Mängu esimese ohtlikuma momendi suutsid närviliste algusminutite järel luua eestlased, kes teenisid 20. minutil vabalöögi, mille järel lõi Ragnar Klavan peaga napilt mööda. Kohe järgnevalt avanes ka Horvaatial oma võimalus, kui keskelt läbi pääsenud ründaja Mladen Petrici löök vuhises posti kõrvalt mööda.

Horvaatia sai oma oodatud avavärava 32. minutil, kui keskel trahvikasti joonel söödu saanud Eduardo Da Silva keeras end ümber ja lõi meisterlikult Eesti puurivahi Mart Poomi jaoks püüdmatult 1:0.

Esimese poolaja lõpul üritas rohkem Eesti. Ühe nurgalöögi järel pääses peaga löögile Eesti keskkaitsja Raio Piiroja, kuid horvaatide puurivaht Stipe Pletikosa tõrjus kindlalt. Avapoolaeg 1:0 Horvaatiale.

Teise poolaja alguses sai Horvaatia kohe karistuslöögi, kuid Mart Poomil selle kauglöögi tõrjumisega probleeme ei tekkinud. Kui teisest poolajast oli mängitud veerand tundi sattus Eesti koondis tõsise surve alla ja mäng käis tükk aega vaid kodumeeskonna värava all. Millegi väga ohtlikuni aga horvaadid ei jõudnud.

Teise poolaja keskel otsustas Eesti koondise peatreener Jelle Goes tuua mängu Tarmo Neemelo, kes tuli platsile Oliver Konsa asemele. Mõned minutid hiljem sai platsile ka Tarmo Kink, vahetades välja Joel Lindpere.

Järgnevalt suutis Eesti panna horvaatidele korraliku surve ja luua mitu ohtlikku momenti järjest. Esmalt pääses Ragnar Klavan nurgalöögi ajal peaga löögile, kuid Pletikosa suunas palli raskustega üle lati. Mõned minutid hiljem tegi terava kauglöögi Konstantin Vassiljev, kuid ka siin suutis horvaatide puurivaht palli üle otsajoone tõrjuda.

Lõpuminutitel jätkas Eesti aktiivselt viigivärava üritamist, kuid suur surve kahjuks vilja ei kandnud ja vastu tuli võtta kuues kaotus selles valiktsüklis — 0:1 Horvaatiale.

Koosseisud:
Eesti: 1-Mart Poom, 2-Enar Jääger, 3-Andrei Stepanov, 4-Raio Piiroja, 5-Dmitri Kruglov, 6-Aleksandr Dmitrijev, 7-Oliver Konsa (71. 18-Tarmo Neemelo), 8-Ragnar Klavan, 9-Vladimir Voskoboinikov, 10-Konstantin Vassiljev, 11-Joel Lindpere (78. 17-Tarmo Kink).

Horvaatia: 1-Stipe Pletikosa, 3-Josip Šimunic, 4-Robert Kovac, 5-Vedran Corluka, 8-Marko Babic, 10-Niko Kovac, 11-Darijo Srna, 14-Luka Modric, 19-Niko Kranjcar (75. 16-Jerko Leko), 21-Mladen Petric (54. 18-Ivica Olic), 22-Eduardo da Silva (84. 9-Boško Balaban).