Venemaal jätkub massiliste pommiähvarduste laine: Peterburis evakueeriti üle 10 kaubanduskeskuse

 (20)

Venemaal jätkub massiliste pommiähvarduste laine: Peterburis evakueeriti üle 10 kaubanduskeskuse
Foto: Ruslan Šamukov, ITAR-TASS

Peterburis evakueeriti neljapäeval külastajad enam kui kümnest kaubanduskeskusest seoses anonüümsete teadetega, et nendes on pomm, teatas informeeritud allikas Interfaxile.

Allika sõnul toimus evakueerimine kaubanduskeskustes Galereja, Stockmann, Raduga, Miller, Atmosfera, Monpansje, Ijun, Tškalovski, Kosmos, Sennaja, Pik, Avenju ja Nevski Atrium.

Kaubanduskeskuste evakueerimise kohta vahetati aktiivselt informatsiooni sotsiaalmeedias. Linnaelanike sõnul on teatatud valjuhääldite kaudu, et evakueerimine toimub „tehnilistel põhjustel“.

Viimastel päevadel on õiguskaitseorganid paljudes Venemaa regioonides fikseerinud massiliselt anonüümseid teateid pommide kohta erinevatel objektidel – lennujaamades, raudteejaamades, hotellides, koolides, kaubanduskeskustes, asutustes ja mujal. Ainuüksi Moskvas evakueeriti allika sõnul viimase ööpäeva jooksul üle 100 000 inimese, muuhulgas ka Punaselt väljakult.

Varem väitis informeeritud allikas Interfaxile, et praktiliselt kõik telefonikõned pommiähvardustega on tulnud interneti teel Ukrainast.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare