Anisa Vänikver

PUBLIKU TAGASIVAADE vol.1: Rahuldame uudishimu! Millega tegelevad praegu 2012. aasta staarisaate kasvandikud  (13)
16.aprill 2015 16:41
TV3 ja teleproduktsioonifirma Ruut on Eesti muusikamaastikku nüüdseks õnnistanud juba kokku viie superstaaride "komplektiga", kellest mõni tublim on tänaseks tõusnud suisa megastaari staatusse. Teised on valinud aga hoopis teise karjääri ja vähem kärarikka elutee. Publik võttis ette põhjaliku ringkäigu ning toobki nüüd igal nädalal Sinuni hooaegade lõikes ülevaate sellest, millega tegelevad need noored ja andekad kunagised laululinnud, kes meile iga kõmuajakirja veergudelt ja teleekraanilt iga päev näkku ei karga. Seega, 2012.aasta lennult ei vaja mingit tutvustamist 2.koha võitnud värskeim eurolaulik Elina Born, hooaja võitja Rasmus Rändvee või 4.koha pälvinud ning nüüdseks Eesti rahva lemmiksaatejuhiks saanud Karl-Erik Taukar. Aga mida teevad teised?
Loe, millist koolilõpu eksamit kardab Anisa Vänikver kõige rohkem!  (6)
21.jaanuar 2014 22:30
Õismäe gümnaasiumis õppiv Anisa Vänikver valis eelseisvaks kevadeks matemaatika, inglise keele, eesti keele eksamid, kooli komplekseksami ja uurimistöö, kirjutab Õhtuleht.
HÄÄLETA: Kes peaksid pääsema Eesti laulu finaali? Vali oma lemmikud!  (60)
16.veebruar 2013 14:45
Täna selguvad esimesed õnnelikud, kes pääsevad Eesti Laul 2013 finaali. Lavale astub 10 muusikalist kollektiivi: Teele, Tuuli & Ula, Marilyn Jurman , Kõrsikud , Anisa Vänikver , Elina Born , Winny Puhh , Armastus , Rosanna Lints , Grete Paia ja Sarah . Muusikat igale maitsele!
KUULA: Anisa salvestas oma Eesti laulu loo "The Missing Thing"  (6)
14.veebruar 2013 12:08
Juba ülehomme saabub tõehetk ning selgub, kes pääsevad Eesti laul 2013 1.poolfinaalist suurde finaali, millest järgmine etapp on juba Eurovisioon. Kaua tehtud kaunikene, nagu ütleb vanarahvas, ehk ühena viimastest sai oma singli "purki" ka Anisa Vänikver .
FOTOD: Anisa Vänikveri lavakostüüm on tõeline kevadekuulutaja  (11)
10.veebruar 2013 11:10
Eesti laul 2013 kostüümiproovis näitas Anisa Vänikver , millises sõjavarustuses ta võistlustulle astub — Liina Steini kollektsioonist pärit kevadiselt kuldkollane ja kireva seelikuosaga kellukesekleidike ei jäta kindlasti mitte kedagi külmaks hoolimata sellest, et proovis polnud enamus lauljaid vähimalgi määral mukitud, sätitud ega kammitud.
FOTO: Emaks saanud Keit Triisa on beebikilod justkui võluväel kaotanud!  (10)
05.veebruar 2013 17:10
Juba päris ammusest "Eesti otsib superstaari" hooajast tuntuks saanud lauljatar Keit Triisa keerleb taas Eesti laulu karussellis. Olles varem kaasa teinud Lenna Kuurmaa taustatantsija ja -lauljana, aitab ta sel aastal hädast välja Anisa Vänikver i.
Loe, kummale ennustavad võitu teised staarisaate finalistid!  (8)
23.detsember 2012 21:41
Juba õige pea saab selgeks Eesti järgmine superstaar, kellele poolehoiu väljendamiseks on sul võimalik veel praegu oma hääl anda. Mida ennustavad superfinalistidele aga need posid-tüdrukud, kes ise konkurentsist välja langesid?
Eesti laulul osalev Anisa Vänikver: olen alati uhkust tundnud, kui meie lauljad Eurovisioonil esinevad!  (7)
14.detsember 2012 14:42
Nagu Mihkel Raud eelmises " Eesti otsib superstaari " saates tabavalt ütles, siis välja langemisega osaliste muusikukarjäär alles algab ja kõik sõltub vaid sellest, kuidas olukorda ise ära kasutada osatakse. Juba üsna mitu saadet tagasi lahkunud Anisa Vänikver on seda mõtteviisi täielikult rakendanud ja eile õhtul loetles Heidy Purga "Ringvaate" eetris teiste Eesti laulule pääsejate hulgas ka Anisa nime.
Déjà vu! Tänavune Eesti laul koosneb staarikasvandikest ning ei puudu ka Rolf Roosalu  (77)
13.detsember 2012 19:57
Just äsja kuulutas R2 peatoimetaja ja Eesti laulu ema Heidy Purga välja need 20 tublit artisti või muusikalist kollektiivi, kes juba mõne kuu pärast Eurovisioonile pääsemise nimel võistlema asuvad.
Piilupildid superõhtult: välja langenud finalistide jällenägemisrõõm oli suur!  (3)
25.november 2012 13:20
Eile õhtul Salme kultuurikeskuses toimunud kontserdil "Superõhtu superstaaridega" said lava taga ja peal kokku nii veel rambivalguses praadivad viimased "Eesti otsib superstaari" finalistid kui ka juba iseseisvat tähelendu alustanud saateosalised.
FOTOD: Vaata Liis Reisneri teekonda läbi staarisaate!  (7)
20.november 2012 13:35
" Eesti otsib superstaari " saatest lahkunud imeilusal Liis Reisner il seisab seljataga kirev staarisaate minevik. Lisaks sellele, et ta on selles saates jõudnud väga kaugele ka varem ning osalenud ka TV3 eriprojektis "Laulupealinn", suutis ta sel hooajal vastu pidada tervelt kolm finaalsaadet. Paraku sai neljas saatuslikuks.
SÜDAMLIKUD FOTOD: Liis oli küll õnnetu, ent lahkus vapralt!  (14)
19.november 2012 08:05
Eilses "Eesti otsib superstaari" saates sellist draamat nagu eelmisel korral, televaatajale ees paraku lahti ei rullunud, kuid eelviimase tüdrukuna lahkunud Liis Reisner oli sellegipoolest väga kurb.
PUBLIKU TÕEHETK: Lugejate küsimustele vastab Anisa: ma pole ülbe ega kuri ning mu süda on vaba!  (17)
16.november 2012 11:25
Publik palus eelmisest " Eesti otsib superstaari " saatest välja langenud eksootiliselt kaunitaril Anisa Vänikver il vastata lugejate küsimustele, mida voolas kui oavarrest ning mis enamjaolt puudutasid Anisa edasist tulevikku ning karjääriplaane. Vaid mõni üksik julges uurida, kas neiu süda tuksub kah mõnele kindlale noormehele ning ega staarisaate teiste osalistega mingeid teemasid susisema ei hakanud.
Vaata eksootilise kaunitari Anisa teekonda läbi staarisaate!  (18)
12.november 2012 09:45
" Eesti otsib superstaari " kolmandas finaalsaates toimus väga valus verevalamine, kui lahkuma pidi üks senistest favoriitidest - Anisa Vänikver . Anisa pisarad ja internetikommentaariumides lahvatanud pahameeletorm räägivad selget keelt aset leidnud ebaõiglusest, mille vastu isegi teised staarikasvandikud küll vaoshoitult, kuid siiski tuntavalt protestisid. Nende meelest oleks pidanud lahkuma keegi teine, kuid nimesid ei soostu keegi nimetama!
Dramaatiline pööre: saatest lahkunud Anisa murdus täielikult!  (130)
12.november 2012 08:00
" Eesti otsib superstaari " saade kaotas ühe oma säravaima liikme, kui Eesti rahvas ei arvanud heaks piisavalt palju hääletada eksootilise kaunitari Anisa Vänikver i poolt, kes otsusest šokeerituna ei suutnud pärast otse-eetri tulede kustutamist praktiliselt ühtegi sõna lausuda.
LOE ja VAATA: Hüvasti, Anisa! Sinu teekond staarisaates on kahjuks lõppenud  (210)
11.november 2012 23:00
Kolmandas " Eesti otsib superstaari " finaalsaates esitasid staarikasvandikud eestlaste lemmiklugusid, mis tähendas seda, et lood pidid soovituslikult olema eestikeelsed ja teiseks pidid need olema väga tuntud. Lahkus Anisa!
Tänane staarisaade ülistab eestlaste lemmiklugusid  (8)
11.november 2012 15:47
Sel pühapäeval esitavad „Eesti otsib superstaari“ finalistid eestlaste lemmiklaule.
Anisa Vänikver ei leia, et poodi minnes peaks end üles lööma  (4)
10.november 2012 15:05
Anisa Vänikver, kes teatavasti on kõigist " Eesti otsib superstaari " kandidaatidest kõige eksootilisema välimusega, tunnistab, et teda on hakatud tänaval ära tundma. Ometi ei lase ta sellel end häirida ja poodi või prügi välja viima minnes end üles lööma hakata ei kavatse.
Anisa Vänikver on hämmingus: Carl-Philip oli viimane, keda oleksin lahkujaks arvanud!  (5)
05.november 2012 08:50
Anisa Vänikver, kes eilses " Eesti otsib superstaari " saates julge kantriesitusega lagedale tuli, võitis nii kohtunike kui ka televaatajate südame sellest hoolimata, et tal kurk valutas ja hääl ära oli. Väga tubli!
Vaata, mis täna ootab! Staarisaate teises finaalis kõlab taas üks eestikeelne lugu  (3)
04.november 2012 16:38
Täna õhtul astuvad sügise võimsaimas muusikashow´s lavale üheksa lauljat, et end televaatajatele tõestada „Eesti otsib superstaari“ teises finaalsaates. Iga finalist esitab oma sünniaasta megahiti, seejuures vaid üks laulja on valinud eestikeelse loo.
Närv sees? Fredi kardab mustalt laulda ja Anisa muretseb loovaliku pärast  (1)
03.november 2012 20:59
" Eesti otsib superstaari " saate osalistele sai osaks südantsoojendav kogemus, kui üheskoos võeti ette väljasõit Lastekriisi leinalaagrisse, kus kolm korda aastas käivad koos lähedase pereliikme kaotanud lapsed, et saada psühholoogilist abi, kuid eelkõige lihtsalt mängida, lõbutseda ja koos olla. Fredi Pärs ja Anisa Vänikver kinnitasid kui ühest suust, et lastele laulmine soojendas nende südameid väga!
Staarisaate finalistid sütitavad sünniaasta hittidega  (5)
02.november 2012 22:11
Sel pühapäeval esitavad „Eesti otsib superstaari“ teises finaalsaates üheksa finalisti oma sünniaasta megahitte.
SUUR GALERII: Esimene finaalsaade sõnas ja pildis: kes särasid, kes põrusid?  (104)
30.oktoober 2012 09:10
Esimene finaalsaade selgitas välja selle, kes "Eesti otsib superstaari" saatest esimesena lahkuma peab. Täna astusid võistlustulle Anisa Vänikver , Rasmus Rändvee , Toomas Kolk , Karl-Erik Taukar , Janek Valgepea , Liis Reisner , Katrin Ruuse , Carl-Philip Madis , Fredi Pärs  ja Elina Born  ning lahkuma pidi Katrin Ruuse!
Ole kohtunik! Kuula kõiki staarisaate esitusi ja anna oma hinnang  (33)
29.oktoober 2012 14:59
Nüüd on ka Sul, kallis Publiku lugeja, võimalus mängida staarisaate auväärt kohtunikke ning kommenteerida kõiki kümmet eilset "Eesti otsib supestaari" esitust. Hakka tulistama, aga ole õiglane nagu Maarja, terav nagu Mihkel või kiiksuga nagu Mart!
Kuula, millised lood täna staarisaates kõlavad!  (1)
28.oktoober 2012 15:40
„Eesti otsib superstaari“ alustab täna õhtul finaalidega, mis tipnevad detsembri lõpus superfinaaliga, kus rahvas valib Eesti viienda superstaari. Täna algavad finaalid tähendavad, et üheksal järjestikusel pühapäeval saab rahvas saatest ükshaaval välja hääletada kõige vähem meeldivad finalistid. Kuula lugusid ja jäta meelde ka lugude juures olevad telefoninumbrid, sest nende järgi käib hääletus!
Staarikasvandikud käisid vaatamas filmi "Kõik muusikud on kaabakad"!
28.oktoober 2012 10:30
Kes võiks veel paremini sobida esilinastuspeole filmil, mis kannab pealkirja " Kõik muusikud on kaabakad ", kui mitte tulevased "kaabakad" ehk " Eesti otsib superstaari " osalised. Seda muidugi pool-naljaga, sest kõik nad kinnitasid kui ühest suust, et keegi kaabakaks hakata küll ei plaani! Publik uuris noortelt muusikutelt, millised tunded neid pärast Heleri Saariku psühhedeeliast pakatavat kunstfilmi valdasid ning kommentaarid kukkusid välja üsna vastuolulised. Kellele meeldis, kellele mitte, kuid ükskõikne polnud neist keegi.
“Eesti otsib superstaari” – 10 paremat selgunud
27.oktoober 2012 13:10
Esimest korda saate “Eesti otsib superstaari” ajaloos on finaali jõudnute seas poisse rohkem kui tüdrukuid. Tänavused finalistid on Liis Reisner, Elina Born, Anisa Vänikver, Katrin Ruuse, Carl-Philip Madis, Janek Valgepea, Fredi Pärs, Toomas Kolk, Karl-Erik Taukar ning Rasmus Rändvee.
Superstaarishow finaalimöll algab erisaatega!
26.oktoober 2012 15:57
„Eesti otsib superstaari“ on jõudnud finaalideni!
10 VIDEOT: Nende hulgas on meie järgmine Superstaar!  (12)
26.oktoober 2012 14:00
" Eesti otsib superstaari " esimene finaalsaade on juba sel pühapäeval ning staarikasvandikud harjutavad palehigis oma laule ning ka bänd on tööle pandud, sest Koit Toome klaveriaeg on ümber ning vaja panna huugama kõvemat lärmi tegevad instrumendid. Saab olema võimas! Vaata kõigi 10 finalisti esinemisi veel kord, juba ülehomme lahkub neist keegi!