Link kopeeritud!

Terve märtsikuu Delfi TV-s: Lembit Ulfsaki parimad rollid Eesti väärtfilmidesTerve märtsikuu Delfi TV-s: Lembit Ulfsaki parimad rollid Eesti väärtfilmides
Lembit Ulfsak

Eesti teatri-ja filmiajaloo üheks silmapaistvamaks näitlejaks oli Lembit Ulfsak. Just tema auks näitame koostöös Eesti Filmiinstituudiga terve märtsikuu jooksul väärtfilme, kus Ulfsakil oli kandev roll kaamera ees või kaamera taga.

Lembit Ulfsak mängis rohkem kui sajas filmis nii Eestis kui mujal ning Ulfsakile kuulus Eesti näitlejatest kaheldamatult kõige väljapaistvam filmikarjäär. Tema enda arvates lõppes edukas kinokarjäär Nõukogude Liidu kokkuvarisemisega, kuna põhiliselt olid rollid väljaspool Eestit.

Tegelikult säras Ulfsak veel ka pärast suure liidu lagunemist. Kes meist ei teaks menukat filmi „Röövlirahnu Martin”, „Vehkleja”, „Mandariinid” või viimaseks jäänud film koostöös soomlastega „Igitees”. Lisaks näitlejatööle tegi ta režissöörina filmid "Keskea rõõmud" (1986) ja "Lammas all paremas nurgas" (1992).

Oleme välja valinud viis kunagist hittfilmi, mida saab taas vaadata kas üksi või terve perega. Filmid "Ukuaru", "Keskea rõõmud", "Tulivesi" ja pere noorematele "Lammas all paremas nurgas" ja "Arabella, mereröövli tütar" on nüüd Delfi TV kaudu vaadatavad.

Ekspress Meedia pakub kõigile filmisõpradele paketti viie filmiga hinnaga 4.99 €. Seda on võimalik soetada sama lihtsalt nagu Ekspress Meedia väljaannetes artikleid osta, sisestades mobiiltelefoni numbri ja summa lisandub su telefoniarvele. Filme on võimalik vaadata korraga ühest seadmest ning piiramatu arv kordi märtsikuu jooksul.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare