David Guetta

TÄIELIK NIMEKIRI: Palju õnne Kristjan Hirmole, taaskord! Loe, kes noppisid parima väljamaise diskori, peopaiga, ürituse ja raadiosaate tiitlid  (20)
15.november 2015 09:30
On lõpuks taaskord selgunud, kes on aastal 2015 inimeste meelest parim DJ nii kodumaal kui väljamaal. Ühtlasi selgitati välja ka Parim Ööklubi, Parim Raadiosaade ja Parim Üritus. Pea 8000 hääletaja osalusel osutus parimaks kodumaiseks diskoriks juba viiendat aastat järjest Kristjan Hirmo, parimaks piiritaguseks diskoriks tunnistati Martin Garrix, parimaks peopaigaks Atlantise ööklubi Tartus, parimaks ürituseks Weekend Festival Pärnus ja kõige meelepärasemaks raadiosaateks võitja Kristjan Hirmo saade Hirmo Faktor, vahendab portaal EestiDJ.ee . Vaata täielikku nimekirja, kas oled rahul?
Rulers Of The Deep ei tunne ühisosa Tiestode ja van Buurenitega
28.oktoober 2015 02:00
Magamata ööd, huugavad kõrvad – Eesti klubi­maastiku tuntuim DJ-paar Meri ja P Julm räägib oma karjäärist, millest nad sekunditki ei kahetse.
SUUR GALERII! Leegid, megaartistid ja siredad sääred: Eile õhtul jagati Milanos MTV Euroopa muusikaauhindu suurejoonelise šouga
26.oktoober 2015 10:05
Eile õhtul Milanos toimunud MTV Euroopa muusikaauhindade jagamisel olid nomineeritud kõiksugu artiste alates Taylor Swiftist ja lõpetades Justin Bieberiga ning mitmed neist said pärjatud ka auhindadega. Loe, kes jalutas galalt minema võitjana ja vaata ka suurt galeriid Euroopa muusikamaastiku ühest tippsündmusest!
KLÕPS: Noor Hollandi staar-DJ Martin Garrix oli eilsel MTV Euroopa auhinnagalal võidukas ja kaisutas oma semu Justin Bieberiga  (2)
26.oktoober 2015 07:51
Eile õhtul jagati Milanos MTV Euroopa muusikaauhindu ning teiste seas oli võidukas ka Hollandist pärit 19-aastane Martin Garrix , kes sel suvel ka eestlasi Pärnu rannas tantsutas. Noormees pälvis parima elektroonilise artisti tiitli, tehes ära suurtele nimedele nagu Calvin Harris , David Guetta ja Avicii . "Ma armastan teid kõiki...me tegime seda koos," tänas ta sotsiaalmeedias enda fänne.
VAATA ISE: DJ-jumalus David Guetta osaleb Vene selgeltnägijasaates?  (2)
04.oktoober 2015 14:27
Kõigil EDMi ja Weekend Festivali fännidel tasub peale passida, millal Vene selgeltnägijasaate kõige värskem hooaeg Eesti kanalitele jõuab - saates näib olevat oma "ekstrasensoorseid" võimeid proovile panemas DJ-jumalus David Guetta ise!
Albumid: Steve Aoki & Jamie Foxx
27.august 2015 08:30
TOP6: milline DJ on maailmas kõige jõukam? Vaata EDM-i jumalate palganumbreid  (17)
23.august 2015 17:06
Armastad sa neid või mitte, aga ilma nendeta ei saa ühte korralikku pidu peetud. DJ amet on muusikatööstuse üks kõige madalamalt hinnatud ameteid, sest tihti ei osata sellel alal töötavate inimeste talenti ja oskuseid väärtustada. Tehnika ja ametinipid on ajaga kõvasti muutunud, kuid töö olemus on endine - liigutada rahvast vägevate mixidega. Õige DJ peab rahva huvi köitmiseks liikuma tuleviku suunas ja olema innovaatiline, mõnel on see kahtlemata õnnestunud ning just nende kontodele laekuvad prisked rahasummad. Celebrity Net Worth on koostanud nimekirja 2015. aasta kõige jõukamatest DJ-dest.
KUULA: Kas see hingega muusikat tegev noormees võib olla tulevane Eesti oma David Guetta või hoopis DJ Tiësto?  (38)
19.august 2015 09:04
Nädal aega tagasi 17-aastaseks saanud Karl Nahkur on suur elektroonilise muusika huviline. Karlil on valmis saanud muusikavideo oma loole, mida saadavad erinevad kaadrid Weekend festivalist.
Fännid on kõigeks valmis, et staaride juurde pääseda! Eksperiment: turvamehena Weekendil  (4)
14.august 2015 07:45
BUUM-BUUM-BUUM: Ma surusin van Buureni kätt. Eskortisin Hardwelli auto juurde. Taltsutasin Guetta ajal pealava ees publikut. Kõik läks hästi, ainult jalad valutavad.
SUUR KÜSITLUS: Tiësto, van Buuren, Guetta või hoopis keegi teine? Kes on sinu arvates EDMi jumal?  (22)
10.august 2015 13:05
Nädalavahetusel toimunud Weekend Festivalil asutusid Pärnu rannas kümnete tuhandete inimeste ette elektroonilise tantsumuusika suurimad nimed, kuid milline artist tuleks EDMi jumalaks tituleerida?
Weekendi stiilseim esineja oli David Guetta
10.august 2015 01:00
Nüüd, kui Pärnu tänavad on trance ’ist puhtaks pühitud, võib Weekendi festivali peaesinejatele tagasi vaadata.
SUUR KOKKUVÕTE: Lavaehitusest koristuseni ehk ela Pärnus masse hullutanud Weekend festival FOTODE ja VIDEOTE kaudu uuesti läbi!  (33)
09.august 2015 18:43
6.-8. augustil said Eestimaa noored osa suurimast elektroonilise muusika festivalist, mis siinmail eal toimunud on: kolm päeva kestnud Weekend Festival Baltic , mis toimus paralleelselt kuulsa Weekend Festivaliga Helsingis, tõi Pärnu randa ehitatud vingetele festivalilavadele esinema kümneid maailmakuulsaid DJsid, teiste seas David Guetta, Tiesto, Armin Van Buureni ja paljud teised. Vaatame tagantjärele päev päeva kaupa, mis Pärnus toimus!
PUBLIKU KÜTTEVIDEO: Unustamatu Weekendi-finaal! Martin Garrixi live võttis festivalirahva energiast viimast, mis võtta andis!  (5)
09.august 2015 16:45
Weekend Festival Balticu viimase esinejana läks laupäeval veidi enne südaööd peale kõigest 19-aastane Hollandi DJ ja produtsent Martin Garrix, viies veel David Guetta äsja lõppenud show'st toibumata rahvamassi uutesse ekstaasikõrgustesse. Vaata esimest 10 minutit sellest unustamatust finaalietteastest!
INSTAFESTIVAL: 18 unustamatut hetke Weekendilt läbi Tiësto, Buureni, Guetta ja teiste staaresinejate silmade  (18)
09.august 2015 14:23
Pikaks nädalavahetuseks Pärnu ranna hõivanud Weekend Festival Baltic on selleks korraks läbi, kuid jääb meelde vee kauaks-kauaks. Ka suurtest maailmanimedest staaresinejad jäädvustasid Eestis kogetud hetki ning jagasid neid oma tuhandete kuni miljonite fännidega läbi sotsiaalmeedia. Mis eriti rõõmustav, on see, et kohati sattusid ajalukku ehk staaride Instagrami jäädvustatud piltideks ka Eesti fotograafide tööd.
PUBLIKU KÜTTEVIDEO: Vaata, kuidas DJ-jumalus David Guetta rahva esimese 10 minutiga üles küttis!  (20)
09.august 2015 13:26
Pärnu vallutanud Weekend Festival Balticu viimase päeva tähtesinejaks oli üks maailma kuulsamaid ja populaarsemaid EDMi DJsid David Guetta . Delfi talletas terve festivali ühe oodatuima etteaste esimesed 10 minutit ka nende jaoks, kes ise kohal olla ei saanud ning loomulikult mõnusaks mälestuseks neile, kes ise rahvamassis kaasa huilgasid ja hüppasid.
WEEKENDI BLOGI: Suve suurim pidu peetud! Weekend festivali järjest lahkuvad külalised jätavad Pärnusse maha peorammestuses ranna  (636)
08.august 2015 22:25
6.-8. augustini tõi Weekend Festival Baltic kolmel päeval ja õhtul suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas ning koos sellega tuhanded ja tuhanded peoloomad nii Eestist, Lätist, Soomest, Venemaalt kui paljudest teistest riikidest.
FOTOREPORTAAŽ ÖISEST PÄRNUST: Kes puhkab kõnniteel, kes jutustab politseinikuga - pidu varahommikuni!  (68)
07.august 2015 15:27
Sel nädalavahetusel, 6.-8. augustini toob Weekend Festival Baltic kolmel päeval suvisesse Pärnu randa hetke maailma tipud pop- ja tantsumuusikas. Delfi Publik tegi esimesel ööl reidi mööda linna, et vaadata, kas meluga harjunud suvituspealinn ka enneolematult suure inimtulvaga hakkama saab.
„Kõike saab olema kolm korda rohkem”  (11)
06.august 2015 01:00
Pärnu valmistub millekski suureks, ainult et seda pole kolmapäeva pärastlõunal üldises linnapildis eriti märgata.
Triumf? Sõimusõna? EDM vallutab maailma (ja Pärnu)  (1)
06.august 2015 01:00
Mis on see muusikastiil, mida viljelevad David Guetta, Tiësto ja teised Pärnus esinevad staarid?
HITILAMMUTUS: Uku Suviste seletab klaveril lahti, miks David Guetta üks hittlugu inimestele nii väga meeldib!
05.august 2015 21:40
Viimasel kolmel päeval on ETVs kell 19.45 olnud eetris erisaade " Weekend Festival Pärnus”, kus valmistutakse festivaliks suvepealinnas. Meeleolu hoidis üleval saatejuht Joosep Järvesaar ning muusikast rääkisid ja kuulsate DJ-de fenomeni selgitasid Eesti tuntuimad DJ-d. Igas saates võttis ühe kuulsa festivalil esineja loo klaveril üles Uku Suviste , selgitades kõrvale loo ülesehitust ning analüüsides meeldejäävuse tagamaid! Kuula, kuidas kõlab tema tänane klaveritöötlus nädalavahetusel üle Pärnu kajavast David Guetta loost "When Love Takes Over"!
PUBLIKU VIDEO: Metsatöllu trummar Marko Atso enne Weekendi Pärnu rannas: David Guetta on mees, kes teab, mida teeb!
05.august 2015 21:05
Publik põrkas Pärnu rannas Weekend Festival Balticu ettevalmistustel silma peal hoides otsa Metsatöllu trummarile Marko Atsole . Ega ometi festivali ootamas?
PÄEVA KLÕPS: Kui Tiësto või van Buuren oleks täna Pärnus, avaneks neile lavalt oma puldist selline vaatepilt!  (16)
05.august 2015 20:51
Publik sai harukordse võimaluse astuda Weekend Festival Balticu pealavale 24 tundi enne väravate avanemist. Me ei jätnud kasutamata võimalust jäädvustada ja jagada teisega vaadet, mis avaneb, seistes kohas, kus juba homme seisab oma plaadimasinate taga DJ Tiesto, ülehomme Armin Van Buuren ning laupäeval nii David Guetta kui Martin Garrix!
PUBLIK SOOVITAB: Weekend Festival Balticu 5 väga võimsat artisti  (9)
05.august 2015 12:31
Juba homme läheb Pärnu rannas suureks mölluks, sest suvepealinna vallutab Weekend Festival Baltic koos elektroonilise tantsumuusika tippudega. Kolmel päeval kolme lava väisavate artistide nimekiri on suur ja lai, seega teeme asja lihtsaks ja toome esile neist viis väga võimsat.
PERSOON: Salapärane jalgratta­müüja teeb Pärnust Ibiza
05.august 2015 04:30
Weekend Festival Baltic eesotsas peakorraldaja Hardi Loogiga kasvatab tantsumuusika maailma tõeliste tippude abil Pärnu rahvaarvu eeloleval nädalavahetusel pea kahekordseks.
FOTOD: Töömehed on platsis ja Weekend Festival Baltic teeb suvepealinnast peopealinna  (14)
02.august 2015 13:52
6.-8.augustini Pärnu rannas toimuva Weekend Festivali Balticuni on jäänud vaid loetud päevad ning kohale on saabunud veokid koos tublide töömeestega, et rand peotsentriks transformeerida.
Broneeri Pärnus koht kas või täna: Weekend Festival Baltic parkimise eest hoolitseb Barking  (6)
28.juuli 2015 08:45
6.-8. augustini Pärnu rannas esmakordselt toimuv Weekend Festival Baltic ning maikuus jõuliselt uudse parkimislahendusega turule tulnud Barking.ee ühendasid jõud, et leida festivalipäevadel lahendus Pärnu parkimisprobleemile.
Käib töö ja melu koos: Weekend Festival Balticu vabatahtlikuks esitati 814 avaldust  (1)
27.juuli 2015 12:26
6.-8. augustini Pärnu rannas esmakordselt toimuvale Weekend Festival Balticule laekus 814 avaldust sooviga asuda tööle vabatahtlikuna.
Muusikafestival pakub kontserdikülastajatele nende vere eest tasuta pileteid  (2)
21.juuli 2015 17:30
Doonorid, kes külastavad Rumeenia verekeskusi enne reedet, saavad Untold Festivali pileti 30%-lise soodustusega ja need, kes annavad verd vereülekandekeskustes, saavad üritusel osaleda täiesti tasuta.
Maksa verega: Transilvaania muusikafestival pakub doonoritele soodsaid pileteid  (2)
21.juuli 2015 16:40
Rumeenia muusikafestivali korraldustiim on kampa löönud vereülekande keskusega, et võidelda riigis valitseva verevarude puudusega.