Stamina Spordiklubi ja Saunapunkti korraldatud Kõva Mehe Jooksu rada sarnanes krossijooksuga. Peamine erinevus teiste Eesti korraldatud jooksuüritustest seisnes aga rajal asetsevate erinevate looduslike ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistuste hulga poolest.

Osalejatel tuli muude takistuste seas joosta läbi jõe ja üle ligi 5 meetri kõrguse heinapallide virna, roomata 12 meetri pikkuses mudarajas, läbida tihe metsatukk ja ületada autokummide takistusi.

Vaata tervet fotogaleriid SIIT

Meestest võitis II Kõva Mehe Jooksu Kaupo Tiislär. Sportkeskus.ee klubi esindajal kulutas kahe takistusi täis 4,5 km ringi ehk 9 km läbimiseks aega 36.36,4.

Teise ja kolmandana lõpetasid Alar Kaar ja Ain Kilk. Naistest võttis kindla võidu jooksu korraldaja Stamina SK esindaja Olga Andrejeva, kes ajaga 46.34,3 saavutas üldjärjestuses kõrge 43.koha.

Võistkondade, kuhu kuulus 3 liiget, arvestuses olid kolm paremat VAK Staier, Stamina SK ja Kes on Kes.