Kosovos peeti loata piiriületamise eest kinni kuus Venemaa ja viis Serbia kodanikkuKosovos peeti loata piiriületamise eest kinni kuus Venemaa ja viis Serbia kodanikku
Foto: MARKO DJURICA, REUTERS

Kosovos vahistati teisipäeval ebaseadusliku piiriületamise eest kuus Venemaa ja viis Serbia kodanikku, kes saabusid Serbiast, teatas Kosovo politsei.

Politseinikud said informatsiooni, et Serbia ja Venemaa kodanikud üritavad ebaseaduslikult tungida Serbia keskosast Kosovo territooriumile Podujeva linna lähedal, vahendab RIA Novosti.

„Piiripolitsei, sealhulgas piiripatrulli grupid, võtsid tarvitusele kõik vajalikud meetmed, mille tulemusena peatati umbes kell 13.45 mainitud kohas, täpselt KFOR-i hoiatussildi juures, mis osutab, et läheduses on piir, kaks Serbia numbrimärkidega autot, milles viibisid kahtlusalused,“ öeldakse teates.

Kinnipeetute nimesid ei avaldata, kuid teatavaks tehti nende initsiaalid ja sünniajad. Kinni peetud venemaalased on kaks meest A.K. (sündinud 1974) ja A.P. (sündinud 1975) ning naised I.P. (sündinud 2002), J.P (sündinud 1975), J.P (sündinud 1974) ja O.K. (sündinud 1977). Kõik viidi politseisse ülekuulamisele.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare