Diana Klas

Tagasihoidlik primadonna Ülle Ulla  (54)
15.aprill 2016 23:55
Neljapäeval saadeti viimsele teele mitmekülgne lavatäht Ülle Ulla. Poolteist kuud varem lahkus igavikku tema kolmas abikaasa Eri Klas...
Diana Klas: parem olen lopsakam ja pehmem tädi, kellele välimuse tõttu rolle jagub kui tööpuuduses sale ja korsus naine!  (18)
12.veebruar 2016 13:10
Diana Klas käib viimasel ajal Venemaal sagedamini kui kunagi varem, sest talle sajab näitlemistööd palju tihemini kaela — kehastada on Dianal tulnud näiteks nii vana prostituuti kui hotelliadministraatorit, kirjutab Kroonika.
Laura Kõrgemäe hoiatab: pagulaste tulihingelised kaitsjad saavad ohust aru alles siis, kui kellegi õde, ema, tädi või naine maha lüüakse!  (119)
28.jaanuar 2016 10:21
Endine modell ja praegune modelliagentuuri Invidia omanik Laura Kõrgemäe on ühinenud nende ridadega, kes suhtuvad pagulastesse skeptiliselt. Oma Facebooki postituses viskub ta suisa barrikaadidele, olles valmis võtma vajadusel omaks isegi rassisti tiitli, kui selleks peaks vajadust olema.
FOTOD: Viimsis etendus Anu Saagimi teatridebüüt  (12)
17.november 2015 19:42
Reedel etendus Viimsi Huvikeskuses Rednar Annuse lavastus, Laurent Baffie kirjutatud komöödia "Kurt, tumm ja pime läksid kohtingule", kus teeb oma teatridebüüdi Anu Saagim . Tükis mängisid ka näiteks Diana Klas ja Triin Tulev . 18. novembril saab lavastust vaadata Tartus Vanemuise Kontserdimajas.
FOTOD: Kinos Kosmos IMAX esitleti suursuguselt Tallinnas filmitud “Imelise ajastu lõppu”
13.oktoober 2015 13:04
Möödunud laupäeval esitleti kinos Kosmos IMAX pidulikult uut vene filmi “Imelise ajastu lõpp”. Eriürituse külalisteks oli filmi režissöör Stanislav Govoruhhin isiklikult ning filmis kaasa teinud näitlejad Lembit Ulfsak , Ivan Kolesnikov, Kärt Tammjärv, Tõnu Kark , Elina Purde ja paljud teised.
VIDEO: Diana Klas vorbib traagilises muusikavideos südantlõhestavalt võileibu teha  (10)
26.september 2015 17:27
Lauljatar ja näitleja Diana Klas on maha saanud muusikavideoga armastusloole "Udumere sees". Omapärase video tegevus toimub köögis, kus traagilist šansooni esitav Klas külmkapi ja laua vahet saalib ning justkui kahele inimesele võileibu teeb, šampanjaklaasidesse kallatav piim aga annab märku, et külalist vist siiski oodata ei ole...
TOP 6: Must pesu rahva ette! Tuntud Eesti naised, kes enda armuelu on raamatukaante vahele surunud  (192)
25.september 2015 18:15
Täna tuli ilmsiks, et Vilja Savisaar-Toomast annab oma seni sahtlisse kirjutatud käsikirjale täiskäigu ja varsti on poelettidele oodata tema elulooraamatut "Vilja teine elu", milles pidavat paljastuma nii mõndagi ka Edgar Savisaarest . Vilja pole aga ainus kodumaine naisprominent, kes pärast pikka ja rasket suhet selle pikantsed detailid on üles täheldanud. Publik toob Sinuni 6 tuntud Eesti naist, kes enda armuelu on raamatukaante vahele surunud.
Maakler, helioperaator ja unenõustaja: 8 kodumaist staari, kelle jaoks meelelahutamine pole põhitöö  (21)
25.juuli 2015 19:30
Kuna Eesti on nii väike, on siinmail praktiliselt võimatu ära elada üksnes kontsertide andmise või saadete juhtimisega. Kui sa just pole Tanel Padar, Jalmar Vabarna või Mart Sander. Publik heidab pilgu mitmekesistele ametitele, mida peavad meie erinevad avaliku elu tegelased, et leiba lauale tuua ja riideid selga osta.
TOP5! Täna on vapustavate vanaemade päev: nemad on Eesti kõige-kõigemad!  (9)
23.juuli 2015 20:49
Ilma vanaemadeta poleks meid siin ning ilma imeliste vanaemadeta poleks teatud rõõmu ja armastust. 23. juuli on päev, mis on mõeldud kõigile vapustavatele vanaemadele. Publik toob tähtsa päeva puhul Sinuni 5 kõige-kõigemat vanaema Eestis.
VIDEO: Triin Tulev teeb esmaspäeval teatridebüüdi: kartsin, et olen kehv tekstiõppija  (16)
28.juuni 2015 12:20
Triin Tulev rääkis reedel Salme kultuurikeskuses toimunud komöödiateatri etenduse "Kurt, tumm ja pime läksid kohtingule" proovis, kuidas ta end teatrinäitleja rollis esmakordselt üles astudes tunneb. Mis on raskeim proovide juures ja kuidas kirjeldab ta oma karakterit, kuuled juba videost, kus Triin paljastab sellegi, mille ta suure kambaga kuu aega kestva tuuritamise üleelamiseks kindlasti kaasa võtab!
Voldemar Kuslap kiidab muretut elu: naine on mul mõistev, napisõnaline, ei koorma liigse lobaga  (9)
25.juuni 2015 10:52
78-aastane Voldemar Kuslap on mees, kelle laulu saatel on üles kasvanud mitu põlvkonda romantikuid ning kelle õpetajaoskustel ja näitlejaandel on palju imetlejaid. Ja seda jätkuvalt ka praegu, kirjutab ajakiri Naised.
Diana Klas peresuhetest: mind on kasvatatud nii, et ei tohi kasutada ära sugulussidemeid  (17)
30.aprill 2015 08:30
Näitlejanna ja lauljatar Diana Klas , maestro Eri Klasi tütar, rääkis OhMyGossipi "Sugupuu" rubriigis peresidemetest.
Keskerakonna valimisnimekirja kõrgetel kohtadel on Kõlvart, Sarapuu ja Ratas  (23)
16.jaanuar 2015 14:49
Kuigi siseopositsionääri kuulsusega Jüri Ratas on Keskerakonna üleriigilise nimekirja lõpus, on ta esinumber Harjumaa-Raplamaa valimisringkonnas.
FOTOD ja VIDEO: Vene Kultuurikeskuses kõlasid Maarja küla toetuseks Jaak Joala suurhitid muusikute ja teatriparemiku ettekandes!  (8)
11.november 2014 08:15
10. novembril kogunes juba varakult välja müüdud saalitäis publikut Vene Kultuurikeskusesse, et Jaak Joala laulude kontserdiga toetada Maarja küla . Parimaid Joala palu esitasid nii Ott Lepland , Diana Klas , Katrin Pärn, Alo Kurvits kui mitmed teised.
Diana Klasil on teismelise tütrega pooled asjad kahe peale: kui midagi ostame, siis alati konsulteerime  (8)
22.juuli 2014 07:52
Diana Klas on oma 15-aastase tütrega nii suur sõbranna, et praktiliselt pooled asjad on ühised ning poes käiakse alati koos, kirjutab Õhtuleht.
Diana Klasi üheksa ametit: LOE, mis ametisse hakkaja naine lisaks saatejuhtimisele veel asub  (15)
10.juuli 2014 15:45
Näitlejanna Diana Klas on pere elatamiseks olnud väljaõppinud küünetehnik, poemüüja ja naistevangla kultuuritöötaja. Samuti haigla hooldusõde, kellena ta ka praegu tööle on asutmas, kirjutab ajakiri Naised.
Kuula! DJ Crowey tegi suvise remixi Diana Klasi ja Respekti loost "Veel"  (8)
03.juuli 2014 16:50
Kollektiiv Respekt ja Diana Klas salvestasid hiljaaegu ühisbalaadi "Veel" . Täna avaldas noorhärra DJ Crowey laulust uue ning suviselt tantsulise versiooni, enne kui Respekt avaldab uue sambarütmilise singli "Su hääl, su suu ja silmad".
LUGEJAFOTOD: Kati Saara Vatmann ja Diana Klas kuulasid inimeste muresid öösaates "Südamelt ära"  (17)
03.juuli 2014 07:30
Publiku lugeja suureks üllatuseks vaatasid talle öösel Kanal 12 eetris vastu kirjanik Kati Saara Vatmann ja näitleja Diana Kikas mitte oma tavaametites, vaid saatejuhi positsioonil. Nimel juhtis tandem telekanali uut öösaadet "Südamelt ära", mis on mõeldud paarilist otsivatele või raske südamega televaatajatele.
Meenutame: TOP15 menukamat saadet, mis Raivo Lugima produtsendikäe all sündisid!  (14)
02.juuli 2014 19:58
Täna öösel lahkus meie hulgast produktsioonifirma Filmimees asutaja ning produtsent Raivo Lugima, kelle murdis maha kiiresti arenenud vähk. Lugimat võib vabalt pidada Eesti reality isaks, kelle käe alt on tulnud kõik meeldejäävamad tõsielusarjad, mis televaataja mällu igaveseks sööbinud. Publik siirdub meenutuste radadele:
"Vallatud tissid" Carmen lahkub teleekraanilt: inimesed ei saanud üle, et ta pole heteroseksuaalne  (21)
29.mai 2014 08:33
Ligi aasta tagasi Kanal 12 hilisõhtust suhtlussaadet "Vallatud tissid" juhtima asunud transseksuaalne Carmen, kes tekitas televaatajates vastakaid tundeid, lahkub koos saatega teleekraanilt.
Diana Klas "Pariisi kerjusest muusikaärimehe" häbitust biograafiast: elulooraamatute puhul saab alati keegi haiget  (9)
19.mai 2014 16:30
13. mail esitleti Mustpeade majas Diana Klasi ja Peeter Kaljumäe prantsusepäraste muusikaliste etteastete saatel Pariisis kerjuseelu maitsnud ja nüüd raske haigusega võitleva endise kontserdikorraldaja Raivo Kaera elulooraamatut "Varjatud elu". Kuigi vaid Facebooki kaudu tuttavad, kirjutas ka ise elulooraamatu üllitanud Klas noorukina 90ndate lõpus muusikaäris kätt proovinud ning võlgadesse sattunud Kaera vastuolulisele ja šokeerivalegi raamatule eessõna. "See on tema elu. Kas see on nii olnud või mitte, seda ma ei tea. Mina kirjutasin eessõna, sest tüübina mulle Raivo meeldib," sõnab ta pärast esitluskontserti. "Elulooraamatute puhul saab alati keegi haiget," lisab ta.
GALERII: Tõelised pärlid! TOP10 kõige glamuursemat kostüümikomplekti Kroonika punaselt vaibalt  (30)
16.mai 2014 15:26
Kroonika meelelahutusauhindade gala kostüümikoodiks oli filmi "The Great Gastby" inspiratsioonil 20ndate glamuur. Rõõmuga tuleb tõdeda, et enamus külaliskonnast oli kutsele kirja pandud riietumiskäsku hoolikalt täitnud ja väga kõvasti vaeva näinud. Publik valis välja kõige eredamalt säranud õhtu pärlid.
FOTOD: Buduaari turg läks käima. Vaata, kes mida müüb!  (25)
21.märts 2014 17:30
Täna algas Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses populaarne ostupidu Buduaari turg, kus näeb oma rõivastega kauplemas tervet rodu Eesti kuulsusi.
Liis Lemsalu, Getter Jaani, Grete Klein müüvad oma kapid Buduaari turul tühjaks!  (8)
21.märts 2014 07:35
Täna algas Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses populaarne ostupidu Buduaari turg, kus näeb oma rõivastega kauplemas ja tervet rodu Eesti kuulsusi.
Huvitav kombo! Respekti uuel albumil teeb kaasa Diana Klas  (6)
13.märts 2014 12:00
Eelmise aasta suvel üllitas juba 6 aastat tegutsenud pop-muusika kollektiiv oma kolmanda kauamängiva ja laseb kohe-kohe välja neljanda, mis on küll, tõele au andes, pigem kogumik kui täispikk uus plaat.
Kiituskiri vanaemadele
13.märts 2014 07:00
Vanaema koht ei ole vanadekodus, leiavad kaks poolõde ja otsustavad oma memme ära röövida.
Diana Klasi sõnum selleks aastaks: Eesti rahvas, pane ennast maksma ja ära lase ennast allutada!  (51)
25.jaanuar 2014 18:20
Diana Klas , kes lisaks näitleja ja lauljatööle ka Viru tänava kaupluses leiba teenib Eesti toidu müügiga, räägib, et ta on isiklikult tänulik ja rahul kõigega, mida tõi eelmine aasta, selleks aastaks soovib ta aga kogu väiksele rahvale jaksu vastu pidada.
Kuula! Diana Klas ja Respekt laulavad üksindusest ja valusast armastusest loos "Veel"  (8)
03.jaanuar 2014 08:15
Ansambel Respekt ja Diana Klas on juba pikemat aega plaaninud teha koostööd ühislaulu näol ning nüüd ongi esimene ühisteos valmis. Värske ballaad “Veel” räägib üksindusest, valusast armastusest ja tühjusest, mida võivad läbi elada erinevas eas naised.
FOTOD: Vaata glorioosseid ja kauneid Eestimaa uhkuse galale saabujaid  (55)
29.detsember 2013 18:00
Täna kell 19.30 alustab TV3s Eestimaa uhkuse gala, mis tunnustab heategijaid ja silmapaistvaid inimesi meie endi seast - neid, kelle heategu toob palgele uhkuse, kuid kes ehk ise sellest rääkides tagasihoidlikuks jäävad.