ESS Falck võrkpalliklubi esimene kohtumine Top Teams Cupi alagrupiturniiril algas tasavägiselt, 15:16 kaotusseisust suutsid pärnakad kindlamalt geimilõpu mängida ning geimi 25:19 enda kasuks kallutada.

Pärnu edu jätkus ka teises geimis, kohe geimi alguses saavutatud 2-3 punktiline edu aga sulas geimi keskel ning Tšerkassõ Azot asus 16:12 juhtima ja võttis omakorda 25:19 geimivõidu. Mängu kolmaski geim algas tasavägiselt ning kujunes mängu pikimaks. Võrdsete võiduvõimalustega geimis osutus 28:26 paremaks Azot.

Mängu saatuse otsustas sisuliselt neljas geim — ESS Falck Pärnu mängis tasavägise geimi alguse järel suurepärase lõpu, võttes kindla 25:18 geimivõidu. Eriti heasse hoogu sattus pallingul Jaanus Nõmmsalu ning ründemängus polnud Azoti meeskonnal rohtu lätlase Aivis Eida pidurdamiseks. Otsustav geim kuulus pärnakatele tänu tugevale lõpule 15:12 – mängule pani ilusa punkti kohtumise parim Eida.

Kohtumise tulemus:
ESS Falck Pärnu (EST) — Tšerkassõ Azot (UKR) 3:2 (19, -19, -26, 18, 12).

Sama alagrupi esimeses kohtumises oli 4. detsembril Portugali Castelo Da Maia kodusaalis 3:0 (21, 18, 22) üle Austria Innsbrucki Wasserkraftist. ESS Falck Pärnu järgmine kohtumine Top Teams Cupil toimub 11. detsembril, kui kohtutakse võõrsil Innsbrucki Wasserkraftiga ja selle aasta viimane kohtumine — Castelo Da Maia vastu mängitakse võõrsil 19. detsembril.