Ukraina kaotusest vihane fänn lubas olümpiastaadioni õhkida

 (12)

Ukraina kaotusest vihane fänn lubas olümpiastaadioni õhkida
Kiievi olümpiastaadionAFP/Scanpix

Pärast Ukraina jalpallikoondise eilset draamatilist kaotust Inglismaale ja välja langemist Euroopa Meistrivõistluste finaalturniirilt helistas miilitsasse tundamatu vutisõber, kes ütles, et pole mängu tulemusega rahul ja lubas Kiievi olümpiastaadioni õhku lasta.

Päevaleht Segodnja kirjutab, et ähvarduskõne saabus Kiievi Svjatošõni rajooni miilitsasse, seda hoolimata faktist, et jalgapallilahing toimus Donetskis.

Militsionäärid kontrollisid üle 70 000 inimese mahutava Olimpiiski staadioni ja selle ümbruse üle, kuid midagi kahtlast ei leidnud.

Korrakaitseorganite andmetel teisipäevaste Ukraina-Inglismaa ja Prantsusmaa-Rootsi mängude ajal nende toimumiskohtades Donetskis ja Kiievis massilisi korrarikkumisi ei registreeritud.

Vaid Kiievi fännitsoonis pidas UEFA palgatud turvafirma kinni suitsuküünlad süüdanud vutihuvilise, kes anti miilitsale üle.

Jalgpalli Euroopa Meistrivõistlustel otsustavas D-alagrupi mängus Inglismaale 0:1 alla jäänud Ukraina pudenes koduselt suurvõistluselt välja. Võit oleks viinud ukrainlased koos inglastega edasi veerandfinaali.

Ukraina fänne ärritas ka kohtunike poolt lugemata jäetud viigivärav.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare