David Guetta

Superuudiseid pudeneb: Weekend Festival Balticul Pärnus esineb ka Tiësto! Loe, kes kõik veel!  (26)
23.märts 2015 09:15
6-8. augustini Pärnu rannas toimuva Weekend Festival Balticul astub üles tõeline tantsumuusika legend ning üks suuremaid artiste maailmas - TIËSTO. Hollandi päritolu Tiësto on esimene DJ maailmas, kes on esinenud Olümpiamängude avatseremoonial; lisaks on ta olnud esimene dj maailmas, kes on andnud väljamüüdud staadionikontserdi 25 000 inimesele.
Weekend Festival Balticu esimesed peaesinejad teada - David Guetta ja Hardwell!  (10)
16.märts 2015 09:41
Põhjamaade suurim tantsumuusikasündmus Weekend Festival laieneb sel suvel esmakordselt Balti riikidesse - 6.-8. augustini toimub Pärnus Weekend Festival Baltic.
Rivo Kingi kandideerib rahvusvahelisel DJ'de konkursil. Aita oma, hääleta ka Sina!
11.märts 2015 22:11
Burn Residency on maailma suurim DJ'de konkurss ja workshop, mis toimub juba neljandat aastat järjest Ibizal. Tegemist on võistlusega, mis on kogunud palju tunnustust sellistelt tantsumuusika gigantidelt nagu David Guetta, Avicii, Carl Cox, Pete Tong, John Digweed, Sasha, Fatboy Slim ja paljud teised, kellest enamik on olnud antud konkursil ka mentoriteks. Kandidatuur on avatud kõigile DJ’dele üle maailma ning ka Eestist on mitmeid kandidaate, kellest üks on Pärnust pärit DJ ja produtsent Centron, kes on ei keegi muu kui Rivo Kingi!
Skandinaavia massiivseima tantsumuusikafestivali peaesinejate nimistusse lisandusid David Guetta ja Avicii!
03.veebruar 2015 14:46
7. ja 8. augustil toimuval Skandinaavia suurimal tantsumuusika festivalil Weekend on hea meel teatada, et nende peaesinejate nimistusse lisandusid ka tantsumuusika megastaarid David Guetta ja Avicii.
TOP10: eestimaalaste lemmikesinejad suurima valikuga muusikateenuses Deezer  (4)
29.jaanuar 2015 12:07
35 miljoni muusikapala pakkuv Deezer on maailma suurim veebipõhine muusikateenus. Sellel on 182 riigis 16 miljonit kasutajat, neist 5 miljonit tasulise konto omanikud.
Põhjamaa suurimaks festivaliks kujunenud Weekend Festival avaldas esimesed peaesinejad!  (3)
27.jaanuar 2015 14:42
Weekend festival on omaette fenomen, müües eelmised kaks aastat eelmüügist kõik piletid välja ja tuues kohale tippartistid nagu David Guetta, Armin Van Buuren, Skrillex, Zedd, Dimitri Vegas & Like Mike jpt. Sellel aastal lubatakse rahvale veelgi suuremat kahepäevast üritust Helsingis, 7. ja 8. augustil 2015.
Värskelt lahutatud David Guetta leidis endale verinoore kallima  (8)
18.jaanuar 2015 17:00
47-aastane superstaar-DJ David Guetta on leidnud uue pruudi. Mehe uueks väljavalituks on mehest veerand sajandist noorem, 22-aastane Kuuba päritolu tõmmu modell Jessica Ledon.
Allar Tankler ja Sulev Vedler: Hea aasta 2014  (7)
31.detsember 2014 07:10
See oli hea aastakäik. Nooruslikkusest pulbitsev, nõtke ja värske, kuid ka ähvardavalt metalse järelmaitsega.
TOP 100: Vaata, millised sada raadiohitti jäävad Raadio Uuno kuulajate jaoks 2014. aastat meenutama!
30.detsember 2014 20:35
R2 polnud täna ainus raadiojaam, mis selgitas välja Eesti inimeste tänavused lemmiklood.
R2 AASTAHITT TOP 40: Aasta parimateks raadiolugudeks krooniti Curly Stringsi "Kauges külas" ja Enrique Iglesiase "Bailando"!  (27)
30.detsember 2014 19:46
Täna õhtul ketras R2 eetris pinget (või hoopsi ootuspära?) üles massiivne mammutsaade "Aastahitt 2014", kus selgusid lahkuva aasta tippude tipud: parimad tantsutajad, pisarakangutajad, rõõmustajad ja mõtlemapanijad. Esikohad said tänavu endile Curly Strings ja nende "Kauges külas" ning Enrique Iglesiase ja Sean Pauli "Bailando". Vaata, kes tabelisse veel mahtusid!
FOTOD ja VIDEOD: 15 telgitagust lugu ja kaadrit Publikult esmakordselt lugejate ees!  (2)
21.november 2014 20:53
Delfi värvika, töise, stressirohke, ent tohutult lõbusa 15 aasta jooksul on päris kindasti palju vett ja vilet näinud justnimelt Publiku toimetajad. Sest oleme ju meie need, keda ühtviisi tahetakse ja ei taheta — mõnikord on nii hädasti kajastust vaja ja teinekord annaks kõik, et mõne artikli ilmumist takistada. Meie sammume aga järjekindlalt oma rada, mis palistatud piisava annuse heatahtlikkuse ja ka kõmujanuga. Kuhu see kõik meid viinud on, mis on kaadri taga toimunud ja kui veidrates kohtades on sündinud mõned lood, saad lugeda siit!
Katy Perry juhib MTV Euroopa muusikaauhindade nominatsioone: VAATA, kes kandideerivad!  (2)
17.september 2014 13:35
9. novembril jagatakse Glagows välja järjekordsed MTV Euroopa muusikaauhinnad. Täna avalikustati kõikide kategooriate nominatsioonid ning avati ka rahvahääletus.
Maailma enimteeniv DJ on taas...  (1)
20.august 2014 13:58
Majandusajakirja Forbes "Electronic Cash Kings" edetabeli tipus on teist aastat järjest šoti DJ Calvin Harris .
Täiesti võimalik, et Pacha World Tour tuleb viimast korda Eestisse!  (7)
04.august 2014 12:10
Eesti ja kogu Baltikumi jaoks on Pacha World Tourist saanud aasta oodatuim suveüritus. Üritust armastavad kõik, kes hindavad kvaliteetset heli, paeluvat klubi atmosfääri lageda taeva all, show´d Ibiza kuumimate tantsijatega ning kordumatut muusikalist etteastet kuulsate klubi Pacha resident DJ'de esituses.
Jam-jam-jam! Kuula ja valmistu mölluks: energilised plaadikeerutajad lõid Airport Jamile hümni  (8)
23.juuli 2014 12:00
Tänavu kaheksandat ja kardetavasti viimast korda toimuv elektroonilise muusika festival Airport Jam sai United Power DJ`S klubimuusikute sisemise väe ning muusikameele kaudu ürituse rajajooni äramärkiva ja läbiraputava hümni "This is Airport Jam". Tegu on Power Hit Radio omapoolse kingitusega 25. juulil Haapsalu lähedal Kiltsis vana sõjaväelennuvälja angaarides algavale vingele 52-tunnisele peomöllule.
Airport Jam toob kohale maailma vingeimad plaadikeerutajad
19.juuli 2014 15:36
Juuli lõpunädalavahetusel Haapsalu Kiltsi lennuväljal toimuva "Last Flight" klubimuusikafestivali lavadele sätivad end sisse maailmanimedega DJ -d, keda teavad kõik house, D&B, techno ja teiste elektroonilise muusika stiilide andunud kuulajad.
Airport Jam toob kohale maailma vingeimad plaadikeerutajad  (6)
18.juuli 2014 19:25
Juuli lõpunädalavahetusel Haapsalu Kiltsi lennuväljal toimuva "Last Flight" klubimuusikafestivali lavadele sätivad end sisse maailmanimedega DJ-d, keda teavad kõik house, D&B, techno ja teiste elektroonilise muusika stiilide andunud kuulajad.
Suvekuumus toob Youtube`i ja tantsustaarid koju kätte
04.juuli 2014 09:20
Juulikuu suvekuumusesse lisab vürtsi uues kuues rahvusvaheline tantsulaager Camp of Hip-Hop, mis Youtube`i vaatamise asemel toob maailma tantsustaarid ja melu otse kodumaale Eestisse.
Priit Hõbemägi: Suvesoovitus
02.juuli 2014 06:00
Nädalalõpul toimub Soomes, Turu linnas üks Euroopa vanimaid rokifestivale Ruisrock, mis peeti esimest korda 1970. aastal.
Rokisõpru rõõmustab Ruisrockil kohalikest staaridest koosnev The Local Band!  (1)
30.juuni 2014 12:00
4.-6. juulil toimuva Ruisrocki üks põnevamaid esinejaid on kahtlemata Soome rokkstaaridest koosnev The Local Band. Festival leiab aset juba 45. korda Ruissalo saarel, Turu linnas ning pakub muusikalist naudingut nii rokk- kui ka popmuusikasõpradele.
FOTO: Kindel! Lauri Viikna vahetas naist, Annika Potterit pole enam Facebooki sõbralistiski  (117)
22.juuni 2014 16:25
Eesti tsirkusekuningas ja meelelahutaja Lauri Viikna naudib äsja alanud suve koos kuuma brüneti Victoria Machenaitega ning noorte sotsiaalmeedia-keel kõneleb väga konkreetsest sõnumist: jah, me oleme koos! Endist elukaaslast ja tütre ema Annika Potterit pole enam mehe Facebooki sõbralistiski.
7 päeva kollase meedia andmetel: Lätist käiakse vargil meil, meie omad virutavad Soomes!  (1)
18.juuni 2014 06:00
Kuritegevuse eksport VALGAMAA ELANIK: Lätist käiakse vargil meil, meie omad virutavad Soomes! Pealkiri Õhtulehes, 14. juuni
Prantsuse hitimeister David Guetta käis lõpuks Eesti pinnal  (7)
16.juuni 2014 11:26
Enne David Guetta kontserti ringles internetis libauudis, et Guetta tuur jääb ära, kuna ta kaotas oma USB-mälupulga, millel oli kogu ta sett. See anekdoot kirjeldab hästi üldlevinud arusaama, justkui DJ ei teegi esinedes midagi ja kõik, mida kuuleme, on juba prefabritseeritud.
FOTOD: David Guetta teisik käis ööklubis Teater ka kaunitare võrgutamas!  (26)
15.juuni 2014 12:00
Reedel kümneid fänne petnud tundmatu mees, kellest sadadel vist lausa õnnestus pilt Lauluväljakul klõpsata, pidades teda David Guettaks, ei lõpetanud oma vallutusi klubimuusikakuninga etteaste lõppedes. Teisik siirdus ööklubisse Teater, kus vähemalt ühe blondi kaunitari ka enda haardesse sai.
FOTOD: Muusika vanust ei küsi! Nooruslikud Anna ja Allar Levandi veetsid reede õhtu David Guetta muusika saatel  (21)
14.juuni 2014 18:00
Reedel, 13. juunil tuli Tallinna Lauluväljak rahvast pilgeni täis, et tantsida maailma nõutuima DJ, David Guetta muusika saatel. Tuhandete inimeste seas käisid kontserdil oma jalga keerutamas ka nooruslikud Anna(49) ja Allar(48) Levandi, kes ei näinud probleemi oma lasteealiste noorukitega koos "peol" viibida. Naised ja mehed, võtke eeskuju!
FOTO: Võimas! David Guetta megashow nägi lauluväljaku tuletornist vaadatuna välja nagu laulupidu  (39)
14.juuni 2014 16:20
Eilne Prantsusmaa klubikuninga David Guetta megashow meelitas esiteks päikese välja ja teiseks tõi Tallinna Lauluväljaku kaare alla vähemalt sama palju inimesi, kui seal tavaliselt mõne patriootliku sündmuse paiku näha saab. Imekena kaader tuletorni tipust tõestab!
PILTUUDIS: Lahe tüng! David Guetta suurepärane teisik lollitas fänne ja tegi lugematuid fännipilte  (88)
14.juuni 2014 12:52
Tallinna Lauluväljakul toimunud hirmvõimsal David Guetta kontserdil juhtus midagi tõeliselt naljakat. Umbes nagu filmis või välismaal. Klubimuusika kuningas laskus väidetavalt isiklikult oma troonilt alla rahva sekka, et fänne tervitada ning laskis end üsna pikalt kõigil muusikasõpradel väntsutada ja jäi seetõttu lugematutele Instagrami piltidele. Kuid, ärge siiski vara rõõmustage, tegu polnud Guetta, vaid tema suurepärase teisikuga, keda lahutab tõelisest popstaarist ninakuju, silmade värv ja habeme kasv. Kuid siiski, lahe tüng!
PILTUUDIS: Vahepeal võõrsile pagenud N-Euro sarviline solist Marek Sadam on Eestis tagasi!  (5)
14.juuni 2014 09:30
Viimane kord, kui oli põhjust kunagise menubändi N-Euro sarvilisest solistist Marek Sadamist kirjutada, oli siis, kui ta oma uue USA-Eesti-Šveitsi elektropunkbändi Jesus Nevadaga Šveitsi Eurovisioni eelvoorus võistles. Eile tabas Publiku kaamera terav silm ta aga klubimuusika kuninga David Guetta kontserdilt Tallinna Lauluväljakul .
FOTOD ja KOKKUVÕTE: Oh püha möllu ja trügimist! David Guetta tõi päikese välja ja Tallinna Lauluväljaku pilgeni rahvast täis  (166)
13.juuni 2014 20:04
13.juunil muutus  Tallinna Lauluväljak Eesti suurimaks peopaigaks, kui esmakordselt astus kohaliku publiku ette hetke maailma üks kuumimaid artiste David Guetta Prantsusmaalt. Kuidas tulihingelised klubimuusika fännid käesoleva jubeda vihmasajuga toime tulid, mis õhtul edasi sai, kuidas rahvas kogunes ja kes kontserdil käisid, vaata käesolevast blogist! Palju pilte ja juttu!