Danel Pandre

VAATA ja meenuta, kuidas minikleidis Lenna tantsulugu "Sexyback" esimeses Unistuste Bändis laulis!
03.jaanuar 2014 08:55
Täna õhtul R2 Aastahiti suurel galal astub seitsmendat korda üles aasta muusikaküsitluse lõputseremoonia raames Unistuste Bänd, kus esmakordselt solistiks Hendrik Sal-Saller . "Väga vahva! Kuigi ma mängin juba 20 aastat unistuste ansamblis, on siiski väga tore, kui saan korraks mängida ka mõnes teises unistuste koosseisus,“ kommenteerib ta.
Laulikute heitlik aasta: Jaan Tätte firma käive kerkis 42 korda  (29)
05.juuli 2013 04:33
Kuigi meelelahutusäris on paremaid ja halvemaid päevi, müüvad tuntud nimed endiselt.
Danel Pandre: rahatud õnneotsijad on muusikaäris tagasi  (15)
04.juuli 2013 18:19
Muusik ja produtsent Danel Pandre , kes koos Eesti suurima rokistaari Tanel Padariga peab ühisfirmat Crunch Industry OÜ ütles Ärilehele, et meelelahutusäri pilt on mitmekesistunud ja rohkem artiste pääseb pildile.
FOTOD: Vaata, milline oli meeleolu Lauluväljakul enne Rock Summeri viimast esinejat!  (71)
16.juuni 2013 21:58
Rock Summer on lõppemas ning laupäeval jõudis lavale 21 erinevat kollektiivi ning esinejat. Kuigi päike hakkas pärastlõunal paistma, on õhk mitte-päikselises kohas jahe ning rahvastki vähe.
Padar, Lepland ja Vabarna lähevad kontserttuurile "Lugusid naistest ja meestest"  (4)
23.aprill 2013 15:35
Veebruari lõpus ja märtsi alguses üle Eesti ringi käinud ning kuulajate suure poolehoiu ära teeninud kooslus Tanel Padar , Ott Lepland ja Jalmar Vabarna asuvad tulenevalt publiku nõudlusest uuesti üheskoos lavalaudadele, võttes juuni alguses ette kontserttuuri "Lugusid naistest ja meestest".
Mänedžer Liis Lemsalu liitumisest Põhja-Tallinnaga: sellel laineharjal võiks purjetada väga hästi!  (13)
07.aprill 2013 14:52
Pommuudis sellest, kuidas Maia Vahtramäe lahkumine Põhja-Tallinnast on tekitanud bändile olukorra, kus vaja on leida uus lauljatar, läks liikvele eilsel Rock Cafe kontserdil, kus publiku silmad tõesti ei petnud — Maia asemele astus Liis Lemsalu !
Maia Vahtramäe lahkus Põhja-Tallinnast, uueks solistiks saab Liis Lemsalu?  (105)
07.aprill 2013 12:17
Eile õhtul valmistas Põhja-Tallinn Tallinn Music Weeki viimasel kontsertpäeval oma publikule paraja üllatuse, sest üle Rock Café kaikus Maia Vahtramäe õrna häälekese asemel hoopis võimas Liis Lemsalu vokaal ja välkusid tema siredad sääred. Ja ennäe imet, selgus, et tegu polnudki ühekordse projektiga, sest Maiat enam Põhja-Tallinna ridades ei näegi!
VIDEO: Ott Leplandi "Kuula" sai täna uued üllatavad taustajõud!  (17)
06.märts 2013 22:45
6. märtsi õhtul kogunesid sajad inimesed Jürisse Rae kultuurikeskusesse, et kuulata, kuidas Ott Lepland, Tanel Padar ning Jalmar Vabarna esitavad naistepäeva puhul "Lugusid naistest".
Jägermeistrile truu Tanel Padar on Oranžilt Laupäevalt puudunud vaid ühe korra!  (7)
22.veebruar 2013 16:20
Juba sellel laupäeval, 23.veebruaril, peetakse Otepääl suurt Jägermeistri pidu, kus esineb taaskord legendaarne Tanel Padar ja The Sun — selle ürituse kõige truum artist! Tanel on ürituselt puudunud vaid korra, aastal, mil Ott Lepland võitis superstaari tiitli ning põhjuseks oli varakult broneeritud kontsert Rock Cafés.
Kas tead, mida teevad The Sunist lahkunud liikmed täna?  (16)
10.oktoober 2012 17:10
Eesti üks kuumim ja kuulsaim rokkbänd sai oma alguse aastal 2003, mil Ülo Kriguli ja Tanel Padari eestvedamisel võeti bändi ka Danel Pandre ning Toomas Rull ja hakati muusikat tegema.
FOTOD: Ott Lepland pärjati Portugalis parima Eurovisiooni meesartisti tiitliga!  (34)
12.september 2012 20:15
Täna teatas ERR , et algas lugude vastuvõtt " Eesti Laul 2013" konkursile, kuid üks asi eelmisest Eurovisioonist vajab veel esmalt tähelepanu. Nimelt asjaolu, et hoolimata sellest, et Ott Lepland i uskumatust triumfist Aserbaidžaanis on juba mõnda aega möödas, pole Euroopa teda kaugeltki unustanud ja autasustas teda paar päeva tagasi Portugalis Eurovisiooni parima meeslaulja tiitliga. Väga uhke värk!
Tanel Padar käis Saaremaal kaklemas?  (55)
27.august 2012 10:05
Jutud käivad, et The Suni ninamees Tanel Padar olla mõni nädal tagasi Saaremaal kohalikega kaklusesse sattunud, mille käigus ta rangluu murdis.
Danel Pandre abiellus oma kodus  (9)
19.august 2012 18:54
The Suni liige ning Ott Leplandi mänedžer Danel Pandre abiellus sel laupäeval oma kauaaegse elukaaslase Kristiinaga.
PUBLIKU VIDEO: Danel Pandre: Rajasaare tõi hoopis Liis Lemsalu Rabarockile!  (2)
18.juuni 2012 21:10
Kus mujal peaks tõeline rokimees oma sünnipäeva pidama, kui mitte Rabarockil. Nii otsustaski Danel Pandre oma sünnipäevaseltskonna kutsuda väärikale Jägermeister lava teisele korrusele, et võtta seal üks tervistav naps ning jätta hüvasti number 3'ga algavate aastanumbritega, kuna järgmiseks vanuseks saab juba ümmargune 40!
PUBLIK BAKUUS: Oti "Sluušai" troonib iTunesis Eesti müügiedetabeli tipus!  (22)
26.mai 2012 19:42
Oti mänedžer Danel Pandre avaldas täna Publikule antud intervjuus, et viimase paari päeva jooksul on Oti laul teinud fenomenaalse hüppe, mille täpset suurust saab hinnata alles kuu lõpus, kuid juba praegu on meie eurolaulik endale haaranud topi kaks esimest kohta.
PUBLIK BAKUUS: Ott pani Slovakkia hevirokkaritega pidu!  (6)
22.mai 2012 13:55
Eile sai Eesti delegatsioon väga südantsoojendava peokutse. Nimelt soovisid Slovakkia hevirokkarid meie lauljatega pidutseda ning mis saab veel parem olla, kui istuda helesinise basseini ääres, trimbata mõnusat kokteili, nautida päikesepaistet, rääkida erinevate riikide muusikast ning enne tähtsat kontserti veidi lõdvestuda.
Ott Lepland: Keskendun vaid oma esitusele  (6)
18.mai 2012 14:30
15. mail, startis Eurovisiooni Eesti delegatsioon eesotsas Ott Leplandiga Bakuusse, sest sealses Kristallpalees käivad juba proovid.
FOTOD: Ott Lepland saadeti Bakuu poole teele!  (34)
15.mai 2012 13:10
Ott Leplandi kahenädalane Bakuu-reis sai täna oma avastardi. Staar lasi end küll pea tund aega oodata, kuid saabus seejärel lennujaama põnevil ja väga heatujulisena. "Olen igati täiesti valmis," sõnas ta Publikule.
Ott Eurovisioonist: ei tasu lootusi liiga kõrgeks kruvida  (33)
09.mai 2012 08:50
"Alati on väga tore kiidusõnu kuulda, aga ei tasu oma lootusi igasugustele spekulatsioonidele, ennustustele ja arvamustele tuginedes liiga kõrgeks kruvida, pigem võtta asja rahulikult," ütleb nädala pärast Eurovisiooni  lauluvõistlusele sõitev Ott Lepland , et kuigi Eesti eurolaulu kiidetakse igal pool, ei tasu seda favoriidiks pidada.
