Danel Pandre

Kas salasuhe kauni kolleegiga saigi saatuslikuks ja muusikaärimees Danel Pandre lahutas abielu?  (65)
23.september 2016 11:29
The Sun 'i basskitarrist Tanel Pandre abikaasa Kristiina on Facebookis muutnud oma perekonnanime neli aastat tagasi saadud Pandre asemel neiupõlvenime vastu.
Tanel Padari ettevõtte käive kasvas mühinal  (44)
17.juuli 2016 18:24
Bändikaaslased Tanel Padar ja Danel Pandre lõid 2005. aastal ettevõtte OÜ Crunch Industry. Peamiselt selleks, et see oleks ansambli The Sun juriidiliseks kehaks. Aastatega on sellest kasvanud võimas ettevõte.
Danel Pandre asub Käsmu kontserdi korraldaja poolele: midagi pole teha, kui külla sõidab ainult üks tee! "Tulge varem kohale", on selle asja nimi  (27)
04.juuni 2016 13:45
Eile õhtul toimus Käsmus Tanel Padari, The Suni ja sõprade kontsert, ent paraku jäid paljud pileti ostnud fännid üüratu liiklusummiku tõttu oodatud muusikaelamusest ilma ning otseloomulikult täitusid Delfi vihjepostkastid kurjade kirjadega.
Aasta muusikamänedžer Danel Pandre plaan rahulikumalt võtta läks vett vedama: suuri asju on palju ja väikseid veel rohkem!
05.aprill 2016 09:12
Eesti fonogrammitootjate ühing nimetas aasta muusikamänedžeriks ja aasta muusikaettevõtjaks Danel Pandre , kes tunnistas Raadio 2 saates "Elu edetabelid", et muusikaettevõtluse poolele sattus ta pigem juhuslikult, kuigi teda on need protsessid paelunud väga, vahendab Menu .
Danel Pandre: Paljud ei mõistnud, miks ma 30aastaselt muusika pärast päevatöö jätsin
02.aprill 2016 19:38
Parim muusikaettevõtja Danel Pandre loobus The Suni nimel tasuvast reklaamitööst.
PÄEVA KLÕPS: Kes on kes? Ago Anderson ja Danel Pandre on justkui kadunud vennad  (5)
30.märts 2016 15:53
Publiku meelelahutustoimkond on juba tükimat aega jälginud sarnasust kahe Eesti kultuuriinimese vahel. Muusik, muusikaettevõtja ja manager Danel Pandre , kes eilsel Muusikaettevõtluse Auhindadel tegi puhta töö, on lausa vennalikult sarnane näitleja Ago Andersonile . Vaata pilti ja anna teada, kas näed meestes sarnasusi?
FOTOD: Võitjad teada! Vaata, kes napsasid tänavused Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad
29.märts 2016 22:20
Eesti Fonogrammitootjate Ühing korraldas täna teistkordselt Eesti Muusikaettevõtluse Auhindade jagamise. Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2016 võitjad kuulutati välja pidulikul galaõhtusöögil restoranis Merineitsi.
JUBA TÄNA: Kes on parimatest parimad? Vaata Eesti muusikaettevõtluse auhindade nominentide nimekirja
29.märts 2016 10:31
Eesti Fonogrammitootjate Ühing korraldab sel aastal Tallinn Music Week nädalal teistkordselt Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad gala. Eesmärgiks on esile tuua ja tunnustada parimaid Eesti muusikavaldkonnas tegutsevaid ja selle arengule kaasaaitavaid isikuid. Üritus toimub juba täna, 29.märtsil, restoranis Merineitsi.
On, mida oodata! Eesti Muusikaauhinnad 2016 galakontserdi esinejate rea avavad Tanel Padar & The Sun, Cartoon ja Elina Born
05.jaanuar 2016 10:42
Eesti Muusikaauhinnad 2016 galakontserdi esinejate rea avavad Tanel Padar & The Sun , Cartoon ja Elina Born . Kõikidele 28. jaanuaril Nordea Kontserdimajas esinevatele artistidele luuakse tehnilised erilahendused. Peagi selguvad ka järgmised suurüritusel esinejad.
Väikeettevõtja Tanel Padar: olen suuresti ise see produkt, mida müüakse  (1)
08.detsember 2015 10:58
Väikeettevõtja Tanel Padar il sujub koostöö äripartneriga ladusalt: ta on ise produkt, mida müüa, ja partner Danel Pandre tegeleb turustamisega, kirjutas Äripäev .
PUBLIKU INTERVJUU: Danel Pandre Taneli sõbrasaatest: põnev oli koguaeg, kuna kokku lepitud oli vähe ja spontaansust palju!
17.november 2015 20:43
Alates homsest, 18. novembrist, on saadaval Tanel Padari ja The Suni värske album “Veidi Valjem kui Vaikus III”, millel kõlavad spetsiaalselt teleprojekti "Tanel Padar ja sõbrad" tarbeks salvestatud 20 elurõõmsat laulu täpselt nii nagu neid reaalselt esitati. Ansambel kutsus täna kokku kõik sõbrad ja ajakirjanikud, et neile näidata lühifilmi, mis kokku pandud kaadritest, mis teleekraanile ei jõudnud. Publikule antud intervjuus tõdes bändi mänedžer ja bassimees Danel Pandre, et imestab ise kah, et tihedasse suvesse ka saate võtted ära mahtusid.
PUBLIKU VIDEO: Tanel tunneb, et varem poleks tal head muusikasaadet välja kukkunud: 10 aastat tagasi oli mul vaja muid sigadusi teha!  (5)
17.november 2015 19:53
Alates homsest, 18. novembrist, on saadaval Tanel Padari ja The Suni värske album “Veidi Valjem kui Vaikus III”, millel kõlavad spetsiaalselt teleprojekti "Tanel Padar ja sõbrad" tarbeks salvestatud 20 elurõõmsat laulu täpselt nii nagu neid reaalselt esitati. Ansambel kutsus täna kokku kõik sõbrad ja ajakirjanikud, et näidata lühifilmi naljakatest kaadritest, mis teleekraanile ei jõudnud. Publikule antud intervjuus tunnistas Tanel, et tema elu varasematel etappidel poleks nii head saadet küll välja kukkunud.
Kuumad kõlakad: muusikamagnaat Danel Pandre viskab oma naise asemel silma siresäärsele töökaaslasele  (34)
09.oktoober 2015 14:16
Tähelepanelikud silmad on märganud särtsuvaid sädemeid muusikaärimehe Danel Pandre ja laulja Ele Kõlari ning kunagise Radari mänedžeri Raivo Sersandi tütre Sandra vahel, kes töötab Pandre firmas Full House Agency. Asja muudab krehvtiseks aga asjaolu, et legendaarne muusik kõigest kolm aastat tagasi õnnelikult abieluranda sõudis, kirjutab Kroonika.
KUULA JA VAATA: Tanel Padar & The Sun avaldas imeilusa singli koos sõpradest pakatava videoga  (7)
09.september 2015 16:05
Täna ilmus ansamblilt Tanel Padar & The sun värske singel "Tormid ja tõusuveed", mis jõuab kuulajateni koos bändi uue videoga.
Õrnalt ja õues! Tanel Padar ja The Sun tähistavad uue singli ilmumist akustilise suvelõpukontserdiga Kultuurikatla aias  (1)
07.september 2015 14:12
Neljapäeval, 10. septembril, mängivad Tanel Padar ja The Sun sel suvel viimast korda õrnalt ja õues Kultuurikatla aias nimega PADA bändi akustilisel kontserdil „Veidi valjem kui vaikus“.
Kuidas sündis The Suni uus sürr video? Tanel Padar: võtted nägid nii kreisid välja, et inimesed küsisid, mida me suitsetame!  (3)
02.juuni 2015 11:48
Oled juba näinud Tanel Padari ja The Suni muusikavideot "Õnne valem". Kui jah, siis tead täpselt, kui sürreaalne see on ning bändi mänedžer ja liige Danel Pandre kinnitab, et nad plaanisid teha hästi lihtsa video nagu oleks keegi telefoniga filminud, aga välja kukkus nagu päris. Video režissöör on laia rahvusvahelise kogemusega Marek Miil, loovmootorid Tanel Padar ja Susan Luitsalu-Miil.
VAATA: Tõeline klounaad! Tanel ja The Sun üllitasid singlile "Õnne valem" ülisürri video  (14)
02.juuni 2015 08:30
Tanel Padar & The Sun avalikustasid täna video oma viimasele singlile “Õnne Valem”, mida saad täna eksklusiivselt vaadata Publikust! Värsket lugu saab kuulda live-esituses juba 4., 5. ja 6. juunil, kui toimuvad The Suni uue albumi “Ma näen sind” esitluskontserdid Tallinnas, Tartus ja Pärnus.
FOTOD ja VIDEO: Kirev ja Kultuurne Motobande möllas Kuressaare lossihoovis laste lõbuks: kaasa lõid näitlejad, muusikud ja Evelin Ilves!  (62)
01.juuni 2015 08:45
Pühapäeval kogunesid Kuressaares ühiseks rongkäiguks Saaremaa lasteaedade lõpetajad. Ühises rongkäigus koos vanemate ja kasvatajatega liiguti lossihoovi, kus toimus kontsert ja peeti maha laste pidu Pipi juhendamisel. Peale tunniajalist kontserti saabus külla ka Kultuurne Motobande , kes tervitas kontserdiga väikesi ja suuri kuulajaid. Kõige lõpuks said kõik soovijad autogramme kingituseks saadud helkurvestidele. Kultuurne Motobande andis ka üle 4500 eurose annetuse Kuningas Arthuri fondilt Väinemere uisu grootpurje valmistamiseks.
Kas teadsid, et ansambel Suni nimi tuli esialgu hoopis soome keelest?  (3)
17.mai 2015 12:00
Sel pühapäeval oli Anu Välbal saates "Hommik Anuga" külas Tanel Padar ja Danel Pandre , kes tänaseks 13 aastat tegutsenud ja peagi uue plaadi välja andva kollektiivi algusaegu meenutasid.
Lõpuks ometi! The Sun avaldas uuelt albumilt värske loo "Võit nagu valatud"  (8)
20.märts 2015 08:00
Eile õhtul TV3 saates Õhtu tuli esmakordselt ettekandele ansambel The Suni lugu nende juunis ilmuvalt albumilt. Uus singel kannab nime “Võit nagu valatud”, ning selle muusika on kirjutanud Tanel Padar ning sõnad Aapo Ilves.
Kirev kava: Vallatute Vestide aasta algas Austraalias "Tuljaku" ja "Kuula" saatel!  (1)
21.jaanuar 2015 07:56
Vallatud Vestid andsid enam kui kahenädalase reisiga Austraalias kohalikele eestlastele mitmei kontserdeid, ent põnevaim neist hoogne aastalõpukontsert, kus kõigist selgitustest hoolimata lõpuks Ott Leplandilt uue aasta esimestel tundidel ka "Kuula" välja meelitati..
Reet Linna: enam paremaks ei saa mu elu minna  (73)
18.oktoober 2014 04:30
Ära sure enne surma, soovitab energiast ja elurõõmust pakatav Reet Linna. Oleme aastakümneid harjunud teda võtma kui head naabrinaist – alati naeratavana meie elutoas, head näpunäited ja lahked soovitused kaasas.
Miks peod nii hilja algavad? Bändidel on siiber hilisöistest esinemistest  (55)
17.september 2014 08:25
Muusikud tahavad, et kontserdid ja peod algaks klubides varem, mitte alles vastu hommikut. Kõik kurdavad, aga ainsana on suutnud ennast kehtestada (alustame keskööl, mitte hiljem) Smilers .
Direktorid on tagasi ja rokkimas! 12 aastat ideid kogunud bänd tegi uue loo "Give"
22.juuli 2014 13:31
Täna avalikustas ansambel Directors loo "Give", mis on esimene singel järgmisel aastal ilmuvalt plaadilt. "Jätkame sealt, kus 12 aastat tagasi pooleli jäi," võttis laulja ja kitarrist Lauri Tõnspoeg lühidalt kokku.
Jalmar Vabarna: tahan inimestesse süstida rohkem maalähedust  (37)
05.juuli 2014 04:30
Tundub, et Jalmar Vabarna on absoluutselt kõikjal, mängib kõigis bändides, räägib raadios ja astub üles televisioonis. Kiirest elust leiab ta vaheldust oma Setomaa talus, kus loodab kunagi ka oma lapsed üles kasvatada.
Muusika seisab püsti napsu najal
20.juuni 2014 04:30
Alkohol kui elustiilikaup hoiab käimas nii mõndagi muusikasündmust, mis kultuurielu rikastab.
Jaaniõhtul esinevad Nõmmel Vallatud Vestid ja Kukerpillid  (1)
19.juuni 2014 16:58
Jaanilaupäeval, 23. juunil on kõik oodatud Nõmme spordikeskusesse (Külmallika 15a), kus peetakse juba viiendat aastat "Üle linna jaanituld". Lisaks Vallatute Vestide ja Kukerpillide kontserdile on traditsioonilisi jaanipäevamänge ja jõukatsumisi. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ning kohapeal.
VIDEO: Algas Kultuurse Motobande seitsmes heategevuslik motorännak  (4)
01.juuni 2014 12:00
Pühapäeval, 1. juunil kell 11 alustas  Rahvusooper Estonia eest oma seitsmendat heategevuslikku motorännakut Kultuurne Motobande.