Danel Pandre

Kuidas sündis The Suni uus sürr video? Tanel Padar: võtted nägid nii kreisid välja, et inimesed küsisid, mida me suitsetame!  (3)
02.juuni 2015 11:48
Oled juba näinud Tanel Padari ja The Suni muusikavideot "Õnne valem". Kui jah, siis tead täpselt, kui sürreaalne see on ning bändi mänedžer ja liige Danel Pandre kinnitab, et nad plaanisid teha hästi lihtsa video nagu oleks keegi telefoniga filminud, aga välja kukkus nagu päris. Video režissöör on laia rahvusvahelise kogemusega Marek Miil, loovmootorid Tanel Padar ja Susan Luitsalu-Miil.
VAATA: Tõeline klounaad! Tanel ja The Sun üllitasid singlile "Õnne valem" ülisürri video  (14)
02.juuni 2015 08:30
Tanel Padar & The Sun avalikustasid täna video oma viimasele singlile “Õnne Valem”, mida saad täna eksklusiivselt vaadata Publikust! Värsket lugu saab kuulda live-esituses juba 4., 5. ja 6. juunil, kui toimuvad The Suni uue albumi “Ma näen sind” esitluskontserdid Tallinnas, Tartus ja Pärnus.
FOTOD ja VIDEO: Kirev ja Kultuurne Motobande möllas Kuressaare lossihoovis laste lõbuks: kaasa lõid näitlejad, muusikud ja Evelin Ilves!  (62)
01.juuni 2015 08:45
Pühapäeval kogunesid Kuressaares ühiseks rongkäiguks Saaremaa lasteaedade lõpetajad. Ühises rongkäigus koos vanemate ja kasvatajatega liiguti lossihoovi, kus toimus kontsert ja peeti maha laste pidu Pipi juhendamisel. Peale tunniajalist kontserti saabus külla ka Kultuurne Motobande , kes tervitas kontserdiga väikesi ja suuri kuulajaid. Kõige lõpuks said kõik soovijad autogramme kingituseks saadud helkurvestidele. Kultuurne Motobande andis ka üle 4500 eurose annetuse Kuningas Arthuri fondilt Väinemere uisu grootpurje valmistamiseks.
Kas teadsid, et ansambel Suni nimi tuli esialgu hoopis soome keelest?  (3)
17.mai 2015 12:00
Sel pühapäeval oli Anu Välbal saates "Hommik Anuga" külas Tanel Padar ja Danel Pandre , kes tänaseks 13 aastat tegutsenud ja peagi uue plaadi välja andva kollektiivi algusaegu meenutasid.
Lõpuks ometi! The Sun avaldas uuelt albumilt värske loo "Võit nagu valatud"  (8)
20.märts 2015 08:00
Eile õhtul TV3 saates Õhtu tuli esmakordselt ettekandele ansambel The Suni lugu nende juunis ilmuvalt albumilt. Uus singel kannab nime “Võit nagu valatud”, ning selle muusika on kirjutanud Tanel Padar ning sõnad Aapo Ilves.
Kirev kava: Vallatute Vestide aasta algas Austraalias "Tuljaku" ja "Kuula" saatel!  (1)
21.jaanuar 2015 07:56
Vallatud Vestid andsid enam kui kahenädalase reisiga Austraalias kohalikele eestlastele mitmei kontserdeid, ent põnevaim neist hoogne aastalõpukontsert, kus kõigist selgitustest hoolimata lõpuks Ott Leplandilt uue aasta esimestel tundidel ka "Kuula" välja meelitati..
Reet Linna: enam paremaks ei saa mu elu minna  (73)
18.oktoober 2014 04:30
Ära sure enne surma, soovitab energiast ja elurõõmust pakatav Reet Linna. Oleme aastakümneid harjunud teda võtma kui head naabrinaist – alati naeratavana meie elutoas, head näpunäited ja lahked soovitused kaasas.
Miks peod nii hilja algavad? Bändidel on siiber hilisöistest esinemistest  (55)
17.september 2014 08:25
Muusikud tahavad, et kontserdid ja peod algaks klubides varem, mitte alles vastu hommikut. Kõik kurdavad, aga ainsana on suutnud ennast kehtestada (alustame keskööl, mitte hiljem) Smilers .
Direktorid on tagasi ja rokkimas! 12 aastat ideid kogunud bänd tegi uue loo "Give"
22.juuli 2014 13:31
Täna avalikustas ansambel Directors loo "Give", mis on esimene singel järgmisel aastal ilmuvalt plaadilt. "Jätkame sealt, kus 12 aastat tagasi pooleli jäi," võttis laulja ja kitarrist Lauri Tõnspoeg lühidalt kokku.
Jalmar Vabarna: tahan inimestesse süstida rohkem maalähedust  (37)
05.juuli 2014 04:30
Tundub, et Jalmar Vabarna on absoluutselt kõikjal, mängib kõigis bändides, räägib raadios ja astub üles televisioonis. Kiirest elust leiab ta vaheldust oma Setomaa talus, kus loodab kunagi ka oma lapsed üles kasvatada.
Muusika seisab püsti napsu najal
20.juuni 2014 04:30
Alkohol kui elustiilikaup hoiab käimas nii mõndagi muusikasündmust, mis kultuurielu rikastab.
Jaaniõhtul esinevad Nõmmel Vallatud Vestid ja Kukerpillid  (1)
19.juuni 2014 16:58
Jaanilaupäeval, 23. juunil on kõik oodatud Nõmme spordikeskusesse (Külmallika 15a), kus peetakse juba viiendat aastat "Üle linna jaanituld". Lisaks Vallatute Vestide ja Kukerpillide kontserdile on traditsioonilisi jaanipäevamänge ja jõukatsumisi. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ning kohapeal.
VIDEO: Algas Kultuurse Motobande seitsmes heategevuslik motorännak  (4)
01.juuni 2014 12:00
Pühapäeval, 1. juunil kell 11 alustas  Rahvusooper Estonia eest oma seitsmendat heategevuslikku motorännakut Kultuurne Motobande.
Roheliste väravate tänav paneb Nõmme Kevadele võimsa punkti  (4)
16.mai 2014 10:44
Pühapäeval, 25. mail kella 10–17 peetakse Serva ja Hange tänava piirkonnas tänavalaata "Roheliste väravate tänav", mis lõpetab väärikalt 23.–25. maini toimuva Nõmme linnaosa kevadfestivali Nõmme Kevad.
VAATA ja meenuta, kuidas minikleidis Lenna tantsulugu "Sexyback" esimeses Unistuste Bändis laulis!
03.jaanuar 2014 08:55
Täna õhtul R2 Aastahiti suurel galal astub seitsmendat korda üles aasta muusikaküsitluse lõputseremoonia raames Unistuste Bänd, kus esmakordselt solistiks Hendrik Sal-Saller . "Väga vahva! Kuigi ma mängin juba 20 aastat unistuste ansamblis, on siiski väga tore, kui saan korraks mängida ka mõnes teises unistuste koosseisus,“ kommenteerib ta.
Laulikute heitlik aasta: Jaan Tätte firma käive kerkis 42 korda  (31)
05.juuli 2013 04:33
Kuigi meelelahutusäris on paremaid ja halvemaid päevi, müüvad tuntud nimed endiselt.
Danel Pandre: rahatud õnneotsijad on muusikaäris tagasi  (15)
04.juuli 2013 18:19
Muusik ja produtsent Danel Pandre , kes koos Eesti suurima rokistaari Tanel Padariga peab ühisfirmat Crunch Industry OÜ ütles Ärilehele, et meelelahutusäri pilt on mitmekesistunud ja rohkem artiste pääseb pildile.
FOTOD: Vaata, milline oli meeleolu Lauluväljakul enne Rock Summeri viimast esinejat!  (71)
16.juuni 2013 21:58
Rock Summer on lõppemas ning laupäeval jõudis lavale 21 erinevat kollektiivi ning esinejat. Kuigi päike hakkas pärastlõunal paistma, on õhk mitte-päikselises kohas jahe ning rahvastki vähe.
Padar, Lepland ja Vabarna lähevad kontserttuurile "Lugusid naistest ja meestest"  (4)
23.aprill 2013 15:35
Veebruari lõpus ja märtsi alguses üle Eesti ringi käinud ning kuulajate suure poolehoiu ära teeninud kooslus Tanel Padar , Ott Lepland ja Jalmar Vabarna asuvad tulenevalt publiku nõudlusest uuesti üheskoos lavalaudadele, võttes juuni alguses ette kontserttuuri "Lugusid naistest ja meestest".
Mänedžer Liis Lemsalu liitumisest Põhja-Tallinnaga: sellel laineharjal võiks purjetada väga hästi!  (13)
07.aprill 2013 14:52
Pommuudis sellest, kuidas Maia Vahtramäe lahkumine Põhja-Tallinnast on tekitanud bändile olukorra, kus vaja on leida uus lauljatar, läks liikvele eilsel Rock Cafe kontserdil, kus publiku silmad tõesti ei petnud — Maia asemele astus Liis Lemsalu !
Maia Vahtramäe lahkus Põhja-Tallinnast, uueks solistiks saab Liis Lemsalu?  (105)
07.aprill 2013 12:17
Eile õhtul valmistas Põhja-Tallinn Tallinn Music Weeki viimasel kontsertpäeval oma publikule paraja üllatuse, sest üle Rock Café kaikus Maia Vahtramäe õrna häälekese asemel hoopis võimas Liis Lemsalu vokaal ja välkusid tema siredad sääred. Ja ennäe imet, selgus, et tegu polnudki ühekordse projektiga, sest Maiat enam Põhja-Tallinna ridades ei näegi!
VIDEO: Ott Leplandi "Kuula" sai täna uued üllatavad taustajõud!  (17)
06.märts 2013 22:45
6. märtsi õhtul kogunesid sajad inimesed Jürisse Rae kultuurikeskusesse, et kuulata, kuidas Ott Lepland, Tanel Padar ning Jalmar Vabarna esitavad naistepäeva puhul "Lugusid naistest".
Jägermeistrile truu Tanel Padar on Oranžilt Laupäevalt puudunud vaid ühe korra!  (7)
22.veebruar 2013 16:20
Juba sellel laupäeval, 23.veebruaril, peetakse Otepääl suurt Jägermeistri pidu, kus esineb taaskord legendaarne Tanel Padar ja The Sun — selle ürituse kõige truum artist! Tanel on ürituselt puudunud vaid korra, aastal, mil Ott Lepland võitis superstaari tiitli ning põhjuseks oli varakult broneeritud kontsert Rock Cafés.
Kas tead, mida teevad The Sunist lahkunud liikmed täna?  (16)
10.oktoober 2012 17:10
Eesti üks kuumim ja kuulsaim rokkbänd sai oma alguse aastal 2003, mil Ülo Kriguli ja Tanel Padari eestvedamisel võeti bändi ka Danel Pandre ning Toomas Rull ja hakati muusikat tegema.
FOTOD: Ott Lepland pärjati Portugalis parima Eurovisiooni meesartisti tiitliga!  (34)
12.september 2012 20:15
Täna teatas ERR , et algas lugude vastuvõtt " Eesti Laul 2013" konkursile, kuid üks asi eelmisest Eurovisioonist vajab veel esmalt tähelepanu. Nimelt asjaolu, et hoolimata sellest, et Ott Lepland i uskumatust triumfist Aserbaidžaanis on juba mõnda aega möödas, pole Euroopa teda kaugeltki unustanud ja autasustas teda paar päeva tagasi Portugalis Eurovisiooni parima meeslaulja tiitliga. Väga uhke värk!
Tanel Padar käis Saaremaal kaklemas?  (55)
27.august 2012 10:05
Jutud käivad, et The Suni ninamees Tanel Padar olla mõni nädal tagasi Saaremaal kohalikega kaklusesse sattunud, mille käigus ta rangluu murdis.
Danel Pandre abiellus oma kodus  (9)
19.august 2012 18:54
The Suni liige ning Ott Leplandi mänedžer Danel Pandre abiellus sel laupäeval oma kauaaegse elukaaslase Kristiinaga.