Läti lauljal Laima Vaikulel soovitati Krimmi teemal sõnavõtmise pärast Venemaal esinemine lõpetada

 (153)
Läti lauljal Laima Vaikulel soovitati Krimmi teemal sõnavõtmise pärast Venemaal esinemine lõpetada
Laima VaikuleFoto: Nina Zotina, Sputnik

Prigožin ütles, et austab ja armastab Vaikulet ja tal on õigus oma arvamusele, kuid rõhutas, et just Venemaa annab artistidele lähivälismaalt võimaluse raha teenida.

„Ja siin tuleb artistide poolt silmakirjalikkust. Keegi ei tee selliseid avaldusi Vene Föderatsiooni territooriumil. Kõike seda öeldakse meie maa piiri taga. Ja see on ühiskonna suhtes eabaasus,” ütles Progožin NSN-ile.

Prigožin lisas, et pole vaja Venemaal esineda, muidu tuleb välja, et artist sõidab raha teenima agressorriiki. Näiteks tõi Prigožin grusiini Vahtang Kikabidze.

„Sa oled kas nagu Kikabidze, kes ei tule Vene Föderatsiooni mitte mingisuguses soustis, isegi eratellimuste peale. Või sa annad kontserte Krokuses ja teistes Vene Föderatsiooni linnades. Aga siis otsusta ise. „Uuele lainele” Sotšis tulevad kõik artistid - Ukrainast, Gruusiast, Lätist... Siis ei ole vaja ka sinna sõita, tuleb välja,” rõhutas Prigožin.

Ajalehe Dumskaja teatel vastas Vaikule enne kontserti Krimmi külastamise kohta järgmiselt: „Ei. See on meile keelatud. Meile, eurooplastele. Mina sinna ei sõida, ükskõik mis honorari mulle ka ei pakutaks.”

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare