Diana Klas

Keskerakonna valimisnimekirja kõrgetel kohtadel on Kõlvart, Sarapuu ja Ratas  (23)
16.jaanuar 2015 14:49
Kuigi siseopositsionääri kuulsusega Jüri Ratas on Keskerakonna üleriigilise nimekirja lõpus, on ta esinumber Harjumaa-Raplamaa valimisringkonnas.
FOTOD ja VIDEO: Vene Kultuurikeskuses kõlasid Maarja küla toetuseks Jaak Joala suurhitid muusikute ja teatriparemiku ettekandes!  (8)
11.november 2014 08:15
10. novembril kogunes juba varakult välja müüdud saalitäis publikut Vene Kultuurikeskusesse, et Jaak Joala laulude kontserdiga toetada Maarja küla . Parimaid Joala palu esitasid nii Ott Lepland , Diana Klas , Katrin Pärn, Alo Kurvits kui mitmed teised.
Tuus, Võsa ja teised. Peibutuspartide edetabel läbi aegade (1992-2011)  (9)
07.november 2014 07:29
Ühed kutsuvad neid peibutuspartideks, teised arenevateks poliitikuteks. Ekspress vaatles, millised Eesti lauljad, näitlejad, sportlased ja teletähed on olnud Riigikogu valimistel kõige kõvemad tegijad. Tabeli koostamisel võtsime aluseks isiku häältesaagi tema esimsel Riigikokku kandideerimisel. Kuna erinevates ringkondades kogutud toetajate hulga tähtsus võib varieeruda, võrdlesime ka seda, millise protsendi moodustas kogutud häälte hulk vastava ringkonna isikumandaadist.
Diana Klasil on teismelise tütrega pooled asjad kahe peale: kui midagi ostame, siis alati konsulteerime  (8)
22.juuli 2014 07:52
Diana Klas on oma 15-aastase tütrega nii suur sõbranna, et praktiliselt pooled asjad on ühised ning poes käiakse alati koos, kirjutab Õhtuleht.
Diana Klasi üheksa ametit: LOE, mis ametisse hakkaja naine lisaks saatejuhtimisele veel asub  (15)
10.juuli 2014 15:45
Näitlejanna Diana Klas on pere elatamiseks olnud väljaõppinud küünetehnik, poemüüja ja naistevangla kultuuritöötaja. Samuti haigla hooldusõde, kellena ta ka praegu tööle on asutmas, kirjutab ajakiri Naised.
Kuula! DJ Crowey tegi suvise remixi Diana Klasi ja Respekti loost "Veel"  (8)
03.juuli 2014 16:50
Kollektiiv Respekt ja Diana Klas salvestasid hiljaaegu ühisbalaadi "Veel" . Täna avaldas noorhärra DJ Crowey laulust uue ning suviselt tantsulise versiooni, enne kui Respekt avaldab uue sambarütmilise singli "Su hääl, su suu ja silmad".
LUGEJAFOTOD: Kati Saara Vatmann ja Diana Klas kuulasid inimeste muresid öösaates "Südamelt ära"  (17)
03.juuli 2014 07:30
Publiku lugeja suureks üllatuseks vaatasid talle öösel Kanal 12 eetris vastu kirjanik Kati Saara Vatmann ja näitleja Diana Kikas mitte oma tavaametites, vaid saatejuhi positsioonil. Nimel juhtis tandem telekanali uut öösaadet "Südamelt ära", mis on mõeldud paarilist otsivatele või raske südamega televaatajatele.
Meenutame: TOP15 menukamat saadet, mis Raivo Lugima produtsendikäe all sündisid!  (14)
02.juuli 2014 19:58
Täna öösel lahkus meie hulgast produktsioonifirma Filmimees asutaja ning produtsent Raivo Lugima, kelle murdis maha kiiresti arenenud vähk. Lugimat võib vabalt pidada Eesti reality isaks, kelle käe alt on tulnud kõik meeldejäävamad tõsielusarjad, mis televaataja mällu igaveseks sööbinud. Publik siirdub meenutuste radadele:
"Vallatud tissid" Carmen lahkub teleekraanilt: inimesed ei saanud üle, et ta pole heteroseksuaalne  (21)
29.mai 2014 08:33
Ligi aasta tagasi Kanal 12 hilisõhtust suhtlussaadet "Vallatud tissid" juhtima asunud transseksuaalne Carmen, kes tekitas televaatajates vastakaid tundeid, lahkub koos saatega teleekraanilt.
Diana Klas "Pariisi kerjusest muusikaärimehe" häbitust biograafiast: elulooraamatute puhul saab alati keegi haiget  (9)
19.mai 2014 16:30
13. mail esitleti Mustpeade majas Diana Klasi ja Peeter Kaljumäe prantsusepäraste muusikaliste etteastete saatel Pariisis kerjuseelu maitsnud ja nüüd raske haigusega võitleva endise kontserdikorraldaja Raivo Kaera elulooraamatut "Varjatud elu". Kuigi vaid Facebooki kaudu tuttavad, kirjutas ka ise elulooraamatu üllitanud Klas noorukina 90ndate lõpus muusikaäris kätt proovinud ning võlgadesse sattunud Kaera vastuolulisele ja šokeerivalegi raamatule eessõna. "See on tema elu. Kas see on nii olnud või mitte, seda ma ei tea. Mina kirjutasin eessõna, sest tüübina mulle Raivo meeldib," sõnab ta pärast esitluskontserti. "Elulooraamatute puhul saab alati keegi haiget," lisab ta.
GALERII: Tõelised pärlid! TOP10 kõige glamuursemat kostüümikomplekti Kroonika punaselt vaibalt  (30)
16.mai 2014 15:26
Kroonika meelelahutusauhindade gala kostüümikoodiks oli filmi "The Great Gastby" inspiratsioonil 20ndate glamuur. Rõõmuga tuleb tõdeda, et enamus külaliskonnast oli kutsele kirja pandud riietumiskäsku hoolikalt täitnud ja väga kõvasti vaeva näinud. Publik valis välja kõige eredamalt säranud õhtu pärlid.
FOTOD: Buduaari turg läks käima. Vaata, kes mida müüb!  (25)
21.märts 2014 17:30
Täna algas Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses populaarne ostupidu Buduaari turg, kus näeb oma rõivastega kauplemas tervet rodu Eesti kuulsusi.
Liis Lemsalu, Getter Jaani, Grete Klein müüvad oma kapid Buduaari turul tühjaks!  (8)
21.märts 2014 07:35
Täna algas Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses populaarne ostupidu Buduaari turg, kus näeb oma rõivastega kauplemas ja tervet rodu Eesti kuulsusi.
Huvitav kombo! Respekti uuel albumil teeb kaasa Diana Klas  (6)
13.märts 2014 12:00
Eelmise aasta suvel üllitas juba 6 aastat tegutsenud pop-muusika kollektiiv oma kolmanda kauamängiva ja laseb kohe-kohe välja neljanda, mis on küll, tõele au andes, pigem kogumik kui täispikk uus plaat.
Kiituskiri vanaemadele
13.märts 2014 07:00
Vanaema koht ei ole vanadekodus, leiavad kaks poolõde ja otsustavad oma memme ära röövida.
Diana Klasi sõnum selleks aastaks: Eesti rahvas, pane ennast maksma ja ära lase ennast allutada!  (51)
25.jaanuar 2014 18:20
Diana Klas , kes lisaks näitleja ja lauljatööle ka Viru tänava kaupluses leiba teenib Eesti toidu müügiga, räägib, et ta on isiklikult tänulik ja rahul kõigega, mida tõi eelmine aasta, selleks aastaks soovib ta aga kogu väiksele rahvale jaksu vastu pidada.
Kuula! Diana Klas ja Respekt laulavad üksindusest ja valusast armastusest loos "Veel"  (8)
03.jaanuar 2014 08:15
Ansambel Respekt ja Diana Klas on juba pikemat aega plaaninud teha koostööd ühislaulu näol ning nüüd ongi esimene ühisteos valmis. Värske ballaad “Veel” räägib üksindusest, valusast armastusest ja tühjusest, mida võivad läbi elada erinevas eas naised.
FOTOD: Vaata glorioosseid ja kauneid Eestimaa uhkuse galale saabujaid  (55)
29.detsember 2013 18:00
Täna kell 19.30 alustab TV3s Eestimaa uhkuse gala, mis tunnustab heategijaid ja silmapaistvaid inimesi meie endi seast - neid, kelle heategu toob palgele uhkuse, kuid kes ehk ise sellest rääkides tagasihoidlikuks jäävad.
Diana Klas jäi vahele võõra passiga  (25)
03.oktoober 2013 22:40
Näitleja ja laulja rääkis ühe lustaka loo, kuidas ta tahtis pangast võõsa passiga raha välja võtta.
Vaata, mis staarid sel korral Buduaari turul müüki paiskasid!
14.september 2013 15:14
Täna lõi näituste messikeskuses oma uksed lahti kaks korda aastas toimuv Buduaari turg, mis toob kauplema nii väikefirmad kui suurstaarid. Oma kapis ülejäänuga kauplevad sel korral Grete Klein, Diana Klas, Grete Paia ning veel kümned ja kõmned moekad naised
GALERII: Vaata, mis staarid sel korral Buduaari turul müüki paiskasid!  (63)
13.september 2013 18:30
Täna lõi näituste messikeskuses oma uksed lahti kaks korda aastas toimuv Buduaari turg, mis toob kauplema nii väikefirmad kui suurstaarid. Oma kapis ülejäänuga kauplevad sel korral Grete Klein, Diana Klas, Grete Paia ning veel kümned ja kõmned moekad naised. Turg on avatud ka homme kl 10-18. Mine ja napsa ka endale kellegi esinemiskostüüm või lemmiksaapad!
Loe, millised kuulsused oma riided Buduaari turul maha müüvad  (9)
11.september 2013 08:30
Kõigi aegade suurim Buduaari non-stop ostupidu ootab šoppajaid juba eeloleval nädalavahetusel, 13.–14. septembril. Kohal on kõik moemaanid ning glamuurset ostupidu juhib vabariigi tunnustatuim stilist Ženja Fokin.
Lugeja: miks me end nii odavalt müüme?  (58)
28.august 2013 10:11
Otsin viimased kaks kuud Tartus tööd ning tulemused jäävad aina kesisemaks. Kord on töötingimused enam kui ebainimlikud ning teinekord jällegi palk täielikult miinimumtasu. Olen palju mõelnud inimestele, kes reaalselt peavadki selle alla 300 euro jääva summaga kuu läbi hakkama saama. Kas üksi elades on see füüsiliselt üldse võimalik?
Diana Klas: ega vorstimüümine ka häbiasi ole  (13)
08.august 2013 12:30
Uuel telehooajal saab seriaalides "Kerge elu" ja "Kättemaksukontor" näha näitlejanna Diana Klasi, kes on selle võimaluse üle väga õnnelik. "Ega vorstimüümine ka mingi häbiasi ole ja see mulle täitsa meeldib, kui mul on väga hea meel, et saan taas jälle midagi mängida ka," lausus ajakirjale Naised Diana Klas .
Diana Klas: vaid need, kes oskavad riigi arvel varastada, saavad väga hästi hakkama!  (63)
01.august 2013 10:40
"Me ei saa ju soovitada nimestele, et õppige mingit eriala, kus antakse pappi," on Diana Klas pahane riigi peale, kus osad erialad, mis noori huvitavad ehk, ei too pärast mitmeaastaseid õpinguid üldse väärilist tasu.
Kitsas käes: Diana Klas kogub raha, et lõpuks ometi puhata  (30)
16.juuli 2013 17:25
"Oi, ega tegelikult ei mäletagi. Suvisel ajal käib poes väga palju turiste, seega tööd on palju, aeg läheb kiirelt ja olgem ausad, raha peab ju teenima," räägib laulev näitleja Diana Klas, kes peab praegu poes müüja ametit.
Imelised salendavad tabletid internetist panid südame kloppima  (11)
09.juuli 2013 08:20
"Paar nädalat pärast seda, kui imet lubavaid tablette võtma hakkasin, kloppis mu süda nagu hull. Langesin alatult reklaami lõksu. Hea, et tervisega midagi väga hullu ei juhtunud," räägib naine, kes proovis liigsetest kilodest vabaneda internetist ostetud tablettidega.
Kuido Merits: Jää vabaks, loovinimene!  (78)
01.juuli 2013 13:35
Henrik Normann, Katrin Siska , Kaie Kõrb , Tauno Kangro , Tõnu Trubetsky , Diana Klas , Mikk Saar , Ksenija Balta , Margus Metstak , Andres Oper . Need on vaid esimesena pähe tulnud ja Keskerakonda sattunud tuntud inimeste nimed ning enne läheks issanda päike looja, kui kogu registriga valmis saame.
FOTOD: Ariel Klas kuulutas kevadet koralli toonides  (3)
08.mai 2013 20:30
Täna peab filmidiiva Eve Kivi Glorias oma 75ndat sünnipäeva. Kutsutud oli 110 lähimat sõpra ja nende seas ka maestro Eri Klas ning tema pianistist abikaasa Ariel Klas.