Diana Klas

FOTOD: Buduaari turg läks käima. Vaata, kes mida müüb!  (25)
21.märts 2014 17:30
Täna algas Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses populaarne ostupidu Buduaari turg, kus näeb oma rõivastega kauplemas tervet rodu Eesti kuulsusi.
Liis Lemsalu, Getter Jaani, Grete Klein müüvad oma kapid Buduaari turul tühjaks!  (8)
21.märts 2014 07:35
Täna algas Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses populaarne ostupidu Buduaari turg, kus näeb oma rõivastega kauplemas ja tervet rodu Eesti kuulsusi.
Huvitav kombo! Respekti uuel albumil teeb kaasa Diana Klas  (6)
13.märts 2014 12:00
Eelmise aasta suvel üllitas juba 6 aastat tegutsenud pop-muusika kollektiiv oma kolmanda kauamängiva ja laseb kohe-kohe välja neljanda, mis on küll, tõele au andes, pigem kogumik kui täispikk uus plaat.
Kiituskiri vanaemadele
13.märts 2014 07:00
Vanaema koht ei ole vanadekodus, leiavad kaks poolõde ja otsustavad oma memme ära röövida.
Diana Klasi sõnum selleks aastaks: Eesti rahvas, pane ennast maksma ja ära lase ennast allutada!  (51)
25.jaanuar 2014 18:20
Diana Klas , kes lisaks näitleja ja lauljatööle ka Viru tänava kaupluses leiba teenib Eesti toidu müügiga, räägib, et ta on isiklikult tänulik ja rahul kõigega, mida tõi eelmine aasta, selleks aastaks soovib ta aga kogu väiksele rahvale jaksu vastu pidada.
Kuula! Diana Klas ja Respekt laulavad üksindusest ja valusast armastusest loos "Veel"  (8)
03.jaanuar 2014 08:15
Ansambel Respekt ja Diana Klas on juba pikemat aega plaaninud teha koostööd ühislaulu näol ning nüüd ongi esimene ühisteos valmis. Värske ballaad “Veel” räägib üksindusest, valusast armastusest ja tühjusest, mida võivad läbi elada erinevas eas naised.
FOTOD: Vaata glorioosseid ja kauneid Eestimaa uhkuse galale saabujaid  (55)
29.detsember 2013 18:00
Täna kell 19.30 alustab TV3s Eestimaa uhkuse gala, mis tunnustab heategijaid ja silmapaistvaid inimesi meie endi seast - neid, kelle heategu toob palgele uhkuse, kuid kes ehk ise sellest rääkides tagasihoidlikuks jäävad.
Diana Klas jäi vahele võõra passiga  (25)
03.oktoober 2013 22:40
Näitleja ja laulja rääkis ühe lustaka loo, kuidas ta tahtis pangast võõsa passiga raha välja võtta.
Vaata, mis staarid sel korral Buduaari turul müüki paiskasid!
14.september 2013 15:14
Täna lõi näituste messikeskuses oma uksed lahti kaks korda aastas toimuv Buduaari turg, mis toob kauplema nii väikefirmad kui suurstaarid. Oma kapis ülejäänuga kauplevad sel korral Grete Klein, Diana Klas, Grete Paia ning veel kümned ja kõmned moekad naised
GALERII: Vaata, mis staarid sel korral Buduaari turul müüki paiskasid!  (63)
13.september 2013 18:30
Täna lõi näituste messikeskuses oma uksed lahti kaks korda aastas toimuv Buduaari turg, mis toob kauplema nii väikefirmad kui suurstaarid. Oma kapis ülejäänuga kauplevad sel korral Grete Klein, Diana Klas, Grete Paia ning veel kümned ja kõmned moekad naised. Turg on avatud ka homme kl 10-18. Mine ja napsa ka endale kellegi esinemiskostüüm või lemmiksaapad!
Loe, millised kuulsused oma riided Buduaari turul maha müüvad  (9)
11.september 2013 08:30
Kõigi aegade suurim Buduaari non-stop ostupidu ootab šoppajaid juba eeloleval nädalavahetusel, 13.–14. septembril. Kohal on kõik moemaanid ning glamuurset ostupidu juhib vabariigi tunnustatuim stilist Ženja Fokin.
Lugeja: miks me end nii odavalt müüme?  (58)
28.august 2013 10:11
Otsin viimased kaks kuud Tartus tööd ning tulemused jäävad aina kesisemaks. Kord on töötingimused enam kui ebainimlikud ning teinekord jällegi palk täielikult miinimumtasu. Olen palju mõelnud inimestele, kes reaalselt peavadki selle alla 300 euro jääva summaga kuu läbi hakkama saama. Kas üksi elades on see füüsiliselt üldse võimalik?
Diana Klas: ega vorstimüümine ka häbiasi ole  (13)
08.august 2013 12:30
Uuel telehooajal saab seriaalides "Kerge elu" ja "Kättemaksukontor" näha näitlejanna Diana Klasi, kes on selle võimaluse üle väga õnnelik. "Ega vorstimüümine ka mingi häbiasi ole ja see mulle täitsa meeldib, kui mul on väga hea meel, et saan taas jälle midagi mängida ka," lausus ajakirjale Naised Diana Klas .
Diana Klas: vaid need, kes oskavad riigi arvel varastada, saavad väga hästi hakkama!  (63)
01.august 2013 10:40
"Me ei saa ju soovitada nimestele, et õppige mingit eriala, kus antakse pappi," on Diana Klas pahane riigi peale, kus osad erialad, mis noori huvitavad ehk, ei too pärast mitmeaastaseid õpinguid üldse väärilist tasu.
Kitsas käes: Diana Klas kogub raha, et lõpuks ometi puhata  (30)
16.juuli 2013 17:25
"Oi, ega tegelikult ei mäletagi. Suvisel ajal käib poes väga palju turiste, seega tööd on palju, aeg läheb kiirelt ja olgem ausad, raha peab ju teenima," räägib laulev näitleja Diana Klas, kes peab praegu poes müüja ametit.
Imelised salendavad tabletid internetist panid südame kloppima  (11)
09.juuli 2013 08:20
"Paar nädalat pärast seda, kui imet lubavaid tablette võtma hakkasin, kloppis mu süda nagu hull. Langesin alatult reklaami lõksu. Hea, et tervisega midagi väga hullu ei juhtunud," räägib naine, kes proovis liigsetest kilodest vabaneda internetist ostetud tablettidega.
Kuido Merits: Jää vabaks, loovinimene!  (78)
01.juuli 2013 13:35
Henrik Normann, Katrin Siska , Kaie Kõrb , Tauno Kangro , Tõnu Trubetsky , Diana Klas , Mikk Saar , Ksenija Balta , Margus Metstak , Andres Oper . Need on vaid esimesena pähe tulnud ja Keskerakonda sattunud tuntud inimeste nimed ning enne läheks issanda päike looja, kui kogu registriga valmis saame.
FOTOD: Ariel Klas kuulutas kevadet koralli toonides  (3)
08.mai 2013 20:30
Täna peab filmidiiva Eve Kivi Glorias oma 75ndat sünnipäeva. Kutsutud oli 110 lähimat sõpra ja nende seas ka maestro Eri Klas ning tema pianistist abikaasa Ariel Klas.
WAAL: Tähtedest tõmmatud soengud
24.aprill 2013 11:00
Suursuguseks sätitud juuksed on ajaloos üsna sageli tähendanud gravitatsioonile kinda näkku viskamist.
Diana Klas on uhke: tütar Anna sai peaosa  (6)
28.märts 2013 20:40
Dirigent Eri Klasi tütretütar Anna Klas sai peaosa Kanal 2-s jooksvas Tuuli Roosma produtseeritud saates «Saladused», kus ta mängib lastekodulast.
Diana Klas: kaotasin imetablettidega kaheksa kilo!  (29)
21.märts 2013 14:05
Eelmisel nädalavahetusel toimunud Buduaari turul püüdis pilke paari suurusnumbri võrra saledamaks jäänud Diana Klas , kirjutab ajakiri Naised. Diana salenemise taga on "Doktor Oz'i" saatest ülemaailmselt tuntuks saanud vastuolulised vaarikaketoone sisaldavad tabletid, mida nii kiidetakse kui kirutakse.
Diana Klas kavatseb Buduaari turul müüa asju vaid 1 euroga  (13)
12.märts 2013 11:45
See, mida näitleja Diana Klas Buduaari turule müüki toob, selgub alles eelmisel õhtul, mistõttu toimub valik puhtalt emotsioonide ajendil, kuid kindel on see, et kleite tuleb päris palju ja kindlasti toob Diana ka terve hunnik igasugu nänni – kõrvarõngad, kaelakeed ja muud taolist.
Diana Klas avameelitseb: ma ei võta kaalust alla, kuna mulle meeldib süüa!  (36)
08.jaanuar 2013 19:15
Vabakutseline näitleja ja lauljatar Diana Klas pole endale juba ammu uusaasta lubadusi andnud, ta lihtsalt ei usu nendesse enam. "Ma olen vist liiga kahe jalaga maapeal, et anda endale lubadusi, mida ma tean, et ma täita niikuinii ei saa," räägib ta Buduaarile .
GALERII! Vaata kuulsaid ja kauneid Eestimaa uhkuse galale saabujaid!  (48)
30.detsember 2012 18:45
Täna kell 19.30 alustab TV3s Eestimaa uhkuse gala, mis tunnustab heategijaid ja silmapaistvaid inimesi meie endi seast - neid, kelle heategu toob palgele uhkuse, kuid kes ehk ise sellest rääkides tagasihoidlikuks jäävad.
Diana Klas lõppevast aastast: ma pole iial kohanud nii palju pahatahtlikke, võltse, omakasupüüdlikke ja valelikke inimesi!  (66)
18.detsember 2012 21:45
Kuna on aeg teha kokkuvõtteid lõppevast aastast, siis on ka staarid sellega ametis. Kahjuks pole aastad vennad ning kohtlevad erinevaid inimesi erineva heldusega — Diana Klas on sel aastal saatuselt kõvasti peksa saanud, kui uskuda tema hiljutist Facebooki postitust.
Vabakutseline Diana Klas müüb äraelamiseks Viru tänava kaupluses juustu ja pasteeti!  (59)
13.november 2012 08:25
"Meedias on millegipärast ekslikult mainitud, et ma müün siin suveniire," naerab Diana ja täpsustab, "jah, siin poes on tõesti ka suveniire müügil, kuid mina müün siiski vaid toidukaupa - juustud, pasteedid, vorstid, moosid - kõik Eesti oma kaup."
VIDEO: Diana Klas: sellist Eestit ma ei soovinud!  (157)
22.september 2012 12:15
Diana Klas , kes oma kaupa Buduaari turul müüs, rääkis, et hinnatõus on kauplustes olnud meeletu. Diana usub, et kui eestlased rohkem streigiksid, siis oleks meil ka parem. Näitlejanna meenutab, kuidas ta kunagi Nõukogude Liidu ajal ootas Eesti vabanemist, kuid on nüüdses elus pettunud. "Sellist Eestit ma ei soovinud!" põrutab kolmel kohal tööd rabav Diana.
Eri Klas: need, kel on iha mind kadestada, võiksid selle üle järele mõelda  (10)
23.juuli 2012 14:55
Kuigi Eri Klas on saavutanud elus kõik, millest ta unistanud on, siis ometi tunnistab ta: "Ehk polegi sobilik öelda, et mul on kõik hästi, sest muresid on mul olnud küll - olen nullist alustanud ja siin ma nüüd olen."
Diana Klas kahetseb oma elatud elu  (135)
20.juuli 2012 11:00
"Ma vaatan oma elule, olles 45, väga naljakal kombel tagasi - ma ei näe, et ees veel midagi niisugust oleks, et peaksin ette vaatama. Ma tunnen, et olen oma hingelt juba 65aastane ja kõik, mis elus on ilusat, on juba olnud," tunnistab näitlejanna Diana Klas , kes tähistas 19.juulil oma 45 sünnipäeva, vahendab ajakiri Naised.