Ago Anderson

FOTOD JA VIDEO: Krempleenkleidid ja kaunid lokid ehk VAATA, milline näeb välja Raivo E. Tamm Endel Kellapi emana  (12)
06.september 2016 19:00
Esimest korda Eesti teleajaloos jõuab verivärske telesari esimesena videolaenutusse ja seejärel tele-eetrisse. Täna startiva komöödiasarja "Kellapid" peategelaseks on TV3 kevadhooajal tuhandeid eestlasi naerutanud Endel Kellap ehk Ago Anderson . Kellapi ema rollis astub üles ka näosaate osaline Raivo E. Tamm .
Starmani klient näeb uut komöödiasarja "Kellapid" enne kui TV3 vaataja  (21)
06.september 2016 16:19
Starman pakub klientidele mitte järel-, vaid ettevaatamist.
Jätkusarjad ja koomusk. Vaatame uut telehooaega  (68)
03.september 2016 00:05
LP uuris, milliste uuel hooajal eetrisse minevate saadete üle Eesti telekanalid kõige rohkem uhkust tunnevad.
PUBLIKU TELEJUHT: Mida peidab uus telehooaeg enda varrukas ning millistele saadetele ja sarjadele tuleks erilist tähelepanu pöörata?  (4)
31.august 2016 20:10
Suvi on läbi ning kuuma rannaliiva asemel tuleb koht sisse võtta mugaval diivanil, kus end järgnevate kuude jooksul vihma ja pakase eest peita ning kohtuda sinaka ekraani vahendusel oma uute ja vanade lemmikutega. Vaatajate rõõmuks lipsab sel sügisel meie telekanalite eetrist läbi nii välismaised kvaliteetsarju ja kodumaiseid naerutajaid kui hulganisti muud põnevat kraami. Mida uus telehooaeg aga täpsemalt toob ja millistele saadetele ja sarjadele tuleks eriti tähelepanu pöörata, saad lugeda Publiku suurest telejuhist!
Ago Anderson: kui Endel Kellap koos emaga Mustamäe korterisse jõudis, olid pöörased afäärid juba alanud  (12)
26.august 2016 22:30
"Kui Endel Kellap koos emaga Mustamäe korterisse jõudis, olid pöörased afäärid juba alanud. Endel teadis, et selles majas ei olegi võimalik normaalset elu elada!". Nii juhatab Ago Anderson sisse oma uue süsivalge huumoriga komöödiasarja "Kellapid", mis oktoobrist TV3 ekraanil televaatajaid naerutama asub.
Sügisel mitu täiesti uut saadet
25.august 2016 00:00
TV 3 sügishooaja juhatavad sisse romantiline koguperesaade ja uus komöödiasari.
VAATA: Soomlased avaldasid enda "Klassikokkutuleku" järje esimese ametliku klipi  (1)
12.august 2016 14:05
Kui eestlased peavad kinoajalugu teinud "Klassikokkutuleku" järge veel tublisti ootama, siis meie põhjanaabrite oma näeb ilmavalgust juba tänavu novembris. Komöödiasõprade rõõmuks avaldati täna filmi ametlik treiler, mis annab ehk vihjeid ka eestlastele.
Eluterve mõtlemine! Ago Anderson ei muretse millegi üle: mina vaatan elu helgemat poolt — kui suudad naerda enese üle, võid naerda kõige üle!
16.juuli 2016 21:30
"Mina ei muretse millegi üle ja vaatan elu helgemat poolt. Kui midagi lõbusat juhtub, siis on ju ääretult tore," mõtiskleb näitleja Ago Anderson Õhtulehele antud intervjuus.
"Pao-pao" ehk muusikaline farss ühest bändist  (4)
13.juuli 2016 23:55
„Pao-Pao” on stiilne ja tujuküllane muusikaline farss ühest bändist, ühest teatrist ja ühest maakonnast.
Kõige mõttetuma pealkirjaga etendus meie teatriloos
13.juuli 2016 23:55
„Pao-Pao” on stiilne ja tujuküllane muusikaline farss ühest bändist, ühest teatrist ja ühest maakonnast.
Kuldse Trio lood ehk Kuidas teha muusikalist kujundust tükile muusikutest  (2)
07.juuli 2016 00:10
Lavastus „Pao-Pao. Kuldse Trio lood” toob publiku ette kolm Vlassovi ja Smeljanski paari. Kõik laulavad.
FOTOD ja KOKKUVÕTE: Kroonika meelelahutusauhindadel krooniti Aasta Meelelahutajaks superkoomik Tõnis Niinemets  (71)
02.juuni 2016 23:30
Kui reklaamiinimeste jaoks on aasta vaieldamatuks tähtsündmuseks Kuldmuna Gala, siis meelelahutusinimeste jaoks on olulisim Eesti loetuima kõmuajakirja Kroonika pidu, mis juba neljandat aastat kannab nime Eesti Meelelahutusauhindade gala. Publik vahendas otse peomelust nii sõnas kui pildis toimuvat, et Sina, kallis lugeja, saaksid juba enne pühapäevast telesaadet teada, kes on tänavu Eesti kõige-kõigemad! Fotogaleriid leiad blogi lõpust.
SUUR KALENDER: Publik paneb kaardile selle suve kõige vingemad sündmused  (3)
01.juuni 2016 14:42
Suvi on haaranud eestlased oma sooja embusesse ning melomaanid ja kultuurihuvilised kuulevad oma loomuliku keskkonna kutset. Et suvises melus oleks parem orienteeruda, kogus Publik kokku alanud festivalihooaja parimad palad, kust leiab üritusi igale maitsele.
Endel Kellap - mitte nii lihtne mees!  (6)
25.mai 2016 00:40
„Ta on ikka väga eriline inimene. Keegi ei ole lihtne ja tavaline,“ ütleb näitleja Ago Anderson (44) TV3 saate „Pühapäev Sepoga“ õige eestlase konkursi võitja Endel Kellapi kohta.
Tähelepanek: „Tulnukas” tähistab juubelit nagu bemmijõmmidele kohane
13.mai 2016 00:10
2006. aastal Tallinna ülikooli filmi ja video õppetooli tööna valminud „Tulnukas” saab tänavu kümme aastat vanaks.
KINOMULJED: Ahjusoe noortefilm "Polaarpoiss" särab hipster- vibe 'i poolest  (2)
12.mai 2016 10:59
Uus Eesti mängufilm „Polaarpoiss“ räägib loo Mattiasest (Roland Laos), kel käsil gümnaasiumi viimane klass ühes Tallinna eliitkoolis ning kes unistab Berliini minemisest, et seal fotograafiat õppida. Ühel tavalisel päeval trammiga sõites, kohtub Mattias Hannaga (Jaanika Arum), kes esmapilgul tundub lihtsalt olevat üks ilus ja julge neiu, kuid hiljem hakkab selguma, et Hanna pole sugugi.. terve mõistusega.
Rullnokkade kultuuri pilav "Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas" tähistab 10. sünnipäeva kino Sõpruse eriseansiga
10.mai 2016 10:23
2006. aastal Tallinna Ülikooli filmi ja video õppetooli tööna valminud kultusfilmiks kujunenud ropp rullnokkade kultuuri pilav "Tulnukas" saab tänavu 10 aastat vanaks. Tähtpäeva raames tuuakse film ja selle 11 osa ainult üheks õhtuks uuesti suurele ekraanile.
HUUMOR KUUBIS: 51 miinus 50 küsimust õigeks eestlaseks kroonitud Endel Kellapile, kelle vastus niidab Su naeru pärast jalust maha  (97)
09.mai 2016 11:52
Eile " Pühapäev Sepoga " saates Õigeks Eestlaseks tunnistatud Endel Kellap ( Ago Anderson ) sattus TV3 videorubriigi "51 küsimust" kaamera ette ning andis vastamisel oma parima. Loomulikult on tulemus puhas kuld!
VAATA UUESTI: Sepo saates tunnistati Õigeks Eestlaseks aeglasevõitu mustamäelane Endel Kellap!
09.mai 2016 11:22
Terve kevade TV3 eetris pühapäevaõhtuti Sepo Seemani käe all kestnud konkurss "Õige eestlane 2016" on lõppenud – võitjaks tunnistati rahvahääletuse tulemusena Endel Kellap ( Ago Anderson )! Mustamäelane edestas finaalis venelast Aleksander Sergejevitš Koškinit ( Jan Uuspõld ) ning kehalise kasvatuse õpetajat Toivo Veermahti ehk Ässa ( Peeter Oja ), kes kahtlemata särasid samuti nii finaalis kui ka läbi terve hooaja.
"Pühapäev Sepoga" saates teenitakse täna rahva huve: milline peab olema õige Eesti sõiduriist ja spordiala?  (1)
17.aprill 2016 16:29
" Pühapäev Sepoga " saates jätkuvad täna õige eestlase valimised ja sel nädalal pannakse õiged eestlased proovile kummalistes ülesannetes, mis aga teenivad rahvuse huve helgemaks tulevikuks ning naerulihaste trimmimiseks.
Ago Anderson võtab vastu kõik erutavad pakkumised: mu töö on ennast müüa ja ma ei tea, kui kaua mind enam tahetakse  (5)
16.aprill 2016 13:12
Pärnu näitleja, "Klassikokkutulekus" pearollis säranud Ago Anderson on enda sõnul üliagar töötegija. Ta võtab vastu kõik pakkumised, mis vähegi erutavad, ent tunnsitab, et perekonna arvelt on sellised otsused alati kõige raskemad.
Ago Anderson: pidevat rongist maha jäämise tunnet on mu elus väga palju olnud  (59)
15.aprill 2016 23:55
„Tänu sellele, et alustasin pere loomist hiljem, sain noorena rahuliku südamega elu põletada,” tunnistab näitleja Ago Anderson.
Ago Anderson homses LP-s: rongist mahajäämise tunnet on mu elus olnud väga palju  (2)
15.aprill 2016 12:04
„Tänu sellele, et alustasin pere loomist hiljem, sain noorena rahuliku südamega elu põletada,” tunnistab näitleja Ago Anderson .
Kuidas ta vastu peab? Ago Anderson: olen kõik oma vabad päevad võteteks ära andnud!
14.aprill 2016 11:20
Näitleja Ago Anderson tormab Pärnu ja Tallinna vahet, etendustelt võtetele ja tagasi ning lisaks sellele ka telesõus, seriaalides ja filmides mängiv mees nendib ajakirjas Naised, et mitte midagi tehes jääb selg kangeks.
"Klassikokkutulek" tegi kinoajalugu: Palavalt armastatud komöödiast sai Eesti esimene miljonifilm  (12)
04.aprill 2016 10:40
Möödunud nädalavahetusel tegi publiku poolt palavalt armastatud komöödia " Klassikokkutulek " taas kinoajalugu, jõudes esmakordselt Eesti kinoturul seitsmekohalise kinokassani. Film oli pühapäeva õhtuks kogunud 1 002 782 eurot piletitulu, milleni pole siinmail jõudnud ka ükski Hollywoodi megahitt.
PÄEVA KLÕPS: Kes on kes? Ago Anderson ja Danel Pandre on justkui kadunud vennad  (5)
30.märts 2016 15:53
Publiku meelelahutustoimkond on juba tükimat aega jälginud sarnasust kahe Eesti kultuuriinimese vahel. Muusik, muusikaettevõtja ja manager Danel Pandre , kes eilsel Muusikaettevõtluse Auhindadel tegi puhta töö, on lausa vennalikult sarnane näitleja Ago Andersonile . Vaata pilti ja anna teada, kas näed meestes sarnasusi?
Müsteerium lahendatud: Kelle karvutud kerad jäid "Klassikokkutulekus" tegelikult saunalava vahele?  (10)
16.märts 2016 16:07
Eesti Ekspressis sahistatakse, et Mait Malmsteni kehastatud tegelaskuju Mardi munandid filmis " Klassikokkutulek " on võib-olla hoopis osav butafooria. Kui Ekspress vaid sahistab, siis Publik võttis asja kätte ja uuris välja, kelle genitaalid tegelikult saunalava vahel pitsitatud said.
Klassikokkutulek - tobe naljalugu neljakümneste meeste keskeakriisist
12.märts 2016 13:30
“Klassikokkutulek” on justkui režissöör René Vilbrele omane pilt – olgu “Röövlirahnu Martini” külajobud või “Väikelinna detektiivide” seltskond – kõik elavad astridlindgren­likus turvamaailmas.
TELEHUNT: "Suur komöödiaõhtu" versus "Pühapäev Sepoga" ehk kumma telekanali komöödiasaade naerutas paremini?  (20)
09.märts 2016 19:24
Läinud neljapäeval jõudis Kanal 2 eetrisse esimene ohtralt välja reklaamitud "Suur komöödiaõhtu". Pühapäeval päästis TV3s telepurkidesse valla aga oma kevadise huumori- show "Pühapäev Sepoga". Paljudel mõlemat saadet näinul kerkis pea kohale suur küsimärk - kaks konkureerivat telekanalit ning niivõrd sarnased saated?