Kristlikud numeroloogid: maailma lõpp tuleb juba 23. septembril

 (106)

New York
Foto: VISAR KRYEZIU, AP/Scanpix

Kuigi USA kosmoseagentuur NASA üritab inimesi rahustada, lükates pidevalt teaduslikult ümber väiteid, nagu leiaks meie maailm õige pea oma lõpu, on osa kristlikke numerolooge siiski veendumusel, et lõplik häving tabab meid juba 23. septembril.

Numeroloog David Meade on üks selle teooria eestkõnelejatest. Tema sõnul pühib meid Maa pealt tõenäoliselt kokkupõrge teise planeediga. Ta ei välista siiski ka võimalust, et antud planeet Maaga otseselt kokku ei põrka, vaid asetub kosmosesüsteemis meie suhtes lihtsalt sedavõrd halvasti, et hävitab meile teadaoleva elu, vahendab uudistekanal Fox.

Tema sõnul näitavad arvutused, mis koosnevad Piibli tõlgendustel ja Giza püramiidide analüüsimisel, et meil tuleb üksteisega hüvasti jätta juba hiljemalt tuleval laupäeval, 23. septembril.

Meade sõnul on orkaan Harvey ja päikesevarjutus vaid mõned näited, mis tema hüpoteesi tõestavad.

Teooria keskmes on kurikuulus irdplaneet nimega Nibiru. Antud taevakehal on seejuures kindel algupära: nimelt mõtles selle välja aserbaidžaanlasest ulmekirjanik Zecharia Sitchin.

Loe veel

NASAl on tulnud aastate jooksul juba korduvalt Nibirust ja sellesarnastest planeetidest rääkida ja lükata ümber võimalus, nagu mingisugune planeetide asetus võiks tuua esile üleilmse kataklüsmi.

Kui oleks mingi planeet, mis meid tänavu ähvardaks tabada, oleks see juba ammu olnud kõigile nähtav, suuruselt kolmanda helendava objektina Päikese ja Kuu järel, rahustas kosmoseagentuur avalikkust.

319 000€
Tallinn, Äripind
116 900€
Tallinn, Korter
168 000€
Tallinn, Korter
79 900€
Tallinn, Korter
93 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
59 000€
Tallinn, Korter
295 000€
Keila, Maja
Otse omanikult!
70 000€
Tallinn, Korter
107 000€
Jõelähtme vald, Korter
Otse omanikult!
112 800€
Jõelähtme vald, Korter

649 800€
Tallinn, Korter
132 500€
Tallinn, Korter
9 000€
Tallinn, Garaaž
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare