poolteist aastat kestnud töö ning viimase poole aasta intensiivne kampaania tõid meile, Siim Kallase meeskonnale, parima tulemuse viiest võimalikust. Veel hommikul viskasime Siimuga nalja, et kui teise vooru ei pääse, käime kodust läbi ja tõmbame valimispeoks teksased jalga.
Metsateatiste avalik register paneks „kährikud” puuri  (1)
25.september 2016 12:24
Metsamehed on jagunenud kahte leeri – ühed, kes soovivad metsateatiste avaliku registri loomist, teised, kes seda pigem ei poolda, nähes selles maaomanike privaatsuse rikkumist.
Kaarel Tarand: Mängige maksude, mitte inimestega  (3)
25.september 2016 12:00
Endalegi, veel enam aga valijaskonnale ootamatult hakkas valitsus hiljaaegu tegelema nii rahvatervise kui ka pensionidega. Peenhäälestajad – jah, needsamad, kes juba enam kui aasta ei suuda ühte meest Luxembourgi ametisse nimetada − võtsid korraga ette pool orkestrit, kirjutab Kaarel Tarand Õpetjate Lehes.
Mida arvata? Tööandjad annavad heategevuseks ühe vaba päeva  (6)
25.september 2016 11:50
Ettevõtteid kutsutakse üles andma töötajatele üks tasustatud vaba päev aastas, et tegeleda heategevusega, kirjutab Äripäev .
GRAAFIK: Kogu tõde Eesti mobiilioperaatoritest: kelle kliendina võidad kõige rohkem?  (62)
25.september 2016 11:38
Kasulik reastas kolme suurema mobiilioperaatori nutipakettide kuutasud, et selgitada välja, millise operaatoriga võidad kõige enam.
INTERVJUU: Eesti uute käsitööna valmivate mahemahlade looja: Otsustasime algusest peale teha mitmekesised mahlad, mis kõik koosnevad vähemalt viiest eri toorainest  (2)
25.september 2016 11:34
Hay Day ehk Eesti uute käsitööna valmivate külmpressitud ja pastöriseerimata mahemahlade looja Janno Veskimäe ütleb Maitsed.ee -le, et nende mahlad ongi igapäevaseks joomiseks, alustades kohe hommikuvitamiinidest, aga ka lõunalauas või peale trenni.
JÄLGI OTSE: Puusta pääses nõrgale tuulele vaatamata Rootsist Saaremaa poole teele  (3)
25.september 2016 11:32
Ingrid Puusta sai varahommikul vaatamata nõrgale tuulele startida Rootsist Gotlandi lähistelt Farö saarelt Saaremaa poole, hetkel kiirus tõuseb. Täna on viimane päev helistada annetusliinile 90070019 ja annetada viis eurot, et koos Puustaga puuetega inimeste purjetamist toetada.
VIDEO: Rahvuste krossi kvalifikatsiooni ebaõnnesõdur Kullas: stardisirge oli väga hea, aga siis sõitis mingi vend külje pealt sisse...
25.september 2016 11:03
Itaalias Maggioras sõidetakse täna Rahvuste krossi finaalsõit. Eilses kvalifikatsioonis tagas pääsme paremate sekka ka Eesti koondis ( Priit Rätsep , Tanel Leok , Harri Kullas ), kes said probleemide kiuste 16. koha.
SEB nädalakommentaar: milline on õiglane pensioniiga?  (85)
25.september 2016 11:00
Viimastel nädalatel on kütnud kirgi pensioniteemalised arutelud. Hoolimata poliitikute vahelistest vastuoludest, ei ole ei pensioniea tõstmisele ega süsteemile, kus inimesed koguvad oma pensionisäästud ise, realistlikku alternatiivi.
RAUDNE KANDIDAAT: 40 täis ja luukered puuduvad ehk Facebookis kutsutakse üles Regula praami riigipeapukki upitama  (59)
25.september 2016 10:45
24. septembril kogunes valijameeste kogu, et Eesti Vabariik saaks endale uue presidendi. Toomas Hendrik Ilvese ametiaeg on kohe otsa lõppemas, kuid ometi ei suutnud valijamehed sedapuhku uut presidenti valida. Aktiivsed kodanikud lõid seepeale Facebooki kampaanialehe, mis käib välja ühe raudse kandidaadi.
DELFI TŠEHHIS: Gheorghe Cretu: me ei saa kõiges ainult noormängijaid süüdistada, minu asi on olukorrale lahendus leida  (7)
25.september 2016 10:35
Eesti võrkpallikoondise peatreneeri Gheorghe Cretu sõnul jääb meie meeskonnal hetkel puudu stabiilsusest ja enesekindlusest.
Helsingin Sanomat: Eesti presidendivalimistest sai protestihääletus  (119)
25.september 2016 10:18
Soome ajaleht Helsingin Sanomat kirjutab, et Eesti presidendivalimiste eilseks võitjaks osutus protestihääl, kui 57 Valimiskogu liiget otsustas teises voorus kasti panna tühja sedeli ja president Toomas Hendrik Ilvese mantlipärija valimine saadeti tagasi Riigikokku.
Carl Bildt: Eesti presidendivalimised ajavad kergelt öeldes segadusse  (148)
25.september 2016 09:55
Rootsi endine peaminister Carl Bildt kommenteeris sotsiaalmeedias Eesti eilseid presidendivalimisi ja märkis, et nende läbikukkumine on kergelt öeldes segane ning pole sugugi hea.