Red Bull Tourbus bändikonkursi finalistid on selgunud!  (5)
27.aprill 2012 13:25
Aprilli alguses käima läinud Red Bull Tourbus bändikonkursil avaldas osavõtusoovi 89 muusikakollektiivi, kellest zürii valis välja 9 parimat. Need üheksa esinevad Pärnus, Tallinnas või Tartus toimuvatel tuuripeatustel, kus publik valib omakorda kolm parimat, kes astuvad ülesse Eesti muusikamaastiku ühel tähtsündmusel - Rabarockil.
VIDEOD: Mis ühendab Tallinna Lauluväljakut, Smilersit ja The Suni?
24.aprill 2012 22:40
BändCämpi Firmabändide konkurss saab juba õige pea lõpu, sest kohe-kohe on käes finaaliõhtu! Korraldajad pole vahepeal aga sugugi puhanud ja on selle asemel hoopis oma konkursi kohtunikke korralikult peedistanud teemal: mis on loomingulisus ja kuidas sobitud see ettevõtlikkusega? 
Stig Rästa julgustab uusi bände Red Bull Tourbusi konkursil osalema!  (7)
23.aprill 2012 11:20
Tähelepanu, seni veel tundmatud bändid! Suve ja Rabarocki tulekuga avaneb teil võimalus koos Outloudzi bändimehe Stig Rästa ja teiste muusikutega koos ühisel laval esineda, sest Red Bull kutsub osalema üle-Eestilisel konkursil Red Bull Tourbus!
Oti mänedžer terroriohu suhtes skeptiline: ega meid siis surmasuhu ei saadeta ju!  (19)
13.aprill 2012 12:00
Kuna meie eurolaulik Ott Lepland on hetkeks aja maha võtnud ja viibib kuumal rannaliival lõõmava päikese all, siis võttis Publiku toimetus ühendust Oti mänedžeri Danel Pandrega , et rääkida sellest, mida Interfaxi uudisteagentuur hiljuti Aserbaidžaani islamiäärmuslaste terroriplaani kohta teatas.
FOTOD: Bändcämpi 2.eelvoorus pritsis kohtunik Saagim šampust rahva sekka!  (9)
13.aprill 2012 09:45
Eile toimus Rock Cafes Bändcämp firmabändide konkursi 2.eelvoor, kus žürii oli veel auväärsem kui eelmisel korral. The Suni liige ja paljude muusikute mänedžer Danel Pandre , Hendrik Sal-Saller Smilersist ja bravuuritar Anu Saagim olid vaid mõned tuntud nimedest, kes kontorirottide musitseerimist olid tulnud hindama! Lisaks olid veel ka Sven Mansberg ja Leen Kadakas .
BändCämp firmabänd 2.eelvoor
12.aprill 2012 23:58
Eile toimus Rock Cafes Bändcämp firmabändide konkursi 2.eelvoor, kus žüriisse kuulusid Danel Pandre, Anu Saagim, Hendrik Sal-Saller, Sven Mansberg ja Leen Kadakas.
FOTOD: BändCämp firmabändi 1.vooru hindas väga auväärt žürii!
12.aprill 2012 07:29
Eile toimus Rock Cafes teist aastat korraldatava firmabändide konkursi 1.voor, mida oli kogunenud hindama väga professionaalne žűrii, kuigi laval esinejad on tavalised kontoritöötajad!
Cherry ja BändCämp hakkavad meelelahutusäri raputama  (6)
11.aprill 2012 21:05
Cherry.ee asub koostöös BändCämpiga regulaarselt pakkuma Eestis toimuvate meelelahutusürituste soodusvouchereid – alates elektrooniliselt muusikast, kuni lasteetenduste ning ooperini välja.
Cherry läbis uuenduskuuri
11.aprill 2012 12:05
Sellest nädalast on Eesti popimal sotsiaalsel ostukeskkonnal uus nägu ning nüüdsest tulevad igapäevsesse pakkumisse ka meelelahutusürituste soodusvouchereid.