1999

Toomas Alatalu Brexitist: Suurbritannia on suurriik, tema valitsuse ja rahva otsuseid peavad kõik aktsepteerima  (31)
23.juuni 2016 20:51
Londonis vaatamis- ja kuulamisväärtuste hulka kuulub Hyde Park oma kuulsa Kõnemeeste nurgaga (Speakers Corner), mis on 1850ndatest peale olnud vabade mõtete esitamise/kuulamise kehastuseks.
Mis pank on Riho Rasmanni juhitud Versobank, mille kontor Riias rahapesukahtlusega läbi otsiti?  (17)
22.juuni 2016 20:30
Eestis registreeritud Versobank, mille Riia kontori sealne politsei rahapesukahtlustusega eile läbi otsis, on tavainimesele üsna tundmatu pank. Tavapäraste kommertspankadega võrreldes on neil mitmeid erinevusi.
Rohkem kui pooltel jaanilaupäevadel sajab
22.juuni 2016 00:00
Jaaniajaks ootame kõige enam seda, et ei sajaks. Tore, kui siis ilm veel ka vaikne ja soe oleks. Paraku arvab ilmataat teisiti.
Ennetusele kulub miljon, avariid jätkuvad
22.juuni 2016 00:00
Igal aastal korraldab maanteeamet mõne liiklusohutuse kampaania, ent liiklusõnnetuste ja vigastatute hulk vähenemise märke ei näita. Selle aasta viis esimest kuud on taas olnud traagilised.
Nagu puuga pähe: virgutavaid jaanitoite Nanny Ogg'i kokaraamatust
22.juuni 2016 00:00
Kui suvise pööripäeva eel Nanny Oggi juhiste järgi süüa tehes keegi vahepeal kiirabiga ära viiakse, näitab see ainult pühendumist ja seda, et köögis toimub seekord midagi õige erilist.
Endine tipp-poliitik ja Lasnamäe kiriku rajaja üürib abikaasa Tallinna korterit Vene diplomaadile  (41)
20.juuni 2016 17:26
Kümnekonna aasta eest kohalikus vene poliitikas tegutsenud Jevgeni Tomberg üürib abikaasale kuuluvat Tallinna kesklinna korterit välja Vene saatkonna konsulaarosakonna ülemale.
Ericssoni töötajad Kreeka võimude uurimise all
20.juuni 2016 13:55
Ericsson teatas, et seitse nende praegust ja endist töötajat on Kreeka võimudelt saanud kohtukutsed seoses korruptsioonikahtlusega, kirjutab MarketWatch.
DELFI VIDEO: Kuidas tekkis kuulsa treeneriga Meistrite liiga klubil huvi Taavi Nõmmistu vastu?
19.juuni 2016 00:14
Tartu Bigbanki võrkpalliklubi diagonaalründaja Taavi Nõmmistu sõlmis maikuu lõpus üllatuslikult lepingu Belgia tippklubi Maaseiki Nolikoga. Uurisime Nõmmistult Rakveres enne tänast Eesti ja Luksemburgi Euroopa liiga mängu, kuidas taoline üleminek pärast üsna tagashoidlikku hooaega tõeks sai.
Ameeriklased vihastasid kinnisvaramaksu tõusu peale ja tasusid selle omapärasel moel  (56)
18.juuni 2016 13:35
Illinoisi McHenry County elanikud maksid tõusnud kinnisvaramaksu omapärasel moel, kirjutab ChicagoTribune.
Õpi vältima: 12 hormonaalsüsteemile ohtlikku kemikaali sinu joogivees, toidulaual ja mujal
16.juuni 2016 23:00
Kemikaalid, mida kutsutakse endokriinsüsteemi kahjustajateks, mõjutavad meie keha väga mitmel moel. USA organisatsioon Environmental Working Group (EWG), mis on pühendunud toksiliste kemikaalide ning põllumajanduse subsideerimise uurimisele, avaldas nimekirja kaheteistkümnest kõige ohtlikumast hormonaalsüsteemi tööd häirivast kemikaalist koos soovitustega, kuidas neid vältida.
Eestis on uimasti üledoosidesse suremus erakordselt suur noorukite ja meeste seas  (18)
16.juuni 2016 00:10
Järgmisel nädalal tähistatakse uimastite kuritarvitamise ja uimastiäri vastase võitluse päeva.
Jaak Alliku avalik kiri Indrek Saarele: andekad inimesed on tihti halva iseloomuga ja võivad teha ka hulle tegusid, nendega ümberkäimisest algabki kultuurijuhi kunst  (224)
14.juuni 2016 23:02
Kunagine kultuuriminister, sotsiaaldemokraat Jaak Allik kirjutas oma erakonnakaaslasele, kultuuriminister Indrek Saarele avaliku kirja, milles nendib, et NO teatri looja Tiit Ojasoo ametist vabastamine tähendaks Eesti rahvusvaheliselt kõige tuntuma teatri sulgemist.
KUIDAS ON SEE VÕIMALIK? 5 kohutavat arvutiefekti suure-eelarvelistes filmides
14.juuni 2016 13:06
Mida suuremaks muutuvad filmide eelarved, seda ilusamaks, reaalsemaks ja uskumatumaks muutuvad ka arvutite abil loodud keskkonnad, tegelased ja märul ise. Suure eelarve olemasolu justkui eeldaks, et raha läheb õigesse kohta. Vahel jääb aga mulje, et keegi jättis ikkagi oma töö tegemata ning stuudio arvas, et rahvas ei pane tähele. Raske on mitte märgata midagi nii koledat. Siin on viis suurfilmi, mis peaksid oma efektide pärast häbenema.
KLÕPS: Kokanduskomöödia "Köök" staar Indrek Taalmaa ehk peakokk Viktor maitses Grillfestil head ja paremat
12.juuni 2016 09:39
Pärnu vallikääru aasal peetakse hea toidu festivali nimega Grillfest , mis toimub igal juunikuu teisel nädalavahetusel ja nii juba alates 1999. aastast. Toidufestival toob kokku Eesti suuremad ja väiksemad toiduga tegelevad ettevõtted. Eilsed Grillfesti külastajad võisid märgata, et peakokk Viktor (näitleja Indrek Taalmaa ) jalutas Grillfesti alal ringi ning mõõtis pakutavat oma terava pilgu ja karmi maitsega.
Linnar Priimägi: pretsedendist ja presidendist  (48)
11.juuni 2016 14:06
EKRE tõus on paljud ärkvele ehmatanud. Unesegastena püütakse aru saada, mis meelsus neid rahvuskonservatiive rahva silmis tõstab ja kuhu see välja viib.
Presidendikandidaat Mailis Repsi platvorm: Kas küsime seekord ka rahva arvamust?  (104)
10.juuni 2016 10:16
Tänavuse suve lõpul kulmineeruvad presidendivalimised on saanud viimaks sisse õige hoo ning pea kõik erakonnad on lõpuks välja käinud enda kandidaadi või lausa kandidaadid.
Aivar Pohlak: me ei tohi käituda nagu oligarhid, kes vallandavad treeneri iga tagasilöögi järel  (98)
09.juuni 2016 01:37
Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak kinnitas, et koondise peatreeneri Magnus Pehrssoni tööle antakse hinnang sügisel algava MM-valikturniiriga, mitte praegu.
Riigimetsa Majandamise Keskus kurnab maaelu
09.juuni 2016 00:00
Unustatud on lihtne tõde, et miski ei liida inimest oma maaga paremini kui kohalike ressursside majandamisega seotud eraettevõtlus.
FOTOD: Krahh! Eesti jalgpallikoondis kaotas Portugalile 0:7  (391)
08.juuni 2016 23:35
Eesti jalgpallikoondis kohtus Lissabonis maavõistlusmängus EM-finaalturniiriks valmistuva Portugaliga, kes on maailma edetabelis nii kõrgel kui 8. kohal. Ent ometi loodeti parimat, kuid... Alates 36. minutist pani Portugal peo püsti ja võitis kohtumise meie poolt vaadates piinliku skooriga 7:0.
Eesti annab doonorelundeid välismaale, aga vastu ei saa  (5)
08.juuni 2016 00:40
LAHKE MAA: Eesti on juba mitu aastat jaganud doonorelundeid Põhjamaade ja Kesk-Euroopa riikidega. Meie aga Euroopast doonorelundeid vastu ei saa.
VAATA FOTOSID! Tuntud naiste koolilõpukomplektid: mida kandsid lõpuaktustel Helen Adamson, Karolin Kuusik ja Kätlin Hallik?
06.juuni 2016 10:28
Lõpuaktused on ukse ees. Koolilõpupildid jäävad noore inimese elus tähtsaid hetki meenutama aastakümneteks. Catwalk palus oma albumi avada kolmel tuntud noorel naisel. Mida nad kandsid ja millised emotsioonid neil praegu pilte vaadates tekivad?
FOTOD: PPA uus peakaplan pühitseti ametisse  (35)
05.juuni 2016 15:12
Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus pühitseti 5. juuni pühapäevasel jumalateenistusel ametisse politsei- ja piirivalveameti uus peakaplan Valdo Lust.
Aavo Pikkuus: vahel ma tõesti olen mõelnud, et milleks see kõik  (110)
03.juuni 2016 23:55
Eesti jätab oma spordisangarid unarusse, kui nad abi vajavad, tõdeb juba pikka aega ajukasvajaga võitlev olümpiavõitja Aavo Pikkuus. Just sellepärast, tervise hoidmiseks peab ta oma trofeekapi sisu tükkhaaval maha müüma.
FOTOD: Vaata, mida koprad tegid Rõuge rattamaratoni teega!
03.juuni 2016 14:09
Järgmisel pühapäeval toimuva Rõuge rattamaratoni teemeistrid on hädas - koprad on umbes 50-60 meetrit pika tammi jalgrattaraja kõrvale püsti pannud ning rajale üleujutuse tekitanud. "Vaatepilt on vägev, kuigi üritame nüüd kompromissi leida, tammi veidi alla lasta, et ratturid sealt kuivalt läbi pääseksid," kirjeldas rattavõistluse rajameister Ivar Tupp olukorda.
Välisministeeriumist läksid kaduma Mart Helmet šantažeerida võimaldavad dokumendid  (511)
03.juuni 2016 14:00
Välisministeeriumis toimus 90ndate aastate lõpus sisejuurdlus, tuvastamaks, kas Moskva saadik Mart Helme üritas saatkonna remondi raha eest oma Suure-Lähtru mõisa remontida. Sisejuurdluse hinnang oli kriitiline ja seetõttu paluti Helmel lahkumisavaldus kirjutada. Materjalid aga, mis võimaldaksid praegusele riigikogu riigikaitsekomisjoni aseesimees Helmele varju heita, on välisministeeriumist teadmata kadunud.
Rõuge rattamaratoni korraldajad on hädas kobrastega  (3)
03.juuni 2016 12:07
Rõuge rattamaraton meelitab osalejaid Kagu-Eestile omase eksootikaga – närvikõdi tekitava raja, vesioinaste, kopratammi, suitsusauna, kosutava järvevee, rahvakunstnike ja keelt alla viiva toiduga. Laualt ei puudu ka Navitolla kodukülast pärit salaretsepti järgi valmistet legendaarne soolakurk.
Grossi impeerium kogu ilus: toidupoodide kett, ajaleht ja seakasvatus  (26)
02.juuni 2016 18:05
Suurärimees Oleg Gross teatas pensionile suundumisest ning aastakümnetega üles ehitatud äriimpeeriumi juhtimise üle andmisest oma lastele. Kui laiahaardeliselt kontsernist räägime?
KUUM TOP: Vaata ja meenuta, keda "meditsiiniajakiri" Kroonika omal ajal Eesti seksikaimateks inimesteks kuulutas!  (1)
02.juuni 2016 13:40
Kroonika seksikamate valimine on jäänud minevikku, ent tänase meelelahutusauhindade gala ootuses on paslik meenutada, kes on need 14 paari, keda pärjati selle ahvatleva tiitliga.
8 päeva jalgpalli EM-ini: Kui kaugele purjetab Prantsusmaal laev nimega "Islandi ime?"  (5)
02.juuni 2016 10:28
Kui keegi räägib Eesti võimalustest jalgpallimaailmas midagi suurt korda saata, tuuakse viimasel ajal alati näiteks Island, kes vaid 326 000-lise rahvaarvu juures on üles ehitanud ühe võimsa koondise. "Islandi ime", nagu paljud seda nimetavad, on valusalt tunda saanud juba 2010. aasta MM-i hõbedameeskond Holland. Kes järgmisena?