Ago Anderson

Tähelepanek: „Tulnukas” tähistab juubelit nagu bemmijõmmidele kohane
13.mai 2016 00:10
2006. aastal Tallinna ülikooli filmi ja video õppetooli tööna valminud „Tulnukas” saab tänavu kümme aastat vanaks.
KINOMULJED: Ahjusoe noortefilm "Polaarpoiss" särab hipster- vibe 'i poolest  (2)
12.mai 2016 10:59
Uus Eesti mängufilm „Polaarpoiss“ räägib loo Mattiasest (Roland Laos), kel käsil gümnaasiumi viimane klass ühes Tallinna eliitkoolis ning kes unistab Berliini minemisest, et seal fotograafiat õppida. Ühel tavalisel päeval trammiga sõites, kohtub Mattias Hannaga (Jaanika Arum), kes esmapilgul tundub lihtsalt olevat üks ilus ja julge neiu, kuid hiljem hakkab selguma, et Hanna pole sugugi.. terve mõistusega.
Rullnokkade kultuuri pilav "Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas" tähistab 10. sünnipäeva kino Sõpruse eriseansiga
10.mai 2016 10:23
2006. aastal Tallinna Ülikooli filmi ja video õppetooli tööna valminud kultusfilmiks kujunenud ropp rullnokkade kultuuri pilav "Tulnukas" saab tänavu 10 aastat vanaks. Tähtpäeva raames tuuakse film ja selle 11 osa ainult üheks õhtuks uuesti suurele ekraanile.
HUUMOR KUUBIS: 51 miinus 50 küsimust õigeks eestlaseks kroonitud Endel Kellapile, kelle vastus niidab Su naeru pärast jalust maha  (97)
09.mai 2016 11:52
Eile " Pühapäev Sepoga " saates Õigeks Eestlaseks tunnistatud Endel Kellap ( Ago Anderson ) sattus TV3 videorubriigi "51 küsimust" kaamera ette ning andis vastamisel oma parima. Loomulikult on tulemus puhas kuld!
VAATA UUESTI: Sepo saates tunnistati Õigeks Eestlaseks aeglasevõitu mustamäelane Endel Kellap!
09.mai 2016 11:22
Terve kevade TV3 eetris pühapäevaõhtuti Sepo Seemani käe all kestnud konkurss "Õige eestlane 2016" on lõppenud – võitjaks tunnistati rahvahääletuse tulemusena Endel Kellap ( Ago Anderson )! Mustamäelane edestas finaalis venelast Aleksander Sergejevitš Koškinit ( Jan Uuspõld ) ning kehalise kasvatuse õpetajat Toivo Veermahti ehk Ässa ( Peeter Oja ), kes kahtlemata särasid samuti nii finaalis kui ka läbi terve hooaja.
"Pühapäev Sepoga" saates teenitakse täna rahva huve: milline peab olema õige Eesti sõiduriist ja spordiala?  (1)
17.aprill 2016 16:29
" Pühapäev Sepoga " saates jätkuvad täna õige eestlase valimised ja sel nädalal pannakse õiged eestlased proovile kummalistes ülesannetes, mis aga teenivad rahvuse huve helgemaks tulevikuks ning naerulihaste trimmimiseks.
Ago Anderson võtab vastu kõik erutavad pakkumised: mu töö on ennast müüa ja ma ei tea, kui kaua mind enam tahetakse  (5)
16.aprill 2016 13:12
Pärnu näitleja, "Klassikokkutulekus" pearollis säranud Ago Anderson on enda sõnul üliagar töötegija. Ta võtab vastu kõik pakkumised, mis vähegi erutavad, ent tunnsitab, et perekonna arvelt on sellised otsused alati kõige raskemad.
Ago Anderson: pidevat rongist maha jäämise tunnet on mu elus väga palju olnud  (59)
15.aprill 2016 23:55
„Tänu sellele, et alustasin pere loomist hiljem, sain noorena rahuliku südamega elu põletada,” tunnistab näitleja Ago Anderson.
Ago Anderson homses LP-s: rongist mahajäämise tunnet on mu elus olnud väga palju  (2)
15.aprill 2016 12:04
„Tänu sellele, et alustasin pere loomist hiljem, sain noorena rahuliku südamega elu põletada,” tunnistab näitleja Ago Anderson .
Kuidas ta vastu peab? Ago Anderson: olen kõik oma vabad päevad võteteks ära andnud!
14.aprill 2016 11:20
Näitleja Ago Anderson tormab Pärnu ja Tallinna vahet, etendustelt võtetele ja tagasi ning lisaks sellele ka telesõus, seriaalides ja filmides mängiv mees nendib ajakirjas Naised, et mitte midagi tehes jääb selg kangeks.
"Klassikokkutulek" tegi kinoajalugu: Palavalt armastatud komöödiast sai Eesti esimene miljonifilm  (12)
04.aprill 2016 10:40
Möödunud nädalavahetusel tegi publiku poolt palavalt armastatud komöödia " Klassikokkutulek " taas kinoajalugu, jõudes esmakordselt Eesti kinoturul seitsmekohalise kinokassani. Film oli pühapäeva õhtuks kogunud 1 002 782 eurot piletitulu, milleni pole siinmail jõudnud ka ükski Hollywoodi megahitt.
PÄEVA KLÕPS: Kes on kes? Ago Anderson ja Danel Pandre on justkui kadunud vennad  (5)
30.märts 2016 15:53
Publiku meelelahutustoimkond on juba tükimat aega jälginud sarnasust kahe Eesti kultuuriinimese vahel. Muusik, muusikaettevõtja ja manager Danel Pandre , kes eilsel Muusikaettevõtluse Auhindadel tegi puhta töö, on lausa vennalikult sarnane näitleja Ago Andersonile . Vaata pilti ja anna teada, kas näed meestes sarnasusi?
Müsteerium lahendatud: Kelle karvutud kerad jäid "Klassikokkutulekus" tegelikult saunalava vahele?  (10)
16.märts 2016 16:07
Eesti Ekspressis sahistatakse, et Mait Malmsteni kehastatud tegelaskuju Mardi munandid filmis " Klassikokkutulek " on võib-olla hoopis osav butafooria. Kui Ekspress vaid sahistab, siis Publik võttis asja kätte ja uuris välja, kelle genitaalid tegelikult saunalava vahel pitsitatud said.
Klassikokkutulek - tobe naljalugu neljakümneste meeste keskeakriisist
12.märts 2016 13:30
“Klassikokkutulek” on justkui režissöör René Vilbrele omane pilt – olgu “Röövlirahnu Martini” külajobud või “Väikelinna detektiivide” seltskond – kõik elavad astridlindgren­likus turvamaailmas.
TELEHUNT: "Suur komöödiaõhtu" versus "Pühapäev Sepoga" ehk kumma telekanali komöödiasaade naerutas paremini?  (20)
09.märts 2016 19:24
Läinud neljapäeval jõudis Kanal 2 eetrisse esimene ohtralt välja reklaamitud "Suur komöödiaõhtu". Pühapäeval päästis TV3s telepurkidesse valla aga oma kevadise huumori- show "Pühapäev Sepoga". Paljudel mõlemat saadet näinul kerkis pea kohale suur küsimärk - kaks konkureerivat telekanalit ning niivõrd sarnased saated?
KUULA: “Klassikokkutuleku” superstaar Toomas Karjend avaldas naistepäevaks hittsingli  (1)
08.märts 2016 09:00
Jätkuvalt kassarekordeid purustava kodumaise komöödia “Klassikokkutulek” staar Toomas Karjend avaldas naistepäeva puhul filmi hittsingli “Aeg on naine”.
PUHAS KULD: Rõivas, Tsahkna ja Ossinovski lähevad restorani ehk Sepo Seemani komöödia-show parim sketš teeb "Tujurikkujalegi" ära?  (93)
07.märts 2016 12:11
Eile õhtul esmakordselt eetrisse jõudnud TV3 komöödiasaade "Pühapäev Sepoga" naerutas rahvast kuldaväärt vahesktešidega, millest mõned olid suisa aastavahetusprogrammi väärilised. Vaata naljaklippi, milles Jan Uuspõld, Ago Anderson ja Ott Sepp koalitsioonierakondade juhte kehastavad. Puhas kuld!
VAATA UUESTI: Naera ja tutvu kõigi "Pühapäev Sepoga" huumorikonkursi "Õige eestlane" kandidaatidega  (55)
07.märts 2016 09:03
Eile jõudis TV3 eetris naljasaate "Pühapäev Sepoga" esimene osa. Erinevates pööraselt humoorikates rollides näeb saates Eesti parimaid komöödianäitlejaid nagu Tiina Tauraite, Ago Anderson, Ott Sepp, Peeter Oja, Hilje Murel, Jan Uuspõld, Katariina Tamm ning külalisena lõi kaasa Raivo E. Tamm. "Muuhulgas otsitakse seal seda kõige õigemat eestlast. Tutvu konkursi kandidaatidega uuesti ja anna kommentaarides teada, mida arvasid saatest!
FOTOD: Vaata, mis toimus esimeses hirmnaljakas "Pühapäev Sepoga" saates!  (19)
06.märts 2016 21:38
Täna oli TV3 eetris naljasaate "Pühapäev Sepoga" esimene osa. Erinevates pööraselt humoorikates rollides näeb Eesti parimaid komöödianäitlejaid nagu Tiina Tauraite , Ago Anderson , Ott Sepp , Peeter Oja , Hilje Murel , Jan Uuspõld , Katariina Tamm ning külalisena lõi kaasa Raivo E. Tamm .
Jääaugujutud Ago Andersoniga  (7)
04.märts 2016 12:37
Mitmetes kodumaistes linateostes ja sarjades rahvast naerutav Ago Anderson on muhe kaaslane ka kalavetel. Kalale! käis temaga koos Viljandimaal talve esimest jääd proovimas.
"Klassikokkutulek": Alguses oli perse  (10)
02.märts 2016 00:30
Karlo Funk kirjutab uuest ülipopulaarsest linateosest „Klassikokkutulek“, mis on tänaseks teeninud juba üle poole miljoni euro piletitulu.
Kriitikud kiidavad, rahvas hullub: “Klassikokkutulek” purustas “1944” vaatajarekordi ja seljatas isegi “Titanicu”  (10)
22.veebruar 2016 20:24
Värske kodumaine komöödia "Klassikokkutulek" tegi Eesti filmi avanädalavahetuse megarekordi – kokku käidi filmi vaatamas 33 828 korda. Eelmine rekord kuulus täpselt aasta tagasi esilinastunud populaarsele sõjadraamale " 1944 ", mida käis esimesel nädalavahetusel vaatamas 19 030 inimest.
Kolm jorssi ja klassikokkutulek  (48)
22.veebruar 2016 00:10
Arusaamatuks jääb, miks ei suudetud nii lihtsat lugu välja mõelda, vaid osteti Taanist sisse.
PUBLIKU VIDEO! Mait Malmsten: filmivõtted ei ole mingi lustimise hetk
19.veebruar 2016 08:10
Eile õhtul esilinatus “Klassikokkutulek”, mis on emotsionaalne ja rajult naljakas lugu meestest keskeakriisi lävel. Lisaks Genkale on filmis kandvad rollid Ago Andersonil ja Mait Malmstenil. Näitlejad rääkisid Publikule, mis vahe on komöödia- ja draamafilmi võtetel ning kuidas nende viimane klassikokkutulek läks — vaata videot!
ARVUSTUS: Mõtlemapanev naerutaja: Klassikokkutulek, mis lõhnab Nahkpükste järele  (12)
18.veebruar 2016 21:07
Kui nüüd rabedalt filmi produtsendi Kristian Taska sõnu meenutada, on rasketel aegadel ikka head komöödiat tarvis. Just seda funktsiooni näib "Klassikokkutulek" täitvat ning saab oma ülesandega suurepäraselt hakkama.
FOTOD: Nalja nabani! "Klassikokkutuleku" esilinastus kulges sama lõbusalt kui film isegi
18.veebruar 2016 07:35
Eile esilinastus viimaste aastate oodatuim komöödia “Klassikokkutulek”, mis on emotsionaalne ja rajult naljakas lugu meestest keskeakriisi lävel.
Ago Andersonil läks sõduritele esinedes süda pahaks: ma mõtlesin, et nad on ju tapnud inimesi!  (6)
17.veebruar 2016 08:20
Tundub, et filmi "Klassikokkutulek" rollid ei jaotunud suvaliselt. Filmiski pullivenda kehastav Ago Anderson oli ise kooliajal tõeline klassikaaslaste naerutaja ja omapärane tüüp. Saade "Radar" viis vaatajad koos Agoga enda kooliteed meenutama.
Genkat liidab endise klassiõega ühine kuritegu: ma nimetan seda strateegiliseks lükkeks, et mitte oma tulevikku ohtu seada  (48)
16.veebruar 2016 22:10
Sel nädalal linastub Eesti kinodes uus eesti mängufilm "Klassikokkutulek", milles mängivad Mait Malmsten, Ago Anderson ja tuntud räppar Genka ehk Henry Kõrvits. Genka naasis saates "Radar" oma vanasse kooli, et koos klassiõega nooruspõlve meenutada.
Genka: ma ei ole kunagi olnud selline single guy , mul on kogu aeg olnud mingisugune pruut või asi  (2)
16.veebruar 2016 16:00
Sel nädalal linastuva uue Eesti filmi Klassikokkutulek peategelased meenutavad tänases Radaris oma endises koolimajas noorusaega. Kunagisi lolluseid tuletavad meelde räppar Genka ehk Henry Kõrvits, näitleja Mait Malmsten ja näitleja Ago Anderson.