Soomes leiti isa ja tema kolme lapse surnukehad

 (81)

Soomes leiti isa ja tema kolme lapse surnukehad
RIANovosti

Edela-Soomes Satakunta maakonnas avastati mehe ja tema kolme tütre surnukeha. Kõiki ohvreid oli tulistatud, politsei kahtlustab, et isa lasi lapsed maha ja võttis seejärel ka enda elu.

Nelikmõrva ohvrid leiti Pori lähedalt Pomarkku vallast esmaspäeval enne kella üheksat õhtul, vahendas Iltalehti.

Hädaabikeskus sai väljakutse Pomarkku vallas asuvasse tallu esmaspäeval kella poole üheksa paiku õhtul. Politsei teatel olid kõik neli ohvrit maha lastud. Tapetud leidis külas käinud pereema koju jõudes talu kõrvalhoonest, vahendab BNS.

Juhtumit uuriva Satakunta maakonna politsei teatel on juurdlus alles algusjärgus, kuid on teada, et surmarelvaks oli püstol.

Lapsed olid 2007. aastal sündinud kaksikud tüdrukud, kolmas tütar oli sündinud 2009. aastal, teatas politsei teisipäeva pärastlõunal toimunud pressikonverentsil.

Satakunta politsei pressiesindaja Mari Kaunistola ütles ajalehele Helsingin Sanomat, et uurimise põhiversiooni kohaselt oli tulistajaks pereisa, kuid politsei ei välista ka teisi versioone. Enesetapukirja pole seni leitud. Teo motiivi kohta selgust ei ole.

Politsei hinnangul oli tegemist tavalise noore perega.

Pomarkku vallavanem Eero Mattsson ütles, et juhtunu on tragöödia kogu ümbruskonnale. "Tunnen seda peret isiklikult. Pomarkku on väike koht, juhtunu puudutab siin kõiki," ütles vallavanem.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